Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 413)
MRKS Gdańsk (POM)
555
1

108
9

155
2

170
1

230
1
555
2 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 6469)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
475
3

140
3-4

140
3-4

140
3-4

195
3-4
475
3 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 1213)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
460
4

170
1

106
10

155
2
65
3-4
135
9-16
460
4 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 4574)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
379
8
60
1
74
25-32

82
18

102
12
65
3-4
195
3-4
379
5 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 6543)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
327
12
60
1
70
33-40
60
1
121
6

106
10
65
3-4
100
25-32
327
6 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 2021)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
327
13
50
5
140
3-4

70
33-40

117
8


327
7 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 1971)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
314
16
53
3-4
104
11

140
3-4

70
33-40


314
8 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6556)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
309
17

68
41-48
54
3
104
11

70
33-40
71
2
135
9-16
309
9 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 3579)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
308
18
60
1
102
12

102
12

104
11


308
10 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 7223)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
293
19
60
1
121
6

90
16

82
18


293
11 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 497)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
292
20

82
18

96
13

86
17
71
2
110
17-24
292
12 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 160)
GKTS Gdańsk (POM)
291
21

70
33-40
60
1
80
19

76
21-24
75
1
135
9-16
291
13 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 4014)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
260
27

76
21-24

70
33-40

94
14
65
3-4
90
33-48
260
14 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 396)
MRKS Gdańsk (POM)
256
29
60
1
65
49-56
57
2
76
21-24
60
1
80
19
65
3-4
100
25-32
256
15 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 236)
LUKS Chełmno (KPM)
252
30
57
2
74
25-32

68
41-48

78
20
65
3-4
100
25-32
252
16 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 4575)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
244
32
47
5-8
68
41-48
60
1
74
25-32
57
2
70
33-40
65
3-4
100
25-32
244
17 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 3450)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
244
33
54
3
70
33-40
54
3
74
25-32

65
49-56
65
3-4
100
25-32
244
18 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 4110)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
240
36
47
5-8
68
41-48
60
1
76
21-24

74
25-32
71
2
90
33-48
240
19 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 5867)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
238
37
57
2
63
57-64
57
2
65
49-56
54
3
63
57-64
75
1
110
17-24
238
20 GASZ Weronika (2005 #39114 LO )
()
232
39
60
1
68
41-48
60
1
74
25-32
57
2
68
41-48

90
33-48
232
21 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6547)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
228
40
60
1
65
49-56
48
6
51
E
50
5
53
E
56
8
110
17-24
228
22 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 1387)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
226
42
60
1

60
1
70
33-40
60
1
96
13


226
23 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 1600)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
226
43
54
3
70
33-40
46
7
86
17

70
33-40


226
24 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 4670)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
220
44

68
41-48
60
1
76
21-24

76
21-24


220
25 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 1492)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
216
48
54
3
63
57-64
54
3
57
E
60
1
63
57-64
75
1
90
33-48
216
26 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6557)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
216
49
46
7
74
25-32

74
25-32

68
41-48


216
27 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 1194)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
215
50
57
2
60
E
60
1
65
49-56
54
3
57
E
62
5
90
33-48
215
28 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 4164)
LKTS Luboń (WLP)
210
51
52
4
55
E
60
1
65
49-56
52
4

75
1
90
33-48
210
29 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 860)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
210
52
54
3

54
3
57
E
60
1
63
57-64
61
5-6
90
33-48
210
30 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 8769)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
209
53
60
1

60
1
68
41-48
60
1
63
57-64
75
1
78
49-64
209
31 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6559)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
209
54
50
5
74
25-32

65
49-56
54
3
70
33-40


209
32 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
209
55
60
1
76
21-24

68
41-48
60
1
65
49-56


209
33 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 7219)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
207
56
54
3
65
49-56
49
5-6
74
25-32
60
1
68
41-48


207
34 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 8534)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
201
58
50
5
68
41-48
60
1
63
57-64
60
1
70
33-40


201
35 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 498)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
200
59
53
3-4
56
E
54
3
70
33-40
52
4
74
25-32


200
36 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 8156)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
195
63
57
2

57
2
60
E
57
2

71
2
78
49-64
195
37 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 3061)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
194
65
52
4

52
4

50
5


90
33-48
194
38 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 237)
LUKS Chełmno (KPM)
191
68
54
3
63
57-64
46
7
65
49-56
57
2
63
57-64


191
39 TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 10837)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
187
71
40
9-12
43
E
47
5-8

47
5-8
50
E
64
4
90
33-48
187
40 JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 5291)
UKS Dalachów (OPO)
187
72
54
3

60
1
63
57-64
57
2

67
3

187
41 OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 5293)
UKS Dalachów (OPO)
186
73
60
1
65
49-56
57
2

52
4

64
4

186
42 SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 6811)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
185
74
42
9

57
2

50
5

65
3-4
78
49-64
185
43 KORYZNA Roksana (2005 #43906 LO 3744)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
185
75
57
2

57
2

57
2

71
2

185
44 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1069)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
184
78
60
1
70
33-40
60
1

54
3



184
45 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 2060)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
181
80
60
1
63
57-64
54
3

54
3

64
4

181
46 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 1211)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
180
84
57
2
60
E
52
4
55
E
40
9-12
63
57-64
57
7-8

180
47 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5013)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
179
85
60
1

54
3

60
1
65
49-56


179
48 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 1295)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
179
86
60
1
68
41-48
54
3

57
2



179
49 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2789)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
175
88
52
4
55
E
57
2
63
57-64
57
2



175
50 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 5861)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
170
90
40
9-12
43
E
41
10

49
5-6
68
41-48
59
5-8

170
51 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6550)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
170
91
44
8
47
E
40
9-12
68
41-48
52
4
55
E


170
52 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 4021)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
170
92
57
2
63
57-64
50
5
63
57-64
44
8



170
53 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 1898)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
169
94
49
5-6

57
2
60
E
57
2
60
E


169
54 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 673)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
169
95
57
2
60
E
52
4
55
E
54
3



169
55 SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 7681)
REMIK Stary Folwark (PDL)
168
97
57
2

57
2

54
3



168
56 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 2384)
VICTORIA Chróścice (OPO)
165
99
57
2
60
E
48
6
51
E
54
3



165
57 KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 5424)
KSTS Krosno (PKR)
164
101
52
4

42
9

52
4

60
6

164
58 ŁACHUT Karolina (2005 #44060 LO 353)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
163
102


46
7

50
5

67
3

163
59 TOCZEK Martyna (2005 #45193 LO 354)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
160
104


48
6

48
6

64
4

160
60 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 2417)
KS GOTYK Toruń (KPM)
159
107
48
6
51
E
48
6
51
E
54
3
57
E


159
61 KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 6943)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
158
108




60
1
68
41-48
71
2
90
33-48
158
62 JEZIK Aleksandra (2005 #42177 LO 337)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
158
109
49
5-6


3
E
49
5-6
52
E
57
7-8

158
63 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 4722)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
158
110
52
4

52
4

54
3



158
64 SŁOMIŃSKA Marta (2005 #42144 LO 6353)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
157
111
44
8
47
E
54
3

33
13-16

56
8

157
65 SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 7588)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
157
112
54
3
57
E
47
5-8
50
E
47
5-8
50
E


157
66 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 2536)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
156
114
50
5

45
7-8

45
7-8

61
5-6

156
67 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 78)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
156
115
52
4

54
3

50
5



156
68 SASS Dorota (2006 #39168 LO 10838)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
155
117
47
5-8
65
49-56
47
5-8
50
E
40
9-12



155
69 RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 9525)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
154
118
50
5

52
4

52
4



154
70 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 2411)
KS GOTYK Toruń (KPM)
153
119
44
8
47
E
54
3

52
4



153
71 ZIÓŁEK Nadia (2005 #42145 LO 6355)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
152
121
41
10
44
E
50
5

44
8

58
7

152
72 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5015)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
151
124
52
4

52
4

47
5-8



151
73 JUREWICZ Martyna (2005 #45458 LO 2362)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
149
126
46
7

45
7-8

40
9-12

58
7

149
74 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3505)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
148
128
45
7-8
48
E
45
7-8
48
E
52
4



148
75 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 3097)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
146
131
52
4

54
3

40
9-12



146
76 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 7672)
REMIK Stary Folwark (PDL)
145
132
48
6

48
6

49
5-6



145
77 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO )
()
145
133
48
6

52
4

45
7-8



145
78 CZYRNIA Justyna (2005 #39171 LO 2790)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
144
134
45
7-8

45
7-8
48
E
45
7-8

51
9-12

144
79 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 6546)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
143
135
40
9-12

49
5-6

54
3



143
80 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 1896)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
142
137
45
7-8

49
5-6

48
6



142
81 KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 5126)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
141
138
45
7-8
48
E
41
10
44
E
46
7
49
E
39
15-18

141
82 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 1967)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
139
139
47
5-8

48
6

44
8



139
83 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 8109)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
139
140
57
2

44
8

38
11-12



139
84 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 167)
GKTS Gdańsk (POM)
138
141
42
9

38
12

46
7

50
11

138
85 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 7432)
MTS Kwidzyn (POM)
138
142
35
13-14

42
9

48
6

48
12

138
86 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 2315)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
138
143
40
9-12

49
5-6

49
5-6



138
87 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1707)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
138
144
48
6

46
7

44
8



138
88 USAREK Malwina (2006 #41790 LO 3847)
KTS Gliwice (ŚLS)
138
145
49
5-6

49
5-6

40
9-12



138
89 KAMROWSKA Marcelina (2005 #48676 LO 6801)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
136
146
33
13-16



42
9

61
5-6

136
90 SKOWRONEK Anna (2005 #49178 LO 146)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
134
147
21
21-24

40
9-12
43
E
40
9-12

51
9-12

134
91 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 3099)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
134
148
40
9-12

46
7

48
6



134
92 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 1895)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
134
149
41
9-10

49
5-6

44
8



134
93 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6542)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
133
150
40
9-12
43
E
21
21-24
24
E
27
17-20
30
E
60
6

133
94 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 5334)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
132
151
40
9-12

46
7

46
7



132
95 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 3441)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
130
153
33
13-16
36
E
27
17-20
30
E
38
12
41
E
53
9-10

130
96 NIEDŹWIADEK Oliwia (2005 #41659 LO )
()
128
154
27
17-20

44
8

27
17-20

57
7-8

128
97 SZURGOT Anna (2005 #42440 LO 7094)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
128
155
48
6

33
15

38
11-12

42
15

128
98 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 8051)
SMS Włodawa (LLS)
127
156
33
13-16

38
11-12

42
9

47
9-16

127
99 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3557)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
127
157
40
9-12

40
9-12

47
5-8



127
100 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 9966)
UKS ATS Białystok (PDL)
126
158
40
9-12

46
7

40
9-12



126
101 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 3098)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
125
161
21
21-24

52
4

52
4



125
102 ROŻEK Katarzyna (2005 #48007 LO 8768)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
124
162
33
13-16



35
14

56
8

124
103 GRUCHAŁA Laura (2005 #40877 LO 304)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
124
163
33
13-16

40
9-12

33
13-16

51
9-12

124
104 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 414)
MRKS Gdańsk (POM)
124
164
39
11

31
16

41
10

44
14

124
105 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 1973)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
124
165
33
13-16

41
10

50
5



124
106 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5340)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
123
167
40
9-12

42
9

41
10



123
107 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 5199)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
123
168
41
9-10

41
9-10

41
9-10



123
108 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 7426)
MTS Kwidzyn (POM)
122
169
27
17-20

30
17

38
11-12

54
9

122
109 OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 3454)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
121
170
38
11-12
41
E
27
17-20

23
21-22
26
E
53
9-10

121
110 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 1642)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
121
171
33
13-16

52
4

36
13



121
111 SZURGOT Agata (2005 #42439 LO 7095)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
120
172
35
13-14

22
22

33
13-16

52
10

120
112 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1070)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
120
174
40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
113 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 135)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
120
176
40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
114 NIKIEL Amelia (2005 #45828 LO )
()
119
178
33
13-16

38
11-12

48
6



119
115 KAMIŃSKA Martyna (2006 #46892 LO 9551)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
119
179
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
40
9-12



119
116 KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 3448)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
118
180
24
17-24
27
E
38
12
41
E
27
17-20
30
E
47
11-14

118
117 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 8267)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
118
181
33
13-16

38
11-12

24
17-24

47
9-16

118
118 LITWIŃSKA Daria (2005 #45556 LO 9019)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
117
182
50
5





67
3

117
119 SUŁAWA Katarzyna (2005 #42685 LO 934)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
116
183
24
21

32
15-16

35
13-14

49
11-12

116
120 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 478)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
116
184
40
9-12
43
E
39
11
42
E
28
18
31
E


116
121 MIKOŁAJEWSKA Daria (2005 #47541 LO 1706)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
115
185
30
17

32
15-16



53
9-10

115
122 BAJER Emilia (2005 #46034 LO 7274)
TKKF Dobczyce (MŁP)
115
187
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
21
21-24

43
13-16

115
123 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 5207)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
114
188
41
9-10

27
17-20

46
7



114
124 OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 4576)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
113
189


35
13-14



59
5-8
78
49-64
113
125 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6211)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
111
195
35
13-14

41
9-10

35
13-14



111
126 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 6342)
UKS Dalachów (OPO)
111
196
40
9-12

40
9-12

31
16



111
127 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 32)
KS Mysław (ŚLS)
110
197
24
17-24
27
E
40
9-12
43
E
40
9-12



110
128 POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 401)
MRKS Gdańsk (POM)
109
198
32
15-16

39
11

24
17-24

38
17

109
129 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 721)
ZKS Zielona Góra (LBU)
108
200
54
3



54
3



108
130 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 2061)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
108
201
35
13-14

35
13-14

38
11-12



108
131 ANDRUNIK Julia (2005 #42798 LO 6428)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
107
202
27
17-20

27
17-20



53
8-11

107
132 MALINOWSKA Agata (2005 #43155 LO 1866)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
107
203
27
17-20

27
17-20



53
8-11

107
133 WALKOWIAK Amelia (2005 #43847 LO 6232)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
106
205
46
7





60
6

106
134 JARKOWSKA Alicja (2005 #39202 LO 7184)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
106
206
54
3



52
4



106
135 WINKLARZ Malwina (2006 #48001 LO 6815)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
106
207
27
17-20

33
13-16

46
7



106
136 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3556)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
106
208
33
13-16

33
13-16

40
9-12



106
137 SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 8158)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
106
209
52
4

54
3





106
138 RUDZKA Oliwia (2005 #49179 LO 145)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
105
210
27
17-20

21
21-24
24
E
27
17-20

51
9-12

105
139 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 6155)
KS STELLA Gniezno (WLP)
105
211
38
11-12

32
15-16
35
E
32
15-16



105
140 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 5587)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
105
212
52
4
55
E
50
5





105
141 DUDEK Amelia (2005 #40606 LO 9031)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
104
214
15
25-28

33
13-16

24
17-24

47
9-16

104
142 SOBCZAK Natalia (2005 #42686 LO 477)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
104
215
27
17-20

26
19-20

32
15-16

45
13-14

104
143 SIEWIERSKA Lena (2006 #47997 LO 6809)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
104
216
27
17-20

33
13-16

44
8



104
144 DOLOT Maria (2005 #37930 LO 3100)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
104
217
44
8

33
13-16

27
17-20



104
145 JĘDREK Julia (2005 #50295 LO 1643)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
103
218
24
17-24

21
21-24

32
15-16

47
11-14

103
146 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3496)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
103
219
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
24
17-24



103
147 BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 5279)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
102
221
32
15-16

35
13-14

35
13-14



102
148 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 1964)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
101
223
27
17-20

32
15-16

42
9



101
149 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 1975)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
101
225
33
13-16

38
12

30
17



101
150 DOLIŃSKA Anna (2005 #50291 LO 3001)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
99
226
23
21-22



27
17-20

49
11-12

99
151 KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 5773)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
99
227
33
13-16

27
17-20



39
15-18

99
152 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 1647)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
99
228
33
13-16

27
17-20

39
11



99
153 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 2806)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
99
229
33
13-16

33
13-16

33
13-16



99
154 HUTNIK Nikola (2005 #44390 LO )
()
98
230
27
17-20

26
19-20

21
21-24

45
13-14

98
155 WITKOWSKA Wiktoria (2005 #43294 LO 5941)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
98
231
32
15-16

21
21-24



45
13-14

98
156 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 724)
ZKS Zielona Góra (LBU)
98
232


52
4

46
7



98
157 NOWICKA Zuzanna (2006 #44904 LO 8430)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)
98
233
50
5

48
6





98
158 WÓJCIK Ada (2005 #48912 LO )
()
95
235
15
25-28

13
25-32

33
13-16

47
9-16

95
159 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3809)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
95
237
27
17-20

33
13-16

35
13-15



95
160 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3806)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
95
238
33
13-16

27
18-20

35
13-15



95
161 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 1751)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
94
239
46
7



48
6



94
162 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO )
()
93
241
33
13-16

33
13-16

27
17-20



93
163 STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 1341)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)
93
242
33
13-16
36
E
27
17-20
30
E
27
17-20



93
164 DRAWS Anna (2008 #42910 LO )
()
92
244
27
17-20

35
14

24
17-24

30
21

92
165 SKRZESZEWSKA Agata (2005 #40397 LO 3455)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
90
246
24
17-24

21
21-24

27
17-20

39
15-18

90
166 DZWONKOWSKA Marta (2005 #43554 LO 7621)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
90
247
32
15-16



24
17-24

34
19

90
167 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 2513)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
90
248
33
13-16

33
13-16

24
17-24



90
168 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 1198)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
90
249
33
13-16

57
2





90
169 GUZ Dominika (2006 #43089 LO )
()
90
250
46
7

44
8





90
170 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 10463)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
90
251
45
7-8
48
E
39
11
42
E




90
171 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 395)
MRKS Gdańsk (POM)
89
252
21
21-24

24
21

33
13-16

32
20

89
172 KOZŁOWSKA Martyna (2005 #50292 LO 3004)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
88
253
26
19-20

21
21-24



41
15-16

88
173 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 2481)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
87
254
27
17-20

27
17-20

33
13-16



87
174 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 9550)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
87
255
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
15
25-28



87
175 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 6472)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
87
256
41
9-10

46
7





87
176 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2783)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
85
259
40
9-12



45
7-8



85
177 GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 3416)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
84
260
44
8

40
9-12





84
178 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 5335)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
83
261
33
13-16

15
25-28

35
13-14



83
179 RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 6807)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
83
262
41
10

42
9





83
180 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 7585)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
83
263
40
9-12
43
E
40
9-12





83
181 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 5338)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
82
264
15
25-28

35
13-14

32
15-16



82
182 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 2026)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
82
265
38
11-12

44
8





82
183 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 8698)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
81
266
24
17-24

24
17-24

33
13-16



81
184 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2787)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
81
267
33
13-16

24
17-24

24
17-24



81
185 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2869)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
81
268
41
9-10

40
9-12





81
186 DANEWICZ Dominika (2006 #50537 LO 9520)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
80
269
40
9-12



40
9-12



80
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 4565)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
80
269
40
9-12



40
9-12



80
188 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 10839)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
80
272
40
9-12

40
9-12





80
189 MATUSZEWSKA Kinga (2005 #47485 LO 7622)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
77
273
17
25



24
17-24

36
18

77
190 PIĘKOSZ Natalia (2005 #48120 LO 4205)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
77
274
27
17-20

15
25-28

15
25-28

35
17-20

77
191 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6760)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
77
275
33
13-16

44
8





77
192 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
77
276
33
13-16
36
E
41
10





77
193 PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 3007)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
76
277
23
21-22

21
21-24

32
15-16



76
194 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3794)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
75
280
33
13-16

21
21-24

21
21-24



75
195 KAWECKA Maja (2007 #47993 LO )
()
74
281


33
13-16

41
10



74
196 PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 4482)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
74
282
33
13-16
36
E
38
11-12





74
197 MADEJ Faustyna (2005 #50297 LO 1644)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
72
284
24
17-24

21
21-24

27
17-20



72
198 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 402)
MRKS Gdańsk (POM)
72
285
21
21-24

27
19

24
17-24



72
199 BUCZEK Patrycja (2005 #49369 LO )
()
70
288
38
11-12

32
15-16





70
200 ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 7317)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
69
289
19
23-24

29
17-18

21
21-24



69
201 ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 5206)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
68
290


27
17-20

41
9-10



68
202 WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 3009)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
67
291
19
23-24

21
21-24

27
17-20



67
203 GAJ Milena (2008 #43608 LO 1599)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
67
292
40
9-12

27
17-20





67
204 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5068)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
66
293
33
13-16

33
13-16





66
205 SURDYK Zuzanna (2006 #46465 LO 8114)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
64
294
26
19-20

38
11-12





64
206 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2276)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
63
295
21
21-24

21
21-24

21
21-24



63
207 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 3101)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
63
296
21
21-24

21
21-24

21
21-24



63
208 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5009)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
61
297


21
21-24

40
9-12



61
209 WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 8115)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
61
298
44
8

17
25





61
210 LASKOWSKA Katarzyna (2005 #44359 LO 603)
CIA Łaskarzew (MAZ)
60
299
27
17-20

33
13-16





60
211 PACELT Anna (2007 #47620 LO 6421)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
60
300
33
13-16

27
17-20





60
212 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 3858)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
59
301
16
25-26

27
18-20

16
25-27



59
213 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 5127)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
58
303

3
E
17
25
20
E
32
15-16
35
E


58
214 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5666)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
58
304
16
25-26

15
25-28

27
17-20



58
215 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 3864)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
58
305
27
17-20

15
25-28

16
25-27



58
216 BRATEJKO Izabela (2005 #40384 LO )
()
57
306
24
17-24





33
19-20

57
  MŁYNARSKA Monika (2005 #40395 LO )
()
57
306
24
17-24





33
19-20

57
218 STALA Sylwia (2006 #45120 LO )
()
57
308




57
2



57
219 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 2512)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
57
309
24
17-24



33
13-16



57
220 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 1301)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
57
310
57
2







57
221 WAWRZYNIAK Julia (2005 #45502 LO 5209)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
56
311






56
8

56
222 FURTAK Milena (2006 #45114 LO 935)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
55
312
10
29-33

19
23-24

26
19-20



55
223 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 1963)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
55
313
15
25-28

19
23-24

21
21-24



55
224 WILLE Laura (2008 #46146 LO 6773)
KTS Sieradz (ŁDZ)
54
314
27
17-20

27
18-20





54
225 DZIAKOWSKA Emilia (2005 #45963 LO 2056)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
53
315






53
9-10

53
226 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5007)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
52
316




52
4



52
  SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 3747)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
52
316




52
4



52
  ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 8161)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
52
316




52
4



52
229 GUZ Daria (2005 #43090 LO )
()
52
319


28
18

24
17-24



52
230 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 8157)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
50
320


50
5





50
  SOCZKO Wiktoria (2005 #49024 LO 7195)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
50
320


50
5





50
  STRĄCZEK Kinga (2006 #44121 LO 6407)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
50
320


50
5





50
  WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 6044)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
50
320


50
5





50
234 CZERNIAK Weronika (2005 #38830 LO )
()
50
324
50
5







50
235 MIELOCH Julia (2005 #44905 LO )
()
49
325






49
11-12

49
236 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2870)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
49
326
49
5-6







49
237 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4162)
LKTS Luboń (WLP)
48
327




48
6



48
  STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 4868)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
48
327




48
6



48
239 MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 1865)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
48
329


21
21-24

27
17-20



48
240 SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 8270)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
48
330


24
17-24

24
17-24



48
  URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 1530)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
48
330


24
17-24

24
17-24



48
242 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 2510)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
48
333
24
17-24



24
17-24



48
243 SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO )
()
48
334


48
6





48
244 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2282)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
48
336
24
17-24

24
17-24





48
245 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5067)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
48
337
24
17-24

24
17-24





48
246 NOWACKA Klaudia (2006 #45552 LO 9020)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
48
338
48
6







48
247 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 9543)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
48
339
48
6







48
248 KISZCZAK Emilia (2006 #44271 LO 6906)
KSTS Krosno (PKR)
47
340
24
17-24



23
21-22



47
249 KALKOWSKA Agata (2005 #49988 LO )
()
47
341
27
17-20

20
23





47
250 PROSTKO Elżbieta (2006 #42913 LO 9518)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
46
342




46
7



46
251 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1710)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
46
343
19
23-24

27
17-20





46
252 SUDOMIRSKA Daria (2006 #41620 LO 6765)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
46
345
22
22

24
21





46
253 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 1510)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
45
348




45
7-8



45
254 FIJAŁ Oliwia (2006 #44965 LO 4535)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
45
349
21
21-24



24
17-24



45
255 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 1431)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
45
350


45
7-8





45
  RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 1432)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
45
350


45
7-8





45
  STARKBAUER Sylwia (2005 #47374 LO 5203)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
45
347






45
13-14

45
258 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2873)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
45
352
45
7-8







45
259 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 7706)
UKS ATS Białystok (PDL)
45
353
45
7-8







45
260 GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO )
()
45
354
45
7-8







45
261 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3740)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
44
355




44
8



44
262 DEPTUŁA Małgorzata (2006 #43353 LO 2946)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
44
356


44
8





44
  SAKOWICZ Julia (2006 #50538 LO 9527)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
44
356


44
8





44
264 SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3748)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
42
358




42
9



42
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 599)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
42
358




42
9



42
266 STACHURA Magdalena (2005 #47442 LO 6136)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
42
361


21
21-24

21
21-24



42
267 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 3103)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
42
362
21
21-24

21
21-24





42
268 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 6464)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
41
363




41
10



41
269 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1136)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
41
364
19
23-24

22
22





41
270 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO )
()
41
365
38
11-12
41
E






41
271 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 2541)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
40
366




40
9-12



40
  STACHURSKA Nicola (2006 #51078 LO 7529)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
40
366




40
9-12



40
273 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 1434)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
40
368


40
9-12





40
274 POPOWSKA Izabela (2008 #48554 LO 7458)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
40
370
40
9-12







40
275 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 1494)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
35
374




35
13-14



35
276 GRABIEC Aleksandra (2005 #42591 LO )
()
35
376


35
14





35
277 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4027)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
33
377




33
13-16



33
  SOKÓŁ Melania (2005 #44734 LO )
()
33
377




33
13-16



33
279 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 204)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
33
379


33
13-16





33
280 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO )
()
32
380


11
29-32

21
21-24



32
281 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 5337)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
30
381
15
25-28



15
25-27



30
282 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 6806)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
30
382


30
17





30
283 BOROWCZYK Magdalena (2005 #49136 LO 373)
KS Dąbcze (WLP)
28
383
28
18







28
284 LECH Maja (2009 #47457 LO 4024)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
27
384




27
17-20



27
  OCHOCKA Róża (2006 #43835 LO 6220)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
27
384




27
17-20



27
286 LIPSKA Małgorzata (2005 #43751 LO )
()
27
386
27
17-20







27
  SAWALA Adrianna (2006 #47996 LO )
()
27
386
27
17-20







27
288 HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 238)
LUKS Chełmno (KPM)
27
388
27
17-20







27
289 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6761)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
25
389
10
29-33

15
25-28





25
290 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO )
()
25
390
10
29-33

15
25-28





25
291 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 5855)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
24
391




24
17-24



24
  MICHALAK Amelia (2006 #48913 LO )
()
24
391




24
17-24



24
  MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 5105)
MOSM Tychy (ŚLS)
24
391




24
17-24



24
  NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO )
()
24
391




24
17-24



24
  WOJTAK Agnieszka (2006 #42521 LO 9034)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
24
391




24
17-24



24
296 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 5755)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
24
397


11
29-32

13
28-29



24
297 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 197)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
24
398


24
17-24





24
298 CHUDZICKA Emilia (2005 #45969 LO 5066)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
24
400
24
17-24







24
299 GOC Amelia (2005 #49580 LO 3378)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
24
401
24
17-24







24
  KOCZOT Agata (2005 #47821 LO 10425)
UMKS Biłgoraj (LLS)
24
401
24
17-24







24
  MARZEC Wiktoria (2005 #47822 LO 10426)
UMKS Biłgoraj (LLS)
24
401
24
17-24







24
302 BRZĘK Patrycja (2005 #46960 LO 4288)
MOKSIR Czchów (MŁP)
21
404




21
21-24



21
  KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7830)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
21
404




21
21-24



21
  OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7829)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
21
404




21
21-24



21
  PERZ Izabela (2008 #47441 LO 1610)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
21
404




21
21-24



21
  ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1137)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
21
404




21
21-24



21
307 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 3440)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
409


21
21-24





21
308 DUDEK Daria (2006 #47773 LO 5767)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
17
410




17
25



17
309 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6223)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
17
411
17
25







17
310 GRZEJSZCZYK Adrianna (2006 #47529 LO )
()
16
412




16
25-27



16
  MROZIŃSKA Martyna (2007 #46862 LO 8860)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
16
412




16
25-26



16
  OCHENKOWSKA Julia (2007 #46863 LO 8861)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
16
412




16
25-26



16
313 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 5190)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
16
415


16
26





16
314 KORZENIOWSKA Zuzanna (2006 #46297 LO 1235)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)
15
416




15
25-27



15
  KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 9552)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
15
416




15
25-28



15
  PASIERBSKA Izabela (2006 #46702 LO 5037)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
15
416




15
25-27



15
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4030)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
15
416




15
25-28



15
318 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 793)
CKIS Skawina (MŁP)
15
420


15
25-28





15
  KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1012)
UKS Maków (ŁDZ)
15
420


15
25-28





15
  POŁEĆ Nikola (2006 #47530 LO )
()
15
420


15
25-28





15
  SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO )
()
15
420


15
25-28





15
322 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO )
()
15
424
15
25-28







15
323 BUT Kalina (2007 #46467 LO )
()
14
425


14
27





14
324 MORGA Łucja (2006 #46902 LO 184)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
13
426




13
28-29



13
  SAJDOK Amelia (2006 #50307 LO 2522)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
13
426




13
25-32



13
326 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 8268)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
13
428


13
25-32





13
  PIOŚ Matylda (2007 #48959 LO )
()
13
428


13
25-32





13
  PYLAK Anna (2006 #44619 LO 8877)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
13
428


13
25-32





13
  SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 8271)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
13
428


13
25-32





13
330 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 1966)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
11
434


11
29-32





11
  KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO )
()
11
434


11
29-32





11
  ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 3102)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
11
434


11
29-32





11
  WITCZAK Dominika (2005 #49981 LO )
()
11
434


11
29-32





11
  ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO )
()
11
434


11
29-32





11
335 FILIŃSKA Martyna (2008 #49477 LO 936)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
10
439
10
29-33







10
  ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1133)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
10
439
10
29-33







10
337 CYLWIK Jakub (2006 #46734 LO )
()
9
442
9
33







9