Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
250
1

90
2

100
1




190
2 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
240
2

100
1

85
3-4




185
3 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
199
4

85
3-4

90
2




175
4 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
183
7

81
6

85
3-4




166
5 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
185
5

83
5

79
7




162
6 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
225
3

85
3-4

74
9




159
7 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
184
6

77
8

81
6




158
8 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
140
18

74
9

83
5




157
9 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
183
8

79
7

70
11




149
10 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
143
15

72
10

72
10




144
11 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
130
24

65
13

77
8




142
12 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
127
26

68
12

68
12




136
13 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
137
20

61
15

65
13




126
14 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
145
12

70
11

50
20




120
15 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
172
9

56
17

61
15




117
16 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
134
22

63
14

52
19




115
17 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 8875)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
87
68
37
2
43
41-48
40
1
63
14




106
18 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 4495)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
100
47
40
1
46
25-32

59
16




105
19 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 10568)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
117
29

48
21-24

56
17




104
20 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
135
21

48
21-24

54
18




102
21 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
129
25

59
16

43
41-48




102
22 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
146
11

52
19

46
25-32




98
23 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
144
13

54
18

44
33-40




98
24 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
157
10

46
25-32

48
21-24




94
25 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
143
16

46
25-32

48
21-24




94
26 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
17

50
20

43
41-48




93
27 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
115
32

46
25-32

46
25-32




92
28 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
95
54
40
1
43
41-48
40
1
48
21-24




91
29 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 693)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
143
14

48
21-24

43
41-48




91
30 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4772)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
133
23

48
21-24

43
41-48




91
31 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 3238)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

35
3
42
49-56
37
2
48
21-24




90
32 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 3827)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
91
61
37
2
44
33-40
40
1
46
25-32




90
33 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
92
58
40
1
44
33-40
37
2
46
25-32




90
34 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 5690)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
48
160
30
5-8
44
33-40
37
2
46
25-32




90
35 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4903)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
86
70
40
1
46
25-32

44
33-40




90
36 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 3659)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
107
36
37
2
43
41-48
37
2
46
25-32




89
37 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
139
19

43
41-48
37
2
46
25-32




89
38 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4770)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
108
35
40
1
46
25-32

43
41-48




89
39 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
115
31

46
25-32

43
41-48




89
40 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 4959)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
101
46
40
1
44
33-40
40
1
44
33-40




88
41 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
76
89
40
1
44
33-40
40
1
44
33-40




88
42 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 1440)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
75
91
40
1
44
33-40
37
2
44
33-40




88
43 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
102
44
40
1
46
25-32

41
57-64




87
44 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
64
107
26
9-12
43
41-48
31
5-6
43
41-48




86
45 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 3687)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
81
77
35
3
41
57-64
30
7
44
33-40




85
46 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 4243)
UKS Giżycko (WMZ)
106
38
40
1
43
41-48
40
1
42
49-56




85
47 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
26
220
40
1
43
41-48
40
1
42
49-56




85
48 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 4774)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

37
2
44
33-40
40
1
41
57-64




85
49 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 1041)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

40
1
42
49-56
40
1
42
49-56




84
50 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 7112)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
73
95
28
9
42
49-56
35
3
42
49-56




84
51 CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 1438)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
64
108
31
5-6
42
49-56
31
5-6
42
49-56




84
52 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 1445)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
20
243
26
9-12
42
49-56
26
9-12
42
49-56




84
53 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
98
49
40
1
43
41-48
40
1
41
57-64




84
54 SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 2390)
LZS Żywocice (OPO)
115
30

41
57-64
40
1
42
49-56




83
55 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
90
62
40
1
41
57-64
37
2
41
57-64




82
56 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
106
37
35
3

40
1
46
25-32




81
57 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
102
45
37
2

40
1
44
33-40




81
58 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 4957)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
95
53
37
2
42
49-56
37
2
38
E




80
59 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
73
92
35
3
42
49-56
37
2
38
E




80
60 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
105
39
35
3

37
2
44
33-40




79
61 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5696)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
18
249
26
9-12
44
33-40
35
3





79
62 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 4106)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
102
43
40
1
41
57-64
37
2





78
63 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 7320)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
123
27

41
57-64
37
2





78
64 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2817)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
49
151
33
4
41
57-64
35
3
36
E




77
65 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
95
51
33
4

40
1
43
41-48




76
66 ŚCIANA Adrian (2008 #46286 LO 7409)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
80
81
37
2
41
57-64
35
3





76
67 NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 801)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
52
141
32
5
33
E
35
3
42
49-56




75
68 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
103
41
37
2

37
2
38
E




75
69 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 5309)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
48
158
27
9-10
41
57-64
33
4
34
E




75
70 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 4497)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
94
56
37
2

37
2





74
71 PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

31
6
32
E
32
5
41
57-64




73
72 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4644)
LKTS Luboń (WLP)
63
110
35
3
36
E
37
2





73
73 WOJCIAK Adam (2008 #48090 LO 6756)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
88
65
37
2

35
3
36
E




73
74 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 3952)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

40
1

33
4





73
75 BRZOZOWSKI Franciszek (2008 #45864 LO 6153)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
31
210
30
5-8
31
E
30
5-8
41
57-64




72
76 JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 8383)
UKS Dalachów (OPO)
94
55
37
2

35
3





72
77 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 5132)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
79
83
37
2

35
3





72
78 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 1450)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
41
177
35
3
42
49-56
29
7-8
30
E




72
79 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 1932)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
8
303
29
7-8

33
4
41
57-64




70
80 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 1338)
MSZS Świdwin (ZPM)
90
62
35
3

35
3





70
81 NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 9097)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
36
188
35
3

35
3





70
82 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 4459)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
96
50
37
2

32
5





69
83 LEWANDOWSKI Oliwier (2008 #46478 LO 7179)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
71
96
37
2

32
5





69
84 SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 4963)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
75
90
33
4

35
3





68
85 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 4962)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
76
87
35
3

33
4





68
86 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7573)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
103
40
37
2

31
5-6





68
87 NOWAK Maciej (2008 #47969 LO 7013)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
65
105
37
2

31
6





68
88 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 4935)
LZS Jastrzębie (KPM)
49
155
32
5

35
3





67
89 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
99
48
31
5-6

35
3





66
90 KUTA Błażej (2008 #48952 LO 9789)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
22
233
31
6

35
3





66
91 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
92
59
33
4

33
4





66
92 BUJARA Franciszek (2008 #49609 LO 4087)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

33
4

33
4





66
  CZEKAŁA Mateusz (2008 #49929 LO 6680)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

33
4

33
4





66
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

33
4

33
4





66
95 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 1595)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
48
163
34
3-4

32
5





66
96 KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7659)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)

35
3

31
5-6





66
97 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 10502)
MRKS Gdańsk (POM)



65
9





65
98 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7066)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
93
57
32
5

33
4





65
99 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
50
147
32
5

33
4





65
100 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 5615)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
41
175
32
5
33
E
31
6
32
E




65
101 SULEJ-MICHALSKI Wiktor (2008 #48968 LO 8527)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
50
145
34
3-4

31
6





65
102 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 8277)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
85
73
32
5

32
5





64
103 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
80
79
32
5

32
5





64
104 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 1569)
LUKS Chełmno (KPM)
59
117
31
6
32
E
32
5





64
105 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 4067)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
77
86
33
4

31
6





64
106 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 6259)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
54
131
33
4

30
5-8
31
E




64
107 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 6043)
MTS Kwidzyn (POM)
95
52
28
9

35
3





63
108 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 674)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
18
246
30
7

33
4





63
109 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 2495)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
61
115
30
7
31
E
31
6
32
E




63
110 SAŁAGA Szymon (2008 #46606 LO 7374)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
82
76
32
5

31
5-6





63
111 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 1783)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

32
5

31
6





63
112 MAJEWSKI Radosław (2008 #45798 LO 7131)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
87
67
33
4

30
7





63
113 KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 2926)
MOKSIR Czchów (MŁP)
80
82
33
4

30
7





63
114 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 6993)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
62
113
33
4

30
7





63
115 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 6252)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
80
80
35
3
36
E
26
9-12
27
E




63
116 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 9044)
UKS ATS Białystok (PDL)

29
7-8

33
4





62
117 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
66
102
31
6

30
7
31
E




62
118 ORTYL Oliwier (2008 #45268 LO 5880)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
41
174
33
4

29
8





62
119 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 3234)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
66
104
26
9-12
27
E
33
4
34
E




61
120 JANASZ Patryk (2008 #48726 LO 8462)
MKS STS Lubartów (LLS)
36
189
28
9

33
4





61
121 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 4958)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
53
139
28
9
29
E
32
5





61
122 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 2110)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
59
118
29
8
30
E
31
6





61
123 STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 1608)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

30
5-8

30
7
31
E




61
124 HEMID Sharif (2008 #45880 LO 6154)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
53
136
30
5-8
31
E
30
5-8





61
125 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 2108)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
31
207
30
7
31
E
30
7





61
126 LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 3950)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)

35
3

26
9-12





61
127 CERKIEWNIK Oskar (2008 #49016 LO 9091)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

29
7-8

31
6





60
128 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 1609)
LKS ODRA Głoska (DŚL)

30
5-8

29
8
30
E




60
129 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 5250)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
78
84
31
5-6

29
7-8





60
130 SIMSON Marcin (2008 #50022 LO 7125)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

31
6

29
8





60
131 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 2109)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
52
143
31
6
32
E
28
9





60
132 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
76
88
27
9-10

32
5





59
133 KRUKOWSKI Franciszek (2008 #47311 LO 1568)
LUKS Chełmno (KPM)
12
282
27
9-10
28
E
31
6





59
134 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 4062)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
49
150
29
8

30
7





59
135 TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 7933)
GKTS Gdańsk (POM)
50
148
30
7

29
8





59
136 PAŁKA Dawid (2008 #49999 LO 7018)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

33
4

26
9-12





59
137 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 5675)
KS START Nowy Sącz (MŁP)

26
9-12
27
E
31
6





58
138 STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO 6253)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
42
173
26
9-12
27
E
30
5-8
31
E




58
139 NOWAK Mikołaj (2008 #48967 LO 8526)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
42
171
30
5-8

28
9





58
140 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1090)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
54
133
30
5-8
31
E
27
10





58
141 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 3245)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
56
128
30
7
31
E
26
9-12
27
E




58
142 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 2075)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
18
249
26
11

31
6





57
143 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 1454)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
26
218
29
7-8
30
E
26
9-12
27
E




57
144 KOT Szymon (2008 #42986 LO 3859)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
62
112
31
5-6

26
9-12





57
145 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 6151)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
56
124
22
13-16

33
4
34
E




56
146 JĘCEK Dawid (2008 #50217 LO 8324)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12

30
7





56
147 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 6099)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
54
130
27
10

29
8





56
148 BOŁĄDŹ Krzysztof (2008 #43453 LO 3624)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
43
169
27
9-10

29
8





56
149 STAŚKIEWICZ Rafał (2008 #47433 LO 3539)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
62
111
29
8

27
10





56
150 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 5048)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
85
71
30
5-8

26
9-12





56
151 CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3562)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

30
5-8

26
9-12





56
  JASIŃSKI Nikodem (2009 #49427 LO 2683)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)

30
5-8

26
9-12





56
  MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 8320)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

30
5-8

26
9-12





56
154 TYLEC Nikodem (2008 #48393 LO 7381)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
69
98
26
11

29
7-8





55
155 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 5142)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
43
170
26
11

29
8





55
156 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 9718)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

26
9-12

29
8





55
  SŁABOŃ Szymon (2011 #50214 LO 8321)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12

29
8





55
158 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 4609)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
102
42
27
10

28
9





55
159 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 7576)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
66
103
29
7-8

26
9-12





55
160 KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 2744)
CKIS Skawina (MŁP)
41
176
29
8

26
9-12





55
161 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 1802)
KS GOTYK Toruń (KPM)
58
119
30
7

25
11-12





55
162 CHOJNACKI Tymoteusz (2008 #48848 LO 2113)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
53
137
27
10
28
E
26
11





54
163 TYLEC Gabriel (2008 #48392 LO 7380)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
49
149
24
13

29
7-8





53
164 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 5133)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
49
156
27
10

26
11





53
165 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 2252)
KTS Wijewo (WLP)

27
9-10

26
11





53
166 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 585)
KS Mysław (ŚLS)
49
153
26
9-12
27
E
26
9-12





53
167 JASNOCH Krzysztof (2009 #48137 LO 7178)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
5
333
31
6

22
15





53
168 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4897)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

22
13-16

29
8
30
E




52
169 GIERASIMIUK Adam (2008 #49128 LO 662)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

24
13

28
9





52
170 ZABOROWSKI Igor (2008 #49924 LO 6675)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

25
11-12

27
9-10





52
171 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 5274)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
67
101
26
9-12

26
9-12





52
172 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 7577)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
56
126
26
9-12

26
9-12





52
173 FARYS Piotr (2008 #45868 LO 6152)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
20
242
30
5-8

22
13-16





52
174 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1877)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
52
142
25
11-12

25
12
26
E




51
175 GRABOWSKI Maksymilian (2010 #48605 LO 3686)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
23
225
29
8

22
13-16





51
176 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 8694)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

23
13-14

27
10





50
177 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4905)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
38
187
22
13-16
23
E
26
9-12
27
E




50
178 BARTCZAK Kaleb (2008 #48437 LO 8519)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
24
224
24
13

26
11





50
179 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6892)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
48
159
25
11-12

25
12





50
180 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 6808)
KSTS Krosno (PKR)
21
239
25
12

25
12





50
181 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 7880)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)

25
12

25
12





50
182 CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 4040)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
27
214
22
15

27
10





49
183 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 4961)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
9
294
24
13

25
12





49
184 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO 6637)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
18
246
26
11

23
14





49
185 KLINOWSKI Paweł (2008 #47811 LO 6260)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
13
275
26
9-12

22
13-16
23
E




49
186 POST Wiktor (2010 #51042 LO 10505)
MRKS Gdańsk (POM)



48
17





48
187 WESOŁOWSKI Hubert (2008 #48986 LO 3444)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
40
179
22
13-16

26
9-12





48
188 ZABIELSKI Maciej (2008 #50567 LO 9791)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

23
14

25
11-12





48
189 UTYLSKI Kornel (2008 #45918 LO 5931)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
73
94
26
9-12

22
13-16





48
190 KNEVELS Daniel (2008 #48542 LO 8740)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
22
231
26
9-12

22
13-16





48
191 BUKOWSKI Franciszek (2009 #48495 LO 5697)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

26
9-12

22
13-16





48
192 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 4974)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
54
132
27
9-10

21
15-16





48
193 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3326)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
49
152
20
17

27
10





47
194 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO 6644)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
23
14

24
13





47
195 DURDA Michał (2008 #50152 LO 7902)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)

16
17-24

29
7-8
30
E




46
196 PODSKARBI Artur (2008 #49003 LO 6861)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
32
205
23
14

23
14





46
197 KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3318)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

25
12

21
16





46
198 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 757)
KS Dąbcze (WLP)

25
11-12

20
17
21
E




46
199 LIBURA Sebastian (2008 #50517 LO 9661)
MRKS Gdańsk (POM)

18
17-20

27
10





45
200 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 8876)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

18
17-20

26
9-12
27
E




45
201 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 3354)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

19
18

26
11





45
202 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 6254)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
8
312
22
13-16
23
E
22
13-16





45
203 MARCINKOWSKI Tymoteusz (2008 #46900 LO 759)
KS Dąbcze (WLP)
48
162
21
15-16

22
15
23
E




44
204 PISARZOWSKI Konrad (2008 #45199 LO 587)
KS Mysław (ŚLS)
42
172
22
13-16

22
13-16





44
205 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3395)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
27
215
22
13-16

22
13-16





44
206 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 9250)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
296
22
13-16

22
13-16





44
207 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO 2300)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
5
323
22
13-16

22
13-16





44
208 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 9816)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

22
13-16

22
13-16





44
209 SZMIGIELSKI Bartłomiej (2008 #47155 LO 2630)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
36
191
21
16

22
15





43
210 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 832)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

21
16

22
13-16





43
211 TYMCZYK Hubert (2008 #50478 LO 9542)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)

25
11-12

18
17-20





43
212 PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 5985)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
34
201
16
17-24

26
9-12





42
213 KAJZER Maciej (2008 #49139 LO 756)
KS Dąbcze (WLP)

18
17-20

23
14
24
E




42
214 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 10257)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



40
1
41
57-64




41
215 STELMASZYK Maciej (2008 #49046 LO 6643)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
19
18

22
15





41
216 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO 6647)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
21
16

20
17





41
217 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3327)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
21
240
22
15

19
18





41
218 GRALA Hubert (2008 #47871 LO 9358)
JKS Poznań (WLP)
49
154
21
15-16

19
18





40
219 KRZEBIETKE Hubert (2011 #47774 LO 9184)
UKS REMUS Miechucino (POM)

23
14

17
20





40
220 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 928)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

22
13-16
23
E
16
17-24
17
E




40
221 SIBILA Marek (2008 #48091 LO 6754)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
31
209
18
17-20

21
16





39
222 CHUDAK Jakub (2008 #46590 LO 3506)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
38
186
21
15-16

18
17-20





39
223 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 9774)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

21
15-16

18
17-20





39
224 SKŁADOŃ Norbert (2010 #50585 LO 9824)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

11
25

27
10





38
225 MARKIEWICZ Michał (2008 #47942 LO 5982)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
52
144
16
17-24

22
13-16





38
226 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 588)
KS Mysław (ŚLS)
14
272
16
17-24

22
13-16





38
227 ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 9253)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
296
16
17-24

22
13-16





38
228 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 2708)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

16
17-24

22
13-16





38
  STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

16
17-24

22
13-16





38
  ZUBRZYCKI Kacper (2008 #50527 LO 9708)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

22
13-16





38
231 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 7306)
MOSM Tychy (ŚLS)
30
212
22
13-16

16
17-24





38
232 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 5196)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
15
269
22
13-16

16
17-24





38
233 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 4690)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

22
13-16

16
17-24





38
  PAWŁOWSKI Piotr (2009 #49430 LO 2696)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

22
13-16

16
17-24





38
235 GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 1139)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
48
161
19
17-18

18
17-20





37
236 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO 6650)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
17
20

18
19





35
237 KRZECZKOWSKI Bartosz (2008 #44597 LO 5792)
MRKS Gdańsk (POM)
58
122
35
3







35
238 LEPICH David (2011 #49398 LO 2393)
LZS Żywocice (OPO)

35
3







35
239 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 6763)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
21
238
9
25-28

24
13
25
E




34
240 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 6481)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
91
60


33
4





33
241 ASK Oskar (2008 #49047 LO 6636)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
18
19

15
21





33
242 PINDARA Damian (2008 #48414 LO 7599)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)

18
17-20

15
21





33
243 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
85
72
33
4







33
244 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 2123)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
68
99
32
5
33
E






33
245 CIESIELSKI Leon (2008 #49426 LO 2682)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)



32
5





32
  SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 9984)
KTS Kołobrzeg (ZPM)



32
5





32
247 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO 6652)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
10
285
15
21

17
20





32
248 STAWARZ Ignacy (2008 #47999 LO 5212)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
39
182
16
17-24

16
17-24





32
249 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 5275)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
35
193
16
17-24

16
17-24





32
250 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 6959)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
16
261
16
17-24

16
17-24





32
251 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 4307)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
6
319
16
17-24

16
17-24





32
252 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 8906)
KS Mysław (ŚLS)
6
321
16
17-24

16
17-24





32
253 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 4744)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)

16
17-24

16
17-24





32
  MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 3746)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)

16
17-24

16
17-24





32
  MIKITA Paweł (2009 #50475 LO 9530)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)

16
17-24

16
17-24





32
  ZDUNIAK Jakub (2008 #49785 LO 5404)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

16
17-24





32
  ZUBRZYCKI Dominik (2009 #50528 LO 9709)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

16
17-24

16
17-24





32
258 KURZEJA Alan (2009 #50526 LO 9706)
MTS Kwidzyn (POM)

18
17-20

14
22





32
259 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 1137)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

19
17-18

13
21-23





32
260 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4728)
OKS Olesno (OPO)



31
6





31
  ŚWIĘCKI Kacper (2008 #47940 LO 6268)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
61
114


31
5-6





31
262 MANIKOWSKI Kacper (2009 #50028 LO 7193)
UKS TENISISTA Rudno (POM)

18
17-20

13
23





31
263 SMARZYK Bartosz (2008 #47864 LO 3435)
KS STELLA Gniezno (WLP)
86
69
31
6







31
264 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO 4333)
LKS Koluszki (ŁDZ)
19
245
31
6







31
265 ROSZKOWSKI Jakub (2008 #50584 LO 9821)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

31
6







31
266 BŁASZCZYK Tobiasz (2008 #43798 LO 2232)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
88
66


30
7





30
  KRAKOWIAK Bartosz (2008 #49588 LO 3948)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)



30
7





30
  SOKOŁOWSKI Ksawery (2008 #50652 LO 9973)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



30
7





30
269 PAKOWSKI Filip (2008 #49884 LO 6400)
ŚKTS Świecie (KPM)

5
33-40

25
11-12





30
270 KUCZKOWSKI Łukasz (2008 #50508 LO 9630)
PANDA Sierakowice (POM)

18
17-20

12
24





30
271 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1110)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
65
106
30
7







30
272 GOLOTA Jan (2009 #50664 LO 9988)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



29
8





29
  KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2697)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
73
93


29
7-8





29
274 KORZENIOWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 9140)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
40
179
29
7-8







29
275 GRZESIUK Kiejstut (2008 #46407 LO 2074)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
34
198
29
8







29
276 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO 4637)
LKTS Luboń (WLP)
23
227
29
8







29
277 DARŁAK Karol (2008 #43659 LO 6075)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)

29
8







29
278 MIACZKOWSKI Adrian (2008 #50853 LO 10258)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



28
9





28
  WYROBEK Oliwier (2008 #47077 LO 2238)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
47
166


28
9





28
280 MATYJASZEK Mikołaj (2008 #47488 LO 4778)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)


1
E
26
9-12
27
E




28
281 BAKALARSKI Szymon (2008 #43587 LO 1651)
UKS Maków (ŁDZ)
83
74
28
9







28
282 KÜHN Alan (2008 #50854 LO 10259)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)



27
10





27
  NIEŚMIAŁEK Aleksander (2008 #48295 LO 8914)
ZS 27 Bydgoszcz (KPM)
53
138


27
9-10





27
284 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 3323)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

14
22

13
23





27
285 PORWIT Julian (2008 #50520 LO 9664)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)

27
10







27
286 BLACHA Adrian (2009 #50834 LO 10235)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



26
11





26
  MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 10017)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)



26
9-12





26
  MATYSIAK Mikołaj (2010 #46408 LO 8078)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
60
116


26
9-12





26
289 WALKOWIAK Konrad (2009 #45993 LO 6914)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
5
331
9
25-28

17
20





26
290 KACZMAREK Igor (2008 #49647 LO 4396)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

13
21-24

13
23





26
291 WRZESIŃSKI Bartosz (2008 #48338 LO 9823)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
48
157
26
9-12







26
292 OSIŃSKI Paweł (2008 #48339 LO 9822)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
47
165
26
9-12







26
293 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO 5617)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
18
246
26
11







26
294 KONOŃCZUK Maciej (2008 #50582 LO 9819)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

26
9-12







26
  KONOŃCZUK Paweł (2008 #50583 LO 9820)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

26
9-12







26
  PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 8322)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

26
9-12







26
  SIWEK Kacper (2008 #46910 LO 3560)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

26
9-12







26
298 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 9187)
UKS REMUS Miechucino (POM)



25
12





25
  WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 10073)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)



25
11-12





25
300 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO 2301)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
70
97
25
11-12







25
301 KULAS Krzysztof (2008 #48658 LO 791)
PANDA Sierakowice (POM)
26
219
25
12







25
302 KUTA Michał (1999 #36905 LO 7512)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)

25
12







25
303 KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 7103)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
25
222


24
13





24
  KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO 10307)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
58
121


24
13





24
  MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 10288)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)



24
13





24
  RYBARSKI Mateusz (2008 #46481 LO 7182)
UKS TENISISTA Rudno (POM)



24
13





24
307 KRAKOWSKI Sebastian (2008 #48302 LO 5842)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
34
196
8
25-32

16
17-24





24
308 CESARZ Franciszek (2008 #49623 LO 4214)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

8
25-32

16
17-24





24
  RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 5216)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

16
17-24





24
  STRZEMIŃSKI Wiktor (2008 #49978 LO 6928)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

8
25-32

16
17-24





24
  WYPYCH Tomasz (2008 #49757 LO 5219)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

8
25-32

16
17-24





24
312 BIEGACZ Bartosz (2008 #49503 LO 3315)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

12
24

12
24





24
313 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO 9757)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

13
23

11
25





24
314 DOMINIAK Wojciech (2009 #47055 LO 9411)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
6
319
16
17-24

8
25-32





24
315 HAWEŁKO Kacper (2010 #49958 LO 6778)
LUKS Chełmno (KPM)

16
17-24

8
25-32





24
  KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 1422)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

16
17-24

8
25-32





24
  KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 4700)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

16
17-24

8
25-32





24
  OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 4699)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

16
17-24

8
25-32





24
  PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 6401)
ŚKTS Świecie (KPM)

16
17-24

8
25-32





24
320 BAŁAGA Mateusz (2008 #50516 LO 9660)
MRKS Gdańsk (POM)

24
13







24
321 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 1268)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)



23
14





23
  PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 10265)
KSTS Krosno (PKR)



23
14





23
  SZCZYGŁO Mateusz (2009 #48713 LO 5798)
MRKS Gdańsk (POM)



23
14





23
324 BUTRYN Szymon (2012 #46944 LO 2887)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
19
244
8
28

15
21





23
325 KULESZA Nikodem (2008 #46350 LO 9702)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
10
285
9
25-28

14
22





23
326 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1660)
UKS Maków (ŁDZ)
55
129
23
14







23
327 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 4971)
KS STELLA Gniezno (WLP)

23
13-14







23
328 KUTA Michał (2009 #50566 LO 9790)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



22
13-16





22
  LITWIN Patryk (2008 #49732 LO 5013)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



22
13-16





22
  POWĘSKA Nikodem (2008 #48375 LO 10076)
LUKS Stróża (LLS)
26
221


22
13-16





22
  TERELAK Filip (2008 #49733 LO 5014)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



22
13-16





22
  WIELGUS Błażej (2008 #45894 LO 10075)
LUKS Stróża (LLS)
58
120


22
13-16





22
333 CHĘCIŃSKI Michał (2008 #45753 LO 5689)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
35
192
22
13-16







22
334 SAPIŃSKI Piotr (2008 #44714 LO 3830)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
34
200
22
13-16







22
335 MACIĄG Marian (2009 #47032 LO 9141)
UKS TEMPO 25 Olsztyn (WMZ)
16
257
22
13-16







22
336 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 833)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

22
15







22
  WIECZOREK Gracjan (2010 #49858 LO 6157)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)

22
13-16







22
  WINCEK Michał (2009 #50515 LO 9659)
MRKS Gdańsk (POM)

22
15







22
339 DOMAŃSKI Gabriel (2009 #50623 LO 9913)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)



21
15-16





21
  JODŁOWSKI Oskar (2008 #49355 LO 2004)
UKS MOSIR Dukla (PKR)



21
16





21
341 GAWROŃSKI Paweł (2008 #47347 LO 7047)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
23
226
9
25-28

12
24





21
342 BERGER Wiktor (2012 #50332 LO 8970)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

11
25

10
26





21
343 LIPSKI Adam (2009 #46431 LO 5794)
MRKS Gdańsk (POM)
34
194
21
16







21
344 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO 3356)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

21
16







21
345 MINDOWICZ Mateusz (2008 #50734 LO 10091)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)



20
17





20
346 JAROSIŃSKI Bartosz (2008 #49521 LO 3378)
UKS Maków (ŁDZ)

20
17







20
347 PITAK Oskar (2008 #49354 LO 2003)
UKS MOSIR Dukla (PKR)



19
18





19
  YELISIJEV Serhii (2009 #50518 LO 9662)
MRKS Gdańsk (POM)



19
18





19
349 BANASZKIEWICZ Maksymilian (2008 #48525 LO 4331)
LKS Koluszki (ŁDZ)

19
18







19
350 KUREK Alan (2008 #50724 LO 10068)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)



18
17-20





18
  MIELCAREK Franciszek (2008 #50860 LO 10268)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)



18
19





18
  MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 10067)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)



18
17-20





18
  TOCZEK Tymoteusz (2008 #50836 LO 10237)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



18
19





18
354 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 1801)
KS GOTYK Toruń (KPM)



16
17-24





16
  CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 10397)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)



16
17-24





16
  DAHM Alan (2009 #49887 LO 6471)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)



16
17-24





16
  DANIŁOWICZ FIlip (2008 #50801 LO 10182)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)



16
17-24





16
  JABŁONOWSKI Krzysztof (2010 #49767 LO 5269)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24





16
  KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4896)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
39
183


16
17-24





16
  MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 5983)
SIEMACHA Kraków (MŁP)



16
17-24





16
  PIOTROWSKI Rafał (2010 #49765 LO 5267)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24





16
  ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 5272)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



16
17-24





16
363 GAWIŃSKI Franciszek (2009 #47633 LO 9249)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
17
255
8
25-32

8
25-32





16
364 BRZEZIŃSKI Wojciech (2010 #50201 LO 8252)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)

8
25-32

8
25-32





16
  LIGMANOWSKI Jakub (2008 #49752 LO 5193)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

8
25-32





16
  MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 7789)
AKS Mikołów (ŚLS)

8
25-32

8
25-32





16
367 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 3629)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
16
257
16
17-24







16
368 KOWALCZYK Bartosz (2007 #50554 LO 9743)
KS UNIA Naprawa (MŁP)

16
17-24







16
369 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 10233)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



15
21





15
370 PRZYBYLSKI Michał (2008 #50798 LO 10176)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



14
22





14
371 KUBOSZEK Miłosz (2011 #49773 LO 5316)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)



13
21-23





13
  MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 10333)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)



13
21-23





13
373 MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 9257)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)

5
33-40

8
25-32





13
  RESZKA Adam (2009 #49841 LO 5979)
SIEMACHA Kraków (MŁP)

5
33-40

8
25-32





13
375 LIS Tomasz (2008 #47636 LO 9252)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
4
337
8
25-32

5
33-40





13
376 WASIELEWSKI Dawid (2008 #45504 LO 2494)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
7
317
13
21-24







13
377 BOGDAŃSKI Dawid (2009 #49966 LO 6871)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

13
21-24







13
  NOWICKI Cyprian (2008 #47376 LO 2488)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

13
21-24







13
379 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 1455)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

4
33-48

8
25-32





12
380 TONDERYS Bartosz (2008 #50243 LO 8483)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

12
24







12
381 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 7812)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

5
33-40

5
33-40





10
  KOŁTONOWSKI Oliwier (2008 #49751 LO 5192)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

5
33-40

5
33-40





10
  PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 3244)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

5
33-40

5
33-40





10
  STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 891)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

5
33-40

5
33-40





10
385 BOBAK Mikołaj (2008 #48992 LO 1416)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)



8
25-32





8
  GAŁUSZKA Piotr (2009 #49379 LO 2212)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)



8
25-32





8
  KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 10260)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)



8
25-32





8
  KACZMAREK Witold (2008 #50439 LO 9430)
KS GOTYK Toruń (KPM)



8
25-32





8
  MATONIA Filip (2009 #47223 LO 6958)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
10
292


8
25-32





8
  MICHTA Jan (2010 #48878 LO 6924)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
6
318


8
25-32





8
  RUS Szymon (2008 #45659 LO 4306)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)



8
25-32





8
  SKRZYPIEC Patryk (2008 #48201 LO 2222)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
53
135


8
25-32





8
393 BACHUL Bartosz (2008 #42917 LO 3105)
AKS Mikołów (ŚLS)
14
272
8
25-32







8
394 KWIATKOWSKI Jakub (2009 #48248 LO 9610)
ŚKTS Świecie (KPM)
12
281
8
25-32







8
395 BIELA Wiktor (2009 #44516 LO 605)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
8
310
8
25-32







8
  ŚWITAŁA Bartłomiej (2008 #47642 LO 9258)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
8
310
8
25-32







8
397 FELCYN Filip (2008 #47632 LO 9248)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
4
337
8
25-32







8
398 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 4899)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

8
25-32







8
  NIEMIEC Franciszek (2008 #50404 LO 9285)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)

8
25-32







8
  PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 3391)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)

8
25-32







8
  STROŃSKI Krzysztof (2009 #48747 LO 892)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

8
25-32







8
402 BARTYŚ Wojciech (2009 #49965 LO 6870)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

7
29-32







7
  GÓRNISIEWICZ Krzysztof (2008 #50596 LO 9840)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

7
29-32







7
  LEŚNICZAK ADRIAN (2009 #49409 LO 2482)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

7
29-32







7
  SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 2254)
KTS Wijewo (WLP)

7
29-32







7
406 PAWELEC Tomasz (2008 #49173 LO 896)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)



5
33-40
6
E




6
407 GAJ Krystian (2008 #49172 LO 895)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

5
33-40


1
E




6
408 RADOSZ Aleksander (2009 #50317 LO 8908)
ZS 27 Bydgoszcz (KPM)



5
33-40





5
409 BARTNICKI Jakub (2008 #50099 LO 7602)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)

5
33-40







5
  WYROSŁAWSKI Igor (2009 #50425 LO 9374)
LUKS Chełmno (KPM)

5
33-40







5
411 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 10246)
ULKS Pławniowice (ŚLS)



4
33-48





4
  KLASIŃSKI Bartosz (2009 #48865 LO 6927)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
2
344


4
33-48





4
  LISOK Marcin (2009 #50843 LO 10245)
ULKS Pławniowice (ŚLS)



4
33-48





4
  MIKITA Michał (2011 #50476 LO 9531)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)



4
33-48





4
415 CIAŁOŃ Tomasz (2009 #48854 LO 9287)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)

4
33-48







4