Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 673)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
350
2

73
17

89
11

91
10
52
3-4
170
1
350
2 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
345
3

130
1

97
8

110
3-4
60
1
105
9-16
345
3 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 2021)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
318
8

91
10

110
3-4

103
5
56
2
105
9-16
318
4 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 1387)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
306
13

81
14

93
9

83
13

130
5-8
306
5 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 2417)
KS GOTYK Toruń (KPM)
291
15
39
6
99
7

87
12

65
21-24
52
3-4
105
9-16
291
6 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 1295)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
243
17

71
18

62
25-32

97
8
60
1
75
25-32
243
7 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5013)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
241
18

65
21-24

91
10

62
25-32
60
1
85
17-24
241
8 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 1198)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
237
19
50
1
97
8

65
21-24

65
21-24
56
2
75
25-32
237
9 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4162)
LKTS Luboń (WLP)
234
20
50
1
87
12

77
16

62
25-32
60
1
70
33-48
234
10 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 6546)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
231
21
47
2
69
19

65
21-24

77
16
52
3-4
85
17-24
231
11 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5007)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
231
22
44
3
59
33-40
44
3
59
33-40
47
2
87
12
51
4
85
17-24
231
12 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 237)
LUKS Chełmno (KPM)
231
24

59
33-40
47
2
81
14

65
21-24
46
5-8
85
17-24
231
13 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5015)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
226
25
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40
50
1
62
25-32
53
3
105
9-16
226
14 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 204)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
206
26
44
3
62
25-32

59
33-40

59
33-40
52
3-4
85
17-24
206
15 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 1301)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
194
31
50
1
65
21-24

54
49-56
47
2
54
49-56
53
3
75
25-32
194
16 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2789)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
192
36

59
33-40
44
3
65
21-24

65
21-24

62
49-64
192
17 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 3097)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
191
37

59
33-40
50
1
62
25-32


60
1
70
33-48
191
18 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 2481)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
191
38
39
6
62
25-32

59
33-40

59
33-40
48
5-6
70
33-48
191
19 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 793)
CKIS Skawina (MŁP)
189
41
50
1
65
21-24

62
25-32

62
25-32
48
5-6
62
49-64
189
20 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5009)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
188
42
42
4
56
41-48
38
5-8
59
33-40
42
4
59
33-40
46
5-8
70
33-48
188
21 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2783)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
187
43
39
5-6
54
49-56
47
2
56
41-48
50
1
56
41-48
56
2
75
25-32
187
22 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 5199)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
182
44
47
2
56
41-48
47
2
54
49-56
34
9-10
56
41-48
56
2
70
33-48
182
23 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 414)
MRKS Gdańsk (POM)
176
45
40
5

47
2
52
57-64
28
1
54
49-56
56
2
70
33-48
176
24 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 1896)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
174
46
50
1
52
57-64
47
2
52
57-64
47
2
52
57-64

70
33-48
174
25 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 2384)
VICTORIA Chróścice (OPO)
174
47

56
41-48
50
1
56
41-48
50
1
52
57-64
60
1
62
49-64
174
26 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3505)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
173
49
50
1
52
57-64
50
1
52
57-64
47
2
59
33-40
60
1
62
49-64
173
27 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 9550)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
173
50
47
2
49
E
44
3
65
21-24
47
2
59
33-40
40
9-12

173
28 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3556)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
173
51
33
9-12
35
E
47
2
54
49-56
44
3
79
15
40
9-12

173
29 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 1898)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
170
52

54
49-56
50
1
54
49-56
50
1
54
49-56

62
49-64
170
30 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 2024)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
169
53
42
4
44
E
38
7
52
57-64
47
2

46
5-8
70
33-48
169
31 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 1642)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
168
54
39
5-6
54
49-56
39
5-6

44
3

52
3-4
70
33-48
168
32 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 599)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
168
55
44
3
46
E
20
17-24
52
57-64
39
6

49
5
70
33-48
168
33 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 5868)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
165
58
50
1
56
41-48
44
3

47
2

52
3-4
62
49-64
165
34 FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 6889)
UKS REMUS Miechucino (POM)
164
59
42
4

42
4

28
2
52
57-64
52
3-4
70
33-48
164
35 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 3099)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
163
61
50
1
59
33-40
47
2
52
57-64
44
3

52
3-4

163
36 ZAJĄC Katarzyna (2007 #44945 LO 5295)
UKS Dalachów (OPO)
161
63
50
1
52
57-64
47
2

47
2

56
2
62
49-64
161
37 ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 8161)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
153
68
44
3

47
2

50
1

56
2

153
38 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 724)
ZKS Zielona Góra (LBU)
153
69
50
1
52
57-64
47
2

50
1
52
57-64
49
5

153
39 GAJ Milena (2008 #43608 LO 1599)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
153
70
44
3
54
49-56
47
2

42
4
52
57-64


153
40 WILLE Laura (2008 #46146 LO 6773)
KTS Sieradz (ŁDZ)
152
71
44
3

40
5
42
E
50
1
56
41-48
52
3-4

152
41 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5340)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
150
75
38
5-8
40
E
38
7
40
E
38
7
40
E
46
5-8
70
33-48
150
42 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 1751)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
148
77
42
4

44
3

42
4

60
1
62
49-64
148
43 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 78)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
147
78
47
2



38
7

56
2
62
49-64
147
44 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 5338)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
146
80
43
3-4

47
2
49
E
47
2
54
49-56
42
9

146
45 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 6320)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
145
82
47
2

24
zwoln.

37
7-8
52
57-64
46
5-8

145
46 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 4565)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
142
84
39
6

33
9-12

39
6
41
E
56
2
62
49-64
142
47 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3496)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
141
86
39
5-6
54
49-56
39
5-6

39
5-6

48
5-6

141
48 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 1895)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
141
87
47
2
49
E
44
3
46
E
44
3
46
E


141
49 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 6554)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
140
88
40
5
42
E
50
1
54
49-56
38
7

44
7-8

140
50 PAWŁASEK Magda (2008 #47495 LO 1808)
KS ATS Stargard (ZPM)
138
89


47
2

44
3

47
6

138
51 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 8109)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
137
91
44
3

34
9-10

42
4

51
4

137
52 RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 6625)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
137
92
42
4
44
E
47
2

44
3

46
5-8

137
53 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 7672)
REMIK Stary Folwark (PDL)
134
96


44
3

39
6

51
4

134
54 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 1494)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
134
97
42
4

37
7-8

44
3

48
5-6

134
55 BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 6621)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
134
98
44
3
46
E
39
5-6

42
4

46
5-8

134
56 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 1975)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
134
99
38
5-8
54
49-56
40
5

39
6

40
10-11

134
57 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1070)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
133
101
47
2

42
4

38
7

44
7-8

133
58 IDZIK Magda (2008 #49397 LO 1296)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
132
104
47
2



40
5

45
7

132
59 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 197)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
131
106
42
4
44
E
39
5-6

39
5-6

48
5-6

131
60 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 5207)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
129
109
40
5

40
5

40
5

49
5

129
61 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 7426)
MTS Kwidzyn (POM)
129
110
38
7

40
5
42
E
28
5
30
E
49
5

129
62 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 7706)
UKS ATS Białystok (PDL)
129
111
47
2

39
6

42
4

40
9-12

129
63 ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 1304)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
128
112
42
4

39
6

42
4

44
8

128
64 ŁUKOWSKA Maja (2007 #49393 LO 1298)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
128
113
44
3

42
4



42
9

128
65 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 6464)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
127
114
42
4

33
9-12

38
7

47
6

127
66 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 6723)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
124
118
38
5-8

38
5-8
40
E
33
9-12

46
5-8

124
67 FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 6890)
UKS REMUS Miechucino (POM)
123
121
35
9

39
6
41
E
28
7
30
E
47
6

123
68 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 8698)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
122
122
37
7-8
39
E
34
10

37
7-8

46
5-8

122
69 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6211)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
122
123
39
6

39
6

39
6

44
8

122
70 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 135)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
122
124
33
9-12
35
E
40
5

40
5
42
E
40
9-12

122
71 PACAN Małgorzata (2007 #48950 LO 5795)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
122
125
44
3

39
6

39
6



122
72 OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 1300)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
121
127
40
5

40
5

39
6

41
10

121
73 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2869)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
120
131
42
4

39
5-6

39
6



120
74 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 3417)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
119
132
38
5-8

33
9-12



48
5-6

119
75 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2787)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
118
133
33
9-12
35
E
33
9-12
35
E
37
7-8
39
E
44
7-8

118
76 GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 203)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
118
134
37
7-8

37
7-8



44
7-8

118
77 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO )
()
118
135
38
5-8

36
8

40
5

40
9-12

118
78 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 5127)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
118
136
37
7-8
39
E
37
7-8

42
4

37
11-14

118
79 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3740)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
117
137
36
8

38
7

39
6

40
9-12

117
80 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 32)
KS Mysław (ŚLS)
117
139
28
13-16

33
9-12
35
E
42
4

40
9-12

117
81 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 2541)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
115
141
38
5-8

33
9-12



44
7-8

115
82 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4446)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
115
142
33
9-12
35
E
33
9-12
35
E
38
5-8
40
E
40
9-12

115
83 PACELT Anna (2007 #47620 LO 6421)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
115
143
38
5-8
40
E
23
17-20
25
E
33
9-12
35
E
40
9-12

115
84 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 5190)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
114
144
36
8

31
11-12

31
11-12

47
6

114
85 CZOMPA Natalia (2007 #45793 LO )
()
114
145


35
9

35
9

44
8

114
86 SZALAST Paulina (2007 #46774 LO 5864)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
112
149
33
9-12

37
7-8

39
5-6

36
9-16

112
87 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO )
()
112
150
38
7

38
7

36
8



112
88 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 395)
MRKS Gdańsk (POM)
111
151
31
11-12

36
8
38
E
28
8
30
E
42
9

111
89 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 1647)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
111
152
33
9-12
35
E
28
13-16

35
9

41
9-10

111
90 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 2061)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
109
155
34
9-10

36
8

29
13-14

39
10-13

109
91 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1707)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
109
156
34
9-10

23
17-20

36
8

39
10-13

109
92 KOWALSKA Wiktoria (2007 #49780 LO 3963)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)
109
157
20
17-24

28
13-16
30
E
39
6
41
E
38
11-12

109
93 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 2801)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
109
158
33
9-12

38
5-8

38
5-8



109
94 CHEŁMINIAK Michalina (2007 #45885 LO )
()
108
160
32
11

36
8

32
11

40
9-12

108
95 DRYWA Wiktoria (2007 #45398 LO 6888)
UKS REMUS Miechucino (POM)
107
161
26
15-16

34
10
36
E
28
11-12
30
E
41
10

107
96 ZDUNEK Anna (2007 #46021 LO 1876)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
106
163
38
5-8

33
9-12

33
9-12
35
E
33
13-16

106
97 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 6472)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
106
164
47
2
59
33-40
47
2





106
98 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 4910)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
105
165
33
9-12

33
9-12

33
9-12

39
10-13

105
99 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4027)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
104
169
33
9-12
35
E
33
9-12

36
8

33
13-16

104
100 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1136)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
104
170
33
9-12

35
9
37
E
34
10

29
14-21

104
101 PERZYNA Amelia (2008 #45622 LO 2539)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
103
171


28
13-16

35
9

40
9-12

103
102 RYBACKA Amelia (2007 #44363 LO 606)
CIA Łaskarzew (MAZ)
103
173
28
13-16

42
4

33
9-12



103
103 KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 6404)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
101
176
28
13-16

28
13-16

36
8

37
11-14

101
104 PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 207)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
101
178
33
9-12
35
E
33
9-12

33
9-12

24
17-24

101
105 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5068)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
101
180
39
5-6

31
11-12

31
11-12

20
17-32

101
106 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 3858)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
100
181
28
13-16

28
13-16

33
9-12

39
10-13

100
107 CHMIELOWSKA Amelia (2007 #44605 LO 4856)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
100
182


33
9-12

30
13

37
11-14

100
108 JAWORSKA Zofia (2007 #44567 LO 5576)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
100
183
35
9

35
9
37
E


28
15-22

100
109 STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 4868)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
99
184




47
2
54
49-56
45
7

99
110 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO )
()
99
185
28
13-16

20
17-24

34
10
36
E
35
13-14

99
111 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 5680)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
99
186
31
11-12

31
11-12
33
E


35
13-14

99
112 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 3381)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
99
187
28
13-16

33
9-12

33
9-12

33
13-16

99
113 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 6342)
UKS Dalachów (OPO)
99
188
33
9-12

33
9-12

33
9-12

32
14-17

99
114 MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 1865)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
98
190
23
17-20

28
13-16

28
13-16
30
E
40
9-12

98
115 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 2510)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
98
192
37
7-8

28
13-16

33
9-12

24
17-24

98
116 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3734)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
97
194


26
16

31
12

40
9-12

97
117 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO )
()
97
195
26
15-16

32
11

28
11-12
30
E
35
14

97
118 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 6806)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
97
197
28
13-16

34
10
36
E
31
11-12
33
E
28
15-22

97
119 MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 5105)
MOSM Tychy (ŚLS)
96
199
28
13-16

20
17-24

28
13-16

40
9-12

96
120 MROZIK Gabriela (2007 #47342 LO 9011)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
95
200


42
4



53
3

95
121 WAWRZYKOWSKA Wiktoria (2008 #47970 LO 8160)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
95
201




47
2

48
5-6

95
122 CHMIEL Gabriela (2007 #47599 LO 6401)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
94
202
28
13-16

28
13-16

29
14

37
11-14

94
123 LECH Maja (2009 #47457 LO 4024)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
94
203
23
17-20

33
9-12

28
13-16

33
13-16

94
124 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 2513)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
94
204
33
9-12

28
13-16



33
13-16

94
125 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 139)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
94
205
33
9-12

28
13-16

33
9-12

27
17-20

94
126 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 211)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
94
206
20
17-24

37
7-8

37
7-8



94
127 DUDKA Julia (2008 #45797 LO 7285)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
93
207


44
3



49
5

93
128 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 141)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
93
208
33
9-12

33
9-12



27
17-20

93
129 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5067)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
92
209
28
13-16

20
17-24

28
13-16

36
9-16

92
130 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 7443)
MTS Kwidzyn (POM)
92
210
29
13-14

31
12
33
E
28
13-16
30
E


92
131 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO )
()
91
211


24
17-18

28
13-16

39
10-13

91
132 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 8409)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
91
212


31
12

27
15

33
13-16

91
133 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 8410)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
91
213


32
11

26
16

33
13-16

91
134 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 5201)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
90
214
26
15-16

29
13-14

29
13-14

32
14-17

90
135 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2282)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
89
215
33
9-12

20
17-24



36
9-16

89
136 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 34)
KS Mysław (ŚLS)
89
216
28
13-16

20
17-24

28
13-16

33
13-16

89
137 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 3864)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
89
217
33
9-12

28
13-16

28
13-16

25
18-22

89
138 KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 9552)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
89
218
28
13-16

33
9-12

28
13-16



89
139 GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO )
()
88
219




40
5

48
5-6

88
140 PRZEPIÓRA Zuzanna (2007 #47343 LO 9013)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
88
220


40
5



48
5-6

88
141 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 5755)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
88
221
28
13-16

28
13-16

23
17-20
25
E
32
14-17

88
142 SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 8246)
ŚKTS Świecie (KPM)
87
222
28
13-16

28
13-16

31
11-12



87
143 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2276)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
85
223
28
13-16

21
19-21

23
17-20
25
E
32
14-17

85
144 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 9966)
UKS ATS Białystok (PDL)
84
224
44
3





40
9-12

84
145 MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 3395)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
84
225
23
17-20

28
13-16

23
17-20

33
13-16

84
146 SIKORA Patrycja (2007 #44606 LO 9033)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
84
226
28
13-16

28
13-16

28
13-16

20
17-32

84
147 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2870)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
84
227
44
3



40
5



84
148 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 4593)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
84
228
28
13-16

28
13-16

28
13-16



84
149 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 1963)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
83
229
23
17-20

24
17-18

30
13

29
14-21

83
150 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 6001)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
83
230
23
17-20

31
12



29
14-21

83
151 STOŁOWSKA Sandra (2008 #47003 LO 3563)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
83
231
23
17-20

28
13-16

28
13-16

27
17-20

83
152 MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 5506)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
83
233
17
21-24

28
13-16

28
13-16

27
17-20

83
153 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO )
()
81
234
23
17-20

29
13-14

23
17-20

29
14-21

81
154 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3731)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
81
237


23
18

34
10

24
17-24

81
155 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6905)
KSTS Krosno (PKR)
80
238
28
13-16

20
17-24

31
12

21
19-26

80
156 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 5337)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
80
239
28
13-16

26
15-16

26
15-16

16
22-30

80
157 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 6722)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
79
241


23
17-20

23
17-20

33
13-16

79
158 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 8411)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
79
242


34
10

21
20

24
17-24

79
159 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7831)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
78
244
29
13-14

23
17-20

26
15-16

23
18-25

78
160 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6907)
KSTS Krosno (PKR)
77
247
20
17-24

20
17-24

26
16

31
15-18

77
161 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 6878)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
77
248


28
13-16

28
13-16

21
21-24

77
162 SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO )
()
77
249
38
7

39
6





77
163 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6223)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
76
250
21
19-20

17
21-24

23
17-20

32
14-17

76
164 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6761)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
76
251
18
22

24
17-18

23
17-20

29
14-21

76
165 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 6250)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
76
252


20
17-24

28
13-16

28
15-22

76
166 OZGA Kamila (2007 #43391 LO 3453)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
76
253
28
13-16

20
17-24

27
15

21
19-26

76
167 PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 6624)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
76
254
20
17-24

28
13-16

28
13-16

20
17-32

76
168 SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 8417)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
75
256


29
14

22
19

24
17-24

75
169 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2873)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
75
257
37
7-8



38
7



75
170 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7243)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
73
259
37
7-8



36
8



73
171 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 1510)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
73
260


40
5

33
9-12



73
172 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 9543)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
72
261
39
6





33
13-16

72
173 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 2512)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
72
262
20
17-24

28
13-16

20
17-24

24
17-24

72
174 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 198)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
72
263
11
25-32

28
13-16

33
9-12



72
175 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1133)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
72
264
28
13-16

18
22

26
15-16



72
176 KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1012)
UKS Maków (ŁDZ)
71
266
23
17-20

21
19-21

23
17-20

25
18-22

71
177 PERZ Izabela (2008 #47441 LO 1610)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
71
267


38
7

33
9-12



71
178 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 3962)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)
70
268
20
17-24

20
17-24
22
E

2
E
28
15-22

70
179 GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3729)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
69
269




29
14

40
9-12

69
180 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 3440)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
69
270
28
13-16

20
17-24

7
33-40

21
19-26

69
181 SAMSON Zofia (2007 #43257 LO 8684)
STS Brynica (OPO)
69
271
33
9-12



36
8



69
182 NURZYŃSKA Małgorzata (2007 #43753 LO )
()
69
272
34
10

35
9





69
183 WILIŃSKA Olivia (2007 #49545 LO 2389)
VICTORIA Chróścice (OPO)
68
273
28
13-16





40
9-12

68
184 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO )
()
68
274
20
17-24

20
17-24

20
17-24

28
15-22

68
185 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 9447)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
68
275
20
17-24

20
17-24

28
13-16

20
17-32

68
186 SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 6875)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
68
276
17
21-24

23
17-20

28
13-16



68
187 WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 212)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
68
277
20
17-24

20
17-24

28
13-16



68
188 OCHENKOWSKA Julia (2007 #46863 LO 8861)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
67
279


29
14



38
12

67
189 ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 5508)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
67
282
23
17-20

17
21-24

11
25-32

27
17-20

67
190 JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 3736)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
67
284


25
17

18
22

24
17-24

67
191 ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 3396)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
67
285
23
17-20

23
17-20

17
21-24

21
21-24

67
192 KRAWIEC Zuzanna (2007 #43390 LO 3452)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
67
286
28
13-16



18
21-22

21
19-26

67
193 SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 8270)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
67
288


28
13-16

39
5-6



67
194 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 9429)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
66
290


30
13

36
8



66
195 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO )
()
65
291
33
9-12

32
11





65
196 MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 5681)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
64
293




36
8

28
15-22

64
197 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 2514)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
64
294
20
17-24

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
198 RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 2515)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
64
295
11
25-32

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
199 KRUK Amelia (2007 #48004 LO 5999)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
64
297
19
21



29
14

16
22-30

64
200 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3728)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
63
298




30
13

33
13-16

63
201 CESARZ Nicola (2007 #48067 LO 867)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
63
299
11
25-32

11
25-32

28
13-16

24
17-24

63
202 WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 3009)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
63
300
17
21-24

23
17-20

9
29-32

23
18-25

63
203 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7581)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
63
301
28
13-16

17
21-24

11
25-32

18
21-28

63
204 BOGUN Klaudia (2008 #47990 LO 6798)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
63
302
11
25-32

20
17-24

28
13-16

15
23-30

63
205 NOWAK Maja (2007 #48006 LO 9118)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
62
304
20
17-24

11
25-32



31
15-18

62
206 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO )
()
62
305
33
9-12

29
13-14





62
207 PARAFIANOWICZ Zuzanna (2007 #48808 LO )
()
61
306




28
13-16

33
15

61
208 MROZIŃSKA Martyna (2007 #46862 LO 8860)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
61
307


30
13



31
16

61
209 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1710)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
61
308
12
25-28

26
15-16



23
18-25

61
210 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 2331)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
61
309
20
17-24

20
17-24

11
25-32

21
19-26

61
211 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO )
()
61
310
28
13-16

31
11-12
33
E




61
212 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO )
()
61
311
33
9-12

28
13-16





61
213 NAWARA Wiktoria (2007 #51021 LO 1421)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
60
312




20
17-24

40
9-12

60
214 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 5855)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
60
313
13
25-26

11
25-32

11
25-32

36
9-16

60
215 SZYMCZAK Julia (2007 #45501 LO )
()
60
315
26
15-16

17
21-24

17
21-24

11
26-33

60
216 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 3101)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
60
316
23
17-20

18
22-23

19
21



60
217 SŁUPSKA Klaudia (2007 #43371 LO 4530)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
59
317
25
17



23
17-20

11
26-33

59
218 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 2242)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
59
318
29
13-14



28
10
30
E


59
219 KAMIŃSKA Martyna (2007 #51017 LO )
()
58
319




28
13-16

30
17

58
220 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6699)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
58
320
23
17-20

17
21-24

11
25-32

18
21-28

58
221 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 4669)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
56
322
11
25-32

11
25-32

28
13-16
30
E
15
23-30

56
222 KAWECKA Maja (2007 #47993 LO )
()
55
324


20
17-24

20
17-24

15
23-30

55
223 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 1530)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
53
326


20
17-24

20
17-24

13
25-32

53
224 TOMCZAK Klaudia (2007 #46547 LO 3741)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
53
327
34
10



19
21



53
225 JUREK Kamila (2008 #46946 LO 3447)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
52
328




21
20

31
15-18

52
226 TYLKA Julia (2008 #48639 LO 5515)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
52
329
17
21-24

17
21-24

11
25-32

18
21-28

52
227 SKOCZYLAS Julia (2007 #47699 LO 9598)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
51
330
20
17-24

11
25-32

11
25-32

20
17-32

51
228 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 9440)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
51
331
20
17-24

11
25-32



20
17-32

51
229 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 5799)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
51
332
12
25-28

12
25-28

23
17-20

16
22-30

51
230 CIEŚLAK Dominika (2007 #43370 LO 4521)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
51
333
17
21-24



23
17-20

11
26-33

51
231 PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4030)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
51
335
28
13-16



23
17-20



51
232 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 9900)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
51
336


31
11-12

20
17-24



51
233 GOŁOŚ Weronika (2007 #46097 LO )
()
51
337
20
17-24

20
17-24

11
25-32



51
234 ZAWADZKA Julia (2008 #51018 LO 75)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
49
339




25
17

24
17-24

49
235 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 6627)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
48
340
28
13-16



20
17-24



48
236 LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 8960)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
46
342




23
17-20

23
18-25

46
237 SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 4867)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
46
343




25
17

21
19-26

46
238 SKOCZYLAS Oliwia (2007 #47698 LO 9599)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
46
344
20
17-24

6
33-48



20
17-32

46
239 SOLMIŃSKA Alicja (2008 #46232 LO 5511)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
46
345
17
21-24



11
25-32

18
21-28

46
240 NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 6805)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
46
346
11
25-32



20
17-24

15
23-30

46
241 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7830)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
46
347
12
25-28

17
21-24

17
21-24

11
26-33

46
242 OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 4602)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
46
348


23
17-20

23
17-20



46
243 PINKOSZ Sandra (2008 #45982 LO )
()
44
351






44
7-8

44
244 GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 5002)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
44
353




17
21-24

27
17-20

44
245 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1137)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
44
354
12
25-28

16
23-24



16
22-30

44
246 KUBIAK Natalia (2007 #47093 LO 4525)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
44
355
21
19-20



12
25-28

11
26-33

44
247 BARAN Julia (2007 #50296 LO 1641)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
44
356


11
25-32

23
18

10
27-33

44
248 KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO )
()
42
357
8
29-35

8
29-35

18
21-22

16
22-30

42
249 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 4672)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
42
358
20
17-24



20
17-24
22
E


42
250 KRASNA Wiktoria (2007 #47700 LO )
()
42
359
20
17-24

11
25-32

11
25-32



42
251 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 1432)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
42
360


42
4





42
252 JĘDRYS Gabriela (2007 #46661 LO 10403)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)
40
363




20
17-24

20
17-32

40
253 CHOMONTOWSKA Otylia (2007 #46292 LO 8054)
SMS Włodawa (LLS)
40
364
20
17-24





20
17-32

40
254 OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7829)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
40
365
17
21-24



12
25-28

11
26-33

40
255 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 8268)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
40
366


20
17-24

20
17-24



40
  TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 7227)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
40
366


20
17-24

20
17-24



40
257 ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 1422)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
40
368
20
17-24

20
17-24





40
258 DRAWS Anna (2008 #42910 LO )
()
39
370
39
6







39
259 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 1966)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
38
372
12
25-28

8
29-35

18
21-22



38
260 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 3103)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
38
374
23
17-20

15
24-25





38
261 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 1431)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
37
375


37
7-8





37
262 STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 5512)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
36
378
12
25-28



6
33-48

18
21-28

36
263 PISZCZYŃSKA Karina (2008 #49644 LO 1274)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
36
379
8
29-35

12
25-28



16
22-30

36
264 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 26)
KS Mysław (ŚLS)
35
380
11
25-32

11
25-32

11
25-32

13
25-32

35
265 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 602)
CIA Łaskarzew (MAZ)
35
381


12
25-28

23
17-20



35
266 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 1434)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
35
382


35
9





35
267 PERZ Natalia (2007 #49650 LO )
()
34
383


17
21-24

17
21-24



34
268 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 7673)
REMIK Stary Folwark (PDL)
33
384






33
13-16

33
269 REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 7680)
REMIK Stary Folwark (PDL)
33
386




33
9-12



33
  STANKIEWICZ Martyna (2010 #50494 LO 7682)
REMIK Stary Folwark (PDL)
33
386




33
9-12



33
  WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9528)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
33
386




33
9-12



33
272 MALEC Martyna (2010 #48951 LO )
()
33
389


33
9-12





33
273 KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO )
()
33
391
33
9-12







33
274 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 1977)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
32
393
8
29-35

8
29-35



16
22-30

32
275 ŚLIWIŃSKA Amelia (2007 #45540 LO 2757)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
32
394
16
23-24





16
22-30

32
276 FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 6622)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
31
395




11
25-32

20
17-32

31
277 ŚWIERCZYŃSKA Agata (2008 #48000 LO 6814)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
31
396


11
25-32

20
17-24



31
278 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO )
()
31
397
11
25-32



20
17-24



31
279 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO )
()
31
399
20
17-24

11
25-32





31
280 PILCH Julia (2007 #49533 LO 4277)
LKS Kańczuga (PKR)
30
400


20
17-24



10
27-33

30
281 HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 7676)
REMIK Stary Folwark (PDL)
29
401






29
17-18

29
282 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6210)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
29
402
9
29-32



9
29-32

11
26-33

29
283 BUT Kalina (2007 #46467 LO )
()
29
403


29
13-14





29
284 KURZEJA Julia (2008 #50861 LO 7437)
MTS Kwidzyn (POM)
28
404






28
18

28
285 ZIOŁO Julia (2008 #43397 LO )
()
28
405




18
21-22

10
27-33

28
286 FUNIOK Martyna (2007 #49581 LO )
()
28
407
11
25-32

11
25-32

6
33-48



28
287 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 8710)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
28
408


28
13-16





28
288 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 9878)
LUKS Chełmno (KPM)
26
409
11
25-32





15
23-30

26
  HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 238)
LUKS Chełmno (KPM)
26
409
11
25-32





15
23-30

26
  HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 239)
LUKS Chełmno (KPM)
26
409
11
25-32





15
23-30

26
  JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 7197)
LUKS Chełmno (KPM)
26
409
11
25-32





15
23-30

26
292 PAWEŁCZYK Karolina (2007 #49571 LO )
()
25
415






25
18-22

25
293 DYLEWSKA Oliwia (2008 #51228 LO )
()
24
417






24
17-24

24
  KABS Nikola (2007 #51081 LO 9964)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
24
417






24
17-24

24
  TAUROGIŃSKA Wiktoria (2011 #51082 LO 8415)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
24
417






24
17-24

24
296 KOŁODZIEJCZYK Maya (2007 #50246 LO 4109)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
24
420




6
33-48

18
21-28

24
297 KOWAL Kornelia (2007 #45117 LO 937)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
24
422
12
25-28

12
25-28





24
298 PIRÓG Michalina (2011 #50334 LO 9422)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
23
423




23
18



23
299 SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO )
()
23
425
23
17-20







23
300 MŁYNARCZYK Amelia (2009 #51124 LO 3240)
LKS Piotrowice (MŁP)
21
426






21
21-24

21
  UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 6851)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
21
426






21
21-24

21
302 DOROZ Laura (2009 #45103 LO )
()
21
428




11
25-32

10
27-33

21
  ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 3456)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
428




11
25-32

10
27-33

21
304 NOWAK Zuzanna (2007 #46466 LO )
()
21
430
9
29-32



12
25-28



21
305 ADAMCZYK Julia (2007 #49679 LO 4157)
LKTS Luboń (WLP)
20
431




9
29-32

11
26-33

20
306 SPYCHAŁA Anna (2007 #47779 LO 6227)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
20
432
9
29-32





11
26-33

20
307 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 6795)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
20
433




20
17-24



20
  SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 6626)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
20
433




20
17-24



20
309 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1345)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
20
440
20
17-24







20
  SAWALA Dominika (2009 #49753 LO )
()
20
440
20
17-24







20
311 KRASZEWSKA Olga (2007 #44693 LO )
()
19
442


19
21





19
312 SADOWSKA Barbara (2008 #47792 LO 6225)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
18
443
7
33-40





11
26-33

18
313 ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 3102)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
18
444


18
22-23





18
314 ROGALA Anna (2010 #50715 LO 2333)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
17
445




7
33-40

10
27-33

17
315 CIULIŃSKA Sandra (2008 #46999 LO 3560)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
17
446




17
21-24



17
  PAZIEWSKA Natalia (2008 #47472 LO 2802)
STS REBEL Łaskarzew (MAZ)
17
446




17
21-24



17
317 JENDYK Julia (2007 #47893 LO )
()
16
451


16
23-24





16
318 FILIŃSKA Martyna (2008 #49477 LO 936)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
16
452
8
29-35

8
29-35





16
  RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 1980)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
16
452
8
29-35

8
29-35





16
320 ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO )
()
15
454


15
24-25





15
321 PRAWNICZAK Łucja (2008 #48753 LO )
()
12
459
12
25-28







12
  SZUL Julia (2008 #47447 LO 988)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
12
459
12
25-28







12
323 BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 2523)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
11
461




11
25-32



11
  GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 9881)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
11
461




11
25-32



11
  JANECZKO Aleksandra (2008 #45104 LO )
()
11
461




11
25-32



11
  RYGUŁA Maja (2007 #42918 LO 5834)
UKS STS Mikołów (ŚLS)
11
461




11
25-32



11
  TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 9903)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
11
461




11
25-32



11
328 CZAJKOWSKA Martyna (2008 #47631 LO 8706)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
11
466


11
25-32





11
  FIDALA Vanessa (2010 #48456 LO 1344)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
11
466


11
25-32





11
  GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 3580)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
11
466


11
25-32





11
  JAGIEŁŁO Aleksandra (2007 #50712 LO 8265)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
11
466


11
25-32





11
  PIOŚ Matylda (2007 #48959 LO )
()
11
466


11
25-32





11
  SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 8271)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
11
466


11
25-32





11
  SUM Anna (2007 #50640 LO 6147)
KTS Brzozów (PKR)
11
466


11
25-32





11
335 PIWOŃSKA Natalia (2008 #45812 LO 989)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
9
474
9
29-32







9
336 MATUSZKIEWICZ Andżelika (2007 #48893 LO )
()
8
475


8
29-35





8
337 BENSZ Maja (2008 #45542 LO )
()
8
477
8
29-35







8
  KWIATKOWSKA Nel (2008 #49007 LO )
()
8
477
8
29-35







8
339 LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 6623)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
7
479




7
33-40



7
340 ROGALLA Wiktoria (2007 #47905 LO 3961)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)
7
480


7
33





7
341 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4522)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
7
481
7
33-40







7
342 JOHNSON Nicole (2007 #51038 LO 9592)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
6
482




6
33-48



6
  LEJMAN Zuzanna (2008 #47002 LO 3566)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
6
482




6
33-48



6
  MOTYL Hanna (2007 #50806 LO 866)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
6
482




6
33-48



6
  OSIECKA Amelia (2009 #47765 LO 36)
KS Mysław (ŚLS)
6
482




6
33-48



6