Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W sezonie 2019 dostępny jest tylko ranking po IMP, obejmujący IMP 2019 oraz IMP, 3. GPP i 2. GPP z sezonu 2018.

# Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
0. Rkg 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty

Kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977 149 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1

400
1
400
1
1100

Kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 199 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

252
3-4
300
1
370
2
370
2
1040

Kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 141 KSN START Kalisz
WLP

224
5-6
244
4
315
5-6
340
3
899
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 198 KSN START Kalisz
WLP

224
5-6
228
5
315
5-6
320
5
863

Kobiety - klasa 5

1 17252 ROMPA Barbara 1954 215 SZANSA-START Gdańsk
POM

280
2
280
2
335
3-4

895
2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 238 IKS AWF Warszawa
MAZ

252
3-4
260
3
335
3-4

847
3 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 264 PSSON START Białystok
PDL




330
4
330

Kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 148 IKS AWF Warszawa
MAZ
300
1
300
1

400
1
400
1
1100
2 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 233 ICSIR START Lublin
LLS

260
3
260
3
370
2
370
2
1000
3 45971 STOS Martyna 1993 27 TOP Bolesławiec
DŚL
255
2
280
2
280
2
340
3
330
4
950
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 168 RSSIRON START Radom
MAZ
223
4
244
4
244
4
330
4
340
3
914

Kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 89 WZSN START Wrocław
DŚL
275
1
252
3-4
300
1
335
3-4
340
3
975
2 51283 BARGŁOWSKA Klaudia 1998 237 IKS AWF Warszawa
MAZ

196
9
228
5
315
5-6

739
3 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 266 IKS AWF Warszawa
MAZ




320
5
320

Kobiety - klasa 8

1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 248 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
300
1
300
1

400
1
400
1
1100
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 169 RSSIRON START Radom
MAZ
275
2
280
2

370
2
370
2
1020
3 51323 JAROSZ Julia 1981 79 START Gorzów Wlkp.
LBU
255
3
252
3-4
220
6
335
3-4

807
4 51355 LIZAK Kamila 2003 69 WSSIRN START Katowice
ŚLS
245
4
196
9

315
5-6

511
5 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956 132 PSSON START Białystok
PDL




330
4
330

Kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 160 IKS AWF Warszawa
MAZ

300
1

400
1
335
3-4
1035
2 51383 PAWŁASEK Magdalena 2008 230 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

204
7-9


290
7-9
494
3 30830 PĘK Karolina 1998 5 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
300
1



400
1
400

Kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 142 KSN START Kalisz
WLP

280
2
300
1
370
2
370
2
1040
2 26633 MITUTA Dorota 1998 110 ZSR START Zielona Góra
LBU
222
4
252
3-4
280
2
335
3-4
335
3-4
950
3 27197 RYBA Joanna 1993 74 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
250
2
252
3-4
252
3-4
335
3-4
315
5-6
902
4 51336 KIMLA Wioletta 1973 99 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
275
1
204
7-9

315
5-6
315
5-6
834
5 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 167 SSR START Poznań
WLP
222
5

252
3-4
290
7-9
290
7-9
832
6 51393 RING Krystyna 1990 97 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS
250
3
224
5-6

315
5-6
290
7-9
829
7 51431 WIECZOREK Magdalena 1981 100 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
219
6
204
7-9

290
7-9
270
10
764
8 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 218 SZANSA-START Gdańsk
POM

224
5-6
228
5
290
7-9

742

Kobiety - klasa 11

1 51369 NOWACKA Dorota 1963 1 UKS JOLA Kraków
MŁP
300
1
300
1

400
1
400
1
1100
2 38202 KREFTA Renata 1994 219 SZANSA-START Gdańsk
POM

260
3
300
1
330
4
370
2
1000
3 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 34 UKS TEMPO 25 Olsztyn
WMZ
275
2
280
2
280
2
340
3
340
3
960
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 40 IKS ATAK Elbląg
WMZ

244
4
260
3
320
5
320
5
900
5 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 194 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU



370
2

370
6 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971 265 ICSIR START Lublin
LLS




330
4
330

Mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 20 KSI START Szczecin
ZPM

260
3
224
5-6
320
5
330
4
910

Mężczyźni - klasa 2

1 30119 SOKALSKI Piotr 1975 43 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

280
2
252
3-4
340
3
340
3
960
2 51298 CZUPER Rafał 1988 127 PSSON START Białystok
PDL
275
2


400
1
400
1
800
3 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 109 ZSR START Zielona Góra
LBU
300
1


370
2
370
2
740
4 51319 GONTARZ Sławomir 1977 122 PODAJ DALEJ Konin
WLP
255
3
300
1

330
4

630
5 51326 JÓZEFCZAK Stanisław 1969 207 UKS TS SPARTA Lubań
DŚL

244
4



244

Mężczyźni - klasa 3

1 30116 NALEPKA Maciej 1977 45 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
275
2
300
1

400
1
400
1
1100
2 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 170 RSSIRON START Radom
MAZ
300
1
280
2

370
2
370
2
1020
3 51290 CHAMOT Janusz 1988 44 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR

204
7-9
280
2
335
3-4
335
3-4
950
4 51381 PAPIS Ryszard 1966 136 KSN START Warszawa
MAZ
250
3
252
3-4
300
1
315
5-6
315
5-6
930
5 51419 SZAFRANIEC Marek 1976 98 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS
250
4
252
3-4

335
3-4
335
3-4
922
6 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 117 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
222
6
224
5-6
252
3-4
315
5-6
295
7-8
862
7 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 118 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
218
7
224
5-6
224
5-6
295
7-8
315
5-6
834
8 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 124 PODAJ DALEJ Konin
WLP
202
9
204
7-9

295
7-8

499
9 51384 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 58 SSN START Łódź
ŁDZ
202
9



295
7-8
295
10 51400 SCHMIDT Piotr 1966 123 PODAJ DALEJ Konin
WLP
218
8
204
7-9



204

Mężczyźni - klasa 4

1 13962 LIS Rafał 1979 165 SZANSA-START Gdańsk
POM
275
2
300
1
300
1
400
1
370
2
1070
2 47459 CZUŁEK Michał 1986 180 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
250
4
280
2
260
3
335
3-4
335
3-4
950
3 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 6 SSON START Siedlce
MAZ
250
3

280
2
335
3-4
335
3-4
950
4 41623 HERMAN Robert 1978 77 START Gorzów Wlkp.
LBU
222
5
252
3-4

315
5-6
315
5-6
882
5 51395 ROSA Andrzej 1970 220 SZANSA-START Gdańsk
POM

224
5-6
244
4
315
5-6
315
5-6
874
6 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 46 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
300
1


370
2
400
1
770
7 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 125 PODAJ DALEJ Konin
WLP
218
7
224
5-6

300
7

524
8 51328 KANIAK Mariusz 1978 228 PSSON START Białystok
PDL

252
3-4
228
5


480
9 52961 MALINOWSKI Ireneusz 1969 267 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS




300
7
300

Mężczyźni - klasa 5

1 34044 STASZAK Daniel 1982 90 WZSN START Wrocław
DŚL
300
1
300
1
300
1
400
1
370
2
1070
2 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 192 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

280
2
280
2
370
2
400
1
1050
3 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 145 KSN START Kalisz
WLP
245
4
244
4

340
3
340
3
924
4 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 166 SSR START Poznań
WLP
275
2

244
4
330
4
330
4
904
5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 78 START Gorzów Wlkp.
LBU
223
5
228
5

320
5

548
6 51427 USTYNOV Daniil 1998 72 WSSIRN START Katowice
ŚLS
255
3
260
3
260
3


520

Mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 55 SSN START Łódź
ŁDZ
300
1

300
1
370
2
400
1
1070
2 51350 KRAFT Rafał 1983 150 IKS AWF Warszawa
MAZ
250
4
252
3-4
252
3-4
400
1
370
2
1022
3 31243 MIKA Tomasz 1989 113 ZSR START Zielona Góra
LBU
250
3
300
1

335
3-4
335
3-4
970
4 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 26 TOP Bolesławiec
DŚL
275
2
280
2
280
2
335
3-4
315
5-6
930
5 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 171 RSSIRON START Radom
MAZ
220
6
204
7-9

315
5-6
315
5-6
834
6 51444 ZAWODNIK Michał 1982 151 IKS AWF Warszawa
MAZ
200
10
204
7-9
252
3-4
290
7-9
290
7-9
832
7 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 102 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
220
5
224
5-6

315
5-6
290
7-9
829
8 51428 UZELAC Vadimir 1952 54 SSN START Łódź
ŁDZ
200
9

212
7
290
7-9
290
7-9
792
9 51351 KRÓL Jarosław 1988 152 IKS AWF Warszawa
MAZ
220
7
224
5-6
224
5-6
290
7-9
265
10-11
779
10 50420 DYJOR Adam 1986 234 ICSIR START Lublin
LLS

252
3-4
224
5-6


476
11 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 161 IKS AWF Warszawa
MAZ

204
7-9


265
10-11
469
12 51338 KLAWIŃSKI Filip 1995 121 SSIRON START Bydgoszcz
KPM




335
3-4
335
13 51357 MAJCHRZAK Błażej 2005 240 IKS AWF Warszawa
MAZ

190
10-11



190
  51378 OSSOWSKI Rafał 1979 12 KSI START Szczecin
ZPM

190
10-11



190

Mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 247 ZSN START Skierniewice
ŁDZ

300
1
280
2
370
2
400
1
1070
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 250 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
275
2

300
1
400
1
370
2
1070
3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 181 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
300
1
280
2
252
3-4
305
5-8
335
3-4
920
4 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 188 SZANSA-START Gdańsk
POM

216
5-8
252
3-4
335
3-4
305
5-8
892
5 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 104 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
250
4
216
5-8

305
5-8
335
3-4
856
6 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 236 ICSIR START Lublin
LLS

170
13-18
190
9-12
305
5-8
305
5-8
800
7 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 91 WZSN START Wrocław
DŚL
250
3
252
3-4
216
5-8
221
13-18
305
5-8
778
8 51424 SZYBALSKI Tomasz 1983 163 IKS AWF Warszawa
MAZ

216
5-8
216
5-8
335
3-4

767
9 51417 SYPUŁA Piotr 1966 155 IKS AWF Warszawa
MAZ

190
9-12
216
5-8
265
9-12
265
9-12
746
10 50419 SABA Patryk 1997 231 ICSIR START Lublin
LLS

216
5-8
190
9-12
305
5-8
221
13-18
742
11 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 173 RSSIRON START Radom
MAZ
222
5
252
3-4
216
5-8
265
9-12
200
19
733
12 12341 SIWY Grzegorz 1969 87 START Gorzów Wlkp.
LBU
218
7
170
13-18

265
9-12
265
9-12
700
13 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 128 PSSON START Białystok
PDL
222
6
190
9-12
170
13-18
265
9-12
221
13-18
676
14 51333 KAZIENKO Jan 1995 222 WZSN START Wrocław
DŚL

152
19-21
154
19-20
196
19-21
305
5-8
655
15 51391 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 57 SSN START Łódź
ŁDZ
202
9

190
9-12
221
13-18
221
13-18
632
16 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 10 KSI START Szczecin
ZPM

190
9-12
170
13-18
221
13-18
221
13-18
632
17 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 111 ZSR START Zielona Góra
LBU

190
9-12
190
9-12
221
13-18

601
18 51366 MROCZKA Marcin 2005 216 SZANSA-START Gdańsk
POM

174
13-16
170
13-18
196
19-21
221
13-18
591
19 51329 KARASIŃSKI Łukasz 1985 162 IKS AWF Warszawa
MAZ

170
13-18
154
19-20
221
13-18

545
20 13836 TROCHIM Krzysztof 1988 126 PSSON START Białystok
PDL

152
19-21
170
13-18
196
19-21

518
21 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 86 START Gorzów Wlkp.
LBU
218
7
170
13-18

221
13-18

391
22 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 153 IKS AWF Warszawa
MAZ

170
13-18
170
13-18


340
  21938 SKALIK Grzegorz 1963 177 RSSIRON START Radom
MAZ

170
13-18
170
13-18


340
24 52958 BŁAŻEJÓW Robert 1976 259 KSN START Warszawa
MAZ




265
9-12
265
  45476 KOZIEŁ Dariusz 1974 190 RSSIRON START Radom
MAZ




265
9-12
265
26 37312 KOŁBUC Marek 1968 252 TOP Bolesławiec
DŚL




221
13-18
221
27 15687 PAŃCZYSZYN Piotr 1987 214 START Gorzów Wlkp.
LBU

152
19-21



152

Mężczyźni - klasa 8

1 51374 OLCZAK Mariusz 1996 2 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
275
2
300
1
252
3-4
335
3-4
370
2
1005
2 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 107 ZSR START Zielona Góra
LBU

280
2
216
5-8
370
2
335
3-4
985
3 8920 MAZURYK Paweł 1983 47 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
300
1
252
3-4
300
1
335
3-4
335
3-4
970
4 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 185 WSSIRN START Katowice
ŚLS

216
5-8
280
2
290
7-9
305
5-8
875
5 51388 POŁUBUCZKO Maciej 1997 11 KSI START Szczecin
ZPM
220
7
216
5-8
252
3-4
315
5-6
305
5-8
872
6 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 154 IKS AWF Warszawa
MAZ
200
9
216
5-8
216
5-8
315
5-6
305
5-8
836
7 32678 PIETRZAK Marek 1977 80 START Gorzów Wlkp.
LBU
200
10
216
5-8
216
5-8
290
7-9
305
5-8
811
8 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 106 ZSR START Zielona Góra
LBU



400
1
400
1
800
9 51292 CHUDERSKI Marcin 1972 159 IKS AWF Warszawa
MAZ
200
12
174
13-16
216
5-8
290
7-9
265
9-12
771
10 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 22 KSI START Szczecin
ZPM

190
9-12
190
9-12
260
10-12
265
9-12
715
11 47413 KOWALSKI Kamil 2004 197 KSN START Kalisz
WLP

174
13-16
178
13-14
260
10-12
236
13-14
674
12 51398 RYŃSKI Marek 1976 119 SSIRON START Bydgoszcz
KPM

174
13-16
190
9-12
260
10-12

624
13 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 101 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
250
3
252
3-4


265
9-12
517
14 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 204 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12
190
9-12


380
  51430 WAWER Jacek 1977 115 ZSR START Zielona Góra
LBU

190
9-12
190
9-12


380
16 51305 DUDA Włodzimierz 1949 227 UKS JOLA Kraków
MŁP

150
19-22
178
13-14


328
17 5914 KURASZ Zbigniew 1960 28 TOP Bolesławiec
DŚL
220
5



265
9-12
265
18 28290 SKRZESZEWSKI Zenon 1955 146 KSN START Kalisz
WLP




236
13-14
236
19 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 203 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12



190

Mężczyźni - klasa 9

1 825 KONSTANTYN Paweł 1983 164 IKS AWF Warszawa
MAZ
250
3
280
2

400
1
400
1
1080
2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 3 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
300
1
300
1
300
1
370
2
370
2
1040
3 38563 CWENAR Robert 1997 96 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
250
4
216
5-8
280
2
335
3-4
305
5-8
920
4 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ
200
9
252
3-4
216
5-8
305
5-8
335
3-4
892
5 10165 MATEJEK Mariusz 1970 48 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
250
4
216
5-8
252
3-4
335
3-4
305
5-8
892
6 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 143 KSN START Kalisz
WLP

190
9-12
216
5-8
305
5-8
228
13-16
749
7 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 51 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
275
2
216
5-8
216
5-8
305
5-8

737
8 23887 WRZASK Zbigniew 1958 93 WZSN START Wrocław
DŚL
220
7
170
13-18

275
9-10
265
9-12
710
9 15275 RENKEL Edmund 1947 81 START Gorzów Wlkp.
LBU

252
3-4
216
5-8
241
11-15

709
10 12096 ĆWIK Roman 1946 64 WSSIRN START Katowice
ŚLS
220
8
170
13-18

209
16-18
305
5-8
684
11 45293 DUDEK Bogusław 1973 226 niestow. woj. KPM
KPM

216
5-8
190
9-12
275
9-10

681
12 51334 KICIŃSKI Ryszard 1984 210 SSN START Łódź
ŁDZ

150
19-22
190
9-12
241
11-15
228
13-16
659
13 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 61 WSSIRN START Katowice
ŚLS
200
11
150
19-22

209
16-18
228
13-16
587
14 51309 GAŁĄZKA Grzegorz 1978 8 SSON START Siedlce
MAZ
220
6

252
3-4
305
5-8

557
15 29339 RZEPLIŃSKI Marek 1952 130 PSSON START Białystok
PDL
172
13
170
13-18
178
13-14
209
16-18

557
16 51410 STAWIECKI Jan 1962 13 KSI START Szczecin
ZPM

190
9-12


265
9-12
455
17 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 59 WSSIRN START Katowice
ŚLS
220
5
190
9-12

241
11-15

431
18 32092 KLUKA Michał 1987 56 SSN START Łódź
ŁDZ
200
10

190
9-12
241
11-15

431
19 35342 NIEMIEC Piotr 1964 112 ZSR START Zielona Góra
LBU
200
12
170
13-18

241
11-15

411
20 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 232 ICSIR START Lublin
LLS

150
19-22


228
13-16
378
21 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 200 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12
178
13-14


368
22 1013 MATLĄG Andrzej 1970 29 TOP Bolesławiec
DŚL

170
13-18
190
9-12


360
23 31125 SOWA Dawid 1992 49 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR




335
3-4
335
24 43955 MINGE Andrzej 1959 258 START Bielsko-Biała
ŚLS




305
5-8
305
25 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950 14 KSI START Szczecin
ZPM
172
14



265
9-12
265
26 39119 GATNER Patryk 1999 253 WSSIRN START Katowice
ŚLS




265
9-12
265
27 51342 KOPKA Stanisław 1970 178 RSSIRON START Radom
MAZ

170
13-18



170

Mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 108 ZSR START Zielona Góra
LBU
300
1
216
5-8

400
1
400
1
1016
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 50 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
275
2

252
3-4
370
2
370
2
992
3 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 35 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
220
5
216
5-8
216
5-8
335
3-4
335
3-4
886
4 21307 WINNICKI Damian 1993 245 ZSN START Skierniewice
ŁDZ


300
1
241
11-15
335
3-4
876
5 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 187 SZANSA-START Gdańsk
POM

300
1
280
2
275
9-10

855
6 50412 STORONOWICZ Michał 1990 129 PSSON START Białystok
PDL
162
14
170
13-18
216
5-8
305
5-8
305
5-8
826
7 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000 229 PSSON START Białystok
PDL

280
2
216
5-8

305
5-8
801
8 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 114 ZSR START Zielona Góra
LBU
250
3
252
3-4
252
3-4
275
9-10
265
9-12
792
9 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 221 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ

170
13-18
216
5-8
305
5-8
265
9-12
786
10 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 41 IKS ATAK Elbląg
WMZ
138
21
252
3-4
190
9-12
305
5-8
228
13-16
785
11 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 62 WSSIRN START Katowice
ŚLS
220
7

170
13-18
241
11-15
305
5-8
716
12 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 131 PSSON START Białystok
PDL
220
6
190
9-12
190
9-12
241
11-15
265
9-12
696
13 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 133 PSSON START Białystok
PDL
162
15
190
9-12
170
13-18
241
11-15
228
13-16
659
14 25575 SPUREK Marcin 1996 158 IKS AWF Warszawa
MAZ
200
12

170
13-18
207
16-19
265
9-12
642
15 51367 NETTER Grzegorz 1984 134 PSSON START Białystok
PDL
200
11
170
13-18
170
13-18
207
16-19
228
13-16
605
16 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 144 KSN START Kalisz
WLP
250
3
216
5-8

335
3-4

551
17 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 137 KSN START Warszawa
MAZ
200
10
216
5-8

305
5-8

521
18 50288 SPILASZEK Krystian 1982 157 IKS AWF Warszawa
MAZ
200
9
156
19


305
5-8
461
19 44398 TOMCZAK Robert 1973 88 START Gorzów Wlkp.
LBU
220
8

190
9-12
241
11-15

431
20 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 179 RSSIRON START Radom
MAZ
162
17
170
13-18

207
16-19

377
  22629 WITASZCZYK Bartłomiej 1991 176 RSSIRON START Radom
MAZ
162
17
170
13-18

207
16-19

377
22 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 202 ISS START Wejherowo
POM

190
9-12
170
13-18


360
23 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 205 ISS START Wejherowo
POM

170
13-18
170
13-18


340
24 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 254 WZSN START Wrocław
DŚL




228
13-16
228
25 51307 FABISIAK Piotr 2003 156 IKS AWF Warszawa
MAZ
138
20
190
9-12



190
26 20518 RETERSKI Michał 1938 105 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS


190
9-12


190

Mężczyźni - klasa 11

1 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 84 START Gorzów Wlkp.
LBU
300
1
300
1

370
2
400
1
1070
2 21688 FIRA Damian 1988 85 START Gorzów Wlkp.
LBU
275
2
280
2

305
5-8
370
2
955
3 13224 ZAJDEL Jerzy 1964 52 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
250
4

280
2
335
3-4
335
3-4
950
4 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 217 SZANSA-START Gdańsk
POM

252
3-4
216
5-8
305
5-8
335
3-4
892
5 38889 SŁOCIŃSKI Damian 1990 224 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP

252
3-4
252
3-4
335
3-4

839
6 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 53 SSN START Łódź
ŁDZ
220
6
216
5-8
252
3-4
275
9-10
305
5-8
832
7 51382 PAROL Grzegorz 1973 138 KSN START Warszawa
MAZ
182
11

194
9-10
305
5-8
305
5-8
804
8 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 256 niestow. woj. WMZ
WMZ
250
3
216
5-8

241
11-15
305
5-8
762
9 45521 GAZDA Mateusz 1997 68 WSSIRN START Katowice
ŚLS
220
7
216
5-8

241
11-15
305
5-8
762
10 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 36 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
182
13
174
13-16
216
5-8
241
11-15
265
9-12
722
11 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993 73 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP
220
8

300
1
400
1

700
12 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 83 START Gorzów Wlkp.
LBU
202
10
190
9-12

275
9-10
228
13-16
693
13 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 223 WZSN START Wrocław
DŚL

190
9-12
216
5-8
241
11-15
228
13-16
685
14 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 39 IKS ATAK Elbląg
WMZ
182
15
174
13-16
216
5-8
207
16-19
228
13-16
651
15 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 30 TOP Bolesławiec
DŚL
182
14
190
9-12
194
9-10
241
11-15

625
16 187 BAJEK Marek 1971 82 START Gorzów Wlkp.
LBU
202
9
190
9-12

305
5-8

495
17 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 19 KSI START Szczecin
ZPM
220
5
216
5-8


265
9-12
481
18 51443 ZAWLIK Mateusz 2000 32 TOP Bolesławiec
DŚL
182
12

180
11-15
207
16-19

387
19 51392 PRZYŁUCKI Marcin 1998 31 TOP Bolesławiec
DŚL
158
16

166
16-17
207
16-19

373
20 51371 OBRZUT Przemysław 1978 33 TOP Bolesławiec
DŚL
158
17

166
16-17
207
16-19

373
21 51287 BRYL Michał 1992 37 IKS ATAK Elbląg
WMZ

174
13-16
180
11-15


354
  51433 WIŚNIEWSKI Adam 1989 38 IKS ATAK Elbląg
WMZ

174
13-16
180
11-15


354
23 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 249 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR




265
9-12
265
  41852 KUDERSKI Paweł 2004 263 START Gorzów Wlkp.
LBU




265
9-12
265
25 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 262 START Gorzów Wlkp.
LBU




228
13-16
228
26 52956 LAKEI Daniel 1985 242 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ


180
11-15


180
  52957 SYMOŁON Jan 1980 243 BAŁGA Górowo Iławeckie
WMZ


180
11-15


180