Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 1 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
120
2

120
2

130
1




250
2 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
130
1

130
1

120
2




250
3 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
110
3

110
3-4

110
3-4




220
4 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
103
5

103
5

110
3-4




213
5 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
110
4

110
3-4

89
11




199
6 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
91
10

91
10

103
5




194
7 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
93
9

93
9

99
7




192
8 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
97
8

97
8

93
9




190
9 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
83
13
50
1
83
13

101
6




184
10 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
101
6

101
6

79
15




180
11 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
99
7

99
7

65
21-24




164
12 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
73
17
50
1
73
17

87
12




160
13 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
81
14
47
2
81
14

77
16




158
14 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
89
11

89
11

69
19




158
15 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
59
35
43
3-4
59
33-40
50
1
97
8




156
16 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
65
23

65
21-24

91
10




156
17 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
69
19

69
19

81
14




150
18 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
87
12
47
2
87
12

62
25-32




149
19 POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
62
27
44
3
62
25-32

83
13




145
20 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
77
16
50
1
77
16

67
20




144
21 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
67
20
47
2
67
20

73
17




140
22 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
65
22

65
21-24

71
18




136
23 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
79
15
50
1
79
15

52
zwoln.




131
24 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
65
24

65
21-24

65
21-24




130
25 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
71
18
37
7-8
71
18

59
33-40




130
26 WEIKUM Kacper (2006 #39068 LO 10461)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
62
29
38
5-8
62
25-32

65
21-24




127
27 KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6256)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
65
21
44
3
65
21-24

62
25-32




127
28 STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
59
38

59
33-40
50
1
65
21-24




124
29 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 4881)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
62
26
50
1
62
25-32

62
25-32




124
30 SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
62
30
38
5-8
62
25-32

62
25-32




124
31 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
59
37
39
5-6
59
33-40
50
1
62
25-32




121
32 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
59
39

59
33-40
50
1
62
25-32




121
33 BAZIAK Hubert (2006 #42420 LO 4152)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
62
31

62
25-32

59
33-40




121
34 STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
56
45
42
4
56
41-48
42
4
62
25-32




118
35 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
62
28
43
3-4
62
25-32

56
41-48




118
36 KUBIAK Mikołaj (2006 #42341 LO 6282)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
62
32

62
25-32

56
41-48




118
37 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
56
43
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40




115
38 KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
56
48

56
41-48
50
1
59
33-40




115
39 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)
59
34
50
1
59
33-40
50
1
56
41-48




115
40 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
59
40

59
33-40
44
3
56
41-48




115
41 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
52
57
50
1
52
57-64
47
2
62
25-32




114
42 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
54
52

54
49-56
50
1
59
33-40




113
43 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
54
55

54
49-56
47
2
59
33-40




113
44 MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
54
50
50
1
54
49-56
42
4
59
33-40




113
45 LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
59
33
50
1
59
33-40
50
1
54
49-56




113
46 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
56
46
38
7
56
41-48
44
3
56
41-48




112
47 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
54
51
33
9-12
54
49-56
50
1
56
41-48




110
48 PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
54
56

54
49-56
50
1
52
57-64




106
49 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
54
54

54
49-56
47
2
52
57-64




106
50 SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
49
64
47
2
49
E
42
4
56
41-48




105
51 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
52
60
44
3
52
57-64
50
1
52
57-64




104
52 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
47
66
47
2

50
1
56
41-48




103
53 CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4154)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
56
42
50
1
56
41-48
47
2





103
54 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
56
44
50
1
56
41-48
47
2





103
55 SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
52
61
34
9-10
52
57-64
50
1





102
56 OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
56
47
28
13-16
56
41-48
44
3
46
E




102
57 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
49
65
47
2
49
E
47
2
52
57-64




101
58 SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)
52
62
34
9-10
52
57-64
47
2





99
59 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
44
81
44
3

44
3
54
49-56




98
60 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
44
84
44
3

42
4
54
49-56




98
61 GOSZCZYŃSKI Piotr (2006 #44586 LO 730)
ATS Lublin (LLS)
46
77
44
3
46
E
50
1
52
57-64




98
62 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
54
49
50
1
54
49-56
44
3





98
63 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
54
53

54
49-56
44
3





98
64 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
56
41
50
1
56
41-48
40
5
42
E




98
65 GOLONKA Filip (2006 #42140 LO 4747)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
42
101
40
5
42
E
40
5
54
49-56




96
66 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
44
79
44
3

47
2
52
57-64




96
67 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 7713)
KTS Sieradz (ŁDZ)
44
82
44
3

44
3
52
57-64




96
68 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
44
88
42
4
44
E
44
3
52
57-64




96
69 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
47
68
47
2

47
2
49
E




96
70 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
40
113
38
5-8
40
E
44
3
54
49-56




94
71 KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 2955)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
47
72
47
2

47
2





94
72 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
52
58
50
1
52
57-64
40
5
42
E




94
73 SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5707)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
44
89
42
4
44
E
47
2
49
E




93
74 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
VICTORIA Chróścice (OPO)
47
71
47
2

44
3
46
E




93
75 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
46
76
44
3
46
E
44
3
46
E




92
76 BIAŁK Szymon (2007 #43139 LO 6989)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
44
80
44
3

44
3
46
E




90
77 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
44
85
44
3

44
3
46
E




90
78 BIERNACKI Piotr (2006 #42595 LO 7497)
PMDK Miastko (POM)
35
160
35
9

47
2
54
49-56




89
79 WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
35
167
33
9-12
35
E
47
2
54
49-56




89
80 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
52
63

52
57-64
37
7-8





89
81 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
41
104
39
5-6
41
E
47
2





88
82 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
44
78
44
3

44
3





88
83 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
47
74
47
2

39
6
41
E




88
84 PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
40
109
40
5

47
2





87
85 KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
47
69
47
2

38
7
40
E




87
86 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
44
86
44
3

42
4





86
87 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
44
83
44
3

40
5
42
E




86
88 MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
47
67
47
2

39
5-6





86
89 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 3362)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
39
130
37
7-8
39
E
44
3
46
E




85
90 MURASICKI Igor (2007 #48115 LO 6503)
IKRTS Józefów (MAZ)
40
116
38
5-8
40
E
42
4
44
E




84
91 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
42
103
40
5
42
E
42
4





84
92 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
42
102
40
5
42
E
40
5
42
E




84
93 MICHTA Mateusz (2006 #49591 LO 3951)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
44
87
44
3

40
5





84
94 RÓŻALSKI Damian (2006 #41902 LO 5716)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
39
120
39
5-6

44
3





83
95 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 10568)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
23
289
23
17-20

33
9-12
59
33-40




82
96 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
38
136
38
5-8

42
4
44
E




82
97 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 3432)
KS STELLA Gniezno (WLP)
47
75
47
2

33
9-12
35
E




82
98 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
34
170
34
9-10

47
2





81
99 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
39
119
39
6

42
4





81
100 KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 6577)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
39
128
39
5-6

42
4





81
101 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
40
111
40
5

39
6
41
E




81
102 FRĄCZEK-WARIAS Kacper (2007 #43567 LO 2743)
CKIS Skawina (MŁP)
41
105
39
6
41
E
38
7
40
E




81
103 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
42
92
42
4

39
5-6





81
104 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
47
73
47
2

34
9-10





81
105 GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
39
118
39
5-6

39
5-6
41
E




80
106 PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
40
110
40
5

40
5





80
107 SOKULSKI Bartosz (2006 #48068 LO 6504)
IKRTS Józefów (MAZ)
40
115
38
5-8
40
E
38
5-8
40
E




80
108 RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
42
90
42
4

38
7





80
109 KRAKOWIAK Miłosz (2006 #49589 LO 3949)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
42
99
42
4

38
7





80
110 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
42
98
42
4

36
8
38
E




80
111 ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
47
70
47
2

33
9-12





80
112 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 693)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
35
164
33
9-12
35
E
42
4
44
E




79
113 SZALA Filip (2006 #46797 LO 7645)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
37
147
37
7-8

42
4





79
114 MATUSZYŃSKI Jakub (2006 #40869 LO 7290)
MOSM Tychy (ŚLS)
37
149
37
7-8

42
4





79
115 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
39
127
39
6

40
5





79
116 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
107
40
5

39
6





79
117 TYTOŃ Tadeusz (2006 #44233 LO 2257)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
40
108
40
5

39
6





79
118 PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
42
91
42
4

37
7-8





79
119 PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
42
97
42
4

37
7-8





79
120 CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3310)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
36
152
36
8

42
4





78
121 OLCZYK Wojciech (2006 #46641 LO 2388)
LZS Żywocice (OPO)
38
137
38
5-8

40
5





78
122 SOLIS Aleksander (2006 #41900 LO 5717)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
39
121
39
5-6

39
5-6





78
123 LIBERA Jakub (2007 #43144 LO 6992)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
42
96
42
4

36
8





78
124 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7127)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
42
94
42
4

34
9-10
36
E




78
125 KURTZ Daniel (2006 #41373 LO 3552)
VICTORIA Chróścice (OPO)
38
133
38
5-8

39
6





77
126 ŚLEDZIŃSKI Jakub (2008 #45787 LO 4959)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
38
142
38
7

39
6





77
127 NOSIADEK Jakub (2007 #43413 LO 3388)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
35
165
33
9-12
35
E
39
5-6
41
E




76
128 KUŁEK Dawid (2007 #43888 LO 3162)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
38
134
38
5-8

38
7





76
129 GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
35
168
33
9-12
35
E
38
5-8
40
E




75
130 KONDRACKI Błażej (2007 #48732 LO 2953)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
37
150
37
7-8

37
7-8





74
131 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
38
132
38
5-8

36
zwoln.





74
132 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
38
135
38
7

36
8





74
133 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
VICTORIA Chróścice (OPO)
38
139
38
5-8

36
8





74
134 JAGODZIŃSKI Karol (2007 #45482 LO 5165)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
38
141
38
7

36
8





74
135 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
39
122
39
5-6

33
9-12
35
E




74
136 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
33
199
33
9-12

40
5





73
137 RADZIKOWSKI Karol (2006 #46471 LO 8671)
niestow. woj. POM (POM)
34
171
34
10

39
6





73
138 KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
35
161
35
9

38
7





73
139 BĄCIO Konrad (2006 #46729 LO 4745)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
35
166
33
9-12
35
E
36
8
38
E




73
140 TARAKAN Miłosz (2007 #42441 LO 8950)
3STS Starogard Gdański (POM)
38
138
38
7

35
9





73
141 MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
40
114
38
7
40
E
33
9-12





73
142 BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)
32
209
32
11

40
5





72
143 KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1880)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
33
191
33
9-12

39
6





72
144 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 8875)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
33
198
33
9-12

39
6





72
145 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 4495)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
35
163
33
9-12
35
E
37
7-8





72
146 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
39
126
39
6

33
9-12





72
147 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
39
131
37
7-8
39
E
33
9-12





72
148 MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 2526)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
33
199
33
9-12

38
5-8





71
  SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 2390)
LZS Żywocice (OPO)
33
199
33
9-12

38
7





71
150 MILCZAREK Klaudiusz (2007 #48010 LO 5422)
STLA Szczecinek (ZPM)
35
161
35
9

36
8





71
151 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
38
140
38
7

33
9-12





71
152 ZAPAŁA Michał (2007 #47971 LO 7014)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
38
143
38
7

33
9-12





71
153 GARDOŃ Jakub (2006 #47884 LO 5921)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
38
146
36
8
38
E
33
9-12





71
154 DOMSKI Cezary (2007 #47929 LO 7128)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
40
112
40
5

31
11-12





71
155 LUDWICZAK Bartosz (2006 #39648 LO 2468)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
31
210
31
11-12

39
6





70
156 ZIĘTARA Hubert (2006 #40805 LO 3116)
AKS Mikołów (ŚLS)
33
177
33
9-12

37
7-8





70
157 SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 7439)
KTS Gliwice (ŚLS)
33
197
33
9-12

37
7-8





70
158 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 4243)
UKS Giżycko (WMZ)
33
199
33
9-12

37
7-8





70
159 NICIEJEWSKI Joachim (2006 #45806 LO 7133)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
39
125
39
6

31
11-12





70
160 OBST Dominik (2006 #40537 LO 7065)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
42
95
42
4

28
13-16





70
161 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 6043)
MTS Kwidzyn (POM)
29
226
29
13-14

38
7
40
E




69
162 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
36
155
36
8

33
9-12





69
163 OBST Jakub (2008 #40538 LO 7066)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
36
156
36
8

33
9-12





69
164 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
39
123
39
6

28
13-16
30
E




69
165 ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 2884)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
41
106
39
5-6
41
E
28
13-16





69
166 PRZYGODA Michał (2006 #46811 LO 2069)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
33
195
33
9-12

35
9





68
167 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
28
252
28
13-16

39
5-6





67
168 SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 2513)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
30
219
28
13-16
30
E
37
7-8





67
169 MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 6639)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
31
214
31
12

36
8





67
170 BANDERSKI Adam (2006 #45530 LO 3533)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
33
199
33
9-12

34
10





67
171 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
34
173
34
9-10

31
11-12
33
E




67
172 FILIPKOWSKI Piotr (2006 #44546 LO 6737)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
28
234
28
13-16

38
5-8





66
173 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 5132)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
33
176
33
9-12

33
9-12





66
174 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
33
178
33
9-12

33
9-12





66
175 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
33
181
33
9-12

33
9-12





66
176 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 4106)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
33
184
33
9-12

33
9-12





66
177 SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
33
185
33
9-12

33
9-12





66
178 RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
33
190
33
9-12

33
9-12





66
179 GÓRALSKI Jan (2007 #47679 LO 4265)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
33
194
33
9-12

33
9-12





66
180 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 4957)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
34
172
34
10

32
11





66
181 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 7320)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
39
124
39
6

25
17
27
E




66
182 JAROS Błażej (2007 #48197 LO 4973)
KS STELLA Gniezno (WLP)
34
174
34
9-10

28
13-16
30
E




64
183 ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 1199)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
36
157
36
8

28
13-16





64
184 ŻUROWSKI Wiktor (2006 #49790 LO 5417)
STLA Szczecinek (ZPM)
38
143
38
7

26
15-16





64
185 MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
39
117
39
6

25
17





64
186 KRZEWIŃSKI Mikołaj (2006 #47647 LO 4934)
LZS Jastrzębie (KPM)
28
244
28
13-16

34
9-10





62
187 CIEŚLAK Aleksander (2007 #47646 LO 4932)
LZS Jastrzębie (KPM)
31
213
31
11-12

31
11-12





62
188 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
62
25
50
1
62
25-32






62
189 ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
28
229
28
13-16

33
9-12





61
190 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
28
231
28
13-16

33
9-12





61
191 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
28
236
28
13-16

33
9-12





61
192 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 5615)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
28
240
28
13-16

33
9-12





61
193 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 2697)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
28
242
28
13-16

33
9-12





61
194 HOFFMANN Bartosz (2007 #42856 LO 8870)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
28
243
28
13-16

33
9-12





61
195 SOBKOW Szymon (2006 #47317 LO 1077)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
28
246
28
13-16

33
9-12





61
196 KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 7878)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
28
252
28
13-16

33
9-12





61
197 NOWAK Mikołaj (2006 #46016 LO 7387)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
30
217
30
13

31
12





61
198 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 3659)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
31
215
31
11-12

28
13-16
30
E




61
199 WILK Hubert (2007 #44153 LO 1265)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
33
179
33
9-12

28
13-16





61
200 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
33
180
33
9-12

28
13-16





61
201 BUDZIŃSKI Bartłomiej (2006 #46508 LO 5398)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
33
186
33
9-12

28
13-16





61
202 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
33
189
33
9-12

28
13-16





61
203 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 5048)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
33
199
33
9-12

28
13-16





61
204 NOWOTNIAK Jakub (2006 #47726 LO 5774)
MRKS Gdańsk (POM)
26
267
26
15-16

34
10





60
205 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 4209)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
30
218
28
13-16
30
E
28
13-16
30
E




60
206 FRANKOWSKI Filip (2007 #44083 LO 6262)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
30
220
28
13-16
30
E
28
13-16
30
E




60
207 KRYWALD Kacper (2007 #50177 LO 8018)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
34
174
34
10

26
15-16





60
208 HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
59
36
42
4
59
33-40






59
209 JANIK Maciej (2007 #48634 LO 6738)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
28
252
28
13-16

28
13-16
30
E




58
210 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 4903)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
30
221
28
13-16
30
E
28
13-16





58
211 SŁAWACKI Adam (2007 #44442 LO 3399)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
30
223
28
13-16
30
E
28
13-16





58
212 DOMEK Kacper (2006 #41716 LO 5221)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
36
153
36
8

20
17-24
22
E




58
213 BOREK Jakub (2006 #46832 LO 6638)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
23
279
23
18

34
10





57
214 BADOWSKI Marcin (2007 #49011 LO 6951)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
23
292
23
17-20

34
10





57
215 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 6025)
MTS Kwidzyn (POM)
26
268
26
15-16

29
14
31
E




57
216 DASIEWICZ Mateusz (2006 #42921 LO 975)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
28
237
28
13-16

29
13-14





57
217 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 4644)
LKTS Luboń (WLP)
29
228
29
13-14

28
13-16





57
218 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
2
516

2
E
50
1
54
49-56




56
219 ZDOLIŃSKI Mateusz (2006 #47621 LO 7399)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
23
281
23
17-20

33
9-12





56
220 CEROŃ Jan (2006 #41657 LO 1652)
UKS Maków (ŁDZ)
28
239
28
13-16

28
13-16





56
221 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 1440)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
28
252
28
13-16

28
13-16





56
  NAGEL Kacper (2006 #47976 LO 5847)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
28
252
28
13-16

28
13-16





56
  NARUSZEWICZ Jakub (2007 #48988 LO 2720)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
28
252
28
13-16

28
13-16





56
  PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 8907)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
28
252
28
13-16

28
13-16





56
  SZYGUDA Tomasz (2006 #49606 LO 4084)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
28
252
28
13-16

28
13-16





56
226 ZAWADEWICZ Bartosz (2006 #39684 LO 7203)
SMS Włodawa (LLS)
20
311
20
17-24

35
9





55
227 KORNECKI Arkadiusz (2007 #46766 LO 5820)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
23
280
23
17-20

32
11





55
228 SŁABKOWSKI Patryk (2007 #47649 LO 4936)
LZS Jastrzębie (KPM)
20
315
20
17-24

34
9-10





54
229 KRZEPOTA Jakub (2007 #43143 LO 6991)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
21
303
21
19-20

31
12
33
E




54
230 POZNAŃSKI Maciej (2006 #44436 LO 3312)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
27
266
27
15

27
15





54
231 OBUCHOWSKI Jakub (2006 #46470 LO 8670)
niestow. woj. POM (POM)
31
212
31
11-12

23
18





54
232 WACHOWIAK Jakub (2006 #47567 LO 8696)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
31
216
31
11-12

23
17-20





54
233 LEBODA Mikołaj (2006 #44411 LO 3042)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
20
309
20
17-24

33
9-12





53
234 SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 7438)
KTS Gliwice (ŚLS)
20
323
20
17-24

33
9-12





53
235 DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 1439)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
20
324
20
17-24

33
9-12





53
236 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 5853)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
25
274
25
17

28
13-16





53
237 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
29
225
29
13-14

22
19
24
E




53
238 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
33
182
33
9-12

20
17-24





53
239 SMOLIŃSKI Rafał (2006 #43123 LO 5950)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
33
196
33
9-12

20
17-24





53
240 FRANCZAK Szymon (2006 #47537 LO 1234)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
33
199
33
9-12

20
17-24





53
  SZCZEPAŃSKI Oliwier (2007 #48935 LO 1100)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
33
199
33
9-12

20
17-24





53
242 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 4772)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
17
350
17
21-24

33
9-12
35
E




52
243 LECHOWICZ Tomasz (2006 #45764 LO 6249)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
23
282
23
17-20

29
13-14





52
244 TOMCZAK Adam (2007 #44582 LO 7071)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
29
227
29
13-14

23
17-20





52
245 KRUTUL Jan (2007 #45302 LO 9048)
UKS ATS Białystok (PDL)
52
59
47
2
52
57-64






52
246 ROZTOCKI Jakub (2006 #46599 LO 4518)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
20
305
20
17-24

31
11-12





51
247 RAJKOWSKI Michał (2007 #45159 LO 3892)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
23
288
23
17-20

28
13-16





51
248 CHRUSTEK Arsen (2006 #48213 LO 5919)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
23
291
23
17-20

28
13-16





51
249 KWIATKOWSKI Bartosz (2006 #49544 LO 3547)
VICTORIA Chróścice (OPO)
23
292
23
17-20

28
13-16





51
250 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 5309)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
28
245
28
13-16

23
17-20





51
251 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 674)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
28
252
28
13-16

23
17-20





51
252 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 4459)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
11
396
11
25-32

39
5-6





50
253 WOJEWODA Bartosz (2006 #42210 LO 7884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
17
343
17
21-24

33
9-12





50
254 MAŃDZIJ Michał (2007 #46834 LO 6640)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
21
301
21
20

29
14





50
255 GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
22
299
20
17-24
22
E
28
13-16





50
256 PATLA Paweł (2007 #41630 LO 6102)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
30
222
28
13-16
30
E
20
17-24





50
257 MUCHA Hubert (2006 #46134 LO 6497)
IKRTS Józefów (MAZ)
19
336
17
21-24
19
E
28
13-16
30
E




49
258 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 1595)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
23
287
23
17-20

26
15-16





49
259 URBAN Daniel (2007 #47597 LO 5618)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
20
306
20
17-24

28
13-16





48
260 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 4935)
LZS Jastrzębie (KPM)
20
314
20
17-24

28
13-16





48
261 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2817)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
20
316
20
17-24

28
13-16





48
262 KOLAJA Szczepan (2007 #46591 LO 1300)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
20
317
20
17-24

28
13-16





48
263 KUCZEK Karol (2006 #46067 LO 3047)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
20
321
20
17-24

28
13-16





48
264 ANTOSZ Adrian (2008 #41669 LO 4609)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
20
324
20
17-24

28
13-16





48
265 BIAŁKA Marcin (2006 #44781 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
28
235
28
13-16

20
17-24





48
266 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
28
238
28
13-16

20
17-24





48
267 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 4497)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
28
249
28
13-16

20
17-24





48
268 JACHYMIAK Krzysztof (2007 #45840 LO 4904)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
28
250
28
13-16

20
17-24





48
269 BORZĘCKI Adam (2007 #46607 LO 5944)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
28
251
28
13-16

20
17-24





48
270 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 3238)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
28
252
28
13-16

20
17-24





48
271 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
23
278
23
17-20

23
17-20





46
272 SZWEDZIK Jakub (2007 #46908 LO 672)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
23
283
23
17-20

23
17-20





46
273 MIERZWIAK Jakub (2007 #45791 LO 4960)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
15
361
15
24

30
13





45
274 WCISŁO Patryk (2007 #45849 LO 2224)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
17
341
17
21-24

28
13-16





45
275 DUDZICZ Patryk (2006 #50067 LO 7383)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
26
271
26
16

19
21





45
276 MAGA Bartosz (2007 #42857 LO 8869)
UKS THE BEST Bestwinka (ŚLS)
11
383
11
25-32

33
9-12





44
277 STAWICKI Szymon (2007 #49983 LO 6953)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
13
366
13
26

31
12





44
278 TUL Franciszek (2007 #41807 LO 6057)
MTS Kwidzyn (POM)
15
362
13
25-26
15
E
27
15
29
E




44
279 GRYBEL Jakub (2006 #47916 LO 8967)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
18
337
18
22

26
16





44
280 CHABINIAK Radosław (2009 #45788 LO 4962)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)
22
297
22
19

22
19





44
281 ZAJĄC Wiktor (2006 #46507 LO 5506)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
17
342
17
21-24

26
15-16





43
282 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (2007 #49069 LO 7475)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
23
292
23
17-20

20
17-24





43
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
23
292
23
17-20

20
17-24





43
284 KONECZNY Jan (2006 #45553 LO 5005)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



42
4





42
  KOWALSKI Łukasz (2006 #45604 LO 4021)
KS ATS Stargard (ZPM)



42
4





42
286 JILKE Wiktor (2007 #47947 LO 7527)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
20
308
20
17-24

20
17-24
22
E




42
287 PODSKARBI Jakub (2007 #46186 LO 6862)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
28
241
28
13-16

14
25





42
288 GRABSKI Łukasz (2006 #45738 LO 7020)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
42
93
42
4







42
289 ŚLOSARCZYK Paweł (2007 #49301 LO 1354)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
42
99
42
4







42
290 SPYCHALSKI Łukasz (2007 #47834 LO 6934)
SL SALOS Szczecin (ZPM)



38
7
40
E




40
291 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 7112)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
20
307
20
17-24

20
17-24





40
292 BARTNIK Kacper (2006 #46066 LO 3045)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
20
312
20
17-24

20
17-24





40
293 KĘSIK Gracjan (2006 #47144 LO 4691)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
20
313
20
17-24

20
17-24





40
294 SZOŁTYSIK Marcin (2006 #46786 LO 3595)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
20
319
20
17-24

20
17-24





40
295 PARUCH Oskar (2007 #46817 LO 7288)
MOSM Tychy (ŚLS)
20
322
20
17-24

20
17-24





40
296 CZERNIN Michał (2008 #46675 LO 1438)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
20
324
20
17-24

20
17-24





40
  LATOWSKI Leszek (2007 #49066 LO 3651)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
324
20
17-24

20
17-24





40
  RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 1569)
LUKS Chełmno (KPM)
20
324
20
17-24

20
17-24





40
299 KOWALCZYK Jakub (2007 #44991 LO 6046)
MTS Kwidzyn (POM)
21
300
21
19-20

19
21





40
300 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
23
292
23
18

17
21-24





40
301 DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL SALOS Szczecin (ZPM)



39
6





39
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)



39
5-6





39
303 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1110)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
28
252
28
13-16

11
25-32





39
304 ZARYCHTA Igor (2007 #48583 LO 7016)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
39
128
39
6







39
305 GLURA Wawrzyniec (2006 #42160 LO 9727)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)



38
7





38
306 BANACH Marcel (2007 #43034 LO 7058)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
21
302
21
19-20

17
21-24





38
307 KARTOSZ Jakub (2007 #45485 LO 5168)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
26
269
26
15-16

12
25-28





38
308 MATTIOLI Paolo (2007 #46642 LO 2387)
LZS Żywocice (OPO)
38
143
38
5-8







38
309 AUGUSTYN Oskar (2007 #48470 LO 9949)
UKS SP Korzeniów (PKR)



37
7-8





37
310 KAŁUŻNY Jan (2007 #45484 LO 5167)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
25
273
25
17

12
25-28





37
311 ŁOZIŃSKI Miłosz (2006 #43675 LO 3442)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
37
148
37
7-8







37
312 DZIĘCIOŁ Tadeusz (2008 #46626 LO 7573)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
37
151
37
7-8







37
313 KOPACZ Filip (2006 #50678 LO 10004)
MKS CZARNI Połaniec (ŚWI)



36
8





36
  ŚCIANA Adrian (2008 #46286 LO 7409)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)



36
8





36
315 KOSIŃSKI Patryk (2008 #45910 LO 6481)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
36
154
36
8







36
316 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 3952)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
36
158
36
8







36
  MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 1041)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
36
158
36
8







36
318 SŁAWIŃSKI Maciej (2007 #46895 LO 93)
ZKS Zielona Góra (LBU)



35
9





35
319 ŁADA Piotr (2007 #48412 LO 7598)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
12
373
12
25-28

23
17-20





35
320 POLAK Tomasz (2007 #50144 LO 7874)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
11
397
11
27-28

23
17-20





34
  STRUPIŃSKI Krzysztof (2006 #50182 LO 8070)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
11
397
11
25-32

23
17-20





34
322 SITARSKI Wiktor (2007 #45632 LO 6527)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
17
345
17
21-24

17
21-24





34
323 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
17
347
17
21-24

17
21-24





34
324 JACAK Wojciech (2006 #49982 LO 6952)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
17
350
17
21-24

17
21-24





34
325 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 3245)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
23
290
23
17-20

11
25-32





34
326 SZYMAŃSKI Filip (2006 #42348 LO 6287)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
34
169
34
9-10







34
327 FRĄCKOWIAK Antoni (2006 #43621 LO 8941)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)



33
9-12





33
  GADZINA Karol (2006 #47444 LO 4430)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



33
9-12





33
  GADZINA Krystian (2006 #47443 LO 4429)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



33
9-12





33
  KAPICA Paweł (2006 #46754 LO 4094)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)



33
9-12





33
  PAŹDZIERZ Kacper (2007 #47344 LO 5006)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



33
9-12





33
332 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 6099)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
22
298
20
17-24
22
E
11
25-32





33
333 DRZYZGA Mateusz (2007 #42905 LO 6846)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
33
183
33
9-12







33
334 RÓŻYCKI Mateusz (2007 #47262 LO 2511)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
33
187
33
9-12







33
335 ZBOROWSKI Maciej (2006 #47016 LO 3561)
VICTORIA Chróścice (OPO)
33
188
33
9-12







33
336 BILUT Jakub (2007 #47598 LO 5613)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
33
192
33
9-12







33
337 BUDZICH Dawid (2007 #37363 LO 5688)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
33
193
33
9-12







33
338 KLEKOTKO Mateusz (2007 #48989 LO 2717)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
33
199
33
9-12







33
  NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 9097)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
33
199
33
9-12







33
340 REDMER Stanisław (2007 #46472 LO 8672)
niestow. woj. POM (POM)



32
11





32
341 GIERACH Igor (2007 #45510 LO 4065)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
23
286
23
17-20

9
29-31





32
342 TOMASIAK Jakub (2006 #47431 LO 10034)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)



31
11-12





31
343 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 4770)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
6
475
6
33-48

23
17-20
25
E




31
  LEWANDOWSKI Adam (2007 #48220 LO 4722)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
6
475
6
33-48

23
17-20
25
E




31
345 CYPERSKI Dawid (2007 #48657 LO 790)
PANDA Sierakowice (POM)
8
439
8
31-32

21
20
23
E




31
346 KAROLKIEWICZ Bartłomiej (2006 #47143 LO 4694)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
11
381
11
25-32

20
17-24





31
347 USAREK Rafał (2006 #41789 LO 7443)
KTS Gliwice (ŚLS)
11
382
11
25-32

20
17-24





31
348 MOCHOL Oliwier (2007 #46587 LO 6570)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
11
386
11
25-32

20
17-24





31
349 KOT Szymon (2008 #42986 LO 3859)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
11
389
11
25-32

20
17-24





31
350 SZABLOWSKI Jakub (2008 #47594 LO 5617)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
11
392
11
25-32

20
17-24





31
351 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 6808)
KSTS Krosno (PKR)
11
397
11
25-32

20
17-24





31
352 SENDER Paweł (2006 #50156 LO 7931)
GKTS Gdańsk (POM)
13
366
13
25-26

18
22





31
353 KRUK Fabian (2006 #48003 LO 7403)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
14
363
14
25

17
21-24





31
354 PAWLINA Wiktor (2007 #46608 LO 5949)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
20
320
20
17-24

11
25-32





31
355 KARCZMARZ Maksymilian (2006 #49462 LO 2946)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
20
324
20
17-24

11
25-32





31
  STROJEK Mikołaj (2007 #49542 LO 3531)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
20
324
20
17-24

11
25-32





31
  SZARY Piotr (2009 #46674 LO 1450)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
20
324
20
17-24

11
25-32





31
358 SZORNAK Robert (2006 #40845 LO 6609)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
31
211
31
11-12







31
359 LEWANDOWSKI Oliwier (2008 #46478 LO 7179)
UKS TENISISTA Rudno (POM)



30
13





30
360 BZOWY Bartosz (2005 #43316 LO 3122)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
7
442
7
33-39

23
17-20





30
361 BIERNACKI Hubert (2007 #46185 LO 6842)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
17
340
17
21-24

13
26





30
362 CYPS ALBO ZYPS Alan (2007 #48666 LO 10567)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
17
350
17
21-24

11
25-32
13
E




30
363 MARCHEWKA Patryk (2007 #47577 LO 7041)
UKST VICTORIA Chojna (ZPM)



29
13-14





29
  SZŁAPA Maksym (2006 #41781 LO 9832)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)



29
13-14





29
365 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 2495)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
17
349
17
21-24

12
25-28





29
366 BĄCELA Tomasz (2007 #47892 LO 1827)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
29
224
29
14







29
367 JUDCZYC Bartosz (2006 #47085 LO 2008)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)



28
13-16





28
  KONIECZKO Jakub (2007 #46780 LO 10044)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)



28
13-16





28
  KORZUS Julian (2010 #45726 LO 3687)
ENERGA KTS Toruń (KPM)



28
13-16





28
  KOWALSKI Nikodem (2006 #45554 LO 5009)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



28
13-16





28
  LIEBNER Michał (2007 #48987 LO 3441)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



28
13-16





28
  MOŚ Jakub (2007 #47292 LO 5878)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)



28
13-16





28
  NOWAK Maciej (2008 #47969 LO 7013)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)



28
13-16





28
  OLESIEJUK Rafał (2007 #47921 LO 6133)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



28
13-16





28
  SANDER Dawid (2007 #50599 LO 9856)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)



28
13-16





28
  SZCZEREK Antoni (2007 #49728 LO 5008)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



28
13-16





28
  SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)



28
13-16





28
378 SAWECKI Michał (2007 #47082 LO 2546)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
11
397
11
25-32

17
21-24





28
379 PRUSINOWSKI Karol (2006 #49416 LO 2525)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
17
350
17
21-24

11
25-32





28
  WILK Adrian (2006 #49269 LO 1244)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
17
350
17
21-24

11
25-32





28
381 KUŹMICKI Krzysztof (2006 #43797 LO 6793)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
28
230
28
13-16







28
382 JUREK Szymon (2006 #44391 LO 3509)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
28
232
28
13-16







28
383 ŁOPACKI Jakub (2006 #40823 LO 7606)
UKS TYTAN-65 Bydgoszcz (KPM)
28
233
28
13-16







28
384 IWAŃCZYK Hubert (2006 #47820 LO 7803)
UMKS Biłgoraj (LLS)
28
247
28
13-16







28
385 BIESZCZAD Maciej (2006 #47600 LO 5612)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
28
248
28
13-16







28
386 WALICKI Adam (2006 #49017 LO 9106)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
252
28
13-16







28
  WALICKI Wojciech (2008 #49021 LO 9107)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
28
252
28
13-16







28
  ZAJDEL Michał (2006 #49300 LO 1353)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
28
252
28
13-16







28
389 PUSTELNIK Krzysztof (2006 #44574 LO 10020)
PMDK Miastko (POM)



26
16





26
390 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
6
460
6
33-48

20
17-24





26
391 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 3827)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
6
475
6
33-48

20
17-24





26
392 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 8694)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
9
427
9
29-32

17
21-24





26
393 KACA Kacper (2007 #50072 LO 7426)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
9
429
9
29-32

17
21-24





26
  KLUKOWSKI Michał (2006 #49643 LO 4381)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
9
429
9
29-32

17
21-24





26
  KMIECIAK MIŁOSZ (2007 #49408 LO 2481)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
9
429
9
29-32

17
21-24





26
396 SZYKULSKI Jakub (2006 #48415 LO 7601)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
17
350
17
21-24

9
29-32





26
397 KOZAK Kacper (2007 #47288 LO 3741)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
20
318
20
17-24

6
33-48





26
398 BARTOSIK Jan (2006 #45986 LO 6884)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
26
270
26
15-16







26
399 BOGDANOWICZ Hubert (2010 #47980 LO 5854)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)



25
17





25
  LUBIŃSKI Filip (2007 #50593 LO 9835)
KTS Kołobrzeg (ZPM)



25
17





25
401 DAWIDOWICZ Oskar (2006 #39674 LO 1826)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
25
272
25
17







25
402 PARTYKA Krystian (2007 #49023 LO 9098)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
25
274
25
17







25
403 ŁUKASIK Jan (2006 #39614 LO 2808)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
4
505
4
49-64

20
17-24





24
404 WNUKIEWICZ Igor (2007 #49570 LO 3783)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
12
373
12
25-28

12
25-28





24
405 BIERYŁO Tomasz (2006 #47555 LO 6098)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
13
368
11
25-32
13
E
11
25-32





24
406 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 1090)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
17
344
17
21-24

7
33-40





24
407 PLISZKIEWICZ Dawid (2009 #48866 LO 4333)
LKS Koluszki (ŁDZ)
17
346
17
21-24

7
34-35





24
408 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 3327)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
17
348
17
23

7
35





24
409 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 4897)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
17
350
17
21-24

7
33-40





24
410 HEINRICH Kamil (2006 #47536 LO 7319)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
24
276
24
17-18







24
411 ŻALA Marcel (2007 #46777 LO 2079)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
24
277
24
17-18







24
412 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 5690)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)



23
17-20





23
  JAKUBOWICZ Adam (2009 #48751 LO 4637)
LKTS Luboń (WLP)



23
17-20





23
  LANGNER Łukasz (2006 #41962 LO 3500)
LZS Kujakowice (OPO)



23
17-20





23
  MAŁACZEK Franciszek (2007 #50019 LO 7122)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)



23
18





23
  NOWAK Mikołaj (2008 #48967 LO 8526)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)



23
17-20





23
  PŁUCIENNIK Bartosz (2006 #50610 LO 9884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)



23
17-20





23
  SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 4963)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)



23
18





23
419 DOMAŃ Mateusz (2006 #39052 LO 7678)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
6
466
6
33-48

17
21-24





23
420 PANCEWICZ Szymon (2007 #46020 LO 6554)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
6
475
6
33-48

17
21-24





23
421 NIEWIARA Adrian (2008 #46898 LO 801)
LKS KŁOS Olkusz (MŁP)
12
373
12
25-28

11
25-32





23
422 STAŃCZAK Kacper (2007 #44534 LO 5123)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
23
284
23
17-20







23
423 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 4067)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
23
285
23
17-20







23
424 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 9984)
KTS Kołobrzeg (ZPM)



22
19





22
425 KUCZORA Karol (2007 #48238 LO 6552)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
11
385
11
25-32

11
25-32





22
426 BORODACZ Dariusz (2008 #46428 LO 4974)
URSUS ZOKiR Złotoryja (DŚL)
11
387
11
27-28

11
27-28





22
427 HEYKA Antoni (2007 #48607 LO 3639)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
11
393
11
25-32

11
25-32





22
428 GODZISZ Mikołaj (2007 #41670 LO 4610)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
  KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 1802)
KS GOTYK Toruń (KPM)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
  MASTEJ Mateusz (2009 #49519 LO 3356)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
  MEKSUŁA Maksymilian (2009 #49517 LO 3354)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
  MUZAL Konrad (2006 #47285 LO 6692)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
  SŁAWIŃSKI Marcin (2007 #46839 LO 7906)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
  SZTYK Mikołaj (2007 #49943 LO 6736)
BIELANY 273 Warszawa (MAZ)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
  WALDOWSKI Nikodem (2007 #47291 LO 3744)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
11
397
11
25-32

11
25-32





22
436 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 4958)
FIBER Nowogród Bobrz. (LBU)



21
20





21
437 GRZESZKOWIAK Maksymilian (2008 #47786 LO 6892)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
21
303
21
19-20







21
438 DROZD Sebastian (2006 #45312 LO 3034)
GWOŹDZIK Gwoźnica Dl. (PKR)



20
17-24





20
  DRZEWIECKI Jakub (2006 #43706 LO 2949)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



20
17-24





20
  KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 2926)
MOKSIR Czchów (MŁP)



20
17-24





20
  KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 2744)
CKIS Skawina (MŁP)



20
17-24





20
  KRZYWANOWSKI Jakub (2006 #47087 LO 2009)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)



20
17-24





20
  MAZIARZ Grzegorz (2006 #49470 LO 3053)
MKS TS Mielec (PKR)



20
17-24





20
  SAŁAGA Szymon (2008 #46606 LO 7374)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



20
17-24





20
445 GOŁASA Marcel (2007 #47148 LO 2626)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
12
370
12
25-28

8
32-33