Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 3 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
275
1

100
1

90
2

85
3-4
45
1
105
2
295
2 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
229
7

65
13

74
9

90
2
45
1
120
1
284
3 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
266
3

85
3-4

100
1

81
6
42
2
95
3-4
280
4 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
268
2

85
3-4

83
5

100
1
45
1
85
5-8
270
5 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
247
5

83
5

85
3-4

79
7
45
1
95
3-4
263
6 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
252
4

90
2

85
3-4

77
8
45
1
85
5-8
260
7 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
236
6

81
6

81
6

74
9
40
3
85
5-8
247
8 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
227
8

74
9

70
11

83
5
45
1
85
5-8
242
9 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
226
10

79
7

79
7

68
12
42
2
70
9-16
228
10 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
218
11

61
15

72
10

85
3-4
45
1
70
9-16
227
11 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
226
9

77
8

77
8

72
10
42
2
70
9-16
226
12 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
196
12

63
14

68
12

65
13
42
2
70
9-16
203
13 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
185
13

68
12

56
17

61
15
45
1
70
9-16
199
14 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
180
14

72
10

54
18

54
18
39
3-4
70
9-16
196
15 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
172
16

70
11

61
15

41
zwoln.
42
2
60
17-32
191
16 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 870)
LKS Piotrowice (MŁP)
175
15

56
17

63
14

56
17
39
3-4
70
9-16
189
17 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 1452)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
165
17
40
1
54
18

65
13

46
25-32
39
3-4
60
17-32
179
18 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
156
20

44
33-40
40
1
42
49-56
35
3
70
11
34
5-8
60
17-32
174
19 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 6284)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
159
18
35
3
48
21-24

48
21-24

63
14
42
2
60
17-32
171
20 MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 6285)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
157
19

46
25-32

59
16

52
19
39
3-4
60
17-32
171
21 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
155
21
40
1
59
16

48
21-24

48
21-24
45
1
60
17-32
167
22 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
142
23

46
25-32

52
19

44
33-40
39
3-4
60
17-32
158
23 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
127
45
40
1
42
49-56
40
1
41
57-64
40
1
44
33-40
39
3-4
70
9-16
156
24 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 6327)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
136
28
40
1

30
5-8
46
25-32
40
1
50
20
38
4
60
17-32
156
25 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
138
26

44
33-40
37
2
48
21-24

46
25-32
45
1
60
17-32
154
26 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 839)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
135
32

41
zwoln.
38
zwoln.
50
20

44
33-40
39
3-4
60
17-32
154
27 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
135
33
40
1
46
25-32

46
25-32

43
41-48
39
3-4
60
17-32
152
28 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 6155)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
136
30
35
3
46
25-32

46
25-32

44
33-40
34
5-8
60
17-32
152
29 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 6317)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
129
42
37
2

35
3
44
33-40
33
4
48
21-24
34
5-8
60
17-32
152
30 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
133
36

44
33-40
40
1
43
41-48
40
1
46
25-32
42
2
60
17-32
150
31 OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 6156)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
132
38
30
5-8
42
49-56
37
2
46
25-32
37
2
44
33-40
34
5-8
60
17-32
150
32 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
144
22

52
19

44
33-40

48
21-24
45
1
50
33-48
150
33 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
137
27

48
21-24

43
41-48

46
25-32
42
2
50
33-48
144
34 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
140
25
40
1
46
25-32

48
21-24

46
25-32
39
3-4
50
33-48
144
35 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
136
29
40
1
44
33-40
37
2
46
25-32

46
25-32
39
3-4
50
33-48
142
36 KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 5611)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
135
34
40
1
48
21-24

44
33-40

43
41-48
39
3-4
50
33-48
142
37 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
136
31

46
25-32

46
25-32

44
33-40
34
5-8
50
33-48
142
38 PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 1446)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
141
24

50
20

43
41-48

48
21-24


141
39 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 3446)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
133
35
40
1
43
41-48
37
2
44
33-40
40
1
46
25-32
42
2
50
33-48
140
40 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
127
46
37
2
38
E
37
2
46
25-32
40
1
43
41-48
34
7
50
33-48
139
41 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 885)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
132
39
32
5
43
41-48
35
3
46
25-32
30
7
43
41-48

50
33-48
139
42 WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 1453)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
131
41
33
4
44
33-40
40
1
44
33-40
40
1
43
41-48
36
5-6
50
33-48
138
43 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
129
43
26
9-12
42
49-56
33
4
43
41-48
32
5
44
33-40

50
33-48
137
44 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 1437)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
101
86
35
3
42
49-56


31
5-6
59
16
36
5-6

137
45 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 5365)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)
113
67
28
9

33
4
44
33-40
40
1
41
57-64
39
3-4
50
33-48
135
46 PAWŁASEK Magda (2008 #47495 LO 4023)
KS ATS Stargard (ZPM)
132
40
40
1
46
25-32

44
33-40
40
1
42
49-56
40
3
45
49-64
135
47 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
132
37
37
2
43
41-48
37
2
43
41-48
37
2
46
25-32
42
2
45
49-64
134
48 LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 8133)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
124
53
35
3
42
49-56
40
1
41
57-64

41
57-64
40
3
50
33-48
133
49 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 7404)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
121
58
34
3-4
41
57-64
35
3
42
49-56
37
2
38
E
39
3-4
50
33-48
133
50 SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
123
54
37
2

37
2
42
49-56
35
3
44
33-40
45
1
45
49-64
131
51 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 6125)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
124
52
40
1
41
57-64
40
1
41
57-64
40
1
42
49-56
45
1

128
52 DUDKA Julia (2008 #45797 LO 7129)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
120
59
37
2

40
1
41
57-64
35
3
42
49-56
45
1

128
53 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 6251)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
128
44
30
5-8
43
41-48
33
4
42
49-56
30
5-8
43
41-48
32
9

128
54 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
115
63
33
4

33
4
41
57-64
32
5
41
57-64
33
7-8
45
49-64
127
55 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
126
47
40
1
41
57-64
37
2
42
49-56
37
2
43
41-48
40
3

126
56 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
126
48

44
33-40
40
1

40
1
42
49-56
39
3-4

126
57 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
126
49
40
1
41
57-64
40
1
43
41-48
37
2
42
49-56
34
5-8

126
58 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO 5224)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
126
50
37
2
43
41-48
32
5
41
57-64
35
3
42
49-56
34
5-8

126
59 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 1447)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
126
51
31
5-6
46
25-32

43
41-48
37
2

30
9-12

126
60 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 3443)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
109
74
37
2

35
3

37
2

40
3
50
33-48
124
61 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 4156)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
79
144
37
2

40
1
42
49-56


45
1
45
49-64
124
62 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
112
69

42
49-56
33
4

37
2

42
2
45
49-64
124
63 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
119
61

43
41-48
40
1
43
41-48
33
4

38
4

124
64 PERZ Izabela (2008 #47441 LO 4428)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
122
55
35
3

40
1
44
33-40
37
2
43
41-48
37
5

124
65 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
88
118
27
10

28
9

33
4

42
2
60
17-32
121
66 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
121
56
37
2

35
3
42
49-56
33
4
42
49-56
33
7-8

121
67 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)
121
57
31
5-6
42
49-56
37
2

31
5-6
42
49-56
33
7-8

121
68 WAWRZYKOWSKA Wiktoria (2008 #47970 LO 7019)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
77
148
40
1



37
2

42
2

119
69 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
111
71
40
1

40
1

31
5-6

39
3-4

119
70 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 834)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
119
60
32
5
42
49-56
35
3
36
E
40
1
41
57-64
34
5-8

119
71 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
116
62
37
2
43
41-48
31
6
32
E
33
4
41
57-64


116
72 BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 7207)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
105
80
35
3

35
3

35
3

42
2
45
49-64
115
73 IDZIK Magda (2008 #49397 LO 2358)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
102
84
32
5

37
2

33
4

42
2
45
49-64
115
74 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 1930)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
99
89
29
7-8

33
4
34
E
35
3
36
E
30
9-12
45
49-64
115
75 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 8964)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
115
64
40
1
41
57-64
37
2

37
2

30
10-11

115
76 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
114
66
30
5-8
44
33-40
33
4
34
E
35
3
36
E
34
5-8

114
77 CZAJA Joanna (2008 #49640 LO 4320)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
114
65
37
2

40
1

37
2



114
78 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7059)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
108
75
32
5

35
3

40
1
41
57-64
37
5

113
79 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO 6279)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
86
129
31
6
44
33-40
35
3
42
49-56


27
9-16

113
80 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)
99
91
33
4

32
5

33
4
34
E
37
5
45
49-64
112
81 SOBERA Julia (2008 #45981 LO 8387)
UKS Dalachów (OPO)
105
79
35
3

35
3

35
3

42
2

112
82 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
72
169
37
2

35
3



40
3

112
83 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3306)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
112
70
37
2

40
1

35
3

27
12-15

112
84 SZAREK Milena (2009 #48569 LO 3088)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
112
68
35
3

37
2

40
1



112
85 PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
61
195
26
9-12



35
3

35
6
50
33-48
111
86 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 2730)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
104
82
32
5

37
2

35
3

39
3-4

111
87 KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 8020)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
105
81
33
4
41
57-64
32
5

32
5

38
4

111
88 GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3325)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
92
109
33
4

32
5

27
10

34
5-8
45
49-64
110
89 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
109
73
37
2

35
3

37
2

36
5-6

110
90 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 1040)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
110
72
37
2
38
E
33
4
34
E
37
2
38
E


110
91 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
72
166

43
41-48


29
7-8

37
5

109
92 WARCHOLSKA Pola (2008 #49299 LO 1344)
MSZS Świdwin (ZPM)
107
76
35
3

35
3

37
2

36
5-6

108
93 SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 6081)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
74
159


35
3
41
57-64
33
4

33
8

107
94 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 835)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
107
77
35
3
41
57-64
29
7-8

37
2

27
9-16

107
95 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
107
78
35
3

37
2

35
3



107
96 KRAMEK Amelia (2010 #46947 LO 2888)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
61
196
33
4



28
9

37
5
45
49-64
106
97 MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 1240)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
87
122
30
7

26
9-12

31
6

33
8
45
49-64
106
98 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3316)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
95
96
23
14

31
6

40
1
41
57-64
34
5-8

106
99 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
99
90
31
6
32
E
33
4

33
4
34
E
38
4

105
100 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3324)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
97
94
32
5

33
4

32
5

39
3-4

104
101 CZAJKOWSKA Martyna (2008 #47631 LO 9247)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
102
85
32
5

37
2

32
5
33
E
34
5-8

104
102 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7574)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
101
87
33
4

33
4

35
3

35
6-7

103
103 JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 3307)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
103
83
35
3

35
3

33
4

30
10-11

103
104 JUREK Kamila (2008 #46946 LO 2866)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
94
99
27
10

32
5

35
3

35
6

102
105 POPOWSKA Izabela (2008 #48554 LO 8402)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
63
187


32
5

31
5-6

38
4

101
106 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
97
93
33
4

31
6

32
5
33
E
35
6

101
107 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 3437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
66
185
35
3

31
5-6



35
6-7

101
108 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 9251)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
100
88
30
7

29
8

25
11-12
41
57-64
30
10-11

101
109 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO 5043)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
99
92
33
4

33
4

33
4

34
7

100
110 GASTÓŁ Hanna (2010 #49334 LO 1784)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
91
113
28
9

33
4

30
7

36
5-6

99
111 PERZYNA Amelia (2008 #45622 LO 5053)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
63
187


32
5

31
5-6

36
5-6

99
112 STOSIO Martyna (2010 #50157 LO 7934)
GKTS Gdańsk (POM)
94
100
32
5

30
7

32
5

35
6

99
113 WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9722)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
96
95
32
5

31
6

33
4

34
7

99
114 ROMANOWSKA Aleksandra (2010 #49740 LO 5040)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
93
105
31
5-6

31
6

31
5-6

36
5-6

98
115 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
92
108
31
6

31
6

30
7

36
5-6

98
116 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6809)
KSTS Krosno (PKR)
94
101
32
5

33
4

29
8

32
9

97
117 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
93
102
29
8
30
E
30
7
31
E
31
6
32
E
33
7-8

96
118 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6551)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
91
112
33
4
34
E
26
9-12

30
5-8
31
E
31
10

96
119 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5223)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
59
202
22
13-16

8
25-32
9
E
27
10
28
E
34
5-8
45
49-64
95
120 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
91
114
30
5-8

30
7
31
E
30
7

34
5-8

95
121 GAJEWCZYK Magdalena (2010 #49433 LO 2707)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
91
110
29
7-8

31
5-6

31
5-6

33
8-9

95
122 NADOLSKA Roksana (2009 #49528 LO 3438)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
91
111
31
5-6

29
7-8

31
5-6

33
8-9

95
123 SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 6399)
ŚKTS Świecie (KPM)
90
116
27
10

31
6

31
6
32
E
32
9

95
124 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1278)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
95
97
33
4

28
9

33
4
34
E
27
9-16

95
125 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
95
98
30
7

32
5

33
4



95
126 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 9596)
REMIK Stary Folwark (PDL)
85
130
26
9-12

28
9

31
5-6

35
6

94
127 PIETRZAK Amelia (2008 #45951 LO 7406)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
60
197
28
9



32
5

34
5-8

94
128 MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 9825)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
83
135
28
9

31
6

24
13

34
7

93
129 SOKOŁOWSKA Jagoda (2009 #47757 LO 2357)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
93
103
31
6

31
6

31
6

31
9-10

93
130 KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
89
117
31
6

31
6
32
E
26
9-12

30
9-12

93
131 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
93
104
31
6

31
5-6

31
5-6

27
9-16

93
132 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
84
133
26
11

31
5-6

27
10

34
5-8

92
133 WIRKOWSKA Wiktoria (2009 #50535 LO 9721)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
88
120
29
7-8

30
7

29
7-8

33
8

92
134 PIENIĄŻEK Maria (2010 #49332 LO 1782)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
88
121
30
7

29
8

29
8

33
7-8

92
135 CHABROS Natalia (2010 #49335 LO 1785)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
87
126
29
8

30
7

28
9

33
7-8

92
136 SZUL Julia (2008 #47447 LO 1466)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
92
106
27
9-10

30
7

35
3



92
137 GOMULAK Matylda (2010 #48093 LO 6757)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
92
107
27
9-10

32
5
33
E
31
6
32
E


92
138 KĘDZIA Dagmara (2010 #50833 LO 10234)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
58
204


28
9

30
7

33
8

91
139 TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 5280)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
91
115
33
4

29
7-8

29
7-8

27
9-16

91
140 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6814)
KSTS Krosno (PKR)
84
131
30
7

24
13

30
7

30
10-11

90
141 ROGALA Anna (2010 #50715 LO 10129)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
60
198


29
8

31
6

30
10-11

90
142 LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 1005)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
63
190
30
7

33
4



27
9-16

90
143 ADAMCZYK Natasza (2010 #49680 LO 4649)
LKTS Luboń (WLP)
56
214


28
9

27
9-10
28
E
33
8

89
144 SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 7375)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
78
145
24
13

25
11-12

29
7-8

34
5-8

88
145 ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 4210)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
84
132
26
9-12

29
7-8

29
7-8

30
9-12

88
146 GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 5698)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
86
127
26
9-12

30
5-8

30
5-8

28
11-14

88
147 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4398)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
88
119
29
8

29
8

30
7



88
148 BENSZ Maja (2008 #45542 LO 3505)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
56
213
27
10



29
8

31
9-10

87
149 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
215
30
5-8



26
11

31
9-10

87
150 BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 1915)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
79
139
22
13-16

31
5-6

26
9-12

30
9-12

87
151 PRZYBYLSKA Aleksandra (2010 #49431 LO 2705)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
84
134
31
5-6

26
9-12

27
9-11

29
10-13

87
152 CZAPLEJEWICZ Lena (2010 #50800 LO 10181)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
58
205


29
7-8

29
7-8

29
10-13

87
153 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 5917)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
87
125
29
8

29
8

29
8

25
13-16

87
154 KARAŚ Natalia (2009 #49505 LO 3317)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
87
124
28
9

30
7

29
8

18
20-22

87
155 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 6648)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
87
123
29
8

28
9

30
7



87
156 FILIPKOWSKA Maja (2010 #50531 LO 9717)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
79
142
33
4

24
13

22
13-16

29
11

86
157 PAZIEWSKA Natalia (2008 #47472 LO 6321)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
58
206


30
5-8
31
E
26
9-12
27
E
28
11-14

86
158 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 3363)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
79
143
31
6

28
9

20
17

27
12-15

86
159 REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 9593)
REMIK Stary Folwark (PDL)
86
128
31
6

29
8

26
9-12



86
160 GOŚCINIAK Olga (2008 #47348 LO 7049)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
75
158
23
13-14

27
10

25
11-12

32
9

84
161 PIRÓG Michalina (2011 #50334 LO 8972)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
52
228


27
10

25
12

32
9

84
162 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 785)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
80
137
23
13-14
24
E
28
9

28
9

28
11-12

84
163 BERNATOWICZ Barbara (2010 #50533 LO 9719)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
73
163
26
9-12

25
12

22
13-16

32
9

83
164 SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 5918)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
74
161
26
9-12

26
9-12

22
13-16

30
9-12

82
165 ROJEWSKA Katarzyna (2010 #49766 LO 5268)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
53
222


26
9-12

27
9-11

29
10-13

82
166 CHRUPCAŁA Hanna (2009 #46663 LO 4295)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
79
140
22
13-16

31
5-6

26
9-12

25
13-16

82
167 ZALEWSKA Wiktoria (2009 #50534 LO 9720)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
79
141
26
9-12

27
10

26
9-12

28
12

81
168 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 401)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
81
136
26
9-12

26
9-12

29
7-8

25
13-16

81
169 HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 6776)
LUKS Chełmno (KPM)
72
167
22
13-16

22
13-16

28
9

30
10-11

80
170 JANECZKO Aleksandra (2008 #45104 LO 2865)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
77
149
24
13

26
11

27
10

27
12-15

80
171 FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 1007)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
75
155
22
15

25
11-12

28
9

27
9-16

80
172 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 6649)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
80
138
31
6

26
11

23
14



80
173 WITKOWSKA Alicja (2009 #49538 LO 3504)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
74
160
23
13-14

26
11

25
12

28
11-12

79
174 GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 1004)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
77
150
25
12

27
10

25
11-12

27
9-16

79
175 RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 782)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
73
164
25
11-12
26
E
27
10

20
15-17

26
13-14

79
176 NOWICKA Patrycja (2009 #47254 LO 7959)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
74
162
26
9-12

30
5-8

18
17-20

23
15-18

79
177 PINKOSZ Sandra (2008 #45982 LO 10455)
UKS Dalachów (OPO)
40
250




40
1

38
4

78
178 RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 1929)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
78
147
26
9-12

26
9-12

26
9-12

25
13-16

78
179 PIWOŃSKA Natalia (2008 #45812 LO 1465)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
78
146
25
11-12

26
11

27
9-10



78
180 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 2295)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
66
181
16
17-24

27
10

22
13-16
23
E
27
9-16

77
181 GUZENDA Nikola (2010 #49002 LO 6848)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
77
151
25
11-12

29
8

23
13-14



77
182 GRABOWIECKA Aleksandra (2009 #50539 LO 9725)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
77
152
29
7-8

26
11

22
13-16



77
183 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 6651)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
77
153
30
7

25
12

22
15



77
184 LEJMAN Zuzanna (2008 #47002 LO 3886)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
67
177
18
17-20
19
E
22
13-16

26
9-12

28
11-14

76
185 SZAFRAŃSKA Kinga (2009 #49698 LO 4764)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
66
180
22
13-16

18
17-20

26
9-12

28
11-14

76
186 BIAŁORUCKA Wiktoria (2009 #49846 LO 6074)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
69
174
20
17

23
14

26
11

27
12-15

76
187 HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)
76
154
16
17-24

30
7

30
7



76
188 STOŁOWSKA Sandra (2008 #47003 LO 3894)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
52
227


22
13-16

30
5-8

23
15-18

75
189 ZIOŁO Julia (2008 #43397 LO 2882)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
72
168
26
11

27
10

19
18

22
16-19

75
190 HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 9597)
REMIK Stary Folwark (PDL)
75
156
26
9-12

23
14

26
9-12



75
191 WIECZOREK Zuzanna (2011 #49412 LO 2497)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
75
157
25
11-12

24
13

25
11-12
26
E


75
192 ZAWADZKA Julia (2008 #51018 LO 10473)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
29
283




28
9
29
E
34
5-8
45
49-64
74
193 WRÓBEL Zuzanna (2010 #49159 LO 831)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
66
182
20
17

24
13

22
13-16

27
9-16

73
194 ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 1241)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
70
172
22
13-16

22
13-16

26
9-12

25
13-16

73
195 RUS Nikola (2008 #45658 LO 4305)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
70
173
22
13-16

26
9-12

22
13-16

25
13-16

73
196 SMOLAREK Lena (2010 #50881 LO 10292)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
48
232


25
12

23
13-14

25
15

73
197 BARTOSZKO Natalia (2010 #49897 LO 6599)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
72
165
18
17-20

25
12

29
8



72
198 SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 1006)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
44
240
19
18



25
11-12

27
9-16

71
199 GAJ Julia (2010 #48746 LO 876)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
71
170
18
17-20

26
9-12
27
E
26
9-12



71
200 WOŹNIAK Helena (2009 #48748 LO 894)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
71
171
22
13-16

26
9-12
27
E
22
13-16



71
201 MENSCH Martyna (2009 #47639 LO 9255)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
57
209
16
17-24

16
17-24

25
11-12

27
9-16

68
202 BOGUN Klaudia (2008 #47990 LO 5198)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
57
212
16
17-24

25
11-12

16
17-24

27
9-16

68
203 SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 9756)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
68
175
25
12

23
14

20
17



68
204 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
68
176
34
3-4
35
E
32
5
33
E




68
205 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7677)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
57
210
22
13-16

13
21-24

22
13-16

23
15-18

67
206 MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 9011)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
53
226
9
25-28

26
9-12

18
17-20

23
15-18

67
207 TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 1117)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
45
239
23
14



22
13-16

22
17

67
208 ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 9010)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
66
184
26
9-12

18
17-20

22
13-16

19
19-22

67
209 TYLKA Liljana (2010 #50351 LO 9017)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
57
211
30
5-8

9
25-28

18
17-20

19
19-22

67
210 ŚWIERCZYŃSKA Agata (2008 #48000 LO 5213)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
67
178
22
13-16
23
E
22
13-16

22
13-16



67
211 SKŁADOŃ Julia (2011 #50587 LO 9826)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
67
179
21
16

25
12

21
16



67
212 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 5239)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
55
218
16
17-24

22
13-16

16
17-24
17
E
27
9-16

66
213 BUGAŁA Ewa (2010 #48875 LO 1421)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
66
183
22
13-16

22
13-16

22
13-16

18
17-24

66
214 RATAJCZYK Aleksandra (2010 #47060 LO 1928)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
64
186
16
17-24

22
13-16

26
9-12

18
17-24

66
215 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 1878)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
31
276
30
5-8
31
E




34
5-8

65
216 UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 5930)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
53
224
13
21-24

18
17-20

22
13-16

25
13-16

65
217 TYLKA Julia (2008 #48639 LO 9014)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
52
229
26
9-12

26
9-12



13
23-26

65
218 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO 5215)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
46
238
29
8
30
E
16
17-24



18
17-24

64
219 BORZYCH Anna (2008 #49502 LO 3309)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
63
189
24
13

24
13

15
21



63
220 ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 2883)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
40
252


22
15

18
19

22
16-19

62
221 MAZUR Wiktoria (2011 #48592 LO 1423)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
60
199
16
17-24

22
13-16

22
13-16

18
17-24

62
222 SZULAKOWSKA Julia (2010 #50349 LO 9015)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
62
192
18
17-20

22
13-16

22
13-16

13
23-26

62
223 FORMELA Julia (2010 #50385 LO 9188)
UKS REMUS Miechucino (POM)
62
191


31
6

31
6



62
224 SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO 890)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
62
192
18
17-20

22
13-16

22
13-16



62
225 STROJEK Aleksandra (2009 #47514 LO 3240)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
62
194
22
13-16

22
13-16

18
17-20



62
226 PRESZ Nadia (2010 #50851 LO 10255)
GKTS Gdańsk (POM)
26
295




26
11

34
7

60
227 KALETA Lilianna (2011 #49574 LO 3802)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
29
281




29
8

31
9-11

60
228 BRYŁA Zuzanna (2009 #47630 LO 9246)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
41
246
8
25-32

16
17-24

16
17-24
17
E
27
9-16

60
229 JASZEWSKA Julia (2008 #47661 LO 6408)
LKS PIAST Łasin (KPM)
33
265


25
11-12

8
25-31

27
9-16

60
230 KLAG Maja (2012 #49713 LO 4895)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
58
207
22
13-16

18
17-20

18
17-20

20
17-20

60
231 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO 5042)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
60
200
31
5-6

29
8





60
232 KURKOWICZ Antonina (2011 #50525 LO 9705)
MTS Kwidzyn (POM)
60
201
31
6

29
8





60
233 WNUKIEWICZ Laura (2010 #49575 LO 3803)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
28
287




28
9

31
9-11

59
234 MALEC Martyna (2010 #48951 LO 7951)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
59
203
29
7-8

30
7





59
235 CHODYNIECKA Judyta (2010 #50808 LO 10199)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
27
291




27
10

31
9-10

58
236 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO 7302)
MOSM Tychy (ŚLS)
58
208
29
7-8

29
7-8





58
237 DOROZ Laura (2009 #45103 LO 2860)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
40
251


18
19

22
15

17
20-23

57
238 WSZOŁEK Weronika (2010 #47160 LO 1934)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
54
220
16
17-24

16
17-24

22
13-16

18
17-24

56
239 HEROK Emilia (2009 #47059 LO 1918)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
54
221
16
17-24

22
13-16

16
17-24

18
17-24

56
240 MIKUŁA Małgorzata (2009 #47640 LO 9256)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
46
237
8
25-32

16
17-24

22
13-16

18
17-24

56
241 DOMINIAK Lena (2010 #48880 LO 8968)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
56
216
27
10

29
8





56
242 CITAR Anna (2008 #50857 LO 10262)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
21
313




21
15-16

34
7

55
243 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
55
217
28
9



27
10



55
244 GAC Lena (2010 #49639 LO 4319)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
54
219
29
8



25
12



54
245 PRZYBECKA Nikola (2010 #51122 LO 10604)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
26
295




26
11

27
12-15

53
246 MARCINKIEWICZ Laura (2010 #51142 LO 10631)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
31
272




31
6

22
16-19

53
247 STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 9013)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
53
225
18
17-20

13
21-24

22
13-16

9
27-30

53
248 DRYGULSKA Maria (2010 #49764 LO 5266)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
53
222


26
9-12

27
9-11



53
249 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 580)
KS Mysław (ŚLS)
52
230
26
9-12

26
9-12





52
250 DZIESZKO Patrycja (2008 #51125 LO 10608)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
20
320




20
17

31
10

51
251 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 1116)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
51
231
29
8



22
13-16



51
252 BORKOWSKA Zuzanna (2009 #50344 LO 9006)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
44
242
18
17-20

13
21-24

13
21-24

19
19-22

50
253 TOMALA Hanna (2010 #50731 LO 10083)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
31
274


18
17-20

13
21-24

19
19-22

50
254 BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 3485)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
48
234
16
17-24

16
17-24

16
17-24

18
17-24

50
255 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO 5238)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
41
247
16
17-24

16
17-24

8
25-31
9
E
18
17-24

50
256 TARKA Zofia (2008 #49972 LO 6877)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
18
331
18
17-20





31
9-10

49
257 KOSIŃSKA Barbara (2008 #50729 LO 10081)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
36
259


18
17-20

18
17-20

13
23-26

49
258 HEROK Karolina (2010 #47061 LO 1919)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
48
233
16
17-24

16
17-24

16
17-24

10
25-32

48
259 CICHA Martyna (2009 #50159 LO 7953)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
48
235
13
21-24

22
13-16

13
21-24



48
260 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
48
236

48
21-24






48
261 KWAŚNICKA Zuzanna (2010 #50180 LO 8051)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
20
324


20
17



27
12-15

47
262 REGULSKA Maja (2009 #50722 LO 10059)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
34
263


26
9-12

8
25-32

13
23-26

47
263 GĄSIOROWSKA Hanna (2010 #51110 LO 10592)
ULKS Ciechów (DŚL)
20
320




20
15-17

26
13-14

46
264 FIDALA Vanessa (2010 #48456 LO 1277)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
28
289


5
33-40

22
13-16
23
E
18
17-24

46
265 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6887)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
44
241
23
13-14



21
15-16



44
266 BABKIEWICZ Wiktoria (2009 #47627 LO 9243)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
33
264
8
25-32

8
25-32

16
17-24
17
E
18
17-24

43
267 BARAN Nikola (2010 #48731 LO 7365)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
43
243
21
16



22
13-16



43
268 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 6777)
LUKS Chełmno (KPM)
29
284
8
25-32

5
33-40

16
17-24

18
17-24

42
269 SIKORSKA Milena (2010 #51140 LO 10629)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
24
304




24
13

18
20-22

42
270 KUBAS Agata (2008 #50922 LO 10334)
KS Mysław (ŚLS)
24
305


8
25-32

16
17-24

18
17-24

42
271 KUCHARSKA Gabriela (2010 #50859 LO 10267)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
42
244


23
14

19
17-18



42
272 SAWICKA Julia (2011 #51123 LO 10605)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
19
325




19
18

22
16-19

41
273 GĄTARZ Karolina (2010 #49450 LO 2886)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
24
308
17
20



7
29

17
20-23

41
274 ŁĘCZYŃSKA Antonina (2008 #49414 LO 2499)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
41
245
18
17-20



23
13-14



41
275 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 3739)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
41
248
25
11-12

16
17-24





41
276 ŚLIWICKA Weronika (2008 #48609 LO 3666)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
41
249
25
11-12

16
17-24





41
277 KUNICKA Jagoda (2011 #51118 LO 10600)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
18
329




18
19

22
16-19

40
278 MAJDAN Lena (2008 #47638 LO 9254)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
40
253
8
25-32

16
17-24

16
17-24



40
279 TOMERA Emilia (2009 #49116 LO 574)
KS Mysław (ŚLS)
40
254
16
17-24

16
17-24

8
25-32



40
280 SITARSKA Julia (2009 #49730 LO 5011)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
40
255


40
1





40
281 ZYNA Julia (2008 #51171 LO 10664)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)







39
3-4

39
282 MIERZWIAK Zofia (2011 #51117 LO 10599)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
21
313




21
16

18
20-22

39
283 BORKOWSKA Maja (2009 #50345 LO 9007)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
39
256
22
13-16

9
25-28

8
25-32

2
31-38

39
284 GĄTARZ Julia (2010 #49449 LO 2885)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
315
12
24



9
27

17
20-23

38
285 RATAJCZAK Julia (2010 #48458 LO 1279)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
38
257


8
25-32

29
8
30
E


38
286 WENDLAND Rozalia (2008 #47643 LO 9259)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
38
258
16
17-24

22
13-16





38
287 DOBRZAŃSKA Maria (2009 #49699 LO 4765)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
26
295




26
9-12

9
27-30

35
288 WIĘSEK Amelia (2009 #49174 LO 897)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
35
260


22
13-16

13
21-24



35
289 DURLIK Amelia (2009 #49731 LO 5012)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
35
261


35
3





35
290 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO 4445)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
35
262
35
3







35
291 TRYBUS Zofia (2008 #50696 LO 10024)
UKS Mirotka (LBU)







34
5-8

34
292 BŁAŻEJEWSKA Maja (2009 #47629 LO 9245)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
21
316
5
33-40

8
25-32

8
25-31

18
17-24

34
293 BANAŚ Gabriela (2011 #50906 LO 10318)
MOSM Tychy (ŚLS)
16
336




16
17-24

18
17-24

34
294 OSIECKA Amelia (2009 #47765 LO 586)
KS Mysław (ŚLS)
32
269
8
25-32

16
17-24

8
25-32

10
25-32

34
295 BĘBACZ Emilia (2009 #49729 LO 5010)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
33
266


33
4





33
296 KAPELA Maria (2010 #45655 LO 9526)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
32
267


16
17-24

16
17-24



32
297 WITKOWSKA Zuzanna (2008 #47644 LO 9260)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
32
268
16
17-24



16
17-24



32
298 RZEPKA Alicja (2012 #45131 LO 608)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
32
269
8
25-32

16
17-24

8
25-32



32
299 MAJCHRZYK Alicja (2010 #49735 LO 5016)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
32
271


32
5





32
300 PLICHTA Gabriela (2011 #47417 LO 4046)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)







31
9-11

31
301 HAŁAJ Oliwia (2008 #48663 LO 2026)
ULKS Ciechów (DŚL)
31
272




31
6



31
302 SOJA Julia (2010 #49734 LO 5015)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
31
275


31
6





31
303 CIULIŃSKA Sandra (2008 #46999 LO 3884)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
31
277
30
5-8
31
E






31
304 NOCOŃ Magdalena (2008 #50888 LO 10299)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
30
278




30
7



30
305 PRAWNICZAK Łucja (2008 #48753 LO 3434)
KS STELLA Gniezno (WLP)
30
279
30
7







30
306 GOS Nikola (2009 #50519 LO 9663)
MRKS Gdańsk (POM)
30
280
30
7







30
307 WOŹNIAK Weronika (2009 #51189 LO 10695)
KS STELLA Gniezno (WLP)







29
11

29
308 BELTER Zuzanna (2009 #47628 LO 9244)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
21
317
8
25-32

5
33-40

8
25-31

13
25

29
309 KASPEROWICZ Julia (2009 #50837 LO 10238)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
29
281




29
8



29
310 KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO 8840)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
29
285
29
7-8







29
  MISIOR Maja (2011 #50580 LO 9817)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
29
285
29
7-8







29
312 MERDA Marika (2009 #50343 LO 9005)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
26
301
13
21-24

13
21-24



2
31-38

28
313 KACZKOWSKA Marta (2010 #51173 LO 10668)
MRKS Gdańsk (POM)
28
287




28
9



28
314 ZAJĄC Wiktoria (2009 #47963 LO 7647)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
28
290
28
9







28
315 ŁYSKAWKA Kornelia (2008 #50695 LO 10023)
UKS Mirotka (LBU)







27
12-15

27
  SAWICKA Magdalena (2010 #51116 LO 10598)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)







27
12-15

27
317 RATAJCZAK Zofia (2011 #49294 LO 1276)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
9
348




8
25-31
9
E
18
17-24

27
318 KURZEJA Julia (2008 #50861 LO 10269)
MTS Kwidzyn (POM)
27
291




27
10



27
  ROJEWSKA Lena (2009 #51109 LO 10591)
ULKS Ciechów (DŚL)
27
291




27
10



27
320 MAJCHRZAK Klaudia (2010 #47096 LO 3340)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
27
294
27
10







27
321 WSZOŁEK Natalia (2012 #47161 LO 1933)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
16
339


8
25-32

8
25-32

10
25-32

26
322 SZYMAŃSKA Hanna (2011 #49624 LO 4215)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
16
340
8
25-32



8
25-32

10
25-32

26
323 KAŁUŻA Emilia (2008 #47889 LO 4301)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
16
341


16
17-24



10
25-32

26
324 SOKOŁOWSKA Hanna (2010 #50350 LO 9016)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
26
300
9
25-28

9
25-28

8
25-32

2
31-38

26
325 STANKIEWICZ Martyna (2010 #50494 LO 9592)
REMIK Stary Folwark (PDL)
26
295




26
9-12



26
  ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO 5148)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
26
295




26
11



26
327 KAŁUŻA Oliwia (2011 #50331 LO 8969)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
26
302
26
11







26
328 ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 5146)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
25
303




25
12



25
329 SIULERZYCKA Kamila (2009 #50347 LO 9009)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
22
312
22
13-16





2
31-38

24
330 SZYMANIAK NICOL (2009 #49754 LO 5195)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
305


8
25-32

16
17-24



24
331 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 5217)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
307
8
25-32

8
25-32

8
25-31



24
332 BARTOSZKO Nicol (2012 #49898 LO 6600)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
23
309




23
13-14



23
333 RADWAŃSKA Aleksandra (2011 #51129 LO 10615)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)







22
16-19

22
334 PRZYBYSZ Oliwia (2009 #50346 LO 9008)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
13
346
13
21-24





9
27-30

22
335 JARMOŁOWICZ Weronika (2010 #50496 LO 9594)
REMIK Stary Folwark (PDL)
22
310




22
13-16



22
336 MITRĘGA Oliwia (2008 #48352 LO 7607)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)
22
311
22
13-16







22
337 SADOWSKA Barbara (2008 #47792 LO 6906)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
21
318
21
15-16







21
338 NOWAK Agata (2008 #49947 LO 6747)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
21
319
21
15-16







21
339 MARDOSZ Zuzanna (2011 #50573 LO 9797)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)







20
17-20

20
340 PUDLAK Weronika (2008 #48383 LO 9910)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
20
320




20
17



20
  PUŁECKA Gabriela (2010 #48882 LO 784)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
20
320




20
15-17



20
342 KOSIŃSKA Hanna (2011 #50730 LO 10082)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
17
335


9
25-28

8
25-32

2
31-38

19
343 MARCINIAK Wiktoria (2009 #51128 LO 10612)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
19
325




19
17-18



19
344 PUKA Maja (2009 #49447 LO 2852)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
19
327


19
18





19
345 KALAWSKA Dominika (2008 #50589 LO 9828)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
19
328
19
18







19
346 MŁYNARCZYK Amelia (2009 #51124 LO 10606)
LKS Piotrowice (MŁP)
18
329




18
17-20



18
347 KONIECZNY Róża (2008 #50588 LO 9827)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
18
331
18
19







18
348 GÓRALCZYK Paweł (2011 #51120 LO 10602)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)







17
18-25

17
349 SURMA Jagoda (2010 #51127 LO 10611)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
17
333




17
19-20



17
  TAUROGIŃSKA Wiktoria (2011 #51082 LO 10555)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
17
333




17
20



17
351 MATLĄG Lena (2011 #50910 LO 10322)
MOSM Tychy (ŚLS)
16
336




16
17-24



16
  URBAŃCZYK Maja (2009 #51166 LO 10658)
KS Mysław (ŚLS)
16
336




16
17-24



16
353 NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 5218)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
16
342
8
25-32

8
25-32





16
354 ŁUKASZEWSKA Karolina (2008 #47682 LO 3112)
AKS Mikołów (ŚLS)
16
343
16
17-24







16
355 HUBKIEWICZ Zuzanna (2011 #50754 LO 10128)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
15
344




15
21



15
356 BRZOZA Aleksandra (2011 #50904 LO 10316)
MOSM Tychy (ŚLS)
4
358




4
33-48

10
25-32

14
  MIODEK Maja (2010 #50900 LO 10312)
MOSM Tychy (ŚLS)
4
358




4
33-48

10
25-32

14
358 KARNKOWSKA Klementyna (2008 #51090 LO 10569)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
5
357




4
33-48
5
E
9
27-30

14
359 KUJAWA Alicja (2008 #51097 LO 10576)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
13
345




13
21-24



13
360 RAK Magdalena (2010 #49626 LO 4217)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)







10
25-32

10
361 PASZKOWSKA Wiktoria (2009 #51098 LO 10577)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
8
349




8
25-32

2
31-38

10
362 JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 6779)
LUKS Chełmno (KPM)
10
347
5
33-40

5
33-40





10
363 GRZEGORCZYK Hanna (2010 #45654 LO 9525)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
8
349




8
25-32



8
  GURYN Sonja (2008 #51091 LO 10570)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
8
349




8
25-32



8
  LIAN Aleksandra (2009 #50392 LO 9241)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
8
349




8
25-31



8
  MIODEK Bianka (2010 #50899 LO 10311)
MOSM Tychy (ŚLS)
8
349




8
25-32



8
  WIERTELAK Zuzanna (2010 #50902 LO 10314)
MOSM Tychy (ŚLS)
8
349




8
25-32



8
368 SEICHTER Alicja (2009 #48018 LO 1797)
KS GOTYK Toruń (KPM)
8
355


8
25-32





8
369 CIEŚLAR Nadia (2008 #49536 LO 3486)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
8
356
8
25-32







8
370 OLKOWICZ Barbara (2009 #49584 LO 3882)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
4
358




4
33-48

2
31-38

6
371 GRUSIECKA Zuzanna (2010 #51092 LO 10571)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
4
358




4
33-48



4
  KOS Antonina (2010 #50901 LO 10313)
MOSM Tychy (ŚLS)
4
358




4
33-48



4
  RONOWICZ Malwina (2009 #46998 LO 3893)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
4
358




4
33-48



4
  SOLMIŃSKA Alicja (2008 #46232 LO 9012)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
4
358




4
33-48



4