Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 1 EW 3. GPP IMW IMP EW 1. GPP EW 2. GPP P-ty
1 BAJOR Natalia (1997 #18977 LO 489)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1000
1

300
1

400
1

300
1


1000
2 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 491)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
848
2

275
2
115
2
340
3-4

233
3-4

254
PL
869
3 KRZYSIEK Paulina (1996 #17206 LO 10834)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
770
5

250
3-4
120
1
300
5-8

168
9-12

274
2
824
4 ZAŁOMSKA Roksana (1991 #12597 LO 336)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
840
3

250
3-4

340
3-4

233
3-4

168
9-12
823
5 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 490)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
794
4

220
5-8
120
1
300
5-8

274
2

247
PL
821
6 STEFAŃSKA Kinga (1980 #95 LO 9108)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
755
7

235
ETTU

300
5-8

168
9-12

233
3-4
768
7 KUSIŃSKA Klaudia (1993 #13770 LO 10901)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
755
6

180
13-16

300
5-8

168
9-12

233
3-4
713
8 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 9110)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
560
16

180
13-16

220
9-16

130
21-24

300
1
700
9 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 10833)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
645
8

220
5-8

220
9-16

198
5-8

198
5-8
638
10 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 1400)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
620
11

220
5-8

220
9-16

156
13-16

188
PL
628
11 WABIK Sandra (1995 #19444 LO 333)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
623
9
81
3
205
9-12

220
9-16

198
5-8

198
5-8
623
12 WOŁOWIEC Dominika (1997 #20144 LO 6539)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
593
12
77
4
205
9-12
120
1
220
9-16

168
9-12

168
9-12
593
13 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 494)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
623
10

220
5-8
107
3-4
160
17-32

198
5-8

168
9-12
586
14 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 6534)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
563
15
81
3
180
13-16
107
3-4
220
9-16

163
PL

140
17-20
563
15 NOWACKA Paulina (1994 #12095 LO 4178)
LKTS Luboń (WLP)
585
13

160
17-20
115
2
220
9-16

116
25-28

156
13-16
536
16 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 2597)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
521
18
90
1
205
9-12

160
17-32
90
1
156
13-16

156
13-16
521
17 ŚLIFIRCZYK Katarzyna (1993 #17071 LO 10832)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
500
20

160
17-20

160
17-32
90
1
140
17-20
90
1
198
5-8
518
18 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 1172)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
503
19

145
21-24
120
1
160
17-32
90
1
198
5-8

156
13-16
514
19 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 1475)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
335
39
90
1

120
1
160
17-32
85
2

90
1
198
5-8
448
20 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 2305)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
535
17

145
21-24

120
33-48
90
1
140
17-20

156
13-16
441
21 KIJOK Emilia (1981 #12462 LO 738)
ZKS Zielona Góra (LBU)
450
24
90
1
145
21-24
110
3
160
17-32
90
1
108
29-32
90
1
116
25-28
421
22 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 495)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
445
25
74
5
180
13-16
107
3-4
160
17-32
70
7

81
3

421
23 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 3815)
KTS Gliwice (ŚLS)
456
23
90
1
95
37-40

160
17-32
81
3
116
25-28
81
3
140
17-20
416
24 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 222)
LUKS Chełmno (KPM)
465
22

125
25-28
120
1
160
17-32
90
1
116
25-28
90
1
130
21-24
415
25 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 7705)
UKS ATS Białystok (PDL)
410
27
74
5
125
25-28
120
1
160
17-32
81
3
90
37-40
90
1
130
21-24
415
26 KIEDROWSKA Joanna (1996 #23494 LO 1281)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
480
21

160
17-20

160
17-32
85
2



405
27 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 6531)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
413
26
90
1

115
2
160
17-32
90
1
108
29-32
44
17-20
130
21-24
398
28 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 855)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
392
29
53
13-16
145
21-24
107
3-4

69
7-8
140
17-20
73
5-6

392
29 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 1387)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
326
41


120
1
120
33-48
90
1
116
25-28
90
1
140
17-20
376
30 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 1285)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
375
30
90
1
125
25-28
98
5-8
120
33-48
90
1
130
21-24
85
2
116
25-28
375
31 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 7182)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
352
36
72
6

110
3
160
17-32
77
4
97
33-36
85
2
116
25-28
373
32 PARTYKA Natalia (1989 #2238 LO 11153)
niestow. woj. POM (POM)
370
31



370
2




370
33 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 413)
MRKS Gdańsk (POM)
256
85
77
4

107
3-4
120
33-48


90
1
168
9-12
365
34 FALARZ Aleksandra (1996 #22247 LO 4099)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
585
14

205
9-12
115
2
160
17-32




365
35 SIKORSKA Magdalena (1986 #4875 LO 383)
SKTS Sochaczew (MAZ)
220
146


120
1
220
9-16



140
17-20
360
36 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 1472)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
352
35
90
1
115
29-32
107
3-4

90
1
130
21-24
69
7-8

352
37 OSIŃSKA Katarzyna (1994 #21858 LO 2377)
VICTORIA Chróścice (OPO)
355
34
81
3
95
37-40
110
3

90
1
140
17-20
77
4

345
38 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 1968)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
339
38
85
2

98
5-8

74
5
156
13-16
85
2
90
37-40
344
39 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 4172)
LKTS Luboń (WLP)
340
37
90
1
115
29-32
120
1
120
33-48
85
2

90
1
108
29-32
343
40 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 1455)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
295
51
40
17-24
125
25-28
101
5-6

69
7-8

85
2
116
25-28
342
41 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 7169)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
360
33
85
2

105
4
160
17-32
85
2

77
4

330
42 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 10856)
KS Nadarzyn (MAZ)
291
53
85
2
105
33-36
105
4

81
3

85
2
108
29-32
318
43 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 3850)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
365
32
85
2

120
1
120
33-48
68
8

90
1
108
29-32
313
44 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 3855)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
310
44
90
1
115
29-32
98
5-8

90
1
97
33-36
70
7

310
45 SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 723)
ZKS Zielona Góra (LBU)
305
45
85
2
105
33-36
115
2

85
2

85
2

305
46 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 854)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
320
43
69
7-8
74
E
115
2
160
17-32
62
9-12

69
7-8

303
47 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 2312)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
257
83


115
2

77
4

85
2
108
29-32
300
48 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 8769)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
300
46
90
1

120
1
120
33-48
90
1



300
49 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 4004)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
286
57
85
2

115
2

85
2

90
1
97
33-36
297
50 ŁOSIŃSKA Kinga (1998 #23998 LO 2082)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
300
47
85
2

102
5
120
33-48
77
4

90
1
90
37-40
295
51 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 1965)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
295
49
77
4

88
9-12

90
1
130
21-24
72
6

295
52 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 10848)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
295
50
90
1

110
3
120
33-48
85
2



295
53 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 497)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
298
48
70
7
75
E
98
5-8
120
33-48
85
2
97
33-36
77
4

294
54 PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 546)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
294
52
70
7
95
37-40
102
5

90
1
97
33-36
77
4

294
55 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 4175)
LKTS Luboń (WLP)
286
56
81
3
86
E
110
3

90
1
90
37-40
85
2

286
56 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 3869)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
282
61
70
7

115
2
120
33-48
81
3

85
2

286
57 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 8156)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
285
58
85
2

115
2

85
2

81
3

285
58 KNYSZEWSKA Paulina (1997 #25299 LO 7708)
UKS ATS Białystok (PDL)
405
28
90
1
160
17-20

120
33-48




280
59 SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 85)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
287
55


120
1

77
4

81
3

278
60 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 7223)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
237
113
40
17-24

107
3-4

73
5-6
90
37-40
81
3

278
61 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 235)
LUKS Chełmno (KPM)
277
63
81
3

115
2

81
3

77
4

277
62 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 496)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
258
81
68
8
73
E
98
5-8

81
3

90
1
97
33-36
276
63 JĘDRZEJEWSKA Anna (1996 #25865 LO 5534)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
283
60
65
9
70
E
98
5-8

77
4
108
29-32
53
13-16

276
64 KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 2375)
VICTORIA Chróścice (OPO)
267
73
85
2

105
4



85
2

275
65 CZEKAJ Ewa (1961 #48695 LO 8743)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
272
66
81
3

110
3

81
3

77
4

272
66 GRZEGORCZUK Katarzyna (1980 #521 LO 1791)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
290
54
90
1

110
3

72
6

70
7

272
67 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 853)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
272
67
73
5-6
78
E
120
1

73
5-6

62
9-12

271
68 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 859)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
240
110
62
9-12

96
7-8

77
4

73
5-6
97
33-36
270
69 GACA Alicja (2000 #29509 LO 3617)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
261
78
68
8
73
E
107
3-4

81
3

81
3

269
70 PALACZ Katarzyna (1994 #19648 LO 3578)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
268
71
85
2

98
5-8

85
2

81
3

268
71 PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 5421)
KSTS Krosno (PKR)
268
72


115
2
120
33-48
71
5-8

77
4

268
72 KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 83)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
270
69
77
4
82
E
102
5

81
3

77
4

265
73 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5006)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
260
80
81
3

102
5

77
4

81
3

264
74 PAWLAK Sylwia (1995 #22028 LO 8776)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
263
77
90
1

83
9-16



90
1

263
75 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 5465)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
245
99
77
4

95
7-9

62
9-12

90
1
90
37-40
262
76 WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 2378)
VICTORIA Chróścice (OPO)
253
89
73
5-6

95
7-9

85
2

81
3

261
77 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 3852)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
279
62
65
9

107
3-4

77
4

77
4

261
78 KĘDZIOR Daria (1997 #24706 LO 407)
MRKS Gdańsk (POM)
274
64
74
5

115
2



72
6

261
79 PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 547)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
264
75
72
6
77
E
97
7

85
2

59
12

259
80 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 856)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
219
147
40
17-24
45
E
88
9-12

73
5-6

62
9-12
97
33-36
258
81 MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 979)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
265
74
77
4
82
E
102
5

74
5

74
5

258
82 WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
261
79
77
4

107
3-4



74
5

258
83 WASZCZUK Patrycja (1997 #31813 LO 2308)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
258
82
79
3-4

98
5-8

81
3



258
84 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 6560)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
242
107
62
9-12

98
5-8

77
4

81
3

256
85 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 7219)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
256
84
73
5-6

98
5-8

85
2

63
10

256
86 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 4023)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
251
92


107
3-4

62
9-12

85
2

254
87 DOMAŃSKA Agata (1999 #31287 LO 2945)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
249
95
74
5

105
4

65
9

74
5

253
88 WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 10857)
KS Nadarzyn (MAZ)
252
90
72
6
77
E
105
4

70
7

71
5-8

253
89 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 858)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
253
88
62
9-12
67
E
78
13-16

40
17-24
108
29-32
62
9-12

253
90 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 1190)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
235
118


107
3-4

64
9-10

81
3

252
91 MIKULSKA Beata (1960 #43582 LO 5176)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
255
86
77
4

110
3

65
9



252
92 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 8534)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
251
91


100
6

74
5

77
4

251
93 KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3782)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
236
117
81
3

98
5-8

57
13

72
6

251
94 KANIA Karolina (1996 #21947 LO 8147)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
255
87
77
4
95
37-40
88
9-12

59
12

68
8

251
95 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 160)
GKTS Gdańsk (POM)
246
98


100
6

65
9

85
2

250
96 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 4722)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
243
103
70
7

88
9-12

85
2

77
4

250
97 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 406)
MRKS Gdańsk (POM)
244
100
68
8

95
8

81
3

74
5

250
98 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 3063)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
243
104
81
3



81
3

85
2

247
99 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 1179)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
243
105
85
2



77
4

85
2

247
100 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 1295)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
217
149
72
6

88
9-12

57
13

81
3

241
101 FRIEDRICH Agnieszka (1986 #49126 LO 2621)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
243
106
81
3

88
9-12

70
7

72
6

241
102 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 7574)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
246
97
77
4

96
7-8

68
8

62
9-12

241
103 KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 6148)
KS STELLA Gniezno (WLP)
237
114
74
5

86
10-13

77
4

77
4

240
104 SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 7217)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
244
101
73
5-6

98
5-8



69
7-8

240
105 HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 225)
LUKS Chełmno (KPM)
241
109
70
7

107
3-4

53
13-16

63
10

240
106 WYROBEK Sabina (1992 #26329 LO 1473)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
236
116
69
7-8
74
E
88
9-12

62
9-12

77
4

239
107 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 5416)
KSTS Krosno (PKR)
241
108
72
6

96
7-8

71
5-8

69
7-8

239
108 FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 7179)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
165
215
64
9-10

101
5-6



73
5-6

238
109 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5014)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
250
93
77
4
82
E
94
7-10

62
9-12

62
9-12

238
110 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 8274)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
236
115
69
7-8

98
5-8

69
7-8

53
13-16

236
111 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 2601)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
229
129
77
4
82
E


72
6

81
3

235
112 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 1897)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
223
140
77
4



77
4

81
3

235
113 BACZYŃSKA Marika (1999 #36608 LO 2004)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
230
124
77
4
82
E
78
13-16

60
11-12

72
6

232
114 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 398)
MRKS Gdańsk (POM)
226
134
63
10

86
11-12

77
4

68
8

231
115 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 236)
LUKS Chełmno (KPM)
222
144
57
13

88
9-12

74
5

68
8

230
116 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 234)
LUKS Chełmno (KPM)
212
159
61
11

98
5-8

53
13-16

70
7

229
117 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 1600)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
229
126
62
9-12
67
E
88
9-12

74
5

62
9-12

229
118 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 5478)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
229
127
69
7-8

87
10-12

73
5-6

62
9-12

229
119 GŁODEK Kamila (1986 #50118 LO 7691)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)
227
133
79
3-4

83
9-16

65
9

65
9

227
120 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 2428)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
223
141
61
11

88
9-12

74
5

65
9

227
121 TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 7711)
UKS ATS Białystok (PDL)
232
122
68
8
73
E
91
9-10

63
9-11

62
9-12

227
122 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 2431)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
233
120
63
10

78
13-16

85
2

60
11-12

226
123 MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 5987)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
228
131
81
3
86
E


65
9

74
5

225
124 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 5862)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
229
130
65
9

83
9-16

69
7-8

73
5-6

225
125 SIMA Aleksandra (1998 #37937 LO 2461)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
224
139
68
8

88
9-12

63
10

68
8

224
126 PABICH Joanna (1998 #27140 LO 1678)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
233
121
55
14

98
5-8

70
7



223
127 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 396)
MRKS Gdańsk (POM)
220
145
65
9

92
9

63
10

65
9

222
128 PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 2387)
VICTORIA Chróścice (OPO)
229
128


87
10-12

73
5-6

62
9-12

222
129 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 1492)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
225
137


91
9-10

69
7-8

62
9-12

222
130 KAMIŃSKA Marcelina (1997 #26708 LO 6016)
LUKS Straszyn (POM)
223
143
61
11

90
10



70
7

221
131 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 1971)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
207
167
63
10

88
9-12

56
13-14

70
7

221
132 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1131)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
226
135
65
9

88
9-12

68
8

65
9

221
133 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2314)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
147
229
74
5



73
5-6

73
5-6

220
134 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 6545)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
223
142
70
7

78
13-16

53
13-16

72
6

220
135 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 673)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
216
151
61
11

88
9-12

63
10

68
8

219
136 SKRZYPCZAK Paula (2000 #45496 LO 5187)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
217
150
70
7

94
8-9

53
13-16

55
14

219
137 MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 5463)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
225
138
69
7-8

87
10-12

62
9-12

62
9-12

218
138 BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 7602)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
208
166
62
9-12

84
11-14

62
9-12

71
5-8

217
139 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 2417)
KS GOTYK Toruń (KPM)
204
171
48
17
53
E
88
9-12

63
10

65
9

216
140 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 3579)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
209
164
52
15

88
9-12

68
8

60
11-12

216
141 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 3829)
KTS Gliwice (ŚLS)
216
152
53
13-16

101
5-6

62
9-12

40
17-24

216
142 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 8272)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
231
123
63
10

83
9-16

63
10

69
7-8

215
143 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 167)
GKTS Gdańsk (POM)
154
222


86
11-12

68
8

61
11

215
144 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 4575)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
214
154


74
13-19

77
4

63
10

214
145 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 403)
MRKS Gdańsk (POM)
211
161
59
12

76
15-16

74
5

63
10

213
146 ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 3625)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
211
162
50
16
55
E
78
13-16

68
8

65
9

211
147 NIEMIEC Aleksandra (1997 #35278 LO 173)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
155
221
57
13

98
5-8



55
13-15

210
148 CABAN Anna (1996 #21639 LO 990)
UKS Maków (ŁDZ)
146
231
74
5



72
6

60
11-12

206
149 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 2430)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
206
168
59
12

88
9-12

59
12

55
13-15

206
150 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 5587)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
213
157
46
18

88
9-12

72
6



206
151 KORDOWSKA Izabela (1996 #26402 LO 2941)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
203
172
64
9-10

78
13-16

61
11

63
10

205
152 KACZMAREK Agnieszka (1995 #21607 LO 409)
MRKS Gdańsk (POM)
330
40
85
2

107
3-4
120
33-48




205
153 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 8526)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
198
177
60
11-12

78
13-16



65
9

203
154 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 2536)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
197
179
64
9-10



69
7-8

69
7-8

202
155 WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 2397)
KS GOTYK Toruń (KPM)
195
183
59
12
64
E
78
13-16

53
13-16

60
11-12

202
156 KRAJEWSKA Marta (1995 #18176 LO 408)
MRKS Gdańsk (POM)
326
42
81
3

120
1





201
157 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 1211)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
144
233
17
33-48

63
17-24

64
9-10

73
5-6

200
158 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6557)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
130
246
62
9-12



68
8

68
8

198
159 MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 857)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
190
187
62
9-12
67
E
78
13-16

40
17-24

53
13-16

198
160 TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 8533)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
214
155
68
8

78
13-16

52
15



198
161 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 2062)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
203
173


76
14-17

53
13-16

68
8

197
162 WLAZŁY Magdalena (2001 #48365 LO 2185)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
212
160
68
8

76
14-17

53
13-16

50
16

197
163 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 7432)
MTS Kwidzyn (POM)
197
180
55
14

81
13-14

61
11



197
164 UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 3856)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
196
182
64
9-10
115
29-32




81
3

196
165 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 237)
LUKS Chełmno (KPM)
194
185
63
10

78
13-16

53
13-16

53
13-16

194
166 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 6538)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
284
59
74
5

98
5-8
120
33-48




194
167 JEŻEWSKA Aleksandra (1996 #22158 LO 7692)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)
273
65
85
2

107
3-4





192
168 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 1301)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
192
186
57
13

72
17

63
10



192
169 PASZEK Aleksandra (1991 #13481 LO 4937)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
138
243
77
4
82
E


51
15-16

56
13-14

189
170 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 2315)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
196
181
53
13-16

83
9-16

53
13-16

53
13-16

189
171 RUSIN Anna (1988 #6499 LO 3822)
KTS Gliwice (ŚLS)
189
189
73
5-6

63
17-24

53
13-16

53
13-16

189
172 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 6558)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
263
76
90
1
105
33-36


81
3



186
173 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6542)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
167
213
53
13-16



70
7

62
9-12

185
174 LEŚNICKA Aleksandra (1994 #17410 LO 6149)
KS STELLA Gniezno (WLP)
269
70
85
2

99
6-7





184
175 RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 5538)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
182
194
44
19

68
17-20

70
7



182
176 HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 292)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
206
169
40
17-24

88
9-12

40
17-24

53
13-16

181
177 FALARZ Kinga (1997 #25069 LO 11)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
181
196
85
2

96
7-8





181
178 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 7426)
MTS Kwidzyn (POM)
127
248


72
17

55
14

52
15

179
179 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6547)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
168
210
53
13-16



62
9-12

62
9-12

177
180 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5340)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
162
217
44
17-19

74
13-19

44
17-20

59
12

177
181 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 498)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
172
204
59
12



56
13-14

61
11

176
182 RAK Łucja (2004 #41063 LO 5381)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
205
170
53
13-16

83
9-16



40
17-24

176
183 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 4228)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
189
190
53
13-16

83
9-16

40
17-24

40
17-24

176
184 KULA Aneta (1997 #39135 LO 864)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
176
202
40
17-24
45
E
78
13-16

53
13-16

40
17-24

176
185 PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO )
()
249
96
72
6
77
E
98
5-8





175
186 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 7180)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
178
200


101
5-6



73
5-6

174
187 ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 2379)
VICTORIA Chróścice (OPO)
238
112
73
5-6

101
5-6





174
188 MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 5979)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
198
176
56
13-14

74
13-19

44
17-20



174
189 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 9021)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
249
94


98
5-8

74
5



172
190 MIELCAREK Paulina (1992 #24914 LO )
()
171
207
72
6

99
6-7





171
191 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO )
()
170
208
72
6

98
5-8





170
192 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 5338)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
169
209
44
17-19

74
13-19

51
15-16



169
193 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 46)
KS Mysław (ŚLS)
195
184
40
17-24

88
9-12

40
17-24

40
17-24

168
194 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 9023)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
240
111


98
5-8

70
7



168
195 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 380)
SKTS Sochaczew (MAZ)
230
125
68
8

100
6





168
196 WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 8592)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
168
212
74
5

94
7-10





168
197 KABS Agata (2004 #49900 LO )
()
244
102
70
7

97
7





167
198 WITKOWSKA-KRAWCZYK Wioleta (1990 #8916 LO 1290)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
165
214


115
2

50
16



165
199 WESOŁOWSKA Magdalena (2000 #39325 LO 3634)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
152
224


68
17-20

44
17-20

52
15

164
200 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
228
132


107
3-4

57
11-15



164
201 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 4110)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
164
216
70
7

94
7-10





164
202 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 2310)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
176
203


83
9-16

40
17-24

40
17-24

163
203 KABS Paulina (2004 #49901 LO 11151)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
235
119
68
8

95
8





163
204 ROŻEK Katarzyna (2005 #48007 LO 8768)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
77
286




77
4

85
2

162
205 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 5861)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
109
256
69
7-8



40
17-24

53
13-16

162
206 STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 1208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
71
302




71
5-8

90
1
90
37-40
161
207 KLIMEK Angelika (2001 #35897 LO 5926)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
171
206


74
13-19

36
21-24

51
15-16

161
208 SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 223)
LUKS Chełmno (KPM)
159
219
74
5





85
2

159
209 CIESIELSKA Agata (1997 #21368 LO 3813)
KTS Gliwice (ŚLS)
184
193
53
13-16



53
13-16

53
13-16

159
210 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 1604)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
106
257
53
13-16



53
13-16

53
13-16

159
211 WOŹNIAK Zuzanna (1997 #30025 LO 4184)
LKTS Luboń (WLP)
86
275


86
10-13



72
6

158
212 MIKOŁAJEC Patrycja (1997 #30956 LO 1470)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
185
191
25
25-32
30
E
78
13-16

40
17-24

40
17-24

158
213 MICHORCZYK Natalia (1994 #25436 LO 296)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
271
68




25
25-32
156
13-16


156
214 ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 4181)
LKTS Luboń (WLP)
226
136


94
8-9

62
9-12



156
215 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 5337)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
154
223
44
17-19

74
13-19

36
21-24

37
21-23

155
216 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 1197)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
149
226




81
3

73
5-6

154
217 ZADORSKA Natalia (1996 #30459 LO 1832)
KS ATS Stargard (ZPM)
216
153


97
7

55
14



152
218 WITKOWSKA Julia (1999 #24707 LO 7208)
MRKS Gdańsk (POM)
70
303




70
7

81
3

151
219 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 2384)
VICTORIA Chróścice (OPO)
77
286




77
4

73
5-6

150
220 PAWELEC Natalia (2002 #37671 LO 2386)
VICTORIA Chróścice (OPO)
81
280




81
3

69
7-8

150
221 ZAWADZKA Emilia (1997 #30430 LO 1625)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
212
158


88
9-12

62
9-12



150
222 WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 5425)
KSTS Krosno (PKR)
211
163


102
5

48
16-18



150
223 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 4168)
LKTS Luboń (WLP)
148
227


86
10-13

62
9-12



148
224 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 4574)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
218
148


74
13-19

72
6



146
225 JANUŚ Karolina (1999 #27051 LO 3069)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
214
156
68
8

78
13-16





146
226 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 10836)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
72
296




72
6

71
5-8

143
227 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 1424)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
148
228
40
17-24

63
17-24

25
25-32

40
17-24

143
228 KANIECKA Dorota (1988 #37258 LO 3816)
KTS Gliwice (ŚLS)
143
235


63
17-24

40
17-24

40
17-24

143
229 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 4164)
LKTS Luboń (WLP)
142
239


70
18

72
6



142
230 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 7143)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
185
192
53
13-16

88
9-12





141
231 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO )
()
180
197
72
6

68
17-20





140
232 JANUŚ Weronika (1999 #27052 LO )
()
140
241
62
9-12

78
13-16





140
233 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 5368)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
124
250




62
9-12

77
4

139
234 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 4670)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
65
310




65
9

74
5

139
235 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 1975)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
95
267
51
15-16



44
17-20

44
17-20

139
236 JARKOWSKA Alicja (2005 #39202 LO 7184)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
69
305




69
7-8

69
7-8

138
237 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 6154)
KS STELLA Gniezno (WLP)
138
242


76
14-17

62
9-12



138
238 JAGODZIŃSKA Klaudia (1992 #15698 LO 3780)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
209
165
72
6



65
9



137
239 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 10835)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
142
238




74
5

62
9-12

136
240 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 8267)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
137
244
40
17-24



53
13-16

40
17-24

133
241 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO )
()
198
178
57
13

76
15-16





133
242 KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 6943)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
62
322




62
9-12

70
7

132
243 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 5087)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
189
188
64
9-10



68
8



132
244 KSEL Joanna (1993 #18195 LO 10102)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)







90
1
130
21-24
130
245 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 1454)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
141
240
25
25-32

63
17-24



40
17-24

128
246 STANISŁAWSKA Sandra (1995 #28828 LO 2777)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
143
236
40
17-24

63
17-24

25
25-32



128
247 KROPIEWNICKA Mariola (1989 #52219 LO 5352)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
74
290




74
5

53
13-16

127
248 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 3450)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
57
336




57
11-15

69
7-8

126
249 GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 2594)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
63
315




63
9-11

62
9-12

125
250 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 7188)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
119
252
55
14





69
7-8

124
251 STOPIŃSKA Marta (1986 #4046 LO 1002)
UKS Maków (ŁDZ)
61
328




61
11

63
10

124
252 ZWIOR Kamila (2001 #39609 LO 5474)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
62
322




62
9-12

62
9-12

124
253 SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 7588)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
124
249
62
9-12



62
9-12



124
254 SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 1209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
57
337




57
11-15

65
9

122
255 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 2541)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
69
305




69
7-8

53
13-16

122
256 JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 5853)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
104
261
60
11-12





60
11-12

120
257 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 5867)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
60
332
60
11-12





60
11-12

120
258 GARBINO Maja (1993 #5619 LO 550)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
120
251


120
1





120
259 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6550)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
53
344




53
13-16

62
9-12

115
  TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 10837)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
53
344




53
13-16

62
9-12

115
261 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 5334)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
59
334




59
12

56
13-14

115
262 GAJ Milena (2008 #43608 LO 1599)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
62
322




62
9-12

53
13-16

115
263 PASZEK Patrycja (1995 #25851 LO 7)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
200
175


115
2





115
264 GÓRSKA Ada (1998 #33369 LO 7233)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
115
253


115
2





115
265 NAKONIECZNA Oliwia (2003 #40160 LO 7439)
MTS Kwidzyn (POM)
57
337




57
13

57
13

114
266 CICHOCKA Katarzyna (2002 #36944 LO 7425)
MTS Kwidzyn (POM)
59
334




59
12

55
14

114
267 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 1461)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
93
270
25
25-32

63
17-24



25
25-32

113
268 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 5380)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
176
201
53
13-16



60
11-12



113
269 GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 2465)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
55
342




55
14

55
13-15

110
270 CHRULSKA Zuzanna (1996 #21714 LO 7231)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
110
255


110
3





110
271 PERZ Izabela (2008 #47441 LO 1610)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
53
344




53
13-16

53
13-16

106
  WOJCIESKA Aneta (1993 #51894 LO 3175)
SRS Łomna (MAZ)
53
344




53
13-16

53
13-16

106
273 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 1973)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
61
328




61
11

44
17-20

105
274 LIPSKA Agnieszka (1996 #26733 LO 5686)
KS GALAXY Białystok (PDL)
179
199
81
3
105
33-36






105
275 KĘDZIA Aleksandra (1998 #29294 LO 9683)
UKS MARATON Moskurnia (WLP)
105
260


105
4





105
276 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 1450)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
47
362
25
25-32



17
33-48

62
9-12

104
277 WĘGLOWSKA Patrycja (2002 #46417 LO 4231)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
147
230
40
17-24

63
17-24





103
278 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 1967)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
51
354
51
15-16





51
15-16

102
279 NAROLEWSKA Monika (1992 #11912 LO 294)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
102
262
62
9-12



40
17-24



102
280 WŁUCZYŃSKA Ksenia (1994 #16468 LO 8)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
182
195


101
5-6





101
281 KUDERSKA Weronika (2001 #33266 LO )
()
100
263


100
6





100
282 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 8157)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
172
205


98
5-8





98
283 DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO )
()
168
211


98
5-8





98
284 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 4014)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
98
264


98
5-8





98
285 MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 7173)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
96
265


96
7-8





96
  NAWROCKA Klaudia (1997 #26440 LO 5687)
KS GALAXY Białystok (PDL)
96
265


96
7-8





96
287 PURLIS Sylwia (1988 #499 LO 1592)
STLA Szczecinek (ZPM)
180
198


95
8





95
288 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO )
()
95
269


95
7-9





95
289 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 10868)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
156
220


94
7-10





94
290 SUCHOMSKA Barbara (1995 #24506 LO 8795)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
92
271


92
9





92
291 TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 794)
CKIS Skawina (MŁP)
47
360




47
17-18

44
17-20

91
292 RUI FANG Dong (1975 #1554 LO 1401)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
90
272
90
1







90
293 DUKOWSKA Karolina (2000 #34017 LO 3778)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
88
273


88
9-12





88
294 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 4025)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
88
274


88
9-12





88
295 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 6543)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
17
387
17
33-48





70
7

87
296 SZEMIEL Julia (1999 #31046 LO 332)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
127
247
25
25-32



62
9-12



87
297 BALUKIEWICZ Paulina (2000 #34656 LO )
()
201
174
81
3
86
E






86
298 ZIELIŃSKA Maja (2001 #38022 LO 4185)
LKTS Luboń (WLP)
86
275


86
10-13





86
299 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 3061)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
162
218
85
2







85
300 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 1213)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
85
277




85
2



85
301 PŁASKONKA Barbara (1998 #33032 LO 8567)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
146
232


84
11-14





84
302 CYCHOWSKA Ewa (1994 #51293 LO 6523)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
47
360




47
17-18

36
21-24

83
303 STALA Sylwia (2006 #45120 LO )
()
151
225
81
3







81
304 NOWAKOWSKA Anna (1997 #29247 LO 545)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
144
234


81
13-14





81
305 KOŁODZIEJ Ewa (1999 #30837 LO 1283)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
81
280




81
3



81
306 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 1964)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
36
375




36
21-24

44
17-20

80
307 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 8051)
SMS Włodawa (LLS)
40
370




40
17-24

40
17-24

80
308 WRZOSEK Diana (1998 #25082 LO 334)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
105
258
40
17-24



40
17-24



80
309 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 8698)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
80
282
40
17-24



40
17-24



80
310 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2779)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
80
283
17
33-48

63
17-24





80
311 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO )
()
131
245


78
13-16





78
312 ROSIK Iwona (1971 #39197 LO 346)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
83
279


78
13-16





78
313 MARCINIAK Dagmara (1995 #30694 LO 2426)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
78
284


78
13-16





78
  PRUSIŃSKA Hanna (1988 #39804 LO )
()
78
284


78
13-16





78
315 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6556)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
62
326






77
4

77
316 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 5865)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







77
4

77
317 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 4163)
LKTS Luboń (WLP)
76
289


76
14-17





76
318 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 6544)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
62
325






74
5

74
319 KORYZNA Klaudia (2004 #42749 LO 3743)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







74
5

74
  MIJAS Sylwia (1980 #52197 LO 5179)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)







74
5

74
321 DOBROWOLSKA Julia (2002 #36263 LO )
()
74
291
74
5







74
322 GLADOS Manuela (1988 #52999 LO 9600)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)







73
5-6

73
323 KORYZNA Roksana (2005 #43906 LO 3744)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)







72
6

72
324 KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 7419)
MTS Kwidzyn (POM)
72
295




72
6



72
325 MAZUR Katarzyna (1972 #52778 LO 8772)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
72
296




72
6



72
  WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6559)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
72
296




72
6



72
327 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 4108)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
72
299
72
6







72
328 ZIELIŃSKA Karolina (2000 #36151 LO 7613)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)







71
5-8

71
329 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 6468)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
71
301




71
5-8



71
330 KLIMCZAK Monika (1997 #23833 LO 5684)
KS GALAXY Białystok (PDL)
143
237
70
7







70
331 MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4527)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
70
303




70
7



70
332 SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 8158)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
68
308




68
8



68
333 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 5335)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
30
376




30
25

37
21-23

67
334 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4162)
LKTS Luboń (WLP)
67
309


67
19





67
335 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO )
()
65
312


65
20





65
336 KAMAN Halina (1961 #4509 LO 8943)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
65
313
65
9







65
337 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO )
()
64
314
64
9-10







64
338 CEMBROWICZ Katarzyna (2001 #31922 LO 5267)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)







63
10

63
339 JANCZAK Aleksandra (2003 #44119 LO 7183)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
63
315




63
9-11



63
340 BARANOWSKA Dagmara (1997 #25545 LO 6181)
KS GALAXY Białystok (PDL)
63
318


63
17-24





63
341 KRZAK Anna (2000 #38909 LO 5064)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
63
319


63
17-24





63
342 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 4226)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
63
320


63
17-24





63
343 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5069)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
63
321


63
17-24





63
344 WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 2603)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)







62
9-12

62
345 GIZIŃSKA Zofia (2000 #32459 LO 5930)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







61
11

61
346 BUKOLT Beata (1989 #6840 LO 4661)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
60
330




60
11-12



60
  WYŁUPEK Martyna (2002 #40886 LO 4233)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
60
330




60
11-12



60
348 GRĄDZ Laura (2003 #45909 LO )
()
60
332
60
11-12







60
349 CIEŚLICKA Sylwia (1994 #21130 LO 9076)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)







59
12

59
350 MAŚLAK Alicja (2002 #29296 LO 981)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)







57
13

57
351 MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 338)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
17
385




17
33-48

40
17-24

57
352 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 1194)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
57
337




57
11-15



57
  OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 3454)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
57
337




57
11-15



57
354 OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 1969)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
341
56
13-14







56
355 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 9966)
UKS ATS Białystok (PDL)







53
13-16

53
  HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 2021)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)







53
13-16

53
  JARZYŃSKA Julia (2004 #43972 LO 9557)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)







53
13-16

53
  MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3920)
STS Brynica ŁOK (OPO)







53
13-16

53
  OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 2026)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)







53
13-16

53
  POLOCZEK Wiktoria (2004 #45781 LO 4094)
OKS Olesno (OPO)







53
13-16

53
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 8270)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)







53
13-16

53
  SOCZKO Wiktoria (2005 #49024 LO 7195)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







53
13-16

53
  STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 1341)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)







53
13-16

53
  WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 7712)
UKS ATS Białystok (PDL)







53
13-16

53
365 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 5382)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
113
254




53
13-16



53
366 JOŃCZYK Ada (1995 #23289 LO 297)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
53
343




53
13-16



53
367 DUDEK Amelia (2005 #40606 LO 9031)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
53
344




53
13-16



53
  TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 5207)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
53
344




53
13-16



53
  WOŹNIAK Marzena (1990 #46152 LO 6427)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
53
344




53
13-16



53
370 ZYGADŁO Martyna (1997 #20800 LO 4706)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
53
351
53
13-16







53
371 MADEJSKA Martyna (2001 #36079 LO 995)
UKS Maków (ŁDZ)
52
353




52
15



52
372 ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 6354)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)







50
16

50
373 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 3098)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
50
355




50
16



50
374 JASTRZĘBSKA Dajana (1996 #25849 LO 3068)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
50
356
25
25-32



25
25-32



50
375 KACZMAREK Zofia (1996 #25794 LO 5932)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







48
17

48
376 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 3441)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
48
357




48
16-18



48
  CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 3099)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
48
357




48
17



48
  KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 3448)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
48
357




48
16-18



48
379 ZIELIŃSKA Marta (2000 #31924 LO 5277)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)







46
18

46
380 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 6546)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







44
17-20

44
  RYŻEWSKA Agata (1999 #40575 LO 10356)
LZS TS Zaręba (DŚL)







44
17-20

44
382 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 5190)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
44
363




44
17-20



44
  BUCZKOWSKA Wiktoria (2004 #46799 LO 5040)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
44
363




44
17-20



44
  NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 5199)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
44
363




44
17-20



44
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 5201)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
44
363




44
17-20



44
386 RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2780)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
42
368
25
25-32



17
33-48



42
387 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 5868)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
44
367






40
17-24

40
388 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 5855)
LEWART AGS Lubartów (LLS)







40
17-24

40
  ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 6320)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)







40
17-24

40
390 SIKORA Patrycja (2007 #44606 LO 9033)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
40
371




40
17-24



40
  WOJTAK Agnieszka (2006 #42521 LO 9034)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
40
371




40
17-24



40
  WYŁUPEK Karina (2002 #40885 LO 4232)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
40
371




40
17-24



40
393 WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 9560)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
40
374
40
17-24







40
394 JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 7888)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)







37
21-23

37
395 WALOWSKA Wiktoria (2000 #34430 LO 7011)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
95
268




36
21-24



36
396 PYLAK Anna (2006 #44619 LO 8877)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)







29
25-26

29
  ZIEMIAŃSKA Małgorzata (2002 #37880 LO 4234)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)







29
25-26

29
398 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 860)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)







25
25-32

25
399 WYSZYŃSKA Dominika (2000 #42002 LO )
()
65
311
25
25-32







25
400 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 1451)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
25
377




25
25-32



25
401 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3505)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
25
378




25
25-32



25
  JASZCZUK Magdalena (1991 #5751 LO 293)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
25
378




25
25-32



25
403 LEWANDOWSKA Weronika (2000 #37107 LO 2843)
AKS Mikołów (ŚLS)
17
384




17
33-48



17
404 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 1457)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
17
386
17
33-48







17