Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 1 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
230
1

230
1

230
uchwała




460
2 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
210
2

210
2

230
1




440
3 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
190
4

190
3-4

210
2




400
4 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
190
3

190
3-4

190
3-4




380
5 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
166
6

166
6

190
3-4




356
6 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
164
7

164
7

177
PL




341
7 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
168
5

168
5

168
5




336
8 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
162
8

162
8

166
6




328
9 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
151
10

151
10

162
8




313
10 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
133
13

133
13

151
10




284
11 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
149
11

149
11

111
18




260
12 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
95
23

95
21-24

164
7




259
13 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
107
20

107
20

147
12




254
14 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
153
9

153
9

95
21-24




248
15 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
95
24

95
21-24

149
11




244
16 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
147
12
70
1
147
12

90
25-32




237
17 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
95
22

95
21-24

131
14




226
18 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
131
14
70
1
131
14

90
25-32




221
19 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
129
15

129
15

90
25-32




219
20 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
90
32

90
25-32

127
16




217
21 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
127
16
70
1
127
16

90
25-32




217
22 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
85
40

85
33-40
70
1
129
15




214
23 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
74
60
70
1
74
57-64
47
9-12
133
13




207
24 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
111
18

111
18

95
21-24




206
25 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
109
19

109
19

95
21-24




204
26 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
85
33
70
1
85
33-40
70
1
113
17




198
27 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
80
45

80
41-48
70
1
109
19




189
28 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
113
17
62
3
113
17

76
49-56




189
29 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
95
21
60
3-4
95
21-24

90
25-32




185
30 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
90
25
70
1
90
25-32

90
25-32




180
31 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
90
26
66
2
90
25-32

90
25-32




180
32 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
90
30

90
25-32

90
25-32




180
33 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
90
28

90
25-32

85
33-40




175
34 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
90
29

90
25-32

85
33-40




175
35 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
85
37
50
9
85
33-40
66
2
85
33-40




170
36 SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
85
35
62
3
85
33-40
59
PL
85
33-40




170
37 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
90
27
59
4
90
25-32

76
49-56




166
38 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
80
48

80
41-48
66
2
85
33-40




165
39 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
90
31

90
25-32

74
57-64




164
40 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
56
130
56
5-6

70
1
107
20




163
41 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
76
53
66
2
76
49-56
56
5-6
85
33-40




161
42 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 583)
KS Mysław (ŚLS)
85
34
66
2
85
33-40
70
1
76
49-56




161
43 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
85
39

85
33-40
66
2
74
57-64




159
44 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
4
582

4
E
70
1
153
9




157
45 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
76
51
70
1
76
49-56
70
1
80
41-48




156
46 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
76
49
70
1
76
49-56
62
3
80
41-48




156
47 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
60
99
56
5-6
60
E
28
17-24
95
21-24




155
48 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
70
66
66
2
70
E
70
1
85
33-40




155
49 MICHTA Paweł (2002 #36504 LO 7849)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
80
42
70
1
80
41-48
62
3
74
57-64




154
50 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2816)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
80
43
59
4
80
41-48
47
9-12
74
57-64




154
51 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
76
52
70
1
76
49-56
70
1
76
49-56




152
52 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
66
78
62
3
66
E
70
1
85
33-40




151
53 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
70
65
66
2
70
E
57
5
80
41-48




150
54 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6480)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
74
57
70
1
74
57-64
70
1
76
49-56




150
55 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
80
41
70
1
80
41-48
66
2
70
E




150
56 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
80
46

80
41-48
66
2
70
E




150
57 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
74
59
70
1
74
57-64
70
1
74
57-64




148
58 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
74
61
70
1
74
57-64
59
4
74
57-64




148
59 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
85
38
48
10
85
33-40
59
4
63
E




148
60 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
66
74
66
2

66
2
80
41-48




146
61 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
76
55
53
7
76
49-56
66
2
70
E




146
62 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
80
44
53
7
80
41-48
62
3
66
E




146
63 WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 736)
ATS Lublin (LLS)
85
36
51
8
85
33-40
56
5-6
60
E




145
64 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
74
58
70
1
74
57-64
70
1





144
65 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
62
92
62
3

62
3
80
41-48




142
66 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 155)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
76
56

76
49-56
62
3
66
E




142
67 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
70
68
66
2
70
E
66
2
70
E




140
68 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 1791)
KS GOTYK Toruń (KPM)
63
84
59
4
63
E
66
2
76
49-56




139
69 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
61
96
57
5
61
E
70
1
76
49-56




137
70 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
56
133
52
7-8
56
E
56
5-6
80
41-48




136
71 KOŁOS Arkadiusz (2001 #33820 LO 3230)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
66
73
66
2

66
2
70
E




136
72 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
70
67
66
2
70
E
62
3
66
E




136
73 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
61
97
57
5
61
E
66
2
74
57-64




135
74 LUDWICZAK Filip (2002 #33967 LO 2457)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
62
89
62
3

70
1





132
75 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
66
70
66
2

66
2





132
76 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
74
64

74
57-64
54
5-8
58
E




132
77 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
51
168
47
9-12
51
E
32
17-20
80
41-48




131
78 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 1793)
KS GOTYK Toruń (KPM)
57
125
53
7
57
E
70
1
74
57-64




131
79 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
66
79
62
3
66
E
59
4
63
E




129
80 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
66
80
62
3
66
E
59
4
63
E




129
81 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
62
87
62
3

66
2





128
82 GUZEK Mateusz (2002 #34615 LO 4041)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
66
71
66
2

62
3





128
83 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 5278)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
76
54
59
4
76
49-56
50
9





126
84 ROŻEK Paweł (2001 #43573 LO 7632)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
66
72
66
2

59
4





125
85 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
62
93
62
3

62
3





124
86 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
66
82
62
3
66
E
54
5-8
58
E




124
87 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 6132)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
66
77
66
2

57
5





123
88 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 359)
UKS Olesno (MŁP)
76
50
70
1
76
49-56
47
9-12





123
89 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
58
116
54
5-8
58
E
59
4
63
E




121
90 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
59
103
59
4

62
3





121
91 SKRZYPEK Bartosz (2003 #42291 LO 2255)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
59
106
59
4

62
3





121
92 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 7474)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
59
113
55
6
59
E
62
3





121
93 MACIOROWSKI Krystian (2002 #33633 LO 8397)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
62
88
62
3

59
4





121
94 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
63
85
59
4
63
E
54
5-8
58
E




121
95 TALAR Wiktor (2003 #38607 LO 6580)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
66
75
66
2

55
6





121
96 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
70
69
66
2
70
E
47
9-12
51
E




121
97 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
54
142
54
5-8

66
2





120
98 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
57
126
53
7
57
E
59
4
63
E




120
99 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
57
127
53
7
57
E
59
4
63
E




120
100 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
58
118
54
5-8
58
E
62
3





120
101 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
59
112
55
6
59
E
57
5
61
E




120
102 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
74
62
55
6
74
57-64
46
11





120
103 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
59
105
59
4

56
5-6
60
E




119
104 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
55
140
51
8
55
E
59
4
63
E




118
105 FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 5905)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
59
102
59
4

59
4





118
106 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
61
98
57
5
61
E
57
5





118
107 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
61
94
57
5
61
E
53
7
57
E




118
108 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
62
91
62
3

56
5-6





118
109 KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 7958)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
47
202
47
9-12

66
2
70
E




117
110 GABLER Wojciech (2003 #37379 LO 2435)
WKS MOSIR Sochaczew (MAZ)
51
167
47
9-12
51
E
62
3
66
E




117
111 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
60
100
56
5-6
60
E
53
7
57
E




117
112 BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 710)
KS ALMAR Głębokie (WLP)
59
109
59
4

57
5





116
113 RUŁKA Filip (2003 #38796 LO 3828)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
60
101
56
5-6
60
E
52
7-8
56
E




116
114 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO 1607)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
58
117
54
5-8
58
E
53
7
57
E




115
115 PRZYBYŁA Adrian (2002 #36490 LO 6140)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
51
166
47
9-12
51
E
59
4
63
E




114
116 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 3204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
51
169
47
9-12
51
E
59
4
63
E




114
117 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
52
157
52
7-8

62
3





114
118 STAŃCZUK Mateusz (2001 #30871 LO 7021)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
55
139
51
8
55
E
55
6
59
E




114
119 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
57
120
57
5

57
5





114
120 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
57
123
57
5

57
5





114
121 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO 8403)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
59
104
59
4

55
6





114
122 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
59
115
55
6
59
E
51
8
55
E




114
123 ZIĘTARA Ksawery (2002 #38935 LO 3117)
AKS Mikołów (ŚLS)
47
187
47
9-12

62
3
66
E




113
124 MARCZUK Jakub (2001 #33702 LO 5591)
LUKS Straszyn (POM)
54
145
50
9
54
E
55
6
59
E




113
125 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
52
156
52
7-8

56
5-6
60
E




112
126 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
53
151
53
7

59
4





112
127 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
56
128
56
5-6

52
7-8
56
E




112
128 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 6054)
MTS Kwidzyn (POM)
59
107
59
4

53
7





112
129 CZAPLA Kamil (2002 #35107 LO 3583)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
80
47

80
41-48
28
17-24
32
E




112
130 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 2392)
LZS Żywocice (OPO)
52
153
52
7-8

59
4





111
131 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
62
86
62
3

49
9-10





111
132 ZIELIŃSKI Wiktor (2002 #42071 LO 649)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
55
134
55
6

55
6





110
133 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
57
121
57
5

53
7





110
134 BUŚKO Maciej (2001 #42281 LO 1528)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
59
114
55
6
59
E
51
8





110
135 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
39
254
39
13-16

66
2
70
E




109
136 KONCEWICZ Szymon (2001 #36934 LO 6131)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
57
122
57
5

52
7-8





109
137 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 1342)
MSZS Świdwin (ZPM)
51
159
51
8

57
5





108
138 MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 4464)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
51
172
47
9-12
51
E
57
5





108
139 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
55
136
55
6

53
7





108
140 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
55
138
55
6

53
7





108
141 KOZIOL Jakub (2001 #43136 LO 1074)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
56
131
56
5-6

52
7-8





108
142 WITKOWSKI Tomasz (2001 #31251 LO 1155)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
64
83
60
3-4
64
E
44
12





108
143 NOWAK Emil (2001 #35831 LO 734)
ATS Lublin (LLS)
51
170
47
9-12
51
E
52
7-8
56
E




107
144 MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 7905)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
51
171
47
9-12
51
E
52
7-8
56
E




107
145 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 4498)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
55
135
55
6

52
7-8





107
146 GAŁA Igor (2003 #42563 LO 7004)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
51
160
51
8

55
6





106
147 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
51
164
51
8

55
6





106
148 PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
59
108
59
4

47
9-12





106
149 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
59
109
59
4

47
9-12





106
150 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
74
63
52
7-8
74
57-64
28
17-24
32
E




106
151 SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4786)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
29
308
25
21-24
29
E
32
17-20
76
49-56




105
152 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 2529)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
54
141
54
5-8

47
9-12
51
E




105
153 IDACZYK Dominik (2002 #37569 LO 3584)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
43
225
39
13-16
43
E
56
5-6
60
E




103
154 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
46
217
42
13
46
E
53
7
57
E




103
155 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 2106)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
48
186
44
12
48
E
51
8
55
E




103
156 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
54
146
50
9
54
E
49
9-10





103
157 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
56
132
56
5-6

47
9-12





103
158 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
47
207
47
9-12

55
6





102
159 POLAK Miłosz (2003 #41552 LO 3795)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
51
163
51
8

51
8





102
160 LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3398)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
51
173
47
9-12
51
E
47
9-12
51
E




102
161 LEMAŃSKI Stanisław (2003 #34869 LO 5226)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
53
152
49
9-10
53
E
45
11-12
49
E




102
162 KUTAJ Maksymilian (2002 #33821 LO 3232)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
47
190
47
9-12

54
5-8





101
163 GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
50
177
50
9

51
8





101
164 LAMPERSKI Jakub (2003 #42494 LO 6752)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
51
162
51
8

49
9-10





100
165 WĄSIK Gabriel (2002 #46506 LO 2258)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
53
147
53
7

47
9-12





100
166 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
61
95
57
5
61
E
39
13-16





100
167 KIEŁBASA Wojciech (2001 #36875 LO 2101)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
45
222
41
14
45
E
50
9
54
E




99
168 KURTZ Patryk (2001 #41372 LO 3553)
VICTORIA Chróścice (OPO)
47
193
47
9-12

52
7-8





99
169 MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
45
220
45
11-12

53
7





98
170 MILCZAREK Szymon (2003 #45351 LO 5423)
STLA Szczecinek (ZPM)
53
150
53
7

45
11-12





98
171 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
51
161
51
8

46
11





97
172 BRZEZIK Jakub (2003 #37377 LO 4769)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
54
143
54
5-8

39
13-16
43
E




97
173 KUNASZEWSKI Leon (2002 #37675 LO 4098)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
39
237
39
13-16

56
5-6





95
174 SZARYCKI Rafał (2001 #44648 LO 8586)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
44
223
44
12

51
8





95
175 STAWOWCZYK Szymon (2002 #45349 LO 5424)
STLA Szczecinek (ZPM)
46
216
46
11

49
9-10





95
176 RUDO Adam (2003 #35661 LO 5593)
LUKS Straszyn (POM)
49
183
45
11-12
49
E
42
13
46
E




95
177 BERNACKI Patryk (2003 #40894 LO 2611)
WOBISTAL Piotrków T. (ŁDZ)
39
239
39
13-16

55
6





94
178 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
39
258
39
13-16

55
6





94
179 KRAUSE Maciej (2003 #41710 LO 7815)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
43
228
39
13-16
43
E
51
8





94
180 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
47
196
47
9-12

47
9-12





94
181 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
47
198
47
9-12

47
9-12





94
182 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
47
200
47
9-12

47
9-12





94
183 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
47
203
47
9-12

47
9-12





94
184 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
47
206
47
9-12

47
9-12





94
185 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
47
209
47
9-12

47
9-12





94
186 BUJNOWSKI Paweł (2002 #42895 LO 8465)
JKS Poznań (WLP)
49
180
49
9-10

45
11-12





94
187 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
49
181
49
9-10

45
11-12





94
188 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
50
178
46
11
50
E
44
12





94
189 SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
39
266
39
13-16

54
5-8





93
190 JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 10459)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
54
144
54
5-8

39
13-16





93
191 IWANIUK Marek (2001 #37961 LO 6129)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
53
148
53
7

39
13-16





92
192 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 5986)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
53
149
53
7

39
13-16





92
193 WŁODARCZYK Kacper (2001 #41477 LO 1156)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
43
226
39
13-16
43
E
48
10





91
194 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 4883)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
52
154
52
7-8

39
13-16





91
195 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 2530)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
32
285
32
17-20

54
5-8
58
E




90
196 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
41
234
41
13-14

49
9-10





90
197 ZDYBEL Stanisław (2003 #43982 LO 5281)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
47
208
47
9-12

39
13-16
43
E




90
198 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
39
267
39
13-16

50
9





89
199 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
48
185
48
10

41
14





89
200 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
47
209
47
9-12

41
13-14





88
201 NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
39
270
39
13-16

48
10





87
202 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 2514)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
52
155
52
7-8

35
17





87
203 KOWALCZYK Michał (2001 #36008 LO 6442)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
32
283
32
17-20

54
5-8





86
204 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
39
248
39
13-16

47
9-12





86
205 JUREWICZ Rafał (2001 #43346 LO 4093)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
39
251
39
13-16

47
9-12





86
206 DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
39
259
39
13-16

47
9-12





86
207 ROBAK Wiktor (2002 #44862 LO 5927)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
39
263
39
13-16

47
9-12





86
208 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 6134)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
39
268
39
13-16

47
9-12





86
209 WICHER Patryk (2003 #42801 LO 7631)
LZS Żywocice (OPO)
39
270
39
13-16

47
9-12





86
210 CESARZ Miłosz (2001 #45961 LO 3602)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
43
229
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E




86
211 OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3396)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
43
230
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E




86
212 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
43
232
39
13-16
43
E
39
13-16
43
E




86
213 IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 5135)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
47
188
47
9-12

39
13-16





86
214 KOZIOŁ Dawid (2001 #46825 LO 5907)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
47
192
47
9-12

39
13-16





86
215 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
47
199
47
9-12

39
13-16





86
216 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
47
203
47
9-12

39
13-16





86
217 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
48
184
48
10

38
15-16





86
218 ŻYCHLIŃSKI Maksymilian (2003 #46778 LO 5227)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
32
301
28
17-24
32
E
49
9-10
53
E




85
219 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
4
581

4
E
59
4
80
41-48




84
220 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 3761)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
39
244
39
15

45
11-12





84
221 LEHR Boris (2002 #41458 LO 9290)
ZKS Zielona Góra (LBU)
43
224
39
15
43
E
41
14





84
222 KWAŚNIK Michał (2003 #33319 LO 4485)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
45
219
45
11-12

39
13-16





84
223 KOWALCZYK Piotr (2003 #40154 LO 6047)
MTS Kwidzyn (POM)
39
257
39
13-16

44
12





83
224 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
51
175
47
9-12
51
E
28
17-24
32
E




83
225 ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
39
250
39
13-16

39
13-16
43
E




82
226 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
41
235
41
13-14

41
13-14





82
227 PONIATOWSKI Kordian (2003 #46640 LO 3036)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
34
280
34
17-18

47
9-12





81
228 NOWAK Kacper (2002 #33956 LO 5441)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
49
182
45
11-12
49
E
32
17-20





81
229 MACHACZ Marek (2003 #35888 LO 6854)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
39
252
39
13-16

41
13-14





80
230 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
28
337
28
21

51
8





79
231 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
32
287
32
17-20

47
9-12





79
232 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
32
293
32
17-20

47
9-12





79
233 GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 2215)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
51
174
47
9-12
51
E
28
17-24





79
234 SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
32
289
32
17-20

46
11





78
235 KOCIUBA Marcin (2002 #46772 LO 6929)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
37
276
37
16

41
13-14





78
236 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 2508)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
39
238
39
13-16

39
13-16





78
237 RYSZEWSKI Jakub (2001 #38485 LO 4849)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
39
241
39
13-16

39
13-16





78
238 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
39
261
39
13-16

39
13-16





78
239 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
39
269
39
13-16

39
13-16





78
240 JASZCZUK Marcin (2001 #34898 LO 2951)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
62
90
62
3

16
25-32





78
241 KOROL Jakub (2002 #44316 LO 7643)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
28
317
28
17-24

48
10





76
242 WEYER Jakub (2002 #43806 LO 2235)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
38
274
38
15-16

38
15-16





76
243 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO 6477)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
42
233
42
13

34
17-18





76
244 PIĄTEK Adam (2002 #37099 LO 2809)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
28
315
28
17-24

47
9-12





75
245 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
333
28
17-24

47
9-12





75
246 LAMIK Dawid (2003 #48374 LO 7279)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
28
346
28
17-24

47
9-12





75
247 KOCHAŃCZYK Łukasz (2001 #39133 LO 3111)
AKS Mikołów (ŚLS)
32
299
28
17-24
32
E
39
13-16
43
E




75
248 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
47
195
47
9-12

28
17-24





75
249 MACIĄG Kacper (2003 #42232 LO 7200)
SMS Włodawa (LLS)
47
201
47
9-12

28
17-24





75
250 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 5987)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
47
205
47
9-12

28
17-24





75
251 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
33
282
33
18

41
13-14





74
252 ZAWADEWICZ Radosław (2002 #39683 LO 7198)
SMS Włodawa (LLS)
28
328
28
17-24

45
11-12





73
253 MROCZKOWSKI Dawid (2004 #45635 LO 6048)
MTS Kwidzyn (POM)
45
218
45
11-12

28
17-24





73
254 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
45
220
45
11-12

28
17-24





73
255 BŁASZCZYK Brajan (2005 #37933 LO 4063)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
25
372
25
21-24

47
9-12





72
256 KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
58
119
54
5-8
58
E
10
33-48
14
E




72
257 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
28
325
28
17-24

39
13-16
43
E




71
258 NOWACKI Paweł (2002 #37935 LO 4070)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
32
284
32
17-20

39
13-16





71
259 IGIELSKI Krystian (2002 #37369 LO 3885)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
39
245
39
13-16

32
17-20





71
260 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 579)
KS Mysław (ŚLS)
43
231
39
13-16
43
E
28
17-24





71
261 GOŚCINIAK Krzysztof (2005 #40181 LO 7048)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
25
373
25
21-24

45
11-12





70
262 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 265)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
66
81
62
3
66
E

4
E




70
263 LANGE Robert (2001 #48012 LO 5420)
STLA Szczecinek (ZPM)
31
303
31
19

38
15-16





69
264 ZUBRYCKI Xavier (2003 #37962 LO 6135)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
51
165
51
8

18
25-28





69
265 WOLANIN Marcin (2002 #33765 LO 3040)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
28
314
28
17-24

39
13-16





67
266 MODRZEJEWSKI Szymon (2001 #44929 LO 733)
ATS Lublin (LLS)
28
316
28
17-24

39
13-16





67
267 MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 6970)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
28
320
28
17-24

39
13-16





67
268 DOROŚ Hubert (2005 #43092 LO 6036)
MTS Kwidzyn (POM)
28
329
28
17-24

39
15





67
269 KORNAŚ Bartłomiej (2003 #41103 LO 5843)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
28
340
28
17-24

39
13-16





67
270 DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO 2507)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
28
341
28
17-24

39
13-16





67
271 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
28
344
28
17-24

39
13-16





67
272 BISKUP Konrad (2003 #43277 LO 2383)
LZS Żywocice (OPO)
28
346
28
17-24

39
13-16





67
273 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
34
279
34
17-18

33
18





67
274 SERAFIŃSKI Antoni (2002 #41461 LO 1063)
UKS SMECZ Konin (WLP)
35
277
35
17

32
17-20





67
275 LEWANDOWSKI Mateusz (2002 #42325 LO 3652)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
39
249
39
13-16

28
17-24





67
276 CZECH Michał (2003 #38770 LO 6845)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
39
253
39
13-16

28
21





67
277 DADIA Dominik (2001 #34698 LO 4385)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
39
256
39
13-16

28
17-24





67
278 SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
39
260
39
13-16

28
17-24





67
279 MRÓZ Jakub (2003 #41102 LO 5846)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
39
262
39
13-16

28
17-24





67
280 SCHAEFER Maciej (2003 #36233 LO 6052)
MTS Kwidzyn (POM)
39
264
39
13-16

28
17-24





67
281 MISIARZ Paweł (2003 #44305 LO 7644)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
39
265
39
13-16

28
17-24





67
282 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 7197)
SMS Włodawa (LLS)
47
189
47
9-12

16
25-32
20
E




67
283 WOŹNIAK Szymon (2003 #37507 LO 5857)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)



62
3
66
E




66
284 SEJ Szymon (2003 #36673 LO 6865)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
32
288
32
17-20

34
17-18





66
285 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
66
76
66
2







66
286 KWIATKOWSKI Wiktor (2004 #39862 LO 1781)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
35
278
35
17

30
19-20





65
287 ŻUBEREK Jakub (2001 #35900 LO 6250)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
39
240
39
13-16

26
22





65
288 DZIADAK Oliwier (2005 #43201 LO 4443)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
32
290
32
17-20

32
17-20





64
289 MIELCARZ Bartłomiej (2002 #39134 LO 3113)
AKS Mikołów (ŚLS)
32
296
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E




64
290 STRÓŻYŃSKI Mikołaj (2003 #39841 LO 7824)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
32
298
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E




64
291 CENDROWSKI Daniel (2002 #37368 LO 3883)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
39
242
39
13-16

25
21-24





64
292 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 1789)
KS GOTYK Toruń (KPM)
20
385
16
25-32
20
E
39
13-16
43
E




63
293 STACHNIAK Damian (2002 #45155 LO 1339)
MSZS Świdwin (ZPM)
33
281
33
18

30
19-20





63
294 OGRODNIK Grzegorz (2002 #42077 LO 4780)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
43
227
39
13-16
43
E
16
25-32
20
E




63
295 PALUSZKIEWICZ Jakub (2004 #42012 LO 5051)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
28
319
28
17-24

32
17-20





60
296 CZECH Dawid (2003 #41862 LO 2384)
LZS Żywocice (OPO)
28
346
28
17-24

32
17-20





60
297 NOWAK Michał (2003 #44568 LO 3794)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
47
194
47
9-12

13
30-31





60
298 OPYD Oskar (2001 #33895 LO 4975)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
47
209
47
9-12

13
29-31





60
299 ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
59
109
59
4







59
300 KUBICKI Patryk (2003 #38422 LO 7105)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
28
326
28
17-24

30
19-20





58
301 GŁOWACKI Grzegorz (2003 #44831 LO 8205)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)



57
5





57
302 MIRKOWSKI Wiktor (2003 #35941 LO 4069)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
25
375
25
21-24

32
17-20





57
303 STĘPIEŃ Łukasz (2003 #42564 LO 7006)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
57
124
57
5







57
304 MODZELEWICZ Igor (2002 #36722 LO 6141)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
20
386
16
25-32
20
E
32
17-20
36
E




56
305 MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 5807)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
28
310
28
17-24

28
17-24





56
306 KORZENIOWSKI Konrad (2002 #41074 LO 7368)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
28
311
28
17-24

28
17-24





56
307 DĄBROWSKI Szymon (2001 #36260 LO 6969)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
28
313
28
17-24

28
17-24





56
308 WODNIAK Kamil (2003 #42225 LO 860)
LKS Piotrowice (MŁP)
28
330
28
17-24

28
17-24





56
309 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
337
28
17-24

28
17-24





56
310 GUTKOWSKI Kacper (2007 #46462 LO 6040)
MTS Kwidzyn (POM)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
  KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO 6046)
MTS Kwidzyn (POM)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
  KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
  MRUGAŁA Bartłomiej (2005 #46723 LO 4912)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
  ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 9102)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
  RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
  SABISZEWSKI Kacper (2007 #46463 LO 6051)
MTS Kwidzyn (POM)
28
346
28
17-24

28
17-24





56
318 FILODA Piotr (2001 #42282 LO 1529)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
38
275
38
15-16

18
25-28





56
319 KOTOWICZ Bartosz (2002 #47814 LO 5525)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
56
129
56
5-6







56
320 TYBURSKI Adrian (2002 #39449 LO 3896)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
16
406
16
25-32

39
13-16





55
321 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
32
292
32
17-20

23
23-24





55
322 DEJA Filip (2003 #47776 LO 5805)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
39
270
39
13-16

16
25-32





55
323 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
55
137
55
6







55
324 KOWALKOWSKI Maciej (2004 #40548 LO 4908)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)



54
5-8





54
325 OCHWAT Adam (2003 #49605 LO 4083)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
21
384
21
25

32
17-20





53
326 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
28
336
28
17-24

25
21-24





53
327 KUZIORA Mateusz (2003 #49448 LO 2853)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
28
346
28
17-24

25
21-24





53
328 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)



52
7-8





52
  WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7570)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)



52
7-8





52
330 ŁUKASIEWICZ Damian (2001 #41584 LO 2133)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



48
10
52
E




52
331 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
18
394
18
25-28

34
17-18





52
332 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 1565)
LUKS Chełmno (KPM)
32
295
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E




52
333 WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
32
300
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E




52
334 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
32
301
28
17-24
32
E
16
25-32
20
E




52
335 KANIOWSKI Jonasz (2001 #37931 LO 5134)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
39
247
39
13-16

13
30-31





52
336 RUTKOWSKI Marcel (2003 #39338 LO 2702)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
52
158
52
7-8







52
337 REJTEROWSKI Antoni (2001 #30409 LO 7110)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)



51
8





51
338 SOBEL Bartosz (2001 #35520 LO 3819)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)



47
9-12
51
E




51
339 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO 1606)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
51
176
47
9-12
51
E






51
340 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)



50
9





50
341 GRZELAK Marcin (2003 #47275 LO 2895)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
18
394
18
25-28

32
17-20





50
342 SZTYLER Jakub (2002 #47281 LO 2901)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
25
371
25
21-24

25
21-24





50
343 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
25
378
25
21-24

25
21-24





50
  TYMOSZ Adrian (2005 #49722 LO 4972)
KS STELLA Gniezno (WLP)
25
378
25
21-24

25
21-24





50
345 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)



45
11-12
49
E




49
346 SMELA Borys (2005 #42158 LO 7979)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
11
471
11
33-40

38
15-16





49
347 WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
11
481
11
29-35

38
15-16





49
348 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
29
309
25
21-24
29
E
16
25-32
20
E




49
349 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
49
179
49
9-10







49
350 KAŹMIERCZAK Bartosz (2003 #41940 LO 814)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
30
305
30
19-20

18
25-28





48
351 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
32
291
32
17-20

16
25-32





48
352 BUSIEK Piotr (2003 #40316 LO 4991)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



47
9-12





47
  GOŁASZEWSKI Jakub (2004 #50094 LO 7569)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)



47
9-12





47
  GÓRECKI Tomasz (2005 #50688 LO 10015)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)



47
9-12





47
  GRZEGORZ Damian (2003 #48074 LO 1371)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)



47
9-12





47
  KOŁACHA Konrad (2001 #37669 LO 4096)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)



47
9-12





47
  ZAWADZKI Michał (2004 #50689 LO 10016)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)



47
9-12





47
358 SZPROCH Wojciech (2002 #43916 LO 7282)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
47
191
47
9-12







47
359 KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 6077)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
47
197
47
9-12







47
360 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 5245)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
47
209
47
9-12







47
  MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
47
209
47
9-12







47
  SZANDAROWSKI Michał (2005 #43812 LO 4159)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
47
209
47
9-12







47
  WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
47
209
47
9-12







47
364 KONKOL Wojciech (2003 #36840 LO 3357)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
16
427
16
25-32

30
19-20





46
365 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 2214)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
32
297
28
17-24
32
E
10
33-48
14
E




46
366 FARYS Kacper (2003 #40217 LO 6139)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
16
407
16
25-32

25
21-24
29
E




45
367 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
16
417
16
25-32

28
17-24





44
368 TKACZYK Bartosz (2004 #40993 LO 5279)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
16
420
16
25-32

28
17-24





44
369 PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 8907)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
16
434
16
25-32

28
17-24





44
370 SZCZECKI Jacek (2002 #36801 LO 4611)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
28
321
28
17-24

16
25-32





44
371 PĘCZEK Mateusz (2001 #48750 LO 5925)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
28
324
28
17-24

16
25-32





44
372 SŁAWIŃSKI Kacper (2003 #35456 LO 3612)
GROM-ZŁOTA D. Poczesna (ŚLS)
28
334
28
17-24

16
25-32





44
373 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
28
341
28
17-24

16
25-32





44
374 TUL Franciszek (2007 #41807 LO 6057)
MTS Kwidzyn (POM)
28
346
28
17-24

16
25-32





44
375 CHMIELEWSKI Krzysztof (2001 #49133 LO 711)
KS ALMAR Głębokie (WLP)
18
394
18
25-28

25
21-24





43
  GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
18
394
18
25-28

25
21-24





43
  MICHALSKI Emil (2002 #49156 LO 820)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
18
394
18
25-28

25
21-24





43
378 SZPEJNOWSKI Patryk (2002 #40220 LO 6143)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
29
307
25
21-24
29
E
10
33-48
14
E




43
379 KOZIKOWSKI Filip (2004 #46689 LO 2118)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



42
13





42
  STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)



42
13





42
381 KOWALSKI Mateusz (2002 #45600 LO 4022)
KS ATS Stargard (ZPM)



41
13-14





41
382 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
9
547
9
41-48

32
17-20





41
383 PIETRECKI Jakub (2003 #39239 LO 980)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
11
468
11
29-35

30
19-20





41
384 SOBCZAK Dariusz (2003 #39236 LO 983)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
23
381
23
23-24

18
25-28





41
385 KOZŁOWSKI Maciej (2002 #42493 LO 6751)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
30
304
30
19-20

11
33-40





41
386 LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 1343)
MSZS Świdwin (ZPM)
41
235
41
14







41
387 STĄPOREK Adam (2003 #42105 LO 5680)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
20
389
16
25-32
20
E
16
25-32
20
E




40
388 DONDERA Patryk (2005 #48888 LO 8401)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)



39
13-16





39
  KAPICA Piotr (2001 #46696 LO 4095)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)



39
13-16





39
  LANGNER Dominik (2002 #42674 LO 3501)
LZS Kujakowice (OPO)



39
13-16





39
  SKRZYPEK Szymon (2003 #44752 LO 7450)
ATS Lublin (LLS)



39
13-16





39
392 PIS Konrad (2003 #38716 LO 7480)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
11
476
11
33-40

28
17-24





39
393 KAPTUROWSKI Bartłomiej (2003 #43731 LO 6145)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
25
374
25
21-24

10
33-48
14
E




39
394 STRYCHARCZUK Szymon (2001 #40487 LO 1112)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
39
243
39
13-16







39
395 MIELNIK Jakub (2002 #45952 LO 1359)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
39
246
39
13-16







39
396 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 9048)
UKS ATS Białystok (PDL)
39
255
39
13-16







39
397 KUPIEC Dawid (2002 #45634 LO 9094)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
39
270
39
13-16







39
398 STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)



38
15-16





38
399 ZAWACKI Jacek (2005 #42001 LO 6410)
LKS PIAST Łasin (KPM)
10
495
10
33-48

28
17-24





38
400 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
10
501
10
33-48

28
17-24





38
401 KUREK Kamil (2001 #41432 LO 5561)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
10
505
10
33-48

28
17-24





38
402 PALONKA Gabriel (2003 #45534 LO 3537)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
10
510
10
33-48

28
17-24





38
403 NOWAK Bartosz (2002 #44571 LO 3793)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
13
460
13
29-32

25
21-24





38
404 KOSIEWSKI Jan Tytus (2003 #46762 LO 731)
ATS Lublin (LLS)
28
332
28
17-24

10
33-48





38
405 KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 5981)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
28
335
28
17-24

10
33-48





38
406 STUŻYŃSKI Dawid (2003 #43816 LO 4970)
LKS CZARNI Gorzyce (ŚLS)
28
345
28
17-24

10
33-48





38
407 DOMAŃSKI Marcel (2003 #37874 LO 837)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
28
346
28
17-24

10
33-48





38
408 GŁUSZKIEWICZ Kacper (2001 #34797 LO 6038)
MTS Kwidzyn (POM)



37
16





37
409 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
16
428
16
25-32

16
25-32
20
E




36
410 RYGLICKI Mikołaj (2004 #46712 LO 7408)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
18
394
18
25-28

18
25-28





36
411 OGON Rafał (2004 #45310 LO 3389)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
20
388
16
25-32
20
E
16
25-32





36
412 URBAN Michał (2003 #43290 LO 1066)
UKS SMECZ Konin (WLP)
25
376
25
21-24

11
33-40





36
413 MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 8077)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
10
513
10
33-48

25
21-24





35
414 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)



34
17-18





34
415 GAŁOWSKI Patryk (2003 #39237 LO 976)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
11
473
11
29-35

23
23-24





34
416 PIENTKA Rafał (2005 #40618 LO 3392)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
14
456
10
33-48
14
E
16
25-32
20
E




34
417 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
16
434
16
25-32

18
25-28





34
  OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
16
434
16
25-32

18
25-28





34
419 CZAJKOWSKI Mikołaj (2006 #48821 LO 6035)
MTS Kwidzyn (POM)
18
394
18
25-28

16
25-32





34
  GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
18
394
18
25-28

16
25-32





34
  STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
18
394
18
25-28

16
25-32





34
422 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
20
387
16
25-32
20
E
10
33-48
14
E




34
423 KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6256)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
8
572
8
49-64

25
21-24





33
424 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)



32
17-20





32
  STROJEK Paweł (2002 #43805 LO 2234)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)



32
17-20





32
  WIKARJAK Jakub (2002 #45374 LO 2236)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)



32
17-20





32
427 SZCZEPAŃSKI Dominik (2001 #38945 LO 5851)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
16
408
16
25-32

16
25-32





32
428 MASSALSKI Marcin (2001 #35199 LO 5562)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
16
409
16
25-32

16
25-32





32
429 KUSIAK Franciszek (2002 #41051 LO 6432)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
16
410
16
25-32

16
25-32





32
430 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
16
412
16
25-32

16
25-32





32
431 KORUS Paweł (2002 #45572 LO 7478)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
16
413
16
25-32

16
25-32





32
432 BRZĄKALIK Rafał (2001 #33195 LO 606)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
16
415
16
25-32

16
25-32





32
433 NOWAK Paweł (2004 #38159 LO 849)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
16
416
16
25-32

16
25-32





32
434 ADAMCZYK Krystian (2003 #36917 LO 6683)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
16
419
16
25-32

16
25-32





32
435 GACKA Konrad (2002 #47142 LO 4693)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
16
421
16
25-32

16
25-32





32
436 TALPA Tomasz (2001 #43486 LO 6409)
LKS PIAST Łasin (KPM)
16
430
16
25-32

16
25-32





32
437 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 3243)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
16
431
16
25-32

16
25-32





32
438 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
16
434
16
25-32

16
25-32





32
  SKRZYPEK Adrian (2003 #44117 LO 1088)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
16
434
16
25-32

16
25-32





32
  SZKARADEK Jakub (2003 #45238 LO 850)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
16
434
16
25-32

16
25-32





32
  WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 3362)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
16
434
16
25-32

16
25-32





32
442 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
32
286
32
17-20







32
443 SIELSKI Paweł (2002 #36408 LO 1882)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
32
293
32
17-20