Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 6466)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
387
1








387
2 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 3860)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
380
2








380
3 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 1389)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
320
3








320
4 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 679)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
281
4








281
5 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 1872)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
275
5








275
6 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4020)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
275
6








275
7 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 399)
MRKS Gdańsk (POM)
241
7








241
8 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 28)
KS Mysław (ŚLS)
233
8








233
9 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 598)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
225
9








225
10 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 6770)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
224
10








224
11 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 677)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
214
11








214
12 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
209
12








209
13 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 39)
KS Mysław (ŚLS)
205
13








205
14 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
200
14








200
15 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 6728)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
199
15








199
16 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 23)
KS Mysław (ŚLS)
196
16








196
17 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 7273)
TKKF Dobczyce (MŁP)
193
17








193
18 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 5341)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
188
18








188
19 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 446)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
180
19








180
20 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 6463)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
178
20








178
21 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 1899)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
178
21








178
22 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 5998)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
175
22








175
23 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 6771)
KTS Sieradz (ŁDZ)
171
23








171
24 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3735)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
171
24








171
25 WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 1529)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
170
25








170
26 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
166
26








166
27 SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 9050)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
162
27








162
28 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 7721)
UKS ATS Białystok (PDL)
161
28








161
29 SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5010)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
160
29








160
30 KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 5858)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
156
30








156
31 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4022)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
154
31








154
32 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 2385)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
149
32








149
33 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 8162)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
147
33








147
34 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 7272)
TKKF Dobczyce (MŁP)
147
34








147
35 BIAŁK Szymon (2007 #43139 LO 7109)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
147
35








147
36 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 1805)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
147
36








147
37 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 1435)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
145
37








145
38 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
142
38








142
39 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 6944)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
142
39








142
40 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 3793)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
142
40








142
41 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 5339)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
140
41








140
42 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3738)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
139
42








139
43 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 1954)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
138
43








138
44 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 4666)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
138
44








138
45 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 1900)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
138
45








138
46 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5001)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
137
46








137
47 CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3742)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
137
47








137
48 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 8520)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
137
48








137
49 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 6772)
KTS Sieradz (ŁDZ)
136
49








136
50 KUSYK Alex (2007 #48284 LO 9538)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
135
50








135
51 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 6152)
KS STELLA Gniezno (WLP)
134
51








134
52 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 5608)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
132
52








132
53 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1756)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
130
53








130
54 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7293)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
130
54








130
55 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 4358)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
129
55








129
56 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 7718)
UKS ATS Białystok (PDL)
129
56








129
57 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 6316)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
129
57








129
58 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 919)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
129
58








129
59 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 2760)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
128
59








128
60 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 2434)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
128
60








128
61 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 4668)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
128
61








128
62 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 5866)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
127
62








127
63 FRĄCZEK-WARIAS Kacper (2007 #43567 LO )
()
127
63








127
64 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 1195)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
127
64








127
65 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 5336)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
127
65








127
66 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 2330)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
127
66








127
67 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 681)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
126
67








126
68 SPYCHALSKI Łukasz (2007 #47834 LO 6791)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
125
68








125
69 TARAKAN Miłosz (2007 #42441 LO 5447)
3STS Starogard Gdański (POM)
123
69








123
70 BUDA Kacper (2007 #46896 LO 714)
ZKS Zielona Góra (LBU)
123
70








123
71 ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 3457)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
123
71








123
72 KONDRACKI Błażej (2007 #48732 LO 5856)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
122
72








122
73 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 7434)
MTS Kwidzyn (POM)
122
73








122
74 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 6406)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
121
74








121
75 KUŁEK Dawid (2007 #43888 LO 4723)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
120
75








120
76 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 1488)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
119
76








119
77 LIBERA Jakub (2007 #43144 LO )
()
119
77








119
78 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 5354)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
119
78








119
79 MURASICKI Igor (2007 #48115 LO 6493)
IKRTS Józefów (MAZ)
119
79








119
80 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 6352)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
117
80








117
81 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 9370)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
117
81








117
82 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 4029)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
117
82








117
83 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 7221)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
116
83








116
84 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4173)
LKTS Luboń (WLP)
116
84








116
85 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6820)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
116
85








116
86 SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 847)
LZS Żywocice (OPO)
115
86








115
87 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3918)
STS Brynica (OPO)
115
87








115
88 ŚLOSARCZYK Paweł (2007 #49301 LO 590)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
115
88








115
89 MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 1864)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
115
89








115
90 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 3066)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
115
90








115
91 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 5604)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
114
91








114
92 KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 9627)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
113
92








113
93 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7284)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
112
93








112
94 JANIK Maciej (2007 #48634 LO 5027)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
111
94








111
95 NOSIADEK Jakub (2007 #43413 LO 3474)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
111
95








111
96 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 1901)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
111
96








111
97 MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 8406)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
110
97








110
98 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 1423)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
109
98








109
99 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4017)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
109
99








109
100 SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 3845)
KTS Gliwice (ŚLS)
109
100








109
101 ZAPAŁA Michał (2007 #47971 LO 8167)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
109
101








109
102 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 9360)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
108
102








108
103 ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 1210)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
108
103








108
104 KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1132)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
108
104








108
105 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 9484)
GKTS Giżycko (WMZ)
108
105








108
106 WCISŁO Patryk (2007 #45849 LO 4759)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
107
106








107
107 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 6066)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
107
107








107
108 JAGODZIŃSKI Karol (2007 #45482 LO 4352)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
107
108








107
109 JAROS Błażej (2007 #48197 LO 6156)
KS STELLA Gniezno (WLP)
106
109








106
110 SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 1646)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
105
110








105
111 KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 5704)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
104
111








104
112 AUGUSTYN Oskar (2007 #48470 LO 8926)
UKS SP Korzeniów (PKR)
104
112








104
113 MARCHEWKA Patryk (2007 #47577 LO 7858)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
103
113








103
114 REDMER Stanisław (2007 #46472 LO 7063)
niestow. woj. POM (POM)
103
114








103
115 NOWAK Maciej (2008 #47969 LO 8164)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
102
115








102
116 DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 200)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
101
116








101
117 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 3973)
UKS Białobrzegi (PDL)
101
117








101
118 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 3868)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
101
118








101
119 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 3106)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
101
119








101
120 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 5603)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
101
120








101
121 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7825)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
101
121








101
122 LUBIŃSKI Filip (2007 #50593 LO 2591)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
100
122








100
123 MAŃDZIJ Michał (2007 #46834 LO 8407)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
100
123








100
124 GÓRALSKI Jan (2007 #47679 LO 9626)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
100
124








100
125 RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 7528)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
99
125








99
126 SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 3844)
KTS Gliwice (ŚLS)
99
126








99
127 KONIECZKO Jakub (2007 #46780 LO )
()
98
127








98
128 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 3379)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
97
128








97
129 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 1196)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
129








97
130 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 596)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
97
130








97
131 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2871)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
97
131








97
132 PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 1611)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
96
132








96
133 WILK Hubert (2007 #44153 LO 1068)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
96
133








96
134 MIERZWIAK Jakub (2007 #45791 LO 9367)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
95
134








95
135 BADOWSKI Marcin (2007 #49011 LO 7012)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
95
135








95
136 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 2369)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
94
136








94
137 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 2592)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
93
137








93
138 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4478)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
93
138








93
139 KRYWALD Kacper (2007 #50177 LO )
()
93
139








93
140 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4451)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
93
140








93
141 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 2933)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
92
141








92
142 FRANKOWSKI Filip (2007 #44083 LO 6734)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
91
142








91
143 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 3443)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
91
143








91
144 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 7431)
MTS Kwidzyn (POM)
90
144








90
145 PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 5357)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
89
145








89
146 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7826)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
89
146








89
147 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6405)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
88
147








88
148 SŁABKOWSKI Patryk (2007 #47649 LO 5062)
LZS Jastrzębie (KPM)
88
148








88
149 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 7720)
UKS ATS Białystok (PDL)
87
149








87
150 KRZEPOTA Jakub (2007 #43143 LO 7113)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
87
150








87
151 NARUSZEWICZ Jakub (2007 #48988 LO 2545)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
87
151








87
152 SŁAWACKI Adam (2007 #44442 LO 3478)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
86
152








86
153 STĘPNIK Jakub (2007 #50738 LO 9329)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
85
153








85
154 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 8463)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
85
154








85
155 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 2535)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
85
155








85
156 SAŁAGA Szymon (2008 #46606 LO )
()
84
156








84
157 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (2007 #49069 LO 4254)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
84
157








84
158 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 682)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
84
158








84
159 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4449)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
84
159








84
160 KORNECKI Arkadiusz (2007 #46766 LO 6502)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
84
160








84
161 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 5061)
LZS Jastrzębie (KPM)
84
161








84
162 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 4999)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
83
162








83
163 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 6465)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
83
163








83
164 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
83
164








83
165 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 5356)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
82
165








82
166 CIEŚLAK Aleksander (2007 #47646 LO 5057)
LZS Jastrzębie (KPM)
82
166








82
167 PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 9628)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
81
167








81
168 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2784)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
80
168








80
169 PATLA Paweł (2007 #41630 LO 2831)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
79
169








79
170 BANACH Marcel (2007 #43034 LO 7827)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
77
170








77
171 SZCZEPAŃSKI Oliwier (2007 #48935 LO 5312)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
77
171








77
172 ŚCIANA Adrian (2008 #46286 LO 6006)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
76
172








76
173 JILKE Wiktor (2007 #47947 LO )
()
76
173








76
174 STAWICKI Szymon (2007 #49983 LO 7016)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
76
174








76
175 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 202)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
76
175








76
176 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 7444)
MTS Kwidzyn (POM)
75
176








75
177 LATOWSKI Leszek (2007 #49066 LO 5588)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
74
177








74
178 TUL Franciszek (2007 #41807 LO )
()
74
178








74
179 SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 9369)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
73
179








73
180 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 2243)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
73
180








73
181 CYPS ALBO ZYPS Alan (2007 #48666 LO 1804)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
72
181








72
182 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7242)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
72
182








72
183 SZABAŁA Dawid (2007 #48724 LO 9448)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
71
183








71
184 MILCZAREK Klaudiusz (2007 #48010 LO 1580)
STLA Szczecinek (ZPM)
71
184








71
185 DOMSKI Cezary (2007 #47929 LO )
()
71
185








71
186 SZWEDZIK Jakub (2007 #46908 LO 189)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
69
186








69
187 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3865)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
69
187








69
188 TOMCZAK Adam (2007 #44582 LO 7828)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
69
188








69
189 JĘCEK Dawid (2008 #50217 LO 5484)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
68
189








68
190 STROJEK Mikołaj (2007 #49542 LO )
()
68
190








68
191 RAJKOWSKI Michał (2007 #45159 LO 3558)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
68
191








68
192 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1609)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
68
192








68
193 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 186)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
68
193








68
194 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4171)
LKTS Luboń (WLP)
68
194








68
195 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 7668)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
68
195








68
196 JACHYMIAK Krzysztof (2007 #45840 LO 4018)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
68
196








68
197 BORZĘCKI Adam (2007 #46607 LO 5766)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
68
197








68
198 CYPERSKI Dawid (2007 #48657 LO 4434)
UKS LIS Sierakowice (POM)
67
198








67
199 POLAK Tomasz (2007 #50144 LO )
()
67
199








67
200 CZUPRETA Antoni (2008 #50940 LO 1489)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
66
200








66
201 CZENDLIK Wojciech (2007 #45300 LO 1101)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
66
201








66
202 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 77)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
65
202








65
203 ŻALA Marcel (2007 #46777 LO 4540)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
65
203








65
204 PARUCH Oskar (2007 #46817 LO 5107)
MOSM Tychy (ŚLS)
64
204








64
205 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 210)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
64
205








64
206 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2786)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
64
206








64
207 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3861)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
63
207








63
208 KARTOSZ Jakub (2007 #45485 LO 4354)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
63
208








63
209 MAJEWSKI Radosław (2008 #45798 LO 7291)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
62
209








62
210 KAJZER Maciej (2008 #49139 LO 374)
KS Dąbcze (WLP)
61
210








61
211 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 241)
LUKS Chełmno (KPM)
61
211








61
212 STAŃCZAK Kacper (2007 #44534 LO 4379)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
61
212








61
213 KOT Szymon (2008 #42986 LO 4710)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
61
213








61
214 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2872)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
61
214








61
215 HOFFMANN Bartosz (2007 #42856 LO 8659)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
61
215








61
216 PODSKARBI Jakub (2007 #46186 LO 6763)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
60
216








60
217 LEWANDOWSKI Adam (2007 #48220 LO 1862)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
59
217








59
218 SITARSKI Wiktor (2007 #45632 LO 6823)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
57
218








57
219 BARAN Daniel (2007 #46605 LO )
()
57
219








57
220 KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO )
()
57
220








57
221 MAGA Bartosz (2007 #42857 LO 8658)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
57
221








57
222 PAWLUKIEWICZ Bartosz (2007 #44967 LO 4538)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
56
222








56
223 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 2827)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
56
223








56
224 KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 4290)
MOKSIR Czchów (MŁP)
55
224








55
225 LIEBNER Michał (2007 #48987 LO 1428)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
55
225








55
226 SAWECKI Michał (2007 #47082 LO 1873)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
53
226








53
227 RÓŻYCKI Daniel (2007 #51066 LO 76)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
53
227








53
228 ZABOROWSKI Igor (2008 #49924 LO 7364)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
52
228








52
229 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5210)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
52
229








52
230 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 5582)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
51
230








51
231 MOCHOL Oliwier (2007 #46587 LO 9032)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
51
231








51
232 MAJEROWSKI Dawid (2007 #48723 LO 9443)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
51
232








51
233 RÓŻYCKI Mateusz (2007 #47262 LO )
()
51
233








51
234 BILUT Jakub (2007 #47598 LO 6400)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
51
234








51
235 BIERNACKI Hubert (2007 #46185 LO )
()
51
235








51
236 MOŚ Jakub (2007 #47292 LO 4167)
LKTS Luboń (WLP)
51
236








51
237 BOGDANOWICZ Hubert (2010 #47980 LO 1386)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
51
237








51
238 MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO )
()
50
238








50
  MIACZKOWSKI Adrian (2008 #50853 LO 8465)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
50
238








50
240 MAŁACZEK Franciszek (2007 #50019 LO 7292)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
50
240








50
241 LEWANDOWSKI Oliwier (2008 #46478 LO 8858)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
50
241








50
242 TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 7530)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
49
242








49
243 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 79)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
49
243








49
244 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 3537)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
49
244








49
245 SŁAWIŃSKI Maciej (2007 #46895 LO 722)
ZKS Zielona Góra (LBU)
49
245








49
246 BOJAR Radosław (2007 #48995 LO 6420)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
48
246








48
247 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3739)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
48
247








48
248 KOS Kamil (2007 #41772 LO 3449)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
48
248








48
249 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 7115)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
48
249








48
250 KAŁUŻNY Jan (2007 #45484 LO 4353)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
48
250








48
251 URBAN Daniel (2007 #47597 LO 6410)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
48
251








48
252 KOLAJA Szczepan (2007 #46591 LO )
()
48
252








48
253 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 6315)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
48
253








48
254 NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 1277)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
47
254








47
255 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 5482)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
47
255








47
256 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1598)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
47
256








47
257 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
46
257








46
258 BUŁA Maksymilian (2007 #45249 LO 1540)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
46
258








46
259 PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 7269)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
46
259








46
260 GRAJCZYŃSKI Mateusz (2007 #51065 LO 4165)
LKTS Luboń (WLP)
46
260








46
261 GIERACH Igor (2007 #45510 LO 3862)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
46
261








46
262 MIERNIK Jan (2007 #49072 LO 1606)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
44
262








44
263 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4026)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
44
263








44
264 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 9361)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
44
264








44
265 WALDOWSKI Nikodem (2007 #47291 LO 6257)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
43
265








43
266 DERESZEWSKI Michał (2007 #49068 LO 5556)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
43
266








43
267 RACHWAŁ Maciej (2007 #49264 LO 4206)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
42
267








42
268 KRUKOWSKI Franciszek (2008 #47311 LO 240)
LUKS Chełmno (KPM)
42
268








42
269 GUTKOWSKI Kacper (2007 #46462 LO )
()
42
269








42
270 GODZISZ Mikołaj (2007 #41670 LO 7669)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
42
270








42
271 PAWLINA Wiktor (2007 #46608 LO 5769)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
42
271








42
272 KUBERA Dawid (2007 #48200 LO 4755)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
41
272








41
273 JANISZEWSKI Michał (2007 #48538 LO 6819)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
41
273








41
274 ROSIŃSKI Tomasz (2007 #48718 LO 7401)
MRKS Gdańsk (POM)
40
274








40
275 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 2928)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
40
275








40
276 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 9359)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
40
276








40
277 GOŁASA Marcel (2007 #47148 LO 2271)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
40
277








40
278 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO )
()
40
278








40
279 ŁADA Piotr (2007 #48412 LO 7569)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
40
279








40
280 CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 199)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
40
280








40
281 STARZONEK MIŁOSZ (2007 #49407 LO 5204)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
39
281








39
282 POŁBIŃSKI Dawid (2007 #48942 LO )
()
39
282








39
283 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO )
()
39
283








39
284 ZARYCHTA Igor (2007 #48583 LO )
()
39
284








39
285 MATTIOLI Paolo (2007 #46642 LO )
()
38
285








38
286 SZTYK Mikołaj (2007 #49943 LO )
()
37
286








37
287 KULAS Krzysztof (2008 #48658 LO 4435)
UKS LIS Sierakowice (POM)
37
287








37
288 KMIECIAK MIŁOSZ (2007 #49408 LO 5191)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
37
288








37
289 KOZAK Kacper (2007 #47288 LO 6251)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
37
289








37
290 WAŚKO Bartosz (2007 #45390 LO 9266)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
37
290








37
291 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 1928)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
36
291








36
292 WNUKIEWICZ Igor (2007 #49570 LO 3807)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
36
292








36
293 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 8523)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
36
293








36
294 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9325)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
36
294








36
295 RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 400)
MRKS Gdańsk (POM)
35
295








35
296 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 7531)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
35
296








35
297 GOLOTA Jan (2009 #50664 LO )
()
35
297








35
298 PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 3536)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
34
298








34
299 STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 2929)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
34
299








34
300 STELMASZYK Maciej (2008 #49046 LO 8408)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
34
300








34
301 URBAŃSKI Hubert (2007 #47117 LO 1755)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
33
301








33
302 ASK Oskar (2008 #49047 LO 8405)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
33
302








33
303 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 2334)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
33
303








33
304 KUCZORA Karol (2007 #48238 LO 6704)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
33
304








33
305 CIESIELSKI Maciej (2008 #48766 LO 8755)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
305








33
  KOMOROWICZ Jakub (2007 #51027 LO 8758)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
305








33
  MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 8761)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
305








33
308 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2407)
KS GOTYK Toruń (KPM)
33
308








33
309 PAŹDZIERZ Kacper (2007 #47344 LO 9012)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
33
309








33
310 DRZYZGA Mateusz (2007 #42905 LO )
()
33
310








33
311 BUDZICH Dawid (2007 #37363 LO 6727)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
33
311








33
312 KLEKOTKO Mateusz (2007 #48989 LO 2544)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
33
312








33
  NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 7190)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
33
312








33
314 TUCHOWSKI Filip (2008 #49809 LO 6409)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
32
314








32
315 SABISZEWSKI Kacper (2007 #46463 LO 7440)
MTS Kwidzyn (POM)
32
315








32
316 PISARZOWSKI Konrad (2008 #45199 LO 37)
KS Mysław (ŚLS)
32
316








32
317 MARKIEWICZ Michał (2008 #47942 LO 7266)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
31
317








31
318 ŚLAZYK Karol (2007 #49268 LO 3398)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
31
318








31
319 LENKIEWICZ Kuba (2008 #51088 LO )
()
31
319








31
  WIERCISZEWSKI Alex (2007 #51079 LO )
()
31
319








31
321 TYLEC Gabriel (2008 #48392 LO )
()
31
321








31
322 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1976)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
31
322








31
323 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 3005)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
31
323








31
324 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO )
()
30
324








30
325 DANIŁOWICZ FIlip (2008 #50801 LO 2543)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
29
325








29
326 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3863)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
29
326








29
327 SZABAŁA Mikołaj (2007 #43333 LO 378)
KS Dąbcze (WLP)
29
327








29
328 KRZEBIETKE Wiktor (2007 #45399 LO )
()
29
328








29
329 KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 6470)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
29
329








29
330 BĄCELA Tomasz (2007 #47892 LO 1042)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
29
330








29
331 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 8759)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
28
331








28
  KRAKOWIAK Bartosz (2008 #49588 LO 9251)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
28
331








28
  LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 9327)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
28
331








28
  STAWCZYK Michał (2008 #51028 LO 8763)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
28
331








28
335 PAUL Kacper (2007 #49415 LO 5200)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
28
335








28
336 PIWOWARSKI Jakub (2007 #44248 LO 3841)
KTS Gliwice (ŚLS)
28
336








28
337 OLKOWICZ Mateusz (2007 #45160 LO 3562)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
28
337








28
338 KUCHARSKI Franciszek (2007 #47081 LO 1860)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
28
338








28
339 HEYKA Antoni (2007 #48607 LO 5573)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
28
339








28
340 SŁAWIŃSKI Marcin (2007 #46839 LO 3843)
KTS Gliwice (ŚLS)
28
340








28
341 OLESIEJUK Rafał (2007 #47921 LO 1501)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
28
341








28
  SANDER Dawid (2007 #50599 LO )
()
28
341








28
  SZCZEREK Antoni (2007 #49728 LO 9014)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
28
341








28
344 WALICKI Wojciech (2008 #49021 LO )
()
28
344








28
345 SIMSON Marcin (2008 #50022 LO 7297)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
27
345








27
346 PRZELICKI Wiktor (2007 #49206 LO 2927)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
27
346








27
347 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4019)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
27
347








27
348 KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 5102)
CKIS Skawina (MŁP)
27
348








27
349 OSTROWSKI Mateusz (2007 #49541 LO )
()
26
349








26
350 ZAWALSKI Krzysztof (2008 #47574 LO 7859)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
26
350








26
351 GNIADEK Michał (2007 #46078 LO 3377)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
26
351








26
  TYLEC Nikodem (2008 #48393 LO )
()
26
351








26
353 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3108)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
26
353








26
354 JAROSIŃSKI Bartosz (2008 #49521 LO 1010)
UKS Maków (ŁDZ)
26
354








26
355 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3721)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
26
355








26
356 KACA Kacper (2007 #50072 LO )
()
26
356








26
357 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1605)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
25
357








25
358 CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 6063)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
25
358








25
359 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3107)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
25
359








25
360 BOŁĄDŹ Krzysztof (2008 #43453 LO 5552)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
25
360








25
361 NETTER Filip (2007 #45270 LO 6983)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
25
361








25
362 PARTYKA Krystian (2007 #49023 LO )
()
25
362








25
363 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO )
()
24
363








24
364 GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 3639)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
23
364








23
  OLIŃSKI Aleksander (2008 #48529 LO 3801)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
23
364








23
366 GAJEWSKI Hubert (2007 #46741 LO 159)
GKTS Gdańsk (POM)
23
366








23
367 GIERASIMIUK Adam (2008 #49128 LO 183)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
23
367








23
368 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 8519)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
23
368








23
  CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3917)
STS Brynica (OPO)
23
368








23
  JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 5292)
UKS Dalachów (OPO)
23
368








23
  PORĘBSKI Alan (2008 #51061 LO 8528)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
23
368








23
  STAŃCZUK Jakub (2007 #48830 LO 81)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
23
368








23
373 KUCZKOWSKI Łukasz (2008 #50508 LO )
()
23
373








23
374 KOCAJ Kacper (2007 #45444 LO 6471)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
23
374








23
375 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO )
()
23
375








23
376 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO )
()
23
376








23
  NOWAK Mikołaj (2008 #48967 LO 5036)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
23
376








23
378 PANCEWICZ Szymon (2007 #46020 LO 6705)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
23
378








23
379 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 4591)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
22
379








22
380 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO )
()
22
380








22
381 ABOSZTA Bartosz (2007 #50497 LO 7671)
REMIK Stary Folwark (PDL)
21
381








21
382 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 305)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
21
382








21
383 PINDARA Damian (2008 #48414 LO 7570)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
21
383








21
384 SASIM Karol (2007 #47049 LO 1014)
UKS Maków (ŁDZ)
21
384








21
385 PAKOWSKI Filip (2008 #49884 LO 8244)
ŚKTS Świecie (KPM)
21
385








21
386 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6214)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
21
386








21
387 SIKOŃ Maciej (2007 #48303 LO 4331)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
20
387








20
388 DRZEWIECKI Ignacy (2007 #49942 LO 7106)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
20
388








20
389 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO )
()
20
389








20
  GRABOWSKI Ksawery (2007 #47246 LO 5569)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
389








20
  KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7638)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
20
389








20
  SOKOŁOWSKI Ksawery (2008 #50652 LO 1505)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
20
389








20
  SPYCHALSKI Patryk (2008 #51034 LO 163)
GKTS Gdańsk (POM)
20
389








20
394 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO )
()
20
394








20
395 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO )
()
20
395








20
396 GDANIEC Damian (2007 #46479 LO 8865)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
19
396








19
397 CHOJNACKI Tymoteusz (2008 #48848 LO 80)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
19
397








19
  KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3737)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
19
397








19
  PROKOPIUK Marcin (2007 #48838 LO )
()
19
397








19
400 MRUK Jan (2007 #48833 LO 1134)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
19
400








19
401 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO )
()
19
401








19
402 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 2275)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
19
402








19
403 STACHOWCZYK Jaromir (2007 #47780 LO 6228)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
19
403








19
404 BAKALARSKI Szymon (2008 #43587 LO 1007)
UKS Maków (ŁDZ)
18
404








18
405 KARPIESIUK Maciej (2007 #47789 LO 6216)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
18
405








18
406 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 5108)
MOSM Tychy (ŚLS)
18
406








18
407 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 6796)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
18
407








18
  STEC Oliwer (2007 #49658 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
18
407








18
  SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3480)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
18
407








18
  ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 213)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
18
407








18
411 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1130)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
18
411








18
412 ANTOSZCZYK Adam (2008 #51058 LO 8517)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
412








17
  BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 372)
KS Dąbcze (WLP)
17
412








17
  DURZYŃSKI Błażej (2007 #51063 LO 8521)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
412








17
  SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 8529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
412








17
  ŚCIEŻKA Dawid (2007 #51064 LO 8532)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
412








17
417 KNEVELS Daniel (2008 #48542 LO 3837)
KTS Gliwice (ŚLS)
17
417








17
  PILARSKI Mariusz (2007 #47470 LO 2803)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
17
417








17
419 JOŚKO Nikodem (2007 #47826 LO 5004)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
17
419








17
420 BORUCKI Miłosz (2009 #48859 LO 1929)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
17
420








17
421 HAWEŁKO Wiktor (2007 #47312 LO )
()
17
421








17
422 KOCH Bartłomiej (2007 #42729 LO 2715)
KTS Lędziny (ŚLS)
17
422








17
423 JASIŃSKI Mateusz (2007 #48907 LO 7596)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
17
423








17
424 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4035)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
17
424








17
425 GALICA Mateusz (2007 #49715 LO 4016)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
16
425








16
426 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO )
()
16
426








16
427 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO )
()
16
427








16
428 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7267)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
16
428








16
429 STAWARZ Ignacy (2008 #47999 LO 6812)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
16
429








16
430 HERSZKIEWICZ Dariusz (2007 #48824 LO 4708)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
16
430








16
431 SZENK Szymon (2009 #45411 LO )
()
16
431








16
432 BACH Franciszek (2008 #51209 LO )
()
15
432








15
  RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 9526)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
15
432








15
434 SZATKOWSKI Bartosz (2007 #44533 LO 4381)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
14
434








14
435 MIKLEWICZ Olaf (2008 #51060 LO 8527)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
14
435








14
436 KUBAS Igor (2008 #50135 LO 9101)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
14
436








14
  PODSKARBI Artur (2008 #49003 LO 6762)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
14
436








14
  WASIŁEK Norbert (2007 #49010 LO )
()
14
436








14
439 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1015)
UKS Maków (ŁDZ)
14
439








14
440 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO )
()
14
440








14
441 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 38)
KS Mysław (ŚLS)
14
441








14
  SZYMAŃSKI Igor (2007 #48842 LO 4714)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
14
441








14
443 SKRZYPIEC Patryk (2008 #48201 LO )
()
14
443








14
444 WIDENKA Kamil (2007 #44852 LO 3664)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
14
444








14
445 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 9607)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
13
445








13
446 GARSTKA Bartłomiej (2007 #48286 LO )
()
12
446








12
  GOLA Tomasz (2007 #45195 LO 27)
KS Mysław (ŚLS)
12
446








12
  GRZESZCZAK Wojciech (2007 #50561 LO 2805)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
12
446








12
  NIEŚMIAŁEK Aleksander (2008 #48295 LO )
()
12
446








12
  PLUTA Michał (2007 #44838 LO 5833)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
12
446








12
451 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3087)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
12
451








12