Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 3 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ZATÓWKA Patryk (1997 #20945 LO 792)
niestow. woj. WMZ (WMZ)
575
10

275
2

300
1



370
2
945
2 BADOWSKI Marek (1997 #25359 LO 9)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
700
3

180
13-16

220
5-8

300
1

340
3-4
860
3 KULPA Konrad (1994 #22944 LO 116)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
775
1

250
3-4

250
3-4

275
2

300
5-8
825
4 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
710
2

300
1

205
9-12

205
9-12

300
5-8
805
5 LEWANDOWSKI Tomasz (1985 #1428 LO 29)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
630
7

220
5-8

160
17-20

250
3-4

300
5-8
770
6 PEREK Jakub (1986 #1883 LO 266)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
640
6

205
9-12

275
2

160
17-20

220
9-16
700
7 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
690
4

220
5-8

250
3-4

220
5-8
120
1
220
9-16
690
8 FOLWARSKI Jakub (1996 #24073 LO 9707)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
677
5

220
5-8

207
punkty

250
3-4

220
9-16
690
9 TOMICKI Jarosław (1980 #286 LO 351)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
480
20
90
1
160
17-20
90
1
115
29-32
81
3
205
9-12

300
5-8
665
10 SZYMAŃSKI Filip (1983 #1818 LO 8048)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
615
8

205
9-12

205
9-12

205
PL

220
9-16
630
11 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
585
9
85
2
250
3-4

220
5-8

115
29-32

160
17-32
630
12 KUSIŃSKI Marcin (1971 #423 LO 356)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
495
18
90
1
95
37-40
90
1
180
13-16
90
1
220
5-8
120
1
220
9-16
620
13 WIĘCEK Adrian (1995 #23844 LO 9312)
niestow. woj. POM (POM)
525
14

160
17-20
90
1
145
21-24
81
3
220
5-8

220
9-16
600
14 MALICKI Szymon (1988 #4216 LO 143)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
490
19

125
25-28
90
1
160
17-20
65
9
205
9-12

220
9-16
585
15 NADOLSKI Łukasz (1993 #14747 LO 3945)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
530
13
90
1
105
33-36
90
1
220
5-8
90
1
205
9-12

160
17-32
585
16 DOSZ Adam (1996 #23068 LO 281)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
535
12
90
1
205
9-12

205
9-12

125
25-28
120
1
160
17-32
570
17 BAŃKOSZ Michał (1995 #18932 LO 9303)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
525
15
90
1
220
5-8

180
13-16

125
25-28
120
1
160
17-32
560
18 WOŚ Alan (1984 #582 LO 295)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
545
11

205
9-12

180
13-16

160
17-20

160
17-32
545
19 CHODORSKI Piotr (1991 #9732 LO 3)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
180
138





180
13-16
115
2
340
3-4
520
20 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
505
16
90
1
160
17-20
90
1
220
5-8

125
25-28
115
2
120
33-48
505
21 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
500
17
90
1
160
17-20
74
5
180
13-16

160
17-20

160
17-32
500
22 FLORAS Robert (1992 #11070 LO 35)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
410
24

95
zwoln.
14
49-64
95
37-40
90
1
220
5-8
120
1
160
17-32
475
23 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
470
21
90
1
145
21-24
90
1
145
21-24
90
1
180
13-16

120
33-48
470
24 TOMASZUK Tomasz (1997 #21229 LO 302)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
470
22

180
13-16

145
21-24

145
21-24

120
33-48
470
25 WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
420
23
74
5
180
13-16

125
25-28
74
5
115
29-32
115
2
160
17-32
465
26 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
410
25

115
29-32

115
29-32

180
13-16

160
17-32
455
27 KRZYŻANOWSKI Michał (1986 #5220 LO 2443)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
405
26

145
21-24

115
29-32
64
9-10
145
21-24
107
3-4
160
17-32
450
28 BĄK Daniel (1988 #2080 LO 261)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
375
27

105
33-36
90
zwoln.

90
1
180
13-16

160
17-32
445
29 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
340
29
85
2
90
E
90
1
160
17-20
85
2
90
E

160
17-32
410
30 JANCZEWSKI Grzegorz (1986 #3442 LO 380)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
330
30
90
1
180
13-16

105
33-36
40
17-24
45
E
120
1
120
33-48
405
31 CHOJNOWSKI Patryk (1990 #5460 LO 128)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)








400
1
400
32 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
345
28
90
1
115
29-32
70
7
125
25-28
74
5
105
33-36

120
33-48
360
33 WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
222
76
77
4



90
1
145
21-24
107
3-4
120
33-48
342
34 FURMAN Andrzej (1969 #799 LO 2044)
ULKS Ciechów (DŚL)
259
47
79
3-4

85
2

90
1
95
37-40
98
5-8
160
17-32
340
35 WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
315
32
85
2
115
29-32
90
1
95
37-40
90
1
105
33-36
98
5-8
120
33-48
340
36 SAŁACIŃSKI Przemysław (1992 #19724 LO 275)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
261
46
81
3
86
E
85
2

85
2
90
E
115
2
160
17-32
336
37 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
264
44
53
13-16
145
21-24
40
17-24
45
E
69
7-8
74
E
115
2

334
38 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
250
49
81
3
86
E
73
5-6
78
E
81
3
86
E
120
1
160
17-32
332
39 ZAŁUSKI Jakub (1997 #23852 LO 2642)
LZS Kujakowice (OPO)
301
34
90
1
105
33-36
90
1
115
29-32
81
3

110
3

330
40 CHMIEL Paweł (1986 #1437 LO 325)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
330
31

125
25-28
90
1
205
9-12




330
41 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
283
39
53
13-16

65
9
70
E
90
1
160
17-20
96
6-9

326
42 LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
257
48
85
2
105
33-36
85
2
90
E
62
9-12

120
1
120
33-48
315
43 GALAS Michał (1995 #18980 LO 2635)
LZS Kujakowice (OPO)
215
85
18
33-40
23
E
77
4

90
1
115
29-32
120
1
120
33-48
312
44 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
281
40
81
3

90
1
105
33-36
90
1
95
37-40
110
3

310
45 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
277
42
72
6
77
E
77
4
125
25-28
70
7
75
E
107
3-4

309
46 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
300
35
85
2
90
E
85
2

90
1
125
25-28
94
8-9

309
47 PRUS-STROWSKI Karol (1986 #1189 LO 383)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
146
198
62
9-12
67
E
74
5
79
E


115
2
160
17-32
306
48 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
305
33
81
3
125
25-28
85
2
90
E
85
2
90
E


305
49 ŻARSKI Karol (1990 #5146 LO 311)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
196
111


81
3

60
11-12
115
29-32
100
6

296
50 MARCHLEWSKI Marcin (1978 #324 LO 2440)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
261
45
90
1

81
3

90
1

115
2

295
51 GŁUSZEK Wojciech (1996 #29056 LO 2637)
LZS Kujakowice (OPO)
242
58
85
2
90
E
85
2
90
E
62
9-12

115
2

295
52 SPYCHAŁA Adrian (1996 #24941 LO 2570)
RLKTS OCHMAN Raszków (WLP)
246
52
90
1
95
37-40
72
6

74
5
79
E
120
1
120
33-48
294
53 SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
285
37
90
1

90
1
105
33-36
90
1

98
5-8

293
54 PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
249
50
85
2
90
E
77
4
82
E
77
4

120
1
120
33-48
292
55 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
245
53
74
5

85
2

81
3
86
E
120
1
120
33-48
291
56 JAROCKI Łukasz (1996 #24089 LO 326)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
290
36
90
1
115
29-32
85
2

90
1

83
9-16

290
57 DYKOWSKI Mateusz (1994 #9905 LO 5769)
MRKS Gdańsk (POM)
271
43
85
2

81
3

90
1
105
33-36
98
5-8

288
58 WOSKOWICZ Marcin (1994 #15894 LO 122)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
235
63
65
9

85
2

85
2

115
2

285
59 MASŁOWSKI Jakub (1996 #21748 LO 349)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
285
38
53
13-16
58
E
81
3
160
17-20
62
9-12
67
E


285
60 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
218
83
69
7-8
74
E
77
4
95
37-40
44
17-20
49
E
110
3

279
61 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
278
41
74
5
79
E
90
1
125
25-28
74
5

61
18-25

278
62 JURCZAK Michał (1989 #17347 LO 6801)
KSTS Krosno (PKR)
243
55
73
5-6

85
2

85
2

107
3-4

277
63 GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
242
57
74
5

68
8
73
E
85
2
95
37-40
107
3-4

276
64 WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
248
51
53
13-16

90
1
105
33-36
85
2
90
E
81
10-17

276
65 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
177
142
77
4
82
E

5
E
85
2
90
E
102
5

274
66 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
217
84
72
6

60
11-12

85
2

115
2

272
67 STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
233
65
85
2

74
5

74
5

110
3

269
68 POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
241
59
77
4

81
3
86
E
73
5-6
78
E
105
4

269
69 SMOLUK Kamil (1997 #29847 LO 6782)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
228
71
81
3
86
E
85
2

57
13

98
5-8

269
70 MISZTAL Igor (1997 #27154 LO 306)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
158
176
81
3



72
6
77
E
110
3

268
71 WIŚNIEWSKI Maciej (1996 #28330 LO 4629)
LKTS Luboń (WLP)
244
54
77
4

85
2
90
E
72
6
77
E
101
5-6

268
72 JÓŹWIAK Norbert (1990 #17843 LO 2966)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
170
152


60
11-12
65
E
81
3
105
33-36
98
5-8

268
73 PODSĘDEK Piotr (1994 #16903 LO 4033)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
227
72
72
6

70
7

85
2

110
3

267
74 KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
236
62
74
5

81
3

81
3

105
4

267
75 DANIEL Artur (1982 #306 LO 2442)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
145
201


90
1
145
21-24


120
1
120
33-48
265
76 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
229
68
71
5-8

81
3

77
4

107
3-4

265
77 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
165
161
73
5-6
78
E

5
E
77
4
82
E
105
4

265
78 WRÓBEL Dariusz (1990 #12237 LO 37)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
225
74
85
2

73
5-6
78
E
62
9-12

101
5-6

264
79 RYBAK Damian (1995 #21928 LO 4075)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
229
69
81
3

81
3
86
E
62
9-12

96
6-9

263
80 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
228
70
73
5-6

73
5-6
78
E
77
4

107
3-4

262
81 WIŚNIEWSKI Tomasz (1993 #14079 LO 385)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
243
56
85
2

77
4

81
3

96
6-9

262
82 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław (1967 #6256 LO 9305)
KS GALAXY Białystok (PDL)
233
64
77
4
82
E
70
7

81
3

98
5-8

261
83 MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
163
167
73
5-6
78
E


85
2

98
5-8

261
84 MAZUREK Wiesław (1980 #4931 LO 3944)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
232
67
77
4

85
2

70
7

98
5-8

260
85 UFNAL Mateusz (1997 #37254 LO 102)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
227
73
60
11-12
65
E
81
3

81
3

98
5-8

260
86 SŁOMKA Tomasz (1972 #1502 LO 4494)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
222
77
85
2

77
4

60
11-12

98
5-8

260
87 TABOR Tomasz (1981 #1256 LO 2439)
DARZ BÓR Karnieszewice (ZPM)
162
170
77
4

85
2



98
5-8

260
88 MICHAEL Daniel (1982 #575 LO 4346)
KS NAPRZÓD Borucin (ŚLS)
139
222
62
9-12

77
4



101
5-6
120
33-48
259
89 KUROWSKI Kamil (1996 #21230 LO 18)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
232
66
73
5-6

81
3
86
E
73
5-6

99
6-7

258
90 PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
212
91
69
7-8

62
9-12

81
3

107
3-4

257
91 MAĆKOWIAK Wojciech (1982 #1530 LO 118)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
219
82
70
7

72
6

77
4

107
3-4

256
92 TRELA Mateusz (1990 #15731 LO 3503)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
200
106
73
5-6

69
7-8
74
E
53
13-16

107
3-4

254
93 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
202
100
77
4
82
E
44
17-20

71
5-8
76
E
96
6-9

254
94 KLESZCZ Krzesimir (1995 #29709 LO 2639)
LZS Kujakowice (OPO)
238
61
81
3
86
E
62
9-12
67
E
85
2

83
9-16

254
95 MAJCHER Bartosz (1993 #18319 LO 3943)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
155
182
74
5

81
3



98
5-8

253
96 SZYMANEK Bartłomiej (1993 #20599 LO 120)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
154
183
81
3
86
E


63
10
68
E
98
5-8

252
97 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
214
87
70
7

57
13
62
E
77
4
82
E
98
5-8

250
98 SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
213
89
62
9-12

81
3

70
7

98
5-8

249
99 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
219
80
65
9

72
6

77
4
82
E
95
8

249
100 CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
210
96
71
5-8
76
E
71
5-8
76
E
53
13-16
58
E
96
6-9

248
101 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
149
187
77
4



72
6

98
5-8

247
102 BRACHA Michał (1978 #4912 LO 8365)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
149
189
72
6

77
4



98
5-8

247
103 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
179
140
70
7

74
5

30
25
35
E
102
5

246
104 GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
200
104
62
9-12

65
9

68
8
73
E
107
3-4

245
105 JEMILIANOWICZ Bartosz (1995 #20998 LO 3753)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
212
92
65
9

70
7

77
4

98
5-8

245
106 KOWAL Mateusz (1988 #9388 LO 1016)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
213
90
85
2

64
9-10

64
9-10

96
7-8

245
107 KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6480)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
202
101
72
6

56
13-14

74
5

98
5-8

244
108 REUCKI Adam (1972 #6819 LO 9306)
KS GALAXY Białystok (PDL)
197
110
62
9-12

74
5

61
11

107
3-4

243
109 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
214
88
62
9-12
67
E
72
6
77
E
70
7

96
6-9

243
110 JEMILIANOWICZ Sebastian (1997 #23794 LO 3752)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
219
81
74
5

64
9-10

81
3

88
9-12

243
111 MARCZAK Adam (1978 #1012 LO 2904)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
224
75
77
4

85
2

62
9-12

81
10-17

243
112 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
178
141
68
8

59
12

46
18
51
E
115
2

242
113 BARANOWSKI Mateusz (2000 #28197 LO 8463)
MKS STS Lubartów (LLS)
196
112
53
13-16

69
7-8
74
E
69
7-8

98
5-8

241
114 GOLA Błażej (1991 #9600 LO 2262)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
143
205
81
3



62
9-12

98
5-8

241
115 JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 2369)
LZS Żywocice (OPO)
182
135
40
17-24

69
7-8

73
5-6

98
5-8

240
116 ŁUCZYK Maciej (1997 #21298 LO 2560)
KTS Wolbromek (DŚL)
203
99
85
2

74
5

44
17-20

81
10-17

240
117 SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
239
60
71
5-8
76
E
81
3
86
E
77
4

76
14-17

239
118 MAKAJEW Maciej (1997 #33272 LO 7748)
LZS TS Zaręba (DŚL)
193
116
53
13-16

70
7

65
9
70
E
98
5-8

238
119 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
220
79
63
10
68
E
70
7
75
E
72
6
77
E
86
11-12

238
120 ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
183
134
40
17-24
45
E
69
7-8

69
7-8

99
6-7

237
121 BŁOCHO Przemysław (2001 #39628 LO 359)
UKS Olesno (MŁP)
179
139
77
4

62
9-12

40
17-24

98
5-8

237
122 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
195
114
62
9-12

71
5-8

62
9-12

102
5

235
123 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
170
153
25
25-32

77
4

68
8

90
10

235
124 POLUS Bartosz (1985 #2056 LO 1019)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
215
86
68
8

70
7

77
4

88
9-12

235
125 KITA Jan (1991 #12951 LO 6111)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
177
145
62
9-12

53
13-16

62
9-12

110
3

234
126 LIWSKI Krzysztof (1995 #17581 LO 5586)
LUKS Straszyn (POM)
142
213
68
8

74
5



91
9-10

233
127 REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 155)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
212
95
69
7-8
74
E
68
8

70
7

88
9-12

232
128 KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
195
113
72
6

53
13-16

70
7

88
9-12

230
129 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
212
94
74
5

65
9

73
5-6

83
9-16

230
130 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
177
147
59
12

65
9

48
17
53
E
105
4

229
131 SZACHNOWSKI Jacek (1977 #491 LO 5687)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
124
267
62
9-12

62
9-12



105
4

229
132 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
198
108
62
9-12

62
9-12

74
5

92
9

228
133 KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
140
215


62
9-12
67
E
73
5-6

88
9-12

228
134 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
185
132
72
6

73
5-6

40
17-24

83
9-16

228
135 WALENCKI Wojciech (1993 #21818 LO 1135)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
191
119
44
17-20

77
4

70
7

81
10-17

228
136 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
212
93
70
7

69
7-8

73
5-6

83
9-16

226
137 DUDZIŃSKI Jakub (1996 #21287 LO 6789)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
137
226


72
6

65
9

88
9-12

225
138 MALIK Mateusz (1992 #21899 LO 6473)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
187
124
40
17-24

74
5
79
E
68
8

78
13-16

225
139 JUREWICZ Mateusz (1986 #2024 LO 1102)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
157
178
77
4

40
17-24

40
17-24

107
3-4

224
140 PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
143
206
40
17-24
45
E
53
13-16
58
E
40
17-24

115
2
120
33-48
223
141 LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
182
137
62
9-12

60
11-12

60
11-12

101
5-6

223
142 GLANOWSKI Jakub (1987 #43010 LO 388)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
127
259
69
7-8

53
13-16
58
E


96
7-8

223
143 ŁYŻWIŃSKI Jacek (1966 #47327 LO 2268)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
140
219
68
8

72
6



83
9-16

223
144 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
182
136
62
9-12

53
13-16
58
E
62
9-12

98
5-8

222
145 TOBIASZ Wojciech (1992 #16923 LO 2674)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
177
143
53
13-16

62
9-12

62
9-12

98
5-8

222
146 GOŁDA Gabriel (1997 #34078 LO 2209)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
177
144
53
13-16

62
9-12

62
9-12

98
5-8

222
147 ŚWIRSKI Marcin (1996 #24234 LO 6841)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
149
188
25
25-32

61
11

63
10

98
5-8

222
148 TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
139
221
81
3


5
E
53
13-16

88
9-12

222
149 KOWALSKI Wojciech (1982 #2893 LO 289)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
114
290
77
4



37
22

107
3-4

221
150 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
199
107
63
10

68
8

63
10
68
E
85
12

221
151 WARDA Mateusz (1993 #16502 LO 1310)
ATS Lublin (LLS)
221
78
81
3

63
10

77
4



221
152 DYJAS Jakub (1995 #15005 LO 124)
ENERGA KTS Toruń (KPM)








220
9-16
220
153 KWODAWSKI Bartosz (1980 #999 LO 4338)
KTS Gliwice (ŚLS)
185
131
69
7-8
74
E
53
13-16
58
E
53
13-16

88
9-12

220
154 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
201
102
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
86
10-13

220
155 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
201
103
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
62
9-12
67
E
86
10-13

220
156 SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
205
98
63
10

72
6

70
7

78
13-16

220
157 LEBRECHT Bartosz (1996 #18307 LO 2551)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
133
238
71
5-8

62
9-12



86
10-13

219
158 STEUER Dariusz (1981 #3744 LO 4341)
KTS Gliwice (ŚLS)
139
220
17
33-48

53
13-16

69
7-8

96
7-8

218
159 TRACZYK Mateusz (1992 #10697 LO 5780)
MRKS Gdańsk (POM)
172
151
40
17-24
45
E
72
6
77
E
50
16

91
9-10

218
160 WALA Krzysztof (1982 #22885 LO 6006)
MLUKS WAKMET Bodzanów (OPO)
197
109
62
9-12

73
5-6

62
9-12

83
9-16

218
161 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
188
122
62
9-12

73
5-6

53
13-16

83
9-16

218
162 OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
187
125
53
13-16
58
E
61
11

68
8

88
9-12

217
163 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
129
250


68
8

61
11

88
9-12

217
164 KOZERA Paweł (1996 #32690 LO 4277)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
136
227
68
8



68
8

81
10-17

217
165 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
185
130
81
3

36
21-24

68
8

68
17-20

217
166 WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
160
174
36
21-24

63
10
68
E
56
13-14

92
9

216
167 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
186
127
68
8

53
13-16

65
9

83
9-16

216
168 MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2502)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
161
172
44
17-20

73
5-6

44
17-20

98
5-8

215
169 BEDNARZ Patryk (1991 #35925 LO 7649)
GROT-MICHAŁ Werbkowice (LLS)
191
120
62
9-12

60
11-12

69
7-8

83
9-16

214
170 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
165
162
27
25-28

69
7-8

69
7-8

76
14-17

214
171 MURAWSKI Michał (1995 #23836 LO 322)
GKTS Wiązowna (MAZ)
140
214

5
E
44
17-20
49
E
81
3
86
E
76
14-17

211
172 KARMOLIŃSKI Maciej (1990 #6301 LO 3942)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
95
355




85
2
95
37-40
115
2

210
173 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
165
164
61
11

57
13

42
19-20
47
E
92
9

210
174 KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
193
117
69
7-8

62
9-12

62
9-12

78
13-16

209
175 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
163
169
59
12

44
17-20

60
11-12

88
9-12

207
176 SOSNOWSKI Grzegorz (1960 #8295 LO 8374)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
177
146
62
9-12

62
9-12

53
13-16

83
9-16

207
177 MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
206
97
70
7

62
9-12

74
5

63
17-24

207
178 OLEK Jan (1992 #15610 LO 274)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
120
274
53
13-16
58
E


62
9-12

86
10-13

206
179 LITWINIUK Marcin (1990 #12461 LO 329)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
85
390




85
2

120
1

205
180 WOŹNIAK Jarosław (1986 #9798 LO 8460)
MKS STS Lubartów (LLS)
121
272


53
13-16
58
E
63
10

83
9-16

204
181 SAWOCH Artur (1972 #5081 LO 8015)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
184
133
48
17

64
9-10

72
6

68
17-20

204
182 MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
193
118
71
5-8

69
7-8

53
13-16

63
17-24

203
183 ŚWIERCZYŃSKI Daniel (1979 #2860 LO 2722)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
161
173
70
7

51
15-16

40
17-24

81
10-17

202
184 KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
186
128
62
9-12

62
9-12

62
9-12

78
13-16

202
185 URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
155
180
53
13-16

40
17-24

62
9-12

86
10-13

201
186 JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
173
150
53
13-16

59
12

56
13-14
61
E
81
10-17

201
187 BĄK Sebastian (1993 #24808 LO 1898)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
142
209
40
17-24

40
17-24

62
9-12

98
5-8

200
188 STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
129
254
77
4
82
E
25
25-32
30
E
17
33-48

88
9-12

200
189 FERENC Piotr (1996 #27596 LO 4322)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
114
294
53
13-16

61
11



86
11-12

200
190 LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
143
207
57
13

61
11

20
31-32
25
E
82
13

200
191 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
200
105
77
4

55
14

68
8



200
192 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
189
121
53
13-16

68
8

68
8

63
17-24

199
193 KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
100
337
62
9-12
67
E


33
24

98
5-8

198
194 SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
155
181
53
13-16

62
9-12

40
17-24

83
9-16

198
195 KURZAK Bronisław (1947 #4897 LO 2266)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
115
285


53
13-16

62
9-12

83
9-16

198
196 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
170
154
52
15

63
10

55
14

80
14

198
197 WŁODYKA Paweł (1983 #1533 LO 3947)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
77
424




77
4

120
1
120
33-48
197
198 JÓŹWIAK Dawid (1999 #27519 LO 7582)
BŁĘKITNI Niechłód (WLP)
145
200
53
13-16

56
13-14

36
21-24

88
9-12

197
199 RADWAŃSKI Robert (1982 #315 LO 2905)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
116
283


63
10

53
13-16

81
10-17

197
200 RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
108
308
68
8

40
17-24



88
9-12

196
201 KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
105
320
72
6



28
26
33
E
90
10

195
202 RUDOMINA Kamil (1992 #11802 LO 4009)
KS ATS Stargard (ZPM)
137
225


68
8

64
9-10
69
E
58
21-24

195
203 MARCZYKOWSKI Mateusz (2001 #33631 LO 8403)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
164
165
53
13-16

63
10

48
17

78
13-16

194
204 SMOLIŃSKI Kamil (1994 #26783 LO 6499)
IKRTS Józefów (MAZ)
169
156
71
5-8

36
21-24

62
9-12

61
18-25

194
205 MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
194
115
62
9-12

70
7

62
9-12



194
206 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
170
155
40
17-24

72
6
77
E
53
13-16

63
17-24

193
207 CHWOJKO Marcin (1975 #12832 LO 6785)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
130
248
62
9-12
67
E


63
10

63
17-24

193
208 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
131
246
53
13-16

25
25-32

53
13-16

86
10-13

192
209 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
106
313
53
13-16

53
13-16



86
11-12

192
210 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
93
365
53
13-16

40
17-24



98
5-8

191
211 SZYMCZYK Jan (1997 #18047 LO 357)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
95
360

95
37-40




96
6-9

191
212 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
168
158
53
13-16

53
13-16

62
9-12

76
14-17

191
213 GOLIAN Tomasz (1985 #6880 LO 7560)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
124
268
62
9-12

62
9-12



66
18-21

190
214 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
168
157
36
21-24
41
E
48
17
53
E
74
5

63
17-24

190
215 MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
144
203
62
9-12



77
4
82
E
46
25-32

190
216 KACZMAREK Krzysztof (1971 #427 LO 2049)
ULKS Ciechów (DŚL)
74
442




74
5

115
2

189
217 KĘDZIERSKI Piotr (1984 #701 LO 8367)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
146
196
53
13-16

40
17-24

53
13-16

83
9-16

189
218 ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 2392)
LZS Żywocice (OPO)
131
245
53
13-16

25
25-32

53
13-16

83
9-16

189
219 TOKARSKI Krzysztof (1990 #47178 LO 1955)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
106
311
53
13-16



53
13-16

83
9-16

189
220 POLINIEWICZ Grzegorz (1996 #36163 LO 3079)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
151
186
53
13-16

73
5-6

25
25-32

63
17-24

189
221 KOZIEŁ Paweł (1993 #18856 LO 328)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
81
406


81
3



107
3-4

188
222 WELKE Daniel (1974 #5675 LO 4628)
LKTS Luboń (WLP)
144
204
44
17-20

44
17-20

56
13-14

88
9-12

188
223 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
100
340
40
17-24

60
11-12



88
9-12

188
224 SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
187
123
53
13-16

64
9-10

70
7

49
25-28

187
225 WITKOWSKI Antoni (1994 #10126 LO 9304)
niestow. woj. MAZ (MAZ)
90
378
85
2


5
E


96
6-9

186
226 WANDACHOWICZ Jacek (1979 #953 LO 9262)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
128
255
68
8



60
11-12

58
21-24

186
227 GOLA Paweł (1988 #8143 LO 2263)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
130
247
62
9-12



68
8

56
17-32

186
228 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
186
126
40
17-24

73
5-6

73
5-6



186
229 KICIAK Bartosz (1986 #1869 LO 4493)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
102
331
62
9-12



40
17-24

83
9-16

185
230 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
104
323
53
13-16

51
15-16



81
10-17

185
231 LEWASZKIEWICZ Filip (2003 #35401 LO 265)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
125
261


50
16

70
7
75
E
60
22

185
232 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
185
129
62
9-12
67
E
40
17-24
45
E
73
5-6



185
233 ADAMCZYK Paweł (1995 #18797 LO 8799)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
92
369
74
5

18
33-40



92
9

184
234 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
120
275
17
33-48

44
17-20

59
12

81
10-17

184
235 BARTOSZEWSKI Michał (1997 #32980 LO 6350)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
112
296
55
14



57
13

72
17

184
236 UZARCZYK Michał (1988 #10384 LO 4282)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
176
148
62
9-12

61
11

53
13-16

61
18-25

184
237 KILJANEK Kamil (1994 #15802 LO 638)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
85
393
85
2





98
5-8

183
238 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
102
332
62
9-12



40
17-24

81
10-17

183
239 SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
146
195
40
17-24

53
13-16

53
13-16

76
14-17

182
240 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
167
160
53
13-16

48
17

61
11
66
E
63
17-24

182
241 KALITA Artur (1970 #7786 LO 355)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
71
469




71
5-8

110
3

181
242 MARCHLEWSKI Kacper (2003 #33341 LO 1791)
KS GOTYK Toruń (KPM)
93
366
53
13-16

40
17-24



88
9-12

181
243 STĘPIŃSKI Piotr (1996 #25512 LO 8039)
MUKS Gąbin (MAZ)
120
276


71
5-8

44
17-20
49
E
61
18-25

181
244 BOLSĘGA Paweł (1994 #25101 LO 1808)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
140
218
53
13-16

77
4
82
E

5
E
46
25-32

181
245 DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
102
328
60
11-12



42
19-20

78
13-16

180
246 MROZEK Krzysztof (1999 #31535 LO 747)
KS Dąbcze (WLP)
156
179
44
17-20

44
17-20

68
8

68
17-20

180
247 KAIM Adrian (1997 #26475 LO 1809)
KS SPEKTRUM Słopnice (MŁP)
72
465


62
9-12
67
E

5
E
107
3-4

179
248 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
133
233
40
17-24

40
17-24

53
13-16

86
10-13

179
249 ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
105
321
40
17-24

40
17-24

25
25-32

98
5-8

178
250 ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 1342)
MSZS Świdwin (ZPM)
161
171
57
13

51
15-16

53
13-16

68
17-20

178
251 GAMROT Patryk (1998 #29055 LO 7093)
niestow. woj. OPO (OPO)
94
361


25
25-32

69
7-8

83
9-16

177
252 ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
118
281
40
17-24

53
13-16

25
25-32

83
9-16

176
253 BALCERZAK Dawid (2000 #31024 LO 3418)
KS STELLA Gniezno (WLP)
125
262
62
9-12

36
21-24

27
25-28

78
13-16

176
254 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
97
347


53
13-16

44
17-20

78
13-16

175
255 KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
97
346
50
16



42
19-20
47
E
77
15

174
256 JANIK Tomasz (1979 #85 LO 3260)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
174
149
62
9-12

40
17-24

72
6



174
257 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
76
433
37
22



39
21

97
7

173
258 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
86
386


52
15

34
23-24

87
11

173
259 WITCZAK Marek (1997 #21961 LO 5162)
WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk (WLP)
122
269
27
25-28

44
17-20

51
15-16

78
13-16

173
260 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
115
284
40
17-24
45
E

5
E
65
9

63
17-24

173
261 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
93
362
40
17-24



53
13-16

78
13-16

171
262 PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 3269)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
165
163
40
17-24

53
13-16
58
E
62
9-12
67
E
46
25-32

171
263 CZAJA Cezary (1997 #24222 LO 2556)
KTS Wolbromek (DŚL)
72
466


72
6



98
5-8

170
264 ZWIERZ Przemysław (1996 #22718 LO 4076)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
129
251
40
17-24

44
17-20
49
E
40
17-24

81
10-17

170
265 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
132
240
25
25-32

62
9-12
67
E
40
17-24

63
17-24

170
266 BERNACKI Łukasz (1993 #22544 LO 1885)
LZS ODRA Kąty Opolskie (OPO)
164
166
71
5-8

53
13-16

40
17-24

46
25-32

170
267 KĄDZIELA Marek (1982 #288 LO 4336)
KTS Gliwice (ŚLS)
81
409
81
3





88
9-12

169
268 DZIDA Karol (1995 #26393 LO 635)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
61
546
61
11





107
3-4

168
269 ŻARSKI Paweł (1992 #25627 LO 813)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
80
414
36
21-24

44
17-20



88
9-12

168
270 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
120
279
40
17-24
45
E
40
17-24
45
E
25
25-32
30
E
78
13-16

168
271 KRAWCZYK Mateusz (1991 #8754 LO 805)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
90
377
16
41-48

74
5



78
13-16

168
272 SINICKI Maciej (1993 #19006 LO 8673)
niestow. woj. OPO (OPO)
69
482




69
7-8

98
5-8

167
273 KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
89
380
62
9-12



27
25-28

78
13-16

167
274 CIOCH Błażej (1987 #10741 LO 1424)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
129
253
25
25-32
30
E
69
7-8
74
E
25
25-32

63
17-24

167
275 PODSĘDEK Mateusz (1995 #18432 LO 4032)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
131
243
25
25-32

44
17-20

62
9-12

61
18-25

167
276 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
167
159
25
25-32

70
7

72
6



167
277 LISIECKI Mateusz (1994 #23394 LO 3711)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
70
480
70
7





96
7-8

166
278 DOBRZAŃSKI Mirosław (1956 #994 LO 4000)
KS ATS Stargard (ZPM)
127
256
39
21

44
17-20

44
17-20

78
13-16

166
279 MARCZYKOWSKI Rafał (1996 #23509 LO 9113)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
50
638


50
16



115
2

165
280 LUBIK Tomasz (1987 #1183 LO 8011)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
77
427


77
4



88
9-12

165
281 WITCZAK Filip (1998 #37678 LO 2394)
LZS Żywocice (OPO)
142
212
62
9-12

40
17-24

40
17-24

63
17-24

165
282 CYNDERA Jakub (1994 #29714 LO 1121)
OKS Olesno (OPO)
102
330
62
9-12



40
17-24

63
17-24

165
283 STOCHMAL Maciej (1996 #21652 LO 2273)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
81
404




81
3

83
9-16

164
284 SELERSKI Mateusz (1996 #34260 LO 6458)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
124
266
44
17-20

44
17-20

36
21-24

76
14-17

164
285 UTYLSKI Rafał (1983 #175 LO 121)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
65
507


65
9



98
5-8

163
286 LATAŁA Łukasz (1984 #38367 LO 6112)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
120
277
40
17-24

40
17-24

40
17-24

83
9-16

163
287 ŚLIWIŃSKI Marcin (1994 #35312 LO 5817)
UKS OSIR Brodnica (KPM)
163
168
40
17-24

53
13-16

70
7



163
288 JUCHNIEWICZ Jakub (1990 #34835 LO 6120)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
55
588




55
14

107
3-4

162
289 LISTEK Damian (1984 #42796 LO 1951)
STS ZGODA Janik (ŚWI)
146
194
40
17-24

53
13-16

53
13-16

56
17-32

162
290 MARUD Grzegorz (1988 #19161 LO 6837)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
132
239
25
25-32

56
13-14

51
15-16

55
18-33

162
291 ZAJĄC Paweł (1989 #36016 LO 1751)
PKS BARTEK Dębowiec (PKR)
140
216
53
13-16

25
25-32

62
9-12

46
25-32

161
292 CHUDY Marcin (1996 #31912 LO 3419)
KS STELLA Gniezno (WLP)
92
367


27
25-28
32
E
60
11-12

68
17-20

160
293 KOLODCZEJCZYK Piotr (1976 #15503 LO 6803)
KSTS Krosno (PKR)
133
234
44
17-20

36
21-24

53
13-16

63
17-24

160
294 FLAUMENHAFT Jacek (1976 #650 LO 3072)
OLIMP Łęki Dukielskie (PKR)
73
453
73
5-6





86
11-12

159
295 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
96
353
44
17-20



52
15

63
17-24

159
296 BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
115
288
62
9-12

36
21-24

17
33-48

61
18-25

159
297 KRYMSKI Marek (1991 #42537 LO 8393)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
159
175
73
5-6
78
E
81
3





159
298 JURKIEWICZ Marcin (1977 #44061 LO 637)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
70
481
70
7





88
9-12

158
299 MINDA Michał (1988 #6963 LO 3861)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
120
278
40
17-24

40
17-24

40
17-24

78
13-16

158
300 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
80
411
40
17-24



40
17-24

78
13-16

158
301 WOŁOWIECKI Robert (1998 #30465 LO 5781)
MRKS Gdańsk (POM)
129
252
40
17-24

55
14

34
23-24

63
17-24

158
302 GAŁECKI Paweł (1989 #44218 LO 8088)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
133
237
44
17-20

53
13-16

36
21-24

61
18-25

158
303 CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
142
211
40
17-24

62
9-12

40
17-24

56
17-32

158
304 PROKOP Karol (1995 #38109 LO 10263)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
102
329


62
9-12

40
17-24

56
17-32

158
305 RYŁÓW Mariusz (1977 #10167 LO 7148)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
135
230
26
27

56
13-14

53
13-16

49
25-28

158
306 DURAK Kamil (1987 #15748 LO 3098)
AKS Mikołów (ŚLS)
142
208
25
25-32
30
E
40
17-24
45
E
62
9-12
67
E
46
25-32

158
307 ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
158
177
40
17-24

56
13-14

62
9-12



158
308 GLEGOŁA Paweł (1980 #1174 LO 353)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
71
469




71
5-8

86
10-13

157
309 BOSSOWSKI Cezary (1995 #29767 LO 7558)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
62
524


62
9-12



94
8-9

156
310 ZAKRZYŃSKI Dominik (1999 #32563 LO 7352)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
111
297
18
33-40

40
17-24

53
13-16

63
17-24

156
311 WODNIAK Ireneusz (1963 #40430 LO 2381)
LZS Żywocice (OPO)
111
299
53
13-16

40
17-24

18
33-40

63
17-24

156
312 ODELSKI Piotr (1983 #603 LO 5915)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
72
454




72
6

83
9-16

155
313 WIANKOWSKI Damian (1994 #35446 LO 1555)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
97
350
53
13-16



44
17-20

58
21-24

155
314 BOHATCZUK Marcin (1980 #6250 LO 2675)
LUKS MGOKSIR Korfantów (OPO)
71
476
71
5-8





83
9-16

154
315 SELERSKI Damian (1994 #34259 LO 6456)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
103
326
25
25-32

25
25-32

53
13-16

76
14-17

154
316 KUCHARSKI Maciej (1999 #33371 LO 312)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
140
217
62
9-12

53
13-16

25
25-32

39
26-33

154
317 RADEK Arkadiusz (1994 #35028 LO 9075)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
65
500


25
25-32

40
17-24

88
9-12

153
318 KURZAC Paweł (1983 #5093 LO 1131)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
72
454




72
6

81
10-17

153
319 WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
130
249
35
23

51
15-16

44
17-20

58
21-24

153
320 KOTYL Wojciech (1996 #23869 LO 372)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
115
287
79
3-4

17
33-45

14
49-59
19
E
55
18-33

153
321 WALENCKI Michał (1991 #19063 LO 1134)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
98
344
17
33-48



81
3

55
18-33

153
322 KLESZCZ Marcin (1986 #15532 LO 5599)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
114
292
36
21-24

53
13-16

25
25-32

63
17-24

152
323 WOZBANOWICZ Dawid (1997 #32888 LO 4326)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
151
184
53
13-16

52
15

46
18



151
324 KOLMAN Marcin (1997 #29878 LO 5059)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
151
185
71
5-8

40
17-24

40
17-24



151
325 MATUSIEWICZ Kamil (1996 #36447 LO 5385)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
86
385
25
25-32

17
33-45

44
17-20

81
10-17

150
326 BROŻEK Piotr (1993 #21769 LO 3097)
AKS Mikołów (ŚLS)
101
333
14
49-64

25
25-32

62
9-12

63
17-24

150
327 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
108
305
35
23

48
17

25
27-28

66
19-20

149
328 KLOCEK Michał (2001 #33728 LO 2508)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
122
270
44
17-20

42
19-20

36
21-24

63
17-24

149
329 ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
133
236
53
13-16

40
17-24

40
17-24

56
17-32

149
330 TYTOŃ Mariusz (1966 #44232 LO 2275)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
111
298
40
17-24

53
13-16

18
33-40

56
17-32

149
331 WALOSZCZYK Grzegorz (1985 #4131 LO 812)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
136
229
36
21-24

56
13-14

44
17-20

49
25-28

149
332 TWARDOWSKI Szymon (1997 #21757 LO 38)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
110
301
40
17-24

40
17-24
45
E
25
25-32

63
17-24

148
333 RELISZKA Jakub (1999 #33513 LO 9499)
niestow. woj. DŚL (DŚL)
148
190
44
17-20

68
8

36
21-24



148
334 ROMANOWSKI Andrzej (1979 #1173 LO 3494)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
133
235
25
25-32

68
8

40
17-24

39
26-33

147
335 WOZBANOWICZ Mateusz (1998 #32890 LO 138)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
147
191
25
25-32

59
12

63
10



147
336 FILBRANDT Tomasz (1990 #10690 LO 4323)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
48
651




48
17

98
5-8

146
337 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
83
399
14
49-64

69
7-8



63
17-24

146
338 NIEMIEC Krzysztof (1991 #11026 LO 335)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
146
192


69
7-8

77
4



146
339 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
146
193
40
17-24

53
13-16

53
13-16



146
340 PŁACHTA Norbert (2002 #38504 LO 5278)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
146
197
53
13-16

40
17-24

53
13-16



146
341 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
136
228
40
17-24

44
19

52
15

49
25-28

145
342 BRYLAK Paweł (1994 #25808 LO 6448)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
142
210
36
21-24

62
9-12

44
17-20

39
26-33

145
343 KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 2550)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
131
244
25
25-32

53
13-16

53
13-16

39
26-33

145
344 BIAŁEK Artur (1992 #14899 LO 10475)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
145
199





145
21-24


145
345 ZDZIENICKI Kamil (1987 #4664 LO 337)
GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
145
202

145
21-24






145
346 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
81
406


81
3



63
17-24

144
347 BOBEK Gracjan (1979 #43529 LO 3754)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
113
295
33
24

27
25-28

53
13-16

58
21-24

144
348 SANKOWSKI Marcin (1995 #15398 LO 384)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
40
717
40
17-24





103
4-5

143
349 ŚLIWIŃSKI Maciej (1989 #10837 LO 5392)
UKS DWUNASTKA Wrocław (DŚL)
62
531
62
9-12





81
10-17

143
350 GDULA Adam (1977 #46737 LO 7345)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
65
506
40
17-24



25
25-32

78
13-16

143
351 BEHRENDT Karol (2000 #36194 LO 6701)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
65
513
40
17-24

25
25-32



78
13-16

143
352 STĄPOR Rafał (1999 #34411 LO 32)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
105
315
36
21-24

25
25-32

44
17-20

63
17-24

143
353 SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
105
316
25
25-32

40
17-24

40
17-24

63
17-24

143
354 WICHER Robert (1969 #41870 LO 2380)
LZS Żywocice (OPO)
105
318
40
17-24

25
25-32

40
17-24

63
17-24

143
355 ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
88
383
71
5-8



17
33-48

55
18-33

143
356 ŁĄCKI Marek (1984 #13257 LO 624)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
101
335
41
20

60
11-12



42
29-32

143
357 ŻELENGOWSKI Radosław (1977 #12748 LO 1840)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
67
492
44
19



23
29

75
16

142
358 PAGACZ Patryk (2001 #39900 LO 2106)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
101
334
41
20

35
23

25
27-28

66
19-20

142
359 JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
103
324


36
21-24

62
9-12
67
E
39
26-33

142
360 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
63
520


63
10



78
13-16

141
361 PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
100
338
46
18

27
25-28

27
25-28

68
17-20

141
362 KOWALSKI Damian (1993 #26265 LO 572)
KS Mysław (ŚLS)
95
359
53
13-16

25
25-32

17
33-48

63
17-24

141
363 WITKOWSKI Mateusz (1990 #12891 LO 10086)
niestow. woj. ZPM (ZPM)
62
522


18
33-40

44
17-20

78
13-16

140
364 ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
108
306
46
18

44
19

18
33-40

50
26

140
365 SZYDŁO Stanisław (1970 #1506 LO 3848)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
118
280
40
17-24

53
13-16

25
25-32

46
25-32

139
366 WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 5782)
MRKS Gdańsk (POM)
100
336
25
25-32

41
20

34
23-24

63
17-24

138
367 KREFT Krystian (1994 #19110 LO 5772)
MRKS Gdańsk (POM)
75
441


50
16
55
E
20
32

63
17-24

138
368 BARTOSZ Robert (1981 #2271 LO 2767)
LKS BURZA Drzeczkowo (WLP)
138
223
36
21-24

51
15-16

51
15-16



138
369 STOCHMAL Michał (1994 #21651 LO 2274)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
138
224
70
7

68
8





138
370 ROMANOWSKI Marcin (1988 #18939 LO 3372)
KTS Bielsk Podlaski (PDL)
59
554




59
12

78
13-16

137
371 PISZCZATOWSKI Maciej (2000 #33613 LO 153)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
452
21
29-32

52
15



63
17-24

136
372 SAGAN Jakub (1982 #311 LO 2968)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
105
319
40
17-24

25
25-32

40
17-24

56
17-32

136
373 LEFEK Sylwester (1968 #47266 LO 6113)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
105
322
40
17-24

40
17-24

25
25-32

56
17-32

136
374 PYZIK Marek (1958 #5056 LO 2272)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
80
410
40
17-24



40
17-24

56
17-32

136
375 MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
97
349
53
13-16



44
17-20

39
26-33

136
376 WILISOWSKI Adrian (2001 #44180 LO 4883)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
72
461
36
21-24



36
21-24

63
17-24

135
377 SZERMUSZYN Jarosław (1990 #50364 LO 9055)
UKS ATS Białystok (PDL)
114
291
25
27-28

59
12

30
25

46
25-32

135
378 IGNACZEWSKI Michał (1990 #19635 LO 4850)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
46
660




46
18

88
9-12

134
379 UZARCZYK Witold (1994 #10385 LO 4283)
LUKS START Przygłów (ŁDZ)
95
356


18
33-38

77
4

39
26-33

134
380 BRONAKOWSKI Michał (1974 #6522 LO 6387)
UKS Białobrzegi (PDL)
134
231
69
7-8

65
9





134
381 URBAN Wojciech (1999 #33486 LO 4627)
LKTS Luboń (WLP)
65
499


21
29-32

44
17-20

68
17-20

133
382 TOMOŃ Grzegorz (1996 #21416 LO 3219)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
70
477
17
33-48



53
13-16

63
17-24

133
383 NITEK Jarosław (1989 #3806 LO 3778)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
72
454




72
6

61
18-25

133
384 GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
95
358
53
13-16

17
33-45

25
25-32

55
18-33

133
385 DZIDA Henryk (1964 #2512 LO 956)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
127
257
55
14

36
21-24

36
21-24

42
29-32

133
386 CHOJNACKI Wiktor (2000 #43672 LO 3447)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
133
232
40
17-24

40
17-24

53
13-16



133
387 BLATKIEWICZ Bartosz (2001 #33358 LO 6477)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
132
241
52
15

44
17-20

36
21-24



132
388 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
70
479
53
13-16

17
33-48



61
18-25

131
389 PIOTROWSKI Krzysztof (1969 #3546 LO 119)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
131
242


63
10

68
8



131
390 MARGRAF Mateusz (1986 #2114 LO 1018)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
62
529
62
9-12





68
17-20

130
391 MOLIŃSKI Kacper (2000 #34510 LO 314)
UKS VICTORIA Płock (MAZ)
69
483


25
25-32

44
17-20

61
18-25

130
392 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 4560)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
72
458
16
41-48



56
13-14

58
21-24

130
393 BUCZEK Rafał (1975 #41886 LO 8007)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
110
300
30
25

36
21-24

44
17-20

49
25-28

129
394 GŁĄB Damian (1989 #11060 LO 5974)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
40
712


40
17-24



88
9-12

128
395 PRZYBYTKOWSKI Mateusz (2002 #44200 LO 1565)
LUKS Chełmno (KPM)
50
642
25
25-32

25
25-32



78
13-16

128
396 SKRZYPEK Grzegorz (1996 #32339 LO 4575)
POLONIA Wilczkowice (MŁP)
90
374
25
25-32

40
17-24

25
25-32

63
17-24

128
397 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
VICTORIA Chróścice (OPO)
83
397
40
17-24

18
33-40

25
25-32

63
17-24

128
398 DĄBROWSKI Igor (1993 #24806 LO 6474)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
65
513
40
17-24

25
25-32



63
17-24

128
399 GRUDZIEŃ Piotr (1991 #18211 LO 65)
ZKS Zielona Góra (LBU)
72
459
33
24



34
23-24
39
E
56
23-24

128
400 KIEŁBIK Michał (1984 #28790 LO 8092)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
114
293
36
21-24

53
13-16

25
25-32

39
26-33

128
401 SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
106
310
17
33-48

36
21-24

53
13-16

39
26-33

128
402 BULA Marcin (1982 #22888 LO 4079)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
127
258
40
17-24

62
9-12

25
25-32



127
403 PRZYBOROWSKI Cezary (1959 #42891 LO 8396)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)
62
526
25
27-28

37
22



63
17-24

125
404 SZOTEK Karol (1981 #544 LO 350)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
125
260


40
17-24

85
2



125
405 KOSZYK Bogusław (1987 #2628 LO 282)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
125
263

125
25-28






125
406 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
61
538


22
30

39
21

63
17-24

124
407 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
68
488
53
13-16

15
49-56



56
17-32

124
408 RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
103
325
25
25-32

25
25-32

53
13-16

46
25-32

124
409 SUBIK Filip (1996 #20737 LO 4893)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
78
423
53
13-16

25
25-32



46
25-32

124
410 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
124
264
40
17-24

40
17-24

44
17-20



124
411 WOŹNIAK Jakub (2001 #31010 LO 2816)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
124
265
17
33-48

62
9-12
67
E
40
17-24



124
412 RUSZCZYŃSKI Krzysztof (1981 #47363 LO 5644)
MACOVIA Maków Mazow. (MAZ)
78
419
25
25-32

17
33-48

36
21-24

61
18-25

122
413 LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
61
539
36
21-24



25
25-32

61
18-25

122
414 KUŹNIAK Łukasz (1999 #38876 LO 1017)
TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
64
516




64
9-10

58
21-24

122
415 UCHEREK Adam (2002 #34920 LO 1607)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
122
271
71
5-8

51
15-16





122
416 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
23
875




23
29

98
5-8

121
417 MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 4498)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
82
402
17
33-48

25
25-32

40
17-24

56
17-32

121
418 GODZISZ Daniel (1978 #29164 LO 4616)
KS SOKÓŁ Zwierzyniec (LLS)
82
403
40
17-24

25
25-32

17
33-48

56
17-32

121
419 BOGDAŁ Ryszard (1958 #36430 LO 6104)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)
65
502


40
17-24

25
25-32

56
17-32

121
420 ROBAK Jacek (1978 #47261 LO 3493)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
121
273
25
25-32

56
13-14

40
17-24



121
421 CZERNIK Mateusz (1989 #8045 LO 5)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)







120
1

120
422 JARMOŁOWICZ Kamil (1996 #20655 LO 7562)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
44
667




44
17-20

76
14-17

120
423 RESZKA Jakub (2002 #39517 LO 5986)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
71
472
40
17-24

14
49-64

17
33-48

63
17-24

120
424 BOLEWICZ Denis (1998 #28809 LO 744)
KS Dąbcze (WLP)
71
475
44
17-20

27
25-28



49
25-28

120
425 KAWIAK Krystian (1999 #28985 LO 109)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
53
615
53
13-16





66
18-21

119
426 DEMBOWSKI Krzysztof (1969 #49323 LO 1677)
LKS PROMIEŃ Mońki (PDL)
91
370
18
33-40

23
29

50
16

46
25-32

119
427 WIŚNIEWSKI Bartłomiej (1998 #33389 LO 7114)
KSTS Krosno (PKR)
89
381
25
25-32

47
17-18

17
33-48

46
25-32

118
428 RURAK Grzegorz (1994 #18014 LO 2504)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
89
382
36
21-24

36
21-24

17
33-48

46
25-32

118
429 BILECKI Grzegorz (1999 #38939 LO 7149)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
57
574
18
33-40

18
33-40

21
29-32

78
13-16

117
430 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
61
540


41
20

20
31-32

56
23-24

117
431 DOSZ Dariusz (1992 #16175 LO 6529)
UKS LIS Sierakowice (POM)
117
282
60
11-12



57
13



117
432 KOŁACHA Konrad (2001 #37669 LO 4096)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
53
600




53
13-16

63
17-24

116
433 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
53
606
25
25-32



28
26

63
17-24

116
434 WARDZYŃSKI Marian (1973 #4536 LO 8289)
UKS Wola Osowińska (LLS)
60
547




60
11-12

56
17-32

116
435 STACH Wojciech (1986 #13992 LO 1876)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
61
537




61
11

55
18-33

116
436 KOTYL Krzysztof (1990 #18376 LO 1610)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
61
542
44
17-20



17
33-48

55
18-33

116
437 MICHALSKI Jakub (1990 #13502 LO 5623)
UKS IKAR Mierzęcice (ŚLS)
84
394
17
33-48

14
49-64

53
13-16

46
25-32

116
438 KLAG Tomasz (1980 #291 LO 4888)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)







115
2

115
439 SARNIK Grzegorz (1991 #8229 LO 5550)
ORION BRANDA Bukowice (DŚL)
115
286
71
5-8



44
17-20



115
440 ŚWITALSKI Jacek (1997 #30814 LO 4253)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
115