Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 (1) JADAM Dawid (2007 #42849 LO 6466)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
387
2

110
3-4

110
3-4

120
2
60
1
157
2
387
2 (9) TOTON Kacper (2008 #43660 LO 598)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
225
22
47
2
67
20

73
17

65
21-24
52
3-4
85
17-24
225
3 (20) FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
178
46
44
3
52
57-64
50
1
52
57-64
50
1
56
41-48
48
5-6
70
33-48
178
4 (53) FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1756)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
130
105
39
5-6
41
E
47
2

39
6

42
9

130
5 (64) GRABAS Robert (2008 #43389 LO 1195)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
127
116
37
7-8
39
E
33
9-12

44
3

44
7-8

127
6 (66) WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 2330)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
127
118
37
7-8
39
E
44
3
46
E
42
4

33
13-16

127
7 (71) ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 3457)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
123
129
39
5-6
41
E
28
13-16

38
7

44
7-8

123
8 (74) NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 6406)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
121
132
33
9-12

33
9-12

47
2

41
10

121
9 (103) ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 1210)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
108
173


39
5-6

31
11-12

38
11-12

108
10 (110) SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 1646)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
105
184
28
13-16
30
E
37
7-8

24
17-18

38
11-12

105
11 (112) AUGUSTYN Oskar (2007 #48470 LO 8926)
UKS SP Korzeniów (PKR)
104
187


37
7-8

34
10

33
13-16

104
12 (129) HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 1196)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
213
11
25-32

39
5-6

31
11-12

27
17-20

97
13 (130) FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 596)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
97
214
33
9-12
35
E
42
4
44
E


18
21-28

97
14 (143) GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 3443)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
91
239
20
17-24
22
E
28
13-16

36
8

27
17-20

91
15 (147) KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
88
245
28
13-16

33
9-12

24
17-18

27
17-20

88
16 (163) ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 6465)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
83
268
20
17-24

20
17-24

30
13

33
13-16

83
17 (169) PATLA Paweł (2007 #41630 LO 2831)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
79
277
28
13-16
30
E
20
17-24

29
14

11
29-32

79
18 (223) ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 2827)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
56
355
20
17-24
22
E
11
25-32

16
23-24

18
21-28

56
19 (234) BILUT Jakub (2007 #47598 LO 6400)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
51
373
33
9-12





18
21-28

51
20 (244) GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
49
385
11
25-32

20
17-24

9
29-32

18
21-28

49
21 (248) KOS Kamil (2007 #41772 LO 3449)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
48
389

2
E
11
25-32

19
21

18
21-28

48
22 (251) URBAN Daniel (2007 #47597 LO 6410)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
48
393
20
17-24

28
13-16





48
23 (298) PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 3536)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
34
457




16
23-24

18
21-28

34
24 (301) URBAŃSKI Hubert (2007 #47117 LO 1755)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
33
462






33
13-16

33
25 (303) MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
33
465
11
25-32

11
25-32

7
33-40

11
29-32

33
26 (314) TUCHOWSKI Filip (2008 #49809 LO 6409)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
32
482




21
19-20

11
29-32

32
27 (329) KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 6470)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
29
507
20
17-24



9
29-32



29
28 (374) KOCAJ Kacper (2007 #45444 LO 6471)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
23
569
11
25-32



12
25-28



23
29 (481) POPIOŁEK Szymon (2007 #50639 LO 8927)
UKS SP Korzeniów (PKR)
9
710




9
29-32



9
  PUZIO Artur (2007 #41777 LO 11049)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
9
710




9
29-32



9
  TONDERYS Bartosz (2008 #50243 LO 1212)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
9
710




9
29-32



9