Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP EW 1. GPP P-ty
1 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 673)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
350
1

89
11

91
10
52
3-4
170
1

105
3-4
366
2 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 1387)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
306
4

93
9

83
13

130
5-8

121
2
344
3 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 2021)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
318
3

110
3-4

103
5
56
2
105
9-16

91
5-8
318
4 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
345
2

97
8

110
3-4
60
1
105
9-16

79
9-12
312
5 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5013)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
241
7

91
10

62
25-32
60
1
85
17-24

130
1
306
6 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 2417)
KS GOTYK Toruń (KPM)
291
5

87
12

65
21-24
52
3-4
105
9-16

91
5-8
283
7 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 1295)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
243
6

62
25-32

97
8
60
1
75
25-32

105
3-4
277
8 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 237)
LUKS Chełmno (KPM)
231
12
47
2
81
14

65
21-24
46
5-8
85
17-24

91
5-8
257
9 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5007)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
231
11
44
3
59
33-40
47
2
87
12
51
4
85
17-24

79
9-12
251
10 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5015)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
226
13
50
1
59
33-40
50
1
62
25-32
53
3
105
9-16

79
9-12
246
11 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 6546)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
231
10

65
21-24

77
16
52
3-4
85
17-24

76
13-16
238
12 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 1198)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
237
8

65
21-24

65
21-24
56
2
75
25-32

91
5-8
231
13 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4162)
LKTS Luboń (WLP)
234
9

77
16

62
25-32
60
1
70
33-48

79
9-12
226
14 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 204)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
206
14

59
33-40

59
33-40
52
3-4
85
17-24

69
17-24
213
15 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 2481)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
191
18

59
33-40

59
33-40
48
5-6
70
33-48

76
13-16
205
16 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 9550)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
173
27
44
3
65
21-24
47
2
59
33-40
40
9-12


76
13-16
200
17 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2789)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
192
16
44
3
65
21-24

65
21-24

62
49-64

69
17-24
199
18 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3556)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
173
28
47
2
54
49-56
44
3
79
15
40
9-12


66
25-32
199
19 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 793)
CKIS Skawina (MŁP)
189
19

62
25-32

62
25-32
48
5-6
62
49-64

69
17-24
193
20 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 414)
MRKS Gdańsk (POM)
176
23
47
2
52
57-64
28
1
54
49-56
56
2
70
33-48

69
17-24
193
21 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 2024)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
169
30
38
7
52
57-64
47
2

46
5-8
70
33-48

69
17-24
191
22 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2783)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
187
21
47
2
56
41-48
50
1
56
41-48
56
2
75
25-32

60
33-40
191
23 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 1301)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
194
15

54
49-56
47
2
54
49-56
53
3
75
25-32

60
33-40
189
24 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 1896)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
174
24
47
2
52
57-64
47
2
52
57-64

70
33-48

66
25-32
188
25 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5009)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
188
20
38
5-8
59
33-40
42
4
59
33-40
46
5-8
70
33-48

53
49-56
188
26 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3505)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
173
26
50
1
52
57-64
47
2
59
33-40
60
1
62
49-64

66
25-32
187
27 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 1898)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
170
29
50
1
54
49-56
50
1
54
49-56

62
49-64

69
17-24
185
28 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 1642)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
168
31
39
5-6

44
3

52
3-4
70
33-48

69
17-24
183
29 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 5199)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
182
22
47
2
54
49-56
34
9-10
56
41-48
56
2
70
33-48

57
41-48
183
30 FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 6889)
UKS REMUS Miechucino (POM)
164
34
42
4

28
2
52
57-64
52
3-4
70
33-48
50
1
60
33-40
182
31 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 599)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
168
32
20
17-24
52
57-64
39
6

49
5
70
33-48

57
41-48
179
32 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 2384)
VICTORIA Chróścice (OPO)
174
25
50
1
56
41-48
50
1
52
57-64
60
1
62
49-64

60
33-40
178
33 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 5868)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
165
33
44
3

47
2

52
3-4
62
49-64
50
1
66
25-32
175
34 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 6554)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
140
49
50
1
54
49-56
38
7

44
7-8

47
2
76
13-16
174
35 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 3099)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
163
35
47
2
52
57-64
44
3

52
3-4

50
1
66
25-32
170
36 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5340)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
150
41
38
7
40
E
38
7
40
E
46
5-8
70
33-48
50
1
60
33-40
170
37 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 5338)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
146
44
47
2
49
E
47
2
54
49-56
42
9

47
2
66
25-32
169
38 WILLE Laura (2008 #46146 LO 6773)
KTS Sieradz (ŁDZ)
152
40
40
5
42
E
50
1
56
41-48
52
3-4

47
2
60
33-40
168
39 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 4565)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
142
46
33
9-12

39
6
41
E
56
2
62
49-64
44
3
57
41-48
160
40 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 8109)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
137
51
34
9-10

42
4

51
4

44
3
66
25-32
159
41 GAJ Milena (2008 #43608 LO 1599)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
153
39
47
2

42
4
52
57-64


50
1
60
33-40
159
42 ZAJĄC Katarzyna (2007 #44945 LO 5295)
UKS Dalachów (OPO)
161
36
47
2

47
2

56
2
62
49-64
50
1
50
57-64
159
43 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 724)
ZKS Zielona Góra (LBU)
153
38
47
2

50
1
52
57-64
49
5

50
1
57
41-48
158
44 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3496)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
141
47
39
5-6

39
5-6

48
5-6

50
1
69
17-24
156
45 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 1751)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
148
42
44
3

42
4

60
1
62
49-64
47
2
50
57-64
156
46 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 6320)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
145
45
24
zwoln.

37
7-8
52
57-64
46
5-8

44
3
57
41-48
155
47 ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 8161)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
153
37
47
2

50
1

56
2



153
48 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 1975)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
134
56
40
5

39
6

40
10-11

44
3
66
25-32
146
49 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 7672)
REMIK Stary Folwark (PDL)
134
53
44
3

39
6

51
4

50
1

145
50 PAWŁASEK Magdalena (2008 #47495 LO 1808)
KS ATS Stargard (ZPM)
138
50
47
2

44
3

47
6

50
1

144
51 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 78)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
147
43


38
7

56
2
62
49-64
44
3

144
52 STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 4868)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
99
109


47
2
54
49-56
45
7

44
3

143
53 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 6464)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
127
65
33
9-12

38
7

47
6

50
1
57
41-48
142
54 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 5207)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
129
60
40
5

40
5

49
5

50
1
53
49-56
142
55 RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 6625)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
137
52
47
2

44
3

46
5-8

47
2

140
56 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 32)
KS Mysław (ŚLS)
117
80
33
9-12
35
E
42
4

40
9-12

44
3
57
41-48
139
57 MROZIK Gabriela (2007 #47342 LO 9011)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
95
120
42
4



53
3

44
3

139
58 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 7426)
MTS Kwidzyn (POM)
129
61
40
5
42
E
28
5
30
E
49
5

47
2

138
59 DUDKA Julia (2008 #45797 LO 7285)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
93
127
44
3



49
5

44
3

137
60 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 1494)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
134
54
37
7-8

44
3

48
5-6

42
4

134
61 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4446)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
115
82
33
9-12
35
E
38
5-8
40
E
40
9-12

44
3
53
49-56
133
62 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 5127)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
118
78
37
7-8

42
4

37
11-14

47
2
53
49-56
132
63 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 3097)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
191
17
50
1
62
25-32


60
1
70
33-48


132
64 PERZ Izabela (2008 #47441 LO 1610)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
71
177
38
7

33
9-12



40
5
60
33-40
131
65 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 5190)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
114
84
31
11-12

31
11-12

47
6

47
2
53
49-56
131
66 BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 6621)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
134
55
39
5-6

42
4

46
5-8

42
4

130
67 FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 6890)
UKS REMUS Miechucino (POM)
123
67
39
6
41
E
28
7
30
E
47
6

42
4

130
68 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 2801)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
109
93
38
5-8

38
5-8



50
1
53
49-56
129
69 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 7706)
UKS ATS Białystok (PDL)
129
62
39
6

42
4

40
9-12

47
2

129
70 PACELT Anna (2007 #47620 LO 6421)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
115
83
23
17-20
25
E
33
9-12
35
E
40
9-12

38
5-8
53
49-56
128
71 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 3417)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
119
74
33
9-12



48
5-6

47
2

128
72 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1070)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
133
57
42
4

38
7

44
7-8

42
4

128
73 PRZEPIÓRA Zuzanna (2007 #47343 LO 9013)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
88
140
40
5



48
5-6

40
5

128
74 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 211)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
94
126
37
7-8

37
7-8



47
2
53
49-56
127
75 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 1895)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
141
48
44
3
46
E
44
3
46
E


35
9

127
76 KOWALSKA Wiktoria (2007 #49780 LO 3963)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)
109
92
28
13-16
30
E
39
6
41
E
38
11-12

47
2

126
77 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 135)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
122
70
40
5

40
5
42
E
40
9-12

44
3

126
78 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 197)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
131
59
39
5-6

39
5-6

48
5-6



126
79 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 5680)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
99
111
31
11-12
33
E


35
13-14

50
1
57
41-48
125
80 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1707)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
109
91
23
17-20

36
8

39
10-13

40
5
50
57-64
125
81 ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 1304)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
128
63
39
6

42
4

44
8



125
82 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 395)
MRKS Gdańsk (POM)
111
88
36
8
38
E
28
8
30
E
42
9

44
3

124
83 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 1510)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
73
171
40
5

33
9-12



44
3
50
57-64
123
84 RYBACKA Amelia (2007 #44363 LO 606)
CIA Łaskarzew (MAZ)
103
102
42
4

33
9-12



47
2

122
85 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2787)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
118
75
33
9-12
35
E
37
7-8
39
E
44
7-8

39
5-6

122
86 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6211)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
122
69
39
6

39
6

44
8

36
8

122
87 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3740)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
117
79
38
7

39
6

40
9-12

42
4

121
88 OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 1300)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
121
72
40
5

39
6

41
10

40
5

121
89 PACAN Małgorzata (2007 #48950 LO 5795)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
122
71
39
6

39
6



42
4

120
90 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 8698)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
122
68
34
10

37
7-8

46
5-8

37
7-8

120
91 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 10839)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
124
66
38
5-8
40
E
33
9-12

46
5-8

33
9-12

119
92 GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 203)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
118
76
37
7-8



44
7-8

37
7-8

118
93 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 2061)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
109
90
36
8

29
13-14

39
10-13

42
4

117
94 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 2541)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
115
81
33
9-12



44
7-8

39
5-6

116
95 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO )
()
118
77
36
8

40
5

40
9-12



116
96 KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 6404)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
101
103
28
13-16

36
8

37
11-14

42
4

115
97 DRYWA Wiktoria (2007 #45398 LO 6888)
UKS REMUS Miechucino (POM)
107
95
34
10
36
E
28
11-12
30
E
41
10

38
7

115
98 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 1647)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
111
89
28
13-16

35
9

41
9-10

38
7

114
99 CZOMPA Natalia (2007 #45793 LO )
()
114
85
35
9

35
9

44
8



114
100 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1136)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
104
100
35
9
37
E
34
10

29
14-21

42
4

113
101 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 3858)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
100
106
28
13-16

33
9-12

39
10-13

40
5

112
102 PERZYNA Amelia (2008 #45622 LO 2539)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
103
101
28
13-16

35
9

40
9-12

37
7-8

112
103 SZALAST Paulina (2007 #46774 LO 5864)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
112
86
37
7-8

39
5-6

36
9-16

33
9-12

112
104 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4027)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
104
99
33
9-12

36
8

33
13-16

42
4

111
105 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 6342)
UKS Dalachów (OPO)
99
113
33
9-12

33
9-12

32
14-17

44
3

110
106 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 4910)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
105
98
33
9-12

33
9-12

39
10-13

38
7

110
107 CHMIELOWSKA Amelia (2007 #44605 LO 4856)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
100
107
33
9-12

30
13

37
11-14

39
6

109
108 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 3381)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
99
112
33
9-12

33
9-12

33
13-16

42
4

108
109 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 6806)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
97
118
34
10
36
E
31
11-12
33
E
28
15-22

39
6

108
110 MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 1865)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
98
114
28
13-16

28
13-16
30
E
40
9-12

38
5-8

108
111 CHEŁMINIAK Michalina (2007 #45885 LO )
()
108
94
36
8

32
11

40
9-12



108
112 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 4593)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
84
148
28
13-16

28
13-16



38
5-8
50
57-64
106
113 ZDUNEK Anna (2007 #46021 LO 1876)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
106
96
33
9-12

33
9-12
35
E
33
13-16

38
5-8

106
114 MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 5105)
MOSM Tychy (ŚLS)
96
119
20
17-24

28
13-16

40
9-12

37
7-8

105
115 MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 5681)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
64
196


36
8

28
15-22

40
5

104
116 LECH Maja (2009 #47457 LO 4024)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
94
123
33
9-12

28
13-16

33
13-16

38
7

104
117 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 7443)
MTS Kwidzyn (POM)
92
130
31
12
33
E
28
13-16
30
E


39
6

102
118 SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 8246)
ŚKTS Świecie (KPM)
87
142
28
13-16

31
11-12



42
4

101
119 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 5201)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
90
134
29
13-14

29
13-14

32
14-17

39
6

100
120 CHMIEL Gabriela (2007 #47599 LO 6401)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
94
122
28
13-16

29
14

37
11-14

34
9-11

100
121 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 1963)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
83
149
24
17-18

30
13

29
14-21

40
5

99
122 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 6001)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
83
150
31
12



29
14-21

39
6

99
123 PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 10975)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
101
104
33
9-12

33
9-12

24
17-24

33
9-12

99
124 KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 9552)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
89
138
33
9-12

28
13-16



36
8

97
125 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3734)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
97
116
26
16

31
12

40
9-12

22
19

97
126 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO )
()
97
117
32
11

28
11-12
30
E
35
14



97
127 OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 4602)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
46
242
23
17-20

23
17-20



42
4
50
57-64
96
128 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2276)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
85
143
21
19-21

23
17-20
25
E
32
14-17

39
6

96
129 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2282)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
89
135
20
17-24



36
9-16

39
5-6

95
130 WAWRZYKOWSKA Wiktoria (2008 #47970 LO 8160)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
95
121


47
2

48
5-6



95
131 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 3962)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)
70
178
20
17-24
22
E

2
E
28
15-22

44
3

94
132 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 6250)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
76
165
20
17-24

28
13-16

28
15-22

38
7

94
133 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 5755)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
88
141
28
13-16

23
17-20
25
E
32
14-17

34
9-10

94
134 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 139)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
94
125
28
13-16

33
9-12

27
17-20

33
9-12

94
135 MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 3395)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
84
145
28
13-16

23
17-20

33
13-16

33
9-12

94
136 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 198)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
72
174
28
13-16

33
9-12



33
9-12

94
137 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 8410)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
91
133
32
11

26
16

33
13-16

29
14

94
138 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 3864)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
89
137
28
13-16

28
13-16

25
18-22

36
8

92
139 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 8409)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
91
132
31
12

27
15

33
13-16

26
16

91
140 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO )
()
99
110
20
17-24

34
10
36
E
35
13-14



91
141 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO )
()
91
131
24
17-18

28
13-16

39
10-13



91
142 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2870)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
84
147


40
5



50
1
50
57-64
90
143 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 5337)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
80
156
26
15-16

26
15-16

16
22-30

38
7

90
144 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 1432)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
42
251
42
4





47
2

89
145 MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 5506)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
83
152
28
13-16

28
13-16

27
17-20

33
9-12

89
146 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 2510)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
98
115
28
13-16

33
9-12

24
17-24

28
13-16

89
147 ZAWADZKA Julia (2008 #51018 LO 75)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
49
234


25
17

24
17-24

39
6

88
148 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 141)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
93
128
33
9-12



27
17-20

28
13-16

88
149 GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO )
()
88
139


40
5

48
5-6



88
150 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 5855)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
60
214
11
25-32

11
25-32

36
9-16

39
5-6

86
151 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6905)
KSTS Krosno (PKR)
80
155
20
17-24

31
12

21
19-26

34
9-11

86
152 GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3729)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
69
179


29
14

40
9-12

17
21-24

86
153 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 9447)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
68
185
20
17-24

28
13-16

20
17-32

37
7-8

85
154 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 8411)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
79
158
34
10

21
20

24
17-24

27
15

85
155 IDZIK Magda (2008 #49397 LO 1296)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
132
58


40
5

45
7



85
156 LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 8960)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
46
236


23
17-20

23
18-25

38
7

84
157 JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 3736)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
67
190
25
17

18
22

24
17-24

35
9

84
158 STOŁOWSKA Sandra (2008 #47003 LO 3563)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
83
151
28
13-16

28
13-16

27
17-20

28
13-16

84
159 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 10840)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
79
157
23
17-20

23
17-20

33
13-16

28
13-16

84
160 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 6878)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
77
161
28
13-16

28
13-16

21
21-24

28
13-16

84
161 PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 6624)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
76
167
28
13-16

28
13-16

20
17-32

28
13-16

84
162 ŁUKOWSKA Maja (2007 #49393 LO 1298)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
128
64
42
4



42
9



84
163 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5067)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
92
129
20
17-24

28
13-16

36
9-16



84
164 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5068)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
101
105
31
11-12

31
11-12

20
17-32



82
165 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6223)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
76
163
17
21-24

23
17-20

32
14-17

26
15-16

81
166 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3731)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
81
154
23
18

34
10

24
17-24

21
20

81
167 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 2513)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
94
124
28
13-16



33
13-16

20
17-24

81
168 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 34)
KS Mysław (ŚLS)
89
136
20
17-24

28
13-16

33
13-16

20
17-24

81
169 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO )
()
81
153
29
13-14

23
17-20

29
14-21



81
170 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1133)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
72
175
18
22

26
15-16



36
8

80
171 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1710)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
61
209
26
15-16



23
18-25

31
11-12

80
172 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 2512)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
72
173
28
13-16

20
17-24

24
17-24

28
13-16

80
173 NAWARA Wiktoria (2007 #51021 LO 1421)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
60
213


20
17-24

40
9-12

20
17-24

80
174 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3728)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
63
200


30
13

33
13-16

17
21-24

80
175 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 1431)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
37
261
37
7-8





42
4

79
176 KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1012)
UKS Maków (ŁDZ)
71
176
21
19-21

23
17-20

25
18-22

31
11-12

79
177 SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 6875)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
68
186
23
17-20

28
13-16



28
13-16

79
178 JUREK Kamila (2008 #46946 LO 3447)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
52
225


21
20

31
15-18

26
16

78
179 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2869)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
120
73
39
5-6

39
6





78
180 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2873)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
75
169


38
7



39
5-6

77
181 ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 3396)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
67
191
23
17-20

17
21-24

21
21-24

33
9-12

77
182 KRUK Amelia (2007 #48004 LO 5999)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
64
199


29
14

16
22-30

32
11

77
183 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6907)
KSTS Krosno (PKR)
77
160
20
17-24

26
16

31
15-18

14
23-27

77
184 SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 4867)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
46
237


25
17

21
19-26

30
12-14

76
185 WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 212)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
68
187
20
17-24

28
13-16



28
13-16

76
186 SIKORA Patrycja (2007 #44606 LO 9033)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
84
146
28
13-16

28
13-16

20
17-32



76
187 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6761)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
76
164
24
17-18

23
17-20

29
14-21



76
188 SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 8417)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
75
168
29
14

22
19

24
17-24

17
21-24

75
189 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO )
()
112
87
38
7

36
8





74
190 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 9543)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
72
172




33
13-16

40
5

73
191 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 1530)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
53
223
20
17-24

20
17-24

13
25-32

33
9-12

73
192 TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 7227)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
40
255
20
17-24

20
17-24



33
9-12

73
193 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 4669)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
56
221
11
25-32

28
13-16
30
E
15
23-30

28
13-16

73
194 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7831)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
78
159
23
17-20

26
15-16

23
18-25

23
17-20

72
195 CESARZ Nicola (2007 #48067 LO 867)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
63
201
11
25-32

28
13-16

24
17-24

20
17-24

72
196 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 2331)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
61
210
20
17-24

11
25-32

21
19-26

30
12-14

71
197 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 5799)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
51
229
12
25-28

23
17-20

16
22-30

30
13

69
198 WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 3009)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
63
202
23
17-20

9
29-32

23
18-25

23
17-20

69
199 HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 7676)
REMIK Stary Folwark (PDL)
29
281




29
17-18

39
6

68
200 CIEŚLAK Dominika (2007 #43370 LO 4521)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
51
230


23
17-20

11
26-33

34
9-10

68
201 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 602)
CIA Łaskarzew (MAZ)
35
265
12
25-28

23
17-20



33
9-12

68
202 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 3101)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
60
216
18
22-23

19
21



31
11-12

68
203 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 8268)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
40
255
20
17-24

20
17-24



28
13-16

68
204 OZGA Kamila (2007 #43391 LO 3453)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
76
166
20
17-24

27
15

21
19-26

20
19-22

68
205 BOGUN Klaudia (2008 #47990 LO 6798)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
63
204
20
17-24

28
13-16

15
23-30

20
17-24

68
206 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO )
()
68
184
20
17-24

20
17-24

28
15-22



68
207 GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 5002)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
44
244


17
21-24

27
17-20

23
17-20

67
208 OCHENKOWSKA Julia (2007 #46863 LO 8861)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
67
188
29
14



38
12



67
209 SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 8270)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
67
193
28
13-16

39
5-6





67
210 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 2242)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
59
218


28
10
30
E


36
8

66
211 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 9429)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
66
194
30
13

36
8





66
212 JAWORSKA Zofia (2007 #44567 LO 5576)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
100
108
35
9
37
E


28
15-22



65
213 PILCH Julia (2007 #49533 LO 4277)
LKS Kańczuga (PKR)
30
280
20
17-24



10
27-33

34
9-11

64
214 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 2514)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
64
197
20
17-24

20
17-24

24
17-24

20
17-24

64
215 RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 2515)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
64
198
20
17-24

20
17-24

24
17-24

20
17-24

64
216 SŁUPSKA Klaudia (2007 #43371 LO 4530)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
59
217


23
17-20

11
26-33

29
13-14

63
217 PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4030)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
51
231


23
17-20



39
6

62
218 KURZEJA Julia (2008 #50861 LO 7437)
MTS Kwidzyn (POM)
28
284




28
18

34
10

62
219 ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 5508)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
67
189
17
21-24

11
25-32

27
17-20

17
21-24

61
220 PARAFIANOWICZ Zuzanna (2007 #48808 LO 11077)
GKTS Gdańsk (POM)
61
207


28
13-16

33
15



61
221 MROZIŃSKA Martyna (2007 #46862 LO 8860)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
61
208
30
13



31
16



61
222 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 8710)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
28
287
28
13-16





31
11-12

59
223 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 9440)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
51
228
11
25-32



20
17-32

28
13-16

59
224 ŚWIERCZYŃSKA Agata (2008 #48000 LO 6814)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
31
277
11
25-32

20
17-24



28
13-16

59
225 KAMIŃSKA Martyna (2007 #51017 LO )
()
58
219


28
13-16

30
17



58
226 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 3440)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
69
180
20
17-24

7
33-40

21
19-26

14
23-27

55
227 KAWECKA Maja (2007 #47993 LO )
()
55
222
20
17-24

20
17-24

15
23-30



55
228 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 6627)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
48
235


20
17-24



33
9-12

53
229 TYLKA Julia (2008 #48639 LO 5515)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
52
226
17
21-24

11
25-32

18
21-28

17
21-24

52
230 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7830)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
46
241
17
21-24

17
21-24

11
26-33

17
21-24

51
231 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 9900)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
51
232
31
11-12

20
17-24





51
232 CICHOCKA Nikola (2009 #52637 LO 8169)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







50
1

50
  KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 2074)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)







47
2
50
57-64
50
234 ŚLIWIŃSKA Amelia (2007 #45540 LO 2757)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
32
275




16
22-30

34
10

50
235 PAZIEWSKA Natalia (2008 #47472 LO 2802)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
17
315


17
21-24



33
9-12

50
236 TOMCZAK Klaudia (2007 #46547 LO 3741)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
53
224


19
21



31
12

50
237 MAŁKOWSKA Zuzanna (2010 #52638 LO 8170)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







47
2

47
238 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 1977)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
32
274
8
29-35



16
22-30

23
17-20

47
239 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 6472)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
106
97
47
2







47
240 CZAJKOWSKA Martyna (2008 #47631 LO 8706)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
11
328
11
25-32





35
9

46
241 OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7829)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
40
254


12
25-28

11
26-33

23
17-20

46
242 SOLMIŃSKA Alicja (2008 #46232 LO 5511)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
46
239


11
25-32

18
21-28

17
21-24

46
243 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6699)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
58
220
17
21-24

11
25-32

18
21-28

11
25-32

46
244 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7581)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
63
203
17
21-24

11
25-32

18
21-28



46
245 CIULIŃSKA Sandra (2008 #46999 LO 3560)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
17
315


17
21-24



28
13-16

45
246 SZYMCZAK Julia (2007 #45501 LO )
()
60
215
17
21-24

17
21-24

11
26-33



45
247 GRZYWACZ Gabriela (2007 #45029 LO 9619)
ITR JEZIORAK Iława (WMZ)







44
3

44
248 UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 6851)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
21
300




21
21-24

23
17-20

44
249 PINKOSZ Sandra (2008 #45982 LO )
()
44
243




44
7-8



44
250 BARAN Julia (2007 #50296 LO 1641)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
44
247
11
25-32

23
18

10
27-33



44
251 CHOMONTOWSKA Otylia (2007 #46292 LO 8054)
SMS Włodawa (LLS)
40
253




20
17-32

23
17-20

43
252 ZAPAŁA Izabela (2010 #52639 LO 8171)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







42
4

42
  ZORNIG Julia (2007 #49188 LO 4649)
STS Dębno (ZPM)







42
4

42
254 FIDALA Vanessa (2010 #48456 LO 1344)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
11
328
11
25-32





31
11-12

42
255 ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 3102)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
18
313
18
22-23





24
17-18

42
256 NOWAK Maja (2007 #48006 LO 9118)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
62
205
11
25-32



31
15-18



42
257 SKOCZYLAS Julia (2007 #47699 LO 9598)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
51
227
11
25-32

11
25-32

20
17-32



42
258 KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO )
()
42
248
8
29-35

18
21-22

16
22-30



42
259 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 3103)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
38
260
15
24-25





26
16

41
260 ROGALA Anna (2010 #50715 LO 2333)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
17
314


7
33-40

10
27-33

24
17-18

41
261 ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 3456)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
302


11
25-32

10
27-33

20
19-22

41
262 TAUROGIŃSKA Wiktoria (2011 #51082 LO 8415)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
24
293




24
17-24

17
21-24

41
263 BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 6260)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)







40
5

40
  JURCZYK Zaryna (2009 #52494 LO 7308)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)







40
5

40
  MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 5128)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)







40
5

40
266 SPYCHAŁA Anna (2007 #47779 LO 6227)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
20
306




11
26-33

29
13-14

40
267 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 6795)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
20
307


20
17-24



20
17-24

40
268 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 9966)
UKS ATS Białystok (PDL)
84
144




40
9-12



40
269 WILIŃSKA Olivia (2007 #49545 LO 2389)
VICTORIA Chróścice (OPO)
68
183




40
9-12



40
270 JĘDRYS Gabriela (2007 #46661 LO 10403)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)
40
252


20
17-24

20
17-32



40
271 BĘBACZ Emilia (2009 #49729 LO 9003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)







39
6

39
  FALKOWSKA Martyna (2009 #51577 LO 1294)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)







39
6

39
  GAJEWCZYK Magdalena (2010 #49433 LO 2876)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)







39
5-6

39
  ROMANOWSKA Aleksandra (2010 #49740 LO 2538)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)







39
5-6

39
  ZYNA Julia (2008 #51171 LO 2618)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)







39
5-6

39
276 SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO )
()
77
162
39
6







39
277 KRAWIEC Zuzanna (2007 #43390 LO 3452)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
67
192


18
21-22

21
19-26



39
278 CHODYNIECKA Judyta (2010 #50808 LO 8518)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)







38
7

38
  KULTYS Ewa (2007 #48233 LO 9580)
UKS CZARNI Żagań (LBU)







38
7

38
  SOJA Julia (2010 #49734 LO 9008)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)







38
7

38
281 NOCOŃ Magdalena (2008 #50888 LO 5488)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)







37
7-8

37
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2010 #49431 LO 2875)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)







37
7-8

37
  WRZOSEK Agata (2007 #53009 LO 9622)
ITR JEZIORAK Iława (WMZ)







37
7-8

37
284 BAKALARSKA Nikola (2010 #52841 LO 9025)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)







36
8

36
  KUKUŁKA Wiktoria (2008 #52802 LO 8922)
UKS SP Korzeniów (PKR)







36
8

36
  SOKOŁOWSKA Jagoda (2009 #47757 LO 1302)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)







36
8

36
  WENDLAND Rozalia (2008 #47643 LO 8719)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







36
8

36
  ZACIEK Julia (2008 #43533 LO 9588)
UKS CZARNI Żagań (LBU)







36
8

36
289 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7243)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
73
170


36
8





36
290 SAMSON Zofia (2007 #43257 LO 8684)
STS Brynica ŁOK (OPO)
69
181


36
8





36
291 GOŁDON Katarzyna (2007 #51454 LO 191)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)







35
9

35
  KRÓL Wiktoria (2009 #51538 LO 837)
LZS Żywocice (OPO)







35
9

35
  MILERSKA Zuzanna (2009 #51040 LO 7393)
MRKS Gdańsk (POM)







35
9

35
  PIETRZAK Amelia (2008 #45951 LO 6003)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)







35
9

35
295 NURZYŃSKA Małgorzata (2007 #43753 LO )
()
69
182
35
9







35
296 NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 6805)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
46
240


20
17-24

15
23-30



35
297 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 26)
KS Mysław (ŚLS)
35
264
11
25-32

11
25-32

13
25-32



35
298 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 1434)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
35
266
35
9







35
299 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1345)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
20
309






34
10

34
300 KĄDZIELA Martyna (2007 #52470 LO 7108)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)







34
10

34
  MIERZWIAK Aleksandra (2011 #51143 LO 9366)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)







34
10

34
302 SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 8271)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
11
328
11
25-32





23
17-20

34
303 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 4672)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
42
249


20
17-24
22
E


12
25-28

34
304 KUBIAK Natalia (2007 #47093 LO 4525)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
44
246


12
25-28

11
26-33

11
25-32

34
305 PERZ Natalia (2007 #49650 LO )
()
34
267
17
21-24

17
21-24





34
306 HABA Klaudia (2010 #51951 LO 3403)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







33
9-12

33
  WILK Monika (2008 #47923 LO 6311)
UKS DWÓJKA Sosnowiec (ŚLS)







33
9-12

33
  WRÓBEL Zuzanna (2010 #49159 LO 9450)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)







33
9-12

33
309 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO )
()
61
211
31
11-12
33
E






33
310 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 7673)
REMIK Stary Folwark (PDL)
33
268




33
13-16



33
311 REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 7680)
REMIK Stary Folwark (PDL)
33
269


33
9-12





33
  STANKIEWICZ Martyna (2010 #50494 LO 7682)
REMIK Stary Folwark (PDL)
33
269


33
9-12





33
  WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9528)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
33
269


33
9-12





33
314 MALEC Martyna (2010 #48951 LO 11021)
SKS LUKS Nysa (OPO)
33
272
33
9-12







33
315 CISEK Magdalena (2008 #50373 LO 9577)
UKS CZARNI Żagań (LBU)







32
11

32
316 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO )
()
65
195
32
11







32
317 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1137)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
44
245
16
23-24



16
22-30



32
318 GOMULAK Matylda (2010 #48093 LO 8108)
PIONIER Kleszczewo (WLP)







31
11-12

31
  ŻMUDA Malwina (2008 #48438 LO 5038)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)







31
12

31
320 ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 1422)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
40
257
20
17-24





11
25-32

31
321 ADAMCZYK Julia (2007 #49679 LO 4157)
LKTS Luboń (WLP)
20
305


9
29-32

11
26-33

11
25-32

31
322 GOŁOŚ Weronika (2007 #46097 LO )
()
51
233
20
17-24

11
25-32





31
323 FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 6622)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
31
276


11
25-32

20
17-32



31
324 LEWCZUK Gabriela (2008 #52973 LO 9536)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)







30
13

30
  SZAREK Milena (2009 #48569 LO 2665)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)







30
12-14

30
326 STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 5512)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
36
262


6
33-48

18
21-28

6
33-48

30
327 KALETA Lilianna (2011 #49574 LO 3811)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







29
13-15

29
  MYŚLIWIEC Natalia (2007 #52600 LO 7992)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)







29
13-15

29
  WITKOWSKA Alicja (2009 #49538 LO 2759)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)







29
14

29
  WNUKIEWICZ Laura (2010 #49575 LO 3808)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







29
13-15

29
331 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO )
()
62
206
29
13-14







29
332 BUT Kalina (2007 #46467 LO )
()
29
283
29
13-14







29
333 BABKIEWICZ Wiktoria (2009 #47627 LO 8702)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







28
13-16

28
  HABA Oliwia (2010 #51949 LO 3401)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







28
13-16

28
  KUBAS Agata (2008 #50922 LO 33)
KS Mysław (ŚLS)







28
13-16

28
  MENSCH Martyna (2009 #47639 LO 8716)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







28
13-16

28
  STADNICKA Łucja (2008 #52399 LO 6693)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)







28
13-16

28
338 SADOWSKA Barbara (2008 #47792 LO 6225)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
18
312




11
26-33

17
21-24

28
339 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO )
()
61
212
28
13-16







28
340 PISZCZYŃSKA Karina (2008 #49644 LO 1274)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
36
263
12
25-28



16
22-30



28
341 ZIOŁO Julia (2008 #43397 LO )
()
28
285


18
21-22

10
27-33



28
342 CZAJA Joanna (2008 #49640 LO 2663)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)







27
15

27
343 ADAMCZYK Natasza (2010 #49680 LO 4158)
LKTS Luboń (WLP)







26
15-16

26
  SMOLAREK Lena (2010 #50881 LO 1974)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)







26
15-16

26
  WRÓBIŃSKA Klaudia (2008 #52732 LO 8624)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)







26
15-16

26
346 MOTYL Hanna (2007 #50806 LO 866)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
6
342


6
33-48



20
17-24

26
347 SKOCZYLAS Oliwia (2007 #47698 LO 9599)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
46
238
6
33-48



20
17-32



26
348 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 1966)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
38
259
8
29-35

18
21-22





26
349 WESOŁOWSKA Karolina (2008 #53049 LO 9705)
ZKS Zielona Góra (LBU)







25
17

25
350 SUM Anna (2007 #50640 LO 6147)
KTS Brzozów (PKR)
11
328
11
25-32





14
23-27

25
351 PAWEŁCZYK Karolina (2007 #49571 LO )
()
25
292




25
18-22



25
352 GRAMSZ Kinga (2010 #47010 LO 3797)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







24
17-18

24
  MADEJ Anna (2007 #51612 LO 1635)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







24
17-18

24
354 DYLEWSKA Oliwia (2008 #51228 LO )
()
24
293




24
17-24



24
  KABS Nikola (2007 #51081 LO 9964)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
24
293




24
17-24



24
356 KOŁODZIEJCZYK Maya (2007 #50246 LO 4109)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
24
296


6
33-48

18
21-28



24
357 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4522)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
7
341






23
17-20

23
358 BIERNACIK Weronika (2008 #51567 LO 1239)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)







23
17-20

23
  FIRLEJ Jagoda (2008 #52998 LO 9597)
ULKS Dzierzkowice (LLS)







23
17-20

23
  LEWANDOWSKA Maja (2008 #52535 LO 7535)
GKS FALA Nowy Duninów (MAZ)







23
17-20

23
  ŁAZAREK Sara (2008 #51950 LO 3402)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







23
17-20

23
  OBAL Nikola (2011 #52051 LO 4260)
LUKS Skrzyszów (MŁP)







23
17-20

23
  OLKOWICZ Barbara (2009 #49584 LO 3561)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)







23
17-20

23
  STANDERA Roksana (2007 #51227 LO 8413)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)







23
18

23
  SZAFRAŃSKA Kinga (2009 #49698 LO 4461)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)







23
17-20

23
  ŚWIĄTEK Emilia (2011 #51948 LO 3400)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







23
17-20

23
  TOMERA Lena (2009 #51474 LO 480)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)







23
17-20

23
  WOROBIJ Milena (2007 #53007 LO 9617)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)







23
17-20

23
  ZARZYCKA Gabriela (2007 #52996 LO 9595)
ULKS Dzierzkowice (LLS)







23
17-20

23
370 PIRÓG Michalina (2011 #50334 LO 9422)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
23
298


23
18





23
371 WRZOSEK Michał (2009 #53008 LO 9621)
ITR JEZIORAK Iława (WMZ)







22
17-21

22
372 BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 2523)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
11
323


11
25-32



11
25-32

22
373 KRASNA Wiktoria (2007 #47700 LO )
()
42
250
11
25-32

11
25-32





22
374 PLICHTA Gabriela (2011 #47417 LO 6068)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)







21
19-20

21
  ZOCHNIAK Milena (2012 #49744 LO 3109)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)







21
19-20

21
376 MŁYNARCZYK Amelia (2009 #51124 LO 3240)
AS Przeciszów (MŁP)
21
300




21
21-24



21
377 DOROZ Laura (2009 #45103 LO )
()
21
302


11
25-32

10
27-33



21
378 BŁAŻEJEWSKA Maja (2009 #47629 LO 8704)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







20
17-24

20
  BRYŁA Zuzanna (2009 #47630 LO 8705)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







20
17-24

20
  JESSE Natalia (2011 #52095 LO 4676)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)







20
17-24

20
  KWAŚNICKA Zuzanna (2010 #50180 LO 1757)
UKS MOSIR Dukla (PKR)







20
19-22

20
  MIKUŁA Małgorzata (2009 #47640 LO 8717)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







20
17-24

20
  PODLASEK Kinga (2007 #52804 LO 8924)
UKS SP Korzeniów (PKR)







20
19-22

20
  RATAJCZYK Aleksandra (2010 #47060 LO 2516)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)







20
17-24

20
  ROGULSKA Julia (2010 #52477 LO 7198)
LUKS Chełmno (KPM)







20
17-24

20
  WITKOWSKA Zuzanna (2008 #47644 LO 8720)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







20
17-24

20
387 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO )
()
31
278


20
17-24





20
388 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6210)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
29
282


9
29-32

11
26-33



20
389 SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 6626)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
20
307


20
17-24





20
390 KRASZEWSKA Olga (2007 #44693 LO )
()
19
311
19
21







19
391 CHMIELOWIEC Julia (2008 #51570 LO 1242)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)







18
21-22

18
  CISZEWSKA Judyta (2009 #52734 LO 8626)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)







18
21-22

18
393 ROGALLA Wiktoria (2007 #47905 LO 3961)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)
7
340
7
33





11
25-32

18
394 CITAR Anna (2008 #50857 LO 9708)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)







17
21-24

17
  NOWICKA Patrycja (2009 #47254 LO 5370)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)







17
21-24

17
  ROSZCZAK Katarzyna (2007 #46424 LO 9566)
UKS IMPULS Zduny (WLP)







17
21-24

17
397 OSIECKA Amelia (2009 #47765 LO 36)
KS Mysław (ŚLS)
6
342


6
33-48



11
25-32

17
398 FUNIOK Martyna (2007 #49581 LO )
()
28
286
11
25-32

6
33-48





17
399 JENDYK Julia (2007 #47893 LO )
()
16
317
16
23-24







16
400 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 9878)
LUKS Chełmno (KPM)
26
288




15
23-30



15
  HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 238)
LUKS Chełmno (KPM)
26
288




15
23-30



15
  HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 239)
LUKS Chełmno (KPM)
26
288




15
23-30



15
  JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 7197)
LUKS Chełmno (KPM)
26
288




15
23-30



15
404 ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO )
()
15
320
15
24-25







15
405 GAC Lena (2010 #49639 LO 2664)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)







14
23-27

14
406 BELTER Zuzanna (2009 #47628 LO 8703)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







12
25-28

12
  ILCEWICZ Wiktoria (2011 #52097 LO 4678)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)







12
25-28

12
  LIAN Aleksandra (2009 #50392 LO 8711)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)







12
25-28

12
409 LEJMAN Zuzanna (2008 #47002 LO 3566)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
6
342


6
33-48



6
33-48

12
410 KOWAL Kornelia (2007 #45117 LO 937)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
24
297
12
25-28







12
411 NOWAK Zuzanna (2007 #46466 LO )
()
21
304


12
25-28





12
412 BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 1098)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)







11
25-32

11
  GOŚCINIAK Olga (2008 #47348 LO 5939)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







11
25-32

11
  GURYN Sonja (2008 #51091 LO 6702)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)







11
25-32

11
  HEROK Emilia (2009 #47059 LO 2519)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)







11
25-32

11
  KARNKOWSKA Klementyna (2008 #51090 LO 6703)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)







11
25-32

11
  KĘSICKA Magdalena (2009 #52536 LO 7536)
GKS FALA Nowy Duninów (MAZ)







11
25-32

11
  KOŁODZIEJ Eliza (2008 #52731 LO 8622)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)







11
25-32

11
  KOSIŃSKA Barbara (2008 #50729 LO 10920)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)







11
25-32

11
  KUCHARSKA Amelia (2009 #52816 LO 8955)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)







11
25-32

11
  LEŚNIEWSKA Karolina (2007 #52537 LO 7537)
GKS FALA Nowy Duninów (MAZ)







11
25-32

11
  MARCINIAK Wiktoria (2009 #51128 LO 8623)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)







11
25-32

11
  PRZYBYSZ Oliwia (2009 #50346 LO 5507)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







11
25-32

11
  SIULERZYCKA Kamila (2009 #50347 LO 5509)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







11
25-32

11
  TARKA Zofia (2008 #49972 LO 6231)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)







11
25-32

11
  URBAŃCZYK Maja (2009 #51166 LO 43)
KS Mysław (ŚLS)







11
25-32

11
  WALTER Wanda (2007 #53021 LO 9654)
TTS Trzemeszno (WLP)







11
25-32

11
  WŁODARCZYK Kinga (2008 #51730 LO 2525)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)







11
25-32

11
429 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO )
()
31
279
11
25-32







11
430 GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 9881)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
11
323


11
25-32





11
  JANECZKO Aleksandra (2008 #45104 LO )
()
11
323


11
25-32





11
  RYGUŁA Maja (2007 #42918 LO 5834)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
11
323


11
25-32





11
  TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 9903)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
11
323


11
25-32





11
434 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 3580)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
11
328
11
25-32







11
  JAGIEŁŁO Aleksandra (2007 #50712 LO 8265)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
11
328
11
25-32







11
  PIOŚ Matylda (2007 #48959 LO )
()
11
328
11
25-32







11
437 FILIŃSKA Martyna (2008 #49477 LO 936)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
16
318
8
29-35







8
  RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 1980)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
16
318
8
29-35







8
439 MATUSZKIEWICZ Andżelika (2007 #48893 LO )
()
8
336
8
29-35







8
440 WEIHS Oliwia (2008 #52729 LO 8620)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)







7
33

7
441 LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 6623)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
7
339


7
33-40





7
442 CHRUPCAŁA Hanna (2009 #46663 LO 3663)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)







6
33-48

6
  CICHA Martyna (2009 #50159 LO 5371)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)







6
33-48

6
  CIEŚLAR Nadia (2008 #49536 LO 1099)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)







6
33-48

6
  DEMKO Malwina (2008 #52870 LO 9121)
MOSM Tychy (ŚLS)







6
33-48

6
  HEROK Karolina (2010 #47061 LO 2521)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)







6
33-48

6
  IZYDOREK Patrycja (2009 #52233 LO 5499)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







6
33-48

6
  KOSIŃSKA Hanna (2011 #50730 LO 10919)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)







6
33-48

6
  ŁUKASZEWSKA Karolina (2008 #47682 LO 2849)
AKS Mikołów (ŚLS)







6
33-48

6
  MERDA Marika (2009 #50343 LO 5505)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







6
33-48

6
  RONOWICZ Malwina (2009 #46998 LO 6377)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)







6
33-48

6
  SOKOŁOWSKA Hanna (2010 #50350 LO 5510)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







6
33-48

6
  SZULAKOWSKA Julia (2010 #50349 LO 5513)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







6
33-48

6
  ŚLEDZIEWSKA Natalia (2007 #48637 LO 5514)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







6
33-48

6
  TYLKA Liljana (2010 #50351 LO 5516)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







6
33-48

6
  ZALEWSKA Gabriela (2010 #52234 LO 5500)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)







6
33-48

6
457 JOHNSON Nicole (2007 #51038 LO 9592)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
6
342


6
33-48





6
541 CZEKAJ Weronika (2008 #53014 LO 9646)
KSTS Krosno (PKR)







14
23-27

14