Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
250
1

90
2

100
1

100
1


290
2 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
240
2

100
1

85
3-4

90
2


275
3 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
199
4

85
3-4

90
2

85
3-4


260
4 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
183
7

81
6

85
3-4

85
3-4


251
5 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
225
3

85
3-4

74
9

81
6


240
6 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
140
18

74
9

83
5

77
8


234
7 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
183
8

79
7

70
11

83
5


232
8 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
184
6

77
8

81
6

74
9


232
9 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
185
5

83
5

79
7

68
12


230
10 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
127
26

68
12

68
12

79
7


215
11 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
143
15

72
10

72
10

70
11


214
12 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
130
24

65
13

77
8

56
17


198
13 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
145
12

70
11

50
20

72
10


192
14 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
134
22

63
14

52
19

63
14


178
15 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
137
20

61
15

65
13

50
20


176
16 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 8875)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
87
68
37
2
43
41-48
40
1
63
14

59
16


165
17 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
172
9

56
17

61
15

46
25-32


163
18 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 4495)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
100
47
40
1
46
25-32

59
16

52
19


157
19 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
135
21

48
21-24

54
18

54
18


156
20 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 3827)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
91
61
37
2
44
33-40
40
1
46
25-32

65
13


155
21 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 10568)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
117
29

48
21-24

56
17

44
33-40


148
22 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
26
220
40
1
43
41-48
40
1
42
49-56
40
1
61
15


146
23 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
144
13

54
18

44
33-40

48
21-24


146
24 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
129
25

59
16

43
41-48

44
33-40


146
25 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
146
11

52
19

46
25-32

44
33-40


142
26 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4772)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
133
23

48
21-24

43
41-48

48
21-24


139
27 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
17

50
20

43
41-48

46
25-32


139
28 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
115
32

46
25-32

46
25-32

46
25-32


138
29 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
143
16

46
25-32

48
21-24

44
33-40


138
30 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
95
54
40
1
43
41-48
40
1
48
21-24

46
25-32


137
31 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 693)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
143
14

48
21-24

43
41-48

46
25-32


137
32 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
76
89
40
1
44
33-40
40
1
44
33-40
40
1
48
21-24


136
33 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 5690)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
48
160
30
5-8
44
33-40
37
2
46
25-32
40
1
46
25-32


136
34 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
157
10

46
25-32

48
21-24

42
49-56


136
35 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
64
107
26
9-12
43
41-48
31
5-6
43
41-48
26
9-12
48
21-24


134
36 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 1440)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
75
91
40
1
44
33-40
37
2
44
33-40
31
5-6
46
25-32


134
37 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 3238)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

35
3
42
49-56
37
2
48
21-24

44
33-40


134
38 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 3659)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
107
36
37
2
43
41-48
37
2
46
25-32
37
2
44
33-40


133
39 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
92
58
40
1
44
33-40
37
2
46
25-32
40
1
43
41-48


133
40 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4903)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
86
70
40
1
46
25-32

44
33-40
40
1
43
41-48


133
41 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
139
19

43
41-48
37
2
46
25-32
37
2
43
41-48


132
42 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4770)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
108
35
40
1
46
25-32

43
41-48
35
3
43
41-48


132
43 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
115
31

46
25-32

43
41-48
35
3
42
49-56


131
44 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
102
44
40
1
46
25-32

41
57-64
37
2
43
41-48


130
45 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
98
49
40
1
43
41-48
40
1
41
57-64
40
1
44
33-40


128
46 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 4243)
UKS Giżycko (WMZ)
106
38
40
1
43
41-48
40
1
42
49-56
35
3
43
41-48


128
47 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 4959)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
101
46
40
1
44
33-40
40
1
44
33-40
40
1



128
48 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 3687)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
81
77
35
3
41
57-64
30
7
44
33-40
32
5
42
49-56


127
49 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
73
92
35
3
42
49-56
37
2
38
E
40
1
46
25-32


126
50 SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 2390)
LZS Żywocice (OPO)
115
30

41
57-64
40
1
42
49-56
40
1
43
41-48


126
51 CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 1438)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
64
108
31
5-6
42
49-56
31
5-6
42
49-56
33
4
42
49-56


126
52 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 1041)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

40
1
42
49-56
40
1
42
49-56
40
1
41
57-64


125
53 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
90
62
40
1
41
57-64
37
2
41
57-64
40
1
42
49-56


124
54 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4774)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

37
2
44
33-40
40
1
41
57-64
37
2
38
E


123
55 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
106
37
35
3

40
1
46
25-32
35
3
41
57-64


122
56 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
105
39
35
3

37
2
44
33-40
40
1
42
49-56


121
57 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
103
41
37
2

37
2
38
E
40
1
43
41-48


118
58 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2817)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
49
151
33
4
41
57-64
35
3
36
E
40
1
41
57-64


118
59 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
102
45
37
2

40
1
44
33-40
37
2



118
60 PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

31
6
32
E
32
5
41
57-64
35
3
44
33-40


117
61 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 4957)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
95
53
37
2
42
49-56
37
2
38
E
37
2



117
62 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 7112)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
73
95
28
9
42
49-56
35
3
42
49-56
32
5
33
E


117
63 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 7320)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
123
27

41
57-64
37
2

37
2
38
E


116
64 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 4497)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
94
56
37
2

37
2

40
1
41
57-64


115
65 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4644)
LKTS Luboń (WLP)
63
110
35
3
36
E
37
2

37
2
41
57-64


114
66 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 1445)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
20
243
26
9-12
42
49-56
26
9-12
42
49-56
29
7-8
30
E


114
67 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 1450)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
41
177
35
3
42
49-56
29
7-8
30
E
26
9-12
41
57-64


113
68 NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 801)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
52
141
32
5
33
E
35
3
42
49-56
37
2
38
E


113
69 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5696)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
18
249
26
9-12
44
33-40
35
3

33
4
34
E


113
70 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 1932)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
8
303
29
7-8

33
4
41
57-64
37
2
42
49-56


112
71 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 5132)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
79
83
37
2

35
3

37
2



109
72 WOJCIAK Adam (2008 #48090 LO 6756)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
88
65
37
2

35
3
36
E
35
3
36
E


109
73 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
95
51
33
4

40
1
43
41-48
33
4



109
74 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 3952)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

40
1

33
4

35
3



108
75 ŚCIANA Adrian (2008 #46286 LO 7409)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
80
81
37
2
41
57-64
35
3

32
5



108
76 JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 8383)
UKS Dalachów (OPO)
94
55
37
2

35
3

35
3



107
77 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 5309)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
48
158
27
9-10
41
57-64
33
4
34
E
31
6
32
E


107
78 NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 9097)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
36
188
35
3

35
3

35
3



105
79 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 4106)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
102
43
40
1
41
57-64
37
2

26
9-12



104
80 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
92
59
33
4

33
4

37
2



103
81 ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

33
4

33
4

37
2



103
82 SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 4963)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
75
90
33
4

35
3

35
3



103
83 BRZOZOWSKI Franciszek (2008 #45864 LO 6153)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
31
210
30
5-8
31
E
30
5-8
41
57-64
30
5-8
31
E


103
84 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 4459)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
96
50
37
2

32
5

33
4



102
85 KUTA Błażej (2008 #48952 LO 9789)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
233
31
6

35
3

35
3



101
86 SAŁAGA Szymon (2008 #46606 LO 7374)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
82
76
32
5

31
5-6

37
2



100
87 SULEJ-MICHALSKI Wiktor (2008 #48968 LO 8527)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
50
145
34
3-4

31
6

35
3



100
88 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 4935)
LZS Jastrzębie (KPM)
49
155
32
5

35
3

33
4



100
89 NOWAK Maciej (2008 #47969 LO 7013)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
65
105
37
2

31
6

32
5



100
90 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 6043)
MTS Kwidzyn (POM)
95
52
28
9

35
3

35
3
36
E


99
91 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
50
147
32
5

33
4

33
4
34
E


99
92 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 1595)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
48
163
34
3-4

32
5

33
4



99
93 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 4962)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
76
87
35
3

33
4

31
6



99
94 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7573)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
103
40
37
2

31
5-6

31
5-6



99
95 CZEKAŁA Mateusz (2008 #49929 LO 6680)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

33
4

33
4

31
6
32
E


98
96 BOŁĄDŹ Krzysztof (2008 #43453 LO 3624)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
43
169
27
9-10

29
8

27
9-10
41
57-64


97
97 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
80
79
32
5

32
5

33
4



97
98 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7066)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
93
57
32
5

33
4

31
6
32
E


97
99 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 5615)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
41
175
32
5
33
E
31
6
32
E
31
6
32
E


97
100 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
99
48
31
5-6

35
3

31
5-6



97
101 KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 2926)
MOKSIR Czchów (MŁP)
80
82
33
4

30
7

33
4



96
102 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 4067)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
77
86
33
4

31
6

32
5



96
103 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 9044)
UKS ATS Białystok (PDL)

29
7-8

33
4

33
4



95
104 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 5250)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
78
84
31
5-6

29
7-8

33
4
34
E


94
105 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 674)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
18
246
30
7

33
4

31
6



94
106 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 1783)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

32
5

31
6

31
6



94
107 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 6252)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
80
80
35
3
36
E
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E


94
108 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 6993)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
62
113
33
4

30
7

30
7



93
109 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 8277)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
85
73
32
5

32
5

29
7-8



93
110 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7659)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)

35
3

31
5-6

27
10



93
111 KOT Szymon (2008 #42986 LO 3859)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
62
112
31
5-6

26
9-12

35
3



92
112 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
76
88
27
9-10

32
5

33
4



92
113 PAŁKA Dawid (2008 #49999 LO 7018)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

33
4

26
9-12

33
4



92
114 JANASZ Patryk (2008 #48726 LO 8462)
MKS STS Lubartów (LLS)
36
189
28
9

33
4

31
5-6



92
115 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 3950)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

35
3

26
9-12

31
6



92
116 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 1569)
LUKS Chełmno (KPM)
59
117
31
6
32
E
32
5

27
9-10
28
E


92
117 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 4958)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
53
139
28
9
29
E
32
5

30
7



91
118 STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 1608)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

30
5-8

30
7
31
E
30
7



91
119 HEMID Sharif (2008 #45880 LO 6154)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
53
136
30
5-8
31
E
30
5-8

30
5-8



91
120 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
66
102
31
6

30
7
31
E
28
9
29
E


91
121 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 2495)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
61
115
30
7
31
E
31
6
32
E
27
9-10
28
E


91
122 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 6259)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
54
131
33
4

30
5-8
31
E
26
9-12
27
E


91
123 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 10502)
MRKS Gdańsk (POM)



65
9

26
11



91
124 KRUKOWSKI Franciszek (2008 #47311 LO 1568)
LUKS Chełmno (KPM)
12
282
27
9-10
28
E
31
6

30
7
31
E


90
125 MAJEWSKI Radosław (2008 #45798 LO 7131)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
87
67
33
4

30
7

27
9-10



90
126 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 5675)
KS START Nowy Sącz (MŁP)

26
9-12
27
E
31
6

31
6



89
127 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 1609)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

30
5-8

29
8
30
E
29
8



89
128 DURDA Michał (2008 #50152 LO 7902)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)

16
17-24

29
7-8
30
E
31
5-6
42
49-56


88
129 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 2075)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
18
249
26
11

31
6

31
6



88
130 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 3245)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
56
128
30
7
31
E
26
9-12
27
E
29
8
30
E


88
131 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 4062)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
49
150
29
8

30
7

29
8



88
132 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 3234)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
66
104
26
9-12
27
E
33
4
34
E
26
9-12
27
E


88
133 JĘCEK Dawid (2008 #50217 LO 8324)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12

30
7

31
5-6



87
134 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 1454)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
26
218
29
7-8
30
E
26
9-12
27
E
29
7-8
30
E


87
135 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 2110)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
59
118
29
8
30
E
31
6

26
11



87
136 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1090)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
54
133
30
5-8
31
E
27
10

28
9



86
137 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 1802)
KS GOTYK Toruń (KPM)
58
119
30
7

25
11-12

29
8
30
E


85
138 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 5048)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
85
71
30
5-8

26
9-12

29
7-8



85
139 STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO 6253)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
42
173
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E
26
9-12
27
E


85
140 ORTYL Oliwier (2008 #45268 LO 5880)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
41
174
33
4

29
8

23
13-14



85
141 TYLEC Nikodem (2008 #48393 LO 7381)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
69
98
26
11

29
7-8

29
7-8



84
142 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 5133)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
49
156
27
10

26
11

30
7



83
143 SIMSON Marcin (2008 #50022 LO 7125)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

31
6

29
8

23
13-14



83
144 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4897)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

22
13-16

29
8
30
E
30
7



82
145 FARYS Piotr (2008 #45868 LO 6152)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
20
242
30
5-8

22
13-16

30
5-8



82
146 TYLEC Gabriel (2008 #48392 LO 7380)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
49
149
24
13

29
7-8

29
7-8



82
147 CHOJNACKI Tymoteusz (2008 #48848 LO 2113)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
53
137
27
10
28
E
26
11

28
9



82
148 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 5142)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
43
170
26
11

29
8

27
10



82
149 CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3562)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

30
5-8

26
9-12

26
9-12



82
  MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 8320)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

30
5-8

26
9-12

26
9-12



82
151 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9718)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

26
9-12

29
8

26
9-12



81
152 STAŚKIEWICZ Rafał (2008 #47433 LO 3539)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
62
111
29
8

27
10

25
11-12



81
153 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 585)
KS Mysław (ŚLS)
49
153
26
9-12
27
E
26
9-12

26
9-12
27
E


80
154 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 2109)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
52
143
31
6
32
E
28
9

20
17



80
155 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 7933)
GKTS Gdańsk (POM)
50
148
30
7

29
8

20
17



79
156 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 2108)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
31
207
30
7
31
E
30
7

18
19



79
157 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 5274)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
67
101
26
9-12

26
9-12

26
9-12



78
158 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7577)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
56
126
26
9-12

26
9-12

26
9-12



78
159 ZABOROWSKI Igor (2008 #49924 LO 6675)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

25
11-12

27
9-10

25
11-12
26
E


78
160 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 2252)
KTS Wijewo (WLP)

27
9-10

26
11

25
11-12



78
161 WESOŁOWSKI Hubert (2008 #48986 LO 3444)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
40
179
22
13-16

26
9-12

29
7-8



77
162 BARTCZAK Kaleb (2008 #48437 LO 8519)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
24
224
24
13

26
11

27
10



77
163 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 6808)
KSTS Krosno (PKR)
21
239
25
12

25
12

27
10



77
164 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7576)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
66
103
29
7-8

26
9-12

22
13-16



77
165 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 10257)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



40
1
41
57-64
35
3



76
166 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3326)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
49
152
20
17

27
10

29
8



76
167 KLINOWSKI Paweł (2008 #47811 LO 6260)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
13
275
26
9-12

22
13-16
23
E
26
9-12
27
E


76
168 GIERASIMIUK Adam (2008 #49128 LO 662)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

24
13

28
9

24
13



76
169 CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 4040)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
27
214
22
15

27
10

26
11



75
170 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 6151)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
56
124
22
13-16

33
4
34
E
18
17-20
19
E


75
171 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 2123)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
68
99
32
5
33
E


32
5
41
57-64


74
172 PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 5985)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
34
201
16
17-24

26
9-12

32
5



74
173 KNEVELS Daniel (2008 #48542 LO 8740)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
22
231
26
9-12

22
13-16

26
9-12



74
174 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 3686)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
23
225
29
8

22
13-16

22
13-16
23
E


74
175 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 6099)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
54
130
27
10

29
8

18
17-20



74
176 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 757)
KS Dąbcze (WLP)

25
11-12

20
17
21
E
27
9-10



73
177 ZABIELSKI Maciej (2008 #50567 LO 9791)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

23
14

25
11-12

25
11-12



73
178 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 8694)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

23
13-14

27
10

23
13-14



73
179 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 7880)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)

25
12

25
12

23
14



73
180 KAJZER Maciej (2008 #49139 LO 756)
KS Dąbcze (WLP)

18
17-20

23
14
24
E
30
7



72
181 LIBURA Sebastian (2008 #50517 LO 9661)
MRKS Gdańsk (POM)

18
17-20

27
10

27
10



72
182 PODSKARBI Artur (2008 #49003 LO 6861)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
32
205
23
14

23
14

26
11



72
183 POST Wiktor (2010 #51042 LO 10505)
MRKS Gdańsk (POM)



48
17

22
15



70
184 UTYLSKI Kornel (2008 #45918 LO 5931)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
73
94
26
9-12

22
13-16

22
13-16



70
185 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 5697)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

26
9-12

22
13-16

22
13-16



70
186 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 1338)
MSZS Świdwin (ZPM)
90
62
35
3

35
3





70
187 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 3354)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

19
18

26
11

24
13



69
188 LEWANDOWSKI Oliwier (2008 #46478 LO 7179)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
71
96
37
2

32
5





69
189 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4728)
OKS Olesno (OPO)



31
6

37
2



68
190 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 8876)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

18
17-20

26
9-12
27
E
22
13-16
23
E


68
191 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 4974)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
54
132
27
9-10

21
15-16

20
17



68
192 KRAKOWIAK Bartosz (2008 #49588 LO 3948)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)



30
7

37
2



67
193 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3395)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
27
215
22
13-16

22
13-16

22
13-16
23
E


67
194 LEPICH David (2011 #49398 LO 2393)
LZS Żywocice (OPO)

35
3



31
5-6



66
195 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3327)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
21
240
22
15

19
18

25
12



66
196 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 9816)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

22
13-16

22
13-16

22
13-16



66
197 BUJARA Franciszek (2008 #49609 LO 4087)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

33
4

33
4





66
198 CIESIELSKI Leon (2008 #49426 LO 2682)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)



32
5

33
4



65
  SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 9984)
KTS Kołobrzeg (ZPM)



32
5

33
4



65
200 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 6481)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
91
60


33
4

32
5



65
201 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 832)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

21
16

22
13-16

22
13-16



65
202 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3318)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

25
12

21
16

19
18



65
203 MARKIEWICZ Michał (2008 #47942 LO 5982)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
52
144
16
17-24

22
13-16

26
9-12



64
204 STELMASZYK Maciej (2008 #49046 LO 6643)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
19
18

22
15

23
14



64
205 SMARZYK Bartosz (2008 #47864 LO 3435)
KS STELLA Gniezno (WLP)
86
69
31
6



32
5



63
206 SKŁADOŃ Norbert (2010 #50585 LO 9824)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

11
25

27
10

25
12



63
207 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 4961)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
9
294
24
13

25
12

14
22



63
208 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6892)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
48
159
25
11-12

25
12

13
21-24



63
209 GOLOTA Jan (2009 #50664 LO 9988)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



29
8

33
4



62
210 MARCINKOWSKI Tymoteusz (2008 #46900 LO 759)
KS Dąbcze (WLP)
48
162
21
15-16

22
15
23
E
18
17-20



62
211 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO 6637)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
18
246
26
11

23
14

13
23



62
212 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1110)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
65
106
30
7



31
5-6



61
213 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 9250)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
296
22
13-16

22
13-16

16
17-24
17
E


61
214 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 7306)
MOSM Tychy (ŚLS)
30
212
22
13-16

16
17-24

22
13-16



60
215 CERKIEWNIK Oskar (2008 #49016 LO 9091)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

29
7-8

31
6





60
216 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO 6644)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
23
14

24
13

12
24



59
217 MIACZKOWSKI Adrian (2008 #50853 LO 10258)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



28
9

30
7



58
218 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2697)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
73
93


29
7-8

29
7-8



58
219 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 6254)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
8
312
22
13-16
23
E
22
13-16

13
21-24



58
220 NOWAK Mikołaj (2008 #48967 LO 8526)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
42
171
30
5-8

28
9





58
221 WYROBEK Oliwier (2008 #47077 LO 2238)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
47
166


28
9

29
8



57
222 ŚWIĘCKI Kacper (2008 #47940 LO 6268)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
61
114


31
5-6

26
9-12



57
223 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 928)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

22
13-16
23
E
16
17-24
17
E
16
17-24
17
E


57
224 MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 10017)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)



26
9-12

30
7



56
225 KÜHN Alan (2008 #50854 LO 10259)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



27
10

29
8



56
226 PAKOWSKI Filip (2008 #49884 LO 6400)
ŚKTS Świecie (KPM)

5
33-40

25
11-12

25
11-12
26
E


56
227 CHUDAK Jakub (2008 #46590 LO 3506)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
38
186
21
15-16

18
17-20

17
19-20



56
228 JASIŃSKI Nikodem (2009 #49427 LO 2683)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)

30
5-8

26
9-12





56
229 PORWIT Julian (2008 #50520 LO 9664)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)

27
10



28
9



55
230 KORZENIOWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 9140)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
40
179
29
7-8



26
9-12



55
231 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 9253)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
296
16
17-24

22
13-16

16
17-24
17
E


55
232 SŁABOŃ Szymon (2011 #50214 LO 8321)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12

29
8





55
233 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 4609)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
102
42
27
10

28
9





55
234 KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 2744)
CKIS Skawina (MŁP)
41
176
29
8

26
9-12





55
235 MATYJASZEK Mikołaj (2008 #47488 LO 4778)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)


1
E
26
9-12
27
E
26
9-12



54
236 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 4744)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

16
17-24

16
17-24

22
13-16



54
  MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 3746)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)

16
17-24

16
17-24

22
13-16



54
  ZDUNIAK Jakub (2008 #49785 LO 5404)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

16
17-24

22
13-16



54
239 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 588)
KS Mysław (ŚLS)
14
272
16
17-24

22
13-16

16
17-24



54
240 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2708)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

16
17-24

22
13-16

16
17-24



54
  ZUBRZYCKI Kacper (2008 #50527 LO 9708)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

22
13-16

16
17-24



54
242 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 5196)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
15
269
22
13-16

16
17-24

16
17-24



54
243 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 4690)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

22
13-16

16
17-24

16
17-24



54
  PAWŁOWSKI Piotr (2009 #49430 LO 2696)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

22
13-16

16
17-24

16
17-24



54
245 GRZESIUK Kiejstut (2008 #46407 LO 2074)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
34
198
29
8



24
13



53
246 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 7178)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
5
333
31
6

22
15





53
247 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 8322)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12



26
9-12



52
248 SIBILA Marek (2008 #48091 LO 6754)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
31
209
18
17-20

21
16

13
21-24



52
249 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 9774)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

21
15-16

18
17-20

13
21-24



52
250 PISARZOWSKI Konrad (2008 #45199 LO 587)
KS Mysław (ŚLS)
42
172
22
13-16

22
13-16

8
25-32



52
251 KULAS Krzysztof (2008 #48658 LO 791)
PANDA Sierakowice (POM)
26
219
25
12



25
12
26
E


51
252 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1877)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
52
142
25
11-12

25
12
26
E




51
253 KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 7103)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
25
222


24
13

26
11



50
254 BAKALARSKI Szymon (2008 #43587 LO 1651)
UKS Maków (ŁDZ)
83
74
28
9



22
15



50
255 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO 6647)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
21
16

20
17

9
27



50
256 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4905)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
38
187
22
13-16
23
E
26
9-12
27
E




50
257 NIEŚMIAŁEK Aleksander (2008 #48295 LO 8914)
ZS 27 Bydgoszcz (KPM)
53
138


27
9-10

22
13-16



49
258 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 9184)
UKS REMUS Miechucino (POM)

23
14

17
20

9
27



49
259 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 4971)
KS STELLA Gniezno (WLP)

23
13-14



25
11-12



48
260 MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 8078)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
60
116


26
9-12

22
13-16



48
261 BŁASZCZYK Tobiasz (2008 #43798 LO 2232)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
88
66


30
7

18
17-20



48
262 STAWARZ Ignacy (2008 #47999 LO 5212)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
39
182
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
263 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 5275)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
35
193
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
264 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 6959)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
16
261
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
265 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 4307)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
6
319
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
266 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 8906)
KS Mysław (ŚLS)
6
321
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
267 ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 9709)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
268 CESARZ Franciszek (2008 #49623 LO 4214)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

8
25-32

16
17-24

22
13-16



46
269 KUCZKOWSKI Łukasz (2008 #50508 LO 9630)
PANDA Sierakowice (POM)

18
17-20

12
24

15
21
16
E


46
270 JAROSIŃSKI Bartosz (2008 #49521 LO 3378)
UKS Maków (ŁDZ)

20
17



25
12



45
271 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 1137)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

19
17-18

13
21-23

13
21-24



45
272 KUTA Michał (2009 #50566 LO 9790)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



22
13-16

22
13-16



44
273 PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 10265)
KSTS Krosno (PKR)



23
14

21
16



44
274 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 10073)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)



25
11-12

19
17-18



44
275 BLACHA Adrian (2009 #50834 LO 10235)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



26
11

18
19



44
276 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3323)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

14
22

13
23

17
20



44
277 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 6763)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
21
238
9
25-28

24
13
25
E
9
25-28
10
E


44
278 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO 2300)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
5
323
22
13-16

22
13-16





44
279 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO 6650)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
17
20

18
19

8
28



43
280 SZMIGIELSKI Bartłomiej (2008 #47155 LO 2630)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
36
191
21
16

22
15





43
281 TYMCZYK Hubert (2008 #50478 LO 9542)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)

25
11-12

18
17-20





43
282 MINDOWICZ Mateusz (2008 #50734 LO 10091)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)



20
17

22
13-16



42
283 DOMAŃSKI Gabriel (2009 #50623 LO 9913)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)



21
15-16

21
15-16



42
284 SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 5798)
MRKS Gdańsk (POM)



23
14

19
18



42
285 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 9187)
UKS REMUS Miechucino (POM)



25
12

17
20



42
286 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1660)
UKS Maków (ŁDZ)
55
129
23
14



18
19



41
287 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 6401)
ŚKTS Świecie (KPM)

16
17-24

8
25-32

16
17-24
17
E


41
288 CIESIELSKI Maciej (2008 #48766 LO 10264)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
109
34




40
1



40
289 KRAKOWSKI Sebastian (2008 #48302 LO 5842)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
34
196
8
25-32

16
17-24

16
17-24



40
290 STRZEMIŃSKI Wiktor (2008 #49978 LO 6928)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

8
25-32

16
17-24

16
17-24



40
291 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 9411)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
6
319
16
17-24

8
25-32

16
17-24



40
292 KURZEJA Alan (2009 #50526 LO 9706)
MTS Kwidzyn (POM)

18
17-20

14
22

8
28



40
293 ASK Oskar (2008 #49047 LO 6636)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
18
19

15
21

7
29



40
294 GRALA Hubert (2008 #47871 LO 9358)
JKS Poznań (WLP)
49
154
21
15-16

19
18





40
295 MIELCAREK Franciszek (2008 #50860 LO 10268)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)



18
19

21
15-16



39
296 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO 5617)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
18
246
26
11



13
21-24



39
297 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO 6652)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
15
21

17
20

7
30



39
298 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 5272)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24

22
13-16



38
299 BANASZKIEWICZ Maksymilian (2008 #48525 LO 4331)
LKS Koluszki (ŁDZ)

19
18



19
18



38
300 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 1268)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)



23
14

15
21



38
301 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

16
17-24

22
13-16





38
302 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 1139)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
48
161
19
17-18

18
17-20





37
303 PRZYBYLSKI Michał (2008 #50798 LO 10176)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



14
22

22
15



36
304 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 10067)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)



18
17-20

18
17-20



36
305 OLIŃSKI Aleksander (2008 #48529 LO 10469)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
50
146




35
3



35
306 WIECZOREK Gracjan (2010 #49858 LO 6157)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)

22
13-16



13
21-24



35
307 BIEGACZ Bartosz (2008 #49503 LO 3315)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

12
24

12
24

11
25



35
308 KRZECZKOWSKI Bartosz (2008 #44597 LO 5792)
MRKS Gdańsk (POM)
58
122
35
3







35
309 GAWROŃSKI Paweł (2008 #47347 LO 7047)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
23
226
9
25-28

12
24

13
21-24



34
310 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 3629)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
16
257
16
17-24



16
17-24
17
E


33
311 WYPYCH Tomasz (2008 #49757 LO 5219)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

8
25-32

16
17-24

8
25-32
9
E


33
312 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6914)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
5
331
9
25-28

17
20

7
29-32



33
313 KACZMAREK Igor (2008 #49647 LO 4396)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

13
21-24

13
23

7
29-32



33
314 PINDARA Damian (2008 #48414 LO 7599)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)

18
17-20

15
21





33
315 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
85
72
33
4







33
316 RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 5797)
MRKS Gdańsk (POM)
33
203




32
5



32
317 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 5316)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)



13
21-23

19
18



32
318 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 10397)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)



16
17-24

16
17-24



32
  DANIŁOWICZ FIlip (2008 #50801 LO 10182)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)



16
17-24

16
17-24



32
  MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 5983)
SIEMACHA Kraków (MŁP)



16
17-24

16
17-24



32
  PIOTROWSKI Rafał (2010 #49765 LO 5267)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24

16
17-24



32
322 KULESZA Nikodem (2008 #46350 LO 9702)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
10
285
9
25-28

14
22

9
25-28



32
323 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 5216)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

16
17-24

8
25-32



32
324 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 1422)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

16
17-24

8
25-32

8
25-32



32
  OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 4699)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

16
17-24

8
25-32

8
25-32



32
326 MIKITA Paweł (2009 #50475 LO 9530)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)

16
17-24

16
17-24





32
327 BACH Franciszek (2008 #51209 LO 10714)
SUDOVIA Szudziałowo (PDL)





31
5-6



31
  CZUPRETA Antoni (2008 #50940 LO 10364)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





31
5-6



31
329 KUREK Alan (2008 #50724 LO 10068)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)



18
17-20

13
21-24



31
330 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 7193)
UKS TENISISTA Rudno (POM)

18
17-20

13
23





31
331 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO 4333)
LKS Koluszki (ŁDZ)
19
245
31
6







31
332 ROSZKOWSKI Jakub (2008 #50584 LO 9821)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

31
6







31
333 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 2887)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
19
244
8
28

15
21

7
29-32



30
334 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO 9757)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

13
23

11
25

6
31



30
335 SOKOŁOWSKI Ksawery (2008 #50652 LO 9973)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



30
7





30
336 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 10627)
LZS Żywocice (OPO)





29
7-8



29
  SPYCHALSKI Patryk (2008 #51034 LO 10496)
GKTS Gdańsk (POM)





29
8



29
  STAWCZYK Michał (2008 #51028 LO 10488)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





29
8



29
  TUCHOWSKI Filip (2008 #49809 LO 5609)
UKS KĘPA Dębica (PKR)





29
8



29
  TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 10102)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)





29
7-8



29
341 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 10233)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



15
21

14
22



29
342 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO 4637)
LKTS Luboń (WLP)
23
227
29
8







29
343 DARŁAK Karol (2008 #43659 LO 6075)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)

29
8







29
344 BENIAK Mateusz (2008 #50071 LO 7425)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)





28
9



28
  CZAJKA Dawid (2008 #46305 LO 9903)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
58
123




28
9



28
  KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 10486)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





28
9



28
347 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 1455)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

4
33-48

8
25-32

16
17-24



28
348 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 10012)
WITNICZANIN Witnica (LBU)





27
10



27
  ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 949)
STS Dębno (ZPM)





27
9-10



27
350 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 3244)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

5
33-40

5
33-40

16
17-24
17
E


27
351 JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 5269)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24

11
25



27
352 OCHALIK Konrad (2008 #51048 LO 10512)
SIEMACHA Kraków (MŁP)





26
9-12



26
  SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 9978)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





26
9-12



26
  TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 10103)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)





26
9-12



26
355 WRZESIŃSKI Bartosz (2008 #48338 LO 9823)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
48
157
26
9-12







26
356 OSIŃSKI Paweł (2008 #48339 LO 9822)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
47
165
26
9-12







26
357 KONOŃCZUK Maciej (2008 #50582 LO 9819)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

26
9-12







26
  KONOŃCZUK Paweł (2008 #50583 LO 9820)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

26
9-12







26
  SIWEK Kacper (2008 #46910 LO 3560)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

26
9-12







26
360 MIKLEWICZ Olaf (2008 #51060 LO 10528)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





25
11-12



25
  WRÓBEL Tomasz (2009 #50143 LO 7873)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)





25
12



25
  ZAWALSKI Krzysztof (2008 #47574 LO 7042)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
52
140




25
11-12



25
363 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 1801)
KS GOTYK Toruń (KPM)



16
17-24

8
25-32
9
E


25
364 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO 2301)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
70
97
25
11-12







25
365 KUTA Michał (1999 #36905 LO 7512)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)

25
12







25
366 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 10588)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)





24
13



24
367 GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 2212)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)



8
25-32

16
17-24



24
  KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 10260)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)



8
25-32

16
17-24



24
369 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 8252)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)

8
25-32

8
25-32

8
25-32



24
370 KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO 10307)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
58
121


24
13





24
  MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 10288)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)



24
13





24
  RYBARSKI Mateusz (2008 #46481 LO 7182)
UKS TENISISTA Rudno (POM)



24
13





24
373 HAWEŁKO Kacper (2010 #49958 LO 6778)
LUKS Chełmno (KPM)

16
17-24

8
25-32





24
  KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 4700)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

16
17-24

8
25-32





24
375 BAŁAGA Mateusz (2008 #50516 LO 9660)
MRKS Gdańsk (POM)

24
13







24
376 BIAŁY Dariusz (2008 #51108 LO 10590)
ULKS Ciechów (DŚL)





23
13-14



23
  KANIEWSKI Witold (2009 #48716 LO 5787)
MRKS Gdańsk (POM)
16
260




23
14



23
  KURIATA Szymon (2008 #51144 LO 10633)
LKS ODRA Głoska (DŚL)





23
13-14



23
  MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO 7040)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
53
134




23
13-14



23
380 BOGUSZ Filip (2009 #48727 LO 7366)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)





22
13-16



22
  MATYSIAK Mateusz (2008 #46409 LO 10533)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
81
78




22
13-16



22
  NIESLER Daniel (2008 #51174 LO 10670)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)





22
13-16



22
  STAWARSKI Łukasz (2008 #51152 LO 10641)
LKS CZARNI Gorzyce (ŚLS)





22
13-16



22
  ŻMUDZIŃSKI Bartosz (2008 #51087 LO 10560)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)





22
13-16



22
385 LITWIN Patryk (2008 #49732 LO 5013)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



22
13-16





22
  POWĘSKA Nikodem (2008 #48375 LO 10076)
LUKS Stróża (LLS)
26
221


22
13-16





22
  TERELAK Filip (2008 #49733 LO 5014)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



22
13-16





22
  WIELGUS Błażej (2008 #45894 LO 10075)
LUKS Stróża (LLS)
58
120


22
13-16





22
389 CHĘCIŃSKI Michał (2008 #45753 LO 5689)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
35
192
22
13-16







22
390 SAPIŃSKI Piotr (2008 #44714 LO 3830)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
34
200
22
13-16







22
391 MACIĄG Marian (2009 #47032 LO 9141)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
16
257
22
13-16







22
392 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 833)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

22
15







22
  WINCEK Michał (2009 #50515 LO 9659)
MRKS Gdańsk (POM)

22
15







22
394 BRUKALSKI Karol (1986 #5112 LO )
()





21
15-16



21
  KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 10624)
UKS Maków (ŁDZ)





21
16



21
  KUBACKI Cyprian (2008 #47586 LO 2233)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
27
216




21
15-16



21
  KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9834)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)





21
15-16



21
  SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 6543)
UKS LIS Sierakowice (POM)





21
16



21
  SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 10530)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





21
15-16



21
400 LIS Tomasz (2008 #47636 LO 9252)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
4
337
8
25-32

5
33-40

8
25-32



21
401 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 9249)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
17
255
8
25-32

8
25-32

5
33-37



21
402 LIGMANOWSKI Jakub (2008 #49752 LO 5193)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

8
25-32

5
33-37



21
403 JODŁOWSKI Oskar (2008 #49355 LO 2004)
UKS MOSIR Dukla (PKR)



21
16





21
404 BERGER Wiktor (2012 #50332 LO 8970)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

11
25

10
26





21
405 LIPSKI Adam (2009 #46431 LO 5794)
MRKS Gdańsk (POM)
34
194
21
16







21
406 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO 3356)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

21
16







21
407 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 10285)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)





20
17



20
408 WASIELEWSKI Dawid (2008 #45504 LO 2494)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
7
317
13
21-24



7
29-32



20
409 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 10642)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





19
17-19



19
  MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 1115)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
30
211




19
17-18



19
411 PITAK Oskar (2008 #49354 LO 2003)
UKS MOSIR Dukla (PKR)



19
18





19
  YELISIJEV Serhii (2009 #50518 LO 9662)
MRKS Gdańsk (POM)



19
18





19
413 ANTOSZCZYK Adam (2008 #51058 LO 10526)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





18
17-20



18
  BIAŁEK Filip (2008 #50681 LO 10008)
KTS Tarnobrzeg (PKR)





18
17-20



18
  BIAŁEK Jakub (2008 #50682 LO 10009)
KTS Tarnobrzeg (PKR)





18
17-20



18
  CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 10527)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





18
17-20



18
  GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 10583)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)





18
17-20



18
  JAWORSKI Hubert (2009 #50020 LO 7123)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)





18
17-20



18
  KUROWSKI Maksymilian (2008 #49418 LO 2527)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)





18
17-20



18
  KWIECINSKI Hubert (2011 #49233 LO 1068)
UKS SMECZ Konin (WLP)





18
17-20



18
  MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 2524)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
9
294




18
17-20



18
  PIASECKI Mateusz (2008 #51067 LO 10536)
SRS Łomna (MAZ)





18
17-20



18
423 KOŁTONOWSKI Oliwier (2008 #49751 LO 5192)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

5
33-40

5
33-40

8
25-32



18
424 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 9257)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)

5
33-40

8
25-32

5
33-37



18
425 TOCZEK Tymoteusz (2008 #50836 LO 10237)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



18
19





18
426 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 3801)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)





17
20



17
  WILK Antoni (2008 #51164 LO 10656)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





17
19-20



17
428 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 10582)
LUKS Chełmno (KPM)





16
17-24
17
E


17
429 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 5979)
SIEMACHA Kraków (MŁP)

5
33-40

8
25-32

4
41-48



17
430 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 10646)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)





16
17-24



16
431 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 6924)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
6
318


8
25-32

8
25-32



16
  SKRZYPIEC Patryk (2008 #48201 LO 2222)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
53
135


8
25-32

8
25-32



16
433 DAHM Alan (2009 #49887 LO 6471)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)



16
17-24





16
  KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4896)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
39
183


16
17-24





16
435 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 7789)
AKS Mikołów (ŚLS)

8
25-32

8
25-32





16
436 KOWALCZYK Bartosz (2007 #50554 LO 9743)
KS UNIA Naprawa (MŁP)

16
17-24







16
437 KOGUT Kajetan (2010 #51141 LO 10630)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)





15
21



15
438 PAWELEC Tomasz (2008 #49173 LO 896)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)



5
33-40
6
E
8
25-32
9
E


15
439 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 891)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

5
33-40

5
33-40

5
33-40



15
440 FOLTYN Maksymilian (2008 #46459 LO 7060)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)





13
21-24
14
E


14
441 LEŚNICZAK ADRIAN (2009 #49409 LO 2482)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

7
29-32



7
29-32



14
442 ADAMCZYK Jan (2010 #51162 LO 10654)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





13
21-24



13
  GĄSIOROWSKI Piotr (2010 #51111 LO 10593)
ULKS Ciechów (DŚL)





13
21-24



13
  KOLKE Błażej (2010 #49995 LO 6997)
UKS ORLIK Gdynia (POM)





13
23



13
  PUKA Arkadiusz (2009 #49444 LO 2849)
GIM-TIM 5 Stalo