Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 6728)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
247
1








247
2 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
240
2








240
3 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 6771)
KTS Sieradz (ŁDZ)
232
3








232
4 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 919)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
215
4








215
5 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
214
5








214
6 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 2760)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
202
6








202
7 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
182
7








182
8 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
168
8








168
9 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4451)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
156
9








156
10 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 4999)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
152
10








152
11 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1609)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
152
11








152
12 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 202)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
150
12








150
13 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4449)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
139
13








139
14 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 9484)
GKTS Giżycko (WMZ)
136
14








136
15 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 5582)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
136
15








136
16 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2786)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
134
16








134
17 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7293)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
130
17








130
18 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 206)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
129
18








129
19 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4171)
LKTS Luboń (WLP)
123
19








123
20 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO )
()
123
20








123
21 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4453)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
123
21








123
22 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2784)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
121
22








121
23 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 210)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
119
23








119
24 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 305)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
116
24








116
25 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4092)
OKS Olesno (OPO)
113
25








113
26 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5000)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
113
26








113
27 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
112
27








112
28 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9325)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
112
28








112
29 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 2223)
MSZS Świdwin (ZPM)
106
29








106
30 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 7115)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
105
30








105
31 POST Wiktor (2010 #51042 LO 7386)
MRKS Gdańsk (POM)
105
31








105
32 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 9327)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
104
32








104
33 LEPICH David (2011 #49398 LO 852)
LZS Żywocice (OPO)
104
33








104
34 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
103
34








103
35 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 9361)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
103
35








103
36 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3865)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
101
36








101
37 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 2592)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
101
37








101
38 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1598)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
100
38








100
39 GOLOTA Jan (2009 #50664 LO )
()
100
39








100
40 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5210)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
100
40








100
41 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7638)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
100
41








100
42 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 9526)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
99
42








99
43 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 7434)
MTS Kwidzyn (POM)
99
43








99
44 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 166)
GKTS Gdańsk (POM)
98
44








98
45 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 241)
LUKS Chełmno (KPM)
98
45








98
46 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 186)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
97
46








97
47 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
97
47








97
48 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3861)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
97
48








97
49 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 5091)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
96
49








96
50 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 1903)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
96
50








96
51 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 2928)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
94
51








94
52 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9359)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
94
52








94
53 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 6732)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
94
53








94
54 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 9332)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
93
54








93
55 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 7258)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
92
55








92
56 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1605)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
91
56








91
57 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 213)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
90
57








90
58 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 79)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
90
58








90
59 MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 8761)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
89
59








89
60 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1976)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
89
60








89
61 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2407)
KS GOTYK Toruń (KPM)
88
61








88
62 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO )
()
88
62








88
63 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3863)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
88
63








88
64 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 4537)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
88
64








88
65 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3107)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
87
65








87
66 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3108)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
86
66








86
67 MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 5493)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
86
67








86
68 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 73)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
85
68








85
69 STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO 6726)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
85
69








85
70 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 74)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
84
70








84
71 KORZENIOWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 647)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
83
71








83
72 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 9364)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
82
72








82
73 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 372)
KS Dąbcze (WLP)
82
73








82
74 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 5482)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
82
74








82
75 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9521)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
82
75








82
76 CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3917)
STS Brynica (OPO)
82
76








82
77 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6157)
KS STELLA Gniezno (WLP)
80
77








80
78 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 2275)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
80
78








80
79 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 1904)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
80
79








80
80 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 35)
KS Mysław (ŚLS)
80
80








80
81 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3721)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
80
81








80
82 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 4416)
KTS Wijewo (WLP)
78
82








78
83 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 8857)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
78
83








78
84 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7248)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
78
84








78
85 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
77
85








77
86 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7245)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
77
86








77
87 SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 7388)
MRKS Gdańsk (POM)
76
87








76
88 BLACHA Adrian (2009 #50834 LO )
()
75
88








75
89 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
75
89








75
90 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1130)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
74
90








74
91 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 5570)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
74
91








74
92 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 6885)
UKS REMUS Miechucino (POM)
73
92








73
93 MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 6725)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
72
93








72
94 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 9436)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
71
94








71
95 KUTA Michał (2009 #50566 LO 5860)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
71
95








71
96 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3739)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
71
96








71
97 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3480)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
70
97








70
98 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 9623)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
70
98








70
99 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 4998)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
70
99








70
100 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 5108)
MOSM Tychy (ŚLS)
69
100








69
101 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 7140)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
68
101








68
102 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 6884)
UKS REMUS Miechucino (POM)
67
102








67
103 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2874)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
66
103








66
104 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 1913)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
66
104








66
105 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 7244)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
66
105








66
106 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 6253)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
65
106








65
107 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3087)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
65
107








65
108 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 6730)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
65
108








65
109 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3737)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
65
109








65
110 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 845)
LZS Żywocice (OPO)
63
110








63
111 DOMAŃSKI Gabriel (2009 #50623 LO )
()
63
111








63
112 SKŁADOŃ Norbert (2010 #50585 LO 5129)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
63
112








63
113 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 8709)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
62
113








62
114 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO )
()
62
114








62
115 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
61
115








61
116 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 4648)
STS Dębno (ZPM)
60
116








60
117 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 8759)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
59
117








59
118 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 8859)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
59
118








59
119 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO )
()
59
119








59
120 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 7318)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
58
120








58
121 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 142)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
58
121








58
122 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1015)
UKS Maków (ŁDZ)
58
122








58
123 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 7531)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
57
123








57
124 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 8714)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
57
124








57
125 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 9607)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
56
125








56
126 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 38)
KS Mysław (ŚLS)
56
126








56
127 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 6796)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
56
127








56
128 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 1970)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
128








56
129 JASIŃSKI Nikodem (2009 #49427 LO )
()
56
129








56
130 PIOTROWSKI Rafał (2010 #49765 LO 1908)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
55
130








55
131 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 5759)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
55
131








55
132 SŁABOŃ Szymon (2011 #50214 LO 5481)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
55
132








55
133 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1507)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
54
133








54
134 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 7114)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
54
134








54
135 PAWŁOWSKI Piotr (2009 #49430 LO 2877)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
54
135








54
136 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 3092)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
51
136








51
137 KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 7390)
MRKS Gdańsk (POM)
51
137








51
138 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6233)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
51
138








51
139 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 5559)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
51
139








51
140 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 4599)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
51
140








51
141 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 3662)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
50
141








50
142 KURZEJA Alan (2009 #50526 LO 7436)
MTS Kwidzyn (POM)
50
142








50
143 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 4707)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
50
143








50
144 WIECZOREK Gracjan (2010 #49858 LO 4608)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
50
144








50
145 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO )
()
50
145








50
146 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4019)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
50
146








50
147 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 5346)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
49
147








49
148 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 8519)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
48
148








48
149 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1493)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
48
149








48
150 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3723)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
48
150








48
151 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 1905)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
48
151








48
152 ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 5954)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
48
152








48
153 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 4655)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
48
153








48
154 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 24)
KS Mysław (ŚLS)
48
154








48
155 SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 8529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
47
155








47
156 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 5348)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
45
156








45
157 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO )
()
44
157








44
158 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 8106)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
44
158








44
159 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO )
()
44
159








44
160 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 9437)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
43
160








43
161 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 1910)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
43
161








43
162 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO )
()
43
162








43
163 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 6808)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
42
163








42
164 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 195)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
42
164








42
165 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 2524)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
42
165








42
166 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 6518)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
41
166








41
167 MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 5715)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
41
167








41
168 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 8245)
ŚKTS Świecie (KPM)
41
168








41
169 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO )
()
40
169








40
170 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 5712)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
40
170








40
171 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1597)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
40
171








40
172 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO )
()
39
172








39
173 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 3459)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
38
173








38
174 GOSIEWSKA Zuzanna (2009 #51260 LO 7716)
UKS ATS Białystok (PDL)
37
174








37
175 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4035)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
34
175








34
176 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 2616)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
34
176








34
177 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4767)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
34
177








34
178 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO )
()
33
178








33
179 KOGUT Kajetan (2010 #51141 LO 9362)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
32
179








32
180 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7267)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
32
180








32
181 MIKITA Paweł (2009 #50475 LO )
()
32
181








32
182 KOLKE Błażej (2010 #49995 LO 7112)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
31
182








31
183 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO )
()
31
183








31
184 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 8466)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
30
184








30
185 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 1979)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
30
185








30
186 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO )
()
30
186








30
187 TREDER Adam (2010 #48450 LO 165)
GKTS Gdańsk (POM)
29
187








29
188 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO )
()
29
188








29
189 WILK Anatol (2011 #51163 LO 5347)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
28
189








28
190 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 8708)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
27
190








27
191 DAHM Alan (2009 #49887 LO 4480)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
27
191








27
192 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 2615)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
26
192








26
193 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 3025)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
26
193








26
194 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 7429)
MTS Kwidzyn (POM)
25
194








25
195 ADAMCZYK Jan (2010 #51162 LO 5333)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
25
195








25
  GĄSIOROWSKI Piotr (2010 #51111 LO 9160)
ULKS Ciechów (DŚL)
25
195








25
197 WRÓBEL Tomasz (2009 #50143 LO )
()
25
197








25
198 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 2418)
KS GOTYK Toruń (KPM)
25
198








25
199 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO )
()
25
199








25
200 CYRAŃSKI Miłosz (2010 #51183 LO )
()
24
200








24
201 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 8718)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
24
201








24
202 GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 4753)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
24
202








24
203 KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO )
()
24
203








24
204 HAWEŁKO Kacper (2010 #49958 LO )
()
24
204








24
205 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 7270)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
23
205








23
206 WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 7601)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
23
206








23
207 KANIEWSKI Witold (2009 #48716 LO 7391)
MRKS Gdańsk (POM)
23
207








23
  MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO )
()
23
207








23
209 BOGUSZ Filip (2009 #48727 LO )
()
22
209








22
210 MACIĄG Marian (2009 #47032 LO 648)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
22
210








22
211 WINCEK Michał (2009 #50515 LO )
()
22
211








22
212 MATYJA Marcel (2009 #48395 LO 3643)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
21
212








21
213 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 1011)
UKS Maków (ŁDZ)
21
213








21
  KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9384)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
21
213








21
  SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 4439)
UKS LIS Sierakowice (POM)
21
213








21
216 BERGER Wiktor (2012 #50332 LO 9417)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
21
216








21
217 LIPSKI Adam (2009 #46431 LO )
()
21
217








21
218 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO )
()
21
218








21
219 MACIEJEWSKI Bartosz (2009 #47352 LO 4356)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
20
219








20
220 TRYBULSKI Antoni (2012 #51096 LO 9649)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
19
220








19
221 YELISIJEV Serhii (2009 #50518 LO )
()
19
221








19
222 SOSNOWSKI Maksymilian (2011 #50513 LO )
()
18
222








18
223 JAWORSKI Hubert (2009 #50020 LO 7286)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
223








18
  KWIECINSKI Hubert (2011 #49233 LO 554)
UKS SMECZ Konin (WLP)
18
223








18
225 TERESIAK Piotr (2011 #51119 LO 9425)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
17
225








17
226 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 3812)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
17
226








17
227 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 242)
LUKS Chełmno (KPM)
17
227








17
228 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 7947)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
16
228








16
229 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 4713)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
16
229








16
230 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 2850)
AKS Mikołów (ŚLS)
16
230








16
231 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 147)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
15
231








15
232 ZIĘTY Tomasz (2011 #50909 LO 9127)
MOSM Tychy (ŚLS)
14
232








14
233 LEŚNICZAK ADRIAN (2009 #49409 LO 5193)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
14
233








14
234 SIKORSKI Przemysław (2009 #46356 LO )
()
13
234








13
235 PUKA Arkadiusz (2009 #49444 LO )
()
13
235








13
236 STROŃSKI Krzysztof (2009 #48747 LO )
()
13
236








13
237 BOGDAŃSKI Dawid (2009 #49966 LO 6208)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
13
237








13
238 KLASIŃSKI Bartosz (2009 #48865 LO )
()
12
238








12
239 BIELA Wiktor (2009 #44516 LO 4981)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
12
239








12
240 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 201)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
10
240








10
241 HANC Antoni (2009 #51175 LO 6350)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
10
241








10
242 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 2022)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
10
242








10
243 MARCINEK Wojciech (2010 #49234 LO 552)
UKS SMECZ Konin (WLP)
9
243








9
244 MACIEJEWSKI Julian (2009 #50318 LO )
()
8
244








8
  RACHUBINSKI Marcel (2009 #51177 LO )
()
8
244








8
246 CIAŁOŃ Tomasz (2009 #48854 LO 4982)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
8
246








8
247 MATONIA Filip (2009 #47223 LO 4656)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
8
247








8
248 KWIATKOWSKI Jakub (2009 #48248 LO )
()
8
248








8
249 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 4015)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
8
249








8
  PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 3493)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
8
249








8
251 GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 6357)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
7
251








7
  WILK Jakub (2009 #49445 LO )
()
7
251








7
253 BARTYŚ Wojciech (2009 #49965 LO 6207)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
7
253








7
  SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 4417)
KTS Wijewo (WLP)
7
253








7
255 GILMAJSTER Konrad (2009 #51148 LO )
()
5
255








5
  KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 9102)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
5
255








5
  PIOTROWSKI Aleksander (2009 #46353 LO 7834)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
5
255








5
  ROLA Filip (2009 #49586 LO 8617)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
5
255








5
259 RADOSZ Aleksander (2009 #50317 LO )
()
5
259








5
260 WYROSŁAWSKI Igor (2009 #50425 LO )
()
5
260








5
261 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 151)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
4
261








4
262 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 8548)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
4
262








4
  LISOK Marcin (2009 #50843 LO )
()
4
262








4
  MIKITA Michał (2011 #50476 LO )
()
4
262








4