Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

Bez WMZ (brak wyników)
# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
419
2

140
3-4

170
1

170
1

230
1
570
2 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
515
1

155
2

155
2

155
2
71
2
210
2
520
3 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
365
3

170
1

140
3-4

121
6

195
3-4
505
4 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
345
4

108
9

123
5

140
3-4
75
1
195
3-4
458
5 SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
209
25

94
14

119
7

123
5
75
1
175
5-8
417
6 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
242
11

123
5

117
8

76
21-24
71
2
175
5-8
415
7 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
180
43
60
1
140
3-4

80
19

78
20
71
2
175
5-8
395
8 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
155
62
57
2
68
41-48
60
1
140
3-4

108
9
75
1
135
9-16
383
9 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
193
38

106
10

121
6

140
3-4


367
10 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
209
24

121
6

74
25-32

119
7

110
17-24
350
11 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
276
7

119
7

86
17

90
16
71
2
135
9-16
344
12 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
316
5

117
8

108
9

117
8

110
17-24
344
13 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
260
8

76
21-24

78
20

74
25-32
62
5
175
5-8
329
14 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
225
18

102
12

74
25-32

82
18
75
1
135
9-16
319
15 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
290
6

104
11

82
18

96
13
65
3-4
110
17-24
310
16 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
226
16

96
13

104
11

86
17
62
5
110
17-24
310
17 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
209
23

86
17

96
13

106
10
75
1
100
25-32
302
18 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
232
13

92
15

74
25-32

65
49-56
71
2
135
9-16
301
19 SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
226
17

90
16

76
21-24

74
25-32
51
9-12
135
9-16
301
20 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
260
9

70
33-40
60
1
74
25-32

92
15

135
9-16
301
21 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
115
116
60
1
82
18

106
10

104
11


292
22 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
199
32

70
33-40
45
7-8
74
25-32

76
21-24
65
3-4
135
9-16
285
23 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
232
14

74
25-32

65
49-56
57
2
60
E
59
5-8
135
9-16
274
24 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
195
35
54
3
70
33-40
57
2
92
15

65
49-56

110
17-24
272
25 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
210
22

74
25-32

102
12

94
14


270
26 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
157
60
57
2
78
20

90
16

70
33-40
59
5-8
100
25-32
268
27 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
254
10

76
21-24

76
21-24

102
12
64
4
90
33-48
268
28 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
118
113
47
5-8
50
E
54
3
94
14

70
33-40
67
3
100
25-32
264
29 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
199
33
52
4
74
25-32
30
17
70
33-40

74
25-32
65
3-4
110
17-24
258
30 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
55
255
52
4
68
41-48
60
1
70
33-40
47
5-8
74
25-32
71
2
110
17-24
254
31 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
236
12

80
19

74
25-32

74
25-32

100
25-32
254
32 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
193
36
60
1
74
25-32

68
41-48
60
1
76
21-24
71
2
100
25-32
250
33 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
215
20

70
33-40
60
1
74
25-32

74
25-32
75
1
100
25-32
248
34 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
112
120
33
13-16
74
25-32

70
33-40

65
49-56
51
9-12
100
25-32
244
35 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
201
29

65
49-56
57
2
70
33-40
54
3
80
19
65
3-4
90
33-48
240
36 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
108
125
57
2
63
57-64
50
5
63
57-64
50
5
74
25-32
65
3-4
100
25-32
237
37 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
228
15

68
41-48
60
1
70
33-40
53
3-4
76
21-24
75
1
90
33-48
236
38 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
54
258
52
4
55
E
57
2
68
41-48
49
5-6
52
E
65
3-4
110
17-24
233
39 PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
220
19

74
25-32

68
41-48
57
2
68
41-48
58
7
90
33-48
232
40 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
176
44
60
1
65
49-56
60
1
70
33-40
60
1
70
33-40
75
1
90
33-48
230
41 KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 848)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
210
21

74
25-32

65
49-56
57
2

61
5-6
90
33-48
229
42 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
208
26

68
41-48
60
1
65
49-56
60
1
70
33-40
75
1
90
33-48
228
43 DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
107
128
45
7-8
48
E
54
3
68
41-48
52
4
68
41-48
61
5-6
90
33-48
226
44 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
163
54
60
1
65
49-56
54
3
57
E
60
1
68
41-48
75
1
90
33-48
223
45 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
145
72
60
1
63
57-64
57
2
60
E
50
5
68
41-48
71
2
90
33-48
221
46 SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
139
83
60
1
68
41-48
57
2
63
57-64
54
3
63
57-64
65
3-4
90
33-48
221
47 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
141
79
54
3

60
1
65
49-56
60
1
65
49-56
71
2
90
33-48
220
48 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)

54
3
63
57-64
60
1
63
57-64
60
1
63
57-64
75
1
90
33-48
216
49 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
138
85
54
3
70
33-40
60
1
65
49-56
57
2

71
2
78
49-64
213
50 NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
140
82
60
1
63
57-64
54
3
68
41-48
57
2
65
49-56
65
3-4
78
49-64
211
51 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 6132)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
204
27

68
41-48
60
1
68
41-48
60
1

75
1

211
52 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
98
148
57
2
76
21-24

65
49-56
57
2
70
33-40


211
53 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
159
58
54
3
74
25-32

68
41-48
57
2
68
41-48


210
54 KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 6077)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
134
90
57
2
70
33-40
42
9
70
33-40
60
1
68
41-48
58
7

208
55 SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7679)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
85
171
47
5-8

33
13-16
68
41-48
33
13-16
36
E
59
5-8
90
33-48
205
56 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
148
68
60
1
65
49-56
60
1
70
33-40
60
1
70
33-40


205
57 MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
161
55
50
5

54
3

57
2

75
1
90
33-48
201
58 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
186
41
54
3
57
E
54
3

40
9-12

67
3
90
33-48
201
59 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
83
179
49
5-6
65
49-56
60
1
65
49-56
46
7
70
33-40


200
60 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
200
31

65
49-56
52
4
55
E
53
3-4
56
E
71
2
78
49-64
199
61 MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 7130)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
94
155
60
1

60
1

54
3

75
1
78
49-64
198
62 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
201
30

68
41-48
60
PL

60
1
70
33-40


198
63 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
154
64
54
3
63
57-64
57
2
60
E
50
5
74
25-32
56
8

197
64 ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
49
272
54
3
57
E
57
2
60
E
54
3
57
E
71
2
78
49-64
195
65 GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
94
156
60
1

54
3

57
2

71
2
78
49-64
195
66 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
132
95
48
6
51
E
57
2
63
57-64
54
3

65
3-4
78
49-64
195
67 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 2529)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
157
59
60
1
70
33-40
57
2
60
E
60
1
63
57-64
59
5-8

193
68 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO 1606)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
49
269
57
2
60
E
50
5
76
21-24
57
2



193
69 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)
204
28


57
2

57
2

71
2
78
49-64
192
70 ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
141
77
46
7
49
E
60
1
63
57-64

3
E
59
5-8
78
49-64
190
71 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 2530)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
140
80
47
5-8
50
E
47
5-8
65
49-56
47
5-8
50
E
75
1

190
72 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
168
47
60
1
63
57-64
54
3
57
E
57
2
60
E
67
3

190
73 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
196
34
57
2
60
E
57
2
63
57-64
54
3

67
3

190
74 PLIS Jan (2005 #45968 LO 6550)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
146
70
52
4
55
E
52
4
55
E
52
4
55
E
59
5-8
78
49-64
188
75 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 3761)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
167
51
54
3

52
4

60
1

71
2

185
76 PAWŁOWSKI Rafał (2005 #40203 LO 2959)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

57
2

60
1

60
1

65
3-4

185
77 STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
107
127
53
3-4

52
4

46
7

65
3-4
78
49-64
183
78 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
98
147
57
2
60
E
54
3

57
2
68
41-48


182
79 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

60
1
65
49-56
52
4

60
1
65
49-56


182
80 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
176
45
60
1
68
41-48
57
2
60
E
54
3



182
81 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 6054)
MTS Kwidzyn (POM)
159
57
57
2
63
57-64
57
2
60
E
50
5

58
7

181
82 MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
184
42
49
5-6

49
5-6

50
5
53
E

78
49-64
180
83 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 3243)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
113
118
46
7
65
49-56
52
4
55
E
44
8

60
6

180
84 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
171
46
48
6

50
5

50
5

65
3-4
78
49-64
178
85 GIEREŁO Mikołaj (2005 #39207 LO 5677)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
81
180
40
9-12
43
E
47
5-8
63
57-64
52
4
63
57-64
51
9-12

177
86 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 4560)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
167
48
57
2
60
E
52
4

52
4

64
4

176
87 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 6134)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
85
173
57
2
60
E
41
9-10
44
E
49
5-6
52
E
64
4

176
88 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
189
40
33
13-16
70
33-40
52
4
55
E
47
5-8
50
E
51
9-12

176
89 MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 6970)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
142
75
50
5
53
E
54
3
57
E
48
6
51
E
65
3-4

175
90 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
142
76
47
5-8

54
3
76
21-24
52
4



175
91 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
167
50
50
5

50
5

57
2

64
4

171
92 ADAMCZYK Mikołaj (2005 #42782 LO 3588)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
130
100
54
3
57
E
40
9-12
43
E
54
3
57
E
57
7-8

171
93 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
76
194
52
4

48
6

60
1
63
57-64
56
8

171
94 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
106
130
54
3

54
3

54
3
63
57-64


171
95 ZAWACKI Jacek (2005 #42001 LO 6410)
LKS PIAST Łasin (KPM)
138
86
54
3

57
2

52
4

59
5-8

170
96 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
121
109
52
4
55
E
52
4
55
E
54
3

59
5-8

169
97 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
132
96
57
2

54
3

57
2



168
98 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)

50
5
53
E
50
5
53
E

3
E
60
6

166
99 KOWALKOWSKI Maciej (2004 #40548 LO 4908)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
144
73
54
3
57
E
54
3
57
E
24
17-24

51
9-12

165
100 WRZEŚNIAK Tomasz (2005 #42183 LO 2945)
KS SPIN Częstochowa (ŚLS)
124
108
40
9-12
43
E
40
9-12
43
E

3
E
57
7-8
78
49-64
164
101 KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)

57
2
60
E
52
4

52
4



164
102 ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 6267)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
149
67
40
9-12

45
7-8




78
49-64
163
103 POLAŃCZYK Jakub (2005 #44176 LO 7135)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
38
320
48
6

50
5

46
7

64
4

162
104 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 579)
KS Mysław (ŚLS)
126
105
45
7-8
48
E
40
9-12
63
57-64
45
7-8

51
9-12

162
105 MĄDRY Michał (2005 #41577 LO 1256)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
38
319
46
7

48
6

44
8

67
3

161
106 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
40
308
57
2

50
5

54
3



161
107 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
46
291
54
3
57
E
46
7
49
E
48
6

54
9

160
108 ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 9102)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

40
9-12

33
15

49
5-6
52
E
67
3

159
109 ZAWADZKI Michał (2004 #50689 LO 10016)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)



44
8

48
6

67
3

159
110 BŁASZCZYK Brajan (2005 #37933 LO 4063)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
99
145
52
4

44
8

46
7

61
5-6

159
111 OGON Rafał (2004 #45310 LO 3389)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
125
106
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
52
4
55
E
61
5-6

159
112 KWIATKOWSKI Wiktor (2004 #39862 LO 1781)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
151
66
50
5

57
2

50
5

51
9-12

158
113 PEIKOWSKI Fabian (2005 #37764 LO 6977)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
93
158
46
7

42
9

46
7

65
3-4

157
114 TKACZYK Bartosz (2004 #40993 LO 5279)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
140
81
45
7-8

49
5-6

49
5-6

59
5-8

157
115 PRUSZKOWSKI Jakub (2004 #46865 LO 2053)
LZS Zakrzów (OPO)
83
177
52
4

40
9-12

40
9-12

64
4

156
116 PIENTKA Rafał (2005 #40618 LO 3392)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
110
122
40
9-12
43
E
49
5-6
52
E
24
17-24
27
E
61
5-6

156
117 SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
100
140
47
5-8
50
E
44
8
47
E
44
8
47
E
59
5-8

156
118 BAGIŃSKI Michał (2005 #39927 LO 2681)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)



48
6

49
5-6

59
5-8

156
119 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
95
154
41
9-10

48
6

44
8
65
49-56


154
120 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
72
205
45
7-8

49
5-6
52
E
57
2



154
121 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
46
291
50
5

52
4

52
4



154
122 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
166
53
60
1
63
57-64
48
6

40
9-12
43
E


154
123 POLESZAK Kacper (2004 #48617 LO 4499)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
55
253
40
9-12

45
7-8

49
5-6

59
5-8

153
124 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
35
337
49
5-6
52
E
33
13-16
36
E
60
1
65
49-56


153
125 DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO 2507)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
138
84
49
5-6
52
E
46
7

54
3



152
126 ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

52
4

48
6

52
4



152
127 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 5245)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
113
118
52
4
55
E
40
9-12

52
4
55
E


150
128 KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 7958)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
192
39
40
9-12
76
21-24

74
25-32




150
129 KUREK Jakub (2005 #46515 LO 2353)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
35
339
39
11

44
8

44
8

61
5-6

149
130 KRZYŻANOWSKI Dominik (2005 #42748 LO 3311)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
130
98
41
10

36
13

48
6

60
6

149
131 OSZMANIEC Paweł (2004 #42867 LO 765)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
104
133
49
5-6

49
5-6

45
7-8
48
E
51
9-12

149
132 WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
93
157
40
9-12
43
E
52
4
55
E
40
9-12

51
9-12

149
133 DIKMAJER Filip (2005 #46295 LO 2114)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
35
339
38
12

46
7

36
13

64
4

148
134 NOWY Szymon (2004 #39268 LO 829)
LUKS Gryfice (ZPM)
143
74
46
7

48
6

48
6

51
9-12

147
135 GALA Dawid (2005 #44824 LO 2216)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
67
222
33
13-16
36
E
46
7
49
E
52
4
55
E
43
13-16

147
136 STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
69
212
47
5-8

47
5-8
50
E
47
5-8
50
E


147
137 BAZIAK Hubert (2006 #42420 LO 4152)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
63
229
47
5-8

50
5

49
5-6



146
138 KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 1546)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
155
61
52
4



50
5

43
13-16

145
139 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
126
104
49
5-6

54
3

42
9



145
140 MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 8077)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
55
254
33
13-16

33
13-16
36
E
54
3
57
E
51
9-12

144
141 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
106
129
44
8

46
7

54
3



144
142 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
202
49
5-6

52
4

40
9-12
43
E


144
143 MAKUTYNOWICZ Jakub (2004 #49979 LO 6930)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

28
18

35
13-14

41
9-10

67
3

143
144 GLURA Ignacy (2004 #42154 LO 9726)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
99
142
38
11-12

44
8

41
9-10

58
7

143
145 GOŚCINIAK Krzysztof (2005 #40181 LO 7048)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
97
149


41
9-10

46
7

56
8

143
146 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
130
99
47
5-8

46
7

50
5



143
147 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
45
295
47
5-8

48
6

48
6



143
148 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
90
164
50
5
53
E
44
8
47
E
40
9-12
43
E


143
149 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)

44
8

46
7

52
4



142
150 NOWAK Paweł (2004 #38159 LO 849)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
128
101
45
7-8

31
16

44
8

52
10

141
151 BOHN Krzysztof (2005 #43021 LO 6606)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
38
320
48
6



41
10

52
10

141
152 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 4881)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
65
224
40
9-12

50
5
53
E
48
6



141
153 MICHNIACKI Franciszek (2005 #45005 LO 2068)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
57
243
40
9-12

41
10



59
5-8

140
154 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
93
159
48
6

40
9-12

52
4



140
155 TYTOŃ Tadeusz (2006 #44233 LO 2257)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
86
169
50
5

46
7

44
8



140
156 JENDRYASZEK Marek (2005 #43255 LO 3551)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
89
165
40
9-12



40
9-12

59
5-8

139
157 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
15
482
41
9-10

50
5

48
6



139
158 POSTLEP Filip (2005 #46616 LO 9051)
UKS ATS Białystok (PDL)
72
206
45
7-8

23
21-22

33
13-16
36
E
57
7-8

138
159 MALINOWSKI Mikołaj (2004 #37511 LO 5401)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
90
162
49
5-6

45
7-8

44
8



138
160 BURAKOWSKI Mateusz (2005 #46049 LO 4771)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
34
342
40
9-12
43
E
27
17-20
30
E
40
9-12
43
E
51
9-12

137
161 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 5987)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
35
335
40
9-12
43
E
48
6

46
7

43
13-16

137
162 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
81
181
41
9-10

44
8
47
E
46
7
49
E


137
163 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
134
89
52
4

45
7-8

40
9-12



137
164 KOZIOROWICZ Michał (2004 #45739 LO 2120)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



30
17

44
8

62
5

136
165 NAPLOCHA Adrian (2005 #43418 LO 2829)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)

38
11-12

38
11-12

21
21-24

60
6

136
166 KOZIKOWSKI Filip (2004 #46689 LO 2118)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
145
71
48
6

42
9

46
7



136
167 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
113
117
45
7-8

40
9-12

48
6



133
168 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
134
88
40
9-12

45
7-8

45
7-8
48
E


133
169 ADAMUS Kacper (2005 #48564 LO 8952)
UKS MOS Opole (OPO)
49
269
40
9-12

33
13-16

27
17-20

59
5-8

132
170 SZANDAROWSKI Michał (2005 #43812 LO 4159)
AZS PWSZ Nysa (OPO)

33
13-16



40
9-12

59
5-8

132
171 SMELA Borys (2005 #42158 LO 7979)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
103
136
48
6

41
9-10

38
11-12

43
13-16

132
172 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
64
225
49
5-6

38
11-12

45
7-8



132
173 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
103
135
44
8

46
7

41
9-10



131
174 MRUGAŁA Bartłomiej (2005 #46723 LO 4912)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
21
439
33
13-16
36
E
40
9-12
43
E
24
17-24
27
E
51
9-12

130
175 WERNICKI Maciej (2005 #44580 LO 1533)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
8
562
32
15-16

32
15-16

35
13-14

62
5

129
176 SOBCZAK Kacper (2005 #40099 LO 1260)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
7
596
9
33-40

27
17-20

40
9-12

61
5-6

128
177 RYGLICKI Mikołaj (2004 #46712 LO 7408)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
68
214
40
9-12

27
17-20

35
13-14

53
9-10

128
178 KABUT Mateusz (2004 #38078 LO 4300)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
133
91
49
5-6
52
E
24
17-24
27
E
33
13-16

43
13-16

128
179 ZBYLUT Patryk (2005 #42252 LO 1506)
MOSIR Tuchów (MŁP)

40
9-12
43
E
24
17-24

33
13-16

51
9-12

127
180 MROCZKOWSKI Dawid (2004 #45635 LO 6048)
MTS Kwidzyn (POM)
111
121
41
10

38
12

33
13-16

48
12

127
181 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
97
150
40
9-12

42
9
45
E
42
9



127
182 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
104
134
47
5-8

45
7-8

33
13-16



125
183 ZAWADA Radosław (2005 #45974 LO 5821)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
37
325
27
17-20

38
12

22
22

59
5-8

124
184 BORCUCH Dominik (2004 #45533 LO 3534)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
69
213


41
10

24
17-24

59
5-8

124
185 GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
67
221
40
9-12

27
17-20

27
17-20

57
7-8

124
186 GRZYWNA Szymon (2005 #42884 LO 7204)
SMS Włodawa (LLS)
47
286
40
9-12

24
17-24

33
13-16

51
9-12

124
187 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
85
174
42
9

44
8

38
12



124
188 CZEKAŃSKI Paweł (2005 #44837 LO 2149)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

33
13-16

28
18

36
13

54
9

123
189 KULIG Tomasz (2004 #46847 LO 8951)
UKS MOS Opole (OPO)
24
408
40
9-12

40
9-12

21
21-24

43
13-16

123
190 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)

40
9-12
43
E
40
9-12

40
9-12



123
191 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

40
9-12

48
6

35
14



123
192 KWIATKOWSKI Kacper (2004 #42165 LO 4909)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
76
191
24
17-24
27
E
33
13-16

33
13-16

56
8

122
193 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

54
3



40
9-12
68
41-48


122
194 ZAKRZEWSKI Bartosz (2004 #36912 LO 4489)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
99
141
24
17-24

38
11-12



59
5-8

121
195 PACIOREK Łukasz (2004 #49422 LO 2579)
KTS Wolbromek (DŚL)

27
17-20

35
13-14



59
5-8

121
196 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
99
144
24
17-24

45
7-8
48
E
49
5-6



121
197 RUCIŃSKI Mikołaj (2005 #46746 LO 7681)
PMDK Miastko (POM)

36
13

41
10

44
8



121
198 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
166
52
57
2

52
4

12
29



121
199 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
88
166
24
17-24

41
9-10

52
4
55
E


120
200 SKOCZ Mateusz (2004 #42783 LO 45)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
56
249
33
13-16
36
E
40
9-12

24
17-24

43
13-16

119
201 PUHACEWICZ Maciej (2005 #48264 LO 8399)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

13
25-32

17
25

40
9-12

61
5-6

118
202 KWIATKOWSKI Konrad (2004 #41639 LO 8697)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
95
153
33
13-16

27
17-20

38
12

47
11-14

118
203 WIŚNIEWSKI Michał (2004 #38860 LO 303)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
56
252
33
13-16
36
E
47
5-8

33
13-16

35
17-20

118
204 OTTE Marcin (2005 #43591 LO 1076)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
40
308
33
13-16

27
17-20

33
13-16

51
9-12

117
205 KOWALCZYK Marcin (2005 #48081 LO 5353)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
23
423
33
13-16

33
13-16

24
17-24

51
9-12

117
206 BUTKO Lucjan (2004 #44877 LO 280)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
37
323
33
15

35
14

38
11-12

44
14

117
207 JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 10459)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
40
306
27
17-20
30
E
27
17-20
30
E
40
9-12
43
E
43
13-16

116
208 KRECZMER Oliwier (2005 #44952 LO 1075)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
24
408
33
13-16

40
9-12

27
17-20

43
13-16

116
209 MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
13
498
33
13-16

41
9-10

42
9



116
210 ŻABIŃSKI Piotr (2005 #45597 LO 699)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
11
520
33
13-16

26
19-20

39
11

43
13-16

115
211 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
11
518
27
17-20

40
9-12

48
6



115
212 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7127)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

35
14

38
11-12

41
9-10



114
213 KRÓL Kamil (2005 #45031 LO 3431)
KS STELLA Gniezno (WLP)
29
374
35
13-14

27
17-20

15
25-28

51
9-12

113
214 KWIATEK Radosław (2005 #48915 LO 7371)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



24
17-24

38
11-12

51
9-12

113
215 PUCZYŃSKI Jakub (2004 #38574 LO 4844)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
92
160
38
12



33
13-16

42
15

113
216 GRABARSKI Wojciech (2004 #38627 LO 8075)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
133
92
40
9-12

40
9-12

33
13-16



113
217 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
70
210
40
9-12

40
9-12

33
13-16



113
218 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
33
350
47
5-8

33
13-16

33
13-16



113
219 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
24
408
24
17-24
27
E
38
11-12
41
E
41
10
44
E


112
220 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
28
377
33
13-16

38
11-12

41
10



112
221 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
80
186
40
9-12

33
13-16

39
11



112
222 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
41
302
33
13-16

40
9-12
43
E
33
13-16
36
E


112
223 KULICZKOWSKI Piotr (2004 #44387 LO 4118)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
40
308
27
17-20

33
13-16



51
9-12

111
224 CZOSSEK Wiktor (2005 #47678 LO 4263)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
33
350
33
13-16

40
9-12

38
12



111
225 PIOTROWSKI Dawid (2004 #45525 LO 6973)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
59
239
24
17-24

24
17-24

33
13-16

53
9-10

110
226 WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
57
248
27
17-20

27
17-20

29
17-18

53
9-10

109
227 RYBACKI Aleksander (2005 #45297 LO 4692)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
33
355
33
13-16

33
13-16



43
13-16

109
228 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6715)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
33
356
24
17-24
27
E
24
17-24
27
E
48
6
51
E
31
17-24

109
229 GÓRECKI Tomasz (2005 #50688 LO 10015)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





40
9-12

67
3

107
230 KOTOWICZ Oliwier (2005 #49849 LO 6124)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



23
21-22

24
17-24
27
E
57
7-8

107
231 BEDNAREK Bartosz (2004 #49870 LO 6247)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)

9
33-38

21
21-24

39
11

47
11-14

107
232 SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
48
276


57
2

50
5



107
233 GRABARSKI Szymon (2004 #38626 LO 8074)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
116
114
27
17-20

40
9-12

40
9-12



107
234 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
57
246
44
8

39
11

24
17-24



107
235 STANDO Jan (2005 #43624 LO 4643)
LKTS Luboń (WLP)
46
289
28
18

27
17-20

21
21-24

51
9-12

106
236 MARCHLEWSKI Maksymilian (2005 #47279 LO 2898)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

27
17-20

21
21-24

9
33-40

57
7-8

105
237 SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
57
245
31
16

36
13

38
11-12



105
238 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
32
363
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
33
13-16



105
239 DZIADAK Oliwier (2005 #43201 LO 4443)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
120
111
46
7

48
6

11
30



105
240 WOLSKI Bartosz (2004 #44025 LO 7885)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
8
533
40
9-12

10
32-33

10
31-32

54
9

104
241 ZROL Mikołaj (2004 #44074 LO 4648)
LKTS Luboń (WLP)
67
220
26
19-20

21
21-24

27
17-20

51
9-12

104
242 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
24
390
33
13-16

38
11-12

33
13-16



104
243 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
81
183
40
9-12

32
15-16

32
15-16



104
244 BOEHLKE Ignacy (2005 #46703 LO 6932)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

38
12

27
17-20

38
11-12



103
245 MARCINIAK Mateusz (2005 #45280 LO 1061)
UKS SMECZ Konin (WLP)
56
250
32
15-16

27
17-20

11
29-32

43
13-16

102
246 MIĘKINA Hubert (2005 #45734 LO 3235)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

44
8
47
E
24
17-24

24
17-24

31
17-24

102
247 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
99
143
52
4



50
5



102
248 POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)



54
3
57
E
45
7-8



102
249 KOMAROWSKI Stanisław (2005 #49022 LO 9093)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

40
9-12





61
5-6

101
250 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
18
458
27
17-20

33
13-16

40
9-12



100
251 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
42
300
30
17

35
13-14

35
13-14



100
252 PAKUŁA Damian (2004 #46400 LO 2729)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
59
238
40
9-12

33
13-16

27
17-20



100
253 ROZTOCKI Jakub (2006 #46599 LO 4518)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
8
549
40
9-12

45
7-8

15
25-28



100
254 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 3362)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
54
259
33
13-16

33
15

33
15



99
255 ZIĘCINA Łukasz (2005 #47835 LO 8409)
SL SALOS Szczecin (ZPM)



41
9-10



57
7-8

98
256 DYMACZ Michał (2004 #47164 LO 8197)
LKS Gorzyce Małe (WLP)
36
333
9
33-40



38
11-12

51
9-12

98
257 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
50
268
24
17-24

41
9-10

33
GPP



98
258 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
204
45
7-8

50
5


3
E


98
259 RUS Maksymilian (2005 #38798 LO 3829)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
34
348
13
25-32



33
13-16

51
9-12

97
260 PEPLIŃSKI Piotr (2004 #41973 LO 4843)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
61
235
27
17-20



24
17-24

46
13

97
261 MIKOŚ Mikołaj (2005 #44941 LO 3556)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
133
93




45
7-8

51
9-12

96
262 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
9
522
24
17-24
27
E
33
13-16
36
E
33
13-16



96
263 MILNIKIEL Maksymilian (2004 #45950 LO 7405)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
84
176
21
21-24

27
17-20

19
23-24

47
11-14

95
264 SAŁĘGA Jakub (2005 #45329 LO 2512)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
8
562
24
17-24



28
18

43
13-16

95
265 GERKE Mikołaj (2005 #50240 LO 8480)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

13
25-32

39
11



43
13-16

95
266 PAŃCZYK Adrian (2005 #45254 LO 393)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
13
498
24
17-24
27
E
13
25-32
16
E
24
17-24

43
13-16

94
267 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
15
474
27
17-20

31
16

24
17-24

36
18

94
268 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
48
274


52
4

42
9



94
269 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
99
145
53
3-4



41
10



94
270 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
24
390
27
17-20

27
17-20

40
9-12



94
271 GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
37
325
24
17-24
27
E
24
17-24
27
E
40
9-12



94
272 LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
116
115
41
9-10

38
11-12

15
25-28



94
273 KRZEBIETKE Kacper (2005 #40466 LO 9182)
UKS REMUS Miechucino (POM)
7
596
27
17-20

33
15

33
13-16



93
274 KACZAN Stanisław (2004 #39666 LO 3642)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
132
94
44
8
47
E
46
7





93
275 PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
80
187
52
4

41
9-10





93
276 MACIEJCZYK Paweł (2005 #45848 LO 2220)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
8
533
13
25-32
16
E
13
25-32
16
E
33
13-16

43
13-16

92
277 KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1880)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

33
13-16

35
13-14

24
21



92
278 BOJKE Paweł (2005 #50021 LO 7124)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

19
24

21
21-24



51
9-12

91
279 GRZESIUK Kajetan (2005 #38458 LO 2073)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
24
415
27
17-20



24
17-24

40
16

91
280 PIESZCZEK Mikołaj (2004 #45835 LO 5926)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

24
17-24
27
E
33
13-16

24
17-24

31
17-24

91
281 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
56
251
24
17-24

24
17-24
27
E
40
9-12



91
282 GAŁECKI Patryk (2005 #44135 LO 6128)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
57
246
33
13-16

31
16

24
17-24
27
E


91
283 STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
32
365
24
17-24
27
E
40
9-12

24
17-24



91
284 BIAŁKA Marcin (2006 #44781 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)

24
17-24

33
13-16

33
13-16



90
285 MALINOWSKI Mateusz (2004 #49832 LO 5856)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

33
13-16

24
17-24

33
15



90
286 PETRYNOWSKI Dawid (2004 #44372 LO 6693)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
70
209


13
25-32

33
13-16

43
13-16

89
287 PODWYSZYŃSKI Bartosz (2006 #50242 LO 8482)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

13
25-32

38
12

38
12



89
288 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

24
17-24

29
17-18

33
13-16
36
E


89
289 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
23
426
13
25-32
16
E
40
9-12
43
E
27
17-20
30
E


89
290 PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
86
170
39
11

50
5





89
291 KOPECKI Radosław (2004 #36232 LO 6045)
MTS Kwidzyn (POM)
159
56
42
9

44
8
47
E




89
292 PIĘTKA Marcin (2005 #48214 LO 4847)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
13
498
13
25-32



24
17-24

51
9-12

88
293 HAUTT Daniel (2005 #49044 LO 8405)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

24
17-24



13
25-32

51
9-12

88
294 SŁOWIK Marcin (2004 #41748 LO 3831)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
8
533
33
13-16

24
17-24

24
17-24

31
17-24

88
295 RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
58
240
15
25-28

33
13-16

40
9-12



88
296 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
18
454
35
13-14

21
21-24

32
15-16



88
297 LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 1343)
MSZS Świdwin (ZPM)

30
17





57
7-8

87
298 BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)



48
6

39
11



87
299 PETRYNOWSKI Wiktor (2005 #44373 LO 6694)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

9
33-40

13
25-32

24
17-24

49
11-12

86
300 DUPLAGA Kamil (2004 #50155 LO 7930)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)



13
25-32

30
17

43
13-16

86
301 KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 5981)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
120
110
40
9-12
43
E


40
9-12
43
E


86
302 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

33
13-16

24
17-24

29
GPP



86
303 KOPEĆ Jakub (2005 #50239 LO 8479)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)



36
13



49
11-12

85
304 AMBROŻY Jan (2005 #45703 LO 8691)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
9
522
9
33-40

21
21-24

21
21-24

43
13-16

85
305 CYBULSKI Szymon (2004 #45454 LO 4090)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
75
195
21
21-24



21
21-24

43
13-16

85
306 CESARZ Oskar (2005 #48066 LO 3591)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
21
440
24
17-24
27
E
7
49-64
10
E
24
17-24
27
E
31
17-24

85
307 WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
8
533
13
25-32
16
E
33
13-16
36
E
33
13-16



85
308 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 3432)
KS STELLA Gniezno (WLP)
27
382
26
19-20

32
15-16

27
17-20



85
309 KMIEĆ Stanisław (2004 #39401 LO 7385)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
96
152
44
8

41
10





85
310 GOŁASZEWSKI Jakub (2004 #50094 LO 7569)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

45
7-8

40
9-12





85
311 JANISZEWSKI Sebastian (2005 #49045 LO 10652)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)





33
13-16

51
9-12

84
312 WEIKUM Kacper (2006 #39068 LO 10461)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
21
440
21
21-24
24
E
27
17-20

33
13-16



84
313 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
448
40
9-12

13
25-32

31
16



84
314 ROJEK Dominik (2005 #42358 LO 300)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
34
345
27
17-20
30
E
33
13-16

21
21-24



84
315 BIAŁY Marcin (2005 #45246 LO 4208)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
7
573
7
49-64
10
E
24
17-24
27
E
13
25-32

43
13-16

83
316 HAŁUBEK Krzysztof (2005 #43152 LO 2535)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
34
342
21
21-24

27
17-20

13
25-32
16
E
35
17-20

83
317 RUDNICKI Filip (2005 #42359 LO 7920)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
16
470
13
25-32

21
21-24

27
17-20

35
17-20

83
318 CIEMPIEL Marcel (2005 #40604 LO 6565)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
24
415
45
7-8

38
11-12





83
319 HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

40
9-12



41
10



81
320 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
51
267
33
13-16

21
21-24

27
17-20



81
321 CHRZEŚCIAN Adrian (2004 #48080 LO 7091)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
75
196
33
13-16

24
17-24

24
17-24



81
322 DOROŚ Hubert (2005 #43092 LO 6036)
MTS Kwidzyn (POM)
90
163


30
17



50
11

80
323 CZERWIŃSKI Bartosz (2005 #48675 LO 5201)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

9
33-40

13
25-32

24
17-24

43
13-16

80
324 MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)



49
5-6

31
16



80
325 MUSIAŁ Mateusz (2005 #46903 LO 668)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

21
21-24

9
34-40

9
33-40

49
10-13

79
326 KASPRZAK Łukasz (2005 #50146 LO 7879)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)

21
21-24

9
34-40



49
10-13

79
327 FRANK Dawid (2005 #46864 LO 2056)
LZS Zakrzów (OPO)

27
17-20





51
9-12

78
328 ANTKOWIAK Michał (2005 #44579 LO 4631)
LKTS Luboń (WLP)
24
401
8
41-48

11
29-32

32
15-16

35
17-20

78
329 WYPIJ Radosław (2005 #46570 LO 3680)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

24
17-24





53
9-10

77
330 DREWNIK Dominik (2004 #42872 LO 2532)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
57
242
13
25-32

21
21-24

13
25-32

43
13-16

77
331 BUDA Maksymilian (2005 #48626 LO 79)
ZKS Zielona Góra (LBU)



35
14

42
9



77
332 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
81
182
24
17-24

29
17-18

24
17-24



77
333 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
48
277
13
25-32
16
E
33
13-16
36
E
24
17-24



76
334 OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
24
403
33
13-16
36
E
13
25-32
16
E
21
21-24
24
E


76
335 ROSZKOWSKI Maciej (2004 #50266 LO 8593)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)





24
17-24

51
9-12

75
336 KĘSIK Gracjan (2006 #47144 LO 4691)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

13
25-32

24
17-24

38
11-12



75
337 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
20
451
21
21-24

27
17-20

27
17-20



75
338 CZAJKOWSKI Mikołaj (2006 #48821 LO 6035)
MTS Kwidzyn (POM)
15
474
11
29-30

20
23

24
17-24

30
21

74
339 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)



39
11

35
13-14



74
340 STOBIERSKI Filip (2004 #41447 LO 7281)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
167
49
47
5-8



27
17-20



74
341 NOSAL Mateusz (2004 #45675 LO 7109)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
109
123
33
13-16

41
10





74
342 KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

35
14

39
11





74
343 BOGDANOWICZ Mateusz (2005 #42147 LO 8973)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

36
13

38
12





74
344 KWIATKOWSKI Kamil (2005 #43993 LO 3052)
MKS TS Mielec (PKR)
55
256
24
17-24





49
11-12

73
345 GOLONKA Filip (2006 #42140 LO 4747)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
22
438
33
13-16



40
9-12



73
346 PALUSZKIEWICZ Jakub (2004 #42012 LO 5051)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
124
107
40
9-12

33
13-16





73
347 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
24
390
40
9-12

33
13-16





73
348 TRUCHEL Piotr (2004 #41638 LO 8699)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
73
200
16
26

9
33-36

9
29-36

47
11-14

72
349 DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

36
13



36
13



72
350 DONDERA Patryk (2005 #48888 LO 8401)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

24
17-24

35
14

13
25-32



72
351 KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
68
218


33
13-16

38
11-12



71
  KONDRACKI Błażej (2007 #48732 LO 2953)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



33
13-16

38
11-12



71
353 ŚMIAŁKOWSKI Krystian (2005 #45800 LO 7136)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

33
15

38
11-12





71
354 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
303
24
17-24



46
7



70
355 MARCINKOWSKI Olaf (2005 #42000 LO 6690)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
37
328
24
17-24

13
25-32

33
13-16



70
356 ZIELIŃSKI Marcin (2005 #43496 LO 5708)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
16
462
13
25-32

11
GPP

13
25-32

43
13-16

69
357 DRYGULSKI Antoni (2005 #49759 LO 5241)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

33
13-16



36
13



69
358 PIECHUT Hubert (2005 #47047 LO 1658)
UKS Maków (ŁDZ)
16
469


11
29-31

15
25-28

42
14-16

68
359 KROKOS Bartłomiej (2005 #47883 LO 5922)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
22
428
9
33-40
12
E
24
17-24

13
25-32

31
17-24

68
360 CZENDLIK Kacper (2004 #45295 LO 5103)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
21
445
8
33-48

13
25-32

24
17-24

31
17-24

68
361 SUKIENNIK Jakub (2005 #46906 LO 671)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

9
33-40

8
41-46

9
33-40

49
10-13

67
362 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
48
277
24
17-24
27
E


40
9-12



67
363 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
40
305
7
49-56

27
17-20

33
13-16



67
364 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)



40
9-12

27
17-20



67
365 KUZIO Maciej (2005 #44867 LO 7354)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
62
231
24
17-24
27
E
40
9-12





67
366 WĄTROBA Bartłomiej (2005 #50591 LO 9831)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)



15
25-28



51
9-12

66
367 WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7570)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

24
17-24



42
9



66
368 PUDEŁKO Konrad (2005 #46293 LO 2119)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



33
15

33
15



66
369 KALIŃSKI Karol (2005 #46070 LO 3046)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
46
288
24
17-24

21
21-24

21
21-24



66
370 PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

33
13-16

33
13-16





66
371 WALASZEK Mateusz (2005 #44152 LO 1261)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)

15
25-28



8
41-47

42
14-16

65
372 RUDZKI Mikołaj (2005 #42673 LO 6905)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
30
370


15
25-28

15
25-28

35
17-20

65
373 GBIORCZYK Dawid (2004 #39646 LO 2465)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
128
102


21
21-24

9
33-40

35
17-20

65
374 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

24
17-24



41
10



65
375 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
8
533
33
13-16

32
15-16





65
376 SZCZYGIEŁ Wiktor (2005 #48553 LO 5126)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)

8
33-48

13
25-32

8
33-48

43
13-16

64
377 LEŚNIAK Kamil (2005 #49818 LO 5668)
KS START Nowy Sącz (MŁP)

8
41-48



13
25-32

43
13-16

64
378 SAKOWICZ Łukasz (2005 #46849 LO 2544)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
8
533
8
33-48

13
25-32

13
25-32
16
E
35
17-20

64
379 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)

40
9-12



24
17-24



64
380 KAPELA Jan (2005 #38799 LO 9521)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
44
296
24
17-24

24
17-24
27
E
13
25-32



64
381 NIEMCÓW Fabian (2005 #39880 LO 8963)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

33
15

31
16





64
382 SKRZYPEK Tomasz (2005 #44751 LO 7451)
ATS Lublin (LLS)

40
9-12

24
17-24





64
383 KUSZ Jakub (2005 #40393 LO 2871)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32

13
25-32



37
17-18

63
  MARKOWICZ Dawid (2005 #40394 LO 2872)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32

13
25-32



37
17-18

63
385 RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
24
390
24
17-24

26
19-20

13
25-32



63
386 JASIŃSKI Łukasz (2005 #46727 LO 2296)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)



13
25-32



49
11-12

62
387 PAWLUKIEWICZ Kacper (2005 #44968 LO 2078)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)





24
17-24

38
17

62
388 CEROŃ Jan (2006 #41657 LO 1652)
UKS Maków (ŁDZ)
34
346
21
21-24

8
41-46

33
13-16



62
389 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)



35
13-14

27
17-20



62
390 MAJ Kacper (2004 #45545 LO 8698)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
39
314
21
21-24

15
25-28

26
19-20



62
391 MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
18
454
24
17-24
27
E
24
17-24
27
E
8
41-48



62
392 MĘTEL Karol (2005 #47125 LO 5088)
LKS MEWA Resko (ZPM)
25
388






61
5-6

61
393 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)

13
25-32

24
17-24

24
17-24



61
394 ZIĘTARA Hubert (2006 #40805 LO 3116)
AKS Mikołów (ŚLS)
39
314
24
17-24

13
25-32

24
17-24



61
395 SZEWCZYK Hubert (2005 #44864 LO 5929)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
35
335
13
25-32
16
E
13
25-32

13
25-32

31
17-24

60
396 DENIS Kamil (2004 #47095 LO 3130)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)
32
364
25
20

35
13-14





60
397 LOŃSKI Michał (2004 #43343 LO 4099)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
59
236
33
13-16

27
17-20





60
398 ŻWAWIAK Jakub (2004 #47540 LO 1536)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
14
491
9
33-40

15
25-28

9
33-40

35
17-20

59
399 SZŁAPA Maksym (2006 #41781 LO 9832)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
63
230


21
21-24

38
11-12



59
400 LIEBNER Michał (2007 #48987 LO 3441)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



24
17-24

35
14



59
401 MAJCHRZAK Michał (2004 #49980 LO 6931)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

27
19

32
15-16





59
402 TARCZYŃSKI Dawid (2004 #49836 LO 5913)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)

9
33-40





49
10-13

58
403 ZAWALICH Krystian (2004 #50267 LO 8595)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)





13
25-32

45
13-14

58
404 CESARZ Oliwier (2004 #48631 LO 3592)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12
517
8
33-48
11
E
13
25-32
16
E
7
49-64

31
17-24

58
405 TYMEK Stanisław (2005 #49478 LO 3131)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)

31
16

27
17-20





58
406 KOZAK Kamil (2004 #50691 LO 10018)
MTS Kwidzyn (POM)



16
26

9
33

32
20

57
407 MASSALSKI Mikołaj (2004 #42076 LO 4777)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
52
262
8
33-48

13
25-32

21
21-24

23
21-28

57
408 BUZUN Jakub (2004 #49000 LO 6126)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
33
350
33
13-16



24
17-24



57
409 PIETRZAK Jakub (2004 #48548 LO 6526)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
7
587
27
17-20

15
25-28

15
25-28



57
410 KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 6577)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

24
17-24

33
13-16





57
411 DIETRICH Aleksander (2004 #47885 LO 5920)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
45
293
13
25-32
16
E
8
41-48

9
33-40

31
17-24

56
412 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
26
386
13
25-32

24
17-24

19
GPP



56
413 JAWORSKI Jeremi (2005 #43165 LO 10208)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
34
348
8
41-48
11
E
13
25-32

9
33-40

31
17-24

55
414 KOS Kamil (2007 #41772 LO 2868)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32

21
21-24

21
21-24



55
415 PIĘKOSZ Jakub (2004 #48121 LO 1086)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)

7
49-56

24
17-24

13
25-32

17
25-32

54
416 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
303




54
3



54
417 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)



24
17-24

30
17



54
418 ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 1199)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
28
378


33
13-16

21
21-24



54
419 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

27
17-20

27
17-20





54
420 KOTKOWSKI Miłosz (2005 #44984 LO 4332)
LKS Koluszki (ŁDZ)
34
346
33
13-16

21
21-24





54
421 MIKULSKI Kacper (2005 #45769 LO 3498)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
18
454
33
13-16

21
21-24





54
422 SKWAREK Krystian (2004 #37538 LO 1266)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
146
69
11
29-32





42
14-16

53
423 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
25
387

3
E

3
E
44
8
47
E


53
424 SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
14
487
8
33-48

21
21-24

21
21-24
24
E


53
425 LADWINIEC Julian (2004 #49750 LO 5191)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

9
33-40





43
13-16

52
426 CHAMERA Szymon (2004 #36405 LO 3107)
AKS Mikołów (ŚLS)
39
314
13
25-32



8
33-48

31
17-24

52
427 SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
44
297


52
4





52
428 PAWŁOWSKI Dominik (2004 #49481 LO 3134)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)

20
23

32
15-16





52
429 TROJANOWSKI Dawid (2004 #38940 LO 5674)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
137
87
52
4







52
430 RUSZEL Tymoteusz (2004 #36693 LO 7070)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
75
197
21
21-24



11
29-32

19
25-28

51
431 TYMOSZ Adrian (2005 #49722 LO 4972)
KS STELLA Gniezno (WLP)

15
25-28

9
33-40

27
17-20



51
432 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 4209)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
14
487
13
25-32
16
E
24
17-24
27
E
8
33-48



51
433 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

24
17-24

24
17-24


3
E


51
434 LUTOSTAŃSKI Tomasz (2005 #41737 LO 3594)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
8
533
8
33-48
11
E
8
33-48

8
33-48

31
17-24

50
435 OLEJNIK Tomasz (2005 #42939 LO 6902)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
8
549
15
25-28

8
41-48

8
41-48

27
21-24

50
436 CZENDLIK Wojciech (2007 #45300 LO 5104)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
16
462
13
25-32

24
17-24

13
25-32



50
437 NOWAK Dawid (2004 #48123 LO 1085)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)

8
41-48

9
33-40

8
41-48

31
17-24

48
438 POZNAŃSKI Wiktor (2005 #46711 LO 7092)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)



15
25-28

33
13-16



48
439 POLOCZEK Mateusz (2007 #45780 LO 4726)
OKS Olesno (OPO)



21
21-24

27
17-20



48