Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP EW 1. GPP P-ty
1 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 10842)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
247
1

79
7

68
12
42
2
85
5-8

94
2
258
2 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
240
2

74
9

81
6

70
9-16

100
1
255
3 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 6771)
KTS Sieradz (ŁDZ)
232
3

81
6

74
9
42
2
70
9-16

82
3-4
237
4 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
214
5

72
10

70
11
39
3-4
70
9-16

82
3-4
224
5 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 919)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
215
4

68
12

79
7
40
3
60
17-32

71
5-8
218
6 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 2760)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
202
6

50
20

72
10
39
3-4
60
17-32

71
5-8
203
7 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
182
7
40
1
63
14

59
16
45
1
60
17-32

71
5-8
194
8 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
168
8

54
18

54
18
45
1
60
17-32

71
5-8
185
9 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1609)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
152
11
37
2
48
21-24

44
33-40

60
17-32

62
9-12
170
10 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 202)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
150
12
37
2
44
33-40
31
5-6
46
25-32
39
3-4
60
17-32

62
9-12
168
11 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4451)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
156
9

43
41-48

48
21-24
34
5-8
60
17-32

59
13-16
167
12 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 4999)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
152
10
37
2
46
25-32
40
1
46
25-32
34
5-8
60
17-32

52
25-32
158
13 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 9484)
GKTS Giżycko (WMZ)
136
14
40
1
42
49-56
35
3
43
41-48
38
4
50
33-48

59
13-16
152
14 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 5582)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
136
15
30
7
44
33-40
32
5
42
49-56
37
5
50
33-48

55
17-24
149
15 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4449)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
139
13

43
41-48
35
3
43
41-48
34
5-8
50
33-48

55
17-24
148
16 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2786)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
134
16
31
5-6
43
41-48
26
9-12
48
21-24
30
9-12


55
17-24
146
17 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7293)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
130
17

41
57-64
37
2
43
41-48
38
4


59
13-16
143
18 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2784)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
121
21
35
3
36
E
40
1
41
57-64
39
3-4


62
9-12
142
19 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 206)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
129
18
26
9-12
42
49-56
29
7-8
30
E
30
9-12
45
49-64

55
17-24
142
20 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 210)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
119
22
29
7-8
30
E
26
9-12
41
57-64
36
5-6


62
9-12
139
21 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4171)
LKTS Luboń (WLP)
123
19
37
2

37
2
41
57-64
40
3
45
49-64

52
25-32
138
22 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 305)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
116
23
33
4
41
57-64
37
2
42
49-56
33
7-8


48
33-40
131
23 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4453)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
123
20
40
1
41
57-64
37
2
38
E
29
10-13


48
33-40
127
24 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 7434)
MTS Kwidzyn (POM)
99
41
35
3

35
3
36
E


37
2
55
17-24
126
25 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
112
26
33
4

33
4
34
E

45
49-64

46
41-48
125
26 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 2592)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
101
35
32
5

33
4

36
5-6

40
1
55
17-24
124
27 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1598)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
100
36
26
9-12
27
E
29
8
30
E
39
3-4

37
2
55
17-24
124
28 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4092)
OKS Olesno (OPO)
113
24
31
6

37
2

42
2
45
49-64

42
49-56
124
29 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 8412)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
100
37
29
8

33
4

38
4

40
1
52
25-32
123
30 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5000)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
113
25
35
3

33
4
34
E
34
5-8


52
25-32
121
31 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 186)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
97
44
33
4

31
6

33
7-8

37
2
52
25-32
118
32 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
103
32
33
4

33
4

37
5

40
1
48
33-40
118
33 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 7258)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
92
53
31
6

31
6

30
9-12

40
1
55
17-24
117
34 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 1903)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
96
48
29
7-8

33
4
34
E
31
9-10

40
1
52
25-32
117
35 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5210)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
100
38
31
6
32
E
27
9-10
28
E
37
5

40
1
48
33-40
117
36 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3865)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
101
34
31
6

32
5

36
5-6

40
1
48
33-40
116
37 LEPICH David (2011 #49398 LO 852)
LZS Żywocice (OPO)
104
31


31
5-6

38
4

40
1
46
41-48
115
38 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
97
45
31
6
32
E
31
6
32
E
31
10

40
1
48
33-40
112
39 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 241)
LUKS Chełmno (KPM)
98
43
32
5

27
9-10
28
E
34
7

40
1
46
41-48
112
40 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9325)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
112
27
33
4

35
3

37
5

40
1
40
57-64
112
41 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 7115)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
105
29
30
7

30
7

42
2

40
1

112
42 MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 10843)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
72
93
26
9-12

22
13-16

24
14-17

40
1
59
13-16
109
43 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 9327)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
104
30
26
9-12

31
6

38
4

37
2
40
57-64
109
44 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 213)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
90
55
26
9-12
27
E
29
7-8
30
E
30
9-12

37
2
48
33-40
108
45 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 10849)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
94
51
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E
24
14-17


48
33-40
106
46 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 2928)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
94
49
29
8
30
E
29
8

34
5-8

40
1
42
49-56
106
47 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1605)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
91
54
33
4
34
E
26
9-12
27
E
30
9-12

35
3
42
49-56
106
48 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2407)
KS GOTYK Toruń (KPM)
88
59
25
11-12

29
8
30
E
28
11-12

37
2
46
41-48
104
49 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 9899)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
88
60


31
5-6

27
9-16

40
1
46
41-48
104
50 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 9526)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
99
40
32
5

29
7-8

35
6

37
2

104
51 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7638)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
100
39
31
5-6

27
10

34
5-8

37
2

102
52 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 9361)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
103
33
33
4

31
6

35
6

33
4

101
53 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 35)
KS Mysław (ŚLS)
80
79
26
9-12

26
9-12
27
E
25
13-16

35
3
46
41-48
99
54 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 5091)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
96
47
31
6

31
6

33
7-8

35
3

99
55 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9359)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
94
50
32
5

30
7

32
9

35
3

99
56 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 845)
LZS Żywocice (OPO)
63
110


29
7-8

34
5-8

35
3

98
57 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 4648)
STS Dębno (ZPM)
60
116


27
9-10

33
7-8

37
2

97
58 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 4537)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
88
62
31
6

31
6



35
3

97
59 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 1904)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
80
78
26
9-12

26
9-12

28
11-14

31
5-6
42
49-56
96
60 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 5482)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
82
73


26
9-12

30
9-12

37
2
40
57-64
96
61 MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 8761)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
89
57
26
9-12

30
7

33
8

33
4

96
62 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 2275)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
80
77
25
12

23
14

30
9-12

30
7
40
57-64
95
63 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 10858)
KS Nadarzyn (MAZ)
93
52
30
5-8
31
E
26
9-12
27
E
29
10-13

35
3

95
64 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3107)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
87
63
26
11

30
7

30
9-12

35
3

95
65 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3861)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
97
46
32
5

33
4

30
9-12



95
66 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6157)
KS STELLA Gniezno (WLP)
80
76


25
11-12

32
9

37
2

94
67 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 5108)
MOSM Tychy (ŚLS)
69
100
16
17-24

22
13-16

25
13-16

31
5-6
46
41-48
93
68 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 9607)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
56
125


27
10

29
10-13

37
2

93
69 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 7389)
MRKS Gdańsk (POM)
86
64
28
9

26
11

32
9

33
4

93
70 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
77
85
25
12

27
10

25
13-16

37
2
40
57-64
92
71 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 7531)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
57
123


26
9-12

31
10

35
3

92
72 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3108)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
86
65
29
8

27
10

30
9-12

33
4

92
73 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 8696)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
83
70


26
9-12

28
11-14

37
2

91
74 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1976)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
89
58
27
10

28
9

30
10-11

33
4

91
75 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3863)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
88
61
30
7

29
8

25
13-16

32
5

91
76 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 8759)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
59
117


28
9

31
9-10

32
5

91
77 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3480)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
70
97
22
13-16

22
13-16
23
E
25
13-16

33
4
42
49-56
90
78 MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 5493)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
86
66
26
9-12

26
9-12

30
9-12

33
4

89
79 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 372)
KS Dąbcze (WLP)
82
72
20
17
21
E
27
9-10

30
9-12

32
5

89
80 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 79)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
90
56
31
6

26
11

29
10-13

29
8

89
81 POST Wiktor (2010 #51042 LO 7386)
MRKS Gdańsk (POM)
77
84
20
17

22
15

35
6

31
6

88
82 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 166)
GKTS Gdańsk (POM)
98
42
29
8

20
17

39
3-4



88
83 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1597)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
40
171
5
33-40

16
17-24
17
E
18
17-24

26
9-12
52
25-32
87
84 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3721)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
80
80
27
10

29
8

24
14-17

31
6

87
85 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 4707)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
50
143
16
17-24

16
17-24

18
17-24

40
1
52
25-32
86
86 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1130)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
74
90
25
12
26
E


23
16-17

37
2

86
87 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 7318)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
58
120
13
21-23

19
18

26
14-15

35
3
40
57-64
85
88 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2874)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
66
103
22
13-16

16
17-24

28
11-14

35
3

85
89 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1507)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
54
133


26
9-12

28
12

31
6

85
90 SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 7388)
MRKS Gdańsk (POM)
76
87
23
14

19
18

34
7

28
9

85
91 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 9364)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
82
71
25
12

14
22

33
8

27
10

85
92 CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3917)
STS Brynica ŁOK (OPO)
82
75
26
9-12

26
9-12

25
13-16

32
5

84
93 KUTA Michał (2009 #50566 LO 5860)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
71
95
22
13-16

22
13-16

27
9-16

33
4

82
94 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 4416)
KTS Wijewo (WLP)
78
81
26
11

25
11-12

25
13-16

31
6

82
95 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 74)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
84
69
28
9

20
17

24
14-17

30
7

82
96 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 73)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
85
67
30
7

18
19

24
14-17

28
9

82
97 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9521)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
82
74
29
8

26
9-12

27
13

25
11-12

82
98 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 4998)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
70
99
22
13-16

22
13-16

10
26-29

37
2

81
99 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 8519)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
48
148


18
17-20

30
9-12

33
4

81
100 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 9436)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
71
94
22
13-16

22
13-16

27
9-16

31
5-6

80
101 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 10845)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
70
98
26
9-12
27
E
22
13-16
23
E
20
18-21

30
7

80
102 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 6884)
UKS REMUS Miechucino (POM)
67
102
25
12

17
20

25
13-16

30
7

80
103 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 9907)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
44
157
25
11-12

19
17-18



35
3

79
104 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 5570)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
74
91
22
13-16

22
13-16
23
E
18
17-24

33
4

78
105 SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 8529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
47
155


21
15-16

26
13-14

31
6

78
106 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1493)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
48
149


19
17-19

29
11

30
7

78
107 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7248)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
78
83
26
9-12

26
9-12

16
19-26

26
9-12

78
108 STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO )
()
85
68
30
5-8
31
E
26
9-12
27
E
20
18-21



78
109 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 8106)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
44
158
24
13
25
E
9
25-28
10
E


35
3
42
49-56
77
110 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 6885)
UKS REMUS Miechucino (POM)
73
92
17
20

9
27

33
8

27
10

77
111 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
61
115
22
13-16



23
15-18

31
5-6

76
112 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3739)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
71
96
19
18

25
12

24
14-17

26
11

75
113 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
75
89
26
11

24
13

25
13-16

7
30-31

75
114 BLACHA Adrian (2009 #50834 LO )
()
75
88
26
11

18
19

31
10



75
115 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 6253)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
65
106
16
17-24

22
13-16

27
9-16

25
11-12

74
116 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 7140)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
68
101
16
17-24

22
13-16

30
9-12

22
13-16

74
117 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 1908)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
55
130
16
17-24

16
17-24

23
15-18

33
4

72
118 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6233)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
51
138
17
20

7
29-32

25
13-16

30
7

72
119 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 8709)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
62
113
22
13-16

16
17-24
17
E
18
17-24

31
6

71
120 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 38)
KS Mysław (ŚLS)
56
126
22
13-16

16
17-24

18
17-24

31
5-6

71
121 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 9897)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
40
169


19
17-18

21
17-18

31
5-6

71
122 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 10844)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
65
108
22
13-16

13
21-24

20
18-21

29
8

71
123 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 2223)
MSZS Świdwin (ZPM)
106
28
35
3



36
5-6



71
124 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 4599)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
51
140
18
17-20

18
17-20

15
22-25

33
4

69
125 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 3092)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
51
136
8
25-32

8
25-32

27
9-16

32
5

67
126 KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 7390)
MRKS Gdańsk (POM)
51
137
8
25-32



27
9-16

32
5

67
127 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 7114)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
54
134
15
21

14
22

25
13-16

26
11

66
128 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 1913)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
66
104
16
17-24

22
13-16

28
11-14



66
129 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3087)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
65
107
16
17-24

16
17-24

27
9-16

22
13-16

65
130 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 5559)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
51
139


16
17-24
17
E
18
17-24

29
8

64
131 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 6518)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
41
166


24
13

17
18-25

23
14

64
132 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7245)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
77
86
26
9-12

22
13-16

16
19-26



64
133 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 3662)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
50
141
16
17-24

16
17-24

18
17-24

29
7-8

63
134 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 1970)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
128
18
17-20

13
21-24

17
20-23

28
9

63
135 DOMAŃSKI Gabriel (2009 #50623 LO 10560)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
63
111
21
15-16

21
15-16

21
18-19



63
136 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 8714)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
57
124
22
13-16

16
17-24
17
E
18
17-24

22
13-16

62
137 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 1905)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
48
151
16
17-24

16
17-24

16
19-26

29
7-8

61
138 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 4655)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
48
153
16
17-24

16
17-24



29
7-8

61
139 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 142)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
58
121
16
17-24
17
E
16
17-24
17
E
18
17-24

26
9-12

61
140 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1015)
UKS Maków (ŁDZ)
58
122


18
19

17
21-23

26
11

61
141 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 5759)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
55
131
23
14

15
21

17
21-23

21
15-16

61
142 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 5346)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
49
147
18
17-20



12
24-27

30
7

60
143 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 5712)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
40
170


20
17

20
17-20

20
17

60
144 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 7244)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
66
105
22
13-16

22
13-16

16
19-26



60
145 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4019)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
50
146
26
9-12
27
E




32
5

59
146 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 6808)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
42
163
16
17-24

8
25-32

18
17-24

25
11-12

59
147 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3737)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
65
109
21
16

19
18

17
18-25

19
18

59
148 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 1910)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
43
161
16
17-24

11
25

16
19-26

26
9-12

58
149 WILK Anatol (2011 #51163 LO 5347)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
28
189


11
25

17
20-23

29
8

57
150 ADAMCZYK Jan (2010 #51162 LO 5333)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
25
195


13
21-24

12
24-27

31
6

56
151 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 1979)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
30
185
13
21-23



17
20-23

26
11

56
152 KOGUT Kajetan (2010 #51141 LO 9362)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
32
179


15
21

17
18-25

24
13

56
153 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 6796)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
56
127
16
17-24

16
17-24

18
17-24

22
13-16

56
154 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 195)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
42
164
8
25-32

16
17-24

18
17-24

22
13-16

56
155 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4035)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
34
175
16
17-24



18
17-24

22
13-16

56
156 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 8245)
ŚKTS Świecie (KPM)
41
168
8
25-32

16
17-24
17
E


30
7

55
157 WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 7601)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
23
206


13
21-24

10
26-29

31
6

54
158 KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9384)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
21
213


21
15-16



32
5

53
159 TREDER Adam (2010 #48450 LO 165)
GKTS Gdańsk (POM)
29
187


11
25

18
17-24

24
13

53
160 GĄSIOROWSKI Piotr (2010 #51111 LO 9160)
ULKS Ciechów (DŚL)
25
195


13
21-24

12
24-27

27
10

52
161 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 2418)
KS GOTYK Toruń (KPM)
25
198
16
17-24

8
25-32
9
E


27
10

52
162 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 2615)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
26
192


8
25-32

18
17-24

26
9-12

52
163 SKŁADOŃ Norbert (2010 #50585 LO 5129)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
63
112
27
10

25
12





52
164 KWIECINSKI Hubert (2011 #49233 LO 554)
UKS SMECZ Konin (WLP)
18
223


18
17-20



33
4

51
165 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 5348)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
45
156
13
21-23

13
21-24

12
24-27

25
12

51
166 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 9437)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
43
160




21
17-18

29
7-8

50
167 SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 4439)
UKS LIS Sierakowice (POM)
21
213


21
16



29
8

50
168 DAHM Alan (2009 #49887 LO 4480)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
27
191
16
17-24



11
25-28

22
13-16

49
169 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 1011)
UKS Maków (ŁDZ)
21
213


21
16



27
10

48
170 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4767)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
34
177
8
25-32

16
17-24

10
25-32

22
13-16

48
171 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 24)
KS Mysław (ŚLS)
48
154
16
17-24

16
17-24



16
17-24

48
172 ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 5954)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
48
152
16
17-24

16
17-24

16
19-26



48
173 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 7270)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
23
205
8
25-32

4
41-48

10
25-32

29
8

47
174 MACIEJEWSKI Bartosz (2009 #47352 LO 4356)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
20
219




20
17-20

27
9-10

47
175 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3723)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
48
150
13
23

17
20

17
18-25

12
24

47
176 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 8857)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
78
82
22
15



25
13-16



47
177 MATYJA Marcel (2009 #48395 LO 3643)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
21
212


5
33-40

16
21-24

25
11-12

46
178 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 242)
LUKS Chełmno (KPM)
17
227


16
17-24
17
E


28
9

45
179 TRYBULSKI Antoni (2012 #51096 LO 10913)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
19
220


9
25-28

10
26-29

26
9-12

45
180 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 3025)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
26
193
8
25-32

8
25-32

10
25-32

26
9-12

44
181 KULIK Iwo (2009 #50399 LO 9496)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)







32
5
42
49-56
42
  WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 4764)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)







26
9-12
42
49-56
42
183 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 7947)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
16
228


16
17-24



26
9-12

42
184 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 4713)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
16
229
8
25-32

8
25-32



26
9-12

42
185 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 3812)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
17
226


17
20



25
12

42
186 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 2524)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
42
165
8
25-32

16
17-24

10
25-32

16
17-24

42
187 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 3459)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
38
173
15
21

7
29-32

15
21-26

12
24

42
188 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 8859)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
59
118
13
23



28
11-12



41
189 MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 5715)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
41
167
24
13



17
21-23



41
190 SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 3250)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







35
3
40
57-64
40
191 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 2616)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
34
176
8
25-32

8
25-32

10
25-32

22
13-16

40
192 GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 4753)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
24
202
8
25-32

16
17-24



16
17-24

40
193 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7267)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
32
180
16
17-24

16
17-24



8
25-32

40
194 KURZEJA Alan (2009 #50526 LO 7436)
MTS Kwidzyn (POM)
50
142
14
22

8
28

18
17-24



40
195 PAWŁOWSKI Piotr (2009 #49430 LO 2877)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
54
135
16
17-24

16
17-24

6
27-34



38
196 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 8708)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
27
190
8
25-32

5
33-37

11
25-28

18
17-21

37
197 LEŚNICZAK ADRIAN (2009 #49409 LO 5193)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
14
233


7
29-32



29
8

36
198 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO )
()
62
114
23
14

13
23





36
199 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO )
()
59
119
24
13

12
24





36
200 MIKA Przemysław (2009 #51268 LO 1276)
niestow. woj. PKR (PKR)







35
3

35
  PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 6383)
KS FLISAK Złotoria (KPM)







35
3

35
202 HANC Antoni (2009 #51175 LO 6350)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
10
241


10
26



25
12

35
203 KOZAK Szymon (2010 #52136 LO 4851)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)







33
4

33
  KUROS Antoni (2010 #52015 LO 4012)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)







33
4

33
205 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 10496)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
33
178


18
17-20

15
21-26



33
206 HUBKA Piotr (2009 #50784 LO 9292)
LZS Kąkolówka (PKR)







32
5

32
  KUŹMA Jakub (2009 #49015 LO 7722)
UKS ATS Białystok (PDL)







32
5

32
  MRUK Patryk (2010 #53053 LO 9711)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)







32
5

32
  ŻMUDA Leon (2010 #51518 LO 743)
ZKS Zielona Góra (LBU)







32
5

32
210 ROLA Filip (2009 #49586 LO 8617)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
5
255


5
33-40



27
9-10

32
211 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 201)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
10
240




10
25-32

22
13-16

32
212 BARAN Marcel (2009 #52004 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







31
6

31
  GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 9330)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)







31
6

31
  KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 2540)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)







31
6

31
  NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 4329)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)







31
6

31
216 KOLKE Błażej (2010 #49995 LO 7112)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
31
182


13
23

18
17-24



31
217 DUŚ Alex (2009 #51542 LO 841)
LZS Żywocice (OPO)







30
7

30
  OBAL Daniel (2009 #52049 LO 4251)
LUKS Skrzyszów (MŁP)







30
7

30
  SZEMRAJ Filip (2011 #50807 LO 8535)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)







30
7

30
220 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 8466)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
30
184




30
9-12



30
221 BEDNARSKI Adam (2009 #51813 LO 2953)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)







29
8

29
  KOBA Rafał (2010 #49158 LO 9438)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)







29
7-8

29
  KUNASZEWSKI Jan (2010 #52749 LO 8681)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)







29
8

29
  PODOSEK Aleksander (2010 #51929 LO 3259)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







29
8

29
  REMBIASZ Jan (2009 #51456 LO 193)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)







29
8

29
  SAULEWICZ Jan (2011 #51744 LO 2546)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)







29
7-8

29
  SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 1483)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)







29
8

29
  STAŃKO Bartosz (2010 #51615 LO 1638)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







29
8

29
229 SŁABOŃ Szymon (2011 #50214 LO 5481)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
55
132
29
8







29
230 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO )
()
50
145
20
17

9
27





29
231 ARENDT Mikołaj (2010 #51180 LO 9383)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)







28
9

28
  DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 4852)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)







28
9

28
  FLASZA Hubert (2009 #51455 LO 192)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)







28
9

28
  KOZŁOWSKI Szymon (2010 #52801 LO 8921)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







28
9

28
235 GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 6357)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
7
251


7
29



21
16

28
236 WIECZOREK Gracjan (2010 #49858 LO 4608)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
50
144


13
21-24

15
22-25



28
237 GIERLACH Igor (2009 #52407 LO 6754)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)







27
10

27
  PISZCZEK Norbert (2009 #51935 LO 3265)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







27
9-10

27
  WIĘCKOWSKI Mateusz (2009 #51238 LO 8764)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)







27
9-10

27
240 CHOJNACKI Adam (2009 #53169 LO 9911)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)







26
9-12

26
  DUDA Filip (2009 #53166 LO 9908)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)







26
9-12

26
  KOPANIA Krzysztof (2009 #53168 LO 9910)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)







26
9-12

26
  KOWALCZYK Filip (2010 #52090 LO 4588)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)







26
9-12

26
  KOWALSKI Krystian (2010 #52984 LO 9556)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







26
9-12

26
  MYKITKA Damian (2009 #53171 LO 9913)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)







26
9-12

26
  RACKI Kamil (2009 #52701 LO 8469)
UKS Wisła (ŚLS)







26
9-12

26
  SZYMAŃSKI Igor (2010 #52983 LO 9555)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







26
9-12

26
  WĘGRZYNOWSKI Alan (2010 #51597 LO 1437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)







26
9-12

26
  WINTER Marcel (2010 #53015 LO 9647)
KSTS Krosno (PKR)







26
11

26
  ŻÓŁTEK Daniel (2009 #52416 LO 6768)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)







26
9-12

26
251 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 147)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
15
231
5
33-40

5
33-40



16
17-24

26
252 JASIŃSKI Nikodem (2009 #49427 LO )
()
56
129
26
9-12







26
253 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO )
()
43
162
18
19

8
28





26
254 DOLIŃSKI Paweł (2009 #51821 LO 3010)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)







25
11-12

25
  ŁUKASIK Aleksander (2010 #53133 LO 9829)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)







25
12

25
  SINICKI Tytus (2011 #52406 LO 6745)
ZKS Zielona Góra (LBU)







25
12

25
257 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 7429)
MTS Kwidzyn (POM)
25
194


7
30

18
17-24



25
258 WRÓBEL Tomasz (2009 #50143 LO 10090)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
25
197


25
12





25
259 CZARNECKI Szymon (2009 #51259 LO 7714)
UKS ATS Białystok (PDL)







24
13

24
  DRÓŻDŻ Kamil (2011 #51457 LO 194)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)







24
13

24
  MRÓZEK Filip (2009 #50786 LO 9295)
LZS Kąkolówka (PKR)







24
13

24
262 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO )
()
39
172
17
20

7
30





24
263 CYRAŃSKI Miłosz (2010 #51183 LO 10359)
MTS Kwidzyn (POM)
24
200


6
32

18
17-24



24
264 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 8718)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
24
201
8
25-32

5
33-37

11
25-28



24
265 KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO )
()
24
203
24
13







24
266 KENAR Bartosz (2009 #53146 LO 9859)
KSTS Krosno (PKR)







23
14

23
  MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 8104)
PIONIER Kleszczewo (WLP)







23
13-14

23
  OLEŃSKI Tadeusz (2010 #53026 LO 9664)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







23
14

23
  PAWLAK Igor (2010 #51557 LO 1016)
UKS Maków (ŁDZ)







23
14

23
  SKAŁECKI Szymon (2010 #49411 LO 5202)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)







23
13-14

23
  SULEWSKI Jakub (2009 #48710 LO 4542)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)







23
14

23
272 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 2022)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
10
242
5
33-40





18
17-21

23
273 KANIEWSKI Witold (2009 #48716 LO 7391)
MRKS Gdańsk (POM)
23
207


23
14





23
  MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO )
()
23
207


23
13-14





23
275 CIAK Paweł (2010 #52946 LO 9480)
GKTS Giżycko (WMZ)







22
13-16

22
  DROBISZEWSKI Filip (2010 #53135 LO 9834)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)







22
13-16

22
  GORCZYCZEWSKI Piotr (2010 #51598 LO 1438)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)







22
13-16

22
  HASEK Jakub (2009 #52993 LO 9590)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)







22
13-16

22
  KONDRACKI Aleksander (2009 #52277 LO 5843)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







22
13-16

22
  KRESIN Kamil (2010 #52948 LO 9482)
GKTS Giżycko (WMZ)







22
13-16

22
  MALICKI Marcin (2009 #53170 LO 9912)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)







22
13-16

22
  MILCZARSKI Miłosz (2010 #52092 LO 4590)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)







22
13-16

22
  NOWAK Juliusz (2011 #52976 LO 9544)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)







22
15

22
  SAGAN Marcel (2011 #52273 LO 5839)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







22
13-16

22
  STEC Łukasz (2010 #51639 LO 1762)
UKS MOSIR Dukla (PKR)







22
15

22
  SZCZĘŚNIAK Krystian (2009 #53167 LO 9909)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)







22
13-16

22
  SZELEJEWSKI Andrzej (2010 #52743 LO 8650)
SKS 40 Warszawa (MAZ)







22
13-16

22
  ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 9843)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







22
15

22
  ZIOŁO Piotr (2012 #53016 LO 10912)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)







22
13-16

22
290 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO )
()
44
159
22
13-16







22
291 BOGUSZ Filip (2009 #48727 LO )
()
22
209


22
13-16





22
292 CZAJA Mateusz (2010 #52141 LO 4861)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)







21
16

21
  LEWANDOWSKI Wiktor (2010 #52000 LO 3727)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







21
16

21
  MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 7119)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







21
16

21
  PIOTROWSKA Dominik (2010 #53138 LO 9836)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)







21
15-16

21
296 BOBER Mateusz (2009 #50792 LO 9291)
LZS Kąkolówka (PKR)







20
17

20
  LEWANDOWSKI Jakub (2010 #46806 LO 4541)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)







20
17

20
  MUCHA Mateusz (2010 #48874 LO 9535)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)







20
17

20
  WÓJCIK Błażej (2011 #52275 LO 5841)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







20
17

20
300 BIELA Wiktor (2009 #44516 LO 4981)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
12
239


4
33-48



16
17-24

20
301 CIBOROWSKI Szymon (2010 #51279 LO 6402)
UKS KĘPA Dębica (PKR)







19
18

19
  TARAKAN Michał (2014 #52282 LO 5927)
3STS Starogard Gdański (POM)







19
18

19
  TOPOLSKI Tomasz (2010 #52553 LO 7686)
REMIK Stary Folwark (PDL)







19
18

19
304 YELISIJEV Serhii (2009 #50518 LO )
()
19
221
19
18







19
305 SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 4417)
KTS Wijewo (WLP)
7
253






18
17-20

18
306 FEDORYNIEC Wojciech (2014 #52283 LO 5928)
3STS Starogard Gdański (POM)







18
19

18
  GAJEWCZYK Paweł (2012 #51795 LO 2879)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)







18
17-20

18
  GŁÓD Mikołaj (2010 #51783 LO 2834)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)







18
19

18
  GRZEGÓRZKO Kacper (2009 #52974 LO 9537)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)







18
19

18
  KOŚMICKI Maksymilian (2009 #53078 LO 9748)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)







18
17-20

18
  KRUSZYŃSKI Bartosz (2011 #52484 LO 7205)
LUKS Chełmno (KPM)







18
17-21

18
  MAJEROWICZ Michał (2009 #53020 LO 9653)
TTS Trzemeszno (WLP)







18
17-20

18
  MATYJA Bolesław (2009 #53077 LO 9747)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)







18
17-20

18
  SŁAWIŃSKI Kacper (2010 #52947 LO 9481)
GKTS Giżycko (WMZ)







18
17-20

18
  SOKOŁOWSKI Fabian (2012 #51794 LO 2878)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)







18
17-20

18
  SZYMAŃSKI Tymon (2010 #52245 LO 5545)
ENERGA KTS Toruń (KPM)







18
17-21

18
  ZERA Krzysztof (2010 #52949 LO 9483)
GKTS Giżycko (WMZ)







18
17-20

18
  ZIELONY Wiktor (2010 #49886 LO 8247)
ŚKTS Świecie (KPM)







18
17-21

18
319 SOSNOWSKI Maksymilian (2011 #50513 LO )
()
18
222




18
17-24



18
320 JAWORSKI Hubert (2009 #50020 LO 7286)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
223


18
17-20





18
321 BUGANIK Marcel (2010 #51523 LO 748)
ZKS Zielona Góra (LBU)







17
20

17
  HOŁUBOWICZ Filip (2010 #52552 LO 7685)
REMIK Stary Folwark (PDL)







17
19-20

17
  KARWIŃSKI Miłosz (2010 #52800 LO 8920)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







17
19-20

17
  RĄPAŁA Jacek (2010 #53145 LO 9858)
UKS MOSIR Dukla (PKR)







17
20

17
325 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO )
()
30
186
11
25

6
31





17
326 TERESIAK Piotr (2011 #51119 LO 9425)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
17
225




17
18-25



17
327 PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 3493)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
8
249






16
17-24

16
328 NIEMIEC Łukasz (2010 #49425 LO 3021)
SPORTOWA 1 Skoczów (ŚLS)







16
17-24

16
  PILCH Michał (2010 #52704 LO 8472)
UKS Wisła (ŚLS)







16
17-24

16
  RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 52)
KS Mysław (ŚLS)







16
17-24

16
  TOMKOWSKI Dawid (2011 #52054 LO 4291)
MOKSIR Czchów (MŁP)







16
17-24

16
  VYNARSKIY Valerii (2009 #52935 LO 9399)
KS Mysław (ŚLS)







16
17-24

16
333 MIKITA Paweł (2009 #50475 LO )
()
32
181
16
17-24







16
334 NASZKIEWICZ Piotr (2009 #52550 LO 7683)
REMIK Stary Folwark (PDL)







14
21-22

14
  PIZUŃSKI Mikołaj (2011 #51998 LO 3725)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







14
22

14
  WRÓBEL Kacper (2010 #51640 LO 1763)
UKS MOSIR Dukla (PKR)







14
22

14
337 ZIĘTY Tomasz (2011 #50909 LO 9127)
MOSM Tychy (ŚLS)
14
232


4
33-48

10
25-32



14
338 ANDRZEJEWSKI Kaj (2010 #53121 LO 9807)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)







13
21-24

13
  DUPLAGA Jakub (2009 #52409 LO 6756)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)







13
23

13
  GRABOWSKI Filip (2011 #51995 LO 3719)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







13
23

13
  KONIECZKA Grzegorz (2010 #51671 LO 2069)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)







13
21-24

13
  OŻGA Patryk (2010 #47351 LO 4357)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)







13
21-24

13
  ZIMOWSKI Mateusz (2010 #50004 LO 5942)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







13
21-24

13
344 SIKORSKI Przemysław (2009 #46356 LO 10700)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
13
234




13
25



13
345 PUKA Arkadiusz (2009 #49444 LO )
()
13
235


13
21-24





13
346 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 151)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
4
261


4
41-48



8
25-32

12
347 KLASIŃSKI Bartosz (2009 #48865 LO )
()
12
238
4
33-48

8
25-32





12
348 IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 5116)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)







11
25

11
  MACIASZCZYK Mikołaj (2010 #51517 LO 742)
ZKS Zielona Góra (LBU)







11
25

11
350 HAWRYLAK Jakub (2010 #51277 LO 3446)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)







10
26

10
351 BERGER Wiktor (2012 #50332 LO 9417)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
21
216
10
26







10
352 KULWAS Karol (2009 #51633 LO 1713)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)







9
25-28

9
  MIESZAŁA Jakub (2009 #49316 LO 1705)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)







9
25-28

9
  NOWICKI Konstanty (2009 #52286 LO 5944)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







9
25-28

9
  SZUMAN Marcel (2010 #51822 LO 3011)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)







9
25-28

9
356 MARCINEK Wojciech (2010 #49234 LO 552)
UKS SMECZ Konin (WLP)
9
243


9
25-28





9
357 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 4015)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
8
249






8
25-32

8
358 KONOPKO Michał (2010 #51955 LO 3427)
UKS STS Mikołów (ŚLS)







8
25-32

8
  KOSAŁKA Filip (2012 #49625 LO 8282)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)







8
25-32

8
  KUSEK Bartłomiej (2011 #52583 LO 7905)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)







8
25-32

8
  MADEJ Mikołaj (2011 #52810 LO 8932)
UKS SP Korzeniów (PKR)







8
28

8
  MARDUŁA Michał (2011 #52018 LO 4033)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)







8
25-32

8
363 HAWEŁKO Kacper (2010 #49958 LO )
()
24
204
8
25-32







8
364 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 2850)
AKS Mikołów (ŚLS)
16
230
8
25-32







8
365 MACIEJEWSKI Julian (2009 #50318 LO )
()
8
244


8
25-32





8
  RACHUBINSKI Marcel (2009 #51177 LO )
()
8
244


8
25-32





8
367 MATONIA Filip (2009 #47223 LO 4656)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
8
247
8
25-32







8
368 FILIPIAK Patryk (2013 #52082 LO 4532)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)







7
29-32

7
  GRZESZKOWIAK Jan (2011 #53126 LO 9812)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)







7
29-32

7
  MAŁECKI Adam (2011 #53128 LO 9814)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)







7
29-32

7
  OLKOWICZ Robert (2009 #52065 LO 4418)
KTS Wijewo (WLP)







7
29-32

7
  PASIEKA Jeremi (2010 #51785 LO 2836)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)







7
29

7
  PRZYBYSZ Przemysław (2012 #51618 LO 1648)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







7
30-31

7
374 WILK Jakub (2009 #49445 LO 11050)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
7
251


7
29-32





7
375 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (2009 #52107 LO 4762)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)







5
33-40

5
  MARSZALIK Mikołaj (2010 #51682 LO 2131)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)







5
33-40

5
  MIZGALSKI Tymoteusz (2011 #53124 LO 9810)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)







5
33

5
378 STROŃSKI Krzysztof (2009 #48747 LO )
()
13
236


5
33-40





5
379 GILMAJSTER Konrad (2009 #51148 LO )
()
5
255


5
34





5
  KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 9102)
MKTS SPARTA Złotów (WLP)
5
255


5
33-40





5
  PIOTROWSKI Aleksander (2009 #46353 LO 7834)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
5
255


5
33-40





5
382 RADOSZ Aleksander (2009 #50317 LO )
()
5
259
5
33-40







5
383 CIAŁOŃ Tomasz (2009 #48854 LO 4982)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
8
246


4
33-48





4
384 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 8548)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
4
262
4
33-48







4
  LISOK Marcin (2009 #50843 LO 10380)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
4
262
4
33-48







4
  MIKITA Michał (2011 #50476 LO )
()
4
262
4
33-48







4