Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
419
2

140
3-4

170
1

170
1


480
2 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
515
1

155
2

155
2

155
2


465
3 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
365
3

170
1

140
3-4

121
6


431
4 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
345
4

108
9

123
5

140
3-4


371
5 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
193
38

106
10

121
6

140
3-4


367
6 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
316
5

117
8

108
9

117
8


342
7 SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
209
25

94
14

119
7

123
5


336
8 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
155
62
57
2
68
41-48
60
1
140
3-4

108
9


316
9 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
242
11

123
5

117
8

76
21-24


316
10 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
209
24

121
6

74
25-32

119
7


314
11 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
180
43
60
1
140
3-4

80
19

78
20


298
12 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
276
7

119
7

86
17

90
16


295
13 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
115
116
60
1
82
18

106
10

104
11


292
14 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
209
23

86
17

96
13

106
10


288
15 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
226
16

96
13

104
11

86
17


286
16 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
290
6

104
11

82
18

96
13


282
17 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
210
22

74
25-32

102
12

94
14


270
18 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
225
18

102
12

74
25-32

82
18


258
19 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
254
10

76
21-24

76
21-24

102
12


254
20 SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
226
17

90
16

76
21-24

74
25-32


240
21 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
157
60
57
2
78
20

90
16

70
33-40


238
22 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
260
9

70
33-40
60
1
74
25-32

92
15


236
23 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
232
13

92
15

74
25-32

65
49-56


231
24 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
260
8

76
21-24

78
20

74
25-32


228
25 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
236
12

80
19

74
25-32

74
25-32


228
26 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
195
35
54
3
70
33-40
57
2
92
15

65
49-56


227
27 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
199
32

70
33-40
45
7-8
74
25-32

76
21-24


220
28 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
193
36
60
1
74
25-32

68
41-48
60
1
76
21-24


218
29 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
215
20

70
33-40
60
1
74
25-32

74
25-32


218
30 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
199
33
52
4
74
25-32
30
17
70
33-40

74
25-32


218
31 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
201
29

65
49-56
57
2
70
33-40
54
3
80
19


215
32 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
228
15

68
41-48
60
1
70
33-40
53
3-4
76
21-24


214
33 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
118
113
47
5-8
50
E
54
3
94
14

70
33-40


214
34 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
55
255
52
4
68
41-48
60
1
70
33-40
47
5-8
74
25-32


212
35 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
98
148
57
2
76
21-24

65
49-56
57
2
70
33-40


211
36 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
159
58
54
3
74
25-32

68
41-48
57
2
68
41-48


210
37 PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
220
19

74
25-32

68
41-48
57
2
68
41-48


210
38 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
112
120
33
13-16
74
25-32

70
33-40

65
49-56


209
39 KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 6077)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
134
90
57
2
70
33-40
42
9
70
33-40
60
1
68
41-48


208
40 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
176
44
60
1
65
49-56
60
1
70
33-40
60
1
70
33-40


205
41 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
148
68
60
1
65
49-56
60
1
70
33-40
60
1
70
33-40


205
42 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
208
26

68
41-48
60
1
65
49-56
60
1
70
33-40


203
43 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
108
125
57
2
63
57-64
50
5
63
57-64
50
5
74
25-32


200
44 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
83
179
49
5-6
65
49-56
60
1
65
49-56
46
7
70
33-40


200
45 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
232
14

74
25-32

65
49-56
57
2
60
E


199
46 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
201
30

68
41-48
60
PL

60
1
70
33-40


198
47 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
154
64
54
3
63
57-64
57
2
60
E
50
5
74
25-32


197
48 NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
140
82
60
1
63
57-64
54
3
68
41-48
57
2
65
49-56


196
49 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 6132)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
204
27

68
41-48
60
1
68
41-48
60
1



196
50 KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 848)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
210
21

74
25-32

65
49-56
57
2



196
51 SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
139
83
60
1
68
41-48
57
2
63
57-64
54
3
63
57-64


194
52 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 2529)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
157
59
60
1
70
33-40
57
2
60
E
60
1
63
57-64


193
53 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO 1606)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
49
269
57
2
60
E
50
5
76
21-24
57
2



193
54 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
138
85
54
3
70
33-40
60
1
65
49-56
57
2



192
55 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
145
72
60
1
63
57-64
57
2
60
E
50
5
68
41-48


191
56 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
163
54
60
1
65
49-56
54
3
57
E
60
1
68
41-48


190
57 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)

54
3
63
57-64
60
1
63
57-64
60
1
63
57-64


189
58 DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
107
128
45
7-8
48
E
54
3
68
41-48
52
4
68
41-48


184
59 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
141
79
54
3

60
1
65
49-56
60
1
65
49-56


184
60 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
98
147
57
2
60
E
54
3

57
2
68
41-48


182
61 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

60
1
65
49-56
52
4

60
1
65
49-56


182
62 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
176
45
60
1
68
41-48
57
2
60
E
54
3



182
63 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
168
47
60
1
63
57-64
54
3
57
E
57
2
60
E


180
64 PAWŁOWSKI Rafał (2005 #40203 LO 2959)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

57
2

60
1

60
1



177
65 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
196
34
57
2
60
E
57
2
63
57-64
54
3



177
66 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
200
31

65
49-56
52
4
55
E
53
3-4
56
E


176
67 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
142
76
47
5-8

54
3
76
21-24
52
4



175
68 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
54
258
52
4
55
E
57
2
68
41-48
49
5-6
52
E


175
69 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
189
40
33
13-16
70
33-40
52
4
55
E
47
5-8
50
E


175
70 ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
49
272
54
3
57
E
57
2
60
E
54
3
57
E


174
71 MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 7130)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
94
155
60
1

60
1

54
3



174
72 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 6054)
MTS Kwidzyn (POM)
159
57
57
2
63
57-64
57
2
60
E
50
5



173
73 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
106
130
54
3

54
3

54
3
63
57-64


171
74 GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
94
156
60
1

54
3

57
2



171
75 GIEREŁO Mikołaj (2005 #39207 LO 5677)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
81
180
40
9-12
43
E
47
5-8
63
57-64
52
4
63
57-64


169
76 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
132
96
57
2

54
3

57
2



168
77 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
132
95
48
6
51
E
57
2
63
57-64
54
3



168
78 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 3761)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
167
51
54
3

52
4

60
1



166
79 PLIS Jan (2005 #45968 LO 6550)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
146
70
52
4
55
E
52
4
55
E
52
4
55
E


165
80 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 2530)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
140
80
47
5-8
50
E
47
5-8
65
49-56
47
5-8
50
E


165
81 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
121
109
52
4
55
E
52
4
55
E
54
3



164
82 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 4560)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
167
48
57
2
60
E
52
4

52
4



164
83 KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)

57
2
60
E
52
4

52
4



164
84 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 3243)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
113
118
46
7
65
49-56
52
4
55
E
44
8



164
85 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
76
194
52
4

48
6

60
1
63
57-64


163
86 ZAWACKI Jacek (2005 #42001 LO 6410)
LKS PIAST Łasin (KPM)
138
86
54
3

57
2

52
4



163
87 MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
161
55
50
5

54
3

57
2



161
88 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
40
308
57
2

50
5

54
3



161
89 MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 6970)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
142
75
50
5
53
E
54
3
57
E
48
6
51
E


161
90 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
167
50
50
5

50
5

57
2



157
91 ADAMCZYK Mikołaj (2005 #42782 LO 3588)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
130
100
54
3
57
E
40
9-12
43
E
54
3
57
E


157
92 KWIATKOWSKI Wiktor (2004 #39862 LO 1781)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
151
66
50
5

57
2

50
5



157
93 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 6134)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
85
173
57
2
60
E
41
9-10
44
E
49
5-6
52
E


156
94 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 579)
KS Mysław (ŚLS)
126
105
45
7-8
48
E
40
9-12
63
57-64
45
7-8



156
95 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
95
154
41
9-10

48
6

44
8
65
49-56


154
96 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
72
205
45
7-8

49
5-6
52
E
57
2



154
97 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
46
291
50
5

52
4

52
4



154
98 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
46
291
54
3
57
E
46
7
49
E
48
6



154
99 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
166
53
60
1
63
57-64
48
6

40
9-12
43
E


154
100 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
35
337
49
5-6
52
E
33
13-16
36
E
60
1
65
49-56


153
101 DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO 2507)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
138
84
49
5-6
52
E
46
7

54
3



152
102 ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

52
4

48
6

52
4



152
103 MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
184
42
49
5-6

49
5-6

50
5
53
E


151
104 STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
107
127
53
3-4

52
4

46
7



151
105 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
186
41
54
3
57
E
54
3

40
9-12



151
106 SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7679)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
85
171
47
5-8

33
13-16
68
41-48
33
13-16
36
E


151
107 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 5245)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
113
118
52
4
55
E
40
9-12

52
4
55
E


150
108 KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 7958)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
192
39
40
9-12
76
21-24

74
25-32




150
109 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
171
46
48
6

50
5

50
5



148
110 STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
69
212
47
5-8

47
5-8
50
E
47
5-8
50
E


147
111 BAZIAK Hubert (2006 #42420 LO 4152)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
63
229
47
5-8

50
5

49
5-6



146
112 OSZMANIEC Paweł (2004 #42867 LO 765)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
104
133
49
5-6

49
5-6

45
7-8
48
E


146
113 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
126
104
49
5-6

54
3

42
9



145
114 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
106
129
44
8

46
7

54
3



144
115 SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
100
140
47
5-8
50
E
44
8
47
E
44
8
47
E


144
116 POLAŃCZYK Jakub (2005 #44176 LO 7135)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
38
320
48
6

50
5

46
7



144
117 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
202
49
5-6

52
4

40
9-12
43
E


144
118 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
130
99
47
5-8

46
7

50
5



143
119 TKACZYK Bartosz (2004 #40993 LO 5279)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
140
81
45
7-8

49
5-6

49
5-6



143
120 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
45
295
47
5-8

48
6

48
6



143
121 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
90
164
50
5
53
E
44
8
47
E
40
9-12
43
E


143
122 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)

44
8

46
7

52
4



142
123 NOWY Szymon (2004 #39268 LO 829)
LUKS Gryfice (ZPM)
143
74
46
7

48
6

48
6



142
124 BŁASZCZYK Brajan (2005 #37933 LO 4063)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
99
145
52
4

44
8

46
7



142
125 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 4881)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
65
224
40
9-12

50
5
53
E
48
6



141
126 GALA Dawid (2005 #44824 LO 2216)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
67
222
33
13-16
36
E
46
7
49
E
52
4
55
E


140
127 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
93
159
48
6

40
9-12

52
4



140
128 TYTOŃ Tadeusz (2006 #44233 LO 2257)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
86
169
50
5

46
7

44
8



140
129 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
15
482
41
9-10

50
5

48
6



139
130 MĄDRY Michał (2005 #41577 LO 1256)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
38
319
46
7

48
6

44
8



138
131 MALINOWSKI Mikołaj (2004 #37511 LO 5401)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
90
162
49
5-6

45
7-8

44
8



138
132 WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
93
157
40
9-12
43
E
52
4
55
E
40
9-12



138
133 KOWALKOWSKI Maciej (2004 #40548 LO 4908)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
144
73
54
3
57
E
54
3
57
E
24
17-24



138
134 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
81
181
41
9-10

44
8
47
E
46
7
49
E


137
135 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 5987)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
35
335
40
9-12
43
E
48
6

46
7



137
136 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
134
89
52
4

45
7-8

40
9-12



137
137 KOZIKOWSKI Filip (2004 #46689 LO 2118)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
145
71
48
6

42
9

46
7



136
138 OGON Rafał (2004 #45310 LO 3389)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
125
106
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
52
4
55
E


134
139 POLESZAK Kacper (2004 #48617 LO 4499)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
55
253
40
9-12

45
7-8

49
5-6



134
140 PEIKOWSKI Fabian (2005 #37764 LO 6977)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
93
158
46
7

42
9

46
7



134
141 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
113
117
45
7-8

40
9-12

48
6



133
142 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
134
88
40
9-12

45
7-8

45
7-8
48
E


133
143 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
64
225
49
5-6

38
11-12

45
7-8



132
144 PRUSZKOWSKI Jakub (2004 #46865 LO 2053)
LZS Zakrzów (OPO)
83
177
52
4

40
9-12

40
9-12



132
145 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
103
135
44
8

46
7

41
9-10



131
146 KUREK Jakub (2005 #46515 LO 2353)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
35
339
39
11

44
8

44
8



127
147 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
97
150
40
9-12

42
9
45
E
42
9



127
148 SMELA Borys (2005 #42158 LO 7979)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
103
136
48
6

41
9-10

38
11-12



127
149 MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 8077)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
55
254
33
13-16

33
13-16
36
E
54
3
57
E


126
150 ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 9102)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

40
9-12

33
15

49
5-6
52
E


125
151 KRZYŻANOWSKI Dominik (2005 #42748 LO 3311)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
130
98
41
10

36
13

48
6



125
152 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
104
134
47
5-8

45
7-8

33
13-16



125
153 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
85
174
42
9

44
8

38
12



124
154 GLURA Ignacy (2004 #42154 LO 9726)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
99
142
38
11-12

44
8

41
9-10



123
155 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)

40
9-12
43
E
40
9-12

40
9-12



123
156 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

40
9-12

48
6

35
14



123
157 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

54
3



40
9-12
68
41-48


122
158 PIENTKA Rafał (2005 #40618 LO 3392)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
110
122
40
9-12
43
E
49
5-6
52
E
24
17-24
27
E


122
159 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
99
144
24
17-24

45
7-8
48
E
49
5-6



121
160 RUCIŃSKI Mikołaj (2005 #46746 LO 7681)
PMDK Miastko (POM)

36
13

41
10

44
8



121
161 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
166
52
57
2

52
4

12
29



121
162 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
88
166
24
17-24

41
9-10

52
4
55
E


120
163 NOWAK Paweł (2004 #38159 LO 849)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
128
101
45
7-8

31
16

44
8



120
164 DIKMAJER Filip (2005 #46295 LO 2114)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
35
339
38
12

46
7

36
13



120
165 BURAKOWSKI Mateusz (2005 #46049 LO 4771)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
34
342
40
9-12
43
E
27
17-20
30
E
40
9-12
43
E


116
166 MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
13
498
33
13-16

41
9-10

42
9



116
167 WIŚNIEWSKI Michał (2004 #38860 LO 303)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
56
252
33
13-16
36
E
47
5-8

33
13-16



116
168 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
11
518
27
17-20

40
9-12

48
6



115
169 ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
141
77
46
7
49
E
60
1
63
57-64

3
E


115
170 BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)
204
28


57
2

57
2



114
171 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7127)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

35
14

38
11-12

41
9-10



114
172 GRABARSKI Wojciech (2004 #38627 LO 8075)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
133
92
40
9-12

40
9-12

33
13-16



113
173 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
70
210
40
9-12

40
9-12

33
13-16



113
174 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
33
350
47
5-8

33
13-16

33
13-16



113
175 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
24
408
24
17-24
27
E
38
11-12
41
E
41
10
44
E


112
176 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
28
377
33
13-16

38
11-12

41
10



112
177 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
80
186
40
9-12

33
13-16

39
11



112
178 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
41
302
33
13-16

40
9-12
43
E
33
13-16
36
E


112
179 MROCZKOWSKI Dawid (2004 #45635 LO 6048)
MTS Kwidzyn (POM)
111
121
41
10

38
12

33
13-16



112
180 KABUT Mateusz (2004 #38078 LO 4300)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
133
91
49
5-6
52
E
24
17-24
27
E
33
13-16



112
181 CZOSSEK Wiktor (2005 #47678 LO 4263)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
33
350
33
13-16

40
9-12

38
12



111
182 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)

50
5
53
E
50
5
53
E

3
E


109
183 SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
48
276


57
2

50
5



107
184 GRABARSKI Szymon (2004 #38626 LO 8074)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
116
114
27
17-20

40
9-12

40
9-12



107
185 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
57
246
44
8

39
11

24
17-24



107
186 BUTKO Lucjan (2004 #44877 LO 280)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
37
323
33
15

35
14

38
11-12



106
187 MRUGAŁA Bartłomiej (2005 #46723 LO 4912)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
21
439
33
13-16
36
E
40
9-12
43
E
24
17-24
27
E


106
188 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6715)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
33
356
24
17-24
27
E
24
17-24
27
E
48
6
51
E


105
189 SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
57
245
31
16

36
13

38
11-12



105
190 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
32
363
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
33
13-16



105
191 DZIADAK Oliwier (2005 #43201 LO 4443)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
120
111
46
7

48
6

11
30



105
192 MAKUTYNOWICZ Jakub (2004 #49979 LO 6930)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

28
18

35
13-14

41
9-10



104
193 POSTLEP Filip (2005 #46616 LO 9051)
UKS ATS Białystok (PDL)
72
206
45
7-8

23
21-22

33
13-16
36
E


104
194 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
24
390
33
13-16

38
11-12

33
13-16



104
195 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
81
183
40
9-12

32
15-16

32
15-16



104
196 JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 10459)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
40
306
27
17-20
30
E
27
17-20
30
E
40
9-12
43
E


103
197 BOEHLKE Ignacy (2005 #46703 LO 6932)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

38
12

27
17-20

38
11-12



103
198 KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 1546)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
155
61
52
4



50
5



102
199 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
99
143
52
4



50
5



102
200 POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)



54
3
57
E
45
7-8



102
201 RYGLICKI Mikołaj (2004 #46712 LO 7408)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
68
214
40
9-12

27
17-20

35
13-14



102
202 KULIG Tomasz (2004 #46847 LO 8951)
UKS MOS Opole (OPO)
24
408
40
9-12

40
9-12

21
21-24



101
203 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
18
458
27
17-20

33
13-16

40
9-12



100
204 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
42
300
30
17

35
13-14

35
13-14



100
205 ZBYLUT Patryk (2005 #42252 LO 1506)
MOSIR Tuchów (MŁP)

40
9-12
43
E
24
17-24

33
13-16



100
206 KRECZMER Oliwier (2005 #44952 LO 1075)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
24
408
33
13-16

40
9-12

27
17-20



100
207 PAKUŁA Damian (2004 #46400 LO 2729)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
59
238
40
9-12

33
13-16

27
17-20



100
208 ADAMUS Kacper (2005 #48564 LO 8952)
UKS MOS Opole (OPO)
49
269
40
9-12

33
13-16

27
17-20



100
209 SKOCZ Mateusz (2004 #42783 LO 45)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
56
249
33
13-16
36
E
40
9-12

24
17-24



100
210 ROZTOCKI Jakub (2006 #46599 LO 4518)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
8
549
40
9-12

45
7-8

15
25-28



100
211 WERNICKI Maciej (2005 #44580 LO 1533)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
8
562
32
15-16

32
15-16

35
13-14



99
212 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 3362)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
54
259
33
13-16

33
15

33
15



99
213 ŻABIŃSKI Piotr (2005 #45597 LO 699)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
11
520
33
13-16

26
19-20

39
11



98
214 KWIATKOWSKI Konrad (2004 #41639 LO 8697)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
95
153
33
13-16

27
17-20

38
12



98
215 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
50
268
24
17-24

41
9-10

33
GPP



98
216 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
204
45
7-8

50
5


3
E


98
217 BAGIŃSKI Michał (2005 #39927 LO 2681)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)



48
6

49
5-6



97
218 CZEKAŃSKI Paweł (2005 #44837 LO 2149)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

33
13-16

28
18

36
13



97
219 GRZYWNA Szymon (2005 #42884 LO 7204)
SMS Włodawa (LLS)
47
286
40
9-12

24
17-24

33
13-16



97
220 NAPLOCHA Adrian (2005 #43418 LO 2829)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)

38
11-12

38
11-12

21
21-24



97
221 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
9
522
24
17-24
27
E
33
13-16
36
E
33
13-16



96
222 MIĘKINA Hubert (2005 #45734 LO 3235)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

44
8
47
E
24
17-24

24
17-24



95
223 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
48
274


52
4

42
9



94
224 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
99
145
53
3-4



41
10



94
225 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
24
390
27
17-20

27
17-20

40
9-12



94
226 GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
37
325
24
17-24
27
E
24
17-24
27
E
40
9-12



94
227 GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
67
221
40
9-12

27
17-20

27
17-20



94
228 LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
116
115
41
9-10

38
11-12

15
25-28



94
229 KRZEBIETKE Kacper (2005 #40466 LO 9182)
UKS REMUS Miechucino (POM)
7
596
27
17-20

33
15

33
13-16



93
230 KWIATKOWSKI Kacper (2004 #42165 LO 4909)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
76
191
24
17-24
27
E
33
13-16

33
13-16



93
231 OTTE Marcin (2005 #43591 LO 1076)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
40
308
33
13-16

27
17-20

33
13-16



93
232 KACZAN Stanisław (2004 #39666 LO 3642)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
132
94
44
8
47
E
46
7





93
233 PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
80
187
52
4

41
9-10





93
234 ZAWADZKI Michał (2004 #50689 LO 10016)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)



44
8

48
6



92
235 KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1880)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

33
13-16

35
13-14

24
21



92
236 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
56
251
24
17-24

24
17-24
27
E
40
9-12



91
237 GAŁECKI Patryk (2005 #44135 LO 6128)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
57
246
33
13-16

31
16

24
17-24
27
E


91
238 STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
32
365
24
17-24
27
E
40
9-12

24
17-24



91
239 BIAŁKA Marcin (2006 #44781 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)

24
17-24

33
13-16

33
13-16



90
240 MALINOWSKI Mateusz (2004 #49832 LO 5856)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

33
13-16

24
17-24

33
15



90
241 KOWALCZYK Marcin (2005 #48081 LO 5353)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
23
423
33
13-16

33
13-16

24
17-24



90
242 BOHN Krzysztof (2005 #43021 LO 6606)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
38
320
48
6



41
10



89
243 PODWYSZYŃSKI Bartosz (2006 #50242 LO 8482)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

13
25-32

38
12

38
12



89
244 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

24
17-24

29
17-18

33
13-16
36
E


89
245 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
23
426
13
25-32
16
E
40
9-12
43
E
27
17-20
30
E


89
246 WRZEŚNIAK Tomasz (2005 #42183 LO 2945)
KS SPIN Częstochowa (ŚLS)
124
108
40
9-12
43
E
40
9-12
43
E

3
E


89
247 PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
86
170
39
11

50
5





89
248 KOPECKI Radosław (2004 #36232 LO 6045)
MTS Kwidzyn (POM)
159
56
42
9

44
8
47
E




89
249 RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
58
240
15
25-28

33
13-16

40
9-12



88
250 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
18
454
35
13-14

21
21-24

32
15-16



88
251 GOŚCINIAK Krzysztof (2005 #40181 LO 7048)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
97
149


41
9-10

46
7



87
252 BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)



48
6

39
11



87
253 ZAWADA Radosław (2005 #45974 LO 5821)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
37
325
27
17-20

38
12

22
22



87
254 KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 5981)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
120
110
40
9-12
43
E


40
9-12
43
E


86
255 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

33
13-16

24
17-24

29
GPP



86
256 WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
8
533
13
25-32
16
E
33
13-16
36
E
33
13-16



85
257 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 3432)
KS STELLA Gniezno (WLP)
27
382
26
19-20

32
15-16

27
17-20



85
258 ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 6267)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
149
67
40
9-12

45
7-8





85
259 KMIEĆ Stanisław (2004 #39401 LO 7385)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
96
152
44
8

41
10





85
260 GOŁASZEWSKI Jakub (2004 #50094 LO 7569)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

45
7-8

40
9-12





85
261 WEIKUM Kacper (2006 #39068 LO 10461)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
21
440
21
21-24
24
E
27
17-20

33
13-16



84
262 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
448
40
9-12

13
25-32

31
16



84
263 PIESZCZEK Mikołaj (2004 #45835 LO 5926)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

24
17-24
27
E
33
13-16

24
17-24



84
264 ROJEK Dominik (2005 #42358 LO 300)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
34
345
27
17-20
30
E
33
13-16

21
21-24



84
265 WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
57
248
27
17-20

27
17-20

29
17-18



83
266 CIEMPIEL Marcel (2005 #40604 LO 6565)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
24
415
45
7-8

38
11-12





83
267 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
15
474
27
17-20

31
16

24
17-24



82
268 HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

40
9-12



41
10



81
269 PIOTROWSKI Dawid (2004 #45525 LO 6973)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
59
239
24
17-24

24
17-24

33
13-16



81
270 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
51
267
33
13-16

21
21-24

27
17-20



81
271 CHRZEŚCIAN Adrian (2004 #48080 LO 7091)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
75
196
33
13-16

24
17-24

24
17-24



81
272 SŁOWIK Marcin (2004 #41748 LO 3831)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
8
533
33
13-16

24
17-24

24
17-24



81
273 MICHNIACKI Franciszek (2005 #45005 LO 2068)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
57
243
40
9-12

41
10





81
274 JENDRYASZEK Marek (2005 #43255 LO 3551)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
89
165
40
9-12



40
9-12



80
275 MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)



49
5-6

31
16



80
276 BUDA Maksymilian (2005 #48626 LO 79)
ZKS Zielona Góra (LBU)



35
14

42
9



77
277 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
81
182
24
17-24

29
17-18

24
17-24



77
278 KRÓL Kamil (2005 #45031 LO 3431)
KS STELLA Gniezno (WLP)
29
374
35
13-14

27
17-20

15
25-28



77
279 SOBCZAK Kacper (2005 #40099 LO 1260)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
7
596
9
33-40

27
17-20

40
9-12



76
280 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
48
277
13
25-32
16
E
33
13-16
36
E
24
17-24



76
281 OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
24
403
33
13-16
36
E
13
25-32
16
E
21
21-24
24
E


76
282 STANDO Jan (2005 #43624 LO 4643)
LKTS Luboń (WLP)
46
289
28
18

27
17-20

21
21-24



76
283 KĘSIK Gracjan (2006 #47144 LO 4691)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

13
25-32

24
17-24

38
11-12



75
284 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
20
451
21
21-24

27
17-20

27
17-20



75
285 KOZIOROWICZ Michał (2004 #45739 LO 2120)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



30
17

44
8



74
286 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)



39
11

35
13-14



74
287 ZROL Mikołaj (2004 #44074 LO 4648)
LKTS Luboń (WLP)
67
220
26
19-20

21
21-24

27
17-20



74
288 STOBIERSKI Filip (2004 #41447 LO 7281)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
167
49
47
5-8



27
17-20



74
289 NOSAL Mateusz (2004 #45675 LO 7109)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
109
123
33
13-16

41
10





74
290 KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

35
14

39
11





74
291 BOGDANOWICZ Mateusz (2005 #42147 LO 8973)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

36
13

38
12





74
292 GOLONKA Filip (2006 #42140 LO 4747)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
22
438
33
13-16



40
9-12



73
293 SZANDAROWSKI Michał (2005 #43812 LO 4159)
AZS PWSZ Nysa (OPO)

33
13-16



40
9-12



73
294 PALUSZKIEWICZ Jakub (2004 #42012 LO 5051)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
124
107
40
9-12

33
13-16





73
295 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
24
390
40
9-12

33
13-16





73
296 DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

36
13



36
13



72
297 DONDERA Patryk (2005 #48888 LO 8401)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

24
17-24

35
14

13
25-32



72
298 KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
68
218


33
13-16

38
11-12



71
  KONDRACKI Błażej (2007 #48732 LO 2953)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



33
13-16

38
11-12



71
300 PUCZYŃSKI Jakub (2004 #38574 LO 4844)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
92
160
38
12



33
13-16



71
301 ŚMIAŁKOWSKI Krystian (2005 #45800 LO 7136)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

33
15

38
11-12





71
302 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
303
24
17-24



46
7



70
303 PUHACEWICZ Maciej (2005 #48264 LO 8399)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

13
25-32

17
25

40
9-12



70
304 MARCINKOWSKI Olaf (2005 #42000 LO 6690)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
37
328
24
17-24

13
25-32

33
13-16



70
305 MARCINIAK Mateusz (2005 #45280 LO 1061)
UKS SMECZ Konin (WLP)
56
250
32
15-16

27
17-20

11
29-32



70
306 BEDNAREK Bartosz (2004 #49870 LO 6247)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)

9
33-38

21
21-24

39
11



69
307 DRYGULSKI Antoni (2005 #49759 LO 5241)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

33
13-16



36
13



69
308 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
48
277
24
17-24
27
E


40
9-12



67
309 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
40
305
7
49-56

27
17-20

33
13-16



67
310 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)



40
9-12

27
17-20



67
311 PAŃCZYK Adrian (2005 #45254 LO 393)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
13
498
24
17-24
27
E
13
25-32
16
E
24
17-24



67
312 MILNIKIEL Maksymilian (2004 #45950 LO 7405)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
84
176
21
21-24

27
17-20

19
23-24



67
313 KUZIO Maciej (2005 #44867 LO 7354)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
62
231
24
17-24
27
E
40
9-12





67
314 WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7570)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

24
17-24



42
9



66
315 PUDEŁKO Konrad (2005 #46293 LO 2119)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)



33
15

33
15



66
316 KALIŃSKI Karol (2005 #46070 LO 3046)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
46
288
24
17-24

21
21-24

21
21-24



66
317 RYBACKI Aleksander (2005 #45297 LO 4692)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
33
355
33
13-16

33
13-16





66
318 PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

33
13-16

33
13-16





66
319 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

24
17-24



41
10



65
320 MACIEJCZYK Paweł (2005 #45848 LO 2220)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
8
533
13
25-32
16
E
13
25-32
16
E
33
13-16



65
321 BORCUCH Dominik (2004 #45533 LO 3534)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
69
213


41
10

24
17-24



65
322 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
8
533
33
13-16

32
15-16





65
323 CESARZ Oskar (2005 #48066 LO 3591)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
21
440
24
17-24
27
E
7
49-64
10
E
24
17-24
27
E


64
324 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)

40
9-12



24
17-24



64
325 HAŁUBEK Krzysztof (2005 #43152 LO 2535)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
34
342
21
21-24

27
17-20

13
25-32
16
E


64
326 KAPELA Jan (2005 #38799 LO 9521)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
44
296
24
17-24

24
17-24
27
E
13
25-32



64
327 NIEMCÓW Fabian (2005 #39880 LO 8963)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

33
15

31
16





64
328 SKRZYPEK Tomasz (2005 #44751 LO 7451)
ATS Lublin (LLS)

40
9-12

24
17-24





64
329 RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
24
390
24
17-24

26
19-20

13
25-32



63
330 KWIATEK Radosław (2005 #48915 LO 7371)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



24
17-24

38
11-12



62
331 CEROŃ Jan (2006 #41657 LO 1652)
UKS Maków (ŁDZ)
34
346
21
21-24

8
41-46

33
13-16



62
332 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)



35
13-14

27
17-20



62
333 MAJ Kacper (2004 #45545 LO 8698)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
39
314
21
21-24

15
25-28

26
19-20



62
334 MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
18
454
24
17-24
27
E
24
17-24
27
E
8
41-48



62
335 ZAKRZEWSKI Bartosz (2004 #36912 LO 4489)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
99
141
24
17-24

38
11-12





62
336 PACIOREK Łukasz (2004 #49422 LO 2579)
KTS Wolbromek (DŚL)

27
17-20

35
13-14





62
337 RUDNICKI Filip (2005 #42359 LO 7920)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
16
470
13
25-32

21
21-24

27
17-20



61
338 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)

13
25-32

24
17-24

24
17-24



61
339 ZIĘTARA Hubert (2006 #40805 LO 3116)
AKS Mikołów (ŚLS)
39
314
24
17-24

13
25-32

24
17-24



61
340 WOLSKI Bartosz (2004 #44025 LO 7885)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
8
533
40
9-12

10
32-33

10
31-32



60
341 DENIS Kamil (2004 #47095 LO 3130)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)
32
364
25
20

35
13-14





60
342 KULICZKOWSKI Piotr (2004 #44387 LO 4118)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
40
308
27
17-20

33
13-16





60
343 LOŃSKI Michał (2004 #43343 LO 4099)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
59
236
33
13-16

27
17-20





60
344 SZŁAPA Maksym (2006 #41781 LO 9832)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
63
230


21
21-24

38
11-12



59
345 LIEBNER Michał (2007 #48987 LO 3441)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



24
17-24

35
14



59
346 MAJCHRZAK Michał (2004 #49980 LO 6931)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

27
19

32
15-16





59
347 TYMEK Stanisław (2005 #49478 LO 3131)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)

31
16

27
17-20





58
348 BUZUN Jakub (2004 #49000 LO 6126)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
33
350
33
13-16



24
17-24



57
349 PIETRZAK Jakub (2004 #48548 LO 6526)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
7
587
27
17-20

15
25-28

15
25-28



57
350 MARCHLEWSKI Maksymilian (2005 #47279 LO 2898)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

27
17-20

21
21-24

9
33-40



57
351 KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 6577)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

24
17-24

33
13-16





57
352 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
26
386
13
25-32

24
17-24

19
GPP



56
353 CZAJKOWSKI Mikołaj (2006 #48821 LO 6035)
MTS Kwidzyn (POM)
15
474
11
29-30

20
23

24
17-24



55
354 KOS Kamil (2007 #41772 LO 2868)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32

21
21-24

21
21-24



55
355 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
303




54
3



54
356 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)



24
17-24

30
17



54
357 ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 1199)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
28
378


33
13-16

21
21-24



54
358 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

27
17-20

27
17-20





54
359 KOTKOWSKI Miłosz (2005 #44984 LO 4332)
LKS Koluszki (ŁDZ)
34
346
33
13-16

21
21-24





54
360 MIKULSKI Kacper (2005 #45769 LO 3498)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
18
454
33
13-16

21
21-24





54
361 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
25
387

3
E

3
E
44
8
47
E


53
362 SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
14
487
8
33-48

21
21-24

21
21-24
24
E


53
363 SAŁĘGA Jakub (2005 #45329 LO 2512)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
8
562
24
17-24



28
18



52
364 SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
44
297


52
4





52
365 GERKE Mikołaj (2005 #50240 LO 8480)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

13
25-32

39
11





52
366 PAWŁOWSKI Dominik (2004 #49481 LO 3134)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)

20
23

32
15-16





52
367 TROJANOWSKI Dawid (2004 #38940 LO 5674)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
137
87
52
4







52
368 ANTKOWIAK Michał (2005 #44579 LO 4631)
LKTS Luboń (WLP)
24
401
8
41-48

11
29-32

32
15-16



51
369 TYMOSZ Adrian (2005 #49722 LO 4972)
KS STELLA Gniezno (WLP)

15
25-28

9
33-40

27
17-20



51
370 PEPLIŃSKI Piotr (2004 #41973 LO 4843)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
61
235
27
17-20



24
17-24



51
371 GRZESIUK Kajetan (2005 #38458 LO 2073)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
24
415
27
17-20



24
17-24



51
372 AMBROŻY Jan (2005 #45703 LO 8691)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
9
522
9
33-40

21
21-24

21
21-24



51
373 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 4209)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
14
487
13
25-32
16
E
24
17-24
27
E
8
33-48



51
374 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

24
17-24

24
17-24


3
E


51
375 KOTOWICZ Oliwier (2005 #49849 LO 6124)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



23
21-22

24
17-24
27
E


50
376 BIAŁY Marcin (2005 #45246 LO 4208)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
7
573
7
49-64
10
E
24
17-24
27
E
13
25-32



50
377 CZENDLIK Wojciech (2007 #45300 LO 5104)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
16
462
13
25-32

24
17-24

13
25-32



50
378 KROKOS Bartłomiej (2005 #47883 LO 5922)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
22
428
9
33-40
12
E
24
17-24

13
25-32



49
379 POZNAŃSKI Wiktor (2005 #46711 LO 7092)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)



15
25-28

33
13-16



48
380 POLOCZEK Mateusz (2007 #45780 LO 4726)
OKS Olesno (OPO)



21
21-24

27
17-20



48
381 ZAWADEWICZ Bartosz (2006 #39684 LO 7203)
SMS Włodawa (LLS)



24
17-24

24
17-24



48
382 GÓRALSKI Jan (2007 #47679 LO 4265)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
24
390
24
17-24

24
17-24





48
383 DYMACZ Michał (2004 #47164 LO 8197)
LKS Gorzyce Małe (WLP)
36
333
9
33-40



38
11-12



47
384 SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 2513)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)



21
21-24

26
19-20



47
385 DREWNIK Dominik (2004 #42872 LO 2532)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
57
242
13
25-32

21
21-24

13
25-32



47
386 KRAKOWIAK Miłosz (2006 #49589 LO 3949)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)





46
7



46
387 PETRYNOWSKI Dawid (2004 #44372 LO 6693)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
70
209


13
25-32

33
13-16



46
388 RUS Maksymilian (2005 #38798 LO 3829)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
34
348
13
25-32



33
13-16



46
389 CZERWIŃSKI Bartosz (2005 #48675 LO 5201)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

9
33-40

13
25-32

24
17-24



46
  PETRYNOWSKI Wiktor (2005 #44373 LO 6694)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

9
33-40

13
25-32

24
17-24



46
391 STACHOWIAK Maksym (2004 #40558 LO 4486)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
91
161
13
25-32

33
13-16





46
392 MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

46
7







46
393 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 4495)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)





45
7-8



45
  MIKOŚ Mikołaj (2005 #44941 LO 3556)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
133
93




45
7-8



45
  OLCZYK Wojciech (2006 #46641 LO 2388)
LZS Żywocice (OPO)
49
269




45
7-8



45
396 CZENDLIK Kacper (2004 #45295 LO 5103)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
21
445
8
33-48

13
25-32

24
17-24



45
397 LEBODA Mikołaj (2006 #44411 LO 3042)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
51
266
24
17-24



21
21-24



45
398 WINCZURA Maksymilian (2005 #47617 LO 4466)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

24
17-24



21
21-24



45
399 CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4154)
AZS PWSZ Nysa (OPO)



45
7-8





45
400 GŁODOWSKI Wiktor (2005 #43738 LO 9183)
UKS REMUS Miechucino (POM)

21
21-24

24
21





45
401 NICIEJEWSKI Joachim (2006 #45806 LO 7133)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

24
21

21
21-24





45
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

24
17-24

21
21-24





45
403 PIĘKOSZ Jakub (2004 #48121 LO 1086)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)

7
49-56

24
17-24

13
25-32



44
404 STRĄCZEK Patryk (2004 #43018 LO 9951)
UKS SP Korzeniów (PKR)
27
380


44
8





44
405 DUPLAGA Kamil (2004 #50155 LO 7930)
ORŁY TEMIDY Domaradz (PKR)



13
25-32

30
17



43
406 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
22
431
11
29-32

11
29-31

21
21-24



43
407 BIERNACKI Piotr (2006 #42595 LO 7497)
PMDK Miastko (POM)
81
183




42
9



42
408 CHARZYŃSKI Jakub (2005 #46240 LO 6686)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

9
33-40

9
33-40

24
17-24



42
409 MASSALSKI Mikołaj (2004 #42076 LO 4777)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
52
262
8
33-48

13
25-32

21
21-24



42
410 CYBULSKI Szymon (2004 #45454 LO 4090)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
75
195
21
21-24



21
21-24



42
411 OBST Dominik (2006 #40537 LO 7065)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
7
596
21
21-24



21
21-24



42
412 SZEWCZYK Hubert (2005 #44864 LO 5929)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
35
335
13
25-32
16
E
13
25-32

13
25-32



42
413 KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 2955)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
68
215


42
9





42
414 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

42
9







42
415 MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 6639)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)





41
10



41
416 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 5132)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
53
260
11
29-32

15
25-28

15
25-28



41
417 LECHOWICZ Tomasz (2006 #45764 LO 6249)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
24
403
11
29-32

15
25-28

15
25-28



41
418 GAŁUSZKA Paweł (2005 #44037 LO 2217)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
8
562
9
33-40
12
E
13
25-32
16
E
13
25-32



41
419 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 10568)
niestow. woj. MAZ (MAZ)



33
13-16

8
33-48



41
420 ZIĘCINA Łukasz (2005 #47835 LO 8409)
SL SALOS Szczecin (ZPM)



41
9-10





41
421 STEPUK Filip (2005 #44177 LO 7137)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

41
10







41
422 CIESIELSKI Maciej (2008 #48766 LO 10264)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





40
9-12



40
  GÓRECKI Tomasz (2005 #50688 LO 10015)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





40
9-12



40
  KOMOROWICZ Jakub (2007 #51027 LO 10487)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)





40
9-12



40
  MICHTA Mateusz (2006 #49591 LO 3951)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)





40
9-12



40
426 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32

13
25-32

14
25-30



40
427 KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO 6046)
MTS Kwidzyn (POM)
15
474


27
19

13
25-32



40
428 TOMASZEWSKI Kamil (2005 #45226 LO 2815)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
22
436
13
25-32

13
25-32
16
E
8
33-48
11
E


40
429 STROJEK Karol (2004 #45735 LO 3241)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

7
49-56

24
17-24

9
33-40



40
430 PAPROTNY Jakub (2004 #42353 LO 4151)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)



40
9-12





40
431 BOJKE Paweł (2005 #50021 LO 7124)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

19
24

21
21-24





40
432 ŁOZIŃSKI Miłosz (2006 #43675 LO 3442)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
108
126
40
9-12







40
433 KOMAROWSKI Stanisław (2005 #49022 LO 9093)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

40
9-12







40
434 SZELIGA Karol (2005 #49829 LO 5823)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)

9
33-38

15
25-28

15
25-28



39
435 MUSIAŁ Mateusz (2005 #46903 LO 668)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

21
21-24

9
34-40

9
33-40



39
436 KUŁEK Dawid (2007 #43888 LO 3162)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
45
294
27
17-20

12
29





39
437 KAMOLA Dawid (2004 #40156 LO 6044)
MTS Kwidzyn (POM)
131
97
39
11







39
438 BARTNIK Kacper (2006 #46066 LO 3045)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
14
490
24
17-24



14
25-30



38
439 ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 2884)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

24
17-24



14
25-30



38
440 WOŁODŹKO Filip (2004 #43457 LO 1799)
KS GOTYK Toruń (KPM)
65
223
38
11-12







38
441 KUBIAK Mikołaj (2006 #42341 LO 6282)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

38
11-12