Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
250
1

90
2

100
1

100
1
45
1
95
3-4
295
2 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
240
2

100
1

85
3-4

90
2
45
1
85
5-8
275
3 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
199
4

85
3-4

90
2

85
3-4
45
1
95
3-4
270
4 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
183
8

79
7

70
11

83
5
45
1
105
2
267
5 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
130
24

65
13

77
8

56
17
39
3-4
120
1
262
6 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
183
7

81
6

85
3-4

85
3-4
45
1
70
9-16
251
7 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
185
5

83
5

79
7

68
12
42
2
85
5-8
247
8 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
225
3

85
3-4

74
9

81
6

70
9-16
240
9 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
140
18

74
9

83
5

77
8
42
2
70
9-16
234
10 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
184
6

77
8

81
6

74
9
42
2
70
9-16
232
11 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
127
26

68
12

68
12

79
7
40
3
60
17-32
215
12 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
143
15

72
10

72
10

70
11
39
3-4
70
9-16
214
13 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
145
12

70
11

50
20

72
10
39
3-4
60
17-32
202
14 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 3827)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
91
61
37
2
44
33-40
40
1
46
25-32

65
13
42
2
85
5-8
196
15 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
137
20

61
15

65
13

50
20
45
1
70
9-16
196
16 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
134
22

63
14

52
19

63
14
38
4
70
9-16
196
17 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 8875)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
87
68
37
2
43
41-48
40
1
63
14

59
16
45
1
60
17-32
182
18 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
17

50
20

43
41-48

46
25-32
40
3
85
5-8
181
19 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 4495)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
100
47
40
1
46
25-32

59
16

52
19
45
1
60
17-32
171
20 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
135
21

48
21-24

54
18

54
18
45
1
60
17-32
168
21 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
172
9

56
17

61
15

46
25-32
45
1
50
33-48
167
22 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
157
10

46
25-32

48
21-24

42
49-56
45
1
70
9-16
164
23 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
26
220
40
1
43
41-48
40
1
42
49-56
40
1
61
15
42
2
60
17-32
164
24 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 10568)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
117
29

48
21-24

56
17

44
33-40
40
3
60
17-32
164
25 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
144
13

54
18

44
33-40

48
21-24
42
2
60
17-32
162
26 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
146
11

52
19

46
25-32

44
33-40
38
4
60
17-32
158
27 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4772)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
133
23

48
21-24

43
41-48

48
21-24
34
5-8
60
17-32
156
28 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
129
25

59
16

43
41-48

44
33-40
42
2
50
33-48
153
29 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 5690)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
48
160
30
5-8
44
33-40
37
2
46
25-32
40
1
46
25-32
34
5-8
60
17-32
152
30 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 3238)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

35
3
42
49-56
37
2
48
21-24

44
33-40

60
17-32
152
31 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4903)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
86
70
40
1
46
25-32

44
33-40
40
1
43
41-48
42
2
60
17-32
150
32 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 1440)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
75
91
40
1
44
33-40
37
2
44
33-40
31
5-6
46
25-32
39
3-4
60
17-32
150
33 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
98
49
40
1
43
41-48
40
1
41
57-64
40
1
44
33-40
45
1
60
17-32
147
34 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
143
16

46
25-32

48
21-24

44
33-40
45
1
50
33-48
144
35 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
95
54
40
1
43
41-48
40
1
48
21-24

46
25-32
39
3-4
50
33-48
144
36 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 693)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
143
14

48
21-24

43
41-48

46
25-32
39
3-4
50
33-48
144
37 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
76
89
40
1
44
33-40
40
1
44
33-40
40
1
48
21-24
45
1
50
33-48
142
38 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
115
32

46
25-32

46
25-32

46
25-32
42
2
50
33-48
142
39 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
102
45
37
2

40
1
44
33-40
37
2

40
3
60
17-32
141
40 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
139
19

43
41-48
37
2
46
25-32
37
2
43
41-48
39
3-4
50
33-48
139
41 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4770)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
108
35
40
1
46
25-32

43
41-48
35
3
43
41-48
34
5-8
50
33-48
139
42 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
115
31

46
25-32

43
41-48
35
3
42
49-56
33
8
50
33-48
139
43 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 4243)
UKS Giżycko (WMZ)
106
38
40
1
43
41-48
40
1
42
49-56
35
3
43
41-48
38
4
50
33-48
136
44 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 3687)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
81
77
35
3
41
57-64
30
7
44
33-40
32
5
42
49-56
37
5
50
33-48
136
45 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
105
39
35
3

37
2
44
33-40
40
1
42
49-56
36
5-6
50
33-48
136
46 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
64
107
26
9-12
43
41-48
31
5-6
43
41-48
26
9-12
48
21-24
30
9-12

134
47 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
90
62
40
1
41
57-64
37
2
41
57-64
40
1
42
49-56
42
2
50
33-48
133
48 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 3659)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
107
36
37
2
43
41-48
37
2
46
25-32
37
2
44
33-40
35
6

133
49 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
92
58
40
1
44
33-40
37
2
46
25-32
40
1
43
41-48
34
7

133
50 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
103
41
37
2

37
2
38
E
40
1
43
41-48
42
2
50
33-48
131
51 SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 2390)
LZS Żywocice (OPO)
115
30

41
57-64
40
1
42
49-56
40
1
43
41-48
45
1
45
49-64
130
52 PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

31
6
32
E
32
5
41
57-64
35
3
44
33-40
39
3-4
45
49-64
130
53 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
102
44
40
1
46
25-32

41
57-64
37
2
43
41-48
38
4

130
54 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 7112)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
73
95
28
9
42
49-56
35
3
42
49-56
32
5
33
E
36
5-6
45
49-64
129
55 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 1445)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
20
243
26
9-12
42
49-56
26
9-12
42
49-56
29
7-8
30
E
30
9-12
45
49-64
129
56 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 4497)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
94
56
37
2

37
2

40
1
41
57-64
39
3-4
50
33-48
128
57 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 4959)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
101
46
40
1
44
33-40
40
1
44
33-40
40
1

37
5

128
58 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
73
92
35
3
42
49-56
37
2
38
E
40
1
46
25-32
37
5

126
59 CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 1438)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
64
108
31
5-6
42
49-56
31
5-6
42
49-56
33
4
42
49-56
33
7-8

126
60 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 4957)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
95
53
37
2
42
49-56
37
2
38
E
37
2

42
2
45
49-64
125
61 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 1041)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

40
1
42
49-56
40
1
42
49-56
40
1
41
57-64


125
62 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 7320)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
123
27

41
57-64
37
2

37
2
38
E

45
49-64
124
63 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4644)
LKTS Luboń (WLP)
63
110
35
3
36
E
37
2

37
2
41
57-64
40
3
45
49-64
123
64 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 10502)
MRKS Gdańsk (POM)



65
9

26
11

32
9

123
65 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4774)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

37
2
44
33-40
40
1
41
57-64
37
2
38
E
29
10-13

123
66 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
106
37
35
3

40
1
46
25-32
35
3
41
57-64
33
8

122
67 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
95
51
33
4

40
1
43
41-48
33
4

42
2
45
49-64
121
68 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 10257)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



40
1
41
57-64
35
3

40
3
45
49-64
121
69 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2817)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
49
151
33
4
41
57-64
35
3
36
E
40
1
41
57-64
39
3-4

121
70 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 1450)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
41
177
35
3
42
49-56
29
7-8
30
E
26
9-12
41
57-64
36
5-6

119
71 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 1932)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
8
303
29
7-8

33
4
41
57-64
37
2
42
49-56
33
7-8

116
72 SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 4963)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
75
90
33
4

35
3

35
3

40
3
45
49-64
115
73 ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

33
4

33
4

37
2

36
5-6
45
49-64
115
74 SULEJ-MICHALSKI Wiktor (2008 #48968 LO 8527)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
50
145
34
3-4

31
6

35
3

34
5-8
45
49-64
114
75 NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 801)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
52
141
32
5
33
E
35
3
42
49-56
37
2
38
E
34
7

114
76 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4728)
OKS Olesno (OPO)



31
6

37
2

42
2
45
49-64
113
77 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5696)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
18
249
26
9-12
44
33-40
35
3

33
4
34
E
34
5-8

113
78 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
50
147
32
5

33
4

33
4
34
E

45
49-64
112
79 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 3952)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

40
1

33
4

35
3

37
5

112
80 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 4106)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
102
43
40
1
41
57-64
37
2

26
9-12

34
5-8

112
81 WOJCIAK Adam (2008 #48090 LO 6756)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
88
65
37
2

35
3
36
E
35
3
36
E
38
4

111
82 KRAKOWIAK Bartosz (2008 #49588 LO 3948)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)



30
7

37
2

42
2

109
83 NOWAK Maciej (2008 #47969 LO 7013)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
65
105
37
2

31
6

32
5

40
3

109
84 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 5309)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
48
158
27
9-10
41
57-64
33
4
34
E
31
6
32
E
34
5-8

109
85 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 5132)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
79
83
37
2

35
3

37
2

33
7-8

109
86 SAŁAGA Szymon (2008 #46606 LO 7374)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
82
76
32
5

31
5-6

37
2

39
3-4

108
87 DURDA Michał (2008 #50152 LO 7902)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)

16
17-24

29
7-8
30
E
31
5-6
42
49-56
36
5-6

108
88 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 2123)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
68
99
32
5
33
E


32
5
41
57-64
34
7

108
89 ŚCIANA Adrian (2008 #46286 LO 7409)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
80
81
37
2
41
57-64
35
3

32
5



108
90 JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 8383)
UKS Dalachów (OPO)
94
55
37
2

35
3

35
3

34
5-8

107
91 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 1338)
MSZS Świdwin (ZPM)
90
62
35
3

35
3



36
5-6

106
92 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 6993)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
62
113
33
4

30
7

30
7

42
2

105
93 POST Wiktor (2010 #51042 LO 10505)
MRKS Gdańsk (POM)



48
17

22
15

35
6

105
94 NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 9097)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
36
188
35
3

35
3

35
3



105
95 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 3950)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

35
3

26
9-12

31
6

38
4

104
96 LEPICH David (2011 #49398 LO 2393)
LZS Żywocice (OPO)

35
3



31
5-6

38
4

104
97 KUTA Błażej (2008 #48952 LO 9789)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
233
31
6

35
3

35
3

34
5-8

104
98 KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 2926)
MOKSIR Czchów (MŁP)
80
82
33
4

30
7

33
4

37
5

103
99 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 9044)
UKS ATS Białystok (PDL)

29
7-8

33
4

33
4

37
5

103
100 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 4962)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
76
87
35
3

33
4

31
6

35
6

103
101 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
92
59
33
4

33
4

37
2

31
9-10

103
102 BRZOZOWSKI Franciszek (2008 #45864 LO 6153)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
31
210
30
5-8
31
E
30
5-8
41
57-64
30
5-8
31
E
29
10-13

103
103 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 4459)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
96
50
37
2

32
5

33
4

32
9

102
104 JĘCEK Dawid (2008 #50217 LO 8324)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12

30
7

31
5-6

40
3

101
105 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 4067)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
77
86
33
4

31
6

32
5

36
5-6

101
106 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 9984)
KTS Kołobrzeg (ZPM)



32
5

33
4

36
5-6

101
107 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
99
48
31
5-6

35
3

31
5-6

35
6

101
108 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 1595)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
48
163
34
3-4

32
5

33
4

34
5-8

101
109 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7573)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
103
40
37
2

31
5-6

31
5-6

33
7-8

101
110 BOŁĄDŹ Krzysztof (2008 #43453 LO 3624)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
43
169
27
9-10

29
8

27
9-10
41
57-64
31
9-10

101
111 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 3245)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
56
128
30
7
31
E
26
9-12
27
E
29
8
30
E
39
3-4

100
112 GOLOTA Jan (2009 #50664 LO 9988)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



29
8

33
4

38
4

100
113 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 2495)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
61
115
30
7
31
E
31
6
32
E
27
9-10
28
E
37
5

100
114 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7659)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)

35
3

31
5-6

27
10

34
5-8

100
115 PAŁKA Dawid (2008 #49999 LO 7018)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

33
4

26
9-12

33
4

34
7

100
116 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 4935)
LZS Jastrzębie (KPM)
49
155
32
5

35
3

33
4

31
9-10

100
117 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 8277)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
85
73
32
5

32
5

29
7-8

35
6

99
118 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 6043)
MTS Kwidzyn (POM)
95
52
28
9

35
3

35
3
36
E


99
119 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 7933)
GKTS Gdańsk (POM)
50
148
30
7

29
8

20
17

39
3-4

98
120 JANASZ Patryk (2008 #48726 LO 8462)
MKS STS Lubartów (LLS)
36
189
28
9

33
4

31
5-6

34
5-8

98
121 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 1569)
LUKS Chełmno (KPM)
59
117
31
6
32
E
32
5

27
9-10
28
E
34
7

98
122 CZEKAŁA Mateusz (2008 #49929 LO 6680)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

33
4

33
4

31
6
32
E
27
9-16

98
123 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 674)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
18
246
30
7

33
4

31
6

33
7-8

97
124 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 5615)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
41
175
32
5
33
E
31
6
32
E
31
6
32
E
31
10

97
125 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
80
79
32
5

32
5

33
4

30
9-12

97
126 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7066)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
93
57
32
5

33
4

31
6
32
E


97
127 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 1783)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

32
5

31
6

31
6

33
7-8

96
128 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 5250)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
78
84
31
5-6

29
7-8

33
4
34
E
31
9-10

96
129 KOT Szymon (2008 #42986 LO 3859)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
62
112
31
5-6

26
9-12

35
3

30
9-12

96
130 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
76
88
27
9-10

32
5

33
4

30
9-12

95
131 CIESIELSKI Leon (2008 #49426 LO 2682)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)



32
5

33
4

30
9-12

95
132 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 6481)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
91
60


33
4

32
5

30
9-12

95
133 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 1609)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

30
5-8

29
8
30
E
29
8

34
5-8

94
134 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 4958)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
53
139
28
9
29
E
32
5

30
7

32
9

94
135 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 6252)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
80
80
35
3
36
E
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E
24
14-17

94
136 PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 5985)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
34
201
16
17-24

26
9-12

32
5

35
6

93
137 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 6259)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
54
131
33
4

30
5-8
31
E
26
9-12
27
E
29
10-13

93
138 TYLEC Nikodem (2008 #48393 LO 7381)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
69
98
26
11

29
7-8

29
7-8

34
5-8

92
139 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 5675)
KS START Nowy Sącz (MŁP)

26
9-12
27
E
31
6

31
6

30
9-12

92
140 STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 1608)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

30
5-8

30
7
31
E
30
7

30
10-11

91
141 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 3234)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
66
104
26
9-12
27
E
33
4
34
E
26
9-12
27
E
30
9-12

91
142 HEMID Sharif (2008 #45880 LO 6154)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
53
136
30
5-8
31
E
30
5-8

30
5-8

29
10-13

91
143 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
66
102
31
6

30
7
31
E
28
9
29
E
25
13-16

91
144 ŚWIĘCKI Kacper (2008 #47940 LO 6268)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
61
114


31
5-6

26
9-12

33
7-8

90
145 NOWAK Mikołaj (2008 #48967 LO 8526)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
42
171
30
5-8

28
9



32
9

90
146 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 1454)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
26
218
29
7-8
30
E
26
9-12
27
E
29
7-8
30
E
30
9-12

90
147 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4897)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

22
13-16

29
8
30
E
30
7

30
9-12

90
148 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 2110)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
59
118
29
8
30
E
31
6

26
11

29
10-13

90
149 KRUKOWSKI Franciszek (2008 #47311 LO 1568)
LUKS Chełmno (KPM)
12
282
27
9-10
28
E
31
6

30
7
31
E
28
11-12

90
150 MAJEWSKI Radosław (2008 #45798 LO 7131)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
87
67
33
4

30
7

27
9-10



90
151 KAJZER Maciej (2008 #49139 LO 756)
KS Dąbcze (WLP)

18
17-20

23
14
24
E
30
7

35
6

89
152 MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 10017)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)



26
9-12

30
7

33
8

89
153 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1090)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
54
133
30
5-8
31
E
27
10

28
9

30
10-11

89
154 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 5048)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
85
71
30
5-8

26
9-12

29
7-8

30
9-12

89
155 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 6151)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
56
124
22
13-16

33
4
34
E
18
17-20
19
E
32
9

88
156 MIACZKOWSKI Adrian (2008 #50853 LO 10258)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



28
9

30
7

30
9-12

88
157 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 1802)
KS GOTYK Toruń (KPM)
58
119
30
7

25
11-12

29
8
30
E
28
11-12

88
158 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1110)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
65
106
30
7



31
5-6

27
9-16

88
159 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 4062)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
49
150
29
8

30
7

29
8

25
13-16

88
160 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 2075)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
18
249
26
11

31
6

31
6



88
161 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 5133)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
49
156
27
10

26
11

30
7

30
9-12

87
162 WYROBEK Oliwier (2008 #47077 LO 2238)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
47
166


28
9

29
8

30
9-12

87
163 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 5142)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
43
170
26
11

29
8

27
10

30
9-12

86
164 MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 8320)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

30
5-8

26
9-12

26
9-12

30
9-12

86
165 CIESIELSKI Maciej (2008 #48766 LO 10264)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
109
34




40
1

45
1
45
49-64
85
166 CHOJNACKI Tymoteusz (2008 #48848 LO 2113)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
53
137
27
10
28
E
26
11

28
9

29
10-13

85
167 TYLEC Gabriel (2008 #48392 LO 7380)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
49
149
24
13

29
7-8

29
7-8

27
9-16

85
168 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 2108)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
31
207
30
7
31
E
30
7

18
19

24
14-17

85
169 STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO 6253)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
42
173
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E
26
9-12
27
E
20
18-21

85
170 ORTYL Oliwier (2008 #45268 LO 5880)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
41
174
33
4

29
8

23
13-14



85
171 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 6099)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
54
130
27
10

29
8

18
17-20

28
11-12

84
172 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 2109)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
52
143
31
6
32
E
28
9

20
17

24
14-17

84
173 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6892)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
48
159
25
11-12

25
12

13
21-24

33
8

83
174 KORZENIOWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 9140)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
40
179
29
7-8



26
9-12

28
11-14

83
175 STAŚKIEWICZ Rafał (2008 #47433 LO 3539)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
62
111
29
8

27
10

25
11-12

27
9-16

83
176 SIMSON Marcin (2008 #50022 LO 7125)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

31
6

29
8

23
13-14



83
177 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 4961)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
9
294
24
13

25
12

14
22

33
8

82
178 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 757)
KS Dąbcze (WLP)

25
11-12

20
17
21
E
27
9-10

30
9-12

82
179 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 8322)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12



26
9-12

30
9-12

82
180 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9718)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

26
9-12

29
8

26
9-12

27
13

82
181 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 4609)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
102
42
27
10

28
9



27
9-16

82
182 CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3562)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

30
5-8

26
9-12

26
9-12

25
13-16

82
183 FARYS Piotr (2008 #45868 LO 6152)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
20
242
30
5-8

22
13-16

30
5-8



82
184 MARKIEWICZ Michał (2008 #47942 LO 5982)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
52
144
16
17-24

22
13-16

26
9-12

33
8

81
185 BARTCZAK Kaleb (2008 #48437 LO 8519)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
24
224
24
13

26
11

27
10

28
12-13

81
186 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2697)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
73
93


29
7-8

29
7-8

23
15-18

81
187 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 4971)
KS STELLA Gniezno (WLP)

23
13-14



25
11-12

32
9

80
188 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 7880)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)

25
12

25
12

23
14

30
9-12

80
189 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 5274)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
67
101
26
9-12

26
9-12

26
9-12

28
11-14

80
190 ZABOROWSKI Igor (2008 #49924 LO 6675)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

25
11-12

27
9-10

25
11-12
26
E
27
9-16

80
191 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 585)
KS Mysław (ŚLS)
49
153
26
9-12
27
E
26
9-12

26
9-12
27
E
25
13-16

80
192 KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 2744)
CKIS Skawina (MŁP)
41
176
29
8

26
9-12



25
13-16

80
193 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3326)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
49
152
20
17

27
10

29
8

24
14-17

80
194 BŁASZCZYK Tobiasz (2008 #43798 LO 2232)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
88
66


30
7

18
17-20

30
9-12

78
195 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 2252)
KTS Wijewo (WLP)

27
9-10

26
11

25
11-12

25
13-16

78
196 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 7178)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
5
333
31
6

22
15



25
13-16

78
197 WESOŁOWSKI Hubert (2008 #48986 LO 3444)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
40
179
22
13-16

26
9-12

29
7-8

23
15-18

78
198 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7577)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
56
126
26
9-12

26
9-12

26
9-12

16
19-26

78
199 PODSKARBI Artur (2008 #49003 LO 6861)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
32
205
23
14

23
14

26
11

28
12-13

77
200 ZABIELSKI Maciej (2008 #50567 LO 9791)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

23
14

25
11-12

25
11-12

27
9-16

77
201 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 6808)
KSTS Krosno (PKR)
21
239
25
12

25
12

27
10

25
13-16

77
202 MATYJASZEK Mikołaj (2008 #47488 LO 4778)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)


1
E
26
9-12
27
E
26
9-12

24
14-17

77
203 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7576)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
66
103
29
7-8

26
9-12

22
13-16

16
19-26

77
204 SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 5798)
MRKS Gdańsk (POM)



23
14

19
18

34
7

76
205 NIEŚMIAŁEK Aleksander (2008 #48295 LO 8914)
ZS 27 Bydgoszcz (KPM)
53
138


27
9-10

22
13-16

27
9-16

76
206 KLINOWSKI Paweł (2008 #47811 LO 6260)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
13
275
26
9-12

22
13-16
23
E
26
9-12
27
E
20
18-21

76
207 GIERASIMIUK Adam (2008 #49128 LO 662)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

24
13

28
9

24
13

20
17-20

76
208 BLACHA Adrian (2009 #50834 LO 10235)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



26
11

18
19

31
10

75
209 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 3354)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

19
18

26
11

24
13

25
13-16

75
210 BAKALARSKI Szymon (2008 #43587 LO 1651)
UKS Maków (ŁDZ)
83
74
28
9



22
15

25
13-16

75
211 CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 4040)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
27
214
22
15

27
10

26
11

20
17-20

75
212 STELMASZYK Maciej (2008 #49046 LO 6643)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
19
18

22
15

23
14

29
10-13

74
213 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1877)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
52
142
25
11-12

25
12
26
E


23
16-17

74
214 KNEVELS Daniel (2008 #48542 LO 8740)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
22
231
26
9-12

22
13-16

26
9-12

18
17-24

74
215 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 3686)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
23
225
29
8

22
13-16

22
13-16
23
E
18
17-24

74
216 MIELCAREK Franciszek (2008 #50860 LO 10268)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)



18
19

21
15-16

34
7

73
217 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 9184)
UKS REMUS Miechucino (POM)

23
14

17
20

9
27

33
8

73
218 UTYLSKI Kornel (2008 #45918 LO 5931)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
73
94
26
9-12

22
13-16

22
13-16

25
13-16

73
219 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 8694)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

23
13-14

27
10

23
13-14



73
220 KRZECZKOWSKI Bartosz (2008 #44597 LO 5792)
MRKS Gdańsk (POM)
58
122
35
3





37
5

72
221 MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 8078)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
60
116


26
9-12

22
13-16

24
14-17

72
222 LIBURA Sebastian (2008 #50517 LO 9661)
MRKS Gdańsk (POM)

18
17-20

27
10

27
10



72
223 RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 5797)
MRKS Gdańsk (POM)
33
203




32
5

39
3-4

71
224 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 832)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

21
16

22
13-16

22
13-16

27
9-16

71
225 KUTA Michał (2009 #50566 LO 9790)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



22
13-16

22
13-16

27
9-16

71
226 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3327)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
21
240
22
15

19
18

25
12

24
14-17

71
227 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3395)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
27
215
22
13-16

22
13-16

22
13-16
23
E
25
13-16

70
228 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 8876)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

18
17-20

26
9-12
27
E
22
13-16
23
E
20
18-21

70
229 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 5697)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

26
9-12

22
13-16

22
13-16

10
26-29

70
230 CZUPRETA Antoni (2008 #50940 LO 10364)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





31
5-6

38
4

69
231 MINDOWICZ Mateusz (2008 #50734 LO 10091)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)



20
17

22
13-16

27
9-16

69
232 MARCINKOWSKI Tymoteusz (2008 #46900 LO 759)
KS Dąbcze (WLP)
48
162
21
15-16

22
15
23
E
18
17-20

25
13-16

69
233 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 7306)
MOSM Tychy (ŚLS)
30
212
22
13-16

16
17-24

22
13-16

25
13-16

69
234 PISARZOWSKI Konrad (2008 #45199 LO 587)
KS Mysław (ŚLS)
42
172
22
13-16

22
13-16

8
25-32

25
13-16

69
235 PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 10265)
KSTS Krosno (PKR)



23
14

21
16

25
13-16

69
236 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 4974)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
54
132
27
9-10

21
15-16

20
17

21
18-19

69
237 LEWANDOWSKI Oliwier (2008 #46478 LO 7179)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
71
96
37
2

32
5





69
238 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 4744)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

16
17-24

16
17-24

22
13-16

30
9-12

68
239 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
85
72
33
4





34
7

67
240 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 9187)
UKS REMUS Miechucino (POM)



25
12

17
20

25
13-16

67
241 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2708)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

16
17-24

22
13-16

16
17-24

28
11-14

66
242 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 5272)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24

22
13-16

28
11-14

66
243 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 9816)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

22
13-16

22
13-16

22
13-16

16
19-26

66
244 BUJARA Franciszek (2008 #49609 LO 4087)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

33
4

33
4





66
245 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 3746)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)

16
17-24

16
17-24

22
13-16

27
9-16

65
246 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 4690)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

22
13-16

16
17-24

16
17-24

27
9-16

65
247 CHUDAK Jakub (2008 #46590 LO 3506)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
38
186
21
15-16

18
17-20

17
19-20

26
14-15

65
248 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 6254)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
8
312
22
13-16
23
E
22
13-16

13
21-24

20
18-21

65
249 JAROSIŃSKI Bartosz (2008 #49521 LO 3378)
UKS Maków (ŁDZ)

20
17



25
12

20
17-20

65
250 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3318)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

25
12

21
16

19
18

17
18-25

65
251 KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 7103)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
25
222


24
13

26
11

15
21-26

65
252 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 10627)
LZS Żywocice (OPO)





29
7-8

34
5-8

63
253 DOMAŃSKI Gabriel (2009 #50623 LO 9913)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)



21
15-16

21
15-16

21
18-19

63
254 SMARZYK Bartosz (2008 #47864 LO 3435)
KS STELLA Gniezno (WLP)
86
69
31
6



32
5



63
255 SKŁADOŃ Norbert (2010 #50585 LO 9824)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

11
25

27
10

25
12



63
256 TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 10102)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)





29
7-8

33
8

62
257 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 9250)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
296
22
13-16

22
13-16

16
17-24
17
E
18
17-24

62
258 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO 6637)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
18
246
26
11

23
14

13
23



62
259 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

16
17-24

22
13-16



23
15-18

61
260 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 949)
STS Dębno (ZPM)





27
9-10

33
7-8

60
261 STAWCZYK Michał (2008 #51028 LO 10488)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





29
8

31
9-10

60
262 OLIŃSKI Aleksander (2008 #48529 LO 10469)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
50
146




35
3

25
13-16

60
263 CERKIEWNIK Oskar (2008 #49016 LO 9091)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

29
7-8

31
6





60
264 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 10486)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





28
9

31
9-10

59
265 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 7193)
UKS TENISISTA Rudno (POM)

18
17-20

13
23



28
11-12

59
266 STAWARZ Ignacy (2008 #47999 LO 5212)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
39
182
16
17-24

16
17-24

16
17-24

27
9-16

59
267 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO 5617)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
18
246
26
11



13
21-24

20
17-20

59
268 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO 6644)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
23
14

24
13

12
24



59
269 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 5316)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)



13
21-23

19
18

26
14-15

58
270 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 928)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

22
13-16
23
E
16
17-24
17
E
16
17-24
17
E
18
17-24

58
271 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1660)
UKS Maków (ŁDZ)
55
129
23
14



18
19

17
21-23

58
272 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 10103)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)





26
9-12

31
10

57
273 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 9253)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
296
16
17-24

22
13-16

16
17-24
17
E
18
17-24

57
274 NIESLER Daniel (2008 #51174 LO 10670)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)





22
13-16

34
5-8

56
275 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 10012)
WITNICZANIN Witnica (LBU)





27
10

29
10-13

56
276 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 588)
KS Mysław (ŚLS)
14
272
16
17-24

22
13-16

16
17-24

18
17-24

56
277 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 5196)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
15
269
22
13-16

16
17-24

16
17-24

18
17-24

56
278 CESARZ Franciszek (2008 #49623 LO 4214)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

8
25-32

16
17-24

22
13-16

18
17-24

56
279 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 9774)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

21
15-16

18
17-20

13
21-24

17
20-23

56
280 KÜHN Alan (2008 #50854 LO 10259)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



27
10

29
8



56
281 PAKOWSKI Filip (2008 #49884 LO 6400)
ŚKTS Świecie (KPM)

5
33-40

25
11-12

25
11-12
26
E


56
282 JASIŃSKI Nikodem (2009 #49427 LO 2683)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)

30
5-8

26
9-12





56
283 PIOTROWSKI Rafał (2010 #49765 LO 5267)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24

16
17-24

23
15-18

55
284 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 1268)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)



23
14

15
21

17
21-23

55
285 PORWIT Julian (2008 #50520 LO 9664)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)

27
10



28
9



55
286 SŁABOŃ Szymon (2011 #50214 LO 8321)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12

29
8





55
287 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 9978)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





26
9-12

28
12

54
288 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 10233)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



15
21

14
22

25
13-16

54
289 ZDUNIAK Jakub (2008 #49785 LO 5404)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

16
17-24

22
13-16

16
19-26

54
290 ZUBRZYCKI Kacper (2008 #50527 LO 9708)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

22
13-16

16
17-24

16
19-26

54
291 PAWŁOWSKI Piotr (2009 #49430 LO 2696)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

22
13-16

16
17-24

16
17-24

6
27-34

54
292 BENIAK Mateusz (2008 #50071 LO 7425)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)





28
9

25
13-16

53
293 GRZESIUK Kiejstut (2008 #46407 LO 2074)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
34
198
29
8



24
13



53
294 RYBARSKI Mateusz (2008 #46481 LO 7182)
UKS TENISISTA Rudno (POM)



24
13



28
11-12

52
295 SIBILA Marek (2008 #48091 LO 6754)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
31
209
18
17-20

21
16

13
21-24



52
296 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 4699)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

16
17-24

8
25-32

8
25-32

27
9-16

51
297 KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 4700)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

16
17-24

8
25-32



27
9-16

51
298 MIKLEWICZ Olaf (2008 #51060 LO 10528)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





25
11-12

26
13-14

51
299 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6914)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
5
331
9
25-28

17
20

7
29-32

25
13-16

51
300 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 3629)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
16
257
16
17-24



16
17-24
17
E
18
17-24

51
301 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 10067)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)



18
17-20

18
17-20

15
22-25

51
302 KULAS Krzysztof (2008 #48658 LO 791)
PANDA Sierakowice (POM)
26
219
25
12



25
12
26
E


51
303 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 4307)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
6
319
16
17-24

16
17-24

16
17-24

18
17-24

50
304 KURZEJA Alan (2009 #50526 LO 9706)
MTS Kwidzyn (POM)

18
17-20

14
22

8
28

18
17-24

50
305 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 10397)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)



16
17-24

16
17-24

18
17-24

50
306 ASK Oskar (2008 #49047 LO 6636)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
18
19

15
21

7
29

17
18-25

50
307 WIECZOREK Gracjan (2010 #49858 LO 6157)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)

22
13-16



13
21-24

15
22-25

50
308 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO 6647)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
21
16

20
17

9
27



50
309 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4905)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
38
187
22
13-16
23
E
26
9-12
27
E




50
310 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 1139)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
48
161
19
17-18

18
17-20



12
24-27

49
311 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 10527)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





18
17-20

30
9-12

48
312 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 10642)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





19
17-19

29
11

48
313 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3323)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

14
22

13
23

17
20

17
18-25

48
314 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 5275)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
35
193
16
17-24

16
17-24

16
17-24

16
19-26

48
315 ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 9709)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

16
17-24

16
17-24

16
19-26

48
316 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 6959)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
16
261
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
317 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 8906)
KS Mysław (ŚLS)
6
321
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
318 SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 10530)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





21
15-16

26
13-14

47
319 KUBACKI Cyprian (2008 #47586 LO 2233)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
27
216




21
15-16

25
13-16

46
320 KURIATA Szymon (2008 #51144 LO 10633)
LKS ODRA Głoska (DŚL)





23
13-14

23
16-17

46
321 KACZMAREK Igor (2008 #49647 LO 4396)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

13
21-24

13
23

7
29-32

20
17-20

46
322 KUREK Alan (2008 #50724 LO 10068)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)



18
17-20

13
21-24

15
22-25

46
323 KUCZKOWSKI Łukasz (2008 #50508 LO 9630)
PANDA Sierakowice (POM)

18
17-20

12
24

15
21
16
E


46
324 WÓJTOWICZ Igor (2008 #51237 LO 10751)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)







35
6
45
49-64
45
325 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 1137)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

19
17-18

13
21-23

13
21-24

12
24-27

45
326 DARŁAK Karol (2008 #43659 LO 6075)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)

29
8





15
21-26

44
327 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 10073)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)



25
11-12

19
17-18



44
328 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 6763)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
21
238
9
25-28

24
13
25
E
9
25-28
10
E


44
329 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO 2300)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
5
323
22
13-16

22
13-16





44
330 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 833)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

22
15





21
17-18

43
331 WYPYCH Tomasz (2008 #49757 LO 5219)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

8
25-32

16
17-24

8
25-32
9
E
18
17-24

43
332 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 5269)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24

11
25

16
19-26

43
333 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO 6650)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
17
20

18
19

8
28



43
334 SZMIGIELSKI Bartłomiej (2008 #47155 LO 2630)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
36
191
21
16

22
15





43
335 TYMCZYK Hubert (2008 #50478 LO 9542)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)

25
11-12

18
17-20





43
336 KUROWSKI Maksymilian (2008 #49418 LO 2527)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)





18
17-20

24
14-17

42
337 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 5216)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

16
17-24

8
25-32

18
17-24

42
338 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 1455)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

4
33-48

8
25-32

16
17-24

18
17-24

42
339 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 9411)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
6
319
16
17-24

8
25-32

16
17-24

10
25-32

42
340 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 10588)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)





24
13

17
18-25

41
341 MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 10288)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)



24
13



17
21-23

41
342 GAWROŃSKI Paweł (2008 #47347 LO 7047)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
23
226
9
25-28

12
24

13
21-24

16
21-24

41
343 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 6401)
ŚKTS Świecie (KPM)

16
17-24

8
25-32

16
17-24
17
E


41
344 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 1115)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
30
211




19
17-18

21
17-18

40
345 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 10285)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)





20
17

20
17-20

40
346 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 3244)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

5
33-40

5
33-40

16
17-24
17
E
18
17-24

40
347 ŻMUDZIŃSKI Bartosz (2008 #51087 LO 10560)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)





22
13-16

18
17-24

40
348 SAPIŃSKI Piotr (2008 #44714 LO 3830)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
34
200
22
13-16





18
17-24

40
349 KRAKOWSKI Sebastian (2008 #48302 LO 5842)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
34
196
8
25-32

16
17-24

16
17-24



40
350 STRZEMIŃSKI Wiktor (2008 #49978 LO 6928)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

8
25-32

16
17-24

16
17-24



40
351 GRALA Hubert (2008 #47871 LO 9358)
JKS Poznań (WLP)
49
154
21
15-16

19
18





40
352 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO 6652)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
15
21

17
20

7
30



39
353 BIAŁEK Filip (2008 #50681 LO 10008)
KTS Tarnobrzeg (PKR)





18
17-20

20
17-20

38
  BIAŁEK Jakub (2008 #50682 LO 10009)
KTS Tarnobrzeg (PKR)





18
17-20

20
17-20

38
  GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 10583)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)





18
17-20

20
17-20

38
356 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 2887)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
19
244
8
28

15
21

7
29-32

15
21-26

38
357 BANASZKIEWICZ Maksymilian (2008 #48525 LO 4331)
LKS Koluszki (ŁDZ)

19
18



19
18



38
358 GOSIEWSKA Zuzanna (2009 #51260 LO 10776)
UKS ATS Białystok (PDL)







37
5

37
359 WASIELEWSKI Dawid (2008 #45504 LO 2494)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
7
317
13
21-24



7
29-32

16
21-24

36
360 OCHALIK Konrad (2008 #51048 LO 10512)
SIEMACHA Kraków (MŁP)





26
9-12

10
25-32

36
361 PRZYBYLSKI Michał (2008 #50798 LO 10176)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



14
22

22
15



36
362 BIEGACZ Bartosz (2008 #49503 LO 3315)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

12
24

12
24

11
25



35
363 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4896)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
39
183


16
17-24



18
17-24

34
364 WILK Antoni (2008 #51164 LO 10656)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





17
19-20

17
20-23

34
365 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 1422)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

16
17-24

8
25-32

8
25-32

10
25-32

34
366 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 10260)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)



8
25-32

16
17-24

10
25-32

34
367 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 2524)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
9
294




18
17-20

15
21-26

33
368 PINDARA Damian (2008 #48414 LO 7599)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)

18
17-20

15
21





33
369 KOGUT Kajetan (2010 #51141 LO 10630)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)





15
21

17
18-25

32
370 DANIŁOWICZ FIlip (2008 #50801 LO 10182)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)



16
17-24

16
17-24



32
  MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 5983)
SIEMACHA Kraków (MŁP)



16
17-24

16
17-24



32
372 KULESZA Nikodem (2008 #46350 LO 9702)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
10
285
9
25-28

14
22

9
25-28



32
373 MIKITA Paweł (2009 #50475 LO 9530)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)

16
17-24

16
17-24





32
374 KOLKE Błażej (2010 #49995 LO 6997)
UKS ORLIK Gdynia (POM)





13
23

18
17-24

31
375 BACH Franciszek (2008 #51209 LO 10714)
SUDOVIA Szudziałowo (PDL)





31
5-6



31
376 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO 4333)
LKS Koluszki (ŁDZ)
19
245
31
6







31
377 ROSZKOWSKI Jakub (2008 #50584 LO 9821)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

31
6







31
378 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 10544)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)







30
9-12

30
379 HENNIG Jakub (2008 #51182 LO 10686)
MTS Kwidzyn (POM)





5
33

25
13-16

30
380 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 10333)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)



13
21-23



17
20-23

30
381 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO 9757)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

13
23

11
25

6
31



30
382 SOKOŁOWSKI Ksawery (2008 #50652 LO 9973)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



30
7





30
383 TREDER Adam (2010 #48450 LO 7935)
GKTS Gdańsk (POM)
18
249




11
25

18
17-24

29
384 SPYCHALSKI Patryk (2008 #51034 LO 10496)
GKTS Gdańsk (POM)





29
8



29
  TUCHOWSKI Filip (2008 #49809 LO 5609)
UKS KĘPA Dębica (PKR)





29
8



29
386 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO 4637)
LKTS Luboń (WLP)
23
227
29
8







29
387 WILK Anatol (2011 #51163 LO 10655)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





11
25

17
20-23

28
388 CZAJKA Dawid (2008 #46305 LO 9903)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
58
123




28
9



28
389 LIS Tomasz (2008 #47636 LO 9252)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
4
337
8
25-32

5
33-40

8
25-32

11
25-28

27
390 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 9249)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
17
255
8
25-32

8
25-32

5
33-37

11
25-28

27
391 DAHM Alan (2009 #49887 LO 6471)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)



16
17-24



11
25-28

27
392 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 10540)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)





8
25-32

18
17-24

26
393 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 8252)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)

8
25-32

8
25-32

8
25-32

10
25-32

26
394 WRZESIŃSKI Bartosz (2008 #48338 LO 9823)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
48
157
26
9-12







26
395 OSIŃSKI Paweł (2008 #48339 LO 9822)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
47
165
26
9-12







26
396 KONOŃCZUK Maciej (2008 #50582 LO 9819)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

26
9-12







26
  KONOŃCZUK Paweł (2008 #50583 LO 9820)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

26
9-12







26
  SIWEK Kacper (2008 #46910 LO 3560)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

26
9-12







26
399 SZCZEPANIAK Krzysztof (2008 #47345 LO 7052)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)





5
33-40

20
17-20

25
400 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 10688)
MTS Kwidzyn (POM)





7
30

18
17-24

25
401 ADAMCZYK Jan (2010 #51162 LO 10654)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





13
21-24

12
24-27

25
  GĄSIOROWSKI Piotr (2010 #51111 LO 10593)
ULKS Ciechów (DŚL)





13
21-24

12
24-27

25
403 WRÓBEL Tomasz (2009 #50143 LO 7873)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)





25
12



25
  ZAWALSKI Krzysztof (2008 #47574 LO 7042)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
52
140




25
11-12



25
405 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 1801)
KS GOTYK Toruń (KPM)



16
17-24

8
25-32
9
E


25
406 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO 2301)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
70
97
25
11-12







25
407 KUTA Michał (1999 #36905 LO 7512)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)

25
12







25
408 CYRAŃSKI Miłosz (2010 #51183 LO 10687)
MTS Kwidzyn (POM)





6
32

18
17-24

24
409 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 9257)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)

5
33-40

8
25-32

5
33-37

11
25-28

24
410 GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 2212)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)



8
25-32

16
17-24



24
411 KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO 10307)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
58
121


24
13





24
412 HAWEŁKO Kacper (2010 #49958 LO 6778)
LUKS Chełmno (KPM)

16
17-24

8
25-32





24
413 BAŁAGA Mateusz (2008 #50516 LO 9660)
MRKS Gdańsk (POM)

24
13







24
414 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 5979)
SIEMACHA Kraków (MŁP)

5
33-40

8
25-32

4
41-48

10
25-32

23
415 WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 10563)
KSS ANDROMEDA Warszawa (MAZ)





13
21-24

10
26-29

23
416 BIAŁY Dariusz (2008 #51108 LO 10590)
ULKS Ciechów (DŚL)





23
13-14



23
  KANIEWSKI Witold (2009 #48716 LO 5787)
MRKS Gdańsk (POM)
16
260




23
14



23
  MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO 7040)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
53
134




23
13-14



23
419 BOGUSZ Filip (2009 #48727 LO 7366)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)





22
13-16



22
  MATYSIAK Mateusz (2008 #46409 LO 10533)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
81
78




22
13-16



22
  STAWARSKI Łukasz (2008 #51152 LO 10641)
LKS CZARNI Gorzyce (ŚLS)





22
13-16



22
422 LITWIN Patryk (2008 #49732 LO 5013)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



22
13-16





22
  POWĘSKA Nikodem (2008 #48375 LO 10076)
LUKS Stróża (LLS)
26
221


22
13-16





22
  TERELAK Filip (2008 #49733 LO 5014)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



22
13-16





22
  WIELGUS Błażej (2008 #45894 LO 10075)
LUKS Stróża (LLS)
58
120


22
13-16





22
426 CHĘCIŃSKI Michał (2008 #45753 LO 5689)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
35
192
22
13-16







22
427 MACIĄG Marian (2009 #47032 LO 9141)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
16
257
22
13-16







22
428 WINCEK Michał (2009 #50515 LO 9659)
MRKS Gdańsk (POM)

22
15







22
429 MATYJA Marcel (2009 #48395 LO 9586)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)





5
33-40

16
21-24

21
430 BRUKALSKI Karol (1986 #5112 LO )
()





21
15-16



21
  KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 10624)
UKS Maków (ŁDZ)





21
16



21
  KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9834)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)





21
15-16



21
  SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 6543)
UKS LIS Sierakowice (POM)





21
16



21
434 LIGMANOWSKI Jakub (2008 #49752 LO 5193)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

8
25-32

5
33-37



21
435 JODŁOWSKI Oskar (2008 #49355 LO 2004)
UKS MOSIR Dukla (PKR)



21
16





21
436 BERGER Wiktor (2012 #50332 LO 8970)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

11
25

10
26





21
437 LIPSKI Adam (2009 #46431 LO 5794)
MRKS Gdańsk (POM)
34
194
21
16







21
438 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO 3356)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

21
16







21
439 MACIEJEWSKI Bartosz (2009 #47352 LO 5171)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)







20
17-20

20
440 TRYBULSKI Antoni (2012 #51096 LO 10575)
GLKS Nadarzyn (MAZ)





9
25-28

10
26-29

19
441 PITAK Oskar (2008 #49354 LO 2003)
UKS MOSIR Dukla (PKR)



19
18





19
  YELISIJEV Serhii (2009 #50518 LO 9662)
MRKS Gdańsk (POM)