Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP P-ty
1 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 6280)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
139
2

100
1
100
2 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 6196)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
152
1

94
2
94
3 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 7377)
KS GOTYK Toruń (KPM)
123
3

82
3-4
82
4 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 528)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
112
4

82
3-4
82
5 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1931)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
108
5

71
5-8
71
6 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 1473)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
107
6

71
5-8
71
7 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 36)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
100
9

71
5-8
71
8 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 1554)
KS GOTYK Toruń (KPM)
99
11

71
5-8
71
9 WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 5001)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
87
17

62
9-12
62
10 KUROS Antoni (2010 #52015 LO 6188)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
73
34
40
1
62
9-12
62
11 BŁASZCZYK Maciej (2010 #51525 LO 239)
ZKS Zielona Góra (LBU)
68
44
40
1
62
9-12
62
12 IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 7247)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
65
54
40
1
62
9-12
62
13 NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 5229)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
71
38
37
2
59
13-16
59
14 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 335)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
66
53
40
1
59
13-16
59
15 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 5074)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
64
59
37
2
59
13-16
59
16 GROCHOLSKI Miłosz (2013 #53823 LO 935)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
55
96
40
1
59
13-16
59
17 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 146)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
99
10

55
17-24
55
18 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 3997)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
96
13

55
17-24
55
19 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 8326)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
82
21

55
17-24
55
20 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 10368)
KTS Gliwice (ŚLS)
82
22

55
17-24
55
21 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 9259)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
66
49
37
2
55
17-24
55
22 STAŃKO Bartosz (2010 #51615 LO 2777)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
66
50
37
2
55
17-24
55
23 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 2266)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
52
109
35
3
55
17-24
55
24 BRYK Alan (2010 #53935 LO 10298)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
30
186
33
4
55
17-24
55
25 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9340)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
88
16
40
1
52
25-32
52
26 SKRZECZKOWSKI Antoni (2010 #53592 LO 7221)
MAZOVIA Mińsk Mazow. (MAZ)
80
23

52
25-32
52
27 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9451)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
80
24

52
25-32
52
28 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 2270)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
62
69
40
1
52
25-32
52
29 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 45)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
59
83
37
2
52
25-32
52
30 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 6185)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
51
118
35
3
52
25-32
52
31 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 4001)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
36
165
30
7
52
25-32
52
32 CYRANKIEWICZ Olaf (2012 #54463 LO 3591)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)

37
2
52
25-32
52
33 KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 2027)
WICHER Lisiec Wielki (WLP)
78
27

48
33-40
48
34 POST Wiktor (2010 #51042 LO 878)
MRKS Gdańsk (POM)
75
32

48
33-40
48
35 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 1731)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
70
39
40
1
48
33-40
48
36 SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 3088)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
65
58
37
2
48
33-40
48
37 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 3090)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
59
85
35
3
48
33-40
48
38 JĘDRZEJEWSKI Szymon (2010 #52091 LO 2404)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
56
94
37
2
48
33-40
48
39 MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 5106)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
54
98
40
1
48
33-40
48
40 SŁAWIŃSKI Ignacy (2012 #55406 LO 8790)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
25
202
35
3
48
33-40
48
41 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 3621)
MTS Kwidzyn (POM)
98
12

46
41-48
46
42 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 325)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
84
18

46
41-48
46
43 KOZAK Szymon (2010 #52136 LO 6542)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
78
28

46
41-48
46
44 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 2616)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
78
29

46
41-48
46
45 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 10484)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
75
33
40
1
46
41-48
46
46 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 7781)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
68
43
40
1
46
41-48
46
47 SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 6251)
UKS LIS Sierakowice (POM)
64
61
40
1
46
41-48
46
48 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 2433)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
16
247
31
5-6
46
41-48
46
49 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 640)
STS Dębno (ZPM)
83
19

42
49-56
42
50 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 5097)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
79
26

42
49-56
42
51 PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 5955)
KS FLISAK Złotoria (KPM)
68
46
40
1
42
49-56
42
52 KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 298)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
67
48
40
1
42
49-56
42
53 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 2322)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
64
64
29
7-8
42
49-56
42
54 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 330)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
62
71
22
13-16
42
49-56
42
55 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 8302)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
39
155
40
1
42
49-56
42
56 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 337)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
31
182
35
3
42
49-56
42
57 LEPICH David (2011 #49398 LO 1329)
LZS Żywocice (OPO)
101
8

40
zwoln.
40
58 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 10666)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
92
15

40
zwoln.
40
59 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 1950)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
79
25

40
57-64
40
60 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 3144)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
77
30

40
zwoln.
40
61 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 5418)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
77
31

40
zwoln.
40
62 SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 4751)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
72
36
37
2
40
57-64
40
63 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 6826)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
71
37
35
3
40
57-64
40
64 STAŃCZYK Antoni (2010 #53520 LO 1472)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
64
60
40
1
40
57-64
40
65 PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 3158)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
41
150
16
17-24
40
57-64
40
66 WRÓBEL Kamil (2011 #54915 LO 6832)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)

32
5
40
57-64
40
67 CZECH Michał (2010 #49547 LO 2751)
STS Brynica (OPO)
69
42
37
2

37
68 KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9115)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
67
47
37
2

37
69 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 8304)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
65
57
37
2

37
70 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 7706)
ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
62
70
37
2

37
71 ZIELONY Wiktor (2010 #49886 LO 7514)
ŚKTS Świecie (KPM)
52
114
37
2

37
72 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 2561)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
52
116
37
2

37
73 PIOCH Filip (2010 #57265 LO 12117)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)

37
2

37
74 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3893)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
70
40
35
3

35
75 SKAŁECKI Szymon (2010 #49411 LO 5149)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
64
62
35
3

35
76 GREGORCZYK Michał (2010 #50514 LO 884)
MRKS Gdańsk (POM)
62
74
35
3

35
77 HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 3356)
LZS Kąkolówka (PKR)
61
75
35
3

35
78 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 1541)
KS GOTYK Toruń (KPM)
54
101
35
3

35
79 HYZ Jakub (2010 #52320 LO 10531)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
31
183
35
3

35
80 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 6922)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
29
191
35
3

35
81 OPERACZ Kuba (2010 #58784 LO 13756)
KU AZS AWF Wrocław (DŚL)

35
3

35
  WOŁEK Jeremiasz (2010 #56711 LO 11488)
UKS MOS Opole (OPO)

35
3

35
83 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 2529)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
57
90
34
3-4

34
84 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 9453)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
54
102
34
3-4

34
85 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 3619)
MTS Kwidzyn (POM)
60
78
33
4

33
86 ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 2992)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
58
87
33
4

33
87 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4994)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
56
92
33
4

33
88 CIBOROWSKI Szymon (2010 #51279 LO 7209)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
54
103
33
4

33
89 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 1670)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
47
129
33
4

33
90 RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 378)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
41
149
33
4

33
91 OGORZAŁEK Cezary (2011 #52383 LO 11279)
PERŁA Połczyn-Zdrój (ZPM)
40
152
33
4

33
92 SZCZEPAŃSKI Fabian (2012 #49763 LO 356)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
154
33
4

33
93 BUJNOWSKI Michał (2010 #54411 LO 3064)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

33
4

33
  FLIS Antoni (2012 #55375 LO 8616)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)

33
4

33
  GLANERT Olaf (2012 #55060 LO 7597)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

33
4

33
  LASMAN Szymon (2010 #54154 LO 295)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
4

33
  STĘPNICKI Filip (2011 #54612 LO 4735)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

33
4

33
98 PRUSINOWSKI Aleks (2010 #53773 LO 10688)
UKS KOKIS Kolno (PDL)
65
56
32
5

32
99 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 1612)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
64
63
32
5

32
100 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 743)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
53
105
32
5

32
101 DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 6539)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
53
108
32
5

32
102 TOMKOWSKI Dawid (2011 #52054 LO 4975)
MOKSIR Czchów (MŁP)
42
147
32
5

32
103 PIASECKI Jonatan (2011 #53165 LO 1732)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
36
164
32
5

32
104 GRAL Marcel (2010 #54260 LO 3623)
MTS Kwidzyn (POM)
31
179
32
5

32
105 PASZKIEWICZ Błażej (2011 #52145 LO 1234)
LZS Włosień (DŚL)
30
189
32
5

32
106 FRELICH Wiktor (2012 #52041 LO 2517)
LKTS Luboń (WLP)
21
221
32
5

32
107 SZYMANOWSKI Kryspin (2011 #57823 LO 12600)
UKS ISKRA Łasko (ZPM)

32
5

32
108 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 6332)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
63
65
31
5-6

31
109 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 375)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
61
76
31
5-6

31
110 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 10097)
UKS REMUS Miechucino (POM)
58
89
31
6

31
111 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 2544)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
54
104
31
6

31
112 WALASEK Michał (2012 #49769 LO 357)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
52
111
31
5-6

31
113 MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 2981)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
44
138
31
5-6

31
114 PRZYBYSZ Przemysław (2012 #51618 LO 2781)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
38
157
31
6

31
115 OŻGA Patryk (2010 #47351 LO 2836)
ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
34
172
31
6

31
116 PIOTROWSKI Lucjan (2010 #54104 LO 5591)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
31
179
31
6

31
117 MARDUŁA Michał (2011 #52018 LO 6192)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
16
259
31
6

31
118 BRZANA Antoni (2010 #54375 LO 2748)
STS Brynica (OPO)

31
5-6

31
  CIBOROWSKI Bartosz (2011 #53034 LO 10516)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

31
6

31
  GOZDAL Jakub (2011 #55028 LO 7428)
MKS STS Lubartów (LLS)

31
6

31
  JĘDRZEJEWSKI Oliwier (2012 #56165 LO 10893)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

31
6

31
  MILDE Dawid (2011 #54786 LO 5793)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)

31
5-6

31
  MODRZEJEWSKI Wojciech (2012 #54091 LO 6698)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

31
6

31
  STEFANSKI Aleksy (2010 #55382 LO 8624)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

31
5-6

31
125 SZELEJEWSKI Andrzej (2010 #52743 LO 7019)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
56
91
30
5-8

30
126 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 5614)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
53
107
30
7

30
127 SKRZYPKOWSKI Artur (2011 #52073 LO 6240)
UKS LIS Sierakowice (POM)
51
117
30
7

30
128 WÓJCIK Błażej (2011 #52275 LO 768)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
46
133
30
7

30
129 ROSIŃSKI Tytus (2010 #52241 LO 1093)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
45
135
30
7

30
130 GŁÓD Mikołaj (2010 #51783 LO 5317)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)
40
153
30
7

30
131 ZADROŻNY Miłosz (2010 #53603 LO 10184)
CIA Łaskarzew (MAZ)
38
158
30
5-8

30
132 OTULAK Sebastian (2010 #53877 LO 5906)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
33
173
30
7

30
133 ODOLCZYK Oliwier (2011 #53898 LO 7782)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
25
202
30
5-8

30
134 WOŹNIAK Maurycy (2012 #51667 LO 8200)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
19
235
30
7

30
135 ATTIA Marcel (2012 #55769 LO 10222)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

30
7

30
  BIELIŃSKI Maurycy (2010 #53306 LO 1856)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

30
5-8

30
  CZECH Dawid (2011 #53469 LO 10517)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

30
7

30
  PAWLUKIEWICZ Natan (2011 #57781 LO 12545)
UKS TECHNIK Świdwin (ZPM)

30
7

30
139 SAULEWICZ Jan (2011 #51744 LO 9655)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
65
55
29
7-8

29
140 SZEMRAJ Filip (2011 #50807 LO 6715)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
60
82
29
8

29
141 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 10480)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
54
100
29
8

29
142 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 2969)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
53
106
29
7-8

29
143 WĘGRZYNOWSKI Alan (2010 #51597 LO 9011)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
51
120
29
7-8

29
144 TARAKAN Michał (2014 #52282 LO 9472)
3STS Starogard Gdański (POM)
44
137
29
8

29
145 CIELOSZYK Antoni (2012 #51521 LO 8531)
ZKS Zielona Góra (LBU)
28
192
29
8

29
146 MULARCZYK Szymon (2010 #53821 LO 9359)
SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
27
197
29
8

29
147 MADEJ Jan (2012 #52811 LO 10403)
UKS SP Korzeniów (PKR)
24
207
29
8

29
148 GAWŁOS Wiktor (2011 #58319 LO 13235)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)

29
7-8

29
  GIEMZA Antoni (2011 #53631 LO 8148)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

29
7-8

29
  KRYCZKA Kuba (2011 #54613 LO 4736)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

29
8

29
  LEGIERSKI Krystian (2010 #55443 LO 9029)
UKS Wisła (ŚLS)

29
7-8

29
  MRÓZ Patryk (2010 #54680 LO 5234)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)

29
8

29
  NOWAKOWSKI Kacper (2010 #55130 LO 7933)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

29
8

29
  SOKOŁOWSKI Marcel (2011 #54287 LO 1783)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)

29
8

29
  STARCZYŃSKI Bartek (2012 #54538 LO 4102)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

29
7-8

29
  STODULSKI Igor (2012 #55676 LO 9917)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)

29
8

29
157 WILK Anatol (2011 #51163 LO 5597)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
62
72
28
9

28
158 KOZŁOWSKI Szymon (2010 #52801 LO 6673)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
60
80
28
9

28
159 TREDER Adam (2010 #48450 LO 3855)
GKTS Gdańsk (POM)
58
88
28
9

28
160 ŁOBACZEWSKI Antoni (2011 #53579 LO 2547)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
31
181
28
9

28
161 SAGAN Marcel (2011 #52273 LO 767)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
219
28
9

28
162 MRUK Patryk (2010 #53053 LO 8953)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
66
52
27
10

27
163 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 10098)
UKS REMUS Miechucino (POM)
52
115
27
10

27
164 MAKOWSKI Aleksander (2010 #53569 LO 5415)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
47
131
27
10

27
165 CIELOSZYK Jan (2010 #51520 LO 244)
ZKS Zielona Góra (LBU)
37
160
27
10

27
166 SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 4349)
KTS Wijewo (WLP)
35
168
27
9-10

27
167 PLONDER Maciej (2011 #51179 LO 9116)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
33
173
27
9-10

27
168 DRESSLER Tymon (2012 #54155 LO 304)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

27
9-10

27
  GABRISCH Tomasz (2010 #54255 LO 1409)
LZS Żywocice (OPO)

27
9-10

27
  KUCZYŃSKI Piotr (2012 #56175 LO 10908)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)

27
9-10

27
  OLBRACHT Filip (2010 #57878 LO 12656)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

27
9-10

27
  POPŁAWSKI Ignacy (2011 #52617 LO 3649)
SMS Włodawa (LLS)

27
10

27
173 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 1052)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
63
68
26
9-12

26
174 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 46)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
62
73
26
9-12

26
175 KRESIN Kamil (2010 #52948 LO 8220)
GKTS Giżycko (WMZ)
59
84
26
9-12

26
176 WINTER Marcel (2010 #53015 LO 4776)
KSTS Krosno (PKR)
56
93
26
9-12

26
177 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 9093)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
52
113
26
9-12

26
178 SOKOŁOWSKI Fabian (2012 #51794 LO 8337)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
48
123
26
9-12

26
179 DRÓŻDŻ Kamil (2011 #51457 LO 30)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
48
125
26
9-12

26
180 ZIOŁO Piotr (2012 #53016 LO 7793)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
42
146
26
9-12

26
181 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 3126)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
42
148
26
9-12

26
182 KUSEK Bartłomiej (2011 #52583 LO 2056)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
34
170
26
9-12

26
183 GRABOWSKI Filip (2011 #51995 LO 2532)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
32
177
26
11

26
184 PYTKO Krystian (2011 #54082 LO 8102)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
25
202
26
9-12

26
185 PANKOWSKI Jakub (2013 #54097 LO 4944)
LUKS Chełmno (KPM)
20
227
26
9-12

26
186 ZIĘBA Jakub (2010 #53003 LO 3819)
TKKF Dobczyce (MŁP)
16
245
26
9-12

26
187 BARTNICKI Mikołaj (2011 #51649 LO 317)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
16
248
26
9-12

26
188 SZOSTAK Adam (2010 #51759 LO 44)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
8
274
26
9-12

26
189 BOGUCKI Szymon (2013 #55814 LO 10331)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

26
9-12

26
  BUZOWSKI Piotr (2011 #56034 LO 10713)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

26
9-12

26
  CANDER Kacper (2010 #54401 LO 2965)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

26
9-12

26
  FIGACZ Patryk (2010 #55926 LO 10525)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

26
11

26
  GRELA Rafał (2010 #55182 LO 8076)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

26
9-12

26
  JURCZAK Franciszek (2010 #54819 LO 6135)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

26
9-12

26
  KROCHMAL Antoni (2010 #55685 LO 9941)
SKT Sanok (PKR)

26
9-12

26
  KWIATEK Jakub (2012 #55770 LO 10223)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

26
9-12

26
  MARKOWSKI Jakub (2010 #58181 LO 13045)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)

26
11

26
  MAŚLANKA Sebastian (2011 #52017 LO 6193)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

26
9-12

26
  MATYJASZEK Aleksander (2012 #53085 LO 5357)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

26
9-12

26
  RYNKIEWICZ Mieszko (2013 #54477 LO 3776)
START Zduńska Wola (ŁDZ)

26
9-12

26
  SAWICKI Krzysztof (2012 #55909 LO 10488)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)

26
11

26
  SIDEŁ Wiktor (2012 #55768 LO 10221)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

26
9-12

26
  SZARMACH Antoni (2013 #53812 LO 9314)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

26
9-12

26
  WÓJCIK Patryk (2012 #52485 LO 4945)
LUKS Chełmno (KPM)

26
9-12

26
  ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof (2011 #53232 LO 7202)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)

26
9-12

26
  ZIELIŃSKI Jan (2013 #55963 LO 10572)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)

26
9-12

26
  ZIELIŃSKI Stanisław (2012 #55174 LO 9348)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

26
9-12

26
208 ZACHARA Antoni (2011 #53656 LO 3225)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
47
128
25
12

25
209 SKRZYPKOWSKI Patryk (2010 #52072 LO 6241)
UKS LIS Sierakowice (POM)
42
145
25
11-12

25
210 BUGANIK Marcel (2010 #51523 LO 242)
ZKS Zielona Góra (LBU)
38
159
25
12

25
211 ZIMOWSKI Mateusz (2010 #50004 LO 9297)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
37
161
25
11-12

25
212 BAJON Albert (2010 #53789 LO 6634)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)

25
12

25
  CZARNOF Gabriel (2011 #54090 LO 6702)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

25
11-12

25
  DEKIERT Piotr (2010 #54583 LO 4344)
KTS Wijewo (WLP)

25
11-12

25
  GOLICZEWSKI Kacper (2010 #54885 LO 6521)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

25
12

25
  PODHORODECKI Sebastian (2011 #55460 LO 9113)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)

25
11-12

25
  SIUDAK Oliwer (2011 #53744 LO 12550)
LZS Żywocice (OPO)

25
11-12

25
  SŁUCHANEK Antoni (2011 #57783 LO 12549)
LZS Żywocice (OPO)

25
11-12

25
  ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI Kacper (2010 #56539 LO 11302)
LUKS Straszyn (POM)

25
11-12

25
220 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 7115)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
28
193
24
13

24
221 WITUCH Damian (2010 #50607 LO 1738)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
22
215
24
13

24
222 KUZIOŁA Marcel (2010 #54131 LO 8439)
KS Kłodawka (LBU)

24
13

24
  STODULSKI Jan (2012 #55675 LO 9916)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)

24
13

24
  ŻMIEJKO Paweł (2012 #56132 LO 10850)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)

24
13

24
225 LEWANDOWSKI Wiktor (2010 #52000 LO 2546)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
30
190
23
14

23
226 KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 2738)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
13
263
23
13-14

23
227 BĄCZEK Mateusz (2012 #56512 LO 11272)
PERŁA Połczyn-Zdrój (ZPM)

23
13-14

23
  CYBULA Kacper (2010 #54248 LO 1375)
SUDETY Międzylesie (DŚL)

23
14

23
  KAROL Filoda (2012 #54189 LO 462)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)

23
13-14

23
  PARCZEWSKI Kuba (2011 #51049 LO 3641)
SMS Włodawa (LLS)

23
14

23
  RAKOWSKI Oliwier (2010 #56511 LO 11271)
PERŁA Połczyn-Zdrój (ZPM)

23
13-14

23
  ŻMIEJKO Filip (2013 #56133 LO 10851)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)

23
14

23
233 GORCZYCZEWSKI Piotr (2010 #51598 LO 9005)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
47
130
22
13-16

22
234 CZAJA Mateusz (2010 #52141 LO 8663)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
32
176
22
13-16

22
235 PILCH Michał (2010 #52704 LO 9025)
UKS Wisła (ŚLS)
32
178
22
13-16

22
236 REINERT Maciej (2011 #50884 LO 8138)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
30
186
22
13-18

22
237 MADEJ Mikołaj (2011 #52810 LO 10387)
UKS SP Korzeniów (PKR)
27
195
22
13-16

22
238 SZCZUTKOWSKI Kacper (2012 #54084 LO 4946)
LUKS Chełmno (KPM)
20
227
22
13-16

22
239 KOSAŁKA Filip (2012 #49625 LO 4572)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
16
259
22
13-16

22
240 URBAN Tymoteusz (2010 #53684 LO 380)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
8
274
22
13-16

22
241 URYGA Szymon (2012 #53071 LO 643)
AKS Mikołów (ŚLS)
4
289
22
13-16

22
242 ADAMCZYK Cyprian (2011 #54469 LO 3659)
UKS JUNIOR Miastko (POM)

22
13-16

22
  BIERNAT Michał (2010 #53939 LO 12001)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

22
13-16

22
  BUKOLT Julian (2010 #55144 LO 7947)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

22
13-16

22
  CITKO Piotr (2010 #56135 LO 10853)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)

22
15

22
  FĄFARA Jakub (2012 #55024 LO 7391)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

22
13-16

22
  GARNEK Marcel (2010 #54540 LO 4104)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

22
13-18

22
  GETNER Jan (2011 #55949 LO 10554)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)

22
13-16

22
  JAKIEŁA Bartosz (2010 #54820 LO 6136)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

22
13-16

22
  KĘDZIOR Tomasz (2011 #56206 LO 10932)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

22
13-16

22
  KUCIŃSKI Franciszek (2010 #56756 LO 11537)
MTS Kwidzyn (POM)

22
13-16

22
  KUCIŃSKI Jan (2011 #56757 LO 11538)
MTS Kwidzyn (POM)

22
13-16

22
  KWAŚNICKI Jakub (2013 #55093 LO 7729)
UKS MOSIR Dukla (PKR)

22
13-16

22
  LEWANDOWSKI Tymon (2010 #54009 LO 3861)
GKTS Gdańsk (POM)

22
13-16

22
  MIKICIUK Mikołaj (2020 #57268 LO 12120)
TOP Bolesławiec (DŚL)

22
15

22
  NENNER Jacob (2013 #57035 LO 11831)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

22
13-18

22
  NIEWIARA Wojciech (2010 #54278 LO 1648)
GOK Charsznica (MŁP)

22
13-16

22
  NOWAK Krzysztof (2010 #52918 LO 6994)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)

22
13-16

22
  NYRĆ Oliwer (2011 #55950 LO 10556)
LKS LOTOS Jabłonna (MAZ)

22
13-16

22
  PIS Artur (2010 #52050 LO 10497)
LUKS Skrzyszów (MŁP)

22
13-16

22
  POPRAWSKI Norbert (2011 #52614 LO 3640)
SMS Włodawa (LLS)

22
15

22
  SROCZYŃSKI Jan (2013 #54846 LO 6256)
ZKS Zielona Góra (LBU)

22
15

22
  STANKIEWICZ Jacob (2012 #56775 LO 11557)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (OPO)

22
13-18

22
  STOCZEK Błażej (2012 #52181 LO 8346)
CKIS Skawina (MŁP)

22
13-16

22
  SYKTUS Maciej (2011 #54032 LO 3742)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

22
13-16

22
  SZCZEPANEK Paweł (2010 #57603 LO 12325)
LZS Żywocice (OPO)

22
13-18

22
  TRAJDOS Filip (2013 #57034 LO 11830)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

22
13-18

22
  WŁODARSKI Aleksander (2010 #56205 LO 10931)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

22
13-16

22
  ŻAK Antoni (2012 #51493 LO 10186)
CIA Łaskarzew (MAZ)

22
13-16

22
270 FLASZYŃSKI Konrad (2012 #49232 LO 2035)
WICHER Lisiec Wielki (WLP)
12
266
21
15-16

21
271 CYGA Artur (2011 #57354 LO 12164)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

21
15-16

21
  GĄDEK Szymon (2011 #55377 LO 8618)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)

21
16

21
  LIPSKI Janusz (2010 #55904 LO 10474)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)

21
16

21
  MOMOT Fabian (2012 #53334 LO 8038)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)

21
16

21
  MROTEK Adrian (2011 #59189 LO 14187)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)

21
15-16

21
  STAMIROWSKI Franciszek (2013 #55343 LO 8530)
ZKS Zielona Góra (LBU)

21
16

21
  TABISZEWSKI Szymon (2011 #54385 LO 2821)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)

21
15-16

21
278 CZERNIAK Jan (2011 #51121 LO 9052)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

20
17

20
  JAROSZ Leon (2011 #56134 LO 10852)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)

20
17

20
  JUCHA Jakub (2011 #53184 LO 4385)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

20
17

20
  JULICKI Oliwier (2012 #56207 LO 10933)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

20
17

20
  LIPSKI Albert (2011 #55030 LO 7430)
MKS STS Lubartów (LLS)

20
17

20
283 ARENDT Mikołaj (2010 #51180 LO 9114)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
60
79
19
17-18

19
284 KONIECZKA Grzegorz (2010 #51671 LO 8197)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
36
167
19
17-18

19
285 SZERER Kacper (2014 #54752 LO 5610)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
26
198
19
17-18

19
286 GRZYBOWSKI Antoni (2010 #55748 LO 10146)
LZS TĘCZA Pisarzowice (DŚL)

19
17-18

19
  KANIA Natan (2014 #54845 LO 6255)
ZKS Zielona Góra (LBU)

19
18

19
  KRAWCZYK Jakub (2011 #57355 LO 12165)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

19
17-18

19
  RĄCZKA Szymon (2010 #55411 LO 8821)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

19
18

19
  ŻWAWIAK Marcin (2011 #54188 LO 461)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)

19
17-18

19
291 SZYMAŃSKI Igor (2010 #52983 LO 10296)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
48
126
18
17-20

18
292 TRYBULSKI Antoni (2012 #51096 LO 7792)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
48
127
18
17-20

18
293 RĄPAŁA Jacek (2010 #53145 LO 3209)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
36
166
18
19

18
294 KADŁUBOWSKI Jakub (2011 #55336 LO 8522)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)

18
17-20

18
  KHAFIZOV Ruslan (2011 #55453 LO 9064)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

18
19

18
  KOCHANEK Miłosz (2010 #54603 LO 4603)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

18
19

18
  MADEJA Filip (2010 #55183 LO 8077)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

18
17-20

18
  STARANOWICZ Michał (2011 #48550 LO 8318)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

18
17-20

18
  TARKOWSKI Mikołaj (2010 #55965 LO 10574)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)

18
17-20

18
  WOŹNIAK Piotr (2011 #56147 LO 10869)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)

18
17-20

18
301 FLAUMENHAFT Wojciech (2013 #50011 LO 8275)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
11
268
17
20

17
302 BŁASZCZYK Emmanuel (2010 #54185 LO 458)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)

17
19-20

17
  HERNER Nikodem (2011 #53926 LO 167)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

17
20

17
  KOZIOŁ Jan (2011 #57357 LO 12167)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

17
19-20

17
  LEŚNIEWSKI Nikodem (2011 #57353 LO 12163)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

17
19-20

17
  WIECZOREK Tymoteusz (2014 #54724 LO 5501)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

17
19-20

17
307 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 2133)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
45
134
16
17-24

16
308 GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 1345)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
21
224
16
17-24

16
309 DYWAN Artur (2010 #54262 LO 3618)
MTS Kwidzyn (POM)
20
227
16
17-24

16
  PRZYBYLSKI Marceli (2010 #50840 LO 6311)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
20
227
16
17-24

16
  WOSIŃSKI Wiktor (2012 #53757 LO 9265)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
20
227
16
17-24

16
312 ORSZULIK Igor (2013 #51130 LO 1192)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
4
289
16
17-24

16
313 BARTNIK Marcel (2011 #50936 LO 7517)
ŚKTS Świecie (KPM)

16
17-24

16
  BRACHACZEK Tymoteusz (2011 #51982 LO 2115)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)

16
17-24

16
  BUDASZ Kajetan (2011 #57001 LO 11789)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

16
19-22

16
  CIESIELSKI Miłosz (2011 #53749 LO 10001)
ŚKTS Świecie (KPM)

16
17-24

16
  JACHM Artur (2011 #56087 LO 10787)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

16
17-24

16
  KRZYŻANIAK Kacper (2010 #55128 LO 7931)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

16
17-24

16
  KRZYŻAŃSKI Wojciech (2012 #53475 LO 1570)
KS GOTYK Toruń (KPM)

16
17-24

16
  LEWANDOWSKI Gabriel (2012 #55746 LO 10144)
LZS TĘCZA Pisarzowice (DŚL)

16
19-22

16
  MACHAŁ Marcin (2011 #48100 LO 3026)
KTS Gliwice (ŚLS)

16
17-24

16
  MACIEJEWSKI Bartosz (2010 #53876 LO 8935)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)

16
17-24

16
  MARCHELUK Szymon (2012 #56754 LO 11535)
MTS Kwidzyn (POM)

16
17-24

16
  MORCINIEC Paweł (2011 #54788 LO 5825)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)

16
17-24

16
  PAKURA Maciej (2010 #54502 LO 3862)
GKTS Gdańsk (POM)

16
17-24

16
  PAWŁOWSKI Marcel (2012 #49312 LO 2275)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

16
17-24

16
  SEBASTIAN Michał (2010 #55749 LO 10147)
LZS TĘCZA Pisarzowice (DŚL)

16
19-22

16
  SERAFINOWICZ Jakub (2011 #54246 LO 1373)
SUDETY Międzylesie (DŚL)

16
19-22

16
  SPENDEL Marcin (2011 #53566 LO 1201)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

16
17-24

16
  UTYLSKI Ignacy (2013 #56370 LO 11128)
KS GOTYK Toruń (KPM)

16
17-24

16
  WOŹNIAK Igor (2012 #52075 LO 6252)
UKS LIS Sierakowice (POM)

16
17-24

16
  WOŹNIAK Oliwier (2013 #52074 LO 6253)
UKS LIS Sierakowice (POM)

16
17-24

16
  ŻUK Filip (2011 #56524 LO 11287)
LUKS Straszyn (POM)

16
17-24

16
334 ŚLEDZIEWSKI Patryk (2012 #54530 LO 4006)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

15
21

15
335 MRÓZEK Jakub (2012 #50766 LO 3370)
LZS Kąkolówka (PKR)
24
207
14
21-22

14
336 CUKIERDA Fabian (2012 #52358 LO 8278)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

14
21-22

14
  FRELICH Patryk (2013 #55350 LO 8547)
LKTS Luboń (WLP)

14
21-22

14
  OTRĘBA Antoni (2011 #57792 LO 12562)
MKTS SPARTA Złotów (WLP)

14
21-22

14
339 KOWALSKI Krystian (2010 #52984 LO 10297)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
44
140
13
21-24

13
340 PHAM QUANG Aleks (2012 #53615 LO 7791)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
34
171
13
21-24

13
341 NOWACKI Jan (2012 #53897 LO 7789)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)

13
21-24

13
342 GAWROŃSKI Jacek (2011 #50005 LO 9284)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)

12
23-24

12
  MISZTAL Szymon (2010 #58857 LO 13837)
MKTS SPARTA Złotów (WLP)

12
23-24

12
  RUCIAK Maciej (2010 #54979 LO 7206)
UKS KĘPA Dębica (PKR)

12
23-26

12
  ZIELNIK Aleksander (2010 #55250 LO 8283)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

12
23-26

12
346 WOROCH Szymon (2010 #54581 LO 4342)
KTS Wijewo (WLP)

10
25-26

10
347 LEWANDOWSKI Franciszek (2012 #53614 LO 7788)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
22
215
9
25-28

9
348 BRONK Gustaw (2011 #54221 LO 894)
MRKS Gdańsk (POM)

9
25-29

9
  KOWALSKI Julian (2011 #57685 LO 12428)
UKS ORLIK Gdynia (POM)

9
25-29

9
  TŁOCZEK Filip (2011 #54342 LO 2395)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)

9
25-28

9
  TOCZYSKI Kacper (2011 #54825 LO 6148)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)

9
25-28

9
  WENTA Kacper (2013 #56585 LO 11353)
GKTS Gdańsk (POM)

9
25-29

9
  WICHROWSKI Maciej (2010 #56586 LO 11354)
GKTS Gdańsk (POM)

9
25-29

9
  ZIELIŃSKI Robert (2011 #55834 LO 10373)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

9
25-28

9
355 BRUTANEK Bartłomiej (2012 #54350 LO 2520)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)

8
25-32

8
  DOBCZYŃSKI Łukasz (2011 #53114 LO 4690)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)

8
25-32

8
  JACHM Michał (2012 #56088 LO 10788)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

8
25-32

8
  KOSECKI Kacper (2012 #55984 LO 10602)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

8
25-31

8
  KRZESZEWSKI Jakub (2010 #55134 LO 7937)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

8
25-31

8
  OSADNIK Filip (2011 #54787 LO 5824)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)

8
25-32

8
  PASIŃSKI Aleks (2011 #48102 LO 10889)
KTS Gliwice (ŚLS)

8
25-32

8
  POLITOWICZ Mikołaj (2011 #56584 LO 11352)
GKTS Gdańsk (POM)

8
25-32

8
  POPIELA Dominik (2011 #55129 LO 7932)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

8
25-31

8
  PTAK Igor (2013 #54175 LO 358)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)

8
25-32

8
  RUJNER Szymon (2011 #57124 LO 11935)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-31

8
  SZOT Radosław (2011 #57125 LO 11936)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-31

8
  WANDACHOWICZ Jakub (2010 #50873 LO 6313)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)

8
25-31

8
  WIECHECKI Tomasz (2010 #57098 LO 11906)
KS GOTYK Toruń (KPM)

8
25-31

8
369 PASIEKA Jeremi (2010 #51785 LO 5320)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)
18
238
7
27-34

7
370 BUKOWY Filip (2010 #55251 LO 8284)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

7
27-34

7
  CHMIELOWSKI Filip (2010 #52139 LO 6538)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)

7
27-34

7
  DĘBSKI Wojciech (2013 #54117 LO 6545)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)

7
27-34

7
  DYDO Mateusz (2010 #55193 LO 8107)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)

7
27-34

7
  DYDO Patryk (2012 #55194 LO 8108)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)

7
27-34

7
  MENDREK Borys (2011 #53231 LO 7198)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)

7
29-32

7
  PAWLUS Fabian (2011 #54976 LO 7203)
UKS KĘPA Dębica (PKR)

7
27-34

7