Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
SKTS Sochaczew (MAZ)


220
5-8

205
9-12

220
5-8

330
1
330
2 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)


125
25-28
90
1
205
9-12

220
5-8

305
2
305
3 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
KSTS Krosno (PKR)

85
2
205
9-12

145
21-24

145
21-24

280
3-4
280
4 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)


145
21-24

160
17-20

180
13-16

280
3-4
280
5 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
KSTS Krosno (PKR)

90
1
125
25-28
85
2
180
13-16
90
1
95
37-40
100
1
240
5-8
240
6 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)


115
29-32
90
1
250
3-4

145
21-24

240
5-8
240
7 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)

85
2
160
17-20
90
1
145
21-24
81
3
180
13-16

240
5-8
240
8 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)

77
4
145
21-24
90
1
125
25-28
74
5
125
25-28

240
5-8
240
9 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

81
3

81
3

90
1

100
1
190
9-16
190
10 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

90
1
115
29-32
81
3
86
E
90
1
125
25-28
88
3-4
190
9-16
190
11 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

81
3
95
37-40

145
21-24
90
1


190
9-16
190
12 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

85
2
90
E
90
1
95
37-40
90
1
115
29-32

190
9-16
190
13 UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
UKS ATS Białystok (PDL)

73
5-6
78
E
81
3

64
9-10
115
29-32

190
9-16
190
14 SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)


115
29-32
85
2

74
5


190
9-16
190
15 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)

85
2

77
4

81
3
86
E

190
9-16
190
16 KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS STELLA Gniezno (WLP)

77
4

72
6

74
5


190
9-16
190
17 PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)

70
7
75
E
70
7
75
E
70
7
95
37-40
100
1
150
17-24
150
18 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

77
4

85
2
95
37-40
65
9

100
1
150
17-24
150
19 WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

85
2

73
5-6

73
5-6

100
1
150
17-24
150
20 PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO 3270)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)



74
5

72
6
77
E
100
1
150
17-24
150
21 KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

81
3

77
4

85
2

95
2
150
17-24
150
22 KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)

77
4

81
3
86
E
77
4
82
E

150
17-24
150
23 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)

74
5
79
E
85
2
90
E
74
5


150
17-24
150
24 MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

74
5

81
3

77
4
82
E

150
17-24
150
25 HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

81
3

73
5-6
78
E
40
17-24

100
1
130
25-32
130
26 MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 454)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)



77
4

81
3
86
E
100
1
130
25-32
130
27 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

90
1
105
33-36
74
5
160
17-20
85
2

95
2
130
25-32
130
28 MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)

40
17-24
45
E
40
17-24
45
E
62
9-12
67
E
95
2
130
25-32
130
29 ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

73
5-6

64
9-10

73
5-6

90
3
130
25-32
130
30 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)

68
8

62
9-12

68
8

90
3
130
25-32
130
31 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)

60
11-12

73
5-6

72
6

88
3-4
130
25-32
130
32 WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
KS GOTYK Toruń (KPM)

59
12

40
17-24

59
12
64
E
83
5
130
25-32
130
33 SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)

40
17-24

73
5-6

73
5-6

100
1
110
33-48
110
34 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

74
5

72
6



100
1
110
33-48
110
35 GIZIŃSKA Zofia (2000 #32459 LO 7044)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)







100
1
110
33-48
110
36 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)

69
7-8

73
5-6

77
4

95
2
110
33-48
110
37 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

77
4

62
9-12



95
2
110
33-48
110
38 KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)

59
12





95
2
110
33-48
110
39 KOŁODZIEJ Ewa (1999 #30837 LO 229)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)







95
2
110
33-48
110
40 PABICH Joanna (1998 #27140 LO 2450)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)



65
9

55
14

90
3
110
33-48
110
41 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

68
8
73
E
68
8
73
E
68
8
73
E
88
3-4
110
33-48
110
42 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 7271)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)



73
5-6

77
4

86
4
110
33-48
110
43 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

77
4





83
5
110
33-48
110
44 ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

77
4
82
E
60
11-12
65
E
50
16
55
E
81
6
110
33-48
110
45 BACZYŃSKA Marika (1999 #36608 LO 7826)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

65
9

70
7

77
4
82
E
100
1

100
46 DOMAŃSKA Agata (1999 #31287 LO 8008)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)

70
7

70
7

74
5

100
1

100
47 MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 492)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







100
1

100
48 DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO 4983)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



70
7



95
2
100
49-64
100
49 ZIELIŃSKA Marta (2000 #31924 LO 3708)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)







95
2
100
49-64
100
50 WEREDA Barbara (1999 #23178 LO 10552)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)







88
3-4
100
49-64
100
51 PIASECKA Karolina (1999 #22229 LO 10551)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)







83
5
100
49-64
100
52 MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 7269)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)



69
7-8

69
7-8

81
6
100
49-64
100
53 HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)

70
7

64
9-10

70
7

95
2

95
54 ŁOSIŃSKA Kinga (1998 #23998 LO 8012)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)



81
3
95
37-40
85
2

95
2

95
55 WALOWSKA Wiktoria (2000 #34430 LO 6941)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

53
13-16

59
12



95
2

95
56 KRZAK Anna (2000 #38909 LO 5709)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)

40
17-24





95
2

95
57 JANUŚ Karolina (1999 #27051 LO 861)
LKS Piotrowice (MŁP)

60
11-12

68
8

68
8

90
3

90
58 SKRZYPCZAK Paula (2000 #45496 LO 2462)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)





70
7

90
3

90
59 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 4211)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

40
17-24

40
17-24
45
E
40
17-24

88
3-4

88
60 LEWANDOWSKA Weronika (2000 #37107 LO 3100)
AKS Mikołów (ŚLS)

17
33-48





88
3-4

88
61 PŁASKONKA Barbara (1998 #33032 LO 8096)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)



62
9-12



86
4

86
62 CHRABĄSZCZ Aleksandra (1998 #31977 LO 1376)
UKS Olesno (MŁP)







86
4

86
  SKRZYPCZAK Inga (2000 #48795 LO 10669)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)







86
4

86
64 JANUŚ Weronika (1999 #27052 LO 862)
LKS Piotrowice (MŁP)

51
15-16



62
9-12

83
5

83
65 WESOŁOWSKA Magdalena (2000 #39325 LO 7785)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

52
15
57
E
40
17-24



78
7

78