Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 1 IMP IMP 1. GPP 2. GPP P-ty

kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977 218 IKS AWF Warszawa
MAZ
800
1
400
1
400
1


800

kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 6 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1040
1
370
2
370
2
300
1

1040

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 132 KSN START Kalisz
WLP
899
1
315
5-6
340
3
228
5
260
3
915
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 133 KSN START Kalisz
WLP
863
2
315
5-6
320
5
220
6
244
4
879

kobiety - klasa 5

1 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 179 IKS AWF Warszawa
MAZ
847
2
335
3-4

252
3-4
300
1
887
2 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 157 PSSON START Białystok
PDL
582
3

330
4
252
3-4
280
2
862
3 17252 ROMPA Barbara 1954 140 SZANSA-START Gdańsk
POM
895
1
335
3-4

280
2

615

kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 175 IKS AWF Warszawa
MAZ
955
2
400
1
400
1
155
1
125
1
955
2 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 2 ICSIR START Lublin
LLS
1000
1
370
2
370
2

116
2
856
3 45971 STOS Martyna 1993 69 TOP Bolesławiec
DŚL
950
3
340
3
330
4
134
3
108
3
804
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 190 RSSIRON START Radom
MAZ
914
4
330
4
340
3
126
4
101
4
796

kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 100 WZSN START Wrocław
DŚL
975
1
335
3-4
340
3
144
2
192
1
867
2 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 180 IKS AWF Warszawa
MAZ
437
3

320
5
117
5
146
5
583
3 51283 BARGŁOWSKA Klaudia 1998
543
2
315
5-6



315

kobiety - klasa 8

1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 77 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1024
1
400
1
400
1
224
2

1024
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 184 RSSIRON START Radom
MAZ
942
2
370
2
370
2
202
3-4

942
3 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956 158 PSSON START Białystok
PDL
330
4

330
4

179
2
509
4 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 91 SSN START Łódź
ŁDZ
182
6


182
5
166
3
348
5 51323 JAROSZ Julia 1981
555
3
335
3-4



335
6 53056 ROSŁANIEC Kinga 2004 109 WZSN START Wrocław
DŚL
176
7


176
6
156
4
332
7 51355 LIZAK Kamila 2003
315
5
315
5-6



315

kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 170 IKS AWF Warszawa
MAZ
975
1
400
1
335
3-4
240
1

975
2 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 5 KS ATS Stargard
ZPM
492
2

290
7-9
202
3-4
244
4
736
3 30830 PĘK Karolina 1998 63 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
400
3

400
1


400

kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 131 KSN START Kalisz
WLP
1040
1
370
2
370
2
300
1
300
1
1040
2 26633 MITUTA Dorota 1998 86 ZSR START Zielona Góra
LBU
950
2
335
3-4
335
3-4
260
3
280
2
950
3 27197 RYBA Joanna 1993 130 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
930
3
335
3-4
315
5-6
280
2

930
4 51336 KIMLA Wioletta 1973 118 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
630
6
315
5-6
315
5-6

260
3
890
5 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 123 SSR START Poznań
WLP
832
4
290
7-9
290
7-9
228
5
228
5
808
6 51393 GÓRECKA Krystyna 1990
605
7
315
5-6
290
7-9


605
7 51431 WIECZOREK Magdalena 1981 119 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
560
8
290
7-9
270
10


560
8 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 146 SZANSA-START Gdańsk
POM
762
5
290
7-9

244
4

534

kobiety - klasa 11

1 18329 NOWACKA Dorota 1966 214 UKS JOLA Kraków
MŁP
800
4
400
1
400
1

300
1
1100
2 38202 KREFTA Renata 1994 163 SZANSA-START Gdańsk
POM
1000
1
330
4
370
2
280
2

980
3 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 61 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
980
2
340
3
340
3
300
1

980
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 127 IKS ATAK Elbląg
WMZ
900
3
320
5
320
5
228
5
260
3
900
5 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971 161 ICSIR START Lublin
LLS
574
5

330
4
244
4
280
2
854
6 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 219 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU
370
6
370
2



370
7 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 169 UKS JOLA Kraków
MŁP
260
7


260
3

260

mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 196 KSI START Szczecin
ZPM
874
1
320
5
330
4
130
3-4
166
3
816
2 51710 WALSKI Mateusz 1988 11 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
113
2


113
6

113

mężczyźni - klasa 2

1 51298 CZUPER Rafał 1988 148 PSSON START Białystok
PDL
944
1
400
1
400
1
144
2

944
2 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 83 ZSR START Zielona Góra
LBU
895
3
370
2
370
2
155
1
192
1
932
3 30119 SOKALSKI Piotr 1975 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
932
2
340
3
340
3
117
5

797
4 51319 GONTARZ Sławomir 1977 19 PODAJ DALEJ Konin
WLP
460
4
330
4

130
3-4

460
5 53589 SZPAK Jakub 1979 212 WZSN START Wrocław
DŚL




196
9
196
6 51326 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 33 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL




146
5
146

mężczyźni - klasa 3

1 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 187 RSSIRON START Radom
MAZ
932
2
370
2
370
2
192
1

932
2 51290 CHAMOT Janusz 1988 8 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
1
335
3-4
335
3-4
161
3-4

831
3 51381 PAPIS Ryszard 1966 166 KSN START Warszawa
MAZ
930
3
315
5-6
315
5-6
179
2

809
4 30116 NALEPKA Maciej 1977 9 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
800
6
400
1
400
1


800
5 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 112 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
862
4
315
5-6
295
7-8
161
3-4
179
2
789
6 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 114 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
834
5
295
7-8
315
5-6
146
5
156
4
766
7 51419 SZAFRANIEC Marek 1976
670
7
335
3-4
335
3-4


670
8 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 21 PODAJ DALEJ Konin
WLP
431
8
295
7-8

136
7

431
9 51384 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 95 SSN START Łódź
ŁDZ
295
9

295
7-8


295
10 51400 SCHMIDT Piotr 1966 20 PODAJ DALEJ Konin
WLP
141
10


141
6

141

mężczyźni - klasa 4

1 13962 LIS Rafał 1979 139 SZANSA-START Gdańsk
POM
1070
1
400
1
370
2
240
1

1010
2 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 10 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
994
2
370
2
400
1
224
2

994
3 47459 CZUŁEK Michał 1986 75 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
930
4
335
3-4
335
3-4

224
5-6
894
4 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 1 SSON START Siedlce
MAZ
950
3
335
3-4
335
3-4
202
3-4

872
5 41623 HERMAN Robert 1978 42 START Gorzów Wlkp.
LBU
630
6
315
5-6
315
5-6

204
8
834
6 51395 ROSA Andrzej 1970 141 SZANSA-START Gdańsk
POM
874
5
315
5-6
315
5-6
202
3-4

832
7 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 22 PODAJ DALEJ Konin
WLP
482
7
300
7

182
5

482
8 52961 MALINOWSKI Ireneusz 1969 117 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
300
8

300
7
0
nkl.

300

mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 99 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1050
2
370
2
400
1
260
3
300
1
1070
2 34044 STASZAK Daniel 1982 101 WZSN START Wrocław
DŚL
1070
1
400
1
370
2
300
1
252
3-4
1070
3 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 136 KSN START Kalisz
WLP
680
4
340
3
340
3

252
3-4
932
4 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 125 SSR START Poznań
WLP
904
3
330
4
330
4
244
4
224
5-6
904
5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 41 START Gorzów Wlkp.
LBU
548
5
320
5

228
5
212
7
760
6 51427 USTYNOV Daniil 1998 32 WSSIRN START Katowice
ŚLS
540
6


280
2
280
2
560

mężczyźni - klasa 6

1 51350 KRAFT Rafał 1983 173 IKS AWF Warszawa
MAZ
1022
2
400
1
370
2

125
1
895
2 33138 BRAK Sławomir 1982 92 SSN START Łódź
ŁDZ
1070
1
370
2
400
1
125
1

895
3 31243 MIKA Tomasz 1989 84 ZSR START Zielona Góra
LBU
786
6
335
3-4
335
3-4
116
2
105
3-4
786
4 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 67 TOP Bolesławiec
DŚL
930
3
335
3-4
315
5-6
105
3-4
116
2
766
5 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 186 RSSIRON START Radom
MAZ
735
8
315
5-6
315
5-6
105
3-4

735
6 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 121 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
605
9
315
5-6
290
7-9

105
3-4
710
7 51428 UZELAC Vadimir 1952 97 SSN START Łódź
ŁDZ
792
5
290
7-9
290
7-9
93
5-6
93
5-6
673
8 51444 ZAWODNIK Michał 1982 181 IKS AWF Warszawa
MAZ
832
4
290
7-9
290
7-9
93
5-6
88
7
673
9 51351 KRÓL Jarosław 1988 174 IKS AWF Warszawa
MAZ
779
7
290
7-9
265
10-11
88
7
81
9
643
10 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 182 IKS AWF Warszawa
MAZ
346
10

265
10-11
81
9
85
8
431
11 51338 KLAWIŃSKI Filip 1995 111 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
335
11

335
3-4


335
12 53591 POLOK Grzegorz 1977 213 GMINA Strzelce Opol.
OPO




93
5-6
93

mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 76 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1050
2
370
2
400
1
155
1
155
1
925
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 60 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
1070
1
400
1
370
2
144
2

914
3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 79 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
892
4
305
5-8
335
3-4
0
nkl.
144
2
784
4 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 48 GMINA Strzelce Opol.
OPO
770
6
305
5-8
335
3-4
130
3-4
130
3-4
770
5 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 143 SZANSA-START Gdańsk
POM
892
3
335
3-4
305
5-8
107
7-8

747
6 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 3 ICSIR START Lublin
LLS
800
5
305
5-8
305
5-8
98
9-12
107
7-8
717
7 50419 SABA Patryk 1997 4 ICSIR START Lublin
LLS
716
9
305
5-8
221
13-18
115
5-6
130
3-4
656
8 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 103 WZSN START Wrocław
DŚL
742
8
221
13-18
305
5-8
130
3-4
115
5-6
656
9 51417 SYPUŁA Piotr 1966 177 IKS AWF Warszawa
MAZ
746
7
265
9-12
265
9-12
88
15-16
95
12
625
10 12341 SIWY Grzegorz 1969 43 START Gorzów Wlkp.
LBU
530
17
265
9-12
265
9-12

83
17-18
613
11 51333 KAZIENKO Jan 1995 102 WZSN START Wrocław
DŚL
655
12
196
19-21
305
5-8
98
9-12
100
9-10
601
12 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 153 PSSON START Białystok
PDL
656
11
265
9-12
221
13-18
93
13
92
13-14
579
13 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 185 RSSIRON START Radom
MAZ
681
10
265
9-12
200
19
98
9-12

563
14 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 195 KSI START Szczecin
ZPM
612
15
221
13-18
221
13-18
83
17-18

525
15 51366 MROCZKA Marcin 2005 142 SZANSA-START Gdańsk
POM
587
16
196
19-21
221
13-18
0
nkl.
100
9-10
517
16 51391 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 96 SSN START Łódź
ŁDZ
632
14
221
13-18
221
13-18


442
17 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 178 IKS AWF Warszawa
MAZ
649
13
335
3-4

98
9-12

433
18 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 81 ZSR START Zielona Góra
LBU
502
18
221
13-18

91
14
107
7-8
419
19 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 46 START Gorzów Wlkp.
LBU
309
21
221
13-18

88
15-16
88
15-16
397
20 52958 BŁAŻEJÓW Robert 1976
265
22

265
9-12


265
  45476 KOZIEŁ Dariusz 1974 189 RSSIRON START Radom
MAZ
265
22

265
9-12


265
22 13011 KINOWSKI Adam 1966 124 SSR START Poznań
WLP
115
27


115
5-6
115
5-6
230
23 51329 KARASIŃSKI Łukasz 1985
375
19
221
13-18



221
24 37312 KOŁBUC Marek 1968
221
24

221
13-18


221
25 13836 TROCHIM Krzysztof 1988 156 PSSON START Białystok
PDL
366
20
196
19-21



196
26 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 211 IKS AWF Warszawa
MAZ
170
25



97
11
97
27 51359 MAMOT Krystian 1993 205 KSI START Szczecin
ZPM




92
13-14
92
28 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 210 IKS AWF Warszawa
MAZ




88
15-16
88

mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 82 ZSR START Zielona Góra
LBU
800
9
400
1
400
1

192
1
992
2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 62 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
1040
1
370
2
370
2
0
nkl.
179
2
919
3 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 88 ZSR START Zielona Góra
LBU
921
4
370
2
335
3-4
179
2

884
4 8920 MAZURYK Paweł 1983 12 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
970
2
335
3-4
335
3-4
192
1
161
3-4
862
5 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 172 IKS AWF Warszawa
MAZ
836
7
315
5-6
305
5-8
161
3-4
131
8
781
6 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 197 KSI START Szczecin
ZPM
872
6
315
5-6
305
5-8
144
5-6
144
5-6
764
7 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 47 GMINA Strzelce Opol.
OPO
875
5
290
7-9
305
5-8

161
3-4
756
8 32678 PIETRZAK Marek 1977 35 START Gorzów Wlkp.
LBU
811
8
290
7-9
305
5-8
144
5-6
124
9-10
739
9 29678 OLCZAK Mariusz 1996 217 IKS AWF Warszawa
MAZ
957
3
335
3-4
370
2


705
10 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 198 KSI START Szczecin
ZPM
715
11
260
10-12
265
9-12
134
7-8
119
11-12
659
11 47413 KOWALSKI Kamil 2004 135 KSN START Kalisz
WLP
674
12
260
10-12
236
13-14
134
7-8
124
9-10
630
12 51292 CHUDERSKI Marcin 1972 224 IKS AWF Warszawa
MAZ
771
10
290
7-9
265
9-12


555
13 5914 KURASZ Zbigniew 1960 68 TOP Bolesławiec
DŚL
390
14

265
9-12
125
9
136
7
526
14 51398 RYŃSKI Marek 1976 113 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
569
13
260
10-12

119
11-12
119
11-12
498
15 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 120 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
265
15

265
9-12

144
5-6
409
16 53104 PIECH Damian 2003 159 PSSON START Białystok
PDL
136
21


136
15-16
143
13-14
279
17 28290 SKRZESZEWSKI Zenon 1955 137 KSN START Kalisz
WLP
236
16

236
13-14


236
18 53136 MORAWSKI Piotr 1981 192 RSSIRON START Radom
MAZ
143
20


143
13-14

143
19 53134 ZYCH Damian 1991 164 KSN START Warszawa
MAZ
123
22


123
10

123

mężczyźni - klasa 9

1 10165 MATEJEK Mariusz 1970 13 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
892
2
335
3-4
305
5-8
179
5-6
240
1
880
2 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 183 RSSIRON START Radom
MAZ
856
3
305
5-8
335
3-4
167
7-8
202
3-4
842
3 38563 CWENAR Robert 1997 80 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
920
1
335
3-4
305
5-8
202
3-4
179
5-6
842
4 825 KONSTANTYN Paweł 1983 171 IKS AWF Warszawa
MAZ
800
4
400
1
400
1
0
nkl.

800
5 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 138 KSN START Kalisz
WLP
757
5
305
5-8
228
13-16
224
2
167
7-8
757
6 23887 WRZASK Zbigniew 1958 104 WZSN START Wrocław
DŚL
540
13
275
9-10
265
9-12

179
5-6
719
7 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 15 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
700
6
305
5-8

179
5-6
224
2
708
8 12096 ĆWIK Roman 1946 24 WSSIRN START Katowice
ŚLS
661
7
209
16-18
305
5-8
147
12
143
13-14
661
9 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 93 SSN START Łódź
ŁDZ
659
8
241
11-15
228
13-16
167
7-8
136
15-16
636
10 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 27 WSSIRN START Katowice
ŚLS
580
10
209
16-18
228
13-16
143
13-14
130
17-18
580
11 31125 SOWA Dawid 1992 14 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
575
11

335
3-4
240
1

575
12 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 165 KSN START Warszawa
MAZ
529
14
305
5-8

224
5-6

529
13 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 31 WSSIRN START Katowice
ŚLS
241
23
241
11-15


202
3-4
443
14 39119 GATNER Patryk 1999 221 niestow. woj. ŚLS
ŚLS
265
22

265
9-12
0
nkl.
167
7-8
432
15 45293 DUDEK Bogusław 1973 116 niestow. woj. KPM
KPM
465
15
275
9-10

0
nkl.
150
11
425
16 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950 204 KSI START Szczecin
ZPM
265
21

265
9-12

147
12
412
17 35342 NIEMIEC Piotr 1964 200 ZSR START Zielona Góra
LBU
241
24
241
11-15


156
9-10
397
18 51410 STAWIECKI Jan 1962 202 KSI START Szczecin
ZPM
265
20

265
9-12

130
17-18
395
19 15275 RENKEL Edmund 1947 45 START Gorzów Wlkp.
LBU
607
9
241
11-15

150
11

391
20 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 162 ICSIR START Lublin
LLS
228
25

228
13-16

136
15-16
364
21 1013 MATLĄG Andrzej 1970 126 TOP Bolesławiec
DŚL
346
18


156
9-10
156
9-10
312
22 51309 GAŁĄZKA Grzegorz 1978
557
12
305
5-8



305
23 43955 MINGE Andrzej 1959
305
19

305
5-8


305
24 32092 KLUKA Michał 1987
431
16
241
11-15



241
25 29339 RZEPLIŃSKI Marek 1952 155 PSSON START Białystok
PDL
387
17
209
16-18



209
26 51397 RYBCZYŃSKI Bartosz 1983 147 SZANSA-START Gdańsk
POM
136
27


136
15-16

136

mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 85 ZSR START Zielona Góra
LBU
1080
1
400
1
400
1
280
2

1080
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1040
2
370
2
370
2
300
1

1040
3 50412 STORONOWICZ Michał 1990 149 PSSON START Białystok
PDL
862
5
305
5-8
305
5-8
252
3-4
280
2
890
4 21307 WINNICKI Damian 1993 78 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
887
3
241
11-15
335
3-4
252
3-4
300
1
887
5 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 66 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
886
4
335
3-4
335
3-4

186
11-12
856
6 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 71 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
786
7
305
5-8
265
9-12
208
7-8
0
nkl.
778
7 50288 SPILASZEK Krystian 1982 176 IKS AWF Warszawa
MAZ
529
15

305
5-8
224
5-6
224
5-6
753
8 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 87 ZSR START Zielona Góra
LBU
792
6
275
9-10
265
9-12
194
9-10
192
10
734
9 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 28 WSSIRN START Katowice
ŚLS
716
10
241
11-15
305
5-8

178
13-14
724
10 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 129 IKS ATAK Elbląg
WMZ
723
9
305
5-8
228
13-16
162
17-18
178
13-14
711
11 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 154 PSSON START Białystok
PDL
653
12
241
11-15
228
13-16
184
12
186
11-12
655
12 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 108 WZSN START Wrocław
DŚL
406
18

228
13-16
178
13-14
208
7-8
614
13 51367 NETTER Grzegorz 1984 152 PSSON START Białystok
PDL
605
14
207
16-19
228
13-16
170
15-16

605
14 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000 150 PSSON START Białystok
PDL
521
16

305
5-8

252
3-4
557
15 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 134 KSN START Kalisz
WLP
335
20
335
3-4


196
9
531
16 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 151 PSSON START Białystok
PDL
696
11
241
11-15
265
9-12


506
17 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 144 SZANSA-START Gdańsk
POM
763
8
275
9-10

208
7-8

483
18 25575 SPUREK Marcin 1996 223 IKS AWF Warszawa
MAZ
642
13
207
16-19
265
9-12


472
19 44398 TOMCZAK Robert 1973 44 START Gorzów Wlkp.
LBU
431
17
241
11-15


224
5-6
465
20 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 34 START Gorzów Wlkp.
LBU
188
24


188
11
252
3-4
440
21 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 191 RSSIRON START Radom
MAZ
207
21
207
16-19

0
nkl.

207
  22629 WITASZCZYK Bartłomiej 1991
207
21
207
16-19



207
23 26110 WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 59 ISS START Wejherowo
POM
194
23


194
9-10

194
24 20518 RETERSKI Michał 1938 122 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
360
19


170
15-16

170

mężczyźni - klasa 11

1 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 37 START Gorzów Wlkp.
LBU
770
7
370
2
400
1

300
1
1070
2 21688 FIRA Damian 1988 38 START Gorzów Wlkp.
LBU
675
12
305
5-8
370
2

280
2
955
3 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 145 SZANSA-START Gdańsk
POM
940
2
305
5-8
335
3-4
300
1

940
4 51382 PAROL Grzegorz 1973 167 KSN START Warszawa
MAZ
862
3
305
5-8
305
5-8
252
3-4

862
5 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 94 SSN START Łódź
ŁDZ
832
4
275
9-10
305
5-8

252
3-4
832
6 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 98 SSN START Łódź
ŁDZ
826
5
241
11-15
305
5-8
280
2
186
11-12
826
7 45521 GAZDA Mateusz 1997 26 WSSIRN START Katowice
ŚLS
770
6
241
11-15
305
5-8
224
5-6
252
3-4
798
8 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 36 START Gorzów Wlkp.
LBU
755
8
275
9-10
228
13-16
252
3-4
224
5-6
755
9 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 65 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
722
9
241
11-15
265
9-12

208
7-8
714
10 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 106 WZSN START Wrocław
DŚL
693
11
241
11-15
228
13-16
224
5-6
208
7-8
693
11 13224 ZAJDEL Jerzy 1964 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
1
335
3-4
335
3-4


670
12 41852 KUDERSKI Paweł 2004 39 START Gorzów Wlkp.
LBU
469
17

265
9-12
204
8
196
9
665
13 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 128 IKS ATAK Elbląg
WMZ
651
13
207
16-19
228
13-16
194
9-10
192
10
629
14 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 160 TOP Bolesławiec
DŚL
629
14
241
11-15

194
9-10
186
11-12
621
15 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 203 KSI START Szczecin
ZPM
265
22

265
9-12

224
5-6
489
16 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
477
16

265
9-12
212
7

477
17 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993
700
10
400
1



400
18 51443 ZAWLIK Mateusz 2000 201 TOP Bolesławiec
DŚL
387
18
207
16-19


180
13
387
19 38889 SŁOCIŃSKI Damian 1990
587
15
335
3-4



335
20 187 BAJEK Marek 1971
305
21
305
5-8



305
21 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 40 START Gorzów Wlkp.
LBU
228
23

228
13-16


228
22 51392 PRZYŁUCKI Marcin 1998
373
19
207
16-19



207
23 51371 OBRZUT Przemysław 1978
373
20
207
16-19



207