Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

Bez WMZ (brak wyników)
# Zawodnik Rkg 3 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
353
2

120
2

130
1

103
5

170
1
420
2 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
340
4

110
3-4

110
3-4

120
2
60
1
157
2
387
3 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
343
3

103
5

110
3-4

130
1
56
2
145
3-4
385
4 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
360
1

130
1

120
2

110
3-4
60
1
130
5-8
380
5 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
279
8

101
6

79
15

99
7
56
2
145
3-4
345
6 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
300
5

110
3-4

89
11

101
6
60
1
130
5-8
341
7 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
283
7

91
10

103
5

89
11
60
1
130
5-8
324
8 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
283
6

97
8

93
9

93
9

130
5-8
320
9 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
274
9

99
7

65
21-24

110
3-4
60
1
105
9-16
314
10 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
257
10

93
9

99
7

65
21-24
60
1
105
9-16
297
11 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
235
13
43
3-4
59
33-40
50
1
97
8

79
15
56
2
105
9-16
281
12 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
232
14
47
2
87
12

62
25-32

83
13
60
1
105
9-16
275
13 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
239
11

89
11

69
19

81
14
56
2
105
9-16
275
14 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
184
30
50
1
83
13

101
6


56
2
85
17-24
269
15 STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
221
17

59
33-40
50
1
65
21-24

97
8
53
3
105
9-16
267
16 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
227
15

65
21-24

71
18

91
10

105
9-16
267
17 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
237
12

69
19

81
14

87
12
60
1
85
17-24
253
18 POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
207
21
44
3
62
25-32

83
13

62
25-32
60
1
105
9-16
250
19 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
222
16
50
1
73
17

87
12

62
25-32
56
2
85
17-24
245
20 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
221
18

65
21-24

91
10

65
21-24
56
2
85
17-24
241
21 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
220
19
47
2
81
14

77
16

62
25-32
40
9-12
75
25-32
233
22 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
205
22
47
2
67
20

73
17

65
21-24
52
3-4
85
17-24
225
23 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 4881)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
201
24
50
1
62
25-32

62
25-32

77
16
52
3-4
85
17-24
224
24 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
203
23

65
21-24

65
21-24

73
17
48
5-6
85
17-24
223
25 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
213
20
50
1
77
16

67
20

69
19
56
2
75
25-32
221
26 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
196
25
50
1
79
15

52
zwoln.

65
21-24
52
3-4
70
33-48
214
27 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
176
36
50
1
52
57-64
47
2
62
25-32
50
1
62
25-32
56
2
85
17-24
209
28 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
189
27
37
7-8
71
18

59
33-40

59
33-40
48
5-6
75
25-32
205
29 WEIKUM Kacper (2006 #39068 LO 10461)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
194
26
38
5-8
62
25-32

65
21-24

67
20
51
4
70
33-48
202
30 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
186
28
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40
50
1
71
18
60
1
70
33-48
200
31 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
183
32
38
5-8
62
25-32

62
25-32

59
33-40
46
5-8
75
25-32
199
32 KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6256)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
186
29
44
3
65
21-24

62
25-32

59
33-40
46
5-8
70
33-48
197
33 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
175
37

54
49-56
47
2
59
33-40
50
1
62
25-32
56
2
75
25-32
196
34 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
180
34
39
5-6
59
33-40
50
1
62
25-32

59
33-40
52
3-4
75
25-32
196
35 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
183
31

59
33-40
50
1
62
25-32

62
25-32
52
3-4
70
33-48
194
36 STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
180
33
42
4
56
41-48
42
4
62
25-32
40
5
62
25-32
52
3-4
70
33-48
194
37 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
174
40

59
33-40
44
3
56
41-48
47
2
59
33-40
56
2
75
25-32
193
38 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)
174
39
50
1
59
33-40
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40
52
3-4
75
25-32
193
39 BAZIAK Hubert (2006 #42420 LO 4152)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
180
35

62
25-32

59
33-40

59
33-40
60
1
70
33-48
191
40 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
172
41

54
49-56
50
1
59
33-40
50
1
59
33-40
60
1
70
33-48
188
41 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
167
42
43
3-4
62
25-32

56
41-48
47
2
49
E
46
5-8
70
33-48
188
42 MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
162
46
50
1
54
49-56
42
4
59
33-40
47
2
49
E
46
5-8
70
33-48
183
43 LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
175
38
50
1
59
33-40
50
1
54
49-56
50
1
62
25-32
53
3
62
49-64
183
44 SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
161
47
47
2
49
E
42
4
56
41-48
44
3
56
41-48
52
3-4
70
33-48
182
45 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
162
45

54
49-56
47
2
52
57-64
50
1
56
41-48
60
1
70
33-48
180
46 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
160
49
44
3
52
57-64
50
1
52
57-64
50
1
56
41-48
48
5-6
70
33-48
178
47 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
110
137

2
E
50
1
54
49-56
50
1
54
49-56

70
33-48
178
48 KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
161
48

56
41-48
50
1
59
33-40
44
3
46
E
56
2
62
49-64
177
49 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
152
54
47
2

47
2
49
E
50
1
56
41-48
52
3-4
70
33-48
175
50 HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
111
130
42
4
59
33-40


40
5
52
57-64
48
5-6
62
49-64
173
51 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
145
62
44
3

44
3
52
57-64
47
2
49
E
53
3
70
33-48
171
52 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
109
142
50
1
62
25-32


47
2

56
2
62
49-64
171
53 WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
143
66
33
9-12
35
E
47
2
54
49-56
50
1
54
49-56
44
7-8
62
49-64
170
54 PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
153
53

54
49-56
50
1
52
57-64
47
2

49
5
62
49-64
168
55 GOSZCZYŃSKI Piotr (2006 #44586 LO 730)
ATS Lublin (LLS)
150
59
44
3
46
E
50
1
52
57-64
50
1
52
57-64
52
3-4
62
49-64
166
56 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
166
43
33
9-12
54
49-56
50
1
56
41-48
44
3
56
41-48
51
4

166
57 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
166
44
38
7
56
41-48
44
3
56
41-48

54
49-56
46
5-8

166
58 SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
152
58
34
9-10
52
57-64
50
1

50
1

60
1

162
59 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
152
55

54
49-56
44
3

47
2
54
49-56
53
3

161
60 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
159
50
47
2

50
1
56
41-48

56
41-48
49
5

161
61 SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5707)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
142
68
42
4
44
E
47
2
49
E
47
2
49
E
46
5-8
62
49-64
160
62 PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
137
75
40
5

47
2

50
1

60
1
62
49-64
159
63 CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4154)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
155
52
50
1
56
41-48
47
2

50
1
52
57-64
51
4

159
64 OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
158
51
28
13-16
56
41-48
44
3
46
E
50
1
56
41-48
37
11-14

158
65 KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 2955)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
141
71
47
2

47
2

47
2

52
3-4
62
49-64
156
66 SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
99
172
34
9-10
52
57-64
47
2



56
2

155
67 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
152
57
44
3

42
4
54
49-56
38
7
54
49-56
47
6

155
68 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
152
56
44
3

44
3
54
49-56
44
3
54
49-56
46
5-8

154
69 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
150
60
50
1
56
41-48
40
5
42
E
44
3
52
57-64
44
7-8

152
70 BIERNACKI Piotr (2006 #42595 LO 7497)
PMDK Miastko (POM)
91
190
35
9

47
2
54
49-56

2
E
49
5
62
49-64
151
71 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
142
70
42
4
44
E
44
3
52
57-64
44
3
46
E
52
3-4

150
72 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
142
69
47
2

44
3
46
E
47
2
49
E
53
3

149
73 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
138
74
50
1
52
57-64
40
5
42
E
42
4
44
E
53
3

149
74 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
145
63
50
1
54
49-56
44
3

47
2

46
5-8

147
75 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
145
64
47
2
49
E
47
2
52
57-64
42
4
44
E
46
5-8

147
76 BIAŁK Szymon (2007 #43139 LO 6989)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
146
61
44
3

44
3
46
E
47
2
56
41-48
45
7

147
77 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 10568)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
128
82
23
17-20

33
9-12
59
33-40
44
3
46
E
42
9

147
78 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
145
65
50
1
56
41-48
47
2

40
5
42
E


145
79 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
130
81

52
57-64
37
7-8

39
6
41
E
51
4

144
80 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
140
72
44
3

47
2
52
57-64
42
4
44
E
48
5-6

144
81 GOLONKA Filip (2006 #42140 LO 4747)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
143
67
40
5
42
E
40
5
54
49-56
47
2



143
82 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
119
106
40
5

39
6

40
5

56
2
62
49-64
142
83 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
125
92
34
9-10

47
2

44
3

51
4

142
84 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
133
77
39
6

40
5

40
5
54
49-56
48
5-6

142
85 ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
120
103
47
2

33
9-12

40
5

53
3

140
86 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
134
76
38
5-8
40
E
44
3
54
49-56
38
7
40
E
46
5-8

140
87 MICHTA Mateusz (2006 #49591 LO 3951)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
126
89
44
3

40
5

42
4

53
3

139
88 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
132
80
44
3

44
3

44
3

51
4

139
89 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
128
83
40
5
42
E
40
5
42
E
42
4
44
E
52
3-4

138
90 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
126
90
44
3

40
5
42
E
38
7
40
E
52
3-4

138
91 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
138
73
44
3
46
E
44
3
46
E
44
3
46
E


138
92 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
105
153
33
9-12
35
E
38
5-8
40
E
28
13-16
30
E
46
5-8
62
49-64
137
93 CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3310)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
120
101
36
8

42
4

42
4

53
3

137
94 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
120
105
47
2

34
9-10

39
6

51
4

137
95 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
123
98
47
2

39
6
41
E
33
9-12
35
E
48
5-6

136
96 KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
125
91
35
9

38
7

40
5
52
57-64
45
7

135
97 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
125
93
44
3

42
4

39
5-6

48
5-6

134
98 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 3432)
KS STELLA Gniezno (WLP)
124
95
47
2

33
9-12
35
E
40
5
42
E
45
7

134
99 KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
117
115
47
2

38
7
40
E
28
13-16
30
E
46
5-8

133
100 MATUSZYŃSKI Jakub (2006 #40869 LO 7290)
MOSM Tychy (ŚLS)
126
87
37
7-8

42
4

47
2

44
7-8

133
101 MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
133
78
47
2

39
5-6

47
2



133
102 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
124
94
42
4

36
8
38
E
42
4
44
E
46
5-8

132
103 GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
132
79
39
5-6

39
5-6
41
E
42
4
52
57-64
33
13-16

132
104 TYTOŃ Tadeusz (2006 #44233 LO 2257)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
123
96
40
5

39
6

44
3

46
5-8

130
105 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
127
86
39
5-6
41
E
47
2

39
6

42
9

130
106 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
90
192
44
3

44
3
46
E


40
9-12

130
107 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
116
118
40
5

40
5

34
9-10
36
E
49
5

129
108 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
118
113
39
6

42
4

37
7-8

48
5-6

129
109 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 4495)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
118
109
33
9-12
35
E
37
7-8

44
3
46
E
46
5-8

129
110 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
121
99
34
9-10

31
11-12
33
E
40
5
54
49-56
41
9-10

129
111 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
118
110
38
5-8

36
zwoln.

44
3

46
5-8

128
112 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
126
88
40
5
42
E
42
4

42
4

44
7-8

128
113 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
127
84
40
5

39
6
41
E
44
3
46
E
41
9-10

128
114 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
120
104
42
4

39
5-6

39
5-6

46
5-8

127
115 FRĄCZEK-WARIAS Kacper (2007 #43567 LO 2743)
CKIS Skawina (MŁP)
114
121
39
6
41
E
38
7
40
E
33
9-12

46
5-8

127
116 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
116
116
37
7-8
39
E
33
9-12

44
3

44
7-8

127
117 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
123
97
38
5-8

42
4
44
E
39
6
41
E
42
9

127
118 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 3362)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
127
85
37
7-8
39
E
44
3
46
E
42
4

33
13-16

127
119 KRAKOWIAK Miłosz (2006 #49589 LO 3949)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
116
117
42
4

38
7

36
8

46
5-8

126
120 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
113
123
33
9-12

40
5

40
5

46
5-8

126
121 OLCZYK Wojciech (2006 #46641 LO 2388)
LZS Żywocice (OPO)
120
102
38
5-8

40
5

42
4

44
7-8

126
122 SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
118
108
33
9-12

33
9-12

33
9-12
52
57-64
41
10

126
123 KURTZ Daniel (2006 #41373 LO 3552)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
110
140
38
5-8

39
6

33
9-12

48
5-6

125
124 SPYCHALSKI Łukasz (2007 #47834 LO 6934)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
78
232


38
7
40
E
38
7

47
6

125
125 MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
102
158
39
6

25
17

38
7

47
6

124
126 RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
118
112
42
4

38
7

38
7

44
7-8

124
127 TARAKAN Miłosz (2007 #42441 LO 8950)
3STS Starogard Gdański (POM)
111
134
38
7

35
9

38
7

47
6

123
128 BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)
111
133
32
11

40
5

39
6

44
8

123
129 ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 2884)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
107
149
39
5-6
41
E
28
13-16

38
7

44
7-8

123
130 KONDRACKI Błażej (2007 #48732 LO 2953)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
113
124
37
7-8

37
7-8

39
5-6

46
5-8

122
131 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 6043)
MTS Kwidzyn (POM)
107
150
29
13-14

38
7
40
E
36
8
38
E
44
8

122
132 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
113
122
33
9-12

33
9-12

47
2

41
10

121
133 SZALA Filip (2006 #46797 LO 7645)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
121
100
37
7-8

42
4

42
4



121
134 KUŁEK Dawid (2007 #43888 LO 3162)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
118
111
38
5-8

38
7

42
4

40
10-11

120
135 LUDWICZAK Bartosz (2006 #39648 LO 2468)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
112
127
31
11-12

39
6

42
4

39
10-13

120
136 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
108
147
38
7

33
9-12

37
7-8

44
7-8

119
137 LIBERA Jakub (2007 #43144 LO 6992)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
100
168
42
4

36
8

20
17-24
22
E
41
10

119
138 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
112
129
42
4

37
7-8

33
9-12

40
9-12

119
139 RÓŻALSKI Damian (2006 #41902 LO 5716)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
83
216
39
5-6

44
3



36
9-16

119
140 MURASICKI Igor (2007 #48115 LO 6503)
IKRTS Józefów (MAZ)
119
107
38
5-8
40
E
42
4
44
E
33
9-12
35
E
31
15-18

119
141 KUBIAK Mikołaj (2006 #42341 LO 6282)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
118
114

62
25-32

56
41-48




118
142 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 7320)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
102
159
39
6

25
17
27
E
34
10
36
E
42
9

117
143 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 4959)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
113
125
38
7

39
6

36
8

40
9-12

117
144 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 8875)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
110
139
33
9-12

39
6

38
7

40
9-12

117
145 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
90
191
33
9-12

20
17-24

37
7-8

46
5-8

116
146 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
103
156
39
6

33
9-12

31
11-12

44
8

116
147 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
102
161
38
7

36
8

28
13-16

42
9

116
148 MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
109
145
38
7
40
E
33
9-12

36
8

40
9-12

116
149 SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 2390)
LZS Żywocice (OPO)
71
258
33
9-12

38
7



44
7-8

115
150 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
111
135
38
5-8

36
8

37
7-8

40
9-12

115
151 ŚLOSARCZYK Paweł (2007 #49301 LO 1354)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
75
245
42
4



33
9-12

40
9-12

115
152 MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 2526)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
111
132
33
9-12

38
5-8

38
5-8
40
E
37
11-14

115
153 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
115
119
39
5-6

33
9-12
35
E
39
6
41
E


115
154 SOLIS Aleksander (2006 #41900 LO 5717)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
78
237
39
5-6

39
5-6



36
9-16

114
155 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
110
138
39
6

28
13-16
30
E
39
6
41
E
34
11-18

114
156 RADZIKOWSKI Karol (2006 #46471 LO 8671)
niestow. woj. POM (POM)
114
120
34
10

39
6

39
6
41
E
30
17

114
157 KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 6577)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
113
126
39
5-6

42
4

32
11



113
158 OBUCHOWSKI Jakub (2006 #46470 LO 8670)
niestow. woj. POM (POM)
96
178
31
11-12

23
18

40
5
42
E
39
11

112
159 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7127)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
112
128
42
4

34
9-10
36
E
34
9-10

33
13-16

112
160 FRĄCKOWIAK Antoni (2006 #43621 LO 8941)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
72
254


33
9-12

39
6

39
10-13

111
161 JANIK Maciej (2007 #48634 LO 6738)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
102
157
28
13-16

28
13-16
30
E
42
4
44
E
37
11-14

111
162 NOSIADEK Jakub (2007 #43413 LO 3388)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
111
136
33
9-12
35
E
39
5-6
41
E
33
9-12
35
E
33
13-16

111
163 SOKULSKI Bartosz (2006 #48068 LO 6504)
IKRTS Józefów (MAZ)
110
141
38
5-8
40
E
38
5-8
40
E
28
13-16
30
E
31
15-18

111
164 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
111
131
28
13-16

39
5-6

42
4
44
E


111
165 MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 6639)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
101
162
31
12

36
8

34
zwoln.

40
9-12

110
166 OBST Dominik (2006 #40537 LO 7065)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
99
170
42
4

28
13-16

29
13-14

39
10-13

110
167 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
102
160
36
8

33
9-12

33
9-12

40
9-12

109
168 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 4209)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
99
169
28
13-16
30
E
28
13-16
30
E
39
5-6

40
9-12

109
169 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4903)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
97
173
28
13-16
30
E
28
13-16

39
6

40
9-12

109
170 SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 7439)
KTS Gliwice (ŚLS)
109
143
33
9-12

37
7-8

39
5-6

33
13-16

109
171 ZAPAŁA Michał (2007 #47971 LO 7014)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
109
144
38
7

33
9-12

38
7



109
172 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 4957)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
100
166
34
10

32
11

34
10

40
9-12

108
173 ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
70
262


39
5-6

31
11-12

38
11-12

108
174 KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1880)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
108
148
33
9-12

39
6

36
8

13
20-35

108
175 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 4243)
UKS Giżycko (WMZ)
108
146
33
9-12

37
7-8

38
7



108
176 WCISŁO Patryk (2007 #45849 LO 2224)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
78
233
17
21-24

28
13-16

33
9-12

46
5-8

107
177 BANDERSKI Adam (2006 #45530 LO 3533)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
104
155
33
9-12

34
10

37
7-8

36
9-16

107
178 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
100
164
33
9-12

28
13-16

39
6

35
10-17

107
179 ZIĘTARA Hubert (2006 #40805 LO 3116)
AKS Mikołów (ŚLS)
107
151
33
9-12

37
7-8

37
7-8

24
17-24

107
180 JAGODZIŃSKI Karol (2007 #45482 LO 5165)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
107
152
38
7

36
8

31
11-12
33
E
23
18-25

107
181 JAROS Błażej (2007 #48197 LO 4973)
KS STELLA Gniezno (WLP)
87
199
34
9-10

28
13-16
30
E
23
17-20

42
9

106
182 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
95
179
33
9-12

33
9-12

29
13-14

40
9-12

106
183 GLURA Wawrzyniec (2006 #42160 LO 9727)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
74
248


38
7

36
8

32
14-17

106
184 SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 2513)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
91
189
28
13-16
30
E
37
7-8

24
17-18

38
11-12

105
185 KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 7878)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
97
175
28
13-16

33
9-12

36
8

35
10-17

104
186 GARDOŃ Jakub (2006 #47884 LO 5921)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
99
171
36
8
38
E
33
9-12

28
13-16

33
13-16

104
187 AUGUSTYN Oskar (2007 #48470 LO 9949)
UKS SP Korzeniów (PKR)
71
256


37
7-8

34
10

33
13-16

104
188 FILIPKOWSKI Piotr (2006 #44546 LO 6737)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
104
154
28
13-16

38
5-8

38
5-8

15
23-30

104
189 MARCHEWKA Patryk (2007 #47577 LO 7041)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
63
282


29
13-14

34
9-10

40
9-12

103
190 REDMER Stanisław (2007 #46472 LO 8672)
niestow. woj. POM (POM)
65
275


32
11

31
11-12
33
E
38
12

103
191 NICIEJEWSKI Joachim (2006 #45806 LO 7133)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
70
264
39
6

31
11-12



33
13-16

103
192 NOWAK Maciej (2008 #47969 LO 7013)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
61
287


28
13-16

33
9-12

41
9-10

102
193 TOMASIAK Jakub (2006 #47431 LO 10034)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
66
274


31
11-12

35
9

36
9-16

102
194 KWIATKOWSKI Bartosz (2006 #49544 LO 3547)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
84
210
23
17-20

28
13-16

33
9-12

40
9-12

101
195 DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 1439)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
81
221
20
17-24

33
9-12

28
13-16

40
9-12

101
196 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
61
287


28
13-16

33
9-12

40
9-12

101
197 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
94
182
28
13-16

33
9-12

33
9-12

35
10-17

101
198 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 5132)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
94
184
33
9-12

33
9-12

28
13-16

35
10-17

101
199 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 3659)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
97
176
31
11-12

28
13-16
30
E
34
9-10
36
E
34
11-18

101
200 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7066)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
81
223
36
8

33
9-12

12
25-28

32
14-17

101
201 BĄCIO Konrad (2006 #46729 LO 4745)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
101
163
33
9-12
35
E
36
8
38
E
28
13-16



101
202 LUBIŃSKI Filip (2007 #50593 LO 9835)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
56
308


25
17

31
11-12

44
8

100
203 MAŃDZIJ Michał (2007 #46834 LO 6640)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
81
220
21
20

29
14

31
12

40
9-12

100
204 DOMEK Kacper (2006 #41716 LO 5221)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
88
196
36
8

20
17-24
22
E
28
13-16
30
E
34
11-18

100
205 PRZYGODA Michał (2006 #46811 LO 2069)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
100
167
33
9-12

35
9

32
11

32
12-19

100
206 GÓRALSKI Jan (2007 #47679 LO 4265)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
100
165
33
9-12

33
9-12

34
10



100
207 RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
95
180
33
9-12

33
9-12

29
13-14

33
13-16

99
208 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
94
183
28
13-16

33
9-12

33
9-12

33
13-16

99
209 SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 7438)
KTS Gliwice (ŚLS)
86
202
20
17-24

33
9-12

33
9-12

33
13-16

99
210 KONIECZKO Jakub (2007 #46780 LO 10044)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
62
285


28
13-16

34
10

36
9-16

98
211 SZYGUDA Tomasz (2006 #49606 LO 4084)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
93
186
28
13-16

28
13-16

37
7-8

33
13-16

98
212 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 3827)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
63
280
6
33-48

20
17-24

37
7-8

40
9-12

97
213 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 4459)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
81
219
11
25-32

39
5-6

31
11-12

27
17-20

97
214 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 693)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
79
231
33
9-12
35
E
42
4
44
E


18
21-28

97
215 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
97
174
28
13-16

33
9-12

36
8



97
216 ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 1199)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
97
177
36
8

28
13-16

33
9-12



97
217 PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
76
240
23
17-20

20
17-24

33
9-12

40
9-12

96
218 NOWOTNIAK Jakub (2006 #47726 LO 5774)
MRKS Gdańsk (POM)
60
300
26
15-16

34
10



36
13

96
219 WILK Hubert (2007 #44153 LO 1265)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
89
194
33
9-12

28
13-16

28
13-16

35
10-17

96
220 WOJEWODA Bartosz (2006 #42210 LO 7884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
78
234
17
21-24

33
9-12

28
13-16

35
10-17

96
221 MIERZWIAK Jakub (2007 #45791 LO 4960)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
77
239
15
24

30
13

32
11

33
13-16

95
222 BADOWSKI Marcin (2007 #49011 LO 6951)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
86
203
23
17-20

34
10

29
13-14

32
12-19

95
223 JUREK Szymon (2006 #44391 LO 3509)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
63
281
28
13-16



35
9

32
12-19

95
224 NOWAK Mikołaj (2006 #46016 LO 7387)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
91
188
30
13

31
12

30
13

33
13-16

94
225 NAGEL Kacper (2006 #47976 LO 5847)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
89
193
28
13-16

28
13-16

33
9-12

33
13-16

94
226 FRANCZAK Szymon (2006 #47537 LO 1234)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
81
222
33
9-12

20
17-24

28
13-16

33
13-16

94
227 KAPICA Paweł (2006 #46754 LO 4094)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
61
289


33
9-12

28
13-16

33
13-16

94
228 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 4106)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
94
185
33
9-12

33
9-12

28
13-16

24
17-24

94
229 ZDOLIŃSKI Mateusz (2006 #47621 LO 7399)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
94
181
23
17-20

33
9-12

38
5-8

15
23-30

94
230 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 9984)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
53
317


22
19

31
11-12

40
9-12

93
231 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
81
218
23
17-20

23
17-20

33
9-12
35
E
35
10-17

93
232 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
79
227
28
13-16

20
17-24

31
11-12

34
11-18

93
233 KRYWALD Kacper (2007 #50177 LO 8018)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
86
205
34
10

26
15-16

26
15-16

33
13-16

93
234 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4772)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
85
206
17
21-24

33
9-12
35
E
33
9-12

25
19-22

93
235 KRZEWIŃSKI Mikołaj (2006 #47647 LO 4934)
LZS Jastrzębie (KPM)
93
187
28
13-16

34
9-10

31
11-12



93
236 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 1595)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
83
213
23
17-20

26
15-16

34
10

32
12-19

92
237 CEROŃ Jan (2006 #41657 LO 1652)
UKS Maków (ŁDZ)
79
230
28
13-16

28
13-16

23
17-20

35
10-17

91
238 FRANKOWSKI Filip (2007 #44083 LO 6262)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
83
215
28
13-16
30
E
28
13-16
30
E
23
17-20

31
15-18

91
239 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
86
201
20
17-24
22
E
28
13-16

36
8

27
17-20

91
240 BIAŁKA Marcin (2006 #44781 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
76
242
28
13-16

20
17-24

28
13-16

34
11-18

90
241 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
64
278
26
15-16

29
14
31
E
7
33-40

33
15

90
242 PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 8907)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
56
309
28
13-16

28
13-16



33
13-16

89
243 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
74
249
23
18

17
21-24

34
9-10

32
14-17

89
244 DASIEWICZ Mateusz (2006 #42921 LO 975)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
57
306
28
13-16

29
13-14



32
12-19

89
245 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 5615)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
85
207
28
13-16

33
9-12

24
17-18

27
17-20

88
246 SŁABKOWSKI Patryk (2007 #47649 LO 4936)
LZS Jastrzębie (KPM)
88
195
20
17-24

34
9-10

34
9-10



88
247 ROZTOCKI Jakub (2006 #46599 LO 4518)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
51
330
20
17-24

31
11-12



36
9-16

87
248 POZNAŃSKI Maciej (2006 #44436 LO 3312)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
79
229
27
15

27
15

25
17

33
13-16

87
249 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 9048)
UKS ATS Białystok (PDL)
54
315
47
2
52
57-64



2
E
33
13-16

87
250 LECHOWICZ Tomasz (2006 #45764 LO 6249)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
78
235
23
17-20

29
13-14

26
15-16

32
12-19

87
251 KRZEPOTA Jakub (2007 #43143 LO 6991)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
87
197
21
19-20

31
12
33
E
31
11-12
33
E


87
252 NARUSZEWICZ Jakub (2007 #48988 LO 2720)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
87
198
28
13-16

28
13-16

31
12



87
253 SŁAWACKI Adam (2007 #44442 LO 3399)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
86
204
28
13-16
30
E
28
13-16

28
13-16

24
17-24

86
254 KOWALSKI Łukasz (2006 #45604 LO 4021)
KS ATS Stargard (ZPM)
86
200


42
4

44
3



86
255 STĘPNIK Jakub (2007 #50738 LO 10099)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
39
371




39
6

46
5-8

85
256 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 10257)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
40
363




40
5

45
7

85
257 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 5048)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
84
212
33
9-12

28
13-16

23
17-20

24
17-24

85
258 SOBKOW Szymon (2006 #47317 LO 1077)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
61
293
28
13-16

33
9-12



24
17-24

85
259 KARCZMARZ Maksymilian (2006 #49462 LO 2946)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
59
303
20
17-24

11
25-32

28
13-16

36
9-16

84
260 SAŁAGA Szymon (2008 #46606 LO 7374)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
48
336


20
17-24

28
13-16

36
9-16

84
261 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (2007 #49069 LO 7475)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
71
257
23
17-20

20
17-24

28
13-16

33
13-16

84
262 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 5309)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
75
246
28
13-16

23
17-20

24
17-18

32
12-19

84
263 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4770)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
59
301
6
33-48

23
17-20
25
E
28
13-16

31
15-18

84
264 MUCHA Hubert (2006 #46134 LO 6497)
IKRTS Józefów (MAZ)
84
209
17
21-24
19
E
28
13-16
30
E
33
9-12
35
E
15
23-30

84
265 KORNECKI Arkadiusz (2007 #46766 LO 5820)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
84
211
23
17-20

32
11

29
13-14

13
20-35

84
266 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 4935)
LZS Jastrzębie (KPM)
84
208
20
17-24

28
13-16

36
8



84
267 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 5690)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
46
343


23
17-20

23
17-20

37
11-14

83
268 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 7112)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
70
263
20
17-24

20
17-24

30
13

33
13-16

83
269 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
83
214
25
17

28
13-16

30
13



83
270 KĘSIK Gracjan (2006 #47144 LO 4691)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
68
267
20
17-24

20
17-24

28
13-16

34
11-18

82
271 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
61
295
33
9-12

28
13-16



21
21-24

82
272 CIEŚLAK Aleksander (2007 #47646 LO 4932)
LZS Jastrzębie (KPM)
82
217
31
11-12

31
11-12

20
17-24



82
273 PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
81
224
42
4

37
7-8


2
E


81
274 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2817)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
76
241
20
17-24

28
13-16

28
13-16

24
17-24

80
275 WACHOWIAK Jakub (2006 #47567 LO 8696)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
80
226
31
11-12

23
17-20

26
15-16

11
26-33

80
276 LEBODA Mikołaj (2006 #44411 LO 3042)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
80
225
20
17-24

33
9-12

27
15



80
277 PATLA Paweł (2007 #41630 LO 6102)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
79
228
28
13-16
30
E
20
17-24

29
14

11
29-32

79
278 BOREK Jakub (2006 #46832 LO 6638)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
78
236
23
18

34
10

21
19-20



78
279 KOPACZ Filip (2006 #50678 LO 10004)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
36
387


36
8



41
9-10

77
280 BANACH Marcel (2007 #43034 LO 7058)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
55
313
21
19-20

17
21-24

17
21-24

39
10-13

77
281 SZCZEPAŃSKI Oliwier (2007 #48935 LO 1100)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
60
299
33
9-12

20
17-24

7
33-40

24
17-24

77
282 GRABSKI Łukasz (2006 #45738 LO 7020)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
77
238
42
4



35
9



77
283 ŚCIANA Adrian (2008 #46286 LO 7409)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
36
387


36
8



40
10-11

76
284 JILKE Wiktor (2007 #47947 LO 7527)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
48
338
20
17-24

20
17-24
22
E
6
33-48

34
11-18

76
285 STAWICKI Szymon (2007 #49983 LO 6953)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
44
355
13
26

31
12



32
12-19

76
286 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 1440)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
76
243
28
13-16

28
13-16

20
17-24



76
287 ZAWADEWICZ Bartosz (2006 #39684 LO 7203)
SMS Włodawa (LLS)
55
314
20
17-24

35
9



20
17-32

75
288 DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL SALOS Szczecin (ZPM)
75
244


39
6

36
8



75
289 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
75
247
29
13-14

22
19
24
E
20
17-24
22
E


75
290 LATOWSKI Leszek (2007 #49066 LO 3651)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
46
347
20
17-24

20
17-24

6
33-48

34
11-18

74
291 TUL Franciszek (2007 #41807 LO 6057)
MTS Kwidzyn (POM)
74
250
13
25-26
15
E
27
15
29
E
28
13-16
30
E


74
292 KUCZEK Karol (2006 #46067 LO 3047)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
74
251
20
17-24

28
13-16

26
16



74
293 SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 4963)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
40
364


23
18

17
21-24

33
13-16

73
294 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 1041)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
73
252
36
8



35
9
37
E


73
295 SMOLIŃSKI Rafał (2006 #43123 LO 5950)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
73
253
33
9-12

20
17-24

20
17-24



73
296 CYPS ALBO ZYPS Alan (2007 #48666 LO 10567)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
70
261
17
21-24

11
25-32
13
E
38
5-8
40
E
15
23-30

72
297 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7573)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
72
255
37
7-8



35
9



72
298 SZABAŁA Dawid (2007 #48724 LO 841)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
51
322
20
17-24



31
11-12

20
17-32

71
299 MILCZAREK Klaudiusz (2007 #48010 LO 5422)
SZTLA Szczecinek (ZPM)
71
259
35
9

36
8





71
300 DOMSKI Cezary (2007 #47929 LO 7128)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
71
260
40
5

31
11-12





71
301 SZŁAPA Maksym (2006 #41781 LO 9832)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
29
453


29
13-14



40
9-12

69
302 DUDZICZ Patryk (2006 #50067 LO 7383)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
62
286
26
16

19
21

17
21-24

24
17-24

69
303 SZWEDZIK Jakub (2007 #46908 LO 672)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
69
265
23
17-20

23
17-20

23
17-20

23
18-25

69
304 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 4067)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
46
345
23
17-20



23
17-20

23
18-25

69
305 TOMCZAK Adam (2007 #44582 LO 7071)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
69
266
29
13-14

23
17-20

17
21-24

11
26-33

69
306 JĘCEK Dawid (2008 #50217 LO 8324)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
28
455




28
13-16

40
9-12

68
307 GRYBEL Jakub (2006 #47916 LO 8967)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
50
333
18
22

26
16

6
33-48

24
17-24

68
308 STROJEK Mikołaj (2007 #49542 LO 3531)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
59
303
20
17-24

11
25-32

28
13-16

20
17-32

68
309 DRZEWIECKI Jakub (2006 #43706 LO 2949)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
48
336


20
17-24

28
13-16

20
17-32

68
310 RAJKOWSKI Michał (2007 #45159 LO 3892)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
68
272
23
17-20

28
13-16

17
21-24

15
23-30

68
311 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 3238)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
68
271
28
13-16

20
17-24

20
17-24

13
25-32

68
312 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 674)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
68
273
28
13-16

23
17-20

17
21-24

11
26-33

68
313 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4644)
LKTS Luboń (WLP)
57
307
29
13-14

28
13-16



11
26-33

68
314 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 4609)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
68
268
20
17-24

28
13-16

20
17-24



68
315 JACHYMIAK Krzysztof (2007 #45840 LO 4904)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
68
269
28
13-16

20
17-24

20
17-24



68
316 BORZĘCKI Adam (2007 #46607 LO 5944)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
68
270
28
13-16

20
17-24

20
17-24



68
317 CYPERSKI Dawid (2007 #48657 LO 790)
PANDA Sierakowice (POM)
44
351
8
31-32

21
20
23
E
11
25-32
13
E
31
16

67
318 POLAK Tomasz (2007 #50144 LO 7874)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
65
276
11
27-28

23
17-20

31
12

13
20-35

67
319 CZUPRETA Antoni (2008 #50940 LO 10364)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
33
401




33
9-12

33
13-16

66
320 USAREK Rafał (2006 #41789 LO 7443)
KTS Gliwice (ŚLS)
64
277
11
25-32

20
17-24

33
9-12

13
25-32

66
321 CZENDLIK Wojciech (2007 #45300 LO 5104)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
53
316
20
17-24



33
9-12

13
25-32

66
322 PRUSINOWSKI Karol (2006 #49416 LO 2525)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
51
324
17
21-24

11
25-32

23
17-20

25
19-22

65
323 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 2123)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
41
362
14
25



27
15

24
17-24

65
324 ŻALA Marcel (2007 #46777 LO 2079)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
52
320
24
17-18



28
13-16

13
28

65
325 PARUCH Oskar (2007 #46817 LO 7288)
MOSM Tychy (ŚLS)
60
296
20
17-24

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
326 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 1450)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
51
327
20
17-24

11
25-32

20
17-24

24
17-24

64
327 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
46
346
6
33-48

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
328 ŻUROWSKI Wiktor (2006 #49790 LO 5417)
SZTLA Szczecinek (ZPM)
64
279
38
7

26
15-16





64
329 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
57
305
17
21-24

17
21-24

23
17-20

23
18-25

63
330 KARTOSZ Jakub (2007 #45485 LO 5168)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
63
283
26
15-16

12
25-28

23
17-20
25
E
11
26-33

63
331 MAJEWSKI Radosław (2008 #45798 LO 7131)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
29
440




29
13-14

33
13-16

62
332 PODWYSZYŃSKI Bartosz (2006 #50242 LO 8482)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
35
391




35
9

27
17-20

62
333 LANGNER Łukasz (2006 #41962 LO 3500)
LZS Kujakowice (OPO)
62
284


23
17-20

39
5-6



62
334 KRYŚ Tomasz (2006 #51010 LO 10453)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
28
455




28
13-16

33
13-16

61
335 KAJZER Maciej (2008 #49139 LO 756)
KS Dąbcze (WLP)
29
440




29
13-14

32
14-17

61
336 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 1569)
LUKS Chełmno (KPM)
60
297
20
17-24

20
17-24

20
17-24

21
19-26

61
337 KAROLKIEWICZ Bartłomiej (2006 #47143 LO 4694)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
51
326
11
25-32

20
17-24

20
17-24

21
19-26

61
338 STAŃCZAK Kacper (2007 #44534 LO 5123)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
46
344
23
17-20



23
17-20

15
23-30

61
339 KOT Szymon (2008 #42986 LO 3859)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
59
302
11
25-32

20
17-24

28
13-16

13
25-32

61
340 BARTNIK Kacper (2006 #46066 LO 3045)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
61
290
20
17-24

20
17-24

21
19-20



61
341 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2697)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
61
291
28
13-16

33
9-12





61
342 HOFFMANN Bartosz (2007 #42856 LO 8870)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
61
292
28
13-16

33
9-12





61
343 BUDZIŃSKI Bartłomiej (2006 #46508 LO 5398)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
61
294
33
9-12

28
13-16





61
344 ŁOPACKI Jakub (2006 #40823 LO 7606)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)
39
373
28
13-16



11
25-32

21
19-26

60
345 PODSKARBI Jakub (2007 #46186 LO 6862)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
60
298
28
13-16

14
25

18
22

13
20-35

60
346 CZAJKOWSKI Mikołaj (2006 #48821 LO 6035)
MTS Kwidzyn (POM)
32
422


17
23
19
E
11
25-32
13
E
27
19

59
347 FRĄTCZAK Łukasz (2006 #48625 LO 83)
ZKS Zielona Góra (LBU)
35
393


14
25

21
19-20

24
17-24

59
348 LEWANDOWSKI Adam (2007 #48220 LO 4722)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
50
332
6
33-48

23
17-20
25
E
17
21-24
19
E
15
23-30

59
349 PŁUCIENNIK Bartosz (2006 #50610 LO 9884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
35
395


23
17-20

12
25-28

23
18-25

58
350 SITARSKI Wiktor (2007 #45632 LO 6527)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
51
329
17
21-24

17
21-24

17
21-24

23
18-25

57
351 BARAN Daniel (2007 #46605 LO 7364)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
37
378


6
33-48

31
11-12

20
17-32

57
352 KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO 6046)
MTS Kwidzyn (POM)
47
342
21
19-20

19
21

7
33-40

17
25

57
353 MAGA Bartosz (2007 #42857 LO 8869)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
44
354
11
25-32

33
9-12



13
25-32

57
354 PAWLUKIEWICZ Bartosz (2007 #44967 LO 2077)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
28
455




28
13-16

28
18

56
355 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 6099)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
49
334
20
17-24
22
E
11
25-32

16
23-24

18
21-28

56
356 ZAJĄC Wiktor (2006 #46507 LO 5506)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
43
357
17
21-24

26
15-16



13
20-35

56
357 GROCHOWINA Krzysztof (2006 #47387 LO 3611)
GROM-ZŁOTA D. Poczesna (ŚLS)
37
379
6
33-48

11
25-32

20
17-24

24
17-24

55
358 KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 2926)
MOKSIR Czchów (MŁP)
31
429


20
17-24

11
25-32

24
17-24

55
359 KRUK Fabian (2006 #48003 LO 7403)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
55
311
14
25

17
21-24

24
17-18

13
20-35

55
360 JACAK Wojciech (2006 #49982 LO 6952)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
55
312
17
21-24

17
21-24

21
19-20

13
20-35

55
361 LIEBNER Michał (2007 #48987 LO 3441)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
55
310


28
13-16

27
15



55
362 SAWECKI Michał (2007 #47082 LO 2546)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
36
386
11
25-32

17
21-24

6
33-48
8
E
25
19-22

53
363 RÓŻYCKI Daniel (2007 #51066 LO 10535)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
29
440




29
14

24
17-24

53
364 GADZINA Karol (2006 #47444 LO 4430)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
53
318


33
9-12

20
17-24



53
  GADZINA Krystian (2006 #47443 LO 4429)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
53
318


33
9-12

20
17-24



53
366 PŁUCIENNIK Jakub (2006 #50609 LO 9883)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
29
445


12
25-28

17
21-24

23
18-25

52
367 ZABOROWSKI Igor (2008 #49924 LO 6675)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
31
427
11
25-32



20
17-24

21
19-26

52
368 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 2495)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
52
321
17
21-24

12
25-28

23
17-20

11
26-33

52
369 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 3687)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
30
437


28
13-16


2
E
21
19-26

51
370 MOCHOL Oliwier (2007 #46587 LO 6570)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
42
359
11
25-32

20
17-24

11
25-32

20
17-32

51
371 MAJEROWSKI Dawid (2007 #48723 LO 840)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)
37
382
11
25-32

6
33-48

20
17-24

20
17-32

51
372 RÓŻYCKI Mateusz (2007 #47262 LO 2511)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
33
414
33
9-12





18
21-28

51
373 BILUT Jakub (2007 #47598 LO 5613)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
33
416
33
9-12





18
21-28

51
374 BIERNACKI Hubert (2007 #46185 LO 6842)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
51
325
17
21-24

13
26

21
19-20

13
20-35

51
375 MOŚ Jakub (2007 #47292 LO 5878)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
40
365


28
13-16

12
25-28

11
26-33

51
376 BOGDANOWICZ Hubert (2010 #47980 LO 5854)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
51
323


25
17

26
16



51
377 STRUPIŃSKI Krzysztof (2006 #50182 LO 8070)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
51
328
11
25-32

23
17-20

17
21-24



51
378 CHRUSTEK Arsen (2006 #48213 LO 5919)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
51
331
23
17-20

28
13-16





51
379 MARCHEWKA Miłosz (2009 #47578 LO 7040)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
23
513




23
17-20

27
17-20

50
  MIACZKOWSKI Adrian (2008 #50853 LO 10258)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
23
513




23
17-20

27
17-20

50
381 MAŁACZEK Franciszek (2007 #50019 LO 7122)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
23
528


23
18



27
17-20

50
382 LEWANDOWSKI Oliwier (2008 #46478 LO 7179)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
30
438


30
13



20
23

50
383 TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 10102)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
20
551




20
17-24

29
17-18

49
384 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 2110)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
25
507
19
21



6
33-48

24
17-24

49
385 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 6808)
KSTS Krosno (PKR)
40
367
11
25-32

20
17-24

9
29-32

18
21-28

49
386 SŁAWIŃSKI Maciej (2007 #46895 LO 93)
ZKS Zielona Góra (LBU)
49
335


35
9

14
25



49
387 BOJAR Radosław (2007 #48995 LO 7397)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
29
446
6
33-48

6
33-48

17
21-24

25
19-22

48
388 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3327)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
30
436
17
23

7
35

6
33-48

24
17-24

48
389 KOS Kamil (2007 #41772 LO 2868)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
32
421

2
E
11
25-32

19
21

18
21-28

48
390 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 6993)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
33
405
11
27-28



20
17-24
22
E
15
26

48
391 KOZIKOWSKI Kamil (2006 #49869 LO 6246)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
35
392
9
29-32



26
15-16

13
20-35

48
392 KAŁUŻNY Jan (2007 #45484 LO 5167)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
44
353
25
17

12
25-28

7
33-40

11
26-33

48
393 URBAN Daniel (2007 #47597 LO 5618)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
48
339
20
17-24

28
13-16





48
394 KOLAJA Szczepan (2007 #46591 LO 1300)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
48
340
20
17-24

28
13-16





48
395 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 4497)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
48
341
28
13-16

20
17-24





48
396 NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 801)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
34
399
12
25-28

11
25-32

11
25-32

24
17-24

47
397 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 8322)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
23
513




23
17-20

24
17-24

47
398 PÓŁTORAK Kacper (2006 #48979 LO 9863)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
26
492




26
15-16

21
21-24

47
399 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 3245)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
45
348
23
17-20

11
25-32

11
25-32

13
25-32

47
400 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 9044)
UKS ATS Białystok (PDL)
20
551




20
17-24

26
19-20

46
401 BUŁA Maksymilian (2007 #45249 LO 399)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
26
498
4
49-64

11
25-32

11
25-32

24
17-24

46
402 PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 5985)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
22
534


11
25-32

11
25-32

24
17-24

46
403 GRAJCZYŃSKI Mateusz (2007 #51065 LO 10534)
LKTS Luboń (WLP)
23
513




23
17-20

23
18-25

46
404 BIESZCZAD Maciej (2006 #47600 LO 5612)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
28
484
28
13-16





18
21-28

46
405 GIERACH Igor (2007 #45510 LO 4065)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
44
352
23
17-20

9
29-31

12
25-28

11
26-33

46
406 TOBIASZ Szymon (2006 #43317 LO 1390)
UKS Olesno (MŁP)
20
551




20
17-24

24
17-24

44
407 JABŁOŃSKI Karol (2006 #46804 LO 8242)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
37
380
6
33-48

11
25-32

20
17-24

13
25-32

44
408 MIERNIK Jan (2007 #49072 LO 3236)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
31
425


11
25-32

20
17-24

13
25-32

44
409 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4897)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
44
349
17
21-24

7
33-40

20
17-24



44
410 HEINRICH Kamil (2006 #47536 LO 7319)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
44
350
24
17-18



20
17-24



44
411 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 4962)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
44
356
22
19

22
19





44
412 WALDOWSKI Nikodem (2007 #47291 LO 3744)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
33
407
11
25-32

11
25-32

11
25-32

21
19-26

43
413 DERESZEWSKI Michał (2007 #49068 LO 3627)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
28
466
6
33-48

11
25-32

11
25-32

21
19-26

43
414 RACHWAŁ Maciej (2007 #49264 LO 1217)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)
18
579


11
25-32

7
33-40

24
17-24

42
415 KLUKOWSKI Michał (2006 #49643 LO 4381)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
38
376
9
29-32

17
21-24

12
25-28

13
20-35

42
416 KRUKOWSKI Franciszek (2008 #47311 LO 1568)
LUKS Chełmno (KPM)
37
381
6
33-48

11
25-32

20
17-24

11
29-30

42
417 GUTKOWSKI Kacper (2007 #46462 LO 6040)
MTS Kwidzyn (POM)
31
424
9
29-30



20
17-24
22
E
11
30

42
418 GODZISZ Mikołaj (2007 #41670 LO 4610)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
42
358
11
25-32

11
25-32

20
17-24



42
419 PAWLINA Wiktor (2007 #46608 LO 5949)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
42
360
20
17-24

11
25-32

11
25-32



42
420 KONECZNY Jan (2006 #45553 LO 5005)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
42
361


42
4





42
421 KUBERA Dawid (2007 #48200 LO 2219)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
22
539
12
25-28

5
41-48

5
41-48

24
17-24

41
422 JANISZEWSKI Michał (2007 #48538 LO 6522)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
18
587
9
29-32

9
29-31



23
18-25

41
423 KONOPKA Michał (2006 #42944 LO 10562)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
20
551




20
17-24

21
21-24

41
424 ZARZYCKI Karol (2006 #49895 LO 6562)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
28
469
11
25-32

6
33-48

11
25-32

19
17-31

41
425 WILK Adrian (2006 #49269 LO 1244)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
33
411
17
21-24

11
25-32

5
41-48

13
25-32

41
426 ROSIŃSKI Tomasz (2007 #48718 LO 5796)
MRKS Gdańsk (POM)
18
588
18
21-22





22
22

40
427 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 1609)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
34
397
7
33-39

11
27-28

16
23-24

13
20-35

40
428 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 4958)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
27
491


21
20

6
33-48

13
25-32

40
429 GOŁASA Marcel (2007 #47148 LO 2626)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
37
383
12
25-28

8
32-33

17
21-24

11
26-33

40
430 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO 5617)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
40
366
11
25-32

20
17-24

9
29-32



40
431 ŁADA Piotr (2007 #48412 LO 7598)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
40
368
12
25-28

23
17-20

5
41-48



40
432 SZOŁTYSIK Marcin (2006 #46786 LO 3595)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
40
369
20
17-24

20
17-24





40
433 CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 1438)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
40
370
20
17-24

20
17-24





40
434 STARZONEK MIŁOSZ (2007 #49407 LO 2480)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
23
526
7
33-40

9
29-32

7
33-40

23
18-25

39
435 POŁUBIŃSKI Dawid (2007 #48942 LO 5795)
MRKS Gdańsk (POM)
39
372
11
27-28



28
13-16



39
436 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1110)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
39
374
28
13-16

11
25-32





39
437 ZARYCHTA Igor (2007 #48583 LO 7016)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
39
375
39
6







39
438 BRZESKI Krystian (2006 #50100 LO 7603)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)
17
600
11
25-32



6
33-48

21
19-26

38
439 MATTIOLI Paolo (2007 #46642 LO 2387)
LZS Żywocice (OPO)
38
377
38
5-8







38
440 SZTYK Mikołaj (2007 #49943 LO 6736)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
28
475
11
25-32

11
25-32

6
33-48

15
23-30

37
441 KULAS Krzysztof (2008 #48658 LO 791)
PANDA Sierakowice (POM)
31
428
8
31-32

8
31
10
E
11
25-32
13
E
14
27

37
442 PACHULSKI Aleksander (2006 #50665 LO 9989)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
24
510


15
24

9
29-32

13
25-32

37
443 ŁUKASIK Jan (2006 #39614 LO 2808)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
24
511
4
49-64

20
17-24



13
25-32

37
444 KMIECIAK MIŁOSZ (2007 #49408 LO 2481)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
33
409
9
29-32

17
21-24

7
33-40

11
26-33

37
445 KOZAK Kacper (2007 #47288 LO 3741)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
32
423
20
17-24

6
33-48

6
33-48

11
29-30

37
446 WAŚKO Bartosz (2007 #45390 LO 10477)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)
26
492




26
15-16

11
26-33

37
447 ŁOZIŃSKI Miłosz (2006 #43675 LO 3442)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
37
384
37
7-8







37
448 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 4974)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
34
398
11
27-28

11
27-28

12
25-28

13
20-35

36
449 WNUKIEWICZ Igor (2007 #49570 LO 3783)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
36
385
12
25-28

12
25-28

12
25-28

11
26-33

36
450 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 6481)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
36
389
36
8







36
451 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 3952)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
36
390
36
8







36
452 RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 5797)
MRKS Gdańsk (POM)







35
14

35
453 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 10103)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
20
551




20
17-24

15
25-28

35
454 WĄSIŃSKI Dominik (2006 #49549 LO 3610)
GROM-ZŁOTA D. Poczesna (ŚLS)
28
469
11
25-32

6
33-48

11
25-32

13
25-32

35
455 WITCZAK Oskar (2006 #46805 LO 8243)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
22
536
11
25-32



11
25-32

13
25-32

35
456 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 9988)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
35
394


18
22

17
21-24



35
457 PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 10265)
KSTS Krosno (PKR)
16
608




16
23-24

18
21-28

34
458 STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 1608)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
28
462
7
33-39

9
29-32

12
25-28

13
20-35

34
459 STELMASZYK Maciej (2008 #49046 LO 6643)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
21
544


12
27

9
29-32

13
25-32

34
460 ZDYBEL Przemysław (2006 #48239 LO 6556)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
34
396
6
33-48



28
13-16



34
461 SZYMAŃSKI Filip (2006 #42348 LO 6287)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
34
400
34
9-10







34
462 URBAŃSKI Hubert (2007 #47117 LO 1993)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)







33
13-16

33
463 GAJOWY Mateusz (2006 #48937 LO 1095)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
27
489
9
29-32

7
33-40

11
25-32

13
25-32

33
464 ASK Oskar (2008 #49047 LO 6636)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
20
567


11
28

9
29-32

13
25-32

33
465 MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 3354)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
29
452
11
25-32

11
25-32

7
33-40

11
29-32

33
466 OŁOWNIA Marcjan (2006 #47290 LO 3743)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
28
467
11
25-32

6
33-48

11
25-32

11
29-30

33
467 KUCZORA Karol (2007 #48238 LO 6552)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
33
406
11
25-32

11
25-32

11
25-32

3
31-38

33
468 CIESIELSKI Maciej (2008 #48766 LO 10264)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
401




33
9-12



33
  KOMOROWICZ Jakub (2007 #51027 LO 10487)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
401




33
9-12



33
  MACIEJSKI Karol (2010 #50690 LO 10017)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
33
401




33
9-12



33
471 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 1802)
KS GOTYK Toruń (KPM)
33
407
11
25-32

11
25-32

11
25-32



33
472 SZYKULSKI Jakub (2006 #48415 LO 7601)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
33
410
17
21-24

9
29-32

7
33-40



33
473 PAŹDZIERZ Kacper (2007 #47344 LO 5006)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
33
412


33
9-12





33
474 DRZYZGA Mateusz (2007 #42905 LO 6846)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
33
413
33
9-12







33
475 ZBOROWSKI Maciej (2006 #47016 LO 3561)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
33
415
33
9-12







33
476 BUDZICH Dawid (2007 #37363 LO 5688)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
33
417
33
9-12







33
477 KLEKOTKO Mateusz (2007 #48989 LO 2717)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
33
418
33
9-12







33
  NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 9097)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
33
418
33
9-12







33
479 KAMIŃSKI Jacek (2006 #51033 LO 10493)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
7
697




7
33-40

25
20

32
480 BLACHARCZYK Igor (2006 #42922 LO 974)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
19
571




19
21

13
20-35

32
481 WERNICKI Michał (2006 #49317 LO 1534)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
28
473
7
33-40

12
25-28

9
29-32

11
26-33

32
482 TUCHOWSKI Filip (2008 #49809 LO 5609)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
21
542




21
19-20

11
29-32

32
483 SABISZEWSKI Kacper (2007 #46463 LO 6051)
MTS Kwidzyn (POM)
22
533
9
29-30



11
25-32
13
E
10
31

32
484 PISARZOWSKI Konrad (2008 #45199 LO 587)
KS Mysław (ŚLS)
32
420
6
33-48

6
33-48

20
17-24



32
485 MARKIEWICZ Michał (2008 #47942 LO 5982)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
7
697




7
33-40

24
17-24

31
486 ŚLAZYK Karol (2007 #49268 LO 1243)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
18
576


7
33-40

11
25-32

13
25-32

31
487 KŁOCZKO Damian (2006 #48980 LO 9862)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
20
551




20
17-24

11
29-32

31
  LENKIEWICZ Kuba (2008 #51088 LO 10561)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
20
551




20
17-24

11
29-32

31
  WIERCISZEWSKI Alex (2007 #51079 LO 10549)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
20
551




20
17-24

11
29-32

31
490 WOŁOWCZYK Szymon (2006 #43975 LO 6445)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
28
464


17
21-24

11
25-32

3
31-38

31
491 TYLEC Gabriel (2008 #48392 LO 7380)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
31
425


11
25-32

20
17-24



31
492 BIERYŁO Tomasz (2006 #47555 LO 6098)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
31
430
11
25-32
13
E
11
25-32

7
33-40



31
493 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1090)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
31
431
17
21-24

7
33-40

7
29-36



31
494 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 8694)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
31
432
9
29-32

17
21-24

5
41-48



31
495 SENDER Paweł (2006 #50156 LO 7931)
GKTS Gdańsk (POM)
31
433
13
25-26

18
22





31
496 SZORNAK Robert (2006 #40845 LO 6609)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
31
434
31
11-12







31
497 BADUREK Paweł (2006 #51069 LO 10538)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6
721




6
33-48

24
17-24

30
498 BANECKI Szymon (2010 #49048 LO 6647)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
30
435


13
26

17
21-24



30
499 BZOWY Bartosz (2005 #43316 LO 3122)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
30
439
7
33-39

23
17-20





30
500 WIĘDŁOCHA Adam (2006 #50968 LO 10401)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
16
608




16
23-24

13
20-35

29
501 DANIŁOWICZ FIlip (2008 #50801 LO 10182)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
29
440




29
14



29
  KIŁYK Paweł (2006 #51075 LO 10545)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
29
440




29
13-14



29
503 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 4062)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
29
447
9
29-32

8
32-33

12
25-28



29
504 SZABAŁA Mikołaj (2007 #43333 LO 760)
KS Dąbcze (WLP)
29
448
17
21-24



12
25-28



29
505 KRZEBIETKE Wiktor (2007 #45399 LO 9181)
UKS REMUS Miechucino (POM)
29
449
18
21-22



11
25-32



29
506 MAZIARZ Grzegorz (2006 #49470 LO 3053)
MKS TS Mielec (PKR)
29
450


20
17-24

9
29-32



29
507 KOCAJ Fabian (2008 #45445 LO 7103)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
29
451
20
17-24



9
29-32



29
508 BĄCELA Tomasz (2007 #47892 LO 1827)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
29
454
29
14







29
509 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 10486)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
28
455




28
13-16



28
  KRAKOWIAK Bartosz (2008 #49588 LO 3948)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
28
455




28
13-16



28
  LEWICKI Ksawery (2009 #49590 LO 3950)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
28
455




28
13-16



28
  STAWCZYK Michał (2008 #51028 LO 10488)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
28
455




28
13-16



28
513 PAUL Kacper (2007 #49415 LO 2500)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
28
462
7
33-40

9
29-32

12
25-28



28
514 PIWOWARSKI Jakub (2007 #44248 LO 7435)
KTS Gliwice (ŚLS)
28
465
6
33-48

11
25-32

11
25-32



28
515 OLKOWICZ Mateusz (2007 #45160 LO 3888)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
28
468
11
25-32

6
33-48

11
25-32



28
516 KUCHARSKI Franciszek (2007 #47081 LO 2540)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
28
469
11
25-32

6
33-48

11
25-32



28
  PŁECHA Marcin (2006 #49896 LO 6563)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
28
469
11
25-32

6
33-48

11
25-32



28
518 HEYKA Antoni (2007 #48607 LO 3639)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
28
474
11
25-32

11
25-32

6
33-48



28
519 SŁAWIŃSKI Marcin (2007 #46839 LO 7906)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
28
475
11
25-32

11
25-32

6
33-48



28
520 JUDCZYC Bartosz (2006 #47085 LO 2008)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
28
477


28
13-16





28
  KOWALSKI Nikodem (2006 #45554 LO 5009)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
28
477


28
13-16





28
  OLESIEJUK Rafał (2007 #47921 LO 6133)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
28
477


28
13-16





28
  SANDER Dawid (2007 #50599 LO 9856)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
28
477


28
13-16





28
  SZCZEREK Antoni (2007 #49728 LO 5008)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
28
477


28
13-16





28
525 KUŹMICKI Krzysztof (2006 #43797 LO 6793)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
28
482
28
13-16







28
526 IWAŃCZYK Hubert (2006 #47820 LO 7803)
UMKS Biłgoraj (LLS)
28
483
28
13-16







28
527 WALICKI Adam (2006 #49017 LO 9106)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
485
28
13-16







28
  WALICKI Wojciech (2008 #49021 LO 9107)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
485
28
13-16







28
  ZAJDEL Michał (2006 #49300 LO 1353)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
28
485
28
13-16







28
530 SIMSON Marcin (2008 #50022 LO 7125)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)







27
17-20

27
531 JĘDRYS Mateusz (2006 #46659 LO 10063)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)
7
697




7
33

20
17-32

27
532 PRZELICKI Wiktor (2007 #49206 LO 1603)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
14
625
7
33-39



7
29-36

13
20-35

27
533 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 4905)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
27
488


7
33-40

20
17-24



27
534 KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 2744)
CKIS Skawina (MŁP)
27
490


20
17-24

7
33-40



27
535 RÓŻAŃSKI Bertin (2006 #49014 LO 9103)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)







26
19-20

26
536 OSTROWSKI Mateusz (2007 #49541 LO 3530)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
6
739


6
33-48



20
17-32

26
537 GRYNFELDER Kamil (2006 #51068 LO 10537)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26
492




26
16



26
  ZAWALSKI Krzysztof (2008 #47574 LO 7042)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)
26
492




26
15-16



26
539 GNIADEK Michał (2007 #46078 LO 3826)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
26
496


6
33-48

20
17-24



26
  TYLEC Nikodem (2008 #48393 LO 7381)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
26
496


6
33-48

20
17-24



26
541 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 5142)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
26
499
12
25-28

5
41-45

9
29-32



26
542 JAROSIŃSKI Bartosz (2008 #49521 LO 3378)
UKS Maków (ŁDZ)
26
500
7
33-40

12
25-28

7
33-40



26
543 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 3326)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
26
501
13
26

7
34

6
33-48



26
544 PUSTELNIK Krzysztof (2006 #44574 LO 10020)
PMDK Miastko (POM)
26
502


26
16





26
545 KACA Kacper (2007 #50072 LO 7426)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
26
503
9
29-32

17
21-24





26
546 BARTOSIK Jan (2006 #45986 LO 6884)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
26
504
26
15-16







26
547 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 3234)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
12
635


5
41-48

7
33-40

13
25-32

25
548 CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 4040)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
21
546
7
33-40

7
36-40

7
33-40

11
26-33

25
549 SZAFORSKI Olek (2006 #46890 LO 6528)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
14
619


5
41-45

9
29-32

11
26-33

25
550 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 5133)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
14
624
7
33-40



7
33-40

11
26-33

25
551 BOŁĄDŹ Krzysztof (2008 #43453 LO 3624)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
25
505


5
49-56

20
17-24



25
552 NETTER Filip (2007 #45270 LO 5879)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
25
506
7
33-40

9
29-32

9
29-32



25
553 DAWIDOWICZ Oskar (2006 #39674 LO 1826)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
25
508
25
17







25
554 PARTYKA Krystian (2007 #49023 LO 9098)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
25
509
25
17







25
555 NIEWIADOMSKI Kacper (2006 #50692 LO 10019)
PMDK Miastko (POM)







24
21

24
556 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO 4333)
LKS Koluszki (ŁDZ)
24
512
17
21-24

7
34-35





24
557 GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 10583)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)







23
18-25

23
  OLIŃSKI Aleksander (2008 #48529 LO 10469)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







23
18-25

23
559 GAJEWSKI Hubert (2007 #46741 LO 7932)
GKTS Gdańsk (POM)
11
658




11
25-32

12
29

23
560 ROGALA Rafał (2006 #50716 LO 10130)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
12
634




12
25-28

11
29-32

23
561 GIERASIMIUK Adam (2008 #49128 LO 662)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
12
648
5
41-48

7
36-40



11
26-33

23
562 WILKOWSKI Krystian (2006 #44928 LO 6555)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
23
524
6
33-48

6
33-48

11
25-32

3
31-38

23
563 CZARNOF Marcel (2009 #51059 LO 10527)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
23
513




23
17-20



23
  CZECH MIchał (2010 #49547 LO 3562)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
23
513




23
17-20



23
  JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 8383)
UKS Dalachów (OPO)
23
513




23
17-20



23
  PORĘBSKI Alan (2008 #51061 LO 10529)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
23
513




23
17-20



23
  STAŃCZUK Jakub (2007 #48830 LO 7022)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
23
513




23
18



23
568 KUCZKOWSKI Łukasz (2008 #50508 LO 9630)
PANDA Sierakowice (POM)
23
522


8
32
10
E
11
25-32
13
E


23
569 KOCAJ Kacper (2007 #45444 LO 7104)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
23
523
11
25-32



12
25-28



23
570 NIKIEL Maksymilian (2009 #45829 LO 2300)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
23
525
6
33-48

6
33-48

11
25-32



23
571 LEWICKI Jan (2006 #40868 LO 7291)
MOSM Tychy (ŚLS)
23
527
6
33-48

11
25-32

6
33-48



23
572 JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO 4637)
LKTS Luboń (WLP)
23
528


23
17-20





23
  NOWAK Mikołaj (2008 #48967 LO 8526)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
23
528


23
17-20





23
574 DOMAŃ Mateusz (2006 #39052 LO 7678)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
23
531
6
33-48

17
21-24





23
575 PANCEWICZ Szymon (2007 #46020 LO 6554)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
23
532
6
33-48

17
21-24





23
576 BRYŁA Rafał (2006 #49304 LO 1415)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)
22
534


11
25-32

11
25-32



22
577 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 6151)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
22
537
11
25-32



11
25-32



22
578 GRĄDZIEL Szymon (2006 #49543 LO 3532)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
22
538
11
25-32



11
25-32



22
579 MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO 3356)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
22
540
11
25-32

11
25-32





22
  MUZAL Konrad (2006 #47285 LO 6692)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
22
540
11
25-32

11
25-32





22
581 ABOSZTA Bartosz (2007 #50497 LO 9595)
REMIK Stary Folwark (PDL)







21
21-24

21
582 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 1932)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
21
543
6
33-48

4
49-64

11
25-32



21
583 PINDARA Damian (2008 #48414 LO 7599)
LKS BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
21
545
12
25-28



9
29-32



21
584 SASIM Karol (2007 #47049 LO 1659)
UKS Maków (ŁDZ)
21
546
7
33-40

7
36-40

7
33-40



21
  SIUDA Kacper (2006 #49452 LO 2890)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
21
546
7
33-40

7
36-40

7
33-40



21
586 PAKOWSKI Filip (2008 #49884 LO 6400)
ŚKTS Świecie (KPM)
21
549
6
33-48

11
25-32

4
49-64



21
587 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6892)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
21
550
21
19-20







21
588 MARZYSZ Mateusz (2006 #46660 LO 10064)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)







20
17-32

20
589 SIKOŃ Maciej (2007 #48303 LO 5850)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
7
697




7
33-40

13
25-32

20
590 DRZEWIECKI Ignacy (2007 #49942 LO 6735)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
17
605
6
33-48

11
25-32



3
31-38

20
591 BABIŃSKI Bartosz (2006 #47829 LO 9342)
GOKSIR Pruszcz (KPM)
20
551




20
17-24



20
  GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 10502)
MRKS Gdańsk (POM)
20
551




20
17-24



20
  GRABOWSKI Ksawery (2007 #47246 LO 3637)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
551




20
17-24



20
  KRÓLICKI Tymoteusz (2010 #47962 LO 7659)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
20
551




20
17-24



20
  PIEPIÓRKA Szymon (2006 #43156 LO 9953)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
20
551




20
17-24



20
  SOKOŁOWSKI Ksawery (2008 #50652 LO 9973)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
20
551




20
17-24



20
  SPYCHALSKI Patryk (2008 #51034 LO 10496)
GKTS Gdańsk (POM)
20
551




20
17-24



20
598 MADYŃSKI Bartosz (2010 #49051 LO 6650)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
20
566


9
30

11
27-28



20
599 DROZD Sebastian (2006 #45312 LO 3034)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)
20
568


20
17-24





20
  KRZYWANOWSKI Jakub (2006 #47087 LO 2009)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
20
568


20
17-24





20
601 STASIAK Jakub (2009 #45527 LO 2301)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
20
570
20
17-24







20
602 GDANIEC Damian (2007 #46479 LO 7177)
UKS TENISISTA Rudno (POM)







19
24

19
603 CHOJNACKI Tymoteusz (2008 #48848 LO 2113)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
6
721




6
33-48

13
25-32

19
  KACZKOWSKI Jakub (2009 #49506 LO 3318)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
6
721




6
33-48

13
25-32

19
  PROKOPIUK Marcin (2007 #48838 LO 2121)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
6
721




6
33-48

13
25-32

19
606 MRUK Jan (2007 #48833 LO 9932)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
19
572


7
33-40

12
25-28



19
607 WYSOCKI Błażej (2010 #49052 LO 6652)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
19
573


8
31

11
27-28



19
608 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 7880)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
19
574
5
41-48

7
36-40

7
33-40



19
609 STACHOWCZYK Jaromir (2007 #47780 LO 6910)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
19
575
12
25-28



7
33-40



19
610 BAKALARSKI Szymon (2008 #43587 LO 1651)
UKS Maków (ŁDZ)
18
577
9
29-32



9
29-32



18
611 KARPIESIUK Maciej (2007 #47789 LO 6895)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
18
578
9
29-32



9
29-32



18
612 RUSAK Kamil (2006 #48147 LO 6149)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
18
580
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
613 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 7306)
MOSM Tychy (ŚLS)
18
581
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
614 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 5196)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
18
582
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
  STEC Oliwer (2007 #49658 LO 4491)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
18
582
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
  SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3395)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
18
582
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
  ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 1454)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
18
582
6
33-48

6
33-48

6
33-48



18
618 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 1877)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
18
586
9
29-32

9
29-32





18
619 ANTOSZCZYK Adam (2008 #51058 LO 10526)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
589




17
21-24



17
  BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 757)
KS Dąbcze (WLP)
17
589




17
21-24



17
  DURZYŃSKI Błażej (2007 #51063 LO 10531)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
589




17
21-24



17
  HOFFMANN Jakub (2006 #44591 LO 7975)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
17
589




17
21-24



17
  SOSNOWSKI Szymon (2009 #51062 LO 10530)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
589




17
21-24



17
  ŚCIEŻKA Dawid (2007 #51064 LO 10532)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
17
589




17
21-24



17
625 KNEVELS Daniel (2008 #48542 LO 8740)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
17
595


6
33-48

11
25-32



17
  MALEC Łukasz (2006 #50714 LO 10049)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
17
595


6
33-48

11
25-32



17
  PILARSKI Mariusz (2007 #47470 LO 6322)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
17
595


6
33-48

11
25-32



17
  SŁOMIANY Michał (2006 #50403 LO 9284)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
17
595


6
33-48

11
25-32



17
629 JOŚKO Nikodem (2007 #47826 LO 5700)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
17
599


11
25-32

6
33-48



17
630 BORUCKI Miłosz (2009 #48859 LO 9543)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
17
601


17
21-24





17
  MOTYL Igor (2006 #49453 LO 2891)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
17
601


17
21-24





17
632 HAWEŁKO Wiktor (2007 #47312 LO 1570)
LUKS Chełmno (KPM)
17
603
6
33-48

11
25-32





17
633 KOCH Bartłomiej (2007 #42729 LO 1186)
KTS Lędziny (ŚLS)
17
604
6
33-48

11
25-32





17
634 JASIŃSKI Mateusz (2007 #48907 LO 8076)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
17
605
6
33-48

11
25-32





17
635 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 4896)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
17
607
17
21-24







17
636 GALICA Mateusz (2007 #49715 LO 4898)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
16
610


5
41-48

11
25-32



16
637 BANECKI Lucjan (2009 #49049 LO 6637)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
16
611


7
33

9
29-32



16
638 WYSOCKI Damian (2009 #49050 LO 6644)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
16
612


10
29

6
33-48



16
639 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 5983)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
16
613


11
25-32

5
41-48



16
640 STAWARZ Ignacy (2008 #47999 LO 5212)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
16
614
6
33-48

6
33-48

4
49-64



16
641 HERSZKIEWICZ Dariusz (2007 #48824 LO 6926)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
16
615
6
33-48

6
33-48

4
49-64



16
642 PAWLUKIEWICZ Kacper (2005 #44968 LO 2078)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
16
616
16
23-24







16
  SZENK Szymon (2009 #45411 LO 6996)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
16
616
16
23-24







16
644 BACH Franciszek (2008 #51209 LO 10714)
SUDOVIA Szudziałowo (PDL)







15
25-28

15
  BREZGIEŁ Paweł (2006 #45888 LO 9599)
REMIK Stary Folwark (PDL)







15
25-28

15
  RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 8277)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)







15
25-28

15
647 GRUNWALD Mikołaj (2006 #46429 LO 9786)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
12
636


6
33-48

6
33-48

3
31-38

15
648 BALA Miłosz (2006 #49894 LO 6561)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
12
650
6
33-48

6
33-48



3
31-38

15
649 SZATKOWSKI Bartosz (2007 #44533 LO 5125)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
11
669
11
25-32





3
31-38

14
650 MIKLEWICZ Olaf (2008 #51060 LO 10528)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
14
618




14
25



14
651 KUBAS Igor (2008 #50135 LO 7856)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
14
620


7
33-40

7
33-40



14
  PODSKARBI Artur (2008 #49003 LO 6861)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
14
620


7
33-40

7
29-36



14
  WASIŁEK Norbert (2007 #49010 LO 1154)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
14
620


7
33-40

7
29-36



14
  ZIARNIK Maksymilian (2006 #50133 LO 7854)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
14
620


7
33-40

7
33-40



14
655 TOMCZYK Kacper (2006 #40696 LO 1601)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
14
625
7
33-39



7
29-36



14
  WARULIK Filip (2009 #47050 LO 1660)
UKS Maków (ŁDZ)
14
625
7
33-40



7
33-40



14
657 BOREK Bartosz (2009 #50556 LO 9757)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
14
628


8
32

6
33-48



14
658 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 588)
KS Mysław (ŚLS)
14
629
4
49-64

4
49-64

6
33-48



14
  SZYMAŃSKI Igor (2007 #48842 LO 6925)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
14
629
4
49-64

4
49-64

6
33-48



14
660 SKRZYPIEC Patryk (2008 #48201 LO 2222)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
14
631
9
29-32



5
41-48



14
661 WIDENKA Kamil (2007 #44852 LO 4309)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
14
632
4
49-64

6
33-48

4
49-64



14
662 DZIAŁEK Oliwer (2006 #51212 LO 10719)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)







13
25-32

13
663 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 10012)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
13
633




13
26



13
664 GARSTKA Bartłomiej (2007 #48286 LO 8910)
ZS 27 Bydgoszcz (KPM)
12
636


6
33-48

6
33-48



12
  GOLA Tomasz (2007 #45195 LO 581)
KS Mysław (ŚLS)
12
636


6
33-48

6
33-48



12
  GRZESZCZAK Wojciech (2007 #50561 LO 9772)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
12
636


6
33-48

6
33-48



12
  NIEŚMIAŁEK Aleksander (2008 #48295 LO 8914)
ZS 27 Bydgoszcz (KPM)
12
636


6
33-48

6
33-48



12
  PLUTA Michał (2007 #44838 LO 9522)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
12
636


6
33-48

6
33-48



12
669 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 4690)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
12
642
6
33-48



6
33-48



12
  OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 4699)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
12
642
6
33-48



6
33-48



12
671 JURKIEWICZ Jakub (2007 #49267 LO 1242)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
12
644


7
33-40

5
41-48



12
  KABATEK Maciej (2006 #50134 LO 7855)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
12
644


7
33-40

5
41-48



12
  NOWAK Mateusz (2007 #47445 LO 4433)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)
12
644


7
33-40

5
41-48



12
674 PALUCH Mateusz (2007 #42087 LO 4603)
ULKS Szynczyce (ŁDZ)
12
647


12
25-28





12
675 MĄDRZAK Marcin (2007 #44926 LO 6553)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
12
649
6
33-48

6
33-48





12
676 CEGIEŁKA Piotr (2006 #49893 LO 6560)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
12
650
6
33-48

6
33-48





12
  DAHM Alan (2009 #49887 LO 6471)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
12
650
6
33-48

6
33-48





12
  KUS Aleksander (2007 #49941 LO 6734)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
12
650
6
33-48

6
33-48





12
679 UTYLSKI Kornel (2008 #45918 LO 5931)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
12
654
12
25-28







12
680 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 4744)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
12
655
12
25-28







12
  ORTYL Oliwier (2008 #45268 LO 5880)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
12
655
12
25-28







12
  PERSKI Szymon (2006 #48949 LO 3982)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
12
655
12
25-28







12
683 BRĘK Szymon (2006 #48396 LO 9581)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)







11
26-33

11
  FOLTYN Maksymilian (2008 #46459 LO 7060)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)







11
26-33

11
685 BRZOZOWSKI Franciszek (2008 #45864 LO 6153)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
11
658




11
25-32



11
  DURDA Michał (2008 #50152 LO 7902)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
11
658




11
25-32



11
  MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 1115)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
11
658




11
25-32



11
  POST Wiktor (2010 #51042 LO 10505)
MRKS Gdańsk (POM)
11
658




11
25-32



11
  WIŚNIEWSKI Antoni (2007 #49553 LO 3617)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
11
658




11
25-32



11
  WITUCH Damian (2010 #50607 LO 9881)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
11
658




11
25-32



11
  ŻMUDZIŃSKI Bartosz (2008 #51087 LO 10560)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
11
658




11
25-32



11
692 KOWALSKI Piotr (2006 #49554 LO 3618)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
11
666


5
49-56

6
33-48



11
693 BREJNAK Gracjan (2006 #39212 LO 6438)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
11
667


11
25-32





11
  ROMANOWSKI Damian (2007 #48712 LO 6571)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
11
667


11
25-32





11
695 BUGAŁA Kornel (2006 #42979 LO 1418)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
11
670
11
25-32







11
696 GREC Robert (2006 #49166 LO 853)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
11
671
11
25-32







11
  MACH Jakub (2008 #49847 LO 6097)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
11
671
11
25-32







11
  ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 1445)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
11
671
11
25-32







11
699 HENNIG Jakub (2008 #51182 LO 10686)
MTS Kwidzyn (POM)







10
32

10
700 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 6959)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
10
674


4
49-64

6
33-48



10
  DYLUS Wiktor (2006 #50402 LO 9283)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
10
674


4
49-64

6
33-48



10
  MOŁDRZYK Szymon (2006 #41698 LO 8738)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
10
674


4
49-64

6
33-48



10
703 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 5979)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
10
677


5
41-48

5
41-48



10
704 KOCH Mateusz (2008 #50629 LO 9930)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
10
678


6
33-48

4
49-64



10
705 PAKOWSKI Igor (2010 #49885 LO 6401)
ŚKTS Świecie (KPM)
10
679
6
33-48



4
49-64



10
  RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 5216)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
10
679
6
33-48



4
49-64



10
707 BOMBAŁA Igor (2006 #46782 LO 3596)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
10
681
4
49-64

6
33-48





10
  SAPIŃSKI Piotr (2008 #44714 LO 3830)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
10
681
4
49-64

6
33-48





10
709 SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel (2011 #46751 LO 6252)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
6
721




6
33-48

3
31-38

9
710 BENIAK Mateusz (2008 #50071 LO 7425)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
9
683




9
29-32



9
  POPIOŁEK Szymon (2007 #50639 LO 9956)
UKS SP Korzeniów (PKR)
9
683




9
29-32



9
  PUZIO Artur (2007 #41777 LO 2876)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
9
683




9
29-32



9
  TONDERYS Bartosz (2008 #50243 LO 8483)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
9
683




9
29-32



9
714 KOSTULSKI Jan (2006 #48610 LO 3645)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
9
687


5
49-56

4
49-64



9
  SMUCZYŃSKI Karol (2006 #47998 LO 5210)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
9
687


5
49-56

4
49-64



9
716 BORUCKI Nikodem (2010 #48881 LO 9544)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
9
689


9
29-32





9
  LECHOCIŃSKI Mikołaj (2006 #48563 LO 9888)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)
9
689


9
29-32





9
  SZMIGIELSKI Bartłomiej (2008 #47155 LO 2630)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
9
689


9
29-31





9
719 ANDRZEJEWSKI Igor (2007 #47783 LO 6883)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
9
692
9
29-32







9
  GARKUSZENKO Adam (2008 #45958 LO 1590)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
9
692
9
29-32







9
721 CESARZ Franciszek (2008 #49623 LO 4214)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
8
694
4
49-64



4
49-64



8
  STRZEMIŃSKI Wiktor (2008 #49978 LO 6928)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
8
694
4
49-64



4
49-64



8
723 KOLCZOK Paweł (2006 #50352 LO 9018)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
8
696
4
49-64

4
49-64





8
724 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 2075)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
7
697




7
33-40



7
  KRAKOWSKI Sebastian (2008 #48302 LO 5842)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
7
697




7
33-40



7
  LIBURA Sebastian (2008 #50517 LO 9661)
MRKS Gdańsk (POM)
7
697




7
33-40



7
  MICHALEC Michał (2009 #50878 LO 10288)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
7
697




7
33-40



7
  PAJORSKI Kacper (2006 #49070 LO 3237)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
7
697




7
33-40



7
  POLANOWSKI Grzegorz (2006 #45391 LO 10476)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)
7
697




7
33-40



7
  PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 9774)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
7
697




7
29-36



7
  TUSIŃSKI Damian (2009 #48451 LO 7933)
GKTS Gdańsk (POM)
7
697




7
33-40



7
  WARTALSKI Dawid (2006 #46474 LO 9948)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
7
697




7
29-36



7
733 BUDZISZ Hubert (2007 #49663 LO 4521)
PILICZANKA Sulejów (ŁDZ)
7
710


7
34-35





7
  DZIANISAU Roman (2007 #48419 LO 9839)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
7
710


7
33-40





7
  GAJDUR Mikołaj (2006 #49614 LO 4132)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
7
710


7
33-40





7
  KUREK Tomasz (2006 #50237 LO 8476)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
7
710


7
33-40





7
  SULEJ-MICHALSKI Wiktor (2008 #48968 LO 8527)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
7
710


7
33-40





7
  TYMCZYK Hubert (2008 #50478 LO 9542)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
7
710


7
33-40





7
  WOLAK Adam (2008 #46475 LO 2070)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
7
710


7
33-40





7
740 NOWAK Oskar (2007 #46187 LO 6859)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
7
717
7
33-39







7
  PERSKI Łukasz (2010 #49599 LO 3984)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
7
717
7
33-40







7
  UZDROWSKI Szymon (2009 #49835 LO 5912)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
7
717
7
33-40







7
  ŻURAW Kacper (2006 #49204 LO 1605)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
7
717
7
33-39







7
744 CHMARA Filip (2007 #50841 LO 10242)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
6
721




6
33-48



6
  CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 10397)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
6
721




6
33-48



6
  DŹWIGAŁOWSKI Wilhelm (2007 #51015 LO 10468)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
6
721




6
33-48



6
  FARYS Piotr (2008 #45868 LO 6152)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
6
721




6
33-48



6
  HAPKE Alan (2006 #50950 LO 10376)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
6
721




6
37



6
  KUKUCZKA Filip (2007 #50956 LO 10385)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
6
721




6
33-48



6
  MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 3746)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
6
721




6
33-48



6
  MICHAŁOWSKI Wiktor (2007 #51043 LO 10506)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
6
721




6
33-48



6
  MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 8876)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
6
721




6
33-48



6
  PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 10347)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
6
721




6
33-48



6
  PIESZAK Stanisław (2008 #50932 LO 10346)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
6
721




6
33-48



6
  STROIŃSKI Stanisław (2010 #46410 LO 6253)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
6
721




6
33-48



6
  TIC Maciej (2007 #50059 LO 7292)
MOSM Tychy (ŚLS)
6
721




6
33-48



6
757 CHĘCIŃSKI Michał (2008 #45753 LO 5689)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
6
739


6
33-48





6
  CZEKAŁA Marek (2006 #49930 LO 6681)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
6
739


6
33-48





6
  CZEKAŁA Mateusz (2008 #49929 LO 6680)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
6
739


6
33-48





6
  FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 5696)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
6
739


6
33-48





6
  GUZOWSKI Stanisław (2007 #49690 LO 4701)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
6
739


6
33-48





6
  KOZIŃSKI Maciej (2009 #49689 LO 4700)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
6
739


6
33-48





6
  MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 585)
KS Mysław (ŚLS)
6
739


6
33-48





6
  MCGOWAN John (2007 #49067 LO 3614)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
6
739


6
33-48





6
  SAKOWSKI Michał (2007 #48288 LO 8917)
ZS 27 Bydgoszcz (KPM)
6
739


6
33-48





6
  ŚWISTOWSKI Antoni (2007 #50066 LO 7363)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
6
739


6
33-48





6
  WASZAK Adam (2007 #49390 LO 2292)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
6
739


6
33-48





6
  WOLSKA Natalia (2007 #48955 LO 5357)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
6
739


6
33-48





6
769 HAWEŁKO Kacper (2010 #49958 LO 6778)
LUKS Chełmno (KPM)
6
752
6
33-48







6
  MONDROCH Kamil (2006 #46955 LO 44)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
6
752
6
33-48







6
  ŻMUDA Dominik (2007 #49691 LO 4702)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
6
752
6
33-48







6
772 BOBAK Mikołaj (2008 #48992 LO 1416)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)
5
755




5
49-56



5
  FRALA Mateusz (2007 #50328 LO 8939)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
5
755




5
41-48



5
  KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 10260)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)
5
755




5
49-56



5
  KOWALCZYK Bartosz (2007 #50554 LO 9743)
KS UNIA Naprawa (MŁP)
5
755




5
41-48



5
  MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 928)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
5
755




5
49-56



5
  PAUCZAK-KOWALSKI Oliwier (2007 #47841 LO 7850)
MLKS SPARTA Złotów (WLP)
5
755




5
41-48



5
  PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 3244)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
5
755




5
49-56



5
  ROLA Filip (2009 #49586 LO 3923)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
5
755




5
41-48



5
  RUDZIŃSKI Maksymilian (2007 #51046 LO 10510)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
5
755




5
41-48



5
  ZIELIŃSKI Igor (2007 #47793 LO 6915)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
5
755




5
41-48



5
782 BANASZKIEWICZ Maksymilian (2008 #48525 LO 4331)
LKS Koluszki (ŁDZ)
5
765


5
41-45





5
  GIECEWICZ Aleksander (2011 #48557 LO 1139)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
5
765


5
41





5
  KOBYLARCZYK Kacper (2006 #47975 LO 5841)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
5
765


5
41-48





5
  KRASZEWSKI Maciej (2006 #50647 LO 9967)
KS LEGION Skierniewice (ŁDZ)
5
765


5
41-45





5
  KRYSIŃSKI Franciszek (2007 #49389 LO 2291)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
5
765


5
49-56





5
  STOLARSKI Juliusz (2006 #46905 LO 670)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
5
765


5
41-45





5
788 BODASIŃSKI Jan (2006 #50183 LO 8071)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
4
771




4
49-64



4
  BOGUŃ Łukasz (2007 #47991 LO 5199)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
4
771




4
49-64



4
  CHARZYŃSKI Franciszek (2007 #49551 LO 3615)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
4
771




4
49-64



4
  DERKOWSKI Franciszek (2007 #50927 LO 10341)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
4
771




4
49-64



4
  DIACZENKO Jakub (2008 #50955 LO 10384)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  DŹWIGAŁOWSKI Wiktor (2006 #51014 LO 10467)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
4
771




4
49-64



4
  GOJ Adrian (2006 #50964 LO 10395)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  GURBIEL Oliwier (2006 #46956 LO 40)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  HARNIK Mateusz (2008 #50923 LO 10335)
KS Mysław (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  HEMID Sharif (2008 #45880 LO 6154)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
4
771




4
49-64



4
  KOŁTONOWSKI Oliwier (2008 #49751 LO 5192)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
4
771




4
49-64



4
  KOPYCKI Oliwier (2007 #46025 LO 7289)
MOSM Tychy (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  KRAWCZYK Kamil (2007 #51019 LO 10478)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
4
771




4
49-64



4
  LIGMANOWSKI Jakub (2008 #49752 LO 5193)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
4
771




4
49-64



4
  ŁĄCZYKOWSKI Kalmir (2006 #50963 LO 10394)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  ŁUKASZEWSKI Paweł (2009 #47637 LO 9253)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
4
771




4
49-64



4
  MATUSIK Mateusz (2007 #51037 LO 10499)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  MILANOWSKI Norbert (2009 #47641 LO 9257)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
4
771




4
49-64



4
  SEMBOL Mikołaj (2007 #50960 LO 10389)
TALENT Cieszyn (ŚLS)
4
771




4
49-64



4
  WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 6254)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
4
771




4
49-64



4
808 MICHTA Jan (2010 #48878 LO 6924)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
4
791


4
49-64





4
  OSADNIK Adam (2006 #49800 LO 5482)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)
4
791


4
49-64





4
  OSADNIK Aleksander (2008 #49799 LO 5481)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)
4
791


4
49-64





4
811 PIETROWSKI Radosław (2006 #46779 LO 2819)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
4
794
4
49-64







4