Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 BAJOR Natalia (1997 #18977 LO 489)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1000
1








1000
2 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 491)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
890
2








890
3 ZAŁOMSKA Roksana (1991 #12597 LO 336)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
840
3








840
4 KUSIŃSKA Klaudia (1993 #13770 LO 9331)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
795
4








795
5 STEFAŃSKA Kinga (1980 #95 LO 9108)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
785
5








785
6 KRZYSIEK Paulina (1996 #17206 LO 6712)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
770
6








770
7 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 490)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
740
7








740
8 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 1400)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
690
8








690
9 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 6713)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
660
9








660
10 WOŁOWIEC Dominika (1997 #20144 LO 6539)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
645
10








645
11 NOWACKA Paulina (1994 #12095 LO 4178)
LKTS Luboń (WLP)
605
11








605
12 FALARZ Aleksandra (1996 #22247 LO 4099)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
605
12








605
13 WABIK Sandra (1995 #19444 LO 333)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
585
13








585
14 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 494)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
585
14








585
15 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 63)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
560
15








560
  PĘK Karolina (1998 #30830 LO 6534)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
560
15








560
16 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 9110)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
560
16








560
17 KIEDROWSKA Joanna (1996 #23494 LO 1281)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
525
17








525
18 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 222)
LUKS Chełmno (KPM)
520
18








520
19 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 2305)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
515
19








515
20 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 1172)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
510
20








510
21 ŚLIFIRCZYK Katarzyna (1993 #17071 LO 6711)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
500
21








500
22 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 2597)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
490
22








490
23 KNYSZEWSKA Paulina (1997 #25299 LO 7708)
UKS ATS Białystok (PDL)
490
23








490
24 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 3815)
KTS Gliwice (ŚLS)
465
24








465
25 KIJOK Emilia (1981 #12462 LO 738)
ZKS Zielona Góra (LBU)
450
25








450
26 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 495)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
445
26








445
27 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 7169)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
435
27








435
28 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 7705)
UKS ATS Białystok (PDL)
430
28








430
29 KACZMAREK Agnieszka (1995 #21607 LO 409)
MRKS Gdańsk (POM)
425
29








425
30 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 6531)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
400
30








400
31 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 7182)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
400
31








400
32 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 3850)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
385
32








385
33 PARTYKA Natalia (1989 #2238 LO )
()
370
33








370
34 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 1285)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
360
34








360
35 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 854)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
351
35








351
36 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 4172)
LKTS Luboń (WLP)
340
36








340
37 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 1475)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
338
37








338
38 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 1472)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
337
38








337
39 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 855)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
334
39








334
40 KRAJEWSKA Marta (1995 #18176 LO 408)
MRKS Gdańsk (POM)
326
40








326
41 OSIŃSKA Katarzyna (1994 #21858 LO 2377)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
320
41








320
42 SIKORSKA Magdalena (1986 #4875 LO 383)
SKTS Sochaczew (MAZ)
315
42








315
43 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 3855)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
308
43








308
44 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 8769)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
300
44








300
45 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 1387)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
300
45








300
46 ŁOSIŃSKA Kinga (1998 #23998 LO 2082)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
300
46








300
47 SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 85)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
295
47








295
48 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 6718)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
291
48








291
49 GRZEGORCZUK Katarzyna (1980 #521 LO 1791)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
290
49








290
50 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 6538)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
289
50








289
51 JEŻEWSKA Aleksandra (1996 #22158 LO 7692)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)
287
51








287
52 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 6714)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
287
52








287
53 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 4004)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
286
53








286
54 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 8156)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
285
54








285
55 BALUKIEWICZ Paulina (2000 #34656 LO )
()
282
55








282
56 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 4175)
LKTS Luboń (WLP)
281
56








281
57 KĘDZIOR Daria (1997 #24706 LO 407)
MRKS Gdańsk (POM)
279
57








279
58 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 3852)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
279
58








279
59 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 1455)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
279
59








279
60 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 853)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
276
60








276
61 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 497)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
276
61








276
62 CZEKAJ Ewa (1961 #48695 LO 8743)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
276
62








276
63 UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 3856)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
274
63








274
64 SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 223)
LUKS Chełmno (KPM)
274
64








274
65 PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 546)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
272
65








272
66 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 3869)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
271
66








271
67 PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 5421)
KSTS Krosno (PKR)
271
67








271
68 KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 2375)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
271
68








271
69 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 235)
LUKS Chełmno (KPM)
270
69








270
70 KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 83)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
270
70








270
71 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 413)
MRKS Gdańsk (POM)
269
71








269
72 PASZEK Patrycja (1995 #25851 LO 7)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
269
72








269
73 LEŚNICKA Aleksandra (1994 #17410 LO 6149)
KS STELLA Gniezno (WLP)
269
73








269
74 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5006)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
268
74








268
75 PALACZ Katarzyna (1994 #19648 LO 3578)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
268
75








268
76 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 4023)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
266
76








266
77 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 2312)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
265
77








265
78 WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
265
78








265
79 MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 979)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
265
79








265
80 PAWLAK Sylwia (1995 #22028 LO 8776)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
263
80








263
81 MIKULSKA Beata (1960 #43582 LO 5176)
SKF DK Skarżysko-Kam. (ŚWI)
259
81








259
82 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 3063)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
257
82








257
83 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 496)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
256
83








256
84 PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 547)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
256
84








256
85 KANIA Karolina (1996 #21947 LO 8147)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
255
85








255
86 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 8534)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
254
86








254
87 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 1968)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
254
87








254
88 FALARZ Kinga (1997 #25069 LO 11)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
254
88








254
89 GACA Alicja (2000 #29509 LO 3617)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
253
89








253
90 WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 2378)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
253
90








253
91 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 9021)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
252
91








252
92 WASZCZUK Patrycja (1997 #31813 LO 2308)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
250
92








250
93 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5014)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
250
93








250
94 NOWOCIN Katarzyna (1994 #15625 LO 7709)
UKS ATS Białystok (PDL)
250
94








250
95 DOMAŃSKA Agata (1999 #31287 LO 2945)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
249
95








249
96 PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO )
()
249
96








249
97 HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 225)
LUKS Chełmno (KPM)
247
97








247
98 ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 2379)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
247
98








247
99 HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 292)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
247
99








247
100 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 1179)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
247
100








247
101 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 7574)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
246
101








246
102 JĘDRZEJEWSKA Anna (1996 #25865 LO 5534)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
245
102








245
103 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 5465)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
245
103








245
104 SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 7217)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
244
104








244
105 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 9023)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
244
105








244
106 KABS Agata (2004 #49900 LO )
()
244
106








244
107 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 1965)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
244
107








244
108 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 1190)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
243
108








243
109 FRIEDRICH Agnieszka (1986 #49126 LO 2621)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
243
109








243
110 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO )
()
241
110








241
111 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 5416)
KSTS Krosno (PKR)
241
111








241
112 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 856)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
241
112








241
113 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 5862)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
241
113








241
114 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 160)
GKTS Gdańsk (POM)
238
114








238
115 KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 6148)
KS STELLA Gniezno (WLP)
237
115








237
116 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 380)
SKTS Sochaczew (MAZ)
236
116








236
117 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 8274)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
236
117








236
118 KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3782)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
236
118








236
119 WYROBEK Sabina (1992 #26329 LO 1473)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
236
119








236
120 KABS Paulina (2004 #49901 LO )
()
235
120








235
121 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 7219)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
233
121








233
122 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO )
()
233
122








233
123 TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 7711)
UKS ATS Białystok (PDL)
233
123








233
124 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 46)
KS Mysław (ŚLS)
232
124








232
125 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 406)
MRKS Gdańsk (POM)
231
125








231
126 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 8272)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
231
126








231
127 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 2601)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
231
127








231
128 BACZYŃSKA Marika (1999 #36608 LO 2004)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
230
128








230
129 ZADORSKA Natalia (1996 #30459 LO 1832)
KS ATS Stargard (ZPM)
229
129








229
130 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 5478)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
229
130








229
131 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 6560)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
227
131








227
132 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 859)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
225
132








225
133 MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 5463)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
225
133








225
134 ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 3625)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
225
134








225
135 SIMA Aleksandra (1998 #37937 LO 2461)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
224
135








224
136 WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 5425)
KSTS Krosno (PKR)
223
136








223
137 ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 4181)
LKTS Luboń (WLP)
223
137








223
138 KAMIŃSKA Marcelina (1997 #26708 LO 6016)
LUKS Straszyn (POM)
223
138








223
139 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1131)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
223
139








223
140 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 6545)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
223
140








223
141 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 4722)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
222
141








222
142 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 1492)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
221
142








221
143 SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 723)
ZKS Zielona Góra (LBU)
220
143








220
144 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 7223)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
220
144








220
145 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 2062)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
220
145








220
146 NIEMIEC Aleksandra (1997 #35278 LO 173)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
218
146








218
147 PABICH Joanna (1998 #27140 LO 1678)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
218
147








218
148 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 2431)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
218
148








218
149 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 4574)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
217
149








217
150 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 234)
LUKS Chełmno (KPM)
216
150








216
151 JAGODZIŃSKA Klaudia (1992 #15698 LO 3780)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
216
151








216
152 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 673)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
214
152








214
153 ZAWADZKA Emilia (1997 #30430 LO 1625)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
214
153








214
154 RAK Łucja (2004 #41063 LO 5381)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
214
154








214
155 JANUŚ Karolina (1999 #27051 LO 3069)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
214
155








214
156 TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 8533)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
214
156








214
157 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 2430)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
212
157








212
158 WLAZŁY Magdalena (2001 #48365 LO 2185)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
212
158








212
159 KLIMCZAK Monika (1997 #23833 LO 5684)
KS GALAXY Białystok (PDL)
212
159








212
160 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 2428)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
210
160








210
161 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 236)
LUKS Chełmno (KPM)
209
161








209
162 NOWAKOWSKA Anna (1997 #29247 LO 545)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
207
162








207
163 GARBINO Maja (1993 #5619 LO 550)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
205
163








205
164 KORDOWSKA Izabela (1996 #26402 LO 2941)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
203
164








203
165 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 858)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
203
165








203
166 WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 2397)
KS GOTYK Toruń (KPM)
201
166








201
167 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 3829)
KTS Gliwice (ŚLS)
199
167








199
168 BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 7602)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
199
168








199
169 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 4575)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
199
169








199
170 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 2310)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
198
170








198
171 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 8526)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
198
171








198
172 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO )
()
198
172








198
173 MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 5979)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
198
173








198
174 RUSIN Anna (1988 #6499 LO 3822)
KTS Gliwice (ŚLS)
198
174








198
175 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 2315)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
196
175








196
176 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 403)
MRKS Gdańsk (POM)
196
176








196
177 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO )
()
195
177








195
178 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 3579)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
193
178








193
179 JANUŚ Weronika (1999 #27052 LO )
()
191
179








191
180 MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 857)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
190
180








190
181 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 4228)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
189
181








189
182 KLIMEK Angelika (2001 #35897 LO 5926)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
188
182








188
183 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 5587)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
187
183








187
184 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO )
()
187
184








187
185 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 7188)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
187
185








187
186 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 7143)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
185
186








185
187 MIKOŁAJEC Patrycja (1997 #30956 LO 1470)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
185
187








185
188 WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 6719)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
182
188








182
189 WŁUCZYŃSKA Ksenia (1994 #16468 LO 8)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
182
189








182
190 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 6558)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
182
190








182
191 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 2417)
KS GOTYK Toruń (KPM)
181
191








181
192 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 237)
LUKS Chełmno (KPM)
181
192








181
193 PURLIS Sylwia (1988 #499 LO 1592)
STLA Szczecinek (ZPM)
180
193








180
194 LIPSKA Agnieszka (1996 #26733 LO 5686)
KS GALAXY Białystok (PDL)
179
194








179
195 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 7180)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
178
195








178
196 KĘDZIA Aleksandra (1998 #29294 LO )
()
177
196








177
197 WITKOWSKA-KRAWCZYK Wioleta (1990 #8916 LO 1290)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
174
197








174
198 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 8157)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
172
198








172
199 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO )
()
172
199








172
200 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
171
200








171
201 MIELCAREK Paulina (1992 #24914 LO )
()
171
201








171
202 CIESIELSKA Agata (1997 #21368 LO 3813)
KTS Gliwice (ŚLS)
171
202








171
203 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 5380)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
169
203








169
204 DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO )
()
168
204








168
205 WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 8592)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
168
205








168
206 KULA Aneta (1997 #39135 LO 864)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
168
206








168
207 FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 7179)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
165
207








165
208 WESOŁOWSKA Magdalena (2000 #39325 LO 3634)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
165
208








165
209 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 4110)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
164
209








164
  SKRZYPCZAK Paula (2000 #45496 LO 5187)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
164
209








164
211 SUCHOMSKA Barbara (1995 #24506 LO 8795)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
164
211








164
212 MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 5987)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
163
212








163
213 GŁODEK Kamila (1986 #50118 LO 7691)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)
162
213








162
214 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 3061)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
162
214








162
215 PASZEK Aleksandra (1991 #13481 LO 4937)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
161
215








161
216 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 1295)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
160
216








160
217 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 396)
MRKS Gdańsk (POM)
157
217








157
218 PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 2387)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
156
218








156
219 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 1454)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
156
219








156
220 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 1600)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
155
220








155
221 RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 5538)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
152
221








152
222 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 1971)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
151
222








151
223 STALA Sylwia (2006 #45120 LO )
()
151
223








151
224 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2314)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
151
224








151
225 KUNATS Maja (1998 #43292 LO 5685)
KS GALAXY Białystok (PDL)
150
225








150
226 JABŁONKA Aleksandra (2000 #48075 LO )
()
150
226








150
227 DUKOWSKA Karolina (2000 #34017 LO 3778)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
149
227








149
228 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 398)
MRKS Gdańsk (POM)
149
228








149
229 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 1424)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
148
229








148
230 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 4168)
LKTS Luboń (WLP)
147
230








147
231 WĘGLOWSKA Patrycja (2002 #46417 LO 4231)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
147
231








147
232 PŁASKONKA Barbara (1998 #33032 LO 8567)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
146
232








146
233 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 1897)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
146
233








146
234 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 6154)
KS STELLA Gniezno (WLP)
144
234








144
235 STANISŁAWSKA Sandra (1995 #28828 LO 2777)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
143
235








143
236 KANIECKA Dorota (1988 #37258 LO 3816)
KTS Gliwice (ŚLS)
143
236








143
237 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 1461)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
141
237








141
238 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 4163)
LKTS Luboń (WLP)
139
238








139
239 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 1197)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
137
239








137
240 KUWERSKA Katarzyna (1996 #27298 LO 3783)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
137
240








137
241 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 7432)
MTS Kwidzyn (POM)
136
241








136
242 BARANOWSKA Dagmara (1997 #25545 LO 6181)
KS GALAXY Białystok (PDL)
136
242








136
243 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 6544)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
134
243








134
244 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6556)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
132
244








132
245 TOKARCZYK Karolina (1998 #28583 LO )
()
131
245








131
246 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 1301)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
129
246








129
247 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 2536)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
128
247








128
248 JOŃCZYK Ada (1995 #23289 LO 297)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
125
248








125
249 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 8267)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
124
249








124
250 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 5087)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
121
250








121
251 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 5337)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
118
251








118
  SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 5338)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
118
251








118
  ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5340)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
118
251








118
254 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 498)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
116
254








116
255 GÓRSKA Ada (1998 #33369 LO 7233)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
115
255








115
256 MICHORCZYK Natalia (1994 #25436 LO 296)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
115
256








115
257 WALOWSKA Wiktoria (2000 #34430 LO 7011)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
112
257








112
258 CHRULSKA Zuzanna (1996 #21714 LO 7231)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
110
258








110
259 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6547)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
106
259








106
260 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2779)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
105
260








105
261 JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 5853)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
104
261








104
262 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 1604)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
104
262








104
263 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 1975)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
104
263








104
264 KRZAK Anna (2000 #38909 LO 5064)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
103
264








103
265 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 4226)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
103
265








103
266 KUDERSKA Weronika (2001 #33266 LO )
()
100
266








100
267 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 5382)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
100
267








100
268 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 4014)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
98
268








98
269 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 1211)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
97
269








97
270 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6542)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
97
270








97
271 MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 7173)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
96
271








96
  NAWROCKA Klaudia (1997 #26440 LO 5687)
KS GALAXY Białystok (PDL)
96
271








96
273 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5069)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
92
273








92
274 RUI FANG Dong (1975 #1554 LO 1401)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
90
274








90
275 WRZOSEK Diana (1998 #25082 LO 334)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
90
275








90
276 SZEMIEL Julia (1999 #31046 LO 332)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
90
276








90
277 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 4025)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
88
277








88
278 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 167)
GKTS Gdańsk (POM)
86
278








86
  WOŹNIAK Zuzanna (1997 #30025 LO 4184)
LKTS Luboń (WLP)
86
278








86
  ZIELIŃSKA Maja (2001 #38022 LO 4185)
LKTS Luboń (WLP)
86
278








86
281 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita (1975 #48811 LO 7237)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
85
281








85
282 ROSIK Iwona (1971 #39197 LO 346)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
83
282








83
283 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 1450)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
83
283








83
284 WYSZYŃSKA Dominika (2000 #42002 LO )
()
82
284








82
285 ARCHACKA Julia (2003 #38237 LO )
()
81
285








81
286 LIS Marta (1995 #18712 LO )
()
81
286








81
287 WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 9560)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
80
287








80
288 ANDRUSZKIEWICZ Dagmara (1995 #30694 LO 2426)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
78
288








78
  PRUSIŃSKA Hanna (1988 #39804 LO )
()
78
288








78
290 ZYGADŁO Martyna (1997 #20800 LO 4706)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
78
290








78
291 CABAN Anna (1996 #21639 LO 990)
UKS Maków (ŁDZ)
74
291








74
  DOBROWOLSKA Julia (2002 #36263 LO )
()
74
291








74
293 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 1751)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
74
293








74
294 GRZEGORZ Natalia (2002 #45013 LO )
()
73
294








73
295 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 7426)
MTS Kwidzyn (POM)
72
295








72
296 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 4108)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
72
296








72
297 BAGROWSKA Katarzyna (1998 #26794 LO 5367)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
72
297








72
298 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 4164)
LKTS Luboń (WLP)
70
298








70
299 ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 8161)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
70
299








70
300 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 5861)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
69
300








69
301 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 1898)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
69
301








69
302 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 6715)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
68
302








68
303 KASPRZYK Michalina (2002 #40141 LO 4253)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
68
303








68
304 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4162)
LKTS Luboń (WLP)
67
304








67
305 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO )
()
65
305








65
306 KAMAN Halina (1961 #4509 LO 8943)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
65
306








65
307 KMIECIK Karin (1976 #42072 LO 2080)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
65
307








65
308 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 3450)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
65
308








65
309 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 2060)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
65
309








65
  ZHALUDOK Nuriya (1971 #49253 LO 548)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
65
309








65
311 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO )
()
64
311








64
312 GASZ Alicja (2002 #37566 LO )
()
64
312








64
313 GRABAS Julia (2005 #40388 LO )
()
63
313








63
314 NAROLEWSKA Monika (1992 #11912 LO 294)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
62
314








62
  SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6557)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
62
314








62
  SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 7588)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
62
314








62
317 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 5368)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
62
317








62
318 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 475)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
62
318








62
319 SATŁAWA Adrianna (2002 #35730 LO 474)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
62
319








62
320 BROMBOSZCZ Barbara (1951 #4115 LO 460)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
62
320








62
321 GRABOWSKA Agata (1989 #4050 LO 2579)
TG SOKÓŁ Brwinów (MAZ)
62
321








62
322 KĘSICKA Julia (2002 #42870 LO 1859)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
62
322








62
323 GRĄDZ Laura (2003 #45909 LO )
()
60
323








60
  WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 5867)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
60
323








60
325 GILEWSKA Kinga (1994 #22331 LO 5682)
KS GALAXY Białystok (PDL)
60
325








60
326 KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 7419)
MTS Kwidzyn (POM)
59
326








59
327 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 6468)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
57
327








57
328 OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 1969)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
328








56
329 TOPÓR Marzena (1997 #35769 LO )
()
56
329








56
330 GRABOWSKA Katarzyna (1988 #15843 LO 9077)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
55
330








55
  NASIONEK Dorota (1975 #48361 LO 8150)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
55
330








55
332 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 2411)
KS GOTYK Toruń (KPM)
53
332








53
333 JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 7220)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
53
333








53
334 RYŻEWSKA Agata (1999 #40575 LO )
()
53
334








53
335 MALISZEWSKA Agata (1992 #11740 LO 6348)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
52
335








52
336 TAFELSKA Natalia (2003 #40112 LO 6230)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
52
336








52
337 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 1967)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
51
337








51
338 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 3580)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
50
338








50
339 STOLIK Olga (1998 #49687 LO )
()
48
339








48
340 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 5868)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
44
340








44
341 RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2780)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
42
341








42
342 KILJANEK Barbara (1990 #10212 LO )
()
42
342








42
343 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 2503)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
42
343








42
  WYSTYRK Marcelina (2002 #49675 LO 2502)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
42
343








42
345 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 8698)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
40
345








40
346 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 8051)
SMS Włodawa (LLS)
40
346








40
347 TATYSIAK Paulina (2001 #44916 LO )
()
40
347








40
348 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 1457)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
34
348








34
349 TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 8273)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
29
349








29
350 JASTRZĘBSKA Dajana (1996 #25849 LO 3068)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
25
350








25
  JASTRZĘBSKA Dajana (1996 #25849 LO 77)
ZSN START Skierniewice (ŁDZ)
25
350








25
351 KUCHARCZYK Agata (1999 #39154 LO 7960)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
25
351








25
  KUCHARCZYK Agnieszka (1999 #39155 LO 7961)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
25
351








25
353 OCHMAN Agnieszka (1995 #28783 LO )
()
25
353








25
354 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 860)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
25
354








25
355 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 6543)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
17
355








17
356 LEWANDOWSKA Weronika (2000 #37107 LO 2843)
AKS Mikołów (ŚLS)
17
356








17
357 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 1451)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
17
357








17
358 MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 338)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
17
358








17
  POTEMPA Roksana (2001 #30801 LO )
()
17
358








17