Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

Bez WMZ (brak wyników)
# Zawodnik Rkg 3 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
690
1

230
1

230
uchwała

230
PL

300
1
760
2 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
660
2

210
2

230
1

220
PL

250
3-4
700
3 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
562
3

190
3-4

210
2

162
8

275
2
675
4 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
551
4

164
7

177
PL

210
2

250
3-4
637
5 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
546
5

166
6

190
3-4

190
3-4
90
1
220
5-8
600
6 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
460
9

190
3-4

190
3-4

80
41-48
79
3-4
220
5-8
600
7 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
518
6

162
8

166
6

190
3-4

220
5-8
576
8 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
504
7

168
5

168
5

168
5

220
5-8
556
9 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
464
8

151
10

162
8

151
10
85
2
175
9-16
488
10 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
403
10

107
20

147
12

149
11
85
2
175
9-16
471
11 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
386
13

95
21-24

164
7

127
16
90
1
175
9-16
466
12 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
393
11

133
13

151
10

109
19
90
1
175
9-16
459
13 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
362
16
70
1
85
33-40
70
1
113
17

164
7

175
9-16
452
14 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
336
19

149
11

111
18

76
49-56

175
9-16
435
15 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
329
20

95
21-24

149
11

85
33-40

175
9-16
419
16 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
381
15

153
9

95
21-24

133
13

130
17-24
416
17 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
327
22
70
1
147
12

90
25-32

90
25-32
72
6
175
9-16
412
18 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
352
17
70
1
131
14

90
25-32

131
14
90
1
130
17-24
392
19 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
387
12

4
E
70
1
153
9

230
1


387
20 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
383
14

90
25-32

127
16

166
6


383
21 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
342
18

80
41-48
70
1
109
19

153
9
79
3-4
110
25-32
372
22 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
328
21
70
1
127
16

90
25-32

111
18
90
1
130
17-24
368
23 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
302
27
70
1
74
57-64
47
9-12
133
13

95
21-24
85
2
130
17-24
358
24 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
316
24

95
21-24

131
14

90
25-32
85
2
130
17-24
356
25 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
309
25

129
15

90
25-32

90
25-32

130
17-24
349
26 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
303
26
70
1
76
49-56
62
3
80
41-48
66
2
147
12
90
1
110
25-32
337
27 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
321
23

85
33-40
70
1
129
15

107
20


321
28 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
245
41
56
5-6
60
E
28
17-24
95
21-24
56
5-6
90
25-32
79
3-4
130
17-24
315
29 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
278
30

109
19

95
21-24

74
57-64

110
25-32
314
30 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
288
28

90
25-32

85
33-40
70
1
113
17

110
25-32
313
31 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
286
29

111
18

95
21-24

80
41-48

94
49-64
300
32 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
227
52

74
57-64
54
5-8
58
E
70
1
95
21-24
90
1
130
17-24
299
33 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
275
31
60
3-4
95
21-24

90
25-32

90
25-32
90
1
110
25-32
295
34 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
270
32

90
25-32

85
33-40
70
1
95
21-24
85
2
110
25-32
295
35 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
270
33
66
2
90
25-32

90
25-32

90
25-32

110
25-32
290
36 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
265
36
62
3
113
17

76
49-56

76
49-56
73
5-6
100
33-48
289
37 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
241
44

80
41-48
66
2
85
33-40
70
1
76
49-56
85
2
110
25-32
275
38 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
246
40
66
2
76
49-56
56
5-6
85
33-40
39
13-16
85
33-40
71
5-8
100
33-48
270
39 SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
265
34
62
3
85
33-40
59
PL
85
33-40
59
4
95
21-24


265
40 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
265
35

90
25-32

90
25-32

85
33-40


265
41 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 583)
KS Mysław (ŚLS)
221
56
66
2
85
33-40
70
1
76
49-56
56
5-6
60
E
79
3-4
100
33-48
261
42 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
236
46
70
1
76
49-56
70
1
80
41-48
59
4
80
41-48
90
1
100
33-48
260
43 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
230
50

80
41-48
66
2
70
E
66
2
80
41-48
85
2
100
33-48
260
44 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
232
49
59
4
90
25-32

76
49-56
62
3
66
E
85
2
94
49-64
260
45 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
260
37
70
1
90
25-32

90
25-32

80
41-48


260
46 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
235
47
66
2
70
E
57
5
80
41-48
66
2
85
33-40
79
3-4
94
49-64
259
47 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
255
38
50
9
85
33-40
66
2
85
33-40
38
15-16
85
33-40


255
48 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
225
53
62
3
66
E
70
1
85
33-40
70
1
74
57-64
85
2
94
49-64
253
49 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
253
39
56
5-6

70
1
107
20

90
25-32


253
50 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
244
42

90
25-32

74
57-64
57
5
80
41-48
79
3-4

249
51 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
218
59
70
1
74
57-64
70
1

70
1
74
57-64
90
1
100
33-48
248
52 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
211
65
48
10
85
33-40
59
4
63
E
59
4
63
E
90
1
100
33-48
248
53 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
205
70
53
7
57
E
59
4
63
E
70
1
85
33-40
90
1
100
33-48
248
54 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
224
54
70
1
80
41-48
66
2
70
E
66
2
74
57-64

94
49-64
248
55 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
212
62
66
2

66
2

70
1
80
41-48
90
1
100
33-48
246
56 WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 736)
ATS Lublin (LLS)
205
71
51
8
85
33-40
56
5-6
60
E
56
5-6
60
E
79
3-4
100
33-48
245
57 SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4786)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
171
113
25
21-24
29
E
32
17-20
76
49-56
62
3
66
E
81
3
100
33-48
242
58 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
222
55
70
1
74
57-64
70
1
74
57-64
70
1
74
57-64
90
1
94
49-64
242
59 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
242
43
70
1
76
49-56
70
1
76
49-56
59
4
90
25-32


242
60 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
212
63
52
7-8
56
E
56
5-6
80
41-48
70
1
76
49-56
85
2

241
61 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
207
69
57
5
61
E
70
1
76
49-56
66
2
70
E
79
3-4
94
49-64
240
62 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
240
45
66
2
70
E
70
1
85
33-40
70
1
85
33-40


240
63 MICHTA Paweł (2002 #36504 LO 7849)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
215
60
70
1
80
41-48
62
3
74
57-64
57
5
61
E
81
3

235
64 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
210
66
66
2
70
E
66
2
70
E
66
2
70
E
68
8
94
49-64
234
65 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
233
48

85
33-40
66
2
74
57-64
39
13-16
74
57-64
69
7-8

233
66 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
136
178
66
2
70
E
62
3
66
E


85
2
94
49-64
230
67 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
218
58
62
3

62
3
80
41-48
70
1
76
49-56
74
5

230
68 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
228
51
70
1
74
57-64
59
4
74
57-64
70
1
80
41-48


228
69 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
195
76
62
3
66
E
59
4
63
E
62
3
66
E

94
49-64
226
70 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 1793)
KS GOTYK Toruń (KPM)
201
74
53
7
57
E
70
1
74
57-64
66
2
70
E
81
3

225
71 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
187
88
54
5-8
58
E
59
4
63
E
62
3
66
E
79
3-4
94
49-64
223
72 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 155)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
208
68

76
49-56
62
3
66
E
62
3
66
E
81
3

223
73 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 265)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
146
164
62
3
66
E

4
E
66
2
76
49-56
81
3

223
74 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2816)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
220
57
59
4
80
41-48
47
9-12
74
57-64
62
3
66
E
69
7-8

223
75 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
187
89
62
3

66
2

59
4

85
2
94
49-64
222
76 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
172
112
59
4
63
E
54
5-8
58
E
47
9-12
51
E
77
4
100
33-48
221
77 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
199
75
62
3
66
E
59
4
63
E
66
2
70
E
81
3

217
78 BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 710)
KS ALMAR Głębokie (WLP)
173
108
59
4

57
5

53
7
57
E
85
2
100
33-48
216
79 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
173
106
57
5

57
5

59
4


100
33-48
216
80 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
160
133
39
13-16

66
2
70
E
51
8

79
3-4
94
49-64
215
81 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
166
120
52
7-8

62
3

52
7-8

85
2
100
33-48
214
82 ROŻEK Paweł (2001 #43573 LO 7632)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
191
81
66
2

59
4

66
2

81
3

213
83 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
213
61

4
E
59
4
80
41-48

129
15


213
84 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
165
123
57
5

53
7

55
6

90
1
100
33-48
212
85 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
175
104
57
5

57
5

57
5
61
E
81
3
94
49-64
212
86 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 359)
UKS Olesno (MŁP)
185
92
70
1
76
49-56
47
9-12

62
3

74
5

212
87 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 1791)
KS GOTYK Toruń (KPM)
202
72
59
4
63
E
66
2
76
49-56
59
4
63
E
73
5-6

212
88 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
212
64
53
7
76
49-56
66
2
70
E
66
2



212
89 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
167
119
56
5-6
60
E
53
7
57
E
50
9

79
3-4
94
49-64
211
90 LUDWICZAK Filip (2002 #33967 LO 2457)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
177
102
62
3

70
1

45
11-12

77
4

209
91 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 5278)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
188
86
59
4
76
49-56
50
9

62
3

71
5-8

209
92 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
209
67
62
3
66
E
54
5-8
58
E
70
1
85
33-40


209
93 TALAR Wiktor (2003 #38607 LO 6580)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
191
80
66
2

55
6

66
2
70
E
72
6

208
94 KOŁOS Arkadiusz (2001 #33820 LO 3230)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
187
90
66
2

66
2
70
E
51
8

72
6

208
95 SKRZYPEK Bartosz (2003 #42291 LO 2255)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
183
94
59
4

62
3

62
3

81
3

205
96 MACIOROWSKI Krystian (2002 #33633 LO 8397)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
191
79
62
3

59
4

70
1

73
5-6

205
97 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
189
84
47
9-12
51
E
32
17-20
80
41-48
54
5-8
58
E
67
7-10

205
98 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 2392)
LZS Żywocice (OPO)
177
101
52
7-8

59
4

66
2

77
4

202
99 GUZEK Mateusz (2002 #34615 LO 4041)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
190
83
66
2

62
3

62
3

74
5

202
100 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
202
73
66
2

66
2
80
41-48
56
5-6



202
101 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
184
93
57
5
61
E
53
7
57
E
62
3
66
E
73
5-6

200
102 FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 5905)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
181
96
59
4

59
4

59
4
63
E
77
4

199
103 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO 8403)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
175
105
59
4

55
6

57
5
61
E
77
4

197
104 KUNASZEWSKI Leon (2002 #37675 LO 4098)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
154
146
39
13-16

56
5-6

59
4

81
3

196
105 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
168
117
62
3

49
9-10

57
5

77
4

196
106 CZAPLA Kamil (2002 #35107 LO 3583)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
188
85

80
41-48
28
17-24
32
E
47
9-12
76
49-56
40
17-24

196
107 PRZYBYŁA Adrian (2002 #36490 LO 6140)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
172
110
47
9-12
51
E
59
4
63
E
54
5-8
58
E
74
5

195
108 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
163
124
57
5
61
E
39
13-16

59
4
63
E
71
5-8

195
109 STAWOWCZYK Szymon (2002 #45349 LO 5424)
STLA Szczecinek (ZPM)
146
165
46
11

49
9-10

51
8

85
2
94
49-64
194
110 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
194
77
55
6
59
E
57
5
61
E
62
3
74
57-64


194
111 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
192
78
51
8
55
E
59
4
63
E
55
6
74
57-64


192
112 NOWAK Emil (2001 #35831 LO 734)
ATS Lublin (LLS)
163
125
47
9-12
51
E
52
7-8
56
E
52
7-8
56
E
79
3-4

191
113 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
190
82
62
3

62
3

66
2



190
114 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
160
131
50
9
54
E
49
9-10

53
7
57
E
77
4

188
115 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
188
87
53
7
80
41-48
62
3
66
E
38
15-16
42
E


188
116 BUŚKO Maciej (2001 #42281 LO 1528)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
163
128
55
6
59
E
51
8

49
9-10
53
E
74
5

186
117 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 2106)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
160
130
44
12
48
E
51
8
55
E
53
7
57
E
74
5

186
118 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 3204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
156
144
47
9-12
51
E
59
4
63
E
42
13

72
6

186
119 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
171
114
55
6
59
E
51
8
55
E
57
5

70
7

186
120 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
186
91
53
7
57
E
59
4
63
E
62
3
66
E


186
121 MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 7905)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
163
126
47
9-12
51
E
52
7-8
56
E
52
7-8
56
E
73
5-6

185
122 JASZCZUK Marcin (2001 #34898 LO 2951)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
130
190
62
3

16
25-32

52
7-8

71
5-8

185
123 STĘPIEŃ Łukasz (2003 #42564 LO 7006)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
114
222
57
5



57
5

71
5-8

185
124 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 7474)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
168
118
55
6
59
E
62
3

47
9-12

62
9-12

183
125 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
182
95
59
4

62
3

57
5
61
E


182
126 GŁOWACKI Grzegorz (2003 #44831 LO 8205)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
110
235


57
5

53
7

71
5-8

181
127 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 1342)
MSZS Świdwin (ZPM)
163
127
51
8

57
5

55
6

69
7-8

181
128 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
181
97
54
5-8
58
E
62
3

57
5
61
E


181
129 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
181
98
55
6
74
57-64
46
11

57
5
61
E


181
130 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
180
99
62
3

56
5-6

62
3



180
131 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
180
100
59
4

56
5-6
60
E
57
5
61
E


180
132 KOZIOL Jakub (2001 #43136 LO 1074)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
160
132
56
5-6

52
7-8

52
7-8

71
5-8

179
133 WĄSIK Gabriel (2002 #46506 LO 2258)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
155
145
53
7

47
9-12

55
6

71
5-8

179
134 REJTEROWSKI Antoni (2001 #30409 LO 7110)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
110
233


51
8

59
4

68
8

178
135 KIEŁBASA Wojciech (2001 #36875 LO 2101)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
145
169
41
14
45
E
50
9
54
E
42
13
46
E
77
4

177
136 KUTAJ Maksymilian (2002 #33821 LO 3232)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
154
148
47
9-12

54
5-8

53
7

70
7

177
137 NOWAK Kacper (2002 #33956 LO 5441)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
140
176
45
11-12
49
E
32
17-20

55
6
59
E
68
8

176
138 LEMAŃSKI Stanisław (2003 #34869 LO 5226)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
151
152
49
9-10
53
E
45
11-12
49
E
49
9-10

73
5-6

175
139 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
175
103
52
7-8

56
5-6
60
E
59
4
63
E


175
140 ŁUKASIEWICZ Damian (2001 #41584 LO 2133)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
102
265


48
10
52
E
46
11
50
E
72
6

174
141 BUJNOWSKI Paweł (2002 #42895 LO 8465)
JKS Poznań (WLP)
149
156
49
9-10

45
11-12

51
8
55
E
70
7

174
142 MARCZUK Jakub (2001 #33702 LO 5591)
LUKS Straszyn (POM)
159
137
50
9
54
E
55
6
59
E
42
13
46
E
60
11-12

173
143 STAŃCZUK Mateusz (2001 #30871 LO 7021)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
173
107
51
8
55
E
55
6
59
E
55
6
59
E


173
144 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
173
109
54
5-8

66
2

53
7



173
145 ZUBRYCKI Xavier (2003 #37962 LO 6135)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
121
210
51
8

18
25-28

52
7-8

69
7-8

172
146 BRZEZIK Jakub (2003 #37377 LO 4769)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
148
159
54
5-8

39
13-16
43
E
47
9-12
51
E
67
7-10

172
147 SOBEL Bartosz (2001 #35520 LO 3819)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
110
234


47
9-12
51
E
59
4

62
9-12

172
148 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 6054)
MTS Kwidzyn (POM)
163
129
59
4

53
7

51
8

60
11-12

172
149 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
172
111
57
5
61
E
57
5

50
9
54
E


172
150 POLAK Miłosz (2003 #41552 LO 3795)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
149
157
51
8

51
8

47
9-12

69
7-8

171
151 MILCZAREK Szymon (2003 #45351 LO 5423)
STLA Szczecinek (ZPM)
147
163
53
7

45
11-12

49
9-10

69
7-8

171
152 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 2508)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
135
179
39
13-16

39
13-16

57
5

74
5

170
153 LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3398)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
158
138
47
9-12
51
E
47
9-12
51
E
52
7-8
56
E
62
9-12

169
154 ZIELIŃSKI Wiktor (2002 #42071 LO 649)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
169
115
55
6

55
6

59
4



169
155 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
168
116
59
4

47
9-12

62
3



168
156 ŻYCHLIŃSKI Maksymilian (2003 #46778 LO 5227)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
130
192
28
17-24
32
E
49
9-10
53
E
45
11-12

69
7-8

167
157 IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 5135)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
133
184
47
9-12

39
13-16

47
9-12

72
6

166
158 MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 4464)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
154
150
47
9-12
51
E
57
5

46
11

58
11-14

166
159 ZIĘTARA Ksawery (2002 #38935 LO 3117)
AKS Mikołów (ŚLS)
160
135
47
9-12

62
3
66
E
47
9-12

53
13-16

166
160 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO 1607)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
166
121
54
5-8
58
E
53
7
57
E
51
8



166
161 IWANIUK Marek (2001 #37961 LO 6129)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
131
189
53
7

39
13-16

39
13-16

73
5-6

165
162 SZPROCH Wojciech (2002 #43916 LO 7282)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
94
291
47
9-12



47
9-12

71
5-8

165
163 LAMPERSKI Jakub (2003 #42494 LO 6752)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
122
209
51
8

49
9-10

18
25-28
22
E
65
9

165
164 NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
140
177
39
13-16

48
10

53
7

64
9-10

165
165 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
165
122
55
6

53
7

53
7
57
E


165
166 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 4498)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
107
244
55
6

52
7-8



57
9-16

164
167 BERNACKI Patryk (2003 #40894 LO 2611)
WOBISTAL Piotrków T. (ŁDZ)
133
186
39
13-16

55
6

39
13-16

69
7-8

163
168 OPYD Oskar (2001 #33895 LO 4975)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
104
255
47
9-12

13
29-31

44
12

71
5-8

162
169 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 4883)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
130
193
52
7-8

39
13-16

39
15

70
7

161
170 KURTZ Patryk (2001 #41372 LO 3553)
VICTORIA Chróścice (OPO)
146
166
47
9-12

52
7-8

47
9-12

62
9-12

161
171 KRAUSE Maciej (2003 #41710 LO 7815)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
147
161
39
13-16
43
E
51
8

53
7

57
9-16

161
172 RUDO Adam (2003 #35661 LO 5593)
LUKS Straszyn (POM)
154
147
45
11-12
49
E
42
13
46
E
55
6
59
E
53
13-16

161
173 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 5986)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
120
213
53
7

39
13-16

28
17-24

68
8

160
174 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
160
134
56
5-6

52
7-8
56
E
48
10



160
175 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
159
136
55
6

53
7

51
8



159
176 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 2514)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
135
181
52
7-8

35
17

48
10

58
11-14

158
177 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
158
139
42
13
46
E
53
7
57
E
51
8
55
E


158
178 WITKOWSKI Tomasz (2001 #31251 LO 1155)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
158
140
60
3-4
64
E
44
12

50
9



158
179 JUREWICZ Rafał (2001 #43346 LO 4093)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
114
226
39
13-16

47
9-12

28
17-24

71
5-8

157
180 MIELNIK Jakub (2002 #45952 LO 1359)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
86
313
39
13-16



47
9-12

71
5-8

157
181 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
157
141
47
9-12

55
6

55
6



157
182 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
157
142
52
7-8
74
57-64
28
17-24
32
E
47
9-12
51
E


157
183 ZDYBEL Stanisław (2003 #43982 LO 5281)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
142
173
47
9-12

39
13-16
43
E
48
10
52
E
57
9-16

156
184 RUŁKA Filip (2003 #38796 LO 3828)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
130
194
56
5-6
60
E
52
7-8
56
E
10
33-48
14
E
40
17-24

156
185 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 2529)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
156
143
54
5-8

47
9-12
51
E
47
9-12
51
E


156
186 IDACZYK Dominik (2002 #37569 LO 3584)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
154
149
39
13-16
43
E
56
5-6
60
E
47
9-12
51
E
40
17-24

154
187 KOWALCZYK Michał (2001 #36008 LO 6442)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
118
215
32
17-20

54
5-8

32
17-20

67
7-10

153
188 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
89
307
39
13-16

50
9



64
9-10

153
189 KWAŚNIK Michał (2003 #33319 LO 4485)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
135
180
45
11-12

39
13-16

51
8

57
9-16

153
190 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
152
151
57
5
61
E
66
2
74
57-64
13
29-32
17
E


152
191 MACHACZ Marek (2003 #35888 LO 6854)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
80
336
39
13-16

41
13-14



71
5-8

151
192 KOROL Jakub (2002 #44316 LO 7643)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
121
211
28
17-24

48
10

45
11-12

57
9-16

150
193 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6480)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
150
153
70
1
74
57-64
70
1
76
49-56




150
194 IGIELSKI Krystian (2002 #37369 LO 3885)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
114
223
39
13-16

32
17-20

39
13-16
43
E
67
7-10

149
195 KOCIUBA Marcin (2002 #46772 LO 6929)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
123
205
37
16

41
13-14

45
11-12

63
9-11

149
196 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
149
154
47
9-12
51
E
28
17-24
32
E
66
2



149
197 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
149
155
47
9-12

47
9-12

55
6



149
198 GABLER Wojciech (2003 #37379 LO 2435)
WKS MOSIR Sochaczew (MAZ)
149
158
47
9-12
51
E
62
3
66
E
32
17-20



149
199 OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3396)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
129
196
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
62
9-12

148
200 WICHER Patryk (2003 #42801 LO 7631)
LZS Żywocice (OPO)
125
201
39
13-16

47
9-12

39
13-16

62
9-12

148
201 KOTOWICZ Bartosz (2002 #47814 LO 5525)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
95
282
56
5-6



39
13-16

53
13-16

148
202 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
147
160
39
13-16

55
6

53
7



147
203 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
147
162
51
8

46
11

50
9



147
204 SEJ Szymon (2003 #36673 LO 6865)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
107
242
32
17-20

34
17-18

41
13-14

71
5-8

146
205 DĄBROWSKI Szymon (2001 #36260 LO 6969)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
105
254
28
17-24

28
17-24

49
9-10

69
7-8

146
206 DADIA Dominik (2001 #34698 LO 4385)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
116
219
39
13-16

28
17-24

45
11-12
49
E
57
9-16

145
207 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
145
167
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
59
4



145
208 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
145
168
47
9-12

47
9-12

51
8



145
209 OGRODNIK Grzegorz (2002 #42077 LO 4780)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
92
295
39
13-16
43
E
16
25-32
20
E
25
21-24
29
E
72
6

144
210 ŻUBEREK Jakub (2001 #35900 LO 6250)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
99
271
39
13-16

26
22

34
17-18

71
5-8

144
211 KOCHAŃCZYK Łukasz (2001 #39133 LO 3111)
AKS Mikołów (ŚLS)
114
225
28
17-24
32
E
39
13-16
43
E
39
13-16

62
9-12

144
212 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 2530)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
144
170
32
17-20

54
5-8
58
E
54
5-8



144
213 SZARYCKI Rafał (2001 #44648 LO 8586)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
144
171
44
12

51
8

49
9-10



144
214 RYSZEWSKI Jakub (2001 #38485 LO 4849)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
106
250
39
13-16

39
13-16

28
17-24

65
9

143
215 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
89
308
48
10

41
14



53
13-16

142
216 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
142
172
66
2



70
1
76
49-56


142
217 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
141
174
47
9-12

47
9-12

47
9-12



141
218 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
141
175
66
2
70
E
47
9-12
51
E
16
25-32
20
E


141
219 PONIATOWSKI Kordian (2003 #46640 LO 3036)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
111
232
34
17-18

47
9-12

30
19-20

58
11-14

139
220 KANIOWSKI Jonasz (2001 #37931 LO 5134)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
91
301
39
13-16

13
30-31

39
13-16

60
10-13

138
221 LAMIK Dawid (2003 #48374 LO 7279)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
91
304
28
17-24

47
9-12

16
25-32

62
9-12

137
222 WEYER Jakub (2002 #43806 LO 2235)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
108
238
38
15-16

38
15-16

32
17-20

61
11

137
223 KOZIOŁ Dawid (2001 #46825 LO 5907)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
97
277
47
9-12

39
13-16

11
33-39

51
14-17

137
224 NOWACKI Paweł (2002 #37935 LO 4070)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
103
260
32
17-20

39
13-16

32
17-20

65
9

136
225 MODRZEJEWSKI Szymon (2001 #44929 LO 733)
ATS Lublin (LLS)
106
246
28
17-24

39
13-16

39
13-16

57
9-16

135
226 MISIARZ Paweł (2003 #44305 LO 7644)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
106
249
39
13-16

28
17-24

39
13-16

57
9-16

135
227 PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
134
182
59
4

47
9-12

28
17-24



134
228 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 6134)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
133
183
39
13-16

47
9-12

47
9-12



133
229 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
133
185
47
9-12

39
13-16

47
9-12



133
230 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
133
187
47
9-12

47
9-12

39
13-16



133
231 MACIĄG Kacper (2003 #42232 LO 7200)
SMS Włodawa (LLS)
103
263
47
9-12

28
17-24

28
17-24

57
9-16

132
232 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 1789)
KS GOTYK Toruń (KPM)
95
284
16
25-32
20
E
39
13-16
43
E
28
17-24
32
E
57
9-16

132
233 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 7197)
SMS Włodawa (LLS)
95
288
47
9-12

16
25-32
20
E
28
17-24

57
9-16

132
234 TYBURSKI Adrian (2002 #39449 LO 3896)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
98
272
16
25-32

39
13-16

39
13-16
43
E
49
15-18

131
235 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
131
188
48
10

38
15-16

45
11-12



131
236 MICHALSKI Emil (2002 #49156 LO 820)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
85
316
18
25-28

25
21-24

38
15-16
42
E
63
10

130
237 ROBAK Wiktor (2002 #44862 LO 5927)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
114
227
39
13-16

47
9-12

28
17-24

44
17-20

130
238 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
130
191
32
17-20

47
9-12

51
8



130
239 KAŹMIERCZAK Kacper (2002 #41513 LO 1358)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
67
375
28
17-24



39
13-16

62
9-12

129
240 CESARZ Miłosz (2001 #45961 LO 3602)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
129
195
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E
40
17-24

129
241 DEJA Filip (2003 #47776 LO 5805)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
87
311
39
13-16

16
25-32

28
17-24
32
E
57
9-16

128
242 WODNIAK Kamil (2003 #42225 LO 860)
LKS Piotrowice (MŁP)
103
257
28
17-24

28
17-24

47
9-12

53
13-16

128
243 PIĄTEK Adam (2002 #37099 LO 2809)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
91
303
28
17-24

47
9-12

16
25-32

53
13-16

128
244 KUBICKI Patryk (2003 #38422 LO 7105)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
91
302
28
17-24

30
19-20

33
18

64
9-10

127
245 GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 2215)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
111
231
47
9-12
51
E
28
17-24

28
17-24
32
E
44
17-20

127
246 SERAFIŃSKI Antoni (2002 #41461 LO 1063)
UKS SMECZ Konin (WLP)
67
378
35
17

32
17-20



59
12

126
247 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
126
197
41
13-14

49
9-10

32
17-20
36
E


126
248 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
126
198
47
9-12

47
9-12

28
17-24
32
E


126
249 LEBIECKI Jakub (2003 #48560 LO 5421)
STLA Szczecinek (ZPM)
62
389
24
23



38
15-16

63
9-11

125
250 WOLANIN Marcin (2002 #33765 LO 3040)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
92
297
28
17-24

39
13-16

25
21-24

58
11-14

125
251 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
125
199
39
13-16

39
13-16

47
9-12



125
252 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
125
200
39
13-16

39
13-16

47
9-12



125
253 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
125
202
47
9-12

39
13-16

39
13-16



125
254 SIELSKI Paweł (2002 #36408 LO 1882)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
60
397
32
17-20



28
21

64
9-10

124
255 LEWANDOWSKI Mateusz (2002 #42325 LO 3652)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
95
287
39
13-16

28
17-24

28
17-24

57
9-16

124
256 MODZELEWICZ Igor (2002 #36722 LO 6141)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
85
317
16
25-32
20
E
32
17-20
36
E
25
21-24
29
E
58
11-14

123
257 SZPEJNOWSKI Patryk (2002 #40220 LO 6143)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
79
340
25
21-24
29
E
10
33-48
14
E
32
17-20
36
E
58
11-14

123
258 GOŚCINIAK Krzysztof (2005 #40181 LO 7048)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
123
203
25
21-24

45
11-12

49
9-10
53
E


123
259 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
123
204
33
18

41
13-14

45
11-12
49
E


123
260 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
123
206
41
13-14

41
13-14

41
13-14



123
261 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 6132)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
123
207
66
2

57
5





123
262 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
122
208
47
9-12

47
9-12

28
17-24



122
263 LANGE Norbert (2003 #48559 LO 5419)
STLA Szczecinek (ZPM)
58
402
26
22



32
17-20

63
9-11

121
264 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 1565)
LUKS Chełmno (KPM)
84
319
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E
28
17-24
32
E
57
9-16

121
265 KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
72
362
54
5-8
58
E
10
33-48
14
E


49
15-18

121
266 ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
121
212
39
13-16

39
13-16
43
E
39
13-16



121
267 BISKUP Konrad (2003 #43277 LO 2383)
LZS Żywocice (OPO)
95
286
28
17-24

39
13-16

28
17-24

53
13-16

120
268 MRÓZ Jakub (2003 #41102 LO 5846)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
83
330
39
13-16

28
17-24

16
25-32

53
13-16

120
269 DOROŚ Hubert (2005 #43092 LO 6036)
MTS Kwidzyn (POM)
67
377
28
17-24

39
15



53
13-16

120
270 KONKOL Wojciech (2003 #36840 LO 3357)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
71
367
16
25-32

30
19-20

25
21-24

64
9-10

119
271 WIKARJAK Jakub (2002 #45374 LO 2236)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
64
386


32
17-20

32
17-20

55
14

119
272 KULIK Dawid (2001 #51030 LO 10490)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
47
435




47
9-12

71
5-8

118
273 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
118
214
32
17-20

47
9-12

39
13-16



118
274 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
118
216
39
13-16

47
9-12

32
17-20



118
275 SZCZEPAŃSKI Dominik (2001 #38945 LO 5851)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
71
363
16
25-32

16
25-32

39
13-16

62
9-12

117
276 MIRKOWSKI Wiktor (2003 #35941 LO 4069)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
82
335
25
21-24

32
17-20

25
21-24

60
10-13

117
277 GRZELAK Marcin (2003 #47275 LO 2895)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
75
348
18
25-28

32
17-20

25
21-24

60
10-13

117
278 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 2214)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
78
342
28
17-24
32
E
10
33-48
14
E
28
17-24
32
E
53
13-16

117
279 MROCZKOWSKI Dawid (2004 #45635 LO 6048)
MTS Kwidzyn (POM)
73
358
45
11-12

28
17-24



44
17-21

117
280 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
117
217
28
21

51
8

38
15-16



117
281 KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 7958)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
117
218
47
9-12

66
2
70
E




117
282 KRASIŃSKI Adrian (2002 #50816 LO 10212)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
47
435




47
9-12

69
7-8

116
283 SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
116
220
32
17-20

46
11

38
15-16



116
284 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
115
221
49
9-10



62
3
66
E


115
285 KOWALSKI Mateusz (2002 #45600 LO 4022)
KS ATS Stargard (ZPM)
41
473


41
13-14



73
5-6

114
286 STĄPOREK Adam (2003 #42105 LO 5680)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
76
345
16
25-32
20
E
16
25-32
20
E
32
17-20
36
E
58
11-14

114
287 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
114
224
28
17-24

47
9-12

39
13-16



114
288 FILODA Piotr (2001 #42282 LO 1529)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
74
353
38
15-16

18
25-28

18
25-28

57
13

113
289 CENDROWSKI Daniel (2002 #37368 LO 3883)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
78
343
39
13-16

25
21-24

10
33-48
14
E
49
15-18

113
290 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
112
228
45
11-12

28
17-24

39
13-16



112
291 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
112
229
53
7

59
4





112
292 KORNAŚ Bartłomiej (2003 #41103 LO 5843)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
83
328
28
17-24

39
13-16

16
25-32

44
17-20

111
293 BŁASZCZYK Brajan (2005 #37933 LO 4063)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
111
230
25
21-24

47
9-12

39
13-16



111
294 SOBCZAK Dariusz (2003 #39236 LO 983)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
71
366
23
23-24

18
25-28

30
19-20

57
11-15

110
295 JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 10459)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
109
236
54
5-8

39
13-16

16
25-32



109
296 KONCEWICZ Szymon (2001 #36934 LO 6131)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
109
237
57
5

52
7-8





109
297 FIEDEROWICZ Ignacy (2003 #50739 LO 10100)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
42
462




42
13

65
9

107
298 MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 5807)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
95
280
28
17-24

28
17-24

39
13-16

40
17-24

107
299 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)
107
239


52
7-8

55
6



107
300 RUTKOWSKI Marcel (2003 #39338 LO 2702)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
107
240
52
7-8



55
6



107
301 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
107
241
55
6



52
7-8



107
302 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
107
243
56
5-6

47
9-12


4
E


107
303 OCHWAT Adam (2003 #49605 LO 4083)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
69
372
21
25

32
17-20

16
25-32

53
13-16

106
304 ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
106
245
59
4



47
9-12



106
305 MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 6970)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
106
247
28
17-24

39
13-16

39
13-16



106
306 SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
106
248
39
13-16

28
17-24

39
13-16



106
307 GAŁA Igor (2003 #42563 LO 7004)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
106
251
51
8

55
6





106
308 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
106
252
51
8

55
6





106
309 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
105
253


45
11-12
49
E
56
5-6



105
310 STRÓŻYŃSKI Mikołaj (2003 #39841 LO 7824)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
96
278
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E
40
17-24

104
311 DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO 2507)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
104
256
28
17-24

39
13-16

37
16



104
312 ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 9102)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
103
258
28
17-24

28
17-24

47
9-12



103
313 DZIADAK Oliwier (2005 #43201 LO 4443)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
103
259
32
17-20

32
17-20

39
13-16



103
314 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
103
261
28
17-24

39
13-16
43
E
28
17-24
32
E


103
315 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
103
262
47
9-12

28
17-24

28
17-24



103
316 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
102
264
32
17-20

16
25-32

54
5-8



102
317 DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
102
266
39
13-16

47
9-12

16
25-32



102
318 SZTYLER Jakub (2002 #47281 LO 2901)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
75
349
25
21-24

25
21-24

25
21-24

51
14-17

101
319 GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
101
267
50
9

51
8





101
320 KORZENIOWSKI Konrad (2002 #41074 LO 7368)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
84
321
28
17-24

28
17-24

28
17-24

44
17-20

100
321 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
100
268
16
25-32
20
E
10
33-48
14
E
66
2



100
322 MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
100
269
47
9-12



53
7



100
323 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO 1606)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
99
270
47
9-12
51
E


48
10



99
324 PIETRECKI Jakub (2003 #39239 LO 980)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
52
423
11
29-35

30
19-20

11
29-35

57
11-15

98
325 MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
98
273
45
11-12

53
7





98
326 KAPTUROWSKI Bartłomiej (2003 #43731 LO 6145)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
53
421
25
21-24

10
33-48
14
E
10
33-48
14
E
58
11-14

97
327 MOJZYK Maciej (2003 #44810 LO 5528)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
44
451
28
17-24



16
25-32

53
13-16

97
328 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
97
274
47
9-12



50
9



97
329 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
97
275
28
17-24

25
21-24

44
12



97
330 KWIATKOWSKI Wiktor (2004 #39862 LO 1781)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
97
276
35
17

30
19-20

32
17-20



97
331 SŁAWIŃSKI Kacper (2003 #35456 LO 3612)
GROM-ZŁOTA D. Poczesna (ŚLS)
72
360
28
17-24

16
25-32

28
17-24

40
17-24

96
332 LANG Dominik (2002 #32261 LO 5526)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
56
405
28
17-24



28
17-24

40
17-24

96
333 KAPICA Piotr (2001 #46696 LO 4095)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
55
411


39
13-16

16
25-32

40
17-24

95
334 LANGNER Dominik (2002 #42674 LO 3501)
LZS Kujakowice (OPO)
95
279


39
13-16

56
5-6



95
335 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
95
281
28
17-24

28
17-24

39
13-16



95
336 STACHNIAK Damian (2002 #45155 LO 1339)
MSZS Świdwin (ZPM)
95
283
33
18

30
19-20

32
17-20



95
337 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
95
285
28
17-24

39
13-16

28
17-24



95
338 KORUS Paweł (2002 #45572 LO 7478)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
43
459
16
25-32

16
25-32

11
33-40

62
9-12

94
339 FARYS Kacper (2003 #40217 LO 6139)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
61
392
16
25-32

25
21-24
29
E
16
25-32

49
15-18

94
340 GÓRECKI Tomasz (2005 #50688 LO 10015)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
94
289


47
9-12

47
9-12



94
  ZAWADZKI Michał (2004 #50689 LO 10016)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
94
289


47
9-12

47
9-12



94
342 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
94
292
49
9-10

45
11-12





94
343 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
94
293
46
11
50
E
44
12





94
344 CZAPLA Mateusz (2002 #34014 LO 665)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
61
391
11
33-40

18
25-28

32
17-20

43
18-21

93
345 SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
93
294
39
13-16

54
5-8





93
346 PASEK Kamil (2003 #44865 LO 5672)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
39
479


28
17-24

11
33-40

53
13-16

92
347 KOMOSIŃSKI Bartłomiej (2003 #44355 LO 6744)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
51
424
11
33-40

11
33-40

25
21-24
29
E
52
15

92
348 URBAN Michał (2003 #43290 LO 1066)
UKS SMECZ Konin (WLP)
53
420
25
21-24

11
33-40

13
29-32
17
E
50
16

92
349 MIELCARZ Bartłomiej (2002 #39134 LO 3113)
AKS Mikołów (ŚLS)
92
296
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E
28
17-24

25
25-32

92
350 KUSIAK Franciszek (2002 #41051 LO 6432)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
71
364
16
25-32

16
25-32

39
13-16

36
21-24

91
351 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 5245)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
91
298
47
9-12



44
12



91
352 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
91
299


50
9

41
13-14



91
353 WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7570)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
91
300


52
7-8

39
15



91
354 WŁODARCZYK Kacper (2001 #41477 LO 1156)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
91
305
39
13-16
43
E
48
10





91
355 KOZIKOWSKI Filip (2004 #46689 LO 2118)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
90
306


42
13

44
12
48
E


90
356 ŚWIECH Paweł (2003 #44570 LO 3796)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
39
478
11
33-40

10
41-44

18
25-28

60
10-13

89
357 NOWAK Bartosz (2002 #44571 LO 3793)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
38
491
13
29-32

25
21-24



51
14-17

89
358 GĘCA Adam (2004 #48976 LO 5352)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
54
413
10
33-48

16
25-32

28
17-24

44
17-20

88
359 DOMAŃSKI Marcel (2003 #37874 LO 837)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
54
418
28
17-24

10
33-48

16
25-32

44
17-20

88
360 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
88
309
47
9-12

41
13-14





88
361 KACZMAREK Jakub (2002 #42178 LO 8859)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
48
431
10
33-48
14
E
10
33-48
14
E
16
25-32
20
E
53
13-16

87
362 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
34
510
18
25-28

16
25-32



53
13-16

87
363 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
87
310
32
17-20



55
6



87
364 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 579)
KS Mysław (ŚLS)
87
312
39
13-16
43
E
28
17-24

16
25-32



87
365 JĘSIEK Jakub (2003 #36957 LO 5916)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
60
393
10
33-48
14
E
10
33-48
14
E
28
17-24
32
E
40
17-24

86
366 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 5987)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
86
314
47
9-12

28
17-24

11
33-40



86
367 MASSALSKI Marcin (2001 #35199 LO 5562)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
32
522
16
25-32

16
25-32



53
13-16

85
368 STUŻYŃSKI Dawid (2003 #43816 LO 4970)
LKS CZARNI Gorzyce (ŚLS)
70
368
28
17-24

10
33-48

28
17-24
32
E
25
25-32

85
369 GŁUSZKIEWICZ Kacper (2001 #34797 LO 6038)
MTS Kwidzyn (POM)
85
315


37
16

48
10



85
370 ADAMCZYK Krystian (2003 #36917 LO 6683)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
60
396
16
25-32

16
25-32

28
17-24

40
17-24

84
371 LIBISZEWSKI Grzegorz (2001 #37162 LO 3487)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
54
414
16
25-32

10
33-48

28
17-24

40
17-24

84
372 STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
84
318


38
15-16

46
11



84
373 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
84
320
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E
28
17-24
32
E


84
374 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
84
322
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
84
322
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
  RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
84
322
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
377 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 3761)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
84
325
39
15

45
11-12





84
378 LEHR Boris (2002 #41458 LO 9290)
ZKS Zielona Góra (LBU)
84
326
39
15
43
E
41
14





84
379 HEŁMECKI Szymon (2001 #38944 LO 5839)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
21
604


10
33-48

11
33-40

62
9-12

83
380 DYHID Dominik (2001 #43361 LO 4695)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
26
579
10
33-48

16
25-32



57
9-16

83
381 BIEGAŃSKI Bartłomiej (2003 #45642 LO 5803)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
26
583
16
25-32

10
33-48



57
9-16

83
382 ZAWACKI Jacek (2005 #42001 LO 6410)
LKS PIAST Łasin (KPM)
83
327
10
33-48

28
17-24

45
11-12



83
383 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
83
329
34
17-18

33
18

16
25-32



83
384 KOWALCZYK Piotr (2003 #40154 LO 6047)
MTS Kwidzyn (POM)
83
331
39
13-16

44
12





83
385 MĘKARSKI Bartosz (2001 #40570 LO 2028)
ULKS Ciechów (DŚL)
18
629




18
25-28

64
9-10

82
386 MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 8077)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
82
332
10
33-48

25
21-24

47
9-12



82
387 LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 1343)
MSZS Świdwin (ZPM)
82
333
41
14



41
13-14



82
388 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
82
334
25
21-24

25
21-24

32
17-20



82
389 STROJEK Paweł (2002 #43805 LO 2234)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
32
521


32
17-20



48
17

80
390 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 3243)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
79
337
16
25-32

16
25-32

47
9-12



79
391 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
79
338
16
25-32

16
25-32
20
E
39
13-16
43
E


79
392 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
79
339


42
13

37
16



79
393 WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
79
341
11
29-35

38
15-16

30
19-20



79
394 CZAJKOWSKI Mikołaj (2006 #48821 LO 6035)
MTS Kwidzyn (POM)
34
510
18
25-28

16
25-32



44
17-21

78
  STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
34
510
18
25-28

16
25-32



44
17-21

78
396 KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 6077)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
77
344
47
9-12



30
19-20



77
397 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO 6477)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
76
346
42
13

34
17-18





76
398 ŚWIECH Piotr (2003 #44569 LO 3797)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
35
505
11
33-40

11
35-40

13
29-32

51
14-17

75
399 WOŹNY Wiktor (2003 #43542 LO 3694)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
40
476
9
41-48

18
25-28

13
29-32

44
19

75
400 KOŁACHA Konrad (2001 #37669 LO 4096)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
75
347


47
9-12

28
17-24



75
401 TYMOSZ Adrian (2005 #49722 LO 4972)
KS STELLA Gniezno (WLP)
75
350
25
21-24

25
21-24

25
21-24



75
402 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
75
351
18
25-28

34
17-18

23
23-24



75
403 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
74
352
25
21-24
29
E
16
25-32
20
E
25
21-24



74
404 KOZŁOWSKI Maciej (2002 #42493 LO 6751)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
73
354
30
19-20

11
33-40

32
17-20



73
405 KAŹMIERCZAK Bartosz (2003 #41940 LO 814)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
73
355
30
19-20

18
25-28

25
21-24



73
406 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
73
356
32
17-20

23
23-24

18
25-28



73
407 ZAWADEWICZ Radosław (2002 #39683 LO 7198)
SMS Włodawa (LLS)
73
357
28
17-24

45
11-12





73
408 GACKA Konrad (2002 #47142 LO 4693)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
42
467
16
25-32

16
25-32

10
33-48

40
17-24

72
409 TKACZYK Bartosz (2004 #40993 LO 5279)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
72
359
16
25-32

28
17-24

28
17-24



72
410 MRUGAŁA Bartłomiej (2005 #46723 LO 4912)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
72
361
28
17-24

28
17-24

16
25-32



72
411 SKRZYPEK Adrian (2003 #44117 LO 1088)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
71
365
16
25-32

16
25-32

39
13-16



71
412 SOBOTA Krzysztof (2003 #41554 LO 3128)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
13
674


13
29-31



57
11-15

70
413 LEŚNY Jarosław (2003 #48646 LO 5354)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
26
581
10
33-48

16
25-32



44
17-20

70
414 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
70
369
9
41-48

32
17-20

25
21-24
29
E


70
415 KOWALKOWSKI Maciej (2004 #40548 LO 4908)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
70
370


54
5-8

16
25-32



70
416 WOLANIN Piotr (2001 #45032 LO 3282)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
25
592
16
25-32



9
41-48

44
17-20

69
417 KUREK Kamil (2001 #41432 LO 5561)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
54
416
10
33-48

28
17-24

16
25-32

25
25-32

69
418 BŁAŻEJCZYK Maciej (2003 #41543 LO 1336)
MSZS Świdwin (ZPM)
69
371
28
21



41
13-14



69
419 KUZIORA Mateusz (2003 #49448 LO 2853)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
69
373
28
17-24

25
21-24

16
25-32



69
420 LANGE Robert (2001 #48012 LO 5420)
STLA Szczecinek (ZPM)
69
374
31
19

38
15-16





69
421 GĄSIOROWSKI Wiktor (2001 #42295 LO 2027)
ULKS Ciechów (DŚL)
11
678




11
29-35

57
11-15

68
  LECH Adam (2003 #46056 LO 8767)
ULKS ŚLĘŻA Wiry (DŚL)
11
678




11
29-35

57
11-15

68
423 TATARA Artur (2001 #49129 LO 663)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
36
499
13
29-32

12
32-34

11
33-39

43
18-21

68
424 OLEJNIK Grzegorz (2003 #45494 LO 2472)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
35
504
9
41-48

13
29-32

13
29-32

41
20

67
425 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
67
376
28
17-24



39
13-16



67
426 CZECH Michał (2003 #38770 LO 6845)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
67
379
39
13-16

28
21





67
427 SCHAEFER Maciej (2003 #36233 LO 6052)
MTS Kwidzyn (POM)
67
380
39
13-16

28
17-24





67
428 BARTOSZAK Kacper (2003 #39419 LO 4482)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
36
497
10
33-48

10
33-48

16
25-32

40
17-24

66
429 SZYMANIAK Maciej (2003 #44588 LO 2302)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
26
568


10
33-48

16
25-32

40
17-24

66
430 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 4881)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
66
381


25
21-24

41
14



66
431 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
66
382
10
33-48

28
17-24

28
17-24



66
432 KOSIEWSKI Jan Tytus (2003 #46762 LO 731)
ATS Lublin (LLS)
66
383
28
17-24

10
33-48

28
17-24



66
433 WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
66
384
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E
10
33-48
14
E


66
434 WOŹNIAK Szymon (2003 #37507 LO 5857)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
66
385


62
3
66
E




66
435 STEMPEL Krystian (2001 #47737 LO 2475)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
37
492
13
29-32

13
29-32

11
33-40

37
22

63
436 KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 1546)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
63
387




59
4
63
E


63
437 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
63