Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
153
8

100
1

90
2

85
3-4


275
2 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
160
6

85
3-4

83
5

100
1


268
3 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
183
4

85
3-4

100
1

81
6


266
4 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
210
2

90
2

85
3-4

77
8


252
5 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
194
3

83
5

85
3-4

79
7


247
6 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
166
5

81
6

81
6

74
9


236
7 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
229
1

65
13

74
9

90
2


229
8 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
12

74
9

70
11

83
5


227
9 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
146
10

77
8

77
8

72
10


226
10 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
135
17

79
7

79
7

68
12


226
11 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
139
13

61
15

72
10

85
3-4


218
12 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
113
31

63
14

68
12

65
13


196
13 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
137
16

68
12

56
17

61
15


185
14 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
117
28

72
10

54
18

54
18


180
15 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 870)
LKS Piotrowice (MŁP)
150
9

56
17

63
14

56
17


175
16 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
153
7

70
11

61
15

41
zwoln.


172
17 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 1452)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
85
70
40
1
54
18

65
13

46
25-32


165
18 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 6284)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
91
57
35
3
48
21-24

48
21-24

63
14


159
19 MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 6285)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
139
14

46
25-32

59
16

52
19


157
20 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
120
23

44
33-40
40
1
42
49-56
35
3
70
11


156
21 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
91
55
40
1
59
16

48
21-24

48
21-24


155
22 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
142
11

52
19

44
33-40

48
21-24


144
23 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
127
20

46
25-32

52
19

44
33-40


142
24 PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 1446)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
118
27

50
20

43
41-48

48
21-24


141
25 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
94
53
40
1
46
25-32

48
21-24

46
25-32


140
26 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
115
29

44
33-40
37
2
48
21-24

46
25-32


138
27 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
119
25

48
21-24

43
41-48

46
25-32


137
28 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 6327)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
99
44
40
1

30
5-8
46
25-32
40
1
50
20


136
29 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
82
72
40
1
44
33-40
37
2
46
25-32

46
25-32


136
30 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 6155)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
101
40
35
3
46
25-32

46
25-32

44
33-40


136
31 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
125
22

46
25-32

46
25-32

44
33-40


136
32 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 839)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
131
18

41
zwoln.
38
zwoln.
50
20

44
33-40


135
33 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
97
50
40
1
46
25-32

46
25-32

43
41-48


135
34 KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 5611)
UKS KĘPA Dębica (PKR)

40
1
48
21-24

44
33-40

43
41-48


135
35 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 3446)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

40
1
43
41-48
37
2
44
33-40
40
1
46
25-32


133
36 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
130
19

44
33-40
40
1
43
41-48
40
1
46
25-32


133
37 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
73
88
37
2
43
41-48
37
2
43
41-48
37
2
46
25-32


132
38 OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 6156)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
87
63
30
5-8
42
49-56
37
2
46
25-32
37
2
44
33-40


132
39 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 885)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
48
137
32
5
43
41-48
35
3
46
25-32
30
7
43
41-48


132
40 PAWŁASEK Magda (2008 #47495 LO 4023)
KS ATS Stargard (ZPM)
112
33
40
1
46
25-32

44
33-40
40
1
42
49-56


132
41 WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 1453)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
56
127
33
4
44
33-40
40
1
44
33-40
40
1
43
41-48


131
42 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 6317)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
99
46
37
2

35
3
44
33-40
33
4
48
21-24


129
43 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
57
119
26
9-12
42
49-56
33
4
43
41-48
32
5
44
33-40


129
44 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 6251)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

30
5-8
43
41-48
33
4
42
49-56
30
5-8
43
41-48


128
45 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
91
56
40
1
42
49-56
40
1
41
57-64
40
1
44
33-40


127
46 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
93
54
37
2
38
E
37
2
46
25-32
40
1
43
41-48


127
47 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
100
43
40
1
41
57-64
37
2
42
49-56
37
2
43
41-48


126
48 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
127
21

44
33-40
40
1

40
1
42
49-56


126
49 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
97
51
40
1
41
57-64
40
1
43
41-48
37
2
42
49-56


126
50 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO 5224)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
106
36
37
2
43
41-48
32
5
41
57-64
35
3
42
49-56


126
51 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 1447)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
82
76
31
5-6
46
25-32

43
41-48
37
2



126
52 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 6125)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

40
1
41
57-64
40
1
41
57-64
40
1
42
49-56


124
53 LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 8133)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
91
58
35
3
42
49-56
40
1
41
57-64

41
57-64


124
54 SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
73
90
37
2

37
2
42
49-56
35
3
44
33-40


123
55 PERZ Izabela (2008 #47441 LO 4428)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)

35
3

40
1
44
33-40
37
2
43
41-48


122
56 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
82
73
37
2

35
3
42
49-56
33
4
42
49-56


121
57 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)
67
103
31
5-6
42
49-56
37
2

31
5-6
42
49-56


121
58 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 7404)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
100
41
34
3-4
41
57-64
35
3
42
49-56
37
2
38
E


121
59 DUDKA Julia (2008 #45797 LO 7129)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
103
38
37
2

40
1
41
57-64
35
3
42
49-56


120
60 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 834)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

32
5
42
49-56
35
3
36
E
40
1
41
57-64


119
61 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
118
26

43
41-48
40
1
43
41-48
33
4



119
62 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
99
45
37
2
43
41-48
31
6
32
E
33
4
41
57-64


116
63 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
83
71
33
4

33
4
41
57-64
32
5
41
57-64


115
64 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 8964)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
82
74
40
1
41
57-64
37
2

37
2



115
65 CZAJA Joanna (2008 #49640 LO 4320)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

37
2

40
1

37
2



114
66 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
81
78
30
5-8
44
33-40
33
4
34
E
35
3
36
E


114
67 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 5365)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

28
9

33
4
44
33-40
40
1
41
57-64


113
68 SZAREK Milena (2009 #48569 LO 3088)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

35
3

37
2

40
1



112
69 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
112
32

42
49-56
33
4

37
2



112
70 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3306)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
77
84
37
2

40
1

35
3



112
71 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
99
48
40
1

40
1

31
5-6



111
72 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 1040)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

37
2
38
E
33
4
34
E
37
2
38
E


110
73 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
94
52
37
2

35
3

37
2



109
74 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 3443)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
65
106
37
2

35
3

37
2



109
75 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7059)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
70
97
32
5

35
3

40
1
41
57-64


108
76 WARCHOLSKA Pola (2008 #49299 LO 1344)
MSZS Świdwin (ZPM)

35
3

35
3

37
2



107
77 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 835)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

35
3
41
57-64
29
7-8

37
2



107
78 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

35
3

37
2

35
3



107
79 SOBERA Julia (2008 #45981 LO 8387)
UKS Dalachów (OPO)
108
35
35
3

35
3

35
3



105
80 BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 7207)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
80
80
35
3

35
3

35
3



105
81 KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 8020)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
99
47
33
4
41
57-64
32
5

32
5



105
82 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 2730)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
90
61
32
5

37
2

35
3



104
83 JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 3307)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

35
3

35
3

33
4



103
84 IDZIK Magda (2008 #49397 LO 2358)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

32
5

37
2

33
4



102
85 CZAJKOWSKA Martyna (2008 #47631 LO 9247)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
78
83
32
5

37
2

32
5
33
E


102
86 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 1437)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
63
110
35
3
42
49-56


31
5-6
59
16


101
87 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7574)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
100
42
33
4

33
4

35
3



101
88 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 9251)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
71
94
30
7

29
8

25
11-12
41
57-64


100
89 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 1930)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
57
120
29
7-8

33
4
34
E
35
3
36
E


99
90 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
40
150
31
6
32
E
33
4

33
4
34
E


99
91 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)
81
79
33
4

32
5

33
4
34
E


99
92 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO 5043)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
85
69
33
4

33
4

33
4



99
93 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
59
117
33
4

31
6

32
5
33
E


97
94 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3324)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

32
5

33
4

32
5



97
95 WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9722)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

32
5

31
6

33
4



96
96 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3316)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

23
14

31
6

40
1
41
57-64


95
97 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1278)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
56
126
33
4

28
9

33
4
34
E


95
98 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
86
67
30
7

32
5

33
4



95
99 JUREK Kamila (2008 #46946 LO 2866)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

27
10

32
5

35
3



94
100 STOSIO Martyna (2010 #50157 LO 7934)
GKTS Gdańsk (POM)

32
5

30
7

32
5



94
101 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6809)
KSTS Krosno (PKR)
57
121
32
5

33
4

29
8



94
102 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
69
102
29
8
30
E
30
7
31
E
31
6
32
E


93
103 SOKOŁOWSKA Jagoda (2009 #47757 LO 2357)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
91
59
31
6

31
6

31
6



93
104 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
71
93
31
6

31
5-6

31
5-6



93
105 ROMANOWSKA Aleksandra (2010 #49740 LO 5040)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

31
5-6

31
6

31
5-6



93
106 SZUL Julia (2008 #47447 LO 1466)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
9
204
27
9-10

30
7

35
3



92
107 GOMULAK Matylda (2010 #48093 LO 6757)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
66
105
27
9-10

32
5
33
E
31
6
32
E


92
108 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

31
6

31
6

30
7



92
109 GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3325)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

33
4

32
5

27
10



92
110 GAJEWCZYK Magdalena (2010 #49433 LO 2707)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

29
7-8

31
5-6

31
5-6



91
111 NADOLSKA Roksana (2009 #49528 LO 3438)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

31
5-6

29
7-8

31
5-6



91
112 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6551)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
47
140
33
4
34
E
26
9-12

30
5-8
31
E


91
113 GASTÓŁ Hanna (2010 #49334 LO 1784)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

28
9

33
4

30
7



91
114 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
64
109
30
5-8

30
7
31
E
30
7



91
115 TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 5280)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
69
99
33
4

29
7-8

29
7-8



91
116 SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 6399)
ŚKTS Świecie (KPM)

27
10

31
6

31
6
32
E


90
117 KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)

31
6

31
6
32
E
26
9-12



89
118 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

27
10

28
9

33
4



88
119 JANKOWIAK Lena (2009 #47092 LO 4398)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
69
101
29
8

29
8

30
7



88
120 WIRKOWSKA Wiktoria (2009 #50535 LO 9721)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

29
7-8

30
7

29
7-8



88
121 PIENIĄŻEK Maria (2010 #49332 LO 1782)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

30
7

29
8

29
8



88
122 MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 1240)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

30
7

26
9-12

31
6



87
123 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 6648)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
25
172
29
8

28
9

30
7



87
124 KARAŚ Natalia (2009 #49505 LO 3317)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

28
9

30
7

29
8



87
125 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 5917)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

29
8

29
8

29
8



87
126 CHABROS Natalia (2010 #49335 LO 1785)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)

29
8

30
7

28
9



87
127 GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 5698)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
43
145
26
9-12

30
5-8

30
5-8



86
128 REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 9593)
REMIK Stary Folwark (PDL)

31
6

29
8

26
9-12



86
129 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO 6279)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
73
89
31
6
44
33-40
35
3
42
49-56




86
130 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 9596)
REMIK Stary Folwark (PDL)

26
9-12

28
9

31
5-6



85
131 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6814)
KSTS Krosno (PKR)
49
134
30
7

24
13

30
7



84
132 ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 4210)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

26
9-12

29
7-8

29
7-8



84
133 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
57
123
26
11

31
5-6

27
10



84
134 PRZYBYLSKA Aleksandra (2010 #49431 LO 2705)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

31
5-6

26
9-12

27
9-11



84
135 MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 9825)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

28
9

31
6

24
13



83
136 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 401)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
32
161
26
9-12

26
9-12

29
7-8



81
137 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 785)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

23
13-14
24
E
28
9

28
9



80
138 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 6649)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
18
183
31
6

26
11

23
14



80
139 BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 1915)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
50
131
22
13-16

31
5-6

26
9-12



79
140 CHRUPCAŁA Hanna (2009 #46663 LO 4295)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
42
147
22
13-16

31
5-6

26
9-12



79
141 ZALEWSKA Wiktoria (2009 #50534 LO 9720)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

26
9-12

27
10

26
9-12



79
142 FILIPKOWSKA Maja (2010 #50531 LO 9717)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

33
4

24
13

22
13-16



79
143 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 3363)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
37
152
31
6

28
9

20
17



79
144 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 4156)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
102
39
37
2

40
1
42
49-56




79
145 SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 7375)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
22
178
24
13

25
11-12

29
7-8



78
146 PIWOŃSKA Natalia (2008 #45812 LO 1465)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
13
194
25
11-12

26
11

27
9-10



78
147 RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 1929)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
18
183
26
9-12

26
9-12

26
9-12



78
148 WAWRZYKOWSKA Wiktoria (2008 #47970 LO 7019)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
40
151
40
1



37
2



77
149 JANECZKO Aleksandra (2008 #45104 LO 2865)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

24
13

26
11

27
10



77
150 GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 1004)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

25
12

27
10

25
11-12



77
151 GUZENDA Nikola (2010 #49002 LO 6848)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
34
156
25
11-12

29
8

23
13-14



77
152 GRABOWIECKA Aleksandra (2009 #50539 LO 9725)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

29
7-8

26
11

22
13-16



77
153 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 6651)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
25
172
30
7

25
12

22
15



77
154 HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)
12
197
16
17-24

30
7

30
7



76
155 FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 1007)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

22
15

25
11-12

28
9



75
156 HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 9597)
REMIK Stary Folwark (PDL)

26
9-12

23
14

26
9-12



75
157 WIECZOREK Zuzanna (2011 #49412 LO 2497)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

25
11-12

24
13

25
11-12
26
E


75
158 GOŚCINIAK Olga (2008 #47348 LO 7049)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
29
166
23
13-14

27
10

25
11-12



75
159 SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 6081)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)



35
3
41
57-64
33
4



74
160 WITKOWSKA Alicja (2009 #49538 LO 3504)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

23
13-14

26
11

25
12



74
161 SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 5918)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

26
9-12

26
9-12

22
13-16



74
162 NOWICKA Patrycja (2009 #47254 LO 7959)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)

26
9-12

30
5-8

18
17-20



74
163 BERNATOWICZ Barbara (2010 #50533 LO 9719)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

26
9-12

25
12

22
13-16



73
164 RIWOŃ Lena (2011 #48884 LO 782)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
56
124
25
11-12
26
E
27
10

20
15-17



73
165 BARTOSZKO Natalia (2010 #49897 LO 6599)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)

18
17-20

25
12

29
8



72
166 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
119
24

43
41-48


29
7-8



72
167 HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 6776)
LUKS Chełmno (KPM)

22
13-16

22
13-16

28
9



72
168 ZIOŁO Julia (2008 #43397 LO 2882)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
33
160
26
11

27
10

19
18



72
169 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
65
108
37
2

35
3





72
170 GAJ Julia (2010 #48746 LO 876)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
25
172
18
17-20

26
9-12
27
E
26
9-12



71
171 WOŹNIAK Helena (2009 #48748 LO 894)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

22
13-16

26
9-12
27
E
22
13-16



71
172 ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 1241)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

22
13-16

22
13-16

26
9-12



70
173 RUS Nikola (2008 #45658 LO 4305)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
42
148
22
13-16

26
9-12

22
13-16



70
174 BIAŁORUCKA Wiktoria (2009 #49846 LO 6074)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)

20
17

23
14

26
11



69
175 SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 9756)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

25
12

23
14

20
17



68
176 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
87
64
34
3-4
35
E
32
5
33
E




68
177 LEJMAN Zuzanna (2008 #47002 LO 3886)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
18
187
18
17-20
19
E
22
13-16

26
9-12



67
178 ŚWIERCZYŃSKA Agata (2008 #48000 LO 5213)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
43
144
22
13-16
23
E
22
13-16

22
13-16



67
179 SKŁADOŃ Julia (2011 #50587 LO 9826)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

21
16

25
12

21
16



67
180 SZAFRAŃSKA Kinga (2009 #49698 LO 4764)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

22
13-16

18
17-20

26
9-12



66
181 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 2295)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
66
104
16
17-24

27
10

22
13-16
23
E


66
182 WRÓBEL Zuzanna (2010 #49159 LO 831)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17

24
13

22
13-16



66
183 BUGAŁA Ewa (2010 #48875 LO 1421)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
35
155
22
13-16

22
13-16

22
13-16



66
184 ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 9010)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
65
107
26
9-12

18
17-20

22
13-16



66
185 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 3437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

35
3

31
5-6





66
186 RATAJCZYK Aleksandra (2010 #47060 LO 1928)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
34
159
16
17-24

22
13-16

26
9-12



64
187 PERZYNA Amelia (2008 #45622 LO 5053)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
88
62


32
5

31
5-6



63
  POPOWSKA Izabela (2008 #48554 LO 8402)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
114
30


32
5

31
5-6



63
189 BORZYCH Anna (2008 #49502 LO 3309)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)

24
13

24
13

15
21



63
190 LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 1005)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

30
7

33
4





63
191 FORMELA Julia (2010 #50385 LO 9188)
UKS REMUS Miechucino (POM)



31
6

31
6



62
192 SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO 890)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

18
17-20

22
13-16

22
13-16



62
  SZULAKOWSKA Julia (2010 #50349 LO 9015)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

18
17-20

22
13-16

22
13-16



62
194 STROJEK Aleksandra (2009 #47514 LO 3240)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
26
170
22
13-16

22
13-16

18
17-20



62
195 PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

26
9-12



35
3



61
196 KRAMEK Amelia (2010 #46947 LO 2888)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
31
165
33
4



28
9



61
197 PIETRZAK Amelia (2008 #45951 LO 7406)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
16
188
28
9



32
5



60
198 ROGALA Anna (2010 #50715 LO 10129)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)



29
8

31
6



60
199 MAZUR Wiktoria (2011 #48592 LO 1423)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

16
17-24

22
13-16

22
13-16



60
200 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO 5042)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
75
87
31
5-6

29
8





60
201 KURKOWICZ Antonina (2011 #50525 LO 9705)
MTS Kwidzyn (POM)

31
6

29
8





60
202 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5223)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
34
157
22
13-16

8
25-32
9
E
27
10
28
E


59
203 MALEC Martyna (2010 #48951 LO 7951)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
52
129
29
7-8

30
7





59
204 KĘDZIA Dagmara (2010 #50833 LO 10234)
UKS ORLIK Gdynia (POM)



28
9

30
7



58
205 CZAPLEJEWICZ Lena (2010 #50800 LO 10181)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)



29
7-8

29
7-8



58
206 PAZIEWSKA Natalia (2008 #47472 LO 6321)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
75
86


30
5-8
31
E
26
9-12
27
E


58
207 KLAG Maja (2012 #49713 LO 4895)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

22
13-16

18
17-20

18
17-20



58
208 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO 7302)
MOSM Tychy (ŚLS)
70
98
29
7-8

29
7-8





58
209 MENSCH Martyna (2009 #47639 LO 9255)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
28
167
16
17-24

16
17-24

25
11-12



57
210 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7677)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

22
13-16

13
21-24

22
13-16



57
211 TYLKA Liljana (2010 #50351 LO 9017)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

30
5-8

9
25-28

18
17-20



57
212 BOGUN Klaudia (2008 #47990 LO 5198)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
71
95
16
17-24

25
11-12

16
17-24



57
213 BENSZ Maja (2008 #45542 LO 3505)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
42
146
27
10



29
8



56
214 ADAMCZYK Natasza (2010 #49680 LO 4649)
LKTS Luboń (WLP)



28
9

27
9-10
28
E


56
215 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
62
112
30
5-8



26
11



56
216 DOMINIAK Lena (2010 #48880 LO 8968)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
69
100
27
10

29
8





56
217 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

28
9



27
10



55
218 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 5239)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
34
157
16
17-24

22
13-16

16
17-24
17
E


55
219 GAC Lena (2010 #49639 LO 4319)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

29
8



25
12



54
220 WSZOŁEK Weronika (2010 #47160 LO 1934)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

16
17-24

16
17-24

22
13-16



54
221 HEROK Emilia (2009 #47059 LO 1918)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
26
168
16
17-24

22
13-16

16
17-24



54
222 DRYGULSKA Maria (2010 #49764 LO 5266)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



26
9-12

27
9-11



53
  ROJEWSKA Katarzyna (2010 #49766 LO 5268)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



26
9-12

27
9-11



53
224 UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 5930)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
70
96
13
21-24

18
17-20

22
13-16



53
225 STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 9013)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
47
141
18
17-20

13
21-24

22
13-16



53
226 MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 9011)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
60
113
9
25-28

26
9-12

18
17-20



53
227 STOŁOWSKA Sandra (2008 #47003 LO 3894)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
99
49


22
13-16

30
5-8



52
228 PIRÓG Michalina (2011 #50334 LO 8972)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)



27
10

25
12



52
229 TYLKA Julia (2008 #48639 LO 9014)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
48
136
26
9-12

26
9-12





52
230 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 580)
KS Mysław (ŚLS)
26
169
26
9-12

26
9-12





52
231 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 1116)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
49
135
29
8



22
13-16



51
232 SMOLAREK Lena (2010 #50881 LO 10292)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)



25
12

23
13-14



48
233 HEROK Karolina (2010 #47061 LO 1919)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
14
192
16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
234 BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 3485)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)

16
17-24

16
17-24

16
17-24



48
235 CICHA Martyna (2009 #50159 LO 7953)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)

13
21-24

22
13-16

13
21-24



48
236 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
138
15

48
21-24






48
237 MIKUŁA Małgorzata (2009 #47640 LO 9256)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
48
138
8
25-32

16
17-24

22
13-16



46
238 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO 5215)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
59
115
29
8
30
E
16
17-24





46
239 TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 1117)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
49
133
23
14



22
13-16



45
240 SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 1006)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

19
18



25
11-12



44
241 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6887)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
11
198
23
13-14



21
15-16



44
242 BORKOWSKA Zuzanna (2009 #50344 LO 9006)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

18
17-20

13
21-24

13
21-24



44
243 BARAN Nikola (2010 #48731 LO 7365)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
9
200
21
16



22
13-16



43
244 KUCHARSKA Gabriela (2010 #50859 LO 10267)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)



23
14

19
17-18



42
245 ŁĘCZYŃSKA Antonina (2008 #49414 LO 2499)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

18
17-20



23
13-14



41
246 BRYŁA Zuzanna (2009 #47630 LO 9246)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
12
196
8
25-32

16
17-24

16
17-24
17
E


41
247 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO 5238)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
9
201
16
17-24

16
17-24

8
25-31
9
E


41
248 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 3739)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
60
114
25
11-12

16
17-24





41
249 ŚLIWICKA Weronika (2008 #48609 LO 3666)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

25
11-12

16
17-24





41
250 PINKOSZ Sandra (2008 #45982 LO 10455)
UKS Dalachów (OPO)
104
37




40
1



40
251 DOROZ Laura (2009 #45103 LO 2860)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)



18
19

22
15



40
252 ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 2883)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)



22
15

18
19



40
253 MAJDAN Lena (2008 #47638 LO 9254)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
50
130
8
25-32

16
17-24

16
17-24



40
254 TOMERA Emilia (2009 #49116 LO 574)
KS Mysław (ŚLS)

16
17-24

16
17-24

8
25-32



40
255 SITARSKA Julia (2009 #49730 LO 5011)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



40
1





40
256 BORKOWSKA Maja (2009 #50345 LO 9007)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

22
13-16

9
25-28

8
25-32



39
257 RATAJCZAK Julia (2010 #48458 LO 1279)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
8
207


8
25-32

29
8
30
E


38
258 WENDLAND Rozalia (2008 #47643 LO 9259)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
79
82
16
17-24

22
13-16





38
259 KOSIŃSKA Barbara (2008 #50729 LO 10081)
GLKS Nadarzyn (MAZ)



18
17-20

18
17-20



36
260 WIĘSEK Amelia (2009 #49174 LO 897)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)



22
13-16

13
21-24



35
261 DURLIK Amelia (2009 #49731 LO 5012)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



35
3





35
262 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO 4445)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
91
60
35
3







35
263 REGULSKA Maja (2009 #50722 LO 10059)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)



26
9-12

8
25-32



34
264 BABKIEWICZ Wiktoria (2009 #47627 LO 9243)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
24
175
8
25-32

8
25-32

16
17-24
17
E


33
265 JASZEWSKA Julia (2008 #47661 LO 6408)
LKS PIAST Łasin (KPM)
79
81


25
11-12

8
25-31



33
266 BĘBACZ Emilia (2009 #49729 LO 5010)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



33
4





33
267 KAPELA Maria (2010 #45655 LO 9526)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)



16
17-24

16
17-24



32
268 WITKOWSKA Zuzanna (2008 #47644 LO 9260)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
20
180
16
17-24



16
17-24



32
269 OSIECKA Amelia (2009 #47765 LO 586)
KS Mysław (ŚLS)

8
25-32

16
17-24

8
25-32



32
  RZEPKA Alicja (2012 #45131 LO 608)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)

8
25-32

16
17-24

8
25-32



32
271 MAJCHRZYK Alicja (2010 #49735 LO 5016)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



32
5





32
272 HAŁAJ Oliwia (2008 #48663 LO 2026)
ULKS Ciechów (DŚL)
16
188




31
6



31
  MARCINKIEWICZ Laura (2010 #51142 LO 10631)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)





31
6



31
274 TOMALA Hanna (2010 #50731 LO 10083)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)



18
17-20

13
21-24



31
275 SOJA Julia (2010 #49734 LO 5015)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



31
6





31
276 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 1878)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
72
91
30
5-8
31
E






31
277 CIULIŃSKA Sandra (2008 #46999 LO 3884)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
50
132
30
5-8
31
E






31
278 NOCOŃ Magdalena (2008 #50888 LO 10299)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)





30
7



30
279 PRAWNICZAK Łucja (2008 #48753 LO 3434)
KS STELLA Gniezno (WLP)
56
125
30
7







30
280 GOS Nikola (2009 #50519 LO 9663)
MRKS Gdańsk (POM)

30
7







30
281 KALETA Lilianna (2011 #49574 LO 3802)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)





29
8



29
  KASPEROWICZ Julia (2009 #50837 LO 10238)
UKS ORLIK Gdynia (POM)





29
8



29
283 ZAWADZKA Julia (2008 #51018 LO 10473)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)





28
9
29
E


29
284 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 6777)
LUKS Chełmno (KPM)

8
25-32

5
33-40

16
17-24



29
285 KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO 8840)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

29
7-8







29
  MISIOR Maja (2011 #50580 LO 9817)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

29
7-8







29
287 KACZKOWSKA Marta (2010 #51173 LO 10668)
MRKS Gdańsk (POM)





28
9



28
  WNUKIEWICZ Laura (2010 #49575 LO 3803)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)





28
9



28
289 FIDALA Vanessa (2010 #48456 LO 1277)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
20
181


5
33-40

22
13-16
23
E


28
290 ZAJĄC Wiktoria (2009 #47963 LO 7647)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)

28
9







28
291 CHODYNIECKA Judyta (2010 #50808 LO 10199)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





27
10



27
  KURZEJA Julia (2008 #50861 LO 10269)
MTS Kwidzyn (POM)





27
10



27
  ROJEWSKA Lena (2009 #51109 LO 10591)
ULKS Ciechów (DŚL)





27
10



27
294 MAJCHRZAK Klaudia (2010 #47096 LO 3340)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)

27
10







27
295 DOBRZAŃSKA Maria (2009 #49699 LO 4765)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)





26
9-12



26
  PRESZ Nadia (2010 #50851 LO 10255)
GKTS Gdańsk (POM)





26
11



26
  PRZYBECKA Nikola (2010 #51122 LO 10604)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)





26
11



26
  STANKIEWICZ Martyna (2010 #50494 LO 9592)
REMIK Stary Folwark (PDL)





26
9-12



26
  ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO 5148)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)





26
11



26
300 SOKOŁOWSKA Hanna (2010 #50350 LO 9016)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

9
25-28

9
25-28

8
25-32



26
301 MERDA Marika (2009 #50343 LO 9005)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

13
21-24

13
21-24





26
302 KAŁUŻA Oliwia (2011 #50331 LO 8969)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

26
11







26
303 ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 5146)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)





25
12



25
304 SIKORSKA Milena (2010 #51140 LO 10629)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)





24
13



24
305 KUBAS Agata (2008 #50922 LO 10334)
KS Mysław (ŚLS)



8
25-32

16
17-24



24
  SZYMANIAK NICOL (2009 #49754 LO 5195)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)



8
25-32

16
17-24



24
307 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 5217)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

8
25-32

8
25-31



24
308 GĄTARZ Karolina (2010 #49450 LO 2886)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

17
20



7
29



24
309 BARTOSZKO Nicol (2012 #49898 LO 6600)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)





23
13-14



23
310 JARMOŁOWICZ Weronika (2010 #50496 LO 9594)
REMIK Stary Folwark (PDL)





22
13-16



22
311 MITRĘGA Oliwia (2008 #48352 LO 7607)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)
86
68
22
13-16







22
312 SIULERZYCKA Kamila (2009 #50347 LO 9009)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

22
13-16







22
313 CITAR Anna (2008 #50857 LO 10262)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)





21
15-16



21
  MIERZWIAK Zofia (2011 #51117 LO 10599)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)





21
16



21
315 GĄTARZ Julia (2010 #49449 LO 2885)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

12
24



9
27



21
316 BŁAŻEJEWSKA Maja (2009 #47629 LO 9245)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
8
207
5
33-40

8
25-32

8
25-31



21
317 BELTER Zuzanna (2009 #47628 LO 9244)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
9
203
8
25-32

5
33-40

8
25-31



21
318 SADOWSKA Barbara (2008 #47792 LO 6906)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
26
171
21
15-16







21
319 NOWAK Agata (2008 #49947 LO 6747)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

21
15-16







21
320 DZIESZKO Patrycja (2008 #51125 LO 10608)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)





20
17



20
  GĄSIOROWSKA Hanna (2010 #51110 LO 10592)
ULKS Ciechów (DŚL)





20
15-17



20
  PUDLAK Weronika (2008 #48383 LO 9910)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
36
154




20
17



20
  PUŁECKA Gabriela (2010 #48882 LO 784)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
18
185




20
15-17



20
324 KWAŚNICKA Zuzanna (2010 #50180 LO 8051)
UKS MOSIR Dukla (PKR)



20
17





20
325 MARCINIAK Wiktoria (2009 #51128 LO 10612)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)





19
17-18



19
  SAWICKA Julia (2011 #51123 LO 10605)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)





19
18



19
327 PUKA Maja (2009 #49447 LO 2852)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)



19
18





19
328 KALAWSKA Dominika (2008 #50589 LO 9828)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

19
18







19
329 KUNICKA Jagoda (2011 #51118 LO 10600)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)





18
19



18
  MŁYNARCZYK Amelia (2009 #51124 LO 10606)
LKS Piotrowice (MŁP)





18
17-20



18
331 KONIECZNY Róża (2008 #50588 LO 9827)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

18
19







18
  TARKA Zofia (2008 #49972 LO 6877)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

18
17-20







18
333 SURMA Jagoda (2010 #51127 LO 10611)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)





17
19-20



17
  TUAROGIŃSKA Wiktoria (2011 #51082 LO 10555)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)





17
20



17
335 KOSIŃSKA Hanna (2011 #50730 LO 10082)
GLKS Nadarzyn (MAZ)



9
25-28

8
25-32



17
336 BANAŚ Gabriela (2011 #50906 LO 10318)
MOSM Tychy (ŚLS)





16
17-24



16
  MATLĄG Lena (2011 #50910 LO 10322)
MOSM Tychy (ŚLS)





16
17-24



16
  URBAŃCZYK Maja (2009 #51166 LO 10658)
KS Mysław (ŚLS)





16
17-24



16
339 WSZOŁEK Natalia (2012 #47161 LO 1933)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)



8
25-32

8
25-32



16
340 SZYMAŃSKA Hanna (2011 #49624 LO 4215)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

8
25-32



8
25-32



16
341 KAŁUŻA Emilia (2008 #47889 LO 4301)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
8
205


16
17-24





16
342 NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 5218)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

8
25-32

8
25-32





16
343 ŁUKASZEWSKA Karolina (2008 #47682 LO 3112)
AKS Mikołów (ŚLS)

16
17-24







16
344 HUBKIEWICZ Zuzanna (2011 #50754 LO 10128)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)





15
21



15
345 KUJAWA Alicja (2008 #51097 LO 10576)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)





13
21-24



13
346 PRZYBYSZ Oliwia (2009 #50346 LO 9008)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

13
21-24







13
347 JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 6779)
LUKS Chełmno (KPM)

5
33-40

5
33-40





10
348 RATAJCZAK Zofia (2011 #49294 LO 1276)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)





8
25-31
9
E


9
349 GRZEGORCZYK Hanna (2010 #45654 LO 9525)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)





8
25-32



8
  GURYN Sonja (2008 #51091 LO 10570)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)





8
25-32



8
  LIAN Aleksandra (2009 #50392 LO 9241)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)





8
25-31



8
  MIODEK Bianka (2010 #50899 LO 10311)
MOSM Tychy (ŚLS)





8
25-32



8
  PASZKOWSKA Wiktoria (2009 #51098 LO 10577)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)





8
25-32



8
  WIERTELAK Zuzanna (2010 #50902 LO 10314)
MOSM Tychy (ŚLS)





8
25-32



8
355 SEICHTER Alicja (2009 #48018 LO 1797)
KS GOTYK Toruń (KPM)



8
25-32





8
356 CIEŚLAR Nadia (2008 #49536 LO 3486)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)

8
25-32







8
357 KARNKOWSKA Klementyna (2008 #51090 LO 10569)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)





4
33-48
5
E


5
358 BRZOZA Aleksandra (2011 #50904 LO 10316)
MOSM Tychy (ŚLS)





4
33-48



4
  GRUSIECKA Zuzanna (2010 #51092 LO 10571)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)





4
33-48



4
  KOS Antonina (2010 #50901 LO 10313)
MOSM Tychy (ŚLS)





4
33-48



4
  MIODEK Maja (2010 #50900 LO 10312)
MOSM Tychy (ŚLS)





4
33-48



4
  OLKOWICZ Barbara (2009 #49584 LO 3882)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)





4
33-48



4
  RONOWICZ Malwina (2009 #46998 LO 3893)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)





4
33-48



4
  SOLMIŃSKA Alicja (2008 #46232 LO 9012)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)
46
142




4
33-48



4