Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

W sezonie 2019 dostępny jest tylko ranking po IMP, obejmujący IMP 2019 oraz IMP, 3. GPP i 2. GPP z sezonu 2018.

# Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub
Wojew.
0. Rkg 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty

Kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977
1100
1




1100

Kobiety - klasa 3

1 51346 KOTARSKA Emilia 1970 6 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1040
1




1040

Kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 132 KSN START Kalisz
WLP
899
1




899
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 133 KSN START Kalisz
WLP
863
2




863

Kobiety - klasa 5

1 17252 ROMPA Barbara 1954 140 SZANSA-START Gdańsk
POM
895
1




895
2 51425 SZYCHOWSKA Marianna 1949 179 IKS AWF Warszawa
MAZ
847
2




847
3 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 157 PSSON START Białystok
PDL
330
3




330

Kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 175 IKS AWF Warszawa
MAZ
1100
1




1100
2 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 2 ICSIR START Lublin
LLS
1000
2




1000
3 45971 STOS Martyna 1993 69 TOP Bolesławiec
DŚL
950
3




950
4 51321 JABŁONKA Barbara 2006 190 RSSIRON START Radom
MAZ
914
4




914

Kobiety - klasa 7

1 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 100 WZSN START Wrocław
DŚL
975
1




975
2 51283 BARGŁOWSKA Klaudia 1998
739
2




739
3 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 180 IKS AWF Warszawa
MAZ
320
3




320

Kobiety - klasa 8

1 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 77 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1100
1




1100
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 184 RSSIRON START Radom
MAZ
1020
2




1020
3 51323 JAROSZ Julia 1981
807
3




807
4 51355 LIZAK Kamila 2003
511
4




511
5 14580 PANKIEWICZ Teresa 1956 158 PSSON START Białystok
PDL
330
5




330

Kobiety - klasa 9

1 51322 JANKOWSKA Małgorzata 1983 170 IKS AWF Warszawa
MAZ
1035
1




1035
2 51383 PAWŁASEK Magdalena 2008 5 KS ATS Stargard
ZPM
494
2




494
3 30830 PĘK Karolina 1998 63 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
400
3




400

Kobiety - klasa 10

1 15298 STURM Teresa 1958 131 KSN START Kalisz
WLP
1040
1




1040
2 26633 MITUTA Dorota 1998 86 ZSR START Zielona Góra
LBU
950
2




950
3 27197 RYBA Joanna 1993 130 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
902
3




902
4 51336 KIMLA Wioletta 1973 118 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
834
4




834
5 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 123 SSR START Poznań
WLP
832
5




832
6 51393 RING Krystyna 1990
829
6




829
7 51431 WIECZOREK Magdalena 1981 119 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
764
7




764
8 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 146 SZANSA-START Gdańsk
POM
742
8




742

Kobiety - klasa 11

1 51369 NOWACKA Dorota 1963
1100
1




1100
2 38202 KREFTA Renata 1994 163 SZANSA-START Gdańsk
POM
1000
2




1000
3 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 61 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
960
3




960
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 127 IKS ATAK Elbląg
WMZ
900
4




900
5 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979
370
5




370
6 51241 STANISŁAWSKA Barbara 1971 161 ICSIR START Lublin
LLS
330
6




330

Mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 196 KSI START Szczecin
ZPM
910
1




910

Mężczyźni - klasa 2

1 30119 SOKALSKI Piotr 1975 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
960
1




960
2 51298 CZUPER Rafał 1988 148 PSSON START Białystok
PDL
800
2




800
3 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 83 ZSR START Zielona Góra
LBU
740
3




740
4 51319 GONTARZ Sławomir 1977 19 PODAJ DALEJ Konin
WLP
630
4




630
5 51326 JÓZEFCZAK Stanisław 1969
244
5




244

Mężczyźni - klasa 3

1 30116 NALEPKA Maciej 1977 9 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
1100
1




1100
2 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 187 RSSIRON START Radom
MAZ
1020
2




1020
3 51290 CHAMOT Janusz 1988 8 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
3




950
4 51381 PAPIS Ryszard 1966 166 KSN START Warszawa
MAZ
930
4




930
5 51419 SZAFRANIEC Marek 1976
922
5




922
6 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 112 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
862
6




862
7 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 114 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
834
7




834
8 51416 STRUSZCZYK Mariusz 1970 21 PODAJ DALEJ Konin
WLP
499
8




499
9 51384 PETRUSIEWICZ Paweł 2006 95 SSN START Łódź
ŁDZ
295
9




295
10 51400 SCHMIDT Piotr 1966 20 PODAJ DALEJ Konin
WLP
204
10




204

Mężczyźni - klasa 4

1 13962 LIS Rafał 1979 139 SZANSA-START Gdańsk
POM
1070
1




1070
2 47459 CZUŁEK Michał 1986 75 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
950
2




950
3 51399 RZEWUSKI Dariusz 1970 1 SSON START Siedlce
MAZ
950
3




950
4 41623 HERMAN Robert 1978 42 START Gorzów Wlkp.
LBU
882
4




882
5 51395 ROSA Andrzej 1970 141 SZANSA-START Gdańsk
POM
874
5




874
6 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 10 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
770
6




770
7 51375 OLIWIECKI Przemysław 1983 22 PODAJ DALEJ Konin
WLP
524
7




524
8 51328 KANIAK Mariusz 1978
480
8




480
9 52961 MALINOWSKI Ireneusz 1969 117 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
300
9




300

Mężczyźni - klasa 5

1 34044 STASZAK Daniel 1982 101 WZSN START Wrocław
DŚL
1070
1




1070
2 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 99 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1050
2




1050
3 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 136 KSN START Kalisz
WLP
924
3




924
4 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 125 SSR START Poznań
WLP
904
4




904
5 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 41 START Gorzów Wlkp.
LBU
548
5




548
6 51427 USTYNOV Daniil 1998 32 WSSIRN START Katowice
ŚLS
520
6




520

Mężczyźni - klasa 6

1 33138 BRAK Sławomir 1982 92 SSN START Łódź
ŁDZ
1070
1




1070
2 51350 KRAFT Rafał 1983 173 IKS AWF Warszawa
MAZ
1022
2




1022
3 31243 MIKA Tomasz 1989 84 ZSR START Zielona Góra
LBU
970
3




970
4 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 67 TOP Bolesławiec
DŚL
930
4




930
5 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 186 RSSIRON START Radom
MAZ
834
5




834
6 51444 ZAWODNIK Michał 1982 181 IKS AWF Warszawa
MAZ
832
6




832
7 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 121 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
829
7




829
8 51428 UZELAC Vadimir 1952 97 SSN START Łódź
ŁDZ
792
8




792
9 51351 KRÓL Jarosław 1988 174 IKS AWF Warszawa
MAZ
779
9




779
10 50420 DYJOR Adam 1986
476
10




476
11 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 182 IKS AWF Warszawa
MAZ
469
11




469
12 51338 KLAWIŃSKI Filip 1995 111 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
335
12




335
13 51357 MAJCHRZAK Błażej 2005
190
13




190
  51378 OSSOWSKI Rafał 1979
190
13




190

Mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 76 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
1070
1




1070
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 60 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
1070
2




1070
3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 79 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
920
3




920
4 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 143 SZANSA-START Gdańsk
POM
892
4




892
5 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 48 GMINA Strzelce Opol.
OPO
856
5




856
6 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 3 ICSIR START Lublin
LLS
800
6




800
7 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 103 WZSN START Wrocław
DŚL
778
7




778
8 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 178 IKS AWF Warszawa
MAZ
767
8




767
9 51417 SYPUŁA Piotr 1966 177 IKS AWF Warszawa
MAZ
746
9




746
10 50419 SABA Patryk 1997 4 ICSIR START Lublin
LLS
742
10




742
11 51313 GŁĄBICKI Kacper 2000 185 RSSIRON START Radom
MAZ
733
11




733
12 12341 SIWY Grzegorz 1969 43 START Gorzów Wlkp.
LBU
700
12




700
13 51296 CZARNOWSKI Bogdan 1970 153 PSSON START Białystok
PDL
676
13




676
14 51333 KAZIENKO Jan 1995 102 WZSN START Wrocław
DŚL
655
14




655
15 51391 PRZECHODZEŃ Grzegorz 1989 96 SSN START Łódź
ŁDZ
632
15




632
16 51300 DĄBROWSKI Henryk 1944 195 KSI START Szczecin
ZPM
632
16




632
17 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 81 ZSR START Zielona Góra
LBU
601
17




601
18 51366 MROCZKA Marcin 2005 142 SZANSA-START Gdańsk
POM
591
18




591
19 51329 KARASIŃSKI Łukasz 1985
545
19




545
20 13836 TROCHIM Krzysztof 1988 156 PSSON START Białystok
PDL
518
20




518
21 12093 KĘDZIERSKI Roman 1959 46 START Gorzów Wlkp.
LBU
391
21




391
22 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966
340
22




340
  21938 SKALIK Grzegorz 1963 188 RSSIRON START Radom
MAZ
340
22




340
24 52958 BŁAŻEJÓW Robert 1976
265
24




265
  45476 KOZIEŁ Dariusz 1974 189 RSSIRON START Radom
MAZ
265
24




265
26 37312 KOŁBUC Marek 1968
221
26




221
27 15687 PAŃCZYSZYN Piotr 1987
152
27




152

Mężczyźni - klasa 8

1 51374 OLCZAK Mariusz 1996
1005
1




1005
2 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 88 ZSR START Zielona Góra
LBU
985
2




985
3 8920 MAZURYK Paweł 1983 12 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
970
3




970
4 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 47 GMINA Strzelce Opol.
OPO
875
4




875
5 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 197 KSI START Szczecin
ZPM
872
5




872
6 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 172 IKS AWF Warszawa
MAZ
836
6




836
7 32678 PIETRZAK Marek 1977 35 START Gorzów Wlkp.
LBU
811
7




811
8 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 82 ZSR START Zielona Góra
LBU
800
8




800
9 51292 CHUDERSKI Marcin 1972
771
9




771
10 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 198 KSI START Szczecin
ZPM
715
10




715
11 47413 KOWALSKI Kamil 2004 135 KSN START Kalisz
WLP
674
11




674
12 51398 RYŃSKI Marek 1976 113 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
624
12




624
13 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 120 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
517
13




517
14 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 58 ISS START Wejherowo
POM
380
14




380
  51430 WAWER Jacek 1977 89 ZSR START Zielona Góra
LBU
380
14




380
16 51305 DUDA Włodzimierz 1949 168 UKS JOLA Kraków
MŁP
328
16




328
17 5914 KURASZ Zbigniew 1960 68 TOP Bolesławiec
DŚL
265
17




265
18 28290 SKRZESZEWSKI Zenon 1955 137 KSN START Kalisz
WLP
236
18




236
19 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 54 ISS START Wejherowo
POM
190
19




190

Mężczyźni - klasa 9

1 825 KONSTANTYN Paweł 1983 171 IKS AWF Warszawa
MAZ
1080
1




1080
2 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 62 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
1040
2




1040
3 38563 CWENAR Robert 1997 80 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
920
3




920
4 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 183 RSSIRON START Radom
MAZ
892
4




892
5 10165 MATEJEK Mariusz 1970 13 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
892
5




892
6 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 138 KSN START Kalisz
WLP
749
6




749
7 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 15 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
737
7




737
8 23887 WRZASK Zbigniew 1958 104 WZSN START Wrocław
DŚL
710
8




710
9 15275 RENKEL Edmund 1947 45 START Gorzów Wlkp.
LBU
709
9




709
10 12096 ĆWIK Roman 1946 24 WSSIRN START Katowice
ŚLS
684
10




684
11 45293 DUDEK Bogusław 1973 116 niestow. woj. KPM
KPM
681
11




681
12 51334 KICIŃSKI Ryszard 1984 93 SSN START Łódź
ŁDZ
659
12




659
13 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 27 WSSIRN START Katowice
ŚLS
587
13




587
14 51309 GAŁĄZKA Grzegorz 1978
557
14




557
15 29339 RZEPLIŃSKI Marek 1952 155 PSSON START Białystok
PDL
557
15




557
16 51410 STAWIECKI Jan 1962
455
16




455
17 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 31 WSSIRN START Katowice
ŚLS
431
17




431
18 32092 KLUKA Michał 1987
431
18




431
19 35342 NIEMIEC Piotr 1964
411
19




411
20 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 162 ICSIR START Lublin
LLS
378
20




378
21 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 52 ISS START Wejherowo
POM
368
21




368
22 1013 MATLĄG Andrzej 1970 126 TOP Bolesławiec
DŚL
360
22




360
23 31125 SOWA Dawid 1992 14 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
335
23




335
24 43955 MINGE Andrzej 1959
305
24




305
25 21212 POŚPIECH Tadeusz 1950
265
25




265
26 39119 GATNER Patryk 1999 25 WSSIRN START Katowice
ŚLS
265
26




265
27 51342 KOPKA Stanisław 1970
170
27




170

Mężczyźni - klasa 10

1 27154 MISZTAL Igor 1997 85 ZSR START Zielona Góra
LBU
1016
1




1016
2 1533 WŁODYKA Paweł 1983 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
992
2




992
3 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 66 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
886
3




886
4 21307 WINNICKI Damian 1993 78 ZSN START Skierniewice
ŁDZ
876
4




876
5 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 144 SZANSA-START Gdańsk
POM
855
5




855
6 50412 STORONOWICZ Michał 1990 149 PSSON START Białystok
PDL
826
6




826
7 36935 MAŁYSZKO Kamil 2000 150 PSSON START Białystok
PDL
801
7




801
8 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 87 ZSR START Zielona Góra
LBU
792
8




792
9 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 71 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
786
9




786
10 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 129 IKS ATAK Elbląg
WMZ
785
10




785
11 37155 MAŁY-WIECZOREK Klaudiusz 1995 28 WSSIRN START Katowice
ŚLS
716
11




716
12 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 151 PSSON START Białystok
PDL
696
12




696
13 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 154 PSSON START Białystok
PDL
659
13




659
14 25575 SPUREK Marcin 1996
642
14




642
15 51367 NETTER Grzegorz 1984 152 PSSON START Białystok
PDL
605
15




605
16 21463 GROCHOLSKI Marcin 1994 134 KSN START Kalisz
WLP
551
16




551
17 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 165 KSN START Warszawa
MAZ
521
17




521
18 50288 SPILASZEK Krystian 1982 176 IKS AWF Warszawa
MAZ
461
18




461
19 44398 TOMCZAK Robert 1973 44 START Gorzów Wlkp.
LBU
431
19




431
20 22978 BARAŃSKI Ryszard 1950 191 RSSIRON START Radom
MAZ
377
20




377
  22629 WITASZCZYK Bartłomiej 1991
377
20




377
22 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 57 ISS START Wejherowo
POM
360
22




360
23 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 56 ISS START Wejherowo
POM
340
23




340
24 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 108 WZSN START Wrocław
DŚL
228
24




228
25 51307 FABISIAK Piotr 2003
190
25




190
26 20518 RETERSKI Michał 1938 122 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
190
26




190

Mężczyźni - klasa 11

1 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 37 START Gorzów Wlkp.
LBU
1070
1




1070
2 21688 FIRA Damian 1988 38 START Gorzów Wlkp.
LBU
955
2




955
3 13224 ZAJDEL Jerzy 1964 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
950
3




950
4 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 145 SZANSA-START Gdańsk
POM
892
4




892
5 38889 SŁOCIŃSKI Damian 1990
839
5




839
6 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 94 SSN START Łódź
ŁDZ
832
6




832
7 51382 PAROL Grzegorz 1973 167 KSN START Warszawa
MAZ
804
7




804
8 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 98 SSN START Łódź
ŁDZ
762
8




762
9 45521 GAZDA Mateusz 1997 26 WSSIRN START Katowice
ŚLS
762
9




762
10 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 65 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
722
10




722
11 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993
700
11




700
12 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 36 START Gorzów Wlkp.
LBU
693
12




693
13 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 106 WZSN START Wrocław
DŚL
685
13




685
14 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 128 IKS ATAK Elbląg
WMZ
651
14




651
15 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 160 TOP Bolesławiec
DŚL
625
15




625
16 187 BAJEK Marek 1971
495
16




495
17 51325 JĘDRAS Sławomir 1979
481
17




481
18 51443 ZAWLIK Mateusz 2000
387
18




387
19 51392 PRZYŁUCKI Marcin 1998
373
19




373
20 51371 OBRZUT Przemysław 1978
373
20




373
21 51287 BRYL Michał 1992
354
21




354
  51433 WIŚNIEWSKI Adam 1989
354
21




354
23 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
265
23




265
  41852 KUDERSKI Paweł 2004 39 START Gorzów Wlkp.
LBU
265
23




265
25 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 40 START Gorzów Wlkp.
LBU
228
25




228
26 52956 LAKEI Daniel 1985
180
26




180
  52957 SYMOŁON Jan 1980
180
26




180