Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 2 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
460
1

230
1

230
PL

230
PL


690
2 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
420
2

190
3-4

230
1

230
1


650
3 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
420
3

210
2

210
PL

210
PL


630
4 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
MRKS Gdańsk (POM)
380
4

190
3-4

190
3-4

210
2


590
5 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
376
5

166
6

210
2

147
12


523
6 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
321
8

153
9

168
5

190
3-4


511
7 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
313
9
70
1
149
11

164
7

162
8


475
8 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
298
10

151
10

147
12

168
5


466
9 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
324
7
70
1
162
8

162
8

129
15


453
10 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
358
6

168
5

190
3-4

90
25-32


448
11 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
282
11

133
13

149
11

153
9


435
12 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
260
13

131
14

129
15

151
10


411
13 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
242
17

109
19

133
13

149
11


391
14 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
197
23

107
20

90
25-32

190
3-4


387
15 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
266
12

113
17

153
9

111
18


377
16 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
260
14

147
12

113
17

85
33-40


345
17 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
251
16

85
33-40
59
4
166
6

90
25-32


341
18 PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
259
15

164
7

95
21-24

80
41-48


339
19 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
236
18

129
15

107
20

95
21-24


331
20 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
161
43

85
33-40
70
1
76
49-56
66
2
164
7


325
21 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
190
26

95
21-24

95
21-24

133
13


323
22 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
206
21
70
1
111
18

95
21-24

113
17


319
23 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
180
29

95
21-24

85
33-40

131
14


311
24 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
144
55

74
punkty
70
zwoln.

70
1
166
6


310
25 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
197
22
70
1

59
PL
127
16

109
19


306
26 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
175
31
66
2
90
25-32

85
33-40

127
16


302
27 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
217
19
70
1
127
16

90
25-32

85
33-40


302
28 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
216
20

85
33-40
70
1
131
14

85
33-40


301
29 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
194
24

85
33-40
70
1
109
19

85
33-40


279
30 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
187
27
66
2
76
49-56
55
6
111
18

80
41-48


267
31 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
190
25
62
3
95
21-24

95
21-24

76
49-56


266
32 STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 4465)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
175
30
70
1
90
25-32

85
33-40

90
25-32


265
33 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
175
34
70
1
95
21-24

80
41-48

90
25-32


265
34 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
170
39
56
5-6
90
25-32

80
41-48
70
1
90
25-32


260
35 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
170
37
70
1
85
33-40
70
1
85
33-40
66
2
90
25-32


260
36 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
175
32
50
9
90
25-32

85
33-40

85
33-40


260
37 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
150
50
66
2
70
E
50
9
80
41-48
70
1
107
20


257
38 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
180
28
60
3-4
90
25-32

90
25-32

74
57-64


254
39 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
161
44
56
5-6
85
33-40
62
3
76
49-56
56
5-6
90
25-32


251
40 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
166
40

76
49-56
70
1
90
25-32
70
1
85
33-40


251
41 SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 94)
ZKS Zielona Góra (LBU)
175
33

90
25-32

85
33-40
70
1
74
57-64


249
42 WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 3201)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
170
35
70
1
80
41-48
70
1
90
25-32
66
2
76
49-56


246
43 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
160
45
70
1
80
41-48
66
2
80
41-48
66
2
85
33-40


245
44 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
165
42
59
4
85
33-40
62
3
80
41-48
62
3
80
41-48


245
45 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
146
54
70
1
80
41-48
62
3
66
E
70
1
95
21-24


241
46 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
170
38
66
2
90
25-32

80
41-48
62
3
66
E


236
47 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
138
64
60
3-4
76
49-56
62
3

70
1
95
21-24


233
48 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
170
36
59
4
80
41-48
66
2
90
25-32
56
5-6
60
E


230
49 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
159
46
70
1
85
33-40
70
1
74
57-64
66
2
70
E


229
50 WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
133
70
57
5

70
1
76
49-56
70
1
95
21-24


228
51 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
154
47
70
1
74
57-64
70
1
80
41-48
70
1
74
57-64


228
52 SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
166
41

90
25-32

76
49-56
62
3



228
53 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
132
81
66
2

62
3
66
E
70
1
90
25-32


222
54 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
142
57
66
2
76
49-56
66
2

70
1
80
41-48


222
55 WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 7680)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
151
48


70
1
151
10
66
2
70
E


221
56 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
142
56
70
1
76
49-56
66
2

70
1
74
57-64


216
57 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
139
62
55
6
76
49-56
59
4
63
E
70
1
76
49-56


215
58 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
127
91
57
5
76
49-56
47
9-12
51
E
59
4
85
33-40


212
59 ZIELIŃSKA Maja (2001 #38022 LO 532)
LKTS Luboń (WLP)
150
51

80
41-48
70
1

62
3



212
60 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
141
58
47
9-12
51
E
32
17-20
90
25-32
66
2
70
E


211
61 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
136
69
66
2
70
E
62
3
66
E
62
3
74
57-64


210
62 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 7377)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
151
49
66
2

52
7-8
85
33-40
59
4



210
63 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
129
86
53
7

70
1
76
49-56
66
2
80
41-48


209
64 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
129
87
51
8
55
E
52
7-8
74
57-64
62
3
80
41-48


209
65 ALOT Nina (2001 #32482 LO 7324)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
139
61
59
4
63
E
70
1
76
49-56
66
2
70
E


209
66 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
150
52
56
5-6
80
41-48
66
2
70
E
55
6
59
E


209
67 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 489)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
132
75
47
9-12

57
5
85
33-40
70
1
76
49-56


208
68 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
131
83
53
7
57
E
66
2
74
57-64
55
6
76
49-56


207
69 PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
130
84
50
9
54
E
66
2
76
49-56
59
4
74
57-64


204
70 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
148
53
59
4
74
57-64
62
3
74
57-64
52
7-8
56
E


204
71 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
127
90
62
3
66
E
57
5
61
E
57
5
76
49-56


203
72 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
132
78
62
3

70
1

70
1



202
73 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
141
59
57
5
61
E
59
4
80
41-48
59
4



200
74 MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3557)
VICTORIA Chróścice (OPO)
133
73
70
1
74
57-64
59
4

66
2



199
75 PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
133
74

74
punkty
59
4

66
2



199
76 LIBELT Julia (2002 #32568 LO 2107)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
136
68
62
3
66
E
66
2
70
E
59
4
63
E


199
77 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
132
79
66
2

66
2

66
2



198
78 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
133
72
59
4

47
9-12
74
57-64
59
4
63
E


196
79 JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
140
60

74
57-64
66
2

56
5-6



196
80 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
132
77
62
3

70
1

62
3



194
81 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
132
80
66
2

66
2

62
3



194
82 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 578)
KS Mysław (ŚLS)
139
63
70
1
80
41-48
59
4

47
9-12
51
E


190
83 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
113
118
47
9-12

66
2

62
3
76
49-56


189
84 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
132
76
56
5-6

57
5
76
49-56
57
5



189
85 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
129
88
59
4
63
E
62
3
66
E
55
6
59
E


188
86 OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 437)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
113
120
54
5-8

59
4

59
4
74
57-64


187
87 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
121
99
59
4

62
3

66
2



187
88 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
124
94
62
3

62
3

62
3



186
89 ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
LKTS Luboń (WLP)
133
71
55
6
59
E
59
4
74
57-64
49
9-10
53
E


186
90 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
109
127
53
7

56
5-6

70
1
76
49-56


185
91 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
122
98
62
3
66
E
56
5-6

59
4
63
E


185
92 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
122
97
66
2

56
5-6

62
3



184
93 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
121
100
62
3

59
4

62
3



183
94 TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 257)
UKS ATS Białystok (PDL)
122
95
56
5-6

62
3
66
E
57
5
61
E


183
95 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
128
89
66
2
70
E
54
5-8
58
E
54
5-8



182
96 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
137
66
47
9-12
80
41-48
57
5

41
13-14
45
E


182
97 PAWELEC Natalia (2002 #37671 LO 447)
VICTORIA Chróścice (OPO)
124
93
54
5-8

70
1

56
5-6



180
98 TLAGA Wiktoria (2004 #43579 LO 7007)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
117
106
62
3

55
6

62
3



179
99 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 3433)
KS STELLA Gniezno (WLP)
108
128
53
7

55
6

66
2
70
E


178
100 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
116
110
56
5-6

56
5-6
60
E
62
3



178
101 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
116
113
57
5
61
E
55
6

57
5
61
E


177
102 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)
118
104
57
5
61
E
53
7
57
E
55
6
59
E


177
103 MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4403)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
119
103
62
3

57
5

53
7
57
E


176
104 JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 8382)
UKS Dalachów (OPO)
120
102
54
5-8

66
2

56
5-6



176
105 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
101
147
47
9-12
51
E
50
9

50
9
74
57-64


175
106 FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 486)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
115
114
59
4

52
7-8
56
E
59
4



174
107 ZAWIASA Oliwia (2002 #47315 LO 1200)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
121
101
66
2
74
57-64
47
9-12

53
7



174
108 MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
130
85
39
13-16
74
57-64
52
7-8
56
E
39
13-16
43
E


173
109 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
116
112
59
4

57
5

55
6



171
110 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
90
171


55
6
90
25-32
59
4
80
41-48


170
111 KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
113
117
47
9-12

66
2

57
5



170
112 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 1780)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
112
122
53
7

59
4

57
5



169
113 KRZYWIECKA Oliwia (2003 #39879 LO 8959)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
116
111
57
5

59
4

53
7



169
114 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
107
134
54
5-8

53
7

57
5
61
E


168
115 JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)
116
109
54
5-8

62
3

52
7-8



168
116 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
125
92
39
13-16
74
57-64
47
9-12
51
E
39
13-16
43
E


168
117 ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 7322)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
108
132
53
7
57
E
51
8

55
6
59
E


167
118 TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 6484)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
112
123
55
6

57
5

55
6



167
119 SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 10458)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
108
130
54
5-8

54
5-8

54
5-8
58
E


166
120 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
106
136
51
8

55
6

59
4



165
121 PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 3558)
VICTORIA Chróścice (OPO)
106
137
59
4

47
9-12

59
4



165
122 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
110
125
47
9-12

59
4
63
E
51
8
55
E


165
123 BEKISZ Małgorzata (2001 #40402 LO 5914)
ULKS Tychowo (ZPM)
112
124
57
5

55
6

53
7



165
124 KASPRZYK Michalina (2002 #40141 LO 7477)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
118
105
62
3

56
5-6

47
9-12



165
125 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
101
146
48
10

53
7

62
3



163
126 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 6483)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
104
138
51
8

53
7

59
4



163
127 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
107
135
55
6

52
7-8

56
5-6



163
128 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
108
131
55
6

53
7

51
8
55
E


163
129 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
VICTORIA Chróścice (OPO)
110
126
54
5-8

56
5-6

52
7-8



162
130 OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 8385)
UKS Dalachów (OPO)
114
116
62
3

52
7-8

47
9-12



161
131 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)
103
141
47
9-12
51
E
52
7-8

52
7-8
56
E


159
132 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 3001)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
107
133
47
9-12
51
E
56
5-6

47
9-12
51
E


158
133 SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
101
148
54
5-8

47
9-12

54
5-8



155
134 KOSZOWSKA Olga (2003 #44300 LO 6739)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
108
129
54
5-8

54
5-8

47
9-12



155
135 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2807)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
98
156
47
9-12

47
9-12
51
E
52
7-8
56
E


154
136 BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 4768)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
101
144
39
13-16
43
E
54
5-8
58
E
47
9-12
51
E


152
137 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO 477)
LUKS Chełmno (KPM)
104
139
51
8
55
E
45
11-12
49
E
48
10



152
138 MAŚLAK Alicja (2002 #29296 LO 1464)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
96
157
45
11-12

51
8

51
8
55
E


151
139 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
100
150
47
9-12

53
7

51
8



151
140 JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 2196)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
95
159
54
5-8

41
13-14

55
6



150
141 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
86
190
41
13-14
45
E
41
13-14

59
4
63
E


149
142 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
99
152
46
11

53
7

50
9



149
143 GRĄDZ Laura (2003 #45909 LO 6479)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
100
151
50
9

50
9

49
9-10



149
144 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
94
165
47
9-12

47
9-12

54
5-8



148
145 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO 859)
LKS Piotrowice (MŁP)
94
164
47
9-12

47
9-12

53
7



147
146 RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 3658)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
94
161
39
13-16

51
8
55
E
51
8



145
147 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
91
170
39
13-16

48
10
52
E
53
7



144
148 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 1301)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
96
158
57
5

39
13-16

48
10



144
149 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
98
155
47
9-12

51
8

46
11



144
150 TOCZEK Martyna (2005 #45193 LO 648)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
92
168
41
14

51
8

51
8



143
151 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
80
202
32
17-20

48
10

62
3



142
152 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
89
175
39
13-16

50
9

52
7-8



141
153 GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 1195)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
94
163
47
9-12

47
9-12

47
9-12



141
154 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
94
165
47
9-12

47
9-12

47
9-12



141
155 WRUBLEWICZ Wiktoria (2001 #36009 LO 6446)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
101
149
62
3

39
13-16

39
13-16



140
156 MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 6858)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
85
197
39
13-16

46
11

53
7



138
157 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 227)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
138
65
59
4
76
49-56
62
3





138
158 MOSKA Patrycja (2001 #34818 LO 1267)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
90
174
53
7

37
16

47
9-12



137
159 GASZ Alicja (2002 #37566 LO 487)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
56
277
56
5-6




80
41-48


136
160 TAFELSKA Natalia (2003 #40112 LO 6912)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
87
179
38
15-16

49
9-10

49
9-10



136
161 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
87
181
38
15-16
42
E
41
13-14
45
E
45
11-12
49
E


136
162 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
136
67
62
3

66
2
74
57-64




136
163 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
87
180
41
14

46
11

48
10



135
164 ŁACHUT Karolina (2005 #44060 LO 647)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
90
172
42
13

48
10

45
11-12



135
165 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 2813)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
82
201
39
13-16

39
13-16
43
E
47
9-12
51
E


133
166 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
86
186
39
13-16

47
9-12

47
9-12



133
167 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 8841)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
86
187
39
13-16

47
9-12

47
9-12



133
168 RUDZIK Magdalena (2002 #39290 LO 4104)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
86
191
47
9-12

39
13-16

47
9-12



133
169 BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 8072)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
86
196
54
5-8

32
17-20

47
9-12



133
170 DOBROWOLSKA Julia (2002 #36263 LO 82)
ZKS Zielona Góra (LBU)
132
82
66
2
70
E
62
3





132
171 POTEMPA Roksana (2001 #30801 LO 3013)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
103
142
52
7-8
56
E
47
9-12

28
17-24



131
172 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 4753)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
79
207
32
17-20
36
E
39
13-16
43
E
47
9-12
51
E


130
173 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
92
169
54
5-8

38
15-16

38
15-16



130
174 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
59
254


59
4

66
2
70
E


129
175 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
74
220

4
E
66
2
70
E
50
9
54
E


128
176 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
78
210
39
13-16

39
13-16

50
9



128
177 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
80
204
39
13-16

41
13-14

48
10



128
178 MAZUREK Ewa (2003 #39626 LO 4405)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
86
189
41
13-14

45
11-12

41
13-14



127
179 JACCZYK Monika (2004 #39296 LO 1653)
UKS Maków (ŁDZ)
86
185
39
13-16

47
9-12

39
13-16



125
180 LASKOWSKA Małgorzata (2003 #44360 LO 6319)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
86
187
39
13-16

47
9-12

39
13-16



125
181 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 1299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
86
192
47
9-12

39
13-16

39
13-16



125
182 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
77
214
47
9-12

30
19-20

47
9-12



124
183 KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
83
200
39
13-16

44
12

41
13-14



124
184 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
73
223
28
17-24

45
11-12

50
9



123
185 NIKIEL Amelia (2005 #45828 LO 512)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
84
198
39
13-16

45
11-12

39
13-16



123
186 BRYŚ Natalia (2002 #40769 LO 7428)
KTS Gliwice (ŚLS)
75
215
28
17-24

47
9-12

47
9-12



122
187 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
75
217
32
17-20

39
13-16
43
E
47
9-12



122
188 KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 6815)
KSTS Krosno (PKR)
78
212
39
13-16

39
13-16

44
12



122
189 DANIELEWICZ Julianna (2002 #42492 LO 6745)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
80
203
35
17

45
11-12

38
15-16
42
E


122
190 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
122
96
59
4

59
4
63
E




122
191 MADEJSKA Martyna (2001 #36079 LO 1656)
UKS Maków (ŁDZ)
88
177
47
9-12

41
13-15

32
17-20



120
192 NIEDŹWIADEK Oliwia (2005 #41659 LO 1657)
UKS Maków (ŁDZ)
80
205
39
13-16

41
13-15

39
13-16



119
193 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2877)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
70
232
52
7-8

18
25-28

48
10



118
194 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
71
230
39
13-16

32
17-20

47
9-12



118
195 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
73
222
28
17-24

45
11-12

45
11-12



118
196 KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 3043)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
77
213
47
9-12

30
19-20

41
13-14



118
197 RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2811)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
90
173
47
9-12

39
13-16
43
E
28
17-24



118
198 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
113
119
51
8

62
3


4
E


117
199 WŁÓCZKO Justyna (2001 #34940 LO 8400)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
117
107
62
3

55
6





117
200 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
117
108
66
2

51
8





117
201 LECH Weronika (2002 #34874 LO 8958)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
59
257
59
4



57
5



116
202 DAŚKO Wiktoria (2002 #41193 LO 836)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
75
219
47
9-12

28
17-24

39
13-16



114
203 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
114
115
55
6

55
6
59
E




114
204 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
56
267


56
5-6

57
5



113
205 KOSTYK Klaudia (2003 #47566 LO 8693)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
67
237
18
25-28

49
9-10

41
13-14
45
E


112
206 WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 500)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
112
121
53
7

59
4





112
207 WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 249)
KSTS Krosno (PKR)
65
242
47
9-12

18
25-28

46
11



111
208 CEMBROWICZ Katarzyna (2001 #31922 LO 3692)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
49
293
49
9-10



57
5
61
E


110
209 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
71
226
32
17-20

39
13-16

39
13-16



110
  ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
71
226
32
17-20

39
13-16

39
13-16



110
211 JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 2952)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
67
240
39
13-16

28
17-24

39
13-16



106
212 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 2863)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
67
239
28
17-24

39
13-16

38
15-16



105
213 LEBODA Klementyna (2003 #38251 LO 3041)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
63
249
28
17-24

35
17

41
13-14



104
214 PRZYBYSIAK Natalia (2004 #48956 LO 4783)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
64
244
32
17-20

32
17-20

39
13-16



103
215 GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 493)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
103
140
51
8

52
7-8





103
216 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
69
233
39
13-16

30
19-20

33
18



102
217 ŻYDOWSKA Weronika (2002 #39851 LO 1239)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
102
143
55
6

47
9-12





102
218 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 1302)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
56
271
28
17-24

28
17-24

45
11-12



101
219 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
57
263
23
23-24

34
17-18

44
12



101
220 SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
101
145
44
12

57
5





101
221 DOLOT Maria (2005 #37930 LO 5130)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
68
236
34
17-18

34
17-18

32
17-20



100
222 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 7382)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
72
224
16
25-32

56
5-6

28
17-24



100
223 WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 259)
UKS ATS Białystok (PDL)
47
298


47
9-12

52
7-8



99
224 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
95
160
52
7-8
56
E
39
13-16


4
E


99
225 DOMITER Julia (2004 #37603 LO 4746)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
99
153
47
9-12

52
7-8





99
226 TATYSIAK Paulina (2001 #44916 LO 1113)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
99
154
51
8

48
10





99
227 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
47
303
47
9-12



51
8



98
228 GBUR Julia (2002 #48141 LO 1337)
MSZS Świdwin (ZPM)
48
297
48
10



49
9-10



97
229 WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
75
218
34
17-18

41
13-15

22
23-26



97
230 KĄDZIOŁKA Gabriela (2002 #45571 LO 7476)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
57
264
25
21-24

32
17-20

39
13-16



96
231 SUROWIAK Laura (2003 #36302 LO 426)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
56
274
28
17-24

28
17-24

39
13-16



95
232 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5711)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
67
238
28
17-24

39
13-16

28
17-24



95
233 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
68
234
17
27

51
8

27
21-22



95
234 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
47
298


47
9-12

47
9-12



94
235 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
47
306
47
9-12



47
9-12



94
236 MAŁEK Aleksandra (2004 #39644 LO 2470)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
49
294
49
9-10



45
11-12



94
237 SZATNY Marta (2002 #46844 LO 4107)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
94
162
47
9-12

47
9-12





94
238 JANCZAK Aleksandra (2003 #44119 LO 8578)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
94
165
47
9-12

47
9-12





94
239 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
58
260
32
17-20

26
22

35
17



93
240 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
39
327


39
15

53
7



92
241 KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 2867)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
53
282
28
17-24

25
21-24

38
15-16



91
242 PANEK Daria (2002 #34186 LO 478)
LUKS Chełmno (KPM)
45
311
45
11-12



45
11-12



90
243 WARCHOLSKA Pola (2008 #49299 LO 1344)
MSZS Świdwin (ZPM)
44
319
44
12



45
11-12



89
244 SIEMIŃSKA Kinga (2002 #46904 LO 669)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
50
289
25
21-24

25
21-24

39
13-16



89
245 CHMARA Karolina (2002 #35889 LO 6844)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
51
287
23
23-24

28
21

38
15-16



89
246 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
62
252
32
17-20

30
19-20

27
21-22



89
247 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
89
176
39
15

50
9





89
248 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
37
336


37
16

51
8



88
249 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
88
178
45
11-12
49
E
39
13-16





88
250 SOBCZAK Natalia (2005 #42686 LO 984)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
62
251
32
17-20

30
19-20

25
21-24



87
251 DEREŃ Urszula (2002 #45406 LO 2151)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
86
182
39
13-16

47
9-12





86
252 KUBICKA Aleksandra (2001 #41802 LO 3462)
LKS Kańczuga (PKR)
86
183
39
13-16

47
9-12





86
253 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
86
184
39
13-16

47
9-12





86
254 PALUSZKIEWICZ Joanna (2004 #45620 LO 5052)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
86
193
47
9-12

39
13-16





86
255 JARZYŃSKA Julia (2004 #43972 LO 6440)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
86
194
47
9-12

39
13-16





86
256 JUREWICZ Martyna (2005 #45458 LO 4092)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
86
195
47
9-12

39
13-16





86
257 SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 9992)
niestow. woj. PKR (PKR)
47
298


47
9-12

38
15-16



85
258 GULBA Maria (2003 #43203 LO 7396)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
52
284
16
25-32
20
E
28
17-24
32
E
28
17-24
32
E


84
259 KROCZEK Wiktoria (2002 #39138 LO 7432)
KTS Gliwice (ŚLS)
56
273
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
260 SZUBARTOWSKA Ewa (2003 #35826 LO 842)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
56
275
28
17-24

28
17-24

28
17-24



84
261 WITKOWSKA Wiktoria (2005 #43294 LO 7053)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
45
310
11
33-40

34
17-18

38
15-16



83
262 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
83
199
35
17

48
10





83
263 PRZYBYSZ Paulina (2003 #33731 LO 2510)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
80
206
47
9-12

33
18





80
264 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)
79
208
37
16

42
13





79
265 MAREK Magdalena (2001 #35435 LO 5527)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
39
330
39
13-16



39
13-16



78
266 KOŁOMAŃSKA Emilia (2004 #40074 LO 2319)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
39
333
39
13-16



39
13-16



78
  TARASZKIEWICZ Alicja (2003 #35436 LO 5530)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)
39
333
39
13-16



39
13-16



78
268 WĘGLIŃSKA Zuzanna (2002 #39703 LO 5718)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
78
209
39
13-16

39
13-16





78
269 CICHOSZ Klaudia (2004 #45623 LO 5044)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
78
211
39
13-16

39
13-16





78
270 STĘPIEŃ Kinga (2001 #44668 LO 3044)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
46
308
28
17-24

18
25-28

30
19-20



76
271 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 2994)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
43
322
39
13-16
43
E


28
17-24
32
E


75
272 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
75
216
31
19

44
12





75
273 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)
74
221
33
18

41
14





74
274 OSTROWSKA Weronika (2003 #45693 LO 8847)
GKS ORZEŁ Zbiczno (KPM)
28
357
28
17-24



45
11-12



73
275 TKACZ Łucja (2002 #41751 LO 2632)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
50
290
25
21-24

25
21-24

22
23-26



72
276 KANAFA Agnieszka (2001 #45033 LO 666)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
50
291
32
17-20

18
25-28

22
23-26



72
277 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
50
292
32
17-20

18
25-28

22
23-26



72
278 RUCKA Celina (2003 #43666 LO 5563)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
56
275
28
17-24

28
17-24

16
25-32



72
279 SADOWSKA Karolina (2003 #42078 LO 4784)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
32
341


32
17-20

39
13-16



71
  TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 2740)
CKIS Skawina (MŁP)
32
341


32
17-20

39
13-16



71
281 MARTYNIAK Zuzanna (2004 #43861 LO 1196)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
39
332
39
13-16



32
17-20



71
282 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
41
325
18
25-28

23
23-24

30
19-20



71
283 KONOPKA Agata (2001 #42841 LO 6558)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
71
225
32
17-20

39
13-16





71
284 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 4606)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)
71
228
28
17-24
32
E
39
13-16





71
  PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
71
228
28
17-24
32
E
39
13-16





71
286 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
71
230
39
13-16

32
17-20





71
287 BOGALSKA Wiktoria (2002 #37994 LO 7971)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
68
235
30
19-20

38
15-16





68
288 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
66
241
66
2







66
289 KOWALCZYK Julia (2004 #41004 LO 6441)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
64
243
25
21-24

39
13-16





64
290 LEWANDOWSKA Roksana (2002 #48567 LO 3464)
LKS Kańczuga (PKR)
64
245
39
13-16

25
21-24





64
291 KĘSICKA Julia (2002 #42870 LO 2538)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
64
246
39
13-16

25
21-24





64
292 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
64
247
39
13-16

25
21-24





64
293 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO 4638)
LKTS Luboń (WLP)
63
248
25
21-24

38
15-16





63
294 BAKALARSKA Wiktoria (2001 #38116 LO 4986)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
62
250


62
3





62
295 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
43
321
25
21-24

18
25-28

17
27



60
296 USAREK Łucja (2003 #41791 LO 7441)
KTS Gliwice (ŚLS)
44
313
16
25-32

28
17-24

16
25-32



60
297 CZYRNIA Justyna (2005 #39171 LO 2805)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
44
314
16
25-32

28
17-24

16
25-32



60
298 SUDOŁ Amanda (2004 #47738 LO 3832)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
44
318
28
17-24

16
25-32

16
25-32



60
299 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
60
253
26
22

34
17-18





60
300 ŁUSZCZYŃSKA Joanna (2001 #31952 LO 2718)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)





59
4



59
301 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 4987)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
59
254


59
4





59
302 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
59
256
39
13-16

20
GPP





59
303 KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
59
258
59
4







59
  LITWIŃSKA Daria (2005 #45556 LO 4992)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
59
258
59
4







59
305 MIEZIANKO Dominika (2001 #37517 LO 2719)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)





57
5



57
306 CIECIORA Weronika (2002 #37996 LO 7972)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
25
366
25
21-24



32
17-20



57
307 SATŁAWA Adrianna (2002 #35730 LO 981)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
32
346
32
17-20



25
21-24



57
308 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
57
261


57
5





57
  SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
57
261


57
5





57
310 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
57
265
32
17-20

25
21-24





57
311 NOWACKA Klaudia (2006 #45552 LO 5003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
57
266
57
5







57
312 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 7369)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
28
354


28
17-24

28
17-24



56
313 GRZEGORZ Natalia (2002 #45013 LO 1372)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
56
267


56
5-6





56
314 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
56
269
18
25-28

38
15-16





56
315 MAJEWSKA Bogusława (2002 #31241 LO 3857)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
56
270
28
17-24

28
17-24





56
316 STĘPNIEWSKA Dominika (2002 #46761 LO 3540)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
56
272
28
17-24

28
17-24





56
317 ARCHACKA Julia (2003 #38237 LO 192)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
56
278
56
5-6







56
318 CITKO Magdalena (2003 #37959 LO 534)
KS GALAXY Białystok (PDL)





55
6



55
  KORYZNA Roksana (2005 #43906 LO 3301)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)





55
6



55
320 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
16
387
16
25-32



39
13-16



55
321 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
55
279
55
6







55
322 SURÓWKA Julia (2002 #47110 LO 4976)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
29
352
11
29-33

18
25-28

25
21-24



54
323 STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)





53
7



53
324 KLIMCZAK Aleksandra (2003 #42310 LO 4988)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
53
280


53
7





53
325 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 2859)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
53
281
28
17-24

25
21-24





53
326 RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)





52
7-8



52
327 MAŁY Anna (2001 #37677 LO 5502)
MKS Wołczyn (OPO)
52
283


52
7-8





52
328 ENGLOT Michelle (2002 #37452 LO 6100)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
52
285
52
7-8







52
329 KORYZNA Klaudia (2004 #42749 LO 3300)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)





51
8



51
330 NOWACKA Nikola (2003 #49724 LO 4989)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
51
286


51
8





51
331 DRAWS Ewa (2004 #42719 LO 6540)
UKS LIS Sierakowice (POM)
51
288
51
8







51
332 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)





50
9



50
333 KABS Agata (2004 #49900 LO 6645)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)





48
10



48
334 OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 2875)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
18
371


18
25-28

30
19-20



48
335 SERAFIN Alicja (2003 #38287 LO 2325)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
28
356
28
17-24



20
25-26



48
336 WYSTYRK Marcelina (2002 #49675 LO 4605)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)
48
295
16
25-32
20
E
28
17-24





48
337 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO 233)
MRKS Gdańsk (POM)
48
296
48
10







48
338 BAGIŃSKA Kinga (2006 #51084 LO 10557)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)





47
9-12



47
  GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO 9861)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)





47
9-12



47
340 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)
47
298


47
9-12





47
  NAGEL Emilia (2003 #42900 LO 8433)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
47
298


47
9-12





47
342 RAK Łucja (2004 #41063 LO 766)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
47
304
47
9-12







47
343 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 761)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
47
305
47
9-12







47
344 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
47
306
47
9-12







47
345 POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 5776)
MRKS Gdańsk (POM)





46
11



46
346 BUCA Anna (2004 #42132 LO 2359)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
46
309
46
11







46
347 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
45
312
45
11-12







45
348 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)





44
12



44
349 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
16
378


16
25-32

28
17-24



44
  TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 7379)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
16
378


16
25-32

28
17-24



44
351 WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 1114)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
44
314
16
25-32

28
17-24





44
352 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 7201)
SMS Włodawa (LLS)
44
316
28
17-24

16
25-32





44
353 KRYPCZYK Maria (2002 #32673 LO 1922)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
44
317
28
17-24

16
25-32





44
354 WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 1281)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)





39
13-16
43
E


43
355 CRCOROSKA Aleksandra (2002 #46901 LO 664)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
43
320
25
21-24

18
25-28





43
356 WISZNIEWSKA Karolina (2002 #48142 LO 1341)
MSZS Świdwin (ZPM)





42
13



42
357 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
22
370
11
29-33

11
29-35

20
25-26



42
358 MAZUR Katarzyna (2004 #48150 LO 8431)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
42
323


42
13





42
359 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
42
324
42
13







42
360 RAJCZAKOWSKA Wiktoria (2003 #38773 LO 6864)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
41
326
18
25-28

23
23-24





41
361 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5223)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)





39
13-16



39
  KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO 5224)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)





39
13-16



39
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)





39
13-16



39
364 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
39
327


39
13-16





39
  PANEJKO Zuzanna (2004 #46195 LO 3091)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
39
327


39
13-16





39
366 STROISZ Natasza (2003 #40143 LO 1237)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
39
331
39
13-16







39
367 BUCZEK Patrycja (2005 #49369 LO 2148)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
39
333
39
13-16







39
368 BEDNARSKA Aleksandra (2004 #43524 LO 3460)
LKS Kańczuga (PKR)





38
15-16



38
369 KACZMAREK Weronika (2003 #39329 LO 9921)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)





35
17



35
370 GUZ Daria (2005 #43090 LO 6041)
MTS Kwidzyn (POM)
35
337


35
17





35
371 KLIMEK Angelika (2001 #35897 LO 8477)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)





30
19-20
34
E


34
372 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5298)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
34
338


34
17-18





34
  BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 3691)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
34
338


34
17-18





34
374 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
33
340
33
18







33
375 KOWALCZYK Maja (2004 #46504 LO 6524)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)





32
17-20



32
  MIKOŁAJEWSKA Daria (2005 #47541 LO 1531)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)





32
17-20



32
  STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 2223)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)





32
17-20



32
  ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)





32
17-20



32
379 LIS Karolina (2001 #45023 LO 3597)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
32
343
16
25-32

16
25-32





32
380 KROCZEK Marta (2004 #39139 LO 7431)
KTS Gliwice (ŚLS)
32
344
16
25-32

16
25-32





32
381 DREJ Weronika (2001 #44032 LO 3598)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
32
345
16
25-32

16
25-32





32
382 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
32
347
32
17-20







32
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
32
347
32
17-20







32
384 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
32
349
28
17-24
32
E






32
385 KLIMEK Dominika (2002 #50009 LO 7090)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
11
396
11
33-40



20
25-26



31
386 SZCZEPANIK Julia (2004 #40083 LO 164)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
30
350


30
19-20





30
387 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
30
351
30
19-20







30
388 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
29
353
18
25-28

11
29-35





29
389 BAJON Natalia (2003 #40581 LO 5712)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)





28
17-24



28
  KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)





28
17-24



28
  OCHNIK Karolina (2003 #38288 LO 2322)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)





28
17-24



28
  WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)





28
17-24



28
393 KORZENIOWSKA Julia (2002 #41075 LO 10048)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
28
354


28
17-24





28
394 GODEK Magdalena (2003 #45239 LO 847)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
28
357
28
17-24







28
  GRZEGOREK Marta (2005 #46725 LO 2294)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
28
357
28
17-24







28
  MIERZYŃSKA Katarzyna (2005 #45827 LO 2299)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
28
357
28
17-24







28
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
28
357
28
21







28
398 BUCZKOWSKA Wiktoria (2004 #46799 LO 8518)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)





25
21-24



25
399 KOPEĆ Angelika (2004 #42084 LO 4601)
ULKS Szynczyce (ŁDZ)
25
362


25
21-24





25
  KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 4461)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
25
362


25
21-24





25
  WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
25
362


25
21-24





25
402 DERKOWSKA Monika (2001 #37992 LO 7973)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
25
365
25
21-24







25
403 CHUDZIAK Joanna (2003 #40117 LO 6886)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
25
367
25
21-24







25
404 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
22
368
11
29-33

11
29-35





22
405 WŁODARCZYK Nicoll (2004 #41471 LO 986)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
22
369
11
29-33

11
29-35





22
406 MARCHEWKA Grażyna (2002 #50299 LO 8758)
ULKS ŚLĘŻA Wiry (DŚL)





20
25-26



20
407 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
18
371


18
25-28





18
  NETER Oliwia (2004 #41556 LO 3126)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
18
371


18
25-28





18
  SUŁAWA Katarzyna (2005 #42685 LO 3129)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
18
371


18
25-28





18
410 KMIECIK Karolina (2004 #44630 LO 8464)
JKS Poznań (WLP)
18
375
18
25-28







18
  PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
18
375
18
25-28







18
  WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
18
375
18
25-28







18
413 CYLWIK Jakub (2006 #46734 LO 9860)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)





16
25-32



16
  USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)





16
25-32



16
415 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
16
378


16
25-32





16
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
16
378


16
25-32





16
417 WYŁUPEK Martyna (2002 #40886 LO 770)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
382
16
25-32







16
418 WYŁUPEK Karina (2002 #40885 LO 769)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
383
16
25-32







16
419 WĘGLOWSKA Patrycja (2002 #46417 LO 768)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
384
16
25-32







16
420 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 764)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
385
16
25-32







16
421 ZIEMIAŃSKA Małgorzata (2002 #37880 LO 771)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
16
386
16
25-32







16
422 WÓJCIK Ada (2005 #48912 LO 5356)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
16
387
16
25-32







16
423 OLCZAK Katarzyna (2002 #41752 LO 2629)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
14
389


14
29





14
424 WALKOWIAK Amelia (2005 #43847 LO 6913)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
13
390
13
29-32







13
425 DOLIŃSKA Anna (2005 #50291 LO 8689)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
13
391
13
29-32







13
  FLAUM Angelika (2003 #40119 LO 6890)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
13
391
13
29-32







13
427 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
11
393


11
29-35





11
  WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
11
393


11
29-35





11
  WOJTUŚ Karolina (2003 #50268 LO 8599)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
11
393


11
29-35





11
430 GĘCA Martyna (2004 #50008 LO 7089)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
11
396
11
33-40







11
  KOCZOT Agata (2005 #47821 LO 7804)
UMKS Biłgoraj (LLS)
11
396
11
33-40







11
  KOZŁOWSKA Martyna (2005 #50292 LO 8690)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
11
396
11
33-40







11
  MARZEC Wiktoria (2005 #47822 LO 7805)
UMKS Biłgoraj (LLS)
11
396
11
33-40







11
  WASĄG Patrycja (2005 #48579 LO 7806)
UMKS Biłgoraj (LLS)
11
396
11
33-40







11
  ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
11
396
11
29-33







11
436 ZIÓŁEK Nadia (2005 #42145 LO 7323)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
4
403



4
E




4