Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
SKTS Sochaczew (MAZ)


220
5-8

205
9-12

220
5-8


645
2 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)


125
25-28
90
1
205
9-12

220
5-8


550
3 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)


115
29-32
90
1
250
3-4

145
21-24


510
4 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
KSTS Krosno (PKR)

85
2
205
9-12

145
21-24

145
21-24


495
5 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)

85
2
160
17-20
90
1
145
21-24
81
3
180
13-16


485
6 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)


145
21-24

160
17-20

180
13-16


485
7 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
KSTS Krosno (PKR)

90
1
125
25-28
85
2
180
13-16
90
1
95
37-40


400
8 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)

77
4
145
21-24
90
1
125
25-28
74
5
125
25-28


395
9 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

90
1
105
33-36
74
5
160
17-20
85
2



350
10 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

81
3
95
37-40

145
21-24
90
1



330
11 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

90
1
115
29-32
81
3
86
E
90
1
125
25-28


326
12 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

85
2
90
E
90
1
95
37-40
90
1
115
29-32


300
13 BALUKIEWICZ Paulina (2000 #34656 LO 2096)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)

81
3

85
2
115
29-32
81
3
86
E


282
14 UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
UKS ATS Białystok (PDL)

73
5-6
78
E
81
3

64
9-10
115
29-32


274
15 SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)


115
29-32
85
2

74
5



274
16 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

81
3

81
3

90
1



252
17 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)

85
2

77
4

81
3
86
E


248
18 PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)

70
7
75
E
70
7
75
E
70
7
95
37-40


245
19 KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)

77
4

81
3
86
E
77
4
82
E


245
20 KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

81
3

77
4

85
2



243
21 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)

74
5
79
E
85
2
90
E
74
5



243
22 MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

74
5

81
3

77
4
82
E


237
23 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)

77
4

85
2
95
37-40
65
9



237
24 WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

85
2

73
5-6

73
5-6



231
25 KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS STELLA Gniezno (WLP)

77
4

72
6

74
5



223
26 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)

69
7-8

73
5-6

77
4



219
27 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

68
8
73
E
68
8
73
E
68
8
73
E


219
28 BACZYŃSKA Marika (1999 #36608 LO 7826)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)

65
9

70
7

77
4
82
E


217
29 DOMAŃSKA Agata (1999 #31287 LO 8008)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)

70
7

70
7

74
5



214
30 ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

73
5-6

64
9-10

73
5-6



210
31 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)

60
11-12

73
5-6

72
6



205
32 HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)

70
7

64
9-10

70
7



204
33 SIMA Aleksandra (1998 #37937 LO 2622)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)

68
8

68
8

68
8



204
34 ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

77
4
82
E
60
11-12
65
E
50
16
55
E


202
35 HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

81
3

73
5-6
78
E
40
17-24



199
36 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)

68
8

62
9-12

68
8



198
37 JANUŚ Karolina (1999 #27051 LO 861)
LKS Piotrowice (MŁP)

60
11-12

68
8

68
8



196
38 SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)

40
17-24

73
5-6

73
5-6



186
39 ŁOSIŃSKA Kinga (1998 #23998 LO 8012)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)



81
3
95
37-40
85
2



180
40 MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 454)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)



77
4

81
3
86
E


163
41 WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
KS GOTYK Toruń (KPM)

59
12

40
17-24

59
12
64
E


163
42 MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)

40
17-24
45
E
40
17-24
45
E
62
9-12
67
E


157
43 PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO 3270)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)



74
5

72
6
77
E


151
44 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 7271)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)



73
5-6

77
4



150
45 KUNATS Maja (1998 #43292 LO 538)
KS GALAXY Białystok (PDL)

73
5-6

77
4





150
46 JABŁONKA Aleksandra (2000 #48075 LO 1365)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)

77
4

73
5-6





150
47 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

74
5

72
6





146
48 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

77
4

62
9-12





139
49 MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 7269)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)



69
7-8

69
7-8



138
50 TOKARCZYK Karolina (1998 #28583 LO 2978)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)

69
7-8

62
9-12





131
51 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 4211)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

40
17-24

40
17-24
45
E
40
17-24



125
52 PABICH Joanna (1998 #27140 LO 2450)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)



65
9

55
14



120
53 JANUŚ Weronika (1999 #27052 LO 862)
LKS Piotrowice (MŁP)

51
15-16



62
9-12



113
54 WALOWSKA Wiktoria (2000 #34430 LO 6941)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

53
13-16

59
12





112
55 WESOŁOWSKA Magdalena (2000 #39325 LO 7785)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

52
15
57
E
40
17-24





97
56 WRZOSEK Diana (1998 #25082 LO 186)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)

25
25-32

25
25-32

40
17-24



90
57 SZEMIEL Julia (1999 #31046 LO 183)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)

25
25-32

40
17-24

25
25-32



90
58 WYSZYŃSKA Dominika (2000 #42002 LO 4207)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

17
33-48

40
17-24

25
25-32



82
59 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

77
4







77
60 BAGROWSKA Katarzyna (1998 #26794 LO 7960)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)



72
6





72
61 KĘDZIA Aleksandra (1998 #29294 LO 7761)
UKS MARATON Moskurnia (WLP)

72
6







72
62 SKRZYPCZAK Paula (2000 #45496 LO 2462)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)





70
7



70
63 DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO 4983)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



70
7





70
64 PŁASKONKA Barbara (1998 #33032 LO 8096)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)



62
9-12





62
65 DUKOWSKA Karolina (2000 #34017 LO 3775)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

61
11







61
66 KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)

59
12







59
67 RYŻEWSKA Agata (1999 #40575 LO 7751)
LZS TS Zaręba (DŚL)

53
13-16







53
68 STOLIK Olga (1998 #49687 LO 4680)
POLONIA Środa Wielk. (WLP)

48
17







48
69 KRZAK Anna (2000 #38909 LO 5709)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)

40
17-24







40
70 KUCHARCZYK Agata (1999 #39154 LO 9876)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)



25
25-32





25
  KUCHARCZYK Agnieszka (1999 #39155 LO 9877)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)



25
25-32





25
72 LEWANDOWSKA Weronika (2000 #37107 LO 3100)
AKS Mikołów (ŚLS)

17
33-48







17