Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 6466)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
387
2

110
3-4

110
3-4

120
2
60
1
157
2
387
2 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 3860)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
380
4

130
1

120
2

110
3-4
60
1
130
5-8
380
3 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 1389)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
320
8

97
8

93
9

93
9

130
5-8
320
4 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 679)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
281
11
43
3-4
59
33-40
50
1
97
8

79
15
56
2
105
9-16
281
5 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 1872)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
275
12
47
2
87
12

62
25-32

83
13
60
1
105
9-16
275
6 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4020)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
275
13

89
11

69
19

81
14
56
2
105
9-16
275
7 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 399)
MRKS Gdańsk (POM)
241
20

65
21-24

91
10

65
21-24
56
2
85
17-24
241
8 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 28)
KS Mysław (ŚLS)
233
21
47
2
81
14

77
16

62
25-32
40
9-12
75
25-32
233
9 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 598)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
225
22
47
2
67
20

73
17

65
21-24
52
3-4
85
17-24
225
10 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 6770)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
224
23
50
1
62
25-32

62
25-32

77
16
52
3-4
85
17-24
224
11 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 677)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
214
26
50
1
79
15

52
zwoln.

65
21-24
52
3-4
70
33-48
214
12 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
209
27
50
1
52
57-64
47
2
62
25-32
50
1
62
25-32
56
2
85
17-24
209
13 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 39)
KS Mysław (ŚLS)
205
28
37
7-8
71
18

59
33-40

59
33-40
48
5-6
75
25-32
205
14 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
200
30
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40
50
1
71
18
60
1
70
33-48
200
15 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 6728)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
199
31
38
5-8
62
25-32

62
25-32

59
33-40
46
5-8
75
25-32
199
16 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 23)
KS Mysław (ŚLS)
196
34
39
5-6
59
33-40
50
1
62
25-32

59
33-40
52
3-4
75
25-32
196
17 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 7273)
TKKF Dobczyce (MŁP)
193
38
50
1
59
33-40
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40
52
3-4
75
25-32
193
18 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 5341)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
188
41
43
3-4
62
25-32

56
41-48
47
2
49
E
46
5-8
70
33-48
188
19 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 446)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
180
45

54
49-56
47
2
52
57-64
50
1
56
41-48
60
1
70
33-48
180
20 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
178
46
44
3
52
57-64
50
1
52
57-64
50
1
56
41-48
48
5-6
70
33-48
178
21 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 1899)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
178
47

2
E
50
1
54
49-56
50
1
54
49-56

70
33-48
178
22 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 5998)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
175
49
47
2

47
2
49
E
50
1
56
41-48
52
3-4
70
33-48
175
23 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 6771)
KTS Sieradz (ŁDZ)
171
51
44
3

44
3
52
57-64
47
2
49
E
53
3
70
33-48
171
24 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3735)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
171
52
50
1
62
25-32


47
2

56
2
62
49-64
171
25 WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 1529)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
170
53
33
9-12
35
E
47
2
54
49-56
50
1
54
49-56
44
7-8
62
49-64
170
26 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
166
56
33
9-12
54
49-56
50
1
56
41-48
44
3
56
41-48
51
4

166
27 SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 9050)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
162
58
34
9-10
52
57-64
50
1

50
1

60
1

162
28 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 7721)
UKS ATS Białystok (PDL)
161
59

54
49-56
44
3

47
2
54
49-56
53
3

161
29 SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5010)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
160
61
42
4
44
E
47
2
49
E
47
2
49
E
46
5-8
62
49-64
160
30 KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 5858)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
156
65
47
2

47
2

47
2

52
3-4
62
49-64
156
31 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4022)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
154
68
44
3

44
3
54
49-56
44
3
54
49-56
46
5-8

154
32 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 2385)
VICTORIA Chróścice (OPO)
149
72
47
2

44
3
46
E
47
2
49
E
53
3

149
33 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 8162)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
147
74
50
1
54
49-56
44
3

47
2

46
5-8

147
34 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 7272)
TKKF Dobczyce (MŁP)
147
75
47
2
49
E
47
2
52
57-64
42
4
44
E
46
5-8

147
35 BIAŁK Szymon (2007 #43139 LO 7109)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
147
76
44
3

44
3
46
E
47
2
56
41-48
45
7

147
36 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 1805)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
147
77
23
17-20

33
9-12
59
33-40
44
3
46
E
42
9

147
37 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 1435)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
145
78
50
1
56
41-48
47
2

40
5
42
E


145
38 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
142
82
40
5

39
6

40
5

56
2
62
49-64
142
39 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 6944)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
142
83
34
9-10

47
2

44
3

51
4

142
40 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 3793)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
142
84
39
6

40
5

40
5
54
49-56
48
5-6

142
41 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 5339)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
140
86
38
5-8
40
E
44
3
54
49-56
38
7
40
E
46
5-8

140
42 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3738)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
139
88
44
3

44
3

44
3

51
4

139
43 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 1954)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
138
89
40
5
42
E
40
5
42
E
42
4
44
E
52
3-4

138
44 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 4666)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
138
90
44
3

40
5
42
E
38
7
40
E
52
3-4

138
45 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 1900)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
138
91
44
3
46
E
44
3
46
E
44
3
46
E


138
46 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5001)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
137
92
33
9-12
35
E
38
5-8
40
E
28
13-16
30
E
46
5-8
62
49-64
137
47 CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3742)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
137
93
36
8

42
4

42
4

53
3

137
48 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 8520)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
137
94
47
2

34
9-10

39
6

51
4

137
49 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 6772)
KTS Sieradz (ŁDZ)
136
95
47
2

39
6
41
E
33
9-12
35
E
48
5-6

136
50 KUSYK Alex (2007 #48284 LO 9538)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
135
96
35
9

38
7

40
5
52
57-64
45
7

135
51 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 6152)
KS STELLA Gniezno (WLP)
134
98
47
2

33
9-12
35
E
40
5
42
E
45
7

134
52 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 5608)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
132
102
42
4

36
8
38
E
42
4
44
E
46
5-8

132
53 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1756)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
130
105
39
5-6
41
E
47
2

39
6

42
9

130
54 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7293)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
130
106
44
3

44
3
46
E


40
9-12

130
55 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 4358)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
129
107
40
5

40
5

34
9-10
36
E
49
5

129
56 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 7718)
UKS ATS Białystok (PDL)
129
108
39
6

42
4

37
7-8

48
5-6

129
57 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 6316)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
129
109
33
9-12
35
E
37
7-8

44
3
46
E
46
5-8

129
58 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 919)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
129
110
34
9-10

31
11-12
33
E
40
5
54
49-56
41
9-10

129
59 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 2760)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
128
111
38
5-8

36
zwoln.

44
3

46
5-8

128
60 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 2434)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
128
112
40
5
42
E
42
4

42
4

44
7-8

128
61 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 4668)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
128
113
40
5

39
6
41
E
44
3
46
E
41
9-10

128
62 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 5866)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
127
114
42
4

39
5-6

39
5-6

46
5-8

127
63 FRĄCZEK-WARIAS Kacper (2007 #43567 LO )
()
127
115
39
6
41
E
38
7
40
E
33
9-12

46
5-8

127
64 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 1195)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
127
116
37
7-8
39
E
33
9-12

44
3

44
7-8

127
65 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 5336)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
127
117
38
5-8

42
4
44
E
39
6
41
E
42
9

127
66 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 2330)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
127
118
37
7-8
39
E
44
3
46
E
42
4

33
13-16

127
67 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 681)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
126
120
33
9-12

40
5

40
5

46
5-8

126
68 SPYCHALSKI Łukasz (2007 #47834 LO 6791)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
125
124


38
7
40
E
38
7

47
6

125
69 TARAKAN Miłosz (2007 #42441 LO 5447)
3STS Starogard Gdański (POM)
123
127
38
7

35
9

38
7

47
6

123
70 BUDA Kacper (2007 #46896 LO 714)
ZKS Zielona Góra (LBU)
123
128
32
11

40
5

39
6

44
8

123
71 ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 3457)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
123
129
39
5-6
41
E
28
13-16

38
7

44
7-8

123
72 KONDRACKI Błażej (2007 #48732 LO 5856)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
122
130
37
7-8

37
7-8

39
5-6

46
5-8

122
73 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 7434)
MTS Kwidzyn (POM)
122
131
29
13-14

38
7
40
E
36
8
38
E
44
8

122
74 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 6406)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
121
132
33
9-12

33
9-12

47
2

41
10

121
75 KUŁEK Dawid (2007 #43888 LO 4723)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
120
134
38
5-8

38
7

42
4

40
10-11

120
76 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 1488)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
119
136
38
7

33
9-12

37
7-8

44
7-8

119
77 LIBERA Jakub (2007 #43144 LO )
()
119
137
42
4

36
8

20
17-24
22
E
41
10

119
78 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 5354)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
119
138
42
4

37
7-8

33
9-12

40
9-12

119
79 MURASICKI Igor (2007 #48115 LO 6493)
IKRTS Józefów (MAZ)
119
140
38
5-8
40
E
42
4
44
E
33
9-12
35
E
31
15-18

119
80 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 6352)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
117
142
39
6

25
17
27
E
34
10
36
E
42
9

117
81 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 9370)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
117
143
38
7

39
6

36
8

40
9-12

117
82 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
117
144
33
9-12

39
6

38
7

40
9-12

117
83 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 7221)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
116
145
33
9-12

20
17-24

37
7-8

46
5-8

116
84 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4173)
LKTS Luboń (WLP)
116
146
39
6

33
9-12

31
11-12

44
8

116
85 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6820)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
116
147
38
7

36
8

28
13-16

42
9

116
86 SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 847)
LZS Żywocice (OPO)
115
149
33
9-12

38
7



44
7-8

115
87 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3918)
STS Brynica (OPO)
115
150
38
5-8

36
8

37
7-8

40
9-12

115
88 ŚLOSARCZYK Paweł (2007 #49301 LO 590)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
115
151
42
4



33
9-12

40
9-12

115
89 MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 1864)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
115
152
33
9-12

38
5-8

38
5-8
40
E
37
11-14

115
90 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 3066)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
115
153
39
5-6

33
9-12
35
E
39
6
41
E


115
91 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 5604)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
114
155
39
6

28
13-16
30
E
39
6
41
E
34
11-18

114
92 KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 9627)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
113
157
39
5-6

42
4

32
11



113
93 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7284)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
112
159
42
4

34
9-10
36
E
34
9-10

33
13-16

112
94 JANIK Maciej (2007 #48634 LO 5027)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
111
161
28
13-16

28
13-16
30
E
42
4
44
E
37
11-14

111
95 NOSIADEK Jakub (2007 #43413 LO 3474)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
111
162
33
9-12
35
E
39
5-6
41
E
33
9-12
35
E
33
13-16

111
96 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 1901)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
111
164
28
13-16

39
5-6

42
4
44
E


111
97 MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 8406)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
110
165
31
12

36
8

34
zwoln.

40
9-12

110
98 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 1423)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
109
168
28
13-16
30
E
28
13-16
30
E
39
5-6

40
9-12

109
99 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4017)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
109
169
28
13-16
30
E
28
13-16

39
6

40
9-12

109
100 SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 3845)
KTS Gliwice (ŚLS)
109
170
33
9-12

37
7-8

39
5-6

33
13-16

109
101 ZAPAŁA Michał (2007 #47971 LO 8167)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
109
171
38
7

33
9-12

38
7



109
102 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 9360)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
108
172
34
10

32
11

34
10

40
9-12

108
103 ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 1210)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
108
173


39
5-6

31
11-12

38
11-12

108
104 KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1132)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
108
174
33
9-12

39
6

36
8

13
20-35

108
105 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 9484)
GKTS Giżycko (WMZ)
108
175
33
9-12

37
7-8

38
7



108
106 WCISŁO Patryk (2007 #45849 LO 4759)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
107
176
17
21-24

28
13-16

33
9-12

46
5-8

107
107 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 6066)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
107
178
33
9-12

28
13-16

39
6

35
10-17

107
108 JAGODZIŃSKI Karol (2007 #45482 LO 4352)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
107
180
38
7

36
8

31
11-12
33
E
23
18-25

107
109 JAROS Błażej (2007 #48197 LO 6156)
KS STELLA Gniezno (WLP)
106
181
34
9-10

28
13-16
30
E
23
17-20

42
9

106
110 SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 1646)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
105
184
28
13-16
30
E
37
7-8

24
17-18

38
11-12

105
111 KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 5704)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
104
185
28
13-16

33
9-12

36
8

35
10-17

104
112 AUGUSTYN Oskar (2007 #48470 LO 8926)
UKS SP Korzeniów (PKR)
104
187


37
7-8

34
10

33
13-16

104
113 MARCHEWKA Patryk (2007 #47577 LO 7858)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
103
189


29
13-14

34
9-10

40
9-12

103
114 REDMER Stanisław (2007 #46472 LO 7063)
niestow. woj. POM (POM)
103
190


32
11

31
11-12
33
E
38
12

103
115 NOWAK Maciej (2008 #47969 LO 8164)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
102
192


28
13-16

33
9-12

41
9-10

102
116 DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 200)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
101
195
20
17-24

33
9-12

28
13-16

40
9-12

101
117 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 3973)
UKS Białobrzegi (PDL)
101
196


28
13-16

33
9-12

40
9-12

101
118 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 3868)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
101
197
28
13-16

33
9-12

33
9-12

35
10-17

101
119 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 3106)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
101
198
33
9-12

33
9-12

28
13-16

35
10-17

101
120 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 5603)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
101
199
31
11-12

28
13-16
30
E
34
9-10
36
E
34
11-18

101
121 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7825)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
101
200
36
8

33
9-12

12
25-28

32
14-17

101
122 LUBIŃSKI Filip (2007 #50593 LO 2591)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
100
202


25
17

31
11-12

44
8

100
123 MAŃDZIJ Michał (2007 #46834 LO 8407)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
100
203
21
20

29
14

31
12

40
9-12

100
124 GÓRALSKI Jan (2007 #47679 LO 9626)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
100
206
33
9-12

33
9-12

34
10



100
125 RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 7528)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
99
207
33
9-12

33
9-12

29
13-14

33
13-16

99
126 SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 3844)
KTS Gliwice (ŚLS)
99
209
20
17-24

33
9-12

33
9-12

33
13-16

99
127 KONIECZKO Jakub (2007 #46780 LO )
()
98
210


28
13-16

34
10

36
9-16

98
128 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 3379)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
97
212
6
33-48

20
17-24

37
7-8

40
9-12

97
129 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 1196)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
213
11
25-32

39
5-6

31
11-12

27
17-20

97
130 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 596)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
97
214
33
9-12
35
E
42
4
44
E


18
21-28

97
131 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2871)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
97
215
28
13-16

33
9-12

36
8



97
132 PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 1611)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
96
217
23
17-20

20
17-24

33
9-12

40
9-12

96
133 WILK Hubert (2007 #44153 LO 1068)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
96
219
33
9-12

28
13-16

28
13-16

35
10-17

96
134 MIERZWIAK Jakub (2007 #45791 LO 9367)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
95
221
15
24

30
13

32
11

33
13-16

95
135 BADOWSKI Marcin (2007 #49011 LO 7012)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
95
222
23
17-20

34
10

29
13-14

32
12-19

95
136 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 2369)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
94
228
33
9-12

33
9-12

28
13-16

24
17-24

94
137 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 2592)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
93
230


22
19

31
11-12

40
9-12

93
138 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4478)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
93
232
28
13-16

20
17-24

31
11-12

34
11-18

93
139 KRYWALD Kacper (2007 #50177 LO )
()
93
233
34
10

26
15-16

26
15-16

33
13-16

93
140 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4451)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
93
234
17
21-24

33
9-12
35
E
33
9-12

25
19-22

93
141 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 2933)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
92
236
23
17-20

26
15-16

34
10

32
12-19

92
142 FRANKOWSKI Filip (2007 #44083 LO 6734)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
91
238
28
13-16
30
E
28
13-16
30
E
23
17-20

31
15-18

91
143 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 3443)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
91
239
20
17-24
22
E
28
13-16

36
8

27
17-20

91
144 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
90
241
26
15-16

29
14
31
E
7
33-40

33
15

90
145 PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 5357)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
89
242
28
13-16

28
13-16



33
13-16

89
146 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7826)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
89
243
23
18

17
21-24

34
9-10

32
14-17

89
147 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
88
245
28
13-16

33
9-12

24
17-18

27
17-20

88
148 SŁABKOWSKI Patryk (2007 #47649 LO 5062)
LZS Jastrzębie (KPM)
88
246
20
17-24

34
9-10

34
9-10



88
149 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 7720)
UKS ATS Białystok (PDL)
87
249
47
2
52
57-64



2
E
33
13-16

87
150 KRZEPOTA Jakub (2007 #43143 LO 7113)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
87
251
21
19-20

31
12
33
E
31
11-12
33
E


87
151 NARUSZEWICZ Jakub (2007 #48988 LO 2545)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
87
252
28
13-16

28
13-16

31
12



87
152 SŁAWACKI Adam (2007 #44442 LO 3478)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
86
253
28
13-16
30
E
28
13-16

28
13-16

24
17-24

86
153 STĘPNIK Jakub (2007 #50738 LO 9329)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
85
255




39
6

46
5-8

85
154 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 8463)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
85
256




40
5

45
7

85
155 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 2535)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
85
257
33
9-12

28
13-16

23
17-20

24
17-24

85
156 SAŁAGA Szymon (2008 #46606 LO )
()
84
260


20
17-24

28
13-16

36
9-16

84
157 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (2007 #49069 LO 4254)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
84
261
23
17-20

20
17-24

28
13-16

33
13-16

84
158 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 682)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
84
262
28
13-16

23
17-20

24
17-18

32
12-19

84
159 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4449)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
84
263
6
33-48

23
17-20
25
E
28
13-16

31
15-18

84
160 KORNECKI Arkadiusz (2007 #46766 LO 6502)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
84
265
23
17-20

32
11

29
13-14

13
20-35

84
161 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 5061)
LZS Jastrzębie (KPM)
84
266
20
17-24

28
13-16

36
8



84
162 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 4999)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
83
267


23
17-20

23
17-20

37
11-14

83
163 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 6465)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
83
268
20
17-24

20
17-24

30
13

33
13-16

83
164 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
83
269
25
17

28
13-16

30
13



83
165 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 5356)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
82
271
33
9-12

28
13-16



21
21-24

82
166 CIEŚLAK Aleksander (2007 #47646 LO 5057)
LZS Jastrzębie (KPM)
82
272
31
11-12

31
11-12

20
17-24



82
167 PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 9628)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
81
273
42
4

37
7-8


2
E


81
168 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2784)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
80
274
20
17-24

28
13-16

28
13-16

24
17-24

80
169 PATLA Paweł (2007 #41630 LO 2831)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
79
277
28
13-16
30
E
20
17-24

29
14

11
29-32

79
170 BANACH Marcel (2007 #43034 LO 7827)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
77
280
21
19-20

17
21-24

17
21-24

39
10-13

77
171 SZCZEPAŃSKI Oliwier (2007 #48935 LO 5312)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
77
281
33
9-12

20
17-24

7
33-40

24
17-24

77
172 ŚCIANA Adrian (2008 #46286 LO 6006)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
76
283


36
8



40
10-11

76
173 JILKE Wiktor (2007 #47947 LO )
()
76
284
20
17-24

20
17-24
22
E
6
33-48

34
11-18

76
174 STAWICKI Szymon (2007 #49983 LO 7016)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
76
285
13
26

31
12



32
12-19

76
175 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 202)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
76
286
28
13-16

28
13-16

20
17-24



76
176 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 7444)
MTS Kwidzyn (POM)
75
289
29
13-14

22
19
24
E
20
17-24
22
E


75
177 LATOWSKI Leszek (2007 #49066 LO 5588)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
74
290
20
17-24

20
17-24

6
33-48

34
11-18

74
178 TUL Franciszek (2007 #41807 LO 10358)
MTS Kwidzyn (POM)
74
291
13
25-26
15
E
27
15
29
E
28
13-16
30
E


74
179 SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 9369)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
73
293


23
18

17
21-24

33
13-16

73
180 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 2243)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
73
294
36
8



35
9
37
E


73
181 CYPS ALBO ZYPS Alan (2007 #48666 LO 1804)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
72
296
17
21-24

11
25-32
13
E
38
5-8
40
E
15
23-30

72
182 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7242)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
72
297
37
7-8



35
9



72
183 SZABAŁA Dawid (2007 #48724 LO 9448)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
71
298
20
17-24



31
11-12

20
17-32

71
184 MILCZAREK Klaudiusz (2007 #48010 LO 1580)
STLA Szczecinek (ZPM)
71
299
35
9

36
8





71
185 DOMSKI Cezary (2007 #47929 LO )
()
71
300
40
5

31
11-12





71
186 SZWEDZIK Jakub (2007 #46908 LO 189)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
69
303
23
17-20

23
17-20

23
17-20

23
18-25

69
187 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3865)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
69
304
23
17-20



23
17-20

23
18-25

69
188 TOMCZAK Adam (2007 #44582 LO 7828)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
69
305
29
13-14

23
17-20

17
21-24

11
26-33

69
189 JĘCEK Dawid (2008 #50217 LO 5484)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
68
306




28
13-16

40
9-12

68
190 STROJEK Mikołaj (2007 #49542 LO )
()
68
308
20
17-24

11
25-32

28
13-16

20
17-32

68
191 RAJKOWSKI Michał (2007 #45159 LO 3558)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
68
310
23
17-20

28
13-16

17
21-24

15
23-30

68
192 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1609)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
68
311
28
13-16

20
17-24

20
17-24

13
25-32

68
193 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 186)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
68
312
28
13-16

23
17-20

17
21-24

11
26-33

68
194 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4171)
LKTS Luboń (WLP)
68
313
29
13-14

28
13-16



11
26-33

68
195 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 7668)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
68
314
20
17-24

28
13-16

20
17-24



68
196 JACHYMIAK Krzysztof (2007 #45840 LO 4018)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
68
315
28
13-16

20
17-24

20
17-24



68
197 BORZĘCKI Adam (2007 #46607 LO 5766)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
68
316
28
13-16

20
17-24

20
17-24



68
198 CYPERSKI Dawid (2007 #48657 LO 4434)
UKS LIS Sierakowice (POM)
67
317
8
31-32

21
20
23
E
11
25-32
13
E
31
16

67
199 POLAK Tomasz (2007 #50144 LO 10089)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
67
318
11
27-28

23
17-20

31
12

13
20-35

67
200 CZUPRETA Antoni (2008 #50940 LO 1489)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
66
319




33
9-12

33
13-16

66
201 CZENDLIK Wojciech (2007 #45300 LO 1101)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
66
321
20
17-24



33
9-12

13
25-32

66
202 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 77)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
65
323
14
25



27
15

24
17-24

65
203 ŻALA Marcel (2007 #46777 LO 4540)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
65
324
24
17-18



28
13-16

13
28

65
204 PARUCH Oskar (2007 #46817 LO 5107)
MOSM Tychy (ŚLS)
64
325
20
17-24

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
205 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 210)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
64
326
20
17-24

11
25-32

20
17-24

24
17-24

64
206 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2786)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
64
327
6
33-48

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
207 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3861)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
63
329
17
21-24

17
21-24

23
17-20

23
18-25

63
208 KARTOSZ Jakub (2007 #45485 LO 4354)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
63
330
26
15-16

12
25-28

23
17-20
25
E
11
26-33

63
209 MAJEWSKI Radosław (2008 #45798 LO 7291)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
62
331




29
13-14

33
13-16

62
210 KAJZER Maciej (2008 #49139 LO 374)
KS Dąbcze (WLP)
61
335




29
13-14

32
14-17

61
211 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 241)
LUKS Chełmno (KPM)
61
336
20
17-24

20
17-24

20
17-24

21
19-26

61
212 STAŃCZAK Kacper (2007 #44534 LO 4379)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
61
338
23
17-20



23
17-20

15
23-30

61
213 KOT Szymon (2008 #42986 LO 4710)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
61
339
11
25-32

20
17-24

28
13-16

13
25-32

61
214 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2872)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
61
341
28
13-16

33
9-12





61
215 HOFFMANN Bartosz (2007 #42856 LO 8659)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
61
342
28
13-16

33
9-12





61
216 PODSKARBI Jakub (2007 #46186 LO 6763)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
60
345
28
13-16

14
25

18
22

13
20-35

60
217 LEWANDOWSKI Adam (2007 #48220 LO 1862)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
59
348
6
33-48

23
17-20
25
E
17
21-24
19
E
15
23-30

59
218 SITARSKI Wiktor (2007 #45632 LO 6823)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
57
350
17
21-24

17
21-24

17
21-24

23
18-25

57
219 BARAN Daniel (2007 #46605 LO )
()
57
351


6
33-48

31
11-12

20
17-32

57
220 KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO )
()
57
352
21
19-20

19
21

7
33-40

17
25

57
221 MAGA Bartosz (2007 #42857 LO 8658)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
57
353
11
25-32

33
9-12



13
25-32

57
222 PAWLUKIEWICZ Bartosz (2007 #44967 LO 4538)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
56
354




28
13-16

28
18

56
223 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 2827)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
56
355
20
17-24
22
E
11
25-32

16
23-24

18
21-28

56
224 KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 4290)
MOKSIR Czchów (MŁP)
55
358


20
17-24

11
25-32

24
17-24

55
225 LIEBNER Michał (2007 #48987 LO 1428)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
55
361


28
13-16

27
15



55
226 SAWECKI Michał (2007 #47082 LO 1873)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
53
362
11
25-32

17
21-24

6
33-48
8
E
25
19-22

53
227 RÓŻYCKI Daniel (2007 #51066 LO 76)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
53
363




29
14

24
17-24

53
228 ZABOROWSKI Igor (2008 #49924 LO 7364)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
52
367
11
25-32



20
17-24

21
19-26

52
229 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5210)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
52
368
17
21-24

12
25-28

23
17-20

11
26-33

52
230 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 5582)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
51
369


28
13-16


2
E
21
19-26

51
231 MOCHOL Oliwier (2007 #46587 LO 9032)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
51
370
11
25-32

20
17-24

11
25-32

20
17-32

51
232 MAJEROWSKI Dawid (2007 #48723 LO 9443)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
51
371
11
25-32

6
33-48

20
17-24

20
17-32

51
233 RÓŻYCKI Mateusz (2007 #47262 LO )
()
51
372
33
9-12





18
21-28

51
234 BILUT Jakub (2007 #47598 LO 6400)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
51
373
33
9-12





18
21-28

51
235 BIERNACKI Hubert (2007 #46185 LO )
()
51
374
17
21-24

13
26

21
19-20

13
20-35

51
236 MOŚ Jakub (2007 #47292 LO 4167)
LKTS Luboń (WLP)
51
375


28
13-16

12
25-28

11
26-33

51
237 BOGDANOWICZ Hubert (2010 #47980 LO 1386)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
51
376


25
17

26
16



51
238 MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO )
()
50
379




23
17-20

27
17-20

50
  MIACZKOWSKI Adrian (2008 #50853 LO 8465)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
50
379




23
17-20

27
17-20

50
240 MAŁACZEK Franciszek (2007 #50019 LO 7292)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
50
381


23
18



27
17-20

50
241 LEWANDOWSKI Oliwier (2008 #46478 LO 8858)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
50
382


30
13



20
23

50
242 TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 7530)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
49
383




20
17-24

29
17-18

49
243 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 79)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
49
384
19
21



6
33-48

24
17-24

49
244 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
49
385
11
25-32

20
17-24

9
29-32

18
21-28

49
245 SŁAWIŃSKI Maciej (2007 #46895 LO 722)
ZKS Zielona Góra (LBU)
49
386


35
9

14
25



49
246 BOJAR Radosław (2007 #48995 LO 6420)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
48
387
6
33-48

6
33-48

17
21-24

25
19-22

48
247 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3739)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
48
388
17
23

7
35

6
33-48

24
17-24

48
248 KOS Kamil (2007 #41772 LO 3449)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
48
389

2
E
11
25-32

19
21

18
21-28

48
249 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 7115)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
48
390
11
27-28



20
17-24
22
E
15
26

48
250 KAŁUŻNY Jan (2007 #45484 LO 4353)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
48
392
25
17

12
25-28

7
33-40

11
26-33

48
251 URBAN Daniel (2007 #47597 LO 6410)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
48
393
20
17-24

28
13-16





48
252 KOLAJA Szczepan (2007 #46591 LO )
()
48
394
20
17-24

28
13-16





48
253 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 6315)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
48
395
28
13-16

20
17-24





48
254 NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 1277)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
47
396
12
25-28

11
25-32

11
25-32

24
17-24

47
255 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 5482)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
47
397




23
17-20

24
17-24

47
256 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1598)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
47
399
23
17-20

11
25-32

11
25-32

13
25-32

47
257 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
46
400




20
17-24

26
19-20

46
258 BUŁA Maksymilian (2007 #45249 LO 1540)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
46
401
4
49-64

11
25-32

11
25-32

24
17-24

46
259 PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 7269)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
46
402


11
25-32

11
25-32

24
17-24

46
260 GRAJCZYŃSKI Mateusz (2007 #51065 LO 4165)
LKTS Luboń (WLP)
46
403




23
17-20

23
18-25

46
261 GIERACH Igor (2007 #45510 LO 3862)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
46
405
23
17-20

9
29-31

12
25-28

11
26-33

46
262 MIERNIK Jan (2007 #49072 LO 1606)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
44
408


11
25-32

20
17-24

13
25-32

44
263 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4026)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
44
409
17
21-24

7
33-40

20
17-24



44
264 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 9361)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
44
411
22
19

22
19





44
265 WALDOWSKI Nikodem (2007 #47291 LO 6257)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
43
412
11
25-32

11
25-32

11
25-32

21
19-26

43
266 DERESZEWSKI Michał (2007 #49068 LO 5556)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
43
413
6
33-48

11
25-32

11
25-32

21
19-26

43
267 RACHWAŁ Maciej (2007 #49264 LO 4206)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
42
414


11
25-32

7
33-40

24
17-24

42
268 KRUKOWSKI Franciszek (2008 #47311 LO 240)
LUKS Chełmno (KPM)
42
416
6
33-48

11
25-32

20
17-24

11
29-30

42
269 GUTKOWSKI Kacper (2007 #46462 LO )
()
42
417
9
29-30



20
17-24
22
E
11
30

42
270 GODZISZ Mikołaj (2007 #41670 LO 7669)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
42
418
11
25-32

11
25-32

20
17-24



42
271 PAWLINA Wiktor (2007 #46608 LO 5769)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
42
419
20
17-24

11
25-32

11
25-32



42
272 KUBERA Dawid (2007 #48200 LO 4755)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
41
421
12
25-28

5
41-48

5
41-48

24
17-24

41
273 JANISZEWSKI Michał (2007 #48538 LO 6819)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
41
422
9
29-32

9
29-31



23
18-25

41
274 ROSIŃSKI Tomasz (2007 #48718 LO 7401)
MRKS Gdańsk (POM)
40
426
18
21-22





22
22

40
275 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 2928)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
40
427
7
33-39

11
27-28

16
23-24

13
20-35

40
276 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9359)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
40
428


21
20

6
33-48

13
25-32

40
277 GOŁASA Marcel (2007 #47148 LO 2271)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
40
429
12
25-28

8
32-33

17
21-24

11
26-33

40
278 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO )
()
40
430
11
25-32

20
17-24

9
29-32



40
279 ŁADA Piotr (2007 #48412 LO 7569)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
40
431
12
25-28

23
17-20

5
41-48



40
280 CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 199)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
40
433
20
17-24

20
17-24





40
281 STARZONEK MIŁOSZ (2007 #49407 LO 5204)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
39
434
7
33-40

9
29-32

7
33-40

23
18-25

39
282 POŁUBIŃSKI Dawid (2007 #48942 LO 7400)
MRKS Gdańsk (POM)
39
435
11
27-28



28
13-16



39
283 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 9899)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
39
436
28
13-16

11
25-32





39
284 ZARYCHTA Igor (2007 #48583 LO )
()
39
437
39
6







39
285 MATTIOLI Paolo (2007 #46642 LO )
()
38
439
38
5-8







38
286 SZTYK Mikołaj (2007 #49943 LO )
()
37
440
11
25-32

11
25-32

6
33-48

15
23-30

37
287 KULAS Krzysztof (2008 #48658 LO 4435)
UKS LIS Sierakowice (POM)
37
441
8
31-32

8
31
10
E
11
25-32
13
E
14
27

37
288 KMIECIAK MIŁOSZ (2007 #49408 LO 5191)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
37
444
9
29-32

17
21-24

7
33-40

11
26-33

37
289 KOZAK Kacper (2007 #47288 LO 6251)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
37
445
20
17-24

6
33-48

6
33-48

11
29-30

37
290 WAŚKO Bartosz (2007 #45390 LO 9266)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
37
446




26
15-16

11
26-33

37
291 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 1928)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
36
448
11
27-28

11
27-28

12
25-28

13
20-35

36
292 WNUKIEWICZ Igor (2007 #49570 LO 3807)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
36
449
12
25-28

12
25-28

12
25-28

11
26-33

36
293 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 8523)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
36
450
36
8







36
294 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9325)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
36
451
36
8







36
295 RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 400)
MRKS Gdańsk (POM)
35
452






35
14

35
296 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 7531)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
35
453




20
17-24

15
25-28

35
297 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 8412)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
35
456


18
22

17
21-24



35
298 PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 3536)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
34
457




16
23-24

18
21-28

34
299 STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 2929)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
34
458
7
33-39

9
29-32

12
25-28

13
20-35

34
300 STELMASZYK Maciej (2008 #49046 LO 8408)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
34
459


12
27

9
29-32

13
25-32

34
301 URBAŃSKI Hubert (2007 #47117 LO 1755)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
33
462






33
13-16

33
302 ASK Oskar (2008 #49047 LO 8405)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
33
464


11
28

9
29-32

13
25-32

33
303 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
33
465
11
25-32

11
25-32

7
33-40

11
29-32

33
304 KUCZORA Karol (2007 #48238 LO 6704)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
33
467
11
25-32

11
25-32

11
25-32

3
31-38

33
305 CIESIELSKI Maciej (2008 #48766 LO 8755)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
468




33
9-12



33
  KOMOROWICZ Jakub (2007 #51027 LO 8758)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
468




33
9-12



33
  MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 8761)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
468




33
9-12



33
308 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2407)
KS GOTYK Toruń (KPM)
33
471
11
25-32

11
25-32

11
25-32



33
309 PAŹDZIERZ Kacper (2007 #47344 LO 9012)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
33
473


33
9-12





33
310 DRZYZGA Mateusz (2007 #42905 LO )
()
33
474
33
9-12







33
311 BUDZICH Dawid (2007 #37363 LO 6727)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
33
476
33
9-12







33
312 KLEKOTKO Mateusz (2007 #48989 LO 2544)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
33
477
33
9-12







33
  NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 7190)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
33
477
33
9-12







33
314 TUCHOWSKI Filip (2008 #49809 LO 6409)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
32
482




21
19-20

11
29-32

32
315 SABISZEWSKI Kacper (2007 #46463 LO 7440)
MTS Kwidzyn (POM)
32
483
9
29-30



11
25-32
13
E
10
31

32
316 PISARZOWSKI Konrad (2008 #45199 LO 37)
KS Mysław (ŚLS)
32
484
6
33-48

6
33-48

20
17-24



32
317 MARKIEWICZ Michał (2008 #47942 LO 7266)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
31
485




7
33-40

24
17-24

31
318 ŚLAZYK Karol (2007 #49268 LO 3398)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
31
486


7
33-40

11
25-32

13
25-32

31
319 LENKIEWICZ Kuba (2008 #51088 LO )
()
31
487




20
17-24

11
29-32

31
  WIERCISZEWSKI Alex (2007 #51079 LO 10444)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
31
487




20
17-24

11
29-32

31
321 TYLEC Gabriel (2008 #48392 LO )
()
31
491


11
25-32

20
17-24



31
322 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1976)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
31
493
17
21-24

7
33-40

7
29-36



31
323 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 3005)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
31
494
9
29-32

17
21-24

5
41-48



31
324 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO )
()
30
498


13
26

17
21-24



30
325 DANIŁOWICZ FIlip (2008 #50801 LO 2543)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
29
501




29
14



29
326 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3863)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
29
503
9
29-32

8
32-33

12
25-28



29
327 SZABAŁA Mikołaj (2007 #43333 LO 378)
KS Dąbcze (WLP)
29
504
17
21-24



12
25-28



29
328 KRZEBIETKE Wiktor (2007 #45399 LO )
()
29
505
18
21-22



11
25-32



29
329 KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 6470)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
29
507
20
17-24



9
29-32



29
330 BĄCELA Tomasz (2007 #47892 LO 1042)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
29
508
29
14







29
331 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 8759)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
28
509




28
13-16



28
  KRAKOWIAK Bartosz (2008 #49588 LO 9251)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
28
509




28
13-16



28
  LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 9327)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
28
509




28
13-16



28
  STAWCZYK Michał (2008 #51028 LO 8763)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
28
509




28
13-16



28
335 PAUL Kacper (2007 #49415 LO 5200)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
28
513
7
33-40

9
29-32

12
25-28



28
336 PIWOWARSKI Jakub (2007 #44248 LO 3841)
KTS Gliwice (ŚLS)
28
514
6
33-48

11
25-32

11
25-32



28
337 OLKOWICZ Mateusz (2007 #45160 LO 3562)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
28
515
11
25-32

6
33-48

11
25-32



28
338 KUCHARSKI Franciszek (2007 #47081 LO 1860)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
28
516
11
25-32

6
33-48

11
25-32



28
339 HEYKA Antoni (2007 #48607 LO 5573)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
28
518
11
25-32

11
25-32

6
33-48



28
340 SŁAWIŃSKI Marcin (2007 #46839 LO 3843)
KTS Gliwice (ŚLS)
28
519
11
25-32

11
25-32

6
33-48



28
341 OLESIEJUK Rafał (2007 #47921 LO 1501)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
28
520


28
13-16





28
  SANDER Dawid (2007 #50599 LO )
()
28
520


28
13-16





28
  SZCZEREK Antoni (2007 #49728 LO 9014)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
28
520


28
13-16





28
344 WALICKI Wojciech (2008 #49021 LO )
()
28
527
28
13-16







28
345 SIMSON Marcin (2008 #50022 LO 7297)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
27
530






27
17-20

27
346 PRZELICKI Wiktor (2007 #49206 LO 2927)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
27
532
7
33-39



7
29-36

13
20-35

27
347 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4019)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
27
533


7
33-40

20
17-24



27
348 KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 5102)
CKIS Skawina (MŁP)
27
534


20
17-24

7
33-40



27
349 OSTROWSKI Mateusz (2007 #49541 LO )
()
26
536


6
33-48



20
17-32

26
350 ZAWALSKI Krzysztof (2008 #47574 LO 7859)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
26
537




26
15-16



26
351 GNIADEK Michał (2007 #46078 LO 3377)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
26
539


6
33-48

20
17-24



26
  TYLEC Nikodem (2008 #48393 LO )
()
26
539


6
33-48

20
17-24



26
353 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3108)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
26
541
12
25-28

5
41-45

9
29-32



26
354 JAROSIŃSKI Bartosz (2008 #49521 LO 1010)
UKS Maków (ŁDZ)
26
542
7
33-40

12
25-28

7
33-40



26
355 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3721)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
26
543
13
26

7
34

6
33-48



26
356 KACA Kacper (2007 #50072 LO )
()
26
545
9
29-32

17
21-24





26
357 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1605)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
25
547


5
41-48

7
33-40

13
25-32

25
358 CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 6063)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
25
548
7
33-40

7
36-40

7
33-40

11
26-33

25
359 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3107)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
25
550
7
33-40



7
33-40

11
26-33

25
360 BOŁĄDŹ Krzysztof (2008 #43453 LO 5552)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
25
551


5
49-56

20
17-24



25
361 NETTER Filip (2007 #45270 LO 6983)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
25
552
7
33-40

9
29-32

9
29-32



25
362 PARTYKA Krystian (2007 #49023 LO )
()
25
554
25
17







25
363 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO )
()
24
556
17
21-24

7
34-35





24
364 GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 3639)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
23
557






23
18-25

23
  OLIŃSKI Aleksander (2008 #48529 LO 3801)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
23
557






23
18-25

23
366 GAJEWSKI Hubert (2007 #46741 LO 159)
GKTS Gdańsk (POM)
23
559




11
25-32

12
29

23
367 GIERASIMIUK Adam (2008 #49128 LO 183)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
23
561
5
41-48

7
36-40



11
26-33

23
368 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 8519)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
23
563




23
17-20



23
  CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3917)
STS Brynica (OPO)
23
563




23
17-20



23
  JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 5292)
UKS Dalachów (OPO)
23
563




23
17-20



23
  PORĘBSKI Alan (2008 #51061 LO 8528)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
23
563




23
17-20



23
  STAŃCZUK Jakub (2007 #48830 LO 81)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
23
563




23
18



23
373 KUCZKOWSKI Łukasz (2008 #50508 LO )
()
23
568


8
32
10
E
11
25-32
13
E


23
374 KOCAJ Kacper (2007 #45444 LO 6471)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
23
569
11
25-32



12
25-28



23
375 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO )
()
23
570
6
33-48

6
33-48

11
25-32



23
376 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO )
()
23
572


23
17-20





23
  NOWAK Mikołaj (2008 #48967 LO 5036)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
23
572


23
17-20





23
378 PANCEWICZ Szymon (2007 #46020 LO 6705)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
23
575
6
33-48

17
21-24





23
379 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 4591)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
22
577
11
25-32



11
25-32



22
380 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO )
()
22
579
11
25-32

11
25-32





22
381 ABOSZTA Bartosz (2007 #50497 LO 7671)
REMIK Stary Folwark (PDL)
21
581






21
21-24

21
382 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 305)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
21
582
6
33-48

4
49-64

11
25-32



21
383 PINDARA Damian (2008 #48414 LO 7570)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
21
583
12
25-28



9
29-32



21
384 SASIM Karol (2007 #47049 LO 1014)
UKS Maków (ŁDZ)
21
584
7
33-40

7
36-40

7
33-40



21
385 PAKOWSKI Filip (2008 #49884 LO 8244)
ŚKTS Świecie (KPM)
21
586
6
33-48

11
25-32

4
49-64



21
386 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6214)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
21
587
21
19-20







21
387 SIKOŃ Maciej (2007 #48303 LO 4331)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
20
589




7
33-40

13
25-32

20
388 DRZEWIECKI Ignacy (2007 #49942 LO 7106)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
20
590
6
33-48

11
25-32



3
31-38

20
389 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 7389)
MRKS Gdańsk (POM)
20
591




20
17-24



20
  GRABOWSKI Ksawery (2007 #47246 LO 5569)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
591




20
17-24



20
  KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7638)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
20
591




20
17-24



20
  SOKOŁOWSKI Ksawery (2008 #50652 LO 1505)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
20
591




20
17-24



20
  SPYCHALSKI Patryk (2008 #51034 LO 163)
GKTS Gdańsk (POM)
20
591




20
17-24



20
394 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO )
()
20
598


9
30

11
27-28



20
395 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO )
()
20
601
20
17-24







20
396 GDANIEC Damian (2007 #46479 LO 8865)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
19
602






19
24

19
397 CHOJNACKI Tymoteusz (2008 #48848 LO 80)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
19
603




6
33-48

13
25-32

19
  KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3737)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
19
603




6
33-48

13
25-32

19
  PROKOPIUK Marcin (2007 #48838 LO )
()
19
603




6
33-48

13
25-32

19
400 MRUK Jan (2007 #48833 LO 1134)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
19
606


7
33-40

12
25-28



19
401 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO )
()
19
607


8
31

11
27-28



19
402 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 2275)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
19
608
5
41-48

7
36-40

7
33-40



19
403 STACHOWCZYK Jaromir (2007 #47780 LO 6228)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
19
609
12
25-28



7
33-40



19
404 BAKALARSKI Szymon (2008 #43587 LO 1007)
UKS Maków (ŁDZ)
18
610
9
29-32



9
29-32



18
405 KARPIESIUK Maciej (2007 #47789 LO 6216)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
18
611
9
29-32



9
29-32



18
406 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 5108)
MOSM Tychy (ŚLS)
18
613
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
407 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 6796)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
18
614
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
  STEC Oliwer (2007 #49658 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
18
614
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
  SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3480)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
18
614
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
  ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 213)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
18
614
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
411 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1130)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
18
618
9
29-32

9
29-32





18
412 ANTOSZCZYK Adam (2008 #51058 LO 8517)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
619




17
21-24



17
  BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 372)
KS Dąbcze (WLP)
17
619




17
21-24



17
  DURZYŃSKI Błażej (2007 #51063 LO 8521)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
619




17
21-24



17
  SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 8529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
619




17
21-24



17
  ŚCIEŻKA Dawid (2007 #51064 LO 8532)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
619




17
21-24



17
417 KNEVELS Daniel (2008 #48542 LO 3837)
KTS Gliwice (ŚLS)
17
625


6
33-48

11
25-32



17
  PILARSKI Mariusz (2007 #47470 LO 2803)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
17
625


6
33-48

11
25-32



17
419 JOŚKO Nikodem (2007 #47826 LO 5004)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
17
629


11
25-32

6
33-48



17
420 BORUCKI Miłosz (2009 #48859 LO 1929)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
17
630


17
21-24





17
421 HAWEŁKO Wiktor (2007 #47312 LO )
()
17
632
6
33-48

11
25-32





17
422 KOCH Bartłomiej (2007 #42729 LO 2715)
KTS Lędziny (ŚLS)
17
633
6
33-48

11
25-32





17
423 JASIŃSKI Mateusz (2007 #48907 LO 7596)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
17
634
6
33-48

11
25-32





17
424 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4035)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
17
635
17
21-24







17
425 GALICA Mateusz (2007 #49715 LO 4016)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
16
636


5
41-48

11
25-32



16
426 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO )
()
16
637


7
33

9
29-32



16
427 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO )
()
16
638


10
29

6
33-48



16
428 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7267)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
16
639


11
25-32

5
41-48



16
429 STAWARZ Ignacy (2008 #47999 LO 6812)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
16
640
6
33-48

6
33-48

4
49-64



16
430 HERSZKIEWICZ Dariusz (2007 #48824 LO 4708)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
16
641
6
33-48

6
33-48

4
49-64



16
431 SZENK Szymon (2009 #45411 LO )
()
16
642
16
23-24







16
432 BACH Franciszek (2008 #51209 LO )
()
15
644






15
25-28

15
  RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 9526)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
15
644






15
25-28

15
434 SZATKOWSKI Bartosz (2007 #44533 LO 4381)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
14
649
11
25-32





3
31-38

14
435 MIKLEWICZ Olaf (2008 #51060 LO 8527)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
14
650




14
25



14
436 KUBAS Igor (2008 #50135 LO 9101)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
14
651


7
33-40

7
33-40



14
  PODSKARBI Artur (2008 #49003 LO 6762)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
14
651


7
33-40

7
29-36



14
  WASIŁEK Norbert (2007 #49010 LO )
()
14
651


7
33-40

7
29-36



14
439 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1015)
UKS Maków (ŁDZ)
14
655
7
33-40



7
33-40



14
440 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO )
()
14
657


8
32

6
33-48



14
441 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 38)
KS Mysław (ŚLS)
14
658
4
49-64

4
49-64

6
33-48



14
  SZYMAŃSKI Igor (2007 #48842 LO 4714)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
14
658
4
49-64

4
49-64

6
33-48



14
443 SKRZYPIEC Patryk (2008 #48201 LO )
()
14
660
9
29-32



5
41-48