Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 BAJOR Natalia (1997 #18977 LO 168)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1000
1

300
1

300
1

300
1


900
2 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
680
11

275
2

205
9-12

275
2


755
3 ZAŁOMSKA Roksana (1991 #12597 LO 188)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
775
4

220
5-8

250
3-4

250
3-4


720
4 STEFAŃSKA Kinga (1980 #95 LO 163)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
700
8

250
3-4

220
5-8

235
ETTU


705
5 KRZYSIEK Paulina (1996 #17206 LO 209)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
690
9

205
9-12

220
5-8

250
3-4


675
6 KUSIŃSKA Klaudia (1993 #13770 LO 210)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
890
2

220
5-8

275
2

180
13-16


675
7 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
760
5

210
PL

220
5-8

220
5-8


650
8 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
MRKS Gdańsk (POM)
520
22
85
2
250
3-4

180
13-16

220
5-8


650
9 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
SKTS Sochaczew (MAZ)
640
13

220
5-8

205
9-12

220
5-8


645
10 FALARZ Aleksandra (1996 #22247 LO 207)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
430
31
90
1
180
13-16

220
5-8

205
9-12


605
11 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
610
14

125
25-28
90
1
205
9-12

220
5-8


550
12 NOWACKA Paulina (1994 #12095 LO 527)
LKTS Luboń (WLP)
441
29
90
1
180
13-16

205
9-12

160
17-20


545
13 WOŁOWIEC Dominika (1997 #20144 LO 224)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
474
26
90
1
220
5-8

115
29-32
77
4
205
9-12


540
14 WABIK Sandra (1995 #19444 LO 185)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
604
15

160
17-20
90
1
160
17-20
81
3
205
9-12


525
15 KIEDROWSKA Joanna (1996 #23494 LO 467)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
545
17
90
1
205
9-12

160
17-20

160
17-20


525
16 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)
545
18

115
29-32
90
1
250
3-4

145
21-24


510
17 ŚLIFIRCZYK Katarzyna (1993 #17071 LO 213)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
662
12

160
17-20
90
1
180
13-16

160
17-20


500
18 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
KSTS Krosno (PKR)
505
23
85
2
205
9-12

145
21-24

145
21-24


495
19 KNYSZEWSKA Paulina (1997 #25299 LO 452)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
686
10

205
9-12

125
25-28
90
1
160
17-20


490
20 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
450
27
85
2
160
17-20
90
1
145
21-24
81
3
180
13-16


485
21 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
537
19

145
21-24

160
17-20

180
13-16


485
22 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
415
33
81
3
180
13-16
90
1
180
13-16

125
25-28


485
23 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
439
30
79
3-4
125
25-28
74
5
79
E
90
1
205
9-12


409
24 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
KSTS Krosno (PKR)
505
24
90
1
125
25-28
85
2
180
13-16
90
1
95
37-40


400
25 KIJOK Emilia (1981 #12462 LO 8677)
ZKS Zielona Góra (LBU)
385
35
90
1
105
33-36

145
21-24
90
1
145
21-24


395
26 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)
405
34
77
4
145
21-24
90
1
125
25-28
74
5
125
25-28


395
27 KACZMAREK Agnieszka (1995 #21607 LO 234)
MRKS Gdańsk (POM)
485
25
90
1
180
13-16

125
25-28
85
2



390
28 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
335
50
85
2

85
2
105
33-36
74
5
180
13-16


370
29 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
311
58
85
2
160
17-20

115
29-32
85
2



360
30 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
355
43
90
1
105
33-36
74
5
160
17-20
85
2



350
31 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
445
28
81
3
95
37-40

145
21-24
90
1



330
32 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
365
40
90
1
115
29-32
81
3
86
E
90
1
125
25-28


326
33 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
375
36
90
1
145
21-24
85
2
95
37-40
72
6



312
34 OSIŃSKA Katarzyna (1994 #21858 LO 416)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
326
55
90
1
105
33-36
90
1
105
33-36
81
3
95
37-40


305
35 SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
210
170
81
3

90
1
105
33-36
90
1
115
29-32


301
36 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
264
98
85
2
90
E
90
1
95
37-40
90
1
115
29-32


300
37 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
360
42
90
1
115
29-32
53
13-16
58
E
90
1
115
29-32


288
38 BALUKIEWICZ Paulina (2000 #34656 LO 2096)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)

81
3

85
2
115
29-32
81
3
86
E


282
39 KRAJEWSKA Marta (1995 #18176 LO 236)
MRKS Gdańsk (POM)
345
49
74
5

90
1
125
25-28
81
3



280
40 UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
UKS ATS Białystok (PDL)
360
41
73
5-6
78
E
81
3

64
9-10
115
29-32


274
41 SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)
568
16

115
29-32
85
2

74
5



274
42 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
272
86
90
1

90
1

90
1



270
43 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
350
48
62
9-12
105
33-36
81
3
86
E
69
7-8
74
E


265
44 JEŻEWSKA Aleksandra (1996 #22158 LO 7721)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)
252
108
90
1
95
37-40
81
3

85
2



261
45 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
330
54
25
25-32
30
E
77
4
82
E
53
13-16
145
21-24


257
46 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
286
72
70
7
75
E
77
4

85
2
105
33-36


257
47 PAWLAK Sylwia (1995 #22028 LO 5351)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

77
4

90
1

90
1



257
48 KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
305
60
90
1
95
37-40
81
3

81
3



257
49 GRZEGORCZUK Katarzyna (1980 #521 LO 7151)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
243
124
74
5

90
1

90
1



254
50 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
316
57
81
3

81
3

90
1



252
51 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
232
142
81
3

81
3
86
E
85
2



252
52 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
244
121
81
3

85
2

85
2



251
53 NOWOCIN Katarzyna (1994 #15625 LO 7671)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
528
21
74
5
145
21-24
85
2
105
33-36




250
54 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)
297
63
85
2

77
4

81
3
86
E


248
55 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
268
94
81
3

81
3

85
2



247
56 CZEKAJ Ewa (1961 #48695 LO 8366)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
276
84
85
2

81
3

81
3



247
57 PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
256
102
70
7
75
E
70
7
75
E
70
7
95
37-40


245
58 KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
277
83
77
4

81
3
86
E
77
4
82
E


245
59 PALACZ Katarzyna (1994 #19648 LO 513)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
282
76
85
2

74
5

85
2



244
60 KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
242
126
81
3

77
4

85
2



243
61 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
430
32
74
5
79
E
85
2
90
E
74
5



243
62 KANIA Karolina (1996 #21947 LO 6491)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
235
137
72
6

72
6

77
4
95
37-40


239
63 KĘDZIOR Daria (1997 #24706 LO 235)
MRKS Gdańsk (POM)
350
46
79
3-4

85
2

74
5



238
64 MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
248
115
74
5

81
3

77
4
82
E


237
65 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
245
118
77
4

85
2
95
37-40
65
9



237
66 LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
150
232
85
2

70
7

81
3



236
67 WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
225
149
81
3

77
4

77
4



235
68 PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
252
106
68
8
73
E
77
4
82
E
72
6
77
E


232
69 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
131
253
69
7-8
74
E
70
7
75
E
77
4
82
E


231
70 WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
251
110
85
2

73
5-6

73
5-6



231
71 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
291
66
79
3-4

74
5
79
E
68
8
73
E


231
72 SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
245
119
73
5-6
78
E
69
7-8
74
E
73
5-6
78
E


230
73 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
255
104
72
6

74
5

77
4
82
E


228
74 LEŚNICKA Aleksandra (1994 #17410 LO 3427)
KS STELLA Gniezno (WLP)

57
13

85
2

85
2



227
75 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
241
128
74
5

72
6

81
3



227
76 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
239
132
71
5-8

81
3

70
7
75
E


227
77 KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS STELLA Gniezno (WLP)
287
68
77
4

72
6

74
5



223
78 LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
115
269
81
3

77
4

65
9



223
79 WASZCZUK Patrycja (1997 #31813 LO 464)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
271
89
69
7-8

73
5-6

79
3-4



221
80 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
270
91
69
7-8

73
5-6

77
4



219
81 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
307
59
68
8
73
E
68
8
73
E
68
8
73
E


219
82 BACZYŃSKA Marika (1999 #36608 LO 7826)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
270
90
65
9

70
7

77
4
82
E


217
83 MIKULSKA Beata (1960 #43582 LO 8372)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
252
105
72
6

68
8

77
4



217
84 JAGODZIŃSKA Klaudia (1992 #15698 LO 3776)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
90
286
72
6

72
6

72
6



216
85 WYROBEK Sabina (1992 #26329 LO 2979)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
350
47
62
9-12
67
E
69
7-8
74
E
69
7-8
74
E


215
86 DOMAŃSKA Agata (1999 #31287 LO 8008)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
222
157
70
7

70
7

74
5



214
87 KLIMCZAK Monika (1997 #23833 LO 562)
KS GALAXY Białystok (PDL)
279
80
69
7-8

68
8
73
E
70
7



212
88 ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
150
233
73
5-6

64
9-10

73
5-6



210
89 TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 257)
UKS ATS Białystok (PDL)
208
174
64
9-10
69
E
63
10
68
E
68
8
73
E


210
90 SZEWCZAK Weronika (2002 #38543 LO 7377)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
221
159
62
9-12

85
2

63
10



210
91 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
44
346
64
9-10

70
7
75
E
70
7



209
92 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
264
97
72
6

59
12

77
4



208
93 TYMICKA Kinga (2003 #40472 LO 7382)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
222
155
69
7-8

69
7-8

69
7-8



207
94 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)
229
145
60
11-12

73
5-6

72
6



205
95 HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)
323
56
70
7

64
9-10

70
7



204
96 SIMA Aleksandra (1998 #37937 LO 2622)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
68
297
68
8

68
8

68
8



204
97 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
203
179
70
7

70
7

63
10



203
98 ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
285
74
77
4
82
E
60
11-12
65
E
50
16
55
E


202
99 HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
222
158
81
3

73
5-6
78
E
40
17-24



199
100 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)
238
134
68
8

62
9-12

68
8



198
101 RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
173
205
85
2
95
37-40
53
13-16
58
E
40
17-24
45
E


198
102 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
201
182
63
10

64
9-10

70
7



197
103 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
123
261
61
11

68
8

68
8



197
104 JANUŚ Karolina (1999 #27051 LO 861)
LKS Piotrowice (MŁP)
40
356
60
11-12

68
8

68
8



196
105 RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
65
301
62
9-12

62
9-12
67
E
62
9-12



191
106 ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
222
154
60
11-12

62
9-12
67
E
62
9-12



189
107 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)

62
9-12

53
13-16

73
5-6



188
108 TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 6484)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

52
15

68
8

68
8



188
109 ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
215
166
63
10
68
E
64
9-10

55
14



187
110 SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
138
246
40
17-24

73
5-6

73
5-6



186
111 WLAZŁY Magdalena (2001 #48365 LO 4679)
POLONIA Środa Wielk. (WLP)

50
16

68
8

68
8



186
112 KORDOWSKA Izabela (1996 #26402 LO 3333)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)
206
177
61
11

60
11-12

64
9-10



185
113 RAK Łucja (2004 #41063 LO 766)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
53
325
62
9-12

69
7-8

53
13-16



184
114 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 578)
KS Mysław (ŚLS)
210
172
77
4

62
9-12
67
E
40
17-24



184
115 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
103
279
53
13-16


5
E
40
17-24
125
25-28


183
116 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
220
161
32
PL

81
3

70
7



183
117 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
191
189
65
9

59
12

59
12



183
118 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
222
156


72
6
77
E
90
1
105
33-36


182
119 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
191
190
59
12

61
11

61
11



181
120 ŁOSIŃSKA Kinga (1998 #23998 LO 8012)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)



81
3
95
37-40
85
2



180
121 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
287
69
85
2
90
E
90
1





180
122 LIPSKA Agnieszka (1996 #26733 LO 539)
KS GALAXY Białystok (PDL)



74
5

81
3
105
33-36


179
123 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
533
20
88
zwoln.



90
1



178
124 KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
70
294
53
13-16
58
E
53
13-16

62
9-12
67
E


178
125 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
217
165
61
11

60
11-12

57
13



178
126 MERTA Wanessa (2003 #45911 LO 6483)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
177
202
57
13

60
11-12

60
11-12



177
127 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)

55
14

61
11

59
12



175
128 SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
180
200
85
2

90
1





175
129 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
40
358
57
13

53
13-16

61
11



171
130 CIESIELSKA Agata (1997 #21368 LO 4335)
KTS Gliwice (ŚLS)
158
225
40
17-24

73
5-6
78
E
53
13-16



171
131 NIEDŹWIECKA Sandra (2003 #38911 LO 1301)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
60
314
53
13-16

63
10

53
13-16



169
132 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO 477)
LUKS Chełmno (KPM)
117
266
55
14

40
17-24

72
6



167
133 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)

53
13-16

60
11-12

53
13-16



166
134 MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 454)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
257
101


77
4

81
3
86
E


163
135 WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
KS GOTYK Toruń (KPM)
209
173
59
12

40
17-24

59
12
64
E


163
136 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)



77
4

85
2



162
137 PASZEK Aleksandra (1991 #13481 LO 9336)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
295
65
69
7-8
74
E

5
E
77
4
82
E


161
138 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 764)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
167
215
53
13-16

53
13-16

53
13-16



159
139 KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
241
127
77
4

77
4
82
E




159
140 FALARZ Kinga (1997 #25069 LO 180)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
350
44
73
5-6



85
2



158
141 MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
278
82
40
17-24
45
E
40
17-24
45
E
62
9-12
67
E


157
142 KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
263
99
71
5-8



85
2



156
143 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
251
109
79
3-4



77
4



156
144 FRIEDRICH Agnieszka (1986 #49126 LO 620)
KTS Kołobrzeg (ZPM)



74
5

81
3



155
145 PASZEK Patrycja (1995 #25851 LO 417)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
335
52
69
7-8

85
2





154
146 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 4987)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
158
224
77
4

77
4





154
147 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

77
4

77
4





154
148 STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)



70
7

81
3



151
149 PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO 3270)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
223
153


74
5

72
6
77
E


151
150 PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 2877)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
250
111
77
4



74
5



151
151 PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
59
317
74
5

77
4





151
152 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 7271)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
232
141


73
5-6

77
4



150
153 KUNATS Maja (1998 #43292 LO 538)
KS GALAXY Białystok (PDL)

73
5-6

77
4





150
154 JABŁONKA Aleksandra (2000 #48075 LO 1365)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
161
221
77
4

73
5-6





150
155 OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
297
62
85
2

65
9





150
156 KABS Agata (2004 #49900 LO 6645)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



77
4

70
7



147
157 JĘDRZEJEWSKA Anna (1996 #25865 LO 4539)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
285
73


77
4

65
9
70
E


147
158 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



69
7-8

77
4



146
159 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
252
107
74
5

72
6





146
160 NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)

70
7

74
5





144
161 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
207
176
71
5-8



72
6



143
162 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
189
193
71
5-8

72
6





143
163 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)

73
5-6



69
7-8



142
164 KABS Paulina (2004 #49901 LO 6646)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



72
6

68
8



140
165 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
70
295
35
GPP

53
13-16

52
15



140
166 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
256
103
77
4

62
9-12





139
167 KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
217
164


57
13

81
3



138
168 MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 7269)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)



69
7-8

69
7-8



138
169 SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
165
216
40
17-24

40
17-24
45
E
53
13-16



138
170 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
125
257
57
13

81
3





138
171 MIKOŁAJEC Patrycja (1997 #30956 LO 2976)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
53
338
40
17-24

62
9-12
67
E
25
25-32
30
E


137
172 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

69
7-8

68
8





137
173 KUWERSKA Katarzyna (1996 #27298 LO 3777)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
107
274
74
5

63
10





137
174 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
65
302
72
6

64
9-10





136
175 RUSIN Anna (1988 #6499 LO 4340)
KTS Gliwice (ŚLS)
286
70
62
9-12



73
5-6



135
176 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
168
213


70
7

65
9



135
177 KULA Aneta (1997 #39135 LO 7893)
POLITECHNIKA Gliwice (ŚLS)
148
234
40
17-24
45
E
40
17-24
45
E
40
17-24
45
E


135
178 GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 227)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
79
290
72
6

62
9-12





134
179 KAMIŃSKA Marcelina (1997 #26708 LO 5583)
LUKS Straszyn (POM)
286
71


72
6

61
11



133
180 ZADORSKA Natalia (1996 #30459 LO 4020)
KS ATS Stargard (ZPM)

68
8

64
9-10





132
181 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
68
299
70
7

62
9-12





132
182 TOKARCZYK Karolina (1998 #28583 LO 2978)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
139
245
69
7-8

62
9-12





131
183 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

60
11-12
65
E
65
9





130
184 ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
LKTS Luboń (WLP)
88
287
59
12

70
7





129
185 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 8841)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)



64
9-10

64
9-10



128
186 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)



65
9

61
11



126
187 NOWAKOWSKA Anna (1997 #29247 LO 1223)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
58
319
63
10

63
10





126
188 ZAWADZKA Emilia (1997 #30430 LO 3228)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
165
217
64
9-10

62
9-12





126
189 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 4211)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
124
260
40
17-24

40
17-24
45
E
40
17-24



125
190 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
189
194
62
9-12

63
10





125
191 JOŃCZYK Ada (1995 #23289 LO 451)
TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
290
67
90
1
125
25-28






125
192 MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 6858)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)



68
8

56
13-14



124
193 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 7369)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)

40
17-24

44
17-20

40
17-24



124
194 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO 233)
MRKS Gdańsk (POM)



65
9

57
13



122
195 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 1780)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
224
151


57
13

64
9-10



121
196 WILK Wiktoria (2002 #37581 LO 249)
KSTS Krosno (PKR)

60
11-12

61
11





121
197 NIEMIEC Aleksandra (1997 #35278 LO 654)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
68
297
63
10



57
13



120
198 PABICH Joanna (1998 #27140 LO 2450)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
201
183


65
9

55
14



120
199 KRAWCZYK Kinga (2002 #35222 LO 3001)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
113
272
40
17-24

53
13-16

25
25-32



118
200 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)



57
13

59
12



116
201 BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 8072)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)



53
13-16

62
9-12



115
202 MICHORCZYK Natalia (1994 #25436 LO 423)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
335
51


85
2
115
29-32




115
203 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 1299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
192
188
62
9-12

53
13-16





115
204 KLIMEK Angelika (2001 #35897 LO 8477)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)

53
13-16

61
11





114
205 JANUŚ Weronika (1999 #27052 LO 862)
LKS Piotrowice (MŁP)
17
363
51
15-16



62
9-12



113
206 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
271
87
73
5-6



40
17-24



113
207 WALOWSKA Wiktoria (2000 #34430 LO 6941)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

53
13-16

59
12





112
208 STASZCZAK Zuzanna (2002 #37638 LO 859)
LKS Piotrowice (MŁP)
17
363
56
13-14

53
13-16





109
209 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)



53
13-16

53
13-16



106
210 SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 94)
ZKS Zielona Góra (LBU)
281
78




85
2
105
33-36


105
211 STANISŁAWSKA Sandra (1995 #28828 LO 2803)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
75
291
25
25-32

40
17-24

40
17-24



105
212 JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 2952)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



44
17-20

60
11-12



104
213 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

51
15-16



53
13-16



104
214 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
40
351
53
13-16



51
15-16



104
215 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)



40
17-24

63
10



103
216 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 1302)
AUKS TREFL Zamość (LLS)

40
17-24

60
11-12





100
217 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)



53
13-16

46
18



99
218 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)



44
17-20

53
13-16



97
  MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 4753)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)



44
17-20

53
13-16



97
220 WESOŁOWSKA Magdalena (2000 #39325 LO 7785)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
96
282
52
15
57
E
40
17-24





97
221 SIKORSKA Magdalena (1986 #4875 LO 9773)
SMS Włodawa (LLS)
744
6

95
zwoln.






95
222 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
127
254


40
17-24

48
17
53
E


93
223 RUI FANG Dong (1975 #1554 LO 196)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)





90
1



90
224 WRZOSEK Diana (1998 #25082 LO 186)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
143
239
25
25-32

25
25-32

40
17-24



90
225 SZEMIEL Julia (1999 #31046 LO 183)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
230
144
25
25-32

40
17-24

25
25-32



90
226 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita (1975 #48811 LO 10094)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
210
171


85
2





85
  PURLIS Sylwia (1988 #499 LO 10096)
KTS Kołobrzeg (ZPM)



85
2





85
228 GARBINO Maja (1993 #5619 LO 465)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
365
39
85
2







85
229 RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 3658)
ENERGA KTS Toruń (KPM)



40
17-24

44
19



84
230 WĘGLOWSKA Patrycja (2002 #46417 LO 768)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)



44
17-20

40
17-24



84
231 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
171
207
53
13-16


5
E
25
25-32



83
232 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
50
344
53
13-16


5
E
25
25-32



83
233 WYSZYŃSKA Dominika (2000 #42002 LO 4207)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)

17
33-48

40
17-24

25
25-32



82
234 WŁUCZYŃSKA Ksenia (1994 #16468 LO 418)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
145
236


81
3





81
235 ARCHACKA Julia (2003 #38237 LO 192)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
195
185
81
3







81
236 LIS Marta (1995 #18712 LO 469)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
56
322
81
3







81
237 WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 1114)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

40
17-24



40
17-24



80
238 KANIECKA Dorota (1988 #37258 LO 4337)
KTS Gliwice (ŚLS)
143
240
40
17-24

40
17-24





80
239 GŁODEK Kamila (1986 #50118 LO 7715)
AMAT. Leopoldów-Rososz (LLS)





79
3-4



79
240 ZYGADŁO Martyna (1997 #20800 LO 3855)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
40
358
25
25-32



53
13-16



78
241 WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 3201)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
240
130




72
6
77
E


77
242 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 489)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
192
187


72
6
77
E




77
243 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
220
162
77
4







77
244 CABAN Anna (1996 #21639 LO 1636)
UKS Maków (ŁDZ)
87
289




74
5



74
  DOBROWOLSKA Julia (2002 #36263 LO 82)
ZKS Zielona Góra (LBU)
235
138




74
5



74
  WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 7680)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
211
169




74
5



74
247 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)



74
5





74
  KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
72
292


74
5





74
249 GRZEGORZ Natalia (2002 #45013 LO 1372)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)



73
5-6





73
250 BARANOWSKA Dagmara (1997 #25545 LO 8452)
MKS STS Lubartów (LLS)

73
5-6







73
251 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
116
268




72
6



72
  DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)





72
6



72
  MIELCAREK Paulina (1992 #24914 LO 7762)
UKS MARATON Moskurnia (WLP)





72
6



72
254 BAGROWSKA Katarzyna (1998 #26794 LO 7960)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)



72
6





72
255 KĘDZIA Aleksandra (1998 #29294 LO 7761)
UKS MARATON Moskurnia (WLP)
247
117
72
6







72
256 SUCHOMSKA Barbara (1995 #24506 LO 515)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
232
140
72
6







72
257 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)





70
7



70
  SKRZYPCZAK Paula (2000 #45496 LO 2462)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)





70
7



70
259 DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO 4983)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
234
139


70
7





70
260 ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 7017)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

70
7







70
261 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
LEWART AGS Lubartów (LLS)





69
7-8



69
262 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)



69
7-8





69
  PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 3558)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
177
203


69
7-8





69
264 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)



68
8





68
265 KASPRZYK Michalina (2002 #40141 LO 7477)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
169
210
68
8







68
266 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 3433)
KS STELLA Gniezno (WLP)
105
278
68
8







68
267 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)





62
9-12
67
E


67
268 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
56
320




65
9



65
  KAMAN Halina (1961 #4509 LO 8139)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)





65
9



65
270 KMIECIK Karin (1976 #42072 LO 8009)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
249
112
65
9







65
271 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
163
219
65
9







65
272 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)

65
9







65
  ZHALUDOK Nuriya (1971 #49253 LO 1225)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)

65
9







65
274 FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 486)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
53
332




64
9-10



64
  KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)





64
9-10



64
276 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)



64
9-10





64
277 GASZ Alicja (2002 #37566 LO 487)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

64
9-10







64
278 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)





63
10



63
  PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
189
195




63
10



63
280 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
151
231
63
10







63
281 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 2863)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
88
287
63
10







63
282 NAROLEWSKA Monika (1992 #11912 LO 424)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
53
332




62
9-12



62
  SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)





62
9-12



62
  SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 10458)
SKS 40 Warszawa (MAZ)





62
9-12



62
285 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)



62
9-12





62
  PŁASKONKA Barbara (1998 #33032 LO 8096)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
168
212


62
9-12





62
287 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
185
198
62
9-12







62
288 SATŁAWA Adrianna (2002 #35730 LO 981)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
155
227
62
9-12







62
289 BROMBOSZCZ Barbara (1951 #4115 LO 964)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
93
285
62
9-12







62
290 GRABOWSKA Agata (1989 #4050 LO 2645)
TG SOKÓŁ Brwinów (MAZ)
62
310
62
9-12







62
291 KĘSICKA Julia (2002 #42870 LO 2538)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

62
9-12







62
292 DUKOWSKA Karolina (2000 #34017 LO 3775)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
60
315
61
11







61
293 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)

61
11







61
294 GRĄDZ Laura (2003 #45909 LO 6479)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)





60
11-12



60
  WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
LEWART AGS Lubartów (LLS)





60
11-12



60
296 GILEWSKA Kinga (1994 #22331 LO 535)
KS GALAXY Białystok (PDL)

60
11-12







60
297 KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)
226
147
59
12







59
298 WITKOWSKA-KRAWCZYK Wioleta (1990 #8916 LO 471)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
205
178
59
12







59
299 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
118
264




57
13



57
300 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)

57
13







57
301 OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 437)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
214
168




56
13-14



56
302 TOPÓR Marzena (1997 #35769 LO 867)
LKS Piotrowice (MŁP)

56
13-14







56
303 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)





55
14



55
304 GRABOWSKA Katarzyna (1988 #15843 LO 9041)
niestow. woj. WLP (WLP)

55
14







55
  NASIONEK Dorota (1975 #48361 LO 6494)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

55
14







55
306 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)



53
13-16





53
307 JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
237
136
53
13-16







53
308 RYŻEWSKA Agata (1999 #40575 LO 7751)
LZS TS Zaręba (DŚL)
40
351
53
13-16







53
309 MALISZEWSKA Agata (1992 #11740 LO 7318)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
220
160
52
15







52
310 TAFELSKA Natalia (2003 #40112 LO 6912)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

52
15







52
311 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
40
351




51
15-16



51
312 GUŹLECKA Katja (2010 #46724 LO 2295)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

50
16







50
313 STOLIK Olga (1998 #49687 LO 4680)
POLONIA Środa Wielk. (WLP)

48
17







48
314 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





44
17-19



44
  SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
124
259




44
17-19



44
  ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)





44
17-19



44
317 ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 2964)
LEWART AGS Lubartów (LLS)



44
17-20





44
318 RADZIK Martyna (2002 #35226 LO 2811)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

17
33-48



25
25-32



42
319 KULAS Anna (2002 #41418 LO 2807)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

25
25-32



17
33-48



42
320 KILJANEK Barbara (1990 #10212 LO )
()



42
19-20





42
321 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 4606)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

17
33-48

25
25-32





42
  WYSTYRK Marcelina (2002 #49675 LO 4605)
GUKS LIDER Gaszowice (ŚLS)

17
33-48

25
25-32





42
323 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 4517)
FKS STAL Kraśnik (LLS)





40
17-24



40
324 KRZAK Anna (2000 #38909 LO 5709)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
198
184
40
17-24







40
325 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 761)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
93
284
40
17-24







40
326 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 7201)
SMS Włodawa (LLS)
44
349
40
17-24







40
327 TATYSIAK Paulina (2001 #44916 LO 1113)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

40
17-24







40
328 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)

17
33-48



17
33-48



34
  TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 2813)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

17
33-48



17
33-48



34
330 KRZAK Agnieszka (2002 #39704 LO 5711)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
189
192
29
25-26







29
331 TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 7379)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)

29
25-26







29
332 JASTRZĘBSKA Dajana (1996 #25849 LO 9747)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)





25
25-32



25
333 KUCHARCZYK Agata (1999 #39154 LO 9876)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)



25
25-32





25
  KUCHARCZYK Agnieszka (1999 #39155 LO 9877)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)



25
25-32





25
335 OCHMAN Agnieszka (1995 #28783 LO 3862)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
225
150
25
25-32







25
336 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
25
362
25
25-32







25
337 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)





17
33-48



17
338 LEWANDOWSKA Weronika (2000 #37107 LO 3100)
AKS Mikołów (ŚLS)
50
345
17
33-48







17
339 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 2994)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
17
363
17
33-48







17
340 MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)

17
33-48







17
  POTEMPA Roksana (2001 #30801 LO 3013)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)

17
33-48







17
342 ROSIK Iwona (1971 #39197 LO 8014)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
169
209



5
E




5