Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
692
1

230
1






230
2 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
582
3

210
2






210
3 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
445
5

190
3-4






190
4 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
424
7

190
3-4






190
5 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
395
9

168
5






168
6 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
531
4

166
6






166
7 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
620
2

164
7






164
8 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
411
8

162
8






162
9 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
359
16

153
9






153
10 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
305
18

151
10






151
11 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
386
12

149
11






149
12 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
109
212
70
1
147
12






147
13 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
302
20

133
13






133
14 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
152
137
70
1
131
14






131
15 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
270
26

129
15






129
16 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
137
160
70
1
127
16






127
17 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
238
39
62
3
113
17






113
18 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
301
21

111
18






111
19 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
290
22

109
19






109
20 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
360
15

107
20






107
21 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
251
33
60
3-4
95
21-24






95
22 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
389
11

95
21-24






95
23 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
372
14

95
21-24






95
24 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
266
29

95
21-24






95
25 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
176
94
70
1
90
25-32






90
26 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
219
50
66
2
90
25-32






90
27 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
179
88
59
4
90
25-32






90
28 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
426
6

90
25-32






90
29 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
392
10

90
25-32






90
30 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
283
23

90
25-32






90
31 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
276
24

90
25-32






90
32 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
260
31

90
25-32






90
33 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
241
37
70
1
85
33-40






85
34 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 583)
KS Mysław (ŚLS)
159
119
66
2
85
33-40






85
35 SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
157
126
62
3
85
33-40






85
36 WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 736)
ATS Lublin (LLS)
244
35
51
8
85
33-40






85
37 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
185
77
50
9
85
33-40






85
38 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
150
141
48
10
85
33-40






85
39 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
352
17

85
33-40






85
40 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
270
28

85
33-40






85
41 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
231
43
70
1
80
41-48






80
42 MICHTA Paweł (2002 #36504 LO 7849)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
194
70
70
1
80
41-48






80
43 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2816)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
166
108
59
4
80
41-48






80
44 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
102
223
53
7
80
41-48






80
45 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
376
13

80
41-48






80
46 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
275
25

80
41-48






80
47 CZAPLA Kamil (2002 #35107 LO 3583)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
270
27

80
41-48






80
48 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
256
32

80
41-48






80
49 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
224
47
70
1
76
49-56






76
50 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 359)
UKS Olesno (MŁP)
211
55
70
1
76
49-56






76
51 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
195
69
70
1
76
49-56






76
52 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
181
85
70
1
76
49-56






76
53 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
222
48
66
2
76
49-56






76
54 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 5278)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
176
92
59
4
76
49-56






76
55 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
172
102
53
7
76
49-56






76
56 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 155)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
265
30

76
49-56






76
57 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6480)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
250
34
70
1
74
57-64






74
58 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
240
38
70
1
74
57-64






74
59 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
225
45
70
1
74
57-64






74
60 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
142
152
70
1
74
57-64






74
61 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
137
158
70
1
74
57-64






74
62 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
80
286
55
6
74
57-64






74
63 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
111
205
52
7-8
74
57-64






74
64 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
304
19

74
57-64






74
65 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
221
49
66
2
70
E






70
66 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
215
53
66
2
70
E






70
67 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
206
64
66
2
70
E






70
68 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
179
87
66
2
70
E






70
69 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
16
544
66
2
70
E






70
70 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
236
40
66
2







66
71 GUZEK Mateusz (2002 #34615 LO 4041)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
195
68
66
2







66
72 ROŻEK Paweł (2001 #43573 LO 7632)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
189
75
66
2







66
73 KOŁOS Arkadiusz (2001 #33820 LO 3230)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
174
98
66
2







66
74 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
91
262
66
2







66
75 TALAR Wiktor (2003 #38607 LO 6580)
UKS ŻAKI Taczanów (WLP)
79
288
66
2







66
76 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
78
291
66
2







66
77 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 6132)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

66
2







66
78 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
200
67
62
3
66
E






66
79 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
164
113
62
3
66
E






66
80 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
157
123
62
3
66
E






66
81 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 265)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
102
225
62
3
66
E






66
82 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
93
253
62
3
66
E






66
83 WITKOWSKI Tomasz (2001 #31251 LO 1155)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
168
104
60
3-4
64
E






64
84 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 1791)
KS GOTYK Toruń (KPM)
178
89
59
4
63
E






63
85 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
71
308
59
4
63
E






63
86 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
233
41
62
3







62
87 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
215
52
62
3







62
88 MACIOROWSKI Krystian (2002 #33633 LO 8397)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
208
62
62
3







62
89 LUDWICZAK Filip (2002 #33967 LO 2457)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
205
66
62
3







62
90 JASZCZUK Marcin (2001 #34898 LO 2951)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
157
124
62
3







62
91 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
106
219
62
3







62
92 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
100
229
62
3







62
93 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
93
252
62
3







62
94 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
210
57
57
5
61
E






61
95 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
175
95
57
5
61
E






61
96 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
157
127
57
5
61
E






61
97 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
98
238
57
5
61
E






61
98 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
44
390
57
5
61
E






61
99 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
241
36
56
5-6
60
E






60
100 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
153
135
56
5-6
60
E






60
101 RUŁKA Filip (2003 #38796 LO 3828)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
91
260
56
5-6
60
E






60
102 FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 5905)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
233
42
59
4







59
103 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
208
63
59
4







59
104 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO 8403)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
193
71
59
4







59
105 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
176
93
59
4







59
106 SKRZYPEK Bartosz (2003 #42291 LO 2255)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
147
146
59
4







59
107 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 6054)
MTS Kwidzyn (POM)
67
318
59
4







59
108 PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
66
320
59
4







59
109 BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 710)
KS ALMAR Głębokie (WLP)

59
4







59
  JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

59
4







59
  ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)

59
4







59
112 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
216
51
55
6
59
E






59
113 GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 7474)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
184
79
55
6
59
E






59
114 BUŚKO Maciej (2001 #42281 LO 1528)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
181
83
55
6
59
E






59
115 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
73
303
55
6
59
E






59
116 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
209
59
54
5-8
58
E






58
117 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO 1607)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
193
72
54
5-8
58
E






58
118 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
137
159
54
5-8
58
E






58
119 KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
125
179
54
5-8
58
E






58
120 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
224
46
57
5







57
121 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
181
84
57
5







57
122 KONCEWICZ Szymon (2001 #36934 LO 6131)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
174
96
57
5







57
123 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
169
103
57
5







57
124 STĘPIEŃ Łukasz (2003 #42564 LO 7006)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
112
201
57
5







57
125 MARUSZAK Jakub (2002 #33342 LO 1793)
KS GOTYK Toruń (KPM)
229
44
53
7
57
E






57
126 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
166
110
53
7
57
E






57
127 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
155
130
53
7
57
E






57
128 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
154
133
56
5-6







56
129 KOTOWICZ Bartosz (2002 #47814 LO 5525)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
118
193
56
5-6







56
130 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
62
331
56
5-6







56
131 KOZIOL Jakub (2001 #43136 LO 1074)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
47
384
56
5-6







56
132 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

56
5-6







56
133 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
145
150
52
7-8
56
E






56
134 ZIELIŃSKI Wiktor (2002 #42071 LO 649)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
166
109
55
6







55
135 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 4498)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
165
112
55
6







55
136 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
147
145
55
6







55
137 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
47
385
55
6







55
138 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)

55
6







55
139 STAŃCZUK Mateusz (2001 #30871 LO 7021)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
153
134
51
8
55
E






55
140 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
107
215
51
8
55
E






55
141 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 2529)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
133
166
54
5-8







54
142 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
127
175
54
5-8







54
143 BRZEZIK Jakub (2003 #37377 LO 4769)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
93
251
54
5-8







54
144 JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 10459)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
16
530
54
5-8







54
145 MARCZUK Jakub (2001 #33702 LO 5591)
LUKS Straszyn (POM)
158
121
50
9
54
E






54
146 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
50
372
50
9
54
E






54
147 WĄSIK Gabriel (2002 #46506 LO 2258)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
163
114
53
7







53
148 IWANIUK Marek (2001 #37961 LO 6129)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
163
115
53
7







53
149 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 5986)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
150
139
53
7







53
150 MILCZAREK Szymon (2003 #45351 LO 5423)
STLA Szczecinek (ZPM)
114
197
53
7







53
151 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
112
204
53
7







53
152 LEMAŃSKI Stanisław (2003 #34869 LO 5226)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
98
236
49
9-10
53
E






53
153 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 2392)
LZS Żywocice (OPO)
211
54
52
7-8







52
154 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 4883)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
208
61
52
7-8







52
155 STAŃKO Dominik (2001 #31079 LO 2514)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
182
82
52
7-8







52
156 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
159
120
52
7-8







52
157 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
99
231
52
7-8







52
158 RUTKOWSKI Marcel (2003 #39338 LO 2702)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

52
7-8







52
159 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 1342)
MSZS Świdwin (ZPM)
192
73
51
8







51
160 GAŁA Igor (2003 #42563 LO 7004)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
145
151
51
8







51
161 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
112
203
51
8







51
162 LAMPERSKI Jakub (2003 #42494 LO 6752)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
102
224
51
8







51
163 POLAK Miłosz (2003 #41552 LO 3795)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
89
265
51
8







51
164 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
39
409
51
8







51
165 ZUBRYCKI Xavier (2003 #37962 LO 6135)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

51
8







51
166 PRZYBYŁA Adrian (2002 #36490 LO 6140)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
210
56
47
9-12
51
E






51
167 GABLER Wojciech (2003 #37379 LO 2435)
WKS MOSIR Sochaczew (MAZ)
206
65
47
9-12
51
E






51
168 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
174
97
47
9-12
51
E






51
169 DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 3204)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
173
100
47
9-12
51
E






51
170 NOWAK Emil (2001 #35831 LO 734)
ATS Lublin (LLS)
167
107
47
9-12
51
E






51
171 MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 7905)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
136
162
47
9-12
51
E






51
172 MISIUDA Miłosz (2003 #39293 LO 4464)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
135
163
47
9-12
51
E






51
173 LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3398)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
128
174
47
9-12
51
E






51
174 GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 2215)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
60
334
47
9-12
51
E






51
175 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
43
392
47
9-12
51
E






51
176 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO 1606)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
39
409
47
9-12
51
E






51
177 GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

50
9







50
178 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
15
550
46
11
50
E






50
179 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
96
242
49
9-10







49
180 BUJNOWSKI Paweł (2002 #42895 LO 8465)
JKS Poznań (WLP)
95
244
49
9-10







49
181 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

49
9-10







49
182 NOWAK Kacper (2002 #33956 LO 5441)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
108
213
45
11-12
49
E






49
183 RUDO Adam (2003 #35661 LO 5593)
LUKS Straszyn (POM)
84
274
45
11-12
49
E






49
184 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
97
240
48
10







48
185 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
84
273
48
10







48
186 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 2106)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
52
365
44
12
48
E






48
187 ZIĘTARA Ksawery (2002 #38935 LO 3117)
AKS Mikołów (ŚLS)
172
101
47
9-12







47
188 IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 5135)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
161
117
47
9-12







47
189 ZGUCZYŃSKI Jakub (2002 #37892 LO 7197)
SMS Włodawa (LLS)
157
125
47
9-12







47
190 KUTAJ Maksymilian (2002 #33821 LO 3232)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
132
168
47
9-12







47
191 SZPROCH Wojciech (2002 #43916 LO 7282)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
129
172
47
9-12







47
192 KOZIOŁ Dawid (2001 #46825 LO 5907)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
124
183
47
9-12







47
193 KURTZ Patryk (2001 #41372 LO 3553)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
120
190
47
9-12







47
194 NOWAK Michał (2003 #44568 LO 3794)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
118
195
47
9-12







47
195 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
111
206
47
9-12







47
196 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
103
221
47
9-12







47
197 KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 6077)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
99
233
47
9-12







47
198 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
94
247
47
9-12







47
199 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
75
296
47
9-12







47
200 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
75
297
47
9-12







47
201 MACIĄG Kacper (2003 #42232 LO 7200)
SMS Włodawa (LLS)
57
342
47
9-12







47
202 KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 7958)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
56
345
47
9-12







47
203 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
56
348
47
9-12







47
  PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
56
348
47
9-12







47
205 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 5987)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
50
370
47
9-12







47
206 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
48
379
47
9-12







47
207 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
43
393
47
9-12







47
208 ZDYBEL Stanisław (2003 #43982 LO 5281)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
39
415
47
9-12







47
209 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 5245)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

47
9-12







47
  BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

47
9-12







47
  KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

47
9-12







47
  MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

47
9-12







47
  OPYD Oskar (2001 #33895 LO 4975)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)

47
9-12







47
  SZANDAROWSKI Michał (2005 #43812 LO 4159)
AZS PWSZ Nysa (OPO)

47
9-12







47
  WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)

47
9-12







47
216 STAWOWCZYK Szymon (2002 #45349 LO 5424)
STLA Szczecinek (ZPM)
158
122
46
11







46
217 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
92
257
42
13
46
E






46
218 MROCZKOWSKI Dawid (2004 #45635 LO 6048)
MTS Kwidzyn (POM)
83
278
45
11-12







45
219 KWAŚNIK Michał (2003 #33319 LO 4485)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
67
316
45
11-12







45
220 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)

45
11-12







45
  MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)

45
11-12







45
222 KIEŁBASA Wojciech (2001 #36875 LO 2101)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
148
142
41
14
45
E






45
223 SZARYCKI Rafał (2001 #44648 LO 8586)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
84
275
44
12







44
224 LEHR Boris (2002 #41458 LO 9290)
ZKS Zielona Góra (LBU)
154
132
39
15
43
E






43
225 IDACZYK Dominik (2002 #37569 LO 3584)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
141
153
39
13-16
43
E






43
226 WŁODARCZYK Kacper (2001 #41477 LO 1156)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
129
171
39
13-16
43
E






43
227 OGRODNIK Grzegorz (2002 #42077 LO 4780)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
121
188
39
13-16
43
E






43
228 KRAUSE Maciej (2003 #41710 LO 7815)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
95
243
39
13-16
43
E






43
229 CESARZ Miłosz (2001 #45961 LO 3602)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
73
299
39
13-16
43
E






43
230 OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3396)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
42
398
39
13-16
43
E






43
231 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 579)
KS Mysław (ŚLS)
42
401
39
13-16
43
E






43
232 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
32
433
39
13-16
43
E






43
233 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO 6477)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
183
80
42
13







42
234 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
11
554
41
13-14







41
235 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)

41
13-14







41
  LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 1343)
MSZS Świdwin (ZPM)

41
14







41
237 KUNASZEWSKI Leon (2002 #37675 LO 4098)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
210
58
39
13-16







39
238 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 2508)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
186
76
39
13-16







39
239 BERNACKI Patryk (2003 #40894 LO 2611)
WOBISTAL Piotrków T. (ŁDZ)
180
86
39
13-16







39
240 ŻUBEREK Jakub (2001 #35900 LO 6250)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
167
105
39
13-16







39
241 RYSZEWSKI Jakub (2001 #38485 LO 4849)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
154
131
39
13-16







39
242 CENDROWSKI Daniel (2002 #37368 LO 3883)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
146
147
39
13-16







39
243 STRYCHARCZUK Szymon (2001 #40487 LO 1112)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
145
149
39
13-16







39
244 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 3761)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
141
155
39
15







39
245 IGIELSKI Krystian (2002 #37369 LO 3885)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
128
173
39
13-16







39
246 MIELNIK Jakub (2002 #45952 LO 1359)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
125
181
39
13-16







39
247 KANIOWSKI Jonasz (2001 #37931 LO 5134)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
121
187
39
13-16







39
248 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
118
194
39
13-16







39
249 LEWANDOWSKI Mateusz (2002 #42325 LO 3652)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
113
199
39
13-16







39
250 ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
110
208
39
13-16







39
251 JUREWICZ Rafał (2001 #43346 LO 4093)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
109
209
39
13-16







39
252 MACHACZ Marek (2003 #35888 LO 6854)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
94
248
39
13-16







39
253 CZECH Michał (2003 #38770 LO 6845)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
91
261
39
13-16







39
254 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
90
264
39
13-16







39
255 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 9048)
UKS ATS Białystok (PDL)
86
270
39
13-16







39
256 DADIA Dominik (2001 #34698 LO 4385)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
83
277
39
13-16







39
257 KOWALCZYK Piotr (2003 #40154 LO 6047)
MTS Kwidzyn (POM)
83
278
39
13-16







39
258 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
78
290
39
13-16







39
259 DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
69
310
39
13-16







39
260 SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
68
311
39
13-16







39
261 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
67
317
39
13-16







39
262 MRÓZ Jakub (2003 #41102 LO 5846)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
65
321
39
13-16







39
263 ROBAK Wiktor (2002 #44862 LO 5927)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
63
324
39
13-16







39
264 SCHAEFER Maciej (2003 #36233 LO 6052)
MTS Kwidzyn (POM)
56
348
39
13-16







39
265 MISIARZ Paweł (2003 #44305 LO 7644)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
55
353
39
13-16







39
266 SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
53
363
39
13-16







39
267 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
39
409
39
13-16







39
268 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 6134)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
28
444
39
13-16







39
269 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
28
450
39
13-16







39
270 DEJA Filip (2003 #47776 LO 5805)
UKS OSIR Brodnica (KPM)

39
13-16







39
  KUPIEC Dawid (2002 #45634 LO 9094)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

39
13-16







39
  NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)

39
13-16







39
  WICHER Patryk (2003 #42801 LO 7631)
LZS Żywocice (OPO)

39
13-16







39
274 WEYER Jakub (2002 #43806 LO 2235)
PKS MICHAŁ Krostkowo (WLP)
173
99
38
15-16







38
275 FILODA Piotr (2001 #42282 LO 1529)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
68
312
38
15-16







38
276 KOCIUBA Marcin (2002 #46772 LO 6929)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
62
329
37
16







37
277 SERAFIŃSKI Antoni (2002 #41461 LO 1063)
UKS SMECZ Konin (WLP)
125
180
35
17







35
278 KWIATKOWSKI Wiktor (2004 #39862 LO 1781)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
62
330
35
17







35
279 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
66
319
34
17-18







34
280 PONIATOWSKI Kordian (2003 #46640 LO 3036)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)

34
17-18







34
281 STACHNIAK Damian (2002 #45155 LO 1339)
MSZS Świdwin (ZPM)
55
354
33
18







33
282 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

33
18







33
283 KOWALCZYK Michał (2001 #36008 LO 6442)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
152
136
32
17-20







32
284 NOWACKI Paweł (2002 #37935 LO 4070)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
126
177
32
17-20







32
285 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 2530)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
88
268
32
17-20







32
286 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
73
300
32
17-20







32
287 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
54
359
32
17-20







32
288 SEJ Szymon (2003 #36673 LO 6865)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
44
391
32
17-20







32
289 SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
28
444
32
17-20







32
290 DZIADAK Oliwier (2005 #43201 LO 4443)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
22
486
32
17-20







32
291 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
20
514
32
17-20







32
292 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
16
544
32
17-20







32
293 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

32
17-20







32
  SIELSKI Paweł (2002 #36408 LO 1882)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

32
17-20







32
295 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 1565)
LUKS Chełmno (KPM)
126
176
28
17-24
32
E






32
296 MIELCARZ Bartłomiej (2002 #39134 LO 3113)
AKS Mikołów (ŚLS)
84
272
28
17-24
32
E






32
297 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 2214)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
63
326
28
17-24
32
E






32
298 STRÓŻYŃSKI Mikołaj (2003 #39841 LO 7824)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
54
358
28
17-24
32
E






32
299 KOCHAŃCZYK Łukasz (2001 #39133 LO 3111)
AKS Mikołów (ŚLS)
54
360
28
17-24
32
E






32
300 WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
34
428
28
17-24
32
E






32
301 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)

28
17-24
32
E






32
  ŻYCHLIŃSKI Maksymilian (2003 #46778 LO 5227)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

28
17-24
32
E






32
303 LANGE Robert (2001 #48012 LO 5420)
STLA Szczecinek (ZPM)
113
198
31
19







31
304 KOZŁOWSKI Maciej (2002 #42493 LO 6751)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
94
249
30
19-20







30
305 KAŹMIERCZAK Bartosz (2003 #41940 LO 814)
SKF MKTS Opalenica (WLP)

30
19-20







30
  WOŁODKOWICZ Grzegorz (2002 #49791 LO 5418)
STLA Szczecinek (ZPM)

30
20







30
307 SZPEJNOWSKI Patryk (2002 #40220 LO 6143)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
151
138
25
21-24
29
E






29
308 SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4786)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
26
467
25
21-24
29
E






29
309 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
10
581
25
21-24
29
E






29
310 MAĆKOWSKI Mateusz (2001 #42401 LO 5807)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
161
116
28
17-24







28
311 KORZENIOWSKI Konrad (2002 #41074 LO 7368)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
147
144
28
17-24







28
312 WOŚKO Karol (2001 #39152 LO 6083)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
141
154
28
17-24







28
313 DĄBROWSKI Szymon (2001 #36260 LO 6969)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
138
157
28
17-24







28
314 WOLANIN Marcin (2002 #33765 LO 3040)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
131
169
28
17-24







28
315 PIĄTEK Adam (2002 #37099 LO 2809)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
125
178
28
17-24







28
316 MODRZEJEWSKI Szymon (2001 #44929 LO 733)
ATS Lublin (LLS)
123
184
28
17-24







28
317 KOROL Jakub (2002 #44316 LO 7643)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
117
196
28
17-24







28
318 SZYC Hubert (2002 #37782 LO 4250)
MGLKS TARPAN Mrocza (KPM)
112
200
28
17-24







28
319 PALUSZKIEWICZ Jakub (2004 #42012 LO 5051)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
106
217
28
17-24







28
320 MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 6970)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
101
228
28
17-24







28
321 SZCZECKI Jacek (2002 #36801 LO 4611)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
91
259
28
17-24







28
322 CEBULA Patryk (2001 #45452 LO 4089)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
72
305
28
17-24







28
323 KAŹMIERCZAK Kacper (2002 #41513 LO 1358)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
67
314
28
17-24







28
324 PĘCZEK Mateusz (2001 #48750 LO 5925)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
64
322
28
17-24







28
325 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
58
341
28
17-24







28
326 KUBICKI Patryk (2003 #38422 LO 7105)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
56
346
28
17-24







28
327 POSTLEP Filip (2005 #46616 LO 9051)
UKS ATS Białystok (PDL)
56
348
28
17-24







28
328 ZAWADEWICZ Radosław (2002 #39683 LO 7198)
SMS Włodawa (LLS)
51
369
28
17-24







28
329 DOROŚ Hubert (2005 #43092 LO 6036)
MTS Kwidzyn (POM)
48
378
28
17-24







28
330 WODNIAK Kamil (2003 #42225 LO 860)
LKS Piotrowice (MŁP)
48
379
28
17-24







28
331 BŁAŻEJCZYK Maciej (2003 #41543 LO 1336)
MSZS Świdwin (ZPM)
46
388
28
21







28
332 KOSIEWSKI Jan Tytus (2003 #46762 LO 731)
ATS Lublin (LLS)
43
394
28
17-24







28
333 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
39
416
28
17-24







28
334 SŁAWIŃSKI Kacper (2003 #35456 LO 3612)
GROM-ZŁOTA D. Poczesna (ŚLS)
36
424
28
17-24







28
335 KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 5981)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
34
429
28
17-24







28
336 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
28
444
28
17-24







28
337 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
453
28
17-24







28
  PERKOWSKI Filip (2003 #43248 LO 9100)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
453
28
17-24







28
  ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
28
453
28
21







28
340 KORNAŚ Bartłomiej (2003 #41103 LO 5843)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
25
476
28
17-24







28
341 DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO 2507)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
21
490
28
17-24







28
  PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
21
490
28
17-24







28
343 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
26
576
28
17-24







28
344 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
9
590
28
17-24







28
345 STUŻYŃSKI Dawid (2003 #43816 LO 4970)
LKS CZARNI Gorzyce (ŚLS)
8
616
28
17-24







28
346 BISKUP Konrad (2003 #43277 LO 2383)
LZS Żywocice (OPO)

28
17-24







28
  CZECH Dawid (2003 #41862 LO 2384)
LZS Żywocice (OPO)

28
17-24







28
  DOMAŃSKI Marcel (2003 #37874 LO 837)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

28
17-24







28
  GUTKOWSKI Kacper (2007 #46462 LO 6040)
MTS Kwidzyn (POM)

28
17-24







28
  KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 6043)
MTS Kwidzyn (POM)

28
17-24







28
  KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

28
17-24







28
  KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO 6046)
MTS Kwidzyn (POM)

28
17-24







28
  KUZIORA Mateusz (2003 #49448 LO 2853)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
17-24







28
  KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)

28
17-24







28
  LAMIK Dawid (2003 #48374 LO 7279)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

28
17-24







28
  LANG Dominik (2002 #32261 LO 5526)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)

28
17-24







28
  MOJZYK Maciej (2003 #44810 LO 5528)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)

28
17-24







28
  MRUGAŁA Bartłomiej (2005 #46723 LO 4912)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

28
17-24







28
  OBUCHOWSKI Jakub (2006 #46470 LO 8670)
niestow. woj. POM (POM)

28
17-24







28
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)

28
17-24







28
  RADZIKOWSKI Karol (2006 #46471 LO 8671)
niestow. woj. POM (POM)

28
17-24







28
  ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 9102)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

28
17-24







28
  RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)

28
17-24







28
  RYCZAK Bartosz (2001 #35576 LO 3080)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

28
17-24







28
  RYCZAK Szczepan (2001 #35577 LO 3082)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)

28
17-24







28
  SABISZEWSKI Kacper (2007 #46463 LO 6051)
MTS Kwidzyn (POM)

28
17-24







28
  TONDERA Tomasz (2002 #42604 LO 3361)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

28
17-24







28
  TUL Franciszek (2007 #41807 LO 6057)
MTS Kwidzyn (POM)

28
17-24







28
369 GOLEŃSKI Jan (2001 #35734 LO 4714)
TOP Bolesławiec (DŚL)

26
22







26
  LANGE Norbert (2003 #48559 LO 5419)
STLA Szczecinek (ZPM)

26
22







26
371 SZTYLER Jakub (2002 #47281 LO 2901)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
77
292
25
21-24







25
372 BŁASZCZYK Brajan (2005 #37933 LO 4063)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
63
325
25
21-24







25
373 GOŚCINIAK Krzysztof (2005 #40181 LO 7048)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
45
389
25
21-24







25
374 KAPTUROWSKI Bartłomiej (2003 #43731 LO 6145)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
40
407
25
21-24







25
375 MIRKOWSKI Wiktor (2003 #35941 LO 4069)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
36
423
25
21-24







25
376 URBAN Michał (2003 #43290 LO 1066)
UKS SMECZ Konin (WLP)
31
436
25
21-24







25
377 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
27
461
25
21-24







25
378 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)

25
21-24







25
  TYMOSZ Adrian (2005 #49722 LO 4972)
KS STELLA Gniezno (WLP)

25
21-24







25
380 LEBIECKI Jakub (2003 #48560 LO 5421)
STLA Szczecinek (ZPM)

24
23







24
381 SOBCZAK Dariusz (2003 #39236 LO 983)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
72
306
23
23-24







23
382 ŻYŁA Tomasz (2003 #38776 LO 5395)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
67
314
23
23-24







23
383 SOLUS Wiktor (2009 #47031 LO 1338)
MSZS Świdwin (ZPM)

22
24







22
384 OCHWAT Adam (2003 #49605 LO 4083)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)

21
25







21
385 JARZĄBKOWSKI Paweł (2002 #33340 LO 1789)
KS GOTYK Toruń (KPM)
132
167
16
25-32
20
E






20
386 MODZELEWICZ Igor (2002 #36722 LO 6141)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
98
235
16
25-32
20
E






20
387 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
47
385
16
25-32
20
E






20
388 OGON Rafał (2004 #45310 LO 3389)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
38
421
16
25-32
20
E






20
389 STĄPOREK Adam (2003 #42105 LO 5680)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
18
524
16
25-32
20
E






20
390 PAKUŁA Damian (2004 #46400 LO 2729)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
27
462
18
25-28







18
391 MICHNIACKI Franciszek (2005 #45005 LO 2068)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
21
494
18
25-28







18
392 ZROL Mikołaj (2004 #44074 LO 4648)
LKTS Luboń (WLP)
20
508
18
25-28







18
393 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
18
529
18
25-28







18
394 CHMIELEWSKI Krzysztof (2001 #49133 LO 711)
KS ALMAR Głębokie (WLP)

18
25-28







18
  CZAJKOWSKI Mikołaj (2006 #48821 LO 6035)
MTS Kwidzyn (POM)

18
25-28







18
  GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

18
25-28







18
  GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)

18
25-28







18
  GROCHOWSKI Mikołaj (2005 #43444 LO 1058)
UKS SMECZ Konin (WLP)

18
25-28







18
  GRZELAK Marcin (2003 #47275 LO 2895)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

18
25-28







18
  KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

18
25-28







18
  MICHALSKI Emil (2002 #49156 LO 820)
SKF MKTS Opalenica (WLP)

18
25-28







18
  RYGLICKI Mikołaj (2004 #46712 LO 7408)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

18
25-28







18
  STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)

18
25-28







18
  ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

18
25-28







18
405 LIBISZEWSKI Grzegorz (2001 #37162 LO 3487)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
145
148
16
25-32







16
406 TYBURSKI Adrian (2002 #39449 LO 3896)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
133
165
16
25-32







16
407 FARYS Kacper (2003 #40217 LO 6139)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
119
192
16
25-32







16
408 SZCZEPAŃSKI Dominik (2001 #38945 LO 5851)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
97
239
16
25-32







16
409 MASSALSKI Marcin (2001 #35199 LO 5562)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
95
245
16
25-32







16
410 KUSIAK Franciszek (2002 #41051 LO 6432)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
83
276
16
25-32







16
411 ZAKRZEWSKI Bartosz (2004 #36912 LO 4489)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
77
293
16
25-32







16
412 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
60
335
16
25-32







16
413 KORUS Paweł (2002 #45572 LO 7478)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
58
340
16
25-32







16
414 WOLANIN Piotr (2001 #45032 LO 3282)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
53
362
16
25-32







16
415 BRZĄKALIK Rafał (2001 #33195 LO 606)
MOSIR Łaziska Górne (ŚLS)
48
379
16
25-32







16
416 NOWAK Paweł (2004 #38159 LO 849)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
47
383
16
25-32







16
417 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
36
424
16
25-32







16
418 DOMINKIEWICZ Norbert (2003 #45875 LO 6796)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
28
453
16
25-32







16
419 ADAMCZYK Krystian (2003 #36917 LO 6683)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
26
468
16
25-32







16
420 TKACZYK Bartosz (2004 #40993 LO 5279)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
25
472
16
25-32







16
421 GACKA Konrad (2002 #47142 LO 4693)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
20
498
16
25-32







16
422 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
20
507
16
25-32







16
423 WRONA Hubert (2002 #43563 LO 3542)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
20
509
16
25-32







16
424 ADAMKIEWICZ Michał (2003 #46542 LO 6557)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
20
514
16
25-32







16
425 OSZMANIEC Paweł (2004 #42867 LO 765)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
18
527
16
25-32







16
426 GRZYWNA Szymon (2005 #42884 LO 7204)
SMS Włodawa (LLS)
11
556
16
25-32







16
427 KONKOL Wojciech (2003 #36840 LO 3357)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
11
560
16
25-32







16
428 BIEGAŃSKI Bartłomiej (2003 #45642 LO 5803)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
10
565
16
25-32







16
  MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
10
565
16
25-32







16
430 TALPA Tomasz (2001 #43486 LO 6409)
LKS PIAST Łasin (KPM)
10
581
16
25-32







16
431 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6715)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
9
590
16
25-32







16
  WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 3243)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
9
590
16
25-32







16
433 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
8
613
16
25-32







16
434 BORCUCH Dominik (2004 #45533 LO 3534)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)

16
25-32







16
  BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)

16
25-32







16
  CHODOROWSKI Kacper (2004 #47427 LO 3535)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)

16
25-32







16
  CHRZAN Mateusz (2002 #49518 LO 3355)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

16
25-32







16
  CZEKAŃSKI Paweł (2005 #44837 LO 2149)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

16
25-32







16
  DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)

16
25-32







16
  DUBINIAK Kamil (2004 #48957 LO 4773)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

16
25-32







16
  GAŁECKI Patryk (2005 #44135 LO 6128)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

16
25-32







16
  JĘDRZEJOWSKI Oskar (2003 #44036 LO 2218)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)

16
25-32







16
  KOWALCZYK Marcin (2005 #48081 LO 5353)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

16
25-32







16
  MIKOŚ Dawid (2001 #44168 LO 6202)
KTS Brzozów (PKR)

16
25-32







16
  MROCZEK Daniel (2003 #40972 LO 2320)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

16
25-32







16
  NOSAL Mateusz (2004 #45675 LO 7109)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

16
25-32







16
  OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)

16
25-32







16
  PIĘTKA Marcin (2005 #48214 LO 4847)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)

16
25-32







16