Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 2 EW 1. GPP EW 2. GPP EWIMP IMP P-ty
1 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 919)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
212
6

71
5-8

62
9-12

125
1
196
2 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
263
2

100
1

82
3-4

96
3-4
196
3 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 10842)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
273
1

94
2

94
2

81
5-8
188
4 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
193
9

71
5-8

62
9-12

114
2
185
5 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 6771)
KTS Sieradz (ŁDZ)
256
3

82
3-4

100
1

81
5-8
182
6 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 2760)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
214
5

71
5-8

71
5-8

96
3-4
167
7 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
234
4

82
3-4

82
3-4

81
5-8
164
8 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
202
7

71
5-8

71
5-8

81
5-8
152
9 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1609)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
193
8

62
9-12

71
5-8

68
9-16
139
10 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 4999)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
183
11

52
25-32

71
5-8

68
9-16
139
11 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 202)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
184
10

62
9-12

62
9-12

68
9-16
130
12 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4451)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
181
12

59
13-16

62
9-12

68
9-16
130
13 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2784)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
162
15

62
9-12

59
13-16

68
9-16
130
14 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 210)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
162
16

62
9-12

59
13-16

68
9-16
130
15 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 9484)
GKTS Giżycko (WMZ)
164
13

59
13-16

55
17-24

68
9-16
127
16 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 5582)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
157
19

55
17-24

52
25-32

68
9-16
123
17 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7293)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
161
17

59
13-16

59
13-16

57
17-24
118
18 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2786)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
162
14

55
17-24

59
13-16

57
17-24
116
19 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4449)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
160
18

55
17-24

55
17-24

57
17-24
112
20 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 305)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
145
23

48
33-40

55
17-24

57
17-24
112
21 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4453)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
141
27

48
33-40

55
17-24

57
17-24
112
22 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5000)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
141
28

52
25-32

55
17-24

57
17-24
112
23 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 7258)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
141
29
40
1
55
17-24
40
1
55
17-24

57
17-24
112
24 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 4707)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
125
41
40
1
52
25-32
37
2
55
17-24
38
4
57
17-24
112
25 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 206)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
155
20

55
17-24

55
17-24

48
33-48
110
26 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1598)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
146
22
37
2
55
17-24

52
25-32

53
25-32
108
27 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 2592)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
143
25
40
1
55
17-24

52
25-32

48
33-48
107
28 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4171)
LKTS Luboń (WLP)
149
21

52
25-32

52
25-32

53
25-32
105
29 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 8412)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
142
26
40
1
52
25-32

52
25-32

53
25-32
105
30 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
132
34
40
1
48
33-40
40
1
52
25-32
45
1
53
25-32
105
31 MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 10843)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
129
38
40
1
59
13-16
37
2
46
41-48


105
32 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 7434)
MTS Kwidzyn (POM)
139
30
37
2
55
17-24

48
33-40

48
33-48
103
33 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
133
33
40
1
48
33-40

48
33-40
42
2
53
25-32
101
34 LEPICH David (2011 #49398 LO 852)
LZS Żywocice (OPO)
132
35
40
1
46
41-48
40
1
48
33-40
45
1
53
25-32
101
35 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5210)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
137
31
40
1
48
33-40
40
1
52
25-32

48
33-48
100
36 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 186)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
133
32
37
2
52
25-32

48
33-40

45
49-64
100
37 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 2928)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
122
43
40
1
42
49-56
40
1
46
41-48
45
1
53
25-32
99
38 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2407)
KS GOTYK Toruń (KPM)
116
51
37
2
46
41-48
37
2
40
57-64
42
2
53
25-32
99
39 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
143
24

46
41-48

52
25-32

45
49-64
98
40 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 7115)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
130
36
40
1

40
1
48
33-40
42
2
48
33-48
96
41 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3865)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
130
37
40
1
48
33-40
40
1
46
41-48
44
1-2
48
33-48
96
42 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 213)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
118
47
37
2
48
33-40
35
3
40
57-64
42
2
48
33-48
96
43 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 142)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
92
87
26
9-12

29
8
48
33-40
20
17-20
48
33-48
96
44 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6157)
KS STELLA Gniezno (WLP)
115
52
37
2

35
3
46
41-48
42
2
48
33-48
94
45 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 8696)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
111
55
37
2

31
5-6
46
41-48
45
1
48
33-48
94
46 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 241)
LUKS Chełmno (KPM)
128
39
40
1
46
41-48
40
1
48
33-40
45
1
45
49-64
94
47 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 35)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
121
44
35
3
46
41-48
40
1
48
33-40
40
3

94
48 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 10849)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
125
42

48
33-40
40
1
46
41-48


94
49 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1597)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
110
56
26
9-12
52
25-32
35
3
40
57-64
34
5-8

92
50 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 9899)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
117
49
40
1
46
41-48
40
1

45
1
45
49-64
91
51 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3480)
TS KUŹNIA Rybnik (ŚLS)
109
58
33
4
42
49-56
31
5-6
42
49-56
45
1
48
33-48
90
52 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9325)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
117
48
40
1
40
57-64
40
1

45
1
48
33-48
88
53 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1605)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
118
46
35
3
42
49-56
22
13-16
46
41-48
34
5-8

88
54 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4092)
OKS Olesno (OPO)
127
40

42
49-56

40
57-64
42
2
45
49-64
87
55 KULIK Iwo (2009 #50399 LO 9496)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
84
105
32
5
42
49-56
30
5-8
42
49-56
30
9-12
45
49-64
87
56 KUŹMA Jakub (2009 #49015 LO 7722)
UKS ATS Białystok (PDL)
74
128
32
5

40
1
42
49-56
45
1
45
49-64
87
57 WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 4764)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
74
129
26
9-12
42
49-56
32
5

45
1

87
58 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 1903)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
121
45
40
1
52
25-32
35
3



87
59 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 2223)
MSZS Świdwin (ZPM)
73
134


37
2

45
1
48
33-48
85
60 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4019)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
69
144
32
5

37
2

42
2
48
33-48
85
61 GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 9330)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
68
145
31
6

37
2

42
2
48
33-48
85
62 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
94
83
31
5-6

40
1
40
57-64
42
2
45
49-64
85
63 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 1904)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
112
54
31
5-6
42
49-56
29
7-8
42
49-56


84
64 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 4648)
STS Dębno (ZPM)
116
50
37
2

40
1
46
41-48


83
65 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7638)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
104
65
37
2

33
4

42
2
45
49-64
82
66 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1130)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
97
78
37
2

37
2

42
2
45
49-64
82
67 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2874)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
105
62
35
3

37
2
42
49-56
40
3

82
68 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 5108)
MOSM Tychy (ŚLS)
104
66
31
5-6
46
41-48
33
4

36
5-6

82
69 KUTA Michał (2009 #50566 LO 5860)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
102
71
33
4

37
2
42
49-56
39
3-4

81
70 SKRZECZKOWSKI Antoni (2010 #53592 LO 10460)
MAZOVIA Mińsk Mazow. (MAZ)
35
270


35
3

42
2
45
49-64
80
71 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 9607)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
106
61
37
2

40
1
40
57-64
40
3

80
72 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9359)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
109
57
35
3

37
2
42
49-56
38
4

80
73 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3107)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
100
75
35
3

35
3

44
1-2

79
74 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 5482)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
107
59
37
2
40
57-64
37
2

39
3-4

79
75 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 2275)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
103
70
30
7
40
57-64
33
4

39
3-4

79
76 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 8106)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
83
110
35
3
42
49-56
31
6

37
5

79
77 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 7389)
MRKS Gdańsk (POM)
97
80
33
4

32
5

45
1
45
49-64
78
78 KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 554)
UKS SMECZ Konin (WLP)
84
106
33
4

33
4

45
1
45
49-64
78
79 KOZAK Szymon (2010 #52136 LO 4851)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
63
167
33
4

30
7

40
3
45
49-64
78
80 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 7318)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
94
85
35
3
40
57-64
28
9

38
4

78
81 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 5091)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
103
69
35
3

35
3

42
2

77
82 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 7531)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
103
68
35
3

37
2

40
3

77
83 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
104
64
37
2
40
57-64
37
2

35
6

77
84 POST Wiktor (2010 #51042 LO 7386)
MRKS Gdańsk (POM)
101
72
31
6

35
3

40
3

75
85 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1976)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
98
77
33
4

35
3

40
3

75
86 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 10858)
KS Nadarzyn (MAZ)
97
79
35
3

33
4

40
3

75
87 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 9526)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
107
60
37
2

35
3

38
4

75
88 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 4537)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
103
67
35
3

37
2

38
4

75
89 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 9327)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
113
53
37
2
40
57-64
35
3



75
90 MRÓZEK Filip (2009 #50786 LO 9295)
LZS Kąkolówka (PKR)
56
192
24
13

32
5

42
2

74
91 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 845)
LZS Żywocice (OPO)
101
73
35
3

32
WZTS

39
3-4

74
92 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 372)
KS Dąbcze (WLP)
104
63
32
5

37
2
42
49-56


74
93 KUROS Antoni (2010 #52015 LO 4012)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
64
162
33
4

31
6

40
3

73
94 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 3092)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
94
84
32
5

35
3

38
4

73
95 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 4416)
KTS Wijewo (WLP)
88
96
31
6

32
5

40
3

72
96 MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 8761)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
96
82
33
4

29
8

39
3-4

72
97 SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 3250)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
72
138
35
3
40
57-64
32
5



72
98 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 8759)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
91
90
32
5

26
9-12

39
3-4

71
99 NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 4329)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
64
160
31
6

33
4

38
4

71
100 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 9897)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
71
143
31
5-6



39
3-4

70
101 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3108)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
100
74
33
4

37
2

33
7-10

70
102 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 9907)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
89
92
35
3

35
3



70
103 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 6253)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
85
101
25
11-12

33
4

36
5-6

69
104 CZECH Michał (2010 #49547 LO 3917)
STS ŁOK Brynica (OPO)
93
86
32
5

35
3

34
5-8

69
105 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 242)
LUKS Chełmno (KPM)
72
139
28
9

27
10

40
3

68
106 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 10845)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
79
119
30
7

26
9-12

38
4

68
107 BŁASZCZYK Maciej (2010 #51525 LO 750)
ZKS Zielona Góra (LBU)
32
284


32
5

36
5-6

68
108 ŻMUDA Leon (2010 #51518 LO 743)
ZKS Zielona Góra (LBU)
67
147
32
5

35
3

33
7-8

68
109 PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 6383)
KS FLISAK Złotoria (KPM)
63
168
35
3

28
9

33
7-8

68
110 MIKA Przemysław (2009 #51268 LO 1276)
niestow. woj. PKR (PKR)
68
146
35
3

33
4



68
111 DRĄG Wiktor (2009 #53192 LO 9958)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
22
349


22
15

42
2
45
49-64
67
112 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 9436)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
87
97
31
5-6

29
7-8

36
5-6

67
113 KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9384)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
85
102
32
5

32
5

35
6

67
114 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 4599)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
66
153
33
4



34
5-8

67
115 KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 2540)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
64
160
31
6

33
4

34
5-8

67
116 HUBKA Piotr (2009 #50784 LO 9292)
LZS Kąkolówka (PKR)
67
147
32
5

35
3

30
9-12

67
117 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 4998)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
89
94
37
2

30
5-8



67
118 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 7114)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
80
114
26
11

29
8

37
5

66
119 STAŃKO Bartosz (2010 #51615 LO 1638)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
55
198
29
8

26
11

37
5

66
120 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 74)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
84
107
30
7

30
7

36
5-6

66
121 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 8245)
ŚKTS Świecie (KPM)
76
124
30
7

29
8

36
5-6

66
122 MRUK Patryk (2010 #53053 LO 9711)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
65
154
32
5

33
4

33
7-8

66
123 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 8519)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
96
81
33
4

33
4



66
124 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 1908)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
89
93
33
4

33
4



66
125 IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 5116)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
38
258
11
25

27
10

38
4

65
126 SAULEWICZ Jan (2011 #51744 LO 2546)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
55
198
29
7-8

26
9-12

36
5-6

65
127 ZDANUCZYK Mateusz (2009 #53529 LO 10366)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
29
306


29
7-8

36
5-6

65
128 WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 7601)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
74
130
31
6

30
5-8

34
5-8

65
129 PRUSINOWSKI Aleks (2010 #53773 LO 10698)
UKS KOKIS Kolno (PDL)
31
291


31
5-6

34
7

65
130 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3863)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
92
89
32
5

31
6

33
7-10

65
131 BARAN Marcel (2009 #52004 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
63
166
31
6

32
5

33
7-10

65
132 SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 1483)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
62
172
29
8

33
4

32
9

65
133 KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 7390)
MRKS Gdańsk (POM)
92
88
32
5

33
4



65
134 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7248)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
78
121
26
9-12

26
9-12

38
4

64
135 STAŃCZYK Antoni (2010 #53520 LO 10352)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
27
317


27
9-10

37
5

64
136 SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 4439)
UKS LIS Sierakowice (POM)
75
127
29
8

25
12

35
6

64
137 LEŚNICZAK Adrian (2009 #49409 LO 5193)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
63
169
29
8

27
9-10

35
6

64
138 OBAL Daniel (2009 #52049 LO 4251)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
56
194
30
7

26
9-12

34
5-8

64
139 SKAŁECKI Szymon (2010 #49411 LO 5202)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
53
206
23
13-14

30
7

34
7

64
140 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3087)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
80
113
22
13-16

31
6

33
7-8

64
141 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 4655)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
76
123
29
7-8

31
5-6

33
7-8

64
142 MATYJA Marcel (2009 #48395 LO 3643)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
59
184
25
11-12

18
17-20

38
4

63
143 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 5712)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
67
149
20
17

27
10

36
5-6

63
144 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 10844)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
75
126
29
8

26
9-12

34
5-8

63
145 BEDNARSKI Adam (2009 #51813 LO 2953)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
54
203
29
8

25
11-12

34
7

63
146 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1493)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
78
122
30
7



33
8

63
147 MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 5493)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
89
95
33
4



30
9-12

63
148 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 5570)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
86
99
33
4

30
7



63
149 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 195)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
66
151
22
13-16

26
9-12

36
5-6

62
150 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 1979)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
65
157
26
11

22
15

36
5-6

62
151 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 1905)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
71
141
29
7-8

26
9-12

33
7-8

62
152 WILK Anatol (2011 #51163 LO 5347)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
65
158
29
8

19
17-18

33
7-8

62
153 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 2616)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
61
176
22
13-16

29
7-8

33
7-8

62
154 GREGORCZYK Michał (2010 #50514 LO 7387)
MRKS Gdańsk (POM)
30
299


30
7

32
9

62
155 HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 10577)
LZS Kąkolówka (PKR)
28
309


28
9

33
7-8

61
156 FLASZA Hubert (2009 #51455 LO 192)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
28
313
28
9



33
7-10

61
157 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 38)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
75
125
31
5-6

26
9-12

30
9-12

61
158 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 10496)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
64
163


31
6

30
9-12

61
159 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 5559)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
79
116
29
8

32
5



61
160 KUNASZEWSKI Jan (2010 #52749 LO 8681)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
61
175
29
8

32
5



61
161 ROLA Filip (2009 #49586 LO 8617)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
55
201
27
9-10

23
13-14

33
8

60
162 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 7429)
MTS Kwidzyn (POM)
52
210


27
10

33
8

60
163 ARENDT Mikołaj (2010 #51180 LO 9383)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
28
313
28
9



32
9

60
164 KOZŁOWSKI Szymon (2010 #52801 LO 8921)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
57
191
28
9

29
7-8

31
10

60
165 ROBAK Marcel (2009 #51481 LO 572)
UKS SMECZ Konin (WLP)
29
306


29
8

31
9-10

60
166 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 4015)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
38
257
8
25-32

30
7

30
9-12

60
167 DUŚ Alex (2009 #51542 LO 841)
LZS Żywocice (OPO)
30
305
30
7



30
9-12

60
168 KOBA Rafał (2010 #49158 LO 9438)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
60
179
29
7-8

31
5-6



60
169 SZEMRAJ Filip (2011 #50807 LO 8535)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
60
180
30
7

30
7



60
170 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 7947)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
58
188
26
9-12

16
17-24

33
7-8

59
171 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 73)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
81
112
28
9

29
8

30
9-12

59
172 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 2615)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
73
136
26
9-12

29
7-8

30
9-12

59
173 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 3662)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
73
137
29
7-8

26
9-12

30
9-12

59
174 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 7270)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
65
155
29
8

26
9-12

30
9-12

59
175 KRESIN Kamil (2010 #52948 LO 9482)
GKTS Giżycko (WMZ)
51
215
22
13-16

29
7-8

30
9-12

59
176 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1507)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
85
104
31
6

26
9-12

28
11-12

59
177 ADAMCZYK Jan (2010 #51162 LO 5333)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
60
182
31
6

16
19-22

28
11-12

59
178 ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 9843)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
37
265
22
15

15
21

36
5-6

58
179 TREDER Adam (2010 #48450 LO 165)
GKTS Gdańsk (POM)
61
178
24
13

19
18

34
7

58
180 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 6884)
UKS REMUS Miechucino (POM)
79
120
30
7

24
13

28
11-12

58
181 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 8709)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
71
142
31
6

22
13-16

27
9-16

58
182 SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 8529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
84
108
31
6

27
9-10



58
183 PISZCZEK Norbert (2009 #51935 LO 3265)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
58
185
27
9-10

31
6



58
184 BOBER Mateusz (2009 #50792 LO 9291)
LZS Kąkolówka (PKR)
44
235
20
17

24
13

33
7-8

57
185 GIERLACH Igor (2009 #52407 LO 6754)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)
49
220
27
10

22
15

30
9-12

57
186 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1015)
UKS Maków (ŁDZ)
73
135
26
11

29
8

28
11-14

57
187 REMBIASZ Jan (2009 #51456 LO 193)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
52
212
29
8

23
14

28
11-14

57
188 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3721)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
86
100
31
6

26
11

25
13-16

57
189 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 7140)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
74
132
22
13-16

16
17-24

34
5-8

56
190 SZELEJEWSKI Andrzej (2010 #52743 LO 8650)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
22
363
22
13-16



34
5-8

56
191 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4767)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
64
164
22
13-16

26
9-12

30
9-12

56
192 WINTER Marcel (2010 #53015 LO 9647)
KSTS Krosno (PKR)
44
240
26
11

18
17-20

30
9-12

56
193 ŻÓŁTEK Daniel (2009 #52416 LO 6768)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
42
246
26
9-12

16
17-24

30
9-12

56
194 JĘDRZEJEWSKI Szymon (2010 #52091 LO 4589)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
26
321


26
9-12

30
9-12

56
195 KOWALCZYK Filip (2010 #52090 LO 4588)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
56
193
26
9-12

30
5-8

25
13-16

56
196 SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 7388)
MRKS Gdańsk (POM)
90
91
28
9

28
9



56
197 GROCHOLSKI Miłosz (2013 #53823 LO 10772)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
19
377


19
17-18

36
5-6

55
198 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 1011)
UKS Maków (ŁDZ)
74
131
27
10

26
11

28
11-14

55
199 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6233)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
80
115
30
7

25
11-12



55
200 MYKITKA Damian (2009 #53171 LO 9913)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
55
197
26
9-12

29
7-8



55
201 PODOSEK Aleksander (2010 #51929 LO 3259)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
55
198
29
8

26
9-12



55
202 MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 8104)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
41
248
23
13-14

18
17-20

31
9-10

54
203 MUCHA Mateusz (2010 #48874 LO 9535)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
44
235
20
17

24
13

30
9-12

54
204 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9521)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
79
118
25
11-12

26
9-12

28
11-12

54
205 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 2418)
KS GOTYK Toruń (KPM)
61
177
27
10

25
11-12

27
9-16

54
206 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 9364)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
87
98
27
10

27
10

25
13-16

54
207 CIBOROWSKI Szymon (2010 #51279 LO 6402)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
48
222
19
18

29
8

25
13-16

54
208 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3739)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
79
117
26
11

28
9



54
209 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 6518)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
67
150
23
14

20
17

30
9-12

53
210 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 3812)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
64
165
25
12

22
15

28
11-14

53
211 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 5348)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
51
217
25
12

13
23

28
11-12

53
212 DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 4852)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
46
233
28
9

18
17-20

25
13-16

53
213 WIĘCKOWSKI Mateusz (2009 #51238 LO 8764)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
53
207
27
9-10

26
9-12



53
214 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 201)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
54
205
22
13-16

22
13-16

30
9-12

52
215 MILCZARSKI Miłosz (2010 #52092 LO 4590)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
44
237
22
13-16

22
13-16

30
9-12

52
216 WALASEK Michał (2012 #49769 LO 1912)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
22
349


22
13-16

30
9-12

52
217 NOWAK Juliusz (2011 #52976 LO 9544)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
22
363
22
15



30
9-12

52
218 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 6808)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
65
156
25
11-12

22
13-16

27
9-16

52
219 ZIELONY Wiktor (2010 #49886 LO 8247)
ŚKTS Świecie (KPM)
43
242
18
17-21

25
11-12

27
9-16

52
220 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 6885)
UKS REMUS Miechucino (POM)
74
133
27
10

14
22

25
13-16

52
221 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 79)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
84
109
29
8

23
14



52
222 DUDA Filip (2009 #53166 LO 9908)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
52
211
26
9-12

26
9-12



52
223 SKRZYPKOWSKI Artur (2011 #52073 LO 4440)
UKS LIS Sierakowice (POM)
23
340


23
14

28
11-12

51
224 SZAFRAN Iwo (2009 #51488 LO 580)
UKS SMECZ Konin (WLP)
25
331


25
11-12

26
13-14

51
225 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4035)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
66
152
22
13-16

26
9-12

25
13-16

51
226 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 3025)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
58
187
26
9-12

22
13-16

25
13-16

51
227 WĘGRZYNOWSKI Alan (2010 #51597 LO 1437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
48
224
26
9-12

22
13-16

25
13-16

51
228 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 9437)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
72
140
29
7-8

22
13-16



51
229 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 5346)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
63
170
30
7

21
16



51
230 SINICKI Tytus (2011 #52406 LO 6745)
ZKS Zielona Góra (LBU)
50
218
25
12

25
12



50
231 NOWICKI Konstanty (2009 #52286 LO 5944)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
30
302
9
25-28

21
15-16

28
11-12

49
232 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 8714)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
62
173
22
13-16

22
13-16

27
9-16

49
233 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 6796)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
62
174
22
13-16

22
13-16

27
9-16

49
234 ŻYWORONEK Patryk (2009 #53923 LO 10950)
ZKS Zielona Góra (LBU)





45
1
48
33-48
48
235 SOKOŁOWSKI Fabian (2012 #51794 LO 2878)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
34
275
18
17-20

16
17-24

30
9-12

48
236 KARWIŃSKI Miłosz (2010 #52800 LO 8920)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
39
255
17
19-20

22
13-16

26
14

48
237 DRÓŻDŻ Kamil (2011 #51457 LO 194)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
48
223
24
13

24
13

23
15-18

48
238 SZYMAŃSKI Igor (2010 #52983 LO 9555)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
48
224
26
9-12

22
13-16

20
17-20

48
239 TRYBULSKI Antoni (2012 #51096 LO 10913)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
58
186
26
9-12

22
13-16

11
25-28

48
240 CHOJNACKI Adam (2009 #53169 LO 9911)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
48
224
26
9-12

22
13-16



48
  RACKI Kamil (2009 #52701 LO 8469)
UKS Wisła (ŚLS)
48
224
26
9-12

22
13-16



48
242 ZACHARA Antoni (2011 #53656 LO 10550)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
16
402


16
19-22

31
9-10

47
243 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 5759)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
53
208
21
15-16



26
13-14

47
244 GORCZYCZEWSKI Piotr (2010 #51598 LO 1438)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
44
237
22
13-16

22
13-16

25
13-16

47
245 KOSTRZEWA Kacper (2009 #52057 LO 4294)
MOKSIR Czchów (MŁP)
22
349


22
13-16

25
13-16

47
246 MAKOWSKI Aleksander (2010 #53569 LO 10432)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
26
321


26
9-12

21
17-18

47
247 STEC Łukasz (2010 #51639 LO 1762)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
47
228
22
15

25
12



47
248 MAJEROWICZ Michał (2009 #53020 LO 9653)
TTS Trzemeszno (WLP)
18
388
18
17-20



28
11-12

46
249 WÓJCIK Błażej (2011 #52275 LO 5841)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
46
230
20
17

26
9-12



46
250 CZARNECKI Szymon (2009 #51259 LO 7714)
UKS ATS Białystok (PDL)
46
231
24
13

22
13-16



46
251 GULAN Feliks (2009 #53927 LO 10956)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)





45
1
45
49-64
45
252 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 2022)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
36
269
18
17-21

18
17-20

27
9-16

45
253 ROSIŃSKI Tytus (2010 #52241 LO 5541)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
18
380


18
17-20

27
9-16

45
254 MACIEJEWSKI Bartosz (2009 #47352 LO 4356)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
65
159
27
9-10

18
17-20



45
255 OLEŃSKI Tadeusz (2010 #53026 LO 9664)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
45
234
23
14

22
13-16



45
256 TARAKAN Michał (2014 #52282 LO 5927)
3STS Starogard Gdański (POM)
37
263
19
18

18
19

25
13-16

44
257 MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 7119)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
42
245
21
16

21
16

23
15-18

44
258 ŁUKASIK Aleksander (2010 #53133 LO 9829)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
34
277
25
12

9
25-28

19
17-23

44
259 KOWALSKI Krystian (2010 #52984 LO 9556)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
44
240
26
9-12

18
17-20

16
21-24

44
260 MALICKI Marcin (2009 #53170 LO 9912)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
44
237
22
13-16

22
13-16



44
261 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3723)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
52
213
12
24

18
19

25
13-16

43
262 FEDORYNIEC Wojciech (2014 #52283 LO 5928)
3STS Starogard Gdański (POM)
33
282
18
19

15
21

25
13-16

43
263 ZERA Krzysztof (2010 #52949 LO 9483)
GKTS Giżycko (WMZ)
18
388
18
17-20



25
13-16

43
264 SKROBACZ Dobromir (2009 #51558 LO 1017)
UKS Maków (ŁDZ)
20
373


20
17

23
15-18

43
265 CIAK Paweł (2010 #52946 LO 9480)
GKTS Giżycko (WMZ)
22
363
22
13-16



21
17-18

43
266 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 9361)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
99
76
33
4

10
26



43
267 SULEWSKI Jakub (2009 #48710 LO 4542)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
43
243
23
14

20
17



43
268 DOLIŃSKI Paweł (2009 #51821 LO 3010)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
43
244
25
11-12

18
17-20



43
269 SKRZYPKOWSKI Patryk (2010 #52072 LO 4438)
UKS LIS Sierakowice (POM)
17
397


17
20

25
13-16

42
270 ZIOŁO Piotr (2012 #53016 LO 10912)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
40
253
22
13-16

18
17-20

20
17-20

42
271 TOMKOWSKI Dawid (2011 #52054 LO 4291)
MOKSIR Czchów (MŁP)
38
259
16
17-24

22
13-16

20
17-20

42
272 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 4713)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
50
219
26
9-12

16
17-24



42
273 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7267)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
40
254
8
25-32

16
17-24

25
13-16

41
274 RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 52)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
32
286
16
17-24

16
17-24

25
13-16

41
  VYNARSKIY Valerii (2009 #52935 LO 9399)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
32
286
16
17-24

16
17-24

25
13-16

41
276 PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 3493)
TS KUŹNIA Rybnik (ŚLS)
24
338
16
17-24

8
25-32

25
13-16

41
277 CZUŁEK Dawid (2011 #53465 LO 10283)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
18
380


18
19

23
15-18

41
278 KENAR Bartosz (2009 #53146 LO 9859)
KSTS Krosno (PKR)
41
248
23
14

18
17-20

11
24-29

41
279 OGORZAŁEK Cezary (2011 #52383 LO 6569)
SALOS Połczyn-Zdrój (ZPM)





40
3

40
280 GŁÓD Mikołaj (2010 #51783 LO 2834)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
39
256
18
19

21
16

19
17-23

40
281 DAHM Alan (2009 #49887 LO 4480)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
51
216
22
13-16

18
17-20



40
282 SZCZEPAŃSKI Fabian (2012 #49763 LO 1906)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
251


26
9-12
40
57-64


40
  WAWRUSZCZAK Łukasz (2009 #49487 LO 10713)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
40
251


33
4
40
57-64


40
284 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3861)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
63
171




39
3-4

39
285 GAJEWCZYK Paweł (2012 #51795 LO 2879)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
34
275
18
17-20

16
17-24

21
17-18

39
286 MODRZEJEWSKI Wiktor (2009 #54092 LO 11164)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





38
4

38
287 PRZYBYSZ Przemysław (2012 #51618 LO 1648)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
20
374
7
30-31

13
21-24

25
13-16

38
288 ZADROŻNY Miłosz (2010 #53603 LO 10478)
CIA Łaskarzew (MAZ)
13
424


13
21-24

25
13-16

38
289 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 8718)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
34
274


18
17-20

20
17-20

38
290 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 2524)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
54
204
16
17-24

22
13-16



38
291 BUGANIK Marcel (2010 #51523 LO 748)
ZKS Zielona Góra (LBU)
38
260
17
20

21
16



38
292 HASEK Jakub (2009 #52993 LO 9590)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
38
261
22
13-16

16
17-24



38
293 CIELOSZYK Jan (2010 #51520 LO 745)
ZKS Zielona Góra (LBU)
12
431


12
24

25
13-16

37
294 ZIMOWSKI Mateusz (2010 #50004 LO 5942)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
26
328
13
21-24

13
21-24

24
15-16

37
295 KULWAS Karol (2009 #51633 LO 1713)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
22
358
9
25-28

13
21-24

24
15-16

37
296 PIZUŃSKI Mikołaj (2011 #51998 LO 3725)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
31
297
14
22

17
20

20
17-20

37
297 PAWLAK Igor (2010 #51557 LO 1016)
UKS Maków (ŁDZ)
37
266
23
14

14
22



37
298 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7245)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
38
262




36
5-6

36
299 MOSIEJ Piotr (2009 #53965 LO 11008)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





36
5-6

36
  PIASECKI Jonatan (2011 #53165 LO 9906)
KS OGNIWO Chełm (LLS)





36
5-6

36
301 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 147)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
37
264
16
17-24

16
17-24

20
17-20

36
302 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 151)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
28
311
8
25-32

16
17-24

20
17-20

36
303 RĄPAŁA Jacek (2010 #53145 LO 9858)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
30
303
17
20

13
21-24

19
17-23

36
304 KONIECZKA Grzegorz (2010 #51671 LO 2069)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
36
268
13
21-24

23
13-14



36
305 SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 4417)
KTS Wijewo (WLP)
18
387
18
17-20



17
21-22

35
306 TOPOLSKI Tomasz (2010 #52553 LO 7686)
REMIK Stary Folwark (PDL)
35
271
19
18

16
17-24



35
307 MICHNO Mateusz (2009 #53968 LO 11015)
VICTORIA Chróścice (OPO)





34
5-8

34
  SIER Bartosz (2009 #53672 LO 10579)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)





34
5-8

34
309 KUSEK Bartłomiej (2011 #52583 LO 7905)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
24
337
8
25-32

16
17-24

18
17-24

34
310 PHAM QUANG Aleks (2012 #53615 LO 10914)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
18
380


18
17-20

16
21-24

34
311 OŻGA Patryk (2010 #47351 LO 4357)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
34
273
13
21-24

21
15-16



34
312 OTULAK Sebastian (2010 #53877 LO 10877)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)





33
7-8

33
  PLONDER Maciej (2011 #51179 LO 9382)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)





33
8

33
314 SZEMRAJ Piotr (2009 #51922 LO 3252)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
33
280


33
4



33
315 HOŁUBOWICZ Filip (2010 #52552 LO 7685)
REMIK Stary Folwark (PDL)
33
281
17
19-20

16
17-24



33
316 GRZEGÓRZKO Kacper (2009 #52974 LO 9537)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
33
282
18
19

15
21



33
317 CZAJA Mateusz (2010 #52141 LO 4861)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
28
312
21
16

7
29-32

11
24-29

32
318 WRÓBEL Tomasz (2009 #50143 LO 10090)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
57
190


32
5



32
319 GRABOWSKI Filip (2011 #51995 LO 3719)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
32
285
13
23

19
18



32
320 PILCH Michał (2010 #52704 LO 8472)
UKS Wisła (ŚLS)
32
286
16
17-24

16
17-24



32
321 GRAL Marcel (2010 #54260 LO 11221)
MTS Kwidzyn (POM)





31
10

31
  PIOTROWSKI Lucjan (2010 #54104 LO 11178)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





31
9-10

31
323 ŁOBACZEWSKI Antoni (2011 #53579 LO 10446)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
11
433


11
25

20
17-20

31
324 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 1913)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
81
111


31
5-6



31
325 CIECHANOWICZ Wiktor (2010 #51529 LO 754)
ZKS Zielona Góra (LBU)
31
291


31
6



31
  HYZ Jakub (2010 #52320 LO 6317)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
31
291


31
5-6



31
  KAPITAN Fabian (2009 #52651 LO 8229)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
31
291


31
6



31
  MILISZKIEWICZ Hubert (2010 #52517 LO 7385)
MRKS Gdańsk (POM)
31
291


31
6



31
  MYSZKOWSKI Igor (2009 #53618 LO 10499)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
31
291


31
6



31
330 BRYK Alan (2010 #53935 LO 10968)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)





30
9-12

30
  KSIĘŻYK Krystian (2009 #53969 LO 11016)
VICTORIA Chróścice (OPO)





30
9-12

30
  REINERT Maciej (2011 #50884 LO 5486)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)





30
9-12

30
  ZDUNIAK Sebastian (2010 #49786 LO 5953)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)





30
9-12

30
334 LESIEWICZ Mateusz (2009 #53524 LO 10357)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
30
299


30
7



30
  PASZKIEWICZ Błażej (2011 #52145 LO 4888)
LZS Włosień (DŚL)
30
299


30
7



30
336 LEWANDOWSKI Wiktor (2010 #52000 LO 3727)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
30
304
21
16

9
27



30
337 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 8466)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
59
183


29
8



29
338 MATUSIAK Wojciech (2009 #51809 LO 2925)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
29
306


29
8



29
339 CIELOSZYK Antoni (2012 #51521 LO 746)
ZKS Zielona Góra (LBU)
8
443


8
28

20
17-20

28
340 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 1970)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
58
189
28
9





28
341 ZAPART Franciszek (2009 #52031 LO 4147)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
28
309


28
9



28
342 TOMKOWICZ Igor (2012 #54107 LO 11181)
ULKS Ciechów (DŚL)





27
13

27
343 MADEJ Mikołaj (2011 #52810 LO 8932)
UKS SP Korzeniów (PKR)
13
427
8
28

5
33-36

19
17-23

27
344 MIESZAŁA Jakub (2009 #49316 LO 1705)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
22
358
9
25-28

13
21-24

14
23-24

27
345 GĄSIOROWSKI Piotr (2010 #51111 LO 9160)
ULKS Ciechów (DŚL)
52
214
27
10





27
346 MISIEWICZ Wojciech (2009 #52438 LO 6982)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
27
317


27
9-10



27
  MULARCZYK Szymon (2010 #53821 LO 10769)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
27
317


27
10



27
348 SZERER Kacper (2014 #54752 LO 11242)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





26
14

26
349 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 166)
GKTS Gdańsk (POM)
85
103


26
11



26
350 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 1910)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
53
209
26
9-12





26
351 MATONIA Filip (2009 #47223 LO 4656)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
26
320


26
9-12



26
352 BOLKO Mateusz (2010 #52322 LO 6319)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
26
321


26
9-12



26
  BOMBALAK Patryk (2010 #48475 LO 10063)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
26
321


26
9-12



26
  FRANCZAK Oskar (2009 #52389 LO 6629)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
26
321


26
9-12



26
  SIUDA Eryk (2009 #51923 LO 3253)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
26
321


26
9-12



26
  SZNAJDER Aleksander (2009 #53822 LO 10770)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
26
321


26
11



26
357 KOPANIA Krzysztof (2009 #53168 LO 9910)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
26
330
26
9-12





26
358 ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 5954)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
32
290




25
13-16

25
359 KARWASIŃSKI Dominik (2009 #54140 LO 11219)
UKS GRYF Gdów (MŁP)





25
13-16

25
  ODOLCZYK Oliwier (2011 #53898 LO 10918)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)





25
13-16

25
  PYTKO Krystian (2011 #54082 LO 11154)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)





25
13-16

25
  SŁAWIŃSKI Ignacy (2012 #55406 LO 11241)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)





25
13-16

25
363 HANC Antoni (2009 #51175 LO 6350)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
35
272
25
12





25
364 CYTOWICZ Filip (2011 #53840 LO 10789)
LZS Włosień (DŚL)
25
331


25
12



25
  KUCIŃSKI Julian (2009 #52030 LO 4146)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
25
331


25
12



25
  ŚCIEŻKA Borys (2010 #50814 LO 8531)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
25
331


25
11-12



25
367 MADEJ Jan (2012 #52811 LO 8933)
UKS SP Korzeniów (PKR)
5
469


5
33-36

19
17-23

24
  MRÓZEK Jakub (2012 #50766 LO 9301)
LZS Kąkolówka (PKR)
5
469


5
37-40

19
17-23

24
369 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (2009 #52107 LO 4762)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
13
425
5
33-40

8
25-32

16
21-24

24
370 KOGUT Kajetan (2010 #51141 LO 9362)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
56
196
24
13





24
371 BRAŃSKI Mateusz (2009 #48802 LO 4124)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)
24
336


24
13



24
372 GRZESIAK Kacper (2010 #53727 LO 10642)
LUKS Gryfice (ZPM)
23
340


23
13-14



23
  JACHOWICZ Mikołaj (2010 #52577 LO 7854)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
23
340


23
13-14



23
  ŁAPA Dawid (2010 #51932 LO 3262)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
23
340


23
13-15



23
  SZEMRAJ Filip (2012 #51921 LO 3251)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
23
340


23
13-15



23
  WIŚNIEWSKI Mateusz (2009 #48801 LO 4132)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)
23
340


23
14



23
  ŻARNOWIECKI Dominik (2009 #52843 LO 9027)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
23
340


23
13-15



23
378 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 7244)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
60
181


22
13-16



22
379 CHRABOSTOWSKI Dominik (2011 #52971 LO 9531)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
22
349


22
13-16



22
  LEWANDOWSKI Franciszek (2012 #53614 LO 10915)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
22
349


22
13-16



22
  NOWAKOWSKI Olgierd (2009 #53610 LO 10487)
GKTS Gdańsk (POM)
22
349


22
15



22
  WITUCH Damian (2010 #50607 LO 9904)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
22
349


22
13-16



22
385 DUPLAGA Jakub (2009 #52409 LO 6756)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)
22
360
13
23

9
25-28



22
386 DROBISZEWSKI Filip (2010 #53135 LO 9834)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
22
363
22
13-16





22
  KONDRACKI Aleksander (2009 #52277 LO 5843)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
363
22
13-16





22
  SAGAN Marcel (2011 #52273 LO 5839)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
363
22
13-16





22
  SZCZĘŚNIAK Krystian (2009 #53167 LO 9909)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
22
363
22
13-16





22
390 FRELICH Wiktor (2012 #52041 LO 4186)
LKTS Luboń (WLP)





21
17-18

21
391 FILIPIAK Patryk (2013 #52082 LO 4532)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
7
462
7
29-32



14
23-24

21
392 HAWRYLAK Jakub (2010 #51277 LO 3446)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
19
379
10
26

9
25-28

11
24-29

21
393 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 8857)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
46
232


21
16



21
394 GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 4753)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
37
267
16
17-24

5
33-40



21
395 GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 6357)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
28
315
21
16





21
396 WRÓBEL Kacper (2010 #51640 LO 1763)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
21
371
14
22

7
29-32



21
397 PIOTROWSKA Dominik (2010 #53138 LO 9836)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
21
372
21
15-16





21
398 DYWAN Artur (2010 #54262 LO 11223)
MTS Kwidzyn (POM)





20
17-20

20
  MOSZKOWICZ Wincenty (2010 #53911 LO 10938)
ZKS Zielona Góra (LBU)





20
17-20

20
  PANKOWSKI Jakub (2013 #54097 LO 11170)
LUKS Chełmno (KPM)





20
17-20

20
  PAROL Igor (2011 #53903 LO 10925)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)





20
17-20

20
  PRZYBYLSKI Marceli (2010 #50840 LO 6256)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)





20
17-20

20
  SZCZUTKOWSKI Kacper (2012 #54084 LO 11156)
LUKS Chełmno (KPM)





20
17-20

20
  WOSIŃSKI Wiktor (2012 #53757 LO 10681)
UKS ORLIK Gdynia (POM)





20
17-20

20
405 LEWANDOWSKI Jakub (2010 #46806 LO 4541)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
20
375
20
17





20
406 GIERLA Krzysztof (2009 #53994 LO 11056)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)





19
17-23

19
  WOŹNIAK Maurycy (2012 #51667 LO 2065)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)





19
19-20

19
408 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3737)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
55
202
19
18





19
409 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 3459)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
34
278
12
24

7
29-32



19
410 FIDOR Dawid (2011 #53844 LO 10793)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
19
377


19
18



19
411 PAJĄK Aleksander (2009 #53988 LO 11046)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)





18
17-24

18
412 PASIEKA Jeremi (2010 #51785 LO 2836)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
7
462
7
29



11
24-29

18
413 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 8708)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
34
279
18
17-21





18
414 KOWALCZYK Jakub (2009 #53554 LO 10400)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)
18
380


18
17-20



18
  ROZWADOWSKI Marcin (2009 #53645 LO 10533)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
18
380


18
17-20



18
  STEFANIAK Konrad (2010 #53746 LO 10665)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)
18
380


18
17-20



18
417 KOŚMICKI Maksymilian (2009 #53078 LO 9748)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
18
388
18
17-20





18
  KRUSZYŃSKI Bartosz (2011 #52484 LO 7205)
LUKS Chełmno (KPM)
18
388
18
17-21





18
  MATYJA Bolesław (2009 #53077 LO 9747)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
18
388
18
17-20





18
  SŁAWIŃSKI Kacper (2010 #52947 LO 9481)
GKTS Giżycko (WMZ)
18
388
18
17-20





18
  SZYMAŃSKI Tymon (2010 #52245 LO 5545)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
18
388
18
17-21





18
422 SZYMAŃSKI Antoni (2010 #53140 LO 9838)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)





17
21-22

17
423 NOWAK Szymon (2011 #53845 LO 10794)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
17
397


17
20



17
424 ZIĘBA Jakub (2010 #53003 LO 9612)
TKKF Dobczyce (MŁP)





16
21-24

16
425 GŁÓD Tymoteusz (2012 #51784 LO 2835)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
5
469


5
37-40

11
24-29

16
426 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 24)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
32
289
16
17-24





16
427 BIELA Wiktor (2009 #44516 LO 4981)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
20
376
16
17-24





16
428 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 8548)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
16
401


16
17-24



16
429 BARTNICKI Mikołaj (2011 #51649 LO 1916)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
16
402


16
17-24



16
  CEMER Iwo (2010 #53765 LO 10690)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
16
402


16
17-24



16
  CHMIEL Szymon (2009 #53349 LO 10114)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
16
402


16
17-24



16
  CHODAŃ Igor (2010 #53817 LO 10754)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
16
402


16
17-24



16
  CHOMICZ Borys (2009 #53527 LO 10364)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
16
402


16
17-24



16
  GŁOWACKI Filip (2011 #48800 LO 4133)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)
16
402


16
19-22



16
  KWIATKOWSKI Joachim (2011 #51651 LO 1918)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
16
402


16
17-24



16
  LIPIŃSKI Teofil (2010 #50831 LO 10761)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
16
402


16
17-24



16
  MANKIEWICZ Michał (2010 #53028 LO 9666)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
16
402


16
17-24



16
  PARUK Adam (2010 #53031 LO 9669)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
16
402


16
17-24



16
  PIETRYKOWSKI Dominik (2010 #48807 LO 4127)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)
16
402


16
19-22



16
  TYMIŃSKI Antoni (2010 #53536 LO 10373)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
16
402


16
17-24



16
  URYGA Piotr (2009 #53072 LO 9736)
AKS Mikołów (ŚLS)
16
402


16
17-24



16
  WALKOWIAK Wojciech (2010 #53818 LO 10755)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
16
402


16
17-24



16
443 KONOPKO Michał (2010 #51955 LO 3427)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
16
417
8
25-32

8
25-32



16
  KOSAŁKA Filip (2012 #49625 LO 8282)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
16
417
8
25-32

8
25-32



16
  MARDUŁA Michał (2011 #52018 LO 4033)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
16
417
8
25-32

8
25-32



16
446 NIEMIEC Łukasz (2010 #49425 LO 3021)
SPORTOWA 1 Skoczów (ŚLS)
16
420
16
17-24





16
447 NASZKIEWICZ Piotr (2009 #52550 LO 7683)
REMIK Stary Folwark (PDL)
14
422
14
21-22





14
448 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 8859)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
41
250


13
23



13
449 KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 9102)
MKTS SPARTA Złotów (WLP)
18
386


13
21-24



13
450 MARSZALIK Mikołaj (2010 #51682 LO 2131)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
13
425
5
33-40

8
25-32



13
451 ANDRZEJEWSKI Kaj (2010 #53121 LO 9807)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
13
429
13
21-24





13
452 DREWICZ Piotr (2011 #54052 LO 11119)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)





12
25-26

12
  FLASZYŃSKI Konrad (2012 #49232 LO 553)
UKS SMECZ Konin (WLP)





12
25-26

12
454 FLAUMENHAFT Wojciech (2013 #50011 LO 6473)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)





11
24-29

11
455 MACIASZCZYK Mikołaj (2010 #51517 LO 742)
ZKS Zielona Góra (LBU)
11
434
11
25





11
456 GIERA Szymon (2010 #50824 LO 10759)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
10
435


10
25-26



10
  ŁĘT Norbert (2010 #50828 LO 10762)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
10
435


10
25-26



10
458 SIKORSKI Przemysław (2009 #46356 LO 10700)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
22
361


9
25-28



9
459 PIOTROWSKI Aleksander (2009 #46353 LO 7834)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
14
421


9
25-28



9
460 ŁASIŃSKI Maksymilian (2010 #53123 LO 9809)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
9
437


9
25-28



9
461 SZUMAN Marcel (2010 #51822 LO 3011)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
9
439
9
25-28





9
462 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 2850)
AKS Mikołów (ŚLS)
8
441


8
25-32



8
463 LISOK Marcin (2009 #50843 LO 10380)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
8
442


8
25-32



8
464 CITKO Antoni (2010 #53471 LO 10289)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
8
443


8
25-32



8
  GALIAK Jan (2009 #53681 LO 10590)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
8
443


8
25-32



8
  HYLA Franciszek (2010 #53608 LO 10485)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
8
443


8
25-32



8
  JANAS Oliwer (2010 #51205 LO 10111)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
8
443


8
25-32



8
  KRASOWSKI Błażej (2010 #53460 LO 10278)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
8
443


8
25-32



8
  KRYSZEŃ Jakub (2010 #53472 LO 10290)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
8
443


8
25-32



8
  KURBIEL Mateusz (2010 #51231 LO 10125)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
8
443


8
25-32



8
  MŁYNARCZYK Szymon (2010 #53768 LO 10693)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
8
443


8
25-32



8
  PALUSZEK Kacper (2009 #53535 LO 10372)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
8
443


8
25-32



8
  SZOSTAK Adam (2010 #51759 LO 2614)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
8
443


8
25-32



8
  URBAN Tymoteusz (2010 #53684 LO 10593)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
8
443


8
25-32



8
  WIERCIŃSKI Olaf (2009 #53766 LO 10691)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
8
443


8
25-32



8
476 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
56
195
7
30-31





7
477 SZWAJKOWSKI Szymon (2011 #53580 LO 10447)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
7
460


7
30



7
478 GRZESZKOWIAK Jan (2011 #53126 LO 9812)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
7
462
7
29-32





7
  MAŁECKI Adam (2011 #53128 LO 9814)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
7
462
7
29-32





7
  OLKOWICZ Robert (2009 #52065 LO 4418)
KTS Wijewo (WLP)
7
462
7
29-32





7
481 KOZIOŁ Karol (2010 #51681 LO 2130)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
5
469


5
33-40



5
  NAWARA Franciszek (2009 #53556 LO 10408)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
5
469


5
33-40



5
  OBRZUD Mateusz (2010 #52205 LO 5259)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
5
469


5
33-40



5
  PIEKARSKI Krzysztof (2009 #53153 LO 9867)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
5
469


5
33-40



5
  STAREK Igor (2009 #51200 LO 10129)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
5
469


5
33-40



5
486 MIZGALSKI Tymoteusz (2011 #53124 LO 9810)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
5
477
5
33





5
487 GETLER Aleksander (2009 #51791 LO 2859)
AKS Mikołów (ŚLS)
4
480


4
33-48



4
  KOWALSKI Szymon (2009 #53152 LO 9866)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
4
480


4
41-48



4
  LEDNIOWSKI Tymoteusz (2010 #52932 LO 9394)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
4
480


4
41-48



4
  MIREK Jan (2012 #51275 LO 3052)
ZGODA-BYCZYNA Jaworzno (ŚLS)
4
480


4
33-48



4
  ORSZULIK Igor (2013 #51130 LO 2791)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
4
480


4
33-48



4
  POWĘZKA Kacper (2010 #51195 LO 10112)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
4
480


4
41-48



4
  URYGA Szymon (2012 #53071 LO 9735)
AKS Mikołów (ŚLS)
4
480


4
33-48



4
  WADAS Karol (2009 #53726 LO 10641)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
4
480


4
41-48



4