Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 1 EW 3. GPP IMW IMP EW 1. GPP EW 2. GPP P-ty
1 CHODORSKI Piotr (1991 #9732 LO 1169)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
820
3

180
13-16
115
2
340
3-4
90
1
300
1

274
2
914
2 KULPA Konrad (1994 #22944 LO 268)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
849
2

275
2

300
5-8

274
2

233
3-4
849
3 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 1177)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
710
6

250
3-4

300
5-8

108
29-32

198
5-8
748
4 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 2761)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
710
5

205
9-12

300
5-8

205
PL

205
PL
710
5 TOMICKI Jarosław (1980 #286 LO 3831)
KTS Gliwice (ŚLS)
645
12
81
3
205
9-12

300
5-8

140
17-20

198
5-8
703
6 WIĘCEK Adrian (1995 #23844 LO 9357)
niestow. woj. POM (POM)
673
9
81
3
220
5-8

220
9-16

233
3-4

156
13-16
673
7 MALICKI Szymon (1988 #4216 LO 7987)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
658
11
65
9
205
9-12

220
9-16

233
3-4

198
5-8
658
8 FLORAS Robert (1992 #11070 LO 3499)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
578
16
90
1
220
5-8
120
1
160
17-32
90
1
198
5-8

233
3-4
651
9 BADOWSKI Marek (1997 #25359 LO 756)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
860
1

300
1

340
3-4




640
10 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 269)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
690
7

220
5-8
120
1
220
9-16

198
5-8

168
9-12
638
11 PEREK Jakub (1986 #1883 LO 710)
ZKS Zielona Góra (LBU)
713
4

160
17-20

220
9-16

218
PL

168
9-12
606
12 KUSIŃSKI Marcin (1971 #423 LO 2304)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
620
14
90
1
220
5-8
120
1
220
9-16

156
13-16

130
21-24
596
13 DOSZ Adam (1996 #23068 LO 111)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
490
23

125
25-28
120
1
160
17-32

116
25-28
90
1
300
1
585
14 SZYMAŃSKI Filip (1983 #1818 LO 5411)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
630
13

205
PL

220
9-16

130
21-24

156
13-16
581
15 NADOLSKI Łukasz (1993 #14747 LO 5)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
585
15
90
1
205
9-12

160
17-32

116
25-28

156
13-16
521
16 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 1729)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
508
19

180
13-16

160
17-32

168
9-12

168
9-12
516
17 BAŃKOSZ Michał (1995 #18932 LO 10900)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
538
18

125
25-28
120
1
160
17-32

198
5-8

140
17-20
498
18 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 709)
ZKS Zielona Góra (LBU)
488
24
85
2
90
E

160
17-32
81
3
168
9-12
90
1
168
9-12
496
19 FOLWARSKI Jakub (1996 #24073 LO )
()
677
8

250
3-4

220
9-16




470
20 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 2762)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
548
17

115
29-32

160
17-32

168
PL

140
WS+WR
468
21 GRELA Artur (2000 #32881 LO 57)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
500
21

160
17-20

160
17-32

130
21-24

130
21-24
450
22 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 3060)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
453
26
74
5
115
29-32
115
2
160
17-32
81
3
168
9-12
73
5-6

443
23 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 7177)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
465
25
90
1
180
13-16

120
33-48
90
1
140
17-20
18
33-40

440
24 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 270)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
395
31
90
1
145
21-24
107
3-4
120
33-48
90
1
130
21-24
90
1
156
13-16
431
25 KRZYŻANOWSKI Michał (1986 #5220 LO 1229)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
421
28
64
9-10
145
21-24
107
3-4
160
17-32
90
1
116
25-28
90
1
97
33-36
421
26 WOŚ Alan (1984 #582 LO 6202)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
500
22

160
17-20

160
17-32


85
2

405
27 WITKOWSKI Antoni (1994 #10126 LO 9358)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
299
51


96
6-9


198
5-8
85
2
108
29-32
402
28 BIAŁEK Artur (1992 #14899 LO 6486)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
261
80

145
21-24


85
2
116
25-28

140
17-20
401
29 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 7986)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
501
20

125
25-28
115
2
120
33-48

156
13-16

116
25-28
401
30 CHOJNOWSKI Patryk (1990 #5460 LO 1939)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
400
30



400
1




400
31 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 713)
ZKS Zielona Góra (LBU)
385
32
74
5
105
33-36

120
33-48
90
1
140
17-20
85
2
130
21-24
390
32 ZATÓWKA Patryk (1997 #20945 LO )
()
670
10



370
2




370
33 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 3814)
KTS Gliwice (ŚLS)
319
40
69
7-8
74
E
115
2

85
2
130
21-24
90
1
97
33-36
342
34 TOMASZUK Tomasz (1997 #21229 LO 1950)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
410
29

145
21-24

120
33-48
77
4

18
33-37

342
35 BĄK Daniel (1988 #2080 LO 1727)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
430
27
90
1
180
13-16

160
17-32




340
36 UFNAL Mateusz (1997 #37254 LO 3059)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
335
35
81
3

98
5-8

62
9-12
156
13-16
85
2

339
37 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 3889)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
320
39
90
1
105
33-36
98
5-8
120
33-48
77
4

90
1
108
29-32
333
38 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 3057)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
324
38
81
3
86
E
120
1
160
17-32
73
5-6

81
3

327
39 SAŁACIŃSKI Przemysław (1992 #19724 LO 4942)
GKTS Wiązowna (MAZ)
335
36
85
2
90
E
115
2
160
17-32
53
13-16

77
4

327
40 FURMAN Andrzej (1969 #799 LO 429)
ULKS Ciechów (DŚL)
340
34
90
1
95
37-40
98
5-8
160
17-32
68
8



323
41 JÓŹWIAK Norbert (1990 #17843 LO 5846)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
276
68
81
3
105
33-36
98
5-8

73
5-6

90
1
116
25-28
319
42 GALAS Michał (1995 #18980 LO 2681)
LZS Kujakowice (OPO)
316
41
90
1
115
29-32
120
1
120
33-48
81
3



316
43 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 3497)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
275
69
77
4

107
3-4

14
49-64
90
37-40
85
2
116
25-28
313
44 KUROWSKI Kamil (1996 #21230 LO 391)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
258
86
73
5-6

99
6-7

73
5-6

90
1
140
17-20
312
45 LIS Daniel (1999 #31991 LO 90)
UKS Olesno (MŁP)
307
47
62
9-12

120
1
120
33-48
90
1
97
33-36
90
1
90
37-40
307
46 MURAWSKI Michał (1995 #23836 LO 10829)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
302
50
81
3
86
E
76
14-17

85
2
140
17-20
81
3

307
47 SPYCHAŁA Adrian (1996 #24941 LO 5026)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
307
46
74
5
79
E
120
1
120
33-48
90
1
108
29-32


307
48 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 3067)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
295
53
77
4
82
E
105
4

85
2
108
29-32
69
7-8
90
37-40
303
49 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 277)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
312
43
90
1
95
37-40
110
3

77
4
97
33-36
72
6

302
50 LITWINIUK Marcin (1990 #12461 LO 2306)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
295
54
85
2

120
1

90
1



295
51 JANCZEWSKI Grzegorz (1986 #3442 LO 1672)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
310
45
40
17-24
45
E
120
1
120
33-48
85
2

85
2

290
52 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 1200)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
273
71
85
2
90
E
102
5

81
3


97
33-36
289
53 KACZMAREK Krzysztof (1971 #427 LO 435)
ULKS Ciechów (DŚL)
270
73
74
5

115
2

81
3

90
1

286
54 MARCHLEWSKI Marcin (1978 #324 LO 1230)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
286
59
90
1

115
2

81
3

81
3

286
55 KREFT Damian (1996 #21600 LO 3)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
263
79




90
1
168
9-12
90
1
116
25-28
284
56 DYKOWSKI Mateusz (1994 #9905 LO 404)
MRKS Gdańsk (POM)
284
61
90
1
105
33-36
98
5-8

81
3

81
3

284
57 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 717)
ZKS Zielona Góra (LBU)
291
56
81
3
86
E
120
1
120
33-48
77
4



283
58 ZAŁUSKI Jakub (1997 #23852 LO 2686)
LZS Kujakowice (OPO)
306
48
81
3

110
3

77
4

90
1

281
59 GŁUSZEK Wojciech (1996 #29056 LO 2682)
LZS Kujakowice (OPO)
290
57
62
9-12

115
2

85
2

81
3

281
60 WŁODYKA Paweł (1983 #1533 LO 6)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
278
63
77
4

120
1
120
33-48
81
3



278
61 JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 5417)
KSTS Krosno (PKR)
277
65
85
2

107
3-4

57
9-16

85
2

277
62 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 10850)
niestow. woj. WLP (WLP)
267
75
81
3

105
4

62
9-12

90
1
90
37-40
276
63 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 2865)
SMS Włodawa (LLS)
276
66
69
7-8

99
6-7

85
2
108
29-32


276
64 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 7176)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
279
62
77
4

120
1
120
33-48
77
4

53
13-16

274
65 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 276)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
313
42
70
7
75
E
107
3-4

81
3

85
2

273
66 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 7144)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
293
55
90
1

98
5-8

85
2



273
67 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 7988)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
277
64
85
2
90
E


85
2
97
33-36
81
3

268
68 WOSKOWICZ Marcin (1994 #15894 LO 271)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
285
60
85
2

115
2

68
8



268
69 WIŚNIEWSKI Maciej (1996 #28330 LO 5025)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
272
72
72
6
77
E
101
5-6

81
3

85
2

267
70 MISZTAL Igor (1997 #27154 LO 707)
ZKS Zielona Góra (LBU)
187
228
72
6
77
E
110
3



77
4

264
71 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 3853)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
289
58
74
5

61
18-25

90
1
90
37-40
90
1
97
33-36
261
72 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 443)
ULKS Ciechów (DŚL)
265
76
77
4

107
3-4

44
17-20

77
4

261
73 MAZUREK Wiesław (1980 #4931 LO 3216)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
260
82
70
7

98
5-8

77
4

85
2

260
74 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 7189)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
256
90
85
2

98
5-8

73
5-6

77
4

260
75 JEMILIANOWICZ Bartosz (1995 #20998 LO 452)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
260
81
77
4

98
5-8

85
2

64
9-10

260
76 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 5287)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
260
83
85
2

115
2

25
25-32

60
11-12

260
77 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 3964)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
258
87
74
5

110
3

62
9-12

74
5

258
78 MAĆKOWIAK Wojciech (1982 #1530 LO 2157)
KS POGOŃ Mogilno (KPM)
256
91
77
4

107
3-4

64
9-10

74
5

258
79 WIŚNIEWSKI Tomasz (1993 #14079 LO 1674)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
258
85
81
3

96
6-9

81
3



258
80 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 3911)
niestow. woj. OPO (OPO)
269
74
73
5-6
78
E
105
4

73
5-6

73
5-6

256
81 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 65)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
326
37
90
1
160
17-20
96
6-9





256
82 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 7167)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
227
135
74
5

63
17-24

85
2
90
37-40
85
2
90
37-40
254
83 KLESZCZ Krzesimir (1995 #29709 LO 2683)
LZS Kujakowice (OPO)
235
124
85
2

83
9-16

62
9-12

85
2

253
84 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 1840)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
253
93
71
5-8
76
E
96
6-9

81
3

71
5-8

253
85 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 7215)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
251
97
40
17-24

115
2
120
33-48
73
5-6

60
11-12

253
86 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 2917)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
245
105
68
8
73
E
107
3-4

56
13-14

72
6

252
87 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 274)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
252
95
77
4
82
E
98
5-8

72
6



252
88 MICHAEL Daniel (1982 #575 LO 3503)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
259
84


101
5-6
120
33-48
62
9-12

69
7-8

251
89 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 1191)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
99
77
4
82
E
95
8

71
5-8

72
6

249
90 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 821)
LZS Żywocice (OPO)
240
112
73
5-6

98
5-8



77
4

248
91 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 2935)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
276
67
85
2
90
E
81
10-17

77
4

17
33-46

248
92 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 3851)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
243
106
70
7

96
6-9

70
7

81
3

247
93 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4857)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
237
119
74
5

92
9

71
5-8

81
3

247
94 WALENCKI Michał (1991 #19063 LO 5326)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
221
151
81
3

55
18-33

85
2

81
3

247
95 RYBAK Damian (1995 #21928 LO 3854)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
256
89
62
9-12

96
6-9

74
5

77
4

247
96 WRÓBEL Dariusz (1990 #12237 LO 3504)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
252
94
62
9-12

101
5-6

73
5-6

73
5-6

247
97 KOWALSKI Wojciech (1982 #2893 LO 6190)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
216
163
37
22

107
3-4

72
6

68
8

247
98 KWODAWSKI Bartosz (1980 #999 LO 3817)
KTS Gliwice (ŚLS)
227
136
53
13-16

88
9-12

81
3

77
4

246
99 JEMILIANOWICZ Sebastian (1997 #23794 LO 626)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
246
102
81
3

88
9-12

77
4

53
13-16

246
100 LISIECKI Mateusz (1994 #23394 LO 2180)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
173
256


96
7-8

77
4

72
6

245
101 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 3339)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
230
130
73
5-6

88
9-12

69
7-8

81
3

242
102 MAKAJEW Maciej (1997 #33272 LO 5185)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
238
116
65
9
70
E
98
5-8

25
25-32

74
5

242
103 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1753)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
241
109
72
6

98
5-8

71
5-8

57
9-16

241
104 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6548)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
241
108
62
9-12

98
5-8

81
3

40
17-24

241
105 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 6186)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
238
115
72
6
77
E
86
11-12

65
9

77
4

240
106 KITA Jan (1991 #12951 LO 8511)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
225
142
62
9-12

110
3



68
8

240
107 SINICKI Maciej (1993 #19006 LO 6169)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
240
111
69
7-8

98
5-8

73
5-6

53
13-16

240
108 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 3094)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
230
129
61
11

88
9-12

74
5

77
4

239
109 BRACHA Michał (1978 #4912 LO 3966)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
245
104


98
5-8

70
7

70
7

238
110 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 720)
ZKS Zielona Góra (LBU)
246
103
46
18
51
E
115
2

72
6



238
111 KOWAL Mateusz (1988 #9388 LO 2177)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
224
144
64
9-10

96
7-8

40
17-24

77
4

237
112 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 2311)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
237
117
73
5-6

83
9-16

81
3

60
11-12

237
113 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 7174)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
237
118
68
8

88
9-12

81
3



237
114 SMOLUK Kamil (1997 #29847 LO 7710)
UKS ATS Białystok (PDL)
252
96
57
13

98
5-8

69
7-8

69
7-8

236
115 JAROCKI Łukasz (1996 #24089 LO 4101)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
258
88
90
1

83
9-16



62
9-12

235
116 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4798)
ULKS Lachowice (MŁP)
235
122
70
7

88
9-12

77
4

62
9-12

235
117 POLUS Bartosz (1985 #2056 LO 2178)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
235
123
77
4

88
9-12

70
7

34
23-24

235
118 TRELA Mateusz (1990 #15731 LO 1539)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
234
128
53
13-16

107
3-4

40
17-24

73
5-6

233
119 ŁYŻWIŃSKI Jacek (1966 #47327 LO 3225)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
227
137


83
9-16

72
6

77
4

232
120 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 708)
ZKS Zielona Góra (LBU)
214
169
42
19-20
47
E
92
9

65
9

72
6

229
121 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 5857)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
216
164
40
17-24

83
9-16

60
11-12

85
2

228
122 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 1891)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
223
145
73
5-6



77
4

77
4

227
123 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 444)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
217
162
60
11-12

88
9-12

69
7-8

69
7-8

226
124 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1752)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
235
126
68
8

90
10

57
9-16

68
8

226
125 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 7474)
MUKS Gąbin (MAZ)
235
125
62
9-12

102
5

62
9-12

62
9-12

226
126 KOZERA Paweł (1996 #32690 LO 3118)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
226
138
68
8

81
10-17

77
4



226
127 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 2214)
MSZS Świdwin (ZPM)
220
157
70
7

78
13-16



77
4

225
128 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 7593)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
230
131
53
13-16
58
E
96
6-9

53
13-16

71
5-8

225
129 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 716)
ZKS Zielona Góra (LBU)
223
146
63
10
68
E
85
12

70
7

70
7

225
130 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 718)
ZKS Zielona Góra (LBU)
197
205
28
26
33
E
90
10

74
5

61
11

225
131 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 1185)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
100
70
7

98
5-8

57
9-16

57
9-16

225
132 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 94)
UKS Olesno (MŁP)
146
326
53
13-16

88
9-12



81
3

222
133 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 3056)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
220
154
62
9-12
67
E
86
10-13

62
9-12

69
7-8

222
134 BĄK Sebastian (1993 #24808 LO 116)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
213
173
62
9-12

98
5-8

53
13-16

62
9-12

222
135 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 5845)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
225
141
73
5-6

83
9-16

53
13-16

65
9

221
136 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 706)
ZKS Zielona Góra (LBU)
223
147
48
17
53
E
105
4

50
16

63
10

221
137 DYJAS Jakub (1995 #15005 LO 281)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
220
156



220
9-16




220
138 SZYMANEK Bartłomiej (1993 #20599 LO 5540)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
206
185
63
10
68
E
98
5-8

40
17-24

53
13-16

219
139 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 3065)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
304
49
90
1
125
25-28
94
8-9





219
140 ROMANOWSKI Marcin (1988 #18939 LO 8468)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
137
355
59
12

78
13-16



81
3

218
141 MALIK Mateusz (1992 #21899 LO 4210)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
225
140
68
8

78
13-16

62
9-12

72
6

218
142 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 1915)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
217
161
65
9

83
9-16

69
7-8

62
9-12

217
143 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 691)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
221
152
60
11-12

101
5-6

40
17-24

56
13-14

217
144 WITKOWSKI Mateusz (1990 #12891 LO 457)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
186
232
44
17-20

78
13-16

64
9-10

73
5-6

215
145 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 705)
ZKS Zielona Góra (LBU)
211
174
20
31-32
25
E
82
13

68
8

65
9

215
146 DOBRZAŃSKI Mirosław (1956 #994 LO 1815)
KS ATS Stargard (ZPM)
195
209
44
17-20

78
13-16

73
5-6

64
9-10

215
147 BEDNARZ Patryk (1991 #35925 LO 7628)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
215
167
69
7-8

83
9-16

63
10

53
13-16

215
148 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 2574)
KS Dąbcze (WLP)
220
155
62
9-12
67
E
86
10-13

62
9-12

34
23-24

215
149 ŻARSKI Karol (1990 #5146 LO )
()
296
52
60
11-12
115
29-32
100
6





215
150 SAWOCH Artur (1972 #5081 LO 1745)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
204
188
72
6

68
17-20



74
5

214
151 FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 5415)
KSTS Krosno (PKR)
157
296


86
11-12

71
5-8

57
9-16

214
152 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 1303)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
213
172
68
8

68
17-20

77
4

60
11-12

213
153 GOŁDA Gabriel (1997 #34078 LO 4747)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
222
148
62
9-12

98
5-8

53
13-16



213
154 MARCZAK Adam (1978 #1012 LO 4136)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
228
134
62
9-12

81
10-17



68
8

211
155 ŁUCZYK Maciej (1997 #21298 LO 1780)
KTS Wolbromek (DŚL)
220
153
44
17-20

81
10-17

65
9

65
9

211
156 KARMOLIŃSKI Maciej (1990 #6301 LO 2)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
210
175
85
2
95
37-40
115
2





210
157 SELERSKI Damian (1994 #34259 LO 5730)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
191
215
53
13-16

76
14-17

62
9-12

71
5-8

209
158 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 1938)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
202
189
65
9

63
17-24

74
5

70
7

209
159 WOŹNIAK Jarosław (1986 #9798 LO 4192)
MKS STS Lubartów (LLS)
204
187
63
10

83
9-16



63
10

209
160 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3631)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
208
177
70
7

49
25-28

74
5

64
9-10

208
161 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 1886)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
207
178
62
9-12

76
14-17

69
7-8

62
9-12

207
162 SOSNOWSKI Grzegorz (1960 #8295 LO 8752)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
207
179
53
13-16

83
9-16

62
9-12

62
9-12

207
163 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 4191)
MKS STS Lubartów (LLS)
241
110
69
7-8

98
5-8

40
17-24

40
17-24

207
164 WALA Krzysztof (1982 #22885 LO 952)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
218
158
62
9-12

83
9-16

62
9-12



207
165 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 6312)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
173
257
40
17-24

56
17-32

77
4

73
5-6

206
166 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 4378)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
239
113
77
4

76
14-17

25
25-32

53
13-16

206
167 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 4432)
UKS LIS Sierakowice (POM)
199
201
68
8

63
17-24

53
13-16

74
5

205
168 LINEK Adam (2004 #41866 LO 843)
LZS Żywocice (OPO)
209
176
53
13-16

83
9-16

40
17-24

69
7-8

205
169 FILBRANDT Tomasz (1990 #10690 LO 1941)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
146
327
48
17

98
5-8



59
12

205
170 GAMROT Patryk (1998 #29055 LO 3910)
niestow. woj. OPO (OPO)
177
248
69
7-8

83
9-16



53
13-16

205
171 STEUER Dariusz (1981 #3744 LO 3826)
KTS Gliwice (ŚLS)
218
159
69
7-8

96
7-8

40
17-24

10
65-96

205
172 DANIEL Artur (1982 #306 LO 1948)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
350
33


120
1
120
33-48
85
2



205
173 WANDACHOWICZ Jacek (1979 #953 LO 10233)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
118
420
60
11-12

58
21-24



85
2

203
174 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 1685)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
191
216


81
10-17

59
12

62
9-12

202
175 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 5264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
275
70
85
2
95
37-40
107
3-4





202
176 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 762)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
202
191
53
13-16

78
13-16

71
5-8



202
177 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 2352)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
201
194
53
13-16

63
17-24

69
7-8

69
7-8

201
178 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 3062)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
201
196
53
13-16

86
10-13

62
9-12

53
13-16

201
179 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 764)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
201
195
53
13-16

86
10-13

62
9-12



201
180 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 5924)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
201
197
59
12

81
10-17

61
11



201
181 RUDOMINA Kamil (1992 #11802 LO 1822)
KS ATS Stargard (ZPM)
195
210
64
9-10
69
E
58
21-24



73
5-6

200
182 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 7225)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
162
284
53
13-16



69
7-8

77
4

199
183 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 1630)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
215
168
44
17-20

98
5-8

19
31-40

57
9-16

199
184 GÓRAK Daniel (1983 #119 LO 6483)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)








198
5-8
198
185 LATAŁA Łukasz (1984 #38367 LO 8512)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
176
251
40
17-24

83
9-16

53
13-16

62
9-12

198
186 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 1890)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
214
171
69
7-8

76
14-17

53
13-16

53
13-16

198
187 KĘDZIERSKI Piotr (1984 #701 LO 8745)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
198
203
53
13-16

83
9-16

62
9-12

53
13-16

198
188 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 719)
ZKS Zielona Góra (LBU)
237
120
30
25
35
E
102
5

61
11



198
189 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 63)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
206
183
55
14

80
14

63
10



198
190 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 725)
ZKS Zielona Góra (LBU)
171
264
68
8



48
17

81
3

197
191 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 1174)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
202
192
62
9-12

78
13-16

57
9-16

57
9-16

197
192 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 1176)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
202
193
62
9-12

78
13-16

30
21-30

57
9-16

197
193 WELKE Daniel (1974 #5675 LO 5286)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
197
206
56
13-14

88
9-12

53
13-16

25
27-28

197
194 KURZAC Paweł (1983 #5093 LO 5322)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
197
207
72
6

81
10-17

44
17-20



197
195 PODSĘDEK Piotr (1994 #16903 LO 6054)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
265
77
85
2

110
3





195
196 WALENCKI Wojciech (1993 #21818 LO 5327)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
228
132
70
7

81
10-17

44
17-20



195
197 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 394)
MRKS Gdańsk (POM)
194
212


78
13-16

53
13-16

63
10

194
198 SMOLIŃSKI Kamil (1994 #26783 LO 6499)
IKRTS Józefów (MAZ)
194
211
62
9-12

61
18-25

71
5-8

40
17-24

194
199 BOLSĘGA Paweł (1994 #25101 LO 1148)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
190
218

5
E
46
25-32

62
9-12

85
2

193
200 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6541)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
193
213
53
13-16

63
17-24

53
13-16

77
4

193
201 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 3860)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
146
325
40
17-24

81
10-17

25
25-32

72
6

193
202 GDULA Adam (1977 #46737 LO 2471)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
156
301
25
25-32

78
13-16

53
13-16

62
9-12

193
203 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 2226)
MSZS Świdwin (ZPM)
190
217
53
13-16

68
17-20

69
7-8

56
13-14

193
204 ZWIERZ Przemysław (1996 #22718 LO 3857)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
202
190
40
17-24

81
10-17

72
6

40
17-24

193
205 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 1887)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
191
214
53
13-16

76
14-17

62
9-12

53
13-16

191
206 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1768)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
169
266


86
11-12

30
21-30

74
5

190
207 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 1203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
201
198


63
17-24

57
9-16

70
7

190
208 ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 5473)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
189
220
25
25-32

83
9-16

53
13-16

53
13-16

189
209 GLANOWSKI Jakub (1987 #43010 LO 358)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
207
181


96
7-8

53
13-16

40
17-24

189
210 TOKARSKI Krzysztof (1990 #47178 LO 4993)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
189
219
53
13-16

83
9-16

53
13-16

37
22

189
211 LIBERACKI Artur (1974 #47931 LO 7523)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
145
329


46
25-32

73
5-6

69
7-8

188
212 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 10961)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)
250
98
81
3

107
3-4





188
213 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 7181)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
177
245
52
15

63
17-24

62
9-12

62
9-12

187
214 BROŻEK Piotr (1993 #21769 LO 2839)
AKS Mikołów (ŚLS)
187
226
62
9-12

63
17-24

62
9-12

25
25-32

187
215 KAIM Adrian (1997 #26475 LO 1150)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
236
121

5
E
107
3-4

62
9-12

18
33-40

187
216 SZYMCZYK Jan (1997 #18047 LO 4106)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
96
489


96
6-9



90
1

186
217 STACH Wojciech (1986 #13992 LO 676)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
167
269
61
11

55
18-33

51
15-16

70
7

186
218 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 8154)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
186
230
40
17-24

56
17-32

68
8

62
9-12

186
219 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 3357)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
201
199
56
13-14
61
E
81
10-17

36
21-24

44
17-20

186
220 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7555)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
206
184
36
21-24

88
9-12

62
9-12

20
31-32

186
221 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 611)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
215
166
73
5-6



90
1
97
33-36
16
41-48

186
222 CIOCH Błażej (1987 #10741 LO 104)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
206
182
25
25-32

63
17-24

69
7-8

53
13-16

185
223 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 831)
LZS Żywocice (OPO)
207
180
40
17-24

83
9-16

62
9-12

40
17-24

185
224 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3836)
KTS Gliwice (ŚLS)
176
250
25
25-32
30
E
78
13-16

53
13-16

53
13-16

184
225 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 3839)
KTS Gliwice (ŚLS)
171
263
40
17-24

78
13-16

53
13-16

53
13-16

184
226 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 1684)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
186
231
62
9-12



68
8

53
13-16

183
227 MAJCHER Bartosz (1993 #18319 LO 4)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
264
78


98
5-8

85
2



183
228 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3614)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
154
309
27
25-28

78
13-16

40
17-24

64
9-10

182
229 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 72)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
181
238
42
19-20
47
E
77
15

57
13

44
19

181
230 RADEK Arkadiusz (1994 #35028 LO 6863)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
181
239
40
17-24

88
9-12

53
13-16

18
33-40

181
231 TRACZYK Mateusz (1992 #10697 LO 411)
MRKS Gdańsk (POM)
218
160
50
16

91
9-10

40
17-24



181
232 KALITA Artur (1970 #7786 LO 4103)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
181
240
71
5-8

110
3





181
233 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 2432)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
148
318
53
13-16

39
26-33

56
13-14

70
7

179
234 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław (1967 #6256 LO 5691)
KS GALAXY Białystok (PDL)
249
101
81
3

98
5-8





179
235 SELERSKI Mateusz (1996 #34260 LO 5732)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
182
236
36
21-24

76
14-17

62
9-12

40
17-24

178
236 ŚWIRSKI Marcin (1996 #24234 LO 5976)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
222
149
63
10

98
5-8

17
33-48



178
237 ADAMCZYK Paweł (1995 #18797 LO 7985)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
135
361


92
9

25
25-32

60
11-12

177
238 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 1186)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
164
277
44
17-20

63
17-24

57
9-16

57
9-16

177
239 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 7134)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
199
202
74
5

63
17-24

40
17-24



177
240 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 5289)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
177
244
27
25-28

78
13-16

72
6



177
241 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 6023)
LUKS Straszyn (POM)
182
237
63
10



60
11-12

53
13-16

176
242 KOTYL Wojciech (1996 #23869 LO 2922)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
144
333
14
49-59
19
E
55
18-33

70
7

51
15-16

176
243 WITCZAK Marek (1997 #21961 LO 4350)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
173
260
51
15-16

78
13-16



47
17-18

176
244 KICIAK Bartosz (1986 #1869 LO 4198)
MKS STS Lubartów (LLS)
176
249
40
17-24

83
9-16

53
13-16

40
17-24

176
245 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 366)
KS Dąbcze (WLP)
180
243
68
8

68
17-20

40
17-24

38
21-22

176
246 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 850)
LZS Żywocice (OPO)
176
252
53
13-16

83
9-16

40
17-24



176
247 KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 3055)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
113
433


66
18-21

47
17-18

62
9-12

175
248 RYŁÓW Mariusz (1977 #10167 LO 1790)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
182
235
53
13-16

49
25-28

73
5-6

44
17-20

175
249 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 6535)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
187
225
62
9-12
67
E
46
25-32

62
9-12

25
25-32

175
250 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 2012)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
226
139
70
7

88
9-12



17
33-48

175
251 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
174
255
23
29

98
5-8

53
13-16



174
252 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 2587)
UMKTS LOB Dęblin (LLS)
173
258
34
23-24

63
17-24

69
7-8

40
17-24

172
253 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 7191)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
132
371


63
17-24

69
7-8

40
17-24

172
254 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 343)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
228
133
74
5

98
5-8





172
255 WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 2866)
SMS Włodawa (LLS)
130
379
25
25-32



65
9

81
3

171
256 LISTEK Damian (1984 #42796 LO 4990)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
171
262
53
13-16

56
17-32

62
9-12

53
13-16

171
257 POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 1766)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
166
273
25
25-32

63
17-24

30
21-30

77
4

170
258 ŚLIWIŃSKI Marcin (1994 #35312 LO 6643)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
163
280
70
7



40
17-24

60
11-12

170
259 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 2480)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
156
302
53
13-16

63
17-24

40
17-24

53
13-16

169
260 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 7726)
UKS ATS Białystok (PDL)
155
305
39
21

63
17-24

53
13-16

53
13-16

169
261 KRAWCZYK Mateusz (1991 #8754 LO 6929)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
214
170


78
13-16

62
9-12

29
25-26

169
262 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 3064)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
159
291
53
13-16



53
13-16

62
9-12

168
263 MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 4050)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
168
267
77
4
82
E
46
25-32

40
17-24

40
17-24

168
264 REUCKI Adam (1972 #6819 LO 10440)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
242
107
61
11

107
3-4





168
265 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5413)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
139
347
25
25-32

61
18-25

53
13-16

53
13-16

167
266 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 881)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
180
242
17
33-48

88
9-12

62
9-12

10
65-96

167
267 DWORAKOWSKI Rafał (1992 #10481 LO 5024)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
95
493




85
2

81
3

166
268 DZIDA Henryk (1964 #2512 LO 1956)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
142
339
36
21-24

42
29-32

64
9-10

60
11-12

166
269 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 1201)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
175
253
44
17-20

78
13-16

44
17-20



166
270 SAGAN Jakub (1982 #311 LO 5848)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
136
356
40
17-24

56
17-32

40
17-24

69
7-8

165
271 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 5956)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
111
444


56
17-32

40
17-24

69
7-8

165
272 STOCHMAL Maciej (1996 #21652 LO 3231)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
164
278
81
3

83
9-16





164
273 WALOWSKI Mateusz (1995 #20017 LO 7010)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
120
412
36
21-24



59
12

68
8

163
274 STĘPIŃSKI Piotr (1996 #25512 LO 3169)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
181
241
44
17-20
49
E
61
18-25



53
13-16

163
275 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 675)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
128
384
17
33-48

55
18-33

56
13-14

51
15-16

162
276 JUCHNIEWICZ Jakub (1990 #34835 LO 1513)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
162
286
55
14

107
3-4





162
277 BERNACKI Łukasz (1993 #22544 LO 5496)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
161
288
40
17-24

46
25-32

62
9-12

53
13-16

161
278 PRUS-STROWSKI Karol (1986 #1189 LO 1673)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
239
114


115
2
160
17-32




160
279 TOBIASZ Wojciech (1992 #16923 LO 10870)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
222
150
62
9-12

98
5-8





160
280 GOLA Błażej (1991 #9600 LO 3219)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
160
290
62
9-12

98
5-8





160
281 ŻABIŃSKI Marcin (1990 #23657 LO 571)
UKS SMECZ Konin (WLP)
107
456
36
21-24



53
13-16

70
7

159
282 URBAN Wojciech (1999 #33486 LO 4183)
LKTS Luboń (WLP)
133
369
44
17-20

68
17-20



47
17-18

159
283 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 3077)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
254
92
44
17-20
49
E
110
3





159
284 SKRZYPEK Grzegorz (1996 #32339 LO 6299)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
128
388
25
25-32

63
17-24

18
33-40

70
7

158
285 MINDA Michał (1988 #6963 LO 1538)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
158
293
40
17-24

78
13-16

40
17-24

17
33-48

158
286 SŁOMKA Tomasz (1972 #1502 LO )
()
235
127
60
11-12

98
5-8





158
287 JURZAK Łukasz (1983 #9754 LO 4748)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
112
439
17
33-48

78
13-16

15
49-56

62
9-12

157
288 GLEGOŁA Paweł (1980 #1174 LO 4100)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
157
299
71
5-8

86
10-13





157
289 BUCZEK Rafał (1975 #41886 LO 2076)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
144
334
44
17-20

49
25-28

51
15-16

56
13-14

156
290 WARDZYŃSKI Marian (1973 #4536 LO 7505)
UKS Wola Osowińska (LLS)
116
427
60
11-12

56
17-32



40
17-24

156
291 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 1506)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
131
375


78
13-16

53
13-16

25
25-32

156
292 WASYLKOWSKI Nestor (1992 #9733 LO 6987)
KU AZS AWF Wrocław (DŚL)
156
300




90
1
156
13-16


156
293 KREFT Krystian (1994 #19110 LO 410)
MRKS Gdańsk (POM)
138
353
20
32

63
17-24



72
6

155
294 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 4237)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
127
393
17
33-48



70
7

68
8

155
295 GAŁUSZKA Jacek (1972 #661 LO 1767)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
138
350
62
9-12

46
25-32

30
21-30

47
17-18

155
296 BOBEK Gracjan (1979 #43529 LO 1788)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
138
352
53
13-16

58
21-24



44
17-20

155
297 ŻARSKI Paweł (1992 #25627 LO 6932)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
157
298


88
9-12

25
25-32

42
19-20

155
298 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 445)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
155
304
27
25-28

68
17-20

60
11-12



155
299 ODELSKI Piotr (1983 #603 LO )
()
155
307
72
6

83
9-16





155
300 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 405)
MRKS Gdańsk (POM)
145
330
52
15

49
25-28

40
17-24

53
13-16

154
301 WOZBANOWICZ Dawid (1997 #32888 LO 1946)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
166
272
46
18



68
8

40
17-24

154
302 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5018)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
154
308
44
17-20

39
26-33

71
5-8



154
303 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 7342)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
188
222


88
9-12

40
17-24

25
25-32

153
304 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 2410)
KS GOTYK Toruń (KPM)
168
268


88
9-12

40
17-24

25
25-32

153
305 DUDZIŃSKI Jakub (1996 #21287 LO 7977)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
225
143
65
9

88
9-12





153
306 MASŁOWSKI Jakub (1996 #21748 LO 1731)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
312
44
62
9-12
67
E


85
2



152
307 KRZYŚKA Dominik (1996 #39438 LO 3623)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
118
419
27
25-28
32
E
42
29-32

40
17-24

68
8

150
308 DĄBROWSKI Igor (1993 #24806 LO 3498)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
113
435


63
17-24

25
25-32

62
9-12

150
309 GUZEK Mateusz (2002 #34615 LO 6064)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
141
343
53
13-16



44
17-20

53
13-16

150
310 MARUD Grzegorz (1988 #19161 LO 5973)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
162
287
51
15-16

55
18-33



44
17-20

150
311 KOWALEWSKI Kamil (1990 #12042 LO 791)
KTS Legnica (DŚL)
150
314
51
15-16

55
18-33

44
17-20

25
25-32

150
312 MATUSIEWICZ Kamil (1996 #36447 LO 6664)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
142
340
44
17-20

81
10-17

17
33-48

25
25-32

150
313 WALOSZCZYK Grzegorz (1985 #4131 LO 6934)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
149
317
44
17-20

49
25-28

25
25-32

56
13-14

149
314 LEFEK Sylwester (1968 #47266 LO 5174)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
136
357
25
25-32

56
17-32

40
17-24

53
13-16

149
315 NOWAK Emil (2001 #35831 LO 2864)
SMS Włodawa (LLS)
136
359
17
33-48

56
17-32

40
17-24

53
13-16

149
316 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 2138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
162
283
25
25-32

39
26-33

70
7

40
17-24

149
317 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 8155)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
149
316
40
17-24

56
17-32

53
13-16

39
21

149
318 LEBRECHT Bartosz (1996 #18307 LO 6496)
IKRTS Józefów (MAZ)
148
319


86
10-13



62
9-12

148
319 KOWALSKI Mateusz (1991 #14622 LO 9309)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
111
447
25
25-32

61
18-25

25
25-32

62
9-12

148
320 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 2934)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
216
165
56
13-14

92
9





148
321 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 243)
LUKS Chełmno (KPM)
188
223
62
9-12

86
10-13





148
322 OLEK Jan (1992 #15610 LO 4105)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
148
320
62
9-12

86
10-13





148
323 JUREWICZ Mateusz (1986 #2024 LO 2435)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
187
229
40
17-24

107
3-4





147
324 DZIDA Karol (1995 #26393 LO 6949)
DŻENTELMENI Poznań (WLP)
147
321


107
3-4

40
17-24



147
325 DURAJCZYK Tomasz (1979 #1221 LO 1776)
KTS Wolbromek (DŚL)
72
576




72
6

74
5

146
326 GRZYB Marcin (1988 #17873 LO 525)
BŁĘKITNI Leopoldów (LLS)
88
510
15
49-56

56
17-32

17
33-48

73
5-6

146
327 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 2937)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
155
306
36
21-24



51
15-16

59
12

146
328 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 7373)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
129
381
36
21-24

63
17-24

30
21-30

47
17-18

146
329 KURZAK Bronisław (1947 #4897 LO 3223)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
198
204
62
9-12

83
9-16





145
330 PROKOP Karol (1995 #38109 LO 8750)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
158
295
40
17-24

56
17-32



48
17

144
331 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 1427)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
137
354
44
17-20



53
13-16

46
17-19

143
332 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 3821)
KTS Gliwice (ŚLS)
170
265
40
17-24

63
17-24

17
33-48

40
17-24

143
333 CYNDERA Jakub (1994 #29714 LO 4086)
OKS Olesno (OPO)
143
335
40
17-24

63
17-24

40
17-24

40
17-24

143
334 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 846)
LZS Żywocice (OPO)
143
336
40
17-24

63
17-24

40
17-24

40
17-24

143
335 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 4679)
OKS Olesno (OPO)
143
337
40
17-24

63
17-24

25
25-32

40
17-24

143
336 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 2385)
VICTORIA Chróścice (OPO)
128
385
25
25-32

63
17-24

40
17-24

40
17-24

143
337 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 233)
LUKS Chełmno (KPM)
128
387


78
13-16

25
25-32

40
17-24

143
338 PISZCZATOWSKI Maciej (2000 #33613 LO 7175)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
177
246


63
17-24

62
9-12

18
33-40

143
339 CHUDY Marcin (1996 #31912 LO 3616)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
160
289
60
11-12

68
17-20

15
49-56



143
340 ŚWIERCZEK Damian (1989 #6083 LO 8793)
KS LIMA Pruszków (MAZ)
71
579




71
5-8

71
5-8

142
341 ŁĄCKI Marek (1984 #13257 LO 2627)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
158
292


42
29-32

56
13-14

44
17-20

142
342 TROKA Mateusz (1993 #14783 LO 1945)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)







53
13-16
140
17-20
140
343 SZYDŁO Stanisław (1970 #1506 LO 4704)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
124
399
25
25-32

46
25-32

17
33-48

69
7-8

140
344 PODSIADŁO Andrzej (1979 #47176 LO 4991)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
121
405
25
25-32

56
17-32

40
17-24

44
19

140
345 GERLIC Piotr (1987 #10045 LO 127)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
77
555
77
4





62
9-12

139
346 FERENC Piotr (1996 #27596 LO 1940)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
147
323


86
11-12



53
13-16

139
347 WRZOSEK Andrzej (1972 #9173 LO 1006)
UKS Maków (ŁDZ)
86
519
25
25-32

61
18-25



53
13-16

139
348 SANKOWSKI Marcin (1995 #15398 LO 1675)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
139
348


103
4-5

36
21-24



139
349 KOLMAN Marcin (1997 #29878 LO 824)
LZS Żywocice (OPO)
105
463
40
17-24



25
25-32

73
5-6

138
350 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 448)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
153
310
44
17-20

58
21-24



36
21-24

138
351 DURAK Kamil (1987 #15748 LO 2840)
AKS Mikołów (ŚLS)
158
294
62
9-12
67
E
46
25-32

25
25-32

17
33-48

138
352 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 100)
UKS Olesno (MŁP)
200
200
40
17-24

98
5-8





138
353 GAŁECKI Paweł (1989 #44218 LO 7603)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
150
315
36
21-24

61
18-25



40
17-24

137
354 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 399)
MRKS Gdańsk (POM)
75
566
26
27

49
25-28



61
11

136
355 PRZYBYŁ Mateusz (1988 #13316 LO 367)
KS Dąbcze (WLP)
76
560
36
21-24



40
17-24

60
11-12

136
356 BARSZCZ Krzysztof (1972 #3201 LO 4188)
MKS STS Lubartów (LLS)
121
406
25
25-32

56
17-32

40
17-24

40
17-24

136
357 DEMBOWSKI Krzysztof (1969 #49323 LO 2795)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
136
358
50
16

46
25-32

40
17-24

25
25-32

136
358 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 2610)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
136
360
39
21

97
7





136
359 ANCHIM Piotr (1990 #8416 LO 7166)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
62
622




62
9-12

73
5-6

135
360 DEIGSLER Michał (1993 #34531 LO 4176)
LKTS Luboń (WLP)
111
448
21
29-32
26
E
58
21-24



51
15-16

135
361 FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 2429)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
131
374
25
25-32

39
26-33

56
13-14

40
17-24

135
362 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 64)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
185
233
70
7
75
E
60
22





135
363 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 1629)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
141
344
36
21-24

63
17-24

30
21-30

35
19-27

134
364 KOŁACHA Konrad (2001 #37669 LO 2351)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
116
426
53
13-16

63
17-24



18
33-40

134
365 RADWAŃSKI Robert (1982 #315 LO 4138)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
197
208
53
13-16

81
10-17





134
366 IGNACZEWSKI Michał (1990 #19635 LO 5351)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
134
363
46
18

88
9-12





134
367 KOŁOS Arkadiusz (2001 #33820 LO 1619)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
80
538
53
13-16



27
WZTS

53
13-16

133
368 RUSZCZYŃSKI Krzysztof (1981 #47363 LO 6920)
MACOVIA Maków Mazow. (MAZ)
133
366
36
21-24

61
18-25

36
21-24

25
25-32

133
369 NITEK Jarosław (1989 #3806 LO 3784)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
133
370
72
6

61
18-25





133
370 KWAŚNICKI Krzysztof (1984 #6015 LO 1789)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
113
438
53
13-16

42
29-32



36
21-24

131
371 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 7430)
MTS Kwidzyn (POM)
131
376
28
26

63
17-24

40
17-24

25
25-32

131
372 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 7773)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
131
377
33
24

98
5-8





131
373 ROGÓŻ Grzegorz (1983 #1704 LO 5887)
TOP Bolesławiec (DŚL)







85
2
130
21-24
130
374 ŻUBEREK Jakub (2001 #35900 LO 5923)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
113
436
14
49-59

55
18-33

14
49-64

61
11

130
375 BILECKI Grzegorz (1999 #38939 LO 6747)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
124
398
21
29-32

78
13-16

25
27-28

27
25-28

130
376 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 1145)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
124
400
56
13-14

58
21-24

10
65-96

16
45-48

130
377 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 7626)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
177
247
61
11
66
E
63
17-24





129
378 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 6170)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
129
382
53
13-16

46
25-32

30
21-30



129
379 BARTOSZEWSKI Michał (1997 #32980 LO 4079)
AKTYWNI Słubice (LBU)
129
383
57
13

72
17





129
380 TWARDOWSKI Szymon (1997 #21757 LO 4705)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
133
368
25
25-32

63
17-24



40
17-24

128
381 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
128
386
42
19-20

46
25-32

40
17-24

40
17-24

128
382 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 1754)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
162
285


63
17-24

30
21-30

35
19-27

128
383 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 397)
MRKS Gdańsk (POM)
103
467


63
17-24

40
17-24

25
25-32

128
384 ROKITA Gracjan (1989 #47268 LO 5172)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
106
460
18
33-40

56
17-32

25
25-32

46
18

127
385 ZIĘTARA Ksawery (2002 #38935 LO 2854)
AKS Mikołów (ŚLS)
103
468
40
17-24

46
25-32

17
33-48

40
17-24

126
386 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO )
()
189
221
48
17

78
13-16





126
387 CHWOJKO Marcin (1975 #12832 LO 7979)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
126
395
63
10

63
17-24





126
388 TOMCZAK Robert (1973 #44398 LO 4084)
AKTYWNI Słubice (LBU)
70
588


70
18



55
14

125
389 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 1171)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
132
372
25
25-32

46
25-32

44
17-20

35
19-27

125
390 GOLA Paweł (1988 #8143 LO 3221)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
124
401
68
8

56
17-32





124
391 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 3090)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
53
669




53
13-16

70
7

123
392 WASIAK Damian (1997 #27979 LO 3171)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
113
434
25
25-32
30
E
39
26-33

44
17-20

40
17-24

123
393 PODSĘDEK Mateusz (1995 #18432 LO 6053)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
167
271
62
9-12

61
18-25





123
394 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 8208)
ATS Lublin (LLS)
163
281
25
25-32

98
5-8





123
395 KUŹNIAK Łukasz (1999 #38876 LO 5184)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
122
403
64
9-10

58
21-24





122
396 WODNIAK Ireneusz (1963 #40430 LO 834)
LZS Żywocice (OPO)
121
409
18
33-40

63
17-24

18
33-40

40
17-24

121
397 GODZISZ Daniel (1978 #29164 LO 7665)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
121
404
17
33-48

56
17-32

40
17-24

25
25-31

121
398 FRANC Igor (2005 #36385 LO 3278)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
173
259
34
23-24

87
11





121
399 ŚWIERCZYŃSKI Daniel (1979 #2860 LO 4902)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
172
261
40
17-24

81
10-17





121
400 STAŃCZUK Mateusz (2001 #30871 LO 86)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
52
689




52
15

68
8

120
401 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 29)
KS Mysław (ŚLS)
102
474
17
33-48

63
17-24

14
49-64

40
17-24

120
402 SAWICKI Grzegorz (1977 #47115 LO 584)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
117
421
18
33-40

46
25-32

53
13-16

21
29-32

120
403 PRZYBYTKOWSKI Łukasz (1978 #47308 LO 231)
LUKS Chełmno (KPM)
121
408


78
13-16

25
25-32

17
33-48

120
404 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO )
()
120
414
42
19-20

78
13-16





120
405 CZERNIK Mateusz (1989 #8045 LO 6478)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
120
415


120
1





120
  WROTNIAK Julian (2004 #53599 LO 10471)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)







16
41

16
406 JARMOŁOWICZ Kamil (1996 #20655 LO 7234)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
120
416
44
17-20

76
14-17





120
407 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 7721)
UKS ATS Białystok (PDL)
66
601
26
27



40
17-24

53
13-16

119
408 WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 2862)
SMS Włodawa (LLS)
82
528
40
17-24



25
25-32

53
13-16

118
409 JANOWICZ Piotr (1973 #43138 LO 154)
GKTS Gdańsk (POM)
78
551


78
13-16



40
17-24

118
410 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 7340)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
78
544




53
13-16

64
9-10

117
411 KIEŁBIK Michał (1984 #28790 LO 7605)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
117
422
25
25-32

39
26-33

17
33-48

53
13-16

117
412 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 1634)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
118
417
25
25-32



57
9-16

35
19-27

117
413 JABŁOŃSKI Paweł (1987 #19026 LO 6529)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
76
562
25
25-32
30
E
46
25-32



40
17-24

116
414 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 5332)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
97
485
17
33-48

55
18-33

25
25-32

36
21-24

116
415 KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 5418)
KSTS Krosno (PKR)
152
312
53
13-16

63
17-24





116
416 UZARCZYK Witold (1994 #10385 LO 1005)
UKS Maków (ŁDZ)
134
364
77
4

39
26-33





116
417 MICHALSKI Jakub (1990 #13502 LO 219)
MCKS Czeladź (ŚLS)
116
424
53
13-16

46
25-32

17
33-48



116
418 TOMOŃ Grzegorz (1996 #21416 LO 3520)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
116
425
53
13-16

63
17-24





116
419 KULPA Maksymilian (1989 #8862 LO 7521)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
87
514




53
13-16

62
9-12

115
420 ROSOŁOWSKI Sebastian (1976 #33257 LO 1793)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
89
508
27
25-28



44
17-20

44
17-20

115
421 CZAJA Cezary (1997 #24222 LO 1774)
KTS Wolbromek (DŚL)
187
227


98
5-8

17
33-48



115
422 MARCZYKOWSKI Rafał (1996 #23509 LO 7978)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
165
275


115
2





115
423 KLAG Tomasz (1980 #291 LO 4005)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
115
428


115
2





115
424 CELARY Mateusz (1995 #28515 LO 1616)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
74
567




74
5

40
17-24

114
425 UZARCZYK Michał (1988 #10384 LO 1004)
UKS Maków (ŁDZ)
175
254
53
13-16

61
18-25





114
426 LESZCZYŃSKI Krzysztof (1983 #1501 LO 3080)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
114
429
74
5



40
17-24



114
427 BANACHOWICZ Aleksander (1994 #17287 LO 1810)
KS ATS Stargard (ZPM)
44
722




44
17-20

69
7-8

113
428 BARAN Robert (1972 #20416 LO 7500)
UKS Wola Osowińska (LLS)
73
575
17
33-48

56
17-32



40
17-24

113
429 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 3598)
LUKS Chełmno (KPM)
128
389


88
9-12



25
25-32

113
430 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 849)
LZS Żywocice (OPO)
96
488
25
25-32

46
25-32

18
33-40

40
17-24

111
431 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3796)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
111
446
25
25-32

61
18-25

25
25-32



111
432 BRIEGER Michał (1983 #5268 LO 4660)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
70
585




70
7

40
17-24

110
433 PIOTROWSKI Tadeusz (1963 #9764 LO 1542)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
118
418
40
17-24



53
13-16

17
33-48

110
434 KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8744)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
121
407


56
17-32

25
25-32

28
25-27

109
435 ZIĘBA Marek (1994 #24117 LO 8205)
ATS Lublin (LLS)
109
452
53
13-16

56
17-32





109
436 SUBIK Filip (1996 #20737 LO 4061)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
71
583


46
25-32



62
9-12

108
437 GAWIEŃCZYK Mieczysław (1949 #25164 LO 2797)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
103
472
37
22

46
25-32



25
25-32

108
438 ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 2295)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
133
367
62
9-12

46
25-32





108
439 KURLENDA Adam (1966 #36845 LO 7772)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
108
453


46
25-32

62
9-12



108
440 KOTYL Krzysztof (1990 #18376 LO 2921)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
108
454
17
33-48

55
18-33

36
21-24



108
441 KOZIEŁ Paweł (1993 #18856 LO 2303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
188
224


107
3-4





107
442 KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 6387)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
141
345
25
25-32

63
17-24

19
31-40



107
443 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 1852)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
69
590




44
17-20

62
9-12

106
444 LICA Marcin (1979 #5 LO 4663)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
53
669




53
13-16

53
13-16

106
  PAWŁOWSKI Rafał (2005 #40203 LO 5863)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
53
669




53
13-16

53
13-16

106
446 BARANOWSKI Mariusz (1969 #12066 LO 4187)
MKS STS Lubartów (LLS)
98
479
25
25-32

56
17-32

17
33-48

25
25-32

106
447 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 1835)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
142
342
62
9-12
67
E
39
26-33





106
448 KIEŁBASA Wojciech (2001 #36875 LO 87)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
55
660




55
14

50
16

105
449 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 3776)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
111
443




65
9

40
17-24

105
450 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2764)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
147
322
40
17-24



40
17-24

25
25-32

105
451 ELIASZ Adrian (1981 #6451 LO 2492)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
97
484
40
17-24



40
17-24

25
25-32

105
452 PILARCZYK Filip (1986 #2088 LO 3351)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
97
487
25
25-32

55
18-33



25
25-32

105
453 SZACHNOWSKI Jacek (1977 #491 LO 759)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
167
270


105
4





105
454 MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 1841)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
130
380
44
17-20

61
18-25





105
455 MOJKA Piotr (1994 #24699 LO 4665)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
64
610




64
9-10

40
17-24

104
456 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 2433)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
71
582
25
25-32



25
25-32

53
13-16

103
457 KONSTANTYN Paweł (1983 #825 LO 6853)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
110
449
17
33-48



68
8

18
33-40

103
458 WICHER Robert (1969 #41870 LO 832)
LZS Żywocice (OPO)
128
391
40
17-24

63
17-24





103
459 SARNECKI Michał (1991 #10409 LO 5659)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
103
470


103
4-5





103
460 KIEROŃSKI Adam (1969 #249 LO 91)
UKS Olesno (MŁP)
103
471
40
17-24

63
17-24





103
461 WIANKOWSKI Damian (1994 #35446 LO 323)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
102
475
44
17-20

58
21-24





102
462 LEMAŃSKI Stanisław (2003 #34869 LO 4671)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
60
631




60
11-12

40
17-24

100
463 ROŻEK Paweł (2001 #43573 LO 8751)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
65
604
25
25-32



40
17-24

33
24

98
464 STRZEJA Andrzej (1971 #31071 LO 5471)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
111
445
25
25-32

46
25-32

25
25-32

27
25-28

98
465 NOSSOL Józef (1954 #40427 LO 827)
LZS Żywocice (OPO)
96
492
25
25-32

46
25-32



27
25-28

98
466 ZDYBEL Stanisław (2003 #43982 LO 7228)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
98
480


56
17-32

17
33-48

25
25-32

98
467 ŚWIDNIK Bartłomiej (1979 #18911 LO 8263)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
106
462
25
25-32

56
17-32



17
33-48

98
468 TABOR Tomasz (1981 #1256 LO 1233)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
183
234


98
5-8





98
469 UTYLSKI Rafał (1983 #175 LO 272)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
163
282


98
5-8





98
470 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 60)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
138
351


98
5-8





98
471 KILJANEK Kamil (1994 #15802 LO 356)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
98
481


98
5-8





98
472 ŻELENGOWSKI Radosław (1977 #12748 LO 2609)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
98
482
23
29

75
16





98
473 MISIAK Mateusz (1995 #35252 LO 3326)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
76
559
17
33-48



40
17-24

40
17-24

97
474 JAKUBIK Dawid (1985 #40206 LO 5970)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
89
509
17
33-48

55
18-33

17
33-48

25
25-32

97
475 KOT Zbigniew (1971 #6635 LO 1978)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
105
464
25
25-32

55
18-33

14
49-64

17
33-46

97
476 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 415)
MRKS Gdańsk (POM)
152
313
34
23-24

63
17-24





97
477 SARNIK Grzegorz (1991 #8229 LO 5758)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
97
483
44
17-20



53
13-16



97
478 MUCA Paweł (1983 #42074 LO 5084)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
123
402
36
21-24



60
11-12



96
479 SŁUPSKI Tomasz (1988 #35921 LO 7634)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
113
437
40
17-24

56
17-32





96
480 PYZIK Marek (1958 #5056 LO 3229)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
96
490
40
17-24

56
17-32





96
481 GUZY Karol (1999 #38115 LO 3222)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
96
491
40
17-24

56
17-32





96
482 CYBULSKI Jacek (1978 #25172 LO 2794)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
42
745
42
19-20





53
13-16

95
483 BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 7324)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
103
469


78
13-16



17
33-48

95
484 GRUDZIEŃ Piotr (1991 #18211 LO 736)
ZKS Zielona Góra (LBU)
95
494
34
23-24
39
E
56
23-24





95
485 BOŻEK Patryk (1999 #32843 LO 7792)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
77
553




77
4

17
33-48

94
486 BOSSOWSKI Cezary (1995 #29767 LO 7230)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
156
303


94
8-9





94
487 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 1458)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
94
496
14
49-64

63
17-24

17
33-48



94
488 PŁUSA Robert (1973 #38100 LO 8515)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
102
473




40
17-24

53
13-16

93
489 KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 6549)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
40
757




40
17-24

53
13-16

93
490 TWORKOWSKI Piotr (1975 #52573 LO 7836)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
53
669




53
13-16

40
17-24

93
491 MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 7597)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
53
679
17
33-48



36
21-24

40
17-24

93
492 ŚWIATŁOŃ Piotr (1989 #20698 LO 2476)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
93
501


78
13-16

15
49-56



93
493 POŁUBOCZKO Maciej (1997 #44548 LO 1961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
71
580
27
25-28



44
17-20

21
29-32

92
494 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 3163)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
145
332
53
13-16

39
26-33





92
495 KUJAWA Rafał (1971 #28816 LO 5288)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
94
497
27
25-28

49
25-28

16
41-48



92
496 MACZUŻAK Bartłomiej (1995 #17284 LO 4145)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
51
696




51
15-16

40
17-24

91
497 LIWSKI Krzysztof (1995 #17581 LO 6019)
LUKS Straszyn (POM)
165
274


91
9-10





91
498 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 3143)
KTS Jelenia Góra (DŚL)
139
349
25
27-28

66
19-20





91
499 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 84)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
126
396
25
27-28

66
19-20





91
500 JARKOWSKI Marcin (1975 #894 LO 7170)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







90
1

90
501 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 3506)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
64
613
25
25-32



25
25-32

40
17-24

90
502 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 2863)
SMS Włodawa (LLS)
88
513
17
33-48

56
17-32



17
33-48

90
503 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 765)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
152
311




90
1



90
504 BARA Dariusz (1993 #30110 LO 7375)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
107
457
25
25-32

46
25-32

19
31-40



90
505 KOSZYK Bogusław (1987 #2628 LO 112)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
90
505




90
1



90
506 XU Wenliang (1988 #23654 LO 392)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
90
506




90
1



90
507 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 5354)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
64
611
24
28



40
17-24

25
25-32

89
508 GAWŁOWSKI Krzysztof (1990 #27472 LO 6658)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
86
518
14
49-59

55
18-33

17
33-48

17
33-46

89
509 STRZAŁKA Marek (1969 #20431 LO 4060)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
59
639
14
49-64





74
5

88
510 LUBIK Tomasz (1987 #1183 LO 2611)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
165
276


88
9-12





88
511 GŁĄB Damian (1989 #11060 LO 7262)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
128
392


88
9-12





88
512 KĄDZIELA Marek (1982 #288 LO 3340)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
88
511


88
9-12





88
513 JURKIEWICZ Marcin (1977 #44061 LO 341)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
88
512


88
9-12





88
514 MYSZEWSKI Adrian (1975 #978 LO 1537)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
25
900




25
25-32

62
9-12

87
  PIASECKI Piotr (1991 #34690 LO 830)
LZS Żywocice (OPO)
25
900




25
25-32

62
9-12

87
516 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 3819)
KTS Gliwice (ŚLS)
92
504




62
9-12

25
25-32

87
517 KOWALCZYK Piotr (1979 #17270 LO 2265)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
83
525
18
33-39



44
17-20

25
25-32

87
518 RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 1632)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
101
476
17
33-48

46
25-32

19
31-40

22
28-33

87
519 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 3968)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
157
297
62
9-12



25
25-32



87
520 KONKEL Krzysztof (1975 #37592 LO 6189)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
21
965
21
31





65
9

86
521 TOMCZAK Krzysztof (1992 #24581 LO 6935)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
107
458
44
17-20

42
29-32





86
522 SZOTEK Karol (1981 #544 LO 3830)
KTS Gliwice (ŚLS)
125
397
85
2







85
523 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 3648)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
112
442
36
21-24

49
25-28





85
524 DOBROWOLAŃSKI Bartosz (1992 #21347 LO 450)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
85
521
85
2







85
525 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5008)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
44
722




44
17-20

40
17-24

84
526 FRANC Dariusz (1965 #9410 LO 1028)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
84
523
22
30

62
21





84
527 KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 2427)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
61
628
25
25-32



18
33-43

40
17-24

83
528 GIZIŃSKI Adrian (1992 #40819 LO 3619)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
81
529
18
33-40
23
E
42
29-32

13
57-64

18
33-36

83
529 BRYLAK Paweł (1994 #25808 LO )
()
145
331
44
17-20

39
26-33





83
530 BOHATCZUK Marcin (1980 #6250 LO 5958)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
83
526


83
9-16





83
531 MISIARZ Paweł (2003 #44305 LO 9002)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
59
636
25
25-32



17
33-48

40
17-24

82
532 HEŁMECKI Szymon (2001 #38944 LO 4316)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
42
737
17
33-48



25
25-32

40
17-24

82
533 MROZIK Sebastian (1992 #7946 LO 2768)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
57
647
40
17-24



17
33-48

25
25-32

82
534 MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 6020)
LUKS Straszyn (POM)
82
527
42
19-20



40
17-24



82
535 PODSIADŁO Maciej (1989 #9705 LO 3971)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)







81
3

81
536 BOGDAŁ Ryszard (1958 #36430 LO 8505)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
121
410
25
25-32

56
17-32





81
537 CHODZYŃSKI Sylwester (1969 #42810 LO 6893)
KTS Sandomierz (ŚWI)
106
461
25
25-32

56
17-32





81
538 ŚLIWIŃSKI Maciej (1989 #10837 LO 6667)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
81
531


81
10-17





81
539 TATAJ Michał (1991 #13132 LO 5660)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
81
532


81
10-17





81
540 KAZNOWSKI Marcin (1996 #23035 LO 527)
BŁĘKITNI Leopoldów (LLS)
81
533
25
25-32

56
17-32





81
541 OSIKA Sławomir (1990 #7784 LO 4053)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
81
535
81
3







81
542 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2277)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
18
982




18
33-43

62
9-12

80
543 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 2402)
KS GOTYK Toruń (KPM)
93
500




40
17-24

40
17-24

80
544 RUDO Adam (2003 #35661 LO 7403)
MRKS Gdańsk (POM)
79
543




40
17-24

40
17-24

80
545 DROPAŁA Michał (1991 #12674 LO 629)
DOKIS Dobrodzień (OPO)
40
757




40
17-24

40
17-24

80
  JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 7718)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
757




40
17-24

40
17-24

80
  SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 6313)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
40
757




40
17-24

40
17-24

80
  SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 3973)
UKS Białobrzegi (PDL)
40
757




40
17-24

40
17-24

80
549 FRĄTCZAK Arkadiusz (1973 #3417 LO 285)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
40
777
40
17-24





40
17-24

80
550 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 447)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
65
602




44
17-20

36
21-24

80
551 BAJER Kamil (1996 #42501 LO 45)
KS Mysław (ŚLS)
85
520
17
33-48

46
25-32



17
33-48

80
552 KOWALSKI Damian (1993 #26265 LO 49)
KS Mysław (ŚLS)
105
465
17
33-48

63
17-24





80
553 DERKOWSKI Robert (1969 #956 LO 9081)
GLKS Jaworzyna Śląska (DŚL)
105
466
25
25-32

55
18-33





80
554 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 2915)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
97
486
25
25-32

55
18-33





80
555 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 7271)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
94
498
17
33-48

63
17-24





80
556 MUCHA Łukasz (1981 #20585 LO 6108)
UKS ORZEŁ Prusice (DŚL)
80
537
44
17-20



36
21-24



80
557 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 25)
KS Mysław (ŚLS)
80
539
17
33-48

46
25-32

17
33-48



80
558 KALINOWSKI Mateusz (1995 #27224 LO 48)
KS Mysław (ŚLS)
17
1026




17
33-48

62
9-12

79
559 MARCINIAK Zbigniew (1982 #29237 LO 2422)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
39
796


39
26-33



40
17-24

79
560 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 1192)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
44
722




44
17-20

35
19-27

79
561 MAŚLAK Marek (1960 #7517 LO 980)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
84
522
21
29-32

42
29-32

13
57-64

16
41-44

79
562 ROMANOWSKI Andrzej (1979 #1173 LO 4563)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
147
324
40
17-24

39
26-33





79
563 MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 6639)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
65
605




25
25-32

53
13-16

78
564 WAJDA Dawid (1993 #40947 LO 456)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
27
878
27
25-28





51
15-16

78
565 PAWLAK Marcin (1997 #27388 LO 4180)
LKTS Luboń (WLP)
57
646
18
33-40



18
33-40

42
19-20

78
566 CEMBROWICZ Tomasz (1968 #10260 LO 5268)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
53
669




53
13-16

25
27-28

78
  PRZYBYŁA Adrian (2002 #36490 LO 4603)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
53
669




53
13-16

25
25-32

78
  SILSKI Michał (1988 #10695 LO 7103)
GKTS Gdańsk (POM)
53
669




53
13-16

25
25-32

78
569 SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4462)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
53
681
36
21-24



17
33-48

25
25-32

78
570 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4458)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
61
624
17
33-48



44
17-20

17
33-48

78
571 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 10860)
KS Nadarzyn (MAZ)
114
430
17
33-48

61
18-25





78
572 PIEKARCZYK Adam (1973 #11084 LO 7378)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
78
549


78
13-16





78
573 POPŁAWSKI Kazimierz (1958 #46716 LO )
()
78
550


78
13-16





78
574 GAJEWSKI Filip (1995 #18265 LO 6014)
LUKS Straszyn (POM)
78
551


78
13-16





78
575 SPOREK Mariusz (1970 #40292 LO 1769)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
55
661
25
25-32



30
21-30

22
28-33

77
576 TYMEJCZYK Bogusław (1968 #45602 LO 1826)
KS ATS Stargard (ZPM)
77
554




56
13-14

21
29-32

77
577 NIEMIEC Krzysztof (1991 #11026 LO 3887)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
146
328
77
4







77
578 WARDA Mateusz (1993 #16502 LO 8206)
ATS Lublin (LLS)
140
346
77
4







77
579 PĄCZKIEWICZ Miłosz (1994 #29609 LO 7607)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
36
810




36
21-24

40
17-24

76
580 SZERMUSZYN Jarosław (1990 #50364 LO )
()
135
362
30
25

46
25-32





76
581 ROBAK Jacek (1978 #47261 LO 4562)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
132
373
40
17-24



36
21-24



76
582 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 66)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
117
423
20
31-32

56
23-24





76
583 DUBNIAK Tomasz (1993 #20948 LO 1834)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
76
563
71
5-8
76
E






76
584 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6551)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
67
597
25
25-32



25
25-32

25
25-32

75
585 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 4066)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
74
570
17
33-48



40
17-24

18
33-40

75
586 SZCZEPANEK Michał (1999 #27296 LO 6058)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
27
881






74
5

74
587 CZAPLA Kamil (2002 #35107 LO 875)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
56
655
17
33-48



17
33-48

40
17-24

74
588 KRAWCZYK Jakub (1994 #28368 LO 1943)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
432


49
25-28



25
25-32

74
589 TYTOŃ Mariusz (1966 #44232 LO 3233)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
127
394
18
33-40

56
17-32





74
590 MATLĄG Łukasz (1990 #8428 LO 5882)
TOP Bolesławiec (DŚL)
74
568




74
5



74
591 BILSKI Bartosz (1980 #2273 LO 3965)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
74
569




74
5



74
592 STAPÓR Artur (1964 #34179 LO )
()
74
571
18
33-40

56
17-32





74
593 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 1389)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
40
776






73
5-6

73
594 BARUCH Dariusz (1965 #778 LO 7517)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)







73
5-6

73
595 PORĘBA Sylwester (1972 #5959 LO 5738)
JASTRZĄB Boguszów-Gorce (DŚL)
17
1026




17
33-48

56
13-14

73
596 DUCH Adam (1991 #9866 LO 3336)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
163
279




73
5-6



73
597 STOCHMAL Michał (1994 #21651 LO 3232)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
68
594






72
6

72
598 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 7142)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
142
338




72
6



72
599 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 8373)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
142
341
72
6







72
600 JANIK Tomasz (1979 #85 LO 4045)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
112
440
72
6







72
601 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO )
()
108
455
17
33-48

55
18-33





72
602 WŁOSTOWSKI Jakub (1999 #29341 LO 5350)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
72
577
72
6







72
603 SZCZEPAŃSKI Dominik (2001 #38945 LO 4317)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
18
982




18
33-40

53
13-16

71
604 PEREK Nikodem (2000 #36341 LO 6860)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
71
581


46
25-32

25
25-32



71
605 WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 3647)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
431
21
29-32

49
25-28





70
606 PIEŚLA Tomasz (1977 #5957 LO 5742)
JASTRZĄB Boguszów-Gorce (DŚL)
25
900




25
25-32

44
17-20

69
607 MATEJEK Mariusz (1970 #10165 LO 1785)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
51
695




51
15-16

18
33-38

69
608 BARTOSZ Robert (1981 #2271 LO 972)
PKS PIAST Poniec (WLP)
120
413
51
15-16



18
33-40



69
609 GAJDA Krystian (1995 #35040 LO 2680)
LZS Kujakowice (OPO)
69
589




69
7-8



69
610 GUTKOWSKI Michał (1977 #15907 LO 6636)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
53
687






68
8

68
611 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3795)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
86
517
25
25-32



25
25-32

18
33-43

68
612 PIOTROWSKI Krzysztof (1969 #3546 LO 273)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
131
378
68
8







68
613 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 5814)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
112
441
18
33-40

50
26





68
614 IWASYSZYN Wojciech (1988 #6865 LO 5746)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
68
592




68
8



68
615 MARGRAF Mateusz (1986 #2114 LO 2469)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
68
595


68
17-20





68
616 NOWAK Michał (1985 #10345 LO 7907)
niestow. woj. WLP (WLP)
16
1086




16
41-48

51
15-16

67
617 MODRZEJEWSKI Szymon (2001 #44929 LO 8207)
ATS Lublin (LLS)
57
645
17
33-48



25
25-32

25
25-32

67
618 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 7990)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
94
495


49
25-28

18
33-40



67
619 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 7720)
UKS ATS Białystok (PDL)
26
886




26
25-30

40
17-24

66
620 GALA Dawid (2005 #44824 LO 4068)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
67
598
25
25-32



25
25-32

16
41-48

66
621 GOLIAN Tomasz (1985 #6880 LO 7232)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
128
390


66
18-21





66
622 DEJA Filip (2003 #47776 LO 6650)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
78
546




25
25-32

40
17-24

65
623 ZAWIŚLAK Hubert (1977 #17275 LO 2269)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
25
900




25
25-32

40
17-24

65
624 PIECH Paweł (1995 #28843 LO 2677)
KS UNIA Kalety (ŚLS)
40
756




40
17-24

25
25-32

65
625 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 1488)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
40
757




40
17-24

25
25-32

65
  TATARA Artur (2001 #49129 LO 5258)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
40
757




40
17-24

25
25-32

65
627 WOJDYŁA Dominik (1993 #30645 LO 6128)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
40
783
40
17-24





25
25-32

65
628 STAMIROWSKI Krzysztof (1983 #604 LO 712)
ZKS Zielona Góra (LBU)
65
607
65
9







65
629 SKRZYNECKI Marcin (1986 #4612 LO 732)
ZKS Zielona Góra (LBU)
65
608
60
11-12
65
E






65
630 WOJEWÓDKA Michał (1974 #3030 LO 2160)
KS POGOŃ Mogilno (KPM)
77
556






64
9-10

64
631 GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 4067)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
53
680
14
49-64



25
25-32

25
25-32

64
632 KULAWIŃSKI Michał Piotr (1992 #15013 LO 7737)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
39
796


39
26-33



25
25-32

64
633 SIUDEK Tomasz (1990 #13805 LO 6198)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
39
798
39
21





25
25-32

64
634 GUMULIŃSKI Piotr (2000 #41680 LO 8679)
VICTORIA Chróścice (OPO)
64
614
18
33-40

46
25-32





64
635 MIELNIK Jakub (2002 #45952 LO 589)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
64
615
18
33-40

46
25-32





64
636 SŁOWIK Sławomir (1986 #14003 LO 8484)
MKS ORZEŁ Wałbrzych (DŚL)







63
10

63
637 KUBIC Marcin (1996 #29497 LO 1397)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
31
855
17
33-48





46
17-19

63
638 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 1060)
LKS Turze Pole (PKR)
110
451
17
33-48

46
25-32





63
639 PRZYBOROWSKI Cezary (1959 #42891 LO 10864)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
100
477


63
17-24





63
640 MANTERYS Paweł (1988 #4892 LO 8852)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
63
616




63
10



63
641 BALAWAJDER Paweł (1990 #13507 LO 8477)
niestow. woj. ŁDZ (ŁDZ)
63
617




63
10



63
  NIEDŹWIEDZKI Wojciech (1994 #25248 LO 3997)
UKS Ludwikowice (DŚL)
63
617




63
10



63
643 KARAŚ Dariusz (1976 #13188 LO 8688)
LUKS BURZA Rogi (PKR)
63
619
17
33-48

46
25-32





63
644 KRÓLEWICZ Tyberiusz (1990 #32126 LO 10863)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
63
620


63
17-24





63
  MAGULSKI Damian (1997 #23414 LO 2473)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
63
620


63
17-24





63
646 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 3972)
UKS Białobrzegi (PDL)
42
743






62
9-12

62
647 SOBCZYK Tobiasz (2000 #35388 LO 7046)
GUKS Byczyna (OPO)
25
941






62
9-12

62
648 GOGIEL Kamil (1995 #24310 LO 7518)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)







62
9-12

62
  KASPROWICZ Sławomir (1975 #47175 LO 4989)
STS ZGODA Janik (ŚWI)







62
9-12

62
  MOLKA Bartłomiej (1997 #27317 LO 172)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)







62
9-12

62
  SZOŁTYSEK Artur (1971 #966 LO 2497)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)







62
9-12

62
652 SZWEMIN Krzysztof (1987 #12742 LO 6199)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
22
960
22
30





40
17-24

62
653 KUROWSKI Mariusz (1971 #986 LO 437)
ULKS Ciechów (DŚL)
25
900




25
25-32

36
21-24

61
  MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 7290)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
25
900




25
27-28

36
21-24

61
655 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 2533)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
61
626
18
33-40



25
25-32

18
33-40

61
656 KOZERA Michał (1994 #32137 LO 3117)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
120
411




61
11



61
657 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 766)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
78
548


61
18-25





61
658 KUNCE Ryszard (1988 #4227 LO 9464)
TG SOKÓŁ Zgierz (ŁDZ)
61
629


61
18-25





61
659 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 597)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
25
932
25
25-32





35
19-27

60
660 KISIELEWICZ Daniel (1993 #17964 LO 2301)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
133
365




60
11-12



60
661 MOSKAŁA Grzegorz (2000 #36269 LO )
()
100
478
14
49-64

46
25-32





60
662 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 7442)
MTS Kwidzyn (POM)
60
630




60
11-12



60
663 ZIÓŁKOWSKI Grzegorz (1988 #43439 LO 5056)
LZS Jastrzębie (KPM)
60
631




60
11-12



60
664 KRZYŻANOWSKI Dominik (2005 #42748 LO 3745)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







59
12

59
665 DROZD Michał (1990 #29001 LO 2639)
UKS RADUNIA Tąpadła (DŚL)
70
586
17
33-48



17
33-48

25
25-32

59
666 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 8044)
SMS Włodawa (LLS)
51
697
17
33-48



17
33-48

25
25-32

59
667 KACZOREK Marek (1963 #18285 LO 3656)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
67
599
25
25-32



17
33-48

17
33-48

59
668 PAPAŁA Jakub (1999 #33301 LO 2845)
AKS Mikołów (ŚLS)
56
654
17
33-48



25
25-32

17
33-48

59
669 NADZIEJKO Tadeusz (1951 #2415 LO 8401)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
59
635




59
12



59
670 BYCZYŃSKI Krzysztof (1977 #50626 LO 4420)
ŻTMS Baszta (KPM)
59
637
59
12







59
  LEMAŃSKI Paweł (1983 #1192 LO 6191)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
59
637
59
12







59
672 BIEGAŃSKI Bartłomiej (2003 #45642 LO 6648)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
18
982




18
33-40

40
17-24

58
673 CIESIELSKI Marek (1971 #40721 LO 1139)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
36
813
18
33-40



18
33-40

22
29-30

58
674 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 7713)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
757




40
17-24

18
33-40

58
675 SKRZYPEK Adrian (2003 #44117 LO 6298)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
64
612
17
33-48



25
25-32

16
41-48

58
676 ŻOŁĄDEK Dariusz (1972 #38099 LO 5177)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
58
640
18
33-40



40
17-24



58
677 SZCZECINA Robert (1983 #47177 LO 4992)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
58
641
18
33-40



40
17-24



58
678 PROKUSKI Józef (1983 #5386 LO 7374)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)







57
9-16

57
  WIECZORKIEWICZ Marcin (1987 #2631 LO 8404)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)







57
13

57
680 GAJDA Rafał (2000 #46959 LO 4318)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
43
735
14
49-64



18
33-40

25
25-32

57
681 IGNACIUK Mateusz (1993 #33363 LO 8145)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
57
644




36
21-24

21
29-32

57
682 MAJCHER Michał (2000 #27371 LO 1178)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
110
450




57
9-16



57
683 DOSZ Dariusz (1992 #16175 LO 4444)
UKS LIS Sierakowice (POM)
57
648
57
13







57
684 LESZCZYŃSKI Zbigniew (1977 #3368 LO 59)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
57
650
57
13







57
685 GRUBIAK Tymoteusz (1992 #27281 LO 683)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)







56
13-14

56
686 HAJKOWICZ Mateusz (1988 #162 LO 2622)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
29
867




29
25-26

27
25-28

56
687 NOWAK Kacper (2002 #33956 LO 693)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
54
667
21
29-32



15
49-56

20
31-32

56
688 MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 3840)
KTS Gliwice (ŚLS)
61
625
14
49-64



25
25-32

17
33-48

56
689 OCIPKA Dominik (1997 #47706 LO 3190)
SRS Łomna (MAZ)
56
656
25
25-32



14
49-64

17
33-48

56
690 SKÓRSKI Michał (1999 #34595 LO 4702)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
39
791
14
49-64



25
25-32

17
33-48

56
691 BAGIŃSKI Ryszard (1954 #24973 LO 3217)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
81
534


56
17-32





56
692 MUCHA Piotr (2000 #38620 LO 2582)
TG SOKÓŁ Brwinów (MAZ)
73
574
17
33-48

39
26-33





56
693 DZIKOWSKI Łukasz (1991 #12407 LO 737)
ZKS Zielona Góra (LBU)
56
658
51
15-16
56
E






56
694 KURZEJA Sebastian (1979 #4750 LO 7421)
MTS Kwidzyn (POM)
55
662
55
14







55
695 BARDON Piotr (2000 #37019 LO 5528)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
44
734
14
49-64





40
17-24

54
696 LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 2222)
MSZS Świdwin (ZPM)
36
809




36
21-24

18
33-38

54
697 DĄBROWSKI Jarosław (1977 #44725 LO 3777)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
36
815
18
33-39



18
33-43

18
33-43

54
698 KOWOL Marek (2000 #28424 LO 3653)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
40
757




40
17-24

14
49-64

54
699 PIETRYKA Grzegorz (1983 #6823 LO 1659)
SZANIEC Świecie n/Osą (KPM)
40
778






53
13-16

53
700 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 1388)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
27
877






53
13-16

53
701 SZPITALNY Tomasz (1986 #8199 LO 2451)
OLIMPIA Żerniki Wroc. (DŚL)
17
1026




17
33-48

36
21-24

53
702 JAROMIN Antoni (1949 #38101 LO 8510)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
50
707




25
25-32

28
25-27

53
703 KOTYLAK Paweł (1993 #29877 LO 5151)
SKS LUKS Nysa (OPO)
106
459




53
13-16



53
704 KARCZEWSKI Kamil (2000 #39631 LO 6637)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
93
499




53
13-16



53
705 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO )
()
93
502
53
13-16







53
706 GAWRYOŁEK Paweł (1991 #16041 LO 524)
BŁĘKITNI Leopoldów (LLS)
53
669




53
13-16



53
  SKRZYPEK Bartosz (2003 #42291 LO 3245)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
53
669




53
13-16



53
  SURDYKOWSKI Michał (1987 #30137 LO 8499)
GZLZS Lubawa (WMZ)
53
669




53
13-16



53
709 HABRAT Dominik (1990 #21392 LO 3695)
UKS ISKRA Iskrzynia (PKR)
53
683
53
13-16







53
  KUBAJKA Adrian (1992 #15982 LO 2438)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
53
683
53
13-16







53
  MAJEWSKI Tomasz (1991 #10729 LO 2439)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
53
683
53
13-16







53
712 ŁOWIECKI Przemysław (1970 #52021 LO 4075)
AKTYWNI Słubice (LBU)







52
15

52
713 POLOK Andrzej (1971 #31072 LO 124)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
25
896




25
25-32

27
25-28

52
714 ŁĄCKI Mateusz (1994 #34686 LO 7157)
SKT Sanok (PKR)
30
861




30
21-30

22
28-33

52
715 DĘBCZYŃSKI Rafał (1990 #17679 LO 5804)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
52
694


52
25





52
716 ŁAZOWSKI Krzysztof (1981 #21207 LO 1958)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)







51
15-16

51
717 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 1601)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
28
875
11
65-80





40
17-24

51
718 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 1614)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
26
892
17
33-48



9
WZTS

25
25-32

51
719 KUSIAK Franciszek (2002 #41051 LO 6553)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
50
708
17
33-48



16
41-48

18
33-40

51
720 BURY Kamil (1995 #31820 LO 7662)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
34
835
17
33-48



17
33-48

17
33-48

51
  DYJOR Adam (1986 #50420 LO 9208)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
34
835
17
33-48



17
33-48

17
33-48

51
722 RYŚ Paweł (1999 #38477 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
78
545




51
15-16



51
723 ŻABSKI Radosław (1986 #1714 LO 61)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
51
702
51
15-16







51
724 OSTASIEWICZ Robert (1967 #17036 LO 1781)
KTS Wolbromek (DŚL)
14
1119




14
49-64

36
21-24

50
725 ADAMCZYK Krystian (2003 #36917 LO 7336)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
50
704




25
25-32

25
25-32

50
  KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 10851)
KS Nadarzyn (MAZ)
50
704




25
25-32

25
25-32

50
727 RAKOCZY Daniel (1998 #34349 LO 653)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
42
747
25
25-32





25
25-32

50
728 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 1853)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
25
900




25
25-32

25
25-32

50
  KUŚMIERSKI Jakub (1998 #25059 LO 2266)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
25
900




25
25-32

25
25-32

50
  MARKOWSKI Michał (1987 #17501 LO 7576)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
25
900




25
25-32

25
25-32

50
  PETRYNOWSKI Krzysztof (1974 #11296 LO 7989)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25
900




25
25-32

25
25-32

50
732 BOMBA Artur (1993 #18615 LO 2838)
AKS Mikołów (ŚLS)
52
690
14
49-64
19
E


14
49-64

17
33-48

50
733 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 8045)
SMS Włodawa (LLS)
90
507
25
25-32



25
25-32



50
734 KOKOSA Paweł (1986 #45123 LO 1444)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
75
565
25
25-32



25
25-32



50
735 OGRODNIK Grzegorz (2002 #42077 LO 4459)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
50
706
25
25-32



25
25-32



50
736 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 564)
UKS SMECZ Konin (WLP)
31
849
16
41-48



15
49-56

18
33-36

49
737 TROSZCZYŃSKI Łukasz (1994 #29305 LO 6979)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
31
853
18
33-40



13
57-64

18
37-40

49
738 ZGIERSKI Andrzej (1971 #49464 LO 5849)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
47
715
15
49-56



17
33-48

17
33-48

49
739 KOROL Jakub (2002 #44316 LO 7637)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
32
845
15
49-56



17
33-48

17
33-48

49
740 POLAK Ireneusz (1968 #52022 LO 4076)
AKTYWNI Słubice (LBU)







48
17

48
741 STEFANIAK Michał (2000 #42860 LO 3328)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
51
699
17
33-48



17
33-48

14
49-64

48
742 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4455)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
34
835
17
33-48



17
33-48

14
49-64

48
743 SMOLIŃSKI Damian (1988 #50175 LO 2086)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
29
866




29
25-26

18
33-38

47
744 IDACZYK Dominik (2002 #37569 LO 874)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
52
691
14
49-64
19
E


14
49-64

14
49-64

47
745 NAWROT Józef (1967 #18219 LO 3753)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
84
524


47
27-28





47
746 PANASIUK Janusz (1953 #42413 LO 1737)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
80
542


47
27-28





47
747 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 1892)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
47
714




47
17-18



47
748 BONDZIAK Piotr (1973 #52101 LO 4744)
AKTYWNI Słubice (LBU)







46
18

46
  STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 1390)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)







46
17-19

46
750 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 4996)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
18
1002
18
33-40





28
25-27

46
751 BULA Marcin (1982 #22888 LO 2348)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
87
515
25
25-32





21
29-32

46
752 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 1615)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
86
516
17
33-48



29
WZTS



46
753 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 1500)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
74
572


46
25-32





46
754 BARAŃSKI Jacek (1994 #22647 LO 2347)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
46
718


46
25-32





46
755 CZYSZCZOŃ Jakub (1993 #12496 LO 4003)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
46
719


46
25-32





46
  ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 7194)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
46
719


46
25-32





46
757 STANISŁAWSKI Patryk (1992 #41526 LO 5975)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
28
869
14
49-59



14
49-64

17
33-46

45
758 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 5336)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
28
871
14
49-59



14
49-64

17
33-46

45
759 ADAMUS Paweł (1999 #39229 LO 893)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
48
710
14
49-64



17
33-48

14
49-64

45
760 OCIPKA Kamil (1986 #47705 LO 3191)
SRS Łomna (MAZ)
48
712
17
33-48



14
49-64

14
49-64

45
761 KACZMAREK Jakub (2002 #42178 LO 880)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
48
713
17
33-48



14
49-64

14
49-64

45
762 MOCZKO Mateusz (1990 #12579 LO 5883)
TOP Bolesławiec (DŚL)







44
17-20

44
763 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 7717)
UKS ATS Białystok (PDL)
26
886




26
25-30

18
33-40

44
  IWANIUK Marek (2001 #37961 LO 1512)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
26
886




26
25-30

18
33-40

44
  TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 7530)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
26
886




26
25-30

18
33-40

44
766 URBAN Marek (1973 #33209 LO 568)
UKS SMECZ Konin (WLP)
44
729
18
33-40



10
65-96

16
45-48

44
767 WALCZAK Zbigniew (1977 #27962 LO 4615)
niestow. woj. WLP (WLP)
44
730
18
33-40



10
65-96

16
45-48

44
768 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6540)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
40
773
14
49-64



15
49-56

15
49-56

44
769 LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3473)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
52
693
25
25-32
30
E




14
49-64

44
770 IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 3104)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
62
623




44
17-20



44
771 BEDNAREK Krzysztof (1981 #3792 LO 2456)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
44
722




44
17-20



44
  BRUD Szymon (2006 #44209 LO 6467)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
44
722




44
17-20



44
773 OGRODNICZAK Michał (1990 #18168 LO 7238)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
44
731
44
17-20







44
774 DUDZIAK Jacek (2000 #32977 LO 5805)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
44
733


44
29





44
775 PIĘKOSZ Jakub (2004 #48121 LO 4204)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
18
982




18
33-40

25
25-32

43
  ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 283)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
18
982




18
33-40

25
25-32

43
777 WLAZŁO Wojciech (1996 #34743 LO 290)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
18
1002
18
33-39





25
25-32

43
778 DĄBROWSKI Damian (1979 #15055 LO 6287)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
25
932
25
25-32





18
33-40

43
779 PACEK Zbigniew (1962 #40327 LO 5175)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
68
593
18
33-40



25
25-32



43
780 PŁAWSKI Grzegorz (1984 #52784 LO 8794)
KS LIMA Pruszków (MAZ)
17
1026




17
33-48

25
25-32

42
  TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 10854)
KS Nadarzyn (MAZ)
17
1026




17
33-48

25
25-32

42
782 MOMOT Daniel (2002 #41068 LO 4227)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
17
1051
17
33-48





25
25-32

42
783 AMILIANOWICZ Kamil (1988 #41604 LO 449)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
21
965
21
29-32





21
29-32

42
784 KRZAK Piotr (2000 #36927 LO 4777)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
42
739




25
25-32

17
33-48

42
785 OLCZAK Kacper (2000 #35127 LO 3166)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
25
894




25
25-32

17
33-48

42
786 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 1851)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
25
900




25
25-32

17
33-48

42
  SZPEJNOWSKI Patryk (2002 #40220 LO 4607)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
25
900




25
25-32

17
33-48

42
788 DĘBSKI Jerzy (1956 #5638 LO 427)
ULKS Ciechów (DŚL)
25
932
25
25-32





17
33-46

42
789 WIERZBIŃSKI Marcin (2000 #35800 LO 6868)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
56
653
17
33-48



25
25-32



42
790 ROZWADOWSKI Paweł (1995 #16084 LO 50)
KS Mysław (ŚLS)
42
740
17
33-48



25
25-32



42
791 GRYCZAN Andrzej (1954 #5787 LO 5807)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
42
746


42
30





42
792 KSEL Hubert (1987 #16252 LO 10101)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







41
20

41
793 KAMIŃSKI Mikołaj (1995 #19416 LO 7796)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
71
584






40
17-24

40
794 BRONAKOWSKI Michał (1974 #6522 LO 3974)
UKS Białobrzegi (PDL)
65
606






40
17-24

40
795 DUDZIAK Damian (1995 #30445 LO 6288)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
25
923






40
17-24

40
796 BORKOWSKI Zbigniew (1960 #26979 LO 10470)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)







40
17-24

40
  GRZELAK Krystian (1997 #26235 LO 3646)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)







40
17-24

40
  STANKIEWICZ Adam (1993 #42151 LO 9374)
GKTS Gdańsk (POM)







40
17-24

40
  ŚCIBLAK Marcin (1993 #9913 LO 6021)
LUKS Straszyn (POM)







40
17-24

40
  ŻUROWSKI Dariusz (1976 #2268 LO 4250)
LUKS Skrzyszów (MŁP)







40
17-24

40
801 MĘTEL Karol (2005 #47125 LO 1299)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
22
959




22
30

18
33-38

40
802 PERZYŃSKI Mariusz (1983 #9143 LO 2152)
Klub ACTIVE Nekla (WLP)
25
900




25
25-32

15
49-52

40
803 NALEPA Maciej (1973 #39876 LO 2474)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
93
503
40
17-24







40
804 PODSIADŁO Robert (1970 #44809 LO 1443)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
80
541
40
17-24







40
805 PAPUGA Dawid (1983 #2828 LO 6052)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
76
564
40
17-24







40
806 NALEPA Dariusz (1969 #27741 LO 946)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
65
603




40
17-24



40
807 ZALEWSKI Wojciech (1990 #13604 LO 4190)
MKS STS Lubartów (LLS)
57
643




40
17-24



40
808 BOLEK Łukasz (1997 #40989 LO 8903)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
57
649
40
17-24







40
809 PIĄSTKA Michał (1994 #21908 LO 6126)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
54
668
40
17-24







40
810 ŁUKASZEWSKI Krystian (1987 #3562 LO 6638)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
40
753




40
17-24



40
811 BOGUTA Michał (1985 #48082 LO 5171)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
40
754




40
17-24



40
812 BUCZYŃSKI Witold (1993 #26298 LO 6525)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
40
755




40
17-24



40
813 CIERPIAŁ Piotr (1999 #21156 LO 5475)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
40
757




40
17-24



40
  MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 915)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
40
757




40
17-24



40
  NOWAK Marcin (1988 #45211 LO 6973)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
40
757




40
17-24



40
  RAPUTA Tomasz (1980 #102 LO 4057)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
40
757




40
17-24



40
  STĘPIEŃ Marcin (1982 #1112 LO 3969)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
40
757




40
17-24



40
  SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 7145)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
40
757




40
17-24



40
  ZBOROWSKI Paweł (1998 #52926 LO 9372)
GKTS Gdańsk (POM)
40
757




40
17-24



40
820 KOSZYK Bogdan (1957 #27246 LO 8400)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
40
781


40
31-32





40
  LUBIN Krzysztof (1977 #901 LO 739)
ZKS Zielona Góra (LBU)
40
781


40
31-32





40
822 JONDERKO Romuald (1969 #40418 LO 823)
LZS Żywocice (OPO)
40
783
40
17-24







40
  KUTAJ Maksymilian (2002 #33821 LO 1602)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
40
783
40
17-24







40
  WIERZBICKI Wojciech (1986 #4901 LO 8753)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
40
783
40
17-24







40
825 SZYDŁO Aleksander (1995 #13474 LO 4703)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
14
1115




14
49-64

25
25-32

39
826 WNĘK Sławomir (1969 #14307 LO 2750)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
14
1119




14
49-64

25
25-32

39
827 JUREWICZ Rafał (2001 #43346 LO 2349)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
18
982




18
33-40

21
29-32

39
828 ABRAMOWICZ Robert (1986 #2105 LO 878)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
41
752
17
33-48
22
E




17
33-48

39
829 SYNOWIECKI Jakub (1993 #19321 LO 5661)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
39
793


39
26-33





39
830 LIS Mariusz (1991 #7405 LO 5658)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
39
795


39
26-33





39
831 MIKUŁA Dawid (1999 #35290 LO 4682)
KOLANIE Koło (WLP)







38
21-22

38
832 MICHTA Paweł (2002 #36504 LO 692)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
42
741




15
49-56

22
29-30

37
833 CISAKOWSKI Aleksander (2000 #32946 LO 10227)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
37
805
37
22







37
834 PRZYWECKI Arkadiusz (2002 #41939 LO 6942)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
36
818




18
33-40

18
37-40

36
  ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 2534)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
36
818




18
33-40

18
33-40

36
836 ŁYSZKOWICZ Łukasz (2000 #47153 LO 2267)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
18
978




18
33-43

18
33-43

36
837 KULBAT Eryk (1993 #44064 LO 3781)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
18
982




18
33-43

18
33-43

36
  ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 2467)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
18
982




18
33-43

18
33-43

36
839 ZAWADA Kamil (1989 #29275 LO 3115)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
80
536




36
21-24



36
840 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO )
()
80
540
36
21-24







36
841 WILK Andrzej (1966 #4156 LO 3609)
UKS ATS Tyczyn (PKR)
72
578
36
21-24







36
842 KLOCEK Krzysztof (1971 #34822 LO 1628)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
61
627
17
33-48



19
31-40



36
843 KUBACKI Adam (1972 #42073 LO 5083)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
54
665




36
21-24



36
844 NOWAK Grzegorz (1997 #34745 LO 4179)
LKTS Luboń (WLP)
54
666
21
29-32



15
49-56



36
845 OPYD Oskar (2001 #33895 LO 1923)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
53
686
36
21-24







36
846 WOJTYŁA Damian (1997 #22616 LO 5330)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
36
807




36
21-24



36
847 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 446)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
36
808




36
21-24



36
848 TANDON Raghuveer (2000 #50274 LO 1845)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
36
810




36
21-24



36
  WALASZCZYK Rafał (1974 #24162 LO 4137)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
36
810




36
21-24



36
850 CZERNOUS Janusz (1999 #39689 LO 5462)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
36
815
18
33-40



18
33-40



36
  KANIOWSKI Jonasz (2001 #37931 LO 3438)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
36
815
18
33-39



18
33-43



36
852 MOCZKO Michał (1996 #18920 LO 6449)
UKS TS Kiełczów (DŚL)
36
824
36
21-24







36
  OSPALSKI Łukasz (1989 #6306 LO 6930)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
36
824
36
21-24







36
854 NIEMIEC Tomasz (1988 #44377 LO 9844)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)







35
19-27

35
  SOWA Dawid (1992 #31125 LO 9965)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)







35
19-27

35
  STĘPIEŃ Łukasz (2003 #42564 LO 8166)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)







35
23

35
  WIŚNIOWSKI Kamil (1997 #25739 LO 2819)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)







35
19-27

35
858 ŻYCHLIŃSKI Maksymilian (2003 #46778 LO 4675)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
18
982




18
33-40

17
33-48

35
859 FIEDORCZUK Janusz (1965 #49324 LO 2796)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
56
657
35
23







35
860 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 6944)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
16
1086




16
41-48

18
37-40

34
861 DZIUBA Waldemar (1996 #41666 LO 7663)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
34
838
17
33-48





17
33-48

34
862 LIBISZEWSKI Grzegorz (2001 #37162 LO 1112)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
31
860
17
33-48





17
33-48

34
863 ADAMCZYK Mikołaj (2005 #42782 LO 3834)
KTS Gliwice (ŚLS)
17
1026




17
33-48

17
33-48

34
  FARYS Kacper (2003 #40217 LO 4594)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
17
1026




17
33-48

17
33-48

34
  ODOLCZYK Michał (1989 #43971 LO 6078)
POLITECHNIKA Warszawa (MAZ)
17
1026




17
33-48

17
33-48

34
  ZAGRABA Mateusz (1997 #52892 LO 9210)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
17
1026




17
33-48

17
33-48

34
867 KLIMEK Damian (1997 #33508 LO 5922)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
17
1057
17
33-48





17
33-46

34
  SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7587)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
17
1057
17
33-48





17
33-48

34
869 NOWAK Jakub (2001 #29921 LO 2734)
UKS IKAR Mierzęcice (ŚLS)
20
967
10
65-96



10
65-96

14
49-64

34
870 SKORUPA Jakub (2002 #49034 LO 883)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
24
954
10
65-96



14
49-64

10
65-96

34
871 SMOŁKA Kamil (2001 #43619 LO 488)
LKS GWIAZDA Skrzyszów (ŚLS)
51
698
17
33-48



17
33-48



34
872 KRĘŹLEWICZ Tadeusz (1960 #47713 LO 3185)
SRS Łomna (MAZ)
51
700
17
33-48



17
33-48



34
873 WŁODARCZYK Kacper (2001 #41477 LO 5329)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
34
834
17
33-48



17
33-48



34
874 KRUPA Robert (1976 #4670 LO 6967)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
15
1099




15
49-56

18
37-40

33
875 KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 6552)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
35
833




18
33-40

15
49-56

33
876 MICZUGA Wojciech (1973 #20785 LO 6968)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
18
982




18
33-40

15
49-52

33
  PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 4757)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
18
982




18
33-40

15
49-56

33
878 MROCZEK Adrian (1997 #43789 LO 3389)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
31
859
14
49-64





18
33-40

32
879 DZIEDZIC Piotr (2001 #35612 LO 1149)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
30
864




16
41-48

16
41-48

32
880 KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 3642)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
16
1083




16
41-48

16
41-44

32
881 MICHALSKI Emil (2002 #49156 LO 4166)
LKTS Luboń (WLP)
16
1085




16
41-48

16
45-48

32
882 MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 376)
KS Dąbcze (WLP)
16
1086




16
41-48

16
41-44

32
883 MATERA Michał (2000 #47437 LO 9211)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
32
845
15
49-56



17
33-48



32
884 KOWALSKI Mateusz (1991 #48300 LO 1620)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
32
847
17
33-48



15
49-56



32
885 WERNICKI Maciej (2005 #44580 LO 1708)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
13
1143




13
57-64

18
33-36

31
886 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 1449)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
14
1118




14
49-64

17
33-48

31
887 BOROWY Kamil (1988 #43611 LO 4807)
BUDOWLANI Góra Kalw. (MAZ)
14
1119




14
49-64

17
33-48

31
  JABŁOŃSKI Filip (1983 #2780 LO 484)
LKS GWIAZDA Skrzyszów (ŚLS)
14
1119




14
49-64

17
33-48

31
  KAPTUROWSKI Bartłomiej (2003 #43731 LO 4597)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
14
1119




14
49-64

17
33-48

31
  MROWCA Michał (1988 #2789 LO 3019)
LKS Pogórze (ŚLS)
14
1119




14
49-64

17
33-48

31
891 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 5339)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
14
1136
14
49-59





17
33-46

31
892 PIEPRZYK Szymon (1991 #46202 LO 6862)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
30
863




16
41-48

15
49-56

31
893 PIOTROWSKI Andrzej (1972 #34293 LO 6079)
POLITECHNIKA Warszawa (MAZ)
17
1023




17
33-48

14
49-64

31
894 JĘSIEK Jakub (2003 #36957 LO 882)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
48
711
14
49-64



17
33-48



31
895 WIECHEĆ Adrian (2001 #34254 LO 3913)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
31
848
14
49-64



17
33-48



31
896 FILIPIAK Radosław (1985 #3957 LO 4513)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
31
850
16
41-48



15
49-56



31
897 KOŁDYKA Piotr (1983 #1843 LO 4177)
LKTS Luboń (WLP)
15
1098




15
49-56

15
49-52

30
898 PASEK Adrian (2000 #43933 LO 7253)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
44
727
14
49-64



16
41-48



30
899 LINCER Franciszek (1989 #52469 LO 7105)
GKTS Gdańsk (POM)
30
861




30
25



30
900 STASZCZYK Maciej (1976 #2636 LO 8442)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)







29
25-26

29
901 MARCHEWKA Artur (1976 #42187 LO 1622)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
39
800
14
49-64





15
49-56

29
902 MAŃTURZ Piotr (2004 #51360 LO 6947)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
16
1086




16
41-48

13
57-64

29
903 BOROWSKI Jacek (1974 #47090 LO 4512)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
29
868
16
41-48



13
57-64



29
904 BUŚKO Maciej (2001 #42281 LO 1696)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
10
1160




10
65-96

18
33-36

28
905 WALKIEWICZ Tomasz (1989 #44219 LO 4816)
BUDOWLANI Góra Kalw. (MAZ)
39
792




14
49-64

14
49-64

28
906 DZIEMBAŁA Dominik (1996 #18671 LO 1110)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
28
873
14
49-64





14
49-64

28
907 CZYRNIA Piotr (1990 #7976 LO 2770)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
14
1136
14
49-64





14
49-64

28
908 KUREK Kamil (2001 #41432 LO 3912)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
42
742
14
49-64



14
49-64



28
909 CESARZ Miłosz (2001 #45961 LO 885)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
28
870
14
49-64



14
49-64



28
910 CYBULSKI Zbigniew (1986 #25173 LO )
()
28
874
28
26







28
911 KARDYŚ Adam (1994 #24810 LO 128)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)







27
25-28

27
  STARZYŃSKI Zbigniew (1977 #45796 LO 6164)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)







27
25-28

27
  ZBYLUT Władysław (1956 #12884 LO 1786)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)







27
25-28

27
914 ŁACH Bartłomiej (1992 #42367 LO 6856)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
44
728
11
65-80



16
41-48



27
915 LASKOWSKI Piotr (1983 #49484 LO 4730)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
27
876
17
33-48



10
65-68



27
916 PASEK Kamil (2003 #44865 LO 7260)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
37
804
11
65-80



15
49-56



26
917 RYSZEWSKI Jakub (2001 #38485 LO 5353)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
26
885




26
25-30



26
918 STACHURSKI Sebastian (1972 #52574 LO 7837)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
26
886




26
25-30



26
919 URBAN Michał (2003 #43290 LO 569)
UKS SMECZ Konin (WLP)
26
891
16
41-48



10
65-96



26
920 KACZOR Jan (1996 #20095 LO 360)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
67
600






25
25-32

25
921 ŚWITALSKI Jacek (1997 #30814 LO 2140)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
53
682






25
25-32

25
922 WOŹNIAK Kacper (2000 #35629 LO 7218)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
25
927






25
25-32

25
923 GAŁECKI Konrad (1988 #21226 LO 9371)
GKTS Gdańsk (POM)







25
25-32

25
  KOTOWICZ Oliwier (2005 #49849 LO 1497)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)







25
25-32

25
  KOWALEWSKI Michael (1969 #53416 LO 10215)
niestow. woj. ŁDZ (ŁDZ)







25
25-32

25
  LEPAK Bartosz (1989 #8839 LO 9833)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)







25
25-32

25
  MARTYNIAK Wiktor (2000 #39670 LO 2459)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)







25
25-32

25
  NOWAKOWSKI Robert (1968 #40798 LO 10108)
niestow. woj. ŁDZ (ŁDZ)







25
25-32

25
  PIETRASIAK Dominik (1998 #36327 LO 286)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)







25
25-32

25
  PIĘTKA Marcin (2005 #48214 LO 5355)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)







25
25-32

25
  ROBAK Mateusz (2002 #42006 LO 3393)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)







25
25-32

25
  SIEROŃ Mikołaj (2002 #39417 LO 2255)
UMKTS LOB Dęblin (LLS)







25
25-32

25
  SZESZKO Henryk (1957 #6527 LO 3981)
UKS Białobrzegi (PDL)







25
25-32

25
  WITUCKI Marcin (1993 #34854 LO 2014)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)







25
25-32

25
  ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 679)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)







25
25-32

25
936 KIREŃCZUK Paweł (1986 #2130 LO 6965)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
10
1158




10
65-96

15
49-52

25
937 FILODA Piotr (2001 #42282 LO 1697)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
10
1160




10
65-96

15
53-56

25
  KACZMAREK Wojciech (2000 #30510 LO 5931)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
10
1160




10
65-96

15
53-56

25
  ŻWAWIAK Jakub (2004 #47540 LO 1711)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
10
1160




10
65-96

15
53-56

25
940 SZYMANIK Jacek (1963 #18854 LO 4849)
UMKS Biłgoraj (LLS)
78
547




25
25-32



25
941 TRAWICKI Daniel (1998 #31729 LO 441)
ULKS Ciechów (DŚL)
76
561




25
25-32



25
942 KOTWICA Dawid (1988 #15145 LO 7957)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
70
587
25
25-32







25
943 MALINOWSKI Piotr (1995 #15374 LO 5986)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
69
591




25
25-32



25
944 MORAWIEC Daniel (1998 #34629 LO 3039)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
65
609
25
25-32







25
945 DENS Marcin (1989 #10847 LO 4905)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
52
692
25
25-32







25
946 KOZIOL Jakub (2001 #43136 LO 3037)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
43
736
25
25-32







25
947 CHEMPEREK Michał (1981 #11254 LO 4772)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
42
738




25
25-32



25
948 PIETRZAK Antoni (1998 #31615 LO 4790)
ULKS Lachowice (MŁP)
42
747
25
25-32







25
949 TOMSIA Sławomir (1979 #4791 LO 255)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
39
799
25
25-32







25
950 CHWASTYNIAK Wojciech (1985 #2305 LO 7552)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
25
893




25
25-32



25
951 WÓJCIK Mateusz (1998 #45564 LO 9024)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
25
895




25
25-32



25
952 GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 1681)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
25
897




25
25-32



25
953 BŹDZIUCH Wojciech (1977 #35822 LO 2298)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
25
898




25
25-32



25
954 WASIOŁKA Bartosz (1993 #25240 LO 7565)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
25
899




25
25-32



25
955 BORCUCH Dominik (2002 #52754 LO 8699)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
25
900




25
25-32



25
  FLIEGER Karol (1992 #24943 LO 6928)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
25
900




25
25-32



25
  FRANK Roman (1975 #47013 LO 659)
LZS Zakrzów (OPO)
25
900




25
25-32



25
  KONEFAŁ Filip (2003 #52430 LO 6903)
KTS Sandomierz (ŚWI)
25
900




25
25-32



25
  PIETRZAK Krzysztof (1972 #42958 LO 1217)
LKS DOBRZANKA Dobra (MŁP)
25
900




25
25-32



25
  PIÓRKOWSKI Marcin (1985 #7317 LO 6109)
UKS ORZEŁ Prusice (DŚL)
25
900




25
25-32



25
  PRUSZKOWSKI Jakub (2004 #46865 LO 660)
LZS Zakrzów (OPO)
25
900




25
25-32



25
  SIELSKI Paweł (2002 #36408 LO 1135)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
25
900




25
25-32



25
  SZYMANIAK Maciej (2003 #44588 LO 3584)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
25
900




25
25-32



25
  ZDANOWSKI Paweł (1983 #10556 LO 1783)
KTS Wolbromek (DŚL)
25
900




25
25-32



25
965 MROSZCZYK Karol (1986 #50010 LO 6177)
LKS SZAROTKA Rogóźno (PKR)
25
924
25
25-32







25
966 MAJOS Sławomir (1971 #38127 LO 3226)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
25
928
25
25-32







25
967 BALAK Marian (1970 #11552 LO 9253)
KS LIMA Pruszków (MAZ)
25
930
25
25-32







25
968 BATÓG Tomasz (1975 #5791 LO 4876)
LZS Włosień (DŚL)
25
932
25
25-32







25
  BERESTECKI Krystian (1997 #33245 LO 1880)
AKS Strzegom (DŚL)
25
932
25
25-32







25
  DELIKAT Andrzej (1968 #45122 LO )
()
25
932
25
25-32







25
  DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO )
()
25
932
25
25-32







25
  HYZIAK Konrad (1996 #32291 LO 2811)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
25
932
25
25-32







25
  KLOCEK Krzysztof (1966 #31118 LO )
()
25
932
25
25-32







25
974 ZIELIŃSKI Andrzej (1971 #48194 LO 6305)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
9
1188
9
81-96





15
49-56

24
975 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 889)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
10
1160




10
65-96

14
49-64

24
  KEMPA Mateusz (2000 #28304 LO 3652)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
10
1160




10
65-96

14
49-64

24
  MIREK Piotr (1977 #50414 LO 3049)
ZGODA-BYCZYNA Jaworzno (ŚLS)
10
1160




10
65-96

14
49-64

24
978 MUDYNA Tomasz (1996 #49151 LO 251)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
11
1149
11
65-80





13
57-64

24
979 PUKLICKI Kacper (1996 #51942 LO 3331)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
14
1119




14
49-64

10
65-96

24
  SZOSTOK Sebastian (2002 #44429 LO 3020)
LKS Pogórze (ŚLS)
14
1119




14
49-64

10
65-96

24
981 PIĘTA Paweł (1981 #1731 LO 3024)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
38
802
10
65-96



14
49-64



24
982 JACHIMOWICZ Bartosz (1984 #1427 LO 6015)
LUKS Straszyn (POM)
24
957
24
28







24
983 WOJTAŚ Jan (1956 #15807 LO 1831)
KS ATS Stargard (ZPM)
23
958




23
29



23
984 ANDREASIK Kazimierz (1966 #5383 LO 7372)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)







22
28-33

22
  MISIAK Patryk (1995 #21418 LO 1631)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)







22
28-33

22
  RYSZ Wiesław (1964 #455 LO 2817)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)







22
28-33

22
987 MŁYNARCZYK Arkadiusz (1997 #40789 LO 5164)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)







21
29-32

21
988 SZCZEPAŃSKI Ludwik (1965 #39653 LO 1824)
KS ATS Stargard (ZPM)
21
961




21
31



21
989 WĘGOROWSKI Maciej (1999 #35433 LO 1828)
KS ATS Stargard (ZPM)
21
963
21
29-32







21
990 BOREK Kamil (2000 #28425 LO 3651)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
10
1160




10
65-96

10
65-96

20
991 BABICZ Adam (1999 #38789 LO 4698)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
10
1184
10
65-96





10
65-96

20
992 OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3476)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
38
803
14
49-64
19
E






19
993 MATEJCZYK Mateusz (1998 #30707 LO 877)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
36
823
14
49-64
19
E






19
994 KRAKOWIAK Mieczysław (1953 #47533 LO 2319)
LKS STRAŻAK Sośnica (PKR)
19
970




19
31-40



19
  MIŁOŚ Maksymilian (1999 #29454 LO 6392)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
19
970




19
31-40



19
  PIÓRO Tomasz (2000 #38868 LO 6583)
SPART. Kolbuszowa Gór. (PKR)
19
970




19
31-40



19
  PYTLOWANY Piotr (1997 #38156 LO 7160)
SKT Sanok (PKR)
19
970




19
31-40



19
  SOKÓŁ Hubert (1998 #52304 LO 6172)
LKS SZAROTKA Rogóźno (PKR)
19
970




19
31-40



19
999 MOREK Radosław (2000 #31458 LO 4051)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
19
975
14
49-64
19
E






19
1000 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 8565)
ZKS Zielona Góra (LBU)
19
976
19
33







19
1001 KURCZYNA Łukasz (1985 #5857 LO 6123)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
11
1155






18
33-40

18
1002 ALBRYCHT Krzysztof (1982 #2280 LO 5782)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)







18
33-40

18
  CZAJKOWSKI Piotr (1967 #3858 LO 10236)
GLKS Drużbice (ŁDZ)







18
33-43

18
  DUDKA Damian (1980 #44171 LO 1787)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)







18
33-38

18
  DUDZIŃSKI Rafał (1977 #3837 LO 10238)
GLKS Drużbice (ŁDZ)







18
33-43

18
  GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 4139)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)







18
33-43

18
  GŁÓDŹ Grzegorz (1966 #42545 LO 2798)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)







18
33-40

18
  GŁUSZKIEWICZ Kacper (2001 #34797 LO 7418)
MTS Kwidzyn (POM)







18
33-37

18
  GRUSZKA Zbigniew (1958 #45440 LO 630)
DOKIS Dobrodzień (OPO)







18
33-40

18
  GUMULIŃSKI Paweł (2000 #36709 LO 10351)
UKS MOS Opole (OPO)







18
33-40

18
  JENDRYASZEK Marek (2005 #43255 LO 2381)
VICTORIA Chróścice (OPO)







18
33-40

18
  KUREK Jakub (2005 #46515 LO 1297)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)







18
33-38

18
  ORZĘCKI Radek (1969 #41952 LO 6193)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)







18
33-37

18
  OSET Marcin (1984 #49439 LO 10234)
GLKS Drużbice (ŁDZ)