Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 (2) SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
345
3

130
1

97
8

110
3-4
60
1
105
9-16
345
2 (8) HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 1198)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
237
19
50
1
97
8

65
21-24

65
21-24
56
2
75
25-32
237
3 (31) BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 1642)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
168
54
39
5-6
54
49-56
39
5-6

44
3

52
3-4
70
33-48
168
4 (32) WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 599)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
168
55
44
3
46
E
20
17-24
52
57-64
39
6

49
5
70
33-48
168
5 (65) MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 6464)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
127
114
42
4

33
9-12

38
7

47
6

127
6 (78) KOZAK Maja (2007 #44604 LO 5127)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
118
136
37
7-8
39
E
37
7-8

42
4

37
11-14

118
7 (89) SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 1647)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
111
152
33
9-12
35
E
28
13-16

35
9

41
9-10

111
8 (97) KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 6472)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
106
164
47
2
59
33-40
47
2





106
9 (103) KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 6404)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
101
176
28
13-16

28
13-16

36
8

37
11-14

101
10 (107) CHMIELOWSKA Amelia (2007 #44605 LO 4856)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
100
182


33
9-12

30
13

37
11-14

100
11 (109) STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 4868)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
99
184




47
2
54
49-56
45
7

99
12 (122) CHMIEL Gabriela (2007 #47599 LO 6401)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
94
202
28
13-16

28
13-16

29
14

37
11-14

94
13 (155) GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6905)
KSTS Krosno (PKR)
80
238
28
13-16

20
17-24

31
12

21
19-26

80
14 (160) KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6907)
KSTS Krosno (PKR)
77
247
20
17-24

20
17-24

26
16

31
15-18

77
15 (166) OZGA Kamila (2007 #43391 LO 3453)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
76
253
28
13-16

20
17-24

27
15

21
19-26

76
16 (180) BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 3440)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
69
270
28
13-16

20
17-24

7
33-40

21
19-26

69
17 (192) KRAWIEC Zuzanna (2007 #43390 LO 3452)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
67
286
28
13-16



18
21-22

21
19-26

67
18 (205) NOWAK Maja (2007 #48006 LO 9118)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
62
304
20
17-24

11
25-32



31
15-18

62
19 (210) WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 2331)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
61
309
20
17-24

20
17-24

11
25-32

21
19-26

61
20 (225) JUREK Kamila (2008 #46946 LO 3447)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
52
328




21
20

31
15-18

52
21 (237) SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 4867)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
46
343




25
17

21
19-26

46
22 (247) BARAN Julia (2007 #50296 LO 1641)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
44
356


11
25-32

23
18

10
27-33

44
23 (280) PILCH Julia (2007 #49533 LO 4277)
LKS Kańczuga (PKR)
30
400


20
17-24



10
27-33

30
24 (302) ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 3456)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
428




11
25-32

10
27-33

21
25 (314) ROGALA Anna (2010 #50715 LO 2333)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
17
445




7
33-40

10
27-33

17
26 (328) SUM Anna (2007 #50640 LO 6147)
KTS Brzozów (PKR)
11
466


11
25-32





11