Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 3 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty

kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 6 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
970
1
300
1

300
1

600

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 132 KSN START Kalisz
WLP
828
1
228
5
260
3

370
2
858
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 133 KSN START Kalisz
WLP
784
2
220
6
244
4

330
4
794

kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 157 PSSON START Białystok
PDL
862
1
252
3-4
280
2

400
1
932
2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 179 IKS AWF Warszawa
MAZ
552
3
252
3-4
300
1

340
3
892
3 17252 ROMPA Barbara 1954 140 SZANSA-START Gdańsk
POM
560
2
280
2

280
2

560

kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 175 IKS AWF Warszawa
MAZ
680
1
155
1
125
1

165
1
445
2 45971 STOS Martyna 1993 69 TOP Bolesławiec
DŚL
625
3
134
3
108
3
161
3-4
136
4
431
3 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 2 ICSIR START Lublin
LLS
647
2

116
2
161
3-4
153
2
430
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 190 RSSIRON START Radom
MAZ
612
4
126
4
101
4
146
5
140
3
412

kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 100 WZSN START Wrocław
DŚL
676
1
144
2
192
1

236
2
572
2 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 180 IKS AWF Warszawa
MAZ
583
2
117
5
146
5

201
5-6
464

kobiety - klasa 8

1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 77 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
816
1
224
2

192
1
255
1
671
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 184 RSSIRON START Radom
MAZ
751
2
202
3-4

179
2
214
3-4
595
3 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 91 SSN START Łódź
ŁDZ
484
4
182
5
166
3
136
7
201
5-6
549
4 53056 ROSŁANIEC Kinga 2004 109 WZSN START Wrocław
DŚL
332
5
176
6
156
4


332
5 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956 158 PSSON START Białystok
PDL
650
3

179
2
141
6

320

kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 170 IKS AWF Warszawa
MAZ
875
1
240
1

300
1
370
2
910
2 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 5 KS ATS Stargard
ZPM
794
2
202
3-4
244
4
260
3
214
3-4
718
3 30830 PĘK Karolina 1998 63 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
400
3



400
1
400

kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 131 KSN START Kalisz
WLP
970
1
300
1
300
1

335
3-4
935
2 27197 RYBA Joanna 1993 130 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
875
2
280
2

280
2
335
3-4
895
3 26633 MITUTA Dorota 1998 86 ZSR START Zielona Góra
LBU
875
3
260
3
280
2

315
5-6
855
4 51336 KIMLA Wioletta 1973 118 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
819
4

260
3
244
4
315
5-6
819
5 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 146 SZANSA-START Gdańsk
POM
472
6
244
4

228
5

472
6 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 123 SSR START Poznań
WLP
746
5
228
5
228
5


456

kobiety - klasa 11

1 18329 NOWACKA Dorota 1966 214 UKS JOLA Kraków
MŁP
980
1

300
1
280
2
370
2
950
2 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 61 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
940
2
300
1

300
1
340
3
940
3 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 169 UKS JOLA Kraków
MŁP
520
6
260
3

260
3
330
4
850
4 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971 161 ICSIR START Lublin
LLS
854
3
244
4
280
2
244
4

768
5 51415 STRĄK Agnieszka 1983 127 IKS ATAK Elbląg
WMZ
808
4
228
5
260
3
228
5

716
6 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 219 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU




400
1
400
7 38202 KREFTA Renata 1994 163 SZANSA-START Gdańsk
POM
650
5
280
2



280

mężczyźni - klasa 1

1 51710 WALSKI Mateusz 1988 11 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
239
2
113
6

126
4
164
5
403
2 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 196 KSI START Szczecin
ZPM
626
1
130
3-4
166
3


296

mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 83 ZSR START Zielona Góra
LBU
717
1
155
1
192
1

190
2
537
2 51298 CZUPER Rafał 1988 148 PSSON START Białystok
PDL
699
2
144
2

155
1
205
1
504
3 53589 SZPAK Jakub 1979 212 WZSN START Wrocław
DŚL
332
4

196
9
136
7
169
4
501
4 30119 SOKALSKI Piotr 1975 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
601
3
117
5

144
2
174
3
435
5 51319 GONTARZ Sławomir 1977 19 PODAJ DALEJ Konin
WLP
264
5
130
3-4

134
3

264
6 51326 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 33 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL
146
6

146
5


146

mężczyźni - klasa 3

1 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 187 RSSIRON START Radom
MAZ
754
1
192
1

192
1
255
1
639
2 51381 PAPIS Ryszard 1966 166 KSN START Warszawa
MAZ
655
3
179
2

161
3-4
236
2
576
3 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 112 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
635
4
161
3-4
179
2

211
4
551
4 51290 CHAMOT Janusz 1988 8 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
657
2
161
3-4

161
3-4
217
3
539
5 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 114 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
617
5
146
5
156
4

204
5
506
6 51400 SCHMIDT Piotr 1966 20 PODAJ DALEJ Konin
WLP
287
9
141
6

146
5

287
7 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 21 PODAJ DALEJ Konin
WLP
277
10
136
7

141
6

277
8 30116 NALEPKA Maciej 1977 9 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
579
6


179
2

179

mężczyźni - klasa 4

1 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 10 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
864
1
224
2

240
1
320
1
784
2 13962 LIS Rafał 1979 139 SZANSA-START Gdańsk
POM
834
2
240
1

224
2
296
2
760
3 47459 CZUŁEK Michał 1986 75 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
761
3

224
5-6
202
3-4
272
3
698
4 51395 ROSA Andrzej 1970 141 SZANSA-START Gdańsk
POM
699
5
202
3-4

182
5
264
4
648
5 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 1 SSON START Siedlce
MAZ
739
4
202
3-4

202
3-4

404
6 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 22 PODAJ DALEJ Konin
WLP
358
7
182
5

176
6

358
7 41623 HERMAN Robert 1978 42 START Gorzów Wlkp.
LBU
519
6

204
8


204

mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 99 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
980
1
260
3
300
1
280
2
400
1
980
2 34044 STASZAK Daniel 1982 101 WZSN START Wrocław
DŚL
970
2
300
1
252
3-4
300
1
370
2
970
3 51427 USTYNOV Daniil 1998 32 WSSIRN START Katowice
ŚLS
820
4
280
2
280
2
260
3

820
4 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 136 KSN START Kalisz
WLP
836
3

252
3-4
244
4
320
5
816
5 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 125 SSR START Poznań
WLP
798
5
244
4
224
5-6

340
3
808
6 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 41 START Gorzów Wlkp.
LBU
440
6
228
5
212
7

330
4
770

mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 92 SSN START Łódź
ŁDZ
641
1
125
1

116
2
165
1
406
2 51350 KRAFT Rafał 1983 173 IKS AWF Warszawa
MAZ
620
2

125
1
125
1
130
5-6
380
3 31243 MIKA Tomasz 1989 84 ZSR START Zielona Góra
LBU
556
3
116
2
105
3-4
105
3-4
138
3-4
359
4 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 67 TOP Bolesławiec
DŚL
536
4
105
3-4
116
2
105
3-4
138
3-4
359
5 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 186 RSSIRON START Radom
MAZ
513
5
105
3-4

93
5-6
153
2
351
6 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 121 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
488
6

105
3-4
93
5-6
130
5-6
328
7 51428 UZELAC Vadimir 1952 97 SSN START Łódź
ŁDZ
476
7
93
5-6
93
5-6
85
8
120
7-9
306
8 51444 ZAWODNIK Michał 1982 181 IKS AWF Warszawa
MAZ
471
8
93
5-6
88
7
0
nkl.
120
7-9
301
9 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 182 IKS AWF Warszawa
MAZ
431
10
81
9
85
8
77
11-12
120
7-9
286
10 51351 KRÓL Jarosław 1988 174 IKS AWF Warszawa
MAZ
434
9
88
7
81
9
81
9-10
111
10
280
11 53591 POLOK Grzegorz 1977 213 GMINA Strzelce Opol.
OPO
174
12

93
5-6
81
9-10

174
12 50420 DYJOR Adam 1986 215 KTS OPTIMA Lublin
LLS
88
13


88
7

88

mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 76 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
710
1
155
1
155
1

205
1
515
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 60 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
669
2
144
2

155
1
190
2
489
3 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 48 GMINA Strzelce Opol.
OPO
595
3
130
3-4
130
3-4
130
3-4
172
3-4
432
4 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 79 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
594
4
0
nkl.
144
2
115
5-6
172
3-4
431
5 50419 SABA Patryk 1997 4 ICSIR START Lublin
LLS
481
9
115
5-6
130
3-4
130
3-4
157
5-8
417
6 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 103 WZSN START Wrocław
DŚL
550
6
130
3-4
115
5-6
100
9-10
157
5-8
402
7 51333 KAZIENKO Jan 1995 102 WZSN START Wrocław
DŚL
503
8
98
9-12
100
9-10
97
11
157
5-8
355
8 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 211 IKS AWF Warszawa
MAZ
192
23

97
11
95
12
157
5-8
349
9 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 178 IKS AWF Warszawa
MAZ
213
21
98
9-12

115
5-6
136
9-12
349
10 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 3 ICSIR START Lublin
LLS
510
7
98
9-12
107
7-8
88
15-16
136
9-12
341
11 51417 SYPUŁA Piotr 1966 177 IKS AWF Warszawa
MAZ
460
10
88
15-16
95
12
100
9-10
136
9-12
331
12 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 210 IKS AWF Warszawa
MAZ
172
25

88
15-16
84
17
121
13-14
293
13 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 153 PSSON START Białystok
PDL
421
11
93
13
92
13-14
107
7-8

292
14 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 143 SZANSA-START Gdańsk
POM
556
5
107
7-8

144
2

251
15 51366 MROCZKA Marcin 2005 142 SZANSA-START Gdańsk
POM
321
14
0
nkl.
100
9-10

136
9-12
236
16 13011 KINOWSKI Adam 1966 124 SSR START Poznań
WLP
230
18
115
5-6
115
5-6


230
17 53054 KLEJNANS Damian 1988 90 SSN START Łódź
ŁDZ
92
27
0
nkl.

92
13-14
121
13-14
213
18 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 81 ZSR START Zielona Góra
LBU
198
22
91
14
107
7-8


198
19 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 185 RSSIRON START Radom
MAZ
390
12
98
9-12

92
13-14

190
20 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 46 START Gorzów Wlkp.
LBU
176
24
88
15-16
88
15-16


176
21 21938 SKALIK Grzegorz 1963 188 RSSIRON START Radom
MAZ
107
26
0
nkl.

107
7-8

107
22 51359 MAMOT Krystian 1993 205 KSI START Szczecin
ZPM
92
28

92
13-14


92
23 53156 STRUZIK Michał 1985 194 niestow. woj. MŁP
MŁP
88
29


88
15-16

88
24 12341 SIWY Grzegorz 1969 43 START Gorzów Wlkp.
LBU
348
13

83
17-18


83
25 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 195 KSI START Szczecin
ZPM
304
15
83
17-18



83

mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 82 ZSR START Zielona Góra
LBU
784
1

192
1
192
1
236
2
620
2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 62 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
728
2
0
nkl.
179
2
179
2
214
3-4
572
3 8920 MAZURYK Paweł 1983 12 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
688
3
192
1
161
3-4
161
3-4
195
5-8
548
4 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 172 IKS AWF Warszawa
MAZ
602
6
161
3-4
131
8
136
7
195
5-8
492
5 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 120 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
553
8

144
5-6
144
5-6
195
5-8
483
6 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 197 KSI START Szczecin
ZPM
610
4
144
5-6
144
5-6
161
3-4
169
9-12
474
7 47413 KOWALSKI Kamil 2004 135 KSN START Kalisz
WLP
494
12
134
7-8
124
9-10
124
9-10
195
5-8
453
8 53136 MORAWSKI Piotr 1981 192 RSSIRON START Radom
MAZ
292
15
143
13-14

149
11-12
151
13-14
443
9 32678 PIETRZAK Marek 1977 35 START Gorzów Wlkp.
LBU
573
7
144
5-6
124
9-10

169
9-12
437
10 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 88 ZSR START Zielona Góra
LBU
514
11
179
2


255
1
434
11 5914 KURASZ Zbigniew 1960 68 TOP Bolesławiec
DŚL
526
9
125
9
136
7
124
9-10
169
9-12
430
12 53134 ZYCH Damian 1991 164 KSN START Warszawa
MAZ
254
17
123
10

131
8
169
9-12
423
13 53104 PIECH Damian 2003 159 PSSON START Białystok
PDL
398
13
136
15-16
143
13-14
119
11-12

398
14 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 47 GMINA Strzelce Opol.
OPO
610
5

161
3-4
144
5-6

305
15 51305 DUDA Włodzimierz 1949 168 UKS JOLA Kraków
MŁP
119
20
0
nkl.

119
11-12
151
13-14
270
16 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 198 KSI START Szczecin
ZPM
518
10
134
7-8
119
11-12


253
17 51398 RYŃSKI Marek 1976 113 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
238
18
119
11-12
119
11-12


238
18 29678 OLCZAK Mariusz 1996 217 IKS AWF Warszawa
MAZ
370
14



214
3-4
214

mężczyźni - klasa 9

1 31125 SOWA Dawid 1992 14 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
815
1
240
1

240
1
244
5-8
724
2 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 15 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
627
6
179
5-6
224
2
224
2
244
5-8
692
3 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 165 KSN START Warszawa
MAZ
420
15
224
5-6

196
9
268
3-4
688
4 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 71 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
681
5
208
7-8
0
nkl.
208
7-8
268
3-4
684
5 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 31 WSSIRN START Katowice
ŚLS
381
19

202
3-4
179
5-6
296
2
677
6 38563 CWENAR Robert 1997 80 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
686
4
202
3-4
179
5-6
167
7-8
244
5-8
625
7 10165 MATEJEK Mariusz 1970 13 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
747
2
179
5-6
240
1
202
3-4

621
8 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 183 RSSIRON START Radom
MAZ
704
3
167
7-8
202
3-4
154
10
212
9-12
581
9 23887 WRZASK Zbigniew 1958 104 WZSN START Wrocław
DŚL
587
10

179
5-6
143
13-14
244
5-8
566
10 39119 GATNER Patryk 1999 221 niestow. woj. ŚLS
ŚLS
611
8
0
nkl.
167
7-8
179
5-6
189
13-14
535
11 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 93 SSN START Łódź
ŁDZ
531
11
167
7-8
136
15-16

212
9-12
515
12 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 27 WSSIRN START Katowice
ŚLS
507
13
143
13-14
130
17-18
136
15-16
212
9-12
491
13 1013 MATLĄG Andrzej 1970 126 TOP Bolesławiec
DŚL
469
14
156
9-10
156
9-10
157
9

469
14 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 162 ICSIR START Lublin
LLS
507
12

136
15-16
143
13-14
189
13-14
468
15 12096 ĆWIK Roman 1946 24 WSSIRN START Katowice
ŚLS
601
9
147
12
143
13-14
149
11-12

439
16 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 138 KSN START Kalisz
WLP
619
7
224
2
167
7-8


391
17 45293 DUDEK Bogusław 1973 116 niestow. woj. KPM
KPM
150
24
0
nkl.
150
11

212
9-12
362
18 15275 RENKEL Edmund 1947 45 START Gorzów Wlkp.
LBU
352
20
150
11

202
3-4

352
19 825 KONSTANTYN Paweł 1983 171 IKS AWF Warszawa
MAZ
400
17
0
nkl.

0
nkl.
320
1
320
20 51397 RYBCZYŃSKI Bartosz 1983 147 SZANSA-START Gdańsk
POM
303
22
136
15-16

167
7-8

303
21 35342 NIEMIEC Piotr 1964 200 ZSR START Zielona Góra
LBU
156
23

156
9-10


156
22 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950 204 KSI START Szczecin
ZPM
412
16

147
12


147
23 51410 STAWIECKI Jan 1962 202 KSI START Szczecin
ZPM
395
18

130
17-18


130

mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 85 ZSR START Zielona Góra
LBU
980
1
280
2

300
1
400
1
980
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
2
300
1

280
2
370
2
950
3 21307 WINNICKI Damian 1993 78 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
887
3
252
3-4
300
1

335
3-4
887
4 50412 STORONOWICZ Michał 1990 149 PSSON START Białystok
PDL
837
4
252
3-4
280
2
252
3-4
335
3-4
867
5 50288 SPILASZEK Krystian 1982 176 IKS AWF Warszawa
MAZ
753
5
224
5-6
224
5-6
192
10
305
5-8
753
6 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 144 SZANSA-START Gdańsk
POM
460
14
208
7-8

252
3-4
265
9-12
725
7 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 66 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
745
6

186
11-12
224
5-6
305
5-8
715
8 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 108 WZSN START Wrocław
DŚL
629
8
178
13-14
208
7-8
193
PROTS
305
5-8
706
9 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 34 START Gorzów Wlkp.
LBU
440
16
188
11
252
3-4

265
9-12
705
10 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 87 ZSR START Zielona Góra
LBU
651
7
194
9-10
192
10

305
5-8
691
11 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 154 PSSON START Białystok
PDL
598
9
184
12
186
11-12

265
9-12
635
12 51367 NETTER Grzegorz 1984 152 PSSON START Białystok
PDL
584
10
170
15-16

186
11-12
265
9-12
621
13 20518 RETERSKI Michał 1938 122 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
348
19
170
15-16

178
13-14
236
13-14
584
14 44398 TOMCZAK Robert 1973 44 START Gorzów Wlkp.
LBU
432
17

224
5-6
208
7-8

432
15 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 151 PSSON START Białystok
PDL
451
15


186
11-12
236
13-14
422
16 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 134 KSN START Kalisz
WLP
420
18

196
9
224
5-6

420
17 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 129 IKS ATAK Elbląg
WMZ
568
11
162
17-18
178
13-14


340
18 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000 150 PSSON START Białystok
PDL
557
12

252
3-4


252
19 26110 WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 59 ISS START Wejherowo
POM
194
21
194
9-10



194
20 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 28 WSSIRN START Katowice
ŚLS
483
13

178
13-14


178
21 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 191 RSSIRON START Radom
MAZ
178
22
0
nkl.

178
13-14

178

mężczyźni - klasa 11

1 21688 FIRA Damian 1988 38 START Gorzów Wlkp.
LBU
950
2

280
2
300
1
400
1
980
2 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 37 START Gorzów Wlkp.
LBU
980
1

300
1
280
2
370
2
950
3 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 145 SZANSA-START Gdańsk
POM
887
3
300
1

252
3-4
335
3-4
887
4 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 94 SSN START Łódź
ŁDZ
809
4

252
3-4
252
3-4
335
3-4
839
5 45521 GAZDA Mateusz 1997 26 WSSIRN START Katowice
ŚLS
781
6
224
5-6
252
3-4
224
5-6
305
5-8
781
6 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 36 START Gorzów Wlkp.
LBU
704
7
252
3-4
224
5-6
208
7-8
305
5-8
781
7 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 98 SSN START Łódź
ŁDZ
809
5
280
2
186
11-12
224
5-6
265
9-12
769
8 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 106 WZSN START Wrocław
DŚL
660
11
224
5-6
208
7-8
196
9
305
5-8
737
9 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 160 TOP Bolesławiec
DŚL
566
13
194
9-10
186
11-12
186
11-12
305
5-8
685
10 41852 KUDERSKI Paweł 2004 39 START Gorzów Wlkp.
LBU
677
8
204
8
196
9
208
7-8
265
9-12
677
11 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 65 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
665
9

208
7-8
192
10
265
9-12
665
12 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
663
10
212
7

186
11-12
265
9-12
663
13 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 128 IKS ATAK Elbląg
WMZ
614
12
194
9-10
192
10
180
13

566
14 51382 PAROL Grzegorz 1973 167 KSN START Warszawa
MAZ
557
14
252
3-4



252
15 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 40 START Gorzów Wlkp.
LBU
228
17



240
13
240
16 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 203 KSI START Szczecin
ZPM
489
15

224
5-6


224
17 51443 ZAWLIK Mateusz 2000 201 TOP Bolesławiec
DŚL
180
18

180
13


180