Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 1 EW 3. GPP EWIMP IMP EW 1. GPP EW 2. GPP P-ty
1 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 10842)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
258
1

68
12
42
2
85
5-8

94
2

94
2
273
2 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
255
2

81
6

70
9-16

100
1

82
3-4
263
3 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 6771)
KTS Sieradz (ŁDZ)
237
3

74
9
42
2
70
9-16

82
3-4

100
1
256
4 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
224
4

70
11
39
3-4
70
9-16

82
3-4

82
3-4
234
5 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 2760)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
203
6

72
10
39
3-4
60
17-32

71
5-8

71
5-8
214
6 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 919)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
218
5

79
7
40
3
60
17-32

71
5-8

62
9-12
212
7 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
194
7

59
16
45
1
60
17-32

71
5-8

71
5-8
202
8 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1609)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
170
9

44
33-40

60
17-32

62
9-12

71
5-8
193
9 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
185
8

54
18
45
1
60
17-32

71
5-8

62
9-12
193
10 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 202)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
168
10
31
5-6
46
25-32
39
3-4
60
17-32

62
9-12

62
9-12
184
11 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 4999)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
158
12
40
1
46
25-32
34
5-8
60
17-32

52
25-32

71
5-8
183
12 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4451)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
167
11

48
21-24
34
5-8
60
17-32

59
13-16

62
9-12
181
13 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 9484)
GKTS Giżycko (WMZ)
152
13
35
3
43
41-48
38
4
50
33-48

59
13-16

55
17-24
164
14 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2786)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
146
16
26
9-12
48
21-24
30
9-12


55
17-24

59
13-16
162
15 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2784)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
142
18
40
1
41
57-64
39
3-4


62
9-12

59
13-16
162
16 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 210)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
139
20
26
9-12
41
57-64
36
5-6


62
9-12

59
13-16
162
17 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7293)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
143
17
37
2
43
41-48
38
4


59
13-16

59
13-16
161
18 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4449)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
148
15
35
3
43
41-48
34
5-8
50
33-48

55
17-24

55
17-24
160
19 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 5582)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
149
14
32
5
42
49-56
37
5
50
33-48

55
17-24

52
25-32
157
20 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 206)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
142
19
29
7-8
30
E
30
9-12
45
49-64

55
17-24

55
17-24
155
21 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4171)
LKTS Luboń (WLP)
138
21
37
2
41
57-64
40
3
45
49-64

52
25-32

52
25-32
149
22 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1598)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
124
27
29
8
30
E
39
3-4

37
2
55
17-24

52
25-32
146
23 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 305)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
131
22
37
2
42
49-56
33
7-8


48
33-40

55
17-24
145
24 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
125
25
33
4
34
E

45
49-64

46
41-48

52
25-32
143
25 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 2592)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
124
26
33
4

36
5-6

40
1
55
17-24

52
25-32
143
26 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 8412)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
123
29
33
4

38
4

40
1
52
25-32

52
25-32
142
27 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4453)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
127
23
37
2
38
E
29
10-13


48
33-40

55
17-24
141
28 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5000)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
121
30
33
4
34
E
34
5-8


52
25-32

55
17-24
141
29 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 7258)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
117
33
31
6

30
9-12

40
1
55
17-24
40
1
55
17-24
141
30 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 7434)
MTS Kwidzyn (POM)
126
24
35
3
36
E


37
2
55
17-24

48
33-40
139
31 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5210)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
117
35
27
9-10
28
E
37
5

40
1
48
33-40
40
1
52
25-32
137
32 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 186)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
118
31
31
6

33
7-8

37
2
52
25-32

48
33-40
133
33 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
118
32
33
4

37
5

40
1
48
33-40

48
33-40
133
34 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
112
38
31
6
32
E
31
10

40
1
48
33-40
40
1
52
25-32
132
35 LEPICH David (2011 #49398 LO 852)
LZS Żywocice (OPO)
115
37
31
5-6

38
4

40
1
46
41-48
40
1
48
33-40
132
36 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 7115)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
112
41
30
7

42
2

40
1

40
1
48
33-40
130
37 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3865)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
116
36
32
5

36
5-6

40
1
48
33-40
40
1
46
41-48
130
38 MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 10843)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
109
42
22
13-16

24
14-17

40
1
59
13-16
37
2
46
41-48
129
39 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 241)
LUKS Chełmno (KPM)
112
39
27
9-10
28
E
34
7

40
1
46
41-48
40
1
48
33-40
128
40 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4092)
OKS Olesno (OPO)
124
28
37
2

42
2
45
49-64

42
49-56

40
57-64
127
41 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 4707)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
86
85
16
17-24

18
17-24

40
1
52
25-32
37
2
55
17-24
125
42 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 10849)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
106
45
30
5-8
31
E
24
14-17


48
33-40
40
1
46
41-48
125
43 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 2928)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
106
46
29
8

34
5-8

40
1
42
49-56
40
1
46
41-48
122
44 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 35)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
99
53
26
9-12
27
E
25
13-16

35
3
46
41-48
40
1
48
33-40
121
45 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 1903)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
117
34
33
4
34
E
31
9-10

40
1
52
25-32
35
3

121
46 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1605)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
106
47
26
9-12
27
E
30
9-12

35
3
42
49-56
22
13-16
46
41-48
118
47 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 213)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
108
44
29
7-8
30
E
30
9-12

37
2
48
33-40
35
3
40
57-64
118
48 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9325)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
112
40
35
3

37
5

40
1
40
57-64
40
1

117
49 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 9899)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
104
49
31
5-6

27
9-16

40
1
46
41-48
40
1

117
50 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 4648)
STS Dębno (ZPM)
97
57
27
9-10

33
7-8

37
2

40
1
46
41-48
116
51 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2407)
KS GOTYK Toruń (KPM)
104
48
29
8
30
E
28
11-12

37
2
46
41-48
37
2
40
57-64
116
52 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6157)
KS STELLA Gniezno (WLP)
94
66
25
11-12

32
9

37
2

35
3
46
41-48
115
53 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 9327)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
109
43
31
6

38
4

37
2
40
57-64
35
3

113
54 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 1904)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
96
59
26
9-12

28
11-14

31
5-6
42
49-56
29
7-8
42
49-56
112
55 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 8696)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
91
73
26
9-12

28
11-14

37
2

31
5-6
46
41-48
111
56 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1597)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
87
83
16
17-24
17
E
18
17-24

26
9-12
52
25-32
35
3
40
57-64
110
57 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9359)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
99
55
30
7

32
9

35
3

37
2
42
49-56
109
58 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3480)
TS KUŹNIA Rybnik (ŚLS)
90
77
22
13-16
23
E
25
13-16

33
4
42
49-56
31
5-6
42
49-56
109
59 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 5482)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
96
60
26
9-12

30
9-12

37
2
40
57-64
37
2

107
60 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 9526)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
104
50
29
7-8

35
6

37
2

35
3

107
61 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 9607)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
93
68
27
10

29
10-13

37
2

40
1
40
57-64
106
62 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2874)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
85
88
16
17-24

28
11-14

35
3

37
2
42
49-56
105
63 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 372)
KS Dąbcze (WLP)
89
79
27
9-10

30
9-12

32
5

37
2
42
49-56
104
64 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
92
70
27
10

25
13-16

37
2
40
57-64
37
2

104
65 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7638)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
102
51
27
10

34
5-8

37
2

33
4

104
66 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 5108)
MOSM Tychy (ŚLS)
93
67
22
13-16

25
13-16

31
5-6
46
41-48
33
4

104
67 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 4537)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
97
58
31
6



35
3

37
2

103
68 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 7531)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
92
71
26
9-12

31
10

35
3

37
2

103
69 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 5091)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
99
54
31
6

33
7-8

35
3

35
3

103
70 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 2275)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
95
62
23
14

30
9-12

30
7
40
57-64
33
4

103
71 KUTA Michał (2009 #50566 LO 5860)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
82
93
22
13-16

27
9-16

33
4

37
2
42
49-56
102
72 POST Wiktor (2010 #51042 LO 7386)
MRKS Gdańsk (POM)
88
81
22
15

35
6

31
6

35
3

101
73 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 845)
LZS Żywocice (OPO)
98
56
29
7-8

34
5-8

35
3

32
WZTS

101
74 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3108)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
92
72
27
10

30
9-12

33
4

37
2

100
75 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3107)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
95
64
30
7

30
9-12

35
3

35
3

100
76 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 9361)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
101
52
31
6

35
6

33
4

10
26

99
77 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1976)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
91
74
28
9

30
10-11

33
4

35
3

98
78 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1130)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
86
86


23
16-17

37
2

37
2

97
79 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 10858)
KS Nadarzyn (MAZ)
95
63
26
9-12
27
E
29
10-13

35
3

33
4

97
80 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 7389)
MRKS Gdańsk (POM)
93
69
26
11

32
9

33
4

32
5

97
81 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 8519)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
81
99
18
17-20

30
9-12

33
4

33
4

96
82 MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 8761)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
96
61
30
7

33
8

33
4

29
8

96
83 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
76
111


23
15-18

31
5-6

40
1
40
57-64
94
84 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 3092)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
67
125
8
25-32

27
9-16

32
5

35
3

94
85 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 7318)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
85
87
19
18

26
14-15

35
3
40
57-64
28
9

94
86 CZECH Michał (2010 #49547 LO 3917)
STS ŁOK Brynica (OPO)
84
92
26
9-12

25
13-16

32
5

35
3

93
87 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 142)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
61
139
16
17-24
17
E
18
17-24

26
9-12

29
8
48
33-40
92
88 KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 7390)
MRKS Gdańsk (POM)
67
126


27
9-16

32
5

33
4

92
89 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3863)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
91
75
29
8

25
13-16

32
5

31
6

92
90 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 8759)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
91
76
28
9

31
9-10

32
5

26
9-12

91
91 SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 7388)
MRKS Gdańsk (POM)
85
90
19
18

34
7

28
9

28
9

90
92 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 9907)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
79
103
19
17-18



35
3

35
3

89
93 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 1908)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
72
117
16
17-24

23
15-18

33
4

33
4

89
94 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 4998)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
81
98
22
13-16

10
26-29

37
2

30
5-8

89
95 MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 5493)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
89
78
26
9-12

30
9-12

33
4



89
96 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 4416)
KTS Wijewo (WLP)
82
94
25
11-12

25
13-16

31
6

32
5

88
97 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 9436)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
80
100
22
13-16

27
9-16

31
5-6

29
7-8

87
98 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 9364)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
85
91
14
22

33
8

27
10

27
10

87
99 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 5570)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
78
104
22
13-16
23
E
18
17-24

33
4

30
7

86
100 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3721)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
87
84
29
8

24
14-17

31
6

26
11

86
101 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 6253)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
74
115
22
13-16

27
9-16

25
11-12

33
4

85
102 KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9384)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
53
158
21
15-16



32
5

32
5

85
103 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 166)
GKTS Gdańsk (POM)
88
82
20
17

39
3-4



26
11

85
104 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1507)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
85
89
26
9-12

28
12

31
6

26
9-12

85
105 KULIK Iwo (2009 #50399 LO 9496)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
42
181




32
5
42
49-56
30
5-8
42
49-56
84
106 KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 554)
UKS SMECZ Konin (WLP)
51
164
18
17-20



33
4

33
4

84
107 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 74)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
82
95
20
17

24
14-17

30
7

30
7

84
108 SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 8529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
78
105
21
15-16

26
13-14

31
6

27
9-10

84
109 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 79)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
89
80
26
11

29
10-13

29
8

23
14

84
110 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 8106)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
77
109
9
25-28
10
E


35
3
42
49-56
31
6

83
111 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 1913)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
66
128
22
13-16

28
11-14



31
5-6

81
112 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 73)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
82
96
18
19

24
14-17

28
9

29
8

81
113 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3087)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
65
129
16
17-24

27
9-16

22
13-16

31
6

80
114 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 7114)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
66
127
14
22

25
13-16

26
11

29
8

80
115 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6233)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
72
118
7
29-32

25
13-16

30
7

25
11-12

80
116 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 5559)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
64
130
16
17-24
17
E
18
17-24

29
8

32
5

79
117 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3739)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
75
112
25
12

24
14-17

26
11

28
9

79
118 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9521)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
82
97
26
9-12

27
13

25
11-12

26
9-12

79
119 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 10845)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
80
101
22
13-16
23
E
20
18-21

30
7

26
9-12

79
120 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 6884)
UKS REMUS Miechucino (POM)
80
102
17
20

25
13-16

30
7

24
13

79
121 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7248)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
78
107
26
9-12

16
19-26

26
9-12

26
9-12

78
122 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1493)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
78
106
19
17-19

29
11

30
7



78
123 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 4655)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
61
138
16
17-24



29
7-8

31
5-6

76
124 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 8245)
ŚKTS Świecie (KPM)
55
156
16
17-24
17
E


30
7

29
8

76
125 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 38)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
71
120
16
17-24

18
17-24

31
5-6

26
9-12

75
126 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 10844)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
71
122
13
21-24

20
18-21

29
8

26
9-12

75
127 SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 4439)
UKS LIS Sierakowice (POM)
50
167
21
16



29
8

25
12

75
128 KUŹMA Jakub (2009 #49015 LO 7722)
UKS ATS Białystok (PDL)
32
206




32
5

40
1
42
49-56
74
129 WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 4764)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
42
181




26
9-12
42
49-56
32
5

74
130 WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 7601)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
54
157
13
21-24

10
26-29

31
6

30
5-8

74
131 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 1011)
UKS Maków (ŁDZ)
48
169
21
16



27
10

26
11

74
132 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 7140)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
74
116
22
13-16

30
9-12

22
13-16

16
17-24

74
133 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 6885)
UKS REMUS Miechucino (POM)
77
110
9
27

33
8

27
10

14
22

74
134 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 2223)
MSZS Świdwin (ZPM)
71
123


36
5-6



37
2

73
135 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1015)
UKS Maków (ŁDZ)
61
140
18
19

17
21-23

26
11

29
8

73
136 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 2615)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
52
162
8
25-32

18
17-24

26
9-12

29
7-8

73
137 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 3662)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
63
133
16
17-24

18
17-24

29
7-8

26
9-12

73
138 SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 3250)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
40
190




35
3
40
57-64
32
5

72
139 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 242)
LUKS Chełmno (KPM)
45
178
16
17-24
17
E


28
9

27
10

72
140 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 9437)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
50
166


21
17-18

29
7-8

22
13-16

72
141 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 1905)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
61
137
16
17-24

16
19-26

29
7-8

26
9-12

71
142 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 8709)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
71
119
16
17-24
17
E
18
17-24

31
6

22
13-16

71
143 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 9897)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
71
121
19
17-18

21
17-18

31
5-6



71
144 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4019)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
59
145




32
5

37
2

69
145 GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 9330)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
31
212




31
6

37
2

68
146 MIKA Przemysław (2009 #51268 LO 1276)
niestow. woj. PKR (PKR)
35
200




35
3

33
4

68
147 HUBKA Piotr (2009 #50784 LO 9292)
LZS Kąkolówka (PKR)
32
206




32
5

35
3

67
  ŻMUDA Leon (2010 #51518 LO 743)
ZKS Zielona Góra (LBU)
32
206




32
5

35
3

67
149 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 5712)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
60
143
20
17

20
17-20

20
17

27
10

67
150 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 6518)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
64
131
24
13

17
18-25

23
14

20
17

67
151 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 195)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
56
154
16
17-24

18
17-24

22
13-16

26
9-12

66
152 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4035)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
56
155


18
17-24

22
13-16

26
9-12

66
153 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 4599)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
69
124
18
17-20

15
22-25

33
4



66
154 MRUK Patryk (2010 #53053 LO 9711)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
32
206




32
5

33
4

65
155 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 7270)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
47
173
4
41-48

10
25-32

29
8

26
9-12

65
156 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 6808)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
59
146
8
25-32

18
17-24

25
11-12

22
13-16

65
157 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 1979)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
151


17
20-23

26
11

22
15

65
158 WILK Anatol (2011 #51163 LO 5347)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
57
149
11
25

17
20-23

29
8

19
17-18

65
159 MACIEJEWSKI Bartosz (2009 #47352 LO 4356)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
47
174


20
17-20

27
9-10

18
17-20

65
160 KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 2540)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
31
212




31
6

33
4

64
  NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 4329)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
31
212




31
6

33
4

64
162 KUROS Antoni (2010 #52015 LO 4012)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
33
203




33
4

31
6

64
163 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 10496)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
33
205
18
17-20

15
21-26



31
6

64
164 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4767)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
48
170
16
17-24

10
25-32

22
13-16

26
9-12

64
165 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 3812)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
42
185
17
20



25
12

22
15

64
166 BARAN Marcel (2009 #52004 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
31
212




31
6

32
5

63
167 KOZAK Szymon (2010 #52136 LO 4851)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
33
203




33
4

30
7

63
168 PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 6383)
KS FLISAK Złotoria (KPM)
35
200




35
3

28
9

63
169 LEŚNICZAK Adrian (2009 #49409 LO 5193)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
36
197
7
29-32



29
8

27
9-10

63
170 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 5346)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
60
142


12
24-27

30
7

21
16

63
171 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3861)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
95
65
33
4

30
9-12





63
172 SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 1483)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
29
221




29
8

33
4

62
173 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 8714)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
62
136
16
17-24
17
E
18
17-24

22
13-16

22
13-16

62
174 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 6796)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
56
153
16
17-24

18
17-24

22
13-16

22
13-16

62
175 KUNASZEWSKI Jan (2010 #52749 LO 8681)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
29
221




29
8

32
5

61
176 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 2616)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
40
191
8
25-32

10
25-32

22
13-16

29
7-8

61
177 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 2418)
KS GOTYK Toruń (KPM)
52
161
8
25-32
9
E


27
10

25
11-12

61
178 TREDER Adam (2010 #48450 LO 165)
GKTS Gdańsk (POM)
53
159
11
25

18
17-24

24
13

19
18

61
179 KOBA Rafał (2010 #49158 LO 9438)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
29
221




29
7-8

31
5-6

60
180 SZEMRAJ Filip (2011 #50807 LO 8535)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
30
217




30
7

30
7

60
181 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 7244)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
60
144
22
13-16

16
19-26



22
13-16

60
182 ADAMCZYK Jan (2010 #51162 LO 5333)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
56
150
13
21-24

12
24-27

31
6

16
19-22

60
183 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 8466)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
30
220


30
9-12



29
8

59
184 MATYJA Marcel (2009 #48395 LO 3643)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
46
177
5
33-40

16
21-24

25
11-12

18
17-20

59
185 PISZCZEK Norbert (2009 #51935 LO 3265)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
27
237




27
9-10

31
6

58
186 TRYBULSKI Antoni (2012 #51096 LO 10913)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
45
179
9
25-28

10
26-29

26
9-12

22
13-16

58
187 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 3025)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
44
180
8
25-32

10
25-32

26
9-12

22
13-16

58
188 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 7947)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
42
183
16
17-24



26
9-12

16
17-24

58
189 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 1970)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
63
134
13
21-24

17
20-23

28
9



58
190 WRÓBEL Tomasz (2009 #50143 LO 10090)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
25
258
25
12





32
5

57
191 KOZŁOWSKI Szymon (2010 #52801 LO 8921)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
231




28
9

29
7-8

57
192 MRÓZEK Filip (2009 #50786 LO 9295)
LZS Kąkolówka (PKR)
24
259




24
13

32
5

56
193 KOWALCZYK Filip (2010 #52090 LO 4588)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
26
240




26
9-12

30
5-8

56
194 OBAL Daniel (2009 #52049 LO 4251)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
30
217




30
7

26
9-12

56
195 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
75
113
24
13

25
13-16

7
30-31



56
196 KOGUT Kajetan (2010 #51141 LO 9362)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
56
152
15
21

17
18-25

24
13



56
197 MYKITKA Damian (2009 #53171 LO 9913)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
26
240




26
9-12

29
7-8

55
198 PODOSEK Aleksander (2010 #51929 LO 3259)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
29
221




29
8

26
9-12

55
  SAULEWICZ Jan (2011 #51744 LO 2546)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
29
221




29
7-8

26
9-12

55
  STAŃKO Bartosz (2010 #51615 LO 1638)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
29
221




29
8

26
11

55
201 ROLA Filip (2009 #49586 LO 8617)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
32
210
5
33-40



27
9-10

23
13-14

55
202 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3737)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
59
147
19
18

17
18-25

19
18



55
203 BEDNARSKI Adam (2009 #51813 LO 2953)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
29
221




29
8

25
11-12

54
204 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 2524)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
42
186
16
17-24

10
25-32

16
17-24

22
13-16

54
205 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 201)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
32
211


10
25-32

22
13-16

22
13-16

54
206 SKAŁECKI Szymon (2010 #49411 LO 5202)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
23
266




23
13-14

30
7

53
207 WIĘCKOWSKI Mateusz (2009 #51238 LO 8764)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
27
237




27
9-10

26
9-12

53
208 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 5759)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
61
141
15
21

17
21-23

21
15-16



53
209 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 1910)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
58
148
11
25

16
19-26

26
9-12



53
210 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 7429)
MTS Kwidzyn (POM)
25
257
7
30

18
17-24



27
10

52
211 DUDA Filip (2009 #53166 LO 9908)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
26
240




26
9-12

26
9-12

52
212 REMBIASZ Jan (2009 #51456 LO 193)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
29
221




29
8

23
14

52
213 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3723)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
47
175
17
20

17
18-25

12
24

18
19

52
214 GĄSIOROWSKI Piotr (2010 #51111 LO 9160)
ULKS Ciechów (DŚL)
52
160
13
21-24

12
24-27

27
10



52
215 KRESIN Kamil (2010 #52948 LO 9482)
GKTS Giżycko (WMZ)
22
275




22
13-16

29
7-8

51
216 DAHM Alan (2009 #49887 LO 4480)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
49
168


11
25-28

22
13-16

18
17-20

51
217 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 5348)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
51
165
13
21-24

12
24-27

25
12

13
23

51
218 SINICKI Tytus (2011 #52406 LO 6745)
ZKS Zielona Góra (LBU)
25
254




25
12

25
12

50
219 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 4713)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
42
184
8
25-32



26
9-12

16
17-24

50
220 GIERLACH Igor (2009 #52407 LO 6754)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)
27
237




27
10

22
15

49
221 BLACHA Adrian (2009 #50834 LO )
()
75
114
18
19

31
10





49
222 CIBOROWSKI Szymon (2010 #51279 LO 6402)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
19
301




19
18

29
8

48
223 DRÓŻDŻ Kamil (2011 #51457 LO 194)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
24
259




24
13

24
13

48
224 CHOJNACKI Adam (2009 #53169 LO 9911)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
26
240




26
9-12

22
13-16

48
  RACKI Kamil (2009 #52701 LO 8469)
UKS Wisła (ŚLS)
26
240




26
9-12

22
13-16

48
  SZYMAŃSKI Igor (2010 #52983 LO 9555)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
26
240




26
9-12

22
13-16

48
  WĘGRZYNOWSKI Alan (2010 #51597 LO 1437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
26
240




26
9-12

22
13-16

48
228 STEC Łukasz (2010 #51639 LO 1762)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
22
275




22
15

25
12

47
229 STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO )
()
78
108
26
9-12
27
E
20
18-21





47
230 WÓJCIK Błażej (2011 #52275 LO 5841)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
20
296




20
17

26
9-12

46
231 CZARNECKI Szymon (2009 #51259 LO 7714)
UKS ATS Białystok (PDL)
24
259




24
13

22
13-16

46
232 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 8857)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
47
176


25
13-16



21
16

46
233 DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 4852)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
28
231




28
9

18
17-20

46
234 OLEŃSKI Tadeusz (2010 #53026 LO 9664)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
23
266




23
14

22
13-16

45
235 BOBER Mateusz (2009 #50792 LO 9291)
LZS Kąkolówka (PKR)
20
296




20
17

24
13

44
  MUCHA Mateusz (2010 #48874 LO 9535)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
20
296




20
17

24
13

44
237 GORCZYCZEWSKI Piotr (2010 #51598 LO 1438)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
22
275




22
13-16

22
13-16

44
  MALICKI Marcin (2009 #53170 LO 9912)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
22
275




22
13-16

22
13-16

44
  MILCZARSKI Miłosz (2010 #52092 LO 4590)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
22
275




22
13-16

22
13-16

44
240 KOWALSKI Krystian (2010 #52984 LO 9556)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
26
240




26
9-12

18
17-20

44
  WINTER Marcel (2010 #53015 LO 9647)
KSTS Krosno (PKR)
26
240




26
11

18
17-20

44
242 ZIELONY Wiktor (2010 #49886 LO 8247)
ŚKTS Świecie (KPM)
18
306




18
17-21

25
11-12

43
243 SULEWSKI Jakub (2009 #48710 LO 4542)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
23
266




23
14

20
17

43
244 DOLIŃSKI Paweł (2009 #51821 LO 3010)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
25
254




25
11-12

18
17-20

43
245 MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 7119)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
21
292




21
16

21
16

42
246 ŻÓŁTEK Daniel (2009 #52416 LO 6768)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
26
240




26
9-12

16
17-24

42
247 DOMAŃSKI Gabriel (2009 #50623 LO 10560)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
63
135
21
15-16

21
18-19





42
248 KENAR Bartosz (2009 #53146 LO 9859)
KSTS Krosno (PKR)
23
266




23
14

18
17-20

41
  MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 8104)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
23
266




23
13-14

18
17-20

41
250 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 8859)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
41
188


28
11-12



13
23

41
251 SZCZEPAŃSKI Fabian (2012 #49763 LO 1906)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)







26
9-12
40
57-64
40
  WAWRUSZCZAK Łukasz (2009 #49487 LO 10713)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)







33
4
40
57-64
40
253 ZIOŁO Piotr (2012 #53016 LO 10912)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
22
275




22
13-16

18
17-20

40
254 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7267)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
40
193
16
17-24



8
25-32

16
17-24

40
255 KARWIŃSKI Miłosz (2010 #52800 LO 8920)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
17
321




17
19-20

22
13-16

39
256 GŁÓD Mikołaj (2010 #51783 LO 2834)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
18
306




18
19

21
16

39
257 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 4015)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
8
357




8
25-32

30
7

38
258 IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 5116)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
11
348




11
25

27
10

38
259 TOMKOWSKI Dawid (2011 #52054 LO 4291)
MOKSIR Czchów (MŁP)
16
328




16
17-24

22
13-16

38
260 BUGANIK Marcel (2010 #51523 LO 748)
ZKS Zielona Góra (LBU)
17
321




17
20

21
16

38
261 HASEK Jakub (2009 #52993 LO 9590)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
22
275




22
13-16

16
17-24

38
262 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7245)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
64
132
22
13-16

16
19-26





38
263 TARAKAN Michał (2014 #52282 LO 5927)
3STS Starogard Gdański (POM)
19
301




19
18

18
19

37
264 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 147)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
26
251
5
33-40



16
17-24

16
17-24

37
265 ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 9843)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
22
275




22
15

15
21

37
266 PAWLAK Igor (2010 #51557 LO 1016)
UKS Maków (ŁDZ)
23
266




23
14

14
22

37
267 GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 4753)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
40
192
16
17-24



16
17-24

5
33-40

37
268 KONIECZKA Grzegorz (2010 #51671 LO 2069)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
13
338




13
21-24

23
13-14

36
269 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 2022)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
23
272




18
17-21

18
17-20

36
270 SKRZECZKOWSKI Antoni (2010 #53592 LO 10460)
MAZOVIA Mińsk Mazow. (MAZ)







35
3

35
271 TOPOLSKI Tomasz (2010 #52553 LO 7686)
REMIK Stary Folwark (PDL)
19
301




19
18

16
17-24

35
272 HANC Antoni (2009 #51175 LO 6350)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
35
202
10
26



25
12



35
273 OŻGA Patryk (2010 #47351 LO 4357)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
13
338




13
21-24

21
15-16

34
274 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 8718)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
24
264
5
33-37

11
25-28



18
17-20

34
275 GAJEWCZYK Paweł (2012 #51795 LO 2879)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
18
306




18
17-20

16
17-24

34
  SOKOŁOWSKI Fabian (2012 #51794 LO 2878)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
18
306




18
17-20

16
17-24

34
277 ŁUKASIK Aleksander (2010 #53133 LO 9829)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
25
254




25
12

9
25-28

34
278 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 3459)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
42
187
7
29-32

15
21-26

12
24

7
29-32

34
279 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 8708)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
37
196
5
33-37

11
25-28

18
17-21



34
280 SZEMRAJ Piotr (2009 #51922 LO 3252)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







33
4

33
281 HOŁUBOWICZ Filip (2010 #52552 LO 7685)
REMIK Stary Folwark (PDL)
17
321




17
19-20

16
17-24

33
282 FEDORYNIEC Wojciech (2014 #52283 LO 5928)
3STS Starogard Gdański (POM)
18
306




18
19

15
21

33
  GRZEGÓRZKO Kacper (2009 #52974 LO 9537)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
18
306




18
19

15
21

33
284 BŁASZCZYK Maciej (2010 #51525 LO 750)
ZKS Zielona Góra (LBU)







32
5

32
285 GRABOWSKI Filip (2011 #51995 LO 3719)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
13
338




13
23

19
18

32
286 PILCH Michał (2010 #52704 LO 8472)
UKS Wisła (ŚLS)
16
328




16
17-24

16
17-24

32
  RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 52)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
16
328




16
17-24

16
17-24

32
  VYNARSKIY Valerii (2009 #52935 LO 9399)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
16
328




16
17-24

16
17-24

32
289 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 24)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
48
171
16
17-24



16
17-24



32
290 ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 5954)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
48
172
16
17-24

16
19-26





32
291 CIECHANOWICZ Wiktor (2010 #51529 LO 754)
ZKS Zielona Góra (LBU)







31
6

31
  HYZ Jakub (2010 #52320 LO 6317)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)







31
5-6

31
  KAPITAN Fabian (2009 #52651 LO 8229)
LKS ODRA Głoska (DŚL)







31
6

31
  MILISZKIEWICZ Hubert (2010 #52517 LO 7385)
MRKS Gdańsk (POM)







31
6

31
  MYSZKOWSKI Igor (2009 #53618 LO 10499)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)







31
6

31
  PRUSINOWSKI Aleks (2010 #53773 LO 10698)
UKS KOKIS Kolno (PDL)







31
5-6

31
297 PIZUŃSKI Mikołaj (2011 #51998 LO 3725)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
14
334




14
22

17
20

31
298 KOLKE Błażej (2010 #49995 LO 7112)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
31
216
13
23

18
17-24





31
299 GREGORCZYK Michał (2010 #50514 LO 7387)
MRKS Gdańsk (POM)







30
7

30
  LESIEWICZ Mateusz (2009 #53524 LO 10357)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)







30
7

30
  PASZKIEWICZ Błażej (2011 #52145 LO 4888)
LZS Włosień (DŚL)







30
7

30
302 NOWICKI Konstanty (2009 #52286 LO 5944)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
9
352




9
25-28

21
15-16

30
303 RĄPAŁA Jacek (2010 #53145 LO 9858)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
17
321




17
20

13
21-24

30
304 LEWANDOWSKI Wiktor (2010 #52000 LO 3727)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
21
292




21
16

9
27

30
305 DUŚ Alex (2009 #51542 LO 841)
LZS Żywocice (OPO)
30
217




30
7



30
306 MATUSIAK Wojciech (2009 #51809 LO 2925)
LKS ODRA Głoska (DŚL)







29
8

29
  ROBAK Marcel (2009 #51481 LO 572)
UKS SMECZ Konin (WLP)







29
8

29
  ZDANUCZYK Mateusz (2009 #53529 LO 10366)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







29
7-8

29
309 HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 10577)
LZS Kąkolówka (PKR)







28
9

28
  ZAPART Franciszek (2009 #52031 LO 4147)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)







28
9

28
311 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 151)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
12
346
4
41-48



8
25-32

16
17-24

28
312 CZAJA Mateusz (2010 #52141 LO 4861)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
21
292




21
16

7
29-32

28
313 ARENDT Mikołaj (2010 #51180 LO 9383)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
28
231




28
9



28
  FLASZA Hubert (2009 #51455 LO 192)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
28
231




28
9



28
315 GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 6357)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
28
235
7
29



21
16



28
316 WIECZOREK Gracjan (2010 #49858 LO 4608)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
28
236
13
21-24

15
22-25





28
317 MISIEWICZ Wojciech (2009 #52438 LO 6982)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)







27
9-10

27
  MULARCZYK Szymon (2010 #53821 LO 10769)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)







27
10

27
  STAŃCZYK Antoni (2010 #53520 LO 10352)
KTS Kołobrzeg (ZPM)







27
9-10

27
320 MATONIA Filip (2009 #47223 LO 4656)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
8
367






26
9-12

26
321 BOLKO Mateusz (2010 #52322 LO 6319)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)







26
9-12

26
  BOMBALAK Patryk (2010 #48475 LO 10063)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)







26
9-12

26
  FRANCZAK Oskar (2009 #52389 LO 6629)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)







26
9-12

26
  JĘDRZEJEWSKI Szymon (2010 #52091 LO 4589)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)







26
9-12

26
  MAKOWSKI Aleksander (2010 #53569 LO 10432)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)







26
9-12

26
  SIUDA Eryk (2009 #51923 LO 3253)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







26
9-12

26
  SZNAJDER Aleksander (2009 #53822 LO 10770)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)







26
11

26
328 ZIMOWSKI Mateusz (2010 #50004 LO 5942)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
13
338




13
21-24

13
21-24

26
329 KURZEJA Alan (2009 #50526 LO 7436)
MTS Kwidzyn (POM)
40
194
8
28

18
17-24





26
330 KOPANIA Krzysztof (2009 #53168 LO 9910)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
26
240




26
9-12



26
331 CYTOWICZ Filip (2011 #53840 LO 10789)
LZS Włosień (DŚL)







25
12

25
  KUCIŃSKI Julian (2009 #52030 LO 4146)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)







25
12

25
  SZAFRAN Iwo (2009 #51488 LO 580)
UKS SMECZ Konin (WLP)







25
11-12

25
  ŚCIEŻKA Borys (2010 #50814 LO 8531)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)







25
11-12

25
335 SKŁADOŃ Norbert (2010 #50585 LO 5129)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
52
163
25
12







25
336 BRAŃSKI Mateusz (2009 #48802 LO 4124)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)







24
13

24
337 KUSEK Bartłomiej (2011 #52583 LO 7905)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
8
358




8
25-32

16
17-24

24
338 PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 3493)
TS KUŹNIA Rybnik (ŚLS)
16
327




16
17-24

8
25-32

24
339 CYRAŃSKI Miłosz (2010 #51183 LO 10359)
MTS Kwidzyn (POM)
24
263
6
32

18
17-24





24
340 GRZESIAK Kacper (2010 #53727 LO 10642)
LUKS Gryfice (ZPM)







23
13-14

23
  JACHOWICZ Mikołaj (2010 #52577 LO 7854)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)







23
13-14

23
  ŁAPA Dawid (2010 #51932 LO 3262)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







23
13-15

23
  SKRZYPKOWSKI Artur (2011 #52073 LO 4440)
UKS LIS Sierakowice (POM)







23
14

23
  SZEMRAJ Filip (2012 #51921 LO 3251)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







23
13-15

23
  WIŚNIEWSKI Mateusz (2009 #48801 LO 4132)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)







23
14

23
  ŻARNOWIECKI Dominik (2009 #52843 LO 9027)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)







23
13-15

23
342 GÓRALCZYK Paweł (2011 #51120 LO 9419)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
17
299


17
18-25





17
347 KANIEWSKI Witold (2009 #48716 LO 7391)
MRKS Gdańsk (POM)
23
273
23
14







23
  MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO )
()
23
273
23
13-14







23
349 CHRABOSTOWSKI Dominik (2011 #52971 LO 9531)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)







22
13-16

22
  DRĄG Wiktor (2009 #53192 LO 9958)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)







22
15

22
  KOSTRZEWA Kacper (2009 #52057 LO 4294)
MOKSIR Czchów (MŁP)







22
13-16

22
  LEWANDOWSKI Franciszek (2012 #53614 LO 10915)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)







22
13-16

22
  NOWAKOWSKI Olgierd (2009 #53610 LO 10487)
GKTS Gdańsk (POM)







22
15

22
  WALASEK Michał (2012 #49769 LO 1912)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)







22
13-16

22
  WITUCH Damian (2010 #50607 LO 9904)
KS OGNIWO Chełm (LLS)







22
13-16

22
358 KULWAS Karol (2009 #51633 LO 1713)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
9
352




9
25-28

13
21-24

22
  MIESZAŁA Jakub (2009 #49316 LO 1705)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
9
352




9
25-28

13
21-24

22
360 DUPLAGA Jakub (2009 #52409 LO 6756)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)
13
338




13
23

9
25-28

22
361 SIKORSKI Przemysław (2009 #46356 LO 10700)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
13
344


13
25



9
25-28

22
362 PAWŁOWSKI Piotr (2009 #49430 LO 2877)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
38
195
16
17-24

6
27-34





22
363 CIAK Paweł (2010 #52946 LO 9480)
GKTS Giżycko (WMZ)
22
275




22
13-16



22
  DROBISZEWSKI Filip (2010 #53135 LO 9834)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
22
275




22
13-16



22
  KONDRACKI Aleksander (2009 #52277 LO 5843)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
275




22
13-16



22
  NOWAK Juliusz (2011 #52976 LO 9544)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
22
275




22
15



22
  SAGAN Marcel (2011 #52273 LO 5839)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
275




22
13-16



22
  SZCZĘŚNIAK Krystian (2009 #53167 LO 9909)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
22
275




22
13-16



22
  SZELEJEWSKI Andrzej (2010 #52743 LO 8650)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
22
275




22
13-16



22
370 BOGUSZ Filip (2009 #48727 LO )
()
22
291
22
13-16







22
371 WRÓBEL Kacper (2010 #51640 LO 1763)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
14
334




14
22

7
29-32

21
372 PIOTROWSKA Dominik (2010 #53138 LO 9836)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
21
292




21
15-16



21
373 SKROBACZ Dobromir (2009 #51558 LO 1017)
UKS Maków (ŁDZ)







20
17

20
374 PRZYBYSZ Przemysław (2012 #51618 LO 1648)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
7
368




7
30-31

13
21-24

20
375 LEWANDOWSKI Jakub (2010 #46806 LO 4541)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
20
296




20
17



20
376 BIELA Wiktor (2009 #44516 LO 4981)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
20
300
4
33-48



16
17-24



20
377 FIDOR Dawid (2011 #53844 LO 10793)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)







19
18

19
  GROCHOLSKI Miłosz (2013 #53823 LO 10772)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)







19
17-18

19
379 HAWRYLAK Jakub (2010 #51277 LO 3446)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
10
350




10
26

9
25-28

19
380 CZUŁEK Dawid (2011 #53465 LO 10283)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)







18
19

18
  KOWALCZYK Jakub (2009 #53554 LO 10400)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)







18
17-20

18
  PHAM QUANG Aleks (2012 #53615 LO 10914)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)







18
17-20

18
  ROSIŃSKI Tytus (2010 #52241 LO 5541)
ENERGA KTS Toruń (KPM)







18
17-20

18
  ROZWADOWSKI Marcin (2009 #53645 LO 10533)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)







18
17-20

18
  STEFANIAK Konrad (2010 #53746 LO 10665)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)







18
17-20

18
386 KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 9102)
MKTS SPARTA Złotów (WLP)
5
379
5
33-40





13
21-24

18
387 SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 4417)
KTS Wijewo (WLP)
18
305




18
17-20



18
388 KOŚMICKI Maksymilian (2009 #53078 LO 9748)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
18
306




18
17-20



18
  KRUSZYŃSKI Bartosz (2011 #52484 LO 7205)
LUKS Chełmno (KPM)
18
306




18
17-21



18
  MAJEROWICZ Michał (2009 #53020 LO 9653)
TTS Trzemeszno (WLP)
18
306




18
17-20



18
  MATYJA Bolesław (2009 #53077 LO 9747)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
18
306




18
17-20



18
  SŁAWIŃSKI Kacper (2010 #52947 LO 9481)
GKTS Giżycko (WMZ)
18
306




18
17-20



18
  SZYMAŃSKI Tymon (2010 #52245 LO 5545)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
18
306




18
17-21



18
  ZERA Krzysztof (2010 #52949 LO 9483)
GKTS Giżycko (WMZ)
18
306




18
17-20



18
395 SOSNOWSKI Maksymilian (2011 #50513 LO )
()
18
319


18
17-24





18
396 JAWORSKI Hubert (2009 #50020 LO 7286)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
320
18
17-20







18
397 NOWAK Szymon (2011 #53845 LO 10794)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)







17
20

17
  SKRZYPKOWSKI Patryk (2010 #52072 LO 4438)
UKS LIS Sierakowice (POM)







17
20

17
399 MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 5715)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
41
189


17
21-23





17
400 TERESIAK Piotr (2011 #51119 LO 9425)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
17
326


17
18-25





17
401 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 8548)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
4
384






16
17-24

16
402 BARTNICKI Mikołaj (2011 #51649 LO 1916)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)







16
17-24

16
  CEMER Iwo (2010 #53765 LO 10690)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







16
17-24

16
  CHMIEL Szymon (2009 #53349 LO 10114)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







16
17-24

16
  CHODAŃ Igor (2010 #53817 LO 10754)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)







16
17-24

16
  CHOMICZ Borys (2009 #53527 LO 10364)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







16
17-24

16
  GŁOWACKI Filip (2011 #48800 LO 4133)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)







16
19-22

16
  KWIATKOWSKI Joachim (2011 #51651 LO 1918)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)







16
17-24

16
  LIPIŃSKI Teofil (2010 #50831 LO 10761)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)







16
17-24

16
  MANKIEWICZ Michał (2010 #53028 LO 9666)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







16
17-24

16
  PARUK Adam (2010 #53031 LO 9669)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







16
17-24

16
  PIETRYKOWSKI Dominik (2010 #48807 LO 4127)
UKS TS SPARTA Lubań (DŚL)







16
19-22

16
  TYMIŃSKI Antoni (2010 #53536 LO 10373)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







16
17-24

16
  URYGA Piotr (2009 #53072 LO 9736)
AKS Mikołów (ŚLS)







16
17-24

16
  WALKOWIAK Wojciech (2010 #53818 LO 10755)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)







16
17-24

16
  ZACHARA Antoni (2011 #53656 LO 10550)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)







16
19-22

16
417 KONOPKO Michał (2010 #51955 LO 3427)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
8
358




8
25-32

8
25-32

16
  KOSAŁKA Filip (2012 #49625 LO 8282)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
8
358




8
25-32

8
25-32

16
  MARDUŁA Michał (2011 #52018 LO 4033)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
8
358




8
25-32

8
25-32

16
420 NIEMIEC Łukasz (2010 #49425 LO 3021)
SPORTOWA 1 Skoczów (ŚLS)
16
328




16
17-24



16
421 PIOTROWSKI Aleksander (2009 #46353 LO 7834)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
5
379
5
33-40





9
25-28

14
422 NASZKIEWICZ Piotr (2009 #52550 LO 7683)
REMIK Stary Folwark (PDL)
14
334




14
21-22



14
423 ZIĘTY Tomasz (2011 #50909 LO 9127)
MOSM Tychy (ŚLS)
14
337
4
33-48

10
25-32





14
424 ZADROŻNY Miłosz (2010 #53603 LO 10478)
CIA Łaskarzew (MAZ)







13
21-24

13
425 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (2009 #52107 LO 4762)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
5
375




5
33-40

8
25-32

13
  MARSZALIK Mikołaj (2010 #51682 LO 2131)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
5
375




5
33-40

8
25-32

13
427 MADEJ Mikołaj (2011 #52810 LO 8932)
UKS SP Korzeniów (PKR)
8
358




8
28

5
33-36

13
428 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO )
()
36
198
13
23







13
429 ANDRZEJEWSKI Kaj (2010 #53121 LO 9807)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
13
338




13
21-24



13
430 PUKA Arkadiusz (2009 #49444 LO )
()
13
345
13
21-24







13
431 CIELOSZYK Jan (2010 #51520 LO 745)
ZKS Zielona Góra (LBU)







12
24

12
432 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO )
()
36
199
12
24







12
433 ŁOBACZEWSKI Antoni (2011 #53579 LO 10446)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







11
25

11
434 MACIASZCZYK Mikołaj (2010 #51517 LO 742)
ZKS Zielona Góra (LBU)
11
348




11
25



11
435 GIERA Szymon (2010 #50824 LO 10759)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)







10
25-26

10
  ŁĘT Norbert (2010 #50828 LO 10762)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)







10
25-26

10
437 ŁASIŃSKI Maksymilian (2010 #53123 LO 9809)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)







9
25-28

9
438 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO )
()
29
230
9
27







9
439 SZUMAN Marcel (2010 #51822 LO 3011)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
9
352




9
25-28



9
440 MARCINEK Wojciech (2010 #49234 LO 552)
UKS SMECZ Konin (WLP)
9
356
9
25-28







9
441 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 2850)
AKS Mikołów (ŚLS)
8
364






8
25-32

8
442 LISOK Marcin (2009 #50843 LO 10380)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
4
384






8
25-32

8
443 CIELOSZYK Antoni (2012 #51521 LO 746)
ZKS Zielona Góra (LBU)







8
28

8
  CITKO Antoni (2010 #53471 LO 10289)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







8
25-32

8
  GALIAK Jan (2009 #53681 LO 10590)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)







8
25-32

8
  HYLA Franciszek (2010 #53608 LO 10485)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)







8
25-32

8
  JANAS Oliwer (2010 #51205 LO 10111)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







8
25-32

8
  KRASOWSKI Błażej (2010 #53460 LO 10278)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







8
25-32

8
  KRYSZEŃ Jakub (2010 #53472 LO 10290)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







8
25-32

8
  KURBIEL Mateusz (2010 #51231 LO 10125)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







8
25-32

8
  MŁYNARCZYK Szymon (2010 #53768 LO 10693)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







8
25-32

8
  PALUSZEK Kacper (2009 #53535 LO 10372)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







8
25-32

8
  SZOSTAK Adam (2010 #51759 LO 2614)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)







8
25-32

8
  URBAN Tymoteusz (2010 #53684 LO 10593)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)







8
25-32

8
  WIERCIŃSKI Olaf (2009 #53766 LO 10691)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







8
25-32

8
456 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO )
()
26
253
8
28







8
457 KLASIŃSKI Bartosz (2009 #48865 LO )
()
12
347
8
25-32







8
458 MACIEJEWSKI Julian (2009 #50318 LO )
()
8
365
8
25-32







8
  RACHUBINSKI Marcel (2009 #51177 LO )
()
8
365
8
25-32







8
460 SZWAJKOWSKI Szymon (2011 #53580 LO 10447)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







7
30

7
461 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO )
()
24
262
7
30







7
462 FILIPIAK Patryk (2013 #52082 LO 4532)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
7
368




7
29-32



7
  GRZESZKOWIAK Jan (2011 #53126 LO 9812)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
7
368




7
29-32



7
  MAŁECKI Adam (2011 #53128 LO 9814)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
7
368




7
29-32



7
  OLKOWICZ Robert (2009 #52065 LO 4418)
KTS Wijewo (WLP)
7
368




7
29-32



7
  PASIEKA Jeremi (2010 #51785 LO 2836)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
7
368




7
29



7
467 WILK Jakub (2009 #49445 LO 11050)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
7
374
7
29-32







7
468 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO )
()
17
325
6
31







6
469 GŁÓD Tymoteusz (2012 #51784 LO 2835)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)







5
37-40

5
  KOZIOŁ Karol (2010 #51681 LO 2130)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)







5
33-40

5
  MADEJ Jan (2012 #52811 LO 8933)
UKS SP Korzeniów (PKR)







5
33-36

5
  MRÓZEK Jakub (2012 #50766 LO 9301)
LZS Kąkolówka (PKR)







5
37-40

5
  NAWARA Franciszek (2009 #53556 LO 10408)
SIEMACHA Kraków (MŁP)







5
33-40

5
  OBRZUD Mateusz (2010 #52205 LO 5259)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)







5
33-40

5
  PIEKARSKI Krzysztof (2009 #53153 LO 9867)
SIEMACHA Kraków (MŁP)







5
33-40

5
  STAREK Igor (2009 #51200 LO 10129)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







5
33-40

5
477 MIZGALSKI Tymoteusz (2011 #53124 LO 9810)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
5
375




5
33



5
478 STROŃSKI Krzysztof (2009 #48747 LO )
()
5
378
5
33-40







5
479 GILMAJSTER Konrad (2009 #51148 LO )
()
5
379
5
34







5
480 GETLER Aleksander (2009 #51791 LO 2859)
AKS Mikołów (ŚLS)







4
33-48

4
  KOWALSKI Szymon (2009 #53152 LO 9866)
SIEMACHA Kraków (MŁP)







4
41-48

4
  LEDNIOWSKI Tymoteusz (2010 #52932 LO 9394)
KS START Nowy Sącz (MŁP)







4
41-48

4
  MIREK Jan (2012 #51275 LO 3052)
ZGODA-BYCZYNA Jaworzno (ŚLS)







4
33-48

4
  ORSZULIK Igor (2013 #51130 LO 2791)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)







4
33-48

4
  POWĘZKA Kacper (2010 #51195 LO 10112)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







4
41-48

4
  URYGA Szymon (2012 #53071 LO 9735)
AKS Mikołów (ŚLS)







4
33-48

4
  WADAS Karol (2009 #53726 LO 10641)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)







4
41-48

4
488 CIAŁOŃ Tomasz (2009 #48854 LO 4982)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
4
383
4
33-48







4