Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 45757 SPRZĄCZAK Fabian 2009 6728 GLKS Nadarzyn MAZ 247
2 2 42168 MICHNA Samuel 2009 4433 UKS LIS Sierakowice POM 240
3 3 47314 PAKUŁA Aleks 2009 6771 KTS Sieradz ŁDZ 232
4 4 43269 SZYMCZAK Wojciech 2009 919 MLKS PIAST Kruszwica KPM 215
5 5 48346 FLAUMENHAFT Szymon 2009 6463 PKS KOLPING Jarosław PKR 214
6 6 44388 WNĘK Krzysztof 2009 2760 TKS GRANIT Strzelin DŚL 202
7 7 47455 MRUGAŁA Jan 2010 4029 KS GORCE Nowy Targ MŁP 182
8 8 46363 PERKOWSKI Kacper 2009 7724 UKS ATS Białystok PDL 168
9 9 46631 BURAKOWSKI Patryk 2009 4451 UKS RETURN Piaseczno MAZ 156
10 10 45752 DOBOSZ Jakub 2010 4999 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 152
11 11 49071 PAJORSKI Mateusz 2009 1609 UKS GRYF Gdów MŁP 152
12 12 45186 GAWLAS Mateusz 2009 202 Czechowice-Dziedzice ŚLS 150
13 13 46630 BURAKOWSKI Konrad 2009 4449 UKS RETURN Piaseczno MAZ 139
14 14 47063 ZIEMBA Bartosz 2009 9484 GKTS Giżycko WMZ 136
15 15 45726 KORZUS Julian 2010 5582 ENERGA KTS Toruń KPM 136
16 16 45595 TOMASZEWSKI Kacper 2009 2786 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 134
17 17 45795 MARCZAK Cyprian 2009 7293 KOSZALINIANIN Koszalin ZPM 130
18 18 46823 ORSZULAK Kamil 2009 206 Czechowice-Dziedzice ŚLS 129
19 19 48390 SUŁEK Bartosz 2009 4171 LKTS Luboń WLP 123
20 20 47489 DUBINIAK Patryk 2009 4453 UKS RETURN Piaseczno MAZ 123
21 21 46333 KAŁUŻA Tomasz 2009 2784 UKTS SOKÓŁ Orzesze ŚLS 121
22 22 46674 SZARY Piotr 2009 210 Czechowice-Dziedzice ŚLS 119
23 23 47057 TUREK Oliwier 2009 305 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 116
24 24 45784 MENCEL Tomasz 2009 4092 OKS Olesno OPO 113
25 25 45760 FABISIAK Tomasz 2009 5000 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 113
26 26 44992 GŁUSZKIEWICZ Jan 2010 7431 MTS Kwidzyn POM 112
27 27 49592 BOBER Wiktor 2010 9325 ORLICZ 1924 Suchedniów ŚWI 112
28 28 47031 SOLUS Wiktor 2009 2223 MSZS Świdwin ZPM 106
29 29 45408 MECH Bartosz 2009 7115 UKS ORLIK Gdynia POM 105
30 30 49590 LEWICKI Ksawery 2009 9327 ORLICZ 1924 Suchedniów ŚWI 104
31 31 49398 LEPICH David 2011 852 LZS Żywocice OPO 104
32 32 50361 GRYCUK Szymon 2009 7717 UKS ATS Białystok PDL 103