Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 1 KW 1. GPP KW 2. GPP P-ty
1 ŻYWORONEK Patryk (2009 #53923 LO 496)
ZKS Zielona Góra (LBU)
130
1

130
1

121
2
251
2 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 3499)
UKS Lis Sierakowice (POM)
105
3

105
3-4

130
1
235
3 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 239)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
121
2

121
2

105
3-4
226
4 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7274)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
91
5

91
5-8

105
3-4
196
5 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 344)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
105
4

105
3-4

91
5-8
196
6 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 2434)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
91
6

91
5-8

91
5-8
182
7 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 334)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
91
7

91
5-8

91
5-8
182
8 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 219)
Energa KTS Toruń (KPM)
79
9

79
9-12

91
5-8
170
9 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 4216)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
91
8

91
5-8

79
9-12
170
10 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 1847)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
79
10

79
9-12

79
9-12
158
11 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 229)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
79
11

79
9-12

79
9-12
158
12 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 671)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
76
13

76
13-16

76
13-16
152
13 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 230)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
76
14

76
13-16

76
13-16
152
14 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 214)
Energa KTS Toruń (KPM)
69
24
50
1
69
17-24

79
9-12
148
15 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3252)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
79
12

79
9-12

69
17-24
148
16 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 1433)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
69
17

69
17-24

76
13-16
145
17 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 2148)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
69
18

69
17-24

69
17-24
138
18 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 1832)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
60
33

60
33-40

76
13-16
136
19 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 346)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
66
27
47
2
66
25-32

69
17-24
135
20 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2361)
KS Gotyk Toruń (KPM)
66
28
47
2
66
25-32

69
17-24
135
21 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 7705)
GKTS Giżycko (WMZ)
66
29
50
1
66
25-32

69
17-24
135
22 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 5104)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
66
30
44
3
66
25-32

69
17-24
135
23 WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 4677)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
69
21
40
5
69
17-24

66
25-32
135
24 GULAN Feliks (2009 #53927 LO 3623)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
69
22
47
2
69
17-24

66
25-32
135
25 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 3622)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
69
23
50
1
69
17-24

66
25-32
135
26 KULIK Iwo (2009 #50399 LO 235)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
66
31
44
3
66
25-32

66
25-32
132
27 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 635)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
69
19

69
17-24

60
33-40
129
28 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 5953)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
60
37
36
8
60
33-40
38
7
66
25-32
126
29 BRYK Alan (2010 #53935 LO 506)
ZKS Zielona Góra (LBU)
60
39
50
1
60
33-40
47
2
66
25-32
126
30 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 3619)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
66
25

66
25-32

60
33-40
126
31 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 760)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
66
26

66
25-32

60
33-40
126
32 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 340)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
66
32
50
1
66
25-32

60
33-40
126
33 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 3248)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
76
15

76
13-16

50
zwoln.
126
34 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 3253)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
76
16

76
13-16

50
zwoln.
126
35 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 3254)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
53
49

53
49-56
50
1
69
17-24
122
36 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 51)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
53
50

53
49-56
50
1
69
17-24
122
37 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 3129)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
69
20

69
17-24

53
49-56
122
38 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 3621)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
57
43
42
4
57
41-48
50
1
60
33-40
117
39 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 6938)
LKS Odra Głoska (DŚL)
50
59
50
1

50
1
66
25-32
116
40 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6383)
UKS Kępa Dębica (PKR)
50
60
44
3
50
57-64
44
3
66
25-32
116
41 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 639)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
57
42

57
41-48
50
1
57
41-48
114
42 CIECIURA Kacper (2009 #54143 LO 43)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
57
47
50
1
57
41-48
44
3
57
41-48
114
43 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 1230)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
57
48
44
3
57
41-48
50
1
57
41-48
114
44 GROCHOLSKI Miłosz (2013 #53823 LO 1014)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
53
53
44
3
53
49-56
47
2
60
33-40
113
45 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1755)
Siemacha Kraków (MŁP)
53
55
33
9-12
53
49-56
33
9-12
60
33-40
113
46 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 2905)
LUKS Chełmno (KPM)
60
35

60
33-40
50
1
53
49-56
113
47 SZCZUROWSKI Adam (2009 #56744 LO 3271)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
53
51

53
49-56
50
1
57
41-48
110
48 BŁASZCZYK Maciej (2010 #51525 LO 470)
ZKS Zielona Góra (LBU)
57
41

57
41-48
50
1
53
49-56
110
49 LEPICH David (2011 #49398 LO 5683)
LZS Żywocice (OPO)
60
38
50
1
60
33-40
50
1

110
50 KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 4166)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
47
68
47
2

50
1
60
33-40
107
51 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 4039)
MTS Kwidzyn (POM)
50
65
50
1
50
57-64
50
1
57
41-48
107
52 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3446)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
60
34

60
33-40
47
2

107
53 DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 7757)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
53
54
50
1
53
49-56
50
1
53
49-56
106
54 KUŹMA Jakub (2009 #49015 LO 1840)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
53
52
50
1
53
49-56
50
1
50
57-64
103
55 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 2415)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
53
56
44
3
53
49-56
47
2
50
57-64
103
56 MOSIEJ Piotr (2009 #53965 LO 1843)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
57
44
39
5-6
57
41-48
44
3

101
57 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 341)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
57
46
37
7-8
57
41-48
44
3

101
58 KUCHARSKI Franciszek (2009 #54456 LO 3700)
UKS Lider Milicz (DŚL)
47
70
47
2

44
3
53
49-56
100
59 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 2223)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
50
58
50
1
50
57-64
50
1

100
60 IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 7759)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
60
36
47
2
60
33-40
40
WZTS

100
61 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 2908)
LUKS Chełmno (KPM)
57
45
44
3
57
41-48
42
4

99
62 KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 1596)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
47
67
47
2

47
2
50
57-64
97
63 GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 2224)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
50
57
47
2
50
57-64
47
2

97
64 KUTA Michał (2009 #50566 LO 2477)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
50
61
50
1
50
57-64
47
2

97
65 PYTKO Krystian (2011 #54082 LO 5601)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
38
129
38
7

47
2
57
41-48
95
66 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 333)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
42
86
42
4

39
5-6
53
49-56
95
67 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 8764)
UKS Orlik Gdynia (POM)
42
90
42
4

44
3
53
49-56
95
68 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 5256)
MRKS Gdańsk (POM)
47
69
47
2

47
2

94
69 SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 8342)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
50
62
44
3
50
57-64
44
3

94
70 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 2419)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
39
112
39
6

40
5
53
49-56
92
71 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 6354)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
42
88
42
4


50
57-64
92
72 HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 1086)
LZS Kąkolówka (PKR)
40
98
40
5

42
4
50
57-64
90
73 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 4430)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
39
104
39
6

47
2
50
57-64
89
74 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1856)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
42
83
42
4

47
2

89
75 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 6326)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
42
84
42
4

47
2

89
76 GLANERT Olaf (2012 #55060 LO 575)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
42
93
42
4

47
2

89
77 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 6677)
OKS Olesno (OPO)
44
76
44
3

44
3

88
78 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 3112)
LKTS Luboń (WLP)
50
63
50
1
50
57-64
38
7

88
79 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 4434)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
47
66
47
2

40
5

87
80 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 7504)
KTS Gliwice (ŚLS)
39
110
39
5-6

47
2

86
81 ŻMUDA Leon (2010 #51518 LO 495)
ZKS Zielona Góra (LBU)
42
87
42
4

44
3

86
82 NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 2073)
UKS Jordan Zakliczyn (MŁP)
42
89
42
4

44
3

86
83 ZDANUCZYK Mateusz (2009 #53529 LO 3036)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
44
75
44
3

42
4

86
84 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 3422)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
47
72
47
2

39
5-6

86
85 SZOSTAK Adam (2010 #51759 LO 300)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
28
239
28
13-16

33
9-12
57
41-48
85
86 SŁAWIŃSKI Ignacy (2012 #55406 LO 8098)
KS Sokół Serock (MAZ)
38
127
38
5-8

47
2

85
87 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 3994)
LKS Omega Kleszczów (ŁDZ)
47
71
47
2

38
7

85
88 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 3865)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
40
102
40
5

44
3

84
89 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 5686)
LZS Żywocice (OPO)
42
85
42
4

42
4

84
90 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 4035)
MTS Kwidzyn (POM)
44
78
44
3

40
5

84
91 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3442)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
44
80
44
3

39
6

83
92 MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 8393)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
44
81
44
3

39
6

83
93 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 5950)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
38
120
38
7

44
3

82
94 STAŃCZYK Antoni (2010 #53520 LO 759)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
40
95
40
5

42
4

82
95 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 8132)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
40
97
40
5

42
4

82
96 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 4199)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
40
99
40
5

42
4

82
97 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 2506)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
42
93
42
4

39
5-6

81
98 POST Wiktor (2010 #51042 LO 5265)
MRKS Gdańsk (POM)
38
118
38
7

42
4

80
99 SZUSTKOWSKI Aleksander (2009 #54832 LO 7792)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
38
127
38
5-8

42
4

80
100 OŻGA Damian (2009 #59428 LO 2496)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
38
131
38
5-8

42
4

80
101 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 4478)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
40
96
40
5

40
5

80
102 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 1751)
Siemacha Kraków (MŁP)
47
73
47
2

33
9-12

80
103 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 6223)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
47
74
47
2

33
9-12

80
104 PILCH Michał (2010 #52704 LO 1805)
Lesznianka Leszna G. (ŚLS)
37
139
37
7-8

42
4

79
105 PISZCZEK Norbert (2009 #51935 LO 8346)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
39
108
39
5-6

40
5

79
106 SZCZEPAŃSKI Fabian (2012 #49763 LO 4446)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
28
222
28
13-16

36
8
50
57-64
78
107 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3444)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
36
142
36
8

42
4

78
108 PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 1436)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
38
121
38
7

40
5

78
109 GREGORCZYK Michał (2010 #50514 LO 5257)
MRKS Gdańsk (POM)
39
105
39
6

39
6

78
110 WANIELISTA Miłosz (2009 #55683 LO 4472)
SKT Sanok (PKR)
39
115
39
6

39
6

78
111 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 298)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
39
116
39
5-6

39
5-6

78
112 SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 3501)
UKS Lis Sierakowice (POM)
40
101
40
5

38
7

78
113 KUNA Jakub (2010 #50592 LO 7259)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
38
119
38
7

39
6

77
114 HYZ Jakub (2010 #52320 LO 8526)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
38
125
38
5-8

39
5-6

77
115 OLBRACHT Filip (2010 #57878 LO 3225)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
39
111
39
6

38
7

77
116 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 7740)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
44
77
44
3

33
9-12

77
117 SZAFRAN Iwo (2009 #51488 LO 4181)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
34
153
34
9-10

42
4

76
118 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 6296)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
37
136
37
7-8

39
5-6

76
119 LASMAN Szymon (2010 #54154 LO 1598)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
37
138
37
7-8

39
5-6

76
120 SZCZEPANEK Paweł (2010 #57603 LO 5689)
LZS Żywocice (OPO)
39
114
39
5-6

37
7-8

76
121 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 6646)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
33
171
33
9-12

42
4

75
122 OPERACZ Kuba (2010 #58784 LO 1612)
KS AZS AWF Wrocław (DŚL)
35
151
35
9

40
5

75
123 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4673)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
36
145
36
8

39
6

75
124 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 4483)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
39
106
39
6

36
8

75
125 ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 1693)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
42
91
42
4

33
9-12

75
126 PRZYBYSZ Przemysław (2012 #51618 LO 2831)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
42
92
42
4

33
9-12

75
127 SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 1853)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
37
135
37
7-8

37
7-8

74
128 KUROS Antoni (2010 #52015 LO 2426)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
38
123
38
7

36
8

74
129 PIOCH Filip (2010 #57265 LO 1541)
Tajfun Ostrów Wlkp. (WLP)
40
103
40
5

34
9-10

74
130 GURZYŃSKI Adam (2009 #58076 LO 3849)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
34
155
34
10

38
7

72
131 HANDKE Jakub (2009 #55185 LO 6312)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
36
143
36
8

36
8

72
132 GRAL Marcel (2010 #54260 LO 4037)
MTS Kwidzyn (POM)
36
144
36
8

36
8

72
133 MIKICIUK Mikołaj (2010 #59272 LO 139)
IKS Spin Bożejowice (DŚL)
36
146
36
8

36
8

72
134 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 4864)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
39
107
39
5-6

33
9-12

72
135 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 7236)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
33
164
33
9-12

38
5-8

71
136 OBAL Daniel (2009 #52049 LO 3284)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
33
180
33
9-12

38
7

71
137 PIASECKI Jonatan (2011 #53165 LO 3132)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
38
122
38
5-8

33
9-12

71
138 BARAN Marcel (2009 #52004 LO 1672)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
38
126
38
7

33
9-12

71
139 ŻÓŁTEK Daniel (2009 #52416 LO 2436)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
28
235
28
13-16

42
4

70
140 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 4374)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
32
196
32
11

38
7

70
141 KOZŁOWSKI Szymon (2010 #52801 LO 2992)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
33
161
33
9-12

37
7-8

70
142 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 419)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
33
167
33
9-12

37
7-8

70
143 ŁYP Marcin (2009 #56086 LO 5109)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
33
168
33
9-12

37
7-8

70
144 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 1874)
UKS Top Solec Kujawski (KPM)
35
149
35
9

35
9

70
145 WAWRUSZCZAK Łukasz (2009 #49487 LO 4283)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
36
140
36
8

33
9-12

69
146 FLAUMENHAFT Wojciech (2013 #50011 LO 4875)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
36
146
36
8

33
9-12

69
147 STAŃKO Bartosz (2010 #51615 LO 2833)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
28
228
28
13-16

40
5

68
148 SIER Bartosz (2009 #53672 LO 5186)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
29
208
29
WZTS

39
5-6

68
149 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 7896)
UKS Remus Miechucino (POM)
34
155
34
10

34
10

68
150 FRONCZAK Witold (2009 #54473 LO 6302)
KTS Nowy Dwór Maz. (MAZ)
23
288
23
17-20

44
3

67
151 STEFAŃSKI Aleksy (2010 #55382 LO 6653)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
28
225
28
13-16

39
6

67
152 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 4033)
MTS Kwidzyn (POM)
31
199
31
12

35
9

66
153 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 5114)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)
33
162
33
9-12

33
9-12

66
154 FILIPEK Jeremiasz (2009 #57805 LO 5949)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
33
165
33
9-12

33
9-12

66
  WALASEK Michał (2012 #49769 LO 4447)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
33
165
33
9-12

33
9-12

66
156 ŁOZIŃSKI Patryk (2009 #54908 LO 1478)
Meble Anders Żywiec (ŚLS)
33
170
33
9-12

33
9-12

66
157 CZECH Michał (2010 #49547 LO 3664)
STS Brynica (OPO)
33
173
33
9-12

33
9-12

66
158 CANDER Kacper (2010 #54401 LO 1674)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
33
175
33
9-12

33
9-12

66
159 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 919)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
33
179
33
9-12

33
9-12

66
160 BIELIŃSKI Maurycy (2010 #53306 LO 3595)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
33
184
33
9-12

33
9-12

66
  MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 4862)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
33
184
33
9-12

33
9-12

66
  WITUCH Damian (2010 #50607 LO 3140)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
33
184
33
9-12

33
9-12

66
163 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 6225)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
38
131
38
5-8

28
13-16

66
164 BIERNAT Michał (2010 #53939 LO 568)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
31
203
31
11-12

34
10

65
165 ZIELONY Wiktor (2010 #49886 LO 6963)
ŚKTS Świecie (KPM)
28
234
28
13-16

36
8

64
166 PIOTROWSKI Lucjan (2010 #54104 LO 4373)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
29
209
29
13-14

35
9

64
167 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 8871)
Fiber Nowogród Bobrz. (LBU)
31
202
31
12

33
9-12

64
168 TREDER Adam (2010 #48450 LO 169)
GKTS Gdańsk (POM)
32
195
32
11

32
11

64
169 COFAŁ Jakub (2009 #54563 LO 5318)
MKTS Sparta Złotów (WLP)
23
288
23
17-20

40
5

63
170 WOŹNIAK Maurycy (2012 #51667 LO 6786)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)
29
212
29
13-14

34
9-10

63
171 MODRZEJEWSKI Wojciech (2012 #54091 LO 3224)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
29
213
29
13-14

34
9-10

63
172 BOCHOWICZ Oliwier (2009 #45546 LO 3880)
UKS Impuls Kłodzko (DŚL)
34
155
34
10

29
13-14

63
173 WYDERSKI Grzegorz (2009 #55694 LO 7753)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
35
148
35
9

28
13-16

63
174 ROLA Filip (2009 #49586 LO 2533)
GKTS Krajna Złotów (WLP)
31
197
31
11-12

31
11-12

62
175 PODHORODECKI Sebastian (2011 #55460 LO 7256)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
31
201
31
11-12

31
11-12

62
176 SKRZECZKOWSKI Antoni (2010 #53592 LO 9607)
MKS Mazovia Mińsk Maz. (MAZ)
23
271
23
17-20

38
5-8

61
177 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 4439)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
28
221
28
13-16

33
9-12

61
178 SZYDŁO Maciej (2009 #52921 LO 2325)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
28
232
28
13-16

33
9-12

61
179 KARWASIŃSKI Dominik (2009 #54140 LO 631)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
28
236
28
13-16

33
9-12

61
180 KILJAŃSKI Kacper (2010 #56824 LO 2692)
UKS Dynamo Gózd (LLS)
28
242
28
13-16

33
9-12

61
181 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 700)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
33
160
33
9-12

28
13-16

61
182 MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 1683)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
33
163
33
9-12

28
13-16

61
183 BUJNOWSKI Michał (2010 #54411 LO 1826)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
33
174
33
9-12

28
13-16

61
184 BOBER Mateusz (2009 #50792 LO 1085)
LZS Kąkolówka (PKR)
33
178
33
9-12

28
13-16

61
185 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 299)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
33
181
33
9-12

28
13-16

61
186 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 926)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
33
183
33
9-12

28
13-16

61
187 KOBA Rafał (2010 #49158 LO 6226)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
33
184
33
9-12

28
13-16

61
  PARADOWSKI Wiktor (2010 #59427 LO 2495)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
33
184
33
9-12

28
13-16

61
  PIEKUTOWSKI Bartosz (2011 #59172 LO 1848)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
33
184
33
9-12

28
13-16

61
  SOKOŁOWSKI Fabian (2012 #51794 LO 1236)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
33
184
33
9-12

28
13-16

61
191 ROBAK Marcel (2009 #51481 LO 4176)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
38
130
38
7

23
17-20

61
192 TARKOWSKI Mikołaj (2010 #55965 LO 6537)
IKTS Broń Radom (MAZ)
38
131
38
5-8

23
17-20

61
193 MĄDRY Jan (2009 #54281 LO 2555)
UKS Piast Ostrzeszów (WLP)
34
154
34
9-10

26
15-16

60
194 HONKOWICZ Kacper (2009 #54592 LO 1125)
MKS Radość Gorlice (MŁP)
60
40
50
1
60
33-40


60
195 KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO 4520)
Topspin Dzierżoniów (DŚL)
26
259
26
15-16

32
11

58
196 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 9424)
STS Dębno (ZPM)



50
1
57
41-48
57
197 ŻWAWIAK Marcin (2011 #54188 LO 3740)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
26
257
26
15-16

31
11-12

57
198 GABRISCH Tomasz (2010 #54255 LO 5682)
LZS Żywocice (OPO)
29
213
29
13-15

28
13-16

57
  SUCHANEK Antoni (2011 #59779 LO 7260)
LZS Żywocice (OPO)
29
213
29
13-15

28
13-16

57
200 DZIADOSZ Mateusz (2009 #55466 LO 5893)
KS Górnik Polkowice (DŚL)
31
198
31
12

26
15-16

57
201 MICHNO Mateusz (2009 #53968 LO 5200)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
37
137
37
7-8

20
17-24

57
202 MRUK Patryk (2010 #53053 LO 2232)
MGLKS Odra Oława (DŚL)
17
331
17
21-24

39
6

56
203 MIAZGA Maksymilian (2009 #59790 LO 7547)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
23
288
23
17-20

33
9-12

56
204 PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 7508)
KTS Gliwice (ŚLS)
28
225
28
13-16

28
13-16

56
205 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 6287)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
28
229
28
13-16

28
13-16

56
206 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 925)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
28
241
28
13-16

28
13-16

56
207 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 3178)
Energa KTS Toruń (KPM)
28
242
28
13-16

28
13-16

56
  JUCHA Jakub (2011 #53184 LO 6164)
Politechnika Rzeszów (PKR)
28
242
28
13-16

28
13-16

56
  MICHALSKI Tymon (2011 #59198 LO 1775)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
28
242
28
13-16

28
13-16

56
  WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 7623)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)
28
242
28
13-16

28
13-16

56
211 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 5852)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
36
141
36
8

20
17-24

56
212 LEOŃCZYK Miłosz (2009 #54331 LO 384)
UKS Champion Police (ZPM)
26
259
26
15-16

29
13-14

55
  POLITOWICZ Mikołaj (2011 #56584 LO 166)
GKTS Gdańsk (POM)
26
259
26
16

29
14

55
214 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 7741)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
27
254
27
15

28
13-16

55
215 WISZNIEWSKI Maciek (2009 #59643 LO 5038)
Technik Świdwin (ZPM)
29
213
29
13-14

26
15-16

55
216 HUBKA Piotr (2009 #50784 LO 1087)
LZS Kąkolówka (PKR)
33
182
33
9-12

22
19

55
217 PLONDER Maciej (2011 #51179 LO 7255)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
34
152
34
9-10

21
19-20

55
218 MOKANEK Marcel (2010 #59258 LO 8756)
SL Salos Szczecin (ZPM)
34
155
34
9-10

21
19-20

55
219 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 4196)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
25
265
25
17

29
13-14

54
220 RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 422)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
20
300
20
17-24

33
9-12

53
221 PAKURA Maciej (2010 #54502 LO 163)
GKTS Gdańsk (POM)
27
255
27
15

26
15-16

53
222 MILDE Dawid (2011 #54786 LO 8380)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
33
169
33
9-12

20
17-24

53
223 IWANICKI Milan (2009 #56645 LO 3699)
UKS Lider Milicz (DŚL)
38
124
38
7

15
24

53
224 SOKOŁOWSKI Marcel (2011 #54287 LO 1200)
Orzeł Wysocko Wielkie (WLP)
23
273
23
17-20

29
13-14

52
225 ROSIŃSKI Tytus (2010 #52241 LO 3195)
Energa KTS Toruń (KPM)
12
348
12
25-30

39
6

51
226 PANKOWSKI Jakub (2013 #54097 LO 2912)
LUKS Chełmno (KPM)
20
302
20
17-24

31
11-12

51
227 ZAGÓRSKI Marcin (2009 #55724 LO 3203)
Energa KTS Toruń (KPM)
20
307
20
17-24

31
11-12

51
228 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 5951)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
23
274
23
17-20

28
13-16

51
229 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 2636)
UKS Maków (ŁDZ)
23
279
23
17-19

28
13-16

51
230 SZARMACH Antoni (2013 #53812 LO 5219)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
23
280
23
17-20

28
13-16

51
231 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 876)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
23
282
23
17-20

28
13-16

51
232 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 2626)
UKS Maków (ŁDZ)
28
227
28
13-16

23
17-20

51
233 ZADROŻNY Miłosz (2010 #53603 LO 7985)
CIA Łaskarzew (MAZ)
28
238
28
13-16

23
17-20

51
234 MILCZARSKI Miłosz (2010 #52092 LO 7237)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
17
331
17
21-24

33
9-12

50
  TOCZYSKI Kacper (2011 #54825 LO 7793)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
17
331
17
21-24

33
9-12

50
236 ZBOROWSKI Maksymilian (2010 #59211 LO 5046)
Technik Świdwin (ZPM)
24
270
24
17-18

26
15-16

50
237 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 5952)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
50
64
42
4
50
57-64


50
238 KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 2530)
GKTS Krajna Złotów (WLP)
23
272
23
17-20

26
15-16

49
239 SAWICKI Krzysztof (2012 #55909 LO 6298)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
28
223
28
13-16

21
17-22

49
240 TOPOLSKI Tomasz (2010 #52553 LO 5371)
UKS Remik Stary Folwark (PDL)
28
242
28
13-16

21
17-22

49
241 SZMITOWICZ Antoni (2009 #54153 LO 1603)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
29
210
29
13-15

20
17-24

49
242 CZUCZAK Olivier (2013 #55419 LO 2139)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
31
203
31
11-12

18
21-22

49
243 ŁUKASIK Aleksander (2010 #53133 LO 8010)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
15
342
15
23-26

33
9-12

48
244 BARTON Hubert (2009 #54946 LO 4968)
Tajfun Wielka Nieszawka (KPM)
20
307
20
17-24

28
13-16

48
  JĘDRZEJEWSKI Oliwier (2012 #56165 LO 576)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
20
307
20
17-24

28
13-16

48
  ULATOWSKI Kacper (2009 #59379 LO 1948)
KS Spin Częstochowa (ŚLS)
20
307
20
17-24

28
13-16

48
247 SZCZUTKOWSKI Kacper (2012 #54084 LO 2907)
LUKS Chełmno (KPM)
28
242
28
13-16

20
17-24

48
248 ULAŃSKI Krzysztof (2009 #51607 LO 9543)
STLA Szczecinek (ZPM)



47
2

47
249 ZIELNIK Aleksander (2010 #55250 LO 4874)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
22
293
22
19

25
17

47
250 WILK Anatol (2011 #51163 LO 4380)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
23
276
23
18

23
17-20

46
251 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 1687)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
23
278
23
17-19

23
17-20

46
252 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (2009 #52107 LO 4672)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
23
285
23
17-20

23
17-20

46
253 KUBERA Adrian (2009 #53987 LO 4674)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
23
286
23
17-20

23
17-20

46
254 FOTTA Krzysztof (2010 #53759 LO 8760)
UKS Orlik Gdynia (POM)
29
213
29
14

17
21-24

46
255 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 2423)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
17
328
17
21-24

28
13-16

45
256 CICHOR Jaromir (2010 #54341 LO 7227)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
17
331
17
21-24

28
13-16

45
257 PIOTROWSKI Tomasz (2010 #56989 LO 6883)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
28
242
28
13-16

17
21-24

45
258 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6720)
TTS Trzemeszno (WLP)



44
3

44
  KOPER Szymon (2011 #51074 LO 9188)
SL Salos Szczecin (ZPM)



44
3

44
  MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 3131)
KS Ogniwo Chełm (LLS)



44
3

44
261 PRZYBYSZ Maksymilian (2009 #54069 LO 2000)
GKTS Wiązowna (MAZ)
6
397
6
33-48

38
5-8

44
262 BUGANIK Marcel (2010 #51523 LO 471)
ZKS Zielona Góra (LBU)
25
264
25
17

19
21

44
263 CYRANKIEWICZ Olaf (2012 #54463 LO 1639)
ATS Lublin (LLS)
44
79
44
3



44
264 STROJNY Hubert (2011 #54664 LO 8397)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
26
258
26
15-16

17
21-24

43
265 ZAJĄC Jakub (2010 #59577 LO 4422)
KS Świt Działoszyce (ŚWI)



42
4

42
266 GŁÓD Mikołaj (2010 #51783 LO 4904)
LKS Strażak Bratkówka (PKR)
33
177
33
9-12

9
27-34

42
267 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 3387)
KS Polonia Kielce (ŚWI)
42
82
42
4



42
268 FLASZA Hubert (2009 #51455 LO 45)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
33
176
33
9-12

8
32-33

41
269 DRĄG Wiktor (2009 #53192 LO 9830)
UKS Spartakus Otyń (LBU)



40
5

40
  PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 8892)
UKS Czarni Pieszcz (ZPM)



40
5

40
271 MACIEJEWSKI Bartosz (2010 #53876 LO 1872)
UKS Top Solec Kujawski (KPM)
12
353
12
25-30

28
13-16

40
272 NOWICKI Konstanty (2009 #52286 LO 6740)
UKS Słowian Mrowino (WLP)
17
325
17
21-24

23
17-20

40
273 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 1374)
MUKS Jedynka Pszów (ŚLS)
20
301
20
17-24

20
17-24

40
274 URBAN Tymoteusz (2010 #53684 LO 425)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
20
304
20
17-24

20
17-24

40
275 MATONIA Filip (2009 #47223 LO 5102)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
20
307
20
17-24

20
17-24

40
  PRZYBYLSKI Marceli (2010 #50840 LO 1877)
UKS Top Solec Kujawski (KPM)
20
307
20
17-24

20
17-24

40
  UTYLSKI Ignacy (2013 #56370 LO 1443)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
20
307
20
17-24

20
17-24

40
  WIKA Jakub (2011 #55982 LO 6498)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
20
307
20
17-24

20
17-24

40
279 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 4443)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
40
100
40
5



40
280 KUROWSKI Miłosz (2011 #59994 LO 9398)
KS Campeones Wąchock (ŚWI)



39
6

39
  OTULAK Sebastian (2010 #53877 LO 9838)
UKS Spartakus Otyń (LBU)



39
6

39
282 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3851)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
39
109
39
6



39
283 WRÓBEL Kamil (2011 #54915 LO 8351)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
39
113
39
5-6



39
284 FLIS Antoni (2012 #55375 LO 996)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
39
117
39
6



39
285 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 9369)
KSTS Krosno (PKR)



38
7

38
  MUCHA Mateusz (2010 #48874 LO 9836)
UKS Spartakus Otyń (LBU)



38
7

38
287 JĘDRZEJEWSKI Szymon (2010 #52091 LO 7230)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
38
131
38
5-8



38
288 BIELECKI Szymon (2012 #55931 LO 8524)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)



37
7-8

37
  KARCZEWSKI Piotr (2009 #55304 LO 2469)
Lewart AGS Lubartów (LLS)



37
7-8

37
290 ARENDT Mikołaj (2010 #51180 LO 7258)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
21
298
21
19-20

16
23-24

37
291 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 4384)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
26
256
26
15-16

11
27-30

37
292 KUROWSKI Bartosz (2011 #59995 LO 9399)
KS Campeones Wąchock (ŚWI)



36
8

36
  NOWAK Juliusz (2011 #52976 LO 9837)
UKS Spartakus Otyń (LBU)



36
8

36
  SZYMANOWSKI Kryspin (2011 #57823 LO 9663)
UKS Iskra Łasko (ZPM)



36
8

36
  WINTER Marcel (2010 #53015 LO 9381)
KSTS Krosno (PKR)



36
8

36
296 MADEJ Jan (2012 #52811 LO 7853)
UKS SP Korzeniów (PKR)
18
320
18
21-22

18
21-22

36
297 PAWLAK Filip (2011 #59199 LO 1777)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
28
242
28
13-16

8
32-33

36
298 JARZĄBEK Jakub (2011 #59455 LO 2813)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)



35
9

35
299 PIS Artur (2010 #52050 LO 4811)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
12
352
12
25-28

23
17-20

35
300 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 4088)
UKS Kosynier Sobowidz (POM)
35
150
35
9



35
301 JARECKI Tomasz (2009 #58113 LO 8749)
SL Salos Szczecin (ZPM)



34
9-10

34
  MULARCZYK Szymon (2010 #53821 LO 3084)
GUKS Sokół Jerzmanowa (DŚL)



34
10

34
  ŻYŁA Jakub (2010 #59592 LO 4561)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)



34
10

34
304 GRABOWSKI Miłosz (2009 #59447 LO 2784)
KTS Nowy Dwór Maz. (MAZ)
6
397
6
33-48

28
13-16

34
305 GĄDEK Szymon (2011 #55377 LO 1001)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
17
331
17
21-24

17
23

34
306 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 8873)
Fiber Nowogród Bobrz. (LBU)
18
320
18
22

16
23-24

34
307 ZACHARA Antoni (2011 #53656 LO 6359)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
21
295
21
19-20

13
25-26

34
308 MRÓZEK Jakub (2012 #50766 LO 1091)
LZS Kąkolówka (PKR)
25
267
25
17

9
27-34

34
309 BŁASZCZYK Kuba (2013 #60106 LO 9955)
ZKS Zielona Góra (LBU)



33
9-12

33
  CITKO Piotr (2010 #56135 LO 11629)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)



33
9-12

33
  GARNEK Marcel (2010 #54540 LO 6629)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)



33
9-12

33
  GORCZYCZEWSKI Piotr (2010 #51598 LO 4836)
Wel Lidzbark Welski (WMZ)



33
9-12

33
  JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1836)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)



33
9-12

33
  MRÓZEK Filip (2009 #50786 LO 1090)
LZS Kąkolówka (PKR)



33
9-12

33
  PRUSINOWSKI Aleks (2010 #53773 LO 11574)
UKS KOKiS Kolno (PDL)



33
9-12

33
  ŻMIEJKO Paweł (2012 #56132 LO 11636)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)



33
9-12

33
317 HAWRYLAK Jakub (2010 #51277 LO 8003)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
18
320
18
21-22

15
23-26

33
318 WIJAS Hubert (2009 #59126 LO 8141)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
26
259
26
16

7
34

33
319 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 7039)
KS Nadarzyn (MAZ)
33
159
33
9-12



33
320 NASUTO Alex (2009 #55907 LO 6294)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
33
172
33
9-12



33
321 KOWALCZYK Filip (2010 #52090 LO 7233)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
33
184
33
9-12



33
  MARZĘDA Grzegorz (2010 #56082 LO 2480)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
33
184
33
9-12



33
  WOŁEK Jeremiasz (2010 #56711 LO 4870)
UKS MOS Opole (OPO)
33
184
33
9-12



33
324 PINDA Oskar (2010 #59606 LO 4636)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)



32
11

32
325 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 6488)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
12
347
12
25-30

20
17-24

32
326 JURKIEWICZ Michał (2010 #57221 LO 1432)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
12
353
12
25-30

20
17-24

32
327 SKRZĘTA Dominik (2009 #54701 LO 4910)
LKS Strażak Bratkówka (PKR)
23
284
23
18

9
27-34

32
328 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 5733)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
32
194
32
11



32
329 BRAŃSKI Mateusz (2009 #48802 LO 1030)
UKS TS Sparta Lubań (DŚL)



31
12

31
  KUNOWSKI Adam (2009 #55421 LO 2146)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)



31
11-12

31
  ZIELIŃSKI Stanisław (2012 #55174 LO 2227)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)



31
12

31
  ŻARŁOK Oskar (2009 #54266 LO 4046)
MTS Kwidzyn (POM)



31
12

31
333 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 2266)
S. Siemianowice Śl. (ŚLS)
11
363
11
25-32

20
17-24

31
334 VYNARSKIY Valerii (2009 #52935 LO 426)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
11
364
11
25-32

20
17-24

31
335 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 6690)
KTS Wijewo (WLP)
31
200
31
11-12



31
336 WIECHECKI Tomasz (2010 #57098 LO 2366)
KS Gotyk Toruń (KPM)
31
203
31
11-12



31
337 LEWANDOWSKI Tymon (2010 #54009 LO 160)
GKTS Gdańsk (POM)



30
13

30
338 SYKTUS Maciej (2011 #54032 LO 896)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
12
353
12
25-28

18
21-23

30
339 HERNER Nikodem (2011 #53926 LO 5734)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
19
316
19
21

11
27-28

30
340 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 7746)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
30
206
30
13



30
341 WICHROWSKI Maciej (2010 #56586 LO 170)
GKTS Gdańsk (POM)
30
207
30
13



30
342 GÓŹDŹ Jakub (2010 #59016 LO 4336)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)



29
13-14

29
  MAJEROWICZ Michał (2009 #53020 LO 6721)
TTS Trzemeszno (WLP)



29
13-14

29
344 DRAPIEWSKI Oskar (2010 #55357 LO 3101)
LKTS Luboń (WLP)
12
353
12
25-28

17
21-24

29
345 BŁASZCZYK Emmanuel (2010 #54185 LO 3721)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
17
327
17
21-24

12
25-28

29
346 SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 6691)
KTS Wijewo (WLP)
29
211
29
13-14



29
347 SKIBA Marcel (2012 #57183 LO 3703)
UKS Lider Milicz (DŚL)
29
213
29
13-14



29
348 BOGUCKI Szymon (2013 #55814 LO 1666)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)



28
13-16

28
  BUŃKO Arkadiusz (2010 #55932 LO 8182)
IKRTS Józefów (MAZ)



28
13-16

28
  CEBULA Łukasz (2009 #54376 LO 3662)
STS Brynica (OPO)



28
13-16

28
  CIBOROWSKI Szymon (2010 #51279 LO 6380)
UKS Kępa Dębica (PKR)



28
13-16

28
  FIEDOROWICZ Szymon (2009 #55591 LO 2098)
MLKS Czarni Olecko (WMZ)



28
13-16

28
  JAROSZ Leon (2011 #56134 LO 11631)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)



28
13-16

28
  KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 4273)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



28
13-16

28
  LEGIERSKI Krystian (2010 #55443 LO 10072)
UKS Wisła (ŚLS)



28
13-16

28
  SKIBIŃSKI Kamil (2012 #55365 LO 6230)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)



28
13-16

28
  STARCZYŃSKI Bartek (2012 #54538 LO 6638)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)



28
13-16

28
  WOJTASIK Mateusz (2009 #56106 LO 9843)
UKS Spartakus Otyń (LBU)



28
13-16

28
359 SZERER Kacper (2014 #54752 LO 4365)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
17
331
17
21-24

11
27-30

28
  WESOŁOWSKI Ksawery (2011 #55246 LO 8139)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
17
331
17
23

11
27-28

28
361 SUKIENNIK Bartosz (2010 #54323 LO 2634)
UKS Maków (ŁDZ)
19
317
19
20-22

9
29-31

28
362 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 4435)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
28
219
28
13-16



28
363 ROZWADOWSKI Marcin (2009 #53645 LO 4021)
Kłos Wola Skromowska (LLS)
28
220
28
13-16



28
364 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 5862)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
28
224
28
13-16



28
365 KUCZYŃSKI Kacper (2010 #55437 LO 4565)
SKS Junior Łucka (LLS)
28
230
28
13-16



28
366 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 633)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
28
231
28
13-16



28
367 JURCZAK Franciszek (2010 #54819 LO 5764)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
28
233
28
13-16



28
368 KUSEK Bartłomiej (2011 #52583 LO 4401)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
28
237
28
13-16



28
369 SZYMAŃSKI Igor (2010 #52983 LO 8101)
KS Sokół Serock (MAZ)
28
240
28
13-16



28
370 MYSIAK Wojciech (2010 #55436 LO 4566)
SKS Junior Łucka (LLS)
28
242
28
13-16



28
  SAWICKI Adrian (2010 #55910 LO 6297)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
28
242
28
13-16



28
  ZAPART Franciszek (2009 #52031 LO 6715)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
28
242
28
13-16



28
373 MADEJ Mikołaj (2011 #52810 LO 7854)
UKS SP Korzeniów (PKR)
9
375
9
27-34

18
21-22

27
374 PASZKIEWICZ Błażej (2011 #52145 LO 9781)
LZS Włosień (DŚL)



26
15-16

26
  RYBARCZYK Olaf (2009 #59116 LO 9975)
MTS Kwidzyn (POM)



26
15-16

26
376 MIZIA Jan (2009 #56941 LO 1803)
Lesznianka Leszna G. (ŚLS)
6
397
6
33-48

20
17-24

26
377 ZAJDA Miłosz (2014 #58243 LO 1670)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
19
317
19
20-22

7
37

26
378 DIDUCH Bartosz (2010 #52167 LO 381)
UKS Champion Police (ZPM)
26
259
26
15-16



26
379 FEDORYNIEC Wojciech (2012 #55518 LO 714)
3STS Starogard Gdański (POM)



25
17

25
380 RUJNER Szymon (2011 #57124 LO 5861)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
12
353
12
25-30

13
25-27

25
  SZOT Radosław (2011 #57125 LO 5864)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
12
353
12
25-30

13
25-27

25
382 SERAFINOWICZ Jakub (2011 #54246 LO 4311)
MLKS Sudety Międzylesie (DŚL)
17
331
17
21-24

8
31-34

25
383 DYWAN Artur (2010 #54262 LO 4031)
MTS Kwidzyn (POM)
25
266
25
17



25
384 FIGACZ Patryk (2010 #55926 LO 2695)
UKS Dynamo Gózd (LLS)
25
268
25
17



25
385 OGORZAŁEK Cezary (2011 #52383 LO 9504)
STS Połczyn-Zdrój (ZPM)



24
17-18

24
  WIŚNIEWSKI Paweł (2011 #55420 LO 2157)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)



24
17-18

24
387 MROTEK Adrian (2011 #59189 LO 2532)
GKTS Krajna Złotów (WLP)
7
387
7
33-36

17
21-24

24
388 ZIMOWSKI Mateusz (2010 #50004 LO 6745)
UKS Słowian Mrowino (WLP)
12
351
12
25-28

12
25-28

24
389 RAKOWSKI Oliwier (2010 #56511 LO 8270)
Perła Połczyn-Zdrój (ZPM)
24
269
24
17-18



24
390 BIELECKI Karol (2012 #59205 LO 2095)
MLKS Czarni Olecko (WMZ)



23
17-20

23
  BRODOWSKI Tobiasz (2013 #59204 LO 2093)
MLKS Czarni Olecko (WMZ)



23
17-20

23
  BRZEZIECKI Jan (2014 #59322 LO 1225)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)



23
17-20

23
  CIURYŁO Bartosz (2011 #55361 LO 6215)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)



23
17-20

23
  FABER Sebastian (2009 #60572 LO 11136)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)



23
17-20

23
  JOCEK Wiktor (2012 #59708 LO 6214)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)



23
17-20

23
  KAPITAN Fabian (2009 #52651 LO 6929)
LKS Odra Głoska (DŚL)



23
17-20

23
  KUCIŃSKI Jan (2011 #56757 LO 9973)
MTS Kwidzyn (POM)



23
18

23
  KWAŚNICKI Jakub (2013 #55093 LO 558)
UKS MOSiR Dukla (PKR)



23
18

23
  ŁĘT Norbert (2010 #50828 LO 5210)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)



23
17-20

23
  MICHAŁUSZKO Aleks (2009 #56268 LO 10250)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)



23
18

23
  NOWAK Krzysztof (2010 #52918 LO 7614)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)



23
17-20

23
  NÓŻYŃSKI Maksymilian (2010 #54062 LO 8394)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)



23
17-20

23
  PIOTROWSKA Dominik (2010 #53138 LO 3354)
SKTS Rataje 50 Poznań (WLP)



23
17-20

23
  SZAŁAJKO Piotr (2009 #57005 LO 666)
TKS Granit Strzelin (DŚL)



23
17-20

23
  SZYMON Karczewski (2013 #59403 LO 2091)
MLKS Czarni Olecko (WMZ)



23
17-20

23
  WIKTORSKI Krzysztof (2009 #60775 LO 11442)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)



23
17-20

23
  WIŚNIEWSKI Mateusz (2009 #48801 LO 1040)
UKS TS Sparta Lubań (DŚL)



23
17-20

23
  ZIELIŃSKI Jan (2012 #55963 LO 6531)
IKTS Broń Radom (MAZ)



23
17-20

23
409 LEMIESZEK Igor (2009 #57203 LO 7787)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
6
397
6
33-48

17
21-24

23
  WRÓBEL Błażej (2013 #55964 LO 6530)
IKTS Broń Radom (MAZ)
6
397
6
33-48

17
21-24

23
411 MANOLE Nikos (2009 #55381 LO 6650)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
23
274
23
17-20



23
412 ODOLCZYK Oliwier (2011 #53898 LO 8236)
UATS Batimex Pruszków (MAZ)
23
277
23
17-20



23
413 JULICKI Oliwier (2012 #56207 LO 6642)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
23
281
23
17-20



23
414 GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 2454)
UKS Skoczek Sopot (POM)
23
283
23
18



23
415 MAŁOTA Rafał (2009 #54985 LO 3431)
Miasto Soli Wieliczka (MŁP)
23
286
23
17-20



23
416 PABICH Sebastian (2009 #51885 LO 4481)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
23
288
23
17-19



23
  SKAŁECKI Szymon (2010 #49411 LO 6321)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
23
288
23
17-20



23
418 KOWALSKI Krystian (2010 #52984 LO 8093)
KS Sokół Serock (MAZ)
11
365
11
25-32

11
25-32

22
419 ŻAK Antoni (2012 #51493 LO 7986)
CIA Łaskarzew (MAZ)
11
367
11
25-32

11
25-32

22
420 BIOLIK Kacper (2009 #53235 LO 2296)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
11
369
11
25-32

11
25-32

22
  PTAK Igor (2013 #54175 LO 405)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
11
369
11
25-32

11
25-32

22
422 TWAROWSKI Emil (2012 #55345 LO 491)
ZKS Zielona Góra (LBU)
22
293
22
19



22
423 HOŁUBOWICZ Filip (2010 #52552 LO 5364)
UKS Remik Stary Folwark (PDL)



21
17-22

21
  IGNATOWSKI Aleksander (2010 #60907 LO 11627)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)



21
17-22

21
  NIEDBAŁA Patryk (2010 #47258 LO 10911)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



21
19-20

21
  SROCZYŃSKI Jan (2013 #54846 LO 502)
ZKS Zielona Góra (LBU)



21
19-20

21
  TARAKAN Michał (2014 #52282 LO 713)
3STS Starogard Gdański (POM)



21
19-20

21
  WÓJCIK Filip (2009 #56377 LO 9382)
KSTS Krosno (PKR)



21
20

21
  ŻARŁOK Tymon (2012 #59113 LO 4047)
MTS Kwidzyn (POM)



21
19-20

21
  ŻMIEJKO Filip (2013 #56133 LO 11637)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)



21
17-22

21
431 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 2553)
UKS Piast Ostrzeszów (WLP)
9
374
9
29-32

12
25-28

21
432 WIJAS Cezary (2009 #59127 LO 8140)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
14
345
14
25

7
35-36

21
433 ZAWADA Przemysław (2009 #58238 LO 6361)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
21
296
21
19-20



21
434 SINICKI Tytus (2011 #52406 LO 485)
ZKS Zielona Góra (LBU)
21
297
21
20



21
435 BARSKI Marceli (2009 #56517 LO 8265)
Perła Połczyn-Zdrój (ZPM)
21
299
21
19-20



21
436 BRZANA Antoni (2010 #54375 LO 3661)
STS Brynica (OPO)



20
17-24

20
  GIEMZA Antoni (2011 #53631 LO 4859)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)



20
17-24

20
  GŁODEK Oliwier (2009 #59735 LO 6627)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)



20
17-24

20
  KOCHANEK Miłosz (2010 #54603 LO 5182)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)



20
17-24

20
  KOZIK Wojciech (2010 #56174 LO 8738)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)



20
17-24

20
  NALEŻNIAK Mateusz (2009 #52922 LO 2318)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)



20
17-24

20
  REINERT Maciej (2011 #50884 LO 4866)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)



20
17-24

20
  WÓJCIK Patryk (2012 #52485 LO 2909)
LUKS Chełmno (KPM)



20
17-24

20
444 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 2265)
S. Siemianowice Śl. (ŚLS)
20
303
20
17-24



20
445 ANTONETS Dmytro (2010 #54176 LO 406)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
20
305
20
17-24



20
446 SARWIŃSKI Sebastian (2009 #54865 LO 2323)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
20
306
20
17-24



20
447 BUKOLT Julian (2010 #55144 LO 3172)
Energa KTS Toruń (KPM)
20
307
20
17-24



20
448 MISZTAL Szymon (2010 #58857 LO 5321)
MKTS Sparta Złotów (WLP)
7
387
7
37-40

12
25-28

19
449 MAZURKIEWICZ Artur (2009 #59128 LO 8136)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
12
350
12
27

7
37-40

19
450 SKROBACZ Dobromir (2009 #51558 LO 2631)
UKS Maków (ŁDZ)
19
317
19
20-22



19
451 MARDUŁA Michał (2011 #52018 LO 2431)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)



18
21-23

18
  NIEDBAŁA Sebastian (2010 #47257 LO 10912)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



18
22

18
  NIEWIADOMSKI Stanisław (2011 #59007 LO 4347)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)



18
21-22

18
  SZNAJDER Aleksander (2009 #53822 LO 3088)
GUKS Sokół Jerzmanowa (DŚL)



18
21-22

18
455 GAWROŃSKI Jacek (2011 #50005 LO 6736)
UKS Słowian Mrowino (WLP)
9
375
9
29-32

9
29-32

18
456 BARSKI Wiktor (2011 #56514 LO 8266)
Perła Połczyn-Zdrój (ZPM)
18
320
18
21-22



18
  CELOCH Wojciech (2012 #57374 LO 5774)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
18
320
18
21-22



18
458 BURESZ Jakub (2009 #57094 LO 3987)
LKS Omega Kleszczów (ŁDZ)



17
21-24

17
  CHUŁERAŃSKI Piotr (2010 #55940 LO 8183)
IKRTS Józefów (MAZ)



17
21-24

17
  KALISZUK Hubert (2009 #58863 LO 5258)
MRKS Gdańsk (POM)



17
21-24

17
  KASPRZAK Tomasz (2012 #57064 LO 5117)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)



17
21-24

17
  KUCIŃSKI Franciszek (2010 #56756 LO 9972)
MTS Kwidzyn (POM)



17
21-24

17
  ŁYSAKOWSKI Mateusz (2011 #55233 LO 2629)
UKS Maków (ŁDZ)



17
21-24

17
  OŻGA Patryk (2010 #47351 LO 9477)
WLKS Łobzonka Wyrzysk (WLP)



17
21-24

17
  RYNKIEWICZ Mieszko (2013 #54477 LO 1226)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)



17
21-24

17
  ŚWIETLIŃSKI Tristan (2011 #60855 LO 11553)
MRKS Gdańsk (POM)



17
21-24

17
467 DUDEK Kamil (2009 #55883 LO 8091)
KS Sokół Serock (MAZ)
6
397
6
33-48

11
25-32

17
468 LISOK Marcin (2009 #50843 LO 2930)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
11
368
11
25-32

6
33-48

17
469 KULWAS Karol (2009 #51633 LO 3725)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
17
326
17
21-24



17
470 TOMKOWSKI Dawid (2011 #52054 LO 1822)
MOKSiR Czchów (MŁP)
17
329
17
21-24



17
471 STOCZEK Błażej (2012 #52181 LO 2394)
CKiS Skawina (MŁP)
17
330
17
21-24



17
472 GAJEWSKI Michał (2009 #57255 LO 8268)
Perła Połczyn-Zdrój (ZPM)
17
331
17
23



17
  SZELEJEWSKI Andrzej (2010 #52743 LO 7551)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
17
331
17
21-24



17
  WAWRZYNIAK Mikołaj (2009 #58649 LO 5377)
Polonia Środa Wlkp. (WLP)
17
331
17
21-24



17
475 GÓRKA Cyprian (2010 #59013 LO 4334)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)



16
23-24

16
  LEWANDOWSKI Wiktor (2010 #52000 LO 4275)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



16
23-24

16
477 SZYMON Kościółek (2011 #58928 LO 3732)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
7
387
7
37-40

9
29-32

16
478 DROBICKI Kamil (2010 #59590 LO 4548)
LKS Jar Kielnarowa (PKR)
9
375
9
27-34

7
35-36

16
  HORZĘPA Łukasz (2009 #59589 LO 4547)
LKS Jar Kielnarowa (PKR)
9
375
9
27-34

7
35-36

16
480 MRZYGŁÓD Igor (2010 #57129 LO 9699)
KTS Tarnobrzeg (PKR)



15
23-26

15
  SOMMER Franciszek (2009 #59876 LO 8433)
Krzemień Ustrzyki Dolne (PKR)



15
23-26

15
  ŻELAZNOWSKI Kacper (2009 #52362 LO 7292)
PKS Kolping Jarosław (PKR)



15
23-26

15
483 JAKIEŁA Bartosz (2010 #54820 LO 5762)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
15
343
15
23-26



15
484 PASIEKA Jeremi (2010 #51785 LO 4908)
LKS Strażak Bratkówka (PKR)
15
344
15
23-26



15
485 BUDASZ Kajetan (2011 #57001 LO 658)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
14
346
14
25



14
486 DRAJEM Mateusz (2013 #55022 LO 3146)
Energa KTS Toruń (KPM)



13
25-27

13
  GARNEK Fabian (2009 #54541 LO 6628)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)



13
25-27

13
  GŁÓWKA Marcin (2010 #59213 LO 7400)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (OPO)



13
25-27

13
  GRUSZKA Wojciech (2010 #52008 LO 3670)
STS Brynica (OPO)



13
25-27

13
  MIELCZAREK Franciszek (2011 #60295 LO 10469)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)



13
25-26

13
  SZYMCZAK Filip (2012 #59250 LO 3704)
UKS Lider Milicz (DŚL)



13
25-26

13
  WASILEWSKI Nikodem (2009 #57834 LO 9666)
UKS Iskra Łasko (ZPM)



13
25-26

13
  WOŹNIAK Jerzy (2011 #59232 LO 10236)
KS Kłodawka (LBU)



13
26

13
494 GAWŁOS Wiktor (2011 #58319 LO 1768)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)



12
25-28

12
  LISIAK Filip (2011 #57062 LO 5118)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)



12
25-28

12
  SOBCZYK Igor (2013 #58244 LO 1669)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)



12
25-28

12
  TRZEPAŃSKI Szymon (2012 #57063 LO 5121)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)



12
25-28

12
498 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 2928)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
6
394
6
33-48

6
33-48

12
499 MNICH Łukasz (2009 #58897 LO 737)
LKS Gwiazda Skrzyszów (ŚLS)
6
397
6
33-48

6
33-48

12
500 MIESZAŁA Jakub (2009 #49316 LO 3727)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
12
349
12
25-28



12
501 BUZOWSKI Piotr (2011 #56034 LO 3277)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
12
353
12
25-28



12
  DEKIERT Piotr (2010 #54583 LO 6689)
KTS Wijewo (WLP)
12
353
12
25-28



12
  KONDEK Adam (2010 #52177 LO 2391)
CKiS Skawina (MŁP)
12
353
12
25-28



12
504 CZAJKA Antoni (2009 #54068 LO 1992)
GKTS Wiązowna (MAZ)



11
25-32

11
  GĄDEK Tymoteusz (2014 #55378 LO 1013)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)



11
27-30

11
  IWANOWSKI Tomasz (2011 #60852 LO 11550)
MRKS Gdańsk (POM)



11
25-32

11
  KOLASA Wojciech (2011 #59003 LO 4340)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)



11
27-28

11
  KRAJEWSKI Michał (2011 #60853 LO 11551)
MRKS Gdańsk (POM)



11
25-32

11
  KRETSCHMANN Jakub (2009 #56935 LO 6433)
Talent Cieszyn (ŚLS)



11
25-32

11
  LEGIERSKI Tobiasz (2010 #60862 LO 11562)
UKS Wisła (ŚLS)



11
25-32

11
  MATKOWSKI Stanisław (2011 #59723 LO 6432)
Talent Cieszyn (ŚLS)



11
25-32

11
  MLECZEK Szymon (2011 #59598 LO 4586)
MOSM Tychy (ŚLS)



11
25-32

11
  MORCINIEC Paweł (2011 #54788 LO 5824)
ULKS Ruch Pniów (ŚLS)



11
25-32

11
  PODOLSKI Robert (2011 #59009 LO 4349)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)



11
27-28

11
  SIERZPUTOWSKI Adam (2012 #59898 LO 8577)
MRKS Gdańsk (POM)



11
25-32

11
  SOBIK Radosław (2009 #56936 LO 6436)
Talent Cieszyn (ŚLS)



11
25-32

11
  WOŹNIAK Oliwier (2013 #52074 LO 3489)
UKS Lis Sierakowice (POM)



11
25-32

11
  WRUTNIAK Leon (2011 #59897 LO 8576)
MRKS Gdańsk (POM)



11
25-32

11
  ZAŁUŻNY Mateusz (2012 #60452 LO 10896)
Topspin Dzierżoniów (DŚL)



11
27-30

11
  ŻÓŁKIEWSKI Hubert (2012 #59781 LO 7325)
LKS Lotos Jabłonna (MAZ)



11
25-32

11
521 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 7319)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
11
362
11
25-32



11
522 TOMCZYKOWSKI Michał (2009 #56259 LO 7331)
LKS Lotos Jabłonna (MAZ)
11
366
11
25-32



11
523 NOWAKOWSKI Wiktor (2010 #58609 LO 7615)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)
11
369
11
25-32



11
  OBERDA Michał (2009 #54975 LO 6536)
IKTS Broń Radom (MAZ)
11
369
11
25-32



11
  WOJTAK Patryk (2009 #54682 LO 7841)
ULKS Vis Wiskitki (MAZ)
11
369
11
25-32



11
526 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 4266)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



10
29

10
527 CHUDY Jan (2010 #57135 LO 9694)
KTS Tarnobrzeg (PKR)



9
27-34

9
  DYDO Mateusz (2010 #55193 LO 5593)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)



9
27-34

9
  DYDO Patryk (2012 #55194 LO 5595)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)



9
27-34

9
  GÓŹDŹ Adam (2010 #59015 LO 4335)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)



9
29-30

9
  KASPRZAK Jakub (2014 #57067 LO 5112)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)



9
29-31

9
  KASPRZAK Mateusz (2014 #57066 LO 5113)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)



9
29-31

9
  KONIECZKA Grzegorz (2010 #51671 LO 6782)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)



9
29-32

9
  NOWAKOWSKI Aleksander (2011 #59008 LO 4348)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)



9
29-30

9
  RAŹNY Igor (2010 #55840 LO 528)
UKS Smecz Konin (WLP)



9
29-32

9
  RYMAR Szymon (2012 #57852 LO 9379)
KSTS Krosno (PKR)



9
27-34

9
  SYSAK Szymon (2012 #55095 LO 555)
UKS MOSiR Dukla (PKR)



9
27-34

9
  WIANECKI Szymon (2013 #51999 LO 4251)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



9
30

9
539 CHMIELOWSKI Filip (2010 #52139 LO 8437)
Krzemień Ustrzyki Dolne (PKR)
9
375
9
27-34



9
  DĘBSKI Wojciech (2013 #54117 LO 7772)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
9
375
9
27-34



9
  KURASZ Artur (2011 #56275 LO 4549)
LKS Jar Kielnarowa (PKR)
9
375
9
27-34



9
  PLUSKOTA Ignacy (2011 #55359 LO 3109)
LKTS Luboń (WLP)
9
375
9
29-32



9
  RUCIAK Maciej (2010 #54979 LO 6388)
UKS Kępa Dębica (PKR)
9
375
9
27-34



9
  SĄCZAWA Tymon (2011 #53893 LO 980)
PKS Porta Kraków (MŁP)
9
375
9
29-31



9
  SZERSZEŃ Hubert (2011 #54977 LO 6393)
UKS Kępa Dębica (PKR)
9
375
9
27-34



9
  WOROCH Szymon (2010 #54581 LO 6692)
KTS Wijewo (WLP)
9
375
9
29-32



9
547 BURKIEWICZ Sebastian (2013 #59567 LO 4248)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



8
31-32

8
  CZARNIECKI Aleksander (2011 #60739 LO 11373)
LZS Tęcza Pisarzowice (DŚL)



8
31-34

8
  FISZBAK Jakub (2010 #60612 LO 11214)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)



8
31-32

8
  GRZYBOWSKI Antoni (2010 #55748 LO 9177)
LZS Tęcza Pisarzowice (DŚL)



8
31-34

8
  KLATKA Michał (2009 #53848 LO 1032)
UKS TS Sparta Lubań (DŚL)



8
31-34

8
  LEŚNIEWSKI Nikodem (2011 #57353 LO 3221)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)



8
31-32

8
  MORYŃ Julian (2011 #54135 LO 10234)
KS Kłodawka (LBU)



8
31-32

8
554 DREWICZ Piotr (2011 #54052 LO 6778)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)



7
33-40

7
  GAWLIK Natan (2013 #60769 LO 11436)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)



7
34-35

7
  GRABOWSKI Filip (2011 #51995 LO 4259)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



7
35-36

7
  GUDALA Maciej (2013 #60771 LO 11438)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)



7
34-35

7
  KARWAT Tymoteusz (2010 #60847 LO 11541)
LKTS Luboń (WLP)



7
33-40

7
  KOZAKIEWICZ Bartosz (2012 #60166 LO 10216)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



7
37-40

7
  MAKOWSKI Tymoteusz (2012 #59568 LO 4252)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



7
37-40

7
  MORYŃ Mikołaj (2013 #59236 LO 10229)
KS Kłodawka (LBU)



7
37-40

7
  NÓŻYŃSKI Nikodem (2010 #54063 LO 8395)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)



7
33-40

7
  OTRĘBA Antoni (2011 #57792 LO 5323)
MKTS Sparta Złotów (WLP)



7
33-40

7
  PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 4278)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



7
33

7
  SZULC Mikołaj (2013 #60770 LO 11437)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)



7
36

7
  TOMASZEWSKI Cezary (2009 #59431 LO 2551)
UKS Piast Ostrzeszów (WLP)



7
33-40

7
  WALCZAK Alan (2011 #57906 LO 4183)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)



7
33-40

7
568 LEŚNICZAK Adrian (2009 #49409 LO 6315)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
7
387
7
37-40



7
  MATUŁA Mikołaj (2012 #59720 LO 6378)
UKS Kępa Dębica (PKR)
7
387
7
35-36



7
  NOWAK Kacper (2010 #59472 LO 2951)
LZS Olszowa (WLP)
7
387
7
37-40



7
  SZÓSTAK Bartłomiej (2010 #59465 LO 2944)
LZS Olszowa (WLP)
7
387
7
33-36



7
572 CHMURZYŃSKI Dawid (2012 #57024 LO 5103)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)



6
33-48

6
  DUBIK Paweł (2009 #60703 LO 11305)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)



6
33-48

6
  FRYC Mateusz (2011 #60726 LO 11347)
MOSM Tychy (ŚLS)



6
33-48

6
  GABRYŚ Paweł (2010 #59156 LO 11647)
KTS Gliwice (ŚLS)



6
33-48

6
  GETNER Jan (2011 #55949 LO 7602)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)



6
33-48

6
  LASKOWSKI Błażej (2012 #59424 LO 2490)
LKS Gwiazda Skrzyszów (ŚLS)



6
33-48

6
  MARCOL Michał (2009 #55582 LO 2314)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)



6
33-48

6
  NIEDZIELA Jakub (2010 #56173 LO 8740)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)



6
33-48

6
  OSADNIK Filip (2011 #54787 LO 5825)
ULKS Ruch Pniów (ŚLS)



6
33-48

6
  PAWŁOWSKI Nataniel (2009 #54073 LO 1999)
GKTS Wiązowna (MAZ)



6
33-48

6
  SKROCKI Jakub (2012 #56748 LO 2001)
GKTS Wiązowna (MAZ)



6
33-48

6
  STASIAK Iwo (2011 #60725 LO 11346)
MOSM Tychy (ŚLS)



6
33-48

6
  ŚWIDERSKI Adam (2009 #59601 LO 4589)
MOSM Tychy (ŚLS)



6
33-48

6
  WCIŚLIŃSKI Franciszek (2010 #54067 LO 2006)
GKTS Wiązowna (MAZ)



6
33-48

6
586 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 7964)
AKS Mikołów (ŚLS)
6
395
6
33-48



6
587 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 5110)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
6
396
6
33-48



6
588 BRUTANEK Bartłomiej (2012 #54350 LO 408)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
6
397
6
33-48



6
  NYRĆ Oliwer (2011 #55950 LO 7327)
LKS Lotos Jabłonna (MAZ)
6
397
6
33-48



6
  ŚLIZIEŃ Jan (2009 #59851 LO 8154)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)
6
397
6
33-48



6
  TŁOCZEK Filip (2011 #54342 LO 7243)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
6
397
6
33-48



6
  TOWAREK Antoni (2009 #56691 LO 9143)
Pałac Mł. Syrena Warszawa (MAZ)
6
397
6
33-48



6
  WODECKI Jakub (2009 #56571 LO 740)
LKS Gwiazda Skrzyszów (ŚLS)
6
397
6
33-48



6
  ZIOŁO Piotr (2012 #53016 LO 7322)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
6
397
6
33-48



6
595 ANDRZEJCZAK Hubert (2010 #60922 LO 11659)
ZKS Zielona Góra (LBU)



5
41-46

5
  MĘŻYŃSKI Szymon (2012 #60464 LO 10909)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



5
41-46

5
  PIZUŃSKI Mikołaj (2011 #51998 LO 4279)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)



5
41-46

5
  RZEPECKI Kacper (2014 #60311 LO 10486)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)



5
41-46

5
  TAUROGIŃSKI Oskar (2014 #60313 LO 10488)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)



5
41-46

5
600 CECOTA Bartosz (2009 #59467 LO 2946)
LZS Olszowa (WLP)
5
411
5
41-42



5