Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

Bez WMZ (brak wyników)
# Zawodnik Rkg 3 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
433
2

108
9

155
2

170
1

230
1
555
2 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
465
1

155
2

170
1

140
3-4
75
1
210
2
535
3 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
420
4

140
3-4

140
3-4

140
3-4

195
3-4
475
4 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
431
3

170
1

106
10

155
2
65
3-4
135
9-16
460
5 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
369
5

123
5

123
5

123
5
75
1
175
5-8
421
6 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
348
6

119
7

108
9

121
6
75
1
175
5-8
415
7 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
308
10

106
10

94
14

108
9
75
1
175
5-8
389
8 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
258
18
60
1
74
25-32

82
18

102
12
65
3-4
195
3-4
379
9 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
322
8

86
17

117
8

119
7
75
1
135
9-16
371
10 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
267
14

74
25-32

119
7

74
25-32
71
2
175
5-8
368
11 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
267
15

117
8

76
21-24

74
25-32
75
1
135
9-16
328
12 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)
297
12
60
1
70
33-40
60
1
121
6

106
10
65
3-4
100
25-32
327
13 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
327
7
50
5
140
3-4

70
33-40

117
8


327
14 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
262
17

96
13

74
25-32

92
15
75
1
135
9-16
323
15 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
256
19

92
15

74
25-32

90
16
71
2
135
9-16
317
16 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
314
9
53
3-4
104
11

140
3-4

70
33-40


314
17 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
242
20

68
41-48
54
3
104
11

70
33-40
71
2
135
9-16
309
18 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
308
11
60
1
102
12

102
12

104
11


308
19 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
293
13
60
1
121
6

90
16

82
18


293
20 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
264
16

82
18

96
13

86
17
71
2
110
17-24
292
21 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
226
26

70
33-40
60
1
80
19

76
21-24
75
1
135
9-16
291
22 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
220
31

78
20

68
41-48

74
25-32
59
5-8
135
9-16
287
23 PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
238
22

94
14

68
41-48

76
21-24
65
3-4
110
17-24
280
24 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
236
23

74
25-32

92
15

70
33-40
67
3
110
17-24
276
25 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
232
24

80
19

78
20

74
25-32
65
3-4
110
17-24
268
26 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
218
32

76
21-24

68
41-48
57
2
74
25-32
71
2
110
17-24
260
27 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
240
21

76
21-24

70
33-40

94
14
65
3-4
90
33-48
260
28 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
218
34

74
25-32

70
33-40

74
25-32
71
2
110
17-24
258
29 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
221
28
60
1
65
49-56
57
2
76
21-24
60
1
80
19
65
3-4
100
25-32
256
30 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
220
29
57
2
74
25-32

68
41-48

78
20
65
3-4
100
25-32
252
31 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
216
35

70
33-40
57
2
70
33-40
57
2
76
21-24
65
3-4
100
25-32
246
32 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
212
37
47
5-8
68
41-48
60
1
74
25-32
57
2
70
33-40
65
3-4
100
25-32
244
33 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
209
44
54
3
70
33-40
54
3
74
25-32

65
49-56
65
3-4
100
25-32
244
34 SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
209
42

76
21-24

65
49-56
57
2
68
41-48
62
5
100
25-32
244
35 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
210
38

70
33-40
60
1
70
33-40
60
1
70
33-40
62
5
100
25-32
240
36 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
218
33
47
5-8
68
41-48
60
1
76
21-24

74
25-32
71
2
90
33-48
240
37 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
191
53
57
2
63
57-64
57
2
65
49-56
54
3
63
57-64
75
1
110
17-24
238
38 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
210
39
47
5-8
68
41-48
57
2
74
25-32
60
1
68
41-48
59
5-8
90
33-48
232
39 GASZ Weronika (2005 #39114 LO 488)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
210
40
60
1
68
41-48
60
1
74
25-32
57
2
68
41-48

90
33-48
232
40 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
169
81
60
1
65
49-56
48
6
51
E
50
5
53
E
56
8
110
17-24
228
41 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
203
47
52
4
65
49-56
60
1
70
33-40
57
2
68
41-48

90
33-48
228
42 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
226
25
60
1

60
1
70
33-40
60
1
96
13


226
43 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
226
27
54
3
70
33-40
46
7
86
17

70
33-40


226
44 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
220
30

68
41-48
60
1
76
21-24

76
21-24


220
45 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
191
50

63
57-64
57
2
63
57-64
60
1
65
49-56
65
3-4
90
33-48
218
46 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
204
46

74
25-32

65
49-56
49
5-6
65
49-56
61
5-6
78
49-64
217
47 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
189
54

63
57-64
54
3
63
57-64
60
1
63
57-64
75
1
90
33-48
216
48 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
183
57
54
3
63
57-64
54
3
57
E
60
1
63
57-64
75
1
90
33-48
216
49 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
216
36
46
7
74
25-32

74
25-32

68
41-48


216
50 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
182
58
57
2
60
E
60
1
65
49-56
54
3
57
E
62
5
90
33-48
215
51 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
172
72
52
4
55
E
60
1
65
49-56
52
4

75
1
90
33-48
210
52 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
174
68
54
3

54
3
57
E
60
1
63
57-64
61
5-6
90
33-48
210
53 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
191
51
60
1

60
1
68
41-48
60
1
63
57-64
75
1
78
49-64
209
54 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
209
41
50
5
74
25-32

65
49-56
54
3
70
33-40


209
55 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
209
43
60
1
76
21-24

68
41-48
60
1
65
49-56


209
56 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
207
45
54
3
65
49-56
49
5-6
74
25-32
60
1
68
41-48


207
57 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
185
55
57
2
65
49-56
47
5-8
63
57-64
54
3
57
E
62
5
78
49-64
206
58 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
201
48
50
5
68
41-48
60
1
63
57-64
60
1
70
33-40


201
59 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
200
49
53
3-4
56
E
54
3
70
33-40
52
4
74
25-32


200
60 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
177
66
57
2
63
57-64
54
3
57
E
54
3
57
E

78
49-64
198
61 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 1302)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
181
59
49
5-6
65
49-56
52
4
68
41-48
45
7-8
48
E
65
3-4

198
62 NOWAK Ramona (2004 #41035 LO 6542)
UKS LIS Sierakowice (POM)
157
90
50
5

48
6
51
E
53
3-4
56
E

90
33-48
197
63 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
174
70
57
2

57
2
60
E
57
2

71
2
78
49-64
195
64 KORYZNA Klaudia (2004 #42749 LO 3300)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
180
61
60
1

60
1

60
1

75
1

195
65 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
154
97
52
4

52
4

50
5


90
33-48
194
66 KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
166
83
47
5-8
50
E
50
5
53
E
48
6
63
57-64
59
5-8
78
49-64
194
67 DOMITER Julia (2004 #37603 LO 4746)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
178
64

70
33-40
40
9-12
43
E
48
6
65
49-56
58
7

193
68 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
191
52
54
3
63
57-64
46
7
65
49-56
57
2
63
57-64


191
69 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 3433)
KS STELLA Gniezno (WLP)
122
145


57
2
65
49-56
57
2

67
3

189
70 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
159
87
52
4
55
E
52
4
55
E
46
7
49
E
51
9-12
78
49-64
188
71 TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 7917)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
140
117
40
9-12
43
E
47
5-8

47
5-8
50
E
64
4
90
33-48
187
72 JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 8382)
UKS Dalachów (OPO)
174
69
54
3

60
1
63
57-64
57
2

67
3

187
73 OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 8385)
UKS Dalachów (OPO)
174
71
60
1
65
49-56
57
2

52
4

64
4

186
74 SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 5211)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
149
104
42
9

57
2

50
5

65
3-4
78
49-64
185
75 KORYZNA Roksana (2005 #43906 LO 3301)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
171
73
57
2

57
2

57
2

71
2

185
76 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO 233)
MRKS Gdańsk (POM)
180
60
57
2
60
E
52
4
55
E
53
3-4
65
49-56
60
6

185
77 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 1780)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
157
91
48
6

57
2

52
4

75
1

184
78 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
184
56
60
1
70
33-40
60
1

54
3



184
79 WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 259)
UKS ATS Białystok (PDL)
104
175
52
4



49
5-6
52
E
71
2
78
49-64
182
80 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
171
74
60
1
63
57-64
54
3

54
3

64
4

181
81 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)
90
218

90
16




71
2
90
33-48
180
82 JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)
151
100
52
4

50
5

49
5-6

71
2
78
49-64
180
83 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
170
75
47
5-8
50
E
57
2
60
E
57
2
60
E
60
6

180
84 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 2813)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
178
65
57
2
60
E
52
4
55
E
40
9-12
63
57-64
57
7-8

180
85 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
179
62
60
1

54
3

60
1
65
49-56


179
86 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
179
63
60
1
68
41-48
54
3

57
2



179
87 TLAGA Wiktoria (2004 #43579 LO 7007)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
160
85
54
3

52
4

54
3

67
3

175
88 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2806)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
175
67
52
4
55
E
57
2
63
57-64
57
2



175
89 GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 1195)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
158
89
57
2
60
E
48
6

50
5

62
5

172
90 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
152
99
40
9-12
43
E
41
10

49
5-6
68
41-48
59
5-8

170
91 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
170
76
44
8
47
E
40
9-12
68
41-48
52
4
55
E


170
92 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
170
77
57
2
63
57-64
50
5
63
57-64
44
8



170
93 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO 477)
LUKS Chełmno (KPM)
169
78
46
7
49
E
52
4
55
E
60
1
65
49-56


169
94 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
169
79
49
5-6

57
2
60
E
57
2
60
E


169
95 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
169
80
57
2
60
E
52
4
55
E
54
3



169
96 MAŁEK Aleksandra (2004 #39644 LO 2470)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
156
94
54
3

52
4

50
5

62
5

168
97 SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 9600)
REMIK Stary Folwark (PDL)
168
82
57
2

57
2

54
3



168
98 WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
128
136
48
6

40
9-12

40
9-12

65
3-4
78
49-64
166
99 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
VICTORIA Chróścice (OPO)
165
84
57
2
60
E
48
6
51
E
54
3



165
100 KOŁOMAŃSKA Emilia (2004 #40074 LO 2319)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
139
119
40
9-12

54
3

45
7-8

65
3-4

164
101 KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 6815)
KSTS Krosno (PKR)
146
107
52
4

42
9

52
4

60
6

164
102 ŁACHUT Karolina (2005 #44060 LO 647)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
96
195


46
7

50
5

67
3

163
103 RAK Łucja (2004 #41063 LO 766)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
149
103
49
5-9

45
7-8

52
4
55
E
59
5-8

163
104 TOCZEK Martyna (2005 #45193 LO 648)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
96
196


48
6

48
6

64
4

160
105 MARTYNIAK Zuzanna (2004 #43861 LO 1196)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
146
109
50
5

50
5

46
7

60
6

160
106 SZCZEPANIK Julia (2004 #40083 LO 164)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
150
102
49
5-6
52
E
48
6

50
5

58
7

160
107 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
159
86
48
6
51
E
48
6
51
E
54
3
57
E


159
108 KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
68
263




60
1
68
41-48
71
2
90
33-48
158
109 JEZIK Aleksandra (2005 #42177 LO 189)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
104
174
49
5-6


3
E
49
5-6
52
E
57
7-8

158
110 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
158
88
52
4

52
4

54
3



158
111 SŁOMIŃSKA Marta (2005 #42144 LO 7321)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
134
132
44
8
47
E
54
3

33
13-16

56
8

157
112 SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 10458)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
157
92
54
3
57
E
47
5-8
50
E
47
5-8
50
E


157
113 KABS Agata (2004 #49900 LO 6645)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
89
220


50
5

39
11

67
3

156
114 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 8841)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
140
118
50
5

45
7-8

45
7-8

61
5-6

156
115 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
156
93
52
4

54
3

50
5



156
116 JACCZYK Monika (2004 #39296 LO 1653)
UKS Maków (ŁDZ)
138
126
54
3

40
9-12

44
8

57
7-8

155
117 SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
155
95
47
5-8
65
49-56
47
5-8
50
E
40
9-12



155
118 RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
154
96
50
5

52
4

52
4



154
119 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
153
98
44
8
47
E
54
3

52
4



153
120 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 1299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
137
128
45
7-8
48
E
45
7-8

41
10
44
E
59
5-8

152
121 ZIÓŁEK Nadia (2005 #42145 LO 7323)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
138
124
41
10
44
E
50
5

44
8

58
7

152
122 KABS Paulina (2004 #49901 LO 6646)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
87
221


46
7

41
10

64
4

151
123 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
146
106
52
4

41
10

50
5
53
E
46
13

151
124 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
151
101
52
4

52
4

47
5-8



151
125 POLOCZEK Wiktoria (2004 #45781 LO 4725)
OKS Olesno (OPO)
89
219


40
9-12

49
5-6

61
5-6

150
126 JUREWICZ Martyna (2005 #45458 LO 4092)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
131
134
46
7

45
7-8

40
9-12

58
7

149
127 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 4753)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
134
131
48
6
51
E
44
8
47
E
33
13-16
36
E
51
9-12

149
128 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
148
105
45
7-8
48
E
45
7-8
48
E
52
4



148
129 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 761)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
128
135
45
7-8

42
9

38
11-12
41
E
59
5-8

146
130 SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 9992)
niestow. woj. PKR (PKR)
146
108
49
5-6
52
E
44
8
47
E
44
8
47
E
47
11-14

146
131 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
146
110
52
4

54
3

40
9-12



146
132 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 9598)
REMIK Stary Folwark (PDL)
145
111
48
6

48
6

49
5-6



145
133 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
145
112
48
6

52
4

45
7-8



145
134 CZYRNIA Justyna (2005 #39171 LO 2805)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
138
123
45
7-8

45
7-8
48
E
45
7-8

51
9-12

144
135 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
143
113
40
9-12

49
5-6

54
3



143
136 DRAWS Ewa (2004 #42719 LO 6540)
UKS LIS Sierakowice (POM)
142
115
54
3

46
7

42
9

40
16

142
137 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
142
114
45
7-8

49
5-6

48
6



142
138 KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 4461)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
141
116
45
7-8
48
E
41
10
44
E
46
7
49
E
39
15-18

141
139 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
139
120
47
5-8

48
6

44
8



139
140 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
139
121
57
2

44
8

38
11-12



139
141 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
126
138
42
9

38
12

46
7

50
11

138
142 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
125
141
35
13-14

42
9

48
6

48
12

138
143 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
138
122
40
9-12

49
5-6

49
5-6



138
144 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1532)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
138
125
48
6

46
7

44
8



138
145 USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
138
127
49
5-6

49
5-6

40
9-12



138
146 KAMROWSKA Marcelina (2005 #48676 LO 5202)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
75
249
33
13-16



42
9

61
5-6

136
147 SKOWRONEK Anna (2005 #49178 LO 901)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
104
177
21
21-24

40
9-12
43
E
40
9-12

51
9-12

134
148 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
134
129
40
9-12

46
7

48
6



134
149 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 5255)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
134
130
41
9-10

49
5-6

44
8



134
150 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
97
194
40
9-12
43
E
21
21-24
24
E
27
17-20
30
E
60
6

133
151 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
132
133
40
9-12

46
7

46
7



132
152 SUDOŁ Amanda (2004 #47738 LO 3832)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
104
178
24
17-24

40
9-12

40
9-12

51
9-12

131
153 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 2859)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
107
164
33
13-16
36
E
27
17-20
30
E
38
12
41
E
53
9-10

130
154 NIEDŹWIADEK Oliwia (2005 #41659 LO 1657)
UKS Maków (ŁDZ)
98
191
27
17-20

44
8

27
17-20

57
7-8

128
155 SZURGOT Anna (2005 #42440 LO 6979)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
119
152
48
6

33
15

38
11-12

42
15

128
156 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 7201)
SMS Włodawa (LLS)
113
155
33
13-16

38
11-12

42
9

47
9-16

127
157 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
127
137
40
9-12

40
9-12

47
5-8



127
158 BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
126
139
40
9-12

46
7

40
9-12



126
159 GLIŃSKA Zuzanna (2004 #41887 LO 8019)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
54
295
54
3





71
2

125
160 PRZYBYSIAK Natalia (2004 #48956 LO 4783)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
94
204
27
17-20

27
17-20

40
9-12

58
7

125
161 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
125
140
21
21-24

52
4

52
4



125
162 ROŻEK Katarzyna (2005 #48007 LO 3092)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
68
265
33
13-16



35
14

56
8

124
163 GRUCHAŁA Laura (2005 #40877 LO 420)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
106
169
33
13-16

40
9-12

33
13-16

51
9-12

124
164 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
111
157
39
11

31
16

41
10

44
14

124
165 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
124
142
33
13-16

41
10

50
5



124
166 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 764)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
109
161
40
9-12

33
13-16

33
13-16
36
E
47
9-16

123
167 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
123
143
40
9-12

42
9

41
10



123
168 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
123
144
41
9-10

41
9-10

41
9-10



123
169 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
95
198
27
17-20

30
17

38
11-12

54
9

122
170 OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 2875)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
94
205
38
11-12
41
E
27
17-20

23
21-22
26
E
53
9-10

121
171 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
121
146
33
13-16

52
4

36
13



121
172 SZURGOT Agata (2005 #42439 LO 6978)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
90
213
35
13-14

22
22

33
13-16

52
10

120
173 PANEJKO Zuzanna (2004 #46195 LO 3091)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
100
185
41
9-10

32
15-16

27
17-20

47
11-14

120
174 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
120
147
40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
175 CYTACKA Martyna (2004 #47221 LO 4091)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
120
148
40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
176 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 882)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
120
149
40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
177 KOWALCZYK Julia (2004 #41004 LO 6441)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
99
187
33
13-16

33
13-16

33
13-16

53
8-11

119
178 NIKIEL Amelia (2005 #45828 LO 512)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
119
150
33
13-16

38
11-12

48
6



119
179 KAMIŃSKA Martyna (2006 #46892 LO 7447)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
119
151
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
40
9-12



119
180 KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 2867)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
98
190
24
17-24
27
E
38
12
41
E
27
17-20
30
E
47
11-14

118
181 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 7369)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
95
202
33
13-16

38
11-12

24
17-24

47
9-16

118
182 LITWIŃSKA Daria (2005 #45556 LO 4992)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
50
308
50
5





67
3

117
183 SUŁAWA Katarzyna (2005 #42685 LO 3129)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
91
211
24
21

32
15-16

35
13-14

49
11-12

116
184 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
116
153
40
9-12
43
E
39
11
42
E
28
18
31
E


116
185 MIKOŁAJEWSKA Daria (2005 #47541 LO 1531)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
62
272
30
17

32
15-16



53
9-10

115
186 TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 2740)
CKIS Skawina (MŁP)
105
171
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
33
13-16

43
13-16

115
187 BAJER Emilia (2005 #46034 LO 3864)
TKKF Dobczyce (MŁP)
93
209
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
21
21-24

43
13-16

115
188 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
114
154
41
9-10

27
17-20

46
7



114
189 OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
35
365


35
13-14



59
5-8
78
49-64
113
190 MIKITA Edyta (2004 #40602 LO 6569)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
90
212
33
13-16

24
17-24

33
13-16

47
9-16

113
191 ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
97
193
27
17-20
30
E
27
17-20

40
9-12

43
13-16

113
192 KROCZEK Marta (2004 #39139 LO 7431)
KTS Gliwice (ŚLS)
113
156
40
9-12

40
9-12

33
13-16



113
193 WIERCISZEWSKA Magda (2004 #48151 LO 8432)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
45
333




45
7-8

67
3

112
194 WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 1281)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
33
369


33
13-16



61
5-6
78
49-64
111
195 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
111
158
35
13-14

41
9-10

35
13-14



111
196 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 4444)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
111
159
40
9-12

40
9-12

31
16



111
197 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
110
160
24
17-24
27
E
40
9-12
43
E
40
9-12



110
198 POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 5776)
MRKS Gdańsk (POM)
95
201
32
15-16

39
11

24
17-24

38
17

109
199 FOLEK Klaudia (2004 #36301 LO 1916)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
57
286
33
13-16



24
17-24

51
9-12

108
200 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
108
162
54
3



54
3



108
201 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 7977)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
108
163
35
13-14

35
13-14

38
11-12



108
202 ANDRUNIK Julia (2005 #42798 LO 7918)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
54
292
27
17-20

27
17-20



53
8-11

107
203 MALINOWSKA Agata (2005 #43155 LO 2541)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
54
294
27
17-20

27
17-20



53
8-11

107
204 FELSKOWSKA Martyna (2004 #38353 LO 9185)
UKS REMUS Miechucino (POM)
107
165
38
12

36
13

33
13-16



107
205 WALKOWIAK Amelia (2005 #43847 LO 6913)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
46
332
46
7





60
6

106
206 JARKOWSKA Alicja (2005 #39202 LO 6576)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
106
166
54
3



52
4



106
207 WINKLARZ Malwina (2006 #48001 LO 5214)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
106
167
27
17-20

33
13-16

46
7



106
208 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
106
168
33
13-16

33
13-16

40
9-12



106
209 SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
106
170
52
4

54
3





106
210 RUDZKA Oliwia (2005 #49179 LO 902)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
78
243
27
17-20

21
21-24
24
E
27
17-20

51
9-12

105
211 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
105
172
38
11-12

32
15-16
35
E
32
15-16



105
212 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
105
173
52
4
55
E
50
5





105
213 MAZUR Katarzyna (2004 #48150 LO 8431)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
40
353




40
9-12

64
4

104
214 DUDEK Amelia (2005 #40606 LO 6566)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
72
257
15
25-28

33
13-16

24
17-24

47
9-16

104
215 SOBCZAK Natalia (2005 #42686 LO 984)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
85
228
27
17-20

26
19-20

32
15-16

45
13-14

104
216 SIEWIERSKA Lena (2006 #47997 LO 5209)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
104
176
27
17-20

33
13-16

44
8



104
217 DOLOT Maria (2005 #37930 LO 5130)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
104
179
44
8

33
13-16

27
17-20



104
218 JĘDREK Julia (2005 #50295 LO 8717)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
77
244
24
17-24

21
21-24

32
15-16

47
11-14

103
219 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
103
180
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
24
17-24



103
220 BUCZKOWSKA Wiktoria (2004 #46799 LO 8518)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
50
302


11
29-32

39
11

52
10

102
221 BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 3691)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
102
181
32
15-16

35
13-14

35
13-14



102
222 JARZYŃSKA Julia (2004 #43972 LO 6440)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
69
261
21
21-24

21
21-24

27
17-20

53
8-11

101
223 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
101
182
27
17-20

32
15-16

42
9



101
224 KOWALCZYK Maja (2004 #46504 LO 6524)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
101
183
33
13-16

33
13-16

35
13-15



101
225 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
101
184
33
13-16

38
12

30
17



101
226 DOLIŃSKA Anna (2005 #50291 LO 8689)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
50
303
23
21-22



27
17-20

49
11-12

99
227 KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 3043)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
60
277
33
13-16

27
17-20



39
15-18

99
228 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
99
186
33
13-16

27
17-20

39
11



99
229 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
99
188
33
13-16

33
13-16

33
13-16



99
230 HUTNIK Nikola (2005 #44390 LO 3508)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
74
252
27
17-20

26
19-20

21
21-24

45
13-14

98
231 WITKOWSKA Wiktoria (2005 #43294 LO 7053)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
53
297
32
15-16

21
21-24



45
13-14

98
232 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
98
189


52
4

46
7



98
233 NOWICKA Zuzanna (2006 #44904 LO 2830)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)
98
192
50
5

48
6





98
234 SZUSTER Oliwia (2004 #39649 LO 2476)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
38
361


38
11-12



58
7

96
235 WÓJCIK Ada (2005 #48912 LO 5356)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
61
274
15
25-28

13
25-32

33
13-16

47
9-16

95
236 WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 1114)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
95
197
24
17-24

33
13-16

38
11-12



95
237 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
95
199
27
17-20

33
13-16

35
13-15



95
238 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
95
200
33
13-16

27
18-20

35
13-15



95
239 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
94
203
46
7



48
6



94
240 BUCA Anna (2004 #42132 LO 2359)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
94
206
44
8

50
5





94
241 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
93
207
33
13-16

33
13-16

27
17-20



93
242 STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 2223)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
93
208
33
13-16
36
E
27
17-20
30
E
27
17-20



93
243 NETER Oliwia (2004 #41556 LO 3126)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
38
360




38
12

54
9

92
244 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
86
226
27
17-20

35
14

24
17-24

30
21

92
245 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO 4638)
LKTS Luboń (WLP)
92
210
38
11-12

27
17-20

27
17-20



92
246 SKRZESZEWSKA Agata (2005 #40397 LO 2880)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
72
255
24
17-24

21
21-24

27
17-20

39
15-18

90
247 DZWONKOWSKA Marta (2005 #43554 LO 4839)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
56
289
32
15-16



24
17-24

34
19

90
248 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
90
214
33
13-16

33
13-16

24
17-24



90
249 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
90
215
33
13-16

57
2





90
250 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
90
216
46
7

44
8





90
251 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 2863)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
90
217
45
7-8
48
E
39
11
42
E




90
252 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
78
242
21
21-24

24
21

33
13-16

32
20

89
253 KOZŁOWSKA Martyna (2005 #50292 LO 8690)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
47
325
26
19-20

21
21-24



41
15-16

88
254 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
87
222
27
17-20

27
17-20

33
13-16



87
255 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
87
223
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
15
25-28



87
256 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 7102)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
87
224
41
9-10

46
7





87
257 RAJKOWSKA Joanna (2004 #43513 LO 3889)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
87
225
47
5-8

40
9-12





87
258 OLSZAŃSKA Patrycja (2004 #42785 LO 5848)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
53
296
21
21-24

21
21-24

11
29-32

43
13-16

85
259 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
85
227
40
9-12



45
7-8



85
260 GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 4155)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
84
229
44
8

40
9-12





84
261 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
83
230
33
13-16

15
25-28

35
13-14



83
262 RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
83
231
41
10

42
9





83
263 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
83
232
40
9-12
43
E
40
9-12





83
264 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
82
233
15
25-28

35
13-14

32
15-16



82
265 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
82
234
38
11-12

44
8





82
266 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 4517)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
81
235
24
17-24

24
17-24

33
13-16



81
267 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
81
236
33
13-16

24
17-24

24
17-24



81
268 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2701)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
81
237
41
9-10

40
9-12





81
269 DANEWICZ Dominika (2006 #50537 LO 9723)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
80
238
40
9-12



40
9-12



80
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
80
238
40
9-12



40
9-12



80
271 PALUSZKIEWICZ Joanna (2004 #45620 LO 5052)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
80
240
40
9-12

40
9-12





80
272 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
80
241
40
9-12

40
9-12





80
273 MATUSZEWSKA Kinga (2005 #47485 LO 4841)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
41
350
17
25



24
17-24

36
18

77
274 PIĘKOSZ Natalia (2005 #48120 LO 1087)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
57
287
27
17-20

15
25-28

15
25-28

35
17-20

77
275 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
77
245
33
13-16

44
8





77
276 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
77
246
33
13-16
36
E
41
10





77
277 PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
76
247
23
21-22

21
21-24

32
15-16



76
278 KOPEĆ Angelika (2004 #42084 LO 4601)
ULKS Szynczyce (ŁDZ)
76
248
46
7

30
17





76
279 OLCZYK Izabella (2004 #45110 LO 9990)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
26
380




26
19-20

49
11-12

75
280 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
75
250
33
13-16

21
21-24

21
21-24



75
281 KAWECKA Maja (2007 #47993 LO 5203)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
74
251


33
13-16

41
10



74
282 PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
74
253
33
13-16
36
E
38
11-12





74
283 CICHOSZ Klaudia (2004 #45623 LO 5044)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
73
254
40
9-12

33
13-16





73
284 MADEJ Faustyna (2005 #50297 LO 8719)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
72
255
24
17-24

21
21-24

27
17-20



72
285 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
72
258
21
21-24

27
19

24
17-24



72
286 TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 7379)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
72
259
24
17-24

24
17-24

24
17-24



72
287 WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
VICTORIA Chróścice (OPO)







71
2

71
288 BUCZEK Patrycja (2005 #49369 LO 2148)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
70
260
38
11-12

32
15-16





70
289 ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 5310)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
69
262
19
23-24

29
17-18

21
21-24



69
290 ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
68
264


27
17-20

41
9-10



68
291 WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
67
266
19
23-24

21
21-24

27
17-20



67
292 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
67
267
40
9-12

27
17-20





67
293 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
66
268
33
13-16

33
13-16





66
294 SURDYK Zuzanna (2006 #46465 LO 6746)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
64
269
26
19-20

38
11-12





64
295 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
63
270
21
21-24

21
21-24

21
21-24



63
296 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
63
271
21
21-24

21
21-24

21
21-24



63
297 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
61
273


21
21-24

40
9-12



61
298 WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
61
275
44
8

17
25





61
299 LASKOWSKA Katarzyna (2005 #44359 LO 6318)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
60
276
27
17-20

33
13-16





60
300 PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
60
278
33
13-16

27
17-20





60
301 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
59
279
16
25-26

27
18-20

16
25-27



59
302 WŁODARCZYK Nicoll (2004 #41471 LO 986)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
59
280
27
17-20
30
E
29
17-18





59
303 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 4462)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
58
281

3
E
17
25
20
E
32
15-16
35
E


58
304 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5298)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
58
282
16
25-26

15
25-28

27
17-20



58
305 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
58
283
27
17-20

15
25-28

16
25-27



58
306 BRATEJKO Izabela (2005 #40384 LO 2857)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
24
393
24
17-24





33
19-20

57
  MŁYNARSKA Monika (2005 #40395 LO 2873)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
24
393
24
17-24





33
19-20

57
308 STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)
57
284




57
2



57
309 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 1924)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
57
285
24
17-24



33
13-16



57
310 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
57
288
57
2







57
311 WAWRZYNIAK Julia (2005 #45502 LO 2479)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)







56
8

56
312 FURTAK Milena (2006 #45114 LO 3123)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
55
290
10
29-33

19
23-24

26
19-20



55
313 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
55
291
15
25-28

19
23-24

21
21-24



55
314 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
54
293
27
17-20

27
18-20





54
315 DZIAKOWSKA Emilia (2005 #45963 LO 10742)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)







53
9-10

53
316 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
52
298




52
4



52
  SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 3305)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
52
298




52
4



52
  ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 7017)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
52
298




52
4



52
319 GUZ Daria (2005 #43090 LO 6041)
MTS Kwidzyn (POM)
52
301


28
18

24
17-24



52
320 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
50
304


50
5





50
  SOCZKO Wiktoria (2005 #49024 LO 9105)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
50
304


50
5





50
  STRĄCZEK Kinga (2006 #44121 LO 8897)
UKS SP Korzeniów (PKR)
50
304


50
5





50
  WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 8945)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
50
304


50
5





50
324 CZERNIAK Weronika (2005 #38830 LO 8962)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
50
309
50
5







50
325 MIELOCH Julia (2005 #44905 LO 6898)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)







49
11-12

49
326 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
49
310
49
5-6







49
327 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
48
311




48
6



48
  STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 9900)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
48
311




48
6



48
329 MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 2528)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
48
313


21
21-24

27
17-20



48
330 KOŁODZIEJCZYK Emilia (2004 #42032 LO 5486)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)
48
314


24
17-24

24
17-24



48
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
48
314


24
17-24

24
17-24



48
  URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 401)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
48
314


24
17-24

24
17-24



48
333 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 1923)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
48
317
24
17-24



24
17-24



48
334 SNOCHOWSKA Dominika (2004 #47331 LO 4994)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
48
318


48
6





48
  SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO 8961)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
48
318


48
6





48
336 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
48
320
24
17-24

24
17-24





48
337 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5714)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
48
321
24
17-24

24
17-24





48
338 NOWACKA Klaudia (2006 #45552 LO 5003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
48
322
48
6







48
339 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 7390)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
48
323
48
6







48
340 KISZCZAK Emilia (2006 #44271 LO 6812)
KSTS Krosno (PKR)
47
324
24
17-24



23
21-22



47
341 KALKOWSKA Agata (2005 #49988 LO 6980)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
47
326
27
17-20

20
23





47
342 PROSTKO Elżbieta (2006 #42913 LO 5402)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
46
327




46
7



46
343 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
46
328
19
23-24

27
17-20





46
344 ROPEL Zuzanna (2004 #45400 LO 9186)
UKS REMUS Miechucino (POM)
46
329
21
21-24

25
20





46
345 SUDOMIRSKA Daria (2006 #41620 LO 6866)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
46
330
22
22

24
21





46
346 KOBER Laura (2004 #39145 LO 2361)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
46
331
46
7







46
347 STARKBAUER Sylwia (2005 #47374 LO 2474)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)







45
13-14

45
348 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 6125)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
45
333




45
7-8



45
349 FIJAŁ Oliwia (2006 #44965 LO 2071)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
45
335
21
21-24



24
17-24



45
350 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 3443)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
45
336


45
7-8





45
  RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 3446)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
45
336


45
7-8





45
352 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
45
338
45
7-8







45
353 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
45
339
45
7-8







45
354 GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO 9861)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
45
340
45
7-8







45
355 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3304)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
44
341




44
8



44
356 DEPTUŁA Małgorzata (2006 #43353 LO 3337)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
44
342


44
8





44
  SAKOWICZ Julia (2006 #50538 LO 9724)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
44
342


44
8





44
358 SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
42
344




42
9



42
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
42
344




42
9



42
  ZIARKO Gabriela (2004 #43918 LO 5403)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
42
344




42
9



42
361 STACHURA Magdalena (2005 #47442 LO 4434)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
42
347


21
21-24

21
21-24



42
362 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
42
348
21
21-24

21
21-24





42
363 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
41
349




41
10



41
364 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
41
351
19
23-24

22
22





41
365 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
41
352
38
11-12
41
E






41
366 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
40
353




40
9-12



40
  STACHURSKA Nicola (2006 #51078 LO 10548)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
40
353




40
9-12



40
368 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 3437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
40
356


40
9-12





40
369 KOSTRZEWA Martyna (2004 #43887 LO 3161)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
40
357
40
9-12







40
370 POPOWSKA Izabela (2008 #48554 LO 8402)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
40
358
40
9-12







40
371 SERAFIN Monika (2004 #44413 LO 10721)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)







39
15-18

39
372 GĘCA Martyna (2004 #50008 LO 7089)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
39
359
15
25-28

24
17-24





39
373 ŁAPA Agata (2004 #40713 LO 8896)
UKS SP Korzeniów (PKR)
36
362


36
13





36
374 GORELA Natalia (2004 #51161 LO 10651)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
35
363




35
13-14



35
  KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
35
363




35
13-14



35
376 GRABIEC Aleksandra (2005 #42591 LO 8895)
UKS SP Korzeniów (PKR)
35
365


35
14





35
377 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
33
367




33
13-16



33
  SOKÓŁ Melania (2005 #44734 LO 7296)
MOSM Tychy (ŚLS)
33
367




33
13-16



33
379 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
33
369


33
13-16





33
380 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO 4445)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
32
371


11
29-32

21
21-24



32
381 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
30
372
15
25-28



15
25-27



30
382 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
30
373


30
17





30
383 BOROWCZYK Magdalena (2005 #49136 LO 753)
KS Dąbcze (WLP)
28
374
28
18







28
384 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
27
375




27
17-20



27
  OCHOCKA Róża (2006 #43835 LO 6901)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
27
375




27
17-20



27
386 LIPSKA Małgorzata (2005 #43751 LO 5793)
MRKS Gdańsk (POM)
27
377
27
17-20







27
  SAWALA Adrianna (2006 #47996 LO 5208)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
27
377
27
17-20







27
388 HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)
27
379
27
17-20







27
389 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6849)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
25
381
10
29-33

15
25-28





25
390 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
25
382
10
29-33

15
25-28





25
391 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
24
383




24
17-24



24
  KUBIAK Katarzyna (2004 #41695 LO 5948)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
24
383




24
17-24



24
  MICHALAK Amelia (2006 #48913 LO 5355)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
24
383




24
17-24



24
  MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)
24
383




24
17-24



24
  NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)
24
383




24
17-24



24
  WOJTAK Agnieszka (2006 #42521 LO 6575)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
24
383




24
17-24



24
397 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
24
389


11
29-32

13
28-29



24
398 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
24
390


24
17-24





24
  RYMCZUK Nikola (2004 #39363 LO 2014)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
24
390


24
17-24





24
400 CHUDZICKA Emilia (2005 #45969 LO 5713)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
24
392
24
17-24







24
401 GOC Amelia (2005 #49580 LO 3824)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
24
393
24
17-24







24
  KOCZOT Agata (2005 #47821 LO 7804)
UMKS Biłgoraj (LLS)
24
393
24
17-24







24
  MARZEC Wiktoria (2005 #47822 LO 7805)
UMKS Biłgoraj (LLS)
24
393
24
17-24







24
404 BRZĘK Patrycja (2005 #46960 LO 2924)
MOKSIR Czchów (MŁP)
21
398




21
21-24



21
  KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
21
398




21
21-24



21
  OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7067)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
21
398




21
21-24



21
  PERZ Izabela (2008 #47441 LO 4428)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
21
398




21
21-24



21
  ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
21
398




21
21-24



21
409 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 2858)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
403


21
21-24





21
410 DUDEK Daria (2006 #47773 LO 5946)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
17
404




17
25



17
411 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6904)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
17
405
17
25







17
412 GRZEJSZCZYK Adrianna (2006 #47529 LO 5299)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
16
406




16
25-27



16
  MROZIŃSKA Martyna (2007 #46862 LO 7180)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
16
406




16
25-26



16
  OCHENKOWSKA Julia (2007 #46863 LO 7181)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
16
406




16
25-26



16
415 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
16
409


16
26





16
416 KORZENIOWSKA Zuzanna (2006 #46297 LO 9925)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)
15
410




15
25-27



15
  KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
15
410




15
25-28



15
  PASIERBSKA Izabela (2006 #46702 LO 8522)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
15
410




15
25-27



15
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
15
410




15
25-28



15
420 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
15
414


15
25-28





15
  KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1654)
UKS Maków (ŁDZ)
15
414


15
25-28





15
  POŁEĆ Nikola (2006 #47530 LO 5300)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
15
414


15
25-28





15
  SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
15
414


15
25-28





15
424 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
15
418
15
25-28







15
425 BUT Kalina (2007 #46467 LO 6748)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
14
419


14
27





14
426 MORGA Łucja (2006 #46902 LO 667)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
13
420




13
28-29



13
  SAJDOK Amelia (2006 #50307 LO 8817)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
13
420




13
25-32



13
428 FORNAL Martyna (2004 #42882 LO 2006)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
13
422


13
25-32





13
  GORCZYCKA Adrianna (2004 #42883 LO 2007)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
13
422


13
25-32





13
  KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
13
422


13
25-32





13
  PIOŚ Matylda (2007 #48959 LO 7372)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
13
422


13
25-32





13
  PYLAK Anna (2006 #44619 LO 3538)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
13
422


13
25-32





13
  SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 7375)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
13
422


13
25-32





13
434 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
11
428


11
29-32





11
  KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO 1147)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
11
428


11
29-32





11
  ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 5146)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
11
428


11
29-32





11
  WITCZAK Dominika (2005 #49981 LO 6950)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
11
428


11
29-32





11
  ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO 5148)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
11
428


11
29-32





11
439 FILIŃSKA Martyna (2008 #49477 LO 3120)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
10
433
10
29-33







10
  ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
10
433
10
29-33







10
441 TYBOROWSKI Filip (2004 #51160 LO 10650)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
9
435




9
33-38