Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ZATÓWKA Patryk (1997 #20945 LO )
()
945
1








945
2 BADOWSKI Marek (1997 #25359 LO 756)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
860
2








860
3 KULPA Konrad (1994 #22944 LO 268)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
825
3








825
4 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 2761)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
805
4








805
5 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 1177)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
770
5








770
6 PEREK Jakub (1986 #1883 LO 710)
ZKS Zielona Góra (LBU)
700
6








700
7 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 269)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
690
7








690
8 FOLWARSKI Jakub (1996 #24073 LO )
()
690
8








690
9 TOMICKI Jarosław (1980 #286 LO 3831)
KTS Gliwice (ŚLS)
665
9








665
10 SZYMAŃSKI Filip (1983 #1818 LO 5411)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
630
10








630
11 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 2762)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
630
11








630
12 KUSIŃSKI Marcin (1971 #423 LO 2304)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
620
12








620
13 WIĘCEK Adrian (1995 #23844 LO 9357)
niestow. woj. POM (POM)
600
13








600
14 MALICKI Szymon (1988 #4216 LO 7987)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
585
14








585
15 NADOLSKI Łukasz (1993 #14747 LO 5)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
585
15








585
16 DOSZ Adam (1996 #23068 LO 111)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
570
16








570
17 BAŃKOSZ Michał (1995 #18932 LO 5412)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
560
17








560
18 WOŚ Alan (1984 #582 LO 6202)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
545
18








545
19 CHODORSKI Piotr (1991 #9732 LO 1169)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
520
19








520
20 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 7986)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
505
20








505
21 GRELA Artur (2000 #32881 LO 57)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
500
21








500
22 FLORAS Robert (1992 #11070 LO 3499)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
475
22








475
23 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 7177)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
470
23








470
24 TOMASZUK Tomasz (1997 #21229 LO 1950)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
470
24








470
25 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 3060)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
465
25








465
26 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 1729)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
455
26








455
27 KRZYŻANOWSKI Michał (1986 #5220 LO 1229)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
450
27








450
28 BĄK Daniel (1988 #2080 LO 1727)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
445
28








445
29 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 709)
ZKS Zielona Góra (LBU)
410
29








410
30 JANCZEWSKI Grzegorz (1986 #3442 LO 1672)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
405
30








405
31 CHOJNOWSKI Patryk (1990 #5460 LO 1939)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
400
31








400
32 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 713)
ZKS Zielona Góra (LBU)
360
32








360
33 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 270)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
342
33








342
34 FURMAN Andrzej (1969 #799 LO 429)
ULKS Ciechów (DŚL)
340
34








340
35 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 3889)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
340
35








340
36 SAŁACIŃSKI Przemysław (1992 #19724 LO 4942)
GKTS Wiązowna (MAZ)
336
36








336
37 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 3814)
KTS Gliwice (ŚLS)
334
37








334
38 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 3057)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
332
38








332
39 ZAŁUSKI Jakub (1997 #23852 LO 2686)
LZS Kujakowice (OPO)
330
39








330
40 CHMIEL Paweł (1986 #1437 LO 4939)
GKTS Wiązowna (MAZ)
330
40








330
41 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 65)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
326
41








326
42 LIS Daniel (1999 #31991 LO 90)
UKS Olesno (MŁP)
315
42








315
43 GALAS Michał (1995 #18980 LO 2681)
LZS Kujakowice (OPO)
312
43








312
44 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 277)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
310
44








310
45 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 276)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
309
45








309
46 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 3065)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
309
46








309
47 PRUS-STROWSKI Karol (1986 #1189 LO 1673)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
306
47








306
48 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 7988)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
305
48








305
49 ŻARSKI Karol (1990 #5146 LO )
()
296
49








296
50 MARCHLEWSKI Marcin (1978 #324 LO 1230)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
295
50








295
51 GŁUSZEK Wojciech (1996 #29056 LO 2682)
LZS Kujakowice (OPO)
295
51








295
52 SPYCHAŁA Adrian (1996 #24941 LO 5026)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
294
52








294
53 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 7144)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
293
53








293
54 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 7176)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
292
54








292
55 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 717)
ZKS Zielona Góra (LBU)
291
55








291
56 JAROCKI Łukasz (1996 #24089 LO 4101)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
290
56








290
57 DYKOWSKI Mateusz (1994 #9905 LO 404)
MRKS Gdańsk (POM)
288
57








288
58 WOSKOWICZ Marcin (1994 #15894 LO 271)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
285
58








285
59 MASŁOWSKI Jakub (1996 #21748 LO 1731)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
285
59








285
60 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 3077)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
279
60








279
61 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 3853)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
278
61








278
62 JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 5417)
KSTS Krosno (PKR)
277
62








277
63 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 5264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
276
63








276
64 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 2935)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
276
64








276
65 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 1200)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
274
65








274
66 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 5287)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
272
66








272
67 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 3964)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
269
67








269
68 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 3911)
niestow. woj. OPO (OPO)
269
68








269
69 SMOLUK Kamil (1997 #29847 LO 7710)
UKS ATS Białystok (PDL)
269
69








269
70 MISZTAL Igor (1997 #27154 LO 707)
ZKS Zielona Góra (LBU)
268
70








268
71 WIŚNIEWSKI Maciej (1996 #28330 LO 5025)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
268
71








268
72 JÓŹWIAK Norbert (1990 #17843 LO 5846)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
268
72








268
73 PODSĘDEK Piotr (1994 #16903 LO 6054)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
267
73








267
74 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 2179)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
267
74








267
75 DANIEL Artur (1982 #306 LO 1948)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
265
75








265
76 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 443)
ULKS Ciechów (DŚL)
265
76








265
77 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 3067)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
265
77








265
78 WRÓBEL Dariusz (1990 #12237 LO 3504)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
264
78








264
79 RYBAK Damian (1995 #21928 LO 3854)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
263
79








263
80 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 3497)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
262
80








262
81 WIŚNIEWSKI Tomasz (1993 #14079 LO 1674)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
262
81








262
82 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław (1967 #6256 LO 5691)
KS GALAXY Białystok (PDL)
261
82








261
83 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 7189)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
261
83








261
84 MAZUREK Wiesław (1980 #4931 LO )
()
260
84








260
85 UFNAL Mateusz (1997 #37254 LO 3059)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
260
85








260
86 SŁOMKA Tomasz (1972 #1502 LO )
()
260
86








260
87 TABOR Tomasz (1981 #1256 LO 1233)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
260
87








260
88 MICHAEL Daniel (1982 #575 LO 3503)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
259
88








259
89 KUROWSKI Kamil (1996 #21230 LO 391)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
258
89








258
90 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO )
()
257
90








257
91 MAĆKOWIAK Wojciech (1982 #1530 LO 2157)
KS POGOŃ Mogilno (KPM)
256
91








256
92 TRELA Mateusz (1990 #15731 LO 1539)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
254
92








254
93 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 1840)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
254
93








254
94 KLESZCZ Krzesimir (1995 #29709 LO 2683)
LZS Kujakowice (OPO)
254
94








254
95 MAJCHER Bartosz (1993 #18319 LO 4)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
253
95








253
96 SZYMANEK Bartłomiej (1993 #20599 LO 5540)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
252
96








252
97 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 274)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
250
97








250
98 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 1185)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
98








249
99 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 1191)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
249
99








249
100 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 7593)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
248
100








248
101 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1753)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
247
101








247
102 BRACHA Michał (1978 #4912 LO 3966)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
247
102








247
103 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 719)
ZKS Zielona Góra (LBU)
246
103








246
104 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 2917)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
245
104








245
105 JEMILIANOWICZ Bartosz (1995 #20998 LO 452)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
245
105








245
106 KOWAL Mateusz (1988 #9388 LO 2177)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
245
106








245
107 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 343)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
244
107








244
108 REUCKI Adam (1972 #6819 LO )
()
243
108








243
109 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 3851)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
243
109








243
110 JEMILIANOWICZ Sebastian (1997 #23794 LO 626)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
243
110








243
111 MARCZAK Adam (1978 #1012 LO 4136)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
243
111








243
112 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 720)
ZKS Zielona Góra (LBU)
242
112








242
113 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 4191)
MKS STS Lubartów (LLS)
241
113








241
114 GOLA Błażej (1991 #9600 LO 3219)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
241
114








241
115 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 821)
LZS Żywocice (OPO)
240
115








240
116 ŁUCZYK Maciej (1997 #21298 LO 1780)
KTS Wolbromek (DŚL)
240
116








240
117 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 4378)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
239
117








239
118 MAKAJEW Maciej (1997 #33272 LO 5185)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
238
118








238
119 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 6186)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
238
119








238
120 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 2865)
SMS Włodawa (LLS)
237
120








237
121 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 100)
UKS Olesno (MŁP)
237
121








237
122 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 7474)
MUKS Gąbin (MAZ)
235
122








235
123 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1752)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
235
123








235
124 POLUS Bartosz (1985 #2056 LO 2178)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
235
124








235
125 KITA Jan (1991 #12951 LO 8511)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
234
125








234
126 LIWSKI Krzysztof (1995 #17581 LO 6019)
LUKS Straszyn (POM)
233
126








233
127 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 2012)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
232
127








232
128 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4798)
ULKS Lachowice (MŁP)
230
128








230
129 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 2311)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
230
129








230
130 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 706)
ZKS Zielona Góra (LBU)
229
130








229
131 SZACHNOWSKI Jacek (1977 #491 LO 759)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
229
131








229
132 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4857)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
228
132








228
133 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 3339)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
228
133








228
134 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 5857)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
228
134








228
135 WALENCKI Wojciech (1993 #21818 LO 5327)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
228
135








228
136 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 5845)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
226
136








226
137 DUDZIŃSKI Jakub (1996 #21287 LO 7977)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
225
137








225
138 MALIK Mateusz (1992 #21899 LO 4210)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
225
138








225
139 JUREWICZ Mateusz (1986 #2024 LO 2435)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
224
139








224
140 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 7215)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
223
140








223
141 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 691)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
223
141








223
142 GLANOWSKI Jakub (1987 #43010 LO 358)
DĄBROWIAK Dąbr. Górn. (ŚLS)
223
142








223
143 ŁYŻWIŃSKI Jacek (1966 #47327 LO 3225)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
223
143








223
144 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6548)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
222
144








222
145 TOBIASZ Wojciech (1992 #16923 LO )
()
222
145








222
146 GOŁDA Gabriel (1997 #34078 LO 4747)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
222
146








222
147 ŚWIRSKI Marcin (1996 #24234 LO 5976)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
222
147








222
148 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 94)
UKS Olesno (MŁP)
222
148








222
149 KOWALSKI Wojciech (1982 #2893 LO 6190)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
221
149








221
150 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 716)
ZKS Zielona Góra (LBU)
221
150








221
151 WARDA Mateusz (1993 #16502 LO 8206)
ATS Lublin (LLS)
221
151








221
152 DYJAS Jakub (1995 #15005 LO 281)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
220
152








220
153 KWODAWSKI Bartosz (1980 #999 LO 3817)
KTS Gliwice (ŚLS)
220
153








220
154 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 3056)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
220
154








220
155 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 2574)
KS Dąbcze (WLP)
220
155








220
156 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 2214)
MSZS Świdwin (ZPM)
220
156








220
157 LEBRECHT Bartosz (1996 #18307 LO 6496)
IKRTS Józefów (MAZ)
219
157








219
158 STEUER Dariusz (1981 #3744 LO 3826)
KTS Gliwice (ŚLS)
218
158








218
159 TRACZYK Mateusz (1992 #10697 LO 411)
MRKS Gdańsk (POM)
218
159








218
160 WALA Krzysztof (1982 #22885 LO 952)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
218
160








218
161 LINEK Adam (2004 #41866 LO 843)
LZS Żywocice (OPO)
218
161








218
162 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 7174)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
217
162








217
163 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 3094)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
217
163








217
164 KOZERA Paweł (1996 #32690 LO 3118)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
217
164








217
165 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 1303)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
217
165








217
166 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 2934)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
216
166








216
167 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 1915)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
216
167








216
168 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 1630)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
215
168








215
169 BEDNARZ Patryk (1991 #35925 LO 7628)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
214
169








214
170 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 1890)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
214
170








214
171 MURAWSKI Michał (1995 #23836 LO 6343)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
211
171








211
172 KARMOLIŃSKI Maciej (1990 #6301 LO 2)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
210
172








210
173 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 708)
ZKS Zielona Góra (LBU)
210
173








210
174 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 1174)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
209
174








209
175 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 444)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
207
175








207
176 SOSNOWSKI Grzegorz (1960 #8295 LO 8752)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
207
176








207
177 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 7134)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
207
177








207
178 OLEK Jan (1992 #15610 LO 4105)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
206
178








206
179 LITWINIUK Marcin (1990 #12461 LO 2306)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
205
179








205
180 WOŹNIAK Jarosław (1986 #9798 LO 4192)
MKS STS Lubartów (LLS)
204
180








204
181 SAWOCH Artur (1972 #5081 LO 1745)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
204
181








204
182 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 2352)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
203
182








203
183 ŚWIERCZYŃSKI Daniel (1979 #2860 LO 4902)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
202
183








202
184 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 1176)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
202
184








202
185 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 243)
LUKS Chełmno (KPM)
201
185








201
186 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 3357)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
201
186








201
187 BĄK Sebastian (1993 #24808 LO 116)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
200
187








200
188 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 881)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
200
188








200
189 FERENC Piotr (1996 #27596 LO 1940)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
200
189








200
190 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 705)
ZKS Zielona Góra (LBU)
200
190








200
191 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 725)
ZKS Zielona Góra (LBU)
200
191








200
192 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 4432)
UKS LIS Sierakowice (POM)
199
192








199
193 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 7773)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
198
193








198
194 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 831)
LZS Żywocice (OPO)
198
194








198
195 KURZAK Bronisław (1947 #4897 LO 3223)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
198
195








198
196 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 63)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
198
196








198
197 WŁODYKA Paweł (1983 #1533 LO 6)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
197
197








197
198 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7555)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
197
198








197
199 RADWAŃSKI Robert (1982 #315 LO 4138)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
197
199








197
200 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 3598)
LUKS Chełmno (KPM)
196
200








196
201 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 718)
ZKS Zielona Góra (LBU)
195
201








195
202 RUDOMINA Kamil (1992 #11802 LO 1822)
KS ATS Stargard (ZPM)
195
202








195
203 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO )
()
194
203








194
204 SMOLIŃSKI Kamil (1994 #26783 LO 6499)
IKRTS Józefów (MAZ)
194
204








194
205 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 3968)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
194
205








194
206 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6541)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
193
206








193
207 CHWOJKO Marcin (1975 #12832 LO 7979)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
193
207








193
208 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 764)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
192
208








192
209 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1768)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
192
209








192
210 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 60)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
191
210








191
211 SZYMCZYK Jan (1997 #18047 LO 4106)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
191
211








191
212 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 1886)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
191
212








191
213 GOLIAN Tomasz (1985 #6880 LO 7232)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
190
213








190
214 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 7167)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
190
214








190
215 MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 4050)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
190
215








190
216 KACZMAREK Krzysztof (1971 #427 LO 435)
ULKS Ciechów (DŚL)
189
216








189
217 KĘDZIERSKI Piotr (1984 #701 LO 8745)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
189
217








189
218 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 850)
LZS Żywocice (OPO)
189
218








189
219 TOKARSKI Krzysztof (1990 #47178 LO 4993)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
189
219








189
220 POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 1766)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
189
220








189
221 KOZIEŁ Paweł (1993 #18856 LO 2303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
188
221








188
222 WELKE Daniel (1974 #5675 LO 5286)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
188
222








188
223 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 7342)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
188
223








188
224 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3631)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
187
224








187
225 WITKOWSKI Antoni (1994 #10126 LO 9358)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
186
225








186
226 WANDACHOWICZ Jacek (1979 #953 LO )
()
186
226








186
227 GOLA Paweł (1988 #8143 LO 3221)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
186
227








186
228 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 1891)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
186
228








186
229 KICIAK Bartosz (1986 #1869 LO 4198)
MKS STS Lubartów (LLS)
185
229








185
230 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 1685)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
185
230








185
231 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 64)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
185
231








185
232 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 611)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
185
232








185
233 ADAMCZYK Paweł (1995 #18797 LO 7985)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
184
233








184
234 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 5924)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
184
234








184
235 BARTOSZEWSKI Michał (1997 #32980 LO 4079)
AKTYWNI Słubice (LBU)
184
235








184
236 UZARCZYK Michał (1988 #10384 LO 1004)
UKS Maków (ŁDZ)
184
236








184
237 KILJANEK Kamil (1994 #15802 LO 356)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
183
237








183
238 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 3860)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
183
238








183
239 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 1887)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
182
239








182
240 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 7626)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
182
240








182
241 KALITA Artur (1970 #7786 LO 4103)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
181
241








181
242 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 2410)
KS GOTYK Toruń (KPM)
181
242








181
243 STĘPIŃSKI Piotr (1996 #25512 LO 3169)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
181
243








181
244 BOLSĘGA Paweł (1994 #25101 LO 1148)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
181
244








181
245 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO )
()
180
245








180
246 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 366)
KS Dąbcze (WLP)
180
246








180
247 KAIM Adrian (1997 #26475 LO 1150)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
179
247








179
248 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 3062)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
179
248








179
249 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 8208)
ATS Lublin (LLS)
178
249








178
250 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 2226)
MSZS Świdwin (ZPM)
178
250








178
251 GAMROT Patryk (1998 #29055 LO 3910)
niestow. woj. OPO (OPO)
177
251








177
252 ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 5473)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
176
252








176
253 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3614)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
176
253








176
254 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 1201)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
175
254








175
255 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 72)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
174
255








174
256 JANIK Tomasz (1979 #85 LO 4045)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
174
256








174
257 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 2610)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
173
257








173
258 FRANC Igor (2005 #36385 LO 3278)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
173
258








173
259 WITCZAK Marek (1997 #21961 LO 4350)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
173
259








173
260 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 1938)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
173
260








173
261 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 762)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
171
261








171
262 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 6535)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
171
262








171
263 CZAJA Cezary (1997 #24222 LO 1774)
KTS Wolbromek (DŚL)
170
263








170
264 ZWIERZ Przemysław (1996 #22718 LO 3857)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
170
264








170
265 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 3821)
KTS Gliwice (ŚLS)
170
265








170
266 BERNACKI Łukasz (1993 #22544 LO 5496)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
170
266








170
267 KĄDZIELA Marek (1982 #288 LO 3340)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
169
267








169
268 DZIDA Karol (1995 #26393 LO 6949)
DŻENTELMENI Poznań (WLP)
168
268








168
269 ŻARSKI Paweł (1992 #25627 LO 6932)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
168
269








168
270 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3836)
KTS Gliwice (ŚLS)
168
270








168
271 KRAWCZYK Mateusz (1991 #8754 LO 6929)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
168
271








168
272 SINICKI Maciej (1993 #19006 LO 6169)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
167
272








167
273 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 5289)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
167
273








167
274 CIOCH Błażej (1987 #10741 LO 104)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
167
274








167
275 PODSĘDEK Mateusz (1995 #18432 LO 6053)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
167
275








167
276 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 8373)
MIĘDZY INNYMI Wołomin (MAZ)
167
276








167
277 LISIECKI Mateusz (1994 #23394 LO 2180)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
166
277








166
278 DOBRZAŃSKI Mirosław (1956 #994 LO 1815)
KS ATS Stargard (ZPM)
166
278








166
279 MARCZYKOWSKI Rafał (1996 #23509 LO 7978)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
165
279








165
280 LUBIK Tomasz (1987 #1183 LO 2611)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
165
280








165
281 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 4679)
OKS Olesno (OPO)
165
281








165
282 CYNDERA Jakub (1994 #29714 LO 4086)
OKS Olesno (OPO)
165
282








165
283 STOCHMAL Maciej (1996 #21652 LO 3231)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
164
283








164
284 SELERSKI Mateusz (1996 #34260 LO 5732)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
164
284








164
285 UTYLSKI Rafał (1983 #175 LO 272)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
163
285








163
286 LATAŁA Łukasz (1984 #38367 LO 8512)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
163
286








163
287 ŚLIWIŃSKI Marcin (1994 #35312 LO 6643)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
163
287








163
288 JUCHNIEWICZ Jakub (1990 #34835 LO 1513)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
162
288








162
289 LISTEK Damian (1984 #42796 LO 4990)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
162
289








162
290 MARUD Grzegorz (1988 #19161 LO 5973)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
162
290








162
291 ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 2295)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
161
291








161
292 CHUDY Marcin (1996 #31912 LO 3616)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
160
292








160
293 KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 5418)
KSTS Krosno (PKR)
160
293








160
294 FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 5415)
KSTS Krosno (PKR)
159
294








159
295 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 7181)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
159
295








159
296 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 6739)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
159
296








159
297 KRYMSKI Marek (1991 #42537 LO )
()
159
297








159
298 JURKIEWICZ Marcin (1977 #44061 LO 341)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
158
298








158
299 MINDA Michał (1988 #6963 LO 1538)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
158
299








158
300 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 3839)
KTS Gliwice (ŚLS)
158
300








158
301 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 415)
MRKS Gdańsk (POM)
158
301








158
302 GAŁECKI Paweł (1989 #44218 LO 7603)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
158
302








158
303 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 8154)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
158
303








158
304 PROKOP Karol (1995 #38109 LO 8750)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
158
304








158
305 RYŁÓW Mariusz (1977 #10167 LO 1790)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
158
305








158
306 DURAK Kamil (1987 #15748 LO 2840)
AKS Mikołów (ŚLS)
158
306








158
307 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 1684)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
158
307








158
308 GLEGOŁA Paweł (1980 #1174 LO 4100)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
157
308








157
309 BOSSOWSKI Cezary (1995 #29767 LO 7230)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
156
309








156
310 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 2480)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
156
310








156
311 WODNIAK Ireneusz (1963 #40430 LO 834)
LZS Żywocice (OPO)
156
311








156
312 ODELSKI Piotr (1983 #603 LO )
()
155
312








155
313 WIANKOWSKI Damian (1994 #35446 LO 323)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
155
313








155
314 BOHATCZUK Marcin (1980 #6250 LO 5958)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
154
314








154
315 SELERSKI Damian (1994 #34259 LO 5730)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
154
315








154
316 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 2138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
154
316








154
317 RADEK Arkadiusz (1994 #35028 LO 6863)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
153
317








153
318 KURZAC Paweł (1983 #5093 LO 5322)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
153
318








153
319 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 448)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
153
319








153
320 KOTYL Wojciech (1996 #23869 LO 2922)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
153
320








153
321 WALENCKI Michał (1991 #19063 LO 5326)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
153
321








153
322 KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 6387)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
152
322








152
323 WOZBANOWICZ Dawid (1997 #32888 LO 1946)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
151
323








151
324 KOLMAN Marcin (1997 #29878 LO 824)
LZS Żywocice (OPO)
151
324








151
325 MATUSIEWICZ Kamil (1996 #36447 LO 6664)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
150
325








150
326 BROŻEK Piotr (1993 #21769 LO 2839)
AKS Mikołów (ŚLS)
150
326








150
327 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 3143)
KTS Jelenia Góra (DŚL)
149
327








149
328 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 1629)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
149
328








149
329 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 8155)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
149
329








149
330 TYTOŃ Mariusz (1966 #44232 LO 3233)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
149
330








149
331 WALOSZCZYK Grzegorz (1985 #4131 LO 6934)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
149
331








149
332 TWARDOWSKI Szymon (1997 #21757 LO 4705)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
148
332








148
333 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 2937)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
148
333








148
334 ROMANOWSKI Andrzej (1979 #1173 LO 4563)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
147
334








147
335 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 6023)
LUKS Straszyn (POM)
147
335








147
336 FILBRANDT Tomasz (1990 #10690 LO 1941)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
146
336








146
337 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 1754)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
146
337








146
338 NIEMIEC Krzysztof (1991 #11026 LO 3887)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
146
338








146
339 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 3064)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
146
339








146
340 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 7225)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
146
340








146
341 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 405)
MRKS Gdańsk (POM)
145
341








145
342 BRYLAK Paweł (1994 #25808 LO )
()
145
342








145
343 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 3163)
KTS Nowy Dwór Mazow. (MAZ)
145
343








145
344 BIAŁEK Artur (1992 #14899 LO 6486)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
145
344








145
345 ZDZIENICKI Kamil (1987 #4664 LO 3890)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
145
345








145
346 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 1203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
144
346








144
347 BOBEK Gracjan (1979 #43529 LO 1788)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
144
347








144
348 SANKOWSKI Marcin (1995 #15398 LO 1675)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
143
348








143
349 ŚLIWIŃSKI Maciej (1989 #10837 LO 6667)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
143
349








143
350 GDULA Adam (1977 #46737 LO 2471)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
143
350








143
351 BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 7324)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
143
351








143
352 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 1186)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
143
352








143
353 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 846)
LZS Żywocice (OPO)
143
353








143
354 WICHER Robert (1969 #41870 LO 832)
LZS Żywocice (OPO)
143
354








143
355 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 5332)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
143
355








143
356 ŁĄCKI Marek (1984 #13257 LO 2627)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
143
356








143
357 ŻELENGOWSKI Radosław (1977 #12748 LO 2609)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
142
357








142
358 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 84)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
142
358








142
359 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 1835)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
142
359








142
360 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 394)
MRKS Gdańsk (POM)
141
360








141
361 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 445)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
141
361








141
362 KOWALSKI Damian (1993 #26265 LO 49)
KS Mysław (ŚLS)
141
362








141
363 WITKOWSKI Mateusz (1990 #12891 LO 457)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
140
363








140
364 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 5814)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
140
364








140
365 SZYDŁO Stanisław (1970 #1506 LO 4704)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
139
365








139
366 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 2587)
UMKTS LOB Dęblin (LLS)
138
366








138
367 KREFT Krystian (1994 #19110 LO 410)
MRKS Gdańsk (POM)
138
367








138
368 BARTOSZ Robert (1981 #2271 LO 972)
PKS PIAST Poniec (WLP)
138
368








138
369 STOCHMAL Michał (1994 #21651 LO 3232)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
138
369








138
370 ROMANOWSKI Marcin (1988 #18939 LO 8468)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
137
370








137
371 PISZCZATOWSKI Maciej (2000 #33613 LO 7175)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
136
371








136
372 SAGAN Jakub (1982 #311 LO 5848)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
136
372








136
373 LEFEK Sylwester (1968 #47266 LO 5174)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
136
373








136
374 PYZIK Marek (1958 #5056 LO 3229)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
136
374








136
375 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5018)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
136
375








136
376 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 7373)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
135
376








135
377 SZERMUSZYN Jarosław (1990 #50364 LO )
()
135
377








135
378 IGNACZEWSKI Michał (1990 #19635 LO 5351)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
134
378








134
379 UZARCZYK Witold (1994 #10385 LO 1005)
UKS Maków (ŁDZ)
134
379








134
380 BRONAKOWSKI Michał (1974 #6522 LO 3974)
UKS Białobrzegi (PDL)
134
380








134
381 URBAN Wojciech (1999 #33486 LO 4183)
LKTS Luboń (WLP)
133
381








133
382 TOMOŃ Grzegorz (1996 #21416 LO 3520)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
133
382








133
383 NITEK Jarosław (1989 #3806 LO 3784)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
133
383








133
384 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 2915)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
133
384








133
385 DZIDA Henryk (1964 #2512 LO 1956)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
133
385








133
386 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO )
()
133
386








133
387 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO )
()
132
387








132
388 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 766)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
131
388








131
389 PIOTROWSKI Krzysztof (1969 #3546 LO 273)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
131
389








131
390 MARGRAF Mateusz (1986 #2114 LO 2469)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
130
390








130
391 MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 1841)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
130
391








130
392 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 1145)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
130
392








130
393 BUCZEK Rafał (1975 #41886 LO 2076)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
129
393








129
394 GŁĄB Damian (1989 #11060 LO 7262)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
128
394








128
395 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 233)
LUKS Chełmno (KPM)
128
395








128
396 SKRZYPEK Grzegorz (1996 #32339 LO 6299)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
128
396








128
397 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 2385)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
128
397








128
398 DĄBROWSKI Igor (1993 #24806 LO 3498)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
128
398








128
399 GRUDZIEŃ Piotr (1991 #18211 LO 736)
ZKS Zielona Góra (LBU)
128
399








128
400 KIEŁBIK Michał (1984 #28790 LO 7605)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
128
400








128
401 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 2432)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
128
401








128
402 BULA Marcin (1982 #22888 LO 2348)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
127
402








127
403 PRZYBOROWSKI Cezary (1959 #42891 LO )
()
125
403








125
404 SZOTEK Karol (1981 #544 LO 3830)
KTS Gliwice (ŚLS)
125
404








125
405 KOSZYK Bogusław (1987 #2628 LO 112)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
125
405








125
406 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 7726)
UKS ATS Białystok (PDL)
124
406








124
407 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 5956)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
124
407








124
408 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 6170)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
124
408








124
409 SUBIK Filip (1996 #20737 LO 4061)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
124
409








124
410 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 1427)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
124
410








124
411 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2764)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
124
411








124
412 RUSZCZYŃSKI Krzysztof (1981 #47363 LO 6920)
MACOVIA Maków Mazow. (MAZ)
122
412








122
413 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5413)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
122
413








122
414 KUŹNIAK Łukasz (1999 #38876 LO 5184)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
122
414








122
415 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO )
()
122
415








122
416 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 4433)
UKS LIS Sierakowice (POM)
121
416








121
417 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 6312)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
121
417








121
418 GODZISZ Daniel (1978 #29164 LO 7665)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
121
418








121
419 BOGDAŁ Ryszard (1958 #36430 LO 8505)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
121
419








121
420 ROBAK Jacek (1978 #47261 LO 4562)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
121
420








121
421 CZERNIK Mateusz (1989 #8045 LO 6478)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
120
421








120
422 JARMOŁOWICZ Kamil (1996 #20655 LO 7234)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
120
422








120
423 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 7271)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
120
423








120
424 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 7990)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
120
424








120
425 KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 3055)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
119
425








119
426 DEMBOWSKI Krzysztof (1969 #49323 LO 2795)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
119
426








119
427 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 1060)
LKS Turze Pole (PKR)
118
427








118
428 RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 1632)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
118
428








118
429 BILECKI Grzegorz (1999 #38939 LO 6747)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
117
429








117
430 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 66)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
117
430








117
431 DOSZ Dariusz (1992 #16175 LO 4444)
UKS LIS Sierakowice (POM)
117
431








117
432 KOŁACHA Konrad (2001 #37669 LO 2351)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
116
432








116
433 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 7430)
MTS Kwidzyn (POM)
116
433








116
434 WARDZYŃSKI Marian (1973 #4536 LO 7505)
UKS Wola Osowińska (LLS)
116
434








116
435 STACH Wojciech (1986 #13992 LO 676)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
116
435








116
436 KOTYL Krzysztof (1990 #18376 LO 2921)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
116
436








116
437 MICHALSKI Jakub (1990 #13502 LO 219)
MCKS Czeladź (ŚLS)
116
437








116
438 KLAG Tomasz (1980 #291 LO 4005)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
115
438








115
439 SARNIK Grzegorz (1991 #8229 LO 5758)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
115
439








115
440 ŚWITALSKI Jacek (1997 #30814 LO 2140)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
115
440








115
441 KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8744)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
114
441








114
442 WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 3647)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
442








114
443 KRAWCZYK Jakub (1994 #28368 LO 1943)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
443








114
444 JURZAK Łukasz (1983 #9754 LO 4748)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
113
444








113
445 SŁUPSKI Tomasz (1988 #35921 LO 7634)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
113
445








113
446 HAMZIUK Kamil (2000 #33444 LO 2863)
SMS Włodawa (LLS)
113
446








113
447 NOWAK Emil (2001 #35831 LO 2864)
SMS Włodawa (LLS)
113
447








113
448 ŻUBEREK Jakub (2001 #35900 LO 5923)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
113
448








113
449 WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 3648)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
113
449








113
450 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 1171)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
113
450