Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP EW 1. GPP P-ty
1 (2) KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 1200)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
675
3

210
2

162
8

275
2

230
1
715
2 (14) DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 1191)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
435
10

111
18

76
49-56

175
9-16

100
25-32
386
3 (20) KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 1203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
299
23
54
5-8
58
E
70
1
95
21-24
90
1
130
17-24

129
9-12
354
4 (22) CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4857)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
368
17

90
25-32

111
18
90
1
130
17-24

90
33-40
331
5 (30) SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1752)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
253
35
70
1
107
20

90
25-32


62
3
90
33-40
287
6 (44) KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 1754)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
215
54
66
2
70
E
51
8

79
3-4
94
49-64
59
4
84
41-48
248
7 (50) KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 1201)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
190
81
62
3

66
2



57
5
108
17-24
236
8 (72) RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 6170)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
211
60
53
7
57
E
50
9

79
3-4
94
49-64
53
7

204
9 (99) OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1753)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
142
156


70
1
76
49-56


70
1
100
25-32
176
10 (116) BRUD Szymon (2006 #44209 LO 6467)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
149
143
47
9-12

55
6



66
2

168
11 (126) JADAM Dawid (2007 #42849 LO 6466)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
168
110
47
9-12

62
3



55
6

164
12 (135) MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 1204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
166
113
57
5

46
11

58
11-14



161
13 (138) FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 1192)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
147
148
55
6

53
7



50
9

158
14 (151) PONIATOWSKI Kordian (2003 #46640 LO 1096)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
139
159
47
9-12

30
19-20

58
11-14

42
13

147
15 (178) KONKOL Wojciech (2003 #36840 LO 2328)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
119
205
30
19-20

25
21-24

64
9-10

41
14

135
16 (179) WOLANIN Marcin (2002 #33765 LO 1097)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
125
186
39
13-16

25
21-24

58
11-14

38
15-16

135
17 (204) KUBICKI Patryk (2003 #38422 LO 4273)
LKS Kańczuga (PKR)
127
180
30
19-20

33
18

64
9-10



127
18 (221) TOTON Kacper (2008 #43660 LO 598)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
97
259
25
21-24

44
12



48
10

117
19 (237) DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 3525)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
102
247
47
9-12

16
25-32



46
11

109
20 (266) SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 597)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
83
306
33
18

16
25-32



51
8

100
21 (379) NOWAK Paweł (2004 #38159 LO 2829)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
32
454
16
25-32





38
15-16

54
22 (394) WARCHOŁ Jakub (2002 #41995 LO 2329)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
52
376




52
15



52
23 (427) CZEKAŃSKI Paweł (2005 #44837 LO 3529)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
16
571






44
12

44
24 (443) TONDERA Tomasz (2002 #42604 LO 2336)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
39
425


11
33



32
17-20

43
25 (499) DUPLAGA Kamil (2004 #50155 LO 1990)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)







32
17-20

32
  POLLHAUS Kornel (2003 #52419 LO 6827)
STRAŻAK Niżna Łąka (PKR)







32
17-20

32
  SAŁĘGA Jakub (2005 #45329 LO 1645)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







32
17-20

32
28 (511) WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 2330)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
48
387
16
25-32

16
25-32





32
29 (512) KALIŃSKI Karol (2005 #46070 LO 5779)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
32
448
16
25-32

16
25-32





32
30 (519) KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 4864)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
77
318


30
19-20





30
31 (523) ROGALA Rafał (2006 #50716 LO 2332)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)







28
21

28
32 (573) GRABAS Robert (2008 #43389 LO 1195)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
25
504


25
21-24





25
33 (636) SZKARADEK Jakub (2003 #45238 LO 2832)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
32
455
16
25-32







16
34 (647) WIESZCZEK Bartłomiej (2003 #39346 LO 2833)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
16
567
16
25-32







16