Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP EW 1. GPP P-ty
1 (17) WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 1213)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
189
82
57
5
76
49-56
57
5




230
1
363
2 (21) STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 1208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
310
18

85
33-40

90
25-32
90
1
130
17-24

108
17-24
328
3 (34) HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 1197)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
170
108
55
6
90
25-32
59
4
80
41-48


70
1
100
25-32
270
4 (39) BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 1190)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
250
38
66
2
70
E
55
6
59
E
79
3-4
100
33-48
62
3
84
41-48
254
5 (108) WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 5425)
KSTS Krosno (PKR)
160
126
18
25-28

46
11

67
8-9

59
4

172
6 (120) DEREŃ Urszula (2002 #45406 LO 3532)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
158
129
47
9-12



72
6

46
11

165
7 (126) TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 1211)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
133
170
39
13-16
43
E
47
9-12
51
E


66
2

160
8 (128) LEBODA Klementyna (2003 #38251 LO 5774)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
143
153
35
17

41
13-14

67
8-9

51
8

159
9 (159) BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 6469)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
202
69
70
1

70
1





140
10 (160) GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 1194)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
128
180
39
13-16

50
9



50
9

139
11 (168) KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 5424)
KSTS Krosno (PKR)
122
193
39
13-16

44
12



53
7

136
12 (184) SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 1209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
85
246
47
9-12

38
15-16



41
13-14

126
13 (200) KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 5773)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
118
199
30
19-20

41
13-14



44
12

115
14 (215) KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 3450)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
117
201
51
8





55
6

106
15 (217) CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 6468)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
47
309
47
9-12





57
5

104
16 (218) SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
151
140
53
7

51
8





104
17 (239) OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 3454)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
48
305
18
25-28

30
19-20



36
15-18

84
18 (253) GRABAS Julia (2005 #40388 LO 10463)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
105
213
39
13-16

38
15-16





77
19 (255) PANEJKO Zuzanna (2004 #46195 LO 9117)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
39
330
39
13-16





36
15-18

75
20 (257) CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 3441)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
53
297
25
21-24





48
10

73
21 (264) ENGLOT Michelle (2002 #37452 LO 2828)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
122
190




70
7



70
22 (274) KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 3448)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
91
234
25
21-24

38
15-16





63
23 (326) MADEJ Faustyna (2005 #50297 LO 1644)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







41
13-14

41
24 (347) BEDNARSKA Aleksandra (2004 #43524 LO 4270)
LKS Kańczuga (PKR)
38
334


38
15-16





38
25 (348) KISZCZAK Emilia (2006 #44271 LO 6906)
KSTS Krosno (PKR)







36
15-18

36
  SKRZESZEWSKA Agata (2005 #40397 LO 3455)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)







36
15-18

36
27 (366) JĘDREK Julia (2005 #50295 LO 1643)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







30
19-20

30
  SERAFIN Monika (2004 #44413 LO 5776)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)







30
19-20

30
29 (368) SZCZEPANIK Julia (2004 #40083 LO 9116)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
30
347
30
19-20







30
30 (393) LEWANDOWSKA Roksana (2002 #48567 LO 4275)
LKS Kańczuga (PKR)
64
269
25
21-24







25
31 (396) KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 5126)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
25
359
25
21-24







25