Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W roku 2019 nastąpiła zmiana cyklu sezonu na zgodny z pozostałym rozgrywkami. W przejściowym sezonie 2019 rozegrano tylko MP (dostępny jest tylko ranking po IMP). Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący.

W nagłówku podane są zawody użyte do obliczenia rankingu.

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 0 3. GPP IMP IMP 1. GPP P-ty

Kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977
1100
1

400
1
400
1

800

Kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 6 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1040
1
300
1
370
2
370
2
300
1
1040

Kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 132 KSN START Kalisz
WLP
899
1
244
4
315
5-6
340
3
228
5
899
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 133 KSN START Kalisz
WLP
863
2
228
5
315
5-6
320
5
220
6
863

Kobiety - klasa 5

1 17252 ROMPA Barbara 1954 140 SZANSA-START Gdańsk
POM
895
1
280
2
335
3-4

280
2
895
2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 179 IKS AWF Warszawa
MAZ
847
2
260
3
335
3-4

252
3-4
847
3 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 157 PSSON START Białystok
PDL
330
3


330
4
252
3-4
582

Kobiety - klasa 6

1 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 2 ICSIR START Lublin
LLS
1000
2
260
3
370
2
370
2

1000
2 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 175 IKS AWF Warszawa
MAZ
1100
1

400
1
400
1
155
1
955
3 45971 STOS Martyna 1993 69 TOP Bolesławiec
DŚL
950
3
280
2
340
3
330
4
134
3
950
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 190 RSSIRON START Radom
MAZ
914
4
244
4
330
4
340
3
126
4
914

Kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 100 WZSN START Wrocław
DŚL
975
1
300
1
335
3-4
340
3
144
2
975
2 51283 BARGŁOWSKA Klaudia 1998
739
2
228
5
315
5-6


543
3 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 180 IKS AWF Warszawa
MAZ
320
3


320
5
117
5
437

Kobiety - klasa 8

1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 77 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1100
1

400
1
400
1
224
2
1024
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 184 RSSIRON START Radom
MAZ
1020
2

370
2
370
2
202
3-4
942
3 51323 JAROSZ Julia 1981
807
3
220
6
335
3-4


555
4 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956 158 PSSON START Białystok
PDL
330
5


330
4

330
5 51355 LIZAK Kamila 2003
511
4

315
5-6


315
6 53055 MUSIALIK Katarzyna 1993 91 SSN START Łódź
ŁDZ




182
5
182
7 53056 ROSŁANIEC Kinga 2004 109 WZSN START Wrocław
DŚL




176
6
176

Kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 170 IKS AWF Warszawa
MAZ
1035
1

400
1
335
3-4
240
1
975
2 30830 PĘK Karolina 1998 63 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
400
3


400
1

400
3 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 5 KS ATS Stargard
ZPM
494
2



202
3-4
202

Kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 131 KSN START Kalisz
WLP
1040
1
300
1
370
2
370
2
300
1
1040
2 26633 MITUTA Dorota 1998 86 ZSR START Zielona Góra
LBU
950
2
280
2
335
3-4
335
3-4
260
3
950
3 27197 RYBA Joanna 1993 130 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
902
3
252
3-4
335
3-4
315
5-6
280
2
930
4 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 123 SSR START Poznań
WLP
832
5
252
3-4
290
7-9
290
7-9
228
5
832
5 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 146 SZANSA-START Gdańsk
POM
742
8
228
5
290
7-9

244
4
762
6 51336 KIMLA Wioletta 1973 118 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
834
4

315
5-6
315
5-6

630
7 51393 RING Krystyna 1990
829
6

315
5-6
290
7-9

605
8 51431 WIECZOREK Magdalena 1981 119 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
764
7

290
7-9
270
10

560

Kobiety - klasa 11

1 38202 KREFTA Renata 1994 163 SZANSA-START Gdańsk
POM
1000
2
300
1
330
4
370
2
280
2
1000
2 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 61 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
960
3
280
2
340
3
340
3
300
1
980
3 51415 STRĄK Agnieszka 1983 127 IKS ATAK Elbląg
WMZ
900
4
260
3
320
5
320
5
228
5
900
4 51369 NOWACKA Dorota 1963 214 UKS JOLA Kraków
MŁP
1100
1

400
1
400
1

800
5 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971 161 ICSIR START Lublin
LLS
330
6


330
4
244
4
574
6 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979
370
5

370
2


370
7 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 169 UKS JOLA Kraków
MŁP




260
3
260

Mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 196 KSI START Szczecin
ZPM
910
1
224
5-6
320
5
330
4
130
3-4
874
2 51710 WALSKI Mateusz 1988 11 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR




113
6
113

Mężczyźni - klasa 2

1 51298 CZUPER Rafał 1988 148 PSSON START Białystok
PDL
800
2

400
1
400
1
144
2
944
2 30119 SOKALSKI Piotr 1975 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
960
1
252
3-4
340
3
340
3
117
5
932
3 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 83 ZSR START Zielona Góra
LBU
740
3

370
2
370
2
155
1
895
4 51319 GONTARZ Sławomir 1977 19 PODAJ DALEJ Konin
WLP
630
4

330
4

130
3-4
460

Mężczyźni - klasa 3

1 51290 CHAMOT Janusz 1988 8 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
3
280
2
335
3-4
335
3-4
161
3-4
950
2 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 187 RSSIRON START Radom
MAZ
1020
2

370
2
370
2
192
1
932
3 51381 PAPIS Ryszard 1966 166 KSN START Warszawa
MAZ
930
4
300
1
315
5-6
315
5-6
179
2
930
4 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 112 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
862
6
252
3-4
315
5-6
295
7-8
161
3-4
862
5 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 114 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
834
7
224
5-6
295
7-8
315
5-6
146
5
834
6 30116 NALEPKA Maciej 1977 9 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1100
1

400
1
400
1

800
7 51419 SZAFRANIEC Marek 1976
922
5

335
3-4
335
3-4

670
8 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 21 PODAJ DALEJ Konin
WLP
499
8

295
7-8

136
7
431
9 51384 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 95 SSN START Łódź
ŁDZ
295
9


295
7-8

295
10 51400 SCHMIDT Piotr 1966 20 PODAJ DALEJ Konin
WLP
204
10



141
6
141

Mężczyźni - klasa 4

1 13962 LIS Rafał 1979 139 SZANSA-START Gdańsk
POM
1070
1
300
1
400
1
370
2
240
1
1070
2 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 10 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
770
6

370
2
400
1
224
2
994
3 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 1 SSON START Siedlce
MAZ
950
3
280
2
335
3-4
335
3-4
202
3-4
950
4 47459 CZUŁEK Michał 1986 75 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
950
2
260
3
335
3-4
335
3-4

930
5 51395 ROSA Andrzej 1970 141 SZANSA-START Gdańsk
POM
874
5
244
4
315
5-6
315
5-6
202
3-4
874
6 41623 HERMAN Robert 1978 42 START Gorzów Wlkp.
LBU
882
4

315
5-6
315
5-6

630
7 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 22 PODAJ DALEJ Konin
WLP
524
7

300
7

182
5
482
8 52961 MALINOWSKI Ireneusz 1969 117 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
300
9


300
7
0
nkl.
300
9 51328 KANIAK Mariusz 1978
480
8
228
5



228

Mężczyźni - klasa 5

1 34044 STASZAK Daniel 1982 101 WZSN START Wrocław
DŚL
1070
1
300
1
400
1
370
2
300
1
1070
2 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 99 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1050
2
280
2
370
2
400
1
260
3
1050
3 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 125 SSR START Poznań
WLP
904
4
244
4
330
4
330
4
244
4
904
4 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 136 KSN START Kalisz
WLP
924
3

340
3
340
3

680
5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 41 START Gorzów Wlkp.
LBU
548
5

320
5

228
5
548
6 51427 USTYNOV Daniil 1998 32 WSSIRN START Katowice
ŚLS
520
6
260
3


280
2
540

Mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 92 SSN START Łódź
ŁDZ
1070
1
300
1
370
2
400
1
125
1
1070
2 51350 KRAFT Rafał 1983 173 IKS AWF Warszawa
MAZ
1022
2
252
3-4
400
1
370
2

1022
3 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 67 TOP Bolesławiec
DŚL
930
4
280
2
335
3-4
315
5-6
105
3-4
930
4 51444 ZAWODNIK Michał 1982 181 IKS AWF Warszawa
MAZ
832
6
252
3-4
290
7-9
290
7-9
93
5-6
832
5 51428 UZELAC Vadimir 1952 97 SSN START Łódź
ŁDZ
792
8
212
7
290
7-9
290
7-9
93
5-6
792
6 31243 MIKA Tomasz 1989 84 ZSR START Zielona Góra
LBU
970
3

335
3-4
335
3-4
116
2
786
7 51351 KRÓL Jarosław 1988 174 IKS AWF Warszawa
MAZ
779
9
224
5-6
290
7-9
265
10-11
88
7
779
8 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 186 RSSIRON START Radom
MAZ
834
5

315
5-6
315
5-6
105
3-4
735
9 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 121 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
829
7

315
5-6
290
7-9

605
10 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 182 IKS AWF Warszawa
MAZ
469
11


265
10-11
81
9
346
11 51338 KLAWIŃSKI Filip 1995 111 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
335
12


335
3-4

335
12 50420 DYJOR Adam 1986 215 KTS OPTIMA Lublin
LLS
476
10
224
5-6



224

Mężczyźni - klasa 7

1 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 60 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
1070
2
300
1
400
1
370
2
144
2
1070
2 34531 DEIGSLER Michał 1993 76 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1070
1
280
2
370
2
400
1
155
1
1050
3 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 143 SZANSA-START Gdańsk
POM
892
4
252
3-4
335
3-4
305
5-8
107
7-8
892
4 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 79 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
920
3
252
3-4
305
5-8
335
3-4
0
nkl.
892
5 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 3 ICSIR START Lublin
LLS
800
6
190
9-12
305
5-8
305
5-8
98
9-12
800
6 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 48 GMINA Strzelce Opol.
OPO
856
5

305
5-8
335
3-4
130
3-4
770
7 51417 SYPUŁA Piotr 1966 177 IKS AWF Warszawa
MAZ
746
9
216
5-8
265
9-12
265
9-12
88
15-16
746
8 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 103 WZSN START Wrocław
DŚL
778
7
216
5-8
221
13-18
305
5-8
130
3-4
742
9 50419 SABA Patryk 1997 4 ICSIR START Lublin
LLS
742
10
190
9-12
305
5-8
221
13-18
115
5-6
716
10 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 185 RSSIRON START Radom
MAZ
733
11
216
5-8
265
9-12
200
19
98
9-12
681
11 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 153 PSSON START Białystok
PDL
676
13
170
13-18
265
9-12
221
13-18
93
13
656
12 51333 KAZIENKO Jan 1995 102 WZSN START Wrocław
DŚL
655
14
154
19-20
196
19-21
305
5-8
98
9-12
655
13 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 178 IKS AWF Warszawa
MAZ
767
8
216
5-8
335
3-4

98
9-12
649
14 51391 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 96 SSN START Łódź
ŁDZ
632
15
190
9-12
221
13-18
221
13-18

632
15 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 195 KSI START Szczecin
ZPM
632
16
170
13-18
221
13-18
221
13-18
83
17-18
612
16 51366 MROCZKA Marcin 2005 142 SZANSA-START Gdańsk
POM
591
18
170
13-18
196
19-21
221
13-18
0
nkl.
587
17 12341 SIWY Grzegorz 1969 43 START Gorzów Wlkp.
LBU
700
12

265
9-12
265
9-12

530
18 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 81 ZSR START Zielona Góra
LBU
601
17
190
9-12
221
13-18

91
14
502
19 51329 KARASIŃSKI Łukasz 1985
545
19
154
19-20
221
13-18


375
20 13836 TROCHIM Krzysztof 1988 156 PSSON START Białystok
PDL
518
20
170
13-18
196
19-21


366
21 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 46 START Gorzów Wlkp.
LBU
391
21

221
13-18

88
15-16
309
22 52958 BŁAŻEJÓW Robert 1976
265
24


265
9-12

265
  45476 KOZIEŁ Dariusz 1974 189 RSSIRON START Radom
MAZ
265
24


265
9-12

265
24 37312 KOŁBUC Marek 1968
221
26


221
13-18

221
25 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 211 IKS AWF Warszawa
MAZ
340
22
170
13-18



170
  21938 SKALIK Grzegorz 1963 188 RSSIRON START Radom
MAZ
340
22
170
13-18


0
nkl.
170
27 13011 KINOWSKI Adam 1966 124 SSR START Poznań
WLP




115
5-6
115

Mężczyźni - klasa 8

1 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 62 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
1040
2
300
1
370
2
370
2
0
nkl.
1040
2 8920 MAZURYK Paweł 1983 12 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
970
3
300
1
335
3-4
335
3-4
192
1
970
3 29678 OLCZAK Mariusz 1996
1005
1




  4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 88 ZSR START Zielona Góra
LBU
985
2
216
5-8
370
2
335
3-4
179
2
921
4 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 47 GMINA Strzelce Opol.
OPO
875
4
280
2
290
7-9
305
5-8

875
5 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 197 KSI START Szczecin
ZPM
872
5
252
3-4
315
5-6
305
5-8
144
5-6
872
6 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 172 IKS AWF Warszawa
MAZ
836
6
216
5-8
315
5-6
305
5-8
161
3-4
836
7 32678 PIETRZAK Marek 1977 35 START Gorzów Wlkp.
LBU
811
7
216
5-8
290
7-9
305
5-8
144
5-6
811
8 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 82 ZSR START Zielona Góra
LBU
800
8

400
1
400
1

800
9 51292 CHUDERSKI Marcin 1972
771
9
216
5-8
290
7-9
265
9-12

771
10 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 198 KSI START Szczecin
ZPM
715
10
190
9-12
260
10-12
265
9-12
134
7-8
715
11 47413 KOWALSKI Kamil 2004 135 KSN START Kalisz
WLP
674
11
178
13-14
260
10-12
236
13-14
134
7-8
674
12 51398 RYŃSKI Marek 1976 113 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
624
12
190
9-12
260
10-12

119
11-12
569
13 5914 KURASZ Zbigniew 1960 68 TOP Bolesławiec
DŚL
265
17


265
9-12
125
9
390
14 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 120 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
517
13


265
9-12

265
15 28290 SKRZESZEWSKI Zenon 1955 137 KSN START Kalisz
WLP
236
18


236
13-14

236
16 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 58 ISS START Wejherowo
POM
380
14
190
9-12



190
  51430 WAWER Jacek 1977 89 ZSR START Zielona Góra
LBU
380
14
190
9-12



190
18 51305 DUDA Włodzimierz 1949 168 UKS JOLA Kraków
MŁP
328
16
178
13-14


0
nkl.
178
19 53104 PIECH Damian 2003 159 PSSON START Białystok
PDL




136
15-16
136
20 53134 ZYCH Damian 1991 164 KSN START Warszawa
MAZ




123
10
123
26 53136 MORAWSKI Piotr 1981 192 RSSIRON START Radom
MAZ




143
13-14
143

Mężczyźni - klasa 9

1 38563 CWENAR Robert 1997 80 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
920
3
280
2
335
3-4
305
5-8
202
3-4
920
2 10165 MATEJEK Mariusz 1970 13 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
892
5
252
3-4
335
3-4
305
5-8
179
5-6
892
3 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 183 RSSIRON START Radom
MAZ
892
4
216
5-8
305
5-8
335
3-4
167
7-8
856
4 825 KONSTANTYN Paweł 1983 171 IKS AWF Warszawa
MAZ
1080
1

400
1
400
1
0
nkl.
800
5 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 138 KSN START Kalisz
WLP
749
6
216
5-8
305
5-8
228
13-16
224
2
757
6 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 15 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
737
7
216
5-8
305
5-8

179
5-6
700
7 12096 ĆWIK Roman 1946 24 WSSIRN START Katowice
ŚLS
684
10

209
16-18
305
5-8
147
12
661
8 51334 KICIŃSKI Ryszard 1984 93 SSN START Łódź
ŁDZ
659
12
190
9-12
241
11-15
228
13-16
167
7-8
659
9 15275 RENKEL Edmund 1947 45 START Gorzów Wlkp.
LBU
709
9
216
5-8
241
11-15

150
11
607
10 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 27 WSSIRN START Katowice
ŚLS
587
13

209
16-18
228
13-16
143
13-14
580
11 31125 SOWA Dawid 1992 14 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
335
23


335
3-4
240
1
575
12 51309 GAŁĄZKA Grzegorz 1978
557
14
252
3-4
305
5-8


557
13 23887 WRZASK Zbigniew 1958 104 WZSN START Wrocław
DŚL
710
8

275
9-10
265
9-12

540
14 45293 DUDEK Bogusław 1973 116 niestow. woj. KPM
KPM
681
11
190
9-12
275
9-10

0
nkl.
465
15 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 165 KSN START Warszawa
MAZ
521
17

305
5-8

224
5-6
529
  32092 KLUKA Michał 1987
431
18
190
9-12
241
11-15


431
16 29339 RZEPLIŃSKI Marek 1952 155 PSSON START Białystok
PDL
557
15
178
13-14
209
16-18


387
17 1013 MATLĄG Andrzej 1970 126 TOP Bolesławiec
DŚL
360
22
190
9-12


156
9-10
346
18 43955 MINGE Andrzej 1959
305
24


305
5-8

305
19 51410 STAWIECKI Jan 1962 202 KSI START Szczecin
ZPM
455
16


265
9-12

265
20 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950 204 KSI START Szczecin
ZPM
265
25


265
9-12

265
21 39119 GATNER Patryk 1999 25 WSSIRN START Katowice
ŚLS
265
26


265
9-12
0
nkl.
265
22 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 31 WSSIRN START Katowice
ŚLS
431
17

241
11-15


241
23 35342 NIEMIEC Piotr 1964 200 ZSR START Zielona Góra
LBU
411
19

241
11-15


241
24 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 162 ICSIR START Lublin
LLS
378
20


228
13-16

228
25 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 52 ISS START Wejherowo
POM
368
21
178
13-14


0
nkl.
178
27 51397 RYBCZYŃSKI Bartosz 1983 147 SZANSA-START Gdańsk
POM




136
15-16
136

Mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 85 ZSR START Zielona Góra
LBU
1016
1

400
1
400
1
280
2
1080
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
992
2
252
3-4
370
2
370
2
300
1
1040
3 21307 WINNICKI Damian 1993 78 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
876
4
300
1
241
11-15
335
3-4
252
3-4
887
4 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 66 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
886
3
216
5-8
335
3-4
335
3-4

886
5 50412 STORONOWICZ Michał 1990 149 PSSON START Białystok
PDL
826
6
216
5-8
305
5-8
305
5-8
252
3-4
862
6 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 87 ZSR START Zielona Góra
LBU
792
8
252
3-4
275
9-10
265
9-12
194
9-10
792
7 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 71 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
786
9
216
5-8
305
5-8
265
9-12
208
7-8
786
8 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 144 SZANSA-START Gdańsk
POM
855
5
280
2
275
9-10

208
7-8
763
9 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 129 IKS ATAK Elbląg
WMZ
785
10
190
9-12
305
5-8
228
13-16
162
17-18
723
10 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 28 WSSIRN START Katowice
ŚLS
716
11
170
13-18
241
11-15
305
5-8

716
11 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 151 PSSON START Białystok
PDL
696
12
190
9-12
241
11-15
265
9-12

696
12 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 154 PSSON START Białystok
PDL
659
13
170
13-18
241
11-15
228
13-16
184
12
653
13 25575 SPUREK Marcin 1996
642
14
170
13-18
207
16-19
265
9-12

642
14 51367 NETTER Grzegorz 1984 152 PSSON START Białystok
PDL
605
15
170
13-18
207
16-19
228
13-16
170
15-16
605
16 50288 SPILASZEK Krystian 1982 176 IKS AWF Warszawa
MAZ
461
18


305
5-8
224
5-6
529
17 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000 150 PSSON START Białystok
PDL
801
7
216
5-8

305
5-8

521
18 44398 TOMCZAK Robert 1973 44 START Gorzów Wlkp.
LBU
431
19
190
9-12
241
11-15


431
19 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 108 WZSN START Wrocław
DŚL
228
24


228
13-16
178
13-14
406
20 20518 RETERSKI Michał 1938 122 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
190
26
190
9-12


170
15-16
360
21 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 134 KSN START Kalisz
WLP
551
16

335
3-4


335
22 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 191 RSSIRON START Radom
MAZ
377
20

207
16-19

0
nkl.
207
  22629 WITASZCZYK Bartłomiej 1991
377
20

207
16-19


207
24 26110 WASIELEWSKI Włodzimierz 1945 59 ISS START Wejherowo
POM




194
9-10
194
25 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 34 START Gorzów Wlkp.
LBU




188
11
188
26 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 57 ISS START Wejherowo
POM
360
22
170
13-18


0
nkl.
170
27 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 56 ISS START Wejherowo
POM
340
23
170
13-18


0
nkl.
170

Mężczyźni - klasa 11

1 13224 ZAJDEL Jerzy 1964 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
3
280
2
335
3-4
335
3-4

950
2 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 145 SZANSA-START Gdańsk
POM
892
4
216
5-8
305
5-8
335
3-4
300
1
940
3 51382 PAROL Grzegorz 1973 167 KSN START Warszawa
MAZ
804
7
194
9-10
305
5-8
305
5-8
252
3-4
862
4 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 94 SSN START Łódź
ŁDZ
832
6
252
3-4
275
9-10
305
5-8

832
5 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 98 SSN START Łódź
ŁDZ
762
8

241
11-15
305
5-8
280
2
826
6 45521 GAZDA Mateusz 1997 26 WSSIRN START Katowice
ŚLS
762
9

241
11-15
305
5-8
224
5-6
770
7 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 37 START Gorzów Wlkp.
LBU
1070
1

370
2
400
1

770
8 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 36 START Gorzów Wlkp.
LBU
693
12

275
9-10
228
13-16
252
3-4
755
9 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 65 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
722
10
216
5-8
241
11-15
265
9-12

722
10 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993
700
11
300
1
400
1


700
11 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 106 WZSN START Wrocław
DŚL
685
13
216
5-8
241
11-15
228
13-16
224
5-6
693
12 21688 FIRA Damian 1988 38 START Gorzów Wlkp.
LBU
955
2

305
5-8
370
2

675
13 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 128 IKS ATAK Elbląg
WMZ
651
14
216
5-8
207
16-19
228
13-16
194
9-10
651
14 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 160 TOP Bolesławiec
DŚL
625
15
194
9-10
241
11-15

194
9-10
629
15 38889 SŁOCIŃSKI Damian 1990
839
5
252
3-4
335
3-4


587
16 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
265
23


265
9-12
212
7
477
17 41852 KUDERSKI Paweł 2004 39 START Gorzów Wlkp.
LBU
265
23


265
9-12
204
8
469
18 51443 ZAWLIK Mateusz 2000 201 TOP Bolesławiec
DŚL
387
18
180
11-15
207
16-19


387
19 51392 PRZYŁUCKI Marcin 1998
373
19
166
16-17
207
16-19


373
20 51371 OBRZUT Przemysław 1978
373
20
166
16-17
207
16-19


373
21 187 BAJEK Marek 1971
495
16

305
5-8


305
22 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 203 KSI START Szczecin
ZPM
481
17


265
9-12

265
23 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 40 START Gorzów Wlkp.
LBU
228
25


228
13-16

228
24 51287 BRYL Michał 1992
354
21
180
11-15



180
  51433 WIŚNIEWSKI Adam 1989
354
21
180
11-15



180
26 52956 LAKEI Daniel 1985
180
26
180
11-15



180
  52957 SYMOŁON Jan 1980
180
26
180
11-15



180