Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 0 2. GPP 3. GPP IMP 1. GPP P-ty

kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 20 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
600
1

300
1


300

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 70 KSN START Kalisz
WLP
858
1
260
3

370
2
280
2
910
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 75 KSN START Kalisz
WLP
794
2
244
4

330
4
260
3
834

kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 81 PSSON START Białystok
PDL
932
1
280
2

400
1
300
1
980
2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 138 IKS AWF Warszawa
MAZ
892
2
300
1

340
3

640
3 17252 ROMPA Barbara 1954 197 SZANSA-START Gdańsk
POM
560
3

280
2


280

kobiety - klasa 6

1 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 12 ICSIR START Lublin
LLS
430
3
116
2
161
3-4
153
2
108
3
430
2 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 133 IKS AWF Warszawa
MAZ
445
1
125
1

165
1
125
1
415
3 45971 STOS Martyna 1993 151 TOP Bolesławiec
DŚL
431
2
108
3
161
3-4
136
4
116
2
413
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 173 RSSIRON START Radom
MAZ
412
4
101
4
146
5
140
3
101
4
387

kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 87 WZSN START Wrocław
DŚL
572
1
192
1

236
2
166
3
594
2 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 139 IKS AWF Warszawa
MAZ
464
2
146
5

201
5-6
146
5
493

kobiety - klasa 8

2 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 45 START Skierniewice
ŁDZ
671
1

192
1
255
1
192
1
639
3 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 161 KS ELTA Łódź
ŁDZ
549
3
166
3
136
7
201
5-6
156
4
523
4 48060 BOREWICZ Monika 1976 171 RSSIRON START Radom
MAZ
595
2

179
2
214
3-4

393
5 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956
320
5
179
2
141
6


320
6 53056 ROSŁANIEC Kinga 2004
332
4
156
4



156

kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 127 IKS AWF Warszawa
MAZ
910
1

300
1
370
2

670
  47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 28 KS ATS Stargard
ZPM
718
2
244
4
260
3
214
3-4
179
2
718
2 30830 PĘK Karolina 1998
400
3


400
1

400

kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 74 KSN START Kalisz
WLP
935
1
300
1

335
3-4
300
1
935
2 51336 KIMLA Wioletta 1973 146 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
819
4
260
3
244
4
315
5-6
280
2
855
3 27197 RYBA Joanna 1993 42 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
895
2

280
2
335
3-4

615
4 26633 MITUTA Dorota 1998 100 START Zielona Góra
LBU
855
3
280
2

315
5-6

595
5 55187 WECHMAN Zuzanna 2006 64 START Gorzów Wlkp.
LBU




260
3
260
6 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 196 SZANSA-START Gdańsk
POM
472
5

228
5


228
7 51393 RING Krystyna 1990 214 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS





  51396 ROZMIAREK Mirella 2003 188 SSR START Poznań
WLP
456
6
228
5



228

kobiety - klasa 11

1 18329 NOWACKA Dorota 1966 181 UKS JOLA Kraków
MŁP
950
1
300
1
280
2
370
2

950
2 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 205 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
940
2

300
1
340
3

640
3 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 182 UKS JOLA Kraków
MŁP
850
3

260
3
330
4

590
4 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971
768
4
280
2
244
4


524
5 51415 STRĄK Agnieszka 1983 212 IKS ATAK Elbląg
WMZ
716
5
260
3
228
5


488
6 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 226 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU
400
6


400
1

400
  55764 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1999 211 IKS ATAK Elbląg
WMZ





7 55516 SIKORSKA Monika 1982 166 BOSIR ULKS Barcin
KPM




178
13-14
178

mężczyźni - klasa 1

1 51710 WALSKI Mateusz 1988 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
403
1

126
4
164
5
117
5
407
2 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 117 KSI START Szczecin
ZPM
296
2
166
3


134
3
300

mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 97 START Zielona Góra
LBU
537
1
192
1

190
2
155
1
537
2 53589 SZPAK Jakub 1979 89 WZSN START Wrocław
DŚL
501
3
196
9
136
7
169
4
126
4
501
3 30119 SOKALSKI Piotr 1975 24 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
435
4

144
2
174
3
144
2
462
4 51298 CZUPER Rafał 1988 77 PSSON START Białystok
PDL
504
2

155
1
205
1

360
5 51326 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 37 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL
146
6
146
5



146
6 51319 GONTARZ Sławomir 1977
264
5

134
3


134

mężczyźni - klasa 3

1 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 105 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
551
3
179
2

211
4
208
3
598
2 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 106 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
506
5
156
4

204
5
195
4
555
3 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 172 RSSIRON START Radom
MAZ
639
1

192
1
255
1

447
4 51381 PAPIS Ryszard 1966 39 KSN START Warszawa
MAZ
576
2

161
3-4
236
2

397
5 51290 CHAMOT Janusz 1988 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
539
4

161
3-4
217
3

378
6 30116 NALEPKA Maciej 1977 23 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
179
8

179
2


179
7 51400 SCHMIDT Piotr 1966
287
6

146
5


146
  51419 SZAFRANIEC Marek 1976 215 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS





8 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970
277
7

141
6


141
10 55712 KŁOSIŃSKI Tomasz 1989 186 IKS ATAK Elbląg
WMZ





mężczyźni - klasa 4

1 47459 CZUŁEK Michał 1986 43 START Skierniewice
ŁDZ
698
3
224
5-6
202
3-4
272
3
240
1
736
2 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 27 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
784
1

240
1
320
1

560
3 13962 LIS Rafał 1979 193 SZANSA-START Gdańsk
POM
760
2

224
2
296
2

520
4 51395 ROSA Andrzej 1970 198 SZANSA-START Gdańsk
POM
648
4

182
5
264
4

446
5 41623 HERMAN Robert 1978 50 START Gorzów Wlkp.
LBU
204
7
204
8


224
2
428
6 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970
404
5

202
3-4


202
7 51328 KANIAK Mariusz 1978 191 KSN START Warszawa
MAZ





  51375 OLIWIECKI Przemysław 1983
358
6

176
6


176
8 55711 GRZANKA Kamil 1997 185 IKS ATAK Elbląg
WMZ





mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 46 START Skierniewice
ŁDZ
980
1
300
1
280
2
400
1
300
1
1000
2 34044 STASZAK Daniel 1982 88 WZSN START Wrocław
DŚL
970
2
252
3-4
300
1
370
2
260
3
930
3 51427 USTYNOV Daniil 1998 8 START Katowice
ŚLS
820
3
280
2
260
3

280
2
820
4 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 71 KSN START Kalisz
WLP
816
4
252
3-4
244
4
320
5
244
4
816
5 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 189 SSR START Poznań
WLP
808
5
224
5-6

340
3

564
6 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 49 START Gorzów Wlkp.
LBU
770
6
212
7

330
4

542

mężczyźni - klasa 6

1 51350 KRAFT Rafał 1983 131 IKS AWF Warszawa
MAZ
380
2
125
1
125
1
130
5-6

380
2 31243 MIKA Tomasz 1989 98 START Zielona Góra
LBU
359
3
105
3-4
105
3-4
138
3-4
116
2
359
3 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 149 TOP Bolesławiec
DŚL
359
4
116
2
105
3-4
138
3-4
105
3-4
359
4 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 143 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
328
6
105
3-4
93
5-6
130
5-6
105
3-4
340
5 51444 ZAWODNIK Michał 1982 140 IKS AWF Warszawa
MAZ
301
8
88
7
0
nkl.
120
7-9
95
5
303
6 51428 UZELAC Vadimir 1952
306
7
93
5-6
85
8
120
7-9

298
7 51351 KRÓL Jarosław 1988 132 IKS AWF Warszawa
MAZ
280
10
81
9
81
9-10
111
10
91
6
283
8 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 141 IKS AWF Warszawa
MAZ
286
9
85
8
77
11-12
120
7-9

282
9 33138 BRAK Sławomir 1982 156 KS ELTA Łódź
ŁDZ
406
1

116
2
165
1

281
10 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 174 RSSIRON START Radom
MAZ
351
5

93
5-6
153
2

246
11 50420 DYJOR Adam 1986 109 KTS OPTIMA Lublin
LLS
88
12

88
7

125
1
213
12 53591 POLOK Grzegorz 1977
174
11
93
5-6
81
9-10


174

mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 44 START Skierniewice
ŁDZ
515
1
155
1

205
1
155
1
515
2 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 48 START Skierniewice
ŁDZ
431
4
144
2
115
5-6
172
3-4
144
2
460
3 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 83 GMINA Strzelce Opol.
OPO
432
3
130
3-4
130
3-4
172
3-4
130
3-4
432
4 50419 SABA Patryk 1997 13 ICSIR START Lublin
LLS
417
5
130
3-4
130
3-4
157
5-8
115
5-6
417
5 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 86 WZSN START Wrocław
DŚL
402
6
115
5-6
100
9-10
157
5-8
115
5-6
387
6 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 128 IKS AWF Warszawa
MAZ
349
8
97
11
95
12
157
5-8
130
3-4
384
7 51333 KAZIENKO Jan 1995 90 WZSN START Wrocław
DŚL
355
7
100
9-10
97
11
157
5-8
107
7-8
364
8 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 14 ICSIR START Lublin
LLS
341
10
107
7-8
88
15-16
136
9-12
107
7-8
350
9 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 204 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
489
2

155
1
190
2

345
10 51417 SYPUŁA Piotr 1966 136 IKS AWF Warszawa
MAZ
331
11
95
12
100
9-10
136
9-12
101
9
337
11 53054 KLEJNANS Damian 1988 159 KS ELTA Łódź
ŁDZ
213
17

92
13-14
121
13-14
96
11-12
309
12 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 126 IKS AWF Warszawa
MAZ
293
12
88
15-16
84
17
121
13-14
96
11-12
305
13 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 137 IKS AWF Warszawa
MAZ
349
9

115
5-6
136
9-12

251
14 51366 MROCZKA Marcin 2005 194 SZANSA-START Gdańsk
POM
236
15
100
9-10

136
9-12

236
15 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970
292
13
92
13-14
107
7-8


199
16 12341 SIWY Grzegorz 1969 52 START Gorzów Wlkp.
LBU
83
24
83
17-18


99
10
182
17 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 195 SZANSA-START Gdańsk
POM
251
14

144
2


144
18 13011 KINOWSKI Adam 1966 190 SSR START Poznań
WLP
230
16
115
5-6



115
19 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 221 START Zielona Góra
LBU
198
18
107
7-8



107
20 21938 SKALIK Grzegorz 1963 177 RSSIRON START Radom
MAZ
107
21

107
7-8


107
21 55398 ZAMBRZYCKI Jerzy 1956 123 IKS AWF Warszawa
MAZ




93
13
93
22 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 222 RSSIRON START Radom
MAZ
190
19

92
13-14


92
23 51359 MAMOT Krystian 1993
92
22
92
13-14



92
  55397 SZULC Patryk 1993 108 SSIRON START Bydgoszcz
KPM





24 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 51 START Gorzów Wlkp.
LBU
176
20
88
15-16



88
25 53156 STRUZIK Michał 1985 203 niestow. woj. MŁP
MŁP
88
23

88
15-16


88

mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 96 START Zielona Góra
LBU
620
1
192
1
192
1
236
2

620
2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 206 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
572
2
179
2
179
2
214
3-4

572
3 8920 MAZURYK Paweł 1983 22 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
548
3
161
3-4
161
3-4
195
5-8
192
1
548
4 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 144 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
483
5
144
5-6
144
5-6
195
5-8
161
3-4
500
5 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 130 IKS AWF Warszawa
MAZ
492
4
131
8
136
7
195
5-8
144
5-6
475
6 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 113 KSI START Szczecin
ZPM
474
6
144
5-6
161
3-4
169
9-12
134
7-8
474
7 5914 KURASZ Zbigniew 1960 150 TOP Bolesławiec
DŚL
430
11
136
7
124
9-10
169
9-12
161
3-4
466
8 47413 KOWALSKI Kamil 2004 73 KSN START Kalisz
WLP
453
7
124
9-10
124
9-10
195
5-8
144
5-6
463
9 32678 PIETRZAK Marek 1977 53 START Gorzów Wlkp.
LBU
437
9
124
9-10

169
9-12
134
7-8
427
10 29678 OLCZAK Mariusz 1996 134 IKS AWF Warszawa
MAZ
214
18


214
3-4
179
2
393
11 53104 PIECH Damian 2003 80 PSSON START Białystok
PDL
398
13
143
13-14
119
11-12

119
11-12
381
12 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 192 GMINA Strzelce Opol.
OPO
305
14
161
3-4
144
5-6


305
13 53136 MORAWSKI Piotr 1981 176 RSSIRON START Radom
MAZ
443
8

149
11-12
151
13-14

300
14 53134 ZYCH Damian 1991 41 KSN START Warszawa
MAZ
423
12

131
8
169
9-12

300
15 51305 DUDA Włodzimierz 1949 180 UKS JOLA Kraków
MŁP
270
15

119
11-12
151
13-14

270
16 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 103 START Zielona Góra
LBU
434
10


255
1

255
17 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 111 KSI START Szczecin
ZPM
253
16
119
11-12


123
10
242
18 51398 RYŃSKI Marek 1976 107 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
238
17
119
11-12


119
11-12
238
  51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 35 ISS START Wejherowo
POM





19 37212 MIROSŁAW Jakub 2000 152 WZSN START Wrocław
DŚL




125
9
125
20 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 32 ISS START Wejherowo
POM





  51430 WAWER Jacek 1977 104 START Zielona Góra
LBU




115
13
115
23 55507 BARTOSIK Dominik 2006 164 START Skierniewice
ŁDZ





mężczyźni - klasa 9

1 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 7 START Katowice
ŚLS
677
5
202
3-4
179
5-6
296
2
240
1
738
2 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 142 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
684
4
0
nkl.
208
7-8
268
3-4
224
2
700
3 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
692
2
224
2
224
2
244
5-8
179
5-6
692
4 10165 MATEJEK Mariusz 1970 21 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
621
7
240
1
202
3-4

202
3-4
644
5 38563 CWENAR Robert 1997 84 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
625
6
179
5-6
167
7-8
244
5-8
167
7-8
590
6 23887 WRZASK Zbigniew 1958 91 WZSN START Wrocław
DŚL
566
9
179
5-6
143
13-14
244
5-8
150
11
573
7 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ
581
8
202
3-4
154
10
212
9-12

568
8 45293 DUDEK Bogusław 1973 154 niestow. woj. KPM
KPM
362
17
150
11

212
9-12
202
3-4
564
9 39119 GATNER Patryk 1999 95 START Zielona Góra
LBU
535
10
167
7-8
179
5-6
189
13-14
167
7-8
535
10 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 3 START Katowice
ŚLS
491
12
130
17-18
136
15-16
212
9-12
156
9-10
504
11 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 158 KS ELTA Łódź
ŁDZ
515
11
136
15-16

212
9-12
147
12
495
12 1013 MATLĄG Andrzej 1970 85 START Gorzów Wlkp.
LBU
469
13
156
9-10
157
9

179
5-6
492
13 31125 SOWA Dawid 1992 25 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
724
1

240
1
244
5-8

484
14 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 11 ICSIR START Lublin
LLS
468
14
136
15-16
143
13-14
189
13-14
0
nkl.
468
15 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 38 KSN START Warszawa
MAZ
688
3

196
9
268
3-4

464
16 825 KONSTANTYN Paweł 1983 129 IKS AWF Warszawa
MAZ
320
19

0
nkl.
320
1

320
17 35342 NIEMIEC Piotr 1964 102 START Zielona Góra
LBU
156
21
156
9-10


156
9-10
312
18 12096 ĆWIK Roman 1946 1 START Katowice
ŚLS
439
15
143
13-14
149
11-12


292
19 15275 RENKEL Edmund 1947
352
18

202
3-4


202
20 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 69 KSN START Kalisz
WLP
391
16
167
7-8



167
21 51397 RYBCZYŃSKI Bartosz 1983
303
20

167
7-8


167
22 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950 112 KSI START Szczecin
ZPM
147
22
147
12



147
23 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 30 ISS START Wejherowo
POM





  41625 MATYS Albert 1961 54 START Gorzów Wlkp.
LBU




143
13-14
143
24 50072 KACA Kacper 2007 157 KS ELTA Łódź
ŁDZ




136
15-16
136
25 51410 STAWIECKI Jan 1962 110 KSI START Szczecin
ZPM
130
23
130
17-18


0
nkl.
130

mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 99 START Zielona Góra
LBU
980
1

300
1
400
1
300
1
1000
2 50412 STORONOWICZ Michał 1990 82 PSSON START Białystok
PDL
867
4
280
2
252
3-4
335
3-4
280
2
895
3 50288 SPILASZEK Krystian 1982 135 IKS AWF Warszawa
MAZ
753
5
224
5-6
192
10
305
5-8
252
3-4
781
4 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 55 START Gorzów Wlkp.
LBU
705
9
252
3-4

265
9-12
208
7-8
725
5 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 101 START Zielona Góra
LBU
691
10
192
10

305
5-8
224
5-6
721
6 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 202 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
715
7
186
11-12
224
5-6
305
5-8

715
7 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 92 WZSN START Wrocław
DŚL
706
8
208
7-8
193
PROTS
305
5-8
192
10
706
8 51367 NETTER Grzegorz 1984 79 PSSON START Białystok
PDL
621
12

186
11-12
265
9-12
208
7-8
659
9 1533 WŁODYKA Paweł 1983 26 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
2

280
2
370
2

650
10 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 76 PSSON START Białystok
PDL
422
15

186
11-12
236
13-14
224
5-6
646
11 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 78 PSSON START Białystok
PDL
635
11
186
11-12

265
9-12
186
11-12
637
12 21307 WINNICKI Damian 1993 47 START Skierniewice
ŁDZ
887
3
300
1

335
3-4

635
13 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 200 SZANSA-START Gdańsk
POM
725
6

252
3-4
265
9-12

517
14 44398 TOMCZAK Robert 1973 56 START Gorzów Wlkp.
LBU
432
14
224
5-6
208
7-8


432
15 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994
420
16
196
9
224
5-6


420
16 3792 BEDNAREK Krzysztof 1981 210 KS ELTA Łódź
ŁDZ





  20518 RETERSKI Michał 1938 145 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
584
13

178
13-14
236
13-14

414
17 25575 SPUREK Marcin 1996 155 IKS AWF Warszawa
MAZ




252
3-4
252
18 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000
252
18
252
3-4



252
19 28005 HYŻYK Leszek 1952 72 KSN START Kalisz
WLP




196
9
196
20 55186 RETFIŃSKI Józef 1941 63 START Gorzów Wlkp.
LBU




178
13-14
178
21 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 184 IKS ATAK Elbląg
WMZ
340
17
178
13-14



178
  51349 KOWALCZYK Marcin 1969 168 ISS START Wejherowo
POM





22 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995
178
20
178
13-14



178
  43521 MIKUTA Zdzisław 1958 34 ISS START Wejherowo
POM





23 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 170 RSSIRON START Radom
MAZ
178
21

178
13-14


178

mężczyźni - klasa 11

1 21688 FIRA Damian 1988 60 START Gorzów Wlkp.
LBU
980
1
280
2
300
1
400
1
280
2
980
2 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 59 START Gorzów Wlkp.
LBU
950
2
300
1
280
2
370
2
252
3-4
950
3 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 160 KS ELTA Łódź
ŁDZ
839
4
252
3-4
252
3-4
335
3-4
224
5-6
839
4 45521 GAZDA Mateusz 1997 2 START Katowice
ŚLS
781
5
252
3-4
224
5-6
305
5-8
208
7-8
781
5 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 162 KS ELTA Łódź
ŁDZ
769
7
186
11-12
224
5-6
265
9-12
252
3-4
741
6 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 57 START Gorzów Wlkp.
LBU
781
6
224
5-6
208
7-8
305
5-8
196
9
737
7 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 93 WZSN START Wrocław
DŚL
737
8
208
7-8
196
9
305
5-8

709
8 41852 KUDERSKI Paweł 2004 58 START Gorzów Wlkp.
LBU
677
10
196
9
208
7-8
265
9-12
224
5-6
697
9 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 148 TOP Bolesławiec
DŚL
685
9
186
11-12
186
11-12
305
5-8
186
11-12
677
10 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 201 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
665
11
208
7-8
192
10
265
9-12

665
11 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 199 SZANSA-START Gdańsk
POM
887
3

252
3-4
335
3-4

587
12 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 19 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
663
12

186
11-12
265
9-12

451
13 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 183 IKS ATAK Elbląg
WMZ
566
13
192
10
180
13


372
14 33272 MAKAJEW Maciej 1997 65 START Gorzów Wlkp.
LBU




300
1
300
  51382 PAROL Grzegorz 1973 40 KSN START Warszawa
MAZ
252
14




15 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 61 START Gorzów Wlkp.
LBU
240
15


240
13
0
nkl.
240
16 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993 163 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP





  51325 JĘDRAS Sławomir 1979 118 KSI START Szczecin
ZPM
224
16
224
5-6


0
nkl.
224
17 55515 LISIECKI Przemysław 1979 165 BOSIR ULKS Barcin
KPM




192
10
192
18 51443 ZAWLIK Mateusz 2000 179 TOP Bolesławiec
DŚL
180
17
180
13



180
19 55188 PTASZNIK Wojciech 2004 66 START Gorzów Wlkp.
LBU




178
13-14
178
20 55739 WACHOWIAK Sławomir 1999 208 START Gorzów Wlkp.
LBU