Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

Bez WMZ (brak wyników)
# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
306
3

103
5

130
1

110
3-4
52
3-4
145
3-4
385
2 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
206
15

73
17

89
11

91
10
52
3-4
170
1
350
3 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
158
31

130
1

97
8

110
3-4
60
1
105
9-16
345
4 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
312
2

93
9

110
3-4

130
1
56
2
105
9-16
345
5 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
235
8

110
3-4

83
13

101
6
60
1
130
5-8
341
6 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
206
13

101
6

120
2

120
2
56
2
85
17-24
341
7 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
244
4

79
15

103
5

62
25-32
60
1
157
2
339
8 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
206
14

91
10

110
3-4

103
5
56
2
105
9-16
318
9 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
238
7

77
16

73
17

93
9
60
1
145
3-4
315
10 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
229
10

120
2

67
20

89
11
56
2
105
9-16
314
11 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
314
1

59
33-40
50
1
99
7

81
14
52
3-4
130
5-8
310
12 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
221
11

110
3-4

69
19

69
19
60
1
130
5-8
309
13 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
230
9

81
14

93
9

83
13

130
5-8
306
14 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
239
5

83
13

101
6

99
7
56
2
105
9-16
305
15 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
154
34
39
6
99
7

87
12

65
21-24
52
3-4
105
9-16
291
16 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
219
12

89
11

71
18

73
17
44
7-8
105
9-16
267
17 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
194
16

71
18

62
25-32

97
8
60
1
75
25-32
243
18 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
239
6

65
21-24

91
10

62
25-32
60
1
85
17-24
241
19 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
123
74
50
1
97
8

65
21-24

65
21-24
56
2
75
25-32
237
20 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
138
48
50
1
87
12

77
16

62
25-32
60
1
70
33-48
234
21 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)
124
68
47
2
69
19

65
21-24

77
16
52
3-4
85
17-24
231
22 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
106
105
44
3
59
33-40
44
3
59
33-40
47
2
87
12
51
4
85
17-24
231
23 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
171
22

62
25-32

79
15

67
20
46
5-8
85
17-24
231
24 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
180
19

59
33-40
47
2
81
14

65
21-24
46
5-8
85
17-24
231
25 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
149
37
50
1
56
41-48
50
1
59
33-40
50
1
62
25-32
53
3
105
9-16
226
26 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
108
102
44
3
62
25-32

59
33-40

59
33-40
52
3-4
85
17-24
206
27 SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
159
29

67
20

62
25-32

59
33-40
46
5-8
75
25-32
204
28 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
165
25

62
25-32

59
33-40
50
1
71
18
46
5-8
70
33-48
203
29 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
140
47
44
3

44
3
56
41-48
50
1
56
41-48
46
5-8
85
17-24
197
30 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
180
20

62
25-32

59
33-40
50
1
56
41-48
44
7-8
75
25-32
196
31 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
150
35
50
1
65
21-24

54
49-56
47
2
54
49-56
53
3
75
25-32
194
32 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
92
142
44
3
62
25-32

62
25-32

62
25-32
60
1
70
33-48
194
33 WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 8945)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
183
18


50
1
62
25-32
50
1
62
25-32
53
3
70
33-48
194
34 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
129
58
50
1
62
25-32

62
25-32

59
33-40
46
5-8
70
33-48
194
35 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
150
36
42
4
62
25-32

56
41-48
44
3
56
41-48
52
3-4
75
25-32
193
36 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2806)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
158
30

59
33-40
44
3
65
21-24

65
21-24

62
49-64
192
37 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
166
23

59
33-40
50
1
62
25-32


60
1
70
33-48
191
38 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
95
128
39
6
62
25-32

59
33-40

59
33-40
48
5-6
70
33-48
191
39 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
140
43
50
1
52
57-64
50
1
56
41-48
44
3
59
33-40
52
3-4
75
25-32
190
40 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
141
42
47
2
65
21-24

62
25-32

62
25-32
56
2
62
49-64
189
41 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
137
50
50
1
65
21-24

62
25-32

62
25-32
48
5-6
62
49-64
189
42 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
115
84
42
4
56
41-48
38
5-8
59
33-40
42
4
59
33-40
46
5-8
70
33-48
188
43 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
13
322
39
5-6
54
49-56
47
2
56
41-48
50
1
56
41-48
56
2
75
25-32
187
44 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
107
104
47
2
56
41-48
47
2
54
49-56
34
9-10
56
41-48
56
2
70
33-48
182
45 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
112
93
40
5

47
2
52
57-64
28
1
54
49-56
56
2
70
33-48
176
46 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
137
49
50
1
52
57-64
47
2
52
57-64
47
2
52
57-64

70
33-48
174
47 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
159
28

56
41-48
50
1
56
41-48
50
1
52
57-64
60
1
62
49-64
174
48 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
161
26

56
41-48
50
1
56
41-48
50
1
54
49-56
51
4
62
49-64
174
49 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
125
66
50
1
52
57-64
50
1
52
57-64
47
2
59
33-40
60
1
62
49-64
173
50 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
130
57
47
2
49
E
44
3
65
21-24
47
2
59
33-40
40
9-12

173
51 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
110
96
33
9-12
35
E
47
2
54
49-56
44
3
79
15
40
9-12

173
52 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
166
24

54
49-56
50
1
54
49-56
50
1
54
49-56

62
49-64
170
53 KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
95
127
42
4
44
E
38
7
52
57-64
47
2

46
5-8
70
33-48
169
54 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
64
195
39
5-6
54
49-56
39
5-6

44
3

52
3-4
70
33-48
168
55 WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
102
111
44
3
46
E
20
17-24
52
57-64
39
6

49
5
70
33-48
168
56 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
126
63
37
7-8
39
E
50
1
54
49-56
50
1

52
3-4
62
49-64
166
57 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
128
59
50
1
56
41-48
50
1
54
49-56
28
4
56
41-48
52
3-4

166
58 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 2964)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
84
153
50
1
56
41-48
44
3

47
2

52
3-4
62
49-64
165
59 FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 9180)
UKS REMUS Miechucino (POM)
82
156
42
4

42
4

28
2
52
57-64
52
3-4
70
33-48
164
60 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
173
21

52
57-64
50
1
54
49-56
44
3
56
41-48
53
3

163
61 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
132
54
50
1
59
33-40
47
2
52
57-64
44
3

52
3-4

163
62 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
183
17

56
41-48
44
3
59
33-40
42
4

48
5-6

163
63 ZAJĄC Katarzyna (2007 #44945 LO 8389)
UKS Dalachów (OPO)

50
1
52
57-64
47
2

47
2

56
2
62
49-64
161
64 SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 9600)
REMIK Stary Folwark (PDL)
149
38


50
1

50
1

60
1

160
65 SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
140
46
50
1
52
57-64
50
1



53
3

155
66 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
160
27

59
33-40
38
5-8
56
41-48
38
5-8
40
E


155
67 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
125
65
47
2
49
E
39
6

42
4

46
5-8
62
49-64
153
68 ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 7017)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
128
60
44
3

47
2

50
1

56
2

153
69 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
140
44
50
1
52
57-64
47
2

50
1
52
57-64
49
5

153
70 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
133
53
44
3
54
49-56
47
2

42
4
52
57-64


153
71 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
69
186
44
3

40
5
42
E
50
1
56
41-48
52
3-4

152
72 STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)
155
33


50
1

50
1

52
3-4

152
73 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
74
177
47
2
54
49-56
44
3
46
E
28
3
52
57-64
44
8

152
74 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
135
52
47
2

44
3



60
1

151
75 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
93
134
38
5-8
40
E
38
7
40
E
38
7
40
E
46
5-8
70
33-48
150
76 RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
156
32


47
2

47
2

56
2

150
77 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
76
168
42
4

44
3

42
4

60
1
62
49-64
148
78 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
125
67
47
2



38
7

56
2
62
49-64
147
79 WASIELEWSKA Paulina (2006 #39898 LO 2104)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
143
41
44
3

27
15
56
41-48


47
6

147
80 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
108
101
43
3-4

47
2
49
E
47
2
54
49-56
42
9

146
81 MODZELEWSKA Eliza (2006 #45119 LO 8434)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
135
51
50
1

42
4



53
3

145
82 ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 839)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

47
2

24
zwoln.

37
7-8
52
57-64
46
5-8

145
83 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

47
2

44
3

44
3

53
3

144
84 MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
27
289
39
6

33
9-12

39
6
41
E
56
2
62
49-64
142
85 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
109
98
40
5

39
6

47
2
54
49-56
48
5-6

142
86 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
114
86
39
5-6
54
49-56
39
5-6

39
5-6

48
5-6

141
87 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 5255)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
140
45
47
2
49
E
44
3
46
E
44
3
46
E


141
88 PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 870)
LKS Piotrowice (MŁP)
29
282
40
5
42
E
50
1
54
49-56
38
7

44
7-8

140
89 PAWŁASEK Magda (2008 #47495 LO 4023)
KS ATS Stargard (ZPM)
85
151


47
2

44
3

47
6

138
90 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
124
69
43
3-4
54
49-56
44
3

40
5

37
12-13

138
91 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
114
87
44
3

34
9-10

42
4

51
4

137
92 RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 1002)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
50
225
42
4
44
E
47
2

44
3

46
5-8

137
93 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
99
118
36
8

39
6
41
E
38
7
54
49-56
42
9

137
94 RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
113
90
38
7

42
4
44
E
40
5
52
57-64
41
10

137
95 STRĄCZEK Kinga (2006 #44121 LO 8897)
UKS SP Korzeniów (PKR)
121
75

52
57-64
37
7-8

40
5

44
8

136
96 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 9598)
REMIK Stary Folwark (PDL)
120
77


44
3

39
6

51
4

134
97 KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

42
4

37
7-8

44
3

48
5-6

134
98 BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 1000)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
43
237
44
3
46
E
39
5-6

42
4

46
5-8

134
99 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
105
108
38
5-8
54
49-56
40
5

39
6

40
10-11

134
100 SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
127
61
35
9

42
4

40
5

51
4

133
101 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
124
70
47
2

42
4

38
7

44
7-8

133
102 RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 4103)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
116
82
42
4

42
4

42
4

48
5-6

132
103 SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 3305)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
115
85
40
5

40
5

47
2

45
7

132
104 IDZIK Magda (2008 #49397 LO 2358)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

47
2



40
5

45
7

132
105 KAMIŃSKA Martyna (2006 #46892 LO 7447)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
126
64
38
7
40
E
42
4
52
57-64
39
6

40
9-12

132
106 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

42
4
44
E
39
5-6

39
5-6

48
5-6

131
107 ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
66
194
38
7

42
4

44
3

45
7

131
108 GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 4155)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
145
40
38
5-8

40
5



51
4

129
109 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
109
99
40
5

40
5

40
5

49
5

129
110 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
72
181
38
7

40
5
42
E
28
5
30
E
49
5

129
111 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
247
47
2

39
6

42
4

40
9-12

129
112 ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 2355)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

42
4

39
6

42
4

44
8

128
113 ŁUKOWSKA Maja (2007 #49393 LO 2349)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

44
3

42
4



42
9

128
114 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
94
131
42
4

33
9-12

38
7

47
6

127
115 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
116
83
47
2

36
8
38
E
42
4



127
116 USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
107
103
33
9-12

42
4

44
3

40
9-12

126
117 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
92
141
40
5

40
5
42
E
44
3

38
11-12

126
118 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
57
210
38
5-8

38
5-8
40
E
33
9-12

46
5-8

124
119 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
92
138
42
4

36
8

40
5

42
9

124
120 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
126
62
42
4

38
7
40
E
31
11-12
33
E
42
9

124
121 FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 9179)
UKS REMUS Miechucino (POM)
48
227
35
9

39
6
41
E
28
7
30
E
47
6

123
122 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 4517)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
76
172
37
7-8
39
E
34
10

37
7-8

46
5-8

122
123 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
97
122
39
6

39
6

39
6

44
8

122
124 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 882)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
114
88
33
9-12
35
E
40
5

40
5
42
E
40
9-12

122
125 PACAN Małgorzata (2007 #48950 LO 7950)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

44
3

39
6

39
6



122
126 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
81
159
36
8

38
7
40
E
28
6
30
E
45
7

121
127 OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 2354)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)

40
5

40
5

39
6

41
10

121
128 NOWICKA Zuzanna (2006 #44904 LO 2830)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)
94
133


44
3

38
7

39
10-13

121
129 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
92
137
38
5-8

42
4

35
9

40
10-11

120
130 PROSTKO Elżbieta (2006 #42913 LO 5402)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
78
164
39
5-6

39
5-6

42
4



120
131 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2701)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
81
157
42
4

39
5-6

39
6



120
132 GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 4156)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
123
73
38
5-8

33
9-12



48
5-6

119
133 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
68
192
33
9-12
35
E
33
9-12
35
E
37
7-8
39
E
44
7-8

118
134 GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 1442)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

37
7-8

37
7-8



44
7-8

118
135 BIERNACKA Amelia (2008 #45621 LO 5043)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
68
189
38
5-8

36
8

40
5

40
9-12

118
136 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 4462)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
71
183
37
7-8
39
E
37
7-8

42
4

37
11-14

118
137 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3304)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
102
112
36
8

38
7

39
6

40
9-12

117
138 STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 2223)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
69
188
36
8
38
E
39
6

33
9-12

40
9-12

117
139 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)

28
13-16

33
9-12
35
E
42
4

40
9-12

117
140 PAKUŁA Anastazja (2006 #47393 LO 3465)
LKS Kańczuga (PKR)
68
191
33
9-12

42
4



41
9-10

116
141 ROMANOWSKA Magdalena (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
112
94
38
5-8

33
9-12



44
7-8

115
142 BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

33
9-12
35
E
33
9-12
35
E
38
5-8
40
E
40
9-12

115
143 PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
28
286
38
5-8
40
E
23
17-20
25
E
33
9-12
35
E
40
9-12

115
144 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
54
218
36
8

31
11-12

31
11-12

47
6

114
145 CZOMPA Natalia (2007 #45793 LO 7384)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
32
274


35
9

35
9

44
8

114
146 WOJTAK Agnieszka (2006 #42521 LO 6575)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
111
95
39
5-6

39
5-6

34
10

36
9-16

114
147 ŻYGADŁO Julia (2006 #47392 LO 3467)
LKS Kańczuga (PKR)
95
130
39
5-6

44
3



31
15-18

114
148 KOZIOŁ Zuzanna (2006 #46557 LO 2956)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
90
144
33
9-12

42
4

35
9

36
9-16

113
149 SZALAST Paulina (2007 #46774 LO 2960)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
47
228
33
9-12

37
7-8

39
5-6

36
9-16

112
150 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
102
113
38
7

38
7

36
8



112
151 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
72
180
31
11-12

36
8
38
E
28
8
30
E
42
9

111
152 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
39
255
33
9-12
35
E
28
13-16

35
9

41
9-10

111
153 PIONTEK Julia (2006 #50216 LO 8323)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

33
9-12



38
7

40
9-12

111
154 WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
76
167
29
13-14

31
11-12

47
2

32
14-17

110
155 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 7977)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
89
147
34
9-10

36
8

29
13-14

39
10-13

109
156 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1532)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
83
154
34
9-10

23
17-20

36
8

39
10-13

109
157 KOWALSKA Wiktoria (2007 #49780 LO 5364)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

20
17-24

28
13-16
30
E
39
6
41
E
38
11-12

109
158 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 6327)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
23
300
33
9-12

38
5-8

38
5-8



109
159 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
89
146
38
5-8

33
9-12

38
5-8



109
160 CHEŁMINIAK Michalina (2007 #45885 LO 8960)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

32
11

36
8

32
11

40
9-12

108
161 DRYWA Wiktoria (2007 #45398 LO 9178)
UKS REMUS Miechucino (POM)
20
306
26
15-16

34
10
36
E
28
11-12
30
E
41
10

107
162 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
104
110
33
9-12

28
13-16

33
9-12
35
E
39
10-13

107
163 ZDUNEK Anna (2007 #46021 LO 2547)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

38
5-8

33
9-12

33
9-12
35
E
33
13-16

106
164 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 7102)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
146
39
47
2
59
33-40
47
2





106
165 PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 2730)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
75
175
33
9-12

33
9-12

33
9-12

39
10-13

105
166 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
92
139
33
9-12

34
10

32
11
34
E
37
12-13

105
167 SAKOWICZ Julia (2006 #50538 LO 9724)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)



35
9

37
7-8

33
13-16

105
168 BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 3691)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
95
129
31
11-12

23
17-20

34
9-10

39
10-13

104
169 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

33
9-12
35
E
33
9-12

36
8

33
13-16

104
170 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
76
169
33
9-12

35
9
37
E
34
10

29
14-21

104
171 PERZYNA Amelia (2008 #45622 LO 5053)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
106
106


28
13-16

35
9

40
9-12

103
172 BEDNARSKA Wiktoria (2006 #47394 LO 3461)
LKS Kańczuga (PKR)
24
297
33
9-12

39
5-6



31
15-18

103
173 RYBACKA Amelia (2007 #44363 LO 6323)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
23
299
28
13-16

42
4

33
9-12



103
174 OKLESIŃSKA Magdalena (2006 #46135 LO 6509)
IKRTS Józefów (MAZ)
99
120


33
9-12

23
17-20

46
5-8

102
175 MILÓWKA EMILIA (2006 #47538 LO 1235)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

28
13-16

36
8

33
9-12

33
13-16

102
176 KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 5611)
UKS KĘPA Dębica (PKR)

28
13-16

28
13-16

36
8

37
11-14

101
177 SUDOMIRSKA Daria (2006 #41620 LO 6866)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
92
140
28
13-16

36
8

36
8

29
14-21

101
178 PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 1446)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

33
9-12
35
E
33
9-12

33
9-12

24
17-24

101
179 PYLAK Anna (2006 #44619 LO 3538)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
96
126
33
9-12

37
7-8

31
11-12

20
17-32

101
180 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)

39
5-6

31
11-12

31
11-12

20
17-32

101
181 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
83
155
28
13-16

28
13-16

33
9-12

39
10-13

100
182 CHMIELOWSKA Amelia (2007 #44605 LO 9966)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
46
233


33
9-12

30
13

37
11-14

100
183 JAWORSKA Zofia (2007 #44567 LO 3640)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
20
303
35
9

35
9
37
E


28
15-22

100
184 STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 9900)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)





47
2
54
49-56
45
7

99
185 KRZYŻKOWSKA Agata (2008 #46886 LO 5224)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
76
173
28
13-16

20
17-24

34
10
36
E
35
13-14

99
186 ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 6284)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

31
11-12

31
11-12
33
E


35
13-14

99
187 PIETRASZKO Małgorzata (2009 #45767 LO 1447)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
60
208
28
13-16

33
9-12

33
9-12

33
13-16

99
188 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 4444)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
69
186
33
9-12

33
9-12

33
9-12

32
14-17

99
189 PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

34
10

28
13-16
30
E
35
9



99
190 MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 2528)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

23
17-20

28
13-16

28
13-16
30
E
40
9-12

98
191 FIJAŁ Oliwia (2006 #44965 LO 2071)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
81
160
31
11-12



28
9

39
11

98
192 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 1923)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
80
161
37
7-8

28
13-16

33
9-12

24
17-24

98
193 KISZCZAK Emilia (2006 #44271 LO 6812)
KSTS Krosno (PKR)
70
185
33
9-12

33
9-12

32
11

10
27-33

98
194 STANGRECIAK Julia (2009 #45428 LO 3306)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
62
200


26
16

31
12

40
9-12

97
195 NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)
55
212
26
15-16

32
11

28
11-12
30
E
35
14

97
196 SURDYK Zuzanna (2006 #46465 LO 6746)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
12
332
31
11-12

34
9-10

26
15-16

32
14-17

97
197 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
72
182
28
13-16

34
10
36
E
31
11-12
33
E
28
15-22

97
198 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5298)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
78
163
36
8

33
9-12

28
13-16



97
199 MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)
20
303
28
13-16

20
17-24

28
13-16

40
9-12

96
200 MROZIK Gabriela (2007 #47342 LO 5000)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



42
4



53
3

95
201 WAWRZYKOWSKA Wiktoria (2008 #47970 LO 7019)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)





47
2

48
5-6

95
202 CHMIEL Gabriela (2007 #47599 LO 5614)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
54
217
28
13-16

28
13-16

29
14

37
11-14

94
203 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
29
280
23
17-20

33
9-12

28
13-16

33
13-16

94
204 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
96
125
33
9-12

28
13-16



33
13-16

94
205 JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

33
9-12

28
13-16

33
9-12

27
17-20

94
206 TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 1452)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24

37
7-8

37
7-8



94
207 DUDKA Julia (2008 #45797 LO 7129)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)



44
3



49
5

93
208 KOSTUCH Gabriela (2009 #46677 LO 885)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

33
9-12

33
9-12



27
17-20

93
209 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5714)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
44
236
28
13-16

20
17-24

28
13-16

36
9-16

92
210 STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 6055)
MTS Kwidzyn (POM)
55
216
29
13-14

31
12
33
E
28
13-16
30
E


92
211 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO 4445)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)



24
17-18

28
13-16

39
10-13

91
212 CICHAŃSKA Hanna (2010 #49053 LO 6648)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



31
12

27
15

33
13-16

91
213 LISZKOWSKA Zofia (2010 #49056 LO 6649)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



32
11

26
16

33
13-16

91
214 PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
9
341
26
15-16

29
13-14

29
13-14

32
14-17

90
215 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
99
119
33
9-12

20
17-24



36
9-16

89
216 MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław (ŚLS)

28
13-16

20
17-24

28
13-16

33
13-16

89
217 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
77
165
33
9-12

28
13-16

28
13-16

25
18-22

89
218 KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)

28
13-16

33
9-12

28
13-16



89
219 GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO 9861)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
40
247




40
5

48
5-6

88
220 PRZEPIÓRA Zuzanna (2007 #47343 LO 5001)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)



40
5



48
5-6

88
221 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
88
148
28
13-16

28
13-16

23
17-20
25
E
32
14-17

88
222 SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 6399)
ŚKTS Świecie (KPM)

28
13-16

28
13-16

31
11-12



87
223 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
54
219
28
13-16

21
19-21

23
17-20
25
E
32
14-17

85
224 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
75
174
44
3





40
9-12

84
225 MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 1240)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

23
17-20

28
13-16

23
17-20

33
13-16

84
226 SIKORA Patrycja (2007 #44606 LO 6572)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
23
300
28
13-16

28
13-16

28
13-16

20
17-32

84
227 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
132
56
44
3



40
5



84
228 CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 6155)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
17
309
28
13-16

28
13-16

28
13-16



84
229 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
37
261
23
17-20

24
17-18

30
13

29
14-21

83
230 MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 7404)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
31
275
23
17-20

31
12



29
14-21

83
231 STOŁOWSKA Sandra (2008 #47003 LO 3894)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

23
17-20

28
13-16

28
13-16

27
17-20

83
232 KACZMARCZYK Julita (2006 #49175 LO 898)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

28
13-16

28
13-16

23
17-20

27
17-20

83
233 MULIK Zuzanna (2008 #46230 LO 9011)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24

28
13-16

28
13-16

27
17-20

83
234 SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
46
232
23
17-20

29
13-14

23
17-20

29
14-21

81
235 SIEWIERSKA Lena (2006 #47997 LO 5209)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
51
223
31
11-12

20
17-24
22
E
20
17-24

28
15-22

81
236 MORGA Łucja (2006 #46902 LO 667)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
76
171
28
13-16

21
19-21

28
13-16

25
18-22

81
237 KUCHARCZYK Oliwia (2009 #49504 LO 3316)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)



23
18

34
10

24
17-24

81
238 GROCHOWSKA Viktoria (2009 #45965 LO 6809)
KSTS Krosno (PKR)
40
249
28
13-16

20
17-24

31
12

21
19-26

80
239 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
60
205
28
13-16

26
15-16

26
15-16

16
22-30

80
240 FURTAK Milena (2006 #45114 LO 3123)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
51
221
28
13-16

21
19-20

31
12



80
241 KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 6251)
GLKS Nadarzyn (MAZ)



23
17-20

23
17-20

33
13-16

79
242 STELMASZYK Alicja (2010 #49054 LO 6651)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



34
10

21
20

24
17-24

79
243 WINKLARZ Malwina (2006 #48001 LO 5214)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
35
265
20
17-24

20
17-24

28
13-16
30
E
28
15-22

78
244 BUŁKOWSKA Milena (2008 #46343 LO 7059)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
26
291
29
13-14

23
17-20

26
15-16

23
18-25

78
245 ŁUKASIAK Kornelia (2006 #49678 LO 4608)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

13
25-26

28
13-16



36
9-16

77
246 STAŃCZAK Maja (2006 #44532 LO 5124)
GUKS ORZEŁ Siedlin (MAZ)
46
233
33
9-12



11
25-32

33
13-16

77
247 KNAPEK Zuzanna (2008 #48468 LO 6814)
KSTS Krosno (PKR)

20
17-24

20
17-24

26
16

31
15-18

77
248 KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 5917)
MKS KSOS Kraków (MŁP)



28
13-16

28
13-16

21
21-24

77
249 SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO 8961)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
42
238
38
7

39
6





77
250 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6904)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
11
336
21
19-20

17
21-24

23
17-20

32
14-17

76
251 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6849)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
22
302
18
22

24
17-18

23
17-20

29
14-21

76
252 KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 3739)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)



20
17-24

28
13-16

28
15-22

76
253 OZGA Kamila (2007 #43391 LO 2874)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
13-16

20
17-24

27
15

21
19-26

76
254 PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 1001)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
49
226
20
17-24

28
13-16

28
13-16

20
17-32

76
255 CHILMON Aleksandra (2006 #47704 LO 5400)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)

39
5-6

37
7-8





76
256 SOSZYŃSKA Zuzanna (2011 #50555 LO 9756)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



29
14

22
19

24
17-24

75
257 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
119
79
37
7-8



38
7



75
258 MILEWSKA Gabriela (2006 #51085 LO 10558)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)





29
13-14

44
7-8

73
259 DZIĘCIOŁ Zofia (2008 #46884 LO 7574)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

37
7-8



36
8



73
260 ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 6125)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)



40
5

33
9-12



73
261 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 7390)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
35
266
39
6





33
13-16

72
262 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 1924)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
77
166
20
17-24

28
13-16

20
17-24

24
17-24

72
263 CHROMIK Anna (2009 #46528 LO 1437)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

11
25-32

28
13-16

33
9-12



72
264 ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
38
257
28
13-16

18
22

26
15-16



72
265 OSIAL Wiktoria (2006 #46215 LO 2323)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)



35
9



36
9-16

71
266 KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1654)
UKS Maków (ŁDZ)

23
17-20

21
19-21

23
17-20

25
18-22

71
267 PERZ Izabela (2008 #47441 LO 4428)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



38
7

33
9-12



71
268 KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 5365)
MLUKS ORLIK Kcynia (KPM)

20
17-24

20
17-24
22
E

2
E
28
15-22

70
269 GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 3325)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)





29
14

40
9-12

69
270 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 2858)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
58
209
28
13-16

20
17-24

7
33-40

21
19-26

69
271 SAMSON Zofia (2007 #43257 LO 3559)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

33
9-12



36
8



69
272 NURZYŃSKA Małgorzata (2007 #43753 LO 7338)
GKTS Gdańsk (POM)
61
203
34
10

35
9





69
273 WILIŃSKA Olivia (2007 #49545 LO 3548)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

28
13-16





40
9-12

68
274 WIŚNIEWSKA Otylia (2008 #48002 LO 5215)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
46
229
20
17-24

20
17-24

20
17-24

28
15-22

68
275 SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 834)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17-24

20
17-24

28
13-16

20
17-32

68
276 SZEWCZYK Maria (2008 #49838 LO 5918)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

17
21-24

23
17-20

28
13-16



68
277 WÓJTOWICZ Natalia (2008 #45187 LO 1453)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24

20
17-24

28
13-16



68
278 MICHALAK Amelia (2006 #48913 LO 5355)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
39
254
28
13-16

20
17-24

20
17-24



68
279 OCHENKOWSKA Julia (2007 #46863 LO 7181)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
28
283


29
14



38
12

67
280 STRZAŁKA Anna (2006 #43654 LO 6082)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
62
202

2
E


34
10

31
15-18

67
281 ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 5310)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
97
123
38
5-8





29
14-21

67
282 ROSIŃSKA Marta (2008 #46231 LO 9010)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

23
17-20

17
21-24

11
25-32

27
17-20

67
283 MIROCHNA Klaudia (2006 #49176 LO 899)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)



23
17-20

17
21-24

27
17-20

67
284 JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 3307)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)



25
17

18
22

24
17-24

67
285 ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 1241)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)

23
17-20

23
17-20

17
21-24

21
21-24

67
286 KRAWIEC Zuzanna (2007 #43390 LO 2870)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

28
13-16



18
21-22

21
19-26

67
287 DEREŃ Michalina (2006 #41495 LO 6945)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
42
239
23
17-20

21
19-20

23
17-20

16
22-30

67
288 SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
12
329


28
13-16

39
5-6



67
289 STACHURSKA Nicola (2006 #51078 LO 10548)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)





37
7-8

29
17-18

66
290 KAMIŃSKA Zofia (2010 #45883 LO 8964)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)
42
245


30
13

36
8



66
291 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
60
206
33
9-12

32
11





65
292 SZYNDLER Nikola (2006 #50316 LO 8905)
KS Mysław (ŚLS)

20
17-24

11
25-32

11
25-32

33
13-16

64
293 MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 6285)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
76
170




36
8

28
15-22

64
294 RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 1930)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

20
17-24

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
295 RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 1929)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

11
25-32

20
17-24

20
17-24

24
17-24

64
296 ŚWIĘTEK Magdalena (2006 #48065 LO 9019)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
26
294
20
17-24

11
25-32

20
17-24

24
17-24

64
297 KRUK Amelia (2007 #48004 LO 7402)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

19
21



29
14

16
22-30

64
298 GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 3324)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)





30
13

33
13-16

63
299 CESARZ Nicola (2007 #48067 LO 3599)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
42
241
11
25-32

11
25-32

28
13-16

24
17-24

63
300 WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

17
21-24

23
17-20

9
29-32

23
18-25

63
301 DOMAŃ Martyna (2009 #50113 LO 7677)
SKS 40 Warszawa (MAZ)

28
13-16

17
21-24

11
25-32

18
21-28

63
302 BOGUN Klaudia (2008 #47990 LO 5198)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
55
213
11
25-32

20
17-24

28
13-16

15
23-30

63
303 BAGIŃSKA Kinga (2006 #51084 LO 10557)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)





29
13-14

33
13-16

62
304 NOWAK Maja (2007 #48006 LO 3090)
KTS Tarnobrzeg (PKR)

20
17-24

11
25-32



31
15-18

62
305 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
42
240
33
9-12

29
13-14





62
306 PARAFIANOWICZ Zuzanna (2007 #48808 LO 9983)
GKTS Gdańsk (POM)





28
13-16

33
15

61
307 MROZIŃSKA Martyna (2007 #46862 LO 7180)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
46
230


30
13



31
16

61
308 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
24
295
12
25-28

26
15-16



23
18-25

61
309 WROTNIAK Julia (2010 #47610 LO 3363)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)

20
17-24

20
17-24

11
25-32

21
19-26

61
310 BUCOŃ Maja (2008 #48335 LO 6279)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

28
13-16

31
11-12
33
E




61
311 BASOWSKA Hanna (2009 #48088 LO 5042)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
9-12

28
13-16





61
312 NAWARA Wiktoria (2007 #51021 LO 10481)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)





20
17-24

40
9-12

60
313 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

13
25-26

11
25-32

11
25-32

36
9-16

60
314 PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
46
231
17
21-24

26
15-16

17
21-24

11
26-33

60
315 SZYMCZAK Julia (2007 #45501 LO 2492)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
38
260
26
15-16

17
21-24

17
21-24

11
26-33

60
316 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

23
17-20

18
22-23

19
21



60
317 SŁUPSKA Klaudia (2007 #43371 LO 4406)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

25
17



23
17-20

11
26-33

59
318 MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 1040)
UKS JUVENIA Półczno (POM)

29
13-14



28
10
30
E


59
319 KAMIŃSKA Martyna (2007 #51017 LO 10472)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)





28
13-16

30
17

58
320 GNIAZDOWSKA Jagna (2008 #46755 LO 6551)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)
17
309
23
17-20

17
21-24

11
25-32

18
21-28

58
321 TRAWIŃSKA Malwina (2006 #50117 LO 7714)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

16
23-24

12
25-28



29
14-21

57
322 KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5223)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

11
25-32

11
25-32

28
13-16
30
E
15
23-30

56
323 CYLWIK Jakub (2006 #46734 LO 9860)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)





26
15-16

29
17-18

55
324 KAWECKA Maja (2007 #47993 LO 5203)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
64
196


20
17-24

20
17-24

15
23-30

55
325 LULA Sabina (2006 #40140 LO 6817)
KSTS Krosno (PKR)

37
7-8

11
25-32

7
33-40



55
326 URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 401)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
11
339


20
17-24

20
17-24

13
25-32

53
327 TOMCZAK Klaudia (2007 #46547 LO 3314)
MUKS BOCIAN Słońsk - Kołczyn (LBU)
91
143
34
10



19
21



53
328 JUREK Kamila (2008 #46946 LO 2866)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)





21
20

31
15-18

52
329 TYLKA Julia (2008 #48639 LO 9014)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24

17
21-24

11
25-32

18
21-28

52
330 SKOCZYLAS Julia (2007 #47699 LO 6573)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
9
342
20
17-24

11
25-32

11
25-32

20
17-32

51
331 KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 835)
SKTS DWÓJKA Kraśnik (LLS)

20
17-24

11
25-32



20
17-32

51
332 BOROWSKA Zuzanna (2008 #47734 LO 1878)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
38
258
12
25-28

12
25-28

23
17-20

16
22-30

51
333 CIEŚLAK Dominika (2007 #43370 LO 4397)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

17
21-24



23
17-20

11
26-33

51
334 PATERSKA Matylda (2006 #45269 LO 5881)
WIELKOPOLSKA Komorniki (WLP)
16
316
23
18



17
21-24

11
26-33

51
335 PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

28
13-16



23
17-20



51
336 ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 1116)
KS OGNIWO Chełm (LLS)



31
11-12

20
17-24



51
337 GOŁOŚ Weronika (2007 #46097 LO 6567)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
29
281
20
17-24

20
17-24

11
25-32



51
338 ZAJĄCZKOWSKA Maja (2006 #48057 LO 8505)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)





17
21-24

33
13-16

50
339 ZAWADZKA Julia (2008 #51018 LO 10473)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)





25
17

24
17-24

49
340 SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)
12
327
28
13-16



20
17-24



48
341 SAJDOK Amelia (2006 #50307 LO 8817)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

11
25-32



11
25-32

24
17-24

46
342 LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 8133)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)





23
17-20

23
18-25

46
343 SKÓRA Weronika (2009 #48974 LO 6081)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)





25
17

21
19-26

46
344 SKOCZYLAS Oliwia (2007 #47698 LO 6574)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
12
329
20
17-24

6
33-48



20
17-32

46
345 SOLMIŃSKA Alicja (2008 #46232 LO 9012)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24



11
25-32

18
21-28

46
346 NIEDZIELSKA Weronika (2010 #49058 LO 5218)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

11
25-32



20
17-24

15
23-30

46
347 KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

12
25-28

17
21-24

17
21-24

11
26-33

46
348 DOMANIK Klaudia (2006 #49651 LO 4432)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



23
17-20

23
17-20



46
  OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 6156)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
28
284


23
17-20

23
17-20



46
350 RUSAK Paulina (2006 #48148 LO 6150)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
64
198
12
25-28

23
17-20

11
25-32



46
351 BACH Kinga (2006 #46747 LO 10717)
SUDOVIA Szudziałowo (PDL)
132
55






44
7-8

44
  PINKOSZ Sandra (2008 #45982 LO 10455)
UKS Dalachów (OPO)







44
7-8

44
353 GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 5698)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)





17
21-24

27
17-20

44
354 ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
14
320
12
25-28

16
23-24



16
22-30

44
355 KUBIAK Natalia (2007 #47093 LO 4401)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

21
19-20



12
25-28

11
26-33

44
356 BARAN Julia (2007 #50296 LO 8718)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)



11
25-32

23
18

10
27-33

44
357 KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO 1147)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)

8
29-35

8
29-35

18
21-22

16
22-30

42
358 NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 5239)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

20
17-24



20
17-24
22
E


42
359 KRASNA Wiktoria (2007 #47700 LO 6568)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
9
342
20
17-24

11
25-32

11
25-32



42
360 RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 3446)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



42
4





42
361 KARDASZEWICZ Justyna (2006 #46748 LO 10718)
SUDOVIA Szudziałowo (PDL)
81
158






40
9-12

40
  OBRYCKA Julia (2006 #51158 LO 10648)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)







40
9-12

40
363 JĘDRYS Gabriela (2007 #46661 LO 10062)
UKS BOBRY Bobrowniki (LLS)





20
17-24

20
17-32

40
364 CHOMONTOWSKA Otylia (2007 #46292 LO 7205)
SMS Włodawa (LLS)
20
306
20
17-24





20
17-32

40
365 OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7067)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

17
21-24



12
25-28

11
26-33

40
366 KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
40
252


20
17-24

20
17-24



40
  TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 5280)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
12
327


20
17-24

20
17-24



40
368 ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 4210)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

20
17-24

20
17-24





40
369 LICBARSKA Agata (2006 #44365 LO 6320)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
96
124
28
13-16



11
25-32



39
370 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
71
184
39
6







39
371 DEPTUŁA Małgorzata (2006 #43353 LO 3337)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
100
117




38
7



38
372 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
26
290
12
25-28

8
29-35

18
21-22



38
373 TRAWIŃSKA Paulina (2006 #48736 LO 9859)
UKS ISKRA Kowale (OPO)



38
7





38
374 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

23
17-20

15
24-25





38
375 DANEWICZ Dominika (2006 #50537 LO 9723)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)



37
7-8





37
  PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 3443)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



37
7-8





37
377 DUSZYŃSKA Małgorzata (2006 #46483 LO 7175)
UKS TENISISTA Rudno (POM)
89
145






36
13

36
378 STĘPKOWSKA Karina (2008 #48636 LO 9013)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

12
25-28



6
33-48

18
21-28

36
379 PISZCZYŃSKA Karina (2008 #49644 LO 4382)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)

8
29-35

12
25-28



16
22-30

36
380 GOLA Oliwia (2009 #47766 LO 580)
KS Mysław (ŚLS)

11
25-32

11
25-32

11
25-32

13
25-32

35
381 LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 6317)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)



12
25-28

23
17-20



35
382 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 3437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



35
9





35
383 PERZ Natalia (2007 #49650 LO 4431)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



17
21-24

17
21-24



34
384 ANDRUSZKIEWICZ Amelia (2009 #50498 LO 9596)
REMIK Stary Folwark (PDL)







33
13-16

33
  WIERCISZEWSKA Zuzanna (2006 #51157 LO 10647)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)







33
13-16

33
386 REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 9593)
REMIK Stary Folwark (PDL)





33
9-12



33
  STANKIEWICZ Martyna (2010 #50494 LO 9592)
REMIK Stary Folwark (PDL)





33
9-12



33
  WIĆKO Ewelina (2009 #50536 LO 9722)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)





33
9-12



33
389 HAWRYLUK Kinga (2006 #48735 LO 9858)
UKS ISKRA Kowale (OPO)



33
9-12





33
  MALEC Martyna (2010 #48951 LO 7951)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)



33
9-12





33
391 KALICIŃSKA Alicja (2009 #50310 LO 8840)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

33
9-12







33
392 BIAŁAS Aleksandra (2006 #51224 LO 10734)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)







32
14-17

32
393 WOJTYŁA Maja (2010 #49144 LO 785)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

8
29-35

8
29-35



16
22-30

32
394 ŚLIWIŃSKA Amelia (2007 #45540 LO 3510)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

16
23-24





16
22-30

32
395 FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 1007)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)





11
25-32

20
17-32

31
396 ŚWIERCZYŃSKA Agata (2008 #48000 LO 5213)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
30
279


11
25-32

20
17-24



31
397 KRZYŻKOWSKA Nadia (2011 #47250 LO 5238)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

11
25-32



20
17-24



31
398 DUDEK Daria (2006 #47773 LO 5946)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
9
342


20
17-24

11
25-32



31
399 CHMIELEWSKA Hanna (2008 #44933 LO 7302)
MOSM Tychy (ŚLS)
31
278
20
17-24

11
25-32





31
400 PILCH Julia (2007 #49533 LO 3459)
LKS Kańczuga (PKR)



20
17-24



10
27-33

30
401 HOŁUBOWICZ Julia (2009 #50499 LO 9597)
REMIK Stary Folwark (PDL)







29
17-18

29
402 CIESIELSKA Emilia (2008 #47782 LO 6887)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32



9
29-32

11
26-33

29
403 BUT Kalina (2007 #46467 LO 6748)
PIONIER Kleszczewo (WLP)



29
13-14





29
404 KURZEJA Julia (2008 #50861 LO 10269)
MTS Kwidzyn (POM)







28
18

28
405 ZIOŁO Julia (2008 #43397 LO 2882)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)





18
21-22

10
27-33

28
406 BŁASZCZUK Martyna (2006 #43600 LO 6605)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
64
197




28
13-16



28
407 FUNIOK Martyna (2007 #49581 LO 3825)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)

11
25-32

11
25-32

6
33-48



28
408 KUJAWA Katarzyna (2009 #47635 LO 9251)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)



28
13-16





28
409 HAWEŁKO Marta (2011 #49957 LO 6777)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32





15
23-30

26
  HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32





15
23-30

26
  HAWEŁKO Sara (2009 #49956 LO 6776)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32





15
23-30

26
  JAGODZIŃSKA Magdalena (2010 #49959 LO 6779)
LUKS Chełmno (KPM)

11
25-32





15
23-30

26
413 TEKLA Aleksandra (2006 #41699 LO 8739)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
84
152


20
17-24

6
33-48



26
414 KORZENIOWSKA Zuzanna (2006 #46297 LO 9925)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)
60
207


26
15-16





26
415 PAWEŁCZYK Karolina (2007 #49571 LO 3784)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







25
18-22

25
  SALA Zuzanna (2006 #51226 LO 10738)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)







25
18-22

25
417 DYLEWSKA Oliwia (2008 #51228 LO 10740)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)







24
17-24

24
  KABS Nikola (2007 #51081 LO 10554)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)







24
17-24

24
  TUAROGIŃSKA Wiktoria (2011 #51082 LO 10555)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)







24
17-24

24
420 KOŁODZIEJCZYK Maya (2007 #50246 LO 8506)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)





6
33-48

18
21-28

24
421 POŁEĆ Nikola (2006 #47530 LO 5300)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
68
190


24
17-18





24
422 KOWAL Kornelia (2007 #45117 LO 3124)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
33
270
12
25-28

12
25-28





24
423 GRZEJSZCZYK Adrianna (2006 #47529 LO 5299)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
74
176




23
17-20



23
  PIRÓG Michalina (2011 #50334 LO 8972)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)





23
18



23
425 SKOWRONEK Amelia (2009 #48744 LO 890)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

23
17-20







23
426 MŁYNARCZYK Amelia (2009 #51124 LO 10606)
LKS Piotrowice (MŁP)







21
21-24

21
  UTYLSKA Karolina (2011 #47886 LO 5930)
MKS KSOS Kraków (MŁP)







21
21-24

21
428 DOROZ Laura (2009 #45103 LO 2860)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)





11
25-32

10
27-33

21
  ŻYCZYŃSKA Zuzanna (2009 #45108 LO 2883)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)





11
25-32

10
27-33

21
430 NOWAK Zuzanna (2007 #46466 LO 6753)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

9
29-32



12
25-28



21
431 ADAMCZYK Julia (2007 #49679 LO 4630)
LKTS Luboń (WLP)





9
29-32

11
26-33

20
432 SPYCHAŁA Anna (2007 #47779 LO 6909)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

9
29-32





11
26-33

20
433 BIERNACKA Alicja (2010 #49756 LO 5217)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)





20
17-24



20
  GĄSKA Dorota (2006 #44494 LO 9518)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
100
116




20
17-24



20
  ORPIK Emma (2006 #44618 LO 3536)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)
62
201




20
17-24



20
  SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 1006)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)





20
17-24



20
  SZYMAŃSKA Paulina (2006 #51035 LO 10497)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)





20
17-24



20
438 SAWALA Adrianna (2006 #47996 LO 5208)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
55
214
20
17-24







20
439 RYSZ Alicja (2006 #47560 LO 6103)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
5
353
20
17-24







20
440 KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 1278)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

20
17-24







20
  SAWALA Dominika (2009 #49753 LO 5194)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

20
17-24







20
442 KRASZEWSKA Olga (2007 #44693 LO 8521)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)