Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP EW 1. GPP P-ty
1 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5340)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
263
1

85
3-4

79
7
45
1
95
3-4

100
1
280
2 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3556)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
247
2

81
6

74
9
40
3
85
5-8

94
2
260
3 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 2024)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
227
3

72
10

85
3-4
45
1
70
9-16

82
3-4
239
4 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 211)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
179
5

65
13

46
25-32
39
3-4
60
17-32

82
3-4
207
5 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 6554)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
189
4

63
14

56
17
39
3-4
70
9-16

71
5-8
204
6 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 6320)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
154
6
38
zwoln.
50
20

44
33-40
39
3-4
60
17-32

71
5-8
181
7 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 602)
CIA Łaskarzew (MAZ)
152
8
35
3
44
33-40
33
4
48
21-24
34
5-8
60
17-32

71
5-8
179
8 LECH Maja (2009 #47457 LO 4024)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
152
7

46
25-32

43
41-48
39
3-4
60
17-32

71
5-8
177
9 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 395)
MRKS Gdańsk (POM)
144
10

48
21-24

46
25-32
39
3-4
50
33-48

62
9-12
160
10 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 1432)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
140
12
37
2
44
33-40
40
1
46
25-32
42
2
50
33-48

62
9-12
158
11 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 3962)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)
135
16
33
4
44
33-40
40
1
41
57-64
39
3-4
50
33-48

62
9-12
156
12 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 1751)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
144
9

43
41-48

46
25-32
42
2
50
33-48

59
13-16
155
13 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 5201)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
134
17
37
2
43
41-48
37
2
46
25-32
42
2
45
49-64

59
13-16
150
14 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 198)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
137
15


31
5-6
59
16
36
5-6


55
17-24
150
15 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 5855)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
121
24
28
9

33
4

42
2
60
17-32

55
17-24
148
16 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 141)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
139
13
35
3
46
25-32
30
7
43
41-48

50
33-48

52
25-32
148
17 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 139)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
137
14
33
4
43
41-48
32
5
44
33-40

50
33-48

52
25-32
146
18 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 6806)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
126
21
40
1
43
41-48
37
2
42
49-56
34
5-8


59
13-16
144
19 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 1963)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
142
11
37
2
46
25-32

46
25-32
39
3-4
50
33-48

48
33-40
144
20 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 2514)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
115
29
33
4
34
E
35
3
36
E
30
9-12
45
49-64

62
9-12
143
21 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 10840)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
128
19
33
4
42
49-56
30
5-8
43
41-48
32
9


55
17-24
140
22 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 3381)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
126
22

43
41-48
37
2

30
9-12


55
17-24
135
23 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 1510)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
128
18
40
1
41
57-64
40
1
42
49-56
45
1


48
33-40
135
24 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 34)
KS Mysław (ŚLS)
121
25
37
2

31
5-6
42
49-56
33
7-8


52
25-32
131
25 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 7443)
MTS Kwidzyn (POM)
112
31
32
5

33
4
34
E
37
5
45
49-64

52
25-32
131
26 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 9966)
UKS ATS Białystok (PDL)
124
23
33
4

37
2

42
2
45
49-64

48
33-40
130
27 SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 4867)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
107
39
35
3
41
57-64
33
4

33
8

33
4
55
17-24
129
28 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 9447)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
119
26
35
3
36
E
40
1
41
57-64
34
5-8


52
25-32
129
29 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 4669)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
95
55
8
25-32
9
E
27
10
28
E
34
5-8
45
49-64
35
3
55
17-24
128
30 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 5755)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
127
20
33
4
41
57-64
32
5
41
57-64
33
7-8
45
49-64

40
57-64
127
31 BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 6260)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
115
28
35
3

35
3

42
2
45
49-64

46
41-48
126
32 MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 5128)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
93
62
31
6

24
13

34
7

40
1
59
13-16
124
33 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 2242)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
110
37
33
4
34
E
37
2
38
E


40
1
52
25-32
124
34 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1710)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
105
44
33
4

33
4
34
E
38
4

40
1
52
25-32
124
35 GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3729)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
110
36
32
5

27
10

34
5-8
45
49-64
35
3
46
41-48
123
36 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 7706)
UKS ATS Białystok (PDL)
112
32
35
3



40
3


46
41-48
121
37 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 1494)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
107
41
37
2

35
3



40
1
46
41-48
118
38 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1345)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
95
59
28
9

33
4
34
E
27
9-16

40
1
55
17-24
117
39 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3731)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
106
43
31
6

40
1
41
57-64
34
5-8

40
1
42
49-56
117
40 SZAREK Milena (2009 #48569 LO 2665)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
112
34
37
2

40
1



37
2

114
41 ROGALA Anna (2010 #50715 LO 2333)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
90
69
29
8

31
6

30
10-11

32
5
52
25-32
113
42 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2276)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
96
54
30
7
31
E
31
6
32
E
33
7-8

37
2
48
33-40
113
43 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 3864)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
95
60
32
5

33
4



40
1
48
33-40
113
44 GOMULAK Matylda (2010 #48093 LO 8108)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
92
67
32
5
33
E
31
6
32
E


37
2
48
33-40
113
45 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2873)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
109
38


29
7-8

37
5

40
1
46
41-48
112
46 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3728)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
104
45
33
4

32
5

39
3-4

37
2
40
57-64
112
47 SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 8271)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
88
72
25
11-12

29
7-8

34
5-8

40
1
48
33-40
111
48 KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 2074)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
111
35
32
5

32
5

38
4

40
1

110
49 KRAMEK Amelia (2010 #46947 LO 3451)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
106
42


28
9

37
5
45
49-64
35
3

108
50 ROMANOWSKA Aleksandra (2010 #49740 LO 2538)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
98
51
31
6

31
5-6

36
5-6

40
1
40
57-64
107
51 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 6878)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
87
79
29
8

29
8

25
13-16

35
3
48
33-40
106
52 GASTÓŁ Hanna (2010 #49334 LO 5089)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
99
48
33
4

30
7

36
5-6

37
2

106
53 STOSIO Martyna (2010 #50157 LO 164)
GKTS Gdańsk (POM)
99
49
30
7

32
5

35
6

37
2

104
54 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 8710)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
101
47
29
8

25
11-12
41
57-64
30
10-11

33
4

104
55 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 9429)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
115
30
37
2

37
2

30
10-11



104
56 ADAMCZYK Natasza (2010 #49680 LO 4158)
LKTS Luboń (WLP)
89
71
28
9

27
9-10
28
E
33
8

35
3
42
49-56
103
57 BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 2523)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
87
76
31
5-6

26
9-12

30
9-12

40
1
42
49-56
103
58 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 1434)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
101
46
31
5-6



35
6-7

37
2

103
59 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3734)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
112
33
40
1

35
3

27
12-15



102
60 ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 1422)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
88
73
29
7-8

29
7-8

30
9-12

37
2
42
49-56
101
61 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 7673)
REMIK Stary Folwark (PDL)
94
61
28
9

31
5-6

35
6

35
3

101
62 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 3101)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
98
52
31
6

30
7

36
5-6

33
4

100
63 GAJEWCZYK Magdalena (2010 #49433 LO 2876)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
95
57
31
5-6

31
5-6

33
8-9

35
3

99
64 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 9440)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
107
40
29
7-8

37
2

27
9-16

33
4

99
65 WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9528)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
99
50
31
6

33
4

34
7

30
7

98
66 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 1530)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
81
91
26
9-12

29
7-8

25
13-16


42
49-56
97
67 CHRUPCAŁA Hanna (2009 #46663 LO 3663)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
82
89
31
5-6

26
9-12

25
13-16

31
5-6
40
57-64
97
68 PIENIĄŻEK Maria (2010 #49332 LO 5090)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
92
65
29
8

29
8

33
7-8

35
3

97
69 FORMELA Julia (2010 #50385 LO 6891)
UKS REMUS Miechucino (POM)
62
126
31
6

31
6



35
3

97
70 NADOLSKA Roksana (2009 #49528 LO 1430)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
95
58
29
7-8

31
5-6

33
8-9

33
4

97
71 WIECZOREK Zuzanna (2011 #49412 LO 5212)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
75
106
24
13

25
11-12
26
E


32
5
46
41-48
96
72 SZAFRAŃSKA Kinga (2009 #49698 LO 4461)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
76
103
18
17-20

26
9-12

28
11-14

40
1
42
49-56
96
73 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 1977)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
84
86
28
9

28
9

28
11-12

40
1
40
57-64
96
74 HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 239)
LUKS Chełmno (KPM)
80
92
22
13-16

28
9

30
10-11

37
2

95
75 SOKOŁOWSKA Jagoda (2009 #47757 LO 1302)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
93
63
31
6

31
6

31
9-10

33
4

95
76 WIRKOWSKA Wiktoria (2009 #50535 LO 9529)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
92
64
30
7

29
7-8

33
8

32
5

95
77 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6905)
KSTS Krosno (PKR)
97
53
33
4

29
8

32
9

30
7

95
78 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1137)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
95
56
30
7
31
E
30
7

34
5-8



95
79 WNUKIEWICZ Laura (2010 #49575 LO 3808)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
59
135


28
9

31
9-11

35
3

94
80 PRESZ Nadia (2010 #50851 LO 161)
GKTS Gdańsk (POM)
60
129


26
11

34
7

33
4

93
81 KARAŚ Natalia (2009 #49505 LO 3730)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
87
80
30
7

29
8

18
20-22

33
4

92
82 WITKOWSKA Alicja (2009 #49538 LO 2759)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
79
95
26
11

25
12

28
11-12

37
2

91
83 GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 9881)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
79
96
27
10

25
11-12

27
9-16

37
2

91
84 LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 6623)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
90
70
33
4



27
9-16

31
5-6

91
85 KALETA Lilianna (2011 #49574 LO 3811)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
60
130


29
8

31
9-11

31
6

91
86 CHABROS Natalia (2010 #49335 LO 5092)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
92
66
30
7

28
9

33
7-8



91
87 KĘDZIA Dagmara (2010 #50833 LO 7111)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
91
68
28
9

30
7

33
8



91
88 BUGAŁA Ewa (2010 #48875 LO 2617)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
66
120
22
13-16

22
13-16

18
17-24

31
5-6
46
41-48
90
89 RATAJCZYK Aleksandra (2010 #47060 LO 2516)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
66
121
22
13-16

26
9-12

18
17-24

35
3
42
49-56
90
90 CHODYNIECKA Judyta (2010 #50808 LO 8518)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
58
137


27
10

31
9-10

32
5

90
91 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4522)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
88
74
29
8

30
7



31
6

90
92 CZAPLEJEWICZ Lena (2010 #50800 LO 2548)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
87
78
29
7-8

29
7-8

29
10-13

31
5-6

89
93 REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 7680)
REMIK Stary Folwark (PDL)
86
84
29
8

26
9-12



33
4

88
94 SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 6626)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
71
110


25
11-12

27
9-16

35
3

87
95 BARTOSZKO Natalia (2010 #49897 LO 5443)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
72
109
25
12

29
8



33
4

87
96 PRZYBYLSKA Aleksandra (2010 #49431 LO 2875)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
87
77
26
9-12

27
9-11

29
10-13

31
5-6

87
97 BERNATOWICZ Barbara (2010 #50533 LO 9519)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
83
87
25
12

22
13-16

32
9

29
8

86
98 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 8409)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
87
81
28
9

30
7



28
9

86
99 SMOLAREK Lena (2010 #50881 LO 1974)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
73
108
25
12

23
13-14

25
15

35
3

85
100 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 2331)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
86
83
28
9

20
17

27
12-15

29
8

84
101 PIRÓG Michalina (2011 #50334 LO 9422)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
84
85
27
10

25
12

32
9



84
102 RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 1980)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
79
97
27
10

20
15-17

26
13-14

30
7

83
103 NOWICKA Patrycja (2009 #47254 LO 5370)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
79
98
30
5-8

18
17-20

23
15-18

30
5-8

83
104 MARCINKIEWICZ Laura (2010 #51142 LO 9365)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
53
146


31
6

22
16-19

30
7

83
105 HEROK Emilia (2009 #47059 LO 2519)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
56
140
22
13-16

16
17-24

18
17-24

29
7-8
42
49-56
82
106 ROJEWSKA Katarzyna (2010 #49766 LO )
()
82
88
26
9-12

27
9-11

29
10-13



82
107 ZALEWSKA Wiktoria (2009 #50534 LO 9530)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
81
90
27
10

26
9-12

28
12

26
9-12

81
108 FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 6622)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
80
93
25
11-12

28
9

27
9-16

26
9-12

81
109 WRÓBEL Zuzanna (2010 #49159 LO 9450)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
73
107
24
13

22
13-16

27
9-16

29
7-8

80
110 GAJ Julia (2010 #48746 LO 136)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
71
111
26
9-12
27
E
26
9-12



26
9-12

79
111 PRZYBECKA Nikola (2010 #51122 LO 9430)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
53
145


26
11

27
12-15

26
11

79
112 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7581)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
67
115
13
21-24

22
13-16

23
15-18

33
4

78
113 MENSCH Martyna (2009 #47639 LO 8716)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
68
113
16
17-24

25
11-12

27
9-16

25
11-12

77
114 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 3580)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
77
99
27
10

22
13-16
23
E
27
9-16



77
115 UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 6851)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
65
122
18
17-20

22
13-16

25
13-16

29
8

76
116 BIAŁORUCKA Wiktoria (2009 #49846 LO )
()
76
104
23
14

26
11

27
12-15



76
117 TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 9903)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
67
116


22
13-16

22
17

31
5-6

75
118 FILIPKOWSKA Maja (2010 #50531 LO 9523)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
86
82
24
13

22
13-16

29
11

21
15-16

75
119 SZULAKOWSKA Julia (2010 #50349 LO 5513)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
62
125
22
13-16

22
13-16

13
23-26

30
5-8

74
120 KWAŚNICKA Zuzanna (2010 #50180 LO 1757)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
47
156
20
17



27
12-15

27
10

74
121 WSZOŁEK Weronika (2010 #47160 LO 2520)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
56
139
16
17-24

22
13-16

18
17-24

33
4

73
122 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO )
()
116
27
31
6
32
E
33
4
41
57-64




73
123 HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 7676)
REMIK Stary Folwark (PDL)
75
105
23
14

26
9-12



23
13-14

72
124 SIKORSKA Milena (2010 #51140 LO 9368)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
42
163


24
13

18
20-22

29
8

71
125 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 8411)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
77
102
25
12

22
15



24
13

71
126 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 4672)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
66
119
22
13-16

16
17-24
17
E
27
9-16

22
13-16

71
127 CICHA Martyna (2009 #50159 LO 5371)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
48
155
22
13-16

13
21-24



35
3

70
128 MIKUŁA Małgorzata (2009 #47640 LO 8717)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
56
141
16
17-24

22
13-16

18
17-24

30
7

70
129 SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 8417)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
68
114
23
14

20
17



27
10

70
130 MAZUR Wiktoria (2011 #48592 LO 2612)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
62
124
22
13-16

22
13-16

18
17-24

26
9-12

70
131 BRYŁA Zuzanna (2009 #47630 LO 8705)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
60
131
16
17-24

16
17-24
17
E
27
9-16

25
11-12

69
132 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 8410)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
80
94
26
11

23
14



20
17

69
133 FIDALA Vanessa (2010 #48456 LO 1344)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
46
159
5
33-40

22
13-16
23
E
18
17-24

27
10

68
134 BABKIEWICZ Wiktoria (2009 #47627 LO 8702)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
43
160
8
25-32

16
17-24
17
E
18
17-24

31
6

66
135 RATAJCZAK Julia (2010 #48458 LO 1346)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
38
174
8
25-32

29
8
30
E


28
9

66
136 BĘBACZ Emilia (2009 #49729 LO 9003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
33
181
33
4





31
6

64
137 KLAG Maja (2012 #49713 LO 4034)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
60
132
18
17-20

18
17-20

20
17-20

26
9-12

64
138 ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 3456)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
62
123
22
15

18
19

22
16-19

20
17

64
139 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 9878)
LUKS Chełmno (KPM)
42
162
5
33-40

16
17-24

18
17-24

29
8

63
140 KASPEROWICZ Julia (2009 #50837 LO 7110)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
29
190


29
8



32
5

61
141 HEROK Karolina (2010 #47061 LO 2521)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
48
154
16
17-24

16
17-24

10
25-32

29
7-8

61
142 DOBRZAŃSKA Maria (2009 #49699 LO 4452)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
35
175


26
9-12

9
27-30

26
9-12

61
143 BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 1098)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
50
152
16
17-24

16
17-24

18
17-24

26
9-12

60
144 KUCHARSKA Gabriela (2010 #50859 LO 8959)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
42
164
23
14

19
17-18



18
17-20

60
145 TYLKA Liljana (2010 #50351 LO 5516)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
67
117
9
25-28

18
17-20

19
19-22

22
13-16

59
146 SZYMAŃSKA Hanna (2011 #49624 LO 1426)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
26
201


8
25-32

10
25-32

16
17-24
40
57-64
58
147 SAWICKA Magdalena (2010 #51116 LO 9431)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
27
196




27
12-15

31
6

58
148 SOJA Julia (2010 #49734 LO 9008)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
31
186
31
6





27
9-10

58
149 BORKOWSKA Zuzanna (2009 #50344 LO 5504)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
50
150
13
21-24

13
21-24

19
19-22

26
9-12

58
150 ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 3102)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
25
206


25
12



32
5

57
151 STANKIEWICZ Martyna (2010 #50494 LO 7682)
REMIK Stary Folwark (PDL)
26
203


26
9-12



31
6

57
152 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 1966)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
87
75


26
11

31
9-10



57
153 DOROZ Laura (2009 #45103 LO )
()
57
138
18
19

22
15

17
20-23



57
154 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 3103)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
55
143


27
10



29
8

56
155 HABA Klaudia (2010 #51951 LO 3403)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







40
1
55
17-24
55
156 KAPELA Maria (2010 #45655 LO 3543)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
32
182
16
17-24

16
17-24



22
13-16

54
157 PUŁECKA Gabriela (2010 #48882 LO 1972)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
20
215


20
15-17



33
4

53
158 BARTOSZKO Nicol (2012 #49898 LO 5446)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
23
210


23
13-14



30
7

53
159 GAC Lena (2010 #49639 LO 2664)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
54
144


25
12



28
9

53
160 DRYGULSKA Maria (2010 #49764 LO 1907)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
53
147
26
9-12

27
9-11





53
161 MARDOSZ Zuzanna (2011 #50573 LO 150)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
20
214




20
17-20

32
5

52
162 REGULSKA Maja (2009 #50722 LO 1870)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
47
157
26
9-12

8
25-32

13
23-26

13
21-24

52
163 GUZENDA Nikola (2010 #49002 LO 10562)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
77
100
29
8

23
13-14





52
164 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 9900)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
51
149


22
13-16



29
7-8

51
165 BANAŚ Gabriela (2011 #50906 LO 9126)
MOSM Tychy (ŚLS)
34
179


16
17-24

18
17-24

16
17-24

50
166 TOMALA Hanna (2010 #50731 LO 2799)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
50
151
18
17-20

13
21-24

19
19-22

13
21-24

50
167 WOŹNIAK Helena (2009 #48748 LO 149)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
71
112
26
9-12
27
E
22
13-16





49
168 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 6250)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
41
167
16
17-24





32
5

48
169 JARMOŁOWICZ Weronika (2010 #50496 LO 7677)
REMIK Stary Folwark (PDL)
22
213


22
13-16



26
9-12

48
170 OSIECKA Amelia (2009 #47765 LO 36)
KS Mysław (ŚLS)
34
180
16
17-24

8
25-32

10
25-32

22
13-16

48
171 GRABOWIECKA Aleksandra (2009 #50539 LO 9524)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
77
101
26
11

22
13-16





48
172 SKŁADOŃ Julia (2011 #50587 LO )
()
67
118
25
12

21
16





46
173 GĄSIOROWSKA Hanna (2010 #51110 LO 9159)
ULKS Ciechów (DŚL)
46
158


20
15-17

26
13-14



46
174 SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO )
()
62
127
22
13-16

22
13-16





44
175 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO )
()
50
153
16
17-24

8
25-31
9
E
18
17-24



43
176 SAWICKA Julia (2011 #51123 LO 9424)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
41
165


19
18

22
16-19



41
177 CICHOCKA Nikola (2009 #52637 LO 8169)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







40
1

40
  PISZCZEK Milena (2010 #51934 LO 3264)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







35
3
40
57-64
40
179 BRZOZA Aleksandra (2011 #50904 LO 9123)
MOSM Tychy (ŚLS)
14
227


4
33-48

10
25-32

26
9-12

40
180 TAUROGIŃSKA Wiktoria (2011 #51082 LO 8415)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
17
221


17
20



23
14

40
181 WSZOŁEK Natalia (2012 #47161 LO 2518)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
26
200
8
25-32

8
25-32

10
25-32

22
13-16

40
182 MARCINIAK Wiktoria (2009 #51128 LO 8623)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
19
217


19
17-18



21
15-16

40
183 RZEPKA Alicja (2012 #45131 LO 2792)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
32
183
16
17-24

8
25-32



16
17-24

40
184 STROJEK Aleksandra (2009 #47514 LO 1612)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
62
128
22
13-16

18
17-20





40
185 KUNICKA Jagoda (2011 #51118 LO 9420)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
40
168


18
19

22
16-19



40
186 SITARSKA Julia (2009 #49730 LO 9007)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
40
170
40
1







40
187 KOSIŃSKA Hanna (2011 #50730 LO 10919)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
19
216
9
25-28

8
25-32

2
31-38

22
13-16

39
188 MIERZWIAK Zofia (2011 #51117 LO 9421)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
39
171


21
16

18
20-22



39
189 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 6795)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
209
8
25-32

8
25-31



22
13-16

38
190 MATLĄG Lena (2011 #50910 LO 9124)
MOSM Tychy (ŚLS)
16
223


16
17-24



22
13-16

38
191 HABA Oliwia (2010 #51949 LO 3401)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







37
2

37
  JURCZYK Zaryna (2009 #52494 LO 7308)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)







37
2

37
  MAŁKOWSKA Zuzanna (2010 #52638 LO 8170)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







37
2

37
  MARZEC Agata (2009 #51515 LO 672)
LZS Zakrzów (OPO)







37
2

37
  WIENCEK Wiktoria (2009 #49700 LO 4463)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)







37
2

37
196 MERDA Marika (2009 #50343 LO 5505)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
28
193
13
21-24



2
31-38

22
13-16

37
197 BELTER Zuzanna (2009 #47628 LO 8703)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
29
189
5
33-40

8
25-31

13
25

16
17-24

37
198 GOSIEWSKA Zuzanna (2009 #51260 LO 7716)
UKS ATS Białystok (PDL)
37
174




37
5



37
199 BONK Anna (2010 #51715 LO 2358)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)







35
3

35
200 GĄTARZ Julia (2010 #49449 LO 3444)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
38
173


9
27

17
20-23

9
27

35
201 WIĘSEK Amelia (2009 #49174 LO )
()
35
176
22
13-16

13
21-24





35
202 DURLIK Amelia (2009 #49731 LO 9004)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
35
177
35
3







35
203 BŁAŻEJEWSKA Maja (2009 #47629 LO 8704)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
34
178
8
25-32

8
25-31

18
17-24



34
204 KAROLCZUK Aleksandra (2010 #51536 LO 796)
GOK Charsznica (MŁP)







33
4

33
  KRÓL Wiktoria (2009 #51538 LO 837)
LZS Żywocice (OPO)







33
4

33
  ZAPAŁA Izabela (2010 #52639 LO 8171)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







33
4

33
207 CISZEWSKA Judyta (2009 #52734 LO 8626)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)







32
5

32
  LEPICH Nicole (2009 #52936 LO 9400)
LZS Żywocice (OPO)







32
5

32
  MIERZWIAK Aleksandra (2011 #51143 LO 9366)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)







32
5

32
  PAŁKA Julia (2010 #52640 LO 8172)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







32
5

32
211 GĄTARZ Karolina (2010 #49450 LO 3445)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
41
166


7
29

17
20-23

8
28

32
212 MAJCHRZYK Alicja (2010 #49735 LO 9006)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
32
184
32
5







32
213 FALKOWSKA Martyna (2009 #51577 LO 1294)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)







31
6

31
  JĘCEK Paulina (2011 #51100 LO 5491)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)







31
6

31
  KOBOSZ Łucja (2011 #53185 LO 9948)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)







31
6

31
  OBAL Nikola (2011 #52051 LO 4260)
LUKS Skrzyszów (MŁP)







31
6

31
  TOMERA Lena (2009 #51474 LO 480)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)







31
6

31
218 PLICHTA Gabriela (2011 #47417 LO 6068)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
31
185




31
9-11



31
219 BAKALARSKA Nikola (2010 #52841 LO 9025)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)







30
7

30
  BELICA Nikola (2010 #52027 LO 4112)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)







30
5-8

30
  BUSZMAN Zofia (2011 #51099 LO 5490)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)







30
7

30
  GRAMSZ Kinga (2010 #47010 LO 3797)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







30
7

30
  ROJEK Martyna (2010 #47622 LO 6416)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)







30
5-8

30
  STĘPIEŃ Michalina (2011 #52175 LO 5093)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)







30
7

30
  ŚWIĄTEK Emilia (2011 #51948 LO 3400)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







30
7

30
226 SOKOŁOWSKA Hanna (2010 #50350 LO 5510)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
26
202
9
25-28

8
25-32

2
31-38

13
21-24

30
227 MALEC Martyna (2010 #48951 LO 11021)
SKS LUKS Nysa (OPO)
59
136
30
7







30
228 MAJCHRZAK Klaudia (2010 #47096 LO 2947)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
27
199






29
8

29
229 GARBERA Zuzanna (2010 #52216 LO 5344)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)







29
8

29
  JAGODZIŃSKA Amelia (2010 #52641 LO 8173)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







29
8

29
  NAWROCKA Aleksandra (2011 #52823 LO 8967)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







29
8

29
  SKUZA Karolina (2010 #51596 LO 1436)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)







29
7-8

29
  WYSOCKA Gabriela (2010 #51745 LO 2547)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)







29
7-8

29
234 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO )
()
60
133
29
8







29
235 KURKOWICZ Antonina (2011 #50525 LO 7446)
MTS Kwidzyn (POM)
60
134
29
8







29
236 DOMINIAK Lena (2010 #48880 LO )
()
56
142
29
8







29
237 WOŹNIAK Weronika (2009 #51189 LO 6160)
KS STELLA Gniezno (WLP)
29
188




29
11



29
238 GRAMSZ Klaudia (2013 #49576 LO 3810)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







28
9

28
  STOLARZ Hanna (2010 #52217 LO 5345)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)







28
9

28
240 SIULERZYCKA Kamila (2009 #50347 LO 5509)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
24
207




2
31-38

26
9-12

28
241 KACZKOWSKA Marta (2010 #51173 LO )
()
28
194


28
9





28
242 PÓŁCHŁOPEK Zuzanna (2011 #52842 LO 9026)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)







27
9-10

27
  SPŁAWSKA Lena (2011 #52821 LO 8965)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







27
9-10

27
  WOJCIECHOWSKA Marianna (2010 #49558 LO 5280)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)







27
9-10

27
245 JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 7197)
LUKS Chełmno (KPM)
10
231
5
33-40





22
13-16

27
246 PRZYBYSZ Oliwia (2009 #50346 LO 5507)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
22
212




9
27-30

18
17-20

27
247 RATAJCZAK Zofia (2011 #49294 LO 1342)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
27
197


8
25-31
9
E
18
17-24



27
248 ROJEWSKA Lena (2009 #51109 LO 9163)
ULKS Ciechów (DŚL)
27
198


27
10





27
249 BALTAZA Oliwia (2010 #52178 LO 5099)
CKIS Skawina (MŁP)







26
9-12

26
  KABAC Adrianna (2011 #51261 LO 9868)
UKS ATS Białystok (PDL)







26
9-12

26
  KRAWCZUK Julia (2010 #52556 LO 7689)
REMIK Stary Folwark (PDL)







26
9-12

26
  LIPSKA Magdalena (2010 #52278 LO 5844)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







26
9-12

26
  PIECH Kinga (2011 #50608 LO 9898)
KS OGNIWO Chełm (LLS)







26
9-12

26
  SAGAN Hanna (2013 #52274 LO 5840)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







26
9-12

26
  WIENCEK Oliwia (2011 #49701 LO 4467)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)







26
9-12

26
  ZDZIEBKO Martyna (2010 #52138 LO 4853)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)







26
11

26
  ZUREK Daria (2009 #51728 LO 2508)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)







26
9-12

26
258 RAK Magdalena (2010 #49626 LO 3074)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
10
229




10
25-32

16
17-24

26
259 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 26)
KS Mysław (ŚLS)
52
148
26
9-12







26
260 ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO )
()
26
203


26
11





26
261 JASIŃSKA Barbara (2011 #51522 LO 747)
ZKS Zielona Góra (LBU)







25
12

25
  KUCHARSKA Amelia (2009 #52816 LO 8955)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







25
11-12

25
  MADEJ Milena (2010 #52807 LO 8929)
UKS SP Korzeniów (PKR)







25
12

25
  PLESIAK Lena (2010 #51672 LO 2070)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)







25
11-12

25
265 CHMIEL Nikola (2010 #51614 LO 1637)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







24
13

24
  KARCZMARZ Aleksandra (2012 #52276 LO 5842)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







24
13

24
267 LIAN Aleksandra (2009 #50392 LO 8711)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
8
232


8
25-31



16
17-24

24
268 TOMERA Emilia (2009 #49116 LO )
()
40
169
16
17-24

8
25-32





24
269 SZYMANIAK NICOL (2009 #49754 LO 6813)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
208
8
25-32

16
17-24





24
270 BIEDNA Patrycja (2010 #49949 LO 8105)
PIONIER Kleszczewo (WLP)







23
13-14

23
  HORACZY Natalia (2011 #52972 LO 9532)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)







23
13-14

23
  KLOCEK Celina (2009 #51613 LO 1636)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







23
14

23
  TRAFAS Oliwia (2009 #52209 LO 5284)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)







23
13-14

23
274 GAJEC Ewelina (2010 #48745 LO 138)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)







22
13-16

22
  MICHALEWSKA Laura (2011 #51996 LO 3720)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







22
15

22
  ROGULSKA Julia (2010 #52477 LO 7198)
LUKS Chełmno (KPM)







22
13-16

22
  SKOWROŃSKA Natalia (2011 #52180 LO 5103)
CKIS Skawina (MŁP)







22
13-16

22
  ZALEWSKA Gabriela (2010 #52234 LO 5500)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







22
13-16

22
279 BARAN Nikola (2010 #48731 LO 8264)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
43
161


22
13-16





22
280 RADWAŃSKA Aleksandra (2011 #51129 LO 9423)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
22
211




22
16-19



22
281 JAKUBOWSKA Natalia (2010 #52554 LO 7687)
REMIK Stary Folwark (PDL)







21
15-16

21
  SOWA Julia (2011 #50763 LO 9305)
LZS Kąkolówka (PKR)







21
16

21
  SROCZYŃSKA Wiktoria (2011 #51526 LO 751)
ZKS Zielona Góra (LBU)







21
16

21
  ŻAK Maria (2009 #53057 LO 9713)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)







21
15-16

21
285 REMISZKO Alicja (2012 #52557 LO 7690)
REMIK Stary Folwark (PDL)







20
17

20
286 ARAMOWICZ Hanna (2010 #51519 LO 744)
ZKS Zielona Góra (LBU)







19
18

19
  ROMAŃCZYK Aleksandra (2010 #49351 LO 1758)
UKS MOSIR Dukla (PKR)







19
18

19
288 BORKOWSKA Maja (2009 #50345 LO 5503)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
39
172
9
25-28

8
25-32

2
31-38



19
289 PUKA Maja (2009 #49447 LO )
()
19
218
19
18







19
290 MARCZK Oliwia (2010 #52818 LO 8957)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







18
17-20

18
  OLSZEWSKA Alicja (2011 #47354 LO 4361)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)







18
17-20

18
  OMIELCZENKO Nina (2010 #52236 LO 5502)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







18
17-20

18
  RODAK Adrianna (2009 #52210 LO 5285)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)







18
17-20

18
  SAPA Weronika (2011 #50762 LO 9304)
LZS Kąkolówka (PKR)







18
19

18
  TURCZA Nicola (2009 #51683 LO 2132)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)







18
17-20

18
  ZARZYCKA Maja (2009 #52584 LO 9499)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)







18
17-20

18
297 MŁYNARCZYK Amelia (2009 #51124 LO 3240)
AS Przeciszów (MŁP)
18
219


18
17-20





18
298 KOZDRAŚ Julia (2009 #50787 LO 9293)
LZS Kąkolówka (PKR)







17
20

17
299 GÓRALCZYK Paweł (2011 #51120 LO 9419)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
17
220




17
18-25



17
300 SURMA Jagoda (2010 #51127 LO 8618)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
17
221


17
19-20





17
301 DYMIŃSKA Kinga (2012 #47235 LO 5634)
ENERGA KTS Toruń (KPM)







16
17-24

16
  ILCEWICZ Wiktoria (2011 #52097 LO 4678)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)







16
17-24

16
  JESSE Natalia (2011 #52095 LO 4676)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)







16
17-24

16
  KOWALSKA Aleksandra (2011 #50426 LO 7196)
LUKS Chełmno (KPM)







16
17-24

16
  RUDOLF Natasza (2011 #52481 LO 7202)
LUKS Chełmno (KPM)







16
17-24

16
  TEKIELI Wiktoria (2010 #48894 LO 8661)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)







16
17-24

16
  WICHLIŃSKA Zofia (2012 #52483 LO 7204)
LUKS Chełmno (KPM)







16
17-24

16
  WIECZERZAK Maja (2010 #51954 LO 3426)
UKS STS Mikołów (ŚLS)







16
17-24

16
309 URBAŃCZYK Maja (2009 #51166 LO 43)
KS Mysław (ŚLS)
16
223


16
17-24





16
310 LADA Amelia (2011 #52345 LO 6413)
UKS KĘPA Dębica (PKR)







15
21

15
311 HUBKIEWICZ Zuzanna (2011 #50754 LO 2335)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
15
226


15
21





15
312 WÓJCIK Martyna (2010 #52142 LO 4862)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)







14
22

14
313 MIODEK Maja (2010 #50900 LO )
()
14
227


4
33-48

10
25-32



14
314 HINCA Daria (2010 #52285 LO 5943)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







13
21-24

13
  JAŃCZAK Magdalena (2011 #47355 LO 4360)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)







13
21-24

13
  ROZMARYNOWSKA Emilia (2009 #52986 LO 9559)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)







13
21-24

13
  STEC Zuzanna (2011 #52346 LO 6414)
UKS KĘPA Dębica (PKR)







13
23

13
  SZABAŁA Amelia (2010 #49138 LO 377)
KS Dąbcze (WLP)







13
21-24

13
  WAWRZYNIAK Aleksandra (2010 #47356 LO 4359)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)







13
21-24

13
320 POCHROŃ Karolina (2010 #52806 LO 8928)
UKS SP Korzeniów (PKR)







12
24

12
321 POCZĄTEK Zuzanna (2011 #50761 LO 9303)
LZS Kąkolówka (PKR)







11
25

11
  RYBKA Emilia (2011 #52482 LO 7203)
LUKS Chełmno (KPM)







11
25

11
323 STANKIEWICZ Daria (2010 #52412 LO 6759)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)







10
26

10
324 PASZKOWSKA Wiktoria (2009 #51098 LO 2804)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
10
230


8
25-32

2
31-38



10
325 DUDZIŃSKA Franciszka (2011 #52819 LO 8963)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







9
25-28

9
  DZIAMSKA Łucja (2010 #53137 LO 9835)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)







9
25-28

9
  MARCZAK Natalia (2011 #52820 LO 8964)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







9
25-28

9
  PAŚNIK Aleksandra (2010 #51495 LO 2909)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)







9
25-28

9
  SPŁAWSKA Nadia (2011 #52822 LO 8966)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







9
25-28

9
  ŚWINIARSKA Emilia (2010 #52985 LO 9558)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)







9
25-28

9
331 BYRTEK Magda (2012 #51561 LO 1118)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)







8
25-32

8
  WŁODARCZYK Justyna (2010 #51731 LO 2526)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)







8
25-32

8
  ZBIJOWSKA Justyna (2011 #52872 LO 9129)
MOSM Tychy (ŚLS)







8
25-32

8
334 NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 6805)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
16
225
8
25-32







8
335 GRZEGORCZYK Hanna (2010 #45654 LO 5836)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
8
232


8
25-32





8
  MIODEK Bianka (2010 #50899 LO 9125)
MOSM Tychy (ŚLS)
8
232


8
25-32





8
  WIERTELAK Zuzanna (2010 #50902 LO )
()
8
232


8
25-32





8
338 SEICHTER Alicja (2009 #48018 LO 2414)
KS GOTYK Toruń (KPM)
8
236
8
25-32







8
339 KOZŁOWSKA-HADZICKA Michelle (2009 #52730 LO 8621)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)







7
29-32

7
  MIGACZ Majka (2011 #52083 LO 4533)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)







7
29-32

7
  SOHLING Anastazja (2011 #52343 LO 6411)
UKS KĘPA Dębica (PKR)







7
29

7
  STRĄCZEK Patrycja (2012 #52437 LO 6960)
UKS KĘPA Dębica (PKR)







7
30

7
  TACZAŁA Dominika (2010 #52084 LO 4534)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)







7
29-32

7
344 OLKOWICZ Barbara (2009 #49584 LO 3561)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
6
237


4
33-48

2
31-38



6
345 GRUSIECKA Zuzanna (2010 #51092 LO 6701)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
4
238


4
33-48





4
  KOS Antonina (2010 #50901 LO )
()
4
238


4
33-48





4
  RONOWICZ Malwina (2009 #46998 LO 6377)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
4
238


4
33-48





4