Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5340)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
263
5

83
5

85
3-4

79
7
45
1
95
3-4
263
2 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3556)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
247
7

81
6

81
6

74
9
40
3
85
5-8
247
3 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 2024)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
227
10

61
15

72
10

85
3-4
45
1
70
9-16
227
4 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 6554)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
189
16

56
17

63
14

56
17
39
3-4
70
9-16
189
5 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 211)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
179
17
40
1
54
18

65
13

46
25-32
39
3-4
60
17-32
179
6 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 6320)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
154
26

41
zwoln.
38
zwoln.
50
20

44
33-40
39
3-4
60
17-32
154
7 LECH Maja (2009 #47457 LO 4024)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
152
27
40
1
46
25-32

46
25-32

43
41-48
39
3-4
60
17-32
152
8 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 602)
CIA Łaskarzew (MAZ)
152
29
37
2

35
3
44
33-40
33
4
48
21-24
34
5-8
60
17-32
152
9 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 1751)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
144
33

48
21-24

43
41-48

46
25-32
42
2
50
33-48
144
10 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 395)
MRKS Gdańsk (POM)
144
34
40
1
46
25-32

48
21-24

46
25-32
39
3-4
50
33-48
144
11 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 1963)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
142
35
40
1
44
33-40
37
2
46
25-32

46
25-32
39
3-4
50
33-48
142
12 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 1432)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
140
39
40
1
43
41-48
37
2
44
33-40
40
1
46
25-32
42
2
50
33-48
140
13 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 141)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
139
41
32
5
43
41-48
35
3
46
25-32
30
7
43
41-48

50
33-48
139
14 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 139)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
137
43
26
9-12
42
49-56
33
4
43
41-48
32
5
44
33-40

50
33-48
137
15 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 198)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
137
44
35
3
42
49-56


31
5-6
59
16
36
5-6

137
16 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 3962)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)
135
45
28
9

33
4
44
33-40
40
1
41
57-64
39
3-4
50
33-48
135
17 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 5201)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
134
47
37
2
43
41-48
37
2
43
41-48
37
2
46
25-32
42
2
45
49-64
134
18 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 1510)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
128
51
40
1
41
57-64
40
1
41
57-64
40
1
42
49-56
45
1

128
19 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 6722)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
128
53
30
5-8
43
41-48
33
4
42
49-56
30
5-8
43
41-48
32
9

128
20 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 5755)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
127
54
33
4

33
4
41
57-64
32
5
41
57-64
33
7-8
45
49-64
127
21 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 6806)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
126
57
40
1
41
57-64
40
1
43
41-48
37
2
42
49-56
34
5-8

126
22 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 3381)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
126
59
31
5-6
46
25-32

43
41-48
37
2

30
9-12

126
23 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 9966)
UKS ATS Białystok (PDL)
124
62

42
49-56
33
4

37
2

42
2
45
49-64
124
24 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 5855)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
121
65
27
10

28
9

33
4

42
2
60
17-32
121
25 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 34)
KS Mysław (ŚLS)
121
67
31
5-6
42
49-56
37
2

31
5-6
42
49-56
33
7-8

121
26 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 9447)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
119
70
32
5
42
49-56
35
3
36
E
40
1
41
57-64
34
5-8

119
27 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO )
()
116
71
37
2
43
41-48
31
6
32
E
33
4
41
57-64


116
28 BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 6260)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
115
72
35
3

35
3

35
3

42
2
45
49-64
115
29 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 2514)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
115
74
29
7-8

33
4
34
E
35
3
36
E
30
9-12
45
49-64
115
30 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 9429)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
115
75
40
1
41
57-64
37
2

37
2

30
10-11

115
31 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 7443)
MTS Kwidzyn (POM)
112
80
33
4

32
5

33
4
34
E
37
5
45
49-64
112
32 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 7706)
UKS ATS Białystok (PDL)
112
82
37
2

35
3



40
3

112
33 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3734)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
112
83
37
2

40
1

35
3

27
12-15

112
34 SZAREK Milena (2009 #48569 LO 2665)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
112
84
35
3

37
2

40
1



112
35 KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 2074)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
111
87
33
4
41
57-64
32
5

32
5

38
4

111
36 GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3729)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
110
88
33
4

32
5

27
10

34
5-8
45
49-64
110
37 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 2242)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
110
90
37
2
38
E
33
4
34
E
37
2
38
E


110
38 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2873)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
109
91

43
41-48


29
7-8

37
5

109
39 SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 4867)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
107
93


35
3
41
57-64
33
4

33
8

107
40 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 9440)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
107
94
35
3
41
57-64
29
7-8

37
2

27
9-16

107
41 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 1494)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
107
95
35
3

37
2

35
3



107
42 KRAMEK Amelia (2010 #46947 LO 3451)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
106
96
33
4



28
9

37
5
45
49-64
106
43 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3731)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
106
98
23
14

31
6

40
1
41
57-64
34
5-8

106
44 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1710)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
105
99
31
6
32
E
33
4

33
4
34
E
38
4

105
45 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3728)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
104
100
32
5

33
4

32
5

39
3-4

104
46 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 1434)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
101
107
35
3

31
5-6



35
6-7

101
47 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 8710)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
101
108
30
7

29
8

25
11-12
41
57-64
30
10-11

101
48 GASTÓŁ Hanna (2010 #49334 LO 5089)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
99
110
28
9

33
4

30
7

36
5-6

99
49 STOSIO Martyna (2010 #50157 LO 164)
GKTS Gdańsk (POM)
99
112
32
5

30
7

32
5

35
6

99
50 WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9528)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
99
113
32
5

31
6

33
4

34
7

99
51 ROMANOWSKA Aleksandra (2010 #49740 LO 2538)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
98
114
31
5-6

31
6

31
5-6

36
5-6

98
52 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 3101)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
98
115
31
6

31
6

30
7

36
5-6

98
53 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6905)
KSTS Krosno (PKR)
97
116
32
5

33
4

29
8

32
9

97
54 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2276)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
96
117
29
8
30
E
30
7
31
E
31
6
32
E
33
7-8

96
55 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 4669)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
95
119
22
13-16

8
25-32
9
E
27
10
28
E
34
5-8
45
49-64
95
56 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1137)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
95
120
30
5-8

30
7
31
E
30
7

34
5-8

95
57 GAJEWCZYK Magdalena (2010 #49433 LO 2876)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
95
121
29
7-8

31
5-6

31
5-6

33
8-9

95
58 NADOLSKA Roksana (2009 #49528 LO 1430)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
95
122
31
5-6

29
7-8

31
5-6

33
8-9

95
59 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1345)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
95
124
33
4

28
9

33
4
34
E
27
9-16

95
60 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 3864)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
95
125
30
7

32
5

33
4



95
61 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 7673)
REMIK Stary Folwark (PDL)
94
126
26
9-12

28
9

31
5-6

35
6

94
62 MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 5128)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
93
128
28
9

31
6

24
13

34
7

93
63 SOKOŁOWSKA Jagoda (2009 #47757 LO 1302)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
93
129
31
6

31
6

31
6

31
9-10

93
64 WIRKOWSKA Wiktoria (2009 #50535 LO 9529)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
92
133
29
7-8

30
7

29
7-8

33
8

92
65 PIENIĄŻEK Maria (2010 #49332 LO 5090)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
92
134
30
7

29
8

29
8

33
7-8

92
66 CHABROS Natalia (2010 #49335 LO 5092)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
92
135
29
8

30
7

28
9

33
7-8

92
67 GOMULAK Matylda (2010 #48093 LO 8108)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
92
137
27
9-10

32
5
33
E
31
6
32
E


92
68 KĘDZIA Dagmara (2010 #50833 LO 7111)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
91
138


28
9

30
7

33
8

91
69 ROGALA Anna (2010 #50715 LO 2333)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
90
141


29
8

31
6

30
10-11

90
70 LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 6623)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
90
142
30
7

33
4



27
9-16

90
71 ADAMCZYK Natasza (2010 #49680 LO 4158)
LKTS Luboń (WLP)
89
143


28
9

27
9-10
28
E
33
8

89
72 SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 8271)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
88
144
24
13

25
11-12

29
7-8

34
5-8

88
73 ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 1422)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
88
145
26
9-12

29
7-8

29
7-8

30
9-12

88
74 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4522)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
88
147
29
8

29
8

30
7



88
75 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 1966)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
87
149
30
5-8



26
11

31
9-10

87
76 BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 2523)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
87
150
22
13-16

31
5-6

26
9-12

30
9-12

87
77 PRZYBYLSKA Aleksandra (2010 #49431 LO 2875)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
87
151
31
5-6

26
9-12

27
9-11

29
10-13

87
78 CZAPLEJEWICZ Lena (2010 #50800 LO 2548)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
87
152


29
7-8

29
7-8

29
10-13

87
79 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 6878)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
87
153
29
8

29
8

29
8

25
13-16

87
80 KARAŚ Natalia (2009 #49505 LO 3730)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
87
154
28
9

30
7

29
8

18
20-22

87
81 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 8409)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
87
155
29
8

28
9

30
7



87
82 FILIPKOWSKA Maja (2010 #50531 LO 9523)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
86
156
33
4

24
13

22
13-16

29
11

86
83 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 2331)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
86
158
31
6

28
9

20
17

27
12-15

86
84 REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 7680)
REMIK Stary Folwark (PDL)
86
159
31
6

29
8

26
9-12



86
85 PIRÓG Michalina (2011 #50334 LO 9422)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
84
161


27
10

25
12

32
9

84
86 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 1977)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
84
162
23
13-14
24
E
28
9

28
9

28
11-12

84
87 BERNATOWICZ Barbara (2010 #50533 LO 9519)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
83
163
26
9-12

25
12

22
13-16

32
9

83
88 ROJEWSKA Katarzyna (2010 #49766 LO )
()
82
165


26
9-12

27
9-11

29
10-13

82
89 CHRUPCAŁA Hanna (2009 #46663 LO 3663)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
82
166
22
13-16

31
5-6

26
9-12

25
13-16

82
90 ZALEWSKA Wiktoria (2009 #50534 LO 9530)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
81
167
26
9-12

27
10

26
9-12

28
12

81
91 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 1530)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
81
168
26
9-12

26
9-12

29
7-8

25
13-16

81
92 HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 239)
LUKS Chełmno (KPM)
80
169
22
13-16

22
13-16

28
9

30
10-11

80
93 FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 6622)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
80
171
22
15

25
11-12

28
9

27
9-16

80
94 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 8410)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
80
172
31
6

26
11

23
14



80
95 WITKOWSKA Alicja (2009 #49538 LO 2759)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
79
173
23
13-14

26
11

25
12

28
11-12

79
96 GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 9881)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
79
174
25
12

27
10

25
11-12

27
9-16

79
97 RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 1980)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
79
175
25
11-12
26
E
27
10

20
15-17

26
13-14

79
98 NOWICKA Patrycja (2009 #47254 LO 5370)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
79
176
26
9-12

30
5-8

18
17-20

23
15-18

79
99 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 3580)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
77
180
16
17-24

27
10

22
13-16
23
E
27
9-16

77
100 GUZENDA Nikola (2010 #49002 LO )
()
77
181
25
11-12

29
8

23
13-14



77
101 GRABOWIECKA Aleksandra (2009 #50539 LO 9524)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
77
182
29
7-8

26
11

22
13-16



77
102 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 8411)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
77
183
30
7

25
12

22
15



77
103 SZAFRAŃSKA Kinga (2009 #49698 LO 4461)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
76
185
22
13-16

18
17-20

26
9-12

28
11-14

76
104 BIAŁORUCKA Wiktoria (2009 #49846 LO )
()
76
186
20
17

23
14

26
11

27
12-15

76
105 HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 7676)
REMIK Stary Folwark (PDL)
75
190
26
9-12

23
14

26
9-12



75
106 WIECZOREK Zuzanna (2011 #49412 LO 5212)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
75
191
25
11-12

24
13

25
11-12
26
E


75
107 WRÓBEL Zuzanna (2010 #49159 LO 9450)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
73
193
20
17

24
13

22
13-16

27
9-16

73
108 SMOLAREK Lena (2010 #50881 LO 1974)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
73
196


25
12

23
13-14

25
15

73
109 BARTOSZKO Natalia (2010 #49897 LO 5443)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
72
197
18
17-20

25
12

29
8



72
110 SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 6626)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
71
198
19
18



25
11-12

27
9-16

71
111 GAJ Julia (2010 #48746 LO 136)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
71
199
18
17-20

26
9-12
27
E
26
9-12



71
112 WOŹNIAK Helena (2009 #48748 LO 149)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
71
200
22
13-16

26
9-12
27
E
22
13-16



71
113 MENSCH Martyna (2009 #47639 LO 8716)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
68
201
16
17-24

16
17-24

25
11-12

27
9-16

68
114 SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 8417)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
68
203
25
12

23
14

20
17



68
115 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7581)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
67
205
22
13-16

13
21-24

22
13-16

23
15-18

67
116 TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 9903)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
67
207
23
14



22
13-16

22
17

67
117 TYLKA Liljana (2010 #50351 LO 5516)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
67
209
30
5-8

9
25-28

18
17-20

19
19-22

67
118 SKŁADOŃ Julia (2011 #50587 LO )
()
67
211
21
16

25
12

21
16



67
119 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 4672)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
66
212
16
17-24

22
13-16

16
17-24
17
E
27
9-16

66
120 BUGAŁA Ewa (2010 #48875 LO 2617)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
66
213
22
13-16

22
13-16

22
13-16

18
17-24

66
121 RATAJCZYK Aleksandra (2010 #47060 LO 2516)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
66
214
16
17-24

22
13-16

26
9-12

18
17-24

66
122 UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 6851)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
65
216
13
21-24

18
17-20

22
13-16

25
13-16

65
123 ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 3456)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
62
220


22
15

18
19

22
16-19

62
124 MAZUR Wiktoria (2011 #48592 LO 2612)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
62
221
16
17-24

22
13-16

22
13-16

18
17-24

62
125 SZULAKOWSKA Julia (2010 #50349 LO 5513)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
62
222
18
17-20

22
13-16

22
13-16

13
23-26

62
126 FORMELA Julia (2010 #50385 LO 6891)
UKS REMUS Miechucino (POM)
62
223


31
6

31
6



62
127 SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO )
()
62
224
18
17-20

22
13-16

22
13-16



62
128 STROJEK Aleksandra (2009 #47514 LO 1612)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
62
225
22
13-16

22
13-16

18
17-20



62
129 PRESZ Nadia (2010 #50851 LO 161)
GKTS Gdańsk (POM)
60
226




26
11

34
7

60
130 KALETA Lilianna (2011 #49574 LO 3811)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
60
227




29
8

31
9-11

60
131 BRYŁA Zuzanna (2009 #47630 LO 8705)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
60
228
8
25-32

16
17-24

16
17-24
17
E
27
9-16

60
132 KLAG Maja (2012 #49713 LO 4034)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
60
230
22
13-16

18
17-20

18
17-20

20
17-20

60
133 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO )
()
60
231
31
5-6

29
8





60
134 KURKOWICZ Antonina (2011 #50525 LO 7446)
MTS Kwidzyn (POM)
60
232
31
6

29
8





60
135 WNUKIEWICZ Laura (2010 #49575 LO 3808)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
59
233




28
9

31
9-11

59
136 MALEC Martyna (2010 #48951 LO )
()
59
234
29
7-8

30
7





59
137 CHODYNIECKA Judyta (2010 #50808 LO 8518)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
58
235




27
10

31
9-10

58
138 DOROZ Laura (2009 #45103 LO )
()
57
237


18
19

22
15

17
20-23

57
139 WSZOŁEK Weronika (2010 #47160 LO 2520)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
56
238
16
17-24

16
17-24

22
13-16

18
17-24

56
140 HEROK Emilia (2009 #47059 LO 2519)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
56
239
16
17-24

22
13-16

16
17-24

18
17-24

56
141 MIKUŁA Małgorzata (2009 #47640 LO 8717)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
56
240
8
25-32

16
17-24

22
13-16

18
17-24

56
142 DOMINIAK Lena (2010 #48880 LO )
()
56
241
27
10

29
8





56
143 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 3103)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
55
243
28
9



27
10



55
144 GAC Lena (2010 #49639 LO 2664)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
54
244
29
8



25
12



54
145 PRZYBECKA Nikola (2010 #51122 LO 9430)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
53
245




26
11

27
12-15

53
146 MARCINKIEWICZ Laura (2010 #51142 LO 9365)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
53
246




31
6

22
16-19

53
147 DRYGULSKA Maria (2010 #49764 LO 1907)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
53
248


26
9-12

27
9-11



53
148 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 26)
KS Mysław (ŚLS)
52
249
26
9-12

26
9-12





52
149 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 9900)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
51
251
29
8



22
13-16



51
150 BORKOWSKA Zuzanna (2009 #50344 LO 5504)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
50
252
18
17-20

13
21-24

13
21-24

19
19-22

50
151 TOMALA Hanna (2010 #50731 LO 2799)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
50
253


18
17-20

13
21-24

19
19-22

50
152 BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 1098)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
50
254
16
17-24

16
17-24

16
17-24

18
17-24

50
153 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO )
()
50
255
16
17-24

16
17-24

8
25-31
9
E
18
17-24

50
154 HEROK Karolina (2010 #47061 LO 2521)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
48
258
16
17-24

16
17-24

16
17-24

10
25-32

48
155 CICHA Martyna (2009 #50159 LO 5371)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
48
259
13
21-24

22
13-16

13
21-24



48
156 KWAŚNICKA Zuzanna (2010 #50180 LO 1757)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
47
261


20
17



27
12-15

47
157 REGULSKA Maja (2009 #50722 LO 1870)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
47
262


26
9-12

8
25-32

13
23-26

47
158 GĄSIOROWSKA Hanna (2010 #51110 LO 9159)
ULKS Ciechów (DŚL)
46
263




20
15-17

26
13-14

46
159 FIDALA Vanessa (2010 #48456 LO 1344)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
46
264


5
33-40

22
13-16
23
E
18
17-24

46
160 BABKIEWICZ Wiktoria (2009 #47627 LO 8702)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
43
266
8
25-32

8
25-32

16
17-24
17
E
18
17-24

43
161 BARAN Nikola (2010 #48731 LO 8264)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
43
267
21
16



22
13-16



43
162 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 9878)
LUKS Chełmno (KPM)
42
268
8
25-32

5
33-40

16
17-24

18
17-24

42
163 SIKORSKA Milena (2010 #51140 LO 9368)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
42
269




24
13

18
20-22

42
164 KUCHARSKA Gabriela (2010 #50859 LO 8959)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
42
271


23
14

19
17-18



42
165 SAWICKA Julia (2011 #51123 LO 9424)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
41
272




19
18

22
16-19

41
166 GĄTARZ Karolina (2010 #49450 LO 3445)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
41
273
17
20



7
29

17
20-23

41
167 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 6250)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
41
275
25
11-12

16
17-24





41
168 KUNICKA Jagoda (2011 #51118 LO 9420)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
40
277




18
19

22
16-19

40
169 TOMERA Emilia (2009 #49116 LO )
()
40
279
16
17-24

16
17-24

8
25-32



40
170 SITARSKA Julia (2009 #49730 LO 9007)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
40
280


40
1





40
171 MIERZWIAK Zofia (2011 #51117 LO 9421)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
39
282




21
16

18
20-22

39
172 BORKOWSKA Maja (2009 #50345 LO 5503)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
39
283
22
13-16

9
25-28

8
25-32

2
31-38

39
173 GĄTARZ Julia (2010 #49449 LO 3444)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
38
284
12
24



9
27

17
20-23

38
174 RATAJCZAK Julia (2010 #48458 LO 1346)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
38
285


8
25-32

29
8
30
E


38
175 DOBRZAŃSKA Maria (2009 #49699 LO 4452)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
35
287




26
9-12

9
27-30

35
176 WIĘSEK Amelia (2009 #49174 LO )
()
35
288


22
13-16

13
21-24



35
177 DURLIK Amelia (2009 #49731 LO 9004)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
35
289


35
3





35
178 BŁAŻEJEWSKA Maja (2009 #47629 LO 8704)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
34
292
5
33-40

8
25-32

8
25-31

18
17-24

34
179 BANAŚ Gabriela (2011 #50906 LO 9126)
MOSM Tychy (ŚLS)
34
293




16
17-24

18
17-24

34
180 OSIECKA Amelia (2009 #47765 LO 36)
KS Mysław (ŚLS)
34
294
8
25-32

16
17-24

8
25-32

10
25-32

34
181 BĘBACZ Emilia (2009 #49729 LO 9003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
33
295


33
4





33
182 KAPELA Maria (2010 #45655 LO 3543)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
32
296


16
17-24

16
17-24



32
183 RZEPKA Alicja (2012 #45131 LO 2792)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
32
298
8
25-32

16
17-24

8
25-32



32
184 MAJCHRZYK Alicja (2010 #49735 LO 9006)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
32
299


32
5





32
185 PLICHTA Gabriela (2011 #47417 LO 6068)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
31
300






31
9-11

31
186 SOJA Julia (2010 #49734 LO 9008)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
31
302


31
6





31
187 GOS Nikola (2009 #50519 LO )
()
30
306
30
7







30
188 WOŹNIAK Weronika (2009 #51189 LO 6160)
KS STELLA Gniezno (WLP)
29
307






29
11

29
189 BELTER Zuzanna (2009 #47628 LO 8703)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
29
308
8
25-32

5
33-40

8
25-31

13
25

29
190 KASPEROWICZ Julia (2009 #50837 LO 7110)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
29
309




29
8



29
191 KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO )
()
29
310
29
7-8







29
  MISIOR Maja (2011 #50580 LO 7247)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
29
310
29
7-8







29
193 MERDA Marika (2009 #50343 LO 5505)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
28
312
13
21-24

13
21-24



2
31-38

28
194 KACZKOWSKA Marta (2010 #51173 LO )
()
28
313




28
9



28
195 ZAJĄC Wiktoria (2009 #47963 LO )
()
28
314
28
9







28
196 SAWICKA Magdalena (2010 #51116 LO 9431)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
27
315






27
12-15

27
197 RATAJCZAK Zofia (2011 #49294 LO 1342)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
27
317




8
25-31
9
E
18
17-24

27
198 ROJEWSKA Lena (2009 #51109 LO 9163)
ULKS Ciechów (DŚL)
27
318




27
10



27
199 MAJCHRZAK Klaudia (2010 #47096 LO 2947)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
27
320
27
10







27
200 WSZOŁEK Natalia (2012 #47161 LO 2518)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
26
321


8
25-32

8
25-32

10
25-32

26
201 SZYMAŃSKA Hanna (2011 #49624 LO 1426)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
26
322
8
25-32



8
25-32

10
25-32

26
202 SOKOŁOWSKA Hanna (2010 #50350 LO 5510)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
26
324
9
25-28

9
25-28

8
25-32

2
31-38

26
203 STANKIEWICZ Martyna (2010 #50494 LO 7682)
REMIK Stary Folwark (PDL)
26
325




26
9-12



26
  ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO )
()
26
325




26
11



26
205 KAŁUŻA Oliwia (2011 #50331 LO )
()
26
327
26
11







26
206 ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 3102)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
25
328




25
12



25
207 SIULERZYCKA Kamila (2009 #50347 LO 5509)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
24
329
22
13-16





2
31-38

24
208 SZYMANIAK NICOL (2009 #49754 LO 6813)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
330


8
25-32

16
17-24



24
209 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 6795)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
331
8
25-32

8
25-32

8
25-31



24
210 BARTOSZKO Nicol (2012 #49898 LO 5446)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
23
332




23
13-14



23
211 RADWAŃSKA Aleksandra (2011 #51129 LO 9423)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
22
333






22
16-19

22
212 PRZYBYSZ Oliwia (2009 #50346 LO 5507)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
22
334
13
21-24





9
27-30

22
213 JARMOŁOWICZ Weronika (2010 #50496 LO 7677)
REMIK Stary Folwark (PDL)
22
335




22
13-16



22
214 MARDOSZ Zuzanna (2011 #50573 LO 150)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
20
339






20
17-20

20
215 PUŁECKA Gabriela (2010 #48882 LO 1972)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
20
340




20
15-17



20
216 KOSIŃSKA Hanna (2011 #50730 LO 6729)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
19
342


9
25-28

8
25-32

2
31-38

19
217 MARCINIAK Wiktoria (2009 #51128 LO 8623)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
19
343




19
17-18



19
218 PUKA Maja (2009 #49447 LO )
()
19
344


19
18





19
219 MŁYNARCZYK Amelia (2009 #51124 LO 3240)
LKS Piotrowice (MŁP)
18
346




18
17-20



18
220 GÓRALCZYK Paweł (2011 #51120 LO 9419)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
17
348






17
18-25

17
221 SURMA Jagoda (2010 #51127 LO 8618)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
17
349




17
19-20



17
  TAUROGIŃSKA Wiktoria (2011 #51082 LO 8415)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
17
349




17
20



17
223 MATLĄG Lena (2011 #50910 LO 9124)
MOSM Tychy (ŚLS)
16
351




16
17-24



16
  URBAŃCZYK Maja (2009 #51166 LO 43)
KS Mysław (ŚLS)
16
351




16
17-24



16
225 NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 6805)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
16
353
8
25-32

8
25-32





16
226 HUBKIEWICZ Zuzanna (2011 #50754 LO 2335)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
15
355




15
21



15
227 BRZOZA Aleksandra (2011 #50904 LO 9123)
MOSM Tychy (ŚLS)
14
356




4
33-48

10
25-32

14
  MIODEK Maja (2010 #50900 LO )
()
14
356




4
33-48

10
25-32

14
229 RAK Magdalena (2010 #49626 LO 3074)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
10
360






10
25-32

10
230 PASZKOWSKA Wiktoria (2009 #51098 LO 2804)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
10
361




8
25-32

2
31-38

10
231 JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 7197)
LUKS Chełmno (KPM)
10
362
5
33-40

5
33-40





10
232 GRZEGORCZYK Hanna (2010 #45654 LO 5836)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
8
363




8
25-32



8
  LIAN Aleksandra (2009 #50392 LO 8711)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
8
363




8
25-31



8
  MIODEK Bianka (2010 #50899 LO 9125)
MOSM Tychy (ŚLS)
8
363




8
25-32



8
  WIERTELAK Zuzanna (2010 #50902 LO )
()
8
363




8
25-32



8
236 SEICHTER Alicja (2009 #48018 LO 2414)
KS GOTYK Toruń (KPM)
8
368


8
25-32





8
237 OLKOWICZ Barbara (2009 #49584 LO 3561)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
6
370




4
33-48

2
31-38

6
238 GRUSIECKA Zuzanna (2010 #51092 LO 6701)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
4
371




4
33-48



4
  KOS Antonina (2010 #50901 LO )
()
4
371




4
33-48



4
  RONOWICZ Malwina (2009 #46998 LO 6377)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
4
371




4
33-48



4