Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 4 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ZATÓWKA Patryk (1997 #20945 LO )
()
945
1

275
2

300
1



370
2
945
2 BADOWSKI Marek (1997 #25359 LO 756)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
860
2

180
13-16

220
5-8

300
1

340
3-4
860
3 KULPA Konrad (1994 #22944 LO 268)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
825
3

250
3-4

250
3-4

275
2

300
5-8
825
4 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 2761)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
805
4

300
1

205
9-12

205
9-12

300
5-8
805
5 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 1177)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
770
5

220
5-8

160
17-20

250
3-4

300
5-8
770
6 PEREK Jakub (1986 #1883 LO 710)
ZKS Zielona Góra (LBU)
700
6

205
9-12

275
2

160
17-20

220
9-16
700
7 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 269)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
690
7

220
5-8

250
3-4

220
5-8
120
1
220
9-16
690
8 FOLWARSKI Jakub (1996 #24073 LO )
()
690
8

220
5-8

207
punkty

250
3-4

220
9-16
690
9 TOMICKI Jarosław (1980 #286 LO 3831)
KTS Gliwice (ŚLS)
665
9
90
1
160
17-20
90
1
115
29-32
81
3
205
9-12

300
5-8
665
10 SZYMAŃSKI Filip (1983 #1818 LO 5411)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
630
10

205
9-12

205
9-12

205
PL

220
9-16
630
11 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 2762)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
630
11
85
2
250
3-4

220
5-8

115
29-32

160
17-32
630
12 KUSIŃSKI Marcin (1971 #423 LO 2304)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
620
12
90
1
95
37-40
90
1
180
13-16
90
1
220
5-8
120
1
220
9-16
620
13 WIĘCEK Adrian (1995 #23844 LO 9357)
niestow. woj. POM (POM)
600
13

160
17-20
90
1
145
21-24
81
3
220
5-8

220
9-16
600
14 MALICKI Szymon (1988 #4216 LO 7987)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
585
14

125
25-28
90
1
160
17-20
65
9
205
9-12

220
9-16
585
15 NADOLSKI Łukasz (1993 #14747 LO 5)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
585
15
90
1
105
33-36
90
1
220
5-8
90
1
205
9-12

160
17-32
585
16 DOSZ Adam (1996 #23068 LO 111)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
570
16
90
1
205
9-12

205
9-12

125
25-28
120
1
160
17-32
570
17 BAŃKOSZ Michał (1995 #18932 LO 5412)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
560
17
90
1
220
5-8

180
13-16

125
25-28
120
1
160
17-32
560
18 WOŚ Alan (1984 #582 LO 6202)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
545
18

205
9-12

180
13-16

160
17-20

160
17-32
545
19 CHODORSKI Piotr (1991 #9732 LO 1169)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
520
19





180
13-16
115
2
340
3-4
520
20 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 7986)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
505
20
90
1
160
17-20
90
1
220
5-8

125
25-28
115
2
120
33-48
505
21 GRELA Artur (2000 #32881 LO 57)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
500
21
90
1
160
17-20
74
5
180
13-16

160
17-20

160
17-32
500
22 FLORAS Robert (1992 #11070 LO 3499)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
475
22

95
zwoln.
14
49-64
95
37-40
90
1
220
5-8
120
1
160
17-32
475
23 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 7177)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
470
23
90
1
145
21-24
90
1
145
21-24
90
1
180
13-16

120
33-48
470
24 TOMASZUK Tomasz (1997 #21229 LO 1950)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
470
24

180
13-16

145
21-24

145
21-24

120
33-48
470
25 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 3060)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
465
25
74
5
180
13-16

125
25-28
74
5
115
29-32
115
2
160
17-32
465
26 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 1729)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
455
26

115
29-32

115
29-32

180
13-16

160
17-32
455
27 KRZYŻANOWSKI Michał (1986 #5220 LO 1229)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
450
27

145
21-24

115
29-32
64
9-10
145
21-24
107
3-4
160
17-32
450
28 BĄK Daniel (1988 #2080 LO 1727)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
445
28

105
33-36
90
zwoln.

90
1
180
13-16

160
17-32
445
29 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 709)
ZKS Zielona Góra (LBU)
410
29
85
2
90
E
90
1
160
17-20
85
2
90
E

160
17-32
410
30 JANCZEWSKI Grzegorz (1986 #3442 LO 1672)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
405
30
90
1
180
13-16

105
33-36
40
17-24
45
E
120
1
120
33-48
405
31 CHOJNOWSKI Patryk (1990 #5460 LO 1939)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
400
31







400
1
400
32 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 713)
ZKS Zielona Góra (LBU)
360
32
90
1
115
29-32
70
7
125
25-28
74
5
105
33-36

120
33-48
360
33 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 270)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
342
33
77
4



90
1
145
21-24
107
3-4
120
33-48
342
34 FURMAN Andrzej (1969 #799 LO 429)
ULKS Ciechów (DŚL)
340
34
79
3-4

85
2

90
1
95
37-40
98
5-8
160
17-32
340
35 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 3889)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
340
35
85
2
115
29-32
90
1
95
37-40
90
1
105
33-36
98
5-8
120
33-48
340
36 SAŁACIŃSKI Przemysław (1992 #19724 LO 4942)
GKTS Wiązowna (MAZ)
336
36
81
3
86
E
85
2

85
2
90
E
115
2
160
17-32
336
37 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 3814)
KTS Gliwice (ŚLS)
334
37
53
13-16
145
21-24
40
17-24
45
E
69
7-8
74
E
115
2

334
38 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 3057)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
332
38
81
3
86
E
73
5-6
78
E
81
3
86
E
120
1
160
17-32
332
39 ZAŁUSKI Jakub (1997 #23852 LO 2686)
LZS Kujakowice (OPO)
330
39
90
1
105
33-36
90
1
115
29-32
81
3

110
3

330
40 CHMIEL Paweł (1986 #1437 LO 4939)
GKTS Wiązowna (MAZ)
330
40

125
25-28
90
1
205
9-12




330
41 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 65)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
326
41
53
13-16

65
9
70
E
90
1
160
17-20
96
6-9

326
42 LIS Daniel (1999 #31991 LO 90)
UKS Olesno (MŁP)
315
42
85
2
105
33-36
85
2
90
E
62
9-12

120
1
120
33-48
315
43 GALAS Michał (1995 #18980 LO 2681)
LZS Kujakowice (OPO)
312
43
18
33-40
23
E
77
4

90
1
115
29-32
120
1
120
33-48
312
44 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 277)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
310
44
81
3

90
1
105
33-36
90
1
95
37-40
110
3

310
45 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 276)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
309
45
72
6
77
E
77
4
125
25-28
70
7
75
E
107
3-4

309
46 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 3065)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
309
46
85
2
90
E
85
2

90
1
125
25-28
94
8-9

309
47 PRUS-STROWSKI Karol (1986 #1189 LO 1673)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
306
47
62
9-12
67
E
74
5
79
E


115
2
160
17-32
306
48 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 7988)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
305
48
81
3
125
25-28
85
2
90
E
85
2
90
E


305
49 ŻARSKI Karol (1990 #5146 LO )
()
296
49


81
3

60
11-12
115
29-32
100
6

296
50 MARCHLEWSKI Marcin (1978 #324 LO 1230)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
295
50
90
1

81
3

90
1

115
2

295
51 GŁUSZEK Wojciech (1996 #29056 LO 2682)
LZS Kujakowice (OPO)
295
51
85
2
90
E
85
2
90
E
62
9-12

115
2

295
52 SPYCHAŁA Adrian (1996 #24941 LO 5026)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
294
52
90
1
95
37-40
72
6

74
5
79
E
120
1
120
33-48
294
53 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 7144)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
293
53
90
1

90
1
105
33-36
90
1

98
5-8

293
54 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 7176)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
292
54
85
2
90
E
77
4
82
E
77
4

120
1
120
33-48
292
55 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 717)
ZKS Zielona Góra (LBU)
291
55
74
5

85
2

81
3
86
E
120
1
120
33-48
291
56 JAROCKI Łukasz (1996 #24089 LO 4101)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
290
56
90
1
115
29-32
85
2

90
1

83
9-16

290
57 DYKOWSKI Mateusz (1994 #9905 LO 404)
MRKS Gdańsk (POM)
288
57
85
2

81
3

90
1
105
33-36
98
5-8

288
58 WOSKOWICZ Marcin (1994 #15894 LO 271)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
285
58
65
9

85
2

85
2

115
2

285
59 MASŁOWSKI Jakub (1996 #21748 LO 1731)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
285
59
53
13-16
58
E
81
3
160
17-20
62
9-12
67
E


285
60 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 3077)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
279
60
69
7-8
74
E
77
4
95
37-40
44
17-20
49
E
110
3

279
61 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 3853)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
278
61
74
5
79
E
90
1
125
25-28
74
5

61
18-25

278
62 JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 5417)
KSTS Krosno (PKR)
277
62
73
5-6

85
2

85
2

107
3-4

277
63 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 5264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
276
63
74
5

68
8
73
E
85
2
95
37-40
107
3-4

276
64 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 2935)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
276
64
53
13-16

90
1
105
33-36
85
2
90
E
81
10-17

276
65 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 1200)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
274
65
77
4
82
E

5
E
85
2
90
E
102
5

274
66 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 5287)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
272
66
72
6

60
11-12

85
2

115
2

272
67 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 3964)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
269
67
85
2

74
5

74
5

110
3

269
68 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 3911)
niestow. woj. OPO (OPO)
269
68
77
4

81
3
86
E
73
5-6
78
E
105
4

269
69 SMOLUK Kamil (1997 #29847 LO 7710)
UKS ATS Białystok (PDL)
269
69
81
3
86
E
85
2

57
13

98
5-8

269
70 MISZTAL Igor (1997 #27154 LO 707)
ZKS Zielona Góra (LBU)
268
70
81
3



72
6
77
E
110
3

268
71 WIŚNIEWSKI Maciej (1996 #28330 LO 5025)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
268
71
77
4

85
2
90
E
72
6
77
E
101
5-6

268
72 JÓŹWIAK Norbert (1990 #17843 LO 5846)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
268
72


60
11-12
65
E
81
3
105
33-36
98
5-8

268
73 PODSĘDEK Piotr (1994 #16903 LO 6054)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
267
73
72
6

70
7

85
2

110
3

267
74 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 2179)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
267
74
74
5

81
3

81
3

105
4

267
75 DANIEL Artur (1982 #306 LO 1948)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
265
75


90
1
145
21-24


120
1
120
33-48
265
76 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 443)
ULKS Ciechów (DŚL)
265
76
71
5-8

81
3

77
4

107
3-4

265
77 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 3067)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
265
77
73
5-6
78
E

5
E
77
4
82
E
105
4

265
78 WRÓBEL Dariusz (1990 #12237 LO 3504)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
264
78
85
2

73
5-6
78
E
62
9-12

101
5-6

264
79 RYBAK Damian (1995 #21928 LO 3854)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
263
79
81
3

81
3
86
E
62
9-12

96
6-9

263
80 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 3497)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
262
80
73
5-6

73
5-6
78
E
77
4

107
3-4

262
81 WIŚNIEWSKI Tomasz (1993 #14079 LO 1674)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
262
81
85
2

77
4

81
3

96
6-9

262
82 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław (1967 #6256 LO 5691)
KS GALAXY Białystok (PDL)
261
82
77
4
82
E
70
7

81
3

98
5-8

261
83 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 7189)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
261
83
73
5-6
78
E


85
2

98
5-8

261
84 MAZUREK Wiesław (1980 #4931 LO 3216)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
260
84
77
4

85
2

70
7

98
5-8

260
85 UFNAL Mateusz (1997 #37254 LO 3059)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
260
85
60
11-12
65
E
81
3

81
3

98
5-8

260
86 SŁOMKA Tomasz (1972 #1502 LO )
()
260
86
85
2

77
4

60
11-12

98
5-8

260
87 TABOR Tomasz (1981 #1256 LO 1233)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
260
87
77
4

85
2



98
5-8

260
88 MICHAEL Daniel (1982 #575 LO 3503)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
259
88
62
9-12

77
4



101
5-6
120
33-48
259
89 KUROWSKI Kamil (1996 #21230 LO 391)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
258
89
73
5-6

81
3
86
E
73
5-6

99
6-7

258
90 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO )
()
257
90
69
7-8

62
9-12

81
3

107
3-4

257
91 MAĆKOWIAK Wojciech (1982 #1530 LO 2157)
KS POGOŃ Mogilno (KPM)
256
91
70
7

72
6

77
4

107
3-4

256
92 TRELA Mateusz (1990 #15731 LO 1539)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
254
92
73
5-6

69
7-8
74
E
53
13-16

107
3-4

254
93 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 1840)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
254
93
77
4
82
E
44
17-20

71
5-8
76
E
96
6-9

254
94 KLESZCZ Krzesimir (1995 #29709 LO 2683)
LZS Kujakowice (OPO)
254
94
81
3
86
E
62
9-12
67
E
85
2

83
9-16

254
95 MAJCHER Bartosz (1993 #18319 LO 4)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
253
95
74
5

81
3



98
5-8

253
96 SZYMANEK Bartłomiej (1993 #20599 LO 5540)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
252
96
81
3
86
E


63
10
68
E
98
5-8

252
97 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 274)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
250
97
70
7

57
13
62
E
77
4
82
E
98
5-8

250
98 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 1185)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
98
62
9-12

81
3

70
7

98
5-8

249
99 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 1191)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
99
65
9

72
6

77
4
82
E
95
8

249
100 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 7593)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
248
100
71
5-8
76
E
71
5-8
76
E
53
13-16
58
E
96
6-9

248
101 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1753)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
247
101
77
4



72
6

98
5-8

247
102 BRACHA Michał (1978 #4912 LO 3966)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
247
102
72
6

77
4



98
5-8

247
103 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 719)
ZKS Zielona Góra (LBU)
246
103
70
7

74
5

30
25
35
E
102
5

246
104 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 2917)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
245
104
62
9-12

65
9

68
8
73
E
107
3-4

245
105 JEMILIANOWICZ Bartosz (1995 #20998 LO 452)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
245
105
65
9

70
7

77
4

98
5-8

245
106 KOWAL Mateusz (1988 #9388 LO 2177)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
245
106
85
2

64
9-10

64
9-10

96
7-8

245
107 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 343)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
244
107
72
6

56
13-14

74
5

98
5-8

244
108 REUCKI Adam (1972 #6819 LO 10440)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
243
108
62
9-12

74
5

61
11

107
3-4

243
109 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 3851)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
243
109
62
9-12
67
E
72
6
77
E
70
7

96
6-9

243
110 JEMILIANOWICZ Sebastian (1997 #23794 LO 626)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
243
110
74
5

64
9-10

81
3

88
9-12

243
111 MARCZAK Adam (1978 #1012 LO 4136)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
243
111
77
4

85
2

62
9-12

81
10-17

243
112 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 720)
ZKS Zielona Góra (LBU)
242
112
68
8

59
12

46
18
51
E
115
2

242
113 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 4191)
MKS STS Lubartów (LLS)
241
113
53
13-16

69
7-8
74
E
69
7-8

98
5-8

241
114 GOLA Błażej (1991 #9600 LO 3219)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
241
114
81
3



62
9-12

98
5-8

241
115 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 821)
LZS Żywocice (OPO)
240
115
40
17-24

69
7-8

73
5-6

98
5-8

240
116 ŁUCZYK Maciej (1997 #21298 LO 1780)
KTS Wolbromek (DŚL)
240
116
85
2

74
5

44
17-20

81
10-17

240
117 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 4378)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
239
117
71
5-8
76
E
81
3
86
E
77
4

76
14-17

239
118 MAKAJEW Maciej (1997 #33272 LO 5185)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
238
118
53
13-16

70
7

65
9
70
E
98
5-8

238
119 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 6186)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
238
119
63
10
68
E
70
7
75
E
72
6
77
E
86
11-12

238
120 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 2865)
SMS Włodawa (LLS)
237
120
40
17-24
45
E
69
7-8

69
7-8

99
6-7

237
121 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 100)
UKS Olesno (MŁP)
237
121
77
4

62
9-12

40
17-24

98
5-8

237
122 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 7474)
MUKS Gąbin (MAZ)
235
122
62
9-12

71
5-8

62
9-12

102
5

235
123 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1752)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
235
123
25
25-32

77
4

68
8

90
10

235
124 POLUS Bartosz (1985 #2056 LO 2178)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
235
124
68
8

70
7

77
4

88
9-12

235
125 KITA Jan (1991 #12951 LO 8511)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
234
125
62
9-12

53
13-16

62
9-12

110
3

234
126 LIWSKI Krzysztof (1995 #17581 LO 6019)
LUKS Straszyn (POM)
233
126
68
8

74
5



91
9-10

233
127 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 2012)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
232
127
69
7-8
74
E
68
8

70
7

88
9-12

232
128 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4798)
ULKS Lachowice (MŁP)
230
128
72
6

53
13-16

70
7

88
9-12

230
129 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 2311)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
230
129
74
5

65
9

73
5-6

83
9-16

230
130 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 706)
ZKS Zielona Góra (LBU)
229
130
59
12

65
9

48
17
53
E
105
4

229
131 SZACHNOWSKI Jacek (1977 #491 LO 759)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
229
131
62
9-12

62
9-12



105
4

229
132 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4857)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
228
132
62
9-12

62
9-12

74
5

92
9

228
133 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 3339)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
228
133


62
9-12
67
E
73
5-6

88
9-12

228
134 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 5857)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
228
134
72
6

73
5-6

40
17-24

83
9-16

228
135 WALENCKI Wojciech (1993 #21818 LO 5327)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
228
135
44
17-20

77
4

70
7

81
10-17

228
136 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 5845)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
226
136
70
7

69
7-8

73
5-6

83
9-16

226
137 DUDZIŃSKI Jakub (1996 #21287 LO 7977)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
225
137


72
6

65
9

88
9-12

225
138 MALIK Mateusz (1992 #21899 LO 4210)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
225
138
40
17-24

74
5
79
E
68
8

78
13-16

225
139 JUREWICZ Mateusz (1986 #2024 LO 2435)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
224
139
77
4

40
17-24

40
17-24

107
3-4

224
140 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 7215)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
223
140
40
17-24
45
E
53
13-16
58
E
40
17-24

115
2
120
33-48
223
141 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 691)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
223
141
62
9-12

60
11-12

60
11-12

101
5-6

223
142 GLANOWSKI Jakub (1987 #43010 LO 358)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
223
142
69
7-8

53
13-16
58
E


96
7-8

223
143 ŁYŻWIŃSKI Jacek (1966 #47327 LO 3225)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
223
143
68
8

72
6



83
9-16

223
144 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6548)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
222
144
62
9-12

53
13-16
58
E
62
9-12

98
5-8

222
145 TOBIASZ Wojciech (1992 #16923 LO )
()
222
145
53
13-16

62
9-12

62
9-12

98
5-8

222
146 GOŁDA Gabriel (1997 #34078 LO 4747)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
222
146
53
13-16

62
9-12

62
9-12

98
5-8

222
147 ŚWIRSKI Marcin (1996 #24234 LO 5976)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
222
147
25
25-32

61
11

63
10

98
5-8

222
148 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 94)
UKS Olesno (MŁP)
222
148
81
3


5
E
53
13-16

88
9-12

222
149 KOWALSKI Wojciech (1982 #2893 LO 6190)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
221
149
77
4



37
22

107
3-4

221
150 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 716)
ZKS Zielona Góra (LBU)
221
150
63
10

68
8

63
10
68
E
85
12

221
151 WARDA Mateusz (1993 #16502 LO 8206)
ATS Lublin (LLS)
221
151
81
3

63
10

77
4



221
152 DYJAS Jakub (1995 #15005 LO 281)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
220
152







220
9-16
220
153 KWODAWSKI Bartosz (1980 #999 LO 3817)
KTS Gliwice (ŚLS)
220
153
69
7-8
74
E
53
13-16
58
E
53
13-16

88
9-12

220
154 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 3056)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
220
154
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
86
10-13

220
155 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 2574)
KS Dąbcze (WLP)
220
155
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
86
10-13

220
156 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 2214)
MSZS Świdwin (ZPM)
220
156
63
10

72
6

70
7

78
13-16

220
157 LEBRECHT Bartosz (1996 #18307 LO 6496)
IKRTS Józefów (MAZ)
219
157
71
5-8

62
9-12



86
10-13

219
158 STEUER Dariusz (1981 #3744 LO 3826)
KTS Gliwice (ŚLS)
218
158
17
33-48

53
13-16

69
7-8

96
7-8

218
159 TRACZYK Mateusz (1992 #10697 LO 411)
MRKS Gdańsk (POM)
218
159
40
17-24
45
E
72
6
77
E
50
16

91
9-10

218
160 WALA Krzysztof (1982 #22885 LO 952)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
218
160
62
9-12

73
5-6

62
9-12

83
9-16

218
161 LINEK Adam (2004 #41866 LO 843)
LZS Żywocice (OPO)
218
161
62
9-12

73
5-6

53
13-16

83
9-16

218
162 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 7174)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
217
162
53
13-16
58
E
61
11

68
8

88
9-12

217
163 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 3094)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
217
163


68
8

61
11

88
9-12

217
164 KOZERA Paweł (1996 #32690 LO 3118)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
217
164
68
8



68
8

81
10-17

217
165 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 1303)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
217
165
81
3

36
21-24

68
8

68
17-20

217
166 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 2934)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
216
166
36
21-24

63
10
68
E
56
13-14

92
9

216
167 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 1915)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
216
167
68
8

53
13-16

65
9

83
9-16

216
168 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 1630)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
215
168
44
17-20

73
5-6

44
17-20

98
5-8

215
169 BEDNARZ Patryk (1991 #35925 LO 7628)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
214
169
62
9-12

60
11-12

69
7-8

83
9-16

214
170 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 1890)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
214
170
27
25-28

69
7-8

69
7-8

76
14-17

214
171 MURAWSKI Michał (1995 #23836 LO 6343)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
211
171

5
E
44
17-20
49
E
81
3
86
E
76
14-17

211
172 KARMOLIŃSKI Maciej (1990 #6301 LO 2)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
210
172




85
2
95
37-40
115
2

210
173 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 708)
ZKS Zielona Góra (LBU)
210
173
61
11

57
13

42
19-20
47
E
92
9

210
174 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 1174)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
209
174
69
7-8

62
9-12

62
9-12

78
13-16

209
175 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 444)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
207
175
59
12

44
17-20

60
11-12

88
9-12

207
176 SOSNOWSKI Grzegorz (1960 #8295 LO 8752)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
207
176
62
9-12

62
9-12

53
13-16

83
9-16

207
177 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 7134)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
207
177
70
7

62
9-12

74
5

63
17-24

207
178 OLEK Jan (1992 #15610 LO 4105)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
206
178
53
13-16
58
E


62
9-12

86
10-13

206
179 LITWINIUK Marcin (1990 #12461 LO 2306)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
205
179




85
2

120
1

205
180 WOŹNIAK Jarosław (1986 #9798 LO 4192)
MKS STS Lubartów (LLS)
204
180


53
13-16
58
E
63
10

83
9-16

204
181 SAWOCH Artur (1972 #5081 LO 1745)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
204
181
48
17

64
9-10

72
6

68
17-20

204
182 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 2352)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
203
182
71
5-8

69
7-8

53
13-16

63
17-24

203
183 ŚWIERCZYŃSKI Daniel (1979 #2860 LO 4902)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
202
183
70
7

51
15-16

40
17-24

81
10-17

202
184 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 1176)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
202
184
62
9-12

62
9-12

62
9-12

78
13-16

202
185 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 243)
LUKS Chełmno (KPM)
201
185
53
13-16

40
17-24

62
9-12

86
10-13

201
186 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 3357)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
201
186
53
13-16

59
12

56
13-14
61
E
81
10-17

201
187 BĄK Sebastian (1993 #24808 LO 116)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
200
187
40
17-24

40
17-24

62
9-12

98
5-8

200
188 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 881)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
200
188
77
4
82
E
25
25-32
30
E
17
33-48

88
9-12

200
189 FERENC Piotr (1996 #27596 LO 1940)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
200
189
53
13-16

61
11



86
11-12

200
190 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 705)
ZKS Zielona Góra (LBU)
200
190
57
13

61
11

20
31-32
25
E
82
13

200
191 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 725)
ZKS Zielona Góra (LBU)
200
191
77
4

55
14

68
8



200
192 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 4432)
UKS LIS Sierakowice (POM)
199
192
53
13-16

68
8

68
8

63
17-24

199
193 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 7773)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
198
193
62
9-12
67
E


33
24

98
5-8

198
194 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 831)
LZS Żywocice (OPO)
198
194
53
13-16

62
9-12

40
17-24

83
9-16

198
195 KURZAK Bronisław (1947 #4897 LO 3223)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
198
195


53
13-16

62
9-12

83
9-16

198
196 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 63)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
198
196
52
15

63
10

55
14

80
14

198
197 WŁODYKA Paweł (1983 #1533 LO 6)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
197
197




77
4

120
1
120
33-48
197
198 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7555)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
197
198
53
13-16

56
13-14

36
21-24

88
9-12

197
199 RADWAŃSKI Robert (1982 #315 LO 4138)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
197
199


63
10

53
13-16

81
10-17

197
200 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 3598)
LUKS Chełmno (KPM)
196
200
68
8

40
17-24



88
9-12

196
201 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 718)
ZKS Zielona Góra (LBU)
195
201
72
6



28
26
33
E
90
10

195
202 RUDOMINA Kamil (1992 #11802 LO 1822)
KS ATS Stargard (ZPM)
195
202


68
8

64
9-10
69
E
58
21-24

195
203 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO )
()
194
203
53
13-16

63
10

48
17

78
13-16

194
204 SMOLIŃSKI Kamil (1994 #26783 LO 6499)
IKRTS Józefów (MAZ)
194
204
71
5-8

36
21-24

62
9-12

61
18-25

194
205 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 3968)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
194
205
62
9-12

70
7

62
9-12



194
206 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6541)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
193
206
40
17-24

72
6
77
E
53
13-16

63
17-24

193
207 CHWOJKO Marcin (1975 #12832 LO 7979)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
193
207
62
9-12
67
E


63
10

63
17-24

193
208 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 764)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
192
208
53
13-16

25
25-32

53
13-16

86
10-13

192
209 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1768)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
192
209
53
13-16

53
13-16



86
11-12

192
210 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 60)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
191
210
53
13-16

40
17-24



98
5-8

191
211 SZYMCZYK Jan (1997 #18047 LO 4106)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
191
211

95
37-40




96
6-9

191
212 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 1886)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
191
212
53
13-16

53
13-16

62
9-12

76
14-17

191
213 GOLIAN Tomasz (1985 #6880 LO 7232)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
190
213
62
9-12

62
9-12



66
18-21

190
214 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 7167)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
190
214
36
21-24
41
E
48
17
53
E
74
5

63
17-24

190
215 MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 4050)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
190
215
62
9-12



77
4
82
E
46
25-32

190
216 KACZMAREK Krzysztof (1971 #427 LO 435)
ULKS Ciechów (DŚL)
189
216




74
5

115
2

189
217 KĘDZIERSKI Piotr (1984 #701 LO 8745)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
189
217
53
13-16

40
17-24

53
13-16

83
9-16

189
218 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 850)
LZS Żywocice (OPO)
189
218
53
13-16

25
25-32

53
13-16

83
9-16

189
219 TOKARSKI Krzysztof (1990 #47178 LO 4993)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
189
219
53
13-16



53
13-16

83
9-16

189
220 POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 1766)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
189
220
53
13-16

73
5-6

25
25-32

63
17-24

189
221 KOZIEŁ Paweł (1993 #18856 LO 2303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
188
221


81
3



107
3-4

188
222 WELKE Daniel (1974 #5675 LO 5286)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
188
222
44
17-20

44
17-20

56
13-14

88
9-12

188
223 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 7342)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
188
223
40
17-24

60
11-12



88
9-12

188
224 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3631)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
187
224
53
13-16

64
9-10

70
7

49
25-28

187
225 WITKOWSKI Antoni (1994 #10126 LO 9358)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
186
225
85
2


5
E


96
6-9

186
226 WANDACHOWICZ Jacek (1979 #953 LO 10233)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
186
226
68
8



60
11-12

58
21-24

186
227 GOLA Paweł (1988 #8143 LO 3221)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
186
227
62
9-12



68
8

56
17-32

186
228 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 1891)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
186
228
40
17-24

73
5-6

73
5-6



186
229 KICIAK Bartosz (1986 #1869 LO 4198)
MKS STS Lubartów (LLS)
185
229
62
9-12



40
17-24

83
9-16

185
230 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 1685)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
185
230
53
13-16

51
15-16



81
10-17

185
231 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 64)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
185
231


50
16

70
7
75
E
60
22

185
232 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 611)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
185
232
62
9-12
67
E
40
17-24
45
E
73
5-6



185
233 ADAMCZYK Paweł (1995 #18797 LO 7985)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
184
233
74
5

18
33-40



92
9

184
234 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 5924)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
184
234
17
33-48

44
17-20

59
12

81
10-17

184
235 BARTOSZEWSKI Michał (1997 #32980 LO 4079)
AKTYWNI Słubice (LBU)
184
235
55
14



57
13

72
17

184
236 UZARCZYK Michał (1988 #10384 LO 1004)
UKS Maków (ŁDZ)
184
236
62
9-12

61
11

53
13-16

61
18-25

184
237 KILJANEK Kamil (1994 #15802 LO 356)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
183
237
85
2





98
5-8

183
238 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 3860)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
183
238
62
9-12



40
17-24

81
10-17

183
239 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 1887)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
182
239
40
17-24

53
13-16

53
13-16

76
14-17

182
240 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 7626)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
182
240
53
13-16

48
17

61
11
66
E
63
17-24

182
241 KALITA Artur (1970 #7786 LO 4103)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
181
241




71
5-8

110
3

181
242 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 2410)
KS GOTYK Toruń (KPM)
181
242
53
13-16

40
17-24



88
9-12

181
243 STĘPIŃSKI Piotr (1996 #25512 LO 3169)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
181
243


71
5-8

44
17-20
49
E
61
18-25

181
244 BOLSĘGA Paweł (1994 #25101 LO 1148)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
181
244
53
13-16

77
4
82
E

5
E
46
25-32

181
245 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO )
()
180
245
60
11-12



42
19-20

78
13-16

180
246 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 366)
KS Dąbcze (WLP)
180
246
44
17-20

44
17-20

68
8

68
17-20

180
247 KAIM Adrian (1997 #26475 LO 1150)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
179
247


62
9-12
67
E

5
E
107
3-4

179
248 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 3062)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
179
248
40
17-24

40
17-24

53
13-16

86
10-13

179
249 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 8208)
ATS Lublin (LLS)
178
249
40
17-24

40
17-24

25
25-32

98
5-8

178
250 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 2226)
MSZS Świdwin (ZPM)
178
250
57
13

51
15-16

53
13-16

68
17-20

178
251 GAMROT Patryk (1998 #29055 LO 3910)
niestow. woj. OPO (OPO)
177
251


25
25-32

69
7-8

83
9-16

177
252 ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 5473)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
176
252
40
17-24

53
13-16

25
25-32

83
9-16

176
253 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3614)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
176
253
62
9-12

36
21-24

27
25-28

78
13-16

176
254 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 1201)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
175
254


53
13-16

44
17-20

78
13-16

175
255 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 72)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
174
255
50
16



42
19-20
47
E
77
15

174
256 JANIK Tomasz (1979 #85 LO 4045)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
174
256
62
9-12

40
17-24

72
6



174
257 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 2610)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
173
257
37
22



39
21

97
7

173
258 FRANC Igor (2005 #36385 LO 3278)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
173
258


52
15

34
23-24

87
11

173
259 WITCZAK Marek (1997 #21961 LO 4350)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
173
259
27
25-28

44
17-20

51
15-16

78
13-16

173
260 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 1938)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
173
260
40
17-24
45
E

5
E
65
9

63
17-24

173
261 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 762)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
171
261
40
17-24



53
13-16

78
13-16

171
262 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 6535)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
171
262
40
17-24

53
13-16
58
E
62
9-12
67
E
46
25-32

171
263 CZAJA Cezary (1997 #24222 LO 1774)
KTS Wolbromek (DŚL)
170
263


72
6



98
5-8

170
264 ZWIERZ Przemysław (1996 #22718 LO 3857)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
170
264
40
17-24

44
17-20
49
E
40
17-24

81
10-17

170
265 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 3821)
KTS Gliwice (ŚLS)
170
265
25
25-32

62
9-12
67
E
40
17-24

63
17-24

170
266 BERNACKI Łukasz (1993 #22544 LO 5496)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
170
266
71
5-8

53
13-16

40
17-24

46
25-32

170
267 KĄDZIELA Marek (1982 #288 LO 3340)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
169
267
81
3





88
9-12

169
268 DZIDA Karol (1995 #26393 LO 6949)
DŻENTELMENI Poznań (WLP)
168
268
61
11





107
3-4

168
269 ŻARSKI Paweł (1992 #25627 LO 6932)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
168
269
36
21-24

44
17-20



88
9-12

168
270 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3836)
KTS Gliwice (ŚLS)
168
270
40
17-24
45
E
40
17-24
45
E
25
25-32
30
E
78
13-16

168
271 KRAWCZYK Mateusz (1991 #8754 LO 6929)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
168
271
16
41-48

74
5



78
13-16

168
272 SINICKI Maciej (1993 #19006 LO 6169)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
167
272




69
7-8

98
5-8

167
273 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 5289)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
167
273
62
9-12



27
25-28

78
13-16

167
274 CIOCH Błażej (1987 #10741 LO 104)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
167
274
25
25-32
30
E
69
7-8
74
E
25
25-32

63
17-24

167
275 PODSĘDEK Mateusz (1995 #18432 LO 6053)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
167
275
25
25-32

44
17-20

62
9-12

61
18-25

167
276 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 8373)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
167
276
25
25-32

70
7

72
6



167
277 LISIECKI Mateusz (1994 #23394 LO 2180)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
166
277
70
7





96
7-8

166
278 DOBRZAŃSKI Mirosław (1956 #994 LO 1815)
KS ATS Stargard (ZPM)
166
278
39
21

44
17-20

44
17-20

78
13-16

166
279 MARCZYKOWSKI Rafał (1996 #23509 LO 7978)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
165
279


50
16



115
2

165
280 LUBIK Tomasz (1987 #1183 LO 2611)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
165
280


77
4



88
9-12

165
281 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 4679)
OKS Olesno (OPO)
165
281
62
9-12

40
17-24

40
17-24

63
17-24

165
282 CYNDERA Jakub (1994 #29714 LO 4086)
OKS Olesno (OPO)
165
282
62
9-12



40
17-24

63
17-24

165
283 STOCHMAL Maciej (1996 #21652 LO 3231)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
164
283




81
3

83
9-16

164
284 SELERSKI Mateusz (1996 #34260 LO 5732)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
164
284
44
17-20

44
17-20

36
21-24

76
14-17

164
285 UTYLSKI Rafał (1983 #175 LO 272)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
163
285


65
9



98
5-8

163
286 LATAŁA Łukasz (1984 #38367 LO 8512)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
163
286
40
17-24

40
17-24

40
17-24

83
9-16

163
287 ŚLIWIŃSKI Marcin (1994 #35312 LO 6643)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
163
287
40
17-24

53
13-16

70
7



163
288 JUCHNIEWICZ Jakub (1990 #34835 LO 1513)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
162
288




55
14

107
3-4

162
289 LISTEK Damian (1984 #42796 LO 4990)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
162
289
40
17-24

53
13-16

53
13-16

56
17-32

162
290 MARUD Grzegorz (1988 #19161 LO 5973)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
162
290
25
25-32

56
13-14

51
15-16

55
18-33

162
291 ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 2295)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
161
291
53
13-16

25
25-32

62
9-12

46
25-32

161
292 CHUDY Marcin (1996 #31912 LO 3616)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
160
292


27
25-28
32
E
60
11-12

68
17-20

160
293 KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 5418)
KSTS Krosno (PKR)
160
293
44
17-20

36
21-24

53
13-16

63
17-24

160
294 FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 5415)
KSTS Krosno (PKR)
159
294
73
5-6





86
11-12

159
295 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 7181)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
159
295
44
17-20



52
15

63
17-24

159
296 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 6739)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
159
296
62
9-12

36
21-24

17
33-48

61
18-25

159
297 KRYMSKI Marek (1991 #42537 LO )
()
159
297
73
5-6
78
E
81
3





159
298 JURKIEWICZ Marcin (1977 #44061 LO 341)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
158
298
70
7





88
9-12

158
299 MINDA Michał (1988 #6963 LO 1538)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
158
299
40
17-24

40
17-24

40
17-24

78
13-16

158
300 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 3839)
KTS Gliwice (ŚLS)
158
300
40
17-24



40
17-24

78
13-16

158
301 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 415)
MRKS Gdańsk (POM)
158
301
40
17-24

55
14

34
23-24

63
17-24

158
302 GAŁECKI Paweł (1989 #44218 LO 7603)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
158
302
44
17-20

53
13-16

36
21-24

61
18-25

158
303 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 8154)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
158
303
40
17-24

62
9-12

40
17-24

56
17-32

158
304 PROKOP Karol (1995 #38109 LO 8750)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
158
304


62
9-12

40
17-24

56
17-32

158
305 RYŁÓW Mariusz (1977 #10167 LO 1790)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
158
305
26
27

56
13-14

53
13-16

49
25-28

158
306 DURAK Kamil (1987 #15748 LO 2840)
AKS Mikołów (ŚLS)
158
306
25
25-32
30
E
40
17-24
45
E
62
9-12
67
E
46
25-32

158
307 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 1684)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
158
307
40
17-24

56
13-14

62
9-12



158
308 GLEGOŁA Paweł (1980 #1174 LO 4100)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
157
308




71
5-8

86
10-13

157
309 BOSSOWSKI Cezary (1995 #29767 LO 7230)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
156
309


62
9-12



94
8-9

156
310 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 2480)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
156
310
18
33-40

40
17-24

53
13-16

63
17-24

156
311 WODNIAK Ireneusz (1963 #40430 LO 834)
LZS Żywocice (OPO)
156
311
53
13-16

40
17-24

18
33-40

63
17-24

156
312 ODELSKI Piotr (1983 #603 LO )
()
155
312




72
6

83
9-16

155
313 WIANKOWSKI Damian (1994 #35446 LO 323)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
155
313
53
13-16



44
17-20

58
21-24

155
314 BOHATCZUK Marcin (1980 #6250 LO 5958)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
154
314
71
5-8





83
9-16

154
315 SELERSKI Damian (1994 #34259 LO 5730)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
154
315
25
25-32

25
25-32

53
13-16

76
14-17

154
316 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 2138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
154
316
62
9-12

53
13-16

25
25-32

39
26-33

154
317 RADEK Arkadiusz (1994 #35028 LO 6863)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
153
317


25
25-32

40
17-24

88
9-12

153
318 KURZAC Paweł (1983 #5093 LO 5322)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
153
318




72
6

81
10-17

153
319 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 448)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
153
319
35
23

51
15-16

44
17-20

58
21-24

153
320 KOTYL Wojciech (1996 #23869 LO 2922)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
153
320
79
3-4

17
33-45

14
49-59
19
E
55
18-33

153
321 WALENCKI Michał (1991 #19063 LO 5326)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
153
321
17
33-48



81
3

55
18-33

153
322 KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 6387)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
152
322
36
21-24

53
13-16

25
25-32

63
17-24

152
323 WOZBANOWICZ Dawid (1997 #32888 LO 1946)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
151
323
53
13-16

52
15

46
18



151
324 KOLMAN Marcin (1997 #29878 LO 824)
LZS Żywocice (OPO)
151
324
71
5-8

40
17-24

40
17-24



151
325 MATUSIEWICZ Kamil (1996 #36447 LO 6664)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
150
325
25
25-32

17
33-45

44
17-20

81
10-17

150
326 BROŻEK Piotr (1993 #21769 LO 2839)
AKS Mikołów (ŚLS)
150
326
14
49-64

25
25-32

62
9-12

63
17-24

150
327 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 3143)
KTS Jelenia Góra (DŚL)
149
327
35
23

48
17

25
27-28

66
19-20

149
328 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 1629)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
149
328
44
17-20

42
19-20

36
21-24

63
17-24

149
329 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 8155)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
149
329
53
13-16

40
17-24

40
17-24

56
17-32

149
330 TYTOŃ Mariusz (1966 #44232 LO 3233)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
149
330
40
17-24

53
13-16

18
33-40

56
17-32

149
331 WALOSZCZYK Grzegorz (1985 #4131 LO 6934)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
149
331
36
21-24

56
13-14

44
17-20

49
25-28

149
332 TWARDOWSKI Szymon (1997 #21757 LO 4705)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
148
332
40
17-24

40
17-24
45
E
25
25-32

63
17-24

148
333 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 2937)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
148
333
44
17-20

68
8

36
21-24



148
334 ROMANOWSKI Andrzej (1979 #1173 LO 4563)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
147
334
25
25-32

68
8

40
17-24

39
26-33

147
335 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 6023)
LUKS Straszyn (POM)
147
335
25
25-32

59
12

63
10



147
336 FILBRANDT Tomasz (1990 #10690 LO 1941)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
146
336




48
17

98
5-8

146
337 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 1754)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
146
337
14
49-64

69
7-8



63
17-24

146
338 NIEMIEC Krzysztof (1991 #11026 LO 3887)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
146
338


69
7-8

77
4



146
339 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 3064)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
146
339
40
17-24

53
13-16

53
13-16



146
340 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 7225)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
146
340
53
13-16

40
17-24

53
13-16



146
341 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 405)
MRKS Gdańsk (POM)
145
341
40
17-24

44
19

52
15

49
25-28

145
342 BRYLAK Paweł (1994 #25808 LO )
()
145
342
36
21-24

62
9-12

44
17-20

39
26-33

145
343 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 3163)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
145
343
25
25-32

53
13-16

53
13-16

39
26-33

145
344 BIAŁEK Artur (1992 #14899 LO 6486)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
145
344





145
21-24


145
345 ZDZIENICKI Kamil (1987 #4664 LO 3890)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
145
345

145
21-24






145
346 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 1203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
144
346


81
3



63
17-24

144
347 BOBEK Gracjan (1979 #43529 LO 1788)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
144
347
33
24

27
25-28

53
13-16

58
21-24

144
348 SANKOWSKI Marcin (1995 #15398 LO 1675)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
143
348
40
17-24





103
4-5

143
349 ŚLIWIŃSKI Maciej (1989 #10837 LO 6667)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
143
349
62
9-12





81
10-17

143
350 GDULA Adam (1977 #46737 LO 2471)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
143
350
40
17-24



25
25-32

78
13-16

143
351 BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 7324)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
143
351
40
17-24

25
25-32



78
13-16

143
352 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 1186)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
143
352
36
21-24

25
25-32

44
17-20

63
17-24

143
353 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 846)
LZS Żywocice (OPO)
143
353
25
25-32

40
17-24

40
17-24

63
17-24

143
354 WICHER Robert (1969 #41870 LO 832)
LZS Żywocice (OPO)
143
354
40
17-24

25
25-32

40
17-24

63
17-24

143
355 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 5332)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
143
355
71
5-8



17
33-48

55
18-33

143
356 ŁĄCKI Marek (1984 #13257 LO 2627)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
143
356
41
20

60
11-12



42
29-32

143
357 ŻELENGOWSKI Radosław (1977 #12748 LO 2609)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
142
357
44
19



23
29

75
16

142
358 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 84)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
142
358
41
20

35
23

25
27-28

66
19-20

142
359 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 1835)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
142
359


36
21-24

62
9-12
67
E
39
26-33

142
360 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 394)
MRKS Gdańsk (POM)
141
360


63
10



78
13-16

141
361 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 445)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
141
361
46
18

27
25-28

27
25-28

68
17-20

141
362 KOWALSKI Damian (1993 #26265 LO 49)
KS Mysław (ŚLS)
141
362
53
13-16

25
25-32

17
33-48

63
17-24

141
363 WITKOWSKI Mateusz (1990 #12891 LO 457)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
140
363


18
33-40

44
17-20

78
13-16

140
364 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 5814)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
140
364
46
18

44
19

18
33-40

50
26

140
365 SZYDŁO Stanisław (1970 #1506 LO 4704)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
139
365
40
17-24

53
13-16

25
25-32

46
25-32

139
366 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 2587)
UMKTS LOB Dęblin (LLS)
138
366
25
25-32

41
20

34
23-24

63
17-24

138
367 KREFT Krystian (1994 #19110 LO 410)
MRKS Gdańsk (POM)
138
367


50
16
55
E
20
32

63
17-24

138
368 BARTOSZ Robert (1981 #2271 LO 972)
PKS PIAST Poniec (WLP)
138
368
36
21-24

51
15-16

51
15-16



138
369 STOCHMAL Michał (1994 #21651 LO 3232)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
138
369
70
7

68
8





138
370 ROMANOWSKI Marcin (1988 #18939 LO 8468)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
137
370




59
12

78
13-16

137
371 PISZCZATOWSKI Maciej (2000 #33613 LO 7175)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
136
371
21
29-32

52
15



63
17-24

136
372 SAGAN Jakub (1982 #311 LO 5848)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
136
372
40
17-24

25
25-32

40
17-24

56
17-32

136
373 LEFEK Sylwester (1968 #47266 LO 5174)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
136
373
40
17-24

40
17-24

25
25-32

56
17-32

136
374 PYZIK Marek (1958 #5056 LO 3229)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
136
374
40
17-24



40
17-24

56
17-32

136
375 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5018)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
136
375
53
13-16



44
17-20

39
26-33

136
376 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 7373)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
135
376
36
21-24



36
21-24

63
17-24

135
377 SZERMUSZYN Jarosław (1990 #50364 LO )
()
135
377
25
27-28

59
12

30
25

46
25-32

135
378 IGNACZEWSKI Michał (1990 #19635 LO 5351)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
134
378




46
18

88
9-12

134
379 UZARCZYK Witold (1994 #10385 LO 1005)
UKS Maków (ŁDZ)
134
379


18
33-38

77
4

39
26-33

134
380 BRONAKOWSKI Michał (1974 #6522 LO 3974)
UKS Białobrzegi (PDL)
134
380
69
7-8

65
9





134
381 URBAN Wojciech (1999 #33486 LO 4183)
LKTS Luboń (WLP)
133
381


21
29-32

44
17-20

68
17-20

133
382 TOMOŃ Grzegorz (1996 #21416 LO 3520)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
133
382
17
33-48



53
13-16

63
17-24

133
383 NITEK Jarosław (1989 #3806 LO 3784)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
133
383




72
6

61
18-25

133
384 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 2915)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
133
384
53
13-16

17
33-45

25
25-32

55
18-33

133
385 DZIDA Henryk (1964 #2512 LO 1956)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
133
385
55
14

36
21-24

36
21-24

42
29-32

133
386 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO )
()
133
386
40
17-24

40
17-24

53
13-16



133
387 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO )
()
132
387
52
15

44
17-20

36
21-24



132
388 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 766)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
131
388
53
13-16

17
33-48



61
18-25

131
389 PIOTROWSKI Krzysztof (1969 #3546 LO 273)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
131
389


63
10

68
8



131
390 MARGRAF Mateusz (1986 #2114 LO 2469)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
130
390
62
9-12





68
17-20

130
391 MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 1841)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
130
391


25
25-32

44
17-20

61
18-25

130
392 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 1145)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
130
392
16
41-48



56
13-14

58
21-24

130
393 BUCZEK Rafał (1975 #41886 LO 2076)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
129
393
30
25

36
21-24

44
17-20

49
25-28

129
394 GŁĄB Damian (1989 #11060 LO 7262)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
128
394


40
17-24



88
9-12

128
395 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 233)
LUKS Chełmno (KPM)
128
395
25
25-32

25
25-32



78
13-16

128
396 SKRZYPEK Grzegorz (1996 #32339 LO 6299)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
128
396
25
25-32

40
17-24

25
25-32

63
17-24

128
397 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 2385)
VICTORIA Chróścice (OPO)
128
397
40
17-24

18
33-40

25
25-32

63
17-24

128
398 DĄBROWSKI Igor (1993 #24806 LO 3498)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
128
398
40
17-24

25
25-32



63
17-24

128
399 GRUDZIEŃ Piotr (1991 #18211 LO 736)
ZKS Zielona Góra (LBU)
128
399
33
24



34
23-24
39
E
56
23-24

128
400 KIEŁBIK Michał (1984 #28790 LO 7605)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
128
400
36
21-24

53
13-16

25
25-32

39
26-33

128
401 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 2432)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
128
401
17
33-48

36
21-24

53
13-16

39
26-33

128
402 BULA Marcin (1982 #22888 LO 2348)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
127
402
40
17-24

62
9-12

25
25-32



127
403 PRZYBOROWSKI Cezary (1959 #42891 LO )
()
125
403
25
27-28

37
22



63
17-24

125
404 SZOTEK Karol (1981 #544 LO 3830)
KTS Gliwice (ŚLS)
125
404


40
17-24

85
2



125
405 KOSZYK Bogusław (1987 #2628 LO 112)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
125
405

125
25-28






125
406 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 7726)
UKS ATS Białystok (PDL)
124
406


22
30

39
21

63
17-24

124
407 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 5956)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
124
407
53
13-16

15
49-56



56
17-32

124
408 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 6170)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
124
408
25
25-32

25
25-32

53
13-16

46
25-32

124
409 SUBIK Filip (1996 #20737 LO 4061)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
124
409
53
13-16

25
25-32



46
25-32

124
410 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 1427)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
124
410
40
17-24

40
17-24

44
17-20



124
411 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2764)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
124
411
17
33-48

62
9-12
67
E
40
17-24



124
412 RUSZCZYŃSKI Krzysztof (1981 #47363 LO 6920)
MACOVIA Maków Mazow. (MAZ)
122
412
25
25-32

17
33-48

36
21-24

61
18-25

122
413 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5413)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
122
413
36
21-24



25
25-32

61
18-25

122
414 KUŹNIAK Łukasz (1999 #38876 LO 5184)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
122
414




64
9-10

58
21-24

122
415 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO )
()
122
415
71
5-8

51
15-16





122
416 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
121
416




23
29

98
5-8

121
417 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 6312)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
121
417
17
33-48

25
25-32

40
17-24

56
17-32

121
418 GODZISZ Daniel (1978 #29164 LO 7665)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
121
418
40
17-24

25
25-32

17
33-48

56
17-32

121
419 BOGDAŁ Ryszard (1958 #36430 LO 8505)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
121
419


40
17-24

25
25-32

56
17-32

121
420 ROBAK Jacek (1978 #47261 LO 4562)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
121
420
25
25-32

56
13-14

40
17-24



121
421 CZERNIK Mateusz (1989 #8045 LO 6478)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
120
421






120
1

120
422 JARMOŁOWICZ Kamil (1996 #20655 LO 7234)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
120
422




44
17-20

76
14-17

120
423 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 7271)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
120
423
40
17-24

14
49-64

17
33-48

63
17-24

120
424 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 7990)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
120
424
44
17-20

27
25-28



49
25-28

120
425 KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 3055)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
119
425
53
13-16





66
18-21

119
426 DEMBOWSKI Krzysztof (1969 #49323 LO 2795)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
119
426
18
33-40

23
29

50
16

46
25-32

119
427 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 1060)
LKS Turze Pole (PKR)
118
427
25
25-32

47
17-18

17
33-48

46
25-32

118
428 RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 1632)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
118
428
36
21-24

36
21-24

17
33-48

46
25-32

118
429 BILECKI Grzegorz (1999 #38939 LO 6747)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
117
429
18
33-40

18
33-40

21
29-32

78
13-16

117
430 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 66)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
117
430


41
20

20
31-32

56
23-24

117
431 DOSZ Dariusz (1992 #16175 LO 4444)
UKS LIS Sierakowice (POM)
117
431
60
11-12



57
13



117
432 KOŁACHA Konrad (2001 #37669 LO 2351)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
116
432




53
13-16

63
17-24

116
433 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 7430)
MTS Kwidzyn (POM)
116
433
25
25-32



28
26

63
17-24

116
434 WARDZYŃSKI Marian (1973 #4536 LO 7505)
UKS Wola Osowińska (LLS)
116
434




60
11-12

56
17-32

116
435 STACH Wojciech (1986 #13992 LO 676)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
116
435




61
11

55
18-33

116
436 KOTYL Krzysztof (1990 #18376 LO 2921)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
116
436
44
17-20



17
33-48

55
18-33

116
437 MICHALSKI Jakub (1990 #13502 LO 219)
MCKS Czeladź (ŚLS)
116
437
17
33-48

14
49-64

53
13-16

46
25-32

116
438 KLAG Tomasz (1980 #291 LO 4005)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
115
438






115
2

115
439 SARNIK Grzegorz (1991 #8229 LO 5758)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
115
439
71
5-8



44
17-20



115
440 ŚWITALSKI Jacek (1997 #30814 LO 2140)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
115
440
62
9-12

53
13-16





115
441 KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8744)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
114
441
18
33-40

40
17-24



56
17-32

114
442 WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 3647)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
442
18
33-40

44
17-20

21
29-32

49
25-28

114
443 KRAWCZYK Jakub (1994 #28368 LO 1943)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
443


65
9



49
25-28

114
444 JURZAK Łukasz (1983 #9754 LO 4748)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
113
444
18
33-40

17
33-48

17
33-48

78
13-16

113
445 SŁUPSKI Tomasz (1988 #35921 LO 7634)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
113
445
17
33-48

17
33-48

40
17-24

56
17-32

113
446 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 2863)
SMS Włodawa (LLS)
113
446
40
17-24

15
49-56

17
33-48

56
17-32

113
447 NOWAK Emil (2001 #35831 LO 2864)
SMS Włodawa (LLS)
113
447


40
17-24

17
33-48

56
17-32

113
448 ŻUBEREK Jakub (2001 #35900 LO 5923)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
113
448


44
17-20

14
49-59

55
18-33

113
449 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 3648)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
113
449
28
26

27
25-28

36
21-24

49
25-28

113
450 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 1171)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
113
450
25
25-32

42
19-20

25
25-32

46
25-32

113
451 KWAŚNICKI Krzysztof (1984 #6015 LO 1789)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
113
451


18
33-40

53
13-16

42
29-32

113
452 DEIGSLER Michał (1993 #34531 LO 4176)
LKTS Luboń (WLP)
112
452
27
25-28

27
25-28

21
29-32
26
E
58
21-24

112
453 STRZEJA Andrzej (1971 #31071 LO 5471)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
111
453
25
25-32

40
17-24

25
25-32

46
25-32

111
454 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 849)
LZS Żywocice (OPO)
111
454
40
17-24

25
25-32

25
25-32

46
25-32

111
455 KRZYŚKA Dominik (1996 #39438 LO 3623)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
110
455
18
33-40

36
21-24

27
25-28
32
E
42
29-32

110
456 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 4237)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
110
456
53
13-16

40
17-24

17
33-48



110
457 ZIĘBA Marek (1994 #24117 LO 8205)
ATS Lublin (LLS)
109
457




53
13-16

56
17-32

109
458 SZEWCZYK Szymon (1997 #32044 LO )
()
109
458
69
7-8

40
17-24





109
459 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO )
()
108
459


36
21-24

17
33-48

55
18-33

108
460 GAŁUSZKA Jacek (1972 #661 LO 1767)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
108
460




62
9-12

46
25-32

108
461 KURZEJA Sebastian (1979 #4750 LO 7421)
MTS Kwidzyn (POM)
108
461
53
13-16



55
14



108
462 KUJAWSKI Robert (1976 #27032 LO 534)
LKS POGRANICZE Kuźnica (PDL)
108
462
53
13-16

55
14





108
463 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3796)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
107
463
17
33-48

21
29-32

25
25-32

61
18-25

107
464 BARA Dariusz (1993 #30110 LO 7375)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
107
464
17
33-48

36
21-24

25
25-32

46
25-32

107
465 TOMCZAK Krzysztof (1992 #24581 LO 6935)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
107
465
18
33-40

21
29-32

44
17-20

42
29-32

107
466 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 7142)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
107
466
37
PL

70
7





107
467 CHODZYŃSKI Sylwester (1969 #42810 LO 6893)
KTS Sandomierz (ŚWI)
106
467
25
25-32

25
25-32

25
25-32

56
17-32

106
468 PODSIADŁO Andrzej (1979 #47176 LO 4991)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
106
468
25
25-32

25
25-32

25
25-32

56
17-32

106
469 ROKITA Gracjan (1989 #47268 LO 5172)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
106
469
25
25-32

25
25-32

18
33-40

56
17-32

106
470 ŚWIDNIK Bartłomiej (1979 #18911 LO 8263)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
106
470
17
33-48

25
25-32

25
25-32

56
17-32

106
471 KOWALEWSKI Kamil (1990 #12042 LO 791)
KTS Legnica (DŚL)
106
471




51
15-16

55
18-33

106
472 LIBERACKI Artur (1974 #47931 LO 7523)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
106
472
29
25-26
34
E
26
27



46
25-32

106
473 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 765)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
106
473
44
17-20

62
9-12





106
474 DEJA Filip (2003 #47776 LO 6650)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
106
474
53
13-16

53
13-16





106
475 DERKOWSKI Robert (1969 #956 LO 9081)
GLKS Jaworzyna Śląska (DŚL)
105
475


25
25-32

25
25-32

55
18-33

105
  KOT Zbigniew (1971 #6635 LO 1978)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
105
475


25
25-32

25
25-32

55
18-33

105
477 PODSIADŁO Robert (1970 #44809 LO 1443)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
105
477
25
25-32

40
17-24

40
17-24



105
478 KOWALSKI Mateusz (1991 #14622 LO 9309)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
104
478


18
33-38

25
25-32

61
18-25

104
479 MOSKAŁA Grzegorz (2000 #36269 LO )
()
104
479
18
33-40

40
17-24

14
49-64

46
25-32

104
480 SARNECKI Michał (1991 #10409 LO 5659)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
103
480






103
4-5

103
481 PIEKARCZYK Adam (1973 #11084 LO 7378)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
103
481
25
25-32





78
13-16

103
482 KIEROŃSKI Adam (1969 #249 LO 91)
UKS Olesno (MŁP)
103
482




40
17-24

63
17-24

103
483 GAWIEŃCZYK Mieczysław (1949 #25164 LO 2797)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
103
483
18
33-40

20
32

37
22

46
25-32

103
484 ZIĘTARA Ksawery (2002 #38935 LO 2854)
AKS Mikołów (ŚLS)
103
484
17
33-48

17
33-48

40
17-24

46
25-32

103
485 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 3597)
LUKS Chełmno (KPM)
103
485
63
10

40
17-24





103
486 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 29)
KS Mysław (ŚLS)
102
486
17
33-48

17
33-48
22
E
17
33-48

63
17-24

102
487 JABŁOŃSKI Paweł (1987 #19026 LO 6529)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
101
487
25
25-32



25
25-32
30
E
46
25-32

101
488 FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 2429)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
100
488
17
33-48

36
21-24

25
25-32

39
26-33

100
489 KREFT Damian (1996 #21600 LO 3)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
100
489

5
E
77
4
95
37-40




100
490 GABSKI Marek (1973 #46101 LO 6585)
GLKS GOK Rogóźno (KPM)
100
490
40
17-24

60
11-12





100
491 POPŁAWSKI Kazimierz (1958 #46716 LO )
()
99
491
21
29-32





78
13-16

99
492 STAPÓR Artur (1964 #34179 LO )
()
99
492
25
25-32



18
33-40

56
17-32

99
493 KOZERA Michał (1994 #32137 LO 3117)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
99
493
40
17-24

59
12





99
494 KUCZKO Wojciech (1972 #40719 LO 7841)
SKTS Sokółka (PDL)
99
494
53
13-16

46
18





99
495 BARANOWSKI Mariusz (1969 #12066 LO 4187)
MKS STS Lubartów (LLS)
98
495
17
33-48

17
33-48

25
25-32

56
17-32

98
496 BARSZCZ Krzysztof (1972 #3201 LO 4188)
MKS STS Lubartów (LLS)
98
496
17
33-48



25
25-32

56
17-32

98
497 ZDYBEL Stanisław (2003 #43982 LO 7228)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
98
497
17
33-48

25
25-32



56
17-32

98
498 PILARCZYK Filip (1986 #2088 LO 3351)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
97
498
15
49-51

17
33-45

25
25-32

55
18-33

97
499 KUJAWA Rafał (1971 #28816 LO 5288)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
97
499
21
29-32

18
33-40

27
25-28

49
25-28

97
500 GUZEK Mateusz (2002 #34615 LO 6064)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
97
500


44
17-20

53
13-16



97
501 OGRODNICZAK Michał (1990 #18168 LO 7238)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
97
501
53
13-16



44
17-20



97
502 WŁOSZEK Sylwester (1999 #32735 LO 2862)
SMS Włodawa (LLS)
97
502
40
17-24

17
33-48

40
17-24



97
503 MAJCHER Michał (2000 #27371 LO 1178)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
503
44
17-20

53
13-16





97
504 PRZYBYTKOWSKI Łukasz (1978 #47308 LO 231)
LUKS Chełmno (KPM)
96
504


18
33-40



78
13-16

96
505 GUZY Karol (1999 #38115 LO 3222)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
96
505




40
17-24

56
17-32

96
506 NOSSOL Józef (1954 #40427 LO 827)
LZS Żywocice (OPO)
96
506
25
25-32

25
25-32

25
25-32

46
25-32

96
507 KULPA Maksymilian (1989 #8862 LO 7521)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
96
507
62
9-12

34
23-24





96
508 KOTWICA Dawid (1988 #15145 LO 7957)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
95
508
25
25-32

40
17-24
45
E
25
25-32



95
509 NALEPA Maciej (1973 #39876 LO 2474)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
93
509


53
13-16

40
17-24



93
510 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 2402)
KS GOTYK Toruń (KPM)
93
510
40
17-24

53
13-16





93
511 SYNOWIECKI Jakub (1993 #19321 LO 5661)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
92
511
53
13-16





39
26-33

92
512 WASIAK Damian (1997 #27979 LO 3171)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
91
512
17
33-48
22
E


25
25-32
30
E
39
26-33

91
513 BARANOWSKI Jakub (2000 #35757 LO 3776)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
91
513
40
17-24
45
E
46
18





91
514 KURLENDA Adam (1966 #36845 LO 7772)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
90
514
44
17-20





46
25-32

90
515 DUCH Adam (1991 #9866 LO 3336)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
90
515


85
2
90
E




90
516 MARCINOWSKI Krzysztof (1973 #251 LO 6476)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
90
516
90
1







90
517 JAKUBIK Dawid (1985 #40206 LO 5970)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
89
517
17
33-48



17
33-48

55
18-33

89
518 GUMULIŃSKI Piotr (2000 #41680 LO 8679)
VICTORIA Chróścice (OPO)
89
518
25
25-32



18
33-40

46
25-32

89
519 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 397)
MRKS Gdańsk (POM)
88
519
25
25-32





63
17-24

88
520 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 7724)
UKS ATS Białystok (PDL)
88
520




42
19-20

46
25-32

88
521 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 1458)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
87
521
10
65-96



14
49-64

63
17-24

87
522 BAJER Kamil (1996 #42501 LO 45)
KS Mysław (ŚLS)
87
522
14
49-64
19
E
17
33-48
22
E
17
33-48

46
25-32

87
523 MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 6020)
LUKS Straszyn (POM)
87
523
40
17-24
45
E


42
19-20



87
524 WRZOSEK Andrzej (1972 #9173 LO 1006)
UKS Maków (ŁDZ)
86
524




25
25-32

61
18-25

86
525 BARAŃSKI Jacek (1994 #22647 LO 2347)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
86
525
40
17-24





46
25-32

86
526 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 1634)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
86
526
25
25-32

36
21-24

25
25-32



86
527 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3795)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
86
527
25
25-32

36
21-24

25
25-32



86
528 DOBROWOLAŃSKI Bartosz (1992 #21347 LO 450)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
85
528




85
2



85
529 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 1389)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
85
529
40
17-24
45
E
40
17-24





85
530 FRANC Dariusz (1965 #9410 LO 1028)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
84
530




22
30

62
21

84
531 NAWROT Józef (1967 #18219 LO 3753)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
84
531


37
22



47
27-28

84
532 MAŚLAK Marek (1960 #7517 LO 980)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
84
532
10
65-96

21
29-32

21
29-32

42
29-32

84
533 ZAWADA Kamil (1989 #29275 LO 3115)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
84
533
40
17-24

44
17-20





84
534 GIZIŃSKI Adrian (1992 #40819 LO 3619)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
83
534
18
33-40

16
41-48

18
33-40
23
E
42
29-32

83
535 ŻUKOWSKI Karol (1988 #27016 LO 7844)
SKTS Sokółka (PDL)
83
535
44
17-20

39
21





83
536 PIOTROWSKI Tadeusz (1963 #9764 LO 1542)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
82
536
17
33-48

25
25-32

40
17-24



82
537 TATAJ Michał (1991 #13132 LO 5660)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
81
537






81
10-17

81
538 KAZNOWSKI Marcin (1996 #23035 LO 527)
BŁĘKITNI Leopoldów (LLS)
81
538




25
25-32

56
17-32

81
539 BAGIŃSKI Ryszard (1954 #24973 LO 3217)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
81
539


25
25-32



56
17-32

81
540 MUCHA Piotr (2000 #38620 LO 2582)
TG SOKÓŁ Brwinów (MAZ)
81
540
25
25-32

17
33-48

17
33-48

39
26-33

81
541 OSIKA Sławomir (1990 #7784 LO 4053)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
81
541




81
3



81
542 CYRNEK Piotr (1995 #24476 LO 6477)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
81
542
81
3







81
543 PANASIUK Janusz (1953 #42413 LO 1737)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
80
543


33
24



47
27-28

80
544 KARAŚ Dariusz (1976 #13188 LO 8688)
LUKS BURZA Rogi (PKR)
80
544
17
33-48



17
33-48

46
25-32

80
545 FRĄTCZAK Arkadiusz (1973 #3417 LO 285)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
80
545
40
17-24



40
17-24



80
546 MALINOWSKI Piotr (1995 #15374 LO 5986)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
80
546
36
21-24

44
17-20





80
547 PIETRYKA Grzegorz (1983 #6823 LO 1659)
SZANIEC Świecie n/Osą (KPM)
80
547
40
17-24

40
17-24





80
548 LIS Mariusz (1991 #7405 LO 5658)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
79
548
40
17-24





39
26-33

79
549 GAJEWSKI Filip (1995 #18265 LO 6014)
LUKS Straszyn (POM)
78
549






78
13-16

78
  JANOWICZ Piotr (1973 #43138 LO 154)
GKTS Gdańsk (POM)
78
549






78
13-16

78
  SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 1506)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
78
549






78
13-16

78
  ŚWIATŁOŃ Piotr (1989 #20698 LO 2476)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
78
549






78
13-16

78
553 KOŁOS Arkadiusz (2001 #33820 LO 1619)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
78
553
25
25-32



53
13-16



78
554 WALOWSKI Mateusz (1995 #20017 LO 7010)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
78
554
17
33-48

25
25-32

36
21-24



78
555 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 3972)
UKS Białobrzegi (PDL)
78
555
36
21-24

42
19-20





78
556 GERLIC Piotr (1987 #10045 LO 127)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
77
556




77
4



77
557 DENS Marcin (1989 #10847 LO 4905)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
77
557
25
25-32

27
25-28

25
25-32



77
558 KULCZYCKI Szymon (1979 #709 LO 2575)
KS Dąbcze (WLP)
77
558


77
4





77
  SROCZYŃSKI Oskar (1997 #21978 LO 2608)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
77
558


77
4





77
  WOJEWÓDKA Michał (1974 #3030 LO 2160)
KS POGOŃ Mogilno (KPM)
77
558


77
4





77
561 DUBNIAK Tomasz (1993 #20948 LO 1834)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
76
561




71
5-8
76
E


76
562 PAPUGA Dawid (1983 #2828 LO 6052)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
76
562


36
21-24

40
17-24



76
563 TRAWICKI Daniel (1998 #31729 LO 441)
ULKS Ciechów (DŚL)
76
563
25
25-32

51
15-16





76
564 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 399)
MRKS Gdańsk (POM)
75
564




26
27

49
25-28

75
565 BOLEK Łukasz (1997 #40989 LO 8903)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
75
565
18
33-40

17
33-48

40
17-24



75
566 KOKOSA Paweł (1986 #45123 LO 1444)
MKS ALIT Ożarów (ŚWI)
75
566
25
25-32

25
25-32

25
25-32



75
567 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 1500)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
74
567


28
26



46
25-32

74
568 LESZCZYŃSKI Krzysztof (1983 #1501 LO 3080)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
74
568




74
5



74
569 ELIASZ Adrian (1981 #6451 LO 2492)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
74
569
17
33-48

17
33-48

40
17-24



74
570 FIEDORCZUK Janusz (1965 #49324 LO 2796)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
74
570
18
33-40

21
31

35
23



74
571 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 8044)
SMS Włodawa (LLS)
74
571
40
17-24

17
33-48

17
33-48



74
572 CZERNIAWSKI Marcin (1982 #568 LO 1228)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
74
572


74
5





74
573 ORACZ Michał (2000 #27286 LO 5696)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
74
573
53
13-16

21
29-32





74
574 BARAN Robert (1972 #20416 LO 7500)
UKS Wola Osowińska (LLS)
73
574




17
33-48

56
17-32

73
575 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 25)
KS Mysław (ŚLS)
73
575
10
65-96



17
33-48

46
25-32

73
576 KISIELEWICZ Daniel (1993 #17964 LO 2301)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
73
576


73
5-6





73
577 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 675)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
72
577




17
33-48

55
18-33

72
578 WŁOSTOWSKI Jakub (1999 #29341 LO 5350)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
72
578




72
6



72
579 WILK Andrzej (1966 #4156 LO 3609)
UKS ATS Tyczyn (PKR)
72
579


36
21-24

36
21-24



72
580 BIELECKI Robert (1971 #44796 LO )
()
72
580
17
33-48

40
17-24

15
49-56



72
581 MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 1204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
72
581
25
25-32

47
17-18





72
582 DZIKOWSKI Mateusz (1994 #14512 LO )
()
72
582
72
6







72
583 GRZYB Marcin (1988 #17873 LO 525)
BŁĘKITNI Leopoldów (LLS)
71
583




15
49-56

56
17-32

71
584 PIETRAŃCZYK Jakub (1999 #36601 LO 1335)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)
71
584
40
17-24

17
33-48

14
49-64



71
585 KAMIŃSKI Mikołaj (1995 #19416 LO 7796)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
71
585


71
5-8





71
586 TOMCZAK Robert (1973 #44398 LO 4084)
AKTYWNI Słubice (LBU)
70
586






70
18

70
587 SZYMANIK Jacek (1963 #18854 LO 4849)
UMKS Biłgoraj (LLS)
70
587
17
33-48

53
13-16





70
588 GAWŁOWSKI Krzysztof (1990 #27472 LO 6658)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
69
588




14
49-59

55
18-33

69
589 BOMBA Artur (1993 #18615 LO 2838)
AKS Mikołów (ŚLS)
68
589
25
25-32
30
E
14
49-64
19
E
14
49-64
19
E


68
590 PROKOT Krystian (1996 #20679 LO )
()
68
590


68
8





68
591 SZCZECKI Jacek (2002 #36801 LO 7670)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
68
591
53
13-16

15
49-56





68
592 GRATKOWSKI Jacek (1971 #44056 LO 7263)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
68
592
68
8







68
593 OCIPKA Dominik (1997 #47706 LO 3190)
SRS Łomna (MAZ)
67
593
25
25-32

17
33-48

25
25-32



67
594 GRYGORCEWICZ Andrzej (1986 #7508 LO 5968)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
67
594
25
25-32

25
25-32

17
33-48



67
595 KONSTANTYN Paweł (1983 #825 LO 6853)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
67
595
25
25-32

25
25-32

17
33-48



67
596 KACZOR Jan (1996 #20095 LO 360)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
67
596


62
9-12
67
E




67
597 STAMIROWSKI Krzysztof (1983 #604 LO 712)
ZKS Zielona Góra (LBU)
65
597




65
9



65
598 SKRZYNECKI Marcin (1986 #4612 LO 732)
ZKS Zielona Góra (LBU)
65
598




60
11-12
65
E


65
599 CISAKOWSKI Aleksander (2000 #32946 LO 10227)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
65
599
28
26



37
22



65
600 MORAWIEC Daniel (1998 #34629 LO 3039)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
65
600


40
17-24

25
25-32



65
  WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 2866)
SMS Włodawa (LLS)
65
600


40
17-24

25
25-32



65
  ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 8045)
SMS Włodawa (LLS)
65
600


40
17-24

25
25-32



65
603 KARCZEWSKI Kamil (2000 #39631 LO 6637)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
65
603
25
25-32

40
17-24





65
604 MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 6639)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
65
604
25
25-32

40
17-24





65
605 KIJAK Maciej (1993 #26494 LO 7043)
GUKS Byczyna (OPO)
65
605
25
25-32

40
17-24





65
606 DUDZIAK Damian (1995 #30445 LO 6288)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
65
606
40
17-24

25
25-32





65
607 MANTERYS Paweł (1988 #4892 LO 8852)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
65
607
65
9







65
608 MIELNIK Jakub (2002 #45952 LO 589)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
64
608




18
33-40

46
25-32

64
  SAWICKI Grzegorz (1977 #47115 LO 584)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
64
608




18
33-40

46
25-32

64
610 KACZOREK Marek (1963 #18285 LO 3656)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
64
610
14
49-64

25
25-32

25
25-32



64
611 KRÓLEWICZ Tyberiusz (1990 #32126 LO )
()
63
611






63
17-24

63
  MAGULSKI Damian (1997 #23414 LO 2473)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
63
611






63
17-24

63
  PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 7191)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
63
611






63
17-24

63
614 MUCA Paweł (1983 #42074 LO 5084)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
63
614


27
25-28

36
21-24



63
615 LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3473)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
62
615
10
65-96

17
33-48
22
E
25
25-32
30
E


62
616 PŁUSA Robert (1973 #38100 LO 8515)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
62
616


62
9-12





62
617 CELARY Mateusz (1995 #28515 LO 1616)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
62
617
62
9-12







62
618 KACZMAREK Kamil (1992 #5493 LO 434)
ULKS Ciechów (DŚL)
62
618
62
9-12







62
619 RAMENDA Adam (1995 #20793 LO 103)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
62
619
62
9-12







62
620 JASZCZUK Marcin (2001 #34898 LO 8564)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
62
620
62
9-12







62
621 LITWIN Szymon (1993 #40884 LO 7666)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
62
621
62
9-12







62
622 SZYDŁO Aleksander (1995 #13474 LO 4703)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
62
622
62
9-12







62
623 KRZAK Konrad (1998 #31694 LO 6452)
UKS TS Kiełczów (DŚL)
62
623
62
9-12







62
  PIETRUSZKA Sławomir (1992 #26852 LO 4956)
STRAŻAK Niżna Łąka (PKR)
62
623
62
9-12







62
625 KUNCE Ryszard (1988 #4227 LO 9464)
TG SOKÓŁ Zgierz (ŁDZ)
61
625






61
18-25

61
626 MISIAK Mateusz (1995 #35252 LO 3326)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
61
626
25
25-32

14
49-64
19
E
17
33-48



61
627 STOBIECKI Michał (1999 #32931 LO )
()
61
627
17
33-48

44
17-20





61
628 MICHNA Mateusz (1998 #42195 LO 3524)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
61
628
25
25-32

36
21-24





61
629 STRYGUN Tomasz (1987 #10668 LO 1844)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
61
629
44
17-20

17
33-48





61
630 CYBULSKI Jacek (1978 #25172 LO 2794)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
60
630
18
33-40



42
19-20



60
631 KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 2427)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
60
631
17
33-48

18
33-38

25
25-32



60
632 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6551)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
60
632
18
33-40

17
33-48

25
25-32



60
633 ŚWIERCZEK Andrzej (1982 #3444 LO 1232)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
60
633


60
11-12





60
634 MALICKI Tomasz (2000 #32334 LO 7327)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
60
634
60
11-12







60
635 BYCZYŃSKI Krzysztof (1977 #50626 LO 4420)
ŻTMS Baszta (KPM)
59
635




59
12



59
  LEMAŃSKI Paweł (1983 #1192 LO 6191)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
59
635




59
12



59
637 MOREK Radosław (2000 #31458 LO 4051)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
59
637
40
17-24



14
49-64
19
E


59
638 DZIUBA Waldemar (1996 #41666 LO 7663)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
59
638
25
25-32

17
33-48

17
33-48



59
639 STRZAŁKA Marek (1969 #20431 LO 4060)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
59
639


40
17-24
45
E
14
49-64



59
640 ABRAMOWICZ Robert (1986 #2105 LO 878)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
58
640
17
33-48

14
49-64
19
E
17
33-48
22
E


58
641 WĘGOROWSKI Maciej (1999 #35433 LO 1828)
KS ATS Stargard (ZPM)
58
641
37
22



21
29-32



58
642 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 678)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
58
642


44
17-20

14
49-59



58
643 DRABIK Mirosław (1958 #36429 LO 5173)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
58
643
18
33-40

40
17-24





58
644 KLIMCZOK Mateusz (1990 #15115 LO 871)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
58
644
53
13-16
58
E






58
645 LESZCZYŃSKI Zbigniew (1977 #3368 LO 59)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
57
645




57
13



57
646 GALA Dawid (2005 #44824 LO 4068)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
57
646
15
49-56

17
33-48

25
25-32



57
647 NOWAK Grzegorz (1997 #34745 LO 4179)
LKTS Luboń (WLP)
57
647
18
33-40

18
33-40

21
29-32



57
648 ŁUKASIEWICZ Damian (2001 #41584 LO 1744)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
57
648


39
21

18
33-40



57
649 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 1615)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
57
649


40
17-24

17
33-48



57
650 LUBECKI Krzysztof (1972 #27009 LO 7842)
SKTS Sokółka (PDL)
57
650


57
13





57
651 HAŁAS Wojciech (2000 #30599 LO 4345)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
57
651
21
29-32

36
21-24





57
652 DZIKOWSKI Łukasz (1991 #12407 LO 737)
ZKS Zielona Góra (LBU)
56
652




51
15-16
56
E


56
653 KOWALCZYK Piotr (1979 #17270 LO 2265)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
56
653
17
33-48

21
29-32

18
33-39



56
654 CZAPLA Kamil (2002 #35107 LO 875)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
56
654
17
33-48

17
33-48
22
E
17
33-48



56
655 KUBIC Marcin (1996 #29497 LO 1397)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
56
655
25
25-32

14
49-64

17
33-48



56
656 ROBAK Wiktor (2002 #44862 LO 6880)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
56
656
25
25-32

17
33-48

14
49-64



56
657 BAJOR Patryk (1995 #18979 LO 6655)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
56
657


56
13-14





56
658 MISIARZ Paweł (2003 #44305 LO 9002)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
55
658
13
57-64

17
33-48

25
25-32



55
659 IDACZYK Dominik (2002 #37569 LO 874)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
55
659
17
33-48

14
49-64
19
E
14
49-64
19
E


55
660 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 3819)
KTS Gliwice (ŚLS)
55
660
25
25-32

25
25-32
30
E




55
661 PIĄSTKA Michał (1994 #21908 LO 6126)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
54
661


14
49-64

40
17-24



54
662 ŻABIŃSKI Marcin (1990 #23657 LO 571)
UKS SMECZ Konin (WLP)
54
662


18
33-40

36
21-24



54
663 PRZYBYŁ Mateusz (1988 #13316 LO 367)
KS Dąbcze (WLP)
54
663
18
33-40



36
21-24



54
664 NOWAK Kacper (2002 #33956 LO 693)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
54
664
15
49-56

18
33-40

21
29-32



54
665 PAWLAK Marcin (1997 #27388 LO 4180)
LKTS Luboń (WLP)
54
665
15
49-56

21
29-32

18
33-40



54
666 SKRZYPEK Adrian (2003 #44117 LO 6298)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
54
666
15
49-56

17
33-48
22
E
17
33-48



54
667 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 1388)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
54
667
27
25-28

27
25-28





54
668 HABRAT Dominik (1990 #21392 LO 3695)
UKS ISKRA Iskrzynia (PKR)
53
668




53
13-16



53
  KUBAJKA Adrian (1992 #15982 LO 2438)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
53
668




53
13-16



53
  MAJEWSKI Tomasz (1991 #10729 LO 2439)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
53
668




53
13-16



53
671 OPYD Oskar (2001 #33895 LO 1923)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
53
671


17
33-45

36
21-24



53
672 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 3506)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
53
672
14
49-64

14
49-64

25
25-32



53
673 DROZD Michał (1990 #29001 LO 2639)
UKS RADUNIA Tąpadła (DŚL)
53
673


36
21-24

17
33-48



53
674 GUTKOWSKI Michał (1977 #15907 LO 6636)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
53
674


53
13-16





53
  KOTYLAK Paweł (1993 #29877 LO 5151)
SKS LUKS Nysa (OPO)
53
674


53
13-16





53
  SOBCZYK Albin (2000 #35387 LO 7045)
GUKS Byczyna (OPO)
53
674


53
13-16





53
677 PATLA Wiesław (1977 #232 LO 2815)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
53
677
17
33-48

36
21-24





53
678 ANTROPIK Krzysztof (1967 #40718 LO 7838)
SKTS Sokółka (PDL)
53
678
29
25-26

24
28





53
679 CHWASTYNIAK Wojciech (1985 #2305 LO 7552)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
53
679
53
13-16







53
680 GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 224)
LUKS Chełmno (KPM)
53
680
53
13-16







53
681 MACIEJEWSKI Bogdan (1984 #872 LO 2656)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
53
681
53
13-16







53
682 KASPROWICZ Sławomir (1975 #47175 LO 4989)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
53
682
53
13-16







53
683 DĘBCZYŃSKI Rafał (1990 #17679 LO 5804)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
52
683






52
25

52
684 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 4066)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
52
684
18
33-40

17
33-48

17
33-48



52
685 KLEJ Artur (1976 #44798 LO 7840)
SKTS Sokółka (PDL)
52
685
18
33-40

34
23-24





52
686 RYŚ Paweł (1999 #38477 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
52
686
25
25-32

27
25-28





52
687 ŻABSKI Radosław (1986 #1714 LO 61)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
51
687




51
15-16



51
688 OCIPKA Kamil (1986 #47705 LO 3191)
SRS Łomna (MAZ)
51
688
17
33-48

17
33-48

17
33-48



51
689 MIKOŁAJCZYK Damian (1986 #45166 LO 9719)
KS ALMAR Głębokie (WLP)
51
689


51
15-16





51
690 MROSZCZYK Karol (1986 #50010 LO 6177)
LKS SZAROTKA Rogóźno (PKR)
50
690
25
25-32



25
25-32



50
691 MATEJCZYK Mateusz (1998 #30707 LO 877)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
50
691
14
49-64

17
33-48

14
49-64
19
E


50
692 KUSIAK Franciszek (2002 #41051 LO 6553)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
50
692
16
41-48

17
33-48

17
33-48



50
693 KOZAK Mateusz (1995 #21291 LO 1920)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
50
693


36
21-24

14
49-59



50
694 MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 3840)
KTS Gliwice (ŚLS)
50
694
14
49-64

17
33-48
22
E
14
49-64



50
695 SOBOCIŃSKI Ryszard (1955 #26550 LO 3693)
GLKS GRUTA Mełno (KPM)
50
695
25
25-32

25
25-32





50
696 NALEPA Dariusz (1969 #27741 LO 946)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
50
696
25
25-32

25
25-32





50
697 PETRYNOWSKI Krzysztof (1986 #41851 LO )
()
50
697
25
25-32

25
25-32





50
698 WALKIEWICZ Tomasz (1989 #44219 LO 4816)
BUDOWLANI Góra Kalw. (MAZ)
50
698
25
25-32

25
25-32





50
699 WOŹNIAK Kacper (2000 #35629 LO 7218)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
50
699
25
25-32

25
25-32





50
700 ADAMCZYK Krystian (2003 #36917 LO 7336)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
50
700
25
25-32

25
25-32





50
  KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6735)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
50
700
25
25-32

25
25-32





50
702 SAŁADAJCZYK Oskar (2000 #33360 LO 8151)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
50
702
50
16







50
703 POŁUBOCZKO Maciej (1997 #44548 LO 1961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
49
703
22
30



27
25-28



49
704 URBAN Marek (1973 #33209 LO 568)
UKS SMECZ Konin (WLP)
49
704
15
49-56

16
41-48

18
33-40



49
705 DADIA Dominik (2001 #34698 LO 2299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
49
705
15
49-56

17
33-48

17
33-48



49
706 KACZMAREK Jakub (2002 #42178 LO 880)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
48
706
14
49-64

17
33-48

17
33-48



48
707 SMOŁKA Kamil (2001 #43619 LO 488)
LKS GWIAZDA Skrzyszów (ŚLS)
48
707
14
49-64

17
33-48

17
33-48



48
708 FABIŚ Adrian (1998 #33155 LO 2721)
KTS Lędziny (ŚLS)
48
708
17
33-48

17
33-48

14
49-64



48
709 KANIA Przemysław (1988 #36829 LO 3306)
KSTS Podmokle (LBU)
48
709
48
17







48
710 MĄDEREK Sławomir (1972 #49682 LO 7070)
POLONIA Środa Wielk. (WLP)
47
710
13
57-64

16
41-48

18
33-40



47
711 WIERZBIŃSKI Marcin (2000 #35800 LO 6868)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
47
711
16
41-48

14
49-64

17
33-48



47
712 SKOTNICZNY Rafał (1979 #559 LO 254)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
47
712
16
41-48

14
49-64

17
33-48



47
713 MROCZEK Adrian (1997 #43789 LO 3389)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
47
713
16
41-48

17
33-48

14
49-64



47
714 CZYSZCZOŃ Jakub (1993 #12496 LO 4003)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
46
714






46
25-32

46
  PEREK Nikodem (2000 #36341 LO 6860)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
46
714






46
25-32

46
  ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 7194)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
46
714






46
25-32

46
717 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 2433)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
46
717


21
29-32

25
25-32



46
718 BARANIECKI Mirosław (1969 #36457 LO 1726)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
46
718


46
18





46
719 ROSOŁOWSKI Sebastian (1976 #33257 LO 1793)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
45
719


18
33-40

27
25-28



45
720 PAPAŁA Jakub (1999 #33301 LO 2845)
AKS Mikołów (ŚLS)
45
720
14
49-64

14
49-64

17
33-48



45
721 ADAMUS Paweł (1999 #39229 LO 893)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
45
721
14
49-64

17
33-48

14
49-64



45
722 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 447)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
45
722
24
28

21
29-32





45
723 DUDZIAK Jacek (2000 #32977 LO 5805)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
44
723






44
29

44
724 MUCHA Łukasz (1981 #20585 LO 6108)
UKS ORZEŁ Prusice (DŚL)
44
724




44
17-20



44
725 WALCZAK Zbigniew (1977 #27962 LO 4615)
niestow. woj. WLP (WLP)
44
725
10
65-96

16
41-48

18
33-40



44
726 STEFANIAK Michał (2000 #42860 LO 3328)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
44
726
10
65-96

17
33-48

17
33-48



44
727 BARDON Piotr (2000 #37019 LO 5528)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
44
727


25
25-32
30
E
14
49-64



44
728 GARYCKI Adrian (1996 #35852 LO 1617)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
44
728
16
41-48

14
49-64

14
49-64



44
729 GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 4067)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
44
729
16
41-48

14
49-64

14
49-64



44
  PASEK Adrian (2000 #43933 LO 7253)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
44
729
16
41-48

14
49-64

14
49-64



44
731 GRYKO Karol (1998 #32863 LO )
()
44
731
44
17-20







44
732 PIJANOWSKI Krzysztof (1983 #1750 LO 4349)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
44
732
44
17-20







44
733 HEIDUK Thomas (1995 #50166 LO 2077)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
44
733
44
19







44
  TOMASZEWSKI Tomasz (1992 #8252 LO )
()
44
733
44
17-20







44
735 WAJDA Dawid (1993 #40947 LO 456)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
43
735
16
41-48



27
25-28



43
736 KOZIOL Jakub (2001 #43136 LO 3037)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
43
736


18
33-40

25
25-32



43
737 MAJOS Sławomir (1971 #38127 LO 3226)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
43
737
18
33-40



25
25-32



43
738 PACEK Zbigniew (1962 #40327 LO 5175)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
43
738


25
25-32

18
33-40



43
739 ŻOŁĄDEK Dariusz (1972 #38099 LO 5177)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
43
739
25
25-32



18
33-40



43
740 KOZIEŁ Dariusz (1974 #45476 LO 8746)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
43
740
18
33-40

25
25-32





43
741 GRYCZAN Andrzej (1954 #5787 LO 5807)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
42
741






42
30

42
742 PIETRZAK Antoni (1998 #31615 LO 4790)
ULKS Lachowice (MŁP)
42
742


17
33-48

25
25-32



42
  RAKOCZY Daniel (1998 #34349 LO 653)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
42
742


17
33-45

25
25-32



42
744 BALAK Marian (1970 #11552 LO 9253)
KS LIMA Pruszków (MAZ)
42
744
17
33-48



25
25-32



42
745 KLOCEK Krzysztof (1971 #34822 LO 1628)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
42
745


25
25-32

17
33-48



42
  OSICKI Jerzy (1948 #15800 LO 5990)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
42
745


25
25-32

17
33-48



42
  SERAFIN Aleksander (1972 #32195 LO 6577)
SPART. Kolbuszowa Gór. (PKR)
42
745


25
25-32

17
33-48



42
748 DĄBROWSKI Mateusz (1987 #15176 LO 6385)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
42
748
25
25-32



17
33-48



42
749 MOMOT Daniel (2002 #41068 LO 4227)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
42
749
25
25-32



17
33-48



42
750 HEŁMECKI Szymon (2001 #38944 LO 4316)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
42
750
25
25-32



17
33-48



42
  ŁUSZCZ Andrzej (1975 #18853 LO 5245)
SOKÓŁ Tomaszów Lub. (LLS)
42
750
25
25-32



17
33-48



42
752 ŻYŁA Tomasz (2003 #38776 LO 6456)
UKS TS Kiełczów (DŚL)
42
752
17
33-48

25
25-32





42
753 LIBISZEWSKI Grzegorz (2001 #37162 LO 1112)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
41
753
10
65-96

14
49-64

17
33-48



41
754 JĘSIEK Jakub (2003 #36957 LO 882)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
41
754
10
65-96

17
33-48

14
49-64



41
755 KOSZYK Bogdan (1957 #27246 LO 8400)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
40
755






40
31-32

40
  LUBIN Krzysztof (1977 #901 LO 739)
ZKS Zielona Góra (LBU)
40
755






40
31-32

40
757 JONDERKO Romuald (1969 #40418 LO 823)
LZS Żywocice (OPO)
40
757




40
17-24



40
  KUTAJ Maksymilian (2002 #33821 LO 1602)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
40
757




40
17-24



40
  MROZIK Sebastian (1992 #7946 LO 2768)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
40
757




40
17-24



40
  WIERZBICKI Wojciech (1986 #4901 LO 8753)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
40
757




40
17-24



40
  WOJDYŁA Dominik (1993 #30645 LO 6128)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
40
757




40
17-24



40
762 TALPA Tomasz (2001 #43486 LO 6438)
LKS PIAST Łasin (KPM)
40
762


40
17-24





40
  WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7246)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
40
762


40
17-24





40
  WŁODARCZYK Tomasz (1992 #37871 LO 7914)
MLKS Wola Sernicka (LLS)
40
762


40
17-24





40
  WOŹNIAK Szymon (2003 #37507 LO 1391)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
40
762


40
17-24





40
766 LISOWSKI Daniel (1994 #11459 LO )
()
40
766
40
17-24







40
767 REJZE Robert (1969 #36179 LO 9306)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
40
767
40
17-24







40
768 MATACHOWSKI Bartłomiej (1986 #4909 LO 3967)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
40
768
40
17-24







40
769 BERNAT Łukasz (1995 #22039 LO 7501)
UKS Wola Osowińska (LLS)
40
769
40
17-24







40
770 DUDKIEWICZ Adrian (1980 #712 LO 7405)
KUKS REMUS Kościerzyna (POM)
40
770
40
17-24







40
771 DZIAŁAK Sławomir (1963 #36433 LO 8508)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
40
771
40
17-24







40
772 KUMOR Michał (1994 #33170 LO 3268)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
40
772
40
17-24







40
773 NADROWSKI Robert (1975 #952 LO 1658)
SZANIEC Świecie n/Osą (KPM)
40
773
40
17-24







40
774 KULAWIŃSKI Michał Piotr (1992 #15013 LO 7737)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
39
774






39
26-33

39
  MARCINIAK Zbigniew (1982 #29237 LO 2422)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
39
774






39
26-33

39
776 SIUDEK Tomasz (1990 #13805 LO 6198)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
39
776




39
21



39
777 TOMSIA Sławomir (1979 #4791 LO 255)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
39
777


14
49-64

25
25-32



39
778 TROSZCZYŃSKI Łukasz (1994 #29305 LO 6979)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
39
778
21
29-32



18
33-40



39
779 DYTKO Dawid (1986 #4233 LO 1108)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
39
779


25
25-32

14
49-64



39
  MARCHEWKA Artur (1976 #42187 LO 1622)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
39
779


25
25-32

14
49-64



39
781 RUDO Adam (2003 #35661 LO 7403)
MRKS Gdańsk (POM)
39
781


39
21





39
782 TYMEJCZYK Bogusław (1968 #45602 LO 1826)
KS ATS Stargard (ZPM)
39
782
18
33-40

21
29-32





39
783 IGNACIUK Mateusz (1993 #33363 LO 8145)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
39
783
18
33-40

21
29-32





39
784 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO )
()
39
784
39
21







39
785 OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3476)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
38
785


14
49-64
19
E
14
49-64
19
E


38
786 DZIEMBAŁA Dominik (1996 #18671 LO 1110)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
38
786
10
65-96

14
49-64

14
49-64



38
787 KUREK Kamil (2001 #41432 LO 3912)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
38
787
10
65-96

14
49-64

14
49-64



38
788 MASSALSKI Marcin (2001 #35199 LO 8448)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
37
788
10
65-96

10
65-96

17
33-48



37
789 MARCZUK Jakub (2001 #33702 LO 10099)
LUKS Straszyn (POM)
37
789


37
22





37
790 MOCZKO Michał (1996 #18920 LO 6449)
UKS TS Kiełczów (DŚL)
36
790




36
21-24



36
  OSPALSKI Łukasz (1989 #6306 LO 6930)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
36
790




36
21-24



36
  SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4462)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
36
790




36
21-24



36
793 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 2533)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
36
793


18
33-40

18
33-40



36
  TRENDA Hubert (1998 #36076 LO )
()
36
793


18
33-38

18
33-39



36
795 CIESIELSKI Marek (1971 #40721 LO 1139)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
36
795
18
33-40



18
33-40



36
796 DROŻDŻ Jarosław (1963 #17936 LO 4609)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
36
796


36
21-24





36
  KUCHARZYK Adrian (1996 #26407 LO 2212)
MSZS Świdwin (ZPM)
36
796


36
21-24





36
  PADEWSKI Marek (1988 #32199 LO 4612)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
36
796


36
21-24





36
  SMEŁSZ Łukasz (1985 #13377 LO 2101)
LZS NOTEĆ Dziembowo (WLP)
36
796


36
21-24





36
  STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 8820)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
36
796


36
21-24





36
  WŁADYSIUK Adam (1995 #32850 LO 7580)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
36
796


36
21-24





36
802 KAROLAK Sławomir (1965 #50173 LO 2078)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
36
802
15
49-56

21
29-32





36
803 PODOBIŃSKI Marek (1970 #19399 LO 6933)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
36
803
36
21-24







36
804 MACIOROWSKI Krystian (2002 #33633 LO 7457)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
36
804
36
21-24







36
805 BARANOWSKI Kamil (1997 #43717 LO 10469)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
36
805
36
21-24







36
806 JURKIEWICZ Bartosz (1996 #30452 LO 462)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
36
806
36
21-24







36
807 OLCZAK Kacper (2000 #35127 LO 3166)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
36
807
36
21-24







36
808 TRAWICKI Damian (1998 #31728 LO 6689)
LZS TS Zaręba (DŚL)
36
808
36
21-24







36
809 POLAK Miłosz (2003 #41552 LO 3802)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
35
809
17
33-48

18
33-38





35
810 BOCHNIARZ Tadeusz (1958 #5028 LO 8257)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
34
810


17
33-48

17
33-48



34
  KRĘŹLEWICZ Tadeusz (1960 #47713 LO 3185)
SRS Łomna (MAZ)
34
810


17
33-48

17
33-48



34
  RYGLICKI Mikołaj (2004 #46712 LO 6004)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
34
810


17
33-45

17
33-48



34
813 WŁODARCZYK Kacper (2001 #41477 LO 5329)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
34
813
17
33-48



17
33-48



34
814 PIĘTA Paweł (1981 #1731 LO 3024)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
34
814
10
65-96

14
49-64

10
65-96



34
815 KUCHTA Marcin (1991 #27242 LO 7962)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
34
815
10
65-96

14
49-64

10
65-96



34
816 SUSZEK Paweł (1984 #5023 LO 8261)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
34
816
17
33-48

17
33-48





34
817 CHEMPEREK Michał (1981 #11254 LO 4772)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
34
817
17
33-48

17
33-48





34
818 MODRZEJEWSKI Szymon (2001 #44929 LO 8207)
ATS Lublin (LLS)
32
818


15
49-56

17
33-48



32
819 MRÓZ Jakub (2003 #41102 LO 4320)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
32
819
15
49-56



17
33-48



32
820 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 564)
UKS SMECZ Konin (WLP)
32
820
16
41-48



16
41-48



32
821 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 6877)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
32
821
18
33-40

14
49-64





32
822 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 7187)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
32
822
32
GPP







32
823 SKÓRSKI Michał (1999 #34595 LO 4702)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
31
823
17
33-48



14
49-64



31
824 STANISŁAWSKI Patryk (1992 #41526 LO 5975)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
31
824
17
33-48



14
49-59



31
825 BERKA Ryszard (1972 #48241 LO 4344)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
31
825
15
49-56

16
41-48





31
826 CIEMIENGA Marek (1974 #8794 LO 2491)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
31
826
17
33-48

14
49-64





31
827 ZGIERSKI Andrzej (1971 #49464 LO 5849)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
30
827


15
49-56

15
49-56



30
828 RAFALSKI Piotr (1968 #41968 LO 7633)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
30
828
15
49-56



15
49-56



30
829 KOZUBEK Filip (2000 #39571 LO )
()
30
829
10
65-96

10
65-96

10
65-96



30
830 SKRZEKUT Roman (1973 #19645 LO 3980)
UKS Białobrzegi (PDL)
30
830


30
25





30
831 KRZAK Piotr (2000 #36927 LO 4777)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
30
831
13
57-64

17
33-48





30
832 RESZEL Daniel (1991 #50355 LO )
()
30
832
13
57-64

17
33-48





30
833 LEHR Boris (2002 #41458 LO 9404)
ZKS Zielona Góra (LBU)
30
833
30
25







30
834 BARTUSIK Marek (1992 #10628 LO 872)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
30
834
25
25-32
30
E






30
835 KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 1838)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
30
835
25
25-32
30
E






30
836 URBAN Michał (2003 #43290 LO 569)
UKS SMECZ Konin (WLP)
29
836
13
57-64



16
41-48



29
837 PIEPRZYK Szymon (1991 #46202 LO 6862)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
29
837
15
49-56

14
49-64





29
838 CYBULSKI Zbigniew (1986 #25173 LO )
()
28
838




28
26



28
839 WIERZBICKI Marek (1994 #42050 LO 7916)
MLKS Wola Sernicka (LLS)
28
839
13
57-64



15
49-56



28
840 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 1601)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
28
840


17
33-48

11
65-80



28
  ŁACH Bartłomiej (1992 #42367 LO 6856)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
28
840


17
33-48

11
65-80



28
842 DZIEMBAŁA Dawid (1999 #24511 LO 1109)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
27
842


10
65-96

17
33-48



27
843 GOŁASZEWSKI Jakub (2004 #50094 LO 649)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
27
843


27
25-28





27
  GRZEGORZ Damian (2003 #48074 LO )
()
27
843


27
25-28





27
  JARMAKOWSKI Kamil (1994 #19305 LO 9307)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
27
843


27
25-28





27
  MICHTA Paweł (2002 #36504 LO 692)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
27
843


27
25-28





27
  SZCZEPANEK Michał (1999 #27296 LO 6058)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
27
843


27
25-28





27
848 WOJTASZCZYK Tomasz (1974 #21842 LO 1534)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
27
848
10
65-96

17
33-48





27
849 KOŁDYKA Piotr (1983 #1843 LO 4177)
LKTS Luboń (WLP)
27
849
27
25-28







27
850 SMOŁA Tomasz (1974 #5688 LO 7033)
LKS BURZA Drzeczkowo (WLP)
27
850
27
25-28







27
  SUSŁO Łukasz (1987 #42428 LO 7946)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
27
850
27
25-28







27
  WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 1435)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
27
850
27
25-28







27
853 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 7721)
UKS ATS Białystok (PDL)
26
853




26
27



26
854 WOJCIACZYK Antoni (1963 #32726 LO 4062)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
26
854
15
49-56



11
65-80



26
855 LASKOWSKI Hubert (1992 #48152 LO )
()
26
855
21
29-32
26
E






26
856 BATÓG Tomasz (1975 #5791 LO 4876)
LZS Włosień (DŚL)
25
856




25
25-32



25
  BERESTECKI Krystian (1997 #33245 LO 1880)
AKS Strzegom (DŚL)
25
856




25
25-32



25
  DĄBROWSKI Damian (1979 #15055 LO 6287)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
25
856




25
25-32



25
  DELIKAT Andrzej (1968 #45122 LO )
()
25
856




25
25-32



25
  DĘBSKI Jerzy (1956 #5638 LO 427)
ULKS Ciechów (DŚL)
25
856




25
25-32



25
  DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO )
()
25
856




25
25-32



25
  HYZIAK Konrad (1996 #32291 LO 2811)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
25
856




25
25-32



25
  KLOCEK Krzysztof (1966 #31118 LO )
()
25
856




25
25-32



25
  OGRODNIK Grzegorz (2002 #42077 LO 4459)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
25
856




25
25-32



25
  ROŻEK Paweł (2001 #43573 LO 8751)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
25
856




25
25-32



25
  SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 597)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
25
856




25
25-32



25
  SPOREK Mariusz (1970 #40292 LO 1769)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
25
856




25
25-32



25
868 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6540)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
25
868


11
65-80

14
49-64



25
  GAJDA Rafał (2000 #46959 LO 4318)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
25
868


11
65-80

14
49-64



25
870 BAZAN Kamil (2001 #41917 LO 3600)
UKS ATS Tyczyn (PKR)
25
870


25
25-32





25
  BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 7340)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25
870


25
25-32





25
  BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 1852)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
25
870


25
25-32





25
  GABLER Wojciech (2003 #37379 LO )
()
25
870


25
25-32





25
  GABOR Wojciech (1998 #29033 LO 5464)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
25
870


25
25-32





25
  JANISZEWSKI Kamil (1997 #30492 LO 98)
UKS Olesno (MŁP)
25
870


25
25-32





25
  JAROMIN Antoni (1949 #38101 LO 8510)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
25
870


25
25-32





25
  KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 5369)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
25
870


25
25-32





25
  KĘPA Robert (1994 #22074 LO )
()
25
870


25
25-32





25
  PASIECZNY Jan (1967 #35867 LO 6859)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
25
870


25
25-32





25
  PETRYNOWSKI Dawid (2004 #44372 LO 7358)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25
870


25
25-32





25
  SOBCZYK Tobiasz (2000 #35388 LO 7046)
GUKS Byczyna (OPO)
25
870


25
25-32





25
  STODOLICA Mirosław (1973 #34239 LO 8819)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
25
870


25
25-32





25
  SZAJNIK Jacek (1969 #37475 LO 4613)
JAWOR Jawornik Pols. (PKR)
25
870


25
25-32





25
  SZYMAŃSKI Paweł (2000 #32335 LO 7332)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
25
870


25
25-32





25
  WASIL Bogdan (1970 #25233 LO 7912)
MLKS Wola Sernicka (LLS)
25
870


25
25-32





25
  ZALESIŃSKI Kacper (1993 #21819 LO 5331)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
25
870


25
25-32





25
887 ANDREASIK Kazimierz (1966 #5383 LO 7372)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
25
887
25
25-32







25
888 KOWALCZYK Piotr (2003 #40154 LO )
()
25
888
25
25-32







25
889 BANDURKA Tomasz (1972 #26668 LO 7416)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
25
889
25
25-32







25
890 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 7442)
MTS Kwidzyn (POM)
25
890
25
25-32







25
891 ROZUM Dawid (1998 #26476 LO 7135)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
25
891
25
25-32







25
892 ŚLIWA Mateusz (1998 #32431 LO )
()
25
892
25
25-32







25
893 PĘKALA Kacper (1999 #37906 LO 8061)
KTS TOPSPIN Kurów (LLS)
25
893
25
25-32







25
894 KWAŚNIEWSKI Przemysław (1987 #22884 LO 4089)
OKS Olesno (OPO)
25
894
25
25-32







25
  MARUSZAK Piotr (1995 #15888 LO 226)
LUKS Chełmno (KPM)
25
894
25
25-32







25
896 WOJTYŁA Damian (1997 #22616 LO 5330)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
25
896
25
25-32







25
897 KOZŁOWSKI Jacek (1980 #37887 LO 2437)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
25
897
25
25-32







25
  MALARCZYK Andrzej (1961 #40151 LO 7422)
MTS Kwidzyn (POM)
25
897
25
25-32







25
899 MILAK Adam (1999 #34018 LO 5700)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
25
899
25
25-32







25
  STĘPIEŃ Łukasz (2003 #42564 LO 8166)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
25
899
25
25-32







25
901 BEGA Krystian (1972 #40411 LO 818)
LZS Żywocice (OPO)
25
901
25
25-32







25
  JÓŹWIK Damian (1985 #38206 LO 3515)
GOSIR Skarszewy (POM)
25
901
25
25-32







25
  KALINOWSKI Artur (1977 #15980 LO 2436)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
25
901
25
25-32







25
  ŁYSZKOWICZ Łukasz (2000 #47153 LO 2267)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
25
901
25
25-32







25
  PODKOŃ Mateusz (1998 #36471 LO 1075)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
25
901
25
25-32







25
906 JACHIMOWICZ Bartosz (1984 #1427 LO 6015)
LUKS Straszyn (POM)
24
906




24
28



24
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 5354)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
24
906




24
28



24
908 WIECHEĆ Adrian (2001 #34254 LO 3913)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
24
908
10
65-96



14
49-64



24
909 CESARZ Miłosz (2001 #45961 LO 885)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
24
909
10
65-96



14
49-64



24
910 BAŁACHOWSKI Robert (1999 #42022 LO 7849)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
23
910
23
29







23
911 SZWEMIN Krzysztof (1987 #12742 LO 6199)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
22
911




22
30



22
912 PASEK Kamil (2003 #44865 LO 7260)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
22
912


11
65-80

11
65-80



22
913 AMILIANOWICZ Kamil (1988 #41604 LO 449)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
21
913




21
29-32



21
  KONKEL Krzysztof (1975 #37592 LO 6189)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
21
913




21
31



21
915 RYSZEWSKI Jakub (2001 #38485 LO 5353)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
21
915
21
29-32







21
916 MATEJEK Mariusz (1970 #10165 LO 1785)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
21
916
21
31







21
917 KRUPA Robert (1976 #4670 LO 6967)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
21
917
21
29-32







21
918 PIENTKA Rafał (2005 #40618 LO 8194)
KS Bojanów (ŚLS)
20
918


10
65-96

10
65-96



20
919 BABICZ Adam (1999 #38789 LO 4698)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
20
919
10
65-96



10
65-96



20
920 SKORUPA Jakub (2002 #49034 LO 883)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
20
920
10
65-96



10
65-96



20
  WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3481)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
20
920
10
65-96



10
65-96



20
922 GĄSIOROWSKI Dariusz (1968 #35334 LO 2210)
MSZS Świdwin (ZPM)
20
922
20
32







20
923 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 8565)
ZKS Zielona Góra (LBU)
19
923




19
33



19
924 KLEJNA Marcin (1991 #26972 LO 529)
LKS POGRANICZE Kuźnica (PDL)
19
924


19
33





19
925 CISAKOWSKI Filip (2000 #32945 LO )
()
18
925




18
33-40



18
  CZERNOUS Janusz (1999 #39689 LO 5462)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
18
925




18
33-40



18
  DĄBROWSKI Jarosław (1977 #44725 LO 3777)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
18
925




18
33-39



18
  JANUS Robert (1974 #38103 LO 8509)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
18
925




18
33-40



18
  KANIOWSKI Jonasz (2001 #37931 LO 3438)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
18
925




18
33-39



18
  KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 4996)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
18
925




18
33-40



18
  KOCHOŃ Adrian (1992 #47014 LO 657)
LZS Zakrzów (OPO)
18
925




18
33-40



18
  KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 3406)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
18
925




18
33-40



18
  NOWAK Bartosz (2002 #44571 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
18
925




18
33-39



18
  NOWAK Tomasz (1993 #17829 LO 999)
UKS Maków (ŁDZ)
18
925




18
33-39



18
  NOWOKUŃSKI Jacek (1984 #1433 LO )
()
18
925




18
33-40



18
  STRZELCZAK Robert (1971 #6281 LO 2172)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
18
925




18
33-40



18
  SZCZECINA Robert (1983 #47177 LO 4992)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
18
925




18
33-40



18
  WLAZŁO Wojciech (1996 #34743 LO 290)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
18
925




18
33-39



18
939 DUDA Oktawian (1987 #46242 LO )
()
18
939


18
33-40





18
  GAWEŁ Henryk (1957 #7481 LO 1794)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
18
939


18
33-40





18
  HUSZEK Piotr (1983 #3352 LO 318)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
18
939


18
33-40





18
  IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 3104)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
18
939


18
33-38





18
  JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 232)
LUKS Chełmno (KPM)
18
939


18
33-40





18
  KLARKOWSKI Cyprian (1999 #38934 LO )
()
18
939


18
33-40





18
  KOWALSKI Michał (1992 #8311 LO 2090)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
18
939


18
33-40





18
  KUBACKI Adam (1972 #42073 LO 5083)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
18
939


18
33-40





18
  MACIASZEK Piotr (1993 #25892 LO 7461)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
18
939


18
33-40





18
  PRZYWECKI Arkadiusz (2002 #41939 LO 6942)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
18
939


18
33-40





18
  ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 2534)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
18
939


18
33-40





18
  WOJNAR Adam (1986 #5522 LO 2216)
MSZS Świdwin (ZPM)
18
939


18
33-40





18
  ZDZITOWIECKI Aleksander (1991 #15869 LO 5094)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
18
939


18
33-40





18
952 ŁUKASZEWSKI Krystian (1987 #3562 LO 6638)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
18
952
18
33-40







18
953 CHABRASZEWSKI Wiesław (1968 #46336 LO 8144)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
18
953
18
33-40







18
954 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 446)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
18
954
18
33-40







18
955 MAŁYSZKO Kamil (2000 #36935 LO 2181)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
18
955
18
33-40







18
956 POLOK Michał (1998 #37599 LO )
()
18
956
18
33-40







18
  WÓJCIK Mateusz (1998 #45564 LO 9024)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
18
956
18
33-40







18
958 BANASIK Tomasz (1964 #47173 LO 4988)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
18
958
18
33-40







18
  BOGUTA Michał (1985 #48082 LO 5171)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
18
958
18
33-40







18
  BUSIEK Piotr (2003 #40316 LO )
()
18
958
18
33-40







18
  GAIK Krystian (1997 #28359 LO 7129)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
18
958
18
33-40







18
  KLESZCZ Zdzisław (1954 #26505 LO 4088)
OKS Olesno (OPO)
18
958
18
33-40







18
  LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 2222)
MSZS Świdwin (ZPM)
18
958
18
33-40







18
  LISEK Rafał (1979 #49125 LO 2626)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
18
958
18
33-40







18
  LUDWICZAK Filip (2002 #33967 LO 5195)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
18
958
18
33-40







18
  POLOK Andrzej (1971 #31072 LO 124)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
18
958
18
33-40







18
967 ABRAMCZUK Albert (1981 #33243 LO 1879)
AKS Strzegom (DŚL)
17
967




17
33-48



17
  BRUZDA Rafał (1974 #44320 LO 6118)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
17
967




17
33-48



17
  BURY Kamil (1995 #31820 LO 7662)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
17
967




17
33-48



17
  CZURYŁOWICZ Tomasz (1984 #12322 LO )
()
17
967




17
33-48



17
  DYJOR Adam (1986 #50420 LO 9208)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
17
967




17
33-48



17
  JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 7583)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
17
967




17
33-48



17
  KAŹMIERSKI Jakub (2000 #36005 LO )
()
17
967




17
33-48



17
  KLIMEK Damian (1997 #33508 LO 5922)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
17
967




17
33-48



17
  KORZENIOWSKI Konrad (2002 #41074 LO 8266)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
17
967




17
33-48



17
  KOWALSKI Mateusz (1991 #48300 LO 1620)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
17
967




17
33-48



17
  LASKOWSKI Piotr (1983 #49484 LO 4730)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
17
967




17
33-48



17
  MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4455)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
17
967




17
33-48



17
  MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 7597)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
17
967




17
33-48



17
  NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4458)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
17
967




17
33-48



17
  OLECHNIK Dariusz (1973 #35489 LO 4883)
LZS Włosień (DŚL)
17
967




17
33-48



17
  PIECHNIK Roman (1964 #20797 LO 7216)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
17
967




17
33-48



17
  ROZWADOWSKI Paweł (1995 #16084 LO 50)
KS Mysław (ŚLS)
17
967




17
33-48



17
  STĘPIEŃ Krzysztof (1970 #8800 LO )
()
17
967




17
33-48



17
  SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7587)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
17
967




17
33-48



17
  TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 1614)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
17
967




17
33-48



17
  ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 677)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
17
967




17
33-48



17
988 CWENAR Robert (1997 #38563 LO 650)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
17
988


17
33-45





17
  DINDORF Grzegorz (1979 #47466 LO 1318)
LKS Proszowa (DŚL)
17
988


17
33-45





17
  ERTMAN Adam (1999 #38377 LO 3182)
SRS Łomna (MAZ)
17
988


17
33-48





17
  JANKOWSKI Stanisław (1957 #42363 LO 7917)
MLKS Wola Sernicka (LLS)
17
988


17
33-48





17
  JAROSZ Łukasz (1987 #41972 LO 7630)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
17
988


17
33-48





17
  KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 5998)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
17
988


17
33-45





17
  KOCZYBA Mariusz (1974 #9662 LO 2674)
KS UNIA Kalety (ŚLS)
17
988


17
33-48





17
  KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 6552)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
17
988


17
33-48





17
  LEGAT Mateusz (1992 #24082 LO )
()
17
988


17
33-48





17
  MAMAJ Jarosław (1986 #47709 LO 3187)
SRS Łomna (MAZ)
17
988


17
33-48





17
  MATLOCH Antoni (2003 #43581 LO 6457)
UKS TS Kiełczów (DŚL)
17
988


17
33-45





17
  NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6737)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
17
988


17
33-48





17
  PERZANOWSKI Mateusz (1992 #24793 LO 2969)
KS Wąsewo (MAZ)
17
988


17
33-48





17
  PISARSKI Jarosław (1969 #14694 LO 1924)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
17
988


17
33-45





17
  PLIS Jan (2005 #45968 LO 4780)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
17
988


17
33-48





17
  SKONIECZNY Łukasz (1996 #35899 LO 5921)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
17
988


17
33-45





17
  WALCZAK Cezary (1993 #46084 LO 4815)
BUDOWLANI Góra Kalw. (MAZ)
17
988


17
33-48





17
  ZALEWSKI Wojciech (1990 #13604 LO 4190)
MKS STS Lubartów (LLS)
17
988


17
33-48





17
1006 MATLĄG Łukasz (1990 #8428 LO 5882)
TOP Bolesławiec (DŚL)
17
1006
17
33-48







17
1007 RYSZ Wiesław (1964 #455 LO 2817)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
17
1007
17
33-48







17
1008 KWASZYŃSKI Daniel (1997 #28931 LO 3993)
UKS Ludwikowice (DŚL)
17
1008
17
33-48







17
1009 KOCHAŃCZYK Łukasz (2001 #39133 LO 2841)
AKS Mikołów (ŚLS)
17
1009
17
33-48







17
1010 BUCZYŃSKI Witold (1993 #26298 LO 6525)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
17
1010
17
33-48







1