Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 853)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
551
1








551
2 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 6714)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
522
2








522
3 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 854)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
517
3








517
4 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 2601)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
499
4








499
5 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 413)
MRKS Gdańsk (POM)
475
5








475
6 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 495)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
466
6








466
7 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 855)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
424
7








424
8 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 1968)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
412
8








412
9 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 856)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
411
9








411
10 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 6558)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
411
10








411
11 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5006)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
401
11








401
12 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 4172)
LKTS Luboń (WLP)
399
12








399
13 WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 8592)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
396
13








396
14 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 7182)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
391
14








391
15 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5014)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
386
15








386
16 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 1965)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
324
16








324
17 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 1455)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
323
17








323
18 STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 1208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
310
18








310
19 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 3869)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
306
19








306
20 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 4023)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
305
20








305
21 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 1600)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
302
21








302
22 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 235)
LUKS Chełmno (KPM)
302
22








302
23 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 6560)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
295
23








295
24 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 496)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
290
24








290
25 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 2312)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
285
25








285
26 SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 723)
ZKS Zielona Góra (LBU)
285
26








285
27 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 859)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
280
27








280
28 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 7188)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
275
28








275
29 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 858)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
270
29








270
30 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 497)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
267
30








267
31 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 160)
GKTS Gdańsk (POM)
266
31








266
32 WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 6719)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
264
32








264
33 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 7180)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
261
33








261
34 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 3063)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
259
34








259
35 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 2021)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
257
35








257
36 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 2062)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
256
36








256
37 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 1450)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
251
37








251
38 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 1190)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
250
38








250
39 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 5862)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
248
39








248
40 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO )
()
245
40








245
41 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 6715)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
241
41








241
42 LIBELT Julia (2002 #32568 LO 1742)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
236
42








236
43 JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 7220)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
234
43








234
44 MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3920)
STS Brynica (OPO)
234
44








234
45 OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 1969)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
233
45








233
46 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 4574)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
233
46








233
47 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 398)
MRKS Gdańsk (POM)
231
47








231
48 MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 338)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
230
48








230
49 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 8272)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
230
49








230
50 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 8769)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
228
50








228
51 PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 1952)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
222
51








222
52 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 1387)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
222
52








222
53 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 1295)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
216
53








216
54 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 4168)
LKTS Luboń (WLP)
214
54








214
55 MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4527)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
213
55








213
56 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6556)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
212
56








212
57 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 4014)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
211
57








211
58 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 396)
MRKS Gdańsk (POM)
210
58








210
59 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 3579)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
209
59








209
60 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 6545)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
209
60








209
61 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 2430)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
208
61








208
62 PAWELEC Natalia (2002 #37671 LO 2386)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
207
62








207
63 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 4025)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
207
63








207
64 ZAWIASA Oliwia (2002 #47315 LO 2468)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
206
64








206
65 BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 4447)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
203
65








203
66 JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 7888)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
203
66








203
67 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 234)
LUKS Chełmno (KPM)
203
67








203
68 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 8526)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
202
68








202
69 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 6469)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
202
69








202
70 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 4670)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
200
70








200
71 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 8156)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
198
71








198
72 LECH Weronika (2002 #34874 LO 9414)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
197
72








197
73 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 5368)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
196
73








196
74 FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 7179)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
195
74








195
75 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 8534)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
194
75








194
76 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 1492)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
194
76








194
77 TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 8533)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
193
77








193
78 KRZYWIECKA Oliwia (2003 #39879 LO 9413)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
193
78








193
79 PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 2387)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
192
79








192
80 KASPRZYK Michalina (2002 #40141 LO 4253)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
192
80








192
81 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 4108)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
189
81








189
82 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 1213)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
189
82








189
83 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 237)
LUKS Chełmno (KPM)
188
83








188
84 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 4722)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
187
84








187
85 WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 2603)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
186
85








186
86 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1069)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
186
86








186
87 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 5865)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
185
87








185
88 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 1461)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
185
88








185
89 PANEK Daria (2002 #34186 LO )
()
184
89








184
90 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 5478)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
184
90








184
91 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 7223)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
183
91








183
92 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6716)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
182
92








182
93 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1131)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
182
93








182
94 ŻYDOWSKA Weronika (2002 #39851 LO 3394)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
181
94








181
95 TLAGA Wiktoria (2004 #43579 LO 8159)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
179
95








179
96 KOSZOWSKA Olga (2003 #44300 LO )
()
178
96








178
97 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 6154)
KS STELLA Gniezno (WLP)
178
97








178
98 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 1897)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
178
98








178
99 GRĄDZ Laura (2003 #45909 LO )
()
177
99








177
100 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 5380)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
176
100








176
101 JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 5291)
UKS Dalachów (OPO)
176
101








176
102 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 4575)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
175
102








175
103 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2314)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
174
103








174
104 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 403)
MRKS Gdańsk (POM)
173
104








173
105 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO )
()
172
105








172
106 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 3097)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
171
106








171
107 GBUR Julia (2002 #48141 LO )
()
170
107








170
108 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 1197)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
170
108








170
109 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 1454)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
169
109








169
110 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2779)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
169
110








169
111 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 5087)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
169
111








169
112 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 1971)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
168
112








168
113 JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 5290)
UKS Dalachów (OPO)
168
113








168
114 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 860)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
168
114








168
115 ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 6354)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
167
115








167
116 SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 7588)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
166
116








166
117 RUDZIK Magdalena (2002 #39290 LO 2368)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
165
117








165
118 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6547)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
165
118








165
119 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 8274)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
163
119








163
120 MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 5979)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
163
120








163
121 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 5587)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
163
121








163
122 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 5867)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
163
122








163
123 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 2428)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
163
123








163
124 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 2384)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
162
124








162
125 OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 5293)
UKS Dalachów (OPO)
161
125








161
126 WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 5425)
KSTS Krosno (PKR)
160
126








160
127 SZATNY Marta (2002 #46844 LO 2370)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
159
127








159
128 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 6543)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
159
128








159
129 DEREŃ Urszula (2002 #45406 LO 3532)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
158
129








158
130 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 7432)
MTS Kwidzyn (POM)
157
130








157
131 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 4163)
LKTS Luboń (WLP)
157
131








157
132 TAFELSKA Natalia (2003 #40112 LO 6230)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
155
132








155
133 SASS Dorota (2006 #39168 LO 6721)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
155
133








155
134 MAZUREK Ewa (2003 #39626 LO 4529)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
154
134








154
135 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 9021)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
153
135








153
136 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 414)
MRKS Gdańsk (POM)
153
136








153
137 KOSTYK Klaudia (2003 #47566 LO 3003)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
153
137








153
138 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO )
()
152
138








152
139 MAŚLAK Alicja (2002 #29296 LO 981)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
151
139








151
140 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
151
140








151
141 JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 5853)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
149
141








149
142 TARASZKIEWICZ Alicja (2003 #35436 LO 5643)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
149
142








149
143 WĘGLIŃSKA Zuzanna (2002 #39703 LO 5072)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
149
143








149
144 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 2060)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
149
144








149
145 DANIELEWICZ Julianna (2002 #42492 LO 8107)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
148
145








148
146 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 4110)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
148
146








148
147 KLIMCZAK Aleksandra (2003 #42310 LO )
()
147
147








147
148 OSTROWSKA Weronika (2003 #45693 LO 6517)
GKS ORZEŁ Zbiczno (KPM)
147
148








147
149 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 167)
GKTS Gdańsk (POM)
147
149








147
150 BRYŚ Natalia (2002 #40769 LO 3835)
KTS Gliwice (ŚLS)
147
150








147
151 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 2417)
KS GOTYK Toruń (KPM)
144
151








144
152 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 498)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
144
152








144
153 LEBODA Klementyna (2003 #38251 LO 5774)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
143
153








143
154 DAŚKO Wiktoria (2002 #41193 LO 9432)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
143
154








143
155 RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2780)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
143
155








143
156 TOCZEK Martyna (2005 #45193 LO 354)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
143
156








143
157 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 673)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
142
157








142
158 KĄDZIOŁKA Gabriela (2002 #45571 LO 4255)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
141
158








141
159 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 2315)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
141
159








141
160 GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 2465)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
141
160








141
161 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 7706)
UKS ATS Białystok (PDL)
141
161








141
162 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 7426)
MTS Kwidzyn (POM)
140
162








140
163 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 6544)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
138
163








138
164 CHMARA Karolina (2002 #35889 LO 5977)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
137
164








137
165 GASZ Alicja (2002 #37566 LO )
()
136
165








136
166 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 1898)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
136
166








136
167 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 402)
MRKS Gdańsk (POM)
135
167








135
168 ŁACHUT Karolina (2005 #44060 LO 353)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
135
168








135
169 SIEMIŃSKA Kinga (2002 #46904 LO 187)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
133
169








133
170 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 1211)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
133
170








133
171 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 3099)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
133
171








133
172 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 2536)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
133
172








133
173 DOBROWOLSKA Julia (2002 #36263 LO )
()
132
173








132
174 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 7143)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
130
174








130
175 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 1967)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
130
175








130
176 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 2431)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
129
176








129
177 SATŁAWA Adrianna (2002 #35730 LO 474)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
128
177








128
178 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 1451)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
128
178








128
179 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 236)
LUKS Chełmno (KPM)
128
179








128
180 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 1194)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
128
180








128
181 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 1973)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
128
181








128
182 JACCZYK Monika (2004 #39296 LO 1009)
UKS Maków (ŁDZ)
125
182








125
183 LASKOWSKA Małgorzata (2003 #44360 LO 604)
CIA Łaskarzew (MAZ)
125
183








125
184 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 2310)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
125
184








125
185 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5069)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
124
185








124
186 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1070)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
124
186








124
187 KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 472)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
124
187








124
188 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 7219)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
123
188








123
189 NIKIEL Amelia (2005 #45828 LO )
()
123
189








123
190 ENGLOT Michelle (2002 #37452 LO 2828)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
122
190








122
191 CIECIORA Weronika (2002 #37996 LO 2055)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
122
191








122
192 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6542)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
122
192








122
193 KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 5424)
KSTS Krosno (PKR)
122
193








122
194 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 3061)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
122
194








122
195 SUROWIAK Laura (2003 #36302 LO 2511)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
120
195








120
196 NIEDŹWIADEK Oliwia (2005 #41659 LO )
()
119
196








119
197 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 4021)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
118
197








118
198 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 5861)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
118
198








118
199 KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 5773)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
118
199








118
200 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 4164)
LKTS Luboń (WLP)
117
200








117
201 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 3450)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
117
201








117
202 WISZNIEWSKA Karolina (2002 #48142 LO )
()
115
202








115
203 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 2411)
KS GOTYK Toruń (KPM)
114
203








114
204 SZUBARTOWSKA Ewa (2003 #35826 LO 9449)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
113
204








113
205 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6559)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
113
205








113
206 CRCOROSKA Aleksandra (2002 #46901 LO 181)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
112
206








112
207 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO )
()
111
207








111
208 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 2503)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
111
208








111
209 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 1604)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
110
209








110
  ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 4031)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
110
209








110
211 KACZMAREK Weronika (2003 #39329 LO )
()
107
211








107
212 SURÓWKA Julia (2002 #47110 LO 1932)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
107
212








107
213 GRABAS Julia (2005 #40388 LO )
()
105
213








105
214 GULBA Maria (2003 #43203 LO 863)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
104
214








104
215 PRZYBYSIAK Natalia (2004 #48956 LO 9402)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
103
215








103
216 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 478)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
102
216








102
217 RAJCZAKOWSKA Wiktoria (2003 #38773 LO 6764)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
101
217








101
218 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 5382)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
101
218








101
219 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 1975)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
101
219








101
220 SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 7117)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
101
220








101
221 DOLOT Maria (2005 #37930 LO 3100)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
100
221








100
222 WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 7712)
UKS ATS Białystok (PDL)
99
222








99
223 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 1457)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
99
223








99
224 DOMITER Julia (2004 #37603 LO 7139)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
99
224








99
225 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 475)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
98
225








98
226 WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 190)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
97
226








97
227 RUCKA Celina (2003 #43666 LO 8572)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
96
227








96
228 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 3098)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
95
228








95
229 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO )
()
94
229








94
230 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3557)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
94
230








94
231 MAŁEK Aleksandra (2004 #39644 LO 5197)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
94
231








94
232 JANCZAK Aleksandra (2003 #44119 LO 7183)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
94
232








94
233 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6760)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
93
233








93
234 KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 3448)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
91
234








91
235 WARCHOLSKA Pola (2008 #49299 LO 2225)
MSZS Świdwin (ZPM)
89
235








89
236 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3809)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
89
236








89
237 KLIMEK Dominika (2002 #50009 LO )
()
88
237








88
238 WYSTYRK Marcelina (2002 #49675 LO 2502)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
88
238








88
239 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
88
239








88
240 SOBCZAK Natalia (2005 #42686 LO 477)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
87
240








87
241 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6557)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
86
241








86
242 PALUSZKIEWICZ Joanna (2004 #45620 LO )
()
86
242








86
243 JARZYŃSKA Julia (2004 #43972 LO 9557)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
86
243








86
244 JUREWICZ Martyna (2005 #45458 LO 2362)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
86
244








86
245 BAJON Natalia (2003 #40581 LO 5065)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
85
245








85
246 SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 1209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
85
246








85
247 KROCZEK Wiktoria (2002 #39138 LO )
()
84
247








84
248 WITKOWSKA Wiktoria (2005 #43294 LO 5941)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
83
248








83
249 CHUDZIAK Joanna (2003 #40117 LO )
()
80
249








80
250 PRZYBYSZ Paulina (2003 #33731 LO )
()
80
250








80
251 KOZIOŁ Zuzanna (2002 #33825 LO 4257)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
79
251








79
252 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 7443)
MTS Kwidzyn (POM)
79
252








79
253 KOŁOMAŃSKA Emilia (2004 #40074 LO 2279)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
78
253








78
254 CICHOSZ Klaudia (2004 #45623 LO )
()
78
254








78
255 GUZ Dominika (2006 #43089 LO )
()
75
255








75
256 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO )
()
74
256








74
257 TKACZ Łucja (2002 #41751 LO 2274)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
72
257








72
258 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO )
()
72
258








72
259 SADOWSKA Karolina (2003 #42078 LO )
()
71
259








71
  TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 794)
CKIS Skawina (MŁP)
71
259








71
261 MARTYNIAK Zuzanna (2004 #43861 LO 2466)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
71
261








71
262 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 1964)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
71
262








71
263 PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 4482)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
71
263








71
264 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 7585)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
71
264








71
265 BOGALSKA Wiktoria (2002 #37994 LO )
()
68
265








68
266 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 1301)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
66
266








66
267 NOWAK Ramona (2004 #41035 LO 4443)
UKS LIS Sierakowice (POM)
65
267








65
268 KOWALCZYK Julia (2004 #41004 LO )
()
64
268








64
269 LEWANDOWSKA Roksana (2002 #48567 LO 4275)
LKS Kańczuga (PKR)
64
269








64
270 KĘSICKA Julia (2002 #42870 LO 1859)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
64
270








64
271 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6550)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
64
271








64
272 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO )
()
63
272








63
273 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3806)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
60
273








60
274 USAREK Łucja (2003 #41791 LO 3846)
KTS Gliwice (ŚLS)
60
274








60
275 CZYRNIA Justyna (2005 #39171 LO 2790)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
60
275








60
276 SUDOŁ Amanda (2004 #47738 LO 3386)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
60
276








60
277 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 5338)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
60
277








60
278 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 2024)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
59
278








59
279 KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 6943)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
59
279








59
  LITWIŃSKA Daria (2005 #45556 LO 9019)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
59
279








59
281 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 721)
ZKS Zielona Góra (LBU)
57
281








57
  SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 8158)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
57
281








57
283 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 2806)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
57
283








57
284 NOWACKA Klaudia (2006 #45552 LO 9020)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
57
284








57
285 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 8267)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
56
285








56
286 GRZEGORZ Natalia (2002 #45013 LO )
()
56
286








56
287 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 5334)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
56
287








56
288 MAJEWSKA Bogusława (2002 #31241 LO 4712)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
56
288








56
289 STĘPNIEWSKA Dominika (2002 #46761 LO )
()
56
289








56
290 ARCHACKA Julia (2003 #38237 LO )
()
56
290








56
291 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 2242)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
55
291








55
292 CITKO Magdalena (2003 #37959 LO 5692)
KS GALAXY Białystok (PDL)
55
292








55
  KORYZNA Roksana (2005 #43906 LO 3744)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
55
292








55
294 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2783)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
55
294








55
295 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 78)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
55
295








55
296 STALA Sylwia (2006 #45120 LO )
()
53
296








53
297 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 3441)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
53
297








53
298 NAKONIECZNA Oliwia (2003 #40160 LO 7439)
MTS Kwidzyn (POM)
52
298








52
299 RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 9525)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
52
299








52
300 KORYZNA Klaudia (2004 #42749 LO 3743)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
51
300








51
301 NOWACKA Nikola (2003 #49724 LO )
()
51
301








51
302 DRAWS Ewa (2004 #42719 LO )
()
51
302








51
303 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 1751)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
50
303








50
304 KABS Agata (2004 #49900 LO )
()
48
304








48
305 OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 3454)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
48
305








48
306 SERAFIN Alicja (2003 #38287 LO )
()
48
306








48
307 BAGIŃSKA Kinga (2006 #51084 LO )
()
47
307








47
  GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO )
()
47
307








47
309 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 6468)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
47
309








47
  NAGEL Emilia (2003 #42900 LO )
()
47
309








47
311 RAK Łucja (2004 #41063 LO 5381)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
47
311








47
312 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 4226)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
47
312








47
313 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO )
()
47
313








47
314 POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 401)
MRKS Gdańsk (POM)
46
314








46
315 BUCA Anna (2004 #42132 LO )
()
46
315








46
316 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4162)
LKTS Luboń (WLP)
45
316








45
317 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 395)
MRKS Gdańsk (POM)
44
317








44
318 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3505)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
44
318








44
  TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 8273)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
44
318








44
320 WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 9560)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
44
320








44
321 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 8051)
SMS Włodawa (LLS)
44
321








44
322 KRYPCZYK Maria (2002 #32673 LO )
()
44
322








44
323 WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 1347)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
43
323








43
324 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 5337)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
42
324








42
325 MAZUR Katarzyna (2004 #48150 LO )
()
42
325








42
326 DRAWS Anna (2008 #42910 LO )
()
42
326








42
327 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 4669)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
39
327








39
  KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO )
()
39
327








39
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 4565)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
39
327








39
330 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 2026)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
39
330








39
  PANEJKO Zuzanna (2004 #46195 LO 9117)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
39
330








39
332 STROISZ Natasza (2003 #40143 LO )
()
39
332








39
333 BUCZEK Patrycja (2005 #49369 LO )
()
39
333








39
334 BEDNARSKA Aleksandra (2004 #43524 LO 4270)
LKS Kańczuga (PKR)
38
334








38
335 GUZ Daria (2005 #43090 LO )
()
35
335








35
336 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5666)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
34
336








34
  BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 5279)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
34
336








34
338 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 8109)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
33
338








33
339 KOWALCZYK Maja (2004 #46504 LO 6821)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
32
339








32
  MIKOŁAJEWSKA Daria (2005 #47541 LO 1706)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
32
339








32
  STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 1341)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)
32
339








32
  ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 6723)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
32
339








32
343 KROCZEK Marta (2004 #39139 LO 3838)
KTS Gliwice (ŚLS)
32
343








32
344 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3794)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
32
344








32
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3556)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
32
344








32
346 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO )
()
32
346








32
347 SZCZEPANIK Julia (2004 #40083 LO 9116)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
30
347








30
348 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 6155)
KS STELLA Gniezno (WLP)
30
348








30
349 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO )
()
29
349








29
350 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 32)
KS Mysław (ŚLS)
28
350








28
  OCHNIK Karolina (2003 #38288 LO 7698)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)
28
350








28
  WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2282)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
28
350








28
353 KORZENIOWSKA Julia (2002 #41075 LO )
()
28
353








28
354 GODEK Magdalena (2003 #45239 LO )
()
28
354








28
  GRZEGOREK Marta (2005 #46725 LO )
()
28
354








28
  MIERZYŃSKA Katarzyna (2005 #45827 LO )
()
28
354








28
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 4576)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
28
354








28
358 BUCZKOWSKA Wiktoria (2004 #46799 LO 5040)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
25
358








25
359 KOPEĆ Angelika (2004 #42084 LO )
()
25
359








25
  KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 5126)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
25
359








25
  WILLE Laura (2008 #46146 LO 6773)
KTS Sieradz (ŁDZ)
25
359








25
362 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 5335)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
22
362








22
363 WŁODARCZYK Nicoll (2004 #41471 LO )
()
22
363








22
364 MARCHEWKA Grażyna (2002 #50299 LO 9204)
ULKS ŚLĘŻA Wiry (DŚL)
20
364








20
365 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 1963)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
18
365








18
  NETER Oliwia (2004 #41556 LO 933)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
18
365








18
  SUŁAWA Katarzyna (2005 #42685 LO 934)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
18
365








18
368 KMIECIK Karolina (2004 #44630 LO )
()
18
368








18
  PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 3007)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
18
368








18
  WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 3009)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
18
368








18
371 CYLWIK Jakub (2006 #46734 LO )
()
16
371








16
  USAREK Malwina (2006 #41790 LO 3847)
KTS Gliwice (ŚLS)
16
371








16
373 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 8268)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
16
373








16
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 8270)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
16
373








16
375 WYŁUPEK Martyna (2002 #40886 LO 4233)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
375








16
376 WYŁUPEK Karina (2002 #40885 LO 4232)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
376








16
377 WĘGLOWSKA Patrycja (2002 #46417 LO 4231)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
377








16
378 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 4228)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
378








16
379 ZIEMIAŃSKA Małgorzata (2002 #37880 LO 4234)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
379








16
380 WÓJCIK Ada (2005 #48912 LO )
()
16
380








16
381 OLCZAK Katarzyna (2002 #41752 LO )
()
14
381








14
382 WALKOWIAK Amelia (2005 #43847 LO 6232)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
13
382








13
383 DOLIŃSKA Anna (2005 #50291 LO 3001)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
13
383








13
  FLAUM Angelika (2003 #40119 LO )
()
13
383








13
385 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO )
()
11
385








11
  WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1136)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
11
385








11
  WOJTUŚ Karolina (2003 #50268 LO )
()
11
385








11
388 GĘCA Martyna (2004 #50008 LO )
()
11
388








11
  KOCZOT Agata (2005 #47821 LO )
()
11
388








11
  KOZŁOWSKA Martyna (2005 #50292 LO 3004)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
11
388








11
  MARZEC Wiktoria (2005 #47822 LO )
()
11
388








11
  WASĄG Patrycja (2005 #48579 LO )
()
11
388








11
  ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO )
()
11
388








11
394 ZIÓŁEK Nadia (2005 #42145 LO 6355)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
4
394








4