Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 10842)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
247
7

83
5

79
7

68
12
42
2
85
5-8
247
2 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
240
8

85
3-4

74
9

81
6

70
9-16
240
3 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 6771)
KTS Sieradz (ŁDZ)
232
10

77
8

81
6

74
9
42
2
70
9-16
232
4 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 919)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
215
11

68
12

68
12

79
7
40
3
60
17-32
215
5 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
214
12

72
10

72
10

70
11
39
3-4
70
9-16
214
6 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 2760)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
202
13

70
11

50
20

72
10
39
3-4
60
17-32
202
7 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
182
17
37
2
43
41-48
40
1
63
14

59
16
45
1
60
17-32
182
8 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
168
20

48
21-24

54
18

54
18
45
1
60
17-32
168
9 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4451)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
156
27

48
21-24

43
41-48

48
21-24
34
5-8
60
17-32
156
10 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 4999)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
152
29
30
5-8
44
33-40
37
2
46
25-32
40
1
46
25-32
34
5-8
60
17-32
152
11 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1609)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
152
30
35
3
42
49-56
37
2
48
21-24

44
33-40

60
17-32
152
12 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 202)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
150
32
40
1
44
33-40
37
2
44
33-40
31
5-6
46
25-32
39
3-4
60
17-32
150
13 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4449)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
139
41
40
1
46
25-32

43
41-48
35
3
43
41-48
34
5-8
50
33-48
139
14 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 9484)
GKTS Giżycko (WMZ)
136
43
40
1
43
41-48
40
1
42
49-56
35
3
43
41-48
38
4
50
33-48
136
15 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 5582)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
136
44
35
3
41
57-64
30
7
44
33-40
32
5
42
49-56
37
5
50
33-48
136
16 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2786)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
134
46
26
9-12
43
41-48
31
5-6
43
41-48
26
9-12
48
21-24
30
9-12

134
17 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7293)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
130
53
40
1
46
25-32

41
57-64
37
2
43
41-48
38
4

130
18 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 206)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
129
55
26
9-12
42
49-56
26
9-12
42
49-56
29
7-8
30
E
30
9-12
45
49-64
129
19 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4171)
LKTS Luboń (WLP)
123
63
35
3
36
E
37
2

37
2
41
57-64
40
3
45
49-64
123
20 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4453)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
123
64
37
2
44
33-40
40
1
41
57-64
37
2
38
E
29
10-13

123
21 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2784)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
121
68
33
4
41
57-64
35
3
36
E
40
1
41
57-64
39
3-4

121
22 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 210)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
119
69
35
3
42
49-56
29
7-8
30
E
26
9-12
41
57-64
36
5-6

119
23 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 305)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
116
70
29
7-8

33
4
41
57-64
37
2
42
49-56
33
7-8

116
24 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4092)
OKS Olesno (OPO)
113
75


31
6

37
2

42
2
45
49-64
113
25 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5000)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
113
76
26
9-12
44
33-40
35
3

33
4
34
E
34
5-8

113
26 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
112
77
32
5

33
4

33
4
34
E

45
49-64
112
27 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9325)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
112
78
40
1

33
4

35
3

37
5

112
28 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 2223)
MSZS Świdwin (ZPM)
106
90
35
3

35
3



36
5-6

106
29 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 7115)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
105
91
33
4

30
7

30
7

42
2

105
30 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 9327)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
104
93
35
3

26
9-12

31
6

38
4

104
31 LEPICH David (2011 #49398 LO 852)
LZS Żywocice (OPO)
104
94
35
3



31
5-6

38
4

104
32 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
103
97
29
7-8

33
4

33
4

37
5

103
33 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 9361)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
103
98
35
3

33
4

31
6

35
6

103
34 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3865)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
101
103
33
4

31
6

32
5

36
5-6

101
35 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 2592)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
101
104


32
5

33
4

36
5-6

101
36 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1598)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
100
109
30
7
31
E
26
9-12
27
E
29
8
30
E
39
3-4

100
37 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 8412)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
100
110


29
8

33
4

38
4

100
38 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5210)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
100
111
30
7
31
E
31
6
32
E
27
9-10
28
E
37
5

100
39 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7638)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
100
112
35
3

31
5-6

27
10

34
5-8

100
40 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 9526)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
99
115
32
5

32
5

29
7-8

35
6

99
41 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 7434)
MTS Kwidzyn (POM)
99
116
28
9

35
3

35
3
36
E


99
42 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 166)
GKTS Gdańsk (POM)
98
117
30
7

29
8

20
17

39
3-4

98
43 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 241)
LUKS Chełmno (KPM)
98
119
31
6
32
E
32
5

27
9-10
28
E
34
7

98
44 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 186)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
97
121
30
7

33
4

31
6

33
7-8

97
45 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
97
122
32
5
33
E
31
6
32
E
31
6
32
E
31
10

97
46 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3861)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
97
123
32
5

32
5

33
4

30
9-12

97
47 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 5091)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
96
125
32
5

31
6

31
6

33
7-8

96
48 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 1903)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
96
126
31
5-6

29
7-8

33
4
34
E
31
9-10

96
49 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 2928)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
94
131
30
5-8

29
8
30
E
29
8

34
5-8

94
50 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9359)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
94
132
28
9
29
E
32
5

30
7

32
9

94
51 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 10849)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
94
133
35
3
36
E
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E
24
14-17

94
52 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 10858)
KS Nadarzyn (MAZ)
93
135
33
4

30
5-8
31
E
26
9-12
27
E
29
10-13

93
53 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 7258)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
92
137
26
9-12
27
E
31
6

31
6

30
9-12

92
54 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1605)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
91
139
26
9-12
27
E
33
4
34
E
26
9-12
27
E
30
9-12

91
55 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 213)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
90
144
29
7-8
30
E
26
9-12
27
E
29
7-8
30
E
30
9-12

90
56 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 79)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
90
146
29
8
30
E
31
6

26
11

29
10-13

90
57 MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 8761)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
89
150


26
9-12

30
7

33
8

89
58 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1976)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
89
151
30
5-8
31
E
27
10

28
9

30
10-11

89
59 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2407)
KS GOTYK Toruń (KPM)
88
155
30
7

25
11-12

29
8
30
E
28
11-12

88
60 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 9899)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
88
156
30
7



31
5-6

27
9-16

88
61 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3863)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
88
157
29
8

30
7

29
8

25
13-16

88
62 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 4537)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
88
158
26
11

31
6

31
6



88
63 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3107)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
87
159
27
10

26
11

30
7

30
9-12

87
64 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 7389)
MRKS Gdańsk (POM)
86
161


28
9

26
11

32
9

86
65 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3108)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
86
162
26
11

29
8

27
10

30
9-12

86
66 MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 5493)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
86
163
30
5-8

26
9-12

26
9-12

30
9-12

86
67 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 73)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
85
167
30
7
31
E
30
7

18
19

24
14-17

85
68 STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO )
()
85
168
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E
26
9-12
27
E
20
18-21

85
69 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 74)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
84
171
31
6
32
E
28
9

20
17

24
14-17

84
70 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 8696)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
83
173
29
7-8



26
9-12

28
11-14

83
71 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 9364)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
82
176
24
13

25
12

14
22

33
8

82
72 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 372)
KS Dąbcze (WLP)
82
177
25
11-12

20
17
21
E
27
9-10

30
9-12

82
73 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 5482)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
82
178
26
9-12



26
9-12

30
9-12

82
74 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9521)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
82
179
26
9-12

29
8

26
9-12

27
13

82
75 CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3917)
STS Brynica ŁOK (OPO)
82
181
30
5-8

26
9-12

26
9-12

25
13-16

82
76 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6157)
KS STELLA Gniezno (WLP)
80
186
23
13-14



25
11-12

32
9

80
77 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 2275)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
80
187
25
12

25
12

23
14

30
9-12

80
78 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 1904)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
80
188
26
9-12

26
9-12

26
9-12

28
11-14

80
79 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 35)
KS Mysław (ŚLS)
80
190
26
9-12
27
E
26
9-12

26
9-12
27
E
25
13-16

80
80 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3721)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
80
192
20
17

27
10

29
8

24
14-17

80
81 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 4416)
KTS Wijewo (WLP)
78
194
27
9-10

26
11

25
11-12

25
13-16

78
82 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 8857)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
78
195
31
6

22
15



25
13-16

78
83 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7248)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
78
197
26
9-12

26
9-12

26
9-12

16
19-26

78
84 POST Wiktor (2010 #51042 LO 7386)
MRKS Gdańsk (POM)
77
198


20
17

22
15

35
6

77
85 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
77
201
25
12

25
12

27
10

25
13-16

77
86 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7245)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
77
203
29
7-8

26
9-12

22
13-16

16
19-26

77
87 SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 7388)
MRKS Gdańsk (POM)
76
204


23
14

19
18

34
7

76
88 BLACHA Adrian (2009 #50834 LO )
()
75
208


26
11

18
19

31
10

75
89 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
75
209
19
18

26
11

24
13

25
13-16

75
90 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1130)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
74
213
25
11-12

25
12
26
E


23
16-17

74
91 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 5570)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
74
215
29
8

22
13-16

22
13-16
23
E
18
17-24

74
92 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 6885)
UKS REMUS Miechucino (POM)
73
217
23
14

17
20

9
27

33
8

73
93 MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 10843)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
72
221


26
9-12

22
13-16

24
14-17

72
94 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 9436)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
71
224
21
16

22
13-16

22
13-16

27
9-16

71
95 KUTA Michał (2009 #50566 LO 5860)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
71
225


22
13-16

22
13-16

27
9-16

71
96 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3739)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
71
226
22
15

19
18

25
12

24
14-17

71
97 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3480)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
70
227
22
13-16

22
13-16

22
13-16
23
E
25
13-16

70
98 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 10845)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
70
228
18
17-20

26
9-12
27
E
22
13-16
23
E
20
18-21

70
99 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 4998)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
70
229
26
9-12

22
13-16

22
13-16

10
26-29

70
100 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 5108)
MOSM Tychy (ŚLS)
69
233
22
13-16

16
17-24

22
13-16

25
13-16

69
101 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 7140)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
68
238
16
17-24

16
17-24

22
13-16

30
9-12

68
102 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 6884)
UKS REMUS Miechucino (POM)
67
240


25
12

17
20

25
13-16

67
103 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2874)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
66
241
16
17-24

22
13-16

16
17-24

28
11-14

66
104 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 1913)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
66
242


16
17-24

22
13-16

28
11-14

66
105 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 7244)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
66
243
22
13-16

22
13-16

22
13-16

16
19-26

66
106 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 6253)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
65
245
16
17-24

16
17-24

22
13-16

27
9-16

65
107 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3087)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
65
246
22
13-16

16
17-24

16
17-24

27
9-16

65
108 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 10844)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
65
248
22
13-16
23
E
22
13-16

13
21-24

20
18-21

65
109 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3737)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
65
250
25
12

21
16

19
18

17
18-25

65
110 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 845)
LZS Żywocice (OPO)
63
252




29
7-8

34
5-8

63
111 DOMAŃSKI Gabriel (2009 #50623 LO 10560)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
63
253


21
15-16

21
15-16

21
18-19

63
112 SKŁADOŃ Norbert (2010 #50585 LO 5129)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
63
255
11
25

27
10

25
12



63
113 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 8709)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
62
257
22
13-16

22
13-16

16
17-24
17
E
18
17-24

62
114 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO )
()
62
258
26
11

23
14

13
23



62
115 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
61
259
16
17-24

22
13-16



23
15-18

61
116 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 4648)
STS Dębno (ZPM)
60
260




27
9-10

33
7-8

60
117 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 8759)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
59
264




28
9

31
9-10

59
118 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 8859)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
59
265
18
17-20

13
23



28
11-12

59
119 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO )
()
59
268
23
14

24
13

12
24



59
120 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 7318)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
58
269


13
21-23

19
18

26
14-15

58
121 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 142)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
58
270
22
13-16
23
E
16
17-24
17
E
16
17-24
17
E
18
17-24

58
122 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1015)
UKS Maków (ŁDZ)
58
271
23
14



18
19

17
21-23

58
123 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 7531)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
57
272




26
9-12

31
10

57
124 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 8714)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
57
273
16
17-24

22
13-16

16
17-24
17
E
18
17-24

57
125 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 9607)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
56
275




27
10

29
10-13

56
126 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 38)
KS Mysław (ŚLS)
56
276
16
17-24

22
13-16

16
17-24

18
17-24

56
127 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 6796)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
56
277
22
13-16

16
17-24

16
17-24

18
17-24

56
128 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 1970)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
279
21
15-16

18
17-20

13
21-24

17
20-23

56
129 JASIŃSKI Nikodem (2009 #49427 LO )
()
56
282
30
5-8

26
9-12





56
130 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 1908)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
55
283


16
17-24

16
17-24

23
15-18

55
131 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 5759)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
55
284


23
14

15
21

17
21-23

55
132 SŁABOŃ Szymon (2011 #50214 LO 5481)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
55
286
26
9-12

29
8





55
133 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1507)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
54
287




26
9-12

28
12

54
134 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 7114)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
54
288


15
21

14
22

25
13-16

54
135 PAWŁOWSKI Piotr (2009 #49430 LO 2877)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
54
291
22
13-16

16
17-24

16
17-24

6
27-34

54
136 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 3092)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
51
296
16
17-24

8
25-32

8
25-32

27
9-16

51
137 KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 7390)
MRKS Gdańsk (POM)
51
297
16
17-24

8
25-32



27
9-16

51
138 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6233)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
51
299
9
25-28

17
20

7
29-32

25
13-16

51
139 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 5559)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
51
300
16
17-24



16
17-24
17
E
18
17-24

51
140 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 4599)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
51
301


18
17-20

18
17-20

15
22-25

51
141 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 3662)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
50
303
16
17-24

16
17-24

16
17-24

18
17-24

50
142 KURZEJA Alan (2009 #50526 LO 7436)
MTS Kwidzyn (POM)
50
304
18
17-20

14
22

8
28

18
17-24

50
143 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 4707)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
50
305


16
17-24

16
17-24

18
17-24

50
144 WIECZOREK Gracjan (2010 #49858 LO 4608)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
50
307
22
13-16



13
21-24

15
22-25

50
145 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO )
()
50
308
21
16

20
17

9
27



50
146 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4019)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
50
309
22
13-16
23
E
26
9-12
27
E




50
147 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 5346)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
49
310
19
17-18

18
17-20



12
24-27

49
148 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 8519)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
48
311




18
17-20

30
9-12

48
149 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1493)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
48
312




19
17-19

29
11

48
150 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3723)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
48
313
14
22

13
23

17
20

17
18-25

48
151 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 1905)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
48
314
16
17-24

16
17-24

16
17-24

16
19-26

48
152 ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 5954)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
48
315
16
17-24

16
17-24

16
17-24

16
19-26

48
153 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 4655)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
48
316
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
154 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 24)
KS Mysław (ŚLS)
48
317
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
155 SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 8529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
47
318




21
15-16

26
13-14

47
156 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 5348)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
45
325
19
17-18

13
21-23

13
21-24

12
24-27

45
157 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 9907)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
44
327


25
11-12

19
17-18



44
158 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 8106)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
44
328
9
25-28

24
13
25
E
9
25-28
10
E


44
159 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO )
()
44
329
22
13-16

22
13-16





44
160 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 9437)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
43
330
22
15





21
17-18

43
161 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 1910)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
43
332


16
17-24

11
25

16
19-26

43
162 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO )
()
43
333
17
20

18
19

8
28



43
163 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 6808)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
42
337
8
25-32

16
17-24

8
25-32

18
17-24

42
164 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 195)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
42
338
4
33-48

8
25-32

16
17-24

18
17-24

42
165 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 2524)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
42
339
16
17-24

8
25-32

16
17-24

10
25-32

42
166 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 6518)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
41
340




24
13

17
18-25

41
167 MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 5715)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
41
341


24
13



17
21-23

41
168 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 8245)
ŚKTS Świecie (KPM)
41
343
16
17-24

8
25-32

16
17-24
17
E


41
169 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 9897)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
40
344




19
17-18

21
17-18

40
170 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 5712)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
40
345




20
17

20
17-20

40
171 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1597)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
40
346
5
33-40

5
33-40

16
17-24
17
E
18
17-24

40
172 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO )
()
39
352
15
21

17
20

7
30



39
173 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 3459)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
38
356
8
28

15
21

7
29-32

15
21-26

38
175 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4035)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
34
363


16
17-24



18
17-24

34
176 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 2616)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
34
365
16
17-24

8
25-32

8
25-32

10
25-32

34
177 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4767)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
34
366


8
25-32

16
17-24

10
25-32

34
178 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 10496)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
33
367




18
17-20

15
21-26

33
179 KOGUT Kajetan (2010 #51141 LO 9362)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
32
369




15
21

17
18-25

32
180 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7267)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
32
370


16
17-24

16
17-24



32
181 MIKITA Paweł (2009 #50475 LO )
()
32
373
16
17-24

16
17-24





32
182 KOLKE Błażej (2010 #49995 LO 7112)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
31
374




13
23

18
17-24

31
183 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO )
()
31
376
31
6







31
184 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 8466)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
30
378






30
9-12

30
185 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 1979)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
30
380


13
21-23



17
20-23

30
186 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO )
()
30
381
13
23

11
25

6
31



30
187 TREDER Adam (2010 #48450 LO 165)
GKTS Gdańsk (POM)
29
383




11
25

18
17-24

29
188 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO )
()
29
386
29
8







29
189 WILK Anatol (2011 #51163 LO 5347)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
28
387




11
25

17
20-23

28
190 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 8708)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
27
390
8
25-32

8
25-32

5
33-37

11
25-28

27
191 DAHM Alan (2009 #49887 LO 4480)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
27
391


16
17-24



11
25-28

27
192 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 2615)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
26
392




8
25-32

18
17-24

26
193 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 3025)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
26
393
8
25-32

8
25-32

8
25-32

10
25-32

26
194 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 7429)
MTS Kwidzyn (POM)
25
400




7
30

18
17-24

25
195 ADAMCZYK Jan (2010 #51162 LO 5333)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
25
401




13
21-24

12
24-27

25
  GĄSIOROWSKI Piotr (2010 #51111 LO 9160)
ULKS Ciechów (DŚL)
25
401




13
21-24

12
24-27

25
197 WRÓBEL Tomasz (2009 #50143 LO 10090)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
25
403




25
12



25
198 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 2418)
KS GOTYK Toruń (KPM)
25
405


16
17-24

8
25-32
9
E


25
199 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO )
()
25
406
25
11-12







25
200 CYRAŃSKI Miłosz (2010 #51183 LO 10359)
MTS Kwidzyn (POM)
24
408




6
32

18
17-24

24
201 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 8718)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
24
409
5
33-40

8
25-32

5
33-37

11
25-28

24
202 GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 4753)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
24
410


8
25-32

16
17-24



24
203 KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO )
()
24
411


24
13





24
204 HAWEŁKO Kacper (2010 #49958 LO )
()
24
412
16
17-24

8
25-32





24
205 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 7270)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
23
414
5
33-40

8
25-32

4
41-48

10
25-32

23
206 WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 7601)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
23
415




13
21-24

10
26-29

23
207 KANIEWSKI Witold (2009 #48716 LO 7391)
MRKS Gdańsk (POM)
23
416




23
14



23
  MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO )
()
23
416




23
13-14



23
209 BOGUSZ Filip (2009 #48727 LO )
()
22
419




22
13-16



22
210 MACIĄG Marian (2009 #47032 LO 648)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
22
427
22
13-16







22
211 WINCEK Michał (2009 #50515 LO )
()
22
428
22
15







22
212 MATYJA Marcel (2009 #48395 LO 3643)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
21
429




5
33-40

16
21-24

21
213 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 1011)
UKS Maków (ŁDZ)
21
430




21
16



21
  KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9384)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
21
430




21
15-16



21
  SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 4439)
UKS LIS Sierakowice (POM)
21
430




21
16



21
216 BERGER Wiktor (2012 #50332 LO 9417)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
21
436
11
25

10
26





21
217 LIPSKI Adam (2009 #46431 LO )
()
21
437
21
16







21
218 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO )
()
21
438
21
16







21
219 MACIEJEWSKI Bartosz (2009 #47352 LO 4356)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
20
439






20
17-20

20
220 TRYBULSKI Antoni (2012 #51096 LO 10913)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
19
440




9
25-28

10
26-29

19
221 YELISIJEV Serhii (2009 #50518 LO )
()
19
441


19
18





19
222 SOSNOWSKI Maksymilian (2011 #50513 LO )
()
18
443






18
17-24

18
223 JAWORSKI Hubert (2009 #50020 LO 7286)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
446




18
17-20



18
  KWIECINSKI Hubert (2011 #49233 LO 554)
UKS SMECZ Konin (WLP)
18
446




18
17-20



18
225 TERESIAK Piotr (2011 #51119 LO 9425)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
17
452






17
18-25

17
226 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 3812)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
17
454




17
20



17
227 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 242)
LUKS Chełmno (KPM)
17
455




16
17-24
17
E


17
228 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 7947)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
16
457




16
17-24



16
229 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 4713)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
16
458


8
25-32

8
25-32



16
230 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 2850)
AKS Mikołów (ŚLS)
16
460
8
25-32

8
25-32





16
231 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 147)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
15
463
5
33-40

5
33-40

5
33-40



15
232 ZIĘTY Tomasz (2011 #50909 LO 9127)
MOSM Tychy (ŚLS)
14
464




4
33-48

10
25-32

14
233 LEŚNICZAK ADRIAN (2009 #49409 LO 5193)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
14
466
7
29-32



7
29-32



14
234 SIKORSKI Przemysław (2009 #46356 LO 10700)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
13
467






13
25

13
235 PUKA Arkadiusz (2009 #49444 LO )
()
13
468




13
21-24



13
236 STROŃSKI Krzysztof (2009 #48747 LO )
()
13
471
8
25-32



5
33-40



13
237 BOGDAŃSKI Dawid (2009 #49966 LO 6208)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
13
472
13
21-24







13
238 KLASIŃSKI Bartosz (2009 #48865 LO )
()
12
475


4
33-48

8
25-32



12
239 BIELA Wiktor (2009 #44516 LO 4981)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
12
476
8
25-32



4
33-48



12
240 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 201)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
10
478






10
25-32

10
241 HANC Antoni (2009 #51175 LO 6350)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
10
479




10
26



10
242 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 2022)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
10
481
5
33-40

5
33-40





10
243 MARCINEK Wojciech (2010 #49234 LO 552)
UKS SMECZ Konin (WLP)
9
482




9
25-28



9
244 MACIEJEWSKI Julian (2009 #50318 LO )
()
8
483




8
25-32



8
  RACHUBINSKI Marcel (2009 #51177 LO )
()
8
483




8
25-32



8
246 CIAŁOŃ Tomasz (2009 #48854 LO 4982)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
8
486
4
33-48



4
33-48



8
247 MATONIA Filip (2009 #47223 LO 4656)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
8
487


8
25-32





8
248 KWIATKOWSKI Jakub (2009 #48248 LO 10667)
ŚKTS Świecie (KPM)
8
490
8
25-32







8
249 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 4015)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
8
492
8
25-32







8
  PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 3493)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
8
492
8
25-32







8
251 GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 6357)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
7
495




7
29



7
  WILK Jakub (2009 #49445 LO 11050)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
7
495




7
29-32



7
253 BARTYŚ Wojciech (2009 #49965 LO 6207)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
7
497
7
29-32







7
  SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 4417)
KTS Wijewo (WLP)
7
497
7
29-32







7
255 GILMAJSTER Konrad (2009 #51148 LO )
()
5
501




5
34



5
  KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 9102)
MKTS SPARTA Złotów (WLP)
5
501




5
33-40



5
  PIOTROWSKI Aleksander (2009 #46353 LO 7834)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
5
501




5
33-40



5
  ROLA Filip (2009 #49586 LO 8617)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
5
501




5
33-40



5
259 RADOSZ Aleksander (2009 #50317 LO )
()
5
508


5
33-40





5
260 WYROSŁAWSKI Igor (2009 #50425 LO )
()
5
509
5
33-40







5
261 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 151)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
4
511




4
41-48



4
262 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 8548)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
4
513


4
33-48





4
  LISOK Marcin (2009 #50843 LO 10380)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
4
513


4
33-48





4
  MIKITA Michał (2011 #50476 LO )
()
4
513


4
33-48





4