Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 41481 ULATOWSKA Anna 2009 5340 MKS WOLAVIA Wołów DŚL 280
2 2 45208 RAJKOWSKA Katarzyna 2009 3556 OLIMPIJCZYK Jeżewo MAZ 260
3 3 45375 KRAUSE Agata 2009 2024 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 239
4 4 46676 TWARDAWA Emilia 2009 211 Czechowice-Dziedzice ŚLS 207
5 5 45181 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 6554 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 204
6 6 46234 ŁAKOMA Maja 2009 6320 HEKSA Niedrzwica Duża LLS 181
7 7 45931 LASKOWSKA Emilka 2009 602 CIA Łaskarzew MAZ 179
8 8 47457 LECH Maja 2009 4024 KS GORCE Nowy Targ MŁP 177
9 9 45401 CZAJA Julia 2010 395 MRKS Gdańsk POM 160
10 10 49530 RUCIŃSKA Lena 2010 1432 WEL Lidzbark Welski WMZ 158
11 11 49781 KOWALSKA Julia 2009 3962 MLUKS ORLIK Kcynia KPM 156
12 12 45740 KULCZYCKA Wanessa 2010 1751 GORZOVIA Gorzów Wlkp. LBU 155
13 13 47382 PRZYBYLSKA Aleksandra 2009 5201 KS POLONIA Śmigiel WLP 150
14 14 46528 CHROMIK Anna 2009 198 Czechowice-Dziedzice ŚLS 150
15 15 49463 KARCZMARZ Maria 2009 5855 LEWART AGS Lubartów LLS 148
16 16 46677 KOSTUCH Gabriela 2009 141 UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 148
17 17 48741 JAKUBCZYK Weronika 2009 139 UKS ROKICIE Szczytniki MŁP 146
18 18 47994 PILARSKA Weronika 2009 6806 LUKS KUSY Laskowice KPM 144
19 19 46796 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 1963 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 144
20 20 47056 RATAJCZYK Nikola 2009 2514 RKS CUKROWNIK Chybie ŚLS 143
21 21 47809 KUSIŃSKA Blanka 2009 10840 MUKS START Nadarzyn MAZ 140
22 22 45767 PIETRASZKO Małgorzata 2009 3381 MEBLE ANDERS Żywiec ŚLS 135
23 23 49850 ZUBRYCKI Olga 2009 1510 TS ÓSEMKA Białystok PDL 135
24 24 45196 MALINOWSKA Anastazja 2009 34 KS Mysław ŚLS 131
25 25 44988 STEFANIAK Amelia 2009 7443 MTS Kwidzyn POM 131
26 26 46365 BUCHOWSKA Magdalena 2009 9966 UKS ATS Białystok PDL 130
27 27 48974 SKÓRA Weronika 2009 4867 UKS Niedźwiada Dolna PKR 129
28 28 49162 SKIBIŃSKA Dominika 2009 9447 SKTS DWÓJKA Kraśnik LLS 129
29 29 47252 KNAPIK Marta 2009 4669 KRAJNA Sępólno Kraj. KPM 128
30 30 45355 KARKOSZKA Jagoda 2009 5755 UKS PIAST Ostrzeszów WLP 127
31 31 46177 BIAŁK Karolina 2009 6260 MAŁE TRÓJMIASTO Rumia POM 126
32 32 50586 MAKAR Aleksandra 2010 5128 MLKS NURT Przemyśl PKR 124