Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 2 IMP 1. GPP 2. GPP 3. GPP P-ty Prawo IMP

Kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977 218 IKS AWF Warszawa
MAZ
800
1
400
1



400

Kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 6 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1040
1
370
2
300
1

300
1
970 tak

Kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 132 KSN START Kalisz
WLP
915
1
340
3
228
5
260
3

828 tak
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 133 KSN START Kalisz
WLP
879
2
320
5
220
6
244
4

784 tak

Kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 157 PSSON START Białystok
PDL
862
2
330
4
252
3-4
280
2

862 tak
2 17252 ROMPA Barbara 1954 140 SZANSA-START Gdańsk
POM
615
3

280
2

280
2
560 tak
3 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 179 IKS AWF Warszawa
MAZ
887
1

252
3-4
300
1

552 tak

Kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 175 IKS AWF Warszawa
MAZ
955
1
400
1
155
1
125
1

680 tak
2 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 2 ICSIR START Lublin
LLS
856
2
370
2

116
2
161
3-4
647 tak
3 45971 STOS Martyna 1993 69 TOP Bolesławiec
DŚL
804
3
330
4
134
3
108
3
161
3-4
625 tak
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 190 RSSIRON START Radom
MAZ
796
4
340
3
126
4
101
4
146
5
612 tak

Kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 100 WZSN START Wrocław
DŚL
867
1
340
3
144
2
192
1

676 tak
2 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 180 IKS AWF Warszawa
MAZ
583
2
320
5
117
5
146
5

583 tak

Kobiety - klasa 8

1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 77 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1024
1
400
1
224
2

192
1
816 tak
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 184 RSSIRON START Radom
MAZ
942
2
370
2
202
3-4

179
2
751 tak
3 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956 158 PSSON START Białystok
PDL
509
3
330
4

179
2
141
6
650 tak
4 53055 MUSIALIK Katarzyna 1993 91 SSN START Łódź
ŁDZ
348
4

182
5
166
3
136
7
484 tak
5 53056 ROSŁANIEC Kinga 2004 109 WZSN START Wrocław
DŚL
332
6

176
6
156
4

332 tak

Kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 170 IKS AWF Warszawa
MAZ
975
1
335
3-4
240
1

300
1
875 tak
2 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 5 KS ATS Stargard
ZPM
736
2
290
7-9
202
3-4
244
4
260
3
794 tak
3 30830 PĘK Karolina 1998 63 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
400
3
400
1



400 tak

Kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 131 KSN START Kalisz
WLP
1040
1
370
2
300
1
300
1

970 tak
2 27197 RYBA Joanna 1993 130 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
930
3
315
5-6
280
2

280
2
875 tak
3 26633 MITUTA Dorota 1998 86 ZSR START Zielona Góra
LBU
950
2
335
3-4
260
3
280
2

875 tak
4 51336 KIMLA Wioletta 1973 118 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
890
4
315
5-6

260
3
244
4
819 tak
5 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 123 SSR START Poznań
WLP
808
5
290
7-9
228
5
228
5

746 tak
6 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 146 SZANSA-START Gdańsk
POM
534
8

244
4

228
5
472 tak
7 51393 RING Krystyna 1990
605
6
290
7-9



290
8 51431 WIECZOREK Magdalena 1981 119 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
560
7
270
10



270

Kobiety - klasa 11

1 18329 NOWACKA Dorota 1966 214 UKS JOLA Kraków
MŁP
1100
1
400
1

300
1
280
2
980 tak
2 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 61 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
980
3
340
3
300
1

300
1
940 tak
3 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971 161 ICSIR START Lublin
LLS
854
5
330
4
244
4
280
2
244
4
854 tak
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 127 IKS ATAK Elbląg
WMZ
900
4
320
5
228
5
260
3
228
5
808 tak
5 38202 KREFTA Renata 1994 163 SZANSA-START Gdańsk
POM
980
2
370
2
280
2


650
6 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 169 UKS JOLA Kraków
MŁP
260
7

260
3

260
3
520 tak

Mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 196 KSI START Szczecin
ZPM
816
1
330
4
130
3-4
166
3

626 tak
2 51710 WALSKI Mateusz 1988 11 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
113
2

113
6

126
4
239 tak

Mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 83 ZSR START Zielona Góra
LBU
932
2
370
2
155
1
192
1

717 tak
2 51298 CZUPER Rafał 1988 148 PSSON START Białystok
PDL
944
1
400
1
144
2

155
1
699 tak
3 30119 SOKALSKI Piotr 1975 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
797
3
340
3
117
5

144
2
601 tak
4 53589 SZPAK Jakub 1979 212 WZSN START Wrocław
DŚL
196
5


196
9
136
7
332 tak
5 51319 GONTARZ Sławomir 1977 19 PODAJ DALEJ Konin
WLP
460
4

130
3-4

134
3
264 tak
6 51326 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 33 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL
146
6


146
5

146

Mężczyźni - klasa 3

1 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 187 RSSIRON START Radom
MAZ
932
1
370
2
192
1

192
1
754 tak
2 51290 CHAMOT Janusz 1988 8 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
831
2
335
3-4
161
3-4

161
3-4
657 tak
3 51381 PAPIS Ryszard 1966 166 KSN START Warszawa
MAZ
809
3
315
5-6
179
2

161
3-4
655 tak
4 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 112 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
789
5
295
7-8
161
3-4
179
2

635 tak
5 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 114 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
766
6
315
5-6
146
5
156
4

617 tak
6 30116 NALEPKA Maciej 1977 9 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
800
4
400
1


179
2
579
7 51419 SZAFRANIEC Marek 1976
670
7
335
3-4



335
8 51384 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 95 SSN START Łódź
ŁDZ
295
9
295
7-8



295
9 51400 SCHMIDT Piotr 1966 20 PODAJ DALEJ Konin
WLP
141
10

141
6

146
5
287 tak
10 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 21 PODAJ DALEJ Konin
WLP
431
8

136
7

141
6
277 tak

Mężczyźni - klasa 4

1 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 10 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
994
2
400
1
224
2

240
1
864 tak
2 13962 LIS Rafał 1979 139 SZANSA-START Gdańsk
POM
1010
1
370
2
240
1

224
2
834 tak
3 47459 CZUŁEK Michał 1986 75 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
894
3
335
3-4

224
5-6
202
3-4
761 tak
4 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 1 SSON START Siedlce
MAZ
872
4
335
3-4
202
3-4

202
3-4
739 tak
5 51395 ROSA Andrzej 1970 141 SZANSA-START Gdańsk
POM
832
6
315
5-6
202
3-4

182
5
699 tak
6 41623 HERMAN Robert 1978 42 START Gorzów Wlkp.
LBU
834
5
315
5-6

204
8

519
7 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 22 PODAJ DALEJ Konin
WLP
482
7

182
5

176
6
358 tak
8 52961 MALINOWSKI Ireneusz 1969 117 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
300
8
300
7
0
nkl.


300

Mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 99 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1070
1
400
1
260
3
300
1
280
2
980 tak
2 34044 STASZAK Daniel 1982 101 WZSN START Wrocław
DŚL
1070
2
370
2
300
1
252
3-4
300
1
970 tak
3 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 136 KSN START Kalisz
WLP
932
3
340
3

252
3-4
244
4
836 tak
4 51427 USTYNOV Daniil 1998 32 WSSIRN START Katowice
ŚLS
560
6

280
2
280
2
260
3
820 tak
5 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 125 SSR START Poznań
WLP
904
4
330
4
244
4
224
5-6

798 tak
6 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 41 START Gorzów Wlkp.
LBU
760
5

228
5
212
7

440 tak

Mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 92 SSN START Łódź
ŁDZ
895
2
400
1
125
1

116
2
641 tak
2 51350 KRAFT Rafał 1983 173 IKS AWF Warszawa
MAZ
895
1
370
2

125
1
125
1
620 tak
3 31243 MIKA Tomasz 1989 84 ZSR START Zielona Góra
LBU
786
3
335
3-4
116
2
105
3-4
105
3-4
556 tak
4 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 67 TOP Bolesławiec
DŚL
766
4
315
5-6
105
3-4
116
2
105
3-4
536 tak
5 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 186 RSSIRON START Radom
MAZ
735
5
315
5-6
105
3-4

93
5-6
513 tak
6 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 121 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
710
6
290
7-9

105
3-4
93
5-6
488 tak
7 51428 UZELAC Vadimir 1952 97 SSN START Łódź
ŁDZ
673
7
290
7-9
93
5-6
93
5-6
85
8
476 tak
8 51444 ZAWODNIK Michał 1982 181 IKS AWF Warszawa
MAZ
673
8
290
7-9
93
5-6
88
7
0
nkl.
471 tak
9 51351 KRÓL Jarosław 1988 174 IKS AWF Warszawa
MAZ
643
9
265
10-11
88
7
81
9
81
9-10
434 tak
10 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 182 IKS AWF Warszawa
MAZ
431
10
265
10-11
81
9
85
8
77
11-12
431 tak
11 51338 KLAWIŃSKI Filip 1995 111 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
335
11
335
3-4



335
12 53591 POLOK Grzegorz 1977 213 GMINA Strzelce Opol.
OPO
93
12


93
5-6
81
9-10
174 tak
13 50420 DYJOR Adam 1986 215 KTS OPTIMA Lublin
LLS




88
7
88

Mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 76 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
925
1
400
1
155
1
155
1

710 tak
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 60 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
914
2
370
2
144
2

155
1
669 tak
3 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 48 GMINA Strzelce Opol.
OPO
770
4
335
3-4
130
3-4
130
3-4
130
3-4
595 tak
4 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 79 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
784
3
335
3-4
0
nkl.
144
2
115
5-6
594 tak
5 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 143 SZANSA-START Gdańsk
POM
747
5
305
5-8
107
7-8

144
2
556 tak
6 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 103 WZSN START Wrocław
DŚL
656
8
305
5-8
130
3-4
115
5-6
100
9-10
550 tak
7 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 3 ICSIR START Lublin
LLS
717
6
305
5-8
98
9-12
107
7-8
88
15-16
510 tak
8 51333 KAZIENKO Jan 1995 102 WZSN START Wrocław
DŚL
601
11
305
5-8
98
9-12
100
9-10
97
11
503 tak
9 50419 SABA Patryk 1997 4 ICSIR START Lublin
LLS
656
7
221
13-18
115
5-6
130
3-4
130
3-4
481 tak
10 51417 SYPUŁA Piotr 1966 177 IKS AWF Warszawa
MAZ
625
9
265
9-12
88
15-16
95
12
100
9-10
460 tak
11 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 153 PSSON START Białystok
PDL
579
12
221
13-18
93
13
92
13-14
107
7-8
421 tak
12 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 185 RSSIRON START Radom
MAZ
563
13
200
19
98
9-12

92
13-14
390 tak
13 12341 SIWY Grzegorz 1969 43 START Gorzów Wlkp.
LBU
613
10
265
9-12

83
17-18

348
14 51366 MROCZKA Marcin 2005 142 SZANSA-START Gdańsk
POM
517
15
221
13-18
0
nkl.
100
9-10

321 tak
15 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 195 KSI START Szczecin
ZPM
525
14
221
13-18
83
17-18


304
16 52958 BŁAŻEJÓW Robert 1976
265
20
265
9-12



265
  45476 KOZIEŁ Dariusz 1974 189 RSSIRON START Radom
MAZ
265
20
265
9-12



265
18 13011 KINOWSKI Adam 1966 124 SSR START Poznań
WLP
230
22

115
5-6
115
5-6

230 tak
19 51391 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 96 SSN START Łódź
ŁDZ
442
16
221
13-18



221
20 37312 KOŁBUC Marek 1968
221
24
221
13-18



221
21 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 178 IKS AWF Warszawa
MAZ
433
17

98
9-12

115
5-6
213 tak
22 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 81 ZSR START Zielona Góra
LBU
419
18

91
14
107
7-8

198 tak
23 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 211 IKS AWF Warszawa
MAZ
97
26


97
11
95
12
192 tak
24 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 46 START Gorzów Wlkp.
LBU
397
19

88
15-16
88
15-16

176 tak
25 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 210 IKS AWF Warszawa
MAZ
88
28


88
15-16
84
17
172 tak
26 21938 SKALIK Grzegorz 1963 188 RSSIRON START Radom
MAZ


0
nkl.

107
7-8
107 tak
27 53054 KLEJNANS Damian 1988 90 SSN START Łódź
ŁDZ


0
nkl.

92
13-14
92 tak
28 51359 MAMOT Krystian 1993 205 KSI START Szczecin
ZPM
92
27


92
13-14

92
29 53156 STRUZIK Michał 1985 194 niestow. woj. MŁP
MŁP




88
15-16
88

Mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 82 ZSR START Zielona Góra
LBU
992
1
400
1

192
1
192
1
784 tak
2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 62 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
919
2
370
2
0
nkl.
179
2
179
2
728 tak
3 8920 MAZURYK Paweł 1983 12 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
862
4
335
3-4
192
1
161
3-4
161
3-4
688 tak
4 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 197 KSI START Szczecin
ZPM
764
6
305
5-8
144
5-6
144
5-6
161
3-4
610 tak
5 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 47 GMINA Strzelce Opol.
OPO
756
7
305
5-8

161
3-4
144
5-6
610 tak
6 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 172 IKS AWF Warszawa
MAZ
781
5
305
5-8
161
3-4
131
8
136
7
602 tak
7 32678 PIETRZAK Marek 1977 35 START Gorzów Wlkp.
LBU
739
8
305
5-8
144
5-6
124
9-10

573 tak
8 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 120 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
409
15
265
9-12

144
5-6
144
5-6
553 tak
9 5914 KURASZ Zbigniew 1960 68 TOP Bolesławiec
DŚL
526
13
265
9-12
125
9
136
7
124
9-10
526 tak
10 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 198 KSI START Szczecin
ZPM
659
10
265
9-12
134
7-8
119
11-12

518 tak
11 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 88 ZSR START Zielona Góra
LBU
884
3
335
3-4
179
2


514
12 47413 KOWALSKI Kamil 2004 135 KSN START Kalisz
WLP
630
11
236
13-14
134
7-8
124
9-10
124
9-10
494 tak
13 53104 PIECH Damian 2003 159 PSSON START Białystok
PDL
279
16

136
15-16
143
13-14
119
11-12
398 tak
14 29678 OLCZAK Mariusz 1996 217 IKS AWF Warszawa
MAZ
705
9
370
2



370 tak
15 53136 MORAWSKI Piotr 1981 192 RSSIRON START Radom
MAZ
143
18

143
13-14

149
11-12
292 tak
16 51292 CHUDERSKI Marcin 1972 224 IKS AWF Warszawa
MAZ
555
12
265
9-12



265
17 53134 ZYCH Damian 1991 164 KSN START Warszawa
MAZ
123
19

123
10

131
8
254 tak
18 51398 RYŃSKI Marek 1976 113 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
498
14

119
11-12
119
11-12

238 tak
19 28290 SKRZESZEWSKI Zenon 1955 137 KSN START Kalisz
WLP
236
17
236
13-14



236
20 51305 DUDA Włodzimierz 1949 168 UKS JOLA Kraków
MŁP


0
nkl.

119
11-12
119 tak

Mężczyźni - klasa 9

1 31125 SOWA Dawid 1992 14 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
575
11
335
3-4
240
1

240
1
815 tak
2 10165 MATEJEK Mariusz 1970 13 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
880
1
305
5-8
179
5-6
240
1
202
3-4
747 tak
3 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 183 RSSIRON START Radom
MAZ
842
2
335
3-4
167
7-8
202
3-4
154
10
704 tak
4 38563 CWENAR Robert 1997 80 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
842
3
305
5-8
202
3-4
179
5-6
167
7-8
686 tak
5 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 15 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
708
7

179
5-6
224
2
224
2
627 tak
6 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 138 KSN START Kalisz
WLP
757
5
228
13-16
224
2
167
7-8

619 tak
7 39119 GATNER Patryk 1999 221 niestow. woj. ŚLS
ŚLS
432
14
265
9-12
0
nkl.
167
7-8
179
5-6
611 tak
8 12096 ĆWIK Roman 1946 24 WSSIRN START Katowice
ŚLS
661
8
305
5-8
147
12
143
13-14
149
11-12
601 tak
9 23887 WRZASK Zbigniew 1958 104 WZSN START Wrocław
DŚL
719
6
265
9-12

179
5-6
143
13-14
587 tak
10 51334 KICIŃSKI Ryszard 1984 93 SSN START Łódź
ŁDZ
636
9
228
13-16
167
7-8
136
15-16

531 tak
11 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 162 ICSIR START Lublin
LLS
364
20
228
13-16

136
15-16
143
13-14
507 tak
12 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 27 WSSIRN START Katowice
ŚLS
580
10
228
13-16
143
13-14
130
17-18
136
15-16
507 tak
13 1013 MATLĄG Andrzej 1970 126 TOP Bolesławiec
DŚL
312
21

156
9-10
156
9-10
157
9
469 tak
14 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 165 KSN START Warszawa
MAZ
529
12

224
5-6

196
9
420 tak
15 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950 204 KSI START Szczecin
ZPM
412
16
265
9-12

147
12

412
16 825 KONSTANTYN Paweł 1983 171 IKS AWF Warszawa
MAZ
800
4
400
1
0
nkl.

0
nkl.
400 tak
17 51410 STAWIECKI Jan 1962 202 KSI START Szczecin
ZPM
395
18
265
9-12

130
17-18

395
18 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 31 WSSIRN START Katowice
ŚLS
443
13


202
3-4
179
5-6
381 tak
19 15275 RENKEL Edmund 1947 45 START Gorzów Wlkp.
LBU
391
19

150
11

202
3-4
352 tak
20 43955 MINGE Andrzej 1959
305
23
305
5-8



305
21 51397 RYBCZYŃSKI Bartosz 1983 147 SZANSA-START Gdańsk
POM
136
26

136
15-16

167
7-8
303 tak
22 35342 NIEMIEC Piotr 1964 200 ZSR START Zielona Góra
LBU
397
17


156
9-10

156
23 45293 DUDEK Bogusław 1973 116 niestow. woj. KPM
KPM
425
15

0
nkl.
150
11

150 tak

Mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 85 ZSR START Zielona Góra
LBU
1080
1
400
1
280
2

300
1
980 tak
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1040
2
370
2
300
1

280
2
950 tak
3 21307 WINNICKI Damian 1993 78 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
887
4
335
3-4
252
3-4
300
1

887 tak
4 50412 STORONOWICZ Michał 1990 149 PSSON START Białystok
PDL
890
3
305
5-8
252
3-4
280
2
252
3-4
837 tak
5 50288 SPILASZEK Krystian 1982 176 IKS AWF Warszawa
MAZ
753
7
305
5-8
224
5-6
224
5-6
192
10
753 tak
6 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 66 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
856
5
335
3-4

186
11-12
224
5-6
745 tak
7 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 71 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
778
6
265
9-12
208
7-8
0
nkl.
208
7-8
681 tak
8 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 87 ZSR START Zielona Góra
LBU
734
8
265
9-12
194
9-10
192
10

651 tak
9 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 108 WZSN START Wrocław
DŚL
614
12
228
13-16
178
13-14
208
7-8
193
PROTS
629 tak
10 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 154 PSSON START Białystok
PDL
655
11
228
13-16
184
12
186
11-12

598 tak
11 51367 NETTER Grzegorz 1984 152 PSSON START Białystok
PDL
605
13
228
13-16
170
15-16

186
11-12
584 tak
12 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 129 IKS ATAK Elbląg
WMZ
711
10
228
13-16
162
17-18
178
13-14

568 tak
13 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000 150 PSSON START Białystok
PDL
557
14
305
5-8

252
3-4

557
14 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 28 WSSIRN START Katowice
ŚLS
724
9
305
5-8

178
13-14

483
15 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 144 SZANSA-START Gdańsk
POM
483
17

208
7-8

252
3-4
460 tak
16 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 151 PSSON START Białystok
PDL
506
16
265
9-12


186
11-12
451 tak
17 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 34 START Gorzów Wlkp.
LBU
440
20

188
11
252
3-4

440 tak
18 44398 TOMCZAK Robert 1973 44 START Gorzów Wlkp.
LBU
465
19


224
5-6
208
7-8
432 tak
19 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 134 KSN START Kalisz
WLP
531
15


196
9
224
5-6
420 tak
20 20518 RETERSKI Michał 1938 122 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
170
24

170
15-16

178
13-14
348 tak
21 25575 SPUREK Marcin 1996 223 IKS AWF Warszawa
MAZ
472
18
265
9-12



265
22 26110 WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 59 ISS START Wejherowo
POM
194
23

194
9-10


194
23 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 191 RSSIRON START Radom
MAZ
207
21

0
nkl.

178
13-14
178 tak

Mężczyźni - klasa 11

1 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 37 START Gorzów Wlkp.
LBU
1070
1
400
1

300
1
280
2
980 tak
2 21688 FIRA Damian 1988 38 START Gorzów Wlkp.
LBU
955
2
370
2

280
2
300
1
950 tak
3 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 145 SZANSA-START Gdańsk
POM
940
3
335
3-4
300
1

252
3-4
887 tak
4 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 94 SSN START Łódź
ŁDZ
832
5
305
5-8

252
3-4
252
3-4
809 tak
5 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 98 SSN START Łódź
ŁDZ
826
6
305
5-8
280
2
186
11-12
224
5-6
809 tak
6 45521 GAZDA Mateusz 1997 26 WSSIRN START Katowice
ŚLS
798
7
305
5-8
224
5-6
252
3-4
224
5-6
781 tak
7 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 36 START Gorzów Wlkp.
LBU
755
8
228
13-16
252
3-4
224
5-6
208
7-8
704 tak
8 41852 KUDERSKI Paweł 2004 39 START Gorzów Wlkp.
LBU
665
12
265
9-12
204
8
196
9
208
7-8
677 tak
9 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 65 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
714
9
265
9-12

208
7-8
192
10
665 tak
10 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
477
16
265
9-12
212
7

186
11-12
663 tak
11 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 106 WZSN START Wrocław
DŚL
693
10
228
13-16
224
5-6
208
7-8
196
9
660 tak
12 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 128 IKS ATAK Elbląg
WMZ
629
13
228
13-16
194
9-10
192
10
180
13
614 tak
13 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 160 TOP Bolesławiec
DŚL
621
14

194
9-10
186
11-12
186
11-12
566 tak
14 51382 PAROL Grzegorz 1973 167 KSN START Warszawa
MAZ
862
4
305
5-8
252
3-4


557
15 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 203 KSI START Szczecin
ZPM
489
15
265
9-12

224
5-6

489
16 13224 ZAJDEL Jerzy 1964 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
670
11
335
3-4



335
17 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 40 START Gorzów Wlkp.
LBU
228
21
228
13-16



228
18 51443 ZAWLIK Mateusz 2000 201 TOP Bolesławiec
DŚL
387
18


180
13

180
Zawodnicy posiadający prawo gry w IMP na podstawie wyników IP/MŚ
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
Klasa
33181 BUCŁAW Dorota 1977 218 IKS AWF Warszawa
MAZ
1
9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 219 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU
11
2238 PARTYKA Natalia 1989 207 KSI START Szczecin
ZPM
10
30830 PĘK Karolina 1998 63 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
9
5460 CHOJNOWSKI Patryk 1990 208 KSI START Szczecin
ZPM
10
51298 CZUPER Rafał 1988 148 PSSON START Białystok
PDL
2
18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 82 ZSR START Zielona Góra
LBU
8
4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 88 ZSR START Zielona Góra
LBU
8